PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2 -1 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18

sulo61gun
07.02.2009, 13:52
Tamam fatih ben diyorumki dün gece izlediğim Alanzinho bana Tomas Jun imajı verdi sen diyorsun ki Şota imajı verdi bana. İnşallah sen haklı çıkarsın...

süper karşılaştırma yapmışsın futbol bilgini ortaya koymuşsun böylece:))

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2009, 13:53
Tamam fatih ben diyorumki dün gece izlediğim Alanzinho bana Tomas Jun imajı verdi sen diyorsun ki Şota imajı verdi bana. İnşallah sen haklı çıkarsın...

Şu adamdan tomas jun imajı aldıysan zaten tartışmam hemşerim seninle bu konuyu.

Adam kanadından çok etkili iki kere gelmiş, orta alandan etkili gelirken de peşpeşe adamları ekarte ettikten sonra kartlık müdahalelerle durdurulmuş.

Görüntü tomas jun demek.!
Dalga mı geçion anlamadım ki..

Bence senin gözlerde problem başlamış engin. :)
Bi doktora uğra.

Erdal DİLEK
07.02.2009, 13:53
türkiye ligi cok üst düzey bir lig sanki, sadece maddi anlamda 6 sırada futbol anlamında nerede bilemem

Mustafa Önder
07.02.2009, 13:54
tebrikler kardeşim senin gibi insanlar karşısında TRABZONSPORUMUZ her zaman ayakta kalcaktır:alkış::alkış::alkış:
:alkış::alkış:

Daha yeni olmasına rağmen Colmana al da at dercesine bir pas verdi. Adamı yıkmasalar bir gol posizyonuna gircekti. Daha ne istiyonuz anlamadım ki yok harikalar mı yaratçak adam birde kaleye şutlar çekip gol mü atçak ne yapacak anlamadım ki

Onur Akyüz
07.02.2009, 13:54
benim anlamadıgım,
iyi bir futbolcunun oynadıgı ligdeki adamlarla,
oynadıgı ligin durumuyla vs ne ilgisi var?

norveç,danimarka,belçika liglerinden
oyuncu almayalım,

o liglerde yılın futbolcusu seçilen adamı alırken de 2 kere düşünelim,
her nekadar çok uzun süredir izliyorsakta.

Terzioğlu
07.02.2009, 13:55
Saydığın 3 oyuncunun özelliklerinden bahsedebilirmisin.
:)

Sapara: Oyun kurucu mevkiinde oynuyor Rosenborg takiminin kilit oyuncusu. Attigi goller ve yaptigi asislter ile dikkat cekti. Top teknigi son derece iyi. Paslarida keza öyle. Ayrica sutlari son derece etkili.

Traore: Orta sahanin sol kanadinda oynuyor ve cok hizli bir oyuncu. Su anda fizik gücü olarak az yetersiz görünsede bunu hizi ve iyi driblingleriyle kapatiyor. 20 yasinda. Adrese teslim ortalariyla biliniyor ve bu yasta Norvec liginin en iyi futbolculari arasinda.

Skjelberd: Ileriye dönük orta saha. Genellikle sag kanatta tercih ediliyor ama ortada oynayabiliyor. Norvec Milli takimindada oynuyor. Traore'nin aksine fizik gücü kötü degil yalniz onun kadar hizli degil. Iyi bir pasör ve yine iyi ortalari var.

Tamam mi hocam?

Uzunoğlu
07.02.2009, 13:56
Uzunoğlu hayatında top oynadınmı delikanlı gibi söylermisin pc hariç ama :) Alanzinho'nun fizik gücü yerlerde sürünüyomuş bilmeyende kondisyoner sanacak seni, burda 20 dakikayla futbolcu eleştirmek hemde Trabzonspor'un futbolcusunu eleştirmek doğru değil, bu oyuncunun transferi için uğraşan Sadri Şener başkana sonra Ersun hocaya ve sonrada oyuncudan takımımız için beklentisi olan bize yaptığın haksızlık olur, seni yaptığın burda ben demiştim demek için olurda iyi oynamazsa burda ilerde hava basmak niyetin bu biliyiorum, sende Sadri Başkan'ın dediği Trabzon milleti dünyaya eleştirmek için gelmiştir dediği Trabzon'lulardansın size inat şampiyon olacak bu takım sayın kondisyoner.

bak arkadaşım olayı kişiselliğe dökeceksek benim dilimin kemiği yoktur söyleyelim tanıyanlar bilir :)

Bu forumda şöyle bir cümleye denk gelmiştim. Yumurtadan anlamam için yumurtlamam gerekmiyor :) Sana en güzel cevap bu...

Tanımadığın insanlar hakkında yorum yaparsan rezil rüsva olursun. Hem Sadri başkan hem de Ersun hoca konusunda benim safım belli.

Cevap vereceksen doğru bir şey yaz da zamanımı çalma...

Eren Karaahmetoğlu
Servet Alanzinhoya doğru biraz hızlı koşsa bizimki korkup kaçar :)

Alanzinho Servet'i futboldan bile soutabilir.Servet sadece vücuduyla oynamaya çalışan bi kazmadır bana göre.Alanzinho'nun hızı ve teknii karşısında acizce faul yapmaktan başka bi seçenei kalmaz.

Alanzinho dün aldıı hangi topu olumsuz kullandı?Topu ezdi falan diyosun,anlam veremiyorum.Topu ezdii en fazla 1-2 pozisyon olmuştur.Kontraya çıkarken iki kişiyi geçip sarı kart aldırmasını,sol kanattan karşısındakinin yanından süratlice geçip orta yapmasını verdii pasları falan göremedin sen galiba? Ve bu adam daha bizde 90 dakika bile oynamadı toplam. Daha 90 dk oynamadan böle oynuyosa bana yeter.Sana yetmiyosa yapıcak bişeyim yok.Ben de isterim Alanzinho'nun daha ilk maçından herkesi dizip gol atmasını veya asist yapmasını ama böle bişeyi hiç bi futbolcu yapamaz malesef:)Bence senin Alanzinho'dan beklentin inanılmaz yüksek.Ben Alanzinho'nun senin beklentilerinle orantılı olarak alındığını sanmıyorum.Bugün böle oynayan adam,yarın takıma iyice alıştıında Servet'i merveti madara edicektir.Bekleyelim ve görelim:)

irfan61
Tamam fatih ben diyorumki dün gece izlediğim Alanzinho bana Tomas Jun imajı verdi sen diyorsun ki Şota imajı verdi bana. İnşallah sen haklı çıkarsın...Alanzinho sol açık.Jun forvet mevkileri farklı ona göre yorum yap.

fuzuli
07.02.2009, 13:57
Ya arkadaşlar Şampiyon olacağımıza inancımız tam.Ama şampiyon olamazsak yine kendi içimizdeki muhalifler yüzünden olamayacağız.Ben böyle bir şey görmedim.Belki içerinizden trabzonumuzun şampiyonluklarını görenlerden biriyim.Şu yönetimimiz istediğimiz futbolcuları aldı.Trabzonumuza kazandırdı.Ama bazı arkadaşlar 3-5 dakikalık zaman süresince bunlara not veriyorlar yazık hemde çok yazık.Bu hafta messi ayağına aldığı her topu ezdi.Çok şahsi oynadı.Bizim arkadaşlara göre beş para etmez birisi olmuştur muhakkak.Bu nasıl anlayışş.Alan muhteşem bir futbolcu yeterki benimseyin.Kimse futbolcularımıza laf söylemesin.Mutlaka iniş ve çıkışlar olacaktır.Umutu bir hafta kahraman bir hafta idam ediyorsunuz.Bu nasıl mantık.BMN yi takip ederek maça hazırlanan oyuncumuz olsun vallahi yanar.Bu nasıl anlayıştır.

Kadir
İyi futbolcu her yerde çok anormel şeylerle(Ziya Doğan-Marcelinho olayı) karşılaşmadı sürece futbolunu sergiler.

Uzunoğlu
bu uzunoglu su haddini bilmez yerel medya gibi bana sorarsaniz
la olsun torba dolsun
adamin ayagina top gelince her an süprizlerle karsilasabilecegimizi cümle alem gördüde sen at gözlüklerinle göremedin sanirim

tek kelimeyle seviyesizsin...

Ufuk Bayraktar61
07.02.2009, 13:58
Arkadaşlar google eklediğim videonun aynısını artık facebook üzerinden de izleyebilirsiniz..sanırım daha kaliteli görünüyo..

Buyrun Link

http://www.facebook.com/video/video.php?v=49362608193

Not: Her Şey DAHİLDİR

Uzunoğlu
07.02.2009, 13:58
Alanzinho sol açık.Jun forvet mevkileri farklı ona göre yorum yap.

Gülmekten ölüyorum ya :)

Ben iyi futbolcu manasında kıyaslama yapıyorum mevki olarak değil :)

sulo61gun
07.02.2009, 13:59
burada bazı arkadaşların futbol bilgisi ya çok zayıf ya da kasıtlı yazıyorlar.ama onlarda haklı necmi perekli de top oynamış o da bu adamdan trabzonda çok var diyo:)ki bu necmi perekli albayrak yönetiminde menejerdi .nasıl topçular alındığını gördük onun döneminde.bence sizin gibilere hasan üçüncü gibi(ki kendisi eski arkadaşımdır) topçular layık:) (not:15 yıl futbol oynadım. idmanocağı vs takımlarda .gökdeniz hasan üçüncü mehmet yılmazla da aynı takımlarda beraber oynadım)

akdin
07.02.2009, 13:59
http://www.fotomac.com.tr/i2/y/1747.jpg

Barış Memiş daha iyi
Karşılaşmanın ilk çeyriğinde bocaladı misafir takım. Çabuk hücümlarla pozisyon verdi, 15. dakikada golü yeyince de gol için her şeyi yapmaya başladı. Bizden de övgü alan o bloğa her seferinde takıldı. Memleketin en centilmen tarafdarı madalyasına koşan bordo- mavililer, yenecek golün ürküntüsüyle gerildi kaldı. Alanzinho bu takımın oyuncusu değil. Bir yanlışlık olmalı... Bizim Barış Memiş, ondan daha iyi. İşte böyle yok oluyor memleket evlatları. Hakem İlker Meral fena değildi. Vermediği iki penaltıda ödeştirdi, yalancı faullere hiç bakmadan da maçın sonunu getirdi.

http://www.fotomac.com.tr/i2/y/1257.jpg

Anlamak gerçekten zor, kendini toparlamakta olan bir Yattara ikinci defa sahadan alınıyor, yerine Alanzinho umut olarak sahaya sürülüyor ama adamın ayağına 20 dakikada 2 top değiyor. Çok net söylüyorum bu şekilde futbolcu Trabzon'da gırla var. İki ileri bir geri gitme ile bu takıma bir şey katamazsınız. Fakat temenni ederim ki bu oyuncu Trabzon'a faydalı olsun.

spor@fotomac.com.tr / fotomac.com.tr

Kim bunlar yahu,düşsünler yakamızdan,yeter artık,öyle ahkam kesmeyle olmuyor bu işler,çok ucuz hareketler bunlar.....Takım potaya girmiş.baykuşlar hala susmuyor,herkes kafasına göre kadro yapıyor,taktik veriyor...DESTEK OLMAYAN,SUSSUN ARTIK;BUNUN VEBALİ VAR...........

Tayfun
07.02.2009, 14:00
Maç sonu videosunu izleyince tüylerim diken diken oluyor yahu taraftar budur işte :)

hamibasoglu
Valla ne olursun olsun 3 puan almamız çok önemliydi.
her zaman iyi oyun beklemek zor.Taraftar artık takımla bütünleşti.
Muhteşem bir hava sezdim.
Hakeme gelince,Gökhan'a vermediği penaltı hariç tüm kararlarında isabetliydi.
Ankaragücü futbolcularının yakarışını ve hezeyanını anlamak mümkün değil.
defalarca izledim pozisyonları.Hakemin tek hatası lehimize vermediği penaltıydı.
artık Karagarga maçına konsantreyiz.İnşallah 3 le geçeriz.

Terzioğlu

Ben iyi futbolcu manasında kıyaslama yapıyorum mevki olarak değil :)
Ersun hoca bu oyuncuyu istemeden önce nasil sana danismadi. Aramizda böyle cevherleri nasil görmüyor bu adam anlamak mümkün degil :)

fuzuli
sonradan pişman olacağınız yazılar yazmayın lütfennn.

Şahinoğlu
bak arkadaşım olayı kişiselliğe dökeceksek benim dilimin kemiği yoktur söyleyelim tanıyanlar bilir :)

Bu forumda şöyle bir cümleye denk gelmiştim. Yumurtadan anlamam için yumurtlamam gerekmiyor :) Sana en güzel cevap bu...

Tanımadığın insanlar hakkında yorum yaparsan rezil rüsva olursun. Hem Sadri başkan hem de Ersun hoca konusunda benim safım belli.

Cevap vereceksen doğru bir şey yaz da zamanımı çalma...

Çok korkttun beni işte bu sözlerle bak , ben fikirlerine göre yorum yapıyorum ha kişisel olarakta resmini görmüştüm fizik kondisyon olarak yerlerde sürünüyodun buda benim yorumum tabi sen bi git araştır benide öyle gel tosunum.

irfan61
07.02.2009, 14:01

Ben iyi futbolcu manasında kıyaslama yapıyorum mevki olarak değil :)Valla süper kıyaslama yapıyorsun.2 maçta aldığı süre 50 dk geçmeyen bir futbolcu için güzel kıyaslama :alkış:1.66 boyunda bir adamın fizik gücü ne kadar olabilir bunu bana bir açıklasana.

Uzunoğlu
07.02.2009, 14:01
Ersun hoca bu oyuncuyu istemeden önce nasil sana danismadi. Aramizda böyle cevherleri nasil görmüyor bu adam anlamak mümkün degil :)

Sende seviyesizleşme yolunda emin adımlarla ilerliyorsun arkadaşım...

Adem Erdoğan
07.02.2009, 14:03
O boydaki ve cüssedeki adamdan ne kadar fizik gücü bekleyebilirsin.Norveç gibi bir ligde "futbolcular arasında" yılın futbolcusu seçilmiş ve takımıda şampiyon olmuş.
Dün akşam yaptığı bir iki hareketle kalitesini ortaya koymuştur.Sarı kart gördürdü ki adamı çok rahat geçti, ayağından açtığı topu kaybetti derken koştu kaptı ve olumlu kullandı, sol taraftan içeri güzel bir orta yaptı.Unutmayalımki bu adam sol açık 10 numara değil.
Bjk maçında çıkar ve hakkındaki tartışmalara son noktayı koyar.Bu adam Trabzon'da çok iş yapar.

Uzunoğlu
07.02.2009, 14:03
Çok korkttun beni işte bu sözlerle bak , ben fikirlerine göre yorum yapıyorum ha kişisel olarakta resmini görmüştüm fizik kondisyon olarak yerlerde sürünüyodun buda benim yorumum tabi sen bi git araştır benide öyle gel tosunum.

Yavaş yavaş terfi ediyorsun önce seviyesizdin şimdi terbiyesiz oldun sonrası ne olur bilemem :)

Takip edilecek kadar popüler olmak güzel bir şey :)

6Şafak Aydın1
07.02.2009, 14:04
colman kesilirse dizilisin nasil olur ?

Mert

Alanzinho'nun henüz bilinmeyen bir yönü varmış.
Çok sıkı bir kapak koleksiyoncusuymuş.
Bu koleksiyonumu yakında göstermeyi ve geliştirmeyi düşünüyorum demiş.

Anlayana...

Onur Akyüz
yahu 1 kerede şöyle seviyeli 1 tartışma yapsak,
ne zaman 1 konu üzerinde ciddi tartışılsa
hemen seviye düşüyor,

şikayetçiyim.!

beratbayraktar
ARTIK ERSUN YANALIDA İSTİYORUZ HAYDE ERSUUN KOLBASTIIYAAA:d:d:d:d

Hamza Öztürk
07.02.2009, 14:05
tek kelimeyle seviyesizsin...

yemisim senin seviyeni arkadas
sen alanzinhonun kac macini seyretdin de böyle muallefet yapiyorsun söylermisin
hadi diyelim cok iyi oldugunun ispatini getiremiyoruz
peki sen takima ise yaramayacaginin ispatini getirebilirmisin?
otur ve seyret
olmamis daha olmamis seyler icin kafani yorma seviyeymis
biktim senin gibi taraftardan
sizin yüzünüzden bu takim 24 senedir hasret!

deepmavi
[quote=Travelair;1942408]http://www.fotomac.com.tr/i2/y/1747.jpg

Barış Memiş daha iyi
Karşılaşmanın ilk çeyriğinde bocaladı misafir takım. Çabuk hücümlarla pozisyon verdi, 15. dakikada golü yeyince de gol için her şeyi yapmaya başladı. Bizden de övgü alan o bloğa her seferinde takıldı. Memleketin en centilmen tarafdarı madalyasına koşan bordo- mavililer, yenecek golün ürküntüsüyle gerildi kaldı. Alanzinho bu takımın oyuncusu değil. Bir yanlışlık olmalı... Bizim Barış Memiş, ondan daha iyi. İşte böyle yok oluyor memleket evlatları. Hakem İlker Meral fena değildi. Vermediği iki penaltıda ödeştirdi, yalancı faullere hiç bakmadan da maçın sonunu getirdi.

Bu yazıda gelde çileden çıkma

Alanzinho bu takımın futbolcusu değilmiş bu yazıyı söylemek yazmak bu kadar kolay mı adam daha 40 dakika oynadı ki kötü de oynamadı yapıcı olmak lazım yıkıcı olmak değil daha çok yazmak istiyorum kelimelerimi seçicem çok ağır konuşcam burda kesiyorum

Bizim Barış Memiş, ondan daha iyi demiş o zaman Alanzinho yokken barış memiş niye yedekdi Alanzinho geldi mi diye yedek oldu sizin hedefiniz belli olumsuzluk doğurmak tartışma ortamı yaratmak

Sefer A.

Anlayana...
ANLADUKKK:D:D:D
cevap budurrrrrrrr ;)

fuzuli
Bizim yazarlar nasıl köşe yazacaklar.Ancak böyle yazarlar işte.Bu denli yanlı ve yalan yazılmaz.Binlerce yetenekli sporcularımız var.Necmi efendinin beyniyle bütün trabzon takımları süper ligde olmalı.Ne saçma adam.Yoksa bu yönetimden bir görev alamadın damı böyle yazıyorsun acaba..

Terzioğlu
Ben her zaman seviyesizdim. Seviyesiz olmayi tercih ediyorum.

Uzunoğlu
07.02.2009, 14:06

Anlayana...

İşte yorum budur :)

Alanzinho iyi oynar ve yanılırsa ne kadar kederleneceğimi arkadaş bildi şimdiden. Ne de olsa ben bir fenerbahçe taraftarıyım :)

M.Kılıç50
Yemin Ederim her izledigimde Tüylerim diken diken oluyor... Sizlerle Gurur duyuyoruz Trabzonspor... simdi böyle cosmasini biliyorsak Sampiyonlugumuzu nasil kutlicaz :D
Süperdi herkes... Taraftardan tut Oyunculara, 61. Dakika sovumuza kadar...
O Atki acip sallam olayini biraz calismamiz lazim... herkes ayni hizda yaüpinca inanin bana bambaska bir güzellik veriyor...

Hem Egemenin Üclüsünü Serefsiz Ligtv yayinlamadi Reklama girdi... onu nerden görebilcez Renkdaslar

Mehmet Fatih Yavuz
Yahu hemşerim iş gene kapağa carta curta mı geldi?

Hayırlı kavgalar hepinize.

6Şafak Aydın1
07.02.2009, 14:07
colmansiz bir dizilis lütfen ....

asikaplan
07.02.2009, 14:07
Yavaş yavaş terfi ediyorsun önce seviyesizdin şimdi terbiyesiz oldun sonrası ne olur bilemem :)

amacınız ne? gerek var mı?

karatasof
07.02.2009, 14:08
Dünkü maç için en güzel başlık Fanatik'teydi zannediyorum.''Önce ter bastı,sonra Kolbastı ''.Oysa maçın henüz ilk saniyelerinde oynayamıyor şeklinde eleştirilen Yattara'nın alda at diye yaptığı ortada topu kaleciye nişanlayan Selçuk'tan hemen sonra bu defa kendisinin yolladığı şutu kale çizgisi üzerinden Manevi Kardeşi Hasan Üçüncü'nün çıkartmasıda ayrı bir kaderin cilvesiydi bizim için.Bu defa TS'un golünü yine taraftarca pek sevilemeyen Tayfun Cora ile 15.dk.da kazanmış olmak bile takımı ateşlemekten çok rakibi hırslandırmış oldu.Maçın geri kalanında oyunu isteyen ve zorlayan AG ile skoru koruma telaşına düşen TS'un mücadelesi gibi geçti.Maçta TS açısından eleştirilecek noktaları maç sonunda td Ersun Yanal çok güzel ifade etti,demek ki hem kendisi hemde futbolcular hatalarının farkında.Bu çok güzel bir gelişme.Bunun üzerine fazla bir şey söylemeye gerek yok.Ancak benim kendi adıma eleştireceğim bir kaç nokta daha var ki bunların başında Yattara değişikliği geliyor.Bu takımda topu kanatlara taşıyıp alda at ortalar yapabilecek tek oyuncu hala O iken ilk oyundan alınan topçu olması Hoca'nın yanlışıydı bana göre.Birileri forvetten Umut-Gökhan kesilemez tabiki Yattara kesilmeli söylesede ben aksine forvetten kimi kesersen kes amma asla Yattara'yı kesme derim.Onun yerine oyuna alınan Alan'ın Yattara'nın alternatifi gibi gösterilmeside büyük hata.Henüz Alan'ı tanımıyoruz ancak en fazla olacağı Yattara kadar olur,ondan daha iyi değil....

BordoMavi Sevda
Dün akşam, açıkcası Alanzinho'dan bişeyler görür keyifleniriz diye oyuna girmesini 60 küsür dakika bekledim... Ki girdiği dakikalarda tam istediği boş alanlar oluşmuştu ama bir iki pozisyon dışında Ankaragücü'nün mücadeleci oyunu karşısında ezildi... Ligimizde Ankaragücü'nden daha dirençli takım sayısının oldukça fazla olduğunu düşünürsek, umarım Colman'daki gibi zamanla bir gelişme görürüz Alanzinho'da...

Onur Akyüz
Yemin Ederim her izledigimde Tüylerim diken diken oluyor... Sizlerle Gurur duyuyoruz Trabzonspor... simdi böyle cosmasini biliyorsak Sampiyonlugumuzu nasil kutlicaz :D
Süperdi herkes... Taraftardan tut Oyunculara, 61. Dakika sovumuza kadar...
O Atki acip sallam olayini biraz calismamiz lazim... herkes ayni hizda yaüpinca inanin bana bambaska bir güzellik veriyor...

Hem Egemenin Üclüsünü Serefsiz Ligtv yayinlamadi Reklama girdi... onu nerden görebilcez Renkdaslar
http://video.google.com/videoplay?do...29854902461394 (http://video.google.com/videoplay?docid=-4391429854902461394)

Uzunoğlu
yemisim senin seviyeni arkadas
sen alanzinhonun kac macini seyretdin de böyle muallefet yapiyorsun söylermisin
hadi diyelim cok iyi oldugunun ispatini getiremiyoruz
peki sen takima ise yaramayacaginin ispatini getirebilirmisin?
otur ve seyret
olmamis daha olmamis seyler icin kafani yorma seviyeymis
biktim senin gibi taraftardan
sizin yüzünüzden bu takim 24 senedir hasret!

Seninle tartışmayı süğrdüremiyeceğim. Birincisi ahlaksızın tekisin. Bu sebeple iletişim halinde olmak istemiyorum. İkincisi ise okuduğunu anlama ve yorumlama konusunda büyük sıkıntılar içerisindesin. Ben dün akşamki performans benim beklentilerimi karşılamadığını, fizik gücünün yetersiz olduğunu bunlara rağmen çok hızlı ve top tekniğinin yüksek olduğunu yazıyorum ama sen ne anlıyorsun :) Allah yardımcın olsun :)

irfan61
07.02.2009, 14:09
Valla süper kıyaslama yapıyorsun.2 maçta aldığı süre 50 dk geçmeyen bir futbolcu için güzel kıyaslama :alkış:1.66 boyunda bir adamın fizik gücü ne kadar olabilir bunu bana bir açıklasanaCvp bekliyorum...

Bülent AKBULUT61
07.02.2009, 14:10
uzunoğlu kardeşim niye ortamı geriyorsun yapma kardeşim nolur böyle fikirlerini içinde sakla ayıp ediyorsun burda genide sevilen bir futbolcu hakkında karamsar olma kaldıkı bu adamı yeni aldırsak.

Uzunoğlu
Cvp bekliyorum...

Messiyi git izle cevabın orada

Şahinoğlu

Amacında bu değilmi zaten ters düşünce yazıp popüler olmak , senin gibileri çok gördüm , arkana bakamadan gidersin nasılsa iş yok güç yok sanırım nette zaman geçiriyosun yada boş bi adamsın , sen kısa pantolla gezip Trabzon'da maçlara gidemezken ben buralarda seviye dersi veriyodum ama senin anladığın dil bu öyle burda benim futbolcuma hakaret edip sonunada gülücük kim koyar senin gibi seviyesizler tabi hala cevap vermedin hayatında futbol oynadınmı ? :)

Onur Akyüz

buna sanki gerek yoktu uzunoglu:)
neyse ortam sağlıklı olana kadar kolay gelsin.

irfan61
07.02.2009, 14:11
uzunoğlu kardeşim niye ortamı geriyorsun yapma kardeşim nolur böyle fikirlerini içinde sakla ayıp ediyorsun burda genide sevilen bir futbolcu hakkında karamsar olma kaldıkı bu adamı yeni aldırsak.Abi bizde T.direktör çokkk boş ver salla oda kendi çapında eğleniyor.

54Sinan61
07.02.2009, 14:12
Ersun Yanal niye oyuna cok gec, ve yanis müdalelerde bulunuyor? Iyi bir Hoca ise, niye ortasamiz cöktünün farkinda oldu halde birseyler yapmaya calismiyor. (Yattara degisikli cok yanis buldum). O cikti Ankaragücü daha da rahatladi.
Umut gol atti, ama oraya kadar sac bas yoldurdu.
Gökhan ayni sekilde!
Ersun hoca yedek kulübede oturan oyunculara hic güvenmedin gösterdi.
Hüseyin daha önceki maclarda, iyi oynamadi, sadece isini yapdi. Bu kez onu bile yapamadi.( Ceyhun ama ondan iyi oynar demiyorum, Hüseyin isini yapsin yeter).
Lider oyuncu yok bizde, bu dünkü macta da beli oldu. Van Bommel tarzi bir oyuncumuz olsa, golü attiktan sonra rehavete giren oyuncularimizi uyarir gerekirse bile azarlardi. Bizde böyle biri yok iste! Bu eksikli sampiyonluk yarisi kizistikca daha cok his etcez.

Macin Hakemi icin ayri bir parantez acmak isterim, cok kötü yöneti maci. Ve tektarafli yöneti!!!! Kim ne derse desin! Selcuk kesinlikle faul yapti, Cale kac gere arkadan müdale etti halde kart görmedi... Böyle mac kazanmak utancverici! Ankaragücü oyuncular mactan sonra yaptiklari yorumlarda, cok cagresiz gözüktüler, aglayacaklardilar sinirden azda. Ayni sekilde bize yapsalar ne yapardik acaba. Sokaklara dökülürdük!

Ben Trabzonsporumuzu birdaha böyle görmek istemiyorum!

Oyuncularimiz icin insallah ders olur bu mac!!!!

irfan61
07.02.2009, 14:13
Messiyi git izle cevabın oradaGülmekten öldüm ya.:)Verdiğin örneğe bak valla süper örnekler veriyorsun.:alkış:2 maçta toplam 50 dk oynamış adam fizik gücünü messi ile kıyaslıyorsun ya sana helal olsun.:alkış:

Adem Köse
Colman, dünkü maçta bana göre sırıtmayan oyunculardandı.Pas yüzdesi yüksekti,bilmiyorum istatistiklerde daha çok belli olur ama defansif olarak rakiplerine çok rahat geçit verdi ve herzaman bu kadar rahat geçebilceklerini sanmıyorum.Defansif anlamda bu kadar zayıf kalmasını da motivasyon sorunundan kaynaklandığını düşünüyorum.Neredeyse her maç faul olarak en fazla faul yapanlardan olmasına rağmen bu kez neredeyse hiç faul yapmadı.

Uzunoğlu
uzunoğlu kardeşim niye ortamı geriyorsun yapma kardeşim nolur böyle fikirlerini içinde sakla ayıp ediyorsun burda genide sevilen bir futbolcu hakkında karamsar olma kaldıkı bu adamı yeni aldırsak.

Ortamı geren ben değilim bir oyuncu hakkında olumlu ve olumsuz düşüncelerimi yazarak yorumda bulundum. Olumsuz taraflarını baz alan arkadaşlarımız olayı kişiselleştirerek hakarete kadar vardırdılar. Buna rağmen sükunetimi korudum. Aynı ölçüde hakaretlerle cevap vermedim. Oysa düşünceme saygı duyulsaydı bir orta noktada buluşabilecektik...

Uzunoğlu
Gülmekten öldüm ya.:)Verdiğin örneğe bak valla süper örnekler veriyorsun.:alkış:2 maçta toplam 50 dk oynamış adam fizik gücünü messi ile kıyaslıyorsun ya sana helal olsun.:alkış:

Yok kısa boylu iki futbolcuyu kıyaslıyorum sen anlayamamışsın...

Erdal DİLEK
lütfen sessizlik; saygı duyalım, destek olalım, hayalimizle dans ediyoruz

işte gecen sene;11 http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/_cikan.gif Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=11) 19 6 4 9 23 26 -3 22

Hüseyin İlkin
07.02.2009, 14:14
Ankaragücü'ne bundan sonraki maçlarda başarılar .

Umarım taraftarları , hak ettikleri günleri görürler .

Bu ligde lazımlar .

Barbaros ilk devre bir kaç maç yuhlandı sanki Ankara'da ya da ben öyle duydum maçları izlerken . Mümkünse Ankara'ya sokmasınlar daha .

Başarılar Ankaragücü .

6Şafak Aydın1
tamamda Colmansiz ve Alanzinholu bir ilk 11 dizilisi akla yatar bir sekilde mümkünmü...

Tayfun
Maç sonunda sahada tek bir futbolcumuz kaldı ellerini kulaklarna getirip tribünlere doğru dönüyordu kimdi o bilen var mı?

Aldemir
07.02.2009, 14:15
Her şerde bir hayır var derler
Ben hayırı bu kadar yüksek bir şer görmedim.
Şu belliydi. Elfeneri ve Ankara maçındaki yüksek konsantrasyon ve maximum efor bir yerde kaza yaptırcaktı.
Allah'tan bu maçta oldu bu.
Ankaragücü maçını güle oynaya kazansaydık cimnastik maçı
için çok karamsar olacaktım.
Şimdi ise zerre kadar endişeli değilim.
El feneri ve Ankara maçında tavan yapıp Ankaragücü maçında
dibe veren "konsantrasyon" cimansitkçilerle yapacağımız maçta
yine tavan yapacaktır.

irfan61
07.02.2009, 14:16
Yok kısa boylu iki futbolcuyu kıyaslıyorum sen anlayamamışsın...O zaman biraz daha mantıklı örnek gösterceksin.O zaman barışla göksuyla da kıyasla bunlarda kısa boylu.

54Sinan61
Maç sonunda sahada tek bir futbolcumuz kaldı ellerini kulaklarna getirip tribünlere doğru dönüyordu kimdi o bilen var mı?
Egemendi galiba, ama emin degilim :)

Uzunoğlu
Amacında bu değilmi zaten ters düşünce yazıp popüler olmak , senin gibileri çok gördüm , arkana bakamadan gidersin nasılsa iş yok güç yok sanırım nette zaman geçiriyosun yada boş bi adamsın , sen kısa pantolla gezip Trabzon'da maçlara gidemezken ben buralarda seviye dersi veriyodum ama senin anladığın dil bu öyle burda benim futbolcuma hakaret edip sonunada gülücük kim koyar senin gibi seviyesizler tabi hala cevap vermedin hayatında futbol oynadınmı ? :)

Az önce kapak mevzusu geçti ya sana bir kaç tane kapak yapayım.

Hüseyin Avni Aker Stadyumu çevresinde çocukluğum ve gençliğim geçtiğinden dolayı ben kısa pantolonla maçlara gittiğim kadar sen ömrünce maça gitmemişsindir :)

İşim gücüm var merak etme sıkıntı yapma sen :)

Bir futbolcuya hakaretimi ispat edemezsen dünyanın en aşağılık insanı sensin...

Yumurtayı bilmem için yumurtlamak zorunda değilim...

Uzunoğlu
07.02.2009, 14:17
O zaman biraz daha mantıklı örnek gösterceksin.O zaman barışla göksuyla da kıyasla bunlarda kısa boylu.

Onlar yaşları itibariyle Alanzinho ile kıyaslanamaz...

Ertan 51
07.02.2009, 14:17
Ersun Yanal niye oyuna cok gec, ve yanis müdalelerde bulunuyor? Iyi bir Hoca ise, niye ortasamiz cöktünün farkinda oldu halde birseyler yapmaya calismiyor. (Yattara degisikli cok yanis buldum). O cikti Ankaragücü daha da rahatladi.
Gökhan ayni sekilde!
Hüseyin daha önceki maclarda, iyi oynamadi, sadece isini yapdi. Bu kez onu bile yapamadi.( Ceyhun ama ondan iyi oynar demiyorum, Hüseyin isini yapsin yeter).
Lider oyuncu yok bizde, bu dünkü macta da beli oldu. Van Bommel tarzi bir oyuncumuz olsa, golü attiktan sonra rehavete giren oyuncularimizi uyarir gerekirse bile azarlardi. Bizde böyle biri yok iste! Bu eksikli sampiyonluk yarisi kizistikca daha cok his etcez.

Macin Hakemi icin ayri bir parantez acmak isterim, cok kötü yöneti maci. Ve tektarafli yöneti!!!! Kim ne derse desin! Selcuk kesinlikle faul yapti, Cale kac gere arkadan müdale etti halde kart görmedi... Böyle mac kazanmak utancverici! Ankaragücü oyuncular mactan sonra yaptiklari yorumlarda, cok cagresiz gözüktüler, aglayacaklardilar sinirden azda. Ayni sekilde bize yapsalar ne yapardik acaba. Sokaklara dökülürdük!

yav ne yaptın renktaş
bu yorumlar sanamı ait yoksa bi yerden alıntımı
utanç duyulacak bişi yok anlımızın akı ve teri ile 3 puanı aldık
jaba gıcığının yaptıklarını nigrisin dümenlerini niye söylemen
ayrıca bizim takımda en az 3 tane bommel çıkar iyi bak
birde sıkma canını herşey güzel gidiyor.

Emir BAYRAK
07.02.2009, 14:18
maç sonu eğlencesinin net bir videosu var mı acaba, bir kaç tane buldum tribunden cekılmıs, pek bir şey belli olmuyor.

BordoMavi Sevda
07.02.2009, 14:18
Arkadaşlar tamam Alanzinho bizim oyuncumuz, dünyanın parasını verdik ama eğri oturup doğruları konuşalım... Alanzinho dün akşam + veya - yönde bir katkı yapmadı bize... Oyuncunun şu nötr durumunda -ki büyük beklentilerle aldık- ALLAH aşkına hayalkırıklığı yaşayan arkadaşları da sen Trabzon düşmanısın futboldan anlamıyorsun diye suçlamak çok mu doğru... Boyu 1.66, fizik gücünün düşük olması gayet normal diyen arkadaşlar lütfen bunu rakip taraftarların yanında söylemeyin... Maskara yapmayın bizi millete...

Erdal DİLEK
07.02.2009, 14:21
gökhan cok iyi bir forvet, bence maclarda iyi oynuyor, yapılan eleştriler cok yersiz, ayrıca 40 dakika ile adam anlaşılmaz, siz seyirci olarak avni akere ilk gittiğinizde heyecanlanmadınız mı, o ne yapsın adamın dolu stadı 6 bin kişi, insan o da ya, bi kasları yumuşasın

54Sinan61
07.02.2009, 14:23
yav ne yaptın renktaş
bu yorumlar sanamı ait yoksa bi yerden alıntımı
utanç duyulacak bişi yok anlımızın akı ve teri ile 3 puanı aldık
jaba gıcığının yaptıklarını nigrisin dümenlerini niye söylemen
ayrıca bizim takımda en az 3 tane bommel çıkar iyi bak
ayrıca sıkma canını herşey güzel gidiyor.
Ben türk hakemlerden utanc duyuyorum ve böyle sampiyonluk da istemem. Eziklere senelerdir laf söylüyoruz. Hakemler sizi koruyor diye. Ben korunmak istemem. Yazdin gibi anlimin akiyla kazan mak isterim. Ankaragücü oyunculari icin üzüldüm dün gercekten, duygulandim. Adamlar bence hakli. (Yaniz son dakika bize yapilan hareket gercekten faul).
3 tane bommel? vallah ben göremiyorum, belki adam futbol olarak cok süper degil ama yürek olarak, futbol zekasini cok begeniyorum. Ben böyle kazanilan maclardan sonra sevinemem. kusura bakmayin. Ben bjk ve fener maclarinda alinan 2 puanla daha cok gurur duyorum. Hak ettik, daha fazlasini hak ettik. Ama dün, hic hak etmedik. Ben simdi hersey kötü demiyorum. Ama bazi seyleri aklim almiyor, hocamizin bu oynuna izin vermesi.. hic anamis degilim.

Ertan 51
07.02.2009, 14:24
Ben türk hakemlerden utanc duyuyorum ve böyle sampiyonluk da istemem. Eziklere senelerdir laf söylüyoruz. Hakemler sizi koruyor diye. Ben korunmak istemem. Yazdin gibi anlimin akiyla kazan mak isterim. Ankaragücü oyunculari icin üzüldüm dün gercekten, duygulandim. Adamlar bence hakli. (Yaniz son dakika bize yapilan hareket gercekten faul).
3 tane bommel? vallah ben göremiyorum, belki adam futbol olarak cok süper degil ama yürek olarak, futbol zekasini cok begeniyorum. Ben böyle kazanilan maclardan sonra sevinemem. kusura bakmayin. Ben bjk ve fener maclarinda alinan 2 puanla daha cok gurur duyorum. Hak ettik, daha fazlasini hak ettik. Ama dün, hic hak etmedik. Ben simdi hersey kötü demiyorum. Ama bazi seyleri aklim almiyor, hocamizin bu oynuna izin vermesi.. hic anamis degilim.
ilginç...:confused:
görende bizi korunuyor felan zanneder.

54Sinan61
07.02.2009, 14:26
ilginç...:confused:
tam olarak neyi ilginc buluyorsun? :)

unique
07.02.2009, 14:26
Hangi topları ezmiş ?

Perşembe günü saat 23.00'te maçın tekrarı verilecek , o gün dakika dakika neler yaptığını not edip yazacağım siteye.

Oyuna girer girmez topu ayağına ilk aldığı anda Dos Santos'la karşıya karşıya kalmış ve dar alandan çıkaramamıştı topu.Bunun dışında sol içten gelip 2 kişiyi rüzgarıyla geçtiği içe katedip Gökhan'a çıkardığı , yine soldan içeri girerken Colman'ın kontrol edemediği -ki edebilseydi net gol pozisyonuydu- poziyonları , bunun dışında Barbaros'un yanında geçerken adeta göremeyip yaka paça indirdiği ve sarı kart aldığı pozisyonlar ilk aklıma gelenler.Zaten geçseydi kontra bir pozisyondu ve tehlike yaratması muhtemeldi.Soldan ayağına alıp sağdaki boşluğa gönderdiği 3 tane akıllı topla , bu kadar kısa süre içerisinde oyun görüşününde genişliği hakkında fikir verebiliyor.
Bunun dışında ayağına alıp rakibinden kurtaramadığı top dışında hangi topu ezmiş , hangisini olumsuz kullanmış sizde bi hatırlatın bakalım.Yada perşembe günü maçın tekrarını bir daha seyredelim , daha sağlıklı tartışabiliriz.

Her cümlesine tek tek katılyorum; ilk topla buluşmasında sıkışık alanda topu kaybetti ama onun dışında ayağına gelen her topu çok olumlu kullandı. Benim başka bir şeyler eklememe gerek yok, arkadaş her şeyi çok güzel özetlemiş yukarıda.

Şahinoğlu
07.02.2009, 14:27
[QUOTE=Uzunoğlu;1942861]

Fizik gücü yerlerde sürünen bir oyuncu bu adam. (Alanzinho)

Servet biraz hızlı koşsa Alanziho korkup kaçarmış.

Norveç liginde adam yokmuş daha başka hakaret nasıl olur Allah'tan inkar edemeyeceğin sürati ve çalım yeteneği var adamın yoksa futbolcu bile değil derdin adıım gibi eminim.

Bak ne güzel söylüyosun evin Avni Aker'in orda olduğu için maçlara gidiyomuşsun benim gibi 1100 km olup avni akere hadi maça gidiyoruz diyip uçağa atlayıp seninde istanbula geldiğin oldumu, neyse kişiselleştirmeyelim daha fazla ben sırf yazmak için yazmam senin gibi 1999 dan beri burdayım benim adımı duydunmu burda duyamazsın sadece rahatsız olduğumda yada mutlu olduğumda yazarım , ve senin futbolcumuz hakkındaki önyargıların beni rahatsız ettiği için yazdım ayrıca taraftarlık konusunda benle aşık atacak donanımıın yoktur bilesin.

OZDEN61
07.02.2009, 14:29
bosuna tartısmalara giriyorsunuz renkdaslar. dünkü maçta hem iyi hemde kötü yanlar vardı. iyi olanlar taraftar ve oyuncuların cogunun iyi oynaması. kötü olan ise hocanın taraftarın gönlünde olan yattara-alanzinho kanat organizasyonu ile baslamaması, hocanın gec oyuncu değiştirmesi, oyuncuların macı hafife alması idi.
alanzinhoyu jun la karşılaştıran arkadaşlar var. bence yanlış bir kere mevki olarak kıyaslanamaz. sadece transfer yanlışı mı diye kıyaslanabilir. ama oyuna girdikten sonra ilk başta biraz heyecanlandı, onun dışında olumlu hareketleri ve pasları oldu.
ersun hocanın cift forvetten vazgececegini zannetmiyorum. ama en azından deplasmanlarda cazgecse de su alan-yattara ikilisini beraber izleyebilsek. ondan sonra bizde yorum yaparız iyi oluyor kötü oluyor diye.

Adem Köse
07.02.2009, 14:30
Gökhan ayni sekilde!

Evet Selçuk faul yaptı,ama ceza sahasının dışında yaptı,rakip oyuncu da ceza sahasının içine girince kendini attı,atmadıysa da attı gibi göründü.Hakemler bir oyuncu iki ayağını birden yere bastıktan sonra düşerse penaltı vermez.Baştan düşseydi frikik olurdu kırmızı kart hakemin yorumuna kalmıştı.

Ersun Hocanın yanlış müdahalesine gelince Yattara evet genel anlamda kötüydü, ilk yarının ilk 10 dakikası ve kaleceyi geçtiği pozisyon dışında vasatın altındaydı. Ne ofansif ne de defansif anlamda yoktu,çok top ezdi. Ersun Hocam da aynen böyle gördü diye düşünüyorum,fakat GÖZ ARDI ETTİĞİ BİRŞEY VARDI O DA YATTARA OYNAMASA BİLE ORDAKİ KANAT OYUNCULARININ HUCUMA DESTEĞİNİ kesiyor olması idi.Yattara çıkınca o kanattan çok zorlandık.

Uzunoğlu
[quote=Uzunoğlu;1942861]

Fizik gücü yerlerde sürünen bir oyuncu bu adam. (Alanzinho)

Servet biraz hızlı koşsa Alanziho korkup kaçarmış.

Norveç liginde adam yokmuş daha başka hakaret nasıl olur Allah'tan inkar edemeyeceğin sürati ve çalım yeteneği var adamın yoksa futbolcu bile değil derdin adıım gibi eminim.

Bak ne güzel söylüyosun evin Avni Aker'in orda olduğu için maçlara gidiyomuşsun benim gibi 1100 km olup avni akere hadi maça gidiyoruz diyip uçağa atlayıp seninde istanbula geldiğin oldumu, neyse kişiselleştirmeyelim daha fazla ben sırf yazmak için yazmam senin gibi 1999 dan beri burdayım benim adımı duydunmu burda duyamazsın sadece rahatsız olduğumda yada mutlu olduğumda yazarım , ve senin futbolcumuz hakkındaki önyargıların beni rahatsız ettiği için yazdım ayrıca taraftarlık konusunda benle aşık atacak donanımıın yoktur bilesin.

kalk git işine önce hakaret nedir ne değildir öğren

ya sana yazmaya değmez aslında zaman kaybı nasıl olsa anlamayacaksın ben basketbol maçına gidiyorum cevap verip arkamdan konuşma tamam mı aslanım :)

Sefer A.
Gökhan ayni sekilde!

ya brak ALLAH askina, de nigris ayagini çimlere takiyo, dusuyo, hakem aldatiyo, Selçuk ona dokunamiyo bile, sonra penalti bekliyo, sende ne yapiyosun, inaniyorsun = YUHHHHHHHHHH
Gökhan'a yapilan net bir penalti, iyice bakin ( gerçi lig tv de nigris pozisyonundaki gibi 5açidan degil 2açidan veriyo ama ), an.guçlu Gökhan'in ayagina basiyooo, Gökhan'da fazla basmasin, ayagim ezilmesin diye, ufak mudahaleden sonra ayagini çekiyo ve ileri gitmeye çalisiyo ama gidemiyo, Gökhan orda 2saniye fazla dursa ayagi ne halde olurdu kim bilir
Cale'nin arkadan yaptigi 1-2 hareket var, pek sert hareketler degil, ankaragötlü'ler de hakeme itiraz etmek için harcadiklari gücü maça harcasalardi, belki yenerdiler bizi

Gökçebey
07.02.2009, 14:31
Gel bakalım basketbol maçına Engin. Bir daha konuşalım şu Alanzinho'yu :)

karatasof
07.02.2009, 14:31
Bu maçın bir büyük hayal kırıklığıda Nike firmasının yaptığı formalardı.O ne rüküş formadır öyle,ne parçaları parça ne desenleri desen.Birde yakalar varki Allah muhafaza,70li yılların gömlek yakaları gibi bir omuzdan bir omuza.Gökhan gibi boylu poslu adam bile yakalardan görünemiyordu.Bu kadar dandik forma yapabilmek için bu kadar ünlü firma olmaya gerek yok.Bu formaların on kat iyisini bodrum katlarında kaçak üretim yapan bizim tekstilcelerimizde yapardı.Yazık çok yazık.Bu formalar sanki özellikle Alınmamaları için yapılmış gibi....

Bülent AKBULUT61
07.02.2009, 14:32
3 tane bommel? vallah ben göremiyorum, belki adam futbol olarak cok süper degil ama yürek olarak, futbol zekasini cok begeniyorum. Ben böyle kazanilan maclardan sonra sevinemem. kusura bakmayin. Ben bjk ve fener maclarinda alinan 2 puanla daha cok gurur duyorum. Hak ettik, daha fazlasini hak ettik. Ama dün, hic hak etmedik. Ben simdi hersey kötü demiyorum. Ama bazi seyleri aklim almiyor, hocamizin bu oynuna izin vermesi.. hic anamis degilim.haklı derken bir kere hakem adamların hakkını yemedi penaltıları uzaktan yakından alakası bile yok bizim gökhana yapılan penaltının babası o pozisyona bile calmadı ha şunuda söyliyim bunca sene hep bizim hakkımız yendi bize neler yapıldı bundan sonrada azcık bizi kollasınlar önemli değil benim için.( Ben böyle kazanilan maclardan sonra sevinemem. kusura bakmayin)bu ifadene şaşırdım diyorum.:confused:

Erdal DİLEK
Gökhan ayni sekilde!

sinancığım en başta şunu söyleyeyim bu celtilmenlik işleri bi gecelim, yıllarca bende senin gibi benim içime bunlar sinmiyor diye diye takımımızın anasını ağlattılar, ellerle ofsatylar şampiyon oldular, kimse bunları dile getirmdi sene sonu, emin ol sene sonu şampiyonluk geldiğnde ya biz ankaragücü macında penaltı olsaydı şampiyon olmazdık demeyeceksin,

ayrıca o penaltı diyelim gökhan ünalın pozisyonu penaltı, hemde hakemin gözünün öününde hatta içinde vermedi, umutun pozisyonu penaltı onuda vermedi bunların hepsi o pozisyondan önce bilmem anlatabiliyormuyum, o yüzden 1-0 olsun hükmen olsun bir gram önemi yok, senin bu düşüncelerini istanbul yalaması basın dillendiri zaten sen onalra karşı dur bence, fair play öldü yaşasın 3 puan.. .

Mert
Ersun Hoca bjk maçında bu kadar radikal değişikliklere gideceğini sanmıyorum ama ben bir de tek forvet denemeliyiz diye düşünüyorum. Bu 1 maç kötü oynadık diye değil bu şekilde daha dengeli ve güçlü bir takım ortaya çıkacağına inandığımdan.
Artık Ceyhun da ilk 11'e girmeli... İşte benim düşündüğüm 11.

--------------Sylva---------------
Serkan----Song----Egemen----Cale
-------------Ceyhun--------------
-------Selçuk-------Colman-------
Yattara------------------Alanzinho
-------------Gökhan--------------

Yasin İriş
07.02.2009, 14:34
tebrikler arkadaşlar necmi perekli ve şirin berber kuyuya bir taş attılar şimdi alayınız bunu çıkarmaya ugrasıyorsunuz yapmayın ya böylemi destek 40 dk da alanzinhoya hüküm verdiler aramızdanda verenler var görüyorum yazık inşallah adam bu yazıları okumaz tam havaya girmeye başlamışken necmi perekliyide kınıyorum... nuri albayraktan taraf oldugunu bu kadar belli etmesin!!!!...
Ve artık ankaragücü maçının galibiyetini konuşalım yada bırakın artık bu konuyu galibiyetimizi yaşayalım rakiplerimize bakalım maçlarını analiz edelim kendi galibiyeti üzerine bu kadar konuşan yoktur ya gidin abi beşiktaş konusuna gidin ankaragücü maçı öyle yada böyle kazanılmıştır.. Futbolun en önemli unsurlarından biride kötü oynayarak kazanabilme başarısını göstermektir biz bunu gösterdik neyse demiyorum başka bişey

Ertan 51
tam olarak neyi ilginc buluyorsun? :)

tam olarak neyi ilginç bulduğumu sen bir öz eleştiri yaparak bulman lazım aslında ama boşuna yzışırız gibime geliyor
aldığımız 3 puana utanırsan
dün ankaragüçlülere hak verdim duygulandım dersen
böyle kazanılan maçlara sevinemem derken
dışardan bakan insan bizi hakemle kazandığımızı zanneder
golden önceki pozisyona faul diyorsan bir daha neyi tartışıyoruz anlımızın akıyla 3 puanı almışız işte
2 tane uyduruk penaltı beklentileri var bizim ki belki Gökhan ın pozisyonu ama Nigris bizim yeşilçam aktörleri gibi attı kendini yere
jabanın direk kırmızı görmesi lazıımdı tık yok
aynı maçı izlemedik galiba

İrfan KUMAŞ

Pardon da!!
Siz dün hangimaçı izlediniz acep,
tamam,iyi oynamadık,rakibe pozisyonlarda verdik ancak anamızın ak sütü gibi helal 3 puan aldık arkadaşım.
Sen istanbul basınındaki yorumları okuyupta gaza gelme istemem böle puan diye falan.
Dün son dakikada gelen o gol ve 3 puan okadar önemliydiki,ilerleyen gün ve haftalarda daha iyi anlayacaz bunu.
Her yönüyle bir milestone olmuştur dünkü umutun golü
böyle bilesin!!!

Erdal DİLEK
07.02.2009, 14:35
ya rakadaşlar umutun pozisyonu niye atlanıyor o pozisyonda penaltı, Allah Allah, ben mi yanılıyuorum ya. . .

Mert Marabaoğlu
07.02.2009, 14:35
-------------------------------------------

Tsl 19 Hafta Trabzonspor 2-1 Ankaragücü Goller DVDRİP

http://rapidshare.de/files/44938029/Trabzonspor_2-1_Ankaraguecue.VOB.html

-------------------------------------------

CAFER ÖZER
07.02.2009, 14:36
Trabzonsporlu Oyuncularda Bir özellik var,Çok rahat kazanacakları maçlara konsantre olamıyor,Nasıl olsa kazanırız havasında Laubali oynuyorlar,
Dünkü A.gücü maçındada bu yaşandı,1-0 öne geçmişssin aynı tempoda devam et2,3 yap ondan sonra rahat rahat topunu oyna,Fakat bizim beyefendiler ne yaptı,Gol attı 1-0 sanki yetiyormuş gibi çekildiler geriye,Ondan sonra bir gol yediler.İş nerdeyse bitti bitecek derken Son dakikada gelen Gol ile galip geldik.
Ben Trabzonspor yönetiminin yerinde olsam Bu maçta Malup olmuşsuz gibi Malubiyetin cezası ne ise Onu Keserim Futbolculara,
İçlerinden Song Egemen gibi bir kaç tanesini ayırır.Ceza keserim.
kardeşim tüm şartlar lehinize,FB ANKARA maçlarının yarısı kadar oynasanız maçı kazanacaksınız,SİZ LAUBALİ BİR ŞEKİLDE nerdeyse Maçı kaybedeceksiniz.
İnşallah Ersun Hocanın dediği gibi Bu maçtan ders çıakrtırlar,Bu ders olur bir daha tekrarlanmaz.
Yoksa Bu lubalilikle Şampiyonluğu bırak Avrupa kupasına katılmak bile hayal olur.
Dünkü maçta en güzel olan Seyirci İdi,Seyirci Mükemmeldi.Ve ayrıca maç bittikten sonra yaklaşık 10-15 dakikda Stadı terketmeyip Şov yapmaları Çok güzeldi.
Eğer izlemeyen varsa Maç sonu Şovunu bir yerlrden bulup izlesin Mükemmeldi.
4 maçlık periyotta hedeflenen 8 puana 1 puan kaldı BJK maçından alınacak 1 puan iyidir.
BJK ile randaki puan farkı korunmuş olur.3 puan süper olur rakbini ekarte edersin.
Malup olsakta dünyanın sonu değil.Yenemiyorsak yenilmeyelim.
Ankaragücü maçındaki gibi gücümüzün çok altında oynayıp hata yapmayalım.
Herkes A.gücü gibi Olmaz.

Şahinoğlu
07.02.2009, 14:36
[quote=Şahinoğlu;1943125]

kalk git işine önce hakaret nedir ne değildir öğren

ya sana yazmaya değmez aslında zaman kaybı nasıl olsa anlamayacaksın ben basketbol maçına gidiyorum cevap verip arkamdan konuşma tamam mı aslanım :)

Böyle bişe yazamayacak hale gelirsin sonra yazmaya değmez dersin geçiştirirsin budur işte donanımın bilgin bu kadar , Trabzon müzesine girde kimle aşık attığını gör orda ismim var Emre Şahin gidip kimle aşık attığına bak tamammı tosunum hayatında futbol oynamamışsın tahmin ettiğim gibi cevap bile veremedin soruma top oynadınmı diye sordum doğru tahmin etmişim sırf o avatardaki resminden anladım hayatında top oynamadığını, bencede sen git basketbol izle furboldan anlamadığın aşikar bellki basketin iyidir Ntv'deki Kaan gibi olabilirsin yetenek işidir bellimi olur futbola girme sakın.

irfan61
07.02.2009, 14:37
Pardon da!!
Siz dün hangimaçı izlediniz acep,
tamam,iyi oynamadık,rakibe pozisyonlarda verdik ancak anamızın ak sütü gibi helal 3 puan aldık arkadaşım.
Sen istanbul basınındaki yorumları okuyupta gaza gelme istemem böle puan diye falan.
Dün son dakikada gelen o gol ve 3 puan okadar önemliydiki,ilerleyen gün ve haftalarda daha iyi anlayacaz bunu.
Her yönüyle bir milestone olmuştur dünkü umutun golü
böyle bilesin!!!+1967:alkış::alkış:

okg_53
07.02.2009, 14:39
İyi hatırlattınız bunada değinecektim.
Selçuğun denigris ile olan sözde penaltı pozisyonunda Selçuğu tebrik etmek lazım.
Birçok tecrübeli stoperin yapamayacağını yaptı.Rakibi faul yapmadan hemde arkasında kaldığı halde etkisiz hale getirdi.Trabzonspor un gelecekteki lideri olmaya adım adım ilerliyor.

mhayri
07.02.2009, 14:41
Umut bu kadar iyiyken ve üstelik Alanzinho bu kadar koordinasyonsuz ve hazır değilken
kimse bu takımın ilk 11 inin değişeceğinin beklemesin.(sakat ve cezalar hariç)
Bir yazar çıkıntısı Barış'ın Alanzinyodan iyi olduğunu falan yazmış:
İşte bu tarz öngörüleri yüzünden kendisinin basit bir Fotomaç yazarı Ersun Yanal'ın ise Büyük takım
hocası olduğunu anlaması gerekir bu yorum sonunda...

Sefer A.
07.02.2009, 14:43
İyi hatırlattınız bunada değinecektim.
Selçuğun denigris ile olan sözde penaltı pozisyonunda Selçuğu tebrik etmek lazım.
Birçok tecrübeli stoperin yapamayacağını yaptı.Rakibi faul yapmadan hemde arkasında kaldığı halde etkisiz hale getirdi.Trabzonspor un gelecekteki lideri olmaya adım adım ilerliyor.
ama pozisyonda indirmeye çalisti sanki, ama dokunamadi, eli yetismedi :D
ama iyi oldu, yoksa penalti verirdi, de nigris'de hemen atladi pis herifffff:mad:

Onur Akyüz
07.02.2009, 14:44
dün maçı ankaragücümü haketti?
maçın hakkı beraberlikti dersen onu dahi düşünürüm,
gol atana kadar ciddi baskı ve gol,golü yedikten sonra,
yine baskı ve yine gol,

dünkü maç anamızın ak sütü kadar helaldir,
1-0dan 1-1e kadarki ciddiyetsiz oyundan şikayet edebiliriz sadece,

hakeminde bizi tuttugunu ima etmek bile yanlış bence,
şöyle bir tespit yapsam,
ankaragücünü 8 kişi,maçıda en az 3-1 bitirtirim,
hemde sağlam gerekçelerle:)

Mustafa Önder
07.02.2009, 14:45
O bu değilde ne bozulmuşlar anguttakiler falan ya gülmekten yıkıldım:D:D:D:

CAFER ÖZER
07.02.2009, 14:46
Maçta Hakemin hatası hiç yoktu.Uzun Zamandır İlk defa Bizim maçı adam gibi Yöneten birisi Çıktı.
penaltılar penaltı değil,Öyle penaltılar Olsa her maç 10 penaltı olur.
Bana göre hakemin tek hatası,Her pozisyonda vıdı vıdı öten Jabaya Çok müsamahakar davranması,Ayrıca O golü atan Barbarosun yaptığı faullere göz yumması ve sadece sarı kartla Geçiştirmesi.
bunlarda olağan şeyler bana göre hakem iyi idi.
A.gücü yalandan yere çamura yatmasın,Üstüne lezem olmayan açıklamalar yaparak günü kurtarmaya çalışmasın,
Bir takım düşünün bir sezonun yarısı olmadan 3,4 tane hoca değiştirmiş.Daha sonra eski hocasına dönmüş,
taraftarı ile kavgalı bir yönetim.Her mçatan Yönetime küfreden taraftar,Bunun yanında Taraftarı takmayan bir yönetim bu takım eğer 15 puan topladı ise yinede başarılı sayılır.
A.GÜCÜ süper ligde olması gereken Güzide Kulüplerden birisi,Önce sorunlarını çözüp ligde kalmaya baksınlar,Sağa sola sataşarak Bu işler olmaz.
O zaman bizde Diyelim.
A.gücü karşısında Farkı hakem önledi.A.gücünden 2,3 oyuncu atılmalı idi.
Umutun posizyonunda Topu elle kestiler penaltı.
Gökhanı yere indirdiler penaltı.
ama bana göre değildi,A.gücü mantığında gidersek bu şekilde ben çok hata bulurum.
Senin oyuncun kendisi itiraf ediyor.
Hakeme "Trabzonsporun sana ihtiyacı yok bize gol attırcaksın dedim gol oldu Kırmızı gösterdi."
ne yapsaydı sırtını sıvazlayıp aferinmi deseydi.
Sen adamı yık yere faul olsun 90+1 de gol ye hakeme bize gol attırdın de.

lazooo28
kazanmak cok güzel

en cok hosuma giden mac sonrasi görüntlerdi

61. dakikadan itibaren seyirci muhtesemdi gurur duydum

hakem cok kötü mac yönetti ankaragücü cok haksizliga ugradi 20. dakika da 10 kisi kalmaliydik

Tayfun
O bu değilde ne bozulmuşlar anguttakiler falan ya gülmekten yıkıldım:D:D:D:

İyi koymuşuz demek ki :D

Ünal Cumhur
07.02.2009, 14:47
beyler macta bence hakem cok kötüydü denigres türbünlere yaptıgı hareketi gördügü halde gösteremedi yine aynen trabzonun penaltısını caleye sarı kart ve denigrise kendini yere atıgı icin sarıkart gösteremdi selcuk hic iyi oynayamadı ortasaha tel tel döküldü hüseyin berbattı gelecek hafta bence hersey cok farklı olacak bu mactan bizimkiler cok iyi bir ders cıkardı artık kolay rakip yok bir daha böyle mac oynamazlar bence yorumlarınıza dikkat edin alanzinho müthisti ben cok etkilendim bide soldan biadamın sagından atıp solunda gectigi bi pozisyon vardı olmayınca olmuyo gol olmadı

Balcklabel
Dünkü maçı içine sindiremeyen arkadaşları rahatlıkla anlayabiliyorum... Aslında Trabzonspor'luluk değerlerinin bir yansıması bu tepkileri... Ancak maçta hakemin her iki tarafa da yanlış kararları olduğunu unutmamak gerek.. Diyelim ki sadece bizim lehimize karar vermiş olsun hakem... Bu beni çok rahatsız etmiyor, nedeni çok basit. Hakemin bizim lehimize verdiği kararlarla bize üstünlük sağlamıyor şampiynluk yarışında olduğumuz takımlara karşı, olsa olsa onlarla eşit koşullarda yarışmamıza yardımcı oluyor. Torpille girilen bir işte başka birinin de torpil yapmaya çalışması adaletsizlik değil, adaleti sağlama çabasıdır!!! Ki Trabzonspor'un böyl bir çabası da yoktur... O yüzden öyle ya da böyle kazanıan her maçın keyfini çıkaralım... Ayrıca Ersun Hoca'yı da eleştirirken biraz daha özenli olalım... Oyuncular gibi Teknik Direktörlerin de formsuz zamanları olabilir. Ayrıca Ersun Hoca Trabzonspor gibi her tarafı keskin bıçak olan bir yerde hocalık yapmanın büyük bir baskısını yaşamaktadır. Bu baskıyı azaltmak da biz taraftarın en büyük görevidir...

Cüneyt Canlıca
Hakem sayesinde maç kazandık diyen arkadaşlar sanırım maçı izlememiş..De Nigris in pozisyonundan hemen her maçta oluyor..Genelde penaltı verilmiyor verildiğindede hakem hocalarına iş çıkmış oluyor.. Ben hakemin maça direk etki ettiğine inanmıyorum.. Biz alıştığımız için her maçta Trabzonspor aleyhine çalan düdüklere bu maçta aleyhimize yanlış düdük çalınmadığı için bize garip geliyor..

Üç puan aldık vicdanımda gayet rahat.Çok bahtiyarım...

Harun_ayar_ts
07.02.2009, 14:49
bu takım şampiyonlugu hak ediyor ayrıca maçtaki tüm taraftara teşekkür ediyorum:alkış:

bundeslig a şarkısını artık trabzondaki bütün maçlarda çalmaları lazım:alkış:

:sevinç:

Ümit Tekşan
07.02.2009, 14:49
Umut bu kadar iyiyken ve üstelik Alanzinho bu kadar koordinasyonsuz ve hazır değilken
kimse bu takımın ilk 11 inin değişeceğinin beklemesin.(sakat ve cezalar hariç)
Bir yazar çıkıntısı Barış'ın Alanzinyodan iyi olduğunu falan yazmış:
İşte bu tarz öngörüleri yüzünden kendisinin basit bir Fotomaç yazarı Ersun Yanal'ın ise Büyük takım
hocası olduğunu anlaması gerekir bu yorum sonunda...

Renktaş sana katılıyorum. Takım su ana kadar başarılı gidiyor ve Alanzinyo yedek soyunuyor. Bu gayet normal Takım'ın gidişatından herkes memnunken neden hala Alanznyo'yu ilk 11 de oynamıyor diye söyleniyoruz. Bunu anlamış değilim.

Tabiki Alanznyo bu takımın değişilmez ismi olacak ama , bu o kadar kolay olmayacak. Dolayısıyla Takımın su anda havası yerinde , eee galip de geliyor. Varsın Kulübemiz zengin olsun Alanznyo yedek soyunsun sonradan oyuna dahil olsun...

Dolayısıyla biz bu kararı Ersun Hoca'ya bırakalım . Futbolcularla ilgilenen kişi bizzat kendisi , Kimi ne zaman oynatacağını Ersun Hoca iyi bilir...

Mert
07.02.2009, 14:51
Şu foruma girdikçe, bazı yazarları okudukça nasıl üzülüyorum, nasıl sinirleniyorum bir bilseniz...

barış yurduseven midir nedir yazısına baktım yine ne kalleşlik yaptı diye... adam de nigrisin pozisyonu hem penaltı hem kırmızı kart demiş. ama Gökhan'ın pozisyonundan bahsetmemiş bile...

Burada bazıları ankaragücü çok haklıydı, hakkı yendi falan diyor. 40 dk izlediği Alanzinho futbolcu değil falan diyenler.

Her zaman her yerde Trabzonsporluluğumla ve Tranzonluluğumla övünürüm. Bizim oraya toz kondurmam bile...
Ama bu kalleşleri gördükçe yüreğim sızlıyor, nefret ediyorum her şeyden.

Destek olamıyorsanız susun bari. Sizi duymak istemiyoruz, o dilinizi yutmayı öğrenin ya da biz gelip kesince ağlamayın!

Mustafa Önder
07.02.2009, 14:51
İyi koymuşuz demek ki :D

diyaloglar güzelll

ahahaha ankaragücü çaktıı çaktıı diye böle sevinç gösterileri yazmışlar biz golü atıncaaaa gerizekalı ankaragücüüü diye böle tripler falan :D:D:D

Yavuz Hasan
07.02.2009, 14:52
ankaragucunde ki semavi sahanın heryerindeydi resmen her topta vardı acayip mücadele etti mağlubiyete herhalde en çok o üzülmüştür

erik
07.02.2009, 14:52
Renktaş sana katılıyorum. Takım su ana kadar başarılı gidiyor ve Alanzinyo yedek soyunuyor. Bu gayet normal Takım'ın gidişatından herkes memnunken neden hala Alanznyo'yu ilk 11 de oynamıyor diye söyleniyoruz. Bunu anlamış değilim.

Tabiki Alanznyo bu takımın değişilmez ismi olacak ama , bu o kadar kolay olmayacak. Dolayısıyla Takımın su anda havası yerinde , eee galip de geliyor. Varsın Kulübemiz zengin olsun Alanznyo yedek soyunsun sonradan oyuna dahil olsun...

Dolayısıyla biz bu kararı Ersun Hoca'ya bırakalım . Futbolcularla ilgilenen kişi bizzat kendisi , Kimi ne zaman oynatacağını Ersun Hoca iyi bilir...
Çok güzel yazmışsın sevgili hocam.Tebrikler.

Şahinoğlu
07.02.2009, 14:53
Maçta Hakemin hatası hiç yoktu.Uzun Zamandır İlk defa Bizim maçı adam gibi Yöneten birisi Çıktı.
Bana göre hakemin tek hatası,Her pozisyonda vıdı vıdı öten Jabaya Çok müsamahakar davranması,Ayrıca O golü atan Barbarosun yaptığı faullere göz yumması ve sadece sarı kartla Geçiştirmesi.
A.gücü yalandan yere çamura yatmasın,Üstüne lezem olmayan açıklamalar yaparak günü kurtarmaya çalışmasın,
Bir takım düşünün bir sezonun yarısı olmadan 3,4 tane hoca değiştirmiş.Daha sonra eski hocasına dönmüş,
taraftarı ile kavgalı bir yönetim.Her mçatan Yönetime küfreden taraftar,Bunun yanında Taraftarı takmayan bir yönetim bu takım eğer 15 puan topladı ise yinede başarılı sayılır.
A.GÜCÜ süper ligde olması gereken Güzide Kulüplerden birisi,Önce sorunlarını çözüp ligde kalmaya baksınlar,Sağa sola sataşarak Bu işler olmaz.
O zaman bizde Diyelim.
ama bana göre değildi,A.gücü mantığında gidersek bu şekilde ben çok hata bulurum.
Hakeme "Trabzonsporun sana ihtiyacı yok bize gol attırcaksın dedim gol oldu Kırmızı gösterdi."

Katılıyorum Cafer abi De Nigris kendini cezasahasına girince öylece atıyor bu sarıkartlık hareket bizim doğrucu Trabzon'lular tarafındanda destek görüyor banada bu çok koyuyor ne kadar doğrucu ve hakyemez milletmişiz adam kendini bariz yere bırakıyor balıklama hemde , Necmi Perekli , Hakan Kulaçoğlu, Şirin Berber buna penaltı diyor ya futboldan anlamıyolar ki bu yorum olmaz yada çekemedikleri bişeyler var , Barbaros ise alamdığı sarı kartlarla kırmızı kart görmeyip bizede golü atmış oldu kimin hakkı yenmiş oldu acaba.

Tayfun
07.02.2009, 14:55
diyaloglar güzelll

ahahaha ankaragücü çaktıı çaktıı diye böle sevinç gösterileri yazmışlar biz golü atıncaaaa gerizekalı ankaragücüüü diye böle tripler falan :D:D:D

Boşuna demiyorum embesil taburu diye :D

temel_yilmaz
07.02.2009, 14:56
ankaragücünü hakkımı yendi bunu diyen adamın dünyayı gözleriyle görmesi haram alsın iki parmağını gözüne soksun

Mustafa Ayazoğlu
07.02.2009, 14:57
Bu maç bitti sırada ki gelsin :) Bu maçta takılı kalmayalım

Ertan 51
07.02.2009, 14:58
O zaman bizde Diyelim.
Cafer abi özeti çıkarmış hakem ve tek tek pozisyonlarla ilgili
teşekkürler
ve ayrıca ben Ankaragücünü şahsım adına çok severim düşmesinide istemem o ayrı konu ama dün kendi kendimize zora soktuğumuz maçı anamızın ak sütü gibi helalinden kazandık,
hakem konuşmak abes olur.

ibilek
07.02.2009, 15:01
Bir çok yorumu okudum arkadaşlar...

Acaip ilginç yorumlar yapılmış.Ben trabzonsporun haksız yere kazanmasından çok üzüntü duyarım.hiç bir maçın sonucunu hakemler belirlesin istemem.bu sporun dışına çıkar çünkü.milletin alınterini yemeye kimsenin hakkı yok.

Dünkü maçta neymiş efendim selçuğun pozisyonu penaltıymış mış mış... yok artık daha neler.Eğer o pozisyon penaltı ise ben de dinazorum.ve yazıda yazabiliyorum.o pozisyonu arka çekimden izlediğinde gerçekten net bir penaltı gibi duruyor.ama o posizyonun birde kale arkası çekimi var.orda çok açık ve net bir şekilde penaltı olmadığı ve adamın kendini yere attığı ortada.maçta da maçtan sonrada gece tekrarı verilirken de defalarca izledim.o pozisyonu hakem çok iyi sezmiş ama sarı kartı vermemiş.hakemler bizi koruyormuş gibi yorumlar yapmayın artık lütfen...

gökhanın penaltı pozisyonu yoruma açık...verilsede verilmesede olur.çok net bir penaltı diyemem.

birde belirtmek isterimki ben trabzonspor sevdalısıyım, ne yattara umrumda nede çok sevdiğim ceyhun ve colman.hangisi iyi oynarsa hangisi takıma daha fazla yararlı ise ben ondan yanayım.herkes parasını takır takır alıyor...

Hüseyine neden insanlar bu kadar tepki gösteriyor inanın hala anlamış değilim.eve dün çok kötüydü ama dün maç boyunca hangi adam iyiydi ???

yattaranın çıkıp alanzinhonun girişi eleştirilebilir.doğrudur bir kanatı çıkarıp diğer kanatı almak hangi mantık işidir düşünülebilir.Ama maçın tekrarını izlerken hep alanzinhoyu takip ettim.defansif anlamda belkide şu anda takımda oynayan futbolcuların içinde en kötüsü.pres yok baskı yok vs...yattaranında hasta ve bjk maçı düşünülerek oyundan alınmış olabilir.buda çok normaldir.her oyuncu yedek kalabilir, oyundan çıkarılabilir.yattaranın bize sağladığı en büyük avantj, oynamasa bile adamların en az biri onu tutuyor.şimdi yattarada defansif anlamda ankaraspor ve fener maçında iyi olsa bile bu maçta kötüydü.orta alandan iki defans yapmayan adamı barındırmak dirençli ankaragücüne karşı daha riskli olabilirdi.bence abartılacak bi durum yok.

Ersun hocaya kanım biraz ısınsa bile ben çok sevmiyorum.ama bence başarılı ve hakkını vermek lazım.oda kendini geliştiriyor.maçtan sonra yaptığı maç yorumu ve van örneğini vermesi mükemmeldi.96 da van maçını alsaydık trabzonda gerginlik yaşamayıp o kadroyla fenere 5 atardık.herkesin buraya dikkat etmesi lazım.ankaragücü maçınada 3 puan veriyorlar.bjk maçınada 3 puan veriyorlar.alkışlar ersun hocaya...

Son olarak stadda ki taraftara tebrikler izlerken rüya gibiydi.Birbirimizle uğraşmayı bırakıp hep birlikte tek yumruk olup şampiyonluk yaşamamız lazım.Benim yaşım geçiyor kalbim bi 25 sene daha beklemeye izin vermeyebilir...

Hep birlikte(oyuncu yönetici hoca taraftar vs...) tek yumruk halinde hayden şampiyonluğa...

54Sinan61
07.02.2009, 15:01
:D
Evet Selçuk faul yaptı,ama ceza sahasının dışında yaptı,rakip oyuncu da ceza sahasının içine girince kendini attı,atmadıysa da attı gibi göründü.Hakemler bir oyuncu iki ayağını birden yere bastıktan sonra düşerse penaltı vermez.Baştan düşseydi frikik olurdu kırmızı kart hakemin yorumuna kalmıştı.

Ersun Hocanın yanlış müdahalesine gelince Yattara evet genel anlamda kötüydü, ilk yarının ilk 10 dakikası ve kaleceyi geçtiği pozisyon dışında vasatın altındaydı. Ne ofansif ne de defansif anlamda yoktu,çok top ezdi. Ersun Hocam da aynen böyle gördü diye düşünüyorum,fakat GÖZ ARDI ETTİĞİ BİRŞEY VARDI O DA YATTARA OYNAMASA BİLE ORDAKİ KANAT OYUNCULARININ HUCUMA DESTEĞİNİ kesiyor olması idi.Yattara çıkınca o kanattan çok zorlandık.
Yattara konusunda tamamen ayni fikirdeyim. Selcuk yapti faul penati demedim, faul dedim. oyuncu "Arif" gibi düsemiyorsa onun hatasi :D
Benim en cok zoruma giden ersun hocanin yanis müdahalesi, ve oyunculari yeterince uyarmasi.

54Sinan61
07.02.2009, 15:03
ya brak ALLAH askina, de nigris ayagini çimlere takiyo, dusuyo, hakem aldatiyo, Selçuk ona dokunamiyo bile, sonra penalti bekliyo, sende ne yapiyosun, inaniyorsun = YUHHHHHHHHHH
Gökhan'a yapilan net bir penalti, iyice bakin ( gerçi lig tv de nigris pozisyonundaki gibi 5açidan degil 2açidan veriyo ama ), an.guçlu Gökhan'in ayagina basiyooo, Gökhan'da fazla basmasin, ayagim ezilmesin diye, ufak mudahaleden sonra ayagini çekiyo ve ileri gitmeye çalisiyo ama gidemiyo, Gökhan orda 2saniye fazla dursa ayagi ne halde olurdu kim bilir
Cale'nin arkadan yaptigi 1-2 hareket var, pek sert hareketler degil, ankaragötlü'ler de hakeme itiraz etmek için harcadiklari gücü maça harcasalardi, belki yenerdiler bizi
Ankaragücü oyuncularinin hakini yemeyelim kardes! Onlar kadar biz mücadele etseydik, maci cok rahat alirdik.

Ümit Tekşan
07.02.2009, 15:04
Şu foruma girdikçe, bazı yazarları okudukça nasıl üzülüyorum, nasıl sinirleniyorum bir bilseniz...

barış yurduseven midir nedir yazısına baktım yine ne kalleşlik yaptı diye... adam de nigrisin pozisyonu hem penaltı hem kırmızı kart demiş. ama Gökhan'ın pozisyonundan bahsetmemiş bile...

Burada bazıları ankaragücü çok haklıydı, hakkı yendi falan diyor. 40 dk izlediği Alanzinho futbolcu değil falan diyenler.

Her zaman her yerde Trabzonsporluluğumla ve Tranzonluluğumla övünürüm. Bizim oraya toz kondurmam bile...

Destek olamıyorsanız susun bari. Sizi duymak istemiyoruz, o dilinizi yutmayı öğrenin ya da biz gelip kesince ağlamayın!

:alkış::alkış::alkış::alkış: aynen katılıyorum.... son satırdaki yazdıklarına...

54Sinan61
07.02.2009, 15:05
dün maçı ankaragücümü haketti?
maçın hakkı beraberlikti dersen onu dahi düşünürüm,
gol atana kadar ciddi baskı ve gol,golü yedikten sonra,
yine baskı ve yine gol,

dünkü maç anamızın ak sütü kadar helaldir,
1-0dan 1-1e kadarki ciddiyetsiz oyundan şikayet edebiliriz sadece,

hakeminde bizi tuttugunu ima etmek bile yanlış bence,
şöyle bir tespit yapsam,
ankaragücünü 8 kişi,maçıda en az 3-1 bitirtirim,
hemde sağlam gerekçelerle:)

evet haklisin beraberlik macin hakiydi. Hakem ama bize karsi daha iyi niyetli olduna eminim.
Gökhanin pozisyonu penatli, ama bizim hakemler hatayi herzaman hatayla düzeltmek istiyorlar.

Ertan 51
07.02.2009, 15:06
:D
Yattara konusunda tamamen ayni fikirdeyim. Selcuk yapti faul penati demedim, faul dedim. oyuncu "Arif" gibi düsemiyorsa onun hatasi :D
Benim en cok zoruma giden ersun hocanin yanis müdahalesi, ve oyunculari yeterince uyarmasi.
Sinanım gardaşım oluyor işte ufak tefek aksaklıklar
Ersun hoca da dün çok yerinde değişiklikler yaptı,uyarmadı diyorsun ama nerden biliyoruz ki uyarmadığını maç içinde artık herşey topçunun elinde hoca da ister hemen neşteri vuruyum ama futbol bu herşeye açık
ilerde daha iyi olacak Allahın izniyle
hak ederek 3 puan aldığımıza ikna olmuşundur umarım
gurbete alamanyaya selamlar.

malig
07.02.2009, 15:06
yapmayın etmeyin arkadaşlar alanzinho'nun geldiği ligi beğenmeyenelere şota'nın nereden geldiğini sormak isterim.ayrıca hakemin kötü olduğun hiç zannnetmiyorum.de nıgrıs o pozisyonda havuza atlar gibi kendini yere attı.

Şahinoğlu
07.02.2009, 15:07

:alkış:
Evet kardeş haklısın bu içimizdeki kan emicileride attıkmı gerçekten büyük bir camia olacağız.

54Sinan61
07.02.2009, 15:09
Mert Çabuker tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1943239#post1943239)

Destek olamıyorsanız susun bari. Sizi duymak istemiyoruz, o dilinizi yutmayı öğrenin ya da biz gelip kesince ağlamayın

Bizde Trabzonsporluyuz, sapina kadar. Senin kadar bende seviyorum, destekliyorum, koruyorum. Ama konularda ayri fikirde olmak, kötü birsey degil. Birbirimizi dinleyip, daha iyi biliyorsaniz " akil vermenize" bile karsi degilim. Ama sadece "Her zaman her yerde Trabzonsporluluğumla ve Tranzonluluğumla övünürüm. Bizim oraya toz kondurmam bile..." diyip icin icinden cikamzsiniz! ben hakli olana herzaman hak veririm...

Muhammet*
07.02.2009, 15:09
maçtan sonraki kolbastıyı nasıl izlerim

54Sinan61
07.02.2009, 15:11
Sinanım gardaşım oluyor işte ufak tefek aksaklıklar
Ersun hoca da dün çok yerinde değişiklikler yaptı,uyarmadı diyorsun ama nerden biliyoruz ki uyarmadığını maç içinde artık herşey topçunun elinde hoca da ister hemen neşteri vuruyum ama futbol bu herşeye açık
ilerde daha iyi olacak Allahın izniyle
hak ederek 3 puan aldığımıza ikna olmuşundur umarım
gurbete alamanyaya selamlar.
seni kircama basimi kirarim :alkış:

Ertan 51
07.02.2009, 15:14
seni kircama basimi kirarim :alkış:
teşekkürler
hepimizin sevdası aynı
ışık göründü bu sene olmazsa seneye şampiyonuz
her koşulda desteğe devam
şu anda Türkiye futboluna renk getirdik trübünü ile oynumuz ile ve centilmenliğimizle
tadını bi çıkaralım bakalım.

der
ben musade isterim
şimdilik:)

cdgtscdg
07.02.2009, 15:14
ya herkes onların penaltısı verilmedi diyorda ondan önce yanlış görmediysem umutun bi pozisyonda topu geri çektiği anda yerde kayan futbolcu topu eliyle kesmişti o zmn oda penaltı idi yooksa benmi yanlış gördüm neden kimse bunu görmek istemiyo
ayrıca ben çok kötü aynadığımız kanısında da değilim evet top ayağımızda diğer maçlara oranla az kaldı ama onların hakkı olacak kadar kötü değildik bence

only ts
07.02.2009, 15:15
sıvas kocaeılı berabere gıdıyor 15 dakka oldu la kocaeli yap bize bi iyilik gol yeme ne olursun macı dınlemek ısteyenler

http://www.ligradyo.net/

irfan61
maçtan sonraki kolbastıyı nasıl izlerimYoutube gir Egemen'3lük yaz çıkar karşına.

Mert Marabaoğlu
maçtan sonraki kolbastıyı nasıl izlerim

TJdvrgLc-Mo

karatasof
AG camiası kaybettikleri bunca maçın ceremesini bizim maça çıkartma sevdasına girmiş anlaşılan.Maçı baştan sona izleyen biri kötü niyetli yada TS düşmanı değil ise maçın hakemnin TS'u Kolladığı ifadesini kullanamaz.Daha maçın başında itibaren hakeme oynamayı planlamış oldukları çok belli olan AG topçuları olur olmaz pozisyonlarda kendilerini yere atarak en azından kendilerine bir kar getirmesede ileride kart cezalısı durumuna düşüp oynayamayacak TS'lu futbolcuları sebebiyle bundan faydalanacak rakiplere menfaat temini için çalışıp durdular.Onsekiz cizgisini görür görmez balıklama uçan Denigris'in oyununu yutmamasına çok sinirlenen AG topçuları çirkeflikte Sivas'ı aratmama gayretine girdiler.Denigris'in özellikle oyundan atılmamış olması bile hakemin engin hoşgörüsüne muhtaçtı.Birinde arkadan çekerek düşüremediği Song'u indirmesi sarı kartlık bir hareket iken daha sonra kim olduğunu hatırlayamadığım bir topçumuza taban girmeside görmezden gelindi.Kendi pozisyonları için veryansın eden AG camiası Gökhan'ın ayağana girerek düşürdükleri bal gibi penaltıya hüç değinmemeleride büyük ayıptı.

54Sinan61
07.02.2009, 15:16
teşekkürler
hepimizin sevdası aynı
ışık göründü bu sene olmazsa seneye şampiyonuz
her koşulda desteğe devam
şu anda Türkiye futboluna renk getirdik trübünü ile oynumuz ile ve centilmenliğimizle
tadını bi çıkaralım bakalım.
Cok haklisin, ben zaten sadece macin yorumunu yaptim. Bu sene yapilanlar ortada, ve cok mutluyuz hepimiz. Neler cektik... bi biz biliriz...

only ts
07.02.2009, 15:16
sivas az daha gol atıyodu :S

Koray
07.02.2009, 15:18
fenerliler ağlayıp duruyor hakem kararıyla kazanmışız bilmem ne...
Yahu bu konuda en son konuşması gereken camiasınız siz :)
Ne yapmış hakem bizim maçta ?.. Onlarında 1 penaltısını vermedi bizimde 1 penaltımızı vermedi...
Ama bunu gelde anlat bu angutlara...
Tabii özlediler Cem Papila'ları Metin Tokat'ları...

Mert Marabaoğlu
sivas az daha gol atıyodu :S
attı bile :S

only ts
sivas golü attı hay ben boyle işin yaaaa

Mehmet_Mercanlı
07.02.2009, 15:20
bu kamanan cok can yakar

A.Ali Karanis
07.02.2009, 15:21
Bazı arkadaşların Alanzinho ile ilgili yorumlarını okuyorum da,sanki norveçte Alanzinho'yu tek başına sahaya koyuyorlarmış,boş kaleye gol atıyormuş veya kendi kendine çalım atıyormuş gibi konuşuyorlar.
Olmaz arkadaşlar,kaç kere izlediniz şu adamı,bilmeden yorum yapmayın.

Adem Erdoğan
07.02.2009, 15:22
fenerliler ağlayıp duruyor hakem kararıyla kazanmışız bilmem ne...
Yahu bu konuda en son konuşması gereken camiasınız siz :)
Ne yapmış hakem bizim maçta ?.. Onlarında 1 penaltısını vermedi bizimde 1 penaltımızı vermedi...
Ama bunu gelde anlat bu angutlara...
Tabii özlediler Cem Papila'ları Metin Tokat'ları...

Hangi pozisyon Koray onların verilmeyen penaltısı.De Nigris'in pozisyonuysa bence penaltı değildi.

Fatih Öztürk
07.02.2009, 15:27
bırakın sivası mivası biz maçlarımızı kazandıktan sonra sivas 15 puan gerimize düşer zaten.

Koray
07.02.2009, 15:27
Hangi pozisyon Koray onların verilmeyen penaltısı.De Nigris'in pozisyonuysa bence penaltı değildi.

Tartışılan penaltı pozisyonu diyecektim,düşük cümle kurdum benim hatam...

hasancolak
07.02.2009, 15:28
hermacı fınal macı gıbı oynamamız lazım eger rakıbı kucumserser başın agrır cok rahat kazanabılecegımız macı zora soktuk ınşallah bırdaha olmaz

only ts
07.02.2009, 15:28
bırakın sivası mivası biz maçlarımızı kazandıktan sonra sivas 15 puan gerimize düşer zaten.

olmuyor ama bız yenıyoruz onlarda yenıyor

hadi kocaeli ha gayret :)

DeeP__61
07.02.2009, 15:30
Kör gözler Nigris'in pozisyonunun penaltı olmadığını göremez ..
Eğer o penaltı ise Gökhan'ın pozisyonu yüzde birmilyon penaltı idi. (maçtaki tek penaltıydı hatta )

Yavuz Hasan
07.02.2009, 15:30
rahat gol atamıyoruz bu sorunu bi şekilde aşmamız gerekiyor avaraj yapmamız gereken maçı son dk goluyle kazandık her zaman bu kadar şanslı olamayabiliriz dikkat etmek lazım

Kasım BEKTAŞ
07.02.2009, 15:33
sezon başından beridir gelen dün zirveye ulaşan fırtınanın benliklerinde oluşturduğu korku nedeniyle saçmalamaya başlayan Trabzonspor'un başarısını çekemeyen ne kadar totoş varsa hepsinin taaaa ..................

Uğur Ö.
07.02.2009, 15:35
şu takımı bir maçta övüp bir sonraki maçta eleştirenlere trabzonlu diyemiyorum (biraz ağır oldu ama anlayan anladı yorumcular vs) yani iyi oynadımı aslanım kötü oynadımı takım değişsin diyeceksek hiç bir şey deme daha iyi dün umutu eleştirenler bugün umuta takımın değişilmezi derler ya bazen bazıları colmanı milli takıma gönderirler bazen yedeğe yani diyeceğim biraz standartlarımız olsun dünyada hiçir takım her maç iyi oynamaz buna ts de dahil
(ilk kez bukadar yazı yazdım saçma olabilir:D)

Ali Tunahan Güllü
07.02.2009, 15:48
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in A Milli Takım aday kadrosunu hangi kriterlere göre açıkladığını merak ettiklerini belirterek, Bordo-mavili takımda Ay-yıldızlı formayı hak eden oyuncu sayısı oldukça fazla olmasına rağmen sadece Gökhan Ünal'ın davet edilmesini şaşkınlıkla karşıladıklarını söyledi.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in A Milli Takım aday kadrosunu hangi kriterlere göre açıkladığını merak ettiklerini belirterek, "Kadroya Trabzonspor'dan sadece Gökhan Ünal'ın alınmasını hayretle karşıladık. Trabzonspor sezon başından beri sergilediği performansla ligin zirvesinde yer alan, Turkcell Süper Ligi'nin en başarılı takımlarından biriyken A Milli Takım aday kadrosuna ekibimizden
sadece Gökhan Ünal'ın alınmasını büyük bir şaşkınlıkla karşıladık. Teknik Direktör Fatih Terim ve yardımcılarının hangi kriterlere göre kadro oluşturduğunu doğrusu merak ediyoruz. Gökhan gibi Trabzonspor kadrosunda Ay-yıldızlı formayı hak eden oyuncu sayısı oldukça fazladır. Buna rağmen sadece bir oyuncunun davet edilmesi bize göre hakkaniyetli bir yaklaşım tarzı değildir. Yine de bu durumun oyuncularımız için daha da itici bir güç olacağına inanıyor, milli takım seçicilerini bundan böyle daha adil
davranmaya davet ediyoruz" dedi.

Pirselimoğlu
07.02.2009, 16:04
you tubedeki Trabzonspor-ankaragücü kolbasti videosunu facebooka ekleyen varmii nasıl ekleniyor 4. dakikalar doğru görüntüye çıkmışım :) yardımcı olan olursa sevinirim.

Mert67
07.02.2009, 16:10
Şöle siteleri bir dolaştımda ezikler ağlıyor.:D:D:D

54Sinan61
07.02.2009, 16:11
Umut, son dakikada attığı golü hissettiğini ifade ederek, ''Forvet oyuncularının hisleri vardır. O an topun geleceğini hissettim. Gol son dakikada olunca farklı bir sevinç oluyor. Takım olarak çok büyük sevinç yaşadık. Güzel bir duygu'' diye konuştu....

keske herzaman his edebilse...:cool:

Sefa Murat Dokuz
07.02.2009, 16:11
you tubedeki Trabzonspor-ankaragücü kolbasti videosunu facebooka ekleyen varmii nasıl ekleniyor 4. dakikalar doğru görüntüye çıkmışım :) yardımcı olan olursa sevinirim.
http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=62330567592

only ts
07.02.2009, 16:18
aha 2. yı attı sıvas

Pirselimoğlu
07.02.2009, 16:19
http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=62330567592

teşekkürler paylaştım hemen :)

Ünal Cumhur
07.02.2009, 16:20
balili attı hade be averaj yapıyo adamlar ama olsun biz ikilide bunları geceriz bence

cabri
07.02.2009, 16:22
bize karşı kendini parçalayan takımlar sivasa gel geç yapıyor... ayıp

Harun_ayar_ts
07.02.2009, 16:22
sivas daha çok gol atar kocaeline adamlar tek kale oynuyolar:cool:

Pirselimoğlu
07.02.2009, 16:23
sivasın maçını boşverin gs-kayseri maçında ne olursa olur, birde bjk maçında sarı sınırındaki futbolculara dikkat :D bjkden 4 futbolcu sınırda .

Mustafa Ayazoğlu
aha 2. yı attı sıvas

Şampiyonluk avaraj ile olmayacağına göre 5 tane atsın.

Ali Yerlikaya
Cok zorlansakda 3 puani almamis süoper oldu anadolu takimlarina artik takilma sansimiz kalmadi heleki düsme potasinda olanlar.

Bide bu sivs kadar balli takim tanimiyom tam krize giren yada girmis takimlar ona denk düsmezmi yaaa cildiyirom Kocaeli kesinlikle Bank Asya yolcusu.

Harun_ayar_ts
07.02.2009, 16:24
ts_9090 hangi oyuncular katsınırında isimleri:eek:

Ünal Cumhur
07.02.2009, 16:25
kocaelinin en kötü zamanında yakaladı sivas bizde ankaragücüyleen iyi zamanında oynadık su ankaragücü bence beşiktaşıda feneride sivasıda deplasmanda yenerdi ankaragücü cok can yakacak otursan kadroları denigris jaba iyi oyuncuları var

Ünal Cumhur
07.02.2009, 16:26
bildigim kadarıyla cisse nobre serdarözkan ibrahim toraman bide rüstü olması lazım ligtvde yazıyodu gir bak

cabri
07.02.2009, 16:26
bize karşı herkes aslan kesiliyor..

Pirselimoğlu
07.02.2009, 16:29

rüştü-nobre-i.toraman-serdar özkan

Mustafa Ayazoğlu
07.02.2009, 16:38
Hacettepe, Kocaeli, Ankaragücü çok zorlandık bu takımlar küme düşecek bide düşünün !

Uğur Ö.
07.02.2009, 16:42
sivas gene 3 puan alıyor bu adamlarda bi yenilmedi gitti

steelturkTS
07.02.2009, 16:44
biz bjk yi yenelimde sivasın ne yaptığı önemli değil sonuç itibariyle ya fb ye yada bjk yenileceklerdir......

only ts
07.02.2009, 16:45
Şampiyonluk avaraj ile olmayacağına göre 5 tane atsın.

ya avarajla olursa:confused:

Ünal Cumhur
sivas gene 3 puan alıyor bu adamlarda bi yenilmedi gitti

haftaya bursa yener onları bizde besiktası yensek sükse yaparız hem liderlige oturur hemde besiktası eleriz

Ali Yerlikaya
kocaelinin en kötü zamanında yakaladı sivas bizde ankaragücüyleen iyi zamanında oynadık su ankaragücü bence beşiktaşıda feneride sivasıda deplasmanda yenerdi ankaragücü cok can yakacak otursan kadroları denigris jaba iyi oyuncuları var

Sivas hep öyle her zaman rakipleri tam düsüs dönemine denk gelmiyormu insanin cildirasi geliyor feci balilar futbolun f sinide oynamiorlar Ankaraspor bile daha hos bi futbol oyniyor.
Sivas in en büyük artisi feci bitirici bi hücüm gücü var

steelturkTS
07.02.2009, 16:46
evet bursa sivası yener kanıca yada bir puan çıkarır anca sivas.çünkü bursa için önemli haftalar.

Ünal Cumhur
07.02.2009, 16:50
bence sivas 3eziqlerden aldıklarını gaziantep ankaraspor bursaspor gibi takımlara kaptıracak ve bize buda onların büyük takım olmadıklarını türkiyeye gösterecek yeni forvetleri iyimis begendim bizde gelecek böyle bir forvet alalım ayı forvet tipi

Ahmet Başkaya
07.02.2009, 16:59
arkdaşlar egemen üçlü çektirdimii nasıldı

demirel
07.02.2009, 17:05
Ya bizi yenmemiz gereken iki macımız var,sivas ve cimbom

Zafer Fidan
07.02.2009, 17:08
arkdaşlar egemen üçlü çektirdimii nasıldı

http://video.google.com/videoplay?docid=-4391429854902461394

mehmetdoğan
07.02.2009, 17:14
bu seneki en kötü oynadığımız maçtı.inanamadığım da şu ki takımın en iyisi tayfundu.inşallah toparlarız ayrıca o çok beğendiğimiz savunma da kaç kez top ıskaladı kısacası çok sinir bir maçtı

Ömer SEVİNÇ
07.02.2009, 17:24
Özellikle defansif anlamda futbolun gereksinimlerini yerine getiremedik. Hücum anlamında ise Yattara'nın 30 dakikadan sonra oyundan tamamen düşmesi ve yine forvetlerimizin bencillikleri ve beceriksizlikleri nedeniyle oyunu koparamadık.

Eğer böyle rakiplere karşı 2. golü atıp oyunu koparamıyorsan bir şekilde golü yersin. Selçuk'un bacağına da çarpar, korner direğine de çarpar. Sonuçta bir şans golü attık, maçı aldık ama bu bir kez daha olursa aynı golü atamayız. Bursa maçında atamadık mesela.

Öne geçtikten sonra maçı koparmayı öğrenmemiz lazım. Bu da bir nevi maç içi disiplin sorunu.

Hakemlerin bizim lehimize hatalar yapması beni üzüyor açıkçası. O pozisyon penaltı, kırmızı karttı. Lehimize değil eşit yönetim istiyorum ben..

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 17:28
hakem hiç de kötü değildi.
bize o penaltıyı verseydi kimse de bir şey diyemezdi.
işler değişebilirdi. bizim penaltı pozisyonumuz sonradan oldu ki oyunun seyri dolayısıyla o pozisyon doğarmıydı.
Hakem genelde ibreyi bizim tarafa kullandı kanaatındayım. belki de en doğru kararları verdi.
ama kötü değildi.

Hakem genelde ibreyi bizim tarafa kullandı kanaatındayım. belki de en doğru kararları verdi.
ama kötü değildi.

nuhoglu
07.02.2009, 17:28
arkadaşlar egemenin 3 lüsünü şu ana kadar 175 kere izleedim DOYAMIYORUUUUÖMMMMM

Muhammed
07.02.2009, 17:32
Özellikle defansif anlamda futbolun gereksinimlerini yerine getiremedik. Hücum anlamında ise Yattara'nın 30 dakikadan sonra oyundan tamamen düşmesi ve yine forvetlerimizin bencillikleri ve beceriksizlikleri nedeniyle oyunu koparamadık.

Eğer böyle rakiplere karşı 2. golü atıp oyunu koparamıyorsan bir şekilde golü yersin. Selçuk'un bacağına da çarpar, korner direğine de çarpar. Sonuçta bir şans golü attık, maçı aldık ama bu bir kez daha olursa aynı golü atamayız. Bursa maçında atamadık mesela.

Öne geçtikten sonra maçı koparmayı öğrenmemiz lazım. Bu da bir nevi maç içi disiplin sorunu.

Hakemlerin bizim lehimize hatalar yapması beni üzüyor açıkçası. O pozisyon penaltı, kırmızı karttı. Lehimize değil eşit yönetim istiyorum ben..

Tekrarını iyice izlediniz mi? Adam kendisini attı gibi görünüyor dikkatli bakınca.

Enes Ünal Kaya
07.02.2009, 17:34
61 DK Gösterisi
http://www.youtube.com/watch?v=ABMtBSTU9Bo

Ömer SEVİNÇ
07.02.2009, 17:35
Tekrarını iyice izlediniz mi? Adam kendisini attı gibi görünüyor dikkatli bakınca.

Evet tekrarını izledim. Adam koşabildiği kadar koştu, sonra kendini attı. Ama Selçuk'un müdahalesi var sonuçta. İstese düşmezdi ama düştüğüne göre bence penaltı..

Hüseyin İlkin
07.02.2009, 17:37
De Nigris 'e oscarı vermek lazım .

Öyle penaltı olursa , yok artık .

Fanatik28
07.02.2009, 17:40
Evet muhtesem bir galibiyet, evde tek en genc Trabzonsporlu olarak maci izlemek izdirap. Söyle rahat bir mac izleyemiyecegim!!!

Ve burada A.gücü kim ki, su kadar fark atariz diyenleri gördügümde gülüyordum hep. Arkadaslar bu mevcut forvetle biz hic kimseye fark atamayiz!!! Her macimiz böyle gecer. Transfer döneminin perde arkasini bilmiyorum ama bu takima forvet alinmadiysa...neyse Ekonomik kriz diyelim gecelim.

Burada Ersun Hoca´ya kizanlar var, niye Umut-Gökhan oynuyor diye! Cünkü ikisini toplasan ancak bir forvet ediyor, hatta etmiyor ya!!!

Birde Selcuk ve COlman niye bekledigimiz futbolu ortaya koyamiyorlar deniyor! Cok basit, seninde forvetinde böyle ayaginda top tutamayan forvetlerin olursa, ancak bu kadar olur. Bakin istatistiklere, bu takimin en cok kosan 2 futbolcusu Selcuk ile Colman...Zavallim Selcuk, Manisa´da 90 dk.yi rahat cikarirken, bizde dk.lar 70´i gösterirken bitiyor!!!Niye???

Bu arada taraftara, futbolculara büyük alkis, iste inanmak böyle bir sey!

Hakeme gelince, bence cok iyi bir mac yönetti. kolay penalti calan, kolay kart gösteren bir hakem degildi. Maci hep ayni cizgide yönetti, iste o yüzden cok iyiydi.

TSezgin61
07.02.2009, 17:42
her maca final havasinda cikmak böyle birsey heralde... her galibiyet, ister kücük ister büyük, büyük bir coskuyla kutlaniyor...

magicyattara
07.02.2009, 17:55
Necmi Perekli: İpten döndü (Fotomaç Gazetesi)

Anlamak gerçekten zor, kendini toparlamakta olan bir Yattara ikinci defa sahadan alınıyor, yerine Alanzinho umut olarak sahaya sürülüyor ama adamın ayağına 20 dakikada 2 top değiyor. Çok net söylüyorum bu şekilde futbolcu Trabzon'da gırla var. İki ileri bir geri gitme ile bu takıma bir şey katamazsınız. Fakat temenni ederim ki bu oyuncu Trabzon'a faydalı olsun. Gerçekten Ersun hocayı anlamak zor! Kilitleyerek oynayan bir rakibin açılmasının tek ilacı takımı açıklara yönlendirmenizdir. Yattara gibi bir adamı orta sahanın ortasında oynatarak açık aksiyonlarını ortadan kaldırırsanız maçları bu şekilde zora sokarsınız. Takımınızda zaten açıktan top taşıyan adam kıtlığı varken Yattara'yı hem bu şekilde kullanmak, üstelik olur olmaz zamanda dışarı almak biraz anlamsız geldi bana. Bir takım ki bu kadar pozisyona giriyor ve maç bunca pozisyona rağmen zor kurtarılıyor. Burada Trabzonspor'un şanssızlığı mı yoksa beceriksizliği mi ne derseniz deyin. Fakat her zamanki olay bu maçta da tekrarlandı. Adeta maçların başında yakalanan pozisyonlar kaçırılıp, oyunu zora sokma adeti bu maçta da devam etti gitti. Ankaragücü, maçın ilk onbeş dakikasının hakimi ev sahibi Trabzon'un kontrolünde geçmesinden sonra oyunu istediği gibi yönlendirdi. Orta sahayı kilitleyen Ankaragücü adeta tüm hava topları ve birlikte savunmasının zamanında kapanması ile Trabzon forvetine nefes aldırmadı.

Semavi yıldızlaştı
Bu arada A.Gücülü Semavi'nin sahada basmadık yer bırakmayarak her topa müdahalesi bu oyuncunun yıldızlaşmasını sağladı. Trabzonspor'da ise hava toplarına bırakın yön vermeyi, müdahale dahi edecek bir adam mumla arandı. Golde de Trabzon kalecisinin hatalı duruşunu görmeden geçemeyiz. Saha ve seyircisi, hatta belki de Türkiye'nin hiçbir yerinde rastlanmayacak kadar takımını destekleyen ve sahip çıkan seyirciye bu şekilde bir futbol ortaya koymak ne teknik ekibin ne de futbolcuların hakkıdır.

hamucera
07.02.2009, 17:57
hakem maçta bizden yana kullandı taktir haklarını orası doğru. kartlar konusunda özellikle. takım olarak iyi oynamadık. seyirci 61. dk dan sonra oynamaya başlıyor.

maçın çok zor olacağını daha 49. sayfada yazmıştım küme düşecek takım can havliyle saldırır ve yorgun bir 11 var karşısında.

yinede tebrik ediyorum

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 17:59
Kanguru De Nigris

De Nigris bakti topa vuramayacak,...ucdu.
Pardon, bir Kanguru gibi zipladi.
Arkadan darbe alan bir futbolcu öyle düsmez.
Anlayacaginiz, o konuda biraz daha calismali. (Örnegin, Nobre bunu iyi yapiyor!)
Ilker Meral iyi hakem olsa, De Nigris'e bonusdan bir sari kart vermeliydi.

Harun Karadeniz
07.02.2009, 18:06
Semaviyi beyendim bende iyi oynadı uşak...

Hakem kötüydü ya iyi yönetemedi

Bizim lehimizede hakzsız kararlar verdi...

Penaltı pozisyonlarınıda iyi yorumlayamadı:(

oguzhann
07.02.2009, 18:13
semavi iyiydi gerçekten.....

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 18:19
Bazi renkdaslarim istanbul medyasinin etkisinde kalmis.
Merak etmeyin, en gec haftaya Inönü'de bizim bildigimiz hakemleri görürüz.

Harun Karadeniz
07.02.2009, 18:22
Ben maçları Trabzonsporlu olarak izlerim

Futbol sever olarak yorumlarım ;)

Sümeyye Şahin
07.02.2009, 18:22
ankaragücü çok hırçın oynadı...puan almak için her yola başvurdular...de nigrisin penaltı istemesi son dakikalardaki gol olan serbest vuruşa itiraz etmeleri...ama bu sene bambaşka...o taraftarın, havai fişeklerin, atılan golden sonraki sevincin,yenilen golden sonraki üzüntünün gol diye yalvaran bakışların üstüne yenilseydik.......neyse kazandık:)

Sümeyye Şahin
07.02.2009, 18:27
maç stresinin üstüne bire bir.. kolbastı: :sevinç:oynayalum uşaklar oynayalum uşaklar....:dansmuz: :bmn2:

Furkan Dündar
07.02.2009, 18:34
Maçta gerçekten bu senenin en ötü futbollarından birini oynadık

1-0 öne geçtik çok güzel ama takıma baktıgımda hiçbir ateş yoktu ne bir saldırı ne bir atack organizasyonu 1-0 bitsinde ne olursa olsun havasındaydık İçimden gol yersek takım canlanır dedim ve Golü yedik
Orada iyiki song vardı takıma verdiği gaz ile takım canlandı saLdırmaya başladı ve 90 da gelen golle 3 puanı aldık
Hakeme gelınce 2 pozısyonda bence penaltı degıldı hakem ıyı yonetti bana göre

Sadece şunu merak ediyorum ki
Takıma alanzinho nasıl yerlestırılecek acaBa
her mac Yattara cıkar o gırerse ne anlamı kalırki
zaten sol ve sag ıkısıde oynamalı ki rakip takımı yıpratalım...

var mı fikri Olan ? alanzinho konusunda

turkish0061
07.02.2009, 18:40
bjk macina iyi hazirlanmaliyiz

omermk
07.02.2009, 18:46
takım havaya girmiş bu açık.
nasıl olsa yeneriz düşüncesi ile maçtan çok gol attıktan sonra nasıl sevinç gösterisi yaparız, maçtan sonra kim kolbastı oynayacak, nasıl şov parız düşüncesi oluşmuş. açıkçası buna da iyi çalışmışlar. hadi futbolcuları geçtik de yönetimin varlığı takıma yarar mı zarar mı getirdiği belli olmayan 61.dk şovunu abartıp havaifişekler patlatması hiç hoş olmadı. ne oluyoruz, şampiyon mu olduk. biz bu filmi 96 da gördük ve filmin sonu hiç de güzel bitmedi bizim için. bu şehir ikinci bir 96 yı kaldıramaz.herkesin aklını başına alması lazım. camiamda bu konuda en aklıselim kişi ersun yenal beni de tek umutlandrıan şey onun varlığı zaten. maç sonu konuşması da süperdi.

maça gelince umut iki haftadır hepimize ağzımızın payını veriyor. tamam gol kaçırıyor, kaçıracakta ama takımda egemen ile birlikte en çok isteyen en hırslı oyuncu. umut'u yuhalayanlar 91.dk da attığı gol sonrası değil de sahada akıttığı ter sonrası biraz olsun pişman olmuşlarmıdır acaba...
cale de bariz bir toparlanma var.

gelelim yattara'ya. yattarasporlu arkadaşlar hala görmeyebilirler ama yattara ile bu iş uzun süre gitmez. aldığı her topu ezmeye başladı. bu gidişle alanzinho 11'e girerse kesilecek kişi umut değil yattara olacak.

dün özellikle colman çok ama çok kötüydü. hadi top ayağındayken iyi değildi ama en azından o çok koşan ve gölge de olsa pres yapan colman'dan eser yoktu. selçuk ta etkili değildi. hüseyin de bu sezon ki en kötü maçlarından birini çıkartınca ortasahamız düştü.

herşeye rağmen kötü oynarken kazanmak önemli. hele hele bjk maçı öncesi bu oyun herkese ders olacaktır. toparlanacaklarını umuyorum...

TSigalko
07.02.2009, 18:49
Haftaya maç Pazarsa çok daha diri bir takım izleriz..

Sümeyye Şahin
07.02.2009, 18:51
=Sadece şunu merak ediyorum ki
Takıma alanzinho nasıl yerlestırılecek acaBa
her mac Yattara cıkar o gırerse ne anlamı kalırki
zaten sol ve sag ıkısıde oynamalı ki rakip takımı yıpratalım...
var mı fikri Olan ? alanzinho konusunda
aynı soru benimde kafamı kurcalıyo ikisi birlikte harikalar yaratır bence nasıl olcak hiç bi fikrim yok ama...umut çekilir yedeğe diyodum ama o da inadına gol atıyo:D

Furkan Dündar
07.02.2009, 19:01
aynı soru benimde kafamı kurcalıyo ikisi birlikte harikalar yaratır bence nasıl olcak hiç bi fikrim yok ama...umut çekilir yedeğe diyodum ama o da inadına gol atıyo:D

Bende orda takıldım kaldım :D

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 19:09
Yattara 90 dakika sahada kalacak bir futbolcu degil.
Hicbir zaman 90 dakikalik bir performans göstermedi.
Bugüne kadar 19 mac yaptilar, hangisinde Yattara vardi?
Onu macin belli bölümlerinde cok daha iyi kullanabiliriz.

Alanziho ise henüz uyum saglayamadi.

Takimimizin gercek gücü, kolektif futbol.

Murat Erdem
07.02.2009, 19:14
Egemen, maç sonunda trübünlere yaptırdığı show ile Trabzonspor efsaneleri arasındaki yerini almıştır bence.
Yıllar sonra bile hatırlanacak bir showdu.
Tek bir hareketle sessizliğe bürünen stad ve ardından tek bir hareketle başlayan gökgürültüsü....
100 kere izledim doyamadım....

ergin cesit
07.02.2009, 19:16
Yattara 90 dakika sahada kalacak bir futbolcu degil.
Hicbir zaman 90 dakikalik bir performans göstermedi.
Bugüne kadar 19 mac yaptilar, hangisinde Yattara vardi?
Onu macin belli bölümlerinde cok daha iyi kullanabiliriz.

Alanziho ise henüz uyum saglayamadi.

Takimimizin gercek gücü, kolektif futbol.

kesinlikle doğru bazı maçlarda keserek daha verimli olabilir

ip_siz
07.02.2009, 19:25
Başta Toroğlu olmak üzere, çokbilmiş amigoların hiçbiri buna penaltı demesin..
De nigris, ayak ucunu bilinçli şekilde yere sürterek, cumburlop denize dalıyor..

http://img131.imageshack.us/img131/9724/dnztpkxg1.gif

İllede penaltı görmek isteyenler buna baksınlar bi zahmet..

http://img131.imageshack.us/img131/1145/gkhntr0.gif

Oktay AKKUŞ
07.02.2009, 19:27
Egemen, maç sonunda trübünlere yaptırdığı show ile Trabzonspor efsaneleri arasındaki yerini almıştır bence.
Yıllar sonra bile hatırlanacak bir showdu.
Tek bir hareketle sessizliğe bürünen stad ve ardından tek bir hareketle başlayan gökgürültüsü....
100 kere izledim doyamadım....

Ah Birde Ben İzlesem. > link Vs Varmı ?youtube Egemen 3lü yazıom ; UltraAslan Cıkıor:S

Oktay AKKUŞ
07.02.2009, 19:28
LincoLn Sarı Kart > dk 25 0-0 Kayseri Defansı İyi gidiyor

Murat Erdem
07.02.2009, 19:31
Ah Birde Ben İzlesem. > link Vs Varmı ?youtube Egemen 3lü yazıom ; UltraAslan Cıkıor:S

.http://video.google.com/videoplay?docid=-4391429854902461394

Oktay AKKUŞ
07.02.2009, 19:35
.http://video.google.com/videoplay?docid=-4391429854902461394

TşkrLer...

krdnz
07.02.2009, 19:40
De nigris, ayak ucunu bilinçli şekilde yere sürterek, cumburlop denize dalıyor..

eline sağlık,güzel çalışma...

TURHAN
07.02.2009, 19:50
Gozunu seveyim ip_siz , icimizden bazi arkadaslar da bu pozisyonun penalti oldugunu dusunmusler...Yazik etmisler, bariz sekilde baliklama atlayisa gecmis ankaraguculu futbolcu...

Pirselimoğlu
07.02.2009, 19:53
benim aklımda kalan ilk yarı umutun bi penaltı istediği bir düşürme var onu izleyen oldumu tv den stadda pek anlayamadık.

Dogan
07.02.2009, 20:06
De Nigris kendini başta yere atsa penaltı çalınabilrdi ama aklı ermedi:)

Travelair
07.02.2009, 20:13
ip_siz teşekkürler :alkış:

jako13
07.02.2009, 20:24
Takımımız şampiyonluğa inanmış, kenetlenmiş...! ! Muthiş bir motivasyonla oynuyor! ....ayrıca ve özellikle Umut Bulut, inancı ve hırsıyla bu takıma çok yakışıyor..!

murat
07.02.2009, 20:26
Gozunu seveyim ip_siz , icimizden bazi arkadaslar da bu pozisyonun penalti oldugunu dusunmusler...Yazik etmisler, bariz sekilde baliklama atlayisa gecmis ankaraguculu futbolcu...

dogru bir yaklasim degil, herkesin dusuncesine saygi gostermek lazim oncelikle!

cdgtscdg
07.02.2009, 20:26

bunlar çok güzel gitmiş bide sana zahmet umutun bi pozisyoda topu geri çekerken kayan futbolcu eliyle ceza sahası içinde topu kesiyodu onuda bu şekilde mümkünse ekleyebilirmisin

Ali Tunahan Güllü
07.02.2009, 20:34
ip_siz eline sağlık çok açık gözüküyor herşey...

jako13
07.02.2009, 20:34
Şu maçı izlemeden yalnızca maç sonrası Hakan Kutlu ropörtajını ve ağlamasını izleseydim derdimki; Bu hakem amma maçı katletmiş, ankaragücünün canına okumuş,hakkını yemiş!!!!!! Ama maçı izlediğim için o dakika hakan kutlu denen sahtekara sövdüm durdum!!! İnsan evladı,sporcu biraz ahlaklı olur,biraz şahsiyetli olur!! Hakem İlker Meral dört dörtlük bir maç yönetti,helal olsun!! (Bana göre ne bizim ne onların tek bir penaltılık pozisyonu yoktu.) Ayrıca bu ankara gücü işin kasaplığa dökmüş,çaktırmadan çok ince ince bizim elemanları doğradılar!! Pek yakında birinin ayağını kırarlar,bir vukuat yaparlar!!! Böyle ahlak yoksunu gözü dönmüş bir hocaları olduğuna göre her türlü rezillik beklenir....!

jako13
07.02.2009, 20:49
Şu maçı izlemeden yalnızca maç sonrası Hakan Kutlu ropörtajını ve ağlamasını izleseydim derdimki; Bu hakem amma maçı katletmiş, ankaragücünün canına okumuş,hakkını yemiş!!!!!! Ama maçı izlediğim için o dakika hakan kutlu denen sahtekara sövdüm durdum!!! İnsan evladı,sporcu biraz ahlaklı olur,biraz şahsiyetli olur!! Hakem İlker Meral dört dörtlük bir maç yönetti,helal olsun!! (Bana göre ne bizim ne onların tek bir penaltılık pozisyonu yoktu.) Ayrıca bu ankara gücü işin kasaplığa dökmüş,çaktırmadan çok ince ince bizim elemanları doğradılar!! Pek yakında birinin ayağını kırarlar,bir vukuat yaparlar!!! Böyle ahlak yoksunu gözü dönmüş bir hocaları olduğuna göre her türlü rezillik beklenir....!

Hakemin dört dörtlük dedik ama bir hatası var unutmayalım!!! Barbarosun topla giden alanzinhoyu yaka paça kasten çekerek indirmesinin hakkı kırmızı karttı!!......hakem bu pozisyonu sarı kart ile geçiştirdi,yanlıştı!!

61viya
07.02.2009, 21:14
Az önce kolbastımızı izlledim..

Ben ağlamamak için direndim bu sefer,ama yapamadım...
Çok seviyoruz sen be Trabzonum!

Tüylerim diken diken şimdi,gözlerimden doolu dolu...

Ağlıyoruz aşkımızın şiddetinden...

En yürekten diliyoruz ki,o stad şampiyonluğumuza tanıklık etsin...!

Bunu o kadar çok zamandır bekliyoruz ki...

En yürekten istiyoruz ki,şampiyonluk kolbastımızı oynayalım bu sezon sonunda...

Allahım lütfen yardımcımız ol...

Koru takımımızı kazalardan,belalardan,nazarlarda,kemgözlerden...

Yalvarrız sana yardım et Trabzonumuza!

Sana inanıyoruz bordomavim...!

O gün gelsin bu sezon sonunda lütfen...O güne böylesine yakışan ikinci bir takım yok...Lütfen!

Allah yardımcımız olsun!

cplc
07.02.2009, 21:19
bu maçın zor geçeceği malum du.
yenmek güzel bu tadı seviyorum :)

erhank
07.02.2009, 21:20

O gün gelsin bu sezon sonunda lütfen...O güne böylesine yakışan ikinci bir takım yok...Lütfen!

Allah yardımcımız olsun!
Bu yaziya yazilabilecek tek bir kelime var.
AMINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.

Alperen Çakıroğlu
07.02.2009, 21:22

Allah yardımcımız olsun!

AMİN AMİN.. hepimizin dulaları...

Muhammed
07.02.2009, 21:26

Her sayfada olsun bunlar kendi taraftarımız bile penaltıydı diyor oyuncularımızın alın terine yazık gerçekten.

futbalski60
07.02.2009, 21:28
İkisi de penaltı değil bu kadar ucuz penaltı verilmez hakemi kutluyorum.Premier Lig'de olsa bu pozisyonlar tartışmalı pozisyon yerine bile geçmez.

Ali_Aydın_29
07.02.2009, 21:32
kötü oynadığımız maçta bile galip gelebiliyoruz.bu büyük takım olmanın ve inanmışlığın ürünüdür.artık tüm camia kenetlendi ve o müthiş günü bekliyor.umut kendine yöneltilen acımasızca eleştirilerin ne kadar haksız olduğunu herkese gösterdi.malzemecisinden başkanına kadar kimi eleştirirsek eleştirelim eleştirimizi dozunda bırakalım.vee tabii ki egemenden bahsetmeden geçemeyeceğim..6-7 aydır trabzonda olan bir adam kırk yıllık trabzonsporluymuş gibi çıktı şovunu yaptı..efsane olma yolunda emin adımlarla ilerliyor..bunun için bursasor yönetiminede teşekkür etmek gerek.egemene 200-300 bin doları çok görüp bize sattıkları için..

.....
07.02.2009, 21:33
Dün akşam yaşadığım bir olayı aktarmak istiyorum.

Babam televizyon izlerken spiker soru sordu nerden emeklisiniz dedi babam bağkur dedi, bildi. Sonra yine bir soru sordu(valla hatırlayamadım maç heyacanıyla) onu da bildi :)

Sonra babama dedimki baba dedim bizim maç kaç kaç biter dedim 2-1 biter dedi. Sonra kim yener dedim ( Futbolla ilgisi olmadığı için :) ) kiminle maç dedi ,

Bende Ankaragücü baba dedim. Yeneriz dedi :)

Birazda hastaydı yattı erkenden. Maç 2-1 bittince babama söyledim güldü :)

Gerçekten içine dogmak böyle bir şey olsa gerek :):)

Sümeyye Şahin
07.02.2009, 22:05
gs maçından sonra bi kez daha yenmiş olmamıza dua ediyorum....

Cafer Bulur
07.02.2009, 22:14
İkisi de penaltı değil bu kadar ucuz penaltı verilmez hakemi kutluyorum.Premier Lig'de olsa bu pozisyonlar tartışmalı pozisyon yerine bile geçmez.
Gökhan in pozisyonu de nigrisin pozisyonuna oranla daha net bir penalti.Zira a.güclü oyuncu sol ayagi ile resmen gökhan in sag ayagina basti.
A.gücünün pozisyonunu bende normal cekimde penalti olarak gördüm ama agir cekimde selcugun belli bir zaman sonra de nigrise müdahelesinin olmadigini gösteriyor ki,bence de penalti degildi.
Ayrica umut un golünden önce isaac e yapilan net bir fauldü.Rakip oyuncu kolunu disari cikarmisti ve isaac i engelledi.
Hakem genelde iyi bir yönetim gösterdi ama bazi pozisyonlarda bize ev sahibi avantajini kullandirtti ki,normaldir bu durumlar.

The Legend
07.02.2009, 22:14

aynen kardeşim de nigris kendini atıyor. bizim verilmeyen bir değil iki penaltımız var. biri bu biride maç 0-0 iken umutun pasını adam eliyle kesiyor. asıl hakkı yenen biziz, her zaman olduğu gibi.

futbalski60
07.02.2009, 22:18
Gökhan in pozisyonu de nigrisin pozisyonuna oranla daha net bir penalti.Zira a.güclü oyuncu sol ayagi ile resmen gökhan in sag ayagina basti.
A.gücünün pozisyonunu bende normal cekimde penalti olarak gördüm ama agir cekimde selcugun belli bir zaman sonra de nigrise müdahelesinin olmadigini gösteriyor ki,bence de penalti degildi.
Ayrica umut un golünden önce isaac e yapilan net bir fauldü.Rakip oyuncu kolunu disari cikarmisti ve isaac i engelledi.
Hakem genelde iyi bir yönetim gösterdi ama bazi pozisyonlarda bize ev sahibi avantajini kullandirtti ki,normaldir bu durumlar.

Gökhan'ın pozisyonu tartışılabilir, evet bir müdahele var ama Gökhan da müdahele gelmeden kendini yere bırakıyor dikkat ettiyseniz.

Ufuk Bayraktar61
07.02.2009, 22:19
Arkadaşalr bence ankaragücünün penaltısı penaltı değil..bu resmen açık ama..bir de gökhanın pozisyonuna bakın..ne görüyosunuz. ? orda ince bir ayrıntı var..ilkten farketmemiştim, bugün bi abiyle konuşuken o söyledi bana. ben hiç dikkat etmemiştim dedim akşam bakarım dedim..dediği şey doğru yani ilk aglü adam resmen gökhanın yukardan aşağıya doğru bileğine basıyorrr..dikkat edin.lig tv ye girin pozisyonu tekrar seyredin

okg_53
07.02.2009, 22:19
Yeri değil ama dayanamayacağım...
Güya Sadri Şenerle fatihterim tel. görüşmesi yapmışlar.
terim demişki,Hüseyin,Umut,Tayfun benim ilk alternatiflerim.

Resmen bizi uyutmak için laf oyunu yapıyor bu terim
Ulan biz Hüseyin,Umut,Tayfun mu girsin diyoruz.
Selçuk,Serkan,Egemen diyoruz beceriksiz herif.

wolf_TS61
07.02.2009, 22:20
bence 2 pozisyonda penaltı çalınsa ağır olurdu.hakem doğru olanı yaptı

Mert
07.02.2009, 22:21
Mert Çabuker tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1943239#post1943239)

Destek olamıyorsanız susun bari. Sizi duymak istemiyoruz, o dilinizi yutmayı öğrenin ya da biz gelip kesince ağlamayın

Bizde Trabzonsporluyuz, sapina kadar. Senin kadar bende seviyorum, destekliyorum, koruyorum. Ama konularda ayri fikirde olmak, kötü birsey degil. Birbirimizi dinleyip, daha iyi biliyorsaniz " akil vermenize" bile karsi degilim. Ama sadece "Her zaman her yerde Trabzonsporluluğumla ve Tranzonluluğumla övünürüm. Bizim oraya toz kondurmam bile..." diyip icin icinden cikamzsiniz! ben hakli olana herzaman hak veririm...

Senin ayrılmışlığın kullanıcı adında başlıyor zaten. Bir şey deyip işin içinden çıkmayız merak etme, senin gibi işin içinde olacağıma hiç olmam o da ayrı konu...

Önce hakem bizi tuttu deyip sonra geri vites yapan biriyle tartışmaya girmek ne derece doğru onu da bilmiyorum.

Selçuk kesinlikle faul yaptı diyen de sensin, pozisyon penaltı değildi diyen de... Komiksin.

Burak 1967
07.02.2009, 22:23
Birazdan maratonda bizim maçın pozisyonlarını yorumlayacaklar

Ceyhun Öncü
07.02.2009, 22:23
Yeri değil ama dayanamayacağım...
Güya Sadri Şenerle fatihterim tel. görüşmesi yapmışlar.
terim demişki,Hüseyin,Umut,Tayfun benim ilk alternatiflerim.

Resmen bizi uyutmak için laf oyunu yapıyor bu terim
Ulan biz Hüseyin,Umut,Tayfun mu girsin diyoruz.
Selçuk,Serkan,Egemen diyoruz beceriksiz herif.

bunu nerden ögrendin merak ettim acikcasi

Ufuk Bayraktar61
07.02.2009, 22:24
artık terimi hiç sallamıyorum.. onun olduğu bi milli takımda Trabzonsporlu topçular oynmasın zaten. adam kayrılan yerde ne işi var bizim yüreklerimiizn...biz yavaş yavaş şampiyonluğumuza gidelim..boş verinnn..TERİM adam değil

Cafer Bulur
07.02.2009, 22:25
Gökhan'ın pozisyonu tartışılabilir, evet bir müdahele var ama Gökhan da müdahele gelmeden kendini yere bırakıyor dikkat ettiyseniz.
Dikkat ettim,gökhan müdahele yapilmadan kendisini yere atmadi.Rakip oyuncu resmen ayagina basti ve sonucunda düstü.
Gökhan in düsüsü abartili olabilir ama pozisyon penaltiydi bana göre.
Ayrica o pozisyonda calmamasinin nedeni a.gücüne penaltiyi vermemesiydi.Resmen o pozisyonun etkisinda kaldi ve veremedi.

okg_53
07.02.2009, 22:25
bunu nerden ögrendin merak ettim acikcasi
Medyatrabzon muş.

Fatih Özkan
07.02.2009, 22:26
Şükürler olsun ki yendik!

TolgaTopçu61
07.02.2009, 22:31
Adil abi koydu Son dakika haberleri bölümüne kaynak yazmıyor.
Kaynak medyaTrabzon

Remzi
Adil abi koydu Son dakika haberleri bölümüne kaynak yazmıyor.

Medyatrabzon olması lazım kaynağın. Sallama haberlerin kaynağı.:)

erik
Bugün Kanaltürkte Telegolü izledim biraz.Sinan Engin vardı en nefret ettiğim adamların başında gelir.Adam dediki Ankaragücünün hareketi kesinlikle penaltı değil hakem güzel maç yönetti.
Şimdi düşünüyorumda bir Ezikli olan Sinan Engin bunları söylüyorda kendisini Trabzonsporlu olarak tanıtan burdaki bazı kişiler nasıl oluyorda Ankaragücünün hakkı yendi diyebiliyor anlamıyorum,anlıyamıyorum.

Mustafa Ayazoğlu
07.02.2009, 22:36

iyi hazırlanmış

Adil ÖZGÜR
07.02.2009, 22:36
Bugün Kanaltürkte Telegolü izledim biraz.Sinan Engin vardı en nefret ettiğim adamların başında gelir.Adam dediki Ankaragücünün hareketi kesinlikle penaltı değil hakem güzel maç yönetti.
Şimdi düşünüyorumda bir Ezikli olan Sinan Engin bunları söylüyorda kendisini Trabzonsporlu olarak tanıtan burdaki bazı kişiler nasıl oluyorda Ankaragücünün hakkı yendi diyebiliyor anlamıyorum,anlıyamıyorum.

Az önce bir arkadaşımla aynı konuyu tartışdım, malesef bazıları "Şinanay Yavrum" diye üstün körü, belkide kabağına yorum yapıyorlar. Bence hissi değilde, objektif bakıldığında durum ortada olur. Bende çok demli özeleştirilerin takımımıza zararlı olacağını düşünüyorum.

Yasin Berber
07.02.2009, 22:38
Allaha yalvardım bir gol daha hayal gibiydi golün olduğu dakikalar...Deli gibiydik...Vede serkanın yokluğu ortasahayı baya etkiledi vede yattaranın çıkışı onlar savunmasını öne çıkardı...maç karıştı ama ne şekil olursa olsun iyi oynamadanda maç kazanmak takım olduğumuzun göstergesidir

Harun Karadeniz
07.02.2009, 22:40
Allaha yalvardım bir gol daha hayal gibiydi golün olduğu dakikalar...Deli gibiydik...Vede serkanın yokluğu ortasahayı baya etkiledi vede yattaranın çıkışı onlar savunmasını öne çıkardı...maç karıştı ama ne şekil olursa olsun iyi oynamadanda maç kazanmak takım olduğumuzun göstergesidir

bu çok önemli:alkış::alkış::alkış:

Zaten fener topmu oynuyor allah aşkına onlarda kör topal gidiyolar bakalım nereye kadar

Samet Yildirim
07.02.2009, 22:41

ayni görüsteyim...ayica jaba nasil 90 dk oynadi alamadim...itirazlardan 5 tane kirmizi yemesi gerekyordu

Yavuz Hasan
07.02.2009, 22:43
Allah tan hakem Gökhan ın pozisyonuna penaltı vermedi

David Beckham
07.02.2009, 22:47
arkdaslar maraton'da Trabzonspor'umzn maçına geçicek şimdi hadi msj atalim Erman Toruğlu , Ersun hoca'nın işini öğrenirm ben dıodu öğrenmişmi bakalım

Mustafa Önder
07.02.2009, 22:49
arkdaslar maraton'da Trabzonspor'umzn maçına geçicek şimdi hadi msj atalim Erman Toruğlu , Ersun hoca'nın işini öğrenirm ben dıodu öğrenmişmi bakalım

Şöyle laçka adamların laflarını dinlemek istemiyorum. Boşverin