PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2 -1 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18

yatara
07.02.2009, 03:15
White Stripes - Seven Nation Army

yok kardes bu degil
hani varya daha agir olan mafia filimlerindeki gibi
O OOOOOOOOO OOOOOO anliyormusunuz hangisini kastetdimi o gökcekbeyin viedsounda varr bu senin yoladindan bi önceki melodie

arifemre
ya bu başlıkta
biri: "bugün egemen ya da diğer defans oyuncularından biri gol atacak" iddiasında bulunmuştu
biri de: " umut kafa ile gol atacak" demişti
bu ikisini söyleyenler bir adım öne gelsin yahu, yoksa aynı kişi miydi? hatırlamıyorum...

Recep Alkan
45 gün bu maçı bekle, 92. dakikada attığın golle kazan, takımın karşında kolbastı oynasın, Egemen bir şşş yaparak tüm stadı sustursun ve sen yerinde zıplamayıp tezahürata katılma.

Yoo dostum yooo :D

gökçe çekirdekte yersen on numara olacak :)

ultrafanatik61
Neden kiziyorsun ki? Adam belki küfürü yiyince ancak rahatlamistir. Meger adamin cani sövgü istermis yav. :D

ne yapim hak ediyorlar ya, bize atilan laflari hep yayinlarlar ,
bir kere belcika sitesinde yaptim , ama orda uyeligimi sildiler :D

yatara
07.02.2009, 03:16
Beşiktaşla 0-0 berabere kalmada:D
yok onlar ankara takimi degil onlari yenecez alanzinho lan yattara shov bekliyom o macda umutlan gökhani iyi beslicekler o mac :D

POYRAZ
07.02.2009, 03:16
stada 3lü den önce bi melodi var O OOOOOOOOOOO oooooo OOOOOOOOOO o melodinin ismi ne ya
Warchant olmali.

Erdal DİLEK
07.02.2009, 03:17
-ERSUN YANAL'IN BASIN TOPLANTISI-

Bordo Mavili takımın teknik direktörü Ersun Yanal, maç sonrası basın toplantısında ise şu ifadeleri kullandı;

''İki haftadır ortaya koyduğumuz iyi oyunu, kazanma arzusunu bu maçta gösteremedik. Dağınık, bireysel oynama gayreti içinde bir takımdık. Ancak aldığımız sonuç sevindirici oldu'' dedi. 'Rakibin baskısı karşısında organize olamadık. Zaman zaman oynamaya çalışırken rakibe fırsatlar verdik. Sezon başından beri en dağınık futbolu oynadık. Maç sonunda oyuncuların bir daha böyle futbol oynamamaları konusunda birbirlerini uyarmaları bizim için sevindirici oldu. Maçın sonucu da sevindirici oldu. Çok iyi mücadele eden bir rakip vardı. Bugünkü oyun bizi memnun etmedi. Sonuç teselli, oyun ise ders olacaktır. Takım olarak böyle oyunları hak etmediğimizi düşünüyoruz. Bizim de ders çıkarmamız gerek.''

bu iyi işte

hos_cocuk61
http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1078-4J5P1T8B.jpg
http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1078-6P4T6U3K.jpg
http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1078-7J8P3T1B.jpg

Harun Karadeniz
biri de: " umut kafa ile gol atacak" demişti

Emirhan makul

OnOuR
Vallaha videolar şahane yaa.. Başa sarıp sarıp duruorum... Hele o 1....2....3... kısmı tüylerimin kıpraşması için yettide arttı bile...:D Tekrar emeginize saglık...

Recep Alkan
yok onlar ankara takimi degil onlari yenecez alanzinho lan yattara shov bekliyom o macda umutlan gökhani iyi beslicekler o mac :D

beşiktaş maçına yattara alanzinho umut ve gökhan ile mi çıkmayı düşünüyorsun yoksa ????

Warchant olmali.

yardıma devam :)

yatara
07.02.2009, 03:18
Warchant olmali.

evet ja bu sagol seni simdi trabzonda olsam saray lokantasinda bi 200 gr pilav üstü simarlardim sana:D

ama youtubdea yok ya bunun güzel kalitelisi :(

Mehmet Sarigül
Bunu mac öncesinde yapasalarda, bizde güzel bir futbol izlesek...

Şenol Altunsoy
yok kardes bu degil
hani varya daha agir olan mafia filimlerindeki gibi
O OOOOOOOOO OOOOOO anliyormusunuz hangisini kastetdimi o gökcekbeyin viedsounda varr bu senin yoladindan bi önceki melodie

War Chant yanlış hatırlamıyorsam

yatara
07.02.2009, 03:19
beşiktaş maçına yattara alanzinho umut ve gökhan ile mi çıkmayı düşünüyorsun yoksa ????
yardıma devam :)

yok iste ilk yari gökhan ikinic yari umut :D
ayni barcelona dizilisinde oynamamiz lazim bu hafta
egemen bu hafta bi asist yapdi azdahada bi gol atiyodu
slecuk hafataya performansi artar bugün cok bise yapmadki sari kart görmesin demedi demeyin hafta basi ben size dmeisidm ki amac zor gececek ve ya 3 yada 2-1 alicaz maci diye ve aldik :D

Erdal DİLEK
07.02.2009, 03:19
kimse umut un penaltı pozisyonundan bahsetmiyor,ben mi yanlış gördüm, yoksa lig tv araya mı kaynattı. ..

POYRAZ
07.02.2009, 03:20
evet ja bu sagol seni simdi trabzonda olsam saray lokantasinda bi 200 gr pilav üstü simarlardim sana:D

ama youtubdea yok ya bunun güzel kalitelisi :(
Ben Trabzon'da degilim ki, daha dogrusu Türkiye'de degilim. :D
Dur acele etme, simdilik youtube'den dinle. Bir ara bana hatirlat Youtube'den indireyim görüntüyü sonra mp3 yapar msn den yollarim sana. Bir ara Msn adresini at bana. ;)

yatara
07.02.2009, 03:20
http://www.youtube.com/watch?v=y8Z3tGm1AZk
bitek bu var jau WARCHANT :( hic iyi kalitelisi yok nedelim nasip degilmis

Harun Karadeniz
07.02.2009, 03:22
kimse umut un penaltı pozisyonundan bahsetmiyor,ben mi yanlış gördüm, yoksa lig tv araya mı kaynattı. ..

Umutunkini hatırlayamadım ama Gökhanın pozisyonu penaltıydı ya

POYRAZ
07.02.2009, 03:23
Unutmadan "yatara" Illaki bir sey ismarlayacaksan Istanbul'da, yani benim memleketimde ismarla. ;) Özledim Istanbul'u.

POYRAZ
07.02.2009, 03:24
Dur bakayim üzülme hemen. Sen 16 yasinda olmana ragmen böyle Trabzonspor sevgin oldugu icin bu yüzden senin icin kaliteli bir görüntü bulayim, belki mp3 yapar yollarim sana. Azicik bekle.:)

yatara
07.02.2009, 03:24
tamam simarlarim istanbuldami otrioyn?

Erdal DİLEK
07.02.2009, 03:26
Umutunkini hatırlayamadım ama Gökhanın pozisyonu penaltıydı ya
umutun ceza sahası sol köşesinde topu cekti adam yerden kayarak elle topu celdiği pozisyoni penaltı değil mi, bana cok net penaltı gibi geldi, tek emin olmadığın pozisyonu bir kere seyretmem tekrarını, acaba penaltı değil miydi. .

yatara
07.02.2009, 03:26
Dur bakayim üzülme hemen. Sen 16 yasinda olmana ragmen böyle Trabzonspor sevgin oldugu icin bu yüzden senin icin kaliteli bir görüntü bulayim, belki mp3 yapar yollarim sana. Azicik bekle.:)

valla ben im odamda Trabbzon Hatirasi Havlusu Yattara posteri
Oturmaodasina Famagusta macinda alidigm sampiyonlar ligi bayragi ortasinada BIZ TRABZONLUYUZ BAYRAGINI ASDIM bide Baska ts bayragi bide oadamdada bi ts bayragi var :D

cep telefon masaüstü resmim bu sitede bikeren DIK OYNA fener maci öncesi o resim

Harun Karadeniz
07.02.2009, 03:28
umutun ceza sahası sol köşesinde topu cekti adam yerden kayarak elle topu celdiği pozisyoni penaltı değil mi, bana cok net penaltı gibi geldi, tek emin olmadığın pozisyonu bir kere seyretmem tekrarını, acaba ben değil miydi. .

1-1 ken oldu ise ben dışardaydım:D dayanamadım attım kendimi dışarıya...

Erdal DİLEK
07.02.2009, 03:29
yok baba ilk yarı oldu

yatara
07.02.2009, 03:29
yemin ediyorum almanyada otiroym ben burdaki tüm alman rus kürt arakdaslara tsyi tanitdim herkez bana soriyor simdi ts napdi bu hafta ve takip ediyorlar

gecen fb macini kürt arkadaslarlan bile bakdik ayni bizim gibi tslen bile bi gol kaciiroyriz ayaga zipliyor filan acayip bi ts sevgisi yapdim burda herkeze

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 03:30
Kaptanlik bantini sahada gezdirecek diye bir "futbolcu" sahada (ilk onbir'de!) tutulur mu?

Erdal DİLEK
07.02.2009, 03:32
1-1 ken oldu ise ben dışardaydım:D dayanamadım attım kendimi dışarıya...
hayır aslında önemli değilde yarın üründül agam bizim pozisyona kırmızı kar penaltı diyecek,bizde bunaları yazalım değerlendirmeye gökhan ve umudun pozisyonu ki biraz susar en azından yoksa, o gökhanın pozisyonu verse olur vermese der geciştirir, ama bir saat nigrisi anlatır, ondan yoksa artık benim için isterse bir metre golü alyhimize vermesin hakem bir gram önemi. . .

yatara
07.02.2009, 03:32
Kaptanlik bantini sahada gezdirecek diye bir "futbolcu" sahada (ilk onbir'de!) tutulur mu?

valla hüseyine karsiysa bu laf hüseyin bügün durdurdu ankaragücünü sahanin yildiziydi

yatara
07.02.2009, 03:34
yarin erman torolgugnun azindan yandik valla eskisehir macini hatirlatir kesin

yatara
07.02.2009, 03:36
vallahi bu hafta rahat rahat bacaklarimizi üst üste koyup diger süperlig maclarini izleriz nasilsa biz aldik macimizi och

A.Gökhan AKIN
07.02.2009, 03:37
yarin erman torolgugnun azindan yandik valla eskisehir macini hatirlatir kesin

evet kesinlikle olmayan penaltıya penaltı diyecekler İsaac ın pozisyonununun kesinlikle faul olmadığını söyleyecekler hatta bizim bal gibi penaltımızın es gçildiğinden zaten bahsetmeyecekler iyide tüm bunlar olurken bizim SANER AYAR ne yapar hiç anlamış değilim?.

Harun Karadeniz
07.02.2009, 03:37
nigrisin pozisyonunda karar yanlış abi

sarı kart vermesi lazım öyle penaltımı olur allah aşkına zaten Ömerden nefret ediyorum ya hiç sevmiyorum o herifi

yatara
07.02.2009, 03:38
evet kesinlikle olmayan penaltıya penaltı diyecekler İsaac ın pozisyonununun kesinlikle faul olmadığını söyleyecekler hatta bizim bal gibi penaltımızın es gçildiğinden zaten bahsetmeyecekler iyide tüm bunlar olurken bizim SANER AYAR ne yapar hiç anlamış değilim?.

bu Saner Ayar bizim TS TVyi kurucakdi göye o degilmi?

Recep Çaltepe
07.02.2009, 03:40
Sezonun en kötü futbolunu sezonun en güzel kolbastı'sıyla telafi etti futbolcular. :)

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 03:41
Neden böyle düsünüyorsunuz anlayamiyorum.
Bu aksam hakemi aldatmaya calisan ankaragücü futbolculariydi.
Hakem biraz cesaretli olsa, hem Nigris'i hemde Jaba'yi sahadan atardi.
Bizimkiler haksiz bir gol mi atti?
Hakemi aldatmaya mi calisdi?
Tam tersine, bizim futbolcularin bazilari onlara yardimci bile oldu...

Erdal DİLEK
07.02.2009, 03:42
Neden böyle düsünüyorsunuz anlayamiyorum.
Bu aksam hakemi aldatmaya calisan ankaragücü futbolculariydi.
Hakem biraz cesaretli olsa, hem Nigris'i hemde Jaba'yi sahadan atardi.
Bizimkiler haksiz bir gol mi atti?
Hakemi aldatmaya mi calisdi?
Tam tersine, bizim futbolcularin bazilari onlara yardimci bile oldu...
üstad biz değil istanbul yalakası medya böyle düşünecek. . .

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 03:45
Onlarin düsünceleri hicbir zaman degismez.

yatara
07.02.2009, 03:49
valla siz otuurun ben giidyorum yatmaya allah rahatlig versin
erken kalkmam lazim kuponumu yatirmak icin :D

hade durmak yok Kolbastiya devam

Erdal DİLEK
07.02.2009, 03:51
daha saat kac ki yatıyorsun.. .

yatara
07.02.2009, 03:52
saat daha erken ama kimse kalmadi forumda kalanlarda hic yazmiyor

Erdal
07.02.2009, 03:55
Nihayet Samsun'a geldim. Bu gol bizi şampiyon yapacak inşallah...Teferruata yarın gireriz....Avni Akeri i görünce sahiden gurbette olduğumuzu bir kere daha hatırlıyoruz. Tamam "bize her yer Trabzon" ama gerçeği başka be:))))

yatara
07.02.2009, 03:55
http://www.gunebakis.com.tr/haber.php?id=12631&t=Sambac%C4%B1_%C5%9Fa%C5%9F%C4%B1rd%C4%B1_

Alanzinho sasirmis triüblerdeki atmosferi

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 03:59
Tamam, Alanzinho sasirmis diyelim..
Ama bu aksam Gökhan'a, Umut'a, Yattara'ya, Selcuk'a, Colman'a, Hüseyin'e ne oldi?

yatara
07.02.2009, 04:01
hüseyin süperdi
selcuk sari kart sinirindaydi ondan pek ikili mücadelere giremedi ve yinede bi asist yapdi
Umut 3 puani bize getirdi
Gökhan Sansizdi ikicni yairn hemen basinda bi topa vurdu dedim niye top filelere degmedi meger disari cikmis bide bi vurusu direkden döndü
Yattaranin ilk dakakda sutu kankasi tarafindan cizgiden cikarildi
Colman bi kacdane milimetrelik paslar atdi

acikcasi pek fazla yormadik kenidmimizi bjk ye sakliyoz kenidmizi o macda gene maraton kosuculari gibi ortasahamiz kosacak ve mücadele edecek

yatara
07.02.2009, 04:04
Mustafa deniuzli demis cok iyi kadromuzvar fifaya basvuuruda bulucamki maclara 14 kisi cikalim
vallahi bize uyar kocum ALANzinho,Faty Papy,Göksü ve Ceyhun da Oynar o sayede ve sizi mahv ederiz
valla bizim parcali formalar cok güzelmis

haha arkadaslar bu aksam hic glesim yokmus fotomaca girin ne yaziyor aziz yildiirm demis aragonese bu sene iki kupayida alirsan sana etoyu alacam hahaha yau azize bu habere kendinde güliyorsundur kesin adam barcelonada kaptan ve en iyi sezonlarini geciyorlar neden size gelsin

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 04:05
Hüseyin her hafta süüüüper,...bir haftada vasat oynasa.

yatara
07.02.2009, 04:09
ozaman git bjkli ol bizim takimdan brisin kötü oynamasini istiyosan

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 04:12
"Rakipten cok hakemlerle ugrasdik" (Hakan Kutlu)

Dogru söze ne denir...

yatara
07.02.2009, 04:16
evet güzel bi paylasim
ben bu konudan geciyorum bjk konusuna hade
arkadaslar

Erdal
07.02.2009, 04:17
Çok iyi oldu. Futbolcular 1-0 olunca maçı aldık havasına girdiler. Bu ders oldu. Hem takım dersini aldı hem bedel ödemedik.Ben de girdim ya şampiyonluk havasını Allah hayır etsin. Eskişehir maçında tur atarız demeye başladım. Oturup hesap yapmışlığım da yok ama ne bileyim Eskişehir maçında tur atacağız gibi geliyo....Tevekkeltü tealallah...

Lucifer61
07.02.2009, 04:17
Vidyolarda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Ayrıca bu başlığa yorumunu esirgemeyen ve TRABZONSPORumuzun yanında olduğunu gösteren her kardeşime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şampiyon TRABZONSPOR!!!

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 04:21
Gercekden cok iyi oldu.
Insallah bazi futbolcularimiza ders olmusdur.

Mehmet Sarigül
07.02.2009, 04:25
"Bir daha böyle oynamayacagiz." (Ersun Yanal)

Haftaya Hüseyin'i oynatmayacak mi acaba?

Bende Hüseyin'e takdim...

Hüseyin Çümen
07.02.2009, 05:21
görüntüleri izlerken göz yaşlarına hakim olan varmı?
ben vallahi hakim olamadım ağladım
ben böyle bi şehir böyle bir takım görmedim

şampiyon olduğumuzda türkiye uykuyu unutacak

leavemealone
07.02.2009, 05:40
Videolar icin tesekkürler .

sira bjk da ...

kalavara
07.02.2009, 05:51
bu maçtaki sorun neydi bir türlü tam olarak çözemedim.
-ankaragücü maça 1 puan için çıktığından savunmada ve orta sahada boş alan bırakmamaya çaılştılar, o boş alanları yaratacak orta saha oyuncularımız (selçuk, colman, yattara) kötü oynadıkları için kötü bir maç çıktı ortaya,
-aynı zamanda öndeki iki oyuncumuz umut ve gökhan da kötüydü (umutta bariz bir düzelme var yalnız, bir çok defa topu iyi kontrol edip sakladı), dolayısıyla rakibin savunmasını zorlayamadık.
desem acaba yeterli olur mu?
ersun hoca bir daha böyle olmayacak dediğine göre vardır bir bildiği!!!

Yasin İriş
07.02.2009, 06:29
videoları yeni izledim pc başında uyumuşum :D çekenlerden allah razı olsun iki kardeşimede selamlar galiba herkes uyuyordur e bende yatayım bari...

6Şafak Aydın1
07.02.2009, 07:26
orta sahamiz ile forvetlerimiz oldukca kopuktu. Alanzinho girdi, deparlariyla paslasmalarla epeyi düzeldi. Gökhanin üst direkten dönen sutu bundan ibaret. Fakat yine bildigimiz Gökhan olmayi tercih etti, sanssizdida.

En arzulu, istekli oyuncumuz macin baslama düdügünden itibaren Umuttu, tabii Song gercegide var. Kafa golü iyi, Selcugun ortasi da cok iyi. Yine bir Umut - Selcuk kooperasyonu izledik neticede.

Yattara yine Ankaraspor macinda oldugu gibi ikinci yarida yoktu sahada. Ilk yarisi idare eder. Motivasyonumu eksik, rakiplerimi kücümsüyor orasini bilemem. Colmanda öyleydi. Colman - Alanzinho ikilisi ilerde cok iyi isler yapar, süphesiz.

Ankaragücü top falan oynamadi. Futbol oynamak yerine hakemle oynamayi tercih ettiler, basta Jaba ve De Nigris olmak üzere. Özellikle Jaba kendisini pek sevdiren hareketlerde bulunmadi. Semavi iste biraz oynadi, bosluklari iyi degerlendirdi fakat muhtesemde degildi yani.

Sonunda galip gelmeyi bildik diyelim.

toksoy61
07.02.2009, 07:56
bir daha 3 atacaz 5 atacaz gibi sözler herhalde burada duymayız. her defasında buraya yazdım. ligte kolay maç yoktur diye. ama bizim insanımıza anlatamıyorsun. dün maçtada aynıydı. herkes fark bekliyor. çok beklersiniz. takımı bu kadar havaya sokmanın bedeli bunlar. hiçbir zaman ciddiyetten taviz vermeyeceksin. sonra son dakikaları "yusuf yusuf" diye izleriz.

a d bacan
07.02.2009, 08:17
Anlaşıldıkıi; işi avareja bırakmayacağız...1-0 olacak bizim olaacak rahat maç seyretmek yok...

altı üstü yok her takım çok güçlü
tabi bize karşı hayatlarının futbolunu oynayıp
bizanslılara yatarlarsa ALLAH bildiği dibi yapsın onları...

K@HrY
07.02.2009, 08:22
Dün akşamın galibi taraftardı. Sitressiz bir maç izleyemeyeceğiz biz avni akerde bu belli oldu. Maç sonunda egemenin stadı coşturması görülmeye değerdi şahsen en zevk aldığım bölümlerden birisiydi. Alzinho nun oyuna girişiyle yattaranın küstüğü farkettim kalan bölümde hep yattrayı izledim kulübede ve maç sonunda şova katılacakmı diye düşünüyordum çünkü bu nasıl etkilendiğini gösterecekti, maç bitiminde tüm futbolcular sahaya girdi cale yattaraya sarıldı ona yapma böyle biz takımız gibilerinden şakayla karışık kızdı ve yattara kendine geldi şovada katıldı kolbastısınıda oynadı paşalar gibi. Alzinhonun bu takıma gerekli bir transfer olduğunu düşünenlerden değilim hatta takımın ahengini bozaağı şüphesi taşıyorum inşallah utanan ben olurum. Sonuçta güzel bir galibiyet aldık son olarak şunu söylemek istiyorum; Umut bulut kendisini acımasızca eleştirenlere cevabı sahada vermiştir vermeyede devam edecektir Umut bu takımın olmazsa olmazlarındandır teşekkürler.

Emirhan Ömeroğlu
07.02.2009, 08:33
Sezonun en kötü futbolunu sezonun en güzel kolbastı'sıyla telafi etti futbolcular. :)

evet abi cidden :)

Muhammed KOÇ
07.02.2009, 08:41
ben gittikçe egemen hayranı olmaya başladım :)

MehmetGÜRSOY61
07.02.2009, 08:43
fotolar müthiş hele kolbastı Allah böyle güzel görüntülerii eksik etmesin ÖLÜMÜNE TRABZONSPOR

HALİT KARAKAŞ
07.02.2009, 08:56
evet dostlar,dünkü yazılarımda da belirttiğim gibi kolay maç görünüyör ama kolay olmayacak,kazanırız demiştim ama dün ecel terleri döktük,takımda orta saha dün hiç yoktu,hocamız sarı kart sınırındaki oyuncuları uyarmış olmalıki topa müdahale etmediler,serkanı dün çok aradık,dinamo gibi sahada koşan serkandan başkası takımda malesef yok,dünkü maçın galibi seyirciydi,dünyada eşi görülmemiş seyirciye sahibiz çok şükür,dün müthiş bir atmosfer vardı,stadda olmak isterdim,dün maçı seyerderken birkez daha TRABZONLU olmaktan gurur duydum,teşekkürleryönetim,teşekkürler teknik heyet,teşkkürler futbolcu kardeşlerimiz,teşekkürler yağmur çamur takımı yalnız bırakmayan cefakar,vefakar taraftarlarımız,iyiki varsınız,bu görüntüler ''''
Düşmana korku,dostlara güven salıyor''
Birlikten kuvvet doğar arkadaşlar,ilk hedefimiz Türkiye ligi İLERİİİİİİ,,,,,, http://www.avniaker.net/forum/Smileys/classic/cheesy.gif http://www.avniaker.net/forum/Smileys/classic/cheesy.gif
http://www.avniaker.net/forum/Themes/Efsane_MC-1/images/icons/modify_inline.gif

oguzhann
07.02.2009, 09:05
golü nasıl yedik şaşırdım.hiç beklemiyordum öyle bir golü.

6Şafak Aydın1
07.02.2009, 09:06
sans golü idi.

Mustafa Yılmaz
07.02.2009, 09:06
Endişeye mahal yok ,iki tokatta gebertiriz Ankaragücü'nü.
Evet ,attığımız iki tokatı hesap etmişizde ,yediğimiz bir tokatı hesap etmemişiz.

Emirhan Ömeroğlu
07.02.2009, 09:07
3........2.............1............

şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Hpy39Sjmujc

gözlerim yaşlanıyor ya harika :cool:

seVil
07.02.2009, 09:08
Yine hop oturup hop kalktık,hatta gökhanla birlikte o direğe nasıl küfürler ettik...
çok zorlandık ki karşımızdaki ankaragücü herkesin yendiği bi takımdı 61 den sonra onlar gaza geldi niyeyse...hele yattara çıktı iyice döküldük allahtan song givi bi duvarımız var...

Tribünler süperdi herkes :alkış:şampiyonluk istiyoo ağladım resmen ...
Herşeyiyle seviyorum yaa TRABZONUM Bbenim yaa....

Bütün gün formam ile kadıköyde olucam bugün...:D:alkış:

Cengiz Çubukcu
07.02.2009, 09:16
her ne olursa olsun yenmek kadar güzeli yok....rakibi ciddiye almamanın bedelini pahalı ödüyorduk....
orta sahamız ve forvetlerimiz maçın kolay geçeceğini düşünmüş olmalılar ki geçen 2 maçtaki çok koşan alan daraltan oyundan eser yoktu...yine de ne kadar kötü oynarsak oynayalım acaip goller kaçırıyoruz...
böyle maçlar şampiyonluğun habercisidir, olacak bu iş :)

UğuR
07.02.2009, 09:32
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Anasayfamızdaki kim nasıl oynadı bölümünde futbolcularımızla ilgili değerlendirme yapabilirsiniz.

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2009, 09:33
Tam istediğimm gibi bi maç oldu. :)
Adrenalin dedim, kriz geçirecektim nerdeyse fabrikada .. :)

1-0 a bağlanmış maç.
15 dk 1-1 kangren.
Uzatmanın ilk dakikasında adrenalin patlaması.

Golü göremedim siteden aldık haberi.
Ulan tam hazzın doruklarına çıkılacakken netten yayın kesildi.
Neyse , varsın görmeyelim.
Heyecan müthişti.
Kazanalım da son maç kalpten giderim herhalde şampiyonluk gelirse bu şekilde. :)

Erdal
07.02.2009, 09:39
Tayfun tam bir santrfor....Yanlış mevki seçmiş :) Dikkat edin gol vuruşları ustaca uşağın...

Emre B.
07.02.2009, 09:45
Tayfun tam bir santrfor....Yanlış mevki seçmiş :) Dikkat edin gol vuruşları ustaca uşağın...

Kafa vuruşları da iyi.Geçen sene Manisa'ya attığı 2. gol ve Kocaeli maçında attığı goller çok güzeldi.Tayfun kendini geliştirdi.

Hüseyin Şahin
07.02.2009, 09:47
arkadaşlarlar gerçekten böyle maç oynayan başka takım varmı merak ediyorum bu sezon kaçıncı oldu bu geriden gelip maç çevirmek hatırlamıyorum ama çok heyecanlı oluyor kim nederse desin ama şunu demesin kesinlikle umut kötü futbolcu'dur.Umut mükemmel bir fufbolcudur bunu hep söyledim ve savundum.En güzelide bügün gögsümü gere gere formayla dolaşmak olcak
EN BÜYÜK TRABZON

Great White
07.02.2009, 09:48
Ersun Hoca' ya çok sinirlendim maçı izlerken..

Ama "kazanan haklıdır" diyelim biz gene..

Her_Zaman
07.02.2009, 09:49
Her seye rağmen galibiyet tüm olumsuzlukları kapattı...bundan sonra iyi futbol oynamadan kazanalımda gerisi önemli değil...Biz ne zaman bir macı zorla kazansak o hafta kesin diğer takımlar puan kaybediyor..Bu hafta arayı acabiliriz..
Her şeye rağmen bizi mutlu eden gururlandıran futbolcularımızdan allah razı olsun...

tstafi
07.02.2009, 09:59
gökçe abı senın vıdeo bende acılmıyo yaa

bariskaratas
07.02.2009, 10:04
Kafa vuruşları da iyi.Geçen sene Manisa'ya attığı 2. gol ve Kocaeli maçında attığı goller çok güzeldi.Tayfun kendini geliştirdi.

evet ama ne yazik ki sagdan atak yiyoruz cogunlukla. o da cok onemli

ApoCaN28
07.02.2009, 10:13
Takım olarak 1-2 oyuncu dışında berbattık gerçi Ersun hoca da buna değindi çok bireysel oynadık dedi...
Benim söyleyeceğim bizim bazı oyuncularımız golü bulduktan sonra mçı bitirdi...Bunu umarım tekrarlamayız.Kötü oynayıp kazanmak da güzel.Ancak sahada dün orta saha ve hücum olmayınca defansa çok yük bindi.ve bişey daha kendi sahamızda raip sonuncu bile olsa bu kadar mahkum oynamamalıyız...
Son bir şey...
Biz ne zaman ecel terleri dökmeden maç kazanıcaz...
Gerçi böyle gelen şampiyonluk daha iyi olur ama Kalpten gitmeyelim...:D

peker61
07.02.2009, 10:16
Bu yaşımda kalpten götürecekler beni son dakkaları izleyemedim bile ama çok seviyorum bu takımı ..

uftinci
07.02.2009, 10:20

Umut bulutdan daha iyi olduğu kesin. :)

B.Yiğit
jaba nın maçta 40 kere kırmızı yemesi gerekiyordu çünkü hakemi defalarca altdattı kendini yere attı sarı verse kırmızı olacak.
yine aynı şekilde çok itiraz eeti bunları neden kimse görmüyor..

ersun hocaya soruyorum alanzinhoyu yattaranın yedeği olarak mı aldınız ?

.....
Barbarosun Gökhan Ünal yerdeyken salladığı tekmeyi unutmadım....

B.Yiğit
07.02.2009, 10:22
Barbarosun Gökhan Ünal yerdeyken salladığı tekmeyi unutmadım....
biriside ceza sahası içinde song u iterek yere attı. tabi hakem görmedi.

B.Yiğit
07.02.2009, 10:25
ersun hoca umut buluta nasıl 90 dakka sabretti anlayamadım..
golü onun atmasına üzüldüm çünkü muhtemelen haftaya yine sahada :(

oflu engin
07.02.2009, 10:28
üç puanı alalımda nasıl kazanırsa kazansın ben razıyım.bu hafta ne kadarrrrr keyifli geçecek.şimdi üç kız kardeşler bizi geçmeyi bırak ara açılmasın diye kazanmak zorundalar.şunlara verdiğimiz eziyete baksana yavv.dur bi kahve daha içeyim.

TAHSİN 61
07.02.2009, 10:34
Hafta başından beri zor olacağnı söylemiştim sıkıntı yaşıcaz demiştim sanırım haklı çıktım ayrıca takımın aklı İstanbulda BJK maçındaydı Selçuk' aday kodro da olmadığından morali bozuktu sankı ve kötüydü. Umut bunu nasıl yaptı bilmem ama sağolsun

Erdal
07.02.2009, 10:38
15-80 arası oyundaki tutukluk tamamen psikolojik. Maçı aldık havasının bedelini ödüyorduk az daha. Avni Aker de 80 de gol yiyip son 10 dakikada 4 net pozisyon bulmak zor iştir. Kendileri zorlaştırdı kendileri başardı uşaklar...Bu arada kolbastı dan sonra horon un da repertuara girmesi sevindirici...En azından benim adıma...Pek bir mahzun duruyordu :)))

6Şafak Aydın1
07.02.2009, 10:38
dogrudur Engin fakat kolayi varken zora girmenin anlami olmaz. Ersun Yanali yogun sekilde elestirmeye basliyacagim eger yine ayni ilk 11 ile basliyacaksa. Üstelik takimi maca iyi hazirlamayi aksatmaz insallah...

talibim
07.02.2009, 10:40
bu uhuvvetle şampiyon oluruz.dünya hayranlıka,istanbul hasetle izliyor.

Atalay
07.02.2009, 10:42
Maç sonrası yapılan kolbastı ve horon oyunlarında çok acemice duruyor futbolcular......

Derhal bir hoca eşliginde günde yarım saat ders verilmeli.....

Sevgilerimle...

Furkan Dündar
07.02.2009, 10:43
Video yu izleyince gerçekten bir kat daha mutlu oldum herkes harikaydı
çeken arkadaşa da teşekkürler

Erdal
07.02.2009, 10:44
Anlaşıldı futbolcuların performansı artık 3 kulvarda değerlendirilecek. Maç performansı,Kolabstı performansı,Horon performansı...Bu arada ben bu Cale yi giderek çok sevmeye başladım....

Onur Civelek61
07.02.2009, 10:45
Oyuncuların galibiyetten sonra kolbastı oynama zorunluluğu yok bırakalım kim nasıl oynuyorsa oynasın :)

Erdal
07.02.2009, 10:46
Bu vesile ile Sevgili BMN Trabzon ekibine ve atılım internete teşekkür edelim. Misafirperverliklerinden dolayı. Sacit Serkan a söyle bir dahaki sefere 10 koli Rize turist çayı ile geleceğim. Nedir kardeşim memlekette çay içemiyoruz:)))

cplc
07.02.2009, 10:47
Bu zamana kadar hiç bir şeyimiz tam olmuyor.
Bu maçı bu hale getiren üülerek söylüyorum ki Ersun Hoca idi.
Kazanan takım bozulmaz felsefesi mi yoksa faklı bişey den mi bilmiyorum alanzinho gelene kadar yattara isaac değişikliğinin alanzinho geldikten sonra yattara ile o değişikliği artık klasik oldu ama bu yanlış artık bilinmesi gerekir. Dünkü maçtaki performansı kötü olan bir umut veya gökhanı çıkara bilirken. Yattara gibi sağ kanatta 2 adam tutan bir oyuncuyu alınca adamlar sol kanattan akın akın geldi hatta spiker maç yıldızı olarak Semavi özgürü seçecekti. Bence orda ileri uçtaki 2 oyuncudan birini kesip orta sahayı fazlalaştırmak daha iyi olurdu. Ayrıca hüseyini çıkartıp isaaci koymak selçuk yerine ceyhunu koymak da kötü. Ceyhuna bişey diyemem de 90+2 de ceyhunun gökhan yerine girmesi daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Ölü de olsa forvet forvettir. nyse kazanan hakkılıdır . Sağol Ersun hocam bizi buralara getirdiniz.

Hamza Öztürk
07.02.2009, 10:48
bakiyorumda öteki takim taraftarlari kötü saldiriyorlar bize yok haken kazandirdi yok penalti verilmedi yok direkt kirmizi kart
bunlar hangi maci seyretmis onu anlayamadim
terbiyesizler cekemeyince böyle camur atiyor

alioglua
07.02.2009, 10:52
o değil de youtubetan golü izledim de hakkaten spiker sanki avrupa maçını anlatıyormuş gibi bağırmış helal olsun valla

Erdal
07.02.2009, 10:53
Bu maçın bir faydası var. Hep söylüyorum bedel öedemeden ders aldık. İlk kez ihmalkar oynadı takım. ilk kez maçı erken bitirdi kafasında. Ve bunun dorğu olmadığını "aynel yakin" öğrendiler.

Bir başka yönü böyle galibiyetler şampiyonluk yolundaki rakipleri acayip bozar. İnanın bana Sivas,gs,bjk ve fb li futbolcuların aklının bir yerinde Umut'un golü var şu anda...Evet evet dua şart :)))

oguzhann
07.02.2009, 10:54
bakiyorumda öteki takim taraftarlari kötü saldiriyorlar bize yok haken kazandirdi yok penalti verilmedi yok direkt kirmizi kart
bunlar hangi maci seyretmis onu anlayamadim
terbiyesizler cekemeyince böyle camur atiyorşampiyonluğa da tesadüf diyebilecekler mi?bizi kesinlikle çekemiyorlar.bugün bir sürü arkadaşla görüşeceğiz hepsi bala kazandınız diyecekler.bunu her maç sonrası diyorlar.direkten dönen topları,kaçan golleri ve kimi zaman verilmeyen penaltıları hiçe sayıyorlar.

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2009, 10:54
Maçın kötü oynanan bölümü tamamen psikolojik.
Deli gibi bir atmosfer, özellikkle 61 den sonra çıldırmış bir taraftar.

Üstüne ortta saha ve savunmada kart sınırında oyuncular.
Bir sonraki maçın bjk ile olduğunu düşünürsek bence oyun normal.
Maç berabere iken rakibi sürklase ediyoruz zaten.
Galipken rölantiyi anlıyorum ama topçular biraz fazladan rölantiye aldılar.
Gerek yok.

Her maç zor, her rakip ciddi.
Ligin en renkli ve en çok konuşulan takımına karşılık her takım varını yoğunu ortaya koyacaktır.
Her maça aynı şekilde konsantre olup, topu ayağımızda tutmaya devam etmemiz lazım.

Ha diyeceksiniz ki zevk almadın mı?
5-0 olsa bu kadar keyif almazdıım.
Ne o öle heyecansız maç.

Bütün maçlar böyle geçsin, hep son dakikada kazanalım.
Daha büyük bir keyif yok. :)

Cengiz Çubukcu
07.02.2009, 10:56
Bu maçın bir faydası var. Hep söylüyorum bedel öedemeden ders aldık. İlk kez ihmalkar oynadı takım. ilk kez maçı erken bitirdi kafasında. Ve bunun dorğu olmadığını "aynel yakin" öğrendiler.

Bir başka yönü böyle galibiyetler şampiyonluk yolundaki rakipleri acayip bozar. İnanın bana Sivas,gs,bjk ve fb li futbolcuların aklının bir yerinde Umut'un golü var şu anda...Evet evet dua şart :)))

Erdal Hocam söylediklerine harfiyyen katılıyorum, ekran başında bizi seyreden rakiplerimiz ''yine kaybetmedi Trabzospor '' diyorlardır :) yaşadığım yer Kırklareli malum ve herkes cimbomlu ya da fenerli, golden sonraki hallerini görecektin....hatta bir iki tane fanatik olanları sabah işe bile asık suratla geldiler, hakeme yükleniyorlar :)
sen bize golden sonra ne yaptınız azıcık da onu anlat :)

peker61
07.02.2009, 10:56
Mehmet fatih benim böyle bir maça daha kalbim dayanmaz fazla heyecen iyi değil :)

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2009, 10:57
ADRENALİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNN....

Bu sene bol bol yaşadık. :D
Daha da yaşarız görünen o..

6Şafak Aydın1
07.02.2009, 10:58
komik ya sanki her hafta son dakikalarda galibiyet golü bulacagiz...

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2009, 10:58
Bu arada ligtv de burçağı gördüm.
Ulen etrafındaki herkes tezahürata katılıyor, o izliyor. :D
Lem kitapsız bağırsana . :D

seVil
07.02.2009, 10:59
adranalin yaşıyoz ii güzelde beyazladı saçım valla stresten herhalde artık şampiyonluğun belli olacağı maçta iyice çökerim:D

Cengiz Çubukcu
07.02.2009, 11:00
Maçın kötü oynanan bölümü tamamen psikolojik.
Deli gibi bir atmosfer, özellikkle 61 den sonra çıldırmış bir taraftar.

Üstüne ortta saha ve savunmada kart sınırında oyuncular.
Bir sonraki maçın bjk ile olduğunu düşünürsek bence oyun normal.
Maç berabere iken rakibi sürklase ediyoruz zaten.
Galipken rölantiyi anlıyorum ama topçular biraz fazladan rölantiye aldılar.
Gerek yok.

Her maç zor, her rakip ciddi.
Ligin en renkli ve en çok konuşulan takımına karşılık her takım varını yoğunu ortaya koyacaktır.
Her maça aynı şekilde konsantre olup, topu ayağımızda tutmaya devam etmemiz lazım.

Ha diyeceksiniz ki zevk almadın mı?
5-0 olsa bu kadar keyif almazdıım.
Ne o öle heyecansız maç.

Bütün maçlar böyle geçsin, hep son dakikada kazanalım.
Daha büyük bir keyif yok. :)

Evet Fatih, ben de böyle bir sonu 5-0'a tercih edenlerdenim...hep bu tür sonlara kendimizi layık görürüz..

Hekimoğlu
07.02.2009, 11:01
Öldük öldük dirildik bu bize ders olsun yap 2-0 rahatla.

Erbay
07.02.2009, 11:02
Bu sezon en sinir olduğum maç oldu. Maça çok hızlı başladık,Selçuk veya Yattara o pozisyonu değerlendirseydi maç çok kolay geçerdi. Golü yine geç bulmadık ama oyun olarak hiç iyi değildik. Ankaragücü orta sahamızı çok kolay geçti. Selçuk ve Colman geçen haftaya göre kötü olması orta sahamızı düşürdü. İkinci yarı çok kapandık,neden hala anlamış değilim :mad:. Yattara'da çıkınca ben delirdim zaten. Adam 5 kere çıktıysa dördünde gol yedik. Semavi tutamayan bir orta saha, kapanan bir takım ve Yattara çıkıyor... Açıkçası o anda çok karamsar oldum. Takım saldırmak için golü yemeyi bekledi. En sinir olduğum şey işte. Eğer şampiyonluk istiyorsak buna bir daha izin verilmemeli, evimizde bu kadar baskı yememeliyiz. Umut'un çaktığı kafa da Ankaragücü'ne ve yenilmemizi dört gözle bekleyen eziklere kapak olsun.

.....
07.02.2009, 11:03

Erdal abi yer gök dua ile ayakta, şart olmaz mı :)

Erdal
07.02.2009, 11:05
Dakika 88 stres diz boyu. Yanımdaki Çakır ıgöreseniz o beyefendi Çakır gitmiş bir holigan gelmiş:) Gazeteden arıyorlar haberi geçmeye başla diye..Yavaş yavaş kalkıyorum. Çıkmam lazım dışarı tribünde telefonla konuşmak mümkün değil. Çakır a Allahasımarladık deyip yavaş yavaş iniyorum merdivenleri...Redaktör yine arıyor abi hazırız başla yazdırmaya diye. O ara serbest vuruş kazanıyoruz. Kapat diyorum 2 dakika sonra ara...Atacağız diyorum kendi kendime...Yukarıda yanı başımızda babasının kucağında oturan çocuk geliyor aklıma. Keşke kalkmasaydım ona sıkı bir dua ettirirdim diyorum. Kapatıyorum gözlerim Ya Allah diyorum. Açıyorum Umut' u görüyorum havada....Sonrası hiç tanımadığım 5 kişi sarmaş dolaşız....Telefon çalıyor Gazetedekilere bağırıyorum gooooool diye gördük abi diyorlar hadi başla....Mecburen çıkıyorum dışarı ve maç sonrası o muhteşem görüntüleri kaçırıyorum. Haberi yazdırıken gazeteden biri sesleniyor Erdal abi bize kolbastıyı öğret diye...Heyhat ben bilmiyorumki:)))

Mehmet Fırat
07.02.2009, 11:08
Golü yedikten sonra, alırız sorun yok demiştim içimden.

Ama dakikalar ilerledikçe umudum iyice azaldı.

İşte tam o anda Umut yetişti imdadıma ve Selçuk'un güzel ortasına kafayı vurdu. :)

Ayrıca;

Özellikle koyu olan kısma katılıyorum. :)

verep
07.02.2009, 11:12
Arkadaşlar Umut'un Penaltı pozisyonu güme gidiyor.Maraton ve stadyum programına mail atarım.Adamın eline çarpıyor.Ezikler Trabzon'un önünü kesmek için saldırıya geçmiş.Ama bütün forumlarda bizim taraftarlar canı gönülden takımına sahip çıkıyor.Ezikler kuduruyor.

verep
07.02.2009, 11:14
Özellikle Stadyum programına
stadyum@trt.net.tr

Travelair
07.02.2009, 11:15
http://www.fotomac.com.tr/i2/y/1747.jpg

Barış Memiş daha iyi
Karşılaşmanın ilk çeyriğinde bocaladı misafir takım. Çabuk hücümlarla pozisyon verdi, 15. dakikada golü yeyince de gol için her şeyi yapmaya başladı. Bizden de övgü alan o bloğa her seferinde takıldı. Memleketin en centilmen tarafdarı madalyasına koşan bordo- mavililer, yenecek golün ürküntüsüyle gerildi kaldı. Alanzinho bu takımın oyuncusu değil. Bir yanlışlık olmalı... Bizim Barış Memiş, ondan daha iyi. İşte böyle yok oluyor memleket evlatları. Hakem İlker Meral fena değildi. Vermediği iki penaltıda ödeştirdi, yalancı faullere hiç bakmadan da maçın sonunu getirdi.

http://www.fotomac.com.tr/i2/y/1257.jpg

Anlamak gerçekten zor, kendini toparlamakta olan bir Yattara ikinci defa sahadan alınıyor, yerine Alanzinho umut olarak sahaya sürülüyor ama adamın ayağına 20 dakikada 2 top değiyor. Çok net söylüyorum bu şekilde futbolcu Trabzon'da gırla var. İki ileri bir geri gitme ile bu takıma bir şey katamazsınız. Fakat temenni ederim ki bu oyuncu Trabzon'a faydalı olsun.

spor@fotomac.com.tr / fotomac.com.tr

Mustafa Ayazoğlu
07.02.2009, 11:17

Barış Memiş daha iyi
Karşılaşmanın ilk çeyriğinde bocaladı misafir takım. Çabuk hücümlarla pozisyon verdi, 15. dakikada golü yeyince de gol için her şeyi yapmaya başladı. Bizden de övgü alan o bloğa her seferinde takıldı. Memleketin en centilmen tarafdarı madalyasına koşan bordo- mavililer, yenecek golün ürküntüsüyle gerildi kaldı. Alanzinho bu takımın oyuncusu değil. Bir yanlışlık olmalı... Bizim Barış Memiş, ondan daha iyi. İşte böyle yok oluyor memleket evlatları. Hakem İlker Meral fena değildi. Vermediği iki penaltıda ödeştirdi, yalancı faullere hiç bakmadan da maçın sonunu getirdi.

Dünki maça göre doğru bir yorum ama Alanzinho 90 dk görmek gerekir.

Özge
07.02.2009, 11:17
Bu kadar kısa sürede Barış'ın daha iyi olduğunu nerden anladı acaba?

Murat TONBUL
07.02.2009, 11:18
uzun zamandır attığımız bir gole bu kadar sevindiğimi hatırlamıyorum.
bu galibiyet çok iyi oldu.rakipler üzerinde de baskı oluşturacaktır.bu hafta İnşallah puan kaybederler.

Erdal
07.02.2009, 11:18
Yahu Şirin abi insan bir iki hafta sonra tekzip edeceği bir yazıyı bu kadar kolay yazmamalı...Çok erken karar veriyoruz çokkk

Osman Yavuz
07.02.2009, 11:19
İyi oynamadan da kazanmamız çok iyi bir şey.Takımın son dakikaya kadar direnç göstermesi ayrıca sevindirici konu.Bana göre takımın bu kadar etkisiz olmasının en büyük sebebi Selçuk Colman Hüseyin üçlüsünün hepsinin birden çok kötü olmalarıydı.Üçünün birden kötü oynaması hiç beklenmedik birşeydi.Ersun hoca da açıkçası bir müdahelede bulunmalıydı.Hüseyin'i kenara alıp Ceyhun'u oyuna alabilirdi.Neyse sonuçta Ankaragücü'nün de oyununu takdir etmek lazım.Özellikle Semavi mükemmel oynadı.Eğer böyle oynamaya devam ederlerse kesinlikle ligde kalırlar.

Uğur Aydın
07.02.2009, 11:20
Futbol,skor,her şey bir yana dursun,agücünün golünden sonra,yaklaşık 1.5 dakika tüm Trabzonlulara söven,kameranın gözünün içine baka baka ağza alınmayacak küfürler eden barbaros denen mahlukatı kınıyorum

Gökçebey
07.02.2009, 11:21
20 20 toplam 40 dakika izlediği adam hakkında bu takımın oyuncusu değil diyen bir insanı okumak eziyettir benim için. Başladı yine böyle yok oluyor memleket evlatları mavraları. Kusura bakmasın Şirin bey :)

Cengiz Çubukcu
Şirin Berberin yazılarını severek okuyorum, katılmadığım çok yer olsa da okunur şeyler yazıyor...eğer Barış Alanzinhodan daha iyiyse 1-2 sene içinde zaten kendini gösterir, keşke öyle olsa...

tsburak08
Dünki maça göre doğru bir yorum ama Alanzinho 90 dk görmek gerekir.
90 dk görmek gerekir de kimi çıkartıcak umut ve gökhan formun da yattara yı çıkartınca morali bozuluyor bi çaresini bulması lazım artık 11 de oynamalı alanzinho

Kara Mert61
07.02.2009, 11:23

Barış Memiş daha iyi

Anlamak gerçekten zor, kendini toparlamakta olan bir Yattara ikinci defa sahadan alınıyor, yerine Alanzinho umut olarak sahaya sürülüyor ama adamın ayağına 20 dakikada 2 top değiyor. Çok net söylüyorum bu şekilde futbolcu Trabzon'da gırla var. İki ileri bir geri gitme ile bu takıma bir şey katamazsınız. Fakat temenni ederim ki bu oyuncu Trabzon'a faydalı olsun.

İki tane yorumunu sevmedeğim adam..biri barış daha top oynamadan daha iy olur diyo..diğeride 45 dakika izleyip bundan bir sürü var diyor..Allahım ya ne adamlara kaldık..

Uzunoğlu
07.02.2009, 11:23
Yahu Şirin abi insan bir iki hafta sonra tekzip edeceği bir yazıyı bu kadar kolay yazmamalı...Çok erken karar veriyoruz çokkk

Erdal abi Alanzinho bana göre de bu maçta kötü göründü. Hırsını azmini Tomas Jun'un ilk maçı olan Malatyaspor maçındaki performansına benzettim. Umarım yanılırım ve Norveç kazığı yememiş oluruz.

Bu arada dün akşam maçta Alanzinho oyuna girip etkisiz kalınca yandaki adamlardan birisinden müthiş bir yorum geldi. Adamın birisi diyor bu oyuncu Norveçte yılın yabancısı seçildi. Yanındaki adam hemen yapıştırıyor. Herhalde Norveçte başka yabancı yoktu :)

Sacit
07.02.2009, 11:25

Barış Memiş daha iyi

bu adamları neden koyarlar buraya bilmem..
:mad::mad::mad:

bende soruyorum sen kimin adamısın ?

Travelair
07.02.2009, 11:25
Veryansıncı medya yorumcularımız ne çok

irfan61
07.02.2009, 11:26

Barış Memiş daha iyi

spor@fotomac.com.tr / fotomac.com.tr20 dk ölçtün,biçtin ve alanzinho'nun ne olduğunu anladın bravo zaten sizin yüzünüzden 2 senemiz heba oldu sayın perekli hala bu takım hakkında yazılar yazıyorsun helal olsun ne diyeyim başka.Şirin efendi barış 2 sene dir bu takımda niye verilen şansı değerlendiremedi.Barış'a verilen şans Göksu'ya verilseydi şuan takımın değişmez oyunucusu olmuştu.

Emre ÖZTÜRK

Barış Memiş daha iyi

bu ne saçmalık böyle yaa adamı 50 dk oyun ile mi yargılıyorsunuz.bunlar Ts mizin yanındamı karşısındamı anlayamadım.Yok efendim neymiş barış daha iyiymiş tövbe tövbe.Nereye daha iyi be.Barış bu güne kadar ne yapmış ki alanzinho dan iyi oluyo.Ayrıca alanzinho yu bir rahat bırakında adam takıma ısınsın uyum sorununu aşsın.2 maçta 50 dk oyun ile adam yargılanamaz.Fenerbahçe deivid e bir sezon katlandı adam bir sezon sonra ortalığı toza dumana kattı be.Bu nasıl TS yazarlığı yahuu:mad:

Mustafa Ayazoğlu
90 dk görmek gerekir de kimi çıkartıcak umut ve gökhan formun da yattara yı çıkartınca morali bozuluyor bi çaresini bulması lazım artık 11 de oynamalı alanzinho

3 -5 -2 oynayalım :)

6Şafak Aydın1
07.02.2009, 11:28
alanzinho etkisiz kalmis... -> :D

ApoCaN28
07.02.2009, 11:28
Sen kimsin adamım diyosun iyi hoşta Necmi perekli bizim ilk gol kralımız...
Katılmıyorum de geç git sizleri örnek alıcak küçükler forumda biraz daha dikkat lütfen...

Onur Civelek61
07.02.2009, 11:29
Bu yorumcular da çok komik...Memleket evlatları yok oluyormuş böyle oyuncu gırla varmış.Daha izlemedik adamı.Bi sabredin yahu...

Eren Karaahmetoğlu
Alanzinho,dün henüz oynadıı ilk maçlar olmasına ramen kötü mü oynadı? Hep ileriyi düşünüyo ve bire birde 7-8 kez topu aldıysa 5inde başarılı oldu.Bi pozisyonda ani atağa kaldırırken barbaros çekti ve sarı kart yedirtti.İlk maçlarını oynamasına ramen beğendim Alanzinho'yu,alışırsa daha güzel olur.Barış Memiş de iyi futbolcu ama,şuan Alanzinho'nun +ları Barış'tan çok fazla.Dilerim ilerde Barış da kendini geliştirir de 11'in deişmezi olur.Yattara,Alanzinho çalıştırsınlar Barış'ı :)

vadaa55
ikinci golü attıktan sonra, tercümanımızın gol sevinci neydi öyle. helal olsun bu çocuğa, bu sevinç görüntüsünü mutlaka izleyin.

mustafaction
alanzinho solda yattara sağda rakipleri bunaltacaktık hani,ama sanıyorum hep yattara,alanzinho değişiklikleri göreceğiz..Ceyhun'a daha fazla şans verilmeli

Onur Akyüz
07.02.2009, 11:31
Sen kimsin adamım diyosun iyi hoşta Necmi perekli bizim ilk gol kralımız...
Katılmıyorum de geç git sizleri örnek alıcak küçükler forumda biraz daha dikkat lütfen...
ilk gol kralımız olması,yaptıgı yorumun dogrulugunumu gerektirir?

mustafaction
07.02.2009, 11:32
necmi perekli sen önce kendi dönemindeki takımın berbat haline bak ondan sonra konuş burda..çok biliyorsunuz futbolu maşallah!!!!

irfan61
07.02.2009, 11:32
ikinci golü attıktan sonra, tercümanımızın gol sevinci neydi öyle. helal olsun bu çocuğa, bu sevinç görüntüsünü mutlaka izleyin.Abi seninde dikkatini çekmiş.:DAynen dediğin gibi ben futbolculardan biri zannettim yerden kalkınca tercüman olduğunu gördüm.Valla 2.golü attık adam çıldırdı.:D

6Şafak Aydın1
07.02.2009, 11:33
sacma ya ... spor yazari ne kadar gereksiz bi meslek ya..

kemaLAZ61
07.02.2009, 11:33
Allah askina Alanzinho dün fenami oynadi ya?!

Yapmayin bee, 20 dakikada adam'i hemen kötü ettiler...

genç61
07.02.2009, 11:34
1- ersun yanal sol kanat isitiyordu alındı peki niye sol kanadı oyuna alırken bu seferde sag kanatı cıkartıyor zaten tek kanat oynuyoz mac boyunca hoca gidiyor birini cıkartıyor digerini alıyor bu aldıgımız adam yattaranın alternatifi olarak mı alındı anlamadım artık iki kanatlı oynamak istiyoz bu dene hoca artık

2- nede her mac yatara 60 cıkıyor ersun hoca adamı kusturme bazen adam kotu oynasa sahada tutacan bizde oynadık az cok biliriz bi adamı surekli alırsan aynı dakka adamın hevesini kırarsın moralmen cokertirsin boyle yapmamalısın ersun hoca bide git bi macta forvet birini cıkar teke don iki kanatlı oyna ortasaha kalabalık olmayı dene

3- yattarayı cıkartacana umutu yada gokhanı cıkartsaydı hoca gol yemezdik orta sahayı beşlesen huseyin colman selcuk alanzinho ve yatttarayla hep rakip kanattan gelemicek hem ortasaha top yapcak hem ortada kalabalık olcaz ama sen korkundan mucadele ediyor diye kosuyor diye umutla gokhanı sahada tutuyon yattarayı cıkartıyon tamam adamlar mucadele ediyor ama zaten biz ondeyiz bize top tutacak adam lazım o dakkalarda nitekim mucadele edecek adamlardan biri cıkartsan ortada kalabalık ve top tutabilen adamlar olcak rakipte gelemiyocak ustumuze rakipin ustune gelmesini istemiyorsan baskı yemek istemiyorsan ayagında top tutacan sen ise top tutanı alıyon

4- ersun hoca su macı televizyondan izledim ama seni hic gormedim takim 60 dakak baskı yedi bi kenardan cıkıp oyunculara ileri cıkın basın demedin ne dir bu korku anlamadım adamlar kume dusmeye onynuyor 60 dakka bizden iyi oynadılar boyle olmaz biraz mudahale et tiyatro gibi izleme

Sacit
07.02.2009, 11:35
bu ne saçmalık böyle yaa adamı 50 dk oyun ile mi yargılıyorsunuz.bunlar Ts mizin yanındamı karşısındamı anlayamadım.Yok efendim neymiş barış daha iyiymiş tövbe tövbe.Nereye daha iyi be.Barış bu güne kadar ne yapmış ki alanzinho dan iyi oluyo.Ayrıca alanzinho yu bir rahat bırakında adam takıma ısınsın uyum sorununu aşsın.2 maçta 50 dk oyun ile adam yargılanamaz.Fenerbahçe deivid e bir sezon katlandı adam bir sezon sonra ortalığı toza dumana kattı be.Bu nasıl TS yazarlığı yahuu:mad:

hocam, bunlar Trabzonspor'un parasını yiyemediler zamanında ya da az yedikleri için şimdi çatlıyorlar. kendi evlatları oynadı mı onlarda büyük bir çıkar elde ediyor. Trabzonspor'un başarısını düşündüklerini sanmıyorum..
:mad::mad:

Ufuk Bayraktar61
07.02.2009, 11:36
az gerçekçi olsun.alanzinhonu ayağına 2 top deymiş diyo necmi efendi.oynadığı dakkaya göre vursun hesabı bence alanzinhonun ayağına top daha çok degdi

mkmsas
07.02.2009, 11:36
Alanzinho başlığına Ankaraspor maçı sonrası yazmıştım, "bakalım hakkında bu topçulardan Yavuz Selim'de çok var türünde bir yazıyı ilk kim yazacak" diye.. Sağolsun Şirin Berber ilk maçta sorunun cevabı oldu..

Ne Yavuz Selim'miş ya.. Sanarsın ki Premier lig orada oynanıyor.. Nerden bir yabancı oyuncu ya da Trabzonlu olmayan bir yerli oyuncu gelse, ilk kötü maçı sonrası aynı geyik.. "Bunlardan Trabzon'da çok var"

Bunun da adı futbolcu değerlendirmesi oluyor...

irfan61
07.02.2009, 11:37
Dünkü maçta alanzinho assist bile yapıyordu.Alanzinho Colman'a güzel bir pas attı ama Colman topu kontrol edemedi.Dün alanzinho topu aldığı anda topla beraber rüzgar gibi geçti Barbaros'un yanından barbaros az kalsın alanzinhonun üstündeki formayı çıkacaktı.:)

seyyah61
07.02.2009, 11:41
Önce A.Kemal Denizci, sonra Sirin Berber ve Necmi Perekli.
Boyuna bakip bundan futbolcu olmaz diyenler, 40-50 dakka izleyip, kazik yedik diyenler...
Yahu bizim insanimiz biraz destek olsa, en azindan gölge yapmasinlar, baska ihsan istemeyiz.

pReN@_61
07.02.2009, 11:42
Dün alanzinho genel olarak nasıl oynadı?İyi miydi??..

genç61
07.02.2009, 11:43
1-tony her zmanki gene iyi gole bisey yapmazdı adama carptı cok kotu yere gitti

2-tayfun gol attı ama ban guven vermiyor hic bir zaman

3-egemen on numara

4- song super her zamanki gibi

5- huseyin elinden geldigince mucadele etti

7-colman daha iyi olmalı yoruluyor 60 dan sonra git gite bitiyor

8- selcuk ben daha cok sey bekliyom selcukta boyle olmamalı

9- yattara beklentilerin altında oynuyor bi kırgınlık var gibi bide sagolsun her sagbek oynayan topu atıyor ona hemen arkadan bindirme yapıyor la bi birak adam zaten cizgiden calım atiyor bari orayı bindirme yapıp kapatmayin ne bicim topcular bu sagbekler ben adamı anlıyom bes senedir bu ligde bunlar anlamıyor

10- umut iyi mucadele ediyor hava toplarını iyi indiriyor ama kardesim ayagınıza biraz hakim olun top geliyor duvara carpmıs gibi geri donuyor

11-gokhan daha aktif olmalı o plaseleri daha cok yapmalı gordugunde vurmalı kaleye

6Şafak Aydın1
07.02.2009, 11:45
güya büyük para ödendiya, 70 te girse en gec 72 de gol atmasi lazim. o zamanda süpermen ilan edilecek. "sampiyon trabzon olur" vs. gibi yazilar yayginlasir...

no NAME
07.02.2009, 11:46
Müziğin orijinalini dinlemek isteyenler youtube'de "kızılderili ruhu kızılderililer" olarak arattırsınlar .
6 aylık oğlumun mehterle beraber en sevdiği müzik olurda.
selam ve hürmetle.

legorakiss
07.02.2009, 11:51
ligde puan kaybettiğimiz 7 maç ilk 9 (bizi çıkarırsak 8) takımdaki takımlar sadece ankaraspora puan kaybetmemişiz. bu dönemde aynı performansı göstereceğimize inanıyorum. artı olarak ilk 8 sıradaki takımlardan alacağımız 3 puanlar bizi şamp. götürür

Hekimoğlu
07.02.2009, 11:52
Bu galibiyet bizanslılara çok koydu çok ,ağlaşıp duruyorlar kolbastı da uyuz ediyor bunları.Ezikoğlu ezikler.

Bulut61-34
07.02.2009, 11:52
Bu maçta Song'un ne kadar önemli bir transfer olduğunuı daha iyi gördük.
Golü yedikten sonra dağılmak üzere olan takımı toparlamak için gösterdiği gayret takdire şayandır. Helal olsun. Benzer sahneleri Milli Takımın Avrupa Şampiyonası maçlarında da görmüştük.
Ayrıca Gökhan'nın ceza sahasında düşürülüşü penaltıydı, Umut'un pozisyonu içinse net değilim. Ankaragücünün pozisyonunda De Nigris kendini tramplenden zıplar gibi atmıştır.

Akın NAZİFOĞLU
07.02.2009, 11:55
bence tüm takım dün akşam vasatın altındaydı.vasata en yakın umuttu.belkide seyircinin önüne çıkmanın heyecanı ankaragücünün dirençli oyunuyla birleşince stresse dönmüş olabilir.ama takıldığım esas konu ankaragücünün golünü atan barbaros barut şerefsizinin golden hemen sonraki ağız dolusu küfürleriydi. lan şerefsiz(daha fazlasını söyleyemiyorum yasaklanırım) rum takımınamı ermeni takımınamı attın o golü?nedir bu içinizdeki kin?bir taraflarınızı yırtsanızda bu takım sizi yendi ve şampiyonluğu doğru gidiyor.çapın yetmez koçum.son söz barboros şerefsizine:GODUKMU?

mustafaction
07.02.2009, 11:57
ya beyler maç tahminleri yaptığımız sayfa nerde bulamadım ben

polibo06
07.02.2009, 12:01
kötü oynadık ama kazandık...34 maç iyi oynanılmasını beklemek hayalprestlik olur. ancak şampiyon olacak takım kötü oynadığındada kazanmalı. trabzon dün bunu yaptı... tebrik ederim.

ersun hocanın dediği gibi "biz bu değiliz"

bu arada dün ilk defa ersun hocanın eşini trübünlerde gördüm demek ki artık onlarda ailece kaynaşmışlar...işte bu beni umutlandırdı..işte bu tablo şampiyonluk tablosudur.. maç sonrası 10 daika futbolcular taraftarla eğlenmesi beklenen tabloydu...

bu manzara bize izlettikleri için

sadri şner ve ekibine
ersun yanal ekibi ve ailesine
savaşan futbolcularımıza
ve trabzonda ikamet edip trübünlere akım eden taraftarlara

sonsuz teşekürlllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeer

Alperen Çakıroğlu
07.02.2009, 12:02
yemin ediorm o taraftarı gordum takım kotu oynaması halınde bıle taraftar yetti egemenin 3 lüsü süper valla tüylerim diken diken oldu video içinde tşkürrler çok güzel Trabzon 7 ye hasret...;)

Mustafa Ayazoğlu
07.02.2009, 12:06
Sırada ki lütfen!

Ertan 51
07.02.2009, 12:07
''maç bitmeden umut bitmez'' diyor bugün bi arkadaş
seyircimiz harika idi ama sonlara doğru homurtu çoğalınca ben tv başında strese girdim oyuncular ne yaptı bilmiyorum artık.
ama yinede muhteşem bir seyircimiz vardı helal olsun hepsinede.

Sümeyye Şahin
07.02.2009, 12:07
her şeyi songa borçluyuz ve ersun hocanın yerinde müdahalelerine..song takım kopmuşken ateşledi ve bi anda biz bile kendimize geldik toparlandık televizyonda onu görünce...kaptanlık bandını çok iyi taşıdı hüseyinin çıkmasından sonra..ersun hocam da golü yedikten sonra gol atabilmemiz için ıssac i soktu oyuna...ve ıssac in kritik faul kazandırmasından sonra o müthiş gol geldi...oyun açısından kötü bi maç ama ders çıkarmamızdı önemli olan...ersun hocamın dediğine göre de herkes birşeyler çıkarmış bu maçtan...ben o yüzden maçı değil kolbastıyı horonu müthiş taraftarımızı konuşmak istiyorum:D maç sonundaki kolbastı ve horonla taraftarla bütünleşmeyi hiç bişeye değişmem müthiş bi görüntü..=)

Erdal DİLEK
07.02.2009, 12:13
ya beyler maç tahminleri yaptığımız sayfa nerde bulamadım ben
ganita bölümünde. ..

Ömer Yüce
07.02.2009, 12:14
Maçtan sonra hatta kolbastı ve taraftarla bulaşmadan sonra bişey dikkatimi çekti. Ligtv'den takip ediyodum maçı herkes gitti ve sahada sadece 1 kişi kaldı o da sürekli el kol hareketleriyle taraftarı atşelemeye çalıştırıyodu "Egemen" sonra reklama girdi... Ne oldu bi bilgisi olan var mı?

KÖKSAL AYDIN
07.02.2009, 12:15
Dün 21:40

Buradan dönüş olmaz gol atacağızzzzzzzzzzz
Yazın bir yere

Mesajıma bakar mısınız?
İnanç buna denir...

lazzz61
07.02.2009, 12:15
nedense alanzonho gelınce umut daha ii oynamaya basladıı

Alperen Çakıroğlu
07.02.2009, 12:16
yarabbim şükürler olsun arkdaşlar linki koyuyorum. ve ben yatıyorum. yardımcı olabildimse ne mutlu bana..hadi cümleden iyi geceler..

MAÇ SONRASI EGEMEN ÜÇLÜ HOPTEK

http://video.google.com/videoplay?docid=-4391429854902461394

aynı linktir..amaç mause'u getirdiğiniz zaman, doğru yeri tıklama olasaılığını yükseltmek için :)

izle bunu sonrası burda...;)

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2009, 12:20
Bu arada çok darıldım.
Umutun golünde o kamera nasıl titremez.
Deprem etkisi olmalıydı. :D

ertek_ts61
07.02.2009, 12:20
Allah askina Alanzinho dün fenami oynadi ya?!

Yapmayin bee, 20 dakikada adam'i hemen kötü ettiler...
valla yattara'yı çok severim ama karşılaştırma yapıyorlar onun için yazacam..dünkü performanslarına göre alanzinho kat kat daha iyi oynadı yattara'dan...bi de şirin berber barış memiş demiş..ne alakasız bir karşılaştırmadır...illa bişeyler bulacaklar ya...

Osman Pervaneli
07.02.2009, 12:21
nedense alanzonho gelınce umut daha ii oynamaya basladıı

alanzinho gelince umut kesilecegini anladi haliyle iyi oynuro olsa gerek :)

Gökçebey
07.02.2009, 12:23
Bu arada çok darıldım.

Sen onu gel de bize sor :D Tribünler yıkılacak gibiydi :D

Mehmet_Mercanlı
07.02.2009, 12:23
Bu arada çok darıldım.

evet benide dikatimi cekti neden olmadı ??

:)

Gökçebey
07.02.2009, 12:25
Umut'un 90'da golü atacağı çok kişinin içine doğmuş demek ki. Skorborda baktım, 89:59 90:00 oldu. Selçuk hazırlıklarını yapıyor. Gayri ihtiyarı 90. dakikaaa goooollll umuuutttt buluuuuuutttttttt diye bağırdım. Sağolsun beni de üzmedi :) Golden sonra da tebrikleri kabul ediyordum :D

Alperen Çakıroğlu
07.02.2009, 12:27
bende 89da faul olmadan oturdugum koltuktan başka koltuga geçtim hadi bi gol dedim olduu Allah'a şükürler olsn...:)

leventturksoy
07.02.2009, 12:29
kahbe bizansa istanbulun 3 buyuk ezikleri son kalan osmanlıyı izleyin.

http://www.trabzonum.org/showthread.php?t=22040

mutis arkadaslar hazırlayan ceken allah razı olsun

32 senelik hayatımda bukadar guzel bir video izlemedim

bunyamin55
07.02.2009, 12:34
Golden sonra genç bi uşak var tercuman o ne yaptı öyle çıldırdı adam düştü kalktı trabzonsporlu mu acaba yoksa o da mı havaya girmiş

Kara Mert61
07.02.2009, 12:37
ikinci golü attıktan sonra, tercümanımızın gol sevinci neydi öyle. helal olsun bu çocuğa, bu sevinç görüntüsünü mutlaka izleyin.

stadda olduğumz için göremedk kardeşim..herkeste bunu diyo biri bulablrse koysunda biz de görelm da..

ertek_ts61
07.02.2009, 12:39
bu maç bence çok büyük ders oldu takımımıza hem de kayıp yaşamadan aldığımız bir ders oldu hepimize...
1- Bjk maçı öncesi takımımız girdiği havadan kurtulur bu maçı tekrar tekrar izleyerek..çünkü dünkü maç gösterdi ki Ankaragücü'nün ligdeki pozisyonundan etkilenmişiz..bu maçta stres yaşamadan bir galibiyet alsaydık Bjk maçı öncesi çok tehlikeli olabilirdi.
2- Takımımız iç sahada gerçekten gergin görünüyor.Burda taraftar inanılmaz baskı yapıyor falan demiyecem..taraftar her türlü desteği sağlıyor her türlü anlayışı da...ama takımımızın deplasman maçlarındaki performansı çok daha iyi..Bjk maçında bunu inşallah tekrar gösterirler bize...
3- Dünkü hakem hatalarının faturasını bize çıkaracaklar emin olun bundan...izleyin maraton'u hakem rezaletti diye başlayarak hakemle kazandı denilecek bizim için..bundan sonraki maçlar içinde hakemleri tetikçi olarak yollamaya başlayabilirler..Futbolcularımız ve taraftar olarak biz çok daha dikkatli olmalıyız..(ondan sonra önceden kırılmış koltukları bile bize ödetmeye çalışırlar)
4- Alanzinho'yu eleştirmek için sırada bekleyen ne çok insan varmış..Yahu bi durun 3-5 maç bi geçsin...kaldı ki 3-5 maç sonrası bile eleştirilemez...bu takım sezon öncesinden beri beraber.2 hafta önce takıma katılan biri neler yapmalı ki? dünkü performansı bana göre olumluydu..çok adam attırır Alanzinho...
5- Artık stresli maçlar bizleri bekliyor çünkü şampiyonluk artık bariz bir şekilde seslendiriliyor..İnşallah bu takımımız üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz..çünkü sezon başı birçok olaydan bu stressizlik sayesinde kurtuluyorduk...
6-Son olarak herkesin dediğini bende dile getirecem..hep destek sonuna kadar destek son düdük çalmadan maç bitmiyor..son maç oynanmadan da lig bitmeyecek...herkese inat başarılı olacağız ben buna inanıyorum...

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2009, 12:40
Şu tercümanın bi görüntüsü yok mu yahu?

Merak ettim haşimdi . :D

Murat Erdem
07.02.2009, 12:42
Bu arada çok darıldım.

Benim tv de gördüğüm som deprem etkisi 2003-2004 deki içerde oynadığımız Diyarbakır maçında olmuştu.
Hatırlarsınız Diyarbakır o maçta inanılmaz sert oynamış ligin son 4 maçına girerken F.Tekke yi sakatlamışlardı.
Kalecileri Şenol provakatif bir takım hareketler içindeydi.
Trübünler müthiş bir gerilim içindeydi.
Yanılmıyorsam 82.dk da M.Yılmaz 2.golümüzü atmıştı.
Golün ardından tv de oluşan görüntüler resmen deprem oluyor efektini yaşatıyordu .
Kameraların verdiği görüntülerdeki sallanma 1-1,5 dk sürmüştü.
Zaten o golden sonra sahaya giren bi kaç eleman kaleci Şenol a, nasıl koyduk ama tripleri yapmıştı.
ALLAH tan hakem oyunu 2-3 dk lık aradan sonra tekrar başlatıp maçın bitmesini sağlamıştı.
(bu vesile ile Bülent Demirlenk in kulağını çınlatmak isterim)

pReN@_61
07.02.2009, 12:43
şimdi rakiplerin puan kaybını bekleme zamanıı !

:D

Alperen Çakıroğlu
07.02.2009, 12:44
http://www.youtube.com/watch?v=Qel-0...eature=related (http://www.youtube.com/watch?v=Qel-07yi_UY&feature=related) burda millet o videoo tercümanın sevinci...;)

Hüseyin İlkin
07.02.2009, 12:47
40-50 dakikaya bakarak oyuncuyu kesenleride anlamıyorum .

Birde gazetelerde yorumcu olacaklar .

Cyzio
07.02.2009, 12:49
ders olsun ders.mac bitince hepinize iyi bir sopa atmali sadri sener.

sadri baskan degnegi hazirla bunlara iyi bir sopa cek.bu kadar sorumsuzluk olur mu

baskan sana burdan sesleniyorum.sakin ola bos verme.sopayi hazirla.siraya diz bunlari ama fazla acitma.

az lkalsin bir van faciasi daha yasiyorduk.sabaha kadar futbolculara ders anlatmak lazim.anlamayana sopayi atacan.

2009 BMN Forum Ödülleri:

En Şefkatli Üye: biltrabzon

Eğitim Özel Ödülü: biltrabzon

.

ÜNAL
07.02.2009, 12:50
90.dakikada bile ümitsiz değildik..

Teşekkürler Trabzonspor!:)

Murat Erdem
07.02.2009, 12:50
Ha bu Giray askere mi gideyi ne böyle kafayı 3 numaraya vurmuş da.

Sefer A.
07.02.2009, 12:55
takim dun pek iyi degildi, ama onemli degil, iyi bir galibiyet, ankaragucu istedigi kadar bagirsin, onlarin penaltisi verilmedi guyaaa, oysa ayagi takildi yere, bizim Gokhan'in pozisyonundaysa net bir penalti var, iyice bakinca belli oluyor, rakip oyuncu ayaga girince, Gokhan çekti ayagini ve rakibin ona fazla basmasini engelledi, onun için sanki kendini yere atti gibi geliyor, oysa net penalti ;)
dun ikinci yari orta sahamiz yoktu (obur maçlara gore) Colman basiyodu ama bosaaaa, etkiszdi, Selçuk yine paslariyla one çikti ama baska bisey yapmadi, Huseyin'se fena degildi
savunmada Tayfun adam tutamiyor pek, oyuncu kaçiriyor, ama paslari da iyi kesiyor, takimi ani hucuma çikartabiliyor, Cale ise dun gerçekten çok iyi oynadi, gorevini yapti
Song ve Egemen iyiydi
Yattara'da son zamanlardaki futbolunu devam ettirdi, çok etkili degil ama, yinede faydasi var takima, hoca'nin onu çikartip Alanzinho'yu koymasini anlayamiyorum :s ama yakinda 2sini birlikte oynatacagini dusunuyorum
Gökhan'a gelince, biraz kopuk, bi var bir yok, bi etkili bi etkisiz, devamliligi pek yok, ama takima katkisi yinede var ;)
Umut Bulut'ta, gerçekten takimi ayaga kaldiran isimdi (gol'den bahsetmiyorum, heryerde kosuyordu arkadaslarina çok yardim ediyordu) ve takim arkadaslarina alan açmak için elinden gelenini yapti, çok yiprandi vede yipratti da rakibi, ölümüne oynadi diyebiliriz (bu arada bi kaç top kaybi olmustur ama o kadar da olacak)
Alanzinho da fazla gosteremedi kendisini çunki fazla top gelmedi ona, takimimiz 1-0 da geriye yaslaninca, ani ataklarlan gelmeye çalisti, ama bunu beceremeyince Alanzinho'ya pek is dusmedi, 1-1'den sonra ise Alanzinho ayagina gelen toplari iyi kullandi, pek hata yapmadi.
Isaac'da kostu bocaladi, ama ona verilen oynama suresi kendini gostermeye yetmedi

diyeceklerim bu,
saygilarimla

Bahattin Aydın
07.02.2009, 12:55
Dün akşam oyuncuların aklı neredeydi bilemem ama.Sonuçta 3 puanı aldık ve yolumuza devam ediyruz.İnanıyoruz ŞAMPİYONLUK çok yakın !!!

Süleyman Özcan
07.02.2009, 12:56
Zor olsada galip gelmesini bildik. BMN yöneticilerinden bir ricam olacak. Artık maçın yıldızı anketine bir eklenti olarak bu gecenin kolbastı yıldızı diye bir anket ekleyebiliriz, her maçtan sonra bir kişi sahneye çıkıyor. Bu maçta Colman bu konuda bence çok iyiydi. :) Teşekkürler Trabzonsporumuz.. Artık galibiyetleri sırf kolbastını izliyelim diye bekler olduk, bize yaşattığınız ve yaşatacağınız bütün güzellikler adına binlerce kez teşekkürler..

Erdogan
07.02.2009, 12:58
bu kadar güzel bir baslik olur :)

önce ter basti sonra kolbasti :D

fanatik

Emin Danışmaz
07.02.2009, 12:58
Şirin BERBER yıllarca GENÇLERBİRLİĞİ nde futbol oynamış bir spor adamı,kendisi acaba bilmiyor mu bir oyuncu ki yeni bir ülke yeni bir takım yeni bir arkadaş grubu v.s toplam 50 dk lıl oyun ile ,futbolcu arkadaşımızı yargılıyor kaldı ki onun kendi görüşüdür,kesinlikle SAYGI duymuyorum.
BARIŞ MEMİŞ de bizim çok değer verdiğimiz oyuncu kardeşimiz neden ben oynayamıyorum diye düşünmüyor mu?Bence buna en iyi cevabı verecek olan kardeşimiz MEMİŞ dir.Oynasın onu başımıza TAÇ edelim,TAŞ atmayalım her kim olursa olsun bu takım bünyesinde (TOLGA hariç.)

Erdem Keser
07.02.2009, 12:59
Sadri başkan , Necmi Perekli'ye kulübün içerisinde bir iş vermeli öncelikle.

Albayrak zamanında yapılan onlarca salakça transfer karşısında ne diye sustun be adam diye sormazlar mı adama.

Alanzinho gibi onlarcası varmış mış.Yok yahu , adamdan ne bekliyordun acaba ? 2. maçında 25 dakikalık zaman dilimi içerisinde şapkadan tavşan çıkarmasını mı ?.
Kaldı ki ayağına aldığı bir top dışında hepsini olumlu kullandı ve topu ayağına aldı mı ileri düşünen tek adamdı.

Acilen iş verilmesi gerek , yoksa susmayacaklar.

Dogan
07.02.2009, 13:00
http://www.youtube.com/watch?v=Qel-0...eature=related (http://www.youtube.com/watch?v=Qel-07yi_UY&feature=related) burda millet o videoo tercümanın sevinci...;)
Nerde? Göremedim.

Engin Koltuk
07.02.2009, 13:04
serbest atış öncesi evde arkadaşlarıma ki maçla çok alakaları yoktu, eğer bu gol olursa biz şampiyon oluruz dedim. Çünkü şampiyonluk için böyle anlara ihtiyacımız var. O son dakika golu adeta bize yeniden hayallerimizin gerçek olabileceğini ve final düdüğü çalmadan hiç bir şeyin bitmeyeceğini gösterdi. Tüm sezonu bir maç olarak düşünürsek önemli olan maçbittiğinde galip olabilmek. O yüzden son haftaya kadar bıkmadan usanmadan bu takımın yanındayız.

Kötü oynadığımızı düşünmüyorum. Yeteri kadar pozisyona gridik sadece A.gücü çok motive olmuştu ve maça iyi asıldılar. Devre başlarında 2 pozisyon, Gökhan'ın direkten dönen topu, Umutun kaleciden dönen topu ilk etapta aklıma gelen pozisyonlarımız.

Alanzinho kalitesini gösterdi. Çok kişiyi sarı kart cezalısı haline getireceği kesin.

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2009, 13:05
Sadri başkan , Necmi Perekli'ye kulübün içerisinde bir iş vermeli öncelikle.

Albayrak zamanında yapılan onlarca salakça transfer karşısında ne diye sustun be adam diye sormazlar mı adama.

Alanzinho gibi onlarcası varmış mış.Yok yahu , adamdan ne bekliyordun acaba ? 2. maçında 25 dakikalık zaman dilimi içerisinde şapkadan tavşan çıkarmasını mı ?.
Kaldı ki ayağına aldığı bir top dışında hepsini olumlu kullandı ve topu ayağına aldı mı ileri düşünen tek adamdı.

Acilen iş verilmesi gerek , yoksa susmayacaklar.

Alenzinho girdikten sonra çok etkili 2-3 top taşıdı.
2 oyuncuya sarı kart aldırdı.
Pire gibi adam. Daha toplasan 45 dk oyun oynadı 2 maçta.
Takıma yeni katılmış.

Ama yavuz selimde çok daha iyileri varmışmış..

Hiç tanımam eski topçu, gol kralı, efsane kadro falan.

Taraftarın gözünde, efsane kadronun elemanı olarak kalmak istiyorsan, o ağırlığa göre konuşacak, yazacaksın...

Saçmalamayacaksın.

Adamın birinin bana çok iyilikleri dokundu diye, tımarhanelik olduğu zaman ona akıllı muamelesi etmem.

Saçmalamanın doruklarına çıkıyor bazen vatandaşlar.

irfan61
07.02.2009, 13:06
http://www.youtube.com/watch?v=Qel-0...eature=related (http://www.youtube.com/watch?v=Qel-07yi_UY&feature=related) burda millet o videoo tercümanın sevinci...;)Yok kardeş yanlış koydun.O video ancak ligtv den alınabilir.

a.fındıkoğlu
07.02.2009, 13:08
Alanzinho yudan ne bekliyoruz arkadaşşlar gayet iyiydi aksam oyuncularımızı cok buyuk beklentı ıcıne sokmayalım yattara da dahıl bı ıkı top kaybı yaptıklarında ıslıklayacagımıza destek verelım...

bu arada hala karaborsacılar bılet gısesının onunde cırıt atıyor karaborsa bılet alanlar var hala demekkı

Uzunoğlu
07.02.2009, 13:11
Ya ben dün akşam farklı bir maç izledim galiba :)

Alanzinho ne yaptı :)

Aldığı topları ezdi. Fiziksel olarak çok güçsüz...

Adam olacak çocuk izlenimi vermedi bana açıkçası...

Tayfun
Oynadığız futbolodan hiç mi hiç zevk almadım ama kazandık :)

Arif Timurcioğlu
Bu maç bizim için çok güzel bir ders oldu hemde puan kaybetmediğimiz çok güzel bir ders. Demekki rakibi asla küçümsememeliyiz her maça final havasında bakmalıyız. Dünkü maçı küçümseyen sadece futbolcularımız değildi bizlerde küçümsemiştik neyseki 3 puanı alarak hiç bir takımın küçümsenmemesi gerektiğini camia olarak anladık.

ts-61mert61-ts
07.02.2009, 13:12
maç beklediğimiz gibi kolay geçmedi ama sonuçta aldık.. ersun yanalın dediği gibi bundan ders çıkarmalıyız..
ankaragücü bu oyunda üstün bir oyun oynadı.. ama biz aldık..
inş.. finalde mutlu olarak ayrılırız ligten..
61mert61

Adem Erdoğan
07.02.2009, 13:12
İnsanlar Alanziho'dan her aldığı topu götürüp gol yapmasını bekliyorlar videolardaki gibi.Dün akşam 2. maçı olmasına rağmen olumlu işler yaptı.Servet gibi kazmaların olduğu bir ligde çok can yakar.

Uzunoğlu
07.02.2009, 13:14
İnsanlar Alanziho'dan her aldığı topu götürüp gol yapmasını bekliyorlar videolardaki gibi.Dün akşam 2. maçı olmasına rağmen olumlu işler yaptı.Servet gibi kazmaların olduğu bir ligde çok can yakar.

Servet Alanzinhoya doğru biraz hızlı koşsa bizimki korkup kaçar :)

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2009, 13:15
Servet Alanzinhoya doğru biraz hızlı koşsa bizimki korkup kaçar :)

Valla dün 2-3 yerde topu aldı baya bi adamı ekarte etti.
İndirdiler.

Sarı kartı gördüler.
Topu ayağından açtığı bir pozisyonda da, açılmış topa yetişti, adamı geçti, ortayı yaptı.
Aslında etkili yere gitti ama girmedi..

Adam yeni olmasına rağmen etkisiz değil.

Top ezmek ne?
Her topta rakip kaleye mi inecek 2. haftasında?

ts-61mert61-ts
07.02.2009, 13:15
Alanzinho bence gayet güzel oynadı .. maçın son dakkalarında girmesine rağmen iyidii.. şut çekemiyo daha ama güzel paslar veriyıo..
ve adam geççişleride güzel.. kusuru sadece biraz zayıf.güç yok..
ama zamanla inş. takıma daha faydalı olcak..
61mertcan61

Erdem Keser
07.02.2009, 13:17
Ya ben dün akşam farklı bir maç izledim galiba :)

Alanzinho ne yaptı :)

Aldığı topları ezdi. Fiziksel olarak çok güçsüz...

Adam olacak çocuk izlenimi vermedi bana açıkçası...

Hangi topları ezmiş ?

Perşembe günü saat 23.00'te maçın tekrarı verilecek , o gün dakika dakika neler yaptığını not edip yazacağım siteye.

Oyuna girer girmez topu ayağına ilk aldığı anda Dos Santos'la karşıya karşıya kalmış ve dar alandan çıkaramamıştı topu.Bunun dışında sol içten gelip 2 kişiyi rüzgarıyla geçtiği içe katedip Gökhan'a çıkardığı , yine soldan içeri girerken Colman'ın kontrol edemediği -ki edebilseydi net gol pozisyonuydu- poziyonları , bunun dışında Barbaros'un yanında geçerken adeta göremeyip yaka paça indirdiği ve sarı kart aldığı pozisyonlar ilk aklıma gelenler.Zaten geçseydi kontra bir pozisyondu ve tehlike yaratması muhtemeldi.Soldan ayağına alıp sağdaki boşluğa gönderdiği 3 tane akıllı topla , bu kadar kısa süre içerisinde oyun görüşününde genişliği hakkında fikir verebiliyor.
Bunun dışında ayağına alıp rakibinden kurtaramadığı top dışında hangi topu ezmiş , hangisini olumsuz kullanmış sizde bi hatırlatın bakalım.Yada perşembe günü maçın tekrarını bir daha seyredelim , daha sağlıklı tartışabiliriz.

pReN@_61
07.02.2009, 13:17
Alan'ı çekiştirip durmayalım bence daha durun bakalım dün 1 bugün 2...Sabretmek lazım biraz daha...İyi olacak iyi

bjk maçında patlama bekliyorum bizim deli fişekten :)

Bülent AKBULUT61
07.02.2009, 13:21
hayret arkadaşlar fotomac bile 4 sayfa ayırmış TRABZONSPORA en sonda anlatılar galiba bu istanbul basını TRABZONSPORLA mücadele edilmiceğini.korkun yavaş yavaş geliyoruz.bu arada bu alanziho iyi işler yapacak ama kimi kesecek o mechul.

Uzunoğlu
07.02.2009, 13:21
Teker teker gelin :)

Maçı gelin Yattara-Alanzinho değişikliğinin öncesi sonrası olarak değerlendirelim. Öncesimi daha iyiydi sonrası mı?

Kim ne derse desin ben stadda maçı izledim. 2. yarı atak yaptığımız kalenin arkasındaydım. Fizik gücü yerlerde sürünen bir oyuncu bu adam. Hakkınıda vereyim hızlı ve top hakimiyeti güzel ama güçlü defanslarda çok ezilecek.

Uğur Gündüz
07.02.2009, 13:23
Aslında bu maçın zorlu geçeceği sinyalini taraftar forumlarındaki " rahat kazanırız, 5-6 yaparız, en rahat maçımız v.s " gibi saçmalıklar vermişti. İşin garibi akıllanmıyoruzda, en son Kocaeli maçı için bu tür şeyler yazılmıştı, sonuç malum.

Muhteşem bir galibiyet oldu. Üç sülüklerin son dakika galibiyetlerinin ne kadar sinir bozucu olduğunu düşünürsek şimdi onların sinir sistemleri oynasın bakalım.

Bülent AKBULUT61
07.02.2009, 13:25

Maçı gelin Yattara-Alanzinho değişikliğinin öncesi sonrası olarak değerlendirelim. Öncesimi daha iyiydi sonrası mı?

Kim ne derse desin ben stadda maçı izledim. 2. yarı atak yaptığımız kalenin arkasındaydım. Fizik gücü yerlerde sürünen bir oyuncu bu adam. Hakkınıda vereyim hızlı ve top hakimiyeti güzel ama güçlü defanslarda çok ezilecek.yapma dur bakalım arkadaşım hemen ön yargıya varma adam bir birkac mac 90 dakika oynasın o zaman göruyuz.ama tabiki bu takımda ersun yanal yattarayı cıkartmasında başka bir şey istemiyorum .alanzhonya yedek kalırsa kalsın

Terzioğlu
07.02.2009, 13:27

Kim ne derse desin ben stadda maçı izledim. 2. yarı atak yaptığımız kalenin arkasındaydım. Fizik gücü yerlerde sürünen bir oyuncu bu adam. Hakkınıda vereyim hızlı ve top hakimiyeti güzel ama güçlü defanslarda çok ezilecek.
Norvec ligi zaten fizik güce dayali bir lig. Bu adamin Norvec'te neler yaptigini hepimiz biliyoruz. Bence kesinlikle sorun olmaz. Alanzinho cok üst düzey bir futbolcu.

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2009, 13:28
Yattara ya da alenzinho mevzusu değil bu.

Ben sorayım o zaman golü attıktan sonrası mı, yoksa öncesi mi?

Golü atmadan önce sahada yattara vardı iyiydik.
Golü yedikten sonra da alenzinho vardı, gene iyiydik.

Mevzu takımın genel performansı idi.
Ne yattaraydı ne de alenzinho.

Golü atıp rehavete girdiler.

Sanki yattara varken adamlara baskı kurduk tayfunun golünden sonra.

Emirhan Makul
07.02.2009, 13:28
Herşey Unutulur Ama Barbarosun O Küfürü Unutulmaz Sen Rahat ol Barbaros Unutmayacağız
Sende Listedesin Elbet görüşeceğiz her maçda bir çirkef var zaten.

Uzunoğlu
07.02.2009, 13:29
Ben Alanzinho çok kötü bir oyuncudur demiyorum. Sadece transfer döneminde bize sunulan oyuncu ile izlediğim oyuncu arasında dağlar kadar fark var diyorum.

Uzunoğlu
07.02.2009, 13:30
Norvec ligi zaten fizik güce dayali bir lig. Bu adamin Norvec'te neler yaptigini hepimiz biliyoruz. Bence kesinlikle sorun olmaz. Alanzinho cok üst düzey bir futbolcu.

Ya Allah aşkına bana norveçte oynayan bir oyuncu ismi söylesene :)

deepmavi
07.02.2009, 13:31

Fizik gücü yerlerde sürünen bir oyuncu bu adam. diyorsun renkdaş Alanzinho maçın son on dakikasına doğru orta sahada 2 ankaragücü futbolsunu öyle bi geçti adamlar Alanzinho boğazından çekerek durdu anladılar başka türlü durduramıcaz ben bu anca böyle durabilirim dedi ki orda faul olmasaydı o pozisyon ya gol olurdu ya da gol attırırdı

habibyazici61
07.02.2009, 13:32
Herşey Unutulur Ama Barbarosun O Küfürü Unutulmaz Sen Rahat ol Barbaros Unutmayacağız
Sende Listedesin Elbet görüşeceğiz her maçda bir çirkef var zaten.

Vallahi kardeşim gol yememize falan değil Barbarosun o küfürüne bozuldu en çok kafam.Golü yedikten sonra içinde patlamıştır.Bide Ankaragücü oynağı maçlarda her pozisyonda yere atlamak yerine biraz top oynamaya çalışırsa belki 2-3 maç kazanırlarda ligde kalırlar.

Uzunoğlu
07.02.2009, 13:34
Fizik gücü yerlerde sürünen bir oyuncu bu adam. diyorsun renkdaş Alanzinho maçın son on dakikasına doğru orta sahada 2 ankaragücü futbolsunu öyle bi geçti adamlar Alanzinho boğazından çekerek durdu anladılar başka türlü durduramıcaz ben bu anca böyle durabilirim dedi ki orda faul olmasaydı o pozisyon ya gol olurdu ya da gol attırırdı

Fizik gücü yetersiz diyorum koltuk değnekleriyle dolaşıyor demiyorum :)

fetih aydın
07.02.2009, 13:35
Öncelikle Emirhan'ı tebrik ediyorum.Umut kafayla gol atıcak dediğinde içimden dalga geçmiştim.:) Aynı zamanda Yattara'yıda tebrik ediyorum.Ersun hoca Yattara'yı çıkardı küstürdü cart curt hikayelerinide bırakalım artık.Adam bütün hafta boyunca onlarla birlikte.Fakat bu seferde Alanzinho kolbastı oynamadı sanırım.:)

Terzioğlu
07.02.2009, 13:35
Ya Allah aşkına bana norveçte oynayan bir oyuncu ismi söylesene :)
En basitinden John Carew, John Obi Mikel, John Arne Riise, Morten Gamst Pedersen gibi yildizlar bu ligden gelme.

habibyazici61
07.02.2009, 13:36
Öncelikle Emirhan'ı tebrik ediyorum.Umut'un kafayla gol atıcak dediğinde içimden dalga geçmiştim.:) Aynı zamanda Yattara'yıda tebrik ediyorum.Ersun hoca Yattara'yı çıkardı küstürdü cart curt hikayelerinide bırakalım artık.Adam bütün hafta boyunca onlar birlikte.Fakat bu seferde Alanzinho kolbastı oynamadı sanırım.:)

Oynamaya çalıştı bir ara beceremedi oturdu alkışladı :):)

serdaracıl
biraz haddi aşan bir yorum olacak ama, deplasman maçlarında hüseyin'e ihtiyaçımız var. Ancak içeride oynadığımız maçlarda, hüseyin'in yerine ceyhun ya da solda Alan oynayamaz mı. Deplasmanda kesici, içeride yaratıcı oyunculara şans tanınmalı bence

Uzunoğlu
En basitinden John Carew, John Obi Mikel, John Arne Riise gibi dünyaca ünlü yildizlar bu ligden gelme.

Oradan çıkanları demiyorum orada oynayanları soruyorum :)

Norveç ligi ile alakalı uzman olmuşsunuz ya ondan soruyorum bizleri bilgilendirin :)

Mehmet Fatih Yavuz
07.02.2009, 13:39

Norveç ligi ile alakalı uzman olmuşsunuz ya ondan soruyorum bizleri bilgilendirin :)

Uzun derdin ne anlamadım da, bi ligi tanımam için orada oynayan topçuları tanıma ihtiyacı da nerden çıktı?

Norveçle yaptığımız milli maçlarda orada oynayan adamların görüntüsü bile yeterli.

Hepsini geçelim, iskandinav bölgesinde yaşayanların fiziki yapısı sebebi ile kuvvetli olduklarını bilmek için topçu tanımaya gerek yok.
Bilindik bir gerçek olan isveç-norveç bölgesinin oyuncularının fizik olarak güçlü oluşlarına ispat için de oradan topçu adı vermeme gerek yok.

Altının sarı olduğunu ispatlamak için kimyasal fiziksel özelliklerini sana saymak zorunda değil kimse.

Terzioğlu
07.02.2009, 13:40

Marek Sapara, Abdou Razack Traore, Skjelberg

Bu oyuncular Sampiyonlar Liginde Chelsea'ye kök söktürmüs takim Rosenborg'da oynuyor.

Murat Erdem
07.02.2009, 13:41
TRT 1 de maçı anlatan öküz, Alanzinho ya durmadan Alenziyone dedi çıldırtdı beni.
Yahu bu kadar olmaz ya, bu adamlara senin benim vergimle maaş ödeniyor.

Uzunoğlu
07.02.2009, 13:42
Uzun derdin ne anlamadım da, bi ligi tanımam için orada oynayan topçuları tanıma ihtiyacı da nerden çıktı?

Norveçle yaptığımız milli maçlarda orada oynayan adamların görüntüsü bile yeterli.

Hepsini geçelim, iskandinav bölgesinde yaşayanların fiziki yapısı sebebi ile kuvvetli olduklarını bilmek için topçu tanımaya gerek yok.
Bilindik bir gerçek olan isveç-norveç bölgesinin oyuncularının fizik olarak güçlü oluşlarına ispat için de oradan topçu adı vermeme gerek yok.

Altının sarı olduğunu ispatlamak için kimyasal fiziksel özelliklerini sana saymak zorunda değil kimse.

Fatih bu söylediklerin genel, klişe yargılar. Eğer bana Norveçte yılın yabancısı seçildi deniliyorsa bunu diyen adam sayacak diğer iyi yabancıları...

Türk futboluna uzaktan bakan bu ligde 2 takım var gerisi bir işe yaramaz diyor. Bu ne kadar doğruysa hiç bilmeden başka bir lig hakkında klişe sözlerle yorum yapmak o kadar doğru...

deepmavi
07.02.2009, 13:43
Bazı kuklalar Alanzinho eleştirmeye başladı adam daha 40 dakika oynadı harbiden insaf nasıl bir zihniyet Alanzinho oynadığı süre boyunca hiç kötü oynamadı bazıları olumsuzluk çıkarmaya doğurmaya başladı anlaşılan Alanzinho bundan sonra attığı her gol her asist onlara kapak olucak

Uzunoğlu
07.02.2009, 13:43
Marek Sapara, Abdou Razack Traore, Skjelberg

Bu oyuncular Sampiyonlar Liginde Chelsea'ye kök söktürmüs takim Rosenborg'da oynuyor.

Fm topçuları :)

Delikanlı gibi söyle hangi siteden baktın :)

Terzioğlu
07.02.2009, 13:44
Norvecte yilin yabancisi degil yilin oyuncusu secildi.

Onur Akyüz
07.02.2009, 13:45
norveçte oynayan futbolcuyu niye bilmek durumundayız?
burundi liginde kim oynuyor?
belçika liginde kim oynuyor? anderlechtten biliriz 1-2 topçu,
hollanda 2. liginde hangi futbolcular var?

bu çok sağlam bir mantık degil bence.

Uzunoğlu
Norvecte yilin yabancisi degil yilin oyuncusu secildi.

Dersini iyi çalış çık karşıma :)

Terzioğlu
Fm topçuları :)

Delikanlı gibi söyle hangi siteden baktın :)
Bu oyuncular hakkinda transfer basliginda yazilar mevcut. Istiyorsan git bak. Hatta farabi abininde bu oyuncular hakkinda yorumu vardi. Oradan biliyorum.

Terzioğlu
07.02.2009, 13:46
Ben mi, sen mi?

Adem Köse
07.02.2009, 13:47
Alanzinho bence dünkü o takım içerisinde,oyunda kaldığı dakikalarda gayet iyiydi.İki kez tehlikeli asist yapıyordu,topu alınca direk dikine kaleyi düşünüyordu,topla birlikte ne kadar süratli bir oyuncu olduğunu gösterdi.Tek göze batan yanı, fizik gücünün yetersiz görünüşüydü bana göre,bunu da Norveç liginin çok öncesinden bitmiş olmasına ve bizim takımla birlikte çok az zaman kondisyon çalışmasına bağlıyorum.

Uzunoğlu
Bu oyuncular hakkinda transfer basliginda yazilar mevcut. Istiyorsan git bak. Hatta farabi abininde bu oyuncular hakkinda yorumu vardi. Oradan biliyorum.

Saydığın 3 oyuncunun özelliklerinden bahsedebilirmisin.

Mehmet Fatih Yavuz
Fatih bu söylediklerin genel, klişe yargılar. Eğer bana Norveçte yılın yabancısı seçildi deniliyorsa bunu diyen adam sayacak diğer iyi yabancıları...

Türk futboluna uzaktan bakan bu ligde 2 takım var gerisi bir işe yaramaz diyor. Bu ne kadar doğruysa hiç bilmeden başka bir lig hakkında klişe sözlerle yorum yapmak o kadar doğru...

Hangi takımı neye göre sayarsan say, norveç ligi fizik gücüne dayanan bir lig.
O ligde 2 sene üst üste yılın oyuncusu seçilmiş bir adamın fizik gücünün eksikliğinden bahsetmek abes olur.

Adam 2 haftadır oynuyor. O da bölük pörçük zaten..

Boşluk yakaladığında fırıldak gibi çevirdi adamları.
Hangi fizik gücü?

Çenesine gelen darbede ayakta mı kalacaktı?

Onur Akyüz
07.02.2009, 13:49
abi bu nedir ya?
scout denen birşey var!

Uzunoğlu
Hangi takımı neye göre sayarsan say, norveç ligi fizik gücüne dayanan bir lig.
O ligde 2 sene üst üste yılın oyuncusu seçilmiş bir adamın fizik gücünün eksikliğinden bahsetmek abes olur.

Adam 2 haftadır oynuyor. O da bölük pörçük zaten..

Boşluk yakaladığında fırıldak gibi çevirdi adamları.
Hangi fizik gücü?

Çenesine gelen darbede ayakta mı kalacaktı?

Tamam fatih ben diyorumki dün gece izlediğim Alanzinho bana Tomas Jun imajı verdi sen diyorsun ki Şota imajı verdi bana. İnşallah sen haklı çıkarsın...

Mustafa Demir
simdide alanzinhoyumu tartisiyonuz. Ben onun gibi rahat adam gecebilen bir futbolcu tanimiyom super bi adam cok faydali olacak o takimda tartisilacak ve kesilecek bi isim varsa oda colmandir

Bülent AKBULUT61
07.02.2009, 13:50
norvec liginin neyi varmış ya orda topcu aldık diye kötü'mu oldu orda harikalr yaratan adam bizim ligtete oynar.niye oynamasın adam tam bizim istediğimiz gibi top oynuyor bu kadar karamsar olmayın arkadaşlar adam daha top oynamadan hemen muhalife başlatınız iyi olacak nededi SADRİ başkan yedek oyuncu almıcaz direk oynayan oyuncu alacaz demekki bu adam ilk 11 de yeri garanti .ersun yanal bukadar 'da cahil adam deyildir galiba yattarayı kesip alnziho'yu oynatmayı düşünmez adamın kafası ucururlar be.

Şahinoğlu
07.02.2009, 13:51
Uzunoğlu hayatında top oynadınmı delikanlı gibi söylermisin pc hariç ama :) Alanzinho'nun fizik gücü yerlerde sürünüyomuş bilmeyende kondisyoner sanacak seni, burda 20 dakikayla futbolcu eleştirmek hemde Trabzonspor'un futbolcusunu eleştirmek doğru değil, bu oyuncunun transferi için uğraşan Sadri Şener başkana sonra Ersun hocaya ve sonrada oyuncudan takımımız için beklentisi olan bize yaptığın haksızlık olur, seni yaptığın burda ben demiştim demek için olurda iyi oynamazsa burda ilerde hava basmak niyetin bu biliyiorum, sende Sadri Başkan'ın dediği Trabzon milleti dünyaya eleştirmek için gelmiştir dediği Trabzon'lulardansın size inat şampiyon olacak bu takım sayın kondisyoner.

Hamza Öztürk
07.02.2009, 13:51
bu uzunoglu su haddini bilmez yerel medya gibi bana sorarsaniz
la olsun torba dolsun
adamin ayagina top gelince her an süprizlerle karsilasabilecegimizi cümle alem gördüde sen at gözlüklerinle göremedin sanirim

Bülent AKBULUT61
07.02.2009, 13:52
Bazı kuklalar Alanzinho eleştirmeye başladı adam daha 40 dakika oynadı harbiden insaf nasıl bir zihniyet Alanzinho oynadığı süre boyunca hiç kötü oynamadı bazıları olumsuzluk çıkarmaya doğurmaya başladı anlaşılan Alanzinho bundan sonra attığı her gol her asist onlara kapak olucaktebrikler kardeşim senin gibi insanlar karşısında TRABZONSPORUMUZ her zaman ayakta kalcaktır:alkış::alkış::alkış:
:alkış::alkış: