PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gürcistan 2 - 5 TÜRKIYEM

Emir BAYRAK
27.03.2005, 12:16
Arnavutlugu kolay gecen TURKIYE A MILLI TAKIMInin karsisinda simdi Gürcüler var..Yakindan tanidigimiz topcularda gürcistanda...Tehlikeli futnbolcular zatenn smileys/smiley2.gif Edited by: Emorfo

tigin
27.03.2005, 12:29
Teknik direktör olmayi cm oynamak zanneden ersun hocayla isimiz zor.

İlyas Özdemir
27.03.2005, 13:57
dünkü futbolla biraz zor

yenebilmek için sans faktörününde yanimizda olmasi lazim

Mollasalihoğlu
27.03.2005, 14:00
cm ile olsa türkiye'de herkes teknik direktör smileys/smiley36.gif

yattara11
27.03.2005, 14:26
gürcistan öyle arnavutluk gibi gol kaçirmayabilir... shota gibi adam var... ayrica gürcistan arnavutluk'tan çok daha güçlü... Insallah kazaniriz...

Ozan
27.03.2005, 16:15
Teknik direktör olmayi cm oynamak zanneden ersun hocayla isimiz zor.

katiliyorum. smileys/smiley17.gif

bu maçi hocamiz ne kadar kötü olsada alacagimiza inaniyorum.zaten baska çaremizde yok. hoca, fatih ve gökdeniz i ayni zaman da oynatmasi gerekir. çünkü ikisi güzel anlasiyor. hocamiz böyle yaparsa rakip savunmayi yipratacagimiza inaniyorum

cemilsezgin
27.03.2005, 16:26
bence ersun hocayla isimiz çok zor adam fatih oynarkebn gökdenizi oynatmiyor serkan yerine gökdeniz çok daha mantikliydi bence bu hocayla bir arpa boyu yol alirsak helal bize.

Reha
27.03.2005, 17:08
Maça gittim ve ilk yari bitince çiktim..Bu adam hoca ise bende dinazorum!

kelkitli29
27.03.2005, 17:37
yeneriz bence

BDiler61
27.03.2005, 18:17
Kötüde oynasak kazanmak zorundayiz

pacos_bill
27.03.2005, 18:39
Arnavutluk maçindaki sansimiz umarim bu maçta da devam eder. Yoksa bu kadro ve taktik anlayisiyla isimiz zor.

Sacit
27.03.2005, 18:59
bu oyunla kazandik ama daha sonra ne olur bilmem.yine boyle oynarsak.. smileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

Crazy_OfLu61_
27.03.2005, 20:00
Kaybetme lüksümüz olmayan bir maç, rakip güçlü belki ama biz daha güçlüyüz. Bence 2-0 aliriz.

imported_Suha
27.03.2005, 21:11
takimdaki oyunculara güvenim sonsuz..ama ersun yanal için ayni seyleri söylüyemicem..soookkk büyükkkk facialara yol açacak haberi yok..smileys/smiley18.gif

kadirsa_2000
27.03.2005, 21:14
Arnavutluk maçindaki futbolu begenmedim açikçasi, eger ayni oyunu sergilersek zor duruma düsebiliriz. Ama güvenim sonsuz (futbolculara), insallah basaracaklar. Gökdeniz kesinlikle oynamali bu maçta.

tsakrep61
27.03.2005, 21:51
gurcistani yeneriz ama ersun hocayla bu gruptan zor cikariz insallah kendinden beklenmeyi yaparda ersun hoca gideriz almanyaya

Oğuzhan Turhan
27.03.2005, 21:56
artik nasil futbol oynadigimiza bakmiyorum,sadece yenelim

İsmail Çavuşoğlu
27.03.2005, 22:40

inan bende bakmiyorum .hayirlisiyla almanyaya gidelimde orda akilli basli bir hocayla iyi bir kadroyla hem futbol izleriz,hem turlar geçeriz insallah.ama almanyada ersun hoca kesinlikle olmamali.

61trabzonomer
27.03.2005, 23:23

inan bende bakmiyorum .hayirlisiyla almanyaya gidelimde orda akilli basli bir hocayla iyi bir kadroyla hem futbol izleriz,hem turlar geçeriz insallah.ama almanyada ersun hoca kesinlikle olmamali.

smileys/smiley32.gif

Harun
27.03.2005, 23:48
Taktik ve oyuncu seçimi degismedigi sürece sadece sansla kazaniriz.Tabiki çekirge misali bir siçrarsin iki....

Berat
27.03.2005, 23:56
Deplasmanda daha iyi maçlar çikartiyoruz. Örnegin; Danimarka ve Yunanistan maçlari.. Öte yandan dünkü maçi izliyince de içim karariyo,olumlu düsünemiyorum...Insallah kazaniriz demekten baska yapacak bisy yok..Ersun Yanalli milli takimin sagi solu belli olmuyo..Çarsamba günü sansimiza ne çikarsa artik..

Sunu da söylemeden geçemeyecegim; 70 Milyon nüfuslu ve genç nüfus orani yüksek bir ülkenin milli takiminda defansin saginda sadece koçsma becerisi olan Serkan Balci, Solunda da Ümit Özat oynadigi için utanç duyuyorum..

Son olarak; Bence milli takimi basin seçiyor ve milli takim milli takim degil,"Istanbul takimlarinin milli takimi".... Ersun Yanal'a sormak lazim; Koray denen vatandas bejeke'de 3 maç oynadi da mi futbolu ögrendi.. Adam madem iyi (ki bence gerçekten kalite), Rizedeyken niye cesaret edip 11e koymuyosun adami.. Böyle saçmalik olmaz!...

güya kisacik bisey yazacaktim ama o kadar çok sey var ki yazacak...Türk futbolundaki saçmaliklari yaz yaz bitmez...

Özkan Erdem
28.03.2005, 01:20
Sol bek de ümit özat i gördükçe aglayasim geliyor.. Serkan Balci Ersun'un bir takintisi, asla vazgeçmiyor. Bence 2 si de hatali tercih ancak su an alternatifleri yok. Kadroda degisiklik olmali bence, Hamit Altintop futbolu agir oynuyor, gökdeniz karadeniz ya da tuncay sanli çok daha iyi is yapar o mevkide, ancak bana kalirsa necatiyi biraz geriye çekip hamitin yerinde, ileri ikili de de fatih-gökdeniz i tercih ederim. Su an, mevcut kadroda daha iyi bir hücum ikilisi gelmiyor aklima.. Hatta necatinin yerine ortasaha direncini artirmak için hüseyin ya da ayhan tercih edilebilir..

andrei07
28.03.2005, 15:44
ARKADASLAR BANA KIMSE KIZMASIN AMA BU TARAFLI KADRO SEÇIMI BENI MILLI TAKIMDAN SOGUTTU IYICE!! MAÇ SONUCU UMURUMDA DEGIL BU KADAR EZIK ZEVKSIZ TOP OYNANDIKTAN SONRA ÖNEMI KALMIYOR TABII BIRDE MILLI TAKIMDA BILE ÇEKEMEMEZLIK VAR TRABZONSPORLULARA

Alptuğ
28.03.2005, 15:56
seyircisi baskisi olmayacak rahat bir oyunla kazaniriz ama gecen macdaki futbol beraberlik icin bile yeterli olmaz takimda fatih gokdeniz forvetde oynamali serkan umit ve necatinin takimda yeri yok

Ömer SEVİNÇ
28.03.2005, 16:59
Eger Ersun istifa edecekse insallah Sota 5 tane gol atar. En azindan o zaman Almanyaya gitme sansimizdogar.

POYRAZ
28.03.2005, 17:29
Bu mac beni düsündürüyor,cünkü milliler hic de iyi bir görüntü vermiyorlar.

PrEnHa_61
28.03.2005, 17:35
arnavutluk macindaki gibi bir kadro cikarsa gurculerin bizi yenmesi pek zor gozukmuyor.ama her zamanki gibi kalbimiz yine turkiye icin carpacak

selçukabi
28.03.2005, 17:45
Eger Ersun istifa edecekse insallah Sota 5 tane gol atar. En azindan o zaman Almanyaya gitme sansimizdogar.

sota eski sota degil güzel kardesim, çarsamba günü yedek bile kalabilir.Maalesef iskoçya onu çok yipratti, kazmalar diyarinda futbolu unuttu.

Recep Alkan
28.03.2005, 19:10
bence milli takimimiz arnavutlugu cok da kolay gecmedi. eger takimimiz erken gol bulmasa o mac cok stresli gecebilirdi. gurcistan kendi evinde 3-1 yenildigi yunanistan macindan sonra en az prestij icin bizi yenmek yada beraberlik icin cikacaktir sahaya...

ama biz OYNARSAK yenieriz..

$FIRTINA61$
28.03.2005, 19:21
aliriz akilanmis ersun macdan gökdeniz valan oynacak mis

TaraftaR
28.03.2005, 19:26
Bu maci kesin aliriz... Gürcostan Türkiye nin yani basinda, iklimimiz yakin. Alisigiz... Trabzon daki macta onlar bu yüzden puan kaptilarya, ayni seyi biz neden yapmayalim !?

Bu isin igne yönüydü, gercekleer gelelim...

Yenilmeyecek takim degil, ama sahaya sürülen kadroya bagli. Arnavutluk kadrosu benim de hosuma gitmedi. Istanbula gitmeyen futbolcu milli olamiyor, futbolcularda bunun farkinda. Vitrin yapmak icin Istanbul takimlarina gidiyorlarki, milli takimlarda oynayabilsinler.

Milli takima acilen bir "Adil Düzen" gerek !

61trabzonomer
28.03.2005, 21:28
aliriz akilanmis ersun macdan gökdeniz valan oynacak mis

her halde görmüstür bu serkanin falan nasil oynadigini, oynatir insanlah zaten daha iyisini bulamaz.Gökdeniz 90 dk oynasin golde atar Fatih de attirir bir tane maçi aliriz.

ALMANYA YA GIDECEZ BASKA YOLU YOK...

$FIRTINA61$
28.03.2005, 23:33
ben burde alanyada oturuyorum varya dagtiriz burayi gelirse türkiye almanlar da gelmemizi isityor cünkü cokuz burda ve atesli atraftariz renk gederecez dünya sampiyonasin smileys/smiley32.gif

TS 61
29.03.2005, 00:01
Maçi kesin aliriz..

Sayet bizim topçularla baslarsa bu isimizi kolaylastiracaktir..

JuaN_JuaN
29.03.2005, 00:37
maçi almak zorundayiz ama bu arnavutluk maçindaki gibi oynarsak imkansiz. insallah gökdeniz le fatih tekke yi bi arada oynatir. yoksa isimiz zorlasir...

imported_sota
29.03.2005, 01:31
senol hocanin turkiyemizi dunya 3.su yaptiginda demedigini birakmayan yok karizmasi yok bilmem ne diyen karaktersizler simdi ersun yanalin kurdugu rezil oyun sistemini hatta sistem bile denilmeycek derece kötü oyun stilini görüpte nasiloluyodasesini cikarmiyolarsenol hoca istifa diye bagiranlar vefasizlar simdi mutludurlar heralde. Allah verede su ersun yanal egosunu tatmin edecek diye bizi almanya dan etmesin...

İleli
29.03.2005, 03:42
zor olacak ama kazanacaz!

toshiba
29.03.2005, 06:30
Kazanmamiz gereken ancak kazanma sansimiz dusuk oldugu bir mac. Trabzon'lu oyunculari 11'de baslatmasi bile yetmeyebilir. Zira yedek oyuncularda da is olmasi gerek.

SutlaCH
29.03.2005, 13:14
Kazanmak sart ya. Insallah kazaniriz.

mkmsas
29.03.2005, 13:37
necati olmamali o takimda. adam millitakim için degil kendisi ve h.sükür için oynuyo. yerine gökdeniz monte edilmeli. böylece ileride çok iyi anlasan bi ikilimiz olur.

arnavutluk maçinda kötü gözüktük ama 2 golün etkisi var bence bunda. yoksa 2. gole kadar çok istekli ve baskili idiler. 2. bulunca rahatladilar. ondan sonra da saçmaladilar. bu maç böyle olmaz sanirim. insallah olmaz yani. gerçi futbol önemli degil kazanalim

mkmsas
29.03.2005, 14:02
r. carlosun fransaya attigi golü unutamam.

ama en çok sevindigim goller ise k. orhan'in aston villa'ya, hasan sasin brezilya'ya atigi gollerdi.

mkmsas
29.03.2005, 14:07
yukari daki mesaji silemiyorum. modlardan rica etsem silebilirler mi? yanlis yere yazdik kusura bakmayin.

Murat'
29.03.2005, 15:02
bence arnavutluk karsisindaki futbolla gürcistani yenmemiz zor

duyduguma göre ersun hoca fatihi bu maçta yedek soyundurup necatiyi oynatacakmis

bence çok yanlis çünkü arnavutluk maçinda etkisiz kalmasinin tek nedeni takim arkadaslari olan fatih tekke bu maçta oynatilmali

61-firtina
29.03.2005, 15:07
arnavutluk maçi gibi oynarsak yeniliriz gürcistan iyi takim kimse hafife almasin arnavutluk maçinda neydi öyle milli takim ya neyse yinede ben yenecegimize inaniyorum basarilar milli takimimiza

61trabzonomer
29.03.2005, 15:10
Gökdeniz Fatih bir arada oynarsa dagitiriz.Sasmaz.Aslinda böyle birseye gerek olmamali oyuncu degil takimi konusmaliyiz.Fatih makine degil kardesim insan her maç güzel oynayamaz ama bana göre fatih her zaman bir gol makinesidir kimse laf edemez kaptanimiza milli takim kötü oynadi diye fatihe suç atanlar gürcistan maçinda herseyi görecek allahin izniyle.

Suraya bak ya milli takimida biz kurtaricaz ginede bizim üzerimize oynanan oyunlar bitmek bilmiyo hergün birinin bizim alehimize birsey söyledigini görüyorum.

Türk miilli takimi dedinmi akansular durur herkez söyle demeli aslinda gürcistan da neymis ki yahu ama simdiki durumumuz içler acisi koskoca dünya 3.sü takimimiz var ama yenermiyiz yenmezmiyiz onu tartisiyoruz bizi bu duruma düsürenler utansin.bizi bu duruma düsürmekle kalmiyorlar oyuncularimizida sikintiya sokuyor.Elimizde hiçbir yerde olmayan bir potansiyel var ama kullanamiyoruz.ooofff ooffffffo ooofff

FATIH IME laf atanlar (.....) Gürcistan maçinda herseyi görecekler.

Haydi Türkiye haydi fatihim haydi gökdeniz haydi gösterin oyununuzuda konusanlara en güzel cevabi verin canlarim.Edited by: 61trabzonomer

Barış
29.03.2005, 17:53
kanatlarimiz kullanilamaz halde

(kurulu oyuncak bebek serkan ve süper solak ümit)smileys/smiley7.gif

2)ortadaki beyler kendilerine oynuyor.

baslica iki sorun.

A.Hilal Çakıroğlu
29.03.2005, 17:58
ümitler 2-0 galip geldismileys/smiley32.gif

darisi A MILLI takimin basina

Emir BAYRAK
29.03.2005, 20:29
bittimi ümitlerin maci

Ozan
29.03.2005, 21:03
ümitler galip geldi ve iyi bir moral oldu. tebrikler... smileys/smiley32.gif

Ayhan Yüksek
29.03.2005, 21:17
Bu serefsizler insani milli takimdanda sogutur. Dün ask fm denilen bi radyo kanalini dinliyorum. Atilla diye bi lavuk güya spor yazari söyle diyor.Günes dönemindeki milli takim gs patentli çok iyi topçulardan kurulu idi,basari bundan, sunu açikça söyleyeyim bugünki kadra üstüne basa basa söylüyorum fatih degil o zamanki kadronun 16 sina giremez. yaw kudurdum deli oldum seni oraya spor yazari diye çikaranin yorum yaptiranin ah bi arama sansim olaydi bu nasil ülke ne tarafli yorumlar. Tolga siradan bi topçuymus milli takimda olsada olur olmasada tabi bunlarin yaninda toromani korayida sayiyor. Milli takim kaliteli bence idda ediyorum o dönemden daha iyi topçular var tek sorun sistem engel ersun yanal yanlis kadro çikariyor. Gürcistan maçinda Fatih ve Gökdeniz kesinlikle 11 de olmali kil necati olmamali yildiray ve emreninde uyarilmasi lazim kendilerine oynuyorlar. bu sartlarda dahi maçi alacagimizi düsünüyorum

$FIRTINA61$
29.03.2005, 21:21
ümitler aldi süper ya yarinki kadroyu verdilermi?

Trapzone
29.03.2005, 22:02
Oynadigimiz arnavutluk macina bakilirsa gürcistanda isimiz zor. Bu ersun yanal denilen futbol fakiri kardesimin çikardigi kadroyu gördük hepimiz KORAY,HAMIT ve NECATI bizi yedi kisi oynatti maçta buda yetmezmis gibi fatihi oynattigi sistemi görünce gülmeye basladim. Ah be ersun yanal fatihin yanina koy gökdenizide gözün hücum futbolu görsün biraz o necatiyle sen anca arnavutlugu yenersin zaten. Bu arada servetin olmamasi bizim için süper bi avantaj bu herif iyilesmeden bu gruptan çikmamiz lazim biran önce smileys/smiley36.gif

sanatik
29.03.2005, 23:15
bence arnavutluk karsisindaki futbolla gürcistani yenmemiz zor

duyduguma göre ersun hoca fatihi bu maçta yedek soyundurup necatiyi oynatacakmis

bence çok yanlis çünkü arnavutluk maçinda etkisiz kalmasinin tek nedeni takim arkadaslari olan fatih tekke bu maçta oynatilmali

Bu sefer gökdenizi oynatir fatihi yedek birakir - inanirim.

bu maci düsündükce aklima letonya maci geliyor.

Istanbul karmasi isteyenler letonya macini hatirlasinlar.

zafercalikoglu
30.03.2005, 09:20
biz bu maçi alamayiz abi,

selçukabi
30.03.2005, 10:02
bence milli takimin sorunu kadronun çok hizli degismesi ve Ersun Yanal'in bir "milli takim hocasi" olmamasi.açarsam, letonyaya elenen kadrodan bayagi farkli bir kadro sahaya çikiyor ve oyuncular birbirleriyle ilk kez oynuyorlar sahada da anormal pas hatalari futbolu olumsuz etkiliyor.Ersun Yanal türkiye liginde hangi takimin basinda yer aldiysa çok etkili hucum futbolu oynatmis bir hoca.ve varligi ile yoklugu belli olan bir adam (bkn.gençlerbirligi'nin hali) Ancak onun özelligi takimina yogun idman programi ile sahadaki sistemi oturtabilmesi.Ancak Milli takimlarda bunu yapabilmesi mümkün degil, ancak türkiyede çok önde giden takimlar varsa onun futbol tarzini sahaya yansitacaksiniz veya kendi sisteminizi daha çok hazirlik maçi ve idmanla oynatacaksiniz bunun içinde kulüp takimlarindan daha çok zamana ihtiyaciniz var iste esas problemimiz bu kanimca.

gultekinsurul
30.03.2005, 10:12
milli takimin hocsi ezikbahçeliliginden kurtulamiyo ki serkan ile ümit özat fos ilerde fatihe kimse top atmiyo. hamit geçen maçta çok kötüydü ama gökdeniz gibi bir dinamo kenarda. böyle takim yaparsaisimiz zor. yine dua etsinler tolgaya adam sifir hata oynadi ve net gol pozisyonlarindaki kritik müdaheleleriyle galibiyetin mimari oldu.

Ömer SEVİNÇ
30.03.2005, 15:15
Eger kaybedersek Ersun kovulacakmis.

Forza Gürcistan.

Oooo Oo Sota Arveladze.

Haydi Sota Haydi Sota haydi tam zamani tam zamani simdi

Saldirinsaldirin saldirinBu taraftar için saldirinEdited by: eOMER

schumi
30.03.2005, 15:35
Fatih Sultan Tekke yazacak bu aksam kaçari yok tabi onu iyi beslerseler veistedigi toplari atarsalar fark bile olur

Barış
30.03.2005, 17:01
Kanatlar çalismiyor ki!!

61trabzonomer
30.03.2005, 17:27
Kanatlar çalismiyor ki!!

Kanatlardakiler futbolcumuda çalissin kardes...

UmutBaykan
30.03.2005, 17:30
Golleri atrsa Fatih atar.O takimda bi EMre var Bi fatih bide tolga.Gökdenizide unutmayalimInsallah kazanacagiz

Beytullah
30.03.2005, 19:33
bu maci rahat kazanir bence ne kadar kötü oynasakda bu maci kazanmaliyiz

yattara11
30.03.2005, 19:35
gürcistan'da shota hocayla tartismis ve takimi terk edip iskoçya'ya dönmüs... smileys/smiley5.gifsevinelim mi üzülelim mi?

The Londoner
30.03.2005, 19:46
Tolga`nin golune sevinemedik.smileys/smiley5.gifBir dakika icinde gol yedik. Durum 1-1

yattara11
30.03.2005, 19:48
GGGGGOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!

FATIH TEKKE!!!

mahir_kuzey
30.03.2005, 19:49
bi tolga bide fatih. hadi koçum gökdeniz sira sende. maç 2-1 oldu...

yattara11
30.03.2005, 19:53
yaa arkadaslar fark ettiyseniz bu yildiray çok sahsi oynuyor her zaman... smileys/smiley7.gif

mahir_kuzey
30.03.2005, 19:56
maçin daha 20. dakikasi ama gökdeniz bu maça damgasini vuracak. belli etti kendini. yedigimiz golde fatih son adam gibi kafaya çikiyor. heeeeeey ersun hoca akilli ol. diger futbolcularina hakim ol. herkes kendi kafasina göre takilmasin. fatihe dil uzatan seref yoksunlari iyi izlesinler maçi. necati hibinosu daha ayaginda top tutamiyor. gelen ortayi kucagina aliyor. çildirmamak elde degil.

shipbroker61
30.03.2005, 20:01
ya adamlar cok sert oynuyo acaip korkuyorum birini sakatlayacaklar diye....

shipbroker61
30.03.2005, 20:05
bu golde aziz birilerine kapak olsunnnnnnnnnnnn....

The Londoner
30.03.2005, 20:06
Fatih ikiledi: 3-1 smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifEdited by: The Londoner

mahir_kuzey
tekke babaaaaaaaaaaaaaaaaaa

veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

üüüüüüüüüüüüüüüüüüüççççççççççççççççççççççç

yattara11
GGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!

FATIHHHHHHHHHHH SULLLTAAAAAAAANNNNNNNNN TEKKKKKKKKEEEEEE!!!!!!!!!!!!

GURURDAN AGLAYACAM NEREDEYSE... BÖYLE MUTLULUK OLMAZ...

ALLAH'IM SÜKÜRLER OLSUN YA RABBIM!

HADI BAKALIM CAHIL BASIN! YINE ELESTIR BAKALIM FATIH TEKKE'YI...

My
30.03.2005, 20:08
Alsinlar Fatih'in bu gollerini Gö z lerine soksunlar simdi kani bozuk köse yazarlari, Fatih düsmanlari...

Helal be helal olsun Fatih SULTAN Tekke smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Hadi layn Gökdeniz bide sen çak, çakta ha bu satilmis köpeklerin dili bi yerlerine kaçsin anasini satiim smileys/smiley32.gif

My
30.03.2005, 20:10
Ya Rüstü ne is yapar kalede. Gelene geç diyor smileys/smiley7.gif

The Londoner
30.03.2005, 20:15
Huseyin oynamis olsa savunma daha derli toplu olacak...

mr.fa
30.03.2005, 20:23
Ersun Hoca hemen koray ile hüseyin'i degismeli. Koray besiktasa geldikten sonrami topçu oldu. Yazik yurdumun zavalli anadolu takimlarina

yattara11
30.03.2005, 20:26
Ersun Hoca hemen koray ile hüseyin'i degismeli. Koray besiktasa geldikten sonrami topçu oldu. Yazik yurdumun zavalli anadolu takimlarina

hüseyin oyuna girmeli... bu arada yildiray'in yerine de birisi girmeli oyuna...

mr.fa
30.03.2005, 20:28
ikinci yarida fatih sultan tekke 2 gol daha atar. Bir tanede gökdeniz atsin.

Sevgili Ersun hoca için rahat olsun senin hiç kimsede olmayan fatih sultan tekke'n var. Koy hakan'a gitsin

toshiba
30.03.2005, 20:32
3-2 yeniyormusuz, dogrumu? Fanatik gaztesinde oyle yaziyor.

Skordan daha da onemlisi Trabzonlu'lar damgasini vuruyormus golleresmileys/smiley32.gif

Ebru
30.03.2005, 20:32
ilk yariyatrabzonspor damgasini vurduikinci yarida bence öyle olacaksimdiden yaziyorum 4.gol GÖKDENIZ'den

shipbroker61
30.03.2005, 20:35
ikinci yarida fatih sultan tekke 2 gol daha atar. Bir tanede gökdeniz atsin.

Sevgili Ersun hoca için rahat olsun senin hiç kimsede olmayan fatih sultan tekke'n var. Koy hakan'a gitsin

smileys/smiley1.gif

olimpus
30.03.2005, 20:36
http://img228.exs.cx/img228/72/sembol19vg.jpg
Edited by: olimpus

shipbroker61
30.03.2005, 20:36
ahanda istediginiz oldu... ersun hoca huseyini aldi......

ya usaklar sizden korkulur ha.... ne o saha disi guclerinizi mi kullanmaya basladiniz yoksasmileys/smiley2.gif

yattara11
30.03.2005, 20:37
ya simdi olumsuz konusmak istemiyorum ama emre ikinci yarinin hemen basinda resmen pas atmadi Fatih'e öenmli pozisyonda... smileys/smiley7.gif

mr.fa
30.03.2005, 20:42
ayni fikirdeyim emre'yi anlayamadim ama umarim yanlis düsünüyoruz

yattara11
30.03.2005, 20:42
ahanda istediginiz oldu... ersun hoca huseyini aldi......

ya usaklar sizden korkulur ha.... ne o saha disi guclerinizi mi kullanmaya basladiniz yoksasmileys/smiley2.gif

heee çisli büyü yapiyosss... smileys/smiley36.gif

toshiba
30.03.2005, 20:43
Asil konu burdaymis. Birde Genel bolumunde var bu macin foldere. Su anda 4 oyuncumuzda oynuyor galiba. Internetten rodyodan dinliyorum maci, iknci yarida basladim dinlemeye.

Izleyebilecegim internet edresi biliyor musunuz?

olimpus
30.03.2005, 20:44

toshiba
30.03.2005, 20:49
Yogun izlenmeden olsa gerek, acmadi. Yine de saol, radyodan dinlemeye devam, Radyo 1.

mahir_kuzey
30.03.2005, 20:51
necati insanlik ögrensin fatihten. pasa bak...

mr.fa
30.03.2005, 20:53
bu emrenin fatih'le bir alip veremedigimi var

yattara11
30.03.2005, 20:54
yaa emre'ye iyice sinirlenmeye basladim!!! smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsimarik sey!!! bi adam mi zannediyosun kendini?!? artistlik yapacagina azcik pas at adam gibi...

bu arada ilke defa mantikli bir is yapiyo... necati'yi çikardi tuncay'i aldi... gökdeniz'i çikartsaydi çok sinirlenecektim...

olimpus
30.03.2005, 20:57

yattara11
30.03.2005, 20:57
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ALKISLAR KAPTANA... HELAL SANA KAPTANIM...

toshiba
30.03.2005, 20:59
Fatih Tekke, Istanbul basinini tit tir titretmeye devam ediyor. Bakalim ne yazacaklar (belki de bozuk saat her 12 saatte bir dogruyu gosterir derlersmileys/smiley19.gif). Tercih onlara kalmis.

olimpus
30.03.2005, 21:02

yattara11
30.03.2005, 21:03
GGGOOOOOOLLLLLLL!!!!!!!!!

KAPTANDAN BIR DE ASIST...

BRAVO KORAY...

The Londoner
4-2 koray, asist fatih !!!smileys/smiley32.gif

shipbroker61
fatih sen bizim herseyimizsinsmileys/smiley32.gif

mr.fa
30.03.2005, 21:04
fatih sultan tekke asistte yapti daha ne yapsin sevgili istanbul medyasi

toshiba
30.03.2005, 21:07
http://forum.mezun.com/messageview.cfm?catid=6&threadid= (http://forum.mezun.com/messageview.cfm?catid=6&threadid=22771) 22771suraya bakar misiniz? Adam bana Milli Takim'da takimcilik yapilmaz diyor. Zira Fener'den Milli Takim'a giden 8-10 kisinin basarisi ortada. Daha ne yapsin klasik bir ezik savunmasismileys/smiley1.gif

mahir_kuzey
30.03.2005, 21:08
seref yoksunu diyordum önceden, daha açik konusacagim simdi. serefsiz spiker 4. golden sonra BESIKTASLIIIIIIIIIIIII KORAAAAAAAY AVCIIIIIIIIIIII diye bagirdi. ilk 3 golde aklina gelmedimi böyle bagirmak. veya asistin güzelligine bak demek aklina gelmedimi. hepiniz serefsiz ve satiliksiniz. para için nelerinizi satacaginizi söylemiyorum. onu herkesin hayalgücüne birakiyorum...

olimpus
30.03.2005, 21:19

olimpus
30.03.2005, 21:19

The Londoner
30.03.2005, 21:21
bir asistte gokdeniz`den, gol tuncay!smileys/smiley32.gif

toshiba
30.03.2005, 21:22
Her golde imzamiz var bugun. 3 gol, 2 asist. Ancak basin yarin yine Koray ile Tuncay'in nefis gollerini(!) on plana cikararir.

yattara11
30.03.2005, 21:23
gökdeniz de bos geçmedi bugün! helal size... smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

emre sana da diyecegim tek birsey var(kendimi çok tuttum ama) : serefsiz,ukala...

olimpus
30.03.2005, 21:25

toshiba
30.03.2005, 21:26
Evet mac bitti. Ancak bu zihniyetler Almanya 2006'ya gitmemiz zor.

Ebru
30.03.2005, 21:30
gökdeniz gol atamadi ama asistini yapti.smileys/smiley32.gif

3 gol 2 asist

Ozan
30.03.2005, 21:33
bu maçda her golde imzamiz var ve bu insani daha da gururlandiriyor.emin adimlarla ilerliyoruz.Almanyaya gidecegimize inaniyorum. smileys/smiley17.gif

Harun
30.03.2005, 21:34
Güzel bir oyunla ve bol gölle iyi bir galibiyet aldik.Tüm Türkiye'ye hayirli,ugurlu olsunsmileys/smiley2.gif

Crazy_OfLu61_
30.03.2005, 21:37
Sekil böyle ask böyle 5-2 smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

yattara11
30.03.2005, 21:39
oyun bence iyi degildi ama çok iyi bir galibiyet aldik... milli maçlarda bu kadar oyun genellikle yeterli oluyo... haydi simdi Insallah Yunanistan yenilir de 1 puanla önüne geçeriz ve ikincilige yerlesiriz...

yine kurtardik vatanin serefini... smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bu arada yorumlari izliyorum... dogal olarak bizans medyasi'koray'dan bahsediyo... neredeyse maçin yildizi ilan etmek üzereler... smileys/smiley36.gif

arkadaslar kusura bakmayin bu topic'e çok fazla cevap yazdim... tekrar özür...

hakantpl
30.03.2005, 21:39
Hayirli ugurlu olsun. Millilerimiz Kazandi .. Maça Söle bir baktigimizda Sunu gördük Trabzonspor Atti Fenerli kaleci Rüstü Iki hatali gol yedi...

Trabzonspor 5 - Gürcistanbahçe - 2

hakantpl
30.03.2005, 21:42
Ayrica birsey sormak istemiyorum. En iyi ikinciler disindaki diger ikinciler Baraj maçi oynamiyacakmi sistem degistimi. ?

My
30.03.2005, 21:42
Daha Erdinç iice bi iilessin seve seve onuda alacaklar milli takima. Bu arada CnnTürk'te Koray için bravo doorusu 1,5 ayda bu kadar asama diyor smileys/smiley11.gifHasbinallah... Ya bulara küfür etsen günaha girdiinle kalican bu arada nerdeyse bizim tüm futbolcularida saydi milli takim için smileys/smiley36.gifTayfun, Celaleddin, Erdinç diye DEMIRKOL. Saksimi düstü kafaya ne.

kadirsa_2000
30.03.2005, 21:44
Öncelikle MILLI TAKIMIMIZIkutluyorum. Maç boyu sahayi yabanci cismlerle donatan Türk düsmani (gurbetçi üyelerimiz iyi bilirler) gürcülere iyi bir cevap verdik.

Gelelim ülke içine verilen cevaplara.

Cevaplarimizin kaynagi : Fatih + Gökdeniz = 2 gol + 2 asist

Cevabini alip bir nebze utanmasi, biraz düsünmesi gerekenler:

1- Gökdeniz'siz bir ilk 11 ile sahaya çikip (arnavutluk maçi)kisir futbola göz yuman Ersun Yanal.

2- Arnavutluk maçi sonrasi Fatih Tekke'yi mantiksizca elestiren medya ve yaltakçilari.

pelikan
30.03.2005, 21:53
helal olsun Fatih´e, Tolga`ya..

Türk Milli takimini sirtladilar bugün resmen

Armağan Dere
30.03.2005, 22:07
FATIH VE TOLGAYA HELAL OLSUN rüstü'ye de yaziklar olsun böle olursa ukrayna ve yunanistana yeniliriz rüstü düzeltsin kendini ama ne kadar düzeltebilir ki

$FIRTINA61$
30.03.2005, 22:15
süperdi nihayet dogru dürüdt oynadi her kez süper di rüstü haric artik bir son arkdaslik macinlan volkana devretmezi lazim ama ukrayna nasil yendi sasridim dänemarka ne kadar kötüymüs ya cok sasirti beni ben santedmisidim onlar biiz zorlayacak olsun almanya ya beklyioruz milli takimi

kelkitli29
30.03.2005, 22:19
evet beyler yunanistan arnavutluk ilk yari bitti. 1-0 yunanlar önde ama zagorakis sari kart yedi. bizim macta cezali duruma düstü. cok etkili bir oyuncu, sansliyiz.

CeSS
30.03.2005, 22:24
Tek kelimeyle Fatih Tekke.

$FIRTINA61$
30.03.2005, 22:38
evet beyler yunanistan arnavutluk ilk yari bitti. 1-0 yunanlar önde ama zagorakis sari kart yedi. bizim macta cezali duruma düstü. cok etkili bir oyuncu, sansliyiz.

iyi oynamsib saten emreyele oynamiyormu bu?

bir sans gol tatbilse arnavutluk

sanatik
30.03.2005, 22:54
ya bu zagorakis kupa kaldirmasini beceremeyin tipmiydi ?

gülmekden yikilmisdim yaa - neyde o görmemisin cocugu olmus,... misali -hahaaha

neyse yunanlar 1:0 öndeyse maci vermezler artik. Beraber kalmalari sahane olur/du ama esas önemli olan onlari istanbulda evire cevire yemekdir.

Gelecek maclarin hepsini kazanmamiz gerek.

The Londoner
30.03.2005, 23:34
Yunanistan 2-0 kazandi.

Evimizdeki maclari alirsak grup ikinciligi gelir. Ukrayna`yi da disarida yenebilirsek grup birincisi olabiliriz.

Bu arada Polonya Zurawski`nin 85. dakika goluyle K.Irlanda`yi 1-0 yendi.smileys/smiley1.gif

hakantpl
30.03.2005, 23:41
Ayrica birsey sormak istemiyorum. En iyi ikinciler disindaki diger ikinciler Baraj maçi oynamiyacakmi sistem degistimi. ???

hakantpl
30.03.2005, 23:42
Sormak istiyorum Olcakti...smileys/smiley1.gif Alakasizliga bak sormak istemiyorum smileys/smiley17.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

61viya
30.03.2005, 23:42
helal olsun size canlarim!!!!!!! gururumsunuz!!!!!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

unyelimetin
31.03.2005, 00:40
Internet sitelerinde maçin yildizi Emre deniliyor.Biz Milli formayi giyen futbolcularimiz arasinda ayrim yapmiyoruz ama bu kadari da fazla.En kritik anlarda galibiyet ve iki farki yakalayan gollari atan ve bir asisit yapan oyuncu maçin yildizi olamiyorsa kem göze...

http://hostedpictures.com/uploads/f94eddf4c7.jpg (http://hostedpictures.com/)

http://hostedpictures.com/uploads/5672f6310d.jpg (http://hostedpictures.com/)

Allah nazardan saklasin.Kiskananlar çatlasin.

TSlimetin08
31.03.2005, 00:46
Baraj maci halen var daha,bana sorarsaniz cumartesi arnavutluk macindandaha iyi oynadik ama yunanisten ve danimarka maci icin yetersiz olabilir bu futbol,türkiye almanyadaki dünya kupasina katilamasa ersun yanalbu gurbette yasayan insanlara nasil bir hesep verecek onu düsünüyorum smileys/smiley5.gif

lazpirana
31.03.2005, 01:11
dönüsü yok almanyada göremezsek çok yazik olur türk futbolu için ama futbolbana göre hala istenen düzeyde degilbu futbol düzeltilmezse hele oyenen basit gollere çözüm bulunmazsaalmanyabileti zor

Sefaenes
31.03.2005, 01:21
Arnavut macinda Fatih tekkeyi milli takinda yeri yok diyenlere Fatihin attigi goller en iyi cevap oldu gerci milli futbolcularimizin hepsini seviyoruz

Semih GÜL
31.03.2005, 01:45
http://www.turkspor.net/

bu sitede ligdeki en iyi forvet kim anketi var.sizce kim?smileys/smiley2.gif

TS 61
31.03.2005, 02:36
Kendileriyle bir kez daha gurur duymamizi sagladiklari için önce milli takima sonra da Trabzonspor'lu futbolcularimiza tesekkür ederiz..

DeAgLeMaNyAq
31.03.2005, 04:43
Uzun yillardan sonra ilk defa milli takimdaki basarimizdan dolayitakimimla bu kadar gururlandim...

toshiba
31.03.2005, 06:29
Daha onceki Belcika ile olan hazirlik maci ve Kazakistan macinda da bizimkiler vardi basroldesmileys/smiley32.gif

Mehmet
31.03.2005, 09:40
Trabzonspor'lu futbolcularin agirlikta olmasi ve 3 golü Trabzonspor oyuncularinin atmasi beni mest etti.

Fatih Tekke attigi golün yani sira bir de asist yapti.
Çok gol kaçirdik.

Kaptan yilin futbolcusu olmanin sorumlulugunu ispatlamis oldu.

TSunami
31.03.2005, 10:04
ulan kaptanimiza laf söyleyenler size küfür etmeyecegim. o zaten gerekeni söyledi. ha maçin yildizini emre yada baska biri seçenler mi onlar demekki küfürden çok hoslaniyosmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

The Londoner
31.03.2005, 10:59
Dunya kupasina Avrupa`dan 14 takim (biri ev sahibi Almanya) katilacak. Kalan 13 takimdan 8`ini eleme gruplari birincileri, 2`sini de en iyi grup ikincileri olusturacak. Son 3 takim, kalan 6 grup ikincisinin kendi aralarinda oynayacagi play-off neticesinde ortaya cikacak.

Bizimilk etaptaonceligimiz onumuzdeki Yunanistan macini kazanarak ikinciligi ele gecirmek olmali. Aksini dusunmek bile istemiyorum.Edited by: The Londoner

Ömer SEVİNÇ
31.03.2005, 11:53
Artik milli takim iskeleti Trabzonspor kadrosu üzerine oturmaya basladi. Eskiden Gs idi bu simdi biz.

Artik bunlara alismaliyiz çünkü her zaman böyle olacak bundan sonra.

Necati ve Rüstü çok kötü, Emre ve Yildiray bencil, Fatih ve Gökdeniz süper, Hamit ve Toraman çaliskan, Tolga ve Ümit Özat sakindi.

Ama karsimizdaki Gürcisdtan karsi bile bu kadar hata yapmak çok kötü. Büyük bir takimla yapacagimiz maçta isimiz gerçekten zorlasabilir...

ofli_fan
31.03.2005, 12:27
Emre ve yildiray hala fatihi kabul etmis görünmüyor. Son 2 maçtir hiçbir asisit yapmis degiller fatihe. Çok bencil oynuyorlar. Avrupada oynuyor olmalari onlara bu kadar bencillik katmamali. Fatih avrupada olsa onlardan kat kat fazlasini yapardi. Necati deseniz onun bu takimda olmasi bile sans. Fatihin kosu yollarini tikiyor , pas atamiyor..

Gökdeniiz fatihe daha yakin tutmak gerekiyor ama Ersun hoca bunu ne zaman anlayacak bilmiyorum.

Birde dün aksamCnn'de Mehmet Demirkol'un degindigi bir konu var bu takimin 2 kanat beki de gerçek bek degil. Sola celalettin in monte edimesi gerekiyor . Sacede trabzonda bile en çok forma giyen bir bekin pasaport islemlerinin halledilip milli formayi giymesi gerekiyor.

vigor
31.03.2005, 12:30
helal olsun hepsine.fena oynamadik ama sag ve sol beklerimiz çok siritiyo.serkan yok yerine hamit oynuyo.hamit elinden geldigi kadar mücadele etti ama onun yeri orasi degil.ne ümitte nede hamitte kademe anlayisi sifirdi.hamit için gerekli açiklama var ama sol kanat için ayni seyleri söyleyemem.ümit zayif geliyor bana göre.celalettinin pasaport sorunu bir an evvel halledilmesi gerekli sol kanat için. her ne kadar besiktas maçinda golde hatali olsadasmileys/smiley1.gif sol kanat için ideal bi futbolcu bence.su yan top zaafimizi giderebilirsek almanyaya en iyi ikinci olarak gidebilecegimizi düsünüyorum.Insallah yanilmam.

Magnolia
31.03.2005, 12:31
Koray'in golünden sonra spikerin yorumu "Besiktasli Koray"!

Ne alaka be adam?Milli maçta futbolcularin hangi takimda olduklarini söylemek gerekli mi?

Ha gerekliyse Türkiye duysun.Üç gol ve iki asist bizden.Al bunu söyle spiker efendi!

Kral öldü yasasin Fatih Sultan Tekke!

ikrime_61
31.03.2005, 12:32
bunlarin bizi sevmedikleri her sekilde anlasiliyor futbaolcularimiza pas atmamalari spor haberlerinde yer verilmemesi veya cok az yer verilmesi bunlarin hepsi bize karsi bi bizans oyunu oldugunu gosterir vede bizde onlara inat sampiyonluk upasini birkez daha istanbul disina cikaracagiz ve buda son olmayacak

Semih58
31.03.2005, 12:41
Türkiyem'e canim feda olsun.

hakantpl
31.03.2005, 12:44
Bu ümit Ozat neden israrla oynatiliyo koskaca Türkiyede Bu adamin Alternetifi yokmu.. ?

hakantpl
31.03.2005, 12:50
Bizim Celo Var Yakinda mecburen onuda çagiracaklar.

hakantpl
31.03.2005, 12:55
Dunya kupasina Avrupa`dan 14 takim (biri ev sahibi Almanya) katilacak. Kalan 13 takimdan 8`ini eleme gruplari birincileri, 2`sini de en iyi grup ikincileri olusturacak. Son 3 takim, kalan 6 grup ikincisinin kendi aralarinda oynayacagi play-off neticesinde ortaya cikacak.

Bizimilk etaptaonceligimiz onumuzdeki Yunanistan macini kazanarak ikinciligi ele gecirmek olmali. Aksini dusunmek bile istemiyorum.

Buda Demek oluyorki bizim Asil rakibimiz yunanistan Ukranyanin Danimarkayi yenmesinden sonra birincilik sansimiz gayet Zorlasti. yunanistani yenip önümüza bakmaliyiz.

Salih61
31.03.2005, 13:46
Gökdeniz ve Fatih Show=TÜRKIYEM:5 gürcistan:2...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Hüda Topaloğlu
31.03.2005, 14:17
arkdaslar trt telegun de sayfa 152de yayinalan haberde çok guldum. Adamlar Milli takimin maçini ozetlemisler, 3-2ye kadar kimin gol attigindan bahsetmemisler, ama 4. ve 5. golleri koray ve tuncay atmis!!! yaaa bu ilk 3 gol goktenmi dustu. Walla nerden dustugunu bilmemde illa Bizim futbolculardan bahsetmemek isteyen bu insanlarin kafasina tas dussun!!! serefsiz herifler. Tmm ilk 3 golun kim attigini solemiyonuz, 4. ve 5. golu atanlarin ayaklarina top nasil geldi??? telegun e girebilen warsa hemen baksin sayfa 150 de yazar tam sayfa...

Bunlar tam serefsiz!!!

imported_Suha
31.03.2005, 14:50
dün su görüldükü ki..takimi kurtaran trabzonlu oyuncularimizdi herkes gördü iste..baska ne söylenebilirkismileys/smiley2.gif

Murat'
31.03.2005, 14:50
ya abi artik herkes fatihin bir numarali golcü oldugunu anladi bu da selçuk yulanin yazisi

Almanya'ya dogru

Ilk önce Fatih Tekke'yi kutluyorum. Bu kutlama attigi ve attirdigi goller için degil, futbol zekasi için. Son derece agir Gürcistan savunmasi üstüne gidip onlari hata yapmaya zorlayan sahadaki tek futbolcumuzdu. Attigi üçüncü gol ve Koray'a attirdigi dördüncü gol bu yazdiklarimin en güzel özetidir. Sonra da gerçekten güç bir deplasmandan iyi mücadele ederek 3 puanla dönmesini bilen takimimizi ve teknik kadroyu kutluyorum. Kolay degil, inanilmaz baskilar, inanilmaz elestiriler altinda bir milli takimin sahaya çikmasi, mücadele etmesi kolay degil. Iste bu çocuklar bunu basariyorlar ve inaniyorum ki Almanya'ya da gidecekler. Gürcistan, fizigi kuvvetli ve uzun boylu futbolculardan kurulu bir takim. Kisalardan olusan Gökdeniz- Emre-Yildiray orta sahasiyla fizige karsin teknigin savasini verdik. Attigimiz gollerle savasi kazandik ama yediklerimiz de bize "acaba" dedirtti. Arnavutluk maçinda en büyük zaafimiz yan toplardi. Anlasilan o ki, o maçta gol yemedigimiz için önlem alinmamis. Dün aksam gene o zaafimiz ortadaydi. Bedava goller yedik. Ilk golde Rüstü'nün hatasi vardi belki ama yedigimiz iki golde de adamlarin topa bombos durumda vurmasi büyük handikapti. Geçen maçin kahramani Yildiray aldigi her topu kendi kullanmak istedi. Bu yüzden çok top ezdi. Yalniz attigimiz ikinci golde Emre'nin verdigi pasa yaptigi bos kosu mükemmeldi. Gol belki Fatih'in ama en büyük pay da Yildiray'indi. Ersun Yanal, Necati-Tuncay degisikligini yapmak için çok bekledi. Necati iyi niyetli ama dün ortalarda yoktu. Yanal'in yaptigi degisiklikler yerindeydi ve oyunun kontrolü tamamen bize geçti. Özelilkle Tuncay girdikten sonra rakip savunmayi abondone etmeye basladi, mükemmel de bir gol atti. Arnavutluk karsisindaki 11, Serkan-Gökdeniz degisikligi haricinde aynen sahadaydi. Yanal sag kanada Hamit Altintop'u monte etmisti. Gökdeniz'i de "Fatih ile daha iyi anlasir" diye sahaya sürmüstü. Gökdeniz belki Fatih'le degil ama Hamit'le zaman zaman çok iyi anlasti. Attigimiz üçüncü gol herhalde artik ülkemizde Fatih Tekke tartismasini bitirecektir. Orada Necati, çok agir olan rakibinin üzerine gitmesi gerekirken Gökdeniz'e pas vermeyi tercih ediyor. Ne güzel teke tek kalmissin, yürüsene be Necati. Sende o yetenek var ama o cesaret yok. Dönen topu Fatih ayni adamin yanindan tren gibi geçerek kaleye birakti. Ve Milli Takimimizin en gerekli adami oldugunu gösterdi. Sonuçta "Bu takim Almanya'ya gidemez" diyenler fena yanilacaklar. Benim inancim o takim Dünya Kupasi'nda gurbetçilerimizin önünde boy gösterecektir. Yalniz önümüzdeki maç 4 Haziran'da. Biraz çocuklari rahat birakalim da eksik olan taraflarina çalisssinlar, daha rahat galibiyetler alabilsinler.

Murat'
31.03.2005, 15:01
bu da mehmet demirkol

,Bu is olur

Bastan öngörülen hemen her seyin gerçeklestigi bir oyun oldu. Onlar duran toplarla bizi zorladilar ve goller buldular. Biz ise orta sahadan kaptigimiz toplarla, yaptigimiz baskinlarla maçi kopardik. Emre ve Yildiray'in ilk yarida attigi derin paslarin etkinligi kadar, Fatih Tekke'nin gol vurusu becerisi de oyunu bize döndüren temel etkenlerdi. Dün bir kez daha gördük ki, bu presli baskin oyun bizim ulusal karakterimize en uygun tarz... Ve biz bu oyun tarzini bu hücumcu kadrosuyla mükemmellestirebilir, Dünya çapinda taninan bir ekole çevirebiliriz.
Bir sey daha görüldü... Dört golde de basrolde olan Fatih Tekke, üzerinde spekülasyon yapilacak bir oyuncu degil. Yildiray'in oyundan çikisi sonrasi güç kaybina ugrayan, hücumcu orta sahamizin da görevlerini üstlendi ve tek kelime ile büyük oynadi.

Savunma sorunu
Ama çok derin bir sorunumuz da var... Tolga disinda tamami pozisyon devsirmesi oyunculardan kurulu savunmamizin yasadiklari... Her duran ve yan topta büyük sorunlar yasadik. Ve bunun temelinde kimsenin topla ilgilenmeyip rakibi tutmaya çalismasi vardi. Bu temel hatayla iki gol yedik. Ve su ortaya çikti ki, bizim bugün Hakan'dan çok Alpay'i tartisiyor olmamiz gerekli... Ya da koca ligden nasil olup da iyi savunmacilar çikaramayisimizi. Federasyonda konu ile ilgili olanlara da sormali.. Önder Turaci'nin milli takima katilamayisinin sorumlusu kim? Ya da nasil oluyor da Celaleddin'i, Türk pasaportu almaya ikna edemiyoruz? Eger savunmadaki sorunlarimizi halledersek bu gruptan çikmanin çok çok ötesine geçeriz. Ersun Yanal'in yavas yavas yerlestirdigi bu oyun ulusal futbol karakterimize uygundur ve yola böyle devam edilebilir.

Oruç
31.03.2005, 15:01
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

BU ALKISLAR KAPTANIMIZ FATIH SULTAN TEKKE YE!

DÜN GECE GÖRDÜK EMRE VE YILDIRAY NE KADAR DA ÇOK PAS VERDILER! KAPTANIMIZA..

FATIH IMIZ NE YAPTIYSA KENDI FIRSATÇILIGIYLA YAPTI BRAVO! PLATINI DE GÖRDÜ GERÇEK GOLCÜNÜN KIM OLDUGUNU!

KRAL ÖLDÜ YASASIN YENI KRAL!

Murat'
31.03.2005, 15:03
bu da ridvan

Stres bitti

Öncelikle maç öncesi yagan ve maç sirasinda devam eden yagmur lehimize oldu. Kötü zemin yagmur sayesinde top oynamayi nispeten kolaylastirdi. Maçin hemen basinda kaleci Devazde ile savunma oyuncusu Khizaneishvili'nin sakatlanmasi, daha sonra mücadeleyi çok geren Gogva'nin erken sari kart görmesi de hep lehimize gelismelerdi.
Çok enteresan bir ilk yari izledik. Kadrolara baktigimizda Gürcistan sadece duran toplardan tehlike olusturabilirdi. Nitekim golü de öyle buldular. Biz yakaladigimiz üç gol pozisyonunu da gole çevirdik, Gürcistan da ikide iki yapti. Ersun hoca bütün ofansif oyunculari oynatti. Öndeki beslinin arkasina da libero olarak Koray'i dikti. Amaç maçi hemen koparmakti.

Kolay olacak
Ikinci yarida Hüseyin'in Koray'a yardimci olarak gelmesi, Gürcistan'in duran toplardaki etkinligini azaltti. Çünkü ilk devre çok kisaydik. Son yarim saate girildiginde genis alan bulacagi kesin olan takimimiz, hem savunmadan çabuk çikti, hem de Emre ve Koray gibi oyuncularin araya girip kaptigi toplarla pozisyona girdi.
Psikolojik olarak çok zor iki maç geçiren takimimiz, bu isi sonuna kadar birakmayacagini gösterdi. Sadece skor olarak degil, oyuna sonradan giren futbolcularda dahil herkeste büyük arzu vardi. Bundan sonraki maçlar daha kolay olacaktir. En azindan stres üzerimizden kalkti.

Murat'
31.03.2005, 15:05
bu da atilla gökçe

14 Kahraman adam

Özledigimiz oyun, özledigimiz skor. Gecikmis, hasret kaldigimiz sevinç. Danimarka ve Yunanistan önünde Milli Takim'in hak ettigi, ama söküp alamadigi galibiyeti dün Tiflis'te gördük. Birbirinden güzel gollere tanik olduk. Ay - Yildizli formayi tasiyan yildizlarimizla gurur duyduk.
Hepsi de alin teri döken, emek kahramani çocuklar... Ama ben Yildiray'in, Emre'nin ve Fatih'in gözlerinden öperim. Öylesine kisilikli, saglam, yaratici, bitirici ve güven vericiydiler ki, alkislamamak elde degil! Dün gecenin skoruyla, dünün oyunuyla Milli Takim'in umudunu ve kazanma konseptini disarida aramaya çalisan bizler de içerideki çocuklarimizi nihayet (!) kesfettik.
Türk Milli Takimi, skor tabelasinda sürekli önde kostu. Kritik yanlislar yapti, ama oyunun geneline bakildiginda aska geldi, gollerini atti.
Gürcistan, Yunanistan'a kaybettigi maçtan sonra umutlari kirilmis, çilgin bir öfkeyle maça basladi. Savunmada agirdilar. Hele Emre ve Yildiray'in yarattigi pozisyonlarla Fatih Tekke gol vuruslariyla bulustukça adeta çildirdilar. Alain Giresse'in Yunanistan maçindaki kadrodan bes adami degistirerek aradigi rüzgâr ancak iki gol getirebildi. Bu gollerden ilkinde savunmamizin Amisulashvili'yi bos birakmasi tüyler ürperten bir hataydi. Iashvili'nin attigi golde ise hakemin kaçirdigi bir elle oynama söz konusuydu. Ne var ki Milli Takim, öfkeli rakibine sik sik faul yaparak ölü toptan gol ümitleri verdi. Rüstü'nün üç kritik golü inanilmaz çeviklikle önlemesi, savunma sikintilarimizi perdeledi.
Dünkü ikilileri de alkislayalim. Gökdeniz ve Fatih'i... Tuncay ve Ümit Özat'i... Hepsi de alin teri ve emek kahramanlari. Oynadigi sürece etkili olamayan Necati dahil hepsi de takim için ellerinden geleni yapti ve Gürcistan'i adeta ezerek aradaki klas farkini ortaya koydu.
Ersun Yanal'a da gözünaydin diyelim... Artik herhalde Haziran'a kadar daha sakin düsünüp, kendini güven duygusunu kazandigi için daha yaratici ve üretken bir oyun sistemi kurgular... Çünkü elinde fazlasiyla kaliteli bir malzeme var!

Murat'
31.03.2005, 15:10
bu da levent tüzemen

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 height=36></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top height=10>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD width=100>
<DIV align=right>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=100>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>http://img.sabah.com.tr/i/y/62.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD =yazarbaslik align=right height=25>http://img.sabah.com.tr/i/y/yi/62.gif </TD></TR>
<TR>
<TD height=20>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_yazar_email.gif (ltuzemen@sabah.com.tr)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#cccccc height=1>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_cikis_al.gif (http://www.sabah.com.tr/print_p.php)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#cccccc height=1>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_yaziyi_g&#111;nder.gif (http://www.sabah.com.tr/yaz62-80-129.html#)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD height=25>http://img.sabah.com.tr/i/but&#111;n_yazar_arsiv.gif (http://www.sabah.com.tr/arsiv/ars,yaz,62,100,80,1.html)</TD></TR></T></TABLE></DIV></TD>
<TD width=10></TD>
<TD width=358>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>

Tiflis muharebesi

Milli Takim için tek yol vardi; kazanmak.. Yenildigimizde bizim için kisik yanan Almanya isiklari sönecekti. Beraberlikte sansimiz mum isigina dönecekti..
"Tiflis'te savasirsak kazaniriz" düsüncesideki Ersun Yanal Arnavutluk kadrosundan Serkan'i çikarip yerine Fatih'in uyumu için Gökdeniz'i monte etmisti. Müthis bir ilk yari izledik. Yüregimizin agzina geldigini hissettik. Maç tempolu basladi. Gürciler inanilmaz ser oynayarak Milli Takim'i sindirmek ve sinirlendirmek istiyordu. Topla bulustugumuzda yerden ayaga isabetli oynamaya çalisiyor, kanatlardan hücuma çikmayi düsünüyorduk. Emre'nin hazirladigi bir ölü top organizasyonunda Hamit ve Tolga'nin birbirini tamamlayan vuruslarinda golü erken bulduk. Ama 1 dakika sonra ceza alaninda adam paylasimini iyi yapamamanin ve Rüstü'nün hatali çikisi nedeniyle Amisulasvili'nin kafa golüne engel olamadik.
Kaygan zeminde kisa paslarla topu kullanip hücuma çikiyorduk. Gürciler israrla sert oynayip bizi oyundan düsürmeye çalisiyordu. Savunma rakibi karsilamada basarili oluyor ama Tolga, Toraman ve Koray bulustuklari toplari amaçsizca ileri dogru vuruyordu. 19'da Emre'nin ortasinda Yildiray'in yarattigi pozisyonda Kaladze'den seken topu Fatih'in güzel vurusuyla gole çevirdik. Ama kaleci Devadze ile çarpisan Yildiray külçe gibi yere düsünce panik yasadik.
Gole ragmen ahatlamamistik. Kaybettigimiz toplari kazanmak isterken faul yapiyorduk. Koray ve Tolga'nin kart görmeleri yüregimiz daraltti. Iyi savasiyorduk. Tiflis'te adeta futbol düellosu yasaniyordu. 35'te Fatih ikinci kez gürledi, Necati'nin kaybettigi topu kazanip klas bir sutla köseye birakti. Skor olarak rahatlamistik. Tempoyu düsürüp, topun bizde kalmasini saglamamiz gerekirken telastan ve panikten pas hatasi yapmaya basladik. Savunmamizin kademeyi kaybettigi anda Iashvili skoru 3-2'ye getirdi.
Ikinci yari kontrolluyduk. Akilli top kullaniyorduk Gürci kalesine göbekten yükleniyor Fatih'le goller kaçiriyorduk. Koray'in ve Tuncay'in golleriyle farki yakaladik. 3 gün arayla oynadigimiz maçlari kazanamama kabusunu yendik puanimizi 12'ye yükseltip Almanya'nin isiklarini </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Murat'
31.03.2005, 15:12
bu da ömer üründül

Istedigimizi aldik

Milli Takimimiz, maça hirsli ve tempolu basladi. Yunanistan yenilgisinden sonra iddiasini kaybedip, prestij mücadelesine çikan rakibin, kalabalik savunma uygulamayisi bizim için avantajdi. Nitekim erken bir golle öne geçtik. Ancak iki dakika sonra kornerden amatörce bir gol yedik. Neyse ki Gürcistan defansindaki agir isimler arkalarina atilacak toplarda her an hata yapacaklarini hissetiriyorlardi. Yildiray'in bir uzun topa yaptigi zamanlamali kosu sonucu olusan pozisyonda Fatih ile yine öne geçtik. Ardindan tekrar Fatih güzel bir golle, isi kolaylastirdi.
Gürcistan mecburen risk alacak; Gökdeniz, Necati, Fatih ve Yildiray gibi sprinterlerimiz driplinglerle pozisyon bulacaklardi. Ama taktik hataya düstük. Geride kapanip, ani çikislar yapmak yerine maç basindaki anlayisimizi devam ettirdik. Bir basit gol daha yiyip hiç yoktan isi zora soktuk.

Duran toplar sikinti yaratiyor
Ikinci devreye mecburi degisiklikle basladik. Bence Yanal'in Yildiray'in yerine Hüseyin'i almasi dogruydu. Bu yariya tempolu baslayacak Gürcistan'i çift ön libero ile bozmak akilciydi. Kritik dakikalari atlattiktan sonra Gürcistan, fizik açidan oyundan düsünce kontrol bize geçti. Uyum sorunu yüzünden basarili olamayan Necati'nin yerine Tuncay'i almak da Yanal'in diger bir dogrusuydu. Ardindan da tekrar farki ikiye çikardik. Son dakikada da Tuncay nefis bir gol atinca, korktugumuz deplasmandan moral depolayarak ayrildik. Fatih, olumlu icraatlarinin yaninda iki gole imza atti ve de 4. golün asistini yapti. Yanal'in Hamit'i de sag bekte oynatmasi akilciydi. Çünkü Hamit, Schalke'de de bir çok defa bu görev yerinde oynamisti. Dün gece hirsliydik. Ama yedigimiz goller acemiceydi. Duran toplardaki rahatsizligimiz giderilemiyor. Iyi bir takimin, öyle bir birinci gol yememesi lazim. Bir de gereksiz kartlar görüyoruz. Sonuçta bunalimli dönemimizde 2 maçta 6 puan alarak iddiamizi devam ettirmis olduk.

Barış
31.03.2005, 15:12
bunu gördüm mü bana bi sey oluyor.smileys/smiley7.gif

Murat'
31.03.2005, 15:16
bunu ismini vermeyim

Sükür bitti...

Bu maç Türkiye'nin maçi olmaktan çikti, Ersun Yanal'in maçi oldu. Kendini kurtarmak isteyen Yanal, o bizim bildigimiz ve Rus ruleti dedigimiz çilginca futbola döndü. Yani tek kelime ile saldirdi. Iste o an sahneye Fatih Tekke çikti. Tekke harika iki gol ve bir asistle önce hocasini ipten aldi, sonra da Hakan Sükür'e mesajini yolladi: "Sükür dönemi kapandi, Tekke dönemi basladi."
Maçin teknik analizini çok dikkatle takdim ediyorum. Bu analizde inanilmaz antrenörlük hatalari ve inanilmaz antrenörlük dogrulari var. Yanal panik içinde demistik, bu görüsümüz belgelendi. Öyleyse tartisalim:
1 - Maça 4-1-3-2 sistemi ile basladik. Orta göbekte tek ön libero ile oynamak çilginligini yaptik. Koray Avci burada yalniz kaldi. Çift santrforla oynama lüksümüzü de yasadik. Burada Necati Ates, Fatih Tekke'nin tüm gol yollarini kapatti. Sanki tek basina takimi sabote etti.
2 - Ikinci yarida Hüseyin Cimsir oyuna girdi ve iki ön liberoya döndük. Böylece Gökdeniz de daha çok hücuma çikmaya basladi. Sonra Necati çikti, tek santrfora döndük. Iste ideal taktik buydu.
3 - Ümit Özat takimin en kötüsü. Dikkat edin F.Bahçe'de de Tuncay Sanli ile iyi oynuyordu. Yani Sanli, Özat'in her açigini kapatan oyuncuydu. Yine dikkat edin Sanli oyuna girdikten sonra ofans gücümüz artti ve kalite geldi.
4 - Yan top sorunu ve savunmada bireysel hatalar üst düzeyde. Rüstü 101. maçinda kornerden gol yedi. Acemice kart görmeye de devam ediyoruz.
5 - Savunma organizasyonumuzda tek ve en olumlu degisiklik sag tarafta Hamit Altintop'un oynamasi. Bu bir anlamda sistem degisikligi. Daha önemlisi üçlü savunmaya dönüsün sinyalleri. Bu bölgede Ibrahim Toraman harika oynadi. Onun önündeki Koray Avci da harika. Elbette attigi gol ve hücum organizasyonlarinda basrol üstlenmesi Riza Çalimbay'a verilmis bir özel mesaj. Yani diyor ki, "Hocam beni Besiktas'ta libero oynatma."

Emorfo
31.03.2005, 15:20
Murat Dinç kardes istanbul medyasinin satilik kalemlerinin yazilarini buraya yapistirmana gerek yok. Bizim taraftarimiz onlardan daha iyi maçi analiz ediyor gerek yok bu yazilara....

Emrah Ayar
31.03.2005, 18:59
Arkadaslar maç görüntülerini çekebilen arkadas var mi?

61trabzonomer
31.03.2005, 19:11
Milli takimida biz kurtariyoruz bee.

Kaptanimiz ne oynadi biraz sans olsa adamda 4 veya 5 atmisti neyse hadi hayirlisi milli takima daha fazla oyuncu verebilecegimize inanitorum mesela erdinç ve su ümit kazmasinin yerinede celo geçirilebilir.

TS:5 GÜR:2

Fatih gökdenizle oynatinca karsiligini alirsin ne o öyle serkan falan adam gibi kadro budur.ümitide takimdan attikmi tamam Almanya ya kesin gideriz..

vega
31.03.2005, 19:15
Fatih Tekkenin oyunu istanbul medyasina kapak olsun.

Firtina28
31.03.2005, 22:13
golleri bilgisayarda hangi adresten izleyebilirim????? bilen varsa yardimci olursa sevinirim

KaRaKaN61
31.03.2005, 22:43
Bende onu soracaktim macin goruntuleri olan varmi arkadaslar?

gerisiyalan
01.04.2005, 00:09
goruntuleri ben de ariyorum.

Buraya biri koyabilir mi, ozellikle kaptanin attigi 3. golumuzu gormek istiyorum ama bulamadim henuz...

sanatik
01.04.2005, 03:53
<H2>
<CENTER>Ruh?un adaleti</CENTER></H2>

Bordo-Mavi?ye Ruhsuz Demislerdi!
4 EYLÜL 2004 tarihinde Trabzon?da oynanan Türkiye-Gürcistan Milli müsabakasinda Trabzonspor taraftarinin Gürcistan?i tuttugunu ileri sürerek ?Stadyumda Gürcü bayragi Türk bayragindan fazlaydi? yorumlarini yapan Istanbul gladyatörlerine dün Bordo-Mavili kaplanlar Tiflis?ten mesaj verdi. Milli Takim Bordo-Mavili futbolcularin omuzlarinda adeta yeniden dirildi.

Milli Takim?a Ruh Enjekte Ettik
FATIH Tekke Istanbul basininin Hakan Sükür takintisina en güzel cevabi sahada verdi. Güzel oyununu iki golle süsleyen Tekke Ersun Yanal?i da forvette yaptigi seçim konusunda hakli çikardi. Fatih?in yani sira Tolga Seyhan?in attigi gol, Gökdeniz?in ve Hüseyin?in iki asisti Trabzonspor?un bir kez daha Milli Takimin özü oldugunu ortaya koydu. Kaplanlar 3 gol, 2 asist yapti.
gunebakis.com.tr
smileys/smiley32.gif

kadirsa_2000
01.04.2005, 04:41
Resmi sitemizden. Belge isteyen eziklere...

13 Golün 7'si Futbolcularimizdan
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/010305milli2.jpg(A)Milli Takimin 2006 Dünya Kupasi Grup Eleme Maçlari?nda oynadigi 7 karsilasmada attigi 13 golün 7'si futbolcularimizdan geldi. En golcü oyuncusu ünvanini 5 golle Kaptanimiz Fatih Tekke elde ederken, futbolcularimizdan Gökdeniz ve Tolga da birer kez rakip fileleri havalandirmayi basardilar.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Gurubun En Golcü Takimi Türkiye

(A) Milli Futbol Takimi, 7 maçta attigi 13 golle grubun en golcü takimi özelligini tasiyor.

Ay-yildizli takimin ilk 7 maçinda rakipleri karsisinda aldigi sonuçlar ve gol atan futbolcular söyle:

Türkiye-Gürcistan (1-1): Fatih
Yunanistan-Türkiye (0-0): -
Türkiye-Kazakistan (4-0): Fatih (2), Gökdeniz, Nihat
Danimarka-Türkiye (1-1): Nihat
Türkiye-Ukrayna (0-3):
Türkiye-Arnavutluk (2-0): Necati, Beqiri
Gürcistan-Türkiye (2-5): Fatih (2), Tolga, Koray, Tuncay

kelkitli29
01.04.2005, 17:18
+ 2 asist

Beytullah
01.04.2005, 19:46