PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2 -1 Ankaragücü

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Mustafa K. Demirbaş
01.02.2009, 16:12
rahat bir maç olur düşüncesindeyim

Ali Tunahan Güllü
01.02.2009, 16:13
bu maçı farklı alıcağımızı düşünüyorum inşallah....

Emirhan Makul
01.02.2009, 16:14
rahat bir maç olur düşüncesindeyim

Rahat bir maç olmaz düşüncesindeyim

Lakin bu sezon çoğu maçdan galip ayrılsakda zorlandık izleyenler olarak da tükendik yine zor maç olacaktır rakipin kaybedeceği birşey yok ölümüne saldıracaklardır.

Mesut
01.02.2009, 16:16
ankaragücü devre arasında çok transfer yaptı yenı takım de nigris en dikkat edilmesi gereken oyuncuları klasik 11le sahaya çıkmamız gerekir alanzinhoyu oynatacam diye takımı bozmamasından yanayım

OZDEN61
01.02.2009, 16:18
yenecegiz arjadslar merak etmeyin. boyle orta saha boyle defans hic bir takımdayok. bi de boyle forvette diğerlerinde yok:-) ersunun ben cift forvetten sasacagını sanmıyorum. hucum alternatifi cok aslında. umut tu yedek alıp sol alanzinho yu koydumu bu hücumculardan biri illaki forvete cıkacak. boyle dusunup belki umut u kesip sadece gokhan la oynar.

mashal61
01.02.2009, 16:21
Bu maçta erken gol bulmak önemli. Eğer erken gol bulursak dirençleri kırılır. Farka gidebiliriz. Bulamazsak da gerilimli bol kartlı ve bjk maçında eksik kadroya sebep olabilecek kartları görüp zor da olsa yine kazanırız diye düşünüyorum.

Tayfun
01.02.2009, 16:22
Umut ankaraspor maçında gol atmasaydı bu maçta olmazdı artık ilk 11 olur büyük ihtimal !

Mehmet Zeki
01.02.2009, 16:23
T.S.L'de kolay mac yok. Her maca final gibi cikmamiz lazim. Ancak boyle sampiyon oluruz.

okg_53
01.02.2009, 16:24
O yoksa Hasan üçüncü var :D
Hasan üçüncü zaten ortada oynadı bugün.Bize karşıda oynayacaktır.
Murat Erdoğanın yerine.En az onun kadar iyi olan Murat Duruer oynayacak muhtemelen.

oktay61
01.02.2009, 16:24
A. Gücü iyice dibe çökmeye başladı. En başta ciddiyeti elden bırakmadığımız sürece rahat bir galibiyet alırız... Ciddiye almazsak baya bir zorlanırız.
Unutmayalım ki son 2 sezonda sahamızda A. gücünü yenemedik, gol dahi atamadık 1-0 ve 0-0 bitmişti...

IaILIpIeIRI
01.02.2009, 16:28
Ersun Yanal yine Ankara maçındaki 11 le başlıcak tahminimce..Alanzinho'nun ilk 11 de olmasını bende çok istiyorum ancak öle olmayacaktır..Nerden çıktı bu (?) diye sorcak olursanız..Oynamasına kesin qözüyle bakanlar için söyledim..Kişisel qörüşüm..

6Şafak Aydın1
01.02.2009, 16:29
Lazinyo oynar, besiktas macinin provasi

-----------Hüseyin Selcuk----------------
---------------Colman-------------------
Yattara------------------------ Alanzinho
---------------Gökhan-------------------

Lazinyoyu monte etmek icin bu firsat kacmaz. Yani burda ilk 11 e monte etmeyip inönündemi sahaya sürecen.

IaILIpIeIRI
01.02.2009, 16:30
Lazinyo oynar, besiktas macinin provasi

-----------Hüseyin Selcuk----------------
---------------Colman-------------------
Yattara------------------------ Alanzinho
---------------Gökhan-------------------

Lazinyoyu monte etmek icin bu firsat kacmaz. Yani burda ilk 11 e monte etmeyip inönündemi sahaya sürecen.

İnş. dediğin qibi olur.

toksoy61
01.02.2009, 16:31
Ligte artık kolay maç , kolay takım yok. artık bunu kafamızın bir köşesine iyice kazıyalım. sonra takımın üstünde baskı oluşturmayalım. geç gelecek gollerde takımı bozmayalım, oyuncuları ıslıklamayalım.
tekrar ve tekrar yazıyorum ligte kolay maç yok. kolay rakip yok. her takım canla başla oynuyor. hep böyle havaya giriyoruz sonra her maç sıkıntı yaşıyoruz özelliklede iç saha maçlarında. ligte şu ana kadar maç sonunu en rahat bitirdiğimiz maç ANKARASPOR maçı oldu. 18 maçta bir tane anca.

bunyamin55
01.02.2009, 16:38
Selçuk u artık kesmenin zamanı gelmedi mi ya herkes günden güne formu yükselirken selçuk ta bi gelişme yok selçuk u bir kaç hafta yedek kulubesinde oturtursak bence onun içinde klup içinde çok iyi olacak düşüncesindeyim

okg_53
01.02.2009, 16:41
Selçuk u artık kesmenin zamanı gelmedi mi ya herkes günden güne formu yükselirken selçuk ta bi gelişme yok selçuk u bir kaç hafta yedek kulubesinde oturtursak bence onun içinde klup içinde çok iyi olacak düşüncesindeyim
Sanırım sen maçları izlemiyorsun.
Selçuk görünmez kahraman.
Onun mevkisinde olan herkes görünmez kahramadır.
Selçuk Takım savunmasının belkemiği.Hücum organizasyonlarını başlatan adam.
Takımın herşeyi.
Savunmaya yaptığı katkılara rağmen.Forvetlerimizi Colman dan daha çok gol pozisyonuna sokuyor.Colman ın daha çok hücumu düşünmesine rağmen.
Colman,Gökhan,Umut,Yattara gibi gol pozisyonlarına girmesini bekliyorsun herhalde.

demiradam57
01.02.2009, 16:41

Bünyamin sen başka maçlarımı izliyorsun.Selçuk dün akşamki maçın yıldızıydı be.

sametaydin
01.02.2009, 16:42
T.S.L'de kolay mac yok. Her maca final gibi cikmamiz lazim. Ancak boyle sampiyon oluruz.
Evet katılıyorum kolay maç yok. Her maça final havasında çıkarsk ciddi olursak kazanamayacağımız maç da yok. Bence yeneriz.

bunyamin55
01.02.2009, 16:43
Sanırım sen maçları izlemiyorsun.
Selçuk görünmez kahraman.
Onun mevkisinde olan herkes görünmez kahramadır.
Selçuk Savunmanın belkemiği.Hücum organizasyonlarını başlatan adam.
Takımın herşeyi.
Colman,Gökhan,Umut,Yattara gibi gol pozisyonlarına girmesini bekliyorsun herhalde.

bütün maçları izliyorum selçuğun yaptığı pas hatalarını da diğer oyuncuların yaptığı presin yarısını yaptığınıda izliyorum

Metin Ural
Rahat bir maç olmaz düşüncesindeyim

Lakin bu sezon çoğu maçdan galip ayrılsakda zorlandık izleyenler olarak da tükendik yine zor maç olacaktır rakipin kaybedeceği birşey yok ölümüne saldıracaklardır.

olumune kapanacaklardir demek istedin herhalde :)

okg_53
bütün maçları izliyorum selçuğun yaptığı pas hatalarını da diğer oyuncuların yaptığı presin yarısını yaptığınıda izliyorum
Cale ile karıştırdın galiba Selçuğu.

bunyamin55
01.02.2009, 16:45
Cale ile karıştırdın galiba Selçuğu.

Colman ın form grafiği ile selçuğun aynı mı?

6Şafak Aydın1
01.02.2009, 16:46
ölye olursa rakip ölümüne kapansa bile sov yapariz cünkü her türlü silahimiz mevcut

kemaLAZ61
01.02.2009, 16:47
Her galibiyette sampiyonluga bir adim daha yaklasiyoruz. Ve sampiyonlukda her adim cok önemli.

Hele hele bu maclarda puan kazanmak cok önemli. Istersek bütün derbileri kaybedelim, bu maclar daha önemli.

Ve sezon sonunda sampiyonlugu 1, 2 puanla kacirirsan bunlar herkesin aklina geliyo.

Gökhan ÖZDEMİR
01.02.2009, 16:47
biz maçı kadıköyde izliyoruz. detaylı bilgi için organizasyonlar bölümüne bakın

S@K@RON_61
01.02.2009, 16:49
Erken bi gol bize maçı getirir.

Hasan61
01.02.2009, 16:50
ne zaman bu maç rahat olur dediysek zorlandık(kocaeli,h.tepe,eskişehir.......)
ne zaman zor olur desek rahat oynadık(sivas,fener,a.spor)

tsmetu
01.02.2009, 16:50

Umut'un attığı gol'ün pasını kim verdi acaba havadan leyleklermi attı o topu.:D

6Şafak Aydın1
01.02.2009, 16:55
Ankaraspor macinda ilk yarida Colmanin üst üste 3 oyuncumuzla verkac denemesi vardi sonunda Gökhan bencillesti erken bitirdi kombinasyonu yoksa o verkaci 4 leyip kendisi cok daha iyi pozisyona girecekti. Colmanin oyun zekasi digerlerine göre yüksek. Ayak uydursalar o kadar rahat gol atacagizki maci alirmiyiz diye tedirginlik falan kalmiyacak. Devam ettirdigimiz ve gelistirdigimiz takdirde Türkiye`nin Barcasi oluruz.

Murat'
01.02.2009, 16:57
Ankaragücü'nün 3-0 kaybetmesi kötü oldu gerçekten..Bizim maça çok daha fazla önem verecekler...Çıkış maçı olarak göreceklerdir bu maçı...

bunyamin55
01.02.2009, 17:05
Umut'un attığı gol'ün pasını kim verdi acaba havadan leyleklermi attı o topu.:D

zaten sorun burda yattara 1 asist den başka hiç bişe yapmasın selçuk 1 pas vermiş yeter ya şampiyonluğa oynayan bi takımın oyuncusundan bahsediyoruz bence selçuk bu değil kimse kusura bakmasın

oflu engin
01.02.2009, 17:08
bu saatten sonra ersun hoca ve onbir fırtınanın kolay maç diye gevşiyeceklerini sanmıyorum.her maça aynı disiplin ve kazanma isteğiyle çıkışları şampiyonluk gelene kadar devam edecektir.bun bilerek bu maçda bir gol şov bekliyorum öyle olacağındanda eminim.toplama bir takımın bizim defansı zorlama ihtimali bile yok.çok katı bir defans uygulayacaklar.cuma akşamı slvya,yı en fazla kameralar iki üç kere görüntüleye bilir tahminim.erken bir gollede lig başlıyalı beri beklenen gol şov bu maçta olabilme ihtimali yüzde doksandır.garantiii.

Harun_ayar_ts
01.02.2009, 17:15
ersun yanal ankara maçından sonra takımla beraber gelmemiş
ankaragücü-konya macını izlemek için ankaragücünün hatalarını tespit ediyor:D

trabzonspor 3-ankaragücü 0- sylva gol yemez:cool:

Ozan
01.02.2009, 17:28
Ankaragücü kötü gidiyor bu aralar ve bir çıkış arıyorlar . Bize de bileneceklerdir illaki ama takımımızın bu sene en büyük özelliklerinden biri hiçbir rakibini hafife almaması . Bu maçta da iyi motive olup çıkarsak sorun yaşayacağımızı sanmıyorum . Sakin ve disiplinli bir oyun maçı bize getirir .

only ts
01.02.2009, 17:31
rakibi kucumsemezsek bu maci cok rahat aliriz ve alacagiz garanti :)

Uluç
01.02.2009, 17:41
Rahat alacağımız bir maç :)

Anıl Caner
01.02.2009, 17:42
Maçın başlarında mağlup duruma düşüp sonra çevireceğimzi hissediyorum. Zaten bu senede bu tarz maçların çoğunu bu şekilde aldık. Kocaeli,Antalya,Konya,Eskişehir.

Ali Tunahan Güllü
01.02.2009, 17:44
bence maçın ilk dakikalırında gol atıcaz ve farka gidicez....

Ozan Yazıcı
01.02.2009, 17:48
fark bile olabilir
bu tip maçları artık bu süreçte tartışmaya gerek yok
ankaragücü rakip olamaz
büyük maçları tartışırız

Gökhan KAN
01.02.2009, 17:51
fark bile olabilir
bu tip maçları artık bu süreçte tartışmaya gerek yok
ankaragücü rakip olamaz
büyük maçları tartışırız
Hangi maçı farklı kazandıkki biz bu kadar emin olmayın ankaragücü bugünde yenildi haftaya çok zor maç olacak....Trabzonspor taraftarın adrenalinini tavan yaptırmadan maç alamaz...1 0 yada 2 0 bitecek yine...

Yunus Emre SEYHAN
01.02.2009, 17:54
Bu maçta Alazinho oynarsa cok duran top kazandırır bize.. Duran toplardan en az bir gol atarız :)
Bugün Trt'de macı dinlerken Hasan kafa topuna bile çıkmış gelen bi ortada :D :D

İrfan KUMAŞ
01.02.2009, 17:55
kendi evlerinde konyadan 3 yediler
ne olacak yani
puan cetveli ise;

AV PUAN
Trabzonspor 20 41 (8-0)
sivas 19 41 (kocaeliyle oynuyor ballılar)

Murathan
01.02.2009, 18:00
Rahat alırız Bu sefer :)
bana da öyle geliyor Konya bile 3-1 yendi :)

Sümeyye Şahin
01.02.2009, 18:00
inşallah yemeden atarız kendi evimizde taraftarımızın önünde güzel bi galibiyet olur ama ankaragücünü de küçümsemek yanlış bence sonuçta her takım her takımı yenebilir bu lligde helede taraftarıyla sorunlu olup kendi evinde yenilmesinin acısını bizden çıkarmak isteyecekler inşallah izin vermicez..

Mehmet Zeki
01.02.2009, 18:11
Ankaragücü'nün 3-0 kaybetmesi kötü oldu gerçekten..Bizim maça çok daha fazla önem verecekler...Çıkış maçı olarak göreceklerdir bu maçı...

Abi Ankaragucu 1-3 yenildi.

Ünal Cumhur
01.02.2009, 18:18
inşallah yemeden atarız kendi evimizde taraftarımızın önünde güzel bi galibiyet olur ama ankaragücünü de küçümsemek yanlış bence sonuçta her takım her takımı yenebilir bu lligde helede taraftarıyla sorunlu olup kendi evinde yenilmesinin acısını bizden çıkarmak isteyecekler inşallah izin vermicez..

dogru insallah acık oynarlar kapanırlarsa zorlarlar ama ersuln hoca bugün bile antreman yapmıs mmacı ciddiye alıyorlar kazanırız

Şahin_53
01.02.2009, 18:18
Oldukça zorlanacağımız bir maç olacak,Ankaragücü bize ters gelen bir ekip..
Maçı taraftar ve bireysel becerisi olan futbolcularımız kazandırır.

cakir28
01.02.2009, 18:21
farkli skor olmaza da bu maci aliriz..tahminim 2-1 bizim derim

cplc
01.02.2009, 18:56
bana da öyle geliyor Konya bile 3-1 yendi :)

bu laflardan sonra maça havalı havalı giren forvetlerle
bir anda Anadolu takımları bizden ne istiyor başlığı zıplıyo nedense
hiç bir zaman takımı küçümsemeyeceksin.
artık lig eskisi gibi değil
Kocaeli, Eskişehir, Konya bunlar senin gibi takımları yenip sükse yapmak ister. Ama sen de onları küçük görür isen istekleri karşılık bulur

Hüseyin İlkin
01.02.2009, 19:04
Yine bir galibiyet alıp , haftanın geri kalan maçlarını rahat izleyeceğiz :)

Hamza Öztürk
01.02.2009, 19:05
KOcaelispor yapacak bize bi kiyak lak diye haftaya 3 puanla lider olursak hic sasirmayin arkadaslar

Ali Tunahan Güllü
01.02.2009, 19:10
Yine bir galibiyet alıp , haftanın geri kalan maçlarını rahat izleyeceğiz :)

inşallahhh....:D

okg_53
01.02.2009, 19:12
bu laflardan sonra maça havalı havalı giren forvetlerle
bir anda Anadolu takımları bizden ne istiyor başlığı zıplıyo nedense
hiç bir zaman takımı küçümsemeyeceksin.
artık lig eskisi gibi değil
Kocaeli, Eskişehir, Konya bunlar senin gibi takımları yenip sükse yapmak ister. Ama sen de onları küçük görür isen istekleri karşılık bulur
Çok doğru....:alkış:

Sefa Murat Dokuz
01.02.2009, 19:24
Konya rahat yenmiş Ankaragücünü, bizim de farklı bir galibiyete ihtiyacımız var alalım şu liderliği averajı düzeltelim.

jako13
01.02.2009, 19:26
ankaragücünde bize hırs yapacak iki isim var!! Biri Hasan Üçüncü diğeri Ceyhun Eriş!!!! ..... ama hiç farketmeyecek trabzon kazanacak!!!!

ErayTASKİN
01.02.2009, 19:32
ankara takımları bize yarıyo bu maçıda alıp diger büyükcüklerin nasıl puan kaybettiğini izleyecez

Ceyhun Öncü
01.02.2009, 19:35
Ceyhun ile Hasan yeni geldi takima suan icin pek bisey yapabileceklerini sanmiyorum
Konyasporunda deplasmanda rahat kazandigini düsünürsek korkacak neden kalmiyor
ginede biz temkinli olalim

Buarada arkadaslar millet bizim TSL cok gücsüz filan desede nebicim Futbol oynaniyor ya

Inaninki bugün Fb Gaziantep macina bakdigimda hayran kaldim Gaziantep süper futbol oynuyor
Suan maclara bakmak git gide daha cok zevk veriyor

ErayTASKİN
01.02.2009, 19:39
medya yattaranın üstüne cok oynuyor inşallah bu maçta patlama yapar oda rahatlar bizde

turkish0061
01.02.2009, 20:35
yattara neden uzgundu, bunun cevabi

Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara'nın gribal enfeksiyon geçirdiği bildirildi. Bu futbolcu, doktor Hakan Ayaz ile birlikte kısa bir yürüyüş yaptıktan sonra soyunma odasına gitti. İbrahima Yattara'nın dün Ankaraspor maçına serum alarak çıktığı ve gribal enfeksiyonu üzerinden atamadığı kaydedildi. Ankaraspor maçında 90 dakika forma giyen oyuncular kısa süre koşu yaparak antrenmanı tamamlarken diğer oyuncular bir süre daha koşuya devam ettiler. Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Ankaragücü maçının hazırlıklarını sürdürecek

hüseyin1975
01.02.2009, 20:40
Ankaragücü 2 macinida yenildi ve iyice dibe demir atti. aslinda köklü bir kulüb ve bu durum üzücü.
Umarim bize yenildikden sonra Puan toplamaya baslarlar :-)

Acil puana ihtiyaclari var. Dikkatli olmakda fayda var.

Canİlker
01.02.2009, 20:41
maçı ciddiye alırsak fark atarız.

legend_ts_61
01.02.2009, 20:45
Bugün ankaragücü-konya macındaydım.Ankaragücü ilk yarı güzel oynuyr gorunsede 3-0 yenılmekten kurtulamadı.trabzonumuz cıddıyetlıge devam ederek oynarsa fark atabılırız.bugunku macta kavga cıktı(polis ve ankaragüclüler arasında),yönetim ve hakan kutlu istifaya çağrıldı.taraftar cok kızgın.bu kotu gıdışatlaroından yararlanılırız.

Muhammed KOÇ
01.02.2009, 20:50
içeride oynuyoruz.. bu güzel taraftara güzel bir skor armağan ederler inş. :)
6-1 uygundur :)

legend_ts_61
01.02.2009, 21:06
eskişehirin bugün yaptığı giibi =)

Engin Koltuk
01.02.2009, 21:10
Sezonun ilk rahat maçını Ankaraspor karşısında izledik. İnşallah ikincisini A.gücü karşısında izleriz.

Barış Mayda
01.02.2009, 21:19
a.gücü maçı bizim acımızdan zor gecer diye düşünüyorum. takımın yarısı bizim topcumuz bize karşı istekli oynayacaklardır ama biz maçı kopartırız. hasan ücüncü.abdülaziz.ceyhun.Özgür Bayer.Ufuk Bayraktar.Mehmet Yılmaz

suat061
01.02.2009, 21:26
kart sınırında olan oyuncuları riske atmamak adına genç futbolculara yer verilebilir boyle kolay bir maçta.

Medallion
01.02.2009, 21:35
kart sınırında olan oyuncuları riske atmamak adına genç futbolculara yer verilebilir boyle kolay bir maçta.

Her macta ayni mucadeleyi gosterelim, ayni ciddiyetle cikalim. Kolay mac yok. Hele de dusme hattinda...

Murat'
01.02.2009, 21:36
Kaldı 5 gün maça....Çoook güzel bir maç olacak...

Arif Timurcioğlu
01.02.2009, 22:07
a.gücü maçı bizim acımızdan zor gecer diye düşünüyorum. takımın yarısı bizim topcumuz bize karşı istekli oynayacaklardır ama biz maçı kopartırız. hasan ücüncü.abdülaziz.ceyhun.Özgür Bayer.Ufuk Bayraktar.Mehmet Yılmaz Mehmet yılmaz bize karşı hiç istekli oynamaz bu özelliğini çok seviyorum adam sanki gol atmak istemiyor bize inş. 11 de oynar bizim maçta. Diğerleri için haklısın onlar elinden geleni ardına koymaz.

Emirhan Makul
01.02.2009, 22:27
Elyasa sakat mı?

oktay61
01.02.2009, 22:38
Mehmet yılmaz bize karşı hiç istekli oynamaz bu özelliğini çok seviyorum adam sanki gol atmak istemiyor bize inş. 11 de oynar bizim maçta. Diğerleri için haklısın onlar elinden geleni ardına koymaz.
O yüzden mi geçen yıl Ankaraspordayken atmıştı bize de 1-0 yenilmiştik, çok değil yakın tarih olan ilk yarıdaki A. Gücü maçında ondan beklenmeyecek güzellikte 90 a vurmuştu , Tolga da bu senenin ilk tek ve son kurtarışını yapmıştı

Cafer Bulur
01.02.2009, 22:41
Bugünkü farkli yenilgilerinden sonra a.gücü maci bizim icin tehlikeli olur mu?Sanmam.
Elbette yarali diye tabir ettigimiz takimlara dikkat etmek lazim ama bu is bir o kadar da kapasite meselesi.
Bizim takim simdiye kadar oldugu gibi bu maci da azami derecede ciddiye alirsa cok fazla sorun yasayacagimizi düsünmüyorum.
En kritik maclarimizdan birisi ondan sonraki bjk maci olacak.

erkankoc
01.02.2009, 22:47
ya cok rahat kazanacagiz ..ankara macindada aynisini demistim..bunuda oyle diyorum

Orhan_Gazi
01.02.2009, 22:49
ya arkadaslar konumuzla hic alakasi yok ama demek istiyorum affola su sivasin antrenörü ne kadar iki yüzlü bi adam bizim
iptal edilen macda hükmen yenik sayildigimizda türk hakemlerini öve öve bitiremeyen adam (sözde adam) bugün hakemleri topa tutmus
töveb yarabbim lehine oldumu bisey yok ama tersi olunca böyle oluyo tolunay hocami yürekden tebrik ediyorum

kayseriye basarilar

TS-FAN
01.02.2009, 22:54
En korktuğum maçlar bu maçlar.
Çünkü rakip önemsenmez,konsantrasyon düşer,vücut gevşer..
Zamanında böyle maçlarda çok yanmışızdır.
Bu kadrodan böyle bir hata beklemiyorum.
Kazanmanın yolu karşınızdaki rakibin adına bakmamaktan geçer.
Böyle olduğu sürece bu hafta rahat bir maç izleyeceğiz diye umuyorum.
Kazanmamız halinde 8taşa çok iyi bir durumda gideceğiz.

jurietti
01.02.2009, 22:56
ya cok rahat kazanacagiz ..ankara macindada aynisini demistim..bunuda oyle diyorum

butun maclara rahat dıyosunuz kocaelı eskısehır antalya antep bursa sıvas vs hepsıne kolay dıyosunuz 1 tanesı tutsun barı kolay mac yok bunu anlayamadınız bı turlu yada futboldan anladııgınız yok bos bos konusup duruyosunuz kolay kazancaz dıyen herkeze sınır oluryom sdc sana degıl bu tepkım
ankara macı harıc hangı macı kolay kazandık? buna cvp versın kolay mac olcak dıyenler

pReN@_61
01.02.2009, 22:57
Öncelikle rakibi küçümsememek lazım..Gerisi kolay.

m_e_m_e_t
01.02.2009, 22:58
Rahat maç olmayacak .
Ama yeneceğiz başka yolu yok .

cihatöztürk
01.02.2009, 22:59
rakibi kçümsememek lazım ama pek bişey yapabileceklerini sanmıyoruz...........rahat alırız

maydin
01.02.2009, 23:00
yattara ile alanzinhoyu elele tribüne çağıralım :rolleyes:

Emre ÖZTÜRK
01.02.2009, 23:01
de nigris bu hafta gol atmış.o adam oynarsa ona dikkat etmek lazım gerisi hikaye zaten

arifberkay
01.02.2009, 23:04
1-0 olsun bizim olsun

Serhat
01.02.2009, 23:07
Önemli maç...
Hemde çok önemli... Ankaragücü yenilirse hepten kümeye demir atacağını bildiği için nesi var nesi yok saldıracaktır... zaten işleri iyi gitmiyor... Konyadan 3 yemeleri önemli değil... bize farklı hazırlanıyor takımlar... Önemli olan ciddiyet ve disiplinimizi sahaya yansıtmak küçük büyük takım ayrımı yapmamamız... Her maç 6 puan değerind e unutmamalıyız... Bu hafta Kopmaların yoğun olacağını düşünüyorum ;)

Muhammed KOÇ
01.02.2009, 23:08
ankara maçındaki 11 le başlayalım.. alanzinho sonradan girsin fakat bu sefer yattara değil umut ya da colman çıksın.. şu kolbastıyı yattara-alanzinho oynasın :) alem yıldız görsün :D kıskananlar çatlasın, çekemeyenler de anten taksın :D

AYYILDIZ
01.02.2009, 23:10
7 Şubat doğumgünüm takımda bana bir hediye verir artık galibiyetle inşallah.

Ba®ış
01.02.2009, 23:14
Önemli maç...
Hemde çok önemli... Ankaragücü yenilirse hepten kümeye demir atacağını bildiği için nesi var nesi yok saldıracaktır... zaten işleri iyi gitmiyor... Konyadan 3 yemeleri önemli değil... bize farklı hazırlanıyor takımlar... Önemli olan ciddiyet ve disiplinimizi sahaya yansıtmak küçük büyük takım ayrımı yapmamamız... Her maç 6 puan değerind e unutmamalıyız... Bu hafta Kopmaların yoğun olacağını düşünüyorum ;)
Konya dan 3 tane gol yemeleri önemli hemde kendi evlerinde önemli bi durum bence.Konyaspor ilk yarı da belki de forvet hattı en zayfı takımlardan biriydi.bütün gol umutları yaşı geçmekte olan,ağır ve genelde hava toplarında başarılı olabilen Veysel di.Konya nın Kocaelispor maçını stadda izlemiştim ve izlenimim bu takım böyle oynarsa düşerdi.Kocaelispor ilk yarı bu ligin fizik kalitesi en düşük takımdı.ona rağmen Kocaelispor 90 dakika boyunca oyunun tek hakimiydi.Konyasporun gol atmak veya puan alabilmek için hiçbir gayreti olmadı/olamadı.eğer bi Ankaragücü bu takımdan evinde 3 gol yemişse ciddi defansif zaafları vardır demektir.ama dediğim gibi konya ara transferde hücüm hattına önemli bi takviye yaptımı yapmadımı bi bilgim yok.sadece serhat akını aldılar diye duymuştum ama serhatta ilk devre kaç maç oynadı,oynadığı maçlarda neler yaptı bakmak lazım

bu yüzden çok çok kolay bir maç olacak demesemde %97 alırız bu maçı :)

hüseyin1975
01.02.2009, 23:15
Erman Toroglu: Ankaragücünü su siralar yenmeyeni dövüyorlar.

muahahahahahahahaha

Adem Erdoğan
01.02.2009, 23:19
Colman Colman yada Yattara Yattara gibi oynarsa farklı kazanırız.

Murat TONBUL
01.02.2009, 23:19
maçı Allah ın izniyle alırız da kart problemi olan oyuncular var.onların dikkatli olması lazım.
özellikle de selçuk ve cale nin.aman dikkat !!!

lazooo28
01.02.2009, 23:21
bundan sonra puan kaybina tahammül yok..mutlak 3puan olmasi lazim

hüseyin1975
01.02.2009, 23:22
maçı Allah ın izniyle alırız da kart problemi olan oyuncular var.onların dikkatli olması lazım.
özellikle de selçuk ve cale nin.aman dikkat !!!

Serkanin yerine Tayfun, Hüseyinin yerine Ceyhun oynayabilir. Selcugun yerine ise Alanzinho.

Böylece takimi korumus oluruz.

iso_4939
01.02.2009, 23:25
eskiden acaba bu mac ne olur acaba kac tane yerız veya almamız cok cok zor imkansız belkı yeneriz belki berabere kalırız dıyorduk bunu en son ziya dogan zamanında yanı kadroda fatih gokdenız smek varken demezdım sımdıde demıyoruz sımdı sadece yenerız dıyorum allahım sampıyonlugu bize nasip eyle...amin

Cafer Bulur
01.02.2009, 23:25
Önümüzdeki haftalarda söyle bir tablo hayal ediyorum,daha dogrusu bekliyorum.:)
Biz a.gücünü yeniyoruz ve 41 yapiyoruz.
Bjk ise konya yi yenemiyor ve 35 puanda kaliyor.
Daha sonraki hafta ise biz yusuf simsek transferinin acisini fena cikartiyor ve bjk yenip aramizdaki puan farkini 9 a cikariyoruz.
Nasil,güzel bir tablo olur degil mi?
Merak etmeyin arkadaslar,o günler cok da uzakta degildir insallah.

hüseyin1975
01.02.2009, 23:27
Insallah Yusuf bize karsi oynar ve boyunun ölcüsünü alir.

Cafer Bulur
01.02.2009, 23:29
Serkanin yerine Tayfun, Hüseyinin yerine Ceyhun oynayabilir. Selcugun yerine ise Alanzinho.

Tayfun la,ceyhun la bjk macina cikmak bizi zorlar abi.:)
Hüseyin,cale,selcuk ve serkan kesinlikle a.gücü macinda kart görüp cezali durumuna düsmemeliler.
Ondan sonraki haftalarda kart görebilirler ama bu mac asla a.gücü maci olmamali.
Ideal kadromuzun neleri basarabilecegini son 2 haftada gördük.Bu nedenle alternatiflere kalirsak gereginden fazla zorlaniriz.

Vural Kuyumcu
01.02.2009, 23:30

hüseyin abi bende sana aynen katiliorum ama ersun hoca ilk 11 bozmaz gibime gelio alanzinho nun bidaki ki haftta ilk 11 oynicandan bile süpe ediorum:rolleyes:

Murat TONBUL
01.02.2009, 23:33
bu hafta puan farkını açma fırsatımız var aslında.gs kayseriyle oynuyor.bjk formda olan konyaya gidiyor.fener zaten bu futbolla çok puan kaybeder :) onlar da belediyeyle oynuyorlar. önümüzdeki hafta alttakilerle puan farkı açılabilir yani.

trab61
01.02.2009, 23:33
cuma gunu oynanacak maci merakla bekliyorum.bakalim ersun hoca kimi kesecek. herkes bana simdi belkide kizsada umutun kesilmemesini tercih ediyorum. umut bizde cok cok faydali ama bunu goremeyen cok kisi var.
umut oynadigi zaman, herzaman on tarafi kurcaliyor ,pres yapiyor basiyor saga sola kosuyor. rakip takimin dengesini bozuyor. zaten ersun hoca kosan takimi sever herzaman. ama kimi kesecek derseniz orasini bende cikartamiyorum. ama bence umutu kesmemesi lazim. Takim gercekten muthis ve bol alternatifli. ferhat, goksu ve papy artik cok zor girerler kadroya. ama boyle olmasini yillarca bekledik, nitekim bizimde bol alkternatifli kadromuz oldu. saulasin baskan ve yonetim.

Zafer BİLGİN
01.02.2009, 23:34
Konya dan 3 tane gol yemeleri önemli hemde kendi evlerinde önemli bi durum bence.Konyaspor ilk yarı da belki de forvet hattı en zayfı takımlardan biriydi.bütün gol umutları yaşı geçmekte olan,ağır ve genelde hava toplarında başarılı olabilen Veysel di.Konya nın Kocaelispor maçını stadda izlemiştim ve izlenimim bu takım böyle oynarsa düşerdi.Kocaelispor ilk yarı bu ligin fizik kalitesi en düşük takımdı.ona rağmen Kocaelispor 90 dakika boyunca oyunun tek hakimiydi.Konyasporun gol atmak veya puan alabilmek için hiçbir gayreti olmadı/olamadı.eğer bi Ankaragücü bu takımdan evinde 3 gol yemişse ciddi defansif zaafları vardır demektir.ama dediğim gibi konya ara transferde hücüm hattına önemli bi takviye yaptımı yapmadımı bi bilgim yok.sadece serhat akını aldılar diye duymuştum ama serhatta ilk devre kaç maç oynadı,oynadığı maçlarda neler yaptı bakmak lazım

bu yüzden çok çok kolay bir maç olacak demesemde %97 alırız bu maçı :)
Barış bir Mustafa Denizli,birde sen başkasını tanımam:D

Biriniz %51 ,diğeri %97.

Ülen %99 u biliyorduk,% 100 ü biliyordukta bu % 97 nereden çıktı:D

irfan61
01.02.2009, 23:35
cuma gunu oynanacak maci merakla bekliyorum.bakalim ersun hoca kimi kesecek. herkes bana simdi belkide kizsada umutun kesilmemesini tercih ediyorum. umut bizde cok cok faydali ama bunu goremeyen cok kisi var.
umut oynadigi zaman, herzaman on tarafi kurcaliyor ,pres yapiyor basiyor saga sola kosuyor. rakip takimin dengesini bozuyor. zaten ersun hoca kosan takimi sever herzaman. ama kimi kesecek derseniz orasini bende cikartamiyorum. ama bence umutu kesmemesi lazim. Takim gercekten muthis ve bol alternatifli. ferhat, goksu ve papy artik cok zor girerler kadroya. ama boyle olmasini yillarca bekledik, nitekim bizimde bol alkternatifli kadromuz oldu. saulasin baskan ve yonetim.Bence ersun hoca hiçkimse yi kesmiyecek aynı 11 ile A.gücü maçına çıkarız.

futbalski60
Ankaraspor maçındaki 11 bozulmayacaktır diye düşünüyorum.Ankaragücü'nün defans hattı yeni oluşturuldu bu bölgede sorunlar yaşıyolar bizim maçta da kapanacaklardır.

mrt_tpc61
Arkadaşlar maç biletleri ne zaman saat kaçta satışa sunulacak?Bilen var mı?

Murat TONBUL
01.02.2009, 23:37
keşke bu maçta parçalı formayı giyseler :)

Mehmet Fırat
01.02.2009, 23:39
Son 2 maçtaki oyunumuzu beklemiyorum. Ama çok da zorlanacağımızı düşünmüyorum.

Ba®ış
Barış bir Mustafa Denizli,birde sen başkasını tanımam:D

Biriniz %51 ,diğeri %97.

Ülen %99 u biliyorduk,% 100 ü biliyordukta bu % 97 nereden çıktı:D
Zafer Abi,saha içi saha dışı etkenler falan filan derken %3 ü bulur heralde :)

Muhammed
Böyle mutlak favori olduğumuz maçları sevmiyorum.

Soner
her macta oldugu gibi bu macta zor olacak. Nedeni ise rakip takımların Trabzonspordan allacagı 1 puan bile altın degerinde. Bundan dolayı ankaragücü de kapalı oynayacak. Bu macı cözecek kilit adamlarımız illaki varç Her mac ne kadar zor olursa futbol zevki de o kadar fazla olur. İnşallah 3 puan hanemize yazılacak

Soner
01.02.2009, 23:41
bu arada avni akerde izleyecegim son mac olacak bu sezonluk. Tabiki son şampiyonluk macımız, fener macı haric, o maca inşallah Trabzonda olacagım

mrt_tpc61
01.02.2009, 23:42
biletler ne zman satışa sunulacak biliyonmu?

Mehmet Fırat
01.02.2009, 23:44
İnşallah kırmızı ya da (kart sınırında olanlar için) sarı kart görmeyiz bu maçta.

2 haftadır bizim maçı yöneten hakemler vasat üstü performans sergiliyorlar. İnşallah böyle devam eder. :)

biltrabzon
01.02.2009, 23:45
bugün fener macinda tabata ya hayran kaldim keske alabilseydik.hem fizik olarak,hemde teknik olarak on numara.

irfan61
01.02.2009, 23:45
biletler ne zman satışa sunulacak biliyonmu?Salı yada Çarşamba günü satışa çıkar.

jurietti
01.02.2009, 23:51
bugunkı antremanı ızleyen yokmu alan hakkında bılgı versın

maydin
02.02.2009, 00:07
Böyle mutlak favori olduğumuz maçları sevmiyorum.

............ :D

6Şafak Aydın1
02.02.2009, 00:09
öztürk pekin kovuldu`mu ? bizim mac spikeri hepsinden iyi bu aralar.

fetvaci
02.02.2009, 00:13
havalara gırmeyelım bu lıgde hangı takımın ne zaman patlayacagı bellı olmaz her maca aynı cıddıyetle hazırlanıp cıkmamız lazım bu mac 1-0 olsun bızım olsun razıyım bugunku macta ankaragucunun galıp gelmesını ıstıyordum fakat olmadı ustelık hezımete ugradılar taraftar fılan cıldırmıs onun ıcın bızım maca daha heveslı cıkacaklar mutlak kazanmamız gereken bır mac umarım Allah yar ve yardımcımız olur

Adem Köse
02.02.2009, 00:23
Demin bir programda izliyorum, dünya sistem de 4-2-3-1 ya da 4-3-2-1 den, 4-3-3 e dönüldüğünü ve bu ortada ki 3 lünün de çok ama çok önemli olduğunu söyledi.Aynen katılıyorum bu söylemine özellikle bizim takımı izledikten sonra,ne zaman ki bizim ortada ki 3'lümüz(Colman-Hüseyin-Selçuk) çok iyi top oynuyor, bizim takım göze de hoş gelen harika bir futbol oynuyor.

Ankaragücü maçında da bu 3' lüyü kesinlikle bozmayacaktır.Ayrıca hocamızın bu bölgeyi alternatifli tutmaya çalışıp güçlendirecektir.Gerçekten de Ersun Hocamız kaliteli olduğu kadar dünya da ki futbol gelişimlerini de çok iyi takip eden bir hocamız var.Biz sezon başı hep 4-4-2 den bahsederken hocamız asla orta da 3 lü kurmaktan vazgeçmedi.

Ceyhun Öncü
02.02.2009, 00:40
Cєyhun™ sagt:
buarada kardesim
Cєyhun™ sagt:
mayisda eglenmeye gitcez ok??
' hersey bok gibi lan.. sagt:
hayirdir?
Cєyhun™ sagt:
Trabzonspor Sampiyon :D
haha
hsl ya muahaha
Cєyhun™ sagt:
belki sizde uefa kupasina kalirsiniz nasip kismet isleri bunlar haha
muahaha

Sadri Sener bana bugünleri yasattigi icin minetarim
Allah senden razi olsun
'

NuDGeRR
02.02.2009, 00:41
Alırız inşallah Hasan a dikkat edelim Alan ı sakatlamasın....
ha bu konuda gercekten önlem alınmalı.. Alan tanımyordur onu da Yattra bir iki hareketle belini kırmalı hasanın sonrası alan için rahat olur =)

Orhan_Gazi
02.02.2009, 00:54
ya arkadaslar kimler kart sinirinda bu macda kesin bilen varsa söylesin veya nerden ögrenebiliriz

Eren Karaahmetoğlu
02.02.2009, 00:58
Çok önemli maç.Beşiktaş maçına moralli çıkmamız lazım ve böle küme düşme hattındaki takımlarla oynucaımız maçlarda puan kaybetmememiz lazım.Bu maçtan kesinlikle 3 puanla ayrılıp,bejekeden de inönüde en az 1 puan almalıyız. Daha sonra da kimse bizi tutamaz:) Maç maç baktıımız için, kesinlikle Ankaragücü'nü küçümsemeden bu maça hazırlanılmalıdır.Eminim ki hazırlanılıcaktır :) 3 puan almaktan başka şans yok:)

ENGİN ÖZTÜRK
02.02.2009, 01:04
maçın cuma günü olması iyi yanlış hatırlamıyorsam cuma günü bütün maçlarımızı aldık yine alırız rakipleride bayağı strese sokup onlara puan kaybı yaşatırız diye düşünüyorum

ENGİN ÖZTÜRK
02.02.2009, 01:05
ya arkadaslar kimler kart sinirinda bu macda kesin bilen varsa söylesin veya nerden ögrenebiliriz

cale colman umut kesin ötekilerde tahminim hüseyin serkan veya selçuk üçlüsünden biridir

yasinkadıoğlu
02.02.2009, 01:22
hüseyinin sarı kart görmesini diliyorum...belki ceyhun o zaman forma şansı bulur.üzülüyorum o adamın yedek kalmasına

Orhan_Gazi
02.02.2009, 01:23
colmandami sinirda

hasannuhoglu
02.02.2009, 01:25
kimler sınırda bizde

Onur Akyüz
02.02.2009, 01:25
Cok zor mac olacak,
1-0 yada 2-1 alicaz.
Ankaraspor kadrosunu bozmayacaktir hoca.

TSezgin61
02.02.2009, 01:26
rahat gececek diye düsünüyorum. bu maci alirsak besiktas duman olur inönüde.

avni aker inleyecek ve liderligi bu macla geri alacagimizi düsünüyorum

SüRMeNe_6161
02.02.2009, 01:28
:Dzor maç olacak ama garanti aliyoruz:D

Orhan_Gazi
02.02.2009, 01:34
ya cok korkuyorum sekiztas macina eksiklerle cikarsak basimiz yanar diye korkuyorum

Mustafa Ayazoğlu
02.02.2009, 01:40
Çok pozisyona gireceğimiz kesin erken gol farka götürür.

Gökan Ünal en az 3 gol bekliyorum :)

POYRAZ
02.02.2009, 01:41
Mac kadar tribünleri de merakla bekliyorum.

Mustafa Ayazoğlu
02.02.2009, 01:44
Maçta sakat ve kart cezası durumu olmaz Beşiktaş maçı öncesi umarım.

61baron61
02.02.2009, 01:58
ezer geceriz , tranzonda ankara dümdüz , bu mactan fark bekliyorum

GULER
02.02.2009, 02:04
evet takim oturmus, oyuncular birbirlerine alismis isinmis:D. Bu sezon en kolay macimiza cikacagimizi dusunuyorum ve acikcasi farkli bir skor bekliyorum

6Şafak Aydın1
02.02.2009, 02:09
bu maci taraftar verirmi Allah askina dünyanin en kötü futbolunuda oynasak pozitif etkisiyle taraftar aldirir maci.

Kubilay ŞAHİN
02.02.2009, 02:14
Alazinhoyu ve Yattarayı bu maçta diğer arkadaşlar gibi bir arada görmek isteriz. Ama genede Ersun hocam bilir. Hayırlısıyla kazanmamız dileğiyle.

Mehmet_Mercanlı
02.02.2009, 02:17
kimler sınırda bizde

cale-umut-hüseyin

whisper
02.02.2009, 02:32
slm arkadaşlar trabzonspor taraftarı olarak bi konu canımı sıktı açıkcası her ne kadar futbolculuğunu beğenmesemde hasan üçüncü bu takıma gerçekten gönül vermiş bu takım için gözünü budaktan sakınmayarak ter akıtmış bir arkadaşımızdı şimdi onun arkasından alaycı yorumlar yapmak ne bizlere nede trabzonspora yakışmaktadır her platformda istanbul züppelerinden bi farkımız olduğunu haykırıp duruyoruz şimdi gösterme zamanıdır hasan'ı bu maçta yürekten alkışlayalım ki eski yeni bu takım için ter akıtmış tüm arkadaşlarımıza ne derece değer verdiğimizi tüm türkiyeye gösterelim saygılarımla...

61baron61
02.02.2009, 02:39
slm arkadaşlar trabzonspor taraftarı olarak bi konu canımı sıktı açıkcası her ne kadar futbolculuğunu beğenmesemde hasan üçüncü bu takıma gerçekten gönül vermiş bu takım için gözünü budaktan sakınmayarak ter akıtmış bir arkadaşımızdı şimdi onun arkasından alaycı yorumlar yapmak ne bizlere nede trabzonspora yakışmaktadır her platformda istanbul züppelerinden bi farkımız olduğunu haykırıp duruyoruz şimdi gösterme zamanıdır hasan'ı bu maçta yürekten alkışlayalım ki eski yeni bu takım için ter akıtmış tüm arkadaşlarımıza ne derece değer verdiğimizi tüm türkiyeye gösterelim saygılarımla...
güzel kardesim gecenin bi yarisi hasan rüyanami girdi :)
sende hakli olabilirsin ama gönül veripte top oynamasini bilmeyenleri kadroda tutarsak bi 25 sene daha beklersin, kimse trabzonspordan büyük diildir, herkes gelir gecer baskan dahi ama tek gercek yinede trabzonspordur..takma kafana böyle seyleri , ligin keyfini cikar, bak negüzel gidiyo takim , bozma ahengi ...Masallah

whisper
02.02.2009, 02:45
61 baron 61 maşallah tabi keyfim yerinde orası öölede şööle bi zevk yapiiim dolaşiim sayfayı dedim adamı ööle görünce canım sıkıldı yoksa kadroda tutsaydık diye bi isteğim hiç olmadı yukarda da belirtttim futbolculuğunu beğenmezdim diye:)

Tansu Onur Erdoğan
02.02.2009, 03:59
ersun hoca ankarada kalmıs ankaragücü macını izlemek icin helal olsun rakip ayırt etmiyo.

Anıl Caner
02.02.2009, 04:34

gönlünün güzelliğini de takımda düşünülmediği söylenince takım bulmak yerine, fazladan milyarları hacılayarak sergiledi.

başarılar dilerim her daim o ayrı ama trabzonsporluluğu konuşulmasın artık hasan'ın. olmadığını kanıtladı artık.

Tansu Onur Erdoğan
02.02.2009, 05:00
Her insan kendi cıkarlarını düşünmek zorunda insaf edin
sizi işten kovduklarında yok taazminatım var ama almıyorumbugüne kadar ense yaptığım calısmadıgım günler oldu almıyorum dermisiniz
ha bu adamım milyarlar aldığını varsayarsanız oda onun şansı artık

ben bundan sonra hasana başarılar dilerim ayrıca bu oyuncunun trabzonspor icin ayagının kırıldıgııda unutmayalım.

Mustafa Önder
02.02.2009, 05:32
cale-umut-hüseyin

Çoğuna göre olmasa da olur adamlar ama bana göre %100 olması gerek adamlar neden mi?

1-Umut: Umut ileride pres yapan stoperlerin dengesini dağıtan ve fırsatçı bir isim. Bejeke maçında son derece gerekli bir isim.

2-Cale: Alternatifinin Egemen olduğunu düşünürsek defans kurgumuzun bozulmaması için son derece gerekli bir isim.

3-Hüseyin: Hüseyin soğukkanlı ve herşeyden önce bu takımın kaptanı form da ve takımın defansif kurgusun da son derece önemli. Alternatifi olan Ceyhun'un bejeke maçında zorlanacağını düşünüyorum.

Bu 3 isim üzerinde uzun yazılar yazmayı isterdim ama kısa kısa değindim.

seyyah61
02.02.2009, 06:12
Sonunda Hasan Ücüncü'ye karsi oynama serefine nail olacagiz.
81'de girip 83'de kirmizi görmese simdi. :D

Tolunay Abdioğlu
02.02.2009, 08:47
Allah'ın izniyle kazanıcaz İnşallah.

kudu_61
02.02.2009, 09:03
ankaragücü tam bir nostalji bizim için kimler yokki mehmet yılmaz-özgür bayer-hasan üçüncü-abdülaziz solmaz-ceyhun eriş-ibrahim ege-ufuk bayraktar-semavi de bizim semavi mi bilmiyom

defansı zayıf ankaragücüne erken bulacağımız gol maçı farka götürebilir böyle iyi oynarsak rahat alırız ama gene söylüyorum 1-0 olsun bizim olsun
ankaragücü kesinlikle kapanacak selçuk-colman veya alan dan güzel bir gol bekliyorum uzaktan şık bir gole ihtiyacımız olabilir ankaragücü nü açmak için kesin çift forvet çıkacak ta kim çıkacak

halil ibo
02.02.2009, 09:31
Ankaraspor maçından zor geçeceği kesin.Rakip oynamayacak ve oynatmak istemeyecektir.Kazanmayı alışkanlık haline getiren takımımız maçın sonunda gülen ve bizi güldüren taraf olacaktır.

MehmetGÜRSOY61
02.02.2009, 09:48
tek geçerim maç bizim skorda 2-0 olur :)

TAHSİN 61
02.02.2009, 10:12
Ankaragücü maçı sanıldığı gibi kolay geçmicektir. Umarım rahat ve bol gollü bir galibiyet olur..

Ümit Tekşan
02.02.2009, 10:30
Ankaragücü düşme potasına kadar yaklaştı. Dolayısıyla bize direnecekler , belki geçmiş haftalarda oynadıkları maçın daha iyisini oynayacaklar puan almak için Amaaa , onlarda biliyorki karşılarında TRABZONSPOR olacak. Buda hiç kolay olmayacak.

Sonuç olarak Ankaragücü ne kadar direnirse dirensin , Zor görünsede bunları yenip beşiktaş maçına daha bir moralli çıkacağız... 3-0 yeneriz diyorum..

Mehmet Fatih Yavuz
02.02.2009, 10:31
3 puan alalım da..
Skor tabelasında 1 mi olur 5 mi?
Nasip..:)

Zafer BİLGİN
02.02.2009, 10:37
Dost takım Ankaragücü nü hak ettiği şekilde karşılarız inşallah

Hüseyin İlkin
02.02.2009, 10:48
Rüyamda 61 'de frikik golüyle maçı açıyorduk , bilemiyorum :cool: Yalnız golü atan bizim siteden Mehdi abiydi ççç

Puan durumunda 10.sıradan sonrasına hep galibiyet aldık ilk devre , ikinci devrede Ankaragücü maçıyla bu seri başlar . Alırız , alır . Şu Fener ve Ankara maçlarındaki oyunu " bir devre " oynasak yeter .

Hüseyin Bağdat
02.02.2009, 10:54
Ankaragücü son haftalarda kötü sonuçlar alarak son sıralara doğru indş.Bizim maçta kapanacaklardır en azından bir puan almak için oynayacaklardır.Son maçlarda aldıkları sonuçlara aldanmamak gerek.Zor maç olabilir.1-0 olsun, bizim olsun...

Süleyman50
02.02.2009, 10:54
kesin kazanırız birde fark yaparsak süper olur........

Napoli
02.02.2009, 11:45
Çok küçümsüuyoruzz çok aman dikkat!!

unutmayın arkdaslar bu sene Avni Akerde Anadolu takımları hiç olmadıkları gibi hırslı oynuyrolar nedense...Kocaeli,Hacettepe maçlarını hatırlayın...1-0 olsun bizim olsun... inşallah kazanırız..

Mert67
02.02.2009, 11:57
Çok küçümsüuyoruzz çok aman dikkat!!

unutmayın arkdaslar bu sene Avni Akerde Anadolu takımları hiç olmadıkları gibi hırslı oynuyrolar nedense...Kocaeli,Hacettepe maçlarını hatırlayın...1-0 olsun bizim olsun... inşallah kazanırız..
Sana katılıyorum ama ligin başından beri hocamızın ve futbolcuların bir maçı küçümsediğini daha görmedim.
İnşallah erken gol bulup rahat kazanırız.

İskender
02.02.2009, 12:02
Kimse endişe etmesin bu takımda en son korkulacak şey takım havaya girdi ayakları yere basmıyor...

Ersun hocada başkanda buna izin vermez.

Cafer Bulur
02.02.2009, 12:28
A.gücü maci rahat gecmeyecekse sezon sonuna kadar hicbir macimiz kolay gecmez.
Bu maci almali,hem de rahat bir sekilde almaliyiz.
Rahat dediysem illaki 4-0,5-0 gibi skorlar degildir.
Macin gidisatina göre 2-0,3-1 gibi skorlarda rahat bir galibiyet olabilir.

Cafer Bulur
02.02.2009, 12:31
Yattara agir gripmis ve maca yetistirilmeye calisiliyormus.
Kimi kesecegini düsünen ersun hocanin ekmegine bu sekilde tereyag sürülmüs oldu.
Bu arada yattara ya gecmis olsun dileklerimi iletmek istiyorum ve Allah tan acil sifalar diliyorum.Umarim a.gücü macina bir sekilde yetisir.

Mesut
02.02.2009, 12:38
karabelasız maç olmaz yetişir inşallah yattaranın varlıgı yetiyor sahada olması bile rakip 2 oyuncunun eksilmesi demek 2 kişi tutuyor yattarayı

Mustafa Hazıroğlu
02.02.2009, 12:45
Yattara oynar ;) Bu hafta moralisiz olmasının sebebi ağır grip geçirmesiydi..

iso_4939
02.02.2009, 12:48
alırız arkadaslar merak etmeyın..bu takım artık kolay kolay yenılmez guvenım tam allaha sukur.bıde ankgücü bızden gıden ceyhun eriş i almıs haberı olan varmı bıze patlar sımdı bu adam...

Furkan Dündar
02.02.2009, 13:02
Biz Bu oyunla ankarayı da geçeriz :)

macka61
02.02.2009, 13:07
eğer 2 maçtaki oyunu oynarsak yeneriz inşallah kazanırız

Recep Alkan
02.02.2009, 13:19
herkesin dediği 4 haftalık periyotta takımımız allahın izni ile ilk iki maçtan 4 puan çıkardı. fener maçında 2 puanı kaçırdık ama olsun. ankaragücünü yenip beşiktaş maçına çıkarsak inanıyorum ki bu takım beşiktaşı da yener.

bakıldığında çoğu kişi bizim fikstür avantajımız olmadığı söyler ama aslında en iyi fikstür bizde. bu sene düşme potasna giren takımların hepsi ile son haftalara kadar karşılacağız. belki işi oraya bırakmak istememk için şimdiden asılacaklar ama trabzonspor kendi evinde bu maçı bırakmaz.

hayde bismillah dedik umarım sonu hayırlı gelir.

Harun Karadeniz
02.02.2009, 13:24
fikstür konusunda haklısın Recep abicim bende katılıyorum

Ankaragücünü kesinlikle yenebilr bir takımımız var ama genede çok ilginç birlig yaşıyoruz herkes herkesi yenebilir ama kolay olmamakla beraber kazanacağımızı düşünüyorum.

skor tahminim: 2-0 , 3-1

Hadi uşaklar ayağınıza yüreğinize kuvvet

Allah rast getirsin inşallah

Tayfun
02.02.2009, 13:31
Ankara takımları bize yarıyor bu sezon 3 puan bizimdir inşallah .

Emiroğlu
02.02.2009, 13:34
Maç beklenildiği gibi kolay geçecek diye düşünüyorum.

Takım olsun taraftar olsun öyle bir gaz aldık ki , çoğu taraftar dışarıda bile kalabilir.

Bu sene avni akerde maç kaybetmemiz çok gayet extrem bir durum olması gerekiyor.

elturca61
02.02.2009, 13:37
bu maclari almak zorundayiz evimizdeki mac sampiyon olucaksak yenmeliyiz diye dusunuyorum ama yenerizde....

Cafer Bulur
02.02.2009, 13:53
Ankara takımları bize yarıyor bu sezon 3 puan bizimdir inşallah .
Evet,bu sezon ankara takimlarina hic puan kaybetmedik.
Kaybedecegiz gibi de gözükmüyor,en azindan bu hafta icin.
Rakibi kücümsemek istemiyorum ama bu macta gol kacirma yarisina girmezsek kazanma ihtimalimiz cok yüksek.

Bahattin Aydın
02.02.2009, 13:58
Kolay maçımız hiçbir zaman olmayacak.Çünkü bize karşı takımlar daha istekli oynuyorlar.Ancak bu maçıda kazanacağımızı düşünüyorum.İnşallah stadda olacağız ve takımımızıda yalnız bırakmayacağız.

Tolunay Abdioğlu
02.02.2009, 14:00
Rüyamda 61 'de frikik golüyle maçı açıyorduk , bilemiyorum :cool: Yalnız golü atan bizim siteden Mehdi abiydi ççç

Puan durumunda 10.sıradan sonrasına hep galibiyet aldık ilk devre , ikinci devrede Ankaragücü maçıyla bu seri başlar . Alırız , alır . Şu Fener ve Ankara maçlarındaki oyunu " bir devre " oynasak yeter .

Mehdi abimi atıyordu golü :D

Maçı Kazanıcağımıza İnanıyoruz..

habibyazici61
02.02.2009, 14:02
Biz bu hafta Allahın izniyle kazanacağız. 8taş bu hafta Konya deplasmanına gidiyo Konya bunlara çakar,haftaya gelir bide biz çakarsak 8 taş bu ligi 10. sırada bitirir :)

hodlu
02.02.2009, 14:03
A.Gücünün düşmesini istemiyorum ama bizim yapacak bir şeyimiz yok.Bu haftadan sonra oynasınlar...

Mustafa K. Demirbaş
02.02.2009, 14:05

la Hüseyin az daha boğuluyodum yemek yiyodum bi yandan da yorumları okuyodum tam senınkını okumaya başladım gülmekten az daha boğuluyodum
kanga gol gol gol:D:D:D

Mehdi
02.02.2009, 14:07

Hiç affetmem Hüseyin:)

tonyalı Aydın
02.02.2009, 14:41
arkadaşlar bundan sonra kolay maç yok biliyorsunuz biz kendi sahamızda çok stresli oynuyoruz bir kocaeli bir hacettepe ne bileyim antalya vb. birde erken gol gelmeyince panikliyoruz takımda genc hemencek demorolize oluyor.dış sahada olsa daha rahat kazanırdık.yinede allahın izniyle macı alaçağız inşallah golü erken buluruzda rahat bir mac seyreteriz...

Murat'
02.02.2009, 14:43
Maçta çok dikkatli olmamaız lazım çünkü tam 5 oyuncumuz ceza sınırsında...Eğer sarı kart görürseler Beşiktaş maçında oynayamayacaklar...Maçla ilgili başka bir korkum da Hasan Üçüncü :D

Mustafa K. Demirbaş
02.02.2009, 14:46
Maçta çok dikkatli olmamaız lazım çünkü tam 5 oyuncumuz ceza sınırsında...Eğer sarı kart görürseler Beşiktaş maçında oynayamayacaklar...Maçla ilgili başka bir korkum da Hasan Üçüncü :D
bu kart konusuna bende katılıyorum bjk maçını düşünüp çok dikkatli olmalıyız

Muhammed KOÇ
02.02.2009, 14:52
ankaraspor maçında hiç kart görmedik.. bu maçı böyle geçirmek lazım..

Halil Atalay
02.02.2009, 14:53
önce allahın izniyle alırız bu maçı

ccd6167
02.02.2009, 15:02
gıray hoca ezikleri bu hafta zorlarlar bı puan ıyıdır onlar için yani ezikler için..eger 2 hafta 6 puan alırsak gayse macına kadar kımseye puan vermeyız ınsallah..

Ali Tunahan Güllü
02.02.2009, 15:03
sarı kartlara dikkat etmeliyiz...

zafercalikoglu
02.02.2009, 15:16
bize kolay mac yok,oynadıkca kazanacagız,haydi ,Trabzonsporum durmak yok,

firidin61
02.02.2009, 15:29
Merhaba ,

Çoğunluğun tahminleri dışında zor maç olacağını düşünüyorum . Bence kanatları kullanıp Alanzinho ve Yattara yı teke tek bırakmamız büyük ölçüde maçı almamızı sağlayacaktır . Ankaragücü nün zor durumda olmasına üzülüyorum . Bana göre Ankara da 1.lig i hak eden tek camia . Umarım eski günlerine biran önce dönerler ve taraftarına sesleniyorum bırakın artık 16 plakalı ilin taraftarıyla dost geçinmeyi bence farklısınız ;) Biz Ankaragücünü geçelim onlarda süper lig de kalsın inş . Seneye çok daha iyi bir Ankaragücü izlemek dileğiyle :alkış:

Saygılarımla

Orhan_Gazi
02.02.2009, 15:29
ya arkadaslar belki kizacaksiniz ama demem lazim ya bizim asbaskan hayretttin hacisalihoglu tabiri caizse mecaze anlamda diyorum
cok gicik bi adam ya gicik oluyorum aciklamarina tabiki maclar kaybedecegiz tabiki kötü futbol oynayacagiz butun maclarimizi kazanmamizi beklemesin falan filan yau hep yapiyor bunu hep sinir oluyom byöle seylere

haber61 aciklamalari varda o yüzden dedim dertlesmek istedim

Tayfun
02.02.2009, 15:31
Alanzinho'yu büyük ihtimal 2. yarı oyuna alır inşallah bu kez Yattara'yı değil Umut'u kenara alır .

Harun_ayar_ts
02.02.2009, 15:33
aynen sana katılıym renktaş:alkış:

ibilek
02.02.2009, 16:27
Bu maçta kadro nasıl olacak arkadaşlar ben bile karar veremedim :)

Normalde ben umutu hiç beğenmem ama ankaraspor karşısında kendisinin yedek kalacağını anladığındanmıdır nedir bilemem ama çok iyi oynadı.gerçi ankaraspor maçında takım halinde çok iyiydik.

Hüseyin demeyin hemen bana, daha dün kardeşimi fırçaladım.Bir hüseyin düşmanlığıdır gidiyor.Hüseyin o topları kesmese bizim kale yol geçen hanına döner.
E yattara kesilmez, colmanı keserse yok artık derim.

Kim oynayacak çok merak ediyorum...

SüRMeNe_6161
02.02.2009, 16:33
Zorlanmadan Garantii Aliyoruz

Gökhan ÖZDEMİR
02.02.2009, 16:35
MAçı alıcaz hattaavaraj yapmamız gerekir.Ankaragücünün bu kötü halinden faydalanmamız lazım.Yattarayla alnzinhoyu sağlı sollu olarak izlemiyi çok istiyorum umarım öyle olur.Hocanın nasıl bir taktik yapacağını çok merak ediyorum.

Haydi hayırlısı.

Bmn istanbul olarak maçı kadıköyde izliyoruz.Organizasyonlar bölümünde detaylı bilgi var.

Pirselimoğlu
02.02.2009, 16:40
____________________sylva_____________________
tayfun________song_________giray________egemen
____________selçuk________ceyhun______________
____yattara___________________colman__________
_________gökhan_____________umut_____________

Bu kadro ankaragücünü yener diye düşünüyorum.
''hüseyin-serkan-cale-selçuk ve umut sarı kart sınırında bu futbolculardan hiçbiri ankara maçında sarı kart görmedi, ama ankaragücü maçına atanacak hakem!!, özellikle hüseyin-serkan-cale çok kolay kart görebilen futbolcular olduğundan boş geçmez diye düşünüyorum''

Mustafa OK
02.02.2009, 16:40
ankaraspor maçında hiç kart görmedik.. bu maçı böyle geçirmek lazım..

biz bu maçı kartsız geçiremeyiz rahat bırakmazlar olmadık yerden kartlar yeriz gibime geliyor malum beşiktaş maçı var...

cengiz kudal
02.02.2009, 16:46
biz bu maçı kartsız geçiremeyiz rahat bırakmazlar olmadık yerden kartlar yeriz gibime geliyor malum beşiktaş maçı var...

kesinlikle katılıyorum.. kartlara çok dikkat etmeli futbolcular... zorlu tünelin son maçı 8taşa tam kadro çıkmalıyız...

MİSSE_MİSSE
02.02.2009, 16:52
beşiktaş macının provasını yapıcaktır bu macta o nedenle alanzinhoyu ilk 11 cıkarır.uyum saglamazsa ikinci yarı alır onu oyundan inonude klasik onbir cıkarız. bize her yer trabzon

Hasan61
02.02.2009, 16:54
Bu maça bol kart vermeyi seven cüneyt çakır atanırsa hiç şaşırmam

erik
02.02.2009, 16:56
Alanzinho bu maçtada 11 deoynamaz.Ersun Hoca adaletli bir hocadır.Bu takımdan şu anda kimse kesilmeyi hak etmiyor.Alanzinhoyu ikinci yarı 60. dak. civarı alır bence.Maçıda rahat alacağımızı düşünüyorum.Tek korkum Hasan.

UĞUR DURTAŞ
02.02.2009, 17:03
ankaraspor maçından önce ve sonra yattara moralsizdi maçtan sonra takım yanımıza gelip kol bastı oynarken özellikle yattarayı izledim yattara soyunma odasına gidiyordu hepeyce yürüdükten sonra geri döndü takımın yanına gitmek için ağır adımlarla yürümeye başladı kulüp doktoruyla konuştu tekrar geri döndü soyunma odasına gitti.yattara nın canı sıkkın a.gücü maçında teknik heyet ve yönetimin hafta içinde yattarayla ilgileneceklerini düşünüyorum.taraftarlarımızında stadda yattaraya gösterecekleri sevgi seli yattarayı kendine getirir kanısındayım.a.gücü zor durumda çok transfer yaptılar moraller sıfır,böyle maçlardan çok korkarım.fb ve ankaraspor maçlarındaki ciddiyetle oynarsak inşallah kazanan taraf oluruz.saygılarımla

Hasan61
02.02.2009, 17:09
ankaraspor maçından önce ve sonra yattara moralsizdi maçtan sonra takım yanımıza gelip kol bastı oynarken özellikle yattarayı izledim yattara soyunma odasına gidiyordu hepeyce yürüdükten sonra geri döndü takımın yanına gitmek için ağır adımlarla yürümeye başladı kulüp doktoruyla konuştu tekrar geri döndü soyunma odasına gitti.yattara nın canı sıkkın a.gücü maçında teknik heyet ve yönetimin hafta içinde yattarayla ilgileneceklerini düşünüyorum.taraftarlarımızında stadda yattaraya gösterecekleri sevgi seli yattarayı kendine getirir kanısındayım.a.gücü zor durumda çok transfer yaptılar moraller sıfır,böyle maçlardan çok korkarım.fb ve ankaraspor maçlarındaki ciddiyetle oynarsak inşallah kazanan taraf oluruz.saygılarımla
defalarca açıklandı
yattara hasta
hatta devre arası kusmuş.........
küsmüşlük,moral bozukluğu yok...........

Proof
02.02.2009, 17:16
Erman Toroglu: Bu aralar ankaragucunu yenemeyeni dovuyorlar :D

ÜNAL
02.02.2009, 17:18
Ankara takımlarına yenilmiyoruz.Allah bozmasın:)

Ümit Tekşan
02.02.2009, 17:18
Yokmu bir organizasyon toplu halde izliyelim maçı.

Tayfun
02.02.2009, 17:27

Amin

.

F.Tütüncü
02.02.2009, 17:34
Biletleri sadece gişeden mi alabiliyoruz? İnternet üzerinden alma imkanımız var mı?

Pirselimoğlu
02.02.2009, 17:38

defalarca açıklandı
yattara hasta
hatta devre arası kusmuş.........
küsmüşlük,moral bozukluğu yok...........

Yattaranın Gribal enfeksiyon geçirdiği (2-3 futbolcu daha) açıklandı.Şu sıralar bende aynı durumdayım, bırakın kolbastıyı yemek yemeye insanın hali olmuyor. 4-5 gün önce trabzonda çok sıcak havalar oldu genelde kışın bu şekil havalardan sonra, insan çok yakalanır gripe, ayrıca dün akşam yattaraya rastladım çok kötü öksürüyordu.

Mesut
02.02.2009, 17:40
____________________sylva_____________________
tayfun________song_________giray________egemen
____________selçuk________ceyhun______________
____yattara___________________colman__________
_________gökhan_____________umut_____________

Bu kadro ankaragücünü yener diye düşünüyorum.
''hüseyin-serkan-cale-selçuk ve umut sarı kart sınırında bu futbolculardan hiçbiri ankara maçında sarı kart görmedi, ama ankaragücü maçına atanacak hakem!!, özellikle hüseyin-serkan-cale çok kolay kart görebilen futbolcular olduğundan boş geçmez diye düşünüyorum''
özellikle cale nin kart görmemesi lazım sol bek yedegi yok hadi diğer boglelere kapatılabilir

Egemen Yılmaz
02.02.2009, 17:41

Kime yeniliyoruz ki :D

mashal61
02.02.2009, 17:48
Kart sınırındaki 5 oyuncudan Serkan ve Cale çok dikkatli olmalı. Cüneyt Çakır bu maça verilirse hakikaten art niyet aramaya gerek bile yok. Zaten öyle bir hatayı istese de yapamazlar.

Adem Erdoğan
02.02.2009, 17:49

5 maçta 15 puan.Kalanlar AG ve GB içerde Hacettepe dışarda.24 olur bu.:)

Murat TÜRKAY
02.02.2009, 18:08
ankaragücü maçı harika olacak... seyircimizle birlikte rakip takımı sahadan sileceğiz bence...biz kendi oyunumuzu oynarsak bu maçın başka alternatifi yok.. zaten sabırsızlıkla bekliyorum cuma akşamını maçta olacağım...

Recep Alkan
02.02.2009, 18:14
''hüseyin-serkan-cale-selçuk ve umut sarı kart sınırında. bence bu oyunculardan hiçbirini kaybetmemeliyiz. ama özellikle derseniz serkan ve cale deriim ben. beşiktaş maçında herkese çok ihtiyacımız olabilir.

Sefa Murat Dokuz
02.02.2009, 18:17
Trabzonspor:4-0:Ankaragücü
Umut Bulut
Gustavo Colman
Gökhan Ünal
Umut Bulut

Tayfun
02.02.2009, 18:18
Ankaragücünde Murat Erdoğan takımdan ayrılmış !

Cafer Bulur
Rakip cok direncli bir sekilde karsimizda olacaktir.
Bunu kirmak icin macin baslarinda bir gol bulmamiz gerekiyor.
Bunu basardigimiz takdirde maca farka götürmemiz dahi cok zor olmayacaktir.

Tayfun
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_yo_MuratErdogan001.jpg

Kaptan gemiyi terketti!

Çaltantılı günler yaşayan Ankaragücü'nde kaptan Murat Erdoğan takımdan ayrıldı !.. Tecrübeli futbolcu, kulüp yönetimiyle görüşerek, alacaklarına karşılık sözleşmesini karşılıklı feshetti !..

SERAS KİRALANDI
Bu arada sarı lacivertliler ara transfer döneminin son gününde, Gençlerbirliği'nin 15 gün önce kadro dışı bıraktığı Kerem Şeras'ı kiraladı. Ara transfer döneminde birçok futbolcuyu kadrosuna katan ve ligde yaşadığı sıkıntılı dönemden kurtulmaya çalışan sarı-lacivertliler, bir diğer Ankara temsilcisi Gençlerbirliği'nin orta saha oyuncusu Kerem Şeras ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşma sağladı.

erik
02.02.2009, 18:21
Ankaragücü toplama bir takım.Moraller Sıfırın altında.Tahminim erken gol bulursak dağıtırız.

Cafer Bulur
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_yo_MuratErdogan001.jpg

Kaptan gemiyi terketti!

Çaltantılı günler yaşayan Ankaragücü'nde kaptan Murat Erdoğan takımdan ayrıldı !.. Tecrübeli futbolcu, kulüp yönetimiyle görüşerek, alacaklarına karşılık sözleşmesini karşılıklı feshetti !..

SERAS KİRALANDI
Bu arada sarı lacivertliler ara transfer döneminin son gününde, Gençlerbirliği'nin 15 gün önce kadro dışı bıraktığı Kerem Şeras'ı kiraladı. Ara transfer döneminde birçok futbolcuyu kadrosuna katan ve ligde yaşadığı sıkıntılı dönemden kurtulmaya çalışan sarı-lacivertliler, bir diğer Ankara temsilcisi Gençlerbirliği'nin orta saha oyuncusu Kerem Şeras ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşma sağladı.
En iyi oyunculari da takimdan ayrilmis,bu a.gücü adina cok kötü oldu.
Bu takima karsi galip gelememek ,cok zoru basarmamiz demektir!
3 puani cebe koydum,artik bjk macini düsünmeye basladim.

barışgültepe
arkadaşlar ankaragücü maçında tribünleri ibrahim YATTARA ya var gücü ile desetek vermesini bekliyoruz.tekrardan onu çoşturmamız lazım ona moral vermemiz lazım.ankara gücü maçını haifife almamlıyız kesinlikle zor maç olacak.

Kazım Uzunboy
02.02.2009, 18:23
Ankaragücü maçını farklı kazanacağız inşallah. :)

Recep Alkan
02.02.2009, 18:27
arkadaşlar ankaragücü maçında tribünleri ibrahim YATTARA ya var gücü ile desetek vermesini bekliyoruz.tekrardan onu çoşturmamız lazım ona moral vermemiz lazım.ankara gücü maçını haifife almamlıyız kesinlikle zor maç olacak.

böyle bir şeye kesinlikle gerk yok. yattara artık trabzonsporun yaramaz ve şımarık çocuğu olmuştur. bence kendi kendini toplama zamanı gelmiştir. trabzonspor taraftarı hiçbir zaman bir oyuncuya bu kadar sahip çıkmadı ve sabretmedi. bu yüzden artık hatalarının ve şımarıklarının cezasını ve yaptırımlarını kendisi ödemeli.

bu taraftar onu yeteri kadar sırtında taşımıştır. hatta oynamadığı bu sezon bile.

Hasan Habip Özbay
02.02.2009, 18:32
medya medya medya aman dikkat provakosyon başlıyor kimse oyuna gelmesin yok yattara yok gökhan umut vs dikkat her şeye başvuracaklar kimse bunlara aldırış etmesin

Mesut
02.02.2009, 19:03
murat erdogan gitdi tamamda 10dan fazla transfer yaptılar yanı aldıkları isimler fenada değil. ha yenı takım ordan avantajıımız oalcaktır ve çok iyi top oynuyoruz ama sanıldıgı kadar kolay geçmeyecegini düşünüyorum. inş rahat alırız

asimavi
02.02.2009, 19:43
....bence bu maç klasik 4-4-2 oynamalıyız...ve hüseyin dinlenmeli hem sarı kart sınırında riske etmemek lazım :)

....................................t.sylva....... ...........................

....serkan.........r. song...........egemen..............h.cale.....

....yattara..........selçuk..........g.colman..... ....alanzinho......

.........................umut..........gökhan..... ........................

...ilk onbiri bu maç için ideal olacaktır diye düşünüyorum.....

Keleşoğlu
02.02.2009, 19:48
TRabzonun macı olmadan gün gecmiyor

Mustafa Önder
02.02.2009, 19:51
TRabzonun macı olmadan gün gecmiyor

Cuma gününe ne kaldı ki sabret:D

tsburak08
02.02.2009, 19:58
....bence bu maç klasik 4-4-2 oynamalıyız...ve hüseyin dinlenmeli hem sarı kart sınırında riske etmemek lazım :)

....................................t.sylva....... ...........................

....serkan.........r. song...........egemen..............h.cale.....

....yattara..........selçuk..........g.colman..... ....alanzinho......

.........................umut..........gökhan..... ........................

...ilk onbiri bu maç için ideal olacaktır diye düşünüyorum.....
hüseyinsiz olmaz çok atak yiyoruz,tek forvet oynamalıyız

irfanb
02.02.2009, 20:01
Farkli kazanacagimizi düsünüyorum.Sivasla averaj farkini kapatmamiz gerek. Söyle 8-0 lik bir sonuc iyice ucurur bizi.Eskisehir bile 6 gol atti gecen hafta.Neden biz atmayalim.Onlarin bir Youla`si var.Bizim her yanimiz yildiz doldu artik.Yildiz görmek icin eskiden gökyüzüne bakardik simdi Trabzonspor`a bakiyoruz.:)

danger00
02.02.2009, 20:09
lig sonunda sivasa karşı istersek +20 avarajımız olsun
eğer sivası sivasta yenemez veya gollü bir beraberlik alamasak; puanlar aynı olduğu müddetçe üstlerine çıkamıyoruz

okg_53
02.02.2009, 20:15
lig sonunda sivasa karşı istersek +20 avarajımız olsun
eğer sivası sivasta yenemez veya gollü bir beraberlik alamasak; puanlar aynı olduğu müddetçe üstlerine çıkamıyoruz
Evet.
Şampiyonluk için çekişeceğimiz takım GS olursa işimiz daha çok zorlaşıyor.
Fb,bjk,sivas olursa daha kolay.

Mustafa Calik
02.02.2009, 20:17
_________________SYLVA_________________
TAYFUN_______SONG___GiRAY_______EGEMEN
________________CEYHUN_________________
YATTARA________COLMAN________ALANZiNHO
___________GÖKHAN___iSAAC______________

bence böyle oyniyalim .. böyle oynarsak selcuk, umut, hüseyin, cale ve serkani korumus oliyoz .. cünkü bu hakem bu macta bize kesin kart gösterecek sari kart sinirinda olanlara ..

61hikmet61
02.02.2009, 20:20
daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama maç bittikten sonra yattaranın sahayı terkedişindeki ruh hali hiç iyi değildi. biliyoruz ki yattara daha çok pohpohlanmayı seven biri ve eni gelen bir adam ondan rol çaldı diye düşünüyor sanırım. ayrıca yattara belki de ankara maçında aylardır en gayretli yattarayı seyrettiğimizi düşünüyorum. onun için bu maçın ısınmalarında yattaraya ekstra destek verilmeli. çünkü onu tam anlamıyla kazanabilirsek şampiyonluğa çok daha fazla yaklaşırız. maça gidecek arkadaşlardan ve tribünde tezahüratı yönetenlerden rica ediyorum. lütfen bu dediğimi unutmasınlar.

Recep Alkan
02.02.2009, 20:25
daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama maç bittikten sonra yattaranın sahayı terkedişindeki ruh hali hiç iyi değildi. biliyoruz ki yattara daha çok pohpohlanmayı seven biri ve eni gelen bir adam ondan rol çaldı diye düşünüyor sanırım. ayrıca yattara belki de ankara maçında aylardır en gayretli yattarayı seyrettiğimizi düşünüyorum. onun için bu maçın ısınmalarında yattaraya ekstra destek verilmeli. çünkü onu tam anlamıyla kazanabilirsek şampiyonluğa çok daha fazla yaklaşırız. maça gidecek arkadaşlardan ve tribünde tezahüratı yönetenlerden rica ediyorum. lütfen bu dediğimi unutmasınlar.

bu yazdıklarımı her yattara yorumu altına yazmak istemiorum ama;

yattara traftardaki sabrını ve kredisini tüketmiştir. herşeye rağmen bu taraftar onu bağrına basmıştır. gitmek istemesine, yaptıklarına ve sölediklerine rağmen. bunun haricinde hala ona ayrı bir sevg gösterisi yapmaya gerek yok.

artık çocuksu tavırları bırakıp bir profesyonel gibi olmalı. bunca zaman yattara haricinde kimseye bu kadar özel tezahüratlar yapılmadı. bir egemen bir serkan bir ısaac bir colman bile bu kadar sevgi gösterilmedi. ama hepsi de yattaradan daha iyisini yaptılar yapmaya çalıştılar.

artk herkes nerde oynadığını ve neye hizmet ettiğini anlamalı. eğer yattara devamlı gündemde olmak istiyorsa bunu bu tarz olaylar ile değil oyunu ile yapmalı.

turkish0061
02.02.2009, 20:33
trabzonspor bu maci alir, Avni

turkish0061
02.02.2009, 20:34
avni akerde oynuyorlar, Yattarada morali yerinde, macin sonunda yine kolbasti :)

TAMTÜRK61
02.02.2009, 20:55
Bu maçı farklı kazanacağız inşallah! 3-0 geçiyor gönlümden.

TolgaTopçu61
02.02.2009, 20:58
Bu maci kücümsememek lazim,Trabzonspor'a karsi oynayan tüm takimlar o macda bir baska oynuyorlar,Ankaragücü yeni bir takim kurdu,daha birbirlerine fazla alismamislardir...Kolay bir mac olmayacak ama kazaniriz diye düsünüyorum...

aslanhamsi
02.02.2009, 20:59
bence de alanzinyoyu ve yattarayi el ele trubune cagirmak lazim..

Onur Şeref
02.02.2009, 20:59
Bari bu maçı arkamıza yaslanarak izleyelim.Futbolculardan çok terliyoruz stresden maçı izlerken.

F.Tütüncü
02.02.2009, 21:08
Biletleri sadece gişeden mi alabiliyoruz? İnternet üzerinden alma imkanımız var mı?

Cevap verebilecek kimse yok mu?:confused::confused::confused:

Tsikopat61
02.02.2009, 21:19
Bütün forumda aşırı güven ve fark sesleri var, umarım bir kaza bela olmadan 3 puanı alır yolumuza devam ederiz..Keza en kötü şeyler en beklenmedik anlarda olabiliyor,buna karşın en çok Ersun Hoca'ya güveniyorum ciddiyet konusunda taviz verdirtmeyeceği konusunda..

unique
02.02.2009, 22:10
Bu maça Giresun'dan gelmeyi düşünen varsa aşağıdaki başlığa tıklasın:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1927742#post1927742

erol-61
02.02.2009, 22:15
işyerinde gecekonlu arkadaşlar var onların yorumu bu maç için 3 tane yemeye razıyız diyolar bu arada konya maçını alsalardı TRABZON a uçakla geleceklerdi ben yinede diyorumki 3 PUAN BİZİM OLSUNDA NASIL OLURSA OLSUN ... ŞAPİYONLUK YOLUNDA HERŞEY MÜBAHTIR

Emre B.
02.02.2009, 22:17
Genel görüşün aksin zor bir maç olacağı görüşündeyim.Çünkü, Ankaragücü'nün ligde kalması için ilk haftalarda mutlaka puan alması gerek.Bu puanlar averajla ligin 2. sırasında bulunan Trabzonspor'dan hem de deplasmanda alınırsa, önümüzde ki haftalar için çok önemli bir motivasyon olur.Bu amaçla Ankaragücü sert savunma yapıp, kontra ataklarla gol arayacaktır.Ceyhun Eriş, Hasan Üçüncü, Abdülaziz gibi oyuncular bize karşı daha hırslı oynayacaktır.Özellikle Hasan'ın sert müdahalelerine dikkat edilmeli.Apoel maçında attığı uçan tekmeyi hepimiz hatırlyoruzdur.
Bu sebeplerle Yattara ve oynarsa Alanzinho'ya defansı açmak konusunırda büyük iş düşüyor.Colman ve Selçuk'ta defansın arkasına atacakları toplarla etkili olabilir.Gökhan ve Umut'un çok dikkatli olması gerek.Çünkü çok posizyon bulamayabiliriz.Defansımızın çok zorlanacağını düşünmüyorum.Ama kontra ataklar için çok dikkatli olmalılar.

ali+61+26
02.02.2009, 22:23
ligde kolay maç yok.. sadece kazanmak isteyelim yetr kazanmamız için am oynamadan kazanırız dersek facia olabilir tabi.. ama rahat geceriz::D

Mustafa Ayazoğlu
02.02.2009, 22:25
Cale ve Selçuk kart sınırında onları kaybetmeyelim yeter. Maçı 1-0 da olsa alırız. Erken gol fark bile getirebilir.

Sinan Ayaz
02.02.2009, 22:27
rahat kazanırız ankaragücünde kaos hakim bizde çok formdayız