PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR 2 -1 Ankaragücü

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18

Ceyhun Öncü
06.02.2009, 23:15
Yanal 'Oyun bizi memnun etmedi'
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, "Bugün bizim adımıza sonuca sevindiğimiz bir maçtı. İstediklerimizi sahada yapamayan bir Trabzonspor vardı. İki haftadır oynadığımız iyi oyun ve organize takımdan bugünkü dağınık ve bireysel oyun oynama gayreti içinde olan bir takıma dönüştük. İlk 15 dakika sonrasında oyun ritminden uzaklaşan, rakibin baskısına karşı organize olamayan bir takımdık. Sezon başından beri en dağınık ve koordinesiz oyunumuzu oynadık. Maç sonunda oyuncularımızın da soyunma odasında bu tespiti yapmaları da bizim için sevindirici oldu. Çok iyi mücadele eden bir rakip vardı. Her takımın birbirine karşı direnç gösterdiğinde sonuç alabilecek durumda olabileceğini görüyorsunuz. Van maçı vardı geçmiş yıllarda. Ona benzer bir karşılaşma oynamak durumda kalıyorduk neredeyse. Bugünkü oyun bizi memnun etmedi. Kazanmak teselli oldu ama tekrarlamamamız lazım. Takım olarak böyle oynamayı hak etmiyoruz. Buradan bir ders çıkarmak gerektiğini düşünüyoruz" dedi. Kutlu: "Aleyhimize düdükler çalındı"
Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu ise, "Öncelikle soğukkanlı olmaya çalışıyorum. Futbolcularım rakipten daha çok hakemle uğraşmak zorunda kaldı. İkinci yarıda ilk üç maçta da başımıza aynı şey geldi. Aleyhimize düdükler çalındı. Bazı insanların bazı kişilerle kişisel problemi olabilir. Bunları başka yerde halletsinler. Biz hocalara yazık, taraftarlara yazık. Benim çocuğum evde beddua ediyor belki. Yazık, dikkat edecekler. Ankaragücü büyük bir camia" diye konuştu.
Tayfun Cora
Trabzonspor'un ilk golünü atan Tayfun Cora, "Çok iyi oynadık, maçı bırakmadık. Takımda inanç vardı. Biz biliyoruz ki çok iyi mücadele edince her takımı yenecek güçteyiz. Ben de takıma katkı yaptığım için çok mutluyum. İnşallah bu galibiyetlerin devamı gelir. Önümüzde 3 aylık süre var. Bu üç ayı elimizden geldiğince fedakarlık yaparak birbirimize destek olarak geçirmek ve sonunda mutlu sona ulaşmak istiyoruz" dedi.
Umut Bulut
Umut Bulut ise, "Oyuna iyi başladık ve iyi pozisyonlar yakaladık. Onları gol yapabilsek farklı olurdu. İyi oynadığımızı söyleyemem. Ankaragücü de oyunumuzu bozdu. Onları da tebrik ediyorum. Böyle maçlarda biraz daha dikkatli olmazsanız gol yersiniz ve maç zora girer. Bazen böyle maçlar oynayacağız. Bu maç önümüzdeki maçlar için ders oldu diyebiliriz. Önümüzde çok önemli Beşiktaş maçı var. İyi hazırlanıp galip gelerek yolumuza devam etmek istiyoruz" ifadesini kullandı.

Mustafa Ayazoğlu
Kolbastı görüntüleri nerde kaldı

Halit Aydın
Bu takımdan Yattara çıkınca adamlar sol kanattan akın akın geliyorlar. Yattara çık-ma-ma-lı.

İki maçtır Yattara çıkınca atak üstüne atak yedik.

61viya
Ben biliyorum ki,pek çok taraftarımız penaltı dedikelri pzoisyon gerçektne penaltı olsa,"Evet abicim,adamalrın penaltısını yedi hakem" derdi burda.Gördüğüm kadarıyla yok böyle bir yorum...

Biz galibiyetler sonrası,rakibin haklı olduğu pzisyonalra çamur atan tiplerden değiliz,bir anlasalar şunu.

Mustafa Önal
bizim takımın gözüken en büyük sorunu iç saha maçları gibi gözüküyor. içerdeki maçlar nasıl oluyor çözemiyorum ama bir şekilde zor geçiyor. ilk golü erken bulsakta , geç bulsakta zorlanıyoruz. bu işe çözüm bulmalıyız.

songun tribünleri ateşlemesi cidden çok önemli bir atrı değer. alanzinhonun ve diğer oyuncuların oyunun son bölümde sorumluluk alma istekleri sevindirici.
bundan sonraki her maç daha da zor olacak. tüm futbolcularımızı teker teker kutluyorum tekrar.

Yasin İriş
İşte Yanal'ın açıklamaları;

"Rakibimizi kutluyorum, inanılmaz iyi mücadele ettiler. Oyunun başından sonuna kadar çok dirençliydiler, oyunun ilk 15 dakikasında çok pozisyon bulduk daha sonra rakibimiz baskısına seyirci kaldık. Yaptıkları mücadele takdire şayandı, oyunun her yerinde baskı yaptılar, bizi oynatmadılar ve aynı zamanda oynadılar da. Ritmimizi bozdular. Takım olarak inanılmaz bir ders çıkardığımızı düşünüyorum. Bireysel oyunun bize yarara getirmeyeceğini, kollektif olarak mücadele ettiğimiz zaman daha farklı bir takım olduğumuz yönünde herkes iyi bir ders aldı, umarım bunu bir daha tekrarlamayacağız. Bütün oyuncularımız organize olamadı, hücumda bireysellik takımımızı olumsuz etkiledi. Belki biraz savunma yaparken, öndeki oyuncuların katkısıyla bunu yaptık. Bugün arzu ettiğimiz, oyun disiplinene bağlı oyunu oynayamadık. Son dakikada golü atacağımızı biliyorduk, bunu istedik. Oyuncularımızla durumumuzu değerlendirip bir daha böyle bir maç oynamayacağız. Ligde her takım her takıma karşı çok iyi oynayabiliyorlar. Ligde bu nedenle zirve alt taraf çok zor belirlenecek diye düşünüyorum.

Ankaragücü'nü de öven Ersun Yanal;

"Ankaragücü bugün güçlü olduğunu gösterdi, herkes birbirini yenebilir. Çok ciddi bir iş yapıyoruz, geçmişte de Trabzonspor, Vanspor'a kaybedip çok rahat şampiyonluğa uzanacağı düşünülürken, bu hedefinden uzaklaşmıştı. İki haftadır seyircimizin önüne çıkmamıştık, herşeyin çok güzel olması gerekiyordu ama olmadı. Biz bu değiliz, daha iyi oynayan bir takımız. Bir daha böyle top oynamayacağı, bize yakışanı oynayacağız." diye konuştu.

Cagdas Topal
06.02.2009, 23:16
İlk yarıdaki egemenin yaptıgı hareket pozisyonu penaltı mı ? Eger penaltıysa ben o... degilse sen o... sun tamam mı

Üzeyir Gönül
Şu aralar ezikbahçelilerin çiftliği antu.com'da takımımıza sallayıp duruyorlar. Neymiş, şampiyonluğu bize hediye edeceklermiş; neymiş, hakemler bizi kolluyorlarmış; neymiş, siyaset bile (Bakan Faruk Özak) bizden yanaymış; neymiş, pozisyon penaltıymış, faul değilmiş gibi yorumlar yapıyorlar.

Kendilerinden başka kimseye saygıyla yaklaşmayan, oynadığımız futbolun hakkını veremeyen kişilere ben zaten ne diyeyim ki! Başkanları Aziz Yıldırım'ın şampiyonluklarını masa başında aldığını hatırlatmamız bile gereksiz. Valla, çok değerli ezikbahçeli arkadaşlarım var; ama bazılarına gerçekten şırınga ile akıl enjekte etmek gerekiyor. Kapasiteleri yok abicim!

Abdülkadir Kılıç
Umut'a laf edip Yattara'yı övmek heleki şu maçtaki en saçma şey. alanzinho daha kendini tam gösteremedi daha iyi olacağına inanıyorum. maçtaki en kötü şeyse Barbaros adlı şahsın gol attıktan sonra küfür etmesi ve maç sonu Hakan Kutlu'nun hakeme saldırmasıydı. Takım olarak bilmem ama ahlak yönünden büyük problemi var Ankaragücü'nün.

LANGARA
iki haftadır iyi futboldan sonra böyle bir şey olacağı belliydi.bence ersun yanal oyuncuları hafta içinde bu yönde sürekli uyarmıştır ama ne yaparsın insanoğlu yine de rehavete kapılabilir.çok şükür ki son dakikada da olsa galip gelmesini bildik.takım bu akşamdan ders çıkaracaktır muhakkak.

ayrıca kolbastıya her hafta yeni oyuncuların girmesi de harika bir olay.
sene sonunda inşallah şampiyonluk gelecek.inşallah.

UğuR
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Anasayfamızdaki kim nasıl oynadı bölümünde Ankaragücü maçındaki futbolcularımızla ilgili değerlendirme yapabilirsiniz.

ReaL Hamsi
VAlla Hakan Kutlu iyi güzel diyor bizim Gökhan Ünal a yapılanda resmen penaltıydı artık ille adamın bacagını kopartmak gerekiyor penaltı olması için galiba resmen ayagına bastı hakemde pozisyona yaklasık 5 metre uzaklıktaydı vermedi.

Cafer Bulur
06.02.2009, 23:17
Valla 50. dk dilimde tüyler bitti...kahvede izledim yalvardim cikar hüseyini koy ceyhunu...daha sonra60-65. dk larda koy alanzinho yu cikar umutu..en son cikarmasi gerektigi isim yattaraydi...ileriye topu tasiyan tek adamdi...
ilk isim hüseyin daha sonra umut...ama gol atti orasi ayri bir mesele...
umut-gökhan-yattara haftaya devam...
Yapma gözünü seveyim,halen yattara diyorsun baska bir sey demiyorsun.
Yattara yine yoklari oynadi ve sen topu ileri tasidi diyorsun.Hangi topu ileri tasidi?
Defansa zerre kadar yardim etmedigi gibi dogru dürüst bir kere adam bile gecemedi.Bu oyuncu oyundan cikmayacakti da kim cikacakti?
Haftaya yattara yedek baslamali.Yanal yattarayi kazanmak icin cok caba harcadi ama ayni derecede caba yattara tarafindan gösterilmedi.
Bir de oyundan cikarken yüzü asagida.Ne yapti da moralini bu kadar bozuk göstermesi gerekiyordu?Resmen oyuna giren alanzinho ya hakaret etti desem yeridir.
Simdi yattara hayranlari üstüme gelir ama farketmez,ben buradayim.:)

amour_61
Ersun hoca şu alanzinho ile yattarayı değişmesin çok alakasız bir değişiklik.
Yattara cıkınca sağ kanat tamamen öldü ordan atak yemeye başladık.
Alanzinho ile yattara değişikliği alakasız bence

Samet Yildirim
Bu takımdan Yattara çıkınca adamlar sol kanattan akın akın geliyorlar. Yattara çık-ma-ma-lı.

sen isteidin kadar bagir kimse anlamaz....ilkem birkeren ataga kalkabildi mi ?? birtane orta yapti mi ?? yattara emek rakibe kroku demek....yattara cikmamali...

ayni görüsteiym...

Faruk UYSAL
Maçın başında aynı pozisyon içinde geçen gollük enstantanelerden sonra rahat bir galibiyet alacağımızı düşünmüştüm ama yanılmışım. Çok zor oldu. Neyseki haftayı öyle ya da böyle 3 puanla kapatmamız bizi mutlu etti. Yoksa hepimizin morallari bozulacaktı.

Son dakikalarda atılan altın değerindeki golün Umut'tan gelmesi daha bir anlamlı oldu. Bu oyuncumuzun bu maça kadar kaçırdığı pozisyonlardan dolayı ben de çok saç baş yoldum; bu doğru. Ama şunu da belirtelim ki bu futbolcumuz ilk haftadan bu yana oynadığı bütün maçlarda inanılmaz derecede koştu ve mücadele etti. Bunu kimse yadsıyamaz. Zaten o, bu denli mücadele etmeseydi biz maçlara çift santrafor çıkabilir miydik, bilemiyorum.

Bu akşam fb ve Ankara maçlarında gösterdiğimiz iyi performansa nazaran tutuk bir maç oynadık diye düşünüyorum. Aşağı yukarı her maç çok beğendiğim Colman ve Selçuk, bugün oyuna pek ağırlığını koyamadılar. Özellikle Selçuk biraz formsuzdu. Ama haftaya bu muhteşem ikiliden çok şey bekliyorum. Onlar bizim orta sahadaki gözbebeklerimiz.

Büyük Şef yine her zamanki gibiydi. Böyle bir oyuncumuzun olmasını gerek defansımız, gerekse de takımımız için çok büyük bir güç ve güven kaynağı olarak görüyorum.

Sonuçta kesin favori olarak çıktığımız bir maçı zor da olsa çok şükür kayıpsız geçtik. Maçta 5 oyuncumuz sarı kart ceza eşiğindeydi; neyse ki hasarsız atlattık. Dolayısıyla tam kadro çıkacağımız bjk önünde fb'ye karşı oynadığımız oyunun bir benzerini sergileyebilirsek bu sefer cezayı keseriz diye inanıyorum.

SARI61
Barbaros cok hirsliyldi bize karsi noldi barbaros renginmi soldİ mactan sonra su jaba varya surekli hakemle tartisti en sonunda patladi ulan dedim lagim faresİ kari gİbİ konusup durma dedim herkes guluyor bana ama bir anlik ofkeydi iste

tsmetu
06.02.2009, 23:18
Biz şimdi rahat rahat uyuyalım artık bu ezikler düşünsün bakalım.

Halit Aydın
Hakan Kutlu ilk yarı Egemenin pozisyonu penaltıydı diyor. Be adam madem penaltıyı gördün peki o kişinin Egemen değilde Selçuk olduğunu nasıl göremedin.

Mustafa Ayazoğlu

Kesinlikle katılıyorum, bugün ki golüde o yüzden yedik

ph=61
Arkadaşlar yükleyin artık şunları sabır kalmadı..

salihismet
maratonda izleyin bakin, erman toroglu hem penalti hemde kirmizi diyecekdir, hatta baska pozisyonlar bulup trabzonun alehinde kullanacakdir, cünkü eskisehir macindan sonra bunu kendiside söyledi. eskisehir macinda hanki yöneticimiz penalti pozisyonuna penalti deylidi dediyse, ayni seyleri baska maclardada söyliyecekler mi diye bir seyler söyledi.

ama su bir gecekki berbat bir futbol ortaya koyduk, gecen haftalara bakarak 3-0 begenmeyenler bile vardi, ben korktumki ankaragücü sahaya cikmiyacak, öyleya 5-0 veya daha fazla yiyecegine sahaya cikma isi 3-0 la kurtar. isin hicte öyle olmadigini gördük.

ben 3 puana bile sevinemedim, cünkü bir seyler arayanlarin eline bayagi kozlar verdik, penaltinin calimamasi gibi, bu gibi durumlarin üzerine hem yerli medyada hemde ulusal medyada baliklama atlayacaklar var, hepsi sirada bekliyor.

birde su var; gercekci düsünmek gerekirse alanzinho ve yattara yan yana asla oynatilmaz, asla oynatilmaz derken 5-o dan sonra oynatilir tabiki, yada 8 kisi kalan takima karsi.

tsmetu
06.02.2009, 23:19
Oynayın uşaklar haydeeeee.

EmrahYalçınalp
06.02.2009, 23:19
Maçın son anları, kolbastı show, Egemen'in 3lüsü... Sanırım zamanıma kıyıp upload edeceğim bu videoyu... Birazdan!!! :)

tunganyan
06.02.2009, 23:20
Allah rızası için birisi Egemenin maç sonundaki 3'lüsünü kaydettiğini söylesin youtubeye falan koysun lig tv tam o sırada reklama girdi kafayı yedimmmm yaaa....

Mustafa Önal
maç içinde ciddi konsantrasyon bozuklukları yaşadık. özellikle 30 lu dakikalarda maçı koparacğımız bölümlede kaptığım topları birbirlerine bırakma derdine çok top kaybı yaptık.

maç sonu ersun hocanın dediği gibi futbolcularında kötü oyundan dolayı üzgün oldukları ve daha çok ders almaları gerektiklerini bilmeleri sevindirici.

batugol
ankaragucluler kendileri icin yapilan planlari cok iyi biliyorlar
o yuzden normal olan seyleri bile farkli goruyorlar
bosu bosuna bagiriyorlar, zirliyorlar, aglayacaklari yer burasi degil, hakan kutlu da cok iyi biliyor ama ne yapsin
bugun top bizim ayagimizda cok durmadi ama genede cok pozisyon bulduk
lig tvnin macin onemli anlarini seyreden bir kisi ankara gucunu ezdik sanir
her ne kadar ersun hoca her mac zor dese de
bu mac icin bence futbolcular kafaca iyi hazirlanmamislar

agasaro
06.02.2009, 23:21
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/69238_2_090206220304.jpg http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/69238_3_090206220304.jpg
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/69238_4_090206220304.jpg
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/69238_5_090206220304.jpg

Bu maç istatistiklerini Hakan Kutlu'ya gönderin. Çok üstün oynadıkları maçı iyice analiz etsin. Hakan Kutlu'nun çocukça, çapsız ve tahrik edici davranışlarına çok kızgınım. Bu davranışıyla asansör takımların gezgin teknik direktörlerinden başka birşey olamayacağını gösterdi.

Mehmet S. Pervan
http://www.trt.net.tr/Anket/AnketSonuc.aspx?AnketKodu=51898f8e-2c9d-4d61-89c8-fc05c7929199

ANKETE KATILALIM LÜTFEN !!!

Cagdas Topal
Ah be Yattara'm böyle yapma sen böyle yapınca hem kendin üzülüosun hem seni sevenleri üzüyorsun :(

Mustafa Önal
bizim takımın gözüken en büyük sorunu iç saha maçları gibi gözüküyor. içerdeki maçlar nasıl oluyor çözemiyorum ama bir şekilde zor geçiyor. ilk golü erken bulsakta , geç bulsakta zorlanıyoruz. bu işe çözüm bulmalıyız.

songun tribünleri ateşlemesi cidden çok önemli bir atrı değer. alanzinhonun ve diğer oyuncuların oyunun son bölümde sorumluluk alma istekleri sevindirici.
bundan sonraki her maç daha da zor olacak. tüm futbolcularımızı teker teker kutluyorum tekrar.

SARI61
Egemenin uclusunu cok merak ediyoruz su videoyu koyan cok buyuk sevap islicek

yasin6167
06.02.2009, 23:22
kutluyorum takımızı kotu oynayıp puan almak guzel....

Berkedogan
baştan yattara ve alanzinho beraber başlasaydı acaba bu maç böylemi olurdu umut'un son dakika golüne kalırmıydık acaba

Canİlker
ya arkadaşlar video çekimi yaptım ama görüntü yan çıkıyr acaba nasıl düzeltebilirim?

erkankoc
hakan kutlu neden kendileri gol attiktan sonra de nigrisin dakikalarca yerde yatmasini, cikan oyuncusunun disari cikmamamk icin ugrasmasini,her mac durusunda kenardan su atip zaman gecirmelerini..iceri iki top atip zamandan calmaya calismalarini, o bucur titanin neden saHAdan atilmadan kalabildigini , her pozisyonda sakatlamak icin futbolcularimza girip , yildirmaya calismalarindan hic bahsetmedi beyfendi....yemezler ticaret hakan kutlu...tamam iyi top cevirdiniz ama hic icraaat yoktu..song tek basina yetti kici kirik futbolcularina...yine suc bizimkilerde ...macin sonu gibi 15 dakika oynasak 5 atardikta..illa adrenalin yapicaklarya...

ugrpnk
Maçtaydım..
Futbol yoktu o yüzden yorum yapmıcam..

Ama tribünlere gelince iş değişir.. O kadar yıldır maçlara giderim.. ilk defa böyle coşkulu bi tribün gördüm.. Taraftar gerçekten harikaydı.. 1 kişilik bile yer yoktu stadda.. Çekirdekçi denilen maraton tribünü tezahüratlara o kadar iyi katıldı ki bi an dedim bunlar mı bağırmıyo..

61. dk...
Anlatılmaz yaşanır abicim...

Maç sonuna gelince..
En iyi kolbastıyı bence Umut oynuyor.. Gerisi boş :D

Samet Yildirim
06.02.2009, 23:23
Yapma gözünü seveyim,halen yattara diyorsun baska bir sey demiyorsun.
Yattara yine yoklari oynadi ve sen topu ileri tasidi diyorsun.Hangi topu ileri tasidi?
Defansa zerre kadar yardim etmedigi gibi dogru dürüst bir kere adam bile gecemedi.Bu oyuncu oyundan cikmayacakti da kim cikacakti?
Haftaya yattara yedek baslamali.Yanal yattarayi kazanmak icin cok caba harcadi ama ayni derecede caba yattara tarafindan gösterilmedi.
Bir de oyundan cikarken yüzü asagida.Ne yapti da moralini bu kadar bozuk göstermesi gerekiyordu?Resmen oyuna giren alanzinho ya hakaret etti desem yeridir.
Simdi yattara hayranlari üstüme gelir ama farketmez,ben buradayim.:)

Yattara oyuna firtina gibi basladi sonra bocaladi...ama önemli olan o degil...ileiye topu tasiyan tek isim yattara...ilkem 1 keren hucuma kalkabildi mi ?? orta yapabildi mi ?? bizde biliyoruz yattaranin performansi gerektigi gibi olmadigini...
oyundan cikan hic bir oyuncu gülücük dagitmaz...mutlu olmaz...bunlar normal yler...artik yüzü asipda cikan bir futbolcu girene hakaret yapiyorsa vay halimize:)

benim felsefem ayri seninki ayi...rakip hoca olsam sol bekime hucuma cikmak yasak derim...yattara yoksa istedigi gibi kullan sol taraf babanin yolu gibi düsün kullan derim...

tsmetu
http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/8aada967099a470da2f9c65dbc9e5399.jpgTrabzonspor 2-1 MKE Ankaragücü

Turkcell Süper Lig'in 19. haftasında Trabzonspor, MKE Ankaragücü'nü 2-1 mağlup etti. Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan karşılaşmada Trabzonspor'un gollerini 15. dakikada Tayfun ve 90+1. dakikada Umut kaydederken, MKE Ankaragücü'nün golünü 76. dakikada Barbaros attı. Karşılaşmanın 90+3. dakikasında MKE Ankaragücü'nden İlkem kırmızı kartla oyun dışı kaldı.
Maçtan Dakikalar
1. dakikada Yattara'nın sol kanattan pasında ceza alanı içinde topla buluşan Selçuk'un vuruşunda Ankaragücü'nün defans oyuncuları, kaleye yönelen meşin yuvarlağı güçlükle uzaklaştırarak oyun alanına doğru gönderdi. Topu ceza alanında önünde bulan Yattara'nın vuruşunda defans oyuncuları bu kez meşin yuvarlağı ceza alanının dışına çıkarmayı başardı.
15. dakikada Gineli oyuncu Yattara'nın sağdan ortasında ceza sahası içinde topla buluşan Tayfun'un sert şutunda meşin yuvarlak filelerle buluştu: 1-0.
27. dakikada Tayfun'dan aldığı pasla ceza alanına giren Umut'un sert vuruşunda kaleci Bora yatarak topu kornere çeldi
34. dakikada İlkem'in ceza alanına gönderdiği pasta topla buluşan Jaba'nın düzgün vuruşunda kaleci Sylva yatarak meşin yuvarlağa sahip oldu.
43. dakikada Colman'ın ara pasında topu önünde bulan Gökhan'ın ceza sahasının önünden sert vuruşunda meşin yuvarlak kale direğinin üzerinden oyun alanını terk etti.
Karşılaşmanın ilk yarısı, 1-0 Trabzonspor'un üstünlüğüyle tamamlandı.
50. dakikada Gökhan'ın pasında topla buluşan Yattara, ceza alanına girdi. Öne çıkan kaleci Bora'yı geçen Yattara, meşin yuvarlağı ayağından açınca Ankaragücü'nün defans oyuncusu De Souza topu ceza alanının dışına çıkarmayı başardı.
72. dakikada ceza alanı önünde kazanılan serbest vuruşu kullanan Selçuk'un ortasına iyi yükselen Egemen'in kafa vuruşunda meşin yuvarlak az farkla auta çıktı.
76. dakikada ceza alanının yaklaşık 15 metre önünde oluşan karambolde topa sahip olan Barbaros, kaleci Sylva'nın öne çıktığını görünce buradan yaptığı aşırtma vuruşla meşin yuvarlağı filelerle buluşturdu: 1-1.
79. dakikada Gökhan'ın ceza alanı ön çizgisinden sert şutunda top kale direğine çarparak oyun alanına döndü.
90+1. dakikada ceza alanı dışında kazanılan serbest vuruşu kullanan Selçuk'un ortasına iyi yükselen Umut'un kafa vuruşunda meşin yuvarlak filelerle buluştu: 2-1.
Karşılaşma, 2-1 Trabzonspor'un üstünlüğüyle sona erdi.
Stat: Hüseyin Avni Aker
Hakemler: İlker Meral, Serkan Gençerler, Erhan Sönmez
Trabzonspor: Sylva, Tayfun, Song, Egemen, Cale, Hüseyin (Dk. 82 Isaac), Selçuk (Dk. 90+4 Ceyhun), Colman , Yattara (Dk. 64 Alanzinho), Gökhan, Umut
Ankaragücü: Bora, Elyasa, Jaba (Dk. 81 Ceyhun), Murat, De Nigris, De Souza, İsmael Bouzid, Semavi (Dk. 88 Özgür), Barbaros, İlkem, Hasan (Dk. 46 Kerem)
Goller: Dk. 15 Tayfun, Dk. 90+1 Umut (Trabzonspor), Dk. 76 Barbaros (Ankaragücü)
Sarı Kartlar: Dk. 21 Elyasa, Dk. 21 Jaba, Dk. 78 Barbaros (Ankaragücü)
Kırmızı Kart: Dk. 90+3 İlkem

kübraTs
Allah'im sükürler olsun! Moralimiz alt üst olacakti golü yedigimiz an resmen yikildim ama maci alacagimizi biliyordum icime öyle bir dogdu ki,dedim gol atmassak Trabzonsporlulugumdan süphe ederim.Golü attigimiz ani hatirlamiyorum bagirmalardan ev yikilacak zannettim:D

ph=61
ya arkadaşlar video çekimi yaptım ama görüntü yan çıkıyr acaba nasıl düzeltebilirim?
Kardes sen yukle biz monıtoru cevırırız artık derman kalmadı..

Hüseyin İlkin
Maçın son anları, kolbastı show, Egemen'in 3lüsü... Sanırım zamanıma kıyıp upload edeceğim bu videoyu... Birazdan!!! :)

Büyüksün Emrah abi .

Ligtv Egemen 'inkini bir göstermedi , diğerlerini gördükte :D

Mustafa Calik
Ah be Yattara'm böyle yapma sen böyle yapınca hem kendin üzülüosun hem seni sevenleri üzüyorsun :(

yattaranin morali bozuk degilki :)

Oktay AKKUŞ
En Büyük İstediğim

ŞampiyonLar Ligi Grup Maçında Avni Aker'de 61.dk KutLamasına Karşın Rakipin Surat İfadesi

hodlu
Dünyada hiçbir takım yoktur ki her maç süper oynasın ve kazansın.Bu gece takımımız kötü oynadı ama kazandı.Bundan ders çıkaralım bence...

LANGARA
2 haftadır da sarı kart görmüyoruz yanılıyor muyum uşaklar.

TURHAN

Buyuk sevap kazanirsin Emrah abi.)

Muhammet
06.02.2009, 23:24
Ankaragücü'nün kapanacağını akıl edemedik. 2 haftalık deplasman oyununun gazına geldik, rahat rahat konuştuk. Bu sene bize içerde rahat maç yok. Kapanıyorlar arkadaş, kaçak oynuyorlar.Yine de kazandık, güzel.

Son dakika golü Trabzon'u iyice ateşledi. Atatürkalanı kilitlendi. :)

tsmetu
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0q_Umut_Bulut002.jpg

Ceyhun Öncü
En Büyük İstediğim

ŞampiyonLar Ligi Grup Maçında Avni Aker'de 61.dk KutLamasına Karşın Rakipin Surat İfadesi

5 ay kaldi kardes sabir et

Oktay AKKUŞ
06.02.2009, 23:25
Reklamları da Geçtik ße Abi:P:P

Muhammed KOÇ
abicim 250 kişi seni bekliyo :)

Cafer Bulur
Kesinlikle katılıyorum, bugün ki golüde o yüzden yedik
Gecelim bu isleri,artik yattara nin katkisizligini degil de rakip beklerin ileri cikamamasini yattara nin artisi olarak degerlendiriyorsunuz.
Fb maci akliniza gelmiyor galiba,ben sayamadim roberto carlosun kac defa bindirme yaptigini.
Yattara hücüm futboluna katki yapsin diye oynatiliyor,rakip bekleri ileri cikarmasin diye degil.
Yattara bunu yapamiyorsa kuzu gibi kulübede oturacak,kusura bakmasin ama alanzinhoyu da seyredecek.

Ali Tunahan Güllü

abi valla sağolasın sabahtan beri bekliyoruz:D

UğuR
''Vanspor Maçını Unutmayın''

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, ecel terleri döktüğü maçın ardından gelen galibiyeti değerlendirdi

Yanal'ın açıklamaları şöyle: "Maçın başında bir gol bulduk ama daha sonra oyuna ağırlığımızı koyamadık. Ankaragücü'nün oynadığı oyuna seyirci kaldık. Rakibimizin takdire şayan bir oyunu vardı bunu alkışlamak gerek.

Son dakikalarda oyunda baskı kurduk ve zor da olsa kazanmayı bildik. Bu maç bizim için iyi bir ders oldu. Benim futbolcularım oyunun bireysel yeteneklerden çok, kollektif bir oyun olduğunu, disipline bağlı bir oyun olduğunu umarım hatırlamışlardır.

Maçın son dakikalarında gol atacağımız belliydi. Bu nedenle hiç panik yaşamadım. Ligde tam bir savaş yaşanıyor. Böyle giderse zirve ve alt taraf daha çok karışacağa benziyor. Bu işin ciddiyetini kavramamız lazım. Geçmişimizde şampiyonluk yolunda yara aldığımız Vanspor maçlarını unutmamamız lazım. Bugün biz sevindik rakibimiz üzüldü. İki haftadır seyircimizin önüne çıkmamıştık, bugün onların karşısına çıktık. Onların desteğine göre hareket etmemiz lazım. İki haftadır iyi bir futbol sergilemiyoruz. Bize yakışan taraftarımıza yakışan bir futbol oynamalıyız.."

Oktay AKKUŞ
5 ay kaldi kardes sabir et

Hep Beraber Sabır...

Sami Kuk
http://www.trt.net.tr/Anket/AnketSonuc.aspx?AnketKodu=51898f8e-2c9d-4d61-89c8-fc05c7929199

ultrafanatik61
ya girmez olaydim su sitelere , adami cildirtacaklar yaaa valla alayini s... resmen kimse cekemiyor bizi

bekir61
06.02.2009, 23:26
http://www.trt.net.tr/Anket/Anket.aspx?AnketKodu=51898f8e-2c9d-4d61-89c8-fc05c7929199 anket beyler

TS-FAN
Bakıyorum bazıları medyanın gazına gelmiş...
Onların istediği gibi düşünmeye,konuşmaya,yazmaya başlamış.
Bizim emeğimiz yok mu bu maçta?
Düşmeye oynayanların emeği daha mı değerli?
Herkes sakinleşip öyle yazsın.
Yoksa kendi kendimizi suçlamaya başlayacağız...
Bu maçı koz kullanıp bizim için kötü senaryolar yazılacak..
Hiç dahlimiz olmadığı halde....

Samet Yildirim
Gecelim bu isleri,artik yattara nin katkisizligini degil de rakip beklerin ileri cikamamasini yattara nin artisi olarak degerlendiriyorsunuz.
Fb maci akliniza gelmiyor galiba,ben sayamadim roberto carlosun kac defa bindirme yaptigini.
Yattara hücüm futboluna katki yapsin diye oynatiliyor,rakip bekleri ileri cikarmasin diye degil.
Yattara bunu yapamiyorsa kuzu gibi kulübede oturacak,kusura bakmasin ama alanzinhoyu da seyredecek.

yattara futbol tarihinde bir defa öyle oldu....

2.örnek var mi sol bek konusunda...

hucum futbolunda etkisi yok diyorsan gercekten sasiyorum ve inanamyiorum...

not: performans acisindan beklenildigi gibi olmadigindan ayni görüsteyiz

Oktay AKKUŞ
ben Oy atmıştım..

ÇaGaTaY

ANKETE KATILALIM LÜTFEN !!!

katıldım ben.. herkes katılsın. bi tek bmn bile açık ara alır götürür bu anketi düzgün katılım olursa ;)

Enes
06.02.2009, 23:27
Güzel oynamadanda olsa 3 puan almak güzel..
En büyük alkışı tribünler hakediyor...:alkış:

tsmetu
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0q_Trabzonspor_Ankaragucu01.jpg

Trabzon öldü öldü dirildi !..

19. haftanın açılış karşılaşmasında Ankaragücü'nü konuk eden Trabzonspor rakibini uzatma dakikalarında Umut Bulut'un attığı golle 2-1 mağlup etmeyi başardı ve maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturdu.

Trabzon taraftarlarının yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmaya bordo-mavililer fırtına gibi başlarken, 15. dakikada Tayfun Cora attığı golle takını 1-0 öne geçirdi ve ilk yarı bu skorla tamamlandı.

İkinci yarıda ise Ankaragücü oyuna dengeyi getirerek, Trabzon kalesinde daha fazla gol aramaya başladı. Karşılaşmada dakikalar 76'yı gösterdiğinde ise sahneye çıkan Barbaros attığı golle maça beraberliği getirdi. Karşılaşmanın tam bu skorla bitmesi beklenirken, 90+1'de Umut Bulut attığı golle takımına 3 puanı getiren isim oldu.

Bu sonucun ardından Trabzonspor puanını 41'e yükseltirken, Ankaragücü 15 puanda kaldı.

ENGİN ÖZTÜRK
bizim takım busene bize rahat maç izletmeyecek şampiyon olursak ben kalpten giderim herhalde

Mustafa Ayazoğlu

Sen ekle videoyu biz izlerken kafayı yan çeviririz :)

AKSOY_61
şu kolbastı görüntüsü yok mu ya.
izleyemedik maçı iyi mi

Gamze
06.02.2009, 23:28
Hakan Kutlu, ilk yarıdaki 2-1'lik maçta, hani şu eze eze kazandığımız maçta da aynı demeçleri vermişti. :)
ŞAşkın değilim ondan yana...

Bizim takıma gelirsek...
Pek top oynadığımız söylenemez.
Tahminimden daha da zor geçti maç.
Öldük öldük dirildik deyim yerindeyse.
Ama neyse ki bizden yanaydı talih, Umut'un kafasıyla geri döndük.

Çok heyecan verici ama Ersun hocamızın da dediği gibi ders çıkarmamız gereken bir maçtı.
Serkan'ı BJK maçına sakladık, iyi ettik.
Sıfır kartla maçı bitiren oyuncularımızı da tebrik etmek gerek ayrıca.

Maç sonu yine muhteşemdi.
Ve pek tabii ki 61...

İkinci yarının ilk Avni Aker maçında, muhteşem bir tribün şoıvu vardı.
O havaifişekler, balonlar, konfetiler, tezahüratlar, o coşku... Gitmiyor gözlerimin önünden.
TV'den de olsa eşlik ettik tüm tribüne... Harikaydı harika!

Maç sonundaki kolbastılar, horonlar, Lig TV'nin göstermediği Egemen'nin üçlüsü... :)
Hepsi müthişti.

Şampiyonun ayak sesleri daha da güçlü yüklseliyor artık.

Şükürler olsun...

cengiz kudal
bizim takım lig tv ile sene başında 34 bölümlük gerilim, macera, aksiyon..., güzel sonlu biten dizi anlaşması mı yapmış? araştırmak lazım:)

Cagdas Topal
yattaranin morali bozuk degilki :)

kötü oynadı ya ondan dedim cok sinirletti bugün :(

ReaL Hamsi
Yattara bu takımda ölüsünü koysan iş yapar bunu nedense anlıyanlar var anlamıyanlar var Ersun hoca da anlamıyor malesef ayrıca alaninho yattaranın alternatifi deil neden onunla yattarayı deiştiriyor ve takımda selcuk inan bence kredisini tüketmiştir.

UğuR

Anasayfamızdaki kim nasıl oynadı bölümünde futbolcularımızla ilgili değerlendirme yapabilirsiniz.

f1bekir
06.02.2009, 23:29
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0q_Umut_Bulut002.jpg

Parçalı forma güzel bence ya :D

bekir61
katıldım ben.. herkes katılsın. bi tek bmn bile açık ara alır götürür bu anketi düzgün katılım olursa ;)

aynen suan öndeyiz

oy vermek siniriz

http://www.trt.net.tr/Anket/Anket.aspx?AnketKodu=51898f8e-2c9d-4d61-89c8-fc05c7929199

Oktay AKKUŞ
Yattara Bize Bjk Maçında Oynasın Gs Maçına Kadar Morali de Yerüne GeLir o Maçı Banko Alıcağuz Zaten ... Haydi Yattara İbrahim Üzülmez + İbrahim Toroman + Zapo vS YaTTaRa

EmrahYalçınalp
Arkadaşlar, benim çektiğim video stadyumdan telefon ile çekilmiş. Yani öyle zoom, süper kalite falan beklemeyin ama, atmosferi gösterir. Yaklaşık 50 MB, 8 dakika ve mp4 formatında. En azından bu süre içinde mp4 playerı olmayan edinebilir, çünkü upload hızı çok yavaş. İçerik maçın son dakikası, kolbastı, taraftarı selamlama ve Egemen. Ama dediğim gibi, çok kaliteli görüntü beklentisi içinde olanlar hayal kırıklığına uğramasınlar, şimdiden söyleyeyim. Ama sanırım fena değil :)

Mert Marabaoğlu
kötü oynayıp kazanmak, şampiyonluğun habercisidir.

Cafer Bulur
Yattara nin oyundan cikarken verdigi görüntü onun benim icin bir takim futbolcusundan ziyade sova yönelik bir futbolcu oldugunu ortaya koydu.
Alanzinho ya resmen hakaret etti desem yeridir...

Uğur Ö.
adamarın bir tane atağı yok bitane kazma salladı attı ama şunu söyleyeyim bana kuru bir 1-0 mı yoksa heyecanlı ve son dakika golü ile 2-1 mi deseler ben 2-1 tercih ederim

Ufuk Bayraktar61
Arkdaşlar maç sonu hoptek ve egemenin üçlü görüntülerini şu anda uploada başlıyorum.uploaddan sonra linkini buraya koyacam.. diğer mesajlara bakma imkanım olmadı ama ilkdir herhalde.. ama hoptek orta sahada olduğu için biraz uzak :) ..egemenin üçlüsü her şeye değer ama..geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

karayamayman
baştan yattara ve alanzinho beraber başlasaydı acaba bu maç böylemi olurdu umut'un son dakika golüne kalırmıydık acaba

Bunu denemeden bilmek imkansız.

Bunu denemek ise risk almak demek. Çünkü Yattara ve Alanzinhonun beraber oynayacağı, Umutun ise olmayacağı bir 11'in direncinin az olacağını düşünüyor hoca.

Umut da son iki haftadır çok iyi oynuyor bence.

Hocanın Allah göstermesın sakatlık veya ceza durumu olana kadar, haklı olarak, bu 11'i bozacağını düşünmüyorum.

Alanzinho ile Yattara'nın birlikte oynayabileceği muhtemel bir başka durum da ilk yarısını 2-3 farkla öne geçip rahatladığımız bir maç olabilir.

Bu ihtimallerden biri gerçekleşene kadar da bunu tartışacağız gibime geliyor.

Alanzinho fene değildi bence oyunda kaldığı sürede, iyi top taşıdı, ama fizik gücü hakikaten az...

Neyse son olarak 1-1'e ve son dakikaya gelmemize rağmen puan kaybedeceğimizi bir an bile düşünmedim. Takımın taraftara verdiği bu güven duygusu bile pek çok şeyi aştığımızı gösteriyor.

Toraman
06.02.2009, 23:30
Maçı çok dikkatli izledim. Song mükemmel oynadı. Colman'ı bir çok arkadaş beğenmemiş ben iyi buldum.Yattara'yı bugün hiç beğenmedim ayağına aldığı her topu ezdi.Çıkması gerekliydi. ve çıktı. Selçuk asla bu değil.Vasatı aşamadı. Umut Gökhan her zamanki gibiler.Tabi Umut'un golüne şapka çıkartıyorum.Alanzinho'yu ben iyi buldum.Neticede adam ikinci maçına çıkmış, çalımları çok iyi pası da fena değil.Dört beş maç sonra çok iyi olur. Genel olarak söyleyebileceğim çok kötü oynadık ama şunu unutmamamız gerekir ki rakiplerimizin de böyle maçları olacaktır. Biz belki bu maçı alarak şampiyonluğu kazandık bunu sene sonu göreceğiz tabiki. Şu bir gerçek ki maç berabere bitseydi bundan sonra işimiz çok zor olurdu.

Mustafa Calik
06.02.2009, 23:30
kötü oynadı ya ondan dedim cok sinirletti bugün :(

bugün hic kimse iyi oynamadi ama .. song ve egemenden haric

yattara insallah bjk'ya karsi patlar :)

tunganyan
06.02.2009, 23:31
Maçtaydım..
Futbol yoktu o yüzden yorum yapmıcam..

Ama tribünlere gelince iş değişir.. O kadar yıldır maçlara giderim.. ilk defa böyle coşkulu bi tribün gördüm.. Taraftar gerçekten harikaydı.. 1 kişilik bile yer yoktu stadda.. Çekirdekçi denilen maraton tribünü tezahüratlara o kadar iyi katıldı ki bi an dedim bunlar mı bağırmıyo..

61. dk...
Anlatılmaz yaşanır abicim...

Maç sonuna gelince..
En iyi kolbastıyı bence Umut oynuyor.. Gerisi boş :D
Kardeş biz resmen tv'de teniz maçı iledik be coşkulu halimiz bu mu?? tıklım tıklımdı maç orası doğru ama tezahürat adına hiçbirşey yoktu ben kıyamet kopar diye bekliyordum ama o kadar sessiz sakin huuşu içinde izledik ki maçı!!!gerçekten de ordan nası göründü bilmiyorum ama tribünümüzde büyük problem var!!hiç coşturmak vb. yok!bakın fener sırf taraftarıyla kendi sahasında maç alabiliyo ama biz,takım durgundu seyirci daha da durgundu takım hepten durdu!!!

ÇaGaTaY
Arkdaşlar maç sonu hoptek ve egemenin üçlü görüntülerini şu anda uploada başlıyorum.uploaddan sonra linkini buraya koyacam.. diğer mesajlara bakma imkanım olmadı ama ilkdir herhalde.. ama hoptek orta sahada olduğu için biraz uzak :) ..egemenin üçlüsü her şeye değer ama..geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

heyecanla bekliyorum :)

batugol
bugun bahsedilen kritik pozisyonlari isteyen istedigi gibi yorumlayacak
o yuzden kafaya takmamak lazim
biz puan aldikca afkuran cok olacak
afkuranlari da sustirmak icin her mac daha cok gol atmaliyiz

Ali Tunahan Güllü

hadi ufuk abi:D bekliyoruz:D

sulo61gun
http://img24.imageshack.us/img24/3531/p1190460lu6.jpg
http://img132.imageshack.us/img132/8295/p1190466pm7.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/9576/p1190495rr3.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/927/p1190498pk5.jpg
http://img132.imageshack.us/img132/5894/p1190505jh0.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/2015/p1190539bt6.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/9148/p1190541hm8.jpg
http://img88.imageshack.us/img88/3785/p1190542kd9.jpg
http://img88.imageshack.us/img88/6804/p1190543ey6.jpg

agasaro

Ya arkadaş ben niye oy kullanamıyorum? Bir el atın da ben de oy kullanayım. Arıyorum ama bulamadım.

Muhammet
06.02.2009, 23:32
Umut'un o gol sevinci, izlediğim mekandaki herkesten daha hırçınca idi.

Bir an durup onu izledim.

yatara
ben size dedim dimi gecenki bu maci ja 2-1 yada 3-1 aliriz bide umut gol atar diye

Oktay AKKUŞ
Şu Atmosferi Solucam İnşallah Kısmet oLmadı Şu ana Kadar Ama . Haydi HayırLısı

sulo61gun
http://img132.imageshack.us/img132/2392/p1190544hp1.jpg
http://img88.imageshack.us/img88/9246/p1190545kd3.jpg
http://img88.imageshack.us/img88/1810/p1190551hm4.jpg
http://img88.imageshack.us/img88/4799/p1190553rg9.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/8610/p1190567mo7.jpg
http://img132.imageshack.us/img132/1173/p1190579nl9.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/1657/p1190582yl3.jpg
http://img88.imageshack.us/img88/9154/p1190585te9.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/450/p1190593jc9.jpg

Muhammet
Kardeş biz resmen tv'de teniz maçı iledik be coşkulu halimiz bu mu?? tıklım tıklımdı maç orası doğru ama tezahürat adına hiçbirşey yoktu ben kıyamet kopar diye bekliyordum ama o kadar sessiz sakin huuşu içinde izledik ki maçı!!!gerçekten de ordan nası göründü bilmiyorum ama tribünümüzde büyük problem var!!hiç coşturmak vb. yok!bakın fener sırf taraftarıyla kendi sahasında maç alabiliyo ama biz,takım durgundu seyirci daha da durgundu takım hepten durdu!!!

Yok yok, hakları var. Gayet iyilerdi. Yanlış gördünüz bence. ;)

fetvaci
06.02.2009, 23:33
heralde sene basından berı ızledıgım en zor maçtı bu hatırladıgım bıde kocaelı macı vardı sanırım boyle kucuk(!) takımlara karsı oynarken puan kaybına hıc tahammulum olmamasından kaynaklanıyor.gunlerdır buraya zor mac havaya gırmeyelım yenelımde nasıl yenersek yenelım sureklı bır takımdan ıyı futbol beklenmez dıyorum.mac boyunca galıp gelelımde gerısı onemlı degıl dedım hatta bı ara bı kerede son dakıka goluyle bız gulelım dedım ya ısyan ettım artık ve en sonunda beklenen gol geldı benım bogazım yırtılıyordu nerdeyse hala cok kotu agrıyor ama olsun değer trabzonsporum için...

renac
eğer maçın son golünden itibaren kolbastı showa kadar olan kısmı kaydetmiş olan ve bunu paylaşabilicek olan birisi varsa çok sevinirim

Cagdas Topal
bugün hic kimse iyi oynamadi ama .. song ve egemenden haric

yattara insallah bjk'ya karsi patlar :)
inş kardesim yattara bizi inönüde costursun ;) :rolleyes:

f1bekir
06.02.2009, 23:34
Yattara bu takımda ölüsünü koysan iş yapar bunu nedense anlıyanlar var anlamıyanlar var Ersun hoca da anlamıyor malesef ayrıca alaninho yattaranın alternatifi deil neden onunla yattarayı deiştiriyor ve takımda selcuk inan bence kredisini tüketmiştir.

Burdan konuşmak kolaydır tabi. adam öyle ya da böyle takımı zirveye taşıdı.bu işleri bizden daha iyi biliyordur merak etme.

Bu sözüm sadece sana değildir arkadaşım. genel olarak ersun yanalın kararlarını eleştiren herkese aynı şeyi söylüyorum. selçuk kötü, colman kötü, hüseyin kötü, umut kötü. kimi oynatacaz kardeşim, elimizde bunlar var ve lideriz, idare edin.

Harun_ayar_ts
Colman mütiş paslar atıyor ah bide forvetler degerlendirebilse o zaman farka gidecegiz rahat rahat maçları izleyecegiz ...Benim anlamadıgım dava ersun hoca neden iki haftadır Yattara yı çıkarıp Alanzinho yu alıyor biz alanzinho yu yattaranın antarnatifi olarakmı aldık:rolleyes:

İsmail Narmanlı
egemenin 3lüsü maçın en güzel anlarında biriydi walla kayıt eden wardır inş ben tam staddan çıkarken oldu kayıt yapamadım

Ümit Küçük

ufuk cabuk la bu arada msn gel yatcam basım agırdı

Oktay AKKUŞ
Bizim Junior ( Alanzinho) 'da Katılmış Hemen ÇEmbere:):)

RepLay
Belkide yayını kestikleri için futbolcularımızın hiç birini ligtv konuşmasına göndermediler

Mustafa Uzuner 61
06.02.2009, 23:35
ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm, ben yaşarken trabzonu sevmeyi göze almışım!!!
Bu kadar adrenalini, bu kadar kabusu bize yaşatana kadar 60 dakika bu futbolcular neredeydi acaba.
Song Song Song

mashal61
06.02.2009, 23:35
Ya arkadaş ben niye oy kullanamıyorum? Bir el atın da ben de oy kullanayım. Arıyorum ama bulamadım.
http://www.trt.net.tr/Anket/Anket.aspx?AnketKodu=51898f8e-2c9d-4d61-89c8-fc05c7929199

Oy vermeyen kalmasın.:)

Canİlker
06.02.2009, 23:36
maç sonrası görüntüler. 5 adet video var, teker teker upload ediyorum. çok iyi değil ama kısa boyutlu dosyalar. birde dediğim gibi yan çıkıyor siz düzeltirsiniz artık sonra kızmayın bana :D

http://rapidshare.com/files/194861024/1.mov.html

Hüseyin İlkin
Fenerbahçe taraftarıyla maç alıyor diyen , Trabzonspor taraftarına laf etmesin bence .

Fenerbahçe taraftarı ne yapıyor Allah aşkına ?

Peh ..

İsmail Alkan
Arkadaşlar,bu arada yarın Bursasipor la basketbol maçımız var,birazda basketbola ilgi gösterelim :)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1938383#post1938383

salihismet
06.02.2009, 23:37
birde yattara konusu var, hoca niye cikardi onu?
niye, yattaranin dokunulmazligimi var?
hayir dokunulmazligi yokta,
ee
onu oyundan alinca küsüyor,
küsüncede mac sonunda kolbasti oynamiyor,
bugün oynadi ama.

evet oynadi ama, diyerek söylede yazabilirler:
kolbasti oynamaya cikmiyacakdi, soyunma odasina inen sadri sener
yattaranin agzina silahi dayayarak; ya cikar adam gibi kolbasti oynarsin
yada beynini dagitirim diye yattarayi dehtit edince oda istemeyerek
cikip kolbasti oynadi. bunlardan hersey beklenir.

tsmetu
bizim takım lig tv ile sene başında 34 bölümlük gerilim, macera, aksiyon..., güzel sonlu biten dizi anlaşması mı yapmış? araştırmak lazım:)

Her şey burada var yani demek istiyoruz gitmeyin boşuna sinema'ya yani.:alkış:

güvençelik
sezon sonuna kadar maçlar böle giderse 100 kişi falan kalpten ölür gider

agasaro

Oy vermeyen kalmasın.

Allah razı olsun.

Cafer Bulur
Ben bu macta alanzinho yu cok begendim.
Topla cok hizli ve becerikli ve ayni zamanda takim arkadaslarinda her zaman bir gözü var.
Özellikle dis saha maclarinda alanzinho nun bize faydali olacagini düsünüyorum.Buna bjk maci ile birlikte baslamakta fayda var.

f1bekir
06.02.2009, 23:38
Yok yok, hakları var. Gayet iyilerdi. Yanlış gördünüz bence. ;)

Yanlış duydular :D televizyondan gerçekten az duyuluyor sesimiz. normalde stadda daha çok ses çıkıyor.

erol-61
ya girmez olaydim su sitelere , adami cildirtacaklar yaaa valla alayini s... resmen kimse cekemiyor bizi

çekemeyen ANTEN taksın kardeş OZAMAN ÇEKERLER

ReaL Hamsi
Burdan konuşmak kolaydır tabi. adam öyle ya da böyle takımı zirveye taşıdı.bu işleri bizden daha iyi biliyordur merak etme.

Bu sözüm sadece sana değildir arkadaşım. genel olarak ersun yanalın kararlarını eleştiren herkese aynı şeyi söylüyorum. selçuk kötü, colman kötü, hüseyin kötü, umut kötü. kimi oynatacaz kardeşim, elimizde bunlar var ve lideriz, idare edin.

Tamam elimizde onlar var evet onları oynatıyoruz ama aynı hoca bir İsaac konusunda bu kadar ısrarcı değil neden? Yattara oyundan cıkabiliyorsa o takımda herkesin yerine oynıyacak adam vardır bence.

Bu takımda ceyhun var isaac var 2 side takımda oynayabilir.

kasila61
rakibi kucumsedik bugun ama sonuc gene guzel oldu, devam umut hep boyle oyna koccum benim.

sirkan
Kolbastiya Hazirmisiniz.............

wLjXpCrI4xw

link..... http://www.youtube.com/watch?v=wLjXpCrI4xw

tsmetu
Fenerbahçe taraftarıyla maç alıyor diyen , Trabzonspor taraftarına laf etmesin bence .

Peh ..

Başlarım fenere şimdi bırakın şu ezikleri sitemizi kirletmeyelim lütfennnnn.:mad:

Ali Tunahan Güllü

wLjXpCrI4xw

youtube ne yazalım?

Ceyhun Öncü
06.02.2009, 23:39
Diese Datei ist weder einem Premiumaccount, noch einem Collector's Account zugeordnet und kann deshalb insgesamt nur 10 mal heruntergeladen werden.
Dieses Limit ist erreicht.

senin upload olmuyor kardes

uploaded.to denersen sevinirim

yatara
06.02.2009, 23:39
önceki sayfadaki reismleri kim cekmis acayip kalitede cekmis

alanzinho güzel oynadi ya
ben dmemisidm size ja 2 yada 3-1 diye

turkish0061
06.02.2009, 23:40
maç sonrası görüntüler. 5 adet video var, teker teker upload ediyorum. çok iyi değil ama kısa boyutlu dosyalar. birde dediğim gibi yan çıkıyor siz düzeltirsiniz artık sonra kızmayın bana :D

http://rapidshare.com/files/194861024/1.mov.html

Sitee neden olmuyor ERROr yaziyo

Fatih Sağır
06.02.2009, 23:41
3lüyü istiyorum ben hayde yaa..

sirkan
youtube ne yazalım?

birsey yazmana gerek yokki....
altaki linke tikla....

http://www.youtube.com/watch?v=wLjXpCrI4xw

MetiN08
arkadaslar yattara nekadar kötü olursa olsun, bu yattara 90dakka oyunda kalmasi lazim tamam yattara eski yattara degil ama adammi hep iki kisi tutuyor orta yapiyor, bencede ersin yanal yanlis yapmisdir orta saha bitmisdi selcuk veya colman cikarip diri birini sokmazi lazimdi ceyhun mesela, yattara oyundan cikdi dogru orta gelmedi daha

Mustafa Ayazoğlu

wLjXpCrI4xw

Hazırız Tabi ki

Canİlker
Sitee neden olmuyor ERROr yaziyo

daha yeni upload ettim neden öle dediğini anlamadım bende. ilgileniyorum şimdi.

sirkan
06.02.2009, 23:42
3lüyü istiyorum ben hayde yaa..

"serefli" ligtv vermedi 3lüyü....:(:(:(

kudu_61
93-94-95 nci sayfalara tekrar dönün ve 96 ncı sayfaya bi bakın nereden nereye geldi maç ter akıtmadık yerim kalmadı bende gitti bu maç dedim ve o pozisyonda bitti bu maç burdan gol çıkmaz dedim ama teşekkürler umut

Allah bi daha böyle maçlar yaşatmasın
Takım olarak kötüydük almadı mı olmuyor ankaragücü de iyi oynamadı ama oynatmadı da bireysel yeteneklerimizde iyi olmayınca erken gol bulmamıza rağmen maçı rahat pozisyona getiremedik yediğimiz golde bence selçuğa çarpma falan yok sylva tamamen hazırlıksız yakalandı maçı çok ileride izlemesinin hatasıyla golü yedik az geride olsa çok rahat çıkarabileceği topu içeri aldı olsun nazar boncuğu olsun ders lazım dı aldık diye umut ediyorum maçı 2-0 yapmazsan pozisyonu olmayan takım gelir atar golü onlarında bir penaltısı verilmedi bizimde ama biz orada 10 kişi kalacaktık hakem pozisyona inanmadı ama gökhanın pozisyonunda penaltı olduğunu hakem de bilmesine rağmen çalamadı hakemler hala çok kötü seyirci ve 61 show müthişti alan ile yattaraya kesinlikle bir formül bulması gerek ersun hocanın bu böyle gitmeyecek sağdan soldan gelmeliyiz ankaragücünün bence verilmeyan penaltısı öncesi colmanın bence çok büyük hatası takımı 10 kişi bırakabilirdi o topu çevirme artık kolman vyr tribüne gitsi o top

neyse kötü oynarken de kazanabiliyorsan sen bu işe inanmışsın arkadaş durmak yok yola devam

TheRapZoNe
Rakibin küçük görülmesi ve isteksizlik son haftalardaki güzel oyundan oldukça uzak bir görüntü verdi. Son dakikalarda gelen gol ise son dakikaları heyecan kasırgasına dönüşen maçta başta tribünlerdekileri ve ekran başındakileri çılgına çevirmeye yetti. Bu akşam taraftar ve ambiyans süperdi, oynanan oyun vasatı aşamamasına rağmen aldığımız galibiyet her şeyden güzel. Allah galibiyetlerimizin devamını getirsin.

Ali Tunahan Güllü
06.02.2009, 23:43
birsey yazmana gerek yokki....
altaki linke tikla....

yok bende ayarları yapılmamış ktunnelden giriyorum o yüzden ne yazayım diyorum....;)

UtopyaTs
Takımı kotu oynadıgında da desteklememiz lazım bizim taraftarın bi kotu ozelliği de bu kotu oynamaya başladık mı stad sus pus

f1bekir
Tamam elimizde onlar var evet onları oynatıyoruz ama aynı hoca bir İsaac konusunda bu kadar ısrarcı değil neden? Yattara oyundan cıkabiliyorsa o takımda herkesin yerine oynıyacak adam vardır bence.

Bu takımda ceyhun var isaac var 2 side takımda oynayabilir.

Sence oynayabilir, ersun hocaca oynayamaz. ne durumda olduklarını ersun hocadan iyi bilemeyiz. taraftarın yarısı yattaraya ak diyor, yarısı kara... bırakalım da hoca işini yapsın.

Mehmet S. Pervan
06.02.2009, 23:44
Youtube'a yasaklandığı için giremeyen arkadaşlarım alttaki linke tıklayın direk açılıyo. yasak yok !!

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/ad82493b11c90df519e5d0fe707ebbe2b4d58df7d6a469b25a 77aa37e075020881c0dc4d2306b0c015576

Oktay AKKUŞ
Çok SağoL Abi:) Benim ADamım Oynamamış Ya:( Song> Şef

ReaL Hamsi
Biz maçı 1-0 götürüyoduk taki yattara oyundan alınıncaya kadar yattara oyundan cıktı adamlar bindirdi oyunda üstünlük kurdular ve gölüde öle veya böyle buldular. Burda hata hocanındır yattara oyuncan cıkınca rakibin atağa kalktıgını bize karsı daha cok saldırdıgını bilmiyen yoktur aramızda Hoca da biliyor biliyorsa niye bu hatayı yapıyor bilmiyorsa öğrenmiştir bu maçta. Umarım aynı hata tekrarlanmaz.

Cafer Bulur
Burada yeri geldi,Trabzondaki taraftarlarimizi elestirdik.
Ama bu gece itibari ile muhtesemdiler ve takimi resmen ayaga kaldirdilar.
Bu aksamki galibiyette onlarinda büyük payi var.
Hepsine tesekkür ve tebrikler.

tsmetu
"serefli" ligtv vermedi 3lüyü....:(:(:(

Verdi verdi boşuna sövme adamlara günaha gireceksin bakkk.:D

agasaro
http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/ad82493b11c90df519e5d0fe707ebbe2b4d58df7d6a469b25a 77aa37e075020881c0dc4d2306b0c015576

tunganyan

Peh ..
Örnek vermek gibi olmasın ama hakemi bile etkiliyorlar haklı haksız öyle bir uğultu koparıyorlar ki insanı rahtsız ediyor....ayrıca 12nci adam olmak varya futbolcuyu coşturmak ister istemez oynatmak işte o eziklerin taraftarları bunu çok güzel yapıyor ama bugün izlediğim taraftar oyunun büyük bir bölümünde tenis maçı havası verdi resmen büyük bir sessizlik içinde izlendi maç...Bordo Mavi Şampiyon Trabzonu bile zorla bütün tribünler söyledi haa ara ara güzel oldu ama ara ara !!ama yinede herkesin eline ayağına ağzına sağlık

Canİlker
http://rapidshare.com/files/194862936/2.mov.html
maç sonrası ...

Mertcan
video adını yazarsan iyi olur

AKSOY_61
06.02.2009, 23:45
oooff kolbastı süper yaa
orda olmayı isterdim

Mehmet S. Pervan
Youtube'a yasaklandığı için giremeyen arkadaşlarım alttaki linke tıklayın direk açılıyo. yasak yok !!

http://www.ktunnel.com/index.php/101...d2306b0c015576

Murat Acar
youtube ne yazalım?

bu linkten izleyebilirsiniz arkadaşlar direk bu arada bu taraftar maçtan sonra çok güzel şov yapmış ama ben bu şovu maç esnasındada yapmasını arzu ediyorum.İnşallah bundan sonraki maçlarda Bu görüntüdeki taraftarımızın şovunu maç arasında izleriz işte ozaman süper olur...

Ümit Küçük
colman ne oynay kolbastıyı ya :D

Oktay AKKUŞ
06.02.2009, 23:46
YouTube Direk Giriş İçin İndirin Ve Kolayca Kurun

http://www.dosya.tc/Jacker.exe.html

Oktay AKKUŞ
06.02.2009, 23:46
Barış Oynuyor Barış:) Tam KoLbastı O Oynuyor:D

Adil ÖZGÜR
06.02.2009, 23:47
1- Bu Ankaragücü bu futbolla kesinlikle küme düşmez.

2- Ligin en zor maçlarından birini oynadık.

3- Orta sahamız iyi diyoruz, ancak bir Semavi perişan etti bizi.

4- Umut'un kafa golü mükemmeldi, böyle bir takımdan 3 puan almak çok keyifli.

Lig başladığından beri en fazla hayal kırıklığı yaşadığım maçtı.

Maçın ilk dakikasında giren golü çıkaran futbolcu Hasan ÜÇÜNCÜ'yü tebrik etmek lazım.

Oktay AKKUŞ
YouTube Direk Giriş İçin İndirin Ve Kolayca Kurun

http://www.dosya.tc/Jacker.exe.html

Kendi Pc'mden ALıntıdır:) Burda Bir Arkadaş Paylaşmıştı Kurdum Ve Paylaşmak İstedim

SaygıLar.

Mert Marabaoğlu
video adını yazarsan iyi olur
egemenin üçlüsü varmı ?

ReaL Hamsi
06.02.2009, 23:49
Sence oynayabilir, ersun hocaca oynayamaz. ne durumda olduklarını ersun hocadan iyi bilemeyiz. taraftarın yarısı yattaraya ak diyor, yarısı kara... bırakalım da hoca işini yapsın.

Zaten işini yapmasın diyen yok Ersun yanal iyi hoca ama bazı takıntıları ve körü körüne yanlıs yapması biraz beni delirtiyor.

Fatih Sağır
06.02.2009, 23:49
3lüyü bulana çok güzel bi dua edecem.

sirkan
06.02.2009, 23:50
Verdi verdi boşuna sövme adamlara günaha gireceksin bakkk.:D

yok yaww vallahi vermedi...
sonda verirken kesti....

magicyattara
Bu bize ders olsun.

Bu maç için söylenecek tek söz.

Maçın başında taraftarın tutukluğu futbolculara aynen yansıdı.
Evet zor insanlarız.
Zor beğeniyoruz,burnumuzdan kıl aldırmıyoruz,önce siz bi oynayın sonra biz bağırırız diyoruz.

Maça 20 dk kala girdim stada,takım ısınıyordu.Arkadaşlara sordum Alanzinho tribünlere çağrıldı mı diye hiç biri görmediklerini söyledi.
Sadece Alanzinho değil kimse çağrılmadı ben girdikten sonra.
Futbolcunun maça konsantrasyonu sıfır yani.
Oysa maçtan önce bu maçı seyirci alacak demiştim.
Yanılmışım.

İlk gol pozisyonumuz daha dk 1,stadda ses yok.
Herkeste bir miskinlik.
Sahaya da aynen yansıdı bu ağır hava.
Golü attık ama karşımızda o ana kadar "e atın artık" diye oynayan bir takım vardı.

Zevksiz tatsız tuzsuz geçerken maç 61. dk kutlamaları geldi.
Top rakipte baskı yiyoruz,tribünlere hareket geldi,Yattara çıktı Alanzinho girdi.
Rakip bastırmaya devam ediyor,kale arkasında ki Trabzonlu Gençler grubu "Meksika Dalgası" başlatıyor.
Ve golü yiyoruz.

Sonra olan oluyor.
Deli gibi saldırmaya başlıyoruz.Bugün cepten yiyen Hüseyin çıkıyor İsaac'te 4. forvet olarak oyuna giriyor.
Alanzinho topu kapıyor orta sahada bir geçiyor iki geçiyor yaka paça yerde o an taraftar kükrüyor kelimenin tam anlamıyla.
Yükleniyoruz ama bilinçsiz.
Ankaragücü daha oturaklı geliyor.
Jaba çıkıyor Ankaragücü bitiyor.Oysa bizi o ana kadar zorlayan iki oyuncudan biri Barbaros'la beraber.

Ve sahneye Umut çıkıyor.
Çok çalışmasının karşılığıdır bu.O dakikada havada asılı kalabilmek.
Koçum benim.

Son dakika golüyle galip gelmek,son dakikada gelen galibiyet golüne 20 bin kişiyle bağırabilmek.
Bu Dünya'da cenneti yaşadığımız anlardan biridir.
Muhteşem bir orgazmdır.

Maçı alıyoruz.
Emsali görülmemiş bir kutlama başlıyor.
Orta sahada Kolbastı,herkes katılıyor.
Sonra kolları yukardan aşağı doğru indirerek,kaşkollarla yapılan o muazzam gösteri,buna katılan futbolcular ve 20 bin taraftar.
Bu muhteşem görsel şov Egemen'in üçlüsüyle sona eriyor.

Kötü başladı iyi bitti.

Ali Tunahan Güllü

tam egemenin üçlüsünde kesmişler:(

Oktay AKKUŞ
06.02.2009, 23:51
BuldğumuzLa Yetinelim:P

Harun_ayar_ts
06.02.2009, 23:51
colman süper oynuyo kolbastı:D

Onur Civelek61
06.02.2009, 23:52
izliyemiyorum hala :(

Mustafa Ayazoğlu
06.02.2009, 23:53
Perfectiz uşaklar :)

lazzz61
3 lü 3 lü 3 lü 3 lü 3 lü ....

Mert Marabaoğlu
Ersun hoca hala yattara - alanzinho değişikliğinde neden ısrar ediyo anlamadım. yattara 3 adamı zaten kitliyo. yattara çıktıktan sonra kendi sahamıza çekildik, atağa kalkamadık. inşallah 8jk maçında aynı hatayı yapmaz.

wolf_TS61
egemenin üçlüsünü çeken biri olmadı stadtan

Ömer SEVİNÇ
Rakibi küçümsemenin sonucu olarak 2 puan kaybedecektik az kalsın. Çok şükür Allah bize öyle bir durum yaşatmadı.

Şampiyon olmuş gibi sevindim Umut o golü atınca. Hele adamlar santra yapmaya gelirken Song'un taraftarı havaya sokmaya çalışması çok güzeldi.

Yılın en kötü futbollarından birini oynadık. Hiç pozisyon vermeden gol yeme hastalığımız devam ediyor. Böyle oynarsak Beşiktaş bize 3 atar. Ama böyle oynamayız bence;)

Bir de artık şu forvetlerimiz pas vermeye başlasa iyi olacak. İkisi de kafasını yere gömüp, kalenin içine kadar girmeye çalışıyor sürekli..

Ümit Küçük

Trabzonspor 2-1 Ankaragücü Kolbasti 06-02-2009 bunu yaz youtube ba

Harun_ayar_ts
hemşerim buradan izle

Fatih Sağır
06.02.2009, 23:54
hiç mi video çeken olmadı 3lüyü maçta. vardır kesin haydee sökülün.

Uğur Ö.
ben neden izleyemiyorum açılıyor site ama videonun yerine simsiyah bi kuyu var (yani açılmıyor) yardım

sirkan

altaki linke tikla sadece

Mustafa Ayazoğlu
colman ne oynay kolbastıyı ya :D

Şaştım yani çok güzel oynadı

Mert Marabaoğlu
Egemen'in 3'lüsünü izleyebilmemiz için, stad'dan birinin çekip buraya koyması lazım, çünkü lig tv çekmedi, reklama girdi.

Yazici_61
06.02.2009, 23:55
Niye Yattara cikiyor ve alanzinho giriyor ? Bence ozaman bu transferin anlami yok.( Ben alanzihnyoya karsi degilim). Burda bence Ersun Yanalin hattasi var.

Mustafa Ayazoğlu
Egemen yok videoda?

İskender Çakmak
ya 2 kere içimdeki herşeyi yazdım ve gönder diyorum sayfa görüntülenemiyor diyor şimdi de yazmamaya karar verdim güzel maçtı 2.yarısını seyrettim güzel galibiyet aldık şimdi sıra 8taşta inönüde kolbastı da süper olur

Mollasalihoğlu
06.02.2009, 23:56
Ortasahamız süper pres yaptı ama maalesef 55-60 civarı oyundan düştü ve geriye yaslandık..Hiç hoş bir durum değil..

Çok güzel oluyo antu denen komedi sitesini okumak biz yenince, tavsiye ederim..80 kişi de nigris'in pozisyonunu konuşmuş, gökhan ünal' ın düşürülmesini geçtim düştüğüne dair bile emareye rastlamak çok zor.. Allahım sen eksik etme bu futbol cahillerini ki, burda futbolu bilen insanların kıymetini kat be kat anlayayım :D

MetiN08
Bunlar böyle devam etsin 7yi Sampiyonluyu biz biraz zor görürüz, Kalp dayanmicak vallahi ondan korkuyorum, maclari yari havada izliyorum yeminle bu ne ya :D

İgzas-61
Sezon başından beri en kötü oynadığımız maçı kazandığımız için çok mutluyum son dakikalardaki stresi anlatmak mümkün değil yeterki TRABZONSPORUMUZ kazansın hep

vyno
Egemenin üçlüsü harikaydı illaki birileri çekmiştir yakında burdan paylaşanlar olur.

EmrahYalçınalp
http://img11.imageshack.us/img11/6848/fotoraf001ae2.jpg

http://img79.imageshack.us/img79/3350/fotoraf002bo1.jpg

f1bekir
06.02.2009, 23:57
Biz maçı 1-0 götürüyoduk taki yattara oyundan alınıncaya kadar yattara oyundan cıktı adamlar bindirdi oyunda üstünlük kurdular ve gölüde öle veya böyle buldular. Burda hata hocanındır yattara oyuncan cıkınca rakibin atağa kalktıgını bize karsı daha cok saldırdıgını bilmiyen yoktur aramızda Hoca da biliyor biliyorsa niye bu hatayı yapıyor bilmiyorsa öğrenmiştir bu maçta. Umarım aynı hata tekrarlanmaz.

İlk iki gol arası ankaragücü baskılı oynadı zaten. yattaranın çıkmasıyla alakası yok bence. ama baskılı oynamak derken boş baskı yani. önceki sayfalardaki istatistiklere bakarsanız, ankaragücünün nasıl boş boş bastırdığını, orta sahada top döndürmekten başka bişey yapmadığını görebilirsiniz.

Ali Tunahan Güllü
şu üçlüyü bi göremedik....

Onur Civelek61
Trabzonspor 2-1 Ankaragücü Kolbasti 06-02-2009 bunu yaz youtube ba

video ekranı geliyor ama yüklenmiyor siyah siyah o bana bakıyor ben ona

İskender Çakmak
Niye Yattara cikiyor ve alanzinho giriyor ? Bence ozaman bu transferin anlami yok.( Ben alanzihnyoya karsi degilim). Burda bence Ersun Yanalin hattasi var.
benimde kafama takılıyor ama hoca sistemi hemen değiştirmek istemiyor şuan kafasında 4 5 1 i düşünmüyor 8taş maçına da böyle çıkacak ama ileriki haftalar ne getirir bilemem belki de hoca onu yavaş yavaş ilk on biri monte edecek bir de son olarak yazayım hoca ilk onbirdeki oyunculardan vaz geçemiyor

sirkan
06.02.2009, 23:58

flash player varmi sende?

turkish0061
06.02.2009, 23:58
colman hiç oynamazdi Bugun acayip dokturduu

Uğur Ö.
06.02.2009, 23:59
bence biraz abartıldı gibi geliyor 61.dakika

Balcklabel
Bu nasıl maç sonu yaaa... Bu nasıl birşey... Hiç bitmesini istemediğim bir film, bir aşk, bir yaşam gibi... Böyle bir yönetim, böyle bir hoca, böyle bir futbolcu ailesi, böyle bir taraftar... Sen nasıl bir şeysin Trabzonspor!!!

zahido
De nigrisin pozisyonuna penalti diyen daha mac felan izlemesin :D Ayiptir.. Ankaragucu bu kadroyla dusmez ama bu hocayla cok zor.. Duserlerse Hakan Kutlu yuzunden duserler..

Bir kere kotu oynadik.. Ersun hocaninda hatalari vardi yattarayi ckarmak gibi.. Atak yedigimiz dakikalarda sistemi degistirmemesi hamle yapmamasi gibi hatalari vardi..

Ama Ankaragucunun pozisyonu yoktu arkadaslar.. Attiklari gol tamamiyle sans goluydu.. Ordan yuz kere vursa anca boyle bi gol atabilirdi barbaros..

Son olarak Hakan Kutluya bi cift sozum var.. Kendi taraftarini kiskirtiyorsun.. Medyayi kiskirtiyorsun.. Takiminin pozisyonu hala konusuyorsun.. Macin sonunda yazik diye bi aciklaman olmus.. Evet yazik cok yazik hemde.. Senin gibi teknik direktorler oldugu surece 100 yillik bir takima yazik ediliyor.. Halbu ki iyi bir mac cikarmissin daha ne konusuyorsun.. Son anda golumuz olmasa Trabzonspor gibi bi takimla berabere kalicaksin.. Ovunme nedenidir bu.. Herkes basaramaz.. Ne yani yenebilecegini falan mi dusunuyordu bizi bu futbol fakiri adam?? :D

Ufuk Bayraktar61
arkdaşalr üçlü hoptek moptek hepsi var var ama dosya 127 mb bunun uploadıyla uğraşıyom..ancak gecenin geç saatlerini yüklenir herhalde..ama ben burda olacam...sıkıntı yapmayın :)

Mertcan
3 lü yokmu 3lüüüüüüüüüüüü

szymeks
07.02.2009, 00:00
bir kere kötü oynadık bugün ha ankaragücününde balık gol harici gol pozisyonu yok taraftarın rehavete girmesi futbolcularıda etkilemiş gökhan gol pozisyonlarında çok lakayıt bence yattara çıkmamalıydı alanzinho bizde çok iş yapar sağlam adam o maçı anlatan spiker bozuntusu ankaragücünün golünde gırtlağo yırtılcaktı nerdeyse de ngiris kendini balıklama atıyor bu çok belli bide adetimolmadığı halde rakip takım taraftar forumlarına bakayım dedim ne yazmışlar diye bakalım adil olabiliceklermi diye ama özellikle tüpçünün aynı zihniyettekitaraftarları ağza sığmıycak küfürler ediolar ağızlarından salya aka er meydanı saha elimizden iki kere kaçtınız bakalım üçüncüde nolucak allaha emanet olun sağol trabzonum

Suha
maça asılsak farka gidecezs ama bir miskinlik vardı takımda ben izlerken az daha uyucaktım..61. dakikada yapılan kutlamalar takımı kendine getiremedi..golü yememizs bizi kendine getirdi adeta..bir daha böyle maç izlemek istemiyorum resmen rakibi küçümsemişeler..ama şunuda belirtmek istiyorum yedek kulübebmizde ısac gibi bir adamızs var alanzinho var yani artık kulübemizde zenginleşti,ısac sayesinde faul kazandık..tehlike yaratıyoruzs..buda önemli..takım için..

miaksoy
ankaragucu umarim eziklere karsi da boyle oynar

Onur Civelek61
flash player varmi sende?

Var usta.Diğer videoları izliyorum.Hatta youtube ye direk bile giriyorum ama olmuyor:(

tunganyan
arkdaşalr üçlü hoptek moptek hepsi var var ama dosya 127 mb bunun uploadıyla uğraşıyom..ancak gecenin geç saatlerini yüklenir herhalde..ama ben burda olacam...sıkıntı yapmayın :)
kardeş eywallah allah razı olsun da biraz önce bi akradaş daha yüklemiş limitli mi ne olmuş heralde 10 downloaddan sora limiti dolmuş error veriyo....bu öyle olmasa bari çünkü hemen canını alıyolar vidyonun limit falan kalmıyo herkes 3lüyü bekliyo:D:D

aggressors
07.02.2009, 00:01

burdan dene http://www.beatfiltering.com/index.php/1010000A/8a86eea0dac1884cdb5ee9ba7bcbe8ab8da0d872e818f22cbe 2235a05561578738e30352805cd30015612

zafer6161
son dakikada gelen golün keyfide bir başka oluyor ha ççç

Cagdas Topal
Var usta.Diğer videoları izliyorum.Hatta youtube ye direk bile giriyorum ama olmuyor:(

Bana msn adresini at sana videoyu yollayayım bari :rolleyes:

ReaL Hamsi
07.02.2009, 00:02
İlk iki gol arası ankaragücü baskılı oynadı zaten. yattaranın çıkmasıyla alakası yok bence. ama baskılı oynamak derken boş baskı yani. önceki sayfalardaki istatistiklere bakarsanız, ankaragücünün nasıl boş boş bastırdığını, orta sahada top döndürmekten başka bişey yapmadığını görebilirsiniz.

Bence Yattara çıkmamalı son düdüğe kadar durmalı rakibi kitliyor ve tamam baskılı oynadı Yattara cıkıncada rahatlıyor rakip hurra saldırıyor sonra birde biz Alonzinhoyu yattaranın alternatifi oalrak aldık galiba :) Enteresandır buda.

yinede kötü oynayarak kazanmak güzel. en azından önceden bunu yapamıyoduk artık kötüde olsak macı alabiliyoruz.

Can
hiç kimse 3lüyü çekmedimi yaa :(

nuhoglu
arkadaşlar cumartesi kimler geliyor havaalanına :)

komdere
07.02.2009, 00:03
maçı bir galatasaraylı arkadaşımla birlikte izledik. Daha birinci dakika bu iş kolay olur yanılgısına düşmüşken işler hiç de öyle olmadı. Maalesef ligin en vurdumduymaz maçını oynadık. Ders alacak çok şey var. Son on dakika hala bir umut beklerken o "Umut" son saniye geldi. Golden önce içimden şu geçti. "Eğer son saniye golü atarsak, şampiyon da oluruz" Zira önceki yıllarda fener, beşiktaş ve galatasaray bunu çok yaptılar. Sıra bizde. Zor oldu ama sonu güzel oldu.

İsmail Alkan
youtube ne yazalım?
Bu video arkada kalmasın :)
Ulan lig tv ne diyim sana,şu egemenin 3 lüsünüde gösterseydin ne olurdu,

Harun_ayar_ts
egemennin 3lü nerede ya yokmu çeken olmadımı bu lig tv nasıl bi kanal ya:mad:

ÖLÜMÜNE TRABZONSPOR:ts2:

Zafer BİLGİN
Bugün hocanın hatası olmadı.Tamamen futbolcuların rehaveti dolayısıyla kötü bir oyun çıkarttık.

Önümüzdeki hafta için,bu maç ders oldu.Haftaya takım daha iyi motive olacaktır.En kötü ihtimalle beraberlik alırız diye düşünüyorum 8 taş maçından

İsmail Alkan
07.02.2009, 00:04
hiç kimse 3lüyü çekmedimi yaa :(
Bir tek ihtimal var,Gökçebey:rolleyes:

f1bekir
07.02.2009, 00:04
Zaten işini yapmasın diyen yok Ersun yanal iyi hoca ama bazı takıntıları ve körü körüne yanlıs yapması biraz beni delirtiyor.

Arkadaşım ben de diyorum ki senin yanlış olarak algıladığın durumlar gerçekte doğru olabilir. en iyisini futbolculara en yakın olan hoca bilir. böyle dışardan ne desek boş.

daha önce dediğim gibi aynı maçtan sonra bir grup yattaraya sövüyor, bir grup yattarayı çıkaran hocaya sövüyor. hangisi doğru acaba? bu gibi çelişkili durumlarda ben ersun hocanın en iyisini bildiğini düşünerek yaptıklarına destek veriyorum.

Berk Eren
07.02.2009, 00:05
3lüyü birinin çekmiş olması zor çünkü o an herkesin elleri havadaydı:)

stadda olmayanlar kusura bakmasın kıskandırmak gıbı olmasın da:)

Ümit Küçük

ufuk hoptehı sımdı ekleme programla ucluyu kes onu ekle sadece hoptegı gordu herkes zate

SDanışmaz
Çok kötü oynadık, ucuz yırttık..

tunganyan
07.02.2009, 00:06
sürekli yenileye basayrım bi türlü 3lü gelmeyy offfff :):):)

Adil ÖZGÜR
Bence Yattaranın oyundan alınıp, Alanzinhonun oyuna dahil olması bir hataydı, esas değişik, Hüseyin çıkıp, Alanzinho oyuna dahil edilmeliydi?

Yattara oyundan ne zaman erken alınırsa, oyunda kesinlikle kopma oluyor, Orta saha hakimiyetimiz çok zayıflıyor, yetersiz kalıyoruz, Hocamızın bu konuya daha dikkatli olmasında fayda vardır diyorum.

only ts
91 mısafır okuyor okuyun bakalımmm :D

Gürkan
su goruntuler ıstanbulda olsa ozel kamera kurulur sırf onları ızleyeme

MetiN08
07.02.2009, 00:07
oof simdi isin yoksa haftayi bekle ya, gecmez daha günler

futbalski60
Ankaragücü iyi filan oynamadı sadece iyi mücadele etti 3 pası arka arkaya yapamayan takım iyi oynuyor denilemez.Ortasahadaki oyuncularımız bugün dirençsizdi ve mücadele etmediler orta alanda boşluklar verdik Ankaragücü de bu boşluklardan yararlanıp sağa sola top çevirdi.

bbyanik
Arkadaşlar ankaragücü futbolcuları değilde taraftarı ankaradaki maçlarda son 2 senedir zütülmüş istanbul şampiyon trabzom diye bağırarak yenilmelerine rağmen bordo mavi çekerek sempatimi kazandı umarım b ruhsuz kufurbaz ankaragucu topcuları taraftarına layık olur düşmezler ....

yahu şu üçlüyü bi yollayindaaaaaaaaaa

Mustafa Ayazoğlu
Egemenin 3lüsünü bekliyorum yok mu ki :)

erol_izm
07.02.2009, 00:08
En kolay görünen maçların aslında en zor maçlar olduğunu bugün anladık. Taraftarımız da dahil olmak üzere bu hataya düştük. Düşme potasında olan takımlarla oynanan her öaç bu şekilde zorlu geçecektir. En azından bu zorluğu erken yaşamış olmamız bizim için avantaj. Futbolcularımız ve biz taraftarlar, düşme potasında olan takımlarla oynanan maçları çantada keklik görmemeliyiz. Öldük öldük dirildik.

sirkan

nasil olur.... diger videolari gorebiliyorsan onuda gorebilmelisin....
birsey anladimsa fenerli olayim :D

al tikla belki olur :D

Mert Marabaoğlu
3'lü pert galiba arkadaşlar :S artık 8jk maçında inşallah nasip olurda özel çekim yaparız :D

Uğur Ö.
arkadaşlar neden videoda siyah ekran geliyor anlamadım hala birtürlüde videoları izleyemedim acaba biri şu videoları akıllı tv gibi başka yerlerede upload edebilirmi

erol-61
ben neden izleyemiyorum açılıyor site ama videonun yerine simsiyah bi kuyu var (yani açılmıyor) yardım

ekteki dosya youtube giremeyenler için sadece 30 saniyenizi ayıracaksınız

zahido
Ankaragücü iyi filan oynamadı sadece iyi mücadele etti 3 pası arka arkaya yapamayan takım iyi oynuyor denilemez.Ortasahadaki oyuncularımız bugün dirençsizdi ve mücadele etmediler orta alanda boşluklar verdik Ankaragücü de bu boşluklardan yararlanıp sağa sola top çevirdi.

Aynen oyle.. Anlatamadim bi turlu bazi arkadaslara :D

Kubilay ŞAHİN
07.02.2009, 00:09
Bence Yattaranın oyundan alınıp, Alanzinhonun oyuna dahil olması bir hataydı, esas değişik, Hüseyin çıkıp, Alanzinho oyuna dahil edilmeliydi?

Yattara oyundan ne zaman erken alınırsa, oyunda kesinlikle kopma oluyor, Orta saha hakimiyetimiz çok zayıflıyor, yetersiz kalıyoruz, Hocamızın bu konuya daha dikkatli olmasında fayda vardır diyorum.

Bu Hiç aklıma gelmemişti Abi.
Doğrusuda bu olurdu heralde.
Zaten daha sonra Hüseyini cıkarıp İsaacı aldı Ersun Hoca.

Harun_ayar_ts
haftaya ersun hoca yattara ile alanzinho yu ilk 11 oynatsada saglı sollu gelsek:cool:

bbyanik
hayde da egemen üçlü bekliyoz ................

ReaL Hamsi
Arkadaşım ben de diyorum ki senin yanlış olarak algıladığın durumlar gerçekte doğru olabilir. en iyisini futbolculara en yakın olan hoca bilir. böyle dışardan ne desek boş.

daha önce dediğim gibi aynı maçtan sonra bir grup yattaraya sövüyor, bir grup yattarayı çıkaran hocaya sövüyor. hangisi doğru acaba? bu gibi çelişkili durumlarda ben ersun hocanın en iyisini bildiğini düşünerek yaptıklarına destek veriyorum.

Destek veriyorum bende bu konu hariç ama.

düşün haftaya bjk ile oynıyacaksın ve baskıyı yiceksin sonra rakip defansı rahatsız eden oyuncuyu cıkarıp Alonzinhoyu koyacaksın. Bu durumda yenilmeye resmen gel beni yen diyorsun rakibe.

Alanzinho oynamasın demiyorum cıksın tek forvet cıkarsın gökhanı yada umutu yada selcukgu vs vs bunlardan yana hakkını kullansın yattarayı tutsun.

Son söliceklerim bu kadar :)

kasila61
07.02.2009, 00:10
arkadaslar fiksturu incelerken dikkatimi bir anekdot cekti sizinde ilginizi cekeceginde eminim yada benmi yaniliyorum.
ilk yari:trabzonspor- ankaraspor 2-0
ankaragucu-trabzonspor 1-2
ikinci yari
ankaraspor-trabzonspor 0-2
trabzonspor-ankaragucu 2-1

Mollasalihoğlu
topçulara oy verdiğimiz link neydi ya bmn de bulamadım

aggressors
arkadaşlar neden videoda siyah ekran geliyor anlamadım hala birtürlüde videoları izleyemedim acaba biri şu videoları akıllı tv gibi başka yerlerede upload edebilirmi

http://www.beatfiltering.com/index.php/1010000A/8a86eea0dac1884cdb5ee9ba7bcbe8ab8da0d872e818f22cbe 2235a05561578738e30352805cd30015612
ktunnelde bazen o sorun oluyo,birde burdan dene

UğuR
07.02.2009, 00:11

Anasayfamızdaki kim nasıl oynadı bölümünde futbolcularımızla ilgili değerlendirme yapabilirsiniz.

Yazici_61
Bugün bence en güzel kolbasti oyniyan Isaac di !!!!!!!!!!! Nasil kiviriyor :alkış::alkış::alkış::D:D:D

tunganyan
arkadaslar fiksturu incelerken dikkatimi bir anekdot cekti sizinde ilginizi cekeceginde eminim yada benmi yaniliyorum.
ikinci yari
bu böyle giderse galatasaraya yenilcezz sivas beraberlik bursa maalubiyet sezon sonundada ikinci olacazz Allah göstermesin!!!!!!!!

Tunga
07.02.2009, 00:12
Ankaragüçlüler hakem hakkında şikayetçiler. Ben haklı bulmuyorum ama onlar açısından çok daha önemli bir hata vardı.

Maçın artık son dakikası olmuş Stoperleri üçlemişler. Yan taraftan bir serbest vuruş kullanılıyor. Önce herkes adamını alıyor ve bizimkilere boş alan bırakmıyor, iyi adam paylaşıyorlar.

Sonra hakem düdük çalıp Barbaros ve Tayfun'u uyarıyor. İşte Ankaragücü'nün çuvalladığı an bu. Hakemin uyarısı sırasında iki kişilik barajı bozuyorlar. El Yasa idi yanılmıyorsam, topa arkasını dönüyor. Maçla alakası kalmamış, Ankaragüçlü diğer oyuncular da konsantrasyonunu kaybetmiş. Elbette ceza sahası da bizim için yol geçen hanına dönüyor. Barajın bozulduğunu gören Selçuk fırsat biliyor ve hızlı bir şekilde atışı kullanıyor. Bomboş durumda Umut da yükselip bizi havalara hoplatıyor:)

Düşme hattındaki bir takım, liderden tam da puan almak üzereyken böyle hata yapar mı? Eğer bu kadar büyük hata yaparsan, böyle cezasını çekersin. Çuvaldız ile haşır neşir olmaları lazım.

Ankaragücü aslında düşecek bir takım değil. Hakemler de resmen uğraşıyor onlarla; ama gene de dikkatli olmaları lazım. Kocaeli Sivas'a çelme taktığında :) bir anda tehlikeli sulara gömülüverirler.

Biz ise hafif uçuşa geçmiştik, havamızı söndürdüler ve çok da iyi yaptılar.

harmancuk
ikinci yari

Güzel b gözlem tebrikler

yatara
ben demedimi size mac zor olur

Emre ÖZTÜRK
07.02.2009, 00:13
ikinci yari

ilginç.Bu konuda tek söyleyebileceğim söz gs ve bursa maçları hariç diğer tüm maçlar aynı skorla bitebilir.Sorun olmaz yani:)

ramazan-54
bu böyle giderse galatasaraya yenilcezz sivas beraberlik bursa maalubiyet sezon sonundada ikinci olacazz Allah göstermesin!!!!!!!!
dogru sölüyon.bide haftaya bakalım ne olcak

Ufuk Bayraktar61
ufuk hoptehı sımdı ekleme programla ucluyu kes onu ekle sadece hoptegı gordu herkes zate

yedin beniii mümütcüm..

Çağrı Bilici
ben de colman ve alanzinho ya bayıldım oynarken.alanzinho düğünlerde çocuklar karışır ya araya oynarken öyle geldi bana:D

harmancuk
İlk kez kale arkasında maç izledim.İlk kez bir maçta bukadar heyecan yaptım.İlkkez bir maç sonu ağladım........

yatara
macin yildizi hüseyin song egemen umut valla
bjk maci daha kolay geececek

Mert Marabaoğlu
Bugün bence en güzel kolbasti oyniyan Isaac di !!!!!!!!!!! Nasil kiviriyor :alkış::alkış::alkış::D:D:D

O oynadiği kolbastımıydı şimdi :D Asena'ya taş çıkartıyo valla :D
keşke ayaklarıda o kadar kıvrak olsa :D

f1bekir
07.02.2009, 00:14
Bence Yattara çıkmamalı son düdüğe kadar durmalı rakibi kitliyor ve tamam baskılı oynadı Yattara cıkıncada rahatlıyor rakip hurra saldırıyor sonra birde biz Alonzinhoyu yattaranın alternatifi oalrak aldık galiba :) Enteresandır buda.

yinede kötü oynayarak kazanmak güzel. en azından önceden bunu yapamıyoduk artık kötüde olsak macı alabiliyoruz.

Ersun hoca ikisini aynı anda sahada tutmaktan çekiniyor. defansif yönümüzün aksayacağından korkuyor. bugün 2-0'ı yakalayabilseydik belki dediğini deneyecekti. ama hiçbir maçta en azından 2 farkı yakalamadan bu işe kalkışmıycak ersun hoca, ya da yenik duruma düşmeden ;)

ve evet bu sene kötü oynayarak çok maç kazandık. bu da şampiyon takımların bir özelliğidir diye düşünüyorum :)

sirkan
http://www.spor61.net/images/news/kolb1.jpg

http://www.spor61.net/images/news/kolb2.jpg

http://www.spor61.net/images/news/kolb4.jpg

http://www.spor61.net/images/news/kolb5.jpg

http://www.spor61.net/images/news/kolb7.jpg

http://www.spor61.net/images/news/kolb8.jpg

lazchicko
egemenin üclüsünü nerden göre biliriz arkadaslar

ramazan-54
07.02.2009, 00:15
ikinci yari
dogru diyon bu ihtimalle haftaya berabere bitcek:eek: