PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68

sametaydin
23.02.2009, 18:57
Yahu o değilde Ali Kemal Denizci gibi bir futbol üstadının ''bu adamın boyu, 10 trilyon etmez!'' gibi bir cümle kullanması gerçekten yazık. Yani futbolo ynamak için boylu poslu mu olmak lazım? Daha geçen sezon Gökdeniz kaç trilyona sattığımızı ne çabuk unuttuk?Gökdeniz'in boyu kaç trilyon ederdi? El-İnsaf yahu...

Tabiki haklısınız biraz yanlış olmuş. Ama futbolda fizik gücünün ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Gökdenizi örnek verdiniz tamam gökdeniz kısa boyluydu ama çok güçlü bir oyuncuydu, hızlıydı ayakta durabiliyordu. Alanzinho için şu ana kadar ki gözlemim iyi değil fizik gücü çok düşük bu ligde bu şekilde zorlanır hem de çok. Hem güçsüz olunca hem de boyun kısa olunca böyle yazmışlar. Sanki biraz ağır olmuş ama yine de haklılık payı var gibi geldi bana.

Samet Yildirim
23.02.2009, 19:00
Tabiki haklısınız biraz yanlış olmuş. Ama futbolda fizik gücünün ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Gökdenizi örnek verdiniz tamam gökdeniz kısa boyluydu ama çok güçlü bir oyuncuydu, hızlıydı ayakta durabiliyordu. Alanzinho için şu ana kadar ki gözlemim iyi değil fizik gücü çok düşük bu ligde bu şekilde zorlanır hem de çok. Hem güçsüz olunca hem de boyun kısa olunca böyle yazmışlar. Sanki biraz ağır olmuş ama yine de haklılık payı var gibi geldi bana.

Alanzinho hazir degil ki hocam ondan zirt birt yerlerde....kasim ayinda en son lig macini oynamis...bize gelmeden kisa süre önce hazirlik kampi baslamis...ve sadece 1 tane basit bir hazrlik maciyla bize geldi...yani toplamda bu adam hic hazir degil...

bunu anlatmak istedim...

Cafer Bulur
23.02.2009, 19:02
Alanzinho benim icin balon bir transfer degildir,onun yeteneklerine inaniyorum.
Ama birileri bu futbolcuya Türkiye liginde basari olmak icin ayakta kalmak gerektigi gercegini anlatmali.
Yine birileri ona alanzinho nun serbest vurus ve penalti kazanabilmesi icin hakemlerin gözünde önce inandirici olmasi gerektigi gercegini anlatmali.
Aksi takdirde hakettigimiz serbest vurus ve penaltilardan da oluruz ki,bunda alanzinho nun payi da hic azimsanmayacak derecede büyük olur.

miaksoy
23.02.2009, 19:17
Alanzinho iyi futbolcu. Ama 2 macta yuhalayip moralini sifirlayan sabirsiz bir taraftar toplulugu ve basarisizliktan nemalanan bir medya karsisinda uyum saglamasi ne kadar kolay olur bilemiyorum. Neticede brezilyali ve duygusal bir futbolcu. En buyuk dilegim en kisa zamanda kendisini bulmasi.

Harun_ayar_ts
23.02.2009, 19:25
adam ı yuhalarsan bir dahaki maça o adam nasıl çıksın tmm yuhaladınızda elinize ne geçti bu takım bütün maçları kazanacakdiye bişe yokki

furkankayaoglu
23.02.2009, 19:26
hüseyin'e yıllardır sabrediyoruz, 10 trilyon para verip norveçin en iyisini almışız adam kalitesini ispatlamış adama 10 trilyonluk maskot diye başlık atıyorlar yazıktır günahtır yahu!!!!!! galatasaray lincolne 1 yıl sabretti bir durun ya kardeşim!!!! adamı 5 dakkada tomas yun yaptınız 10 trilyonluk maskot yazan gazete bir trabzonspor düşmanıdır o gazeteyede para verip alırsam allah belamı versin!!!!!

mavikan
23.02.2009, 19:39
bizans medyasından beter bu trabzon medyası.. ama haklarını teslim etmek lazım trabzonspor düşmanlığı konusunda istikrarı hiç bozmadılar..

miaksoy
23.02.2009, 20:31
bizans medyasından beter bu trabzon medyası.. ama haklarını teslim etmek lazım trabzonspor düşmanlığı konusunda istikrarı hiç bozmadılar..

Aynen katiliyorum. TAKA gazetesi " Trabzonspor'u Alan bozdu" diye haber yapmis. Yuhh diyorum , baska birsey demiyorum.

Mustafa Ayazoğlu
23.02.2009, 20:54
Yahu o değilde Ali Kemal Denizci gibi bir futbol üstadının ''bu adamın boyu, 10 trilyon etmez!'' gibi bir cümle kullanması gerçekten yazık. Yani futbolo ynamak için boylu poslu mu olmak lazım? Daha geçen sezon Gökdeniz kaç trilyona sattığımızı ne çabuk unuttuk?Gökdeniz'in boyu kaç trilyon ederdi? El-İnsaf yahu...

Yerinde transferler yaparken nasıl övdük ise vede bu transferlerde tam isabet sağlamışken tebrik ediyor isek yanlış olduğunu düşündüğümüz bir transferide eleştirmek normal..

Ahmet Suat Özyazıcı "Ne kadar beklersek bekleyelim bu futbolcu Trabzonspor'un derdine ilaç olacak gibi görünmüyor” dedi..
Aynı fikirdeyim tam hazır bi Alanzinyo yok ama tam kapasitesi bile Trabzonspor'da aranan nitelikte olmayacak..

Şampiyonlar liginde olsun ligde olsun, çok hafif kalacağını düşünüyorum. Bu yıl artık hesaba katmıyorum bile..
Yönetimlerde arasıra hata yapar ama taraftarlar olarak bu yanlışı biz yaptırdık, kamuoyunda inanılmaz bir transfer baskısı sonucu alındı..

OLCAY ÇAKIR
23.02.2009, 20:56
Belliki güçsüz.
Sezon arası.
İdmansız geldi.
Hazır değil.

Kredisi olmalı.

Kredisi var diye sahaya sürülmekte acele edilmemeli.

İdeal 11'in sağbek konusu hariç belli.
Acele etmeye gerek yok.
Alanzinho nunda maçı olacak birkaç hafta sonra.
Acele ve panik yok.

Alanzinho'yu yuhalamayalım.
Bu çok çirkin.
Eleştirilecek en son isim o olabilir.

hos_cocuk61
23.02.2009, 21:37
Alayına isyan ölümüne ALANZİNHO!!!

OLCAY ÇAKIR
23.02.2009, 21:41
Sivasın o katı defansını düşünüyorum,soğuk bir Sivas gününde.

Alanzinho diyorum.
O defansın ilacı olacak bekleyin görün:)

exelance
23.02.2009, 22:33
Kendisi futbol profudur bizden iyi bildiği kesin ama inş Ahmet Suat Özyazıcı Hocamız yanılır.
Bu arada;

Sivasın o katı defansını düşünüyorum,soğuk bir Sivas gününde.

Alanzinho diyorum.
O defansın ilacı olacak bekleyin görün:)

Sivas'ın katı defans yapacağını nerden çıkardınız anlamadım..

M.S.SOFU
23.02.2009, 22:38
....
su ilginc derlerki futbolcuyu almadan önce 5-6mac hatta yarim sne takip edin öyle alin derler bunu eski futbolcu medyada bunu basin mensuplari bunu gazetelerde felan hep görürüz ama kendilerine gelince 1mac 90 dk izleyince agir elestiri yaparlar yukarda yazdigim gibi...bu ne yaman bir celiskidir ?? madem ki 1 macta karar verebiliyorlar ozaman onlari gönderelim izlemeye nasil osla 1 macta karar verebilyiorlar...helal olsun

güczüzlügü su an boyundan mi yoksa baska nedenlerden mi bunu bilmek lazim bilmeden eelstirmek beni sinir eder ama tam hazir olur ozaman elestirilsin...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
bravo ya,vallaha helal olsun,
cidden sormak lazım madem bunlar bi 90 dk da futbolcudan anlıyorlar neden şu anda manchester,chelsea vs. gibi takımlarda scout görevi yapmıyorlar...
hani neden trabzon değil derseniz bizim kulüpte o kadar yetenekli scout yok çünkü alanzinho 6 maç izlenerek filan alınmış....

Yasin İriş
23.02.2009, 22:43
futbolu okadar iyi biliyorsunuzki alanzinhonun ne yalanzinholugu kaldı ne balonlugu kaldı ne başka bişe. Adamı yuhalayan taraftarada hiçbişe demiyorum yazıklar olsun 3 maçlık sabrınız varmış ya adam gelicek diye forumda sabahladık adamın konusu hit rekoru kırdı biri havaalanına gitsede karşılama görüntülerini foruma koysa diye sabahı sabah ettik bu ne dönekliktir bu ne bilmişliktir. O kadar iyi biliyosunuzki adamın kariyeri 2 yıl norveç liginin en iyi ortasahası seçilmesi falan hepsi hikayeydi yani ve 3 maçta adam hakkında hüküm verdiniz yazık valla yazık fenerbahçe guizaya iyi sabretmiş valla billa bide adam gol kralı diye geldi siz ne bekliyosunuz bu adamdan adam zaten hazır değil ama bişeler yapmaya çalışıyo gökhana verdiği arapasını kaç kişi verebilir neyse ya saçma düşüncelerinizle adamın konusunu kirletmeyin bari!!!!

Erdal
23.02.2009, 22:45
Gökhan o golü atsa Alan'ın ara pasını konuşuyorduk şimdi...İyi futbolcu üstelik Ahmet Suat hoca da yanılıyor..Tam da yaraya ilaç olacak adam...

Öztürk Adem
23.02.2009, 22:46
Seneye takıma ancak uyum saglar :( bu sene belkı 1 ıkı mac suprız yapar

Yasin İriş
23.02.2009, 22:48
Gökhan o golü atsa Alan'ın ara pasını konuşuyorduk şimdi...İyi futbolcu üstelik Ahmet Suat hoca da yanılıyor..Tam da yaraya ilaç olacak adam...

işte benımde demek istedigim tam anlamıyla buydu renktaş

poetricus
23.02.2009, 23:09
Mesajınız vesilesiyle çok gizli bir bilgiyi paylaşayım kamuyuyla:
Trabzonspor sezon başında Gökdeniz'i boyuna göre metreyle ölçerek değil, kilosuna göre kuyumcu terazisinde taratarak satmış. Fiyatın o kadar yüksek oluşunun sebebi buymuş.
Aha da kulübün sırlarını ifşa ettim işte...

futbalski60
23.02.2009, 23:20
Alanzinho hazırlık kampına katılmadığı için oynadığı maçlar hazırlık maçı olarak geçiyor yavaş yavaş takıma,sisteme,şehire ve lige alışacaktır.

Erdal
23.02.2009, 23:43
Sergen de sallıyor....Bunların dediklerini kaydedip yüzlerine vurmak lazım sonra...Ne kadar ucuz yahu...

magicyattara
23.02.2009, 23:50
Bir Halil Şanlı yorumu: Norveç lige var ya Norveç ligi bizim Bank Asya seviyesinde bir lig.Alanzinho orda yılın futbolcusu falan seçilmemiş külliyen yalan.

Ömer SEVİNÇ
23.02.2009, 23:54
1 kez yılın futbolcusu ve 2 kez yılın ortasahası seçilmiş. Bizzat eski takımının taraftarı bile söyledi bunu. Halil Şanlı insanları yanıltıyor.

Norveç ligi de Bank Asya seviyesinde(!) ama orada küme dşme potasındaki Tromso Gs'yi eledi. Yenilmeden hem de.

Ömer SEVİNÇ
23.02.2009, 23:55
http://www.futbolguncel.com/trabzonspor/alanzinho-analizi.html

antagonist
23.02.2009, 23:57
Bir Halil Şanlı yorumu: Norveç lige var ya Norveç ligi bizim Bank Asya seviyesinde bir lig.Alanzinho orda yılın futbolcusu falan seçilmemiş külliyen yalan.

Yorumu tam kaale alacaktım, baktım "Halil Şanlı" yazıyor...Vazgeçtim...Hatta tam zıddını düşünmeye başladım. :)

futbalski60
23.02.2009, 23:58

Chelsea'de oynayan John Obi Mikel,Hoffenheim'ın yıldızı Ogbuke Obasi hangi ligden çıkmış haberi var mı acaba ?
Ya da Rosenborg ekolünü tanıyor mu çok merak ediyorum.

Süleyman Eruyar
24.02.2009, 00:03
maçlarda yattaranın alanzinho ile değiştirilmesi forumda "yattara ve alanzinho" gruplarına oluşmasına sebep olmuş gibi geliyor bana...

cengizalioğlu
24.02.2009, 00:04
beyler bırakın uşakları rahat diyorum size bizre düşen sadece destek vermek dünyanın en kazma adamı bile olsa gazı verip sürdünmü sahaya bir seyler yapar yaa ki bu adam ne olursa olsun o videolardaki adam bunuda untmayın derim!!!!!!!!!!!!!!

şahinler61
24.02.2009, 00:14
bu alanzinho o yuhalayanları öyle bir utandıracak ki buna adım gibi eminim çok kaliteli bir futbolcu

ugrpnk
24.02.2009, 00:56
bu alanzinho o yuhalayanları öyle bir utandıracak ki buna adım gibi eminim çok kaliteli bir futbolcu

abicim günlerdir konusu geçen her yerde söylüyorum...
taraftar alanzinho'yu yuhalamadı ordaaaa...
isaacin oyundan alınması beklenirken alanzinho alındı.. taraftar da ersun yanal'ı ıslıkladı...

Mustafa Ayazoğlu
24.02.2009, 09:08
Şimdilik maskot, ilerde kral olursa şaşırmayalım !

EMiRHAN61
24.02.2009, 09:14
maçlarda yattaranın alanzinho ile değiştirilmesi forumda "yattara ve alanzinho" gruplarına oluşmasına sebep olmuş gibi geliyor bana...

kesinlikle banada öyle geliyor sadece forumda değil her yerde üstelik. ersun hocaya sitemim var o konuda , sanki ikisi aynı anda sahada tutuabilecek oyuncular değil. denizli maçı biraz daha farklı olabilirdi tahminimce , Colman ve Serkan yerine bence İsaac ve Tayfun oyundan alınmalıydı. Alanzinho sol , Colman göbek , Yattara sağ oynamalıydı. Denizlinin defansını açamadık , eğer Yattara ve Alanzinho aynı anda sahada olabilseydi denizli iki kanada da önlem almak zorunda kalacaktı.

magicyattara
24.02.2009, 09:28
Chelsea'de oynayan John Obi Mikel,Hoffenheim'ın yıldızı Ogbuke Obasi hangi ligden çıkmış haberi var mı acaba ?
Ya da Rosenborg ekolünü tanıyor mu çok merak ediyorum.

Yerel basında cehalet almış başını gidiyor.

Yönetime Taner Gülleri'yi önermiş ama yönetim onu kaale almamış falan filan.

Bunlar her yönetime karşılar.Ne zaman kimden memnun olacaklar merak içindeyim.

Mustafa Ayazoğlu
24.02.2009, 09:36
Her şey Samba için

Alanzinho el üstünde... Hem teknik heyet hem de takım arkadaşları, eleştirilen Brezilyalı´ya moral veriyor, "İlk zamanlar hep böyledir, alış" diyor.

Omuzlarda geldi

Son günlerde Trabzonspor camiasında en az Denizlispor yenilgisi kadar konuşulan bir başka konu da yeni transfer Alanzinho’nun performansı... Büyük umutlarla alınan, takımın yıldızı olması beklenirken, hala uyum sürecini aşamadığı gözlenen Brezilyalı için Bordo-Mavili ekip kelimenin tam anlamıyla seferber oldu. Trabzon’a gelişinde omuzlarda karşılanan, Denizli maçından çıkarken ise tepki gören Sambacı’nın soyunma odasında ve tesislere yolculuk sırasında da çok üzgün olduğu öğrenildi.

‘Anlamaya çalış’
İşte dramatik anlardan sonra teknik heyet ve Bordo-Mavili futbolcuların Brezilyalı için kenetlendiği bildirildi. Örnek bir tavır sergileyen ve Alanzinho’yu izleyip beğenen teknik direktör Ersun Yanal’ın, “Ben senin kaliteni ve yapabileceklerini biliyorum” ifadelerini kullanırken, birçoğu sezon başında Trabzonspor’a gelen oyuncuların da Brezilyalı’ya, “Taraftarımızın anlık tepkilerini anlamaya çalış. Takımdan beklenti büyük ve evdeki ilk yenilgi çok üzdü” sözleriyle moral verdiği belirtildi.

poetricus
24.02.2009, 09:44
Yerel basında cehalet almış başını gidiyor.

Yönetime Taner Gülleri'yi önermiş ama yönetim onu kaale almamış falan filan.

Bunlar her yönetime karşılar.Ne zaman kimden memnun olacaklar merak içindeyim.
Çok güzel bir örnek. Yerel medyayı ciddiye almamak ama ateşlemeye çalıştıkları fitneye karşı uyanık olmak lazım.

karatasof
24.02.2009, 10:09
Futbolcu kötü oynamış ise yuhalanır kardeşim,bu futbolun kanunudur.Bu ülkede kırmızı ışıkta durduğu için sövülen,sigara içilmez denilen yerde sigara içeni uyardığı için hakarete uğrayan ,yoğun bakımdaki hasta için sabahlara kadar çırpınan ancak mukadderatın önüne geçemediği için dayak yiyen onlarca insanın yanında iyi oynayamadığı için yuhalanan topçuya üzülüp ah edemeyiz.Kişilerin yaptıkları işe bakarak hükmederiz,kimseye karşı ön yargılı değiliz.Alanzinho iyi top oynasın bu tribünler onu baş tacı yapmasınıda bilir.Netekim hiç tanımadıkları halde havaalanında omuzlarda taşınanda bu topçu olmuştur.Sadece futbolun değil dünyanın kuralı budur.İyi isen takdir edilirsin,kötü iken tenkit.Bunda darılıp gücenmeye gerek yok.

mustafakaya
24.02.2009, 10:22
Sivas'ın katı defans yapacağını nerden çıkardınız anlamadım..[/QUOTE]

ne zaman yapmadılar ki?

OLCAY ÇAKIR
24.02.2009, 10:34
Dün maçı tekrar şöyle bir izledim.
Harbi yazık olmuş.
Tam kaza olmuş.

Alanzinho şaşkın ve güçsüz göründü maçta.

Ama onunla alacağımız maçlarda olacak bu ligde.
İlginç bir topçu.
Sadece şaşkın ve güçsüz denebilir.
Maç eksiğide cabası.

Sabır ve istikrar...!

ÖmerFarukYılmaz
24.02.2009, 10:35
Futbolcu kötü oynamış ise yuhalanır kardeşim,bu futbolun kanunudur.Sadece futbolun değil dünyanın kuralı budur.İyi isen takdir edilirsin,kötü iken tenkit.Bunda darılıp gücenmeye gerek yok.

Bu futbolcu geldiği ülkede tatilden geldiyse,Yani kondisyon eksiği varsa...

Daha ilk onbirde çıktığı ilk maçsa...

Şehre takıma adapte olması için gereken süre geçmemişse...

Takımın sistemine alışamamışsa..

Daha ligin tarzına ısınamamışsa.....

Bana bir tane aklı-selim açıklama yapsın!!!Bu adam hala ıslıklanırmı abi?Hala ıslıklanırmı..

Hangi adam geldiği ilk gün döktürmüş...

Sabır yarabbi...

halil ibo
24.02.2009, 10:45
Bu yerel basın bizans entrikalarından daha beter gerçekten,bugünkü ulusal basından takip ettiğim kadarıyla yerel basının zevzekliğiyle manşetlerdeyiz:''10 trilyonluk maskot''.Ey gidi yerel medya Allah hepinizi maskota çevirsin inşallah o da olmazsa taş olacaksınız birgün.

Badaloğlu
24.02.2009, 10:59

İyide adamın fizik gücü yetersiz diye bu şekilde yazılır mı? Daha usturuplu bir cümle kurulamazmıydı? ''bu fizik gücü ile bu adam bu kadar para etmez'' derse anlarım ama ''bu adamın boyu 10 trilyon etmez'' dersen işin altında art niyet ararım...

Evet Gökdeniz yere sağlam basıyordu ama Alazınho gibide teknik değildi!... Sizin gözlemlerinize katılmakla birlikte maçta hakemin bir kaç pozisyonda kendisine yapılan bazı faulleri çalmadığını düşünüyorum...

Erdem Keser
24.02.2009, 11:03
Şu adam şampiyonluk yolundaki kritik haftalarda tek başına 2-3 maç kazandırdığında aşağılık bir şekilde 'maskot' ifadesini kullananlar , o gün hangi yüzle nasıl bir başlık seçecekler merak ediyorum.

magicyattara
24.02.2009, 11:10
Dün maçı tekrar şöyle bir izledim.
Harbi yazık olmuş.
Tam kaza olmuş.

Alanzinho şaşkın ve güçsüz göründü maçta.

Ama onunla alacağımız maçlarda olacak bu ligde.
İlginç bir topçu.
Sadece şaşkın ve güçsüz denebilir.
Maç eksiğide cabası.

Sabır ve istikrar...!

Cumartesi gündüz maçları böyle olur işte.

Motivasyon sıfır,sanki futbolcuların ayakları,taraftarın ağzı bağlanmış gibi.

Stad dolu görünse de kombine sahipleri değildi oturanların çoğunluğu,esnaf kesiminden kimse maça gidemedi başkasına verdi kombinesini.Ordaki seyircinin büyük çoğunluğu bu sezonki ilk maçına gitti vesselam.

Yazık oldu bence de.

Şu maç gece olsaydı çok farklı olurdu.

leventturksoy
24.02.2009, 11:26
Şu adam şampiyonluk yolundaki kritik haftalarda tek başına 2-3 maç kazandırdığında aşağılık bir şekilde 'maskot' ifadesini kullananlar , o gün hangi yüzle nasıl bir başlık seçecekler merak ediyorum.

bazı arkadaslar hemen yuhluyor adamın geldi yerde kariyeri var geldi ligden burda zaman lazım biraz goz yummak lazım
denizli macında sadece alan kotu oynamadı herkez kotuydu alan en az 7 mac oynaması lazım

Tunga
24.02.2009, 11:33
İçinde sevdiğim insanların da olduğu bir kesim akla hayale gelmeyecek eleştiriler yapıyorlar Alanzinho hakkında.

Bu eleştirileri yapanın yerel basın olması ve bu haberlerin aynı şekilde ulusal basına yansıması felaket şekilde tepemi attırdı.

Ayıp be!

Bu takım Alanzinho olmadan da bu yarışı götürüyordu. Alanzinho kesinlikle katkıdır bu takıma. Bugün istenilen performansı vermiyor diye edilen laflara bakın.

Peki yarın performansını geliştirdiğinde YİYECEK MİSİNİZ BU LAFLARINIZI?

Bu söylenenleri, eleşirileri bu şekilde dillendirerek büyük bir yükün altına girdiniz. Çok büyük bir yükün altına. Gün gelir utanırsınız, sizlerin karizmasına olur olan.

Şampiyonluğa oynayan bir takım, kendi camiası tarafından ancak bu kadar baltalanabilir.

Her şeyin ötesinde Trabzonspor'un bir marka değeri vardır. İşte o değere zarar vermek de kim olursa olsun, haddi değildir.

Bu anlamsız, yersiz, zamansız ve erken eleştirileri ve sahiplerini ayıplıyorum.

Emre7
24.02.2009, 11:37
2 günlük adam için bu kadar laf.
bizim medya kadar çirkefini görmedim. Yönetim kurulları laf atın satalım diyorlar dimi.
Sonrada araştırmalarda niye az gazete okuyoz. Ama gelde oku!

ozcan_asanoglu
24.02.2009, 11:42
Sezonu yeni bitmiş bir ligden, hazırlık kampının ortasından (sonu da değil) alınan bir adam. Hoop şampiyonluk mücadelesinin en kızgın döneminde, tam ortasına...Ayıptır!

Maskot diye hakaret eden şaklabanlar; yattıkları odayı geçtim yastıkları bile değişse, farzı muhal şu an çalıştıkları gazete ortamından bir anda ist.ki bir gazetenin ofisine düşseler, koridorlarda kaybolmaktan tutun da çıkış kapısını bulamamak gibi bilumum maskotluk durumlara düşmeyecek midir?

Sezon sonu şampiyonluk turu atarken bu yerel şaklabanlara sorsalar 'Bu şampiyonluğa ne gibi bir katkınız oldu, siz hangi alanda kimlerle mücadele ettiniz' diye sorduklarında, cevap vermelerini geçtim, acaba yüzlerinin kızarmasına yetecek kadar kan olacak mı vücutlarında...

mHİÇYILMAZ
24.02.2009, 12:12
Sabır arkadaşlar. Evet haklısınız bir Szymek gibi çıkmadı fakat şuan kadromuzda yer alan bir futbolcu. Transferi de yapıldı.Eleştirirken kaybetmeyelim.

Adem Erdoğan
24.02.2009, 12:40
Kaliteli futbolcu olduğu her hareketinden belli.

Şanssızlığı takım kötü oynarken oyunda bulunması.

Hangi mevkide oynatıldığı bile belli değil.

Ersun Yanal'a destek veriyorum diyip Alanzinho'ya balon demek ayrı bir çelişki.

Ba®ış
24.02.2009, 12:43
adam daha toplam da 270 dk maç yapmamışken bu kadar eleştirilmesi anlamsız

Samet Yildirim
24.02.2009, 13:03
En güzel cevabi baskan verdi...

Samet Yildirim
24.02.2009, 13:07
Halil Sanli her hafta sacmaliyor birakin onu....

Sanki gelen bütün futbolcular iyi liglerden geliyor hayre bisi...

Ona bakarsak marcelinho almanydan geldi...hemde en iyi oyuncu secilmisti...ne alaka...szymek geldi polanyadan...polanya basit ir lig...hirvatisdan cok absit bir lig modric gibi adamlar cikti...

ah ah...ayrica en iyi oyuncu secildi yok secilmedi gibi seyler sallamasin

Onur Akyüz
24.02.2009, 13:14
alanzinho cok top ezer,kaybeder
ama çokta asist yapar.
denizli maçında bile %100lük 2 asist yaptı.
benim ondan tek beklentim bu asist yapması.
onu da yapacak gibi görünüyor.

The Legend
24.02.2009, 13:26
denizli maçında sanki herkes dört dörtlük oynadı da alanzinho ya yükleniliyor. adamı yuhalayanlar daha ilk maçta ne bekliyolardı bilemiyorum. heralde 10 kişiyi sıraya dizip kaleciyide geçtikten sonra gol atmasını.

Halil şanlıya da bir önerim var. madem bu kadar iyi biliyorsun transfer işlerini kurarsın bi şirket alırsın 3'e satarsın 5'e de hem sen hem biz kurtuluruz.

hamucera
24.02.2009, 13:27
ersun yanal onu sağ kanatta denedi diye kızmamak lazım. sonuçta alternatif denemek zorundaydı. çok daha iyilerini yapailecektir. ama zamana ihtiyacı var. 1,5 ay maç oynamayan bir oyuncu yeni transfer olduğu takıma hemen adapte olamayabilir. eleştiri tabiki olmalı. ama bizim yerel basın işin dozunu iyice aştı.

Berk
24.02.2009, 13:54
Eleştiriler eleştiri olmaktan çıkıp hakarete gidiyor.Aklımızı başımıza alalım..

Şentürk
24.02.2009, 13:58
Sezon başında colmanında balon transfer olduğu söyleniyordu ama adam tek pasıyla kalitesini belli ediyordu o zamanlarda, alanzinhoyu gerek maçta gerekse sakin olarak trt3 teki özetlerde izledim, hiçte denildiği gibi bireysel oynayan bir futbolcu değil tam bir takım oyuncusu ve oyun kuruculuk özelliğide var ara pasları oyunu yayışı ve hızı çok iyi, mücadeleci gücü yükseltince ve uyum süresini atlatınca çok iyi bir transfer yaptığımızı yine herkes görecek.

Gürkan
24.02.2009, 13:59
Herkes Szymkowiak gibi ilk günden uyum sağlayacak diye bir şart yok.

Great White
24.02.2009, 14:02
Bazı horozlar çok erken ötmeye başlamışlar her zaman olduğu gibi:)

Bir şey değil, adamı eleştirdikleri en önemli nokta fiziği..

Gerçekten garip..

Bu futbolcu fizik güce dayalı futbolun en alasından geldi bu ülkeye. Yani Norveç' den..

Norveç' de mücadele ettiği rakip futbolcuların yanında bizim ligdekiler pigme gibi kalırlar neredeyse..

Hani teknik eksikliği olan bir futbolcunun bizim ligimizde teknik olarak yetersiz kalabileceği türden tespit ve eleştiriler yapılsa gene kendi içerisinde mantıklı olacak ama Norveç gibi teknikten bihaber olup salt fizik gücüne dayalı bir ligde harikalar yaratmış bir oyuncuyu fiziki yetersizliğinden dolayı bu derece erkenden eleştirmek fazlasıyla komik kaçıyor..

Kaldı ki adamın şu ana dek forma giydiği iki maç da TS' nin sezon başından beri en kötü olduğu döneme geldi. Ayrıca Ersun Hoca tarafından her nedense artık asıl mevkiisinde de oynatılmadı henüz..

Alanzinho Norveç' den buraya gelene kadar uçakta sahip olduğu bütün meziyetleri birden yitirmediyse tez zamanda kesecektir bu erken öten horozların başını..

Uzunoğlu
24.02.2009, 14:14
Bazı horozlar çok erken ötmeye başlamışlar her zaman olduğu gibi:)

Bir şey değil, adamı eleştirdikleri en önemli nokta fiziği..

Gerçekten garip..

Bu futbolcu fizik güce dayalı futbolun en alasından geldi bu ülkeye. Yani Norveç' den..

Norveç' de mücadele ettiği rakip futbolcuların yanında bizim ligdekiler pigme gibi kalırlar neredeyse..

Hani teknik eksikliği olan bir futbolcunun bizim ligimizde teknik olarak yetersiz kalabileceği türden tespit ve eleştiriler yapılsa gene kendi içerisinde mantıklı olacak ama Norveç gibi teknikten bihaber olup salt fizik gücüne dayalı bir ligde harikalar yaratmış bir oyuncuyu fiziki yetersizliğinden dolayı bu derece erkenden eleştirmek fazlasıyla komik kaçıyor..

Kaldı ki adamın şu ana dek forma giydiği iki maç da TS' nin sezon başından beri en kötü olduğu döneme geldi. Ayrıca Ersun Hoca tarafından her nedense artık asıl mevkiisinde de oynatılmadı henüz..

Alanzinho Norveç' den buraya gelene kadar uçakta sahip olduğu bütün meziyetleri birden yitirmediyse tez zamanda kesecektir bu erken öten horozların başını..

Ersun Hoca'nın hazırlık kampına katılmadan istenilen performansı gösteremeyeceğini ilk izlediğim günden beri iddia ediyorum Soner. Gelmiş olduğu lig ile şu andaki hali çelişki gibi görünüyor. Açıkçası bu eğer gerçekten bahsedilen oyuncuysa bu kadar güçsüz olması neyle açıklanabilir. Epey süredir idman yapmadığı söyleniliyor. Bu durumda bu fatura bence Alanzinho ya değil onu sezon arası hazırlık kampına yetiştirmeyenlere kesilmelidir...

Emin Danışmaz
24.02.2009, 16:22
Galip gelse idik kaç yorumcu burada tartışacaktı bu futbolcuyu,kocaman bir hiççççççççççç.

Günlük yaşıyoruz,her zaman söylediğim bir örnek var;VUGRİNEÇ ilk geldiği zamanları hatırlayan vardır mutlaka,adam topa vurmasından acizdi,yanılıyorsam düzeltin beni,sonrası malumunuzdur.

Bırakın ALAN ı rahat,gerçekten çok kaliteli bir oyuncu ama şu var ki idmansız ve kuvvetsiz,ilerleyen haftalarda bize YATTARA dan daha faydalı olacaktır.

Ankaraspor maçında oyuna girdiğinde iki hareket yaptı''oooo ne futbolcu demediniz mi?''çünkü o gün takım galip ve iyi oynamıştı,şimdi ise mağlup ve sizler saldıracak yer arıyorsunuz.En azından JUN dan iyi.

Emin Danışmaz
24.02.2009, 16:24
yanıldığını düşünüyosan yazma kardeşim. yazık valla hiç futbolcuya sahip çıkma gibi lüksümüz yok. siz böyle yazmaya devam edin adam iyi olucaksada artık pafa felan gönderilir ne yazıkki adam çökmüş durumdaymış. kendinizi onun yerine koyun sonra bişeyler yazın.buradada balonzinho taraftar çok

Günlük yaşadığımız için bunlar oluyor.Maalesef oyuncunun psikolojisini düşünen yok.Hep destek tam destek.Yıkmak kolay önemli olan yapıyı sağlam tutmak

Badaloğlu
24.02.2009, 16:42
Şahin53@

değerli kardeşim, bu tip benzetme bize yakışıyor mu? Sonrada yerel basına kızıyoruz.Bu adama lig sonuna kadar her maçta destek olmak zorundayız... Adam futbolu bilmiyor diyebilirmisiniz? Ersun hoca onu bir ara sağ tarafta denedi, ben anladımki orada verimli olsaydı Yattara'yı kesin kesecek ve ileride

Umut----- Gökhan----Alanzınho'yu

oynatacaktı.Ama hocanın istediği gibi olmadı.O yüzden sabır göstermek zorundayız, Denizli maçında herkes dökülüyordu ama verdiği ara pasları gol olsaydı o zaman Szymek gibi değerli biri oluverirdi.Az daha sabredin bakalım.Şirin Berber'i mi ne okudun sen?:)

Onur Şeref
24.02.2009, 16:51
Kendisi futbol profudur bizden iyi bildiği kesin ama inş Ahmet Suat Özyazıcı Hocamız yanılır.
Bu arada;

Sivas'ın katı defans yapacağını nerden çıkardınız anlamadım..

Sivas şuana kadar oynadığı 21 maçın tamamında katı savunma yapmış bir takım.Kendi sahasında bile kontra atakdan gol atıp üstüne yatan bir takımdan bahsediyoruz.Eğer onlar şampiyon olursa(zannetmem) bir zamanların Yunanistanı gibi olur 2 sene sonra 0 çekerler.

Orhan_Gazi
24.02.2009, 16:56
arkadaslar, bu adam niye sol kanatta oynatilmiyor? Bilen varmi?

bekir61
24.02.2009, 16:58
alanzinho cok top ezer,kaybeder
ama çokta asist yapar.
denizli maçında bile %100lük 2 asist yaptı.
benim ondan tek beklentim bu asist yapması.
onu da yapacak gibi görünüyor.

bu asistleri gole cevirecek forvetin yoksa bi ise yaramaz

Onur Şeref
24.02.2009, 17:00
Sahip olmak için varımızı yoğumuzu harcadığımız değerleri kazandıkdan sonra bir anda al aşağıya etmeye o kadar meraklı bir toplumuz ki.Yazık!

munzevil
24.02.2009, 17:18
Colman selçuk ve beklerimizin iyi performanslarının alanzinhonun oyununu müsbet manada etkileyeceğine inanıyorum.

Orta sahamız fb ve ankaraspor maçlarındaki performansını tekrarlarsa, idman açığınıda kapatırsa alanzinhonun videolarda seyrettiğimiz halini yine görürüz diye düşünüyorum.

mashal61
24.02.2009, 17:36
Bazı futbolu çok bildiğini düşünen yorumcular futbolcunun yarım saaatle belli olacağını söylediler. Ancak bir şeyi unuttular; bu futbolcu daha bırakın takımı Türkiye'ye yeni gelmiş. Song gibi bir anda takıma uyum sağlamasını bekleyemezler. Bu sezonu bilmiyorum ama gelecek sezona en azından kendi performansına kavuşur. O zaman göreceğim o yorumcuları nasıl 180 derece dönecekler. Fiziği yetersiz diyen yorumcular o zaman büyük ihtimalle kendini geliştirdi gibi yorumlar yapacaklar şimdiden görebiliyorum. O zaman Hakan Ünsal da görecek Türkiye'nin fiziğini, Sergen Yalçın da görecek yapılan yanlış transferi.

ayazoqlu
24.02.2009, 18:48
ilerde başarılı olacak eminim

gustavo_colman
24.02.2009, 18:55
eleştirilerimiz yenilgiyle veya galibiyetle paralel oluyor alanzinho gerçekten iyi futbolcu videolarını izledim kalitesi tartışılmaz fakat asıl yeri olan sol açıkta oynasa biraz daha paslı ve dikkatli oynarsa müthiş olur ki ben alanzinhoya güveniyorum

Seyit Hoca
24.02.2009, 18:56

Ahmet , Ali Kemal Denizci Faroz uşağıdır ..Trabzonun böğründen , kalbinden , kromozomlarından,genlerinden..:) parça taşır..
Keza Necati de , Nejdet te ,Tuncay da ,Serdar da,Turgay da vs. , hatta İskender Günen bile..
Böyle iken dedikleri , yazdıkları laflara neden sitem ediyoruz anlamıyorum.Trabzonspor futbolcularına ve Trabzonspor yönetimine
en fazla kusur bulmaya hakkı olan , eleştirmeyi sonuna kadar hak edenler de onlar bence ;zamananda prim niyetine Akçaabat ta köfte yedirilen bu üstadları asıl bizim eleştirilerinden dolayı eleştirmemiz sence de çok garip değil mi..?
Futbol virtiözleri bu cevherler de bu işten anlamıyorsa , kime danışacağız ?

Sezgin Öztürk
24.02.2009, 18:59
Alanzinho nun boyuna laf edenler messi yi izlemiyor galiba....

Mustafa Ayazoğlu
24.02.2009, 19:04
Alanzinho nun boyuna laf edenler messi yi izlemiyor galiba....

alınırken boyunun kısa olduğu biliniyordu, kimse bu kısa bundan fayda sağlanmaz demedi,

boyu kısa diye eleştirenler büyük bir ihtimal sahada ayakta kalamamasından böyle bir mazeret ön planda tutuyor

ayağı yere sağlam basmıyor, hazır olmadığı kanaatindeyim

fizik, güç, kondisyon, moral, manevi duygu, şehre adaptasyon arkadaşlık ilişkileri vs.. vs..
bunlar tam otursun o zaman yorum yapılmalı

Murat Erdem
24.02.2009, 19:12
Kupada yokuz, avrupada yokuz, maç yoğunluğu sorunumuz yok.

Pilot takımımızda var.

10 milyon TL lik topçu almışız.

Adamı takıma ve sisteme adepte etmek için hafta içi bir hazırlık maçı yapmak kimsenin aklına neden gelmez ?

Bu nasıl profesyonelliktir ?:mad:

Sezgin Öztürk
24.02.2009, 19:13
futbolcunun oyununu eleştirirsin işte şutları kötü fiziği zayıf yada o kadar para etmez diyebilirsin ama boyu 10 trilyon etmez lafı eleştiri değil hakarettir bence bu sözü söyleyen hem Alanzinho dan hem de TRABZONSPOR camiasından özür dilemelidir bilmem katılırmısınız....

Gürkan
24.02.2009, 19:16
Ahmet , Ali Kemal Denizci Faroz uşağıdır ..Trabzonun böğründen , kalbinden , kromozomlarından,genlerinden..:) parça taşır..
Keza Necati de , Nejdet te ,Tuncay da ,Serdar da,Turgay da vs. , hatta İskender Günen bile..
Böyle iken dedikleri , yazdıkları laflara neden sitem ediyoruz anlamıyorum.Trabzonspor futbolcularına ve Trabzonspor yönetimine
en fazla kusur bulmaya hakkı olan , eleştirmeyi sonuna kadar hak edenler de onlar bence ;zamananda prim niyetine Akçaabat ta köfte yedirilen bu üstadları asıl bizim eleştirilerinden dolayı eleştirmemiz sence de çok garip değil mi..?
Futbol virtiözleri bu cevherler de bu işten anlamıyorsa , kime danışacağız ? Peki bu eleştirmenin sonu neresi. Yok mu bir sınırı.

Seyit Hoca
24.02.2009, 19:28
Peki bu eleştirmenin sonu neresi. Yok mu bir sınırı.

İyi oynayana kadar yapılır.Çok ta normal bu bence.

Badaloğlu
24.02.2009, 19:29
Futbol virtiözleri bu cevherler de bu işten anlamıyorsa , kime danışacağız ?

Seyit hoca, sende biliyorsunki artık o köfte ekmekle futbol oynama devirleri bitti.Benim eleştirim onların futbol'a bakış açılarına ya da futbolcunun sahada yaptıkları eleştirlere değildir. Burada farklı bir durum var ve ben bunu normal görmüyorum.

Ali Kemal ağabeyimizi, Cosmos Engin'in radyo proğramında 2 hafta önce dinlerken, Alanzınho'nun gene bu boy muhabbetine laf etmişti.Bu benim zoruma gidiyor...Adamın boyu kısa ise ne yapalım şimdi? Bu takımdan ne kısa boylu futbolcular geldi geçti herkeste biliyor.Eleştiri yapılmasınıda geçtim tam birlik beraberlik içinde olacağımız bir dönemde bu tip açıklamalar Trabzonspor'un efsane futbolcularına ne katkı sağalar? Ya da Trabzonspor'a bu tip eleştirilerin bu dönemde faydası ne? Ben onlardan çok biliyorum demiyorumki?

Trabzon'un böğründen olmaları, Trabzonspor'un yönetiminin hocanın istediği bir futbolcunun boyu ile ilgili bu şekilde, eleştirmelerini gerektirir mi? Ya da böğürden oldun mu diğerlerinden daha fazla eleştir hakkını kendilerine verir mi? Bu futbolcuyu Ersun hoca ısrarla istedi ve alındı.Bunun anlamı aynı zamanda Ersun hoca bu işi bilmiyor demektir...

Sence bize bu tip eleştirler kötü örnek olmuyor mu? Bu böğürden yetişen efsane futbolcuların bu tip sabırsız açıklamalarından sonra biz o yörenin çocukları, yani taraftarlaroı üzerinde nasıl bir etki yaptığını düşündün mü? Onlar öyle söylerse bizde o zaman bu adama sabır göstermiyelim... Bundan nasıl yapıcı bir eleştiri çıkarmalıyız? Düşünüyorum düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum.

Harbiden yaaa... Nerden buldular bu kara, kuru kavruk bastı bacağı?:mad:

Ba®ış
24.02.2009, 19:33
http://www.bernd-thijs.be/pics/gent2.gif

Bernd Thijs; deve gibi boyu vardı çok mu iyi futbolcuydu?

miaksoy
24.02.2009, 19:42
İyi oynayana kadar yapılır.Çok ta normal bu bence.

Boyuyla dalga gec , norvec liginin en hizli adamini "hizi yok" diye elestir , daha ciktigi ucuncu macta acimasizca elestirip yuhala , sonra da bu adamdan iyi oynamasini bekle....Bu baski altinda kendisini zor toparlar Alan.

Terzioğlu
24.02.2009, 19:48
Boyunun kisa olmasi sorun degil. Marsilya takiminda oynayan Bakari Kone 1,63 boyunda ama ligin altini üstüne getiriyor.

futbalski60
24.02.2009, 20:18
Eleştiriler çok anlamsız ve yıkıcı bunu kim yaparsa yapsın bu eleştirileri yapmaya hakkı yok.Ben bu oyuncu Rennes maçında da izledim Uefa kupası maçında.Rennes'in fizik gücü Türkiye'de hiç bir takımda yok ve çok sert oynayan bir takım ama Alanzinho o takımın sağ kanadına bela olmuştu.Şu anda devre arası kampını yeterince iyi geçirmemiş bir oyuncudan bahsediyoruz şehre,takıma,lige yabancı bir oyuncu biraz zamana ihtiyacı olduğu ortada.Şuanda oynadığı maçlar bence hazırlık maçı olarak geçiyor.Cale'nin ilk çıktığı maçlara bakarsanız çoğu kişi bu takımı kaldıramaz demişti nitekim Cale de ilk maçlarında 45 dakika çıkıp oyundan çıkıyordu ama şimdi Cale takımın en güçlü oyuncusu ve en istikrarlı oyuncularından biri.

Emo91
24.02.2009, 20:19
en gec GS macina kadar hazir olacakdir!
ersun hoca onu basdan beri niye 90 dakika oynatmadi saniyorsunuz? cünkü idman eksikligi vardi!

ama en gec GS macina kadar toparlar kendini ve GS macinda bizi iyi bir performans gösterecegeinden eminim!

gercekden büyük bir oyuncu olmasa, baskanimiz, yönetim kurulumuz, özkan sümer, ve ersun yanal bu oyuncuyu almak icin asla 4 milyon € vermezdi!

biz bu yönetimi ve ersun hocayi sonuna kadar begeniyorsak, bu adamda bize büyük katki saglayacakdir!!!

OLCAY ÇAKIR
24.02.2009, 20:19
Maskot;

Okul takım veya şirket gibi genel kimliği olan bir topluluğu simgelemek için kullanılan hayvan,çizgi film karakteri

ve

Uğur getireceğine inanılan benzeri şeylerdir.

Kasım Hilal
24.02.2009, 20:37
Biraz sabır..
Kendine gelecektir..

Pro-TS
24.02.2009, 20:53
futboldan anladığını zanneden ama hiçbirşeyden çakmayan ve futbolcudan extrem şeyler yapmasını isteyen bir taraftar profilimiz var bu profil yaşları genellikle 40 üzeri olan taraftarlardan olşuyor yani bunlar o şampiyonluk şaşalı dönemleri görenlerdir. o zaman ki futbolla bu zamanki futbol aynı mı.. Bu dediğim taraftar tipi değişmediği sürece üzülerek söylüyorum bazı şeyleri zor başarırız..

hemen eleştirelim adamı kaybedelim böyle olmaz yahu.
bu adamın kumaşı var belli az sabır lütfen....

Aytaç Çakıroğlu
24.02.2009, 21:10
ekim ayından beri maç yapmayan bitinden bahsediyoruz. Gökhan ünal da kayseride son 3 ay oynamamıştı sanırsam. İdman yapmakla maç yapmak farklı hem de çok. bunu oyayan bilir. tabi ki beklenti çok büyük çünkü bu potensiyel ALANZİNHO da var. AMa bu baskının altında ezerek iyi oynamasını sağlanamaz onun içi sabır ve teşvik gerekli. Bir de maalesef takım kötü oynuyor 3 haftadır ve alzinhonun da bu şanssızlıpı olsa gerek. Ben inanıyorum ki ilerleyen haftalarda bize çok katkısı olcak ve şampiyonlukta öenmli bir rol oyunayacak. Unutmayın bu ligde ilk geldiğinde ALEX,devid,hagi,popescu,hooijdonk ... vb. gibi yıldızlara bunlar yaşlandı yada ne biçim futbolcular verilen paralar yazık dendi. Kolay insan harcoyıruz maalesef esas iş kazanmakta. Neyse umarın trabzondaki taraftarlar bir an önce birlik,beraberlik örneğini gösterir ve takımın yanındayız mesajını verir.

her şeye ve herkese rağmen TEK BÜYÜK TRABZONSPOR , şampiyon TRAZONSPOR

poetricus
24.02.2009, 21:12
Ben aynı boylarda Gökdeniz Karadeniz ve Soner Tayfun Boz diye iki futbolcu hatırlıyorum.
Biri Trabzon'un böğründen çıkmıştı, diğeri safra kesesinden.
Unutadan; bir de akciğerlerden çıkma Barış ve mide zarından çıkma Göksü Alhas var.

Adem Erdoğan
24.02.2009, 21:15
Soner Boz demek istediniz galiba.:)

Muhammet
24.02.2009, 21:16
Ben de safra kesesi kısmını anlamadım. :confused: :)

poetricus
24.02.2009, 21:16
Soner Boz demek istediniz galiba.:)
Tam adı Soner Tayfun Boz idi.
Soyadını yazmayı unutmuştum düzelttim.

Muhammet
24.02.2009, 21:17
Ben de safra kesesi kısmını anlamadım. :confused: :)

Tamam, anladım. :)

Kemal Musaoğlu
24.02.2009, 21:21
Alanzinho için yorum gerçek manada yorum yapabilmek için bir kaç hafta daha beklememiz gerek tiğini düşünüyorum.
birde şunu eklemek istiyorum.
profesyonel bir futbolcunun uyum sorunununu atlatamadım gibi bir düşüncenin arkasına sığınmasını doğru bulmuyorum.

poetricus
24.02.2009, 21:22
Okan Buruk
Mehmet Özdilek
Soner Tayfun Boz
Lionel Messi
Diego Armando Maradona
Gökdeniz Karadeniz

Yukarıda adı geçen oyuncular boy değil de kuyumcu terazisinde tartılarak ağırlıklarına göre transfer edildiklerinden başarılı olmuşlardır.

Alanzinho ise boyuna göre alındığından Trabzonspor zarar etmiştir.

Adem Erdoğan
24.02.2009, 21:25
Fatih Tekke için bile zamanında aynı şeyler söylenmiş.Bu boy ve cüssedeki adamdan forvet olmaz diye.

avangart61
24.02.2009, 21:34
ben şahsen çok üzüldüm alan için adamdan özür dilenmeli bu ne biçim taraftardır adamı ilk maçında yuhluyor derhal antrenmana gidilip adama destek verılmelı ayrıca ben ii futbolcu olduğuna inanıyorum gorecek turkıye onun futbolunu

Serhat ŞAHİN
24.02.2009, 21:36
futboldan anladığını zanneden ama hiçbirşeyden çakmayan ve futbolcudan extrem şeyler yapmasını isteyen bir taraftar profilimiz var bu profil yaşları genellikle 40 üzeri olan taraftarlardan olşuyor yani bunlar o şampiyonluk şaşalı dönemleri görenlerdir. o zaman ki futbolla bu zamanki futbol aynı mı.. Bu dediğim taraftar tipi değişmediği sürece üzülerek söylüyorum bazı şeyleri zor başarırız..

hemen eleştirelim adamı kaybedelim böyle olmaz yahu.
bu adamın kumaşı var belli az sabır lütfen....

güzel yazmışın kardeş....

tebrikler....

mesut61
24.02.2009, 21:54
futbolcuda suc var ama taraftar da hıc mı yok. hıc bı macı taraftar aldı dıyemeyız. besıktas ın beraberlık golunu kartal gol gol dıye bagıran taraftar getırmıstır futbolcuları atesleyerek. bızım de ınsallah bole bı taraftarımız olacak ama ne zaman ?

Fatih Kuloğlu
24.02.2009, 22:23
Şuanda vasat bile değil ama kalitesi belli

Şahin_53
24.02.2009, 23:55
Şahin53@

değerli kardeşim, bu tip benzetme bize yakışıyor mu? Sonrada yerel basına kızıyoruz.Bu adama lig sonuna kadar her maçta destek olmak zorundayız... Adam futbolu bilmiyor diyebilirmisiniz? Ersun hoca onu bir ara sağ tarafta denedi, ben anladımki orada verimli olsaydı Yattara'yı kesin kesecek ve ileride

Umut----- Gökhan----Alanzınho'yu

oynatacaktı.Ama hocanın istediği gibi olmadı.O yüzden sabır göstermek zorundayız, Denizli maçında herkes dökülüyordu ama verdiği ara pasları gol olsaydı o zaman Szymek gibi değerli biri oluverirdi.Az daha sabredin bakalım.Şirin Berber'i mi ne okudun sen?:)

Artık birşey demeye gerek yok ben her zaman yapıcıyım..Mesajımı iyi okusaydınız şayet görürdünüz sonunda neden bahsettiğimi.
O bahsettiğiniz yazarın köşe yazarı olduğunu biliyorum, o kadar yazılarını okumadım ama gerekirse okurum..
Ben bir futbol'cuya ne vermiş olduğu ara pasıyla ne de attığı golle değer veririm.. Benim söylemek istediğim tamamen bu futbol'cumuzun oynamış olduğu son dört karşılaşmada hiç bir varlık göster'ememesidir..
Bu futbolcu hakkındaki düşüncelerim kesinlikle aynıdır..

Badaloğlu
25.02.2009, 11:30
Artık birşey demeye gerek yok ben her zaman yapıcıyım..Mesajımı iyi okusaydınız şayet görürdünüz sonunda neden bahsettiğimi.
O bahsettiğiniz yazarın köşe yazarı olduğunu biliyorum, o kadar yazılarını okumadım ama gerekirse okurum..
Ben bir futbol'cuya ne vermiş olduğu ara pasıyla ne de attığı golle değer veririm.. Benim söylemek istediğim tamamen bu futbol'cumuzun oynamış olduğu son dört karşılaşmada hiç bir varlık göster'ememesidir..
Bu futbolcu hakkındaki düşüncelerim kesinlikle aynıdır..

Adı geçen yazarı okumanızı tavsiye etmiyorum zira kendisinin bu futbolcu ve diğer konularda ön yargılı yazdığını düşünüyorum...

Alanzınho'nun bu 4 karşılaşmada kaç dakika oynadığınıda yazsaydınız keşke... Çoğunda son 15- 20 dakika oyuna dahil edildi.Denizli maçında ilk 11'de başladı ama takım o kadar kötüydü ki; ihale ona kesimek istendi... Bu adam Trabzon'a çok çok faydalı olacak ama biraz zamana ihtiyacı var, hepsi bu...

kudu_89
25.02.2009, 13:13
ilk maçında kendinin ne olduğunu gösterdi. şov adamı. beş para etmez. bize gönülden oynayacak futbolcu lazım. önyargılısın diyenler olacak elbet. ama bir futbolcunun mantalitesi ilk maçındada son maçındada aynıdır.

Muhammet
25.02.2009, 13:17
ilk maçında kendinin ne olduğunu gösterdi. şov adamı. beş para etmez. bize gönülden oynayacak futbolcu lazım. önyargılısın diyenler olacak elbet. ama bir futbolcunun mantalitesi ilk maçındada son maçındada aynıdır.

Sanırsın 2-0 yeniktik de adam öyle şov yaptı.

Kabarttığım kısım da hiç doğru bir söylem değil. Yattara aynı Yattara mı?

Beş para etmezmiş.. Ayıp.

Özge
25.02.2009, 15:54
ALANZİNHO'YA YATTARA DESTEĞİ
Bordo - mavili takımda sergilediği performansla yoğun eleştiri alan Brezilyalı futbolcu Alanzinho'nun moralini Gineli futbolcu İbrahima Yattara düzeltiyor. Özellikle yerel medyanın tepkisini çeken Alanzinho'yla idmanlarda sık sık şakalaşan Yattara, Brezilyalı futbolcunun moralini biraz olsun yerine getirmeye çalışıyor. Bu arada Alanzinho'yla özel bir görüşme yapan Yanal'ın oyuncuya olan güvenini vurguladığı öğrenildi

Şahin_53
25.02.2009, 16:11
Adı geçen yazarı okumanızı tavsiye etmiyorum zira kendisinin bu futbolcu ve diğer konularda ön yargılı yazdığını düşünüyorum...

Alanzınho'nun bu 4 karşılaşmada kaç dakika oynadığınıda yazsaydınız keşke... Çoğunda son 15- 20 dakika oyuna dahil edildi.Denizli maçında ilk 11'de başladı ama takım o kadar kötüydü ki; ihale ona kesimek istendi... Bu adam Trabzon'a çok çok faydalı olacak ama biraz zamana ihtiyacı var, hepsi bu...
Size katılıyorum demekten başka yapabileceğim birşey yok..
Bekleyip görelim umuyorum faydalı olur..
Şuna inanmanızı istiyorum sizin haklı çıkmanızı sizden fazla istiyorum..
Saygılar..
Tek derdim TRABZONSPOR.

Tuğba ÖZTÜRK
25.02.2009, 16:37
Alanzinho - New Trabzonspor Player

http://www.youtube.com/watch?v=O5VlhSRKVkM

RaİSTLİN610
25.02.2009, 16:38
ya arkadasım ilk basta geldığınde sota da bir varlık gosterememıstı ama ne oldu 95-96sezonunda 25 gol atarak gol kralı oldu biraz sabır lazım hem adamın ligi 3 ay once bıtmıs antremansız bunları da goz onunde bulundurman gerekır bence

Muhammet
25.02.2009, 17:16
"Türk olurum"

Alanzinho'dan "Türk vatandaşlığına" yeşil ışık !.. Trabzonspor'un yeni transferi Alanzinho, son günlerde aldığı yoğun eleştirilerin ardından, Lig TV Trabzonspor Muhabiri Can Karyağdı'ya konuştu. Trabzon'da kız arkadaşı Carla ile birlikte "Mutlu bir yaşam" sürdüğünü söyleyen Brezilyalı yıldız, teklif gelmesi halinde Türk vatandaşlığına geçebileceğini açıkladı.

Ligtv

-

Sevmiyorum şu polemikleri. Alanzinho'yu da karıştırdılar bu işe. :o

peker61
25.02.2009, 17:45
Hemen asmaya başladık adamı az biraz sabır ya daha hamsinin tadını lahananın kokusunu bile alamamıştır..

Sümeyye Şahin
25.02.2009, 18:11
ALANZİNHO'YA YATTARA DESTEĞİ

Bordo - mavili takımda sergilediği performansla yoğun eleştiri alan Brezilyalı futbolcu Alanzinho'nun moralini Gineli futbolcu İbrahima Yattara düzeltiyor. Alanzinho'yla idmanlarda sık sık şakalaşan Yattara, Brezilyalı futbolcunun moralini biraz olsun yerine getirmeye çalışıyor.

YANAL ALANZİNHO'YA GÜVENİYOR

Bu arada Alanzinho'yla özel bir görüşme yapan Yanal'ın oyuncuya olan güvenini vurguladığı öğrenildi. :rolleyes:

poetricus
25.02.2009, 18:40
Bir futbolcuyu hoca kozanması taraftarın harcamasından daha zordur.
Aklıma Osman Özköylü'nün ilk zamanları geliyor. Sahayı ıslıkla terk eden, telaşla yaptığı hatalar yüzünden acemice goller yediğimiz, sonra da Şenol Güneş'ın ısrarla kendisine sahip çııkması sayesinde milli formayı giyen Osman Özköylü.

"İlk taşı hiç hatası olmayan atsın!"

onur-ts
25.02.2009, 19:11
Herkes Alanzinho'nun ne olduğunu görecek.ben her zaman onun arkasındayım.çok kaliteli bir futbolcu.

futbalski60
25.02.2009, 19:19
Oyuncularımız maalesef basının malzemesi olup çıkıyor taraftarımız da basında çıkan haberlerin etkisinde kalıp bu haberlere inanıyor.Futbolcuyla basın arasına bir duvar örülmeli yoksa başımız çok ağrır.

saRı
25.02.2009, 19:25
yerel basında abartıp durur işte..hep aynı şeyler..

bu maç alanzinho için dönüm noktası olabilir

sivaslı oyuncuyla takası söz konusu

Koray
25.02.2009, 19:29

Nasıl yani ?

Hüseyin İlkin
25.02.2009, 19:29
Yazarlar eleştiriyor okuyoruz bunun yanında Denizli maçında özellikle ciddi eleştiri vardı Alanzinho için taraftarlar arasında.
Arkadan - önden - sağdan - soldan hep eleştiri duyuyordum Maraton 'da .

Hatta birisi pankartla çıktığımız anda Alanzinho'nun sadece kafasının gözükmesini bile eleştirdi :p

Bu ön yargıyı kırması için kısa süre içinde form yakalaması lazım , ciddi ciddi sene sonu 1 milyon euroya satarsak iyidir laflarını duyuyorum çünkü ;)

Onur Civelek61
25.02.2009, 19:48

Takas???????

miaksoy
25.02.2009, 20:08
fotospor'un sacmalamasi. sozde Kamananla takas edilecekmis sezon sonu

Harun_ayar_ts
25.02.2009, 20:10
Herkes Alanzinho'nun ne olduğunu görecek

Tanju
25.02.2009, 20:22
Böyle bi saçmalık var mı 4milyona alınan adamla 250bine alınan adam takas edilir mi, Fotospor yine yapmış klasik haberlerini...

Hüseyin İlkin
25.02.2009, 20:23
Üstüne Umut'uda verelim oldu olacak .

Şu totospor , totomaç hiç vazgeçmeyecek :)

Ömer SEVİNÇ
25.02.2009, 20:40
Alanzinho değil de şu yerel basını takas edebilsek keşke..

Muhammed
25.02.2009, 20:41
Alanzinho kendini kanıtlamış bir oyuncu er yada geç bu ligi sarsıcak.

Alptuğ
25.02.2009, 20:43
Herkes Alanzinho'nun ne olduğunu görecek.ben her zaman onun arkasındayım.çok kaliteli bir futbolcu.

bende zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ama kesinlikle takıma direk monte edilmemeli yoksa denizli maçı gibi oluruz
yattara ile birlikte aynı anda oynasın istiyorum

hos_cocuk61
25.02.2009, 20:52
Bu yerel medyadan nedir çektiğimiz Trabzonspor'un ilk düşmanı yerel medyadır herkez rant savaşında kendi adamları göreve gelmediği zaman göreve gelen adamları yerin dibine sokuyorlar bunların amacı Trabzonspor değil bunlar rant peşinde koşan leş kargaları...

Cafer Bulur
25.02.2009, 21:32
Alanzinho norvec ligi gibi salt fizik güce dayali bir ligte basarili oldu ve bize geldi.
Elestirmenler ise alanzinho nun boyuna ve fizik gücüne taktilar.
Elestiri yaparken biraz arastirmaci olmak ve insafli olmak gerek.
Mac eksigi olan ve takima henüz uyum saglamamis bir oyuncudan neler bekleniyor ,anlamak mümkün degil.
Alanzinho kaliteli bir futbolcudur ve sabredildigi takdirde bizde basarili olacaktir.
Ama siz alanzinho yu maradonavari gibi görür ve taraftari da böyle beklentilerin icine sokarsaniz futbolcuya ve Trabzonspora kötülük edersiniz.

TSercaN
25.02.2009, 21:34
bize gelen futbolcu hemen her mac 2 gol 2 asist yapmali yoksa iyi topcu degildir ve kazik yemis oluruz

yorumcuyum diye gecinen ve bu meslekten para alan kisilerden de nefret ediyorum...

isleri gucleri alavere dalavere, adam olun adam

serdar avcı
25.02.2009, 21:54
inşallah faydalı olur ama trabzonun ilacı değil,bize gattuso tarzında futbolcular lazım sonuna kadar savaşan.

AYYILDIZ
25.02.2009, 22:01
Alanzinho geldiğinde ligleri çoktan bitmişti yani şu an yeteri düzeyde olmaması normal çok daha iyi olacak zaten iyi futbolcu olduğu belli.

Burak_52
25.02.2009, 22:13
alanzinho nun kısa bir röportajı
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&t=11&hid=53193

futbalski60
25.02.2009, 23:15

Türk vatandaşı olabilir ama Milli takımda oynama gibi bir isteğinin olacağını sanmıyorum.

Norveç Milli takımında oynaması için teklf aldığını ama bunu reddettiğini söylemişti kendisi.

poetricus
25.02.2009, 23:30
Yazık...
Kaç gündür en faal başlık bu başlık.
Kaç gündür Trabzon'daki gazetelerde manşet olan o.
TV'lerde bir numaralı problem o.
Kimi "sirk futbolcusu" diyor kimisi "en pahalı maskot".
Başka şeyler diyenler de var ama buraya yazmaya ben utanıyorum.
Yerin dibine batırılıyor yetmiyor, getiren de transferine onay veren de nasibini alıyor gazaptan, öfkeden, nefretten.
Geleli kaç hafta oldu ki?
Henüz bir 90 dakikası bile yok.
Gelir gelmez gol atıp asist yapsa, sonra da yan gelip yatsa daha mı iyi olurdu?
Bir adamı kazanmak ne kadar zor!
Bir adamı kaybetmek ne kadar kolay!

Mehmet Ç.
25.02.2009, 23:51

tipik can karyagdi sorusu:(

zafercalikoglu
26.02.2009, 10:23
hatrılayın arkadaşlar tuncay ingiltere ye gittiğinde ilk dönemi nasıldı sonra nasıl acıldı,kendi futbolcumuz yuhlanmaz bu zihniyetten kurtulun artık,adam nasıl olsa parayı verdik cok da umurunda yani bizim yuhlamamamız ama ben inanıyorum basarılı olacak

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
26.02.2009, 10:47
Yazık...
Kaç gündür en faal başlık bu başlık.
Kaç gündür Trabzon'daki gazetelerde manşet olan o.
TV'lerde bir numaralı problem o.
Kimi "sirk futbolcusu" diyor kimisi "en pahalı maskot".
Başka şeyler diyenler de var ama buraya yazmaya ben utanıyorum.
Yerin dibine batırılıyor yetmiyor, getiren de transferine onay veren de nasibini alıyor gazaptan, öfkeden, nefretten.
Geleli kaç hafta oldu ki?
Henüz bir 90 dakikası bile yok.
Gelir gelmez gol atıp asist yapsa, sonra da yan gelip yatsa daha mı iyi olurdu?
Bir adamı kazanmak ne kadar zor!
Bir adamı kaybetmek ne kadar kolay!

Üstad malesef çok haklısın...
Bizde anlayış ve sabır en az rastlanan erdemlerden..
Bu oyuncumuzu özellikle yerel medyadan ve yamyam taraftarlardan korumamız lazım.

irfan61
26.02.2009, 12:50
İşte Alanzinho Gerçekleri

Norveç’te Kasım’da lig bittiği için Alanzinho tam 80 gün aradan sonra ilk idmanını Trabzon’da yaptı. Brezilyalı oyuncunun hazır olmak için 2-3 haftaya daha ihtiyacı var

İDMANSIZ OLUNCA
Trabzonspor’da 4 milyon euro bonservis bedeli ile ara transferde renklerine bağladığı ancak, performansı ile eleştirilen Alanzinho’nun yaklaşık 80 günlük bir aranın ardından ilk idmanını Trabzonspor ile yaptığı bi nedenle kondisyon açığı bulunduğu öğrenildi. Norveç liginin Kasım ayında sona ermesiyle birlikte tatil yapan Alanzinho’nun Trabzonspor’a gelmesiyle birlikte idmanlara başladığı, idmansız geçen süre içerisinde sadece bir gösteri maçında forma giyindiği belirtildi.
AÇIĞI KAPATIYOR
Trabzonspor’da her geçen gün kondisyon açığını kapattığı gözlenen ve 2-3 hafta içerisinde gerçek formuna ulaşacağı beklenen Alanzinho’nun kendisine anlayış gösterilmesini istediği öğrenildi. Brezilyalı oyuncunun da yakın çevresine, “2.5, 3 ay idman yapmadan Trabzonspor’a geldim. Büyük bir takıma geldiğimi farkındayım ancak ilk çıktığım maçta da diğer futbolcular gibi performans sergilememin beklenmesi yanlış. 2-3 hafta sonra herkes beni görecek” dediği belirtildi.
Kaynak:Karadenizgazete.net

Mollasalihoğlu
26.02.2009, 13:12
bize djokaj gelmişti, ilk hafta gol mü atmıştı, asist mi yapmıştı ne..

hey gidi günler hey :D

adam herşeyiyle ben futbolcuyum diyor bir rahat bırakalım alışana kadar..

Muhammet
26.02.2009, 13:45
Yattara devrede!

Bordo-Mavililer´de son günlerin en çok konuşulan iki ismi idmanların ayrılmaz ikilisi haline geldi.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/2/18_245133_yattara.jpg

Gözle görülür bir durgunluk içindeki İbrahima Yattara, yeni transfer Alanzinho’yu havaya sokmak için elinden geleni yapıyor. Antrenmanlarda Brezilyalı futbolcuyla sık sık şakalaşan Yattara’nın tavrı teknik heyeti de memnun ediyor. Bu arada Bordo-Mavililer’in Antalya hazırlıkları da sürdü. Gündüz salonda çalışan Trabzonsporlu oyuncular, akşam ise toplu idman yaptı.

Fanatik

-

Yattara'ya helal. :alkış:

adem73
26.02.2009, 15:25
Yattara devrede!

Bordo-Mavililer´de son günlerin en çok konuşulan iki ismi idmanların ayrılmaz ikilisi haline geldi.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/2/18_245133_yattara.jpg

Gözle görülür bir durgunluk içindeki İbrahima Yattara, yeni transfer Alanzinho’yu havaya sokmak için elinden geleni yapıyor. Antrenmanlarda Brezilyalı futbolcuyla sık sık şakalaşan Yattara’nın tavrı teknik heyeti de memnun ediyor. Bu arada Bordo-Mavililer’in Antalya hazırlıkları da sürdü. Gündüz salonda çalışan Trabzonsporlu oyuncular, akşam ise toplu idman yaptı.

Fanatik

-

Yattara'ya helal. :alkış:
tamam da kendisine benzetmesin kosan adami kosmaz etmesin:D

Emo91
26.02.2009, 15:29
ALANZINHO ANTALYAYI BITIRECEK!!!
hade bacaksiz, göster kendini :)

Muhammet
26.02.2009, 15:30
tamam da kendisine benzetmesin kosan adami kosmaz etmesin:D

Birşey olmaz.. ;)

lazooo28
26.02.2009, 16:23

56 saniyede kiz arkadasina dikkat edin :D

Emo91
26.02.2009, 17:15
güveniyoruz sana alanzinho!!!!

iyi futbolunu göstereceksin cok yakinda!

SiNo
27.02.2009, 00:07
evet arkadaşlar bu hafta alanzinho yu izlemeye başlayın pozitif futbol bu hafta ile başlıyor demedi demeyin.

kaynak : Denizli maçının hızlı anları bunun bir göstergesidir antalya açık oynayacak ve bizimkilerde kazanmak için hovardaca saldıracak.

iboandibo
27.02.2009, 00:51
denizli maçında gökhan verdiği pas gol olsaydı şu anda farklı bi şekilde konuşuyor olcaktı herkes

leavemealone
27.02.2009, 01:16
Alanzinho'dan aşk çalımı!
Denizli maçında yuhalanan Alanzinho'nun imdadına Carla yetişti.

HTSPOR ÖZEL HABER / TRABZON
Trabzonspor’un yeni transferi Alanzinho, Dünya Top Sektirme Şampiyonu Norveçli sevgilisi Charlotte Lade'den aylar önce ayrılıp kendi ülkesinin güzel kızı Carla’ya aşık oldu... Genç çiftin daha sonra Trabzon'da birbirlerine yüzük takarak nişanlandığı ortaya çıktı.
Son Denizlispor maçında yuhalanan Alanzinho’nun imdadına bir süredir birlikte oldukları Carla yetişti ve Brezilyalı çift, önceki akşam kendi aralarında düzenledikleri bir törenle nişanlandılar. Hem morali, hem de keyfi yerine geldiği gözlenen Brezilyalı futbolcunun son hali idmanlara yansıdı ve yaptığı estetik hareketlerle dikkat çekti
Carla’ya aşkını Türk usulü gösteren Alanzinho'nun, nişanlısının yüzüğüne kendi ismini, kendi yüzüğüne de Carla’nın ismini yazdırması dikkati çekti. Trabzon'da gelerek beyaz bir sayfa açtığını belirten Sambacı, Carla’nın kendisine uğur getireceğini ve Antalyaspor maçıyla çıkışa geçip herkesin beğenisini kazanacağını söyledi.

miaksoy
27.02.2009, 01:58
Alanzinho'dan aşk çalımı!
Denizli maçında yuhalanan Alanzinho'nun imdadına Carla yetişti.

HTSPOR ÖZEL HABER / TRABZON
Trabzonspor’un yeni transferi Alanzinho, Dünya Top Sektirme Şampiyonu Norveçli sevgilisi Charlotte Lade'den aylar önce ayrılıp kendi ülkesinin güzel kızı Carla’ya aşık oldu... Genç çiftin daha sonra Trabzon'da birbirlerine yüzük takarak nişanlandığı ortaya çıktı.
Son Denizlispor maçında yuhalanan Alanzinho’nun imdadına bir süredir birlikte oldukları Carla yetişti ve Brezilyalı çift, önceki akşam kendi aralarında düzenledikleri bir törenle nişanlandılar. Hem morali, hem de keyfi yerine geldiği gözlenen Brezilyalı futbolcunun son hali idmanlara yansıdı ve yaptığı estetik hareketlerle dikkat çekti
Carla’ya aşkını Türk usulü gösteren Alanzinho'nun, nişanlısının yüzüğüne kendi ismini, kendi yüzüğüne de Carla’nın ismini yazdırması dikkati çekti. Trabzon'da gelerek beyaz bir sayfa açtığını belirten Sambacı, Carla’nın kendisine uğur getireceğini ve Antalyaspor maçıyla çıkışa geçip herkesin beğenisini kazanacağını söyledi.

Yeni sevgilisi de iyi top sektiriyor. Charletto'dan asagi degil :)

macka61
27.02.2009, 03:16
hadi koçum kim olduğunu herkese göster bu hafta

Cem Akyüz
27.02.2009, 03:28
kim ne derse desin biz sana güveniyoruz Alanzinho idman eksiğini tamamlayınca herkes görecek nasıl futbolcu olduğunu

Harun Karadeniz
27.02.2009, 09:00
biz bu adamın çakma videolarını mı izledik yahu adamda yetenek var demek ki ama gerçekten ŞİMDİLİK berbat:(:(

Kazım Uzunboy
27.02.2009, 09:40
Daha bekleyin yahu, Colman gibi sonradan esecek Alanzinho. :cool:

murat
27.02.2009, 13:02
Bazen olmadik yerlerde karabaligin icine giriyor bazende önü bosken ceza alanina girmiyor. Soldami oynuyor ortadami yoksa sagdami bunuda anlamis degilim. Insaallah daha iyi olur.

peker61
27.02.2009, 14:37
Sabır sabır eğer bu adamın çin malı olanını bize vermediyseler yakında esmeye başlar..

Özge
27.02.2009, 15:38
Bizim taraftar sabırsızdır ilk maçta müthiş oynamasını beklerler:)İlk maçlarda oynayıp çok iyi oyuncu dediğimiz bir sürü oyuncu var onlar gibi olacağına sonrdan açılsın daha iyi.

Murat Erdem
27.02.2009, 15:47
Kupada yokuz, avrupada yokuz, maç yoğunluğu sorunumuz yok.

Pilot takımımızda var.

10 milyon TL lik topçu almışız.

Adamı takıma ve sisteme adepte etmek için hafta içi bir hazırlık maçı yapmak kimsenin aklına neden gelmez ?

Bu nasıl profesyonelliktir ?:mad:

Benimle aynı düşünen başka birinin olmaması çok ilginç:confused:

exelance
27.02.2009, 16:11
Almanya'dan gelen marcelinho da böyle değil miydi?trabzonsporda pek oynayamasa da gelmeden önce almanya da yılın futbolcusu seçilmemiş miydi?trabzondan sonra da wolsborg da kaptan olarak iyi oynamadı mı?sorun onlarda değil sorun bizde.
Sabredelim..sabrın sonu selamettir..;)

Mustafa Ayazoğlu
27.02.2009, 18:55
'Bana biraz zaman verin'

Ersun Yanal ve futbolcuların moralini yükseltmek için seferber olduğu Alanzinho, Trabzonspor camiasından zaman istedi.

Teknik heyet ve futbolcuların moralini yükseltmek için seferber olduğu Alanzinho, camiadan zaman istedi... Norveç ile Türk futbolu arasında önemli farklılıklar bulunduğunu vurgulayarak söze giren Brezilyalı, “Ben Norveç Ligi’ne de alıştıktan sonra iyi futbol sergilemeye başlamıştım. O yüzden biraz zamana ihtiyacım var. Bana güvenip buraya alanları asla pişman etmeyeceğim. Her şey yoluna girdikten sonra takımımın performansına fazlasıyla katkı yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” ifadesini kullandı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/2/18_245199_alanzinho0302_423.jpg

3-4 maç 90'Dk oynadığı zaman faydalı olacak diye düşünüyorum.. özellikle son 5-6 maçta iyi oynasın yeter..

Mustafa ÖZDEMİR
27.02.2009, 19:50
alanzinho senin transferin gerçekleşirken biz bu forumd arekorlar kırdık . yani sen bizim için çok önemlisin . hadi koçum bu maç senin maçın olsun dağıt şu antalyayı

Muhammet25
28.02.2009, 17:19
Bence Özellikle Denizlispor Maçında Islıklanması Çok Yanlış .

Gökhana Verdiği Pası Gol yapsa Eminim Bunlar Konuşulmayacak veya Tartışılmayacaktı .
Ben Kendisine Çok Güveniyorum .

Geçenlerde Ligtv'de Bir Programda Yorumcu Şöyle Diyordu ; ''Yattara Gelecek seon Muhtemelen Gidecek Öyle Gözüküyor , Zaten Gelecek seneye Kadar Alanzinhonun Uyum Sorunu Diye Bir Durumu Kalmaz Böylelikle Alanzinhonun Değeri Gelecek sene Daha Çok Anlaşılır''
Bende Bu Görüşe Katılanlardanım .

Hüseyin İlkin
28.02.2009, 21:05
http://www.haber61.net/images/image_gallery/13564.jpg

Ceyhun Öncü
28.02.2009, 21:44
Kalitesinden hicmi hic süphem yok
ancak bu usaga bol bol güc antremani yapilmasi lazim
bi depar atmaya baslayinca 3-4 kisiyi bir anda geciyor ama ufak bir dokunusda yere düsüyor

100-200 bin € daha ucuza alabilmek icin son ana kadar bekledildi ve ara kampinda olmadi
adam izinden geldi ve direk takimda oynamaya calisiyor

Ben onu anliyorum kolay degildir bir ligi full oynamak ordanda baska bir ligde direk oynamaya calismak

oguzhann
28.02.2009, 21:55
şu uşağu sol açik oynat daa ersunnn

Muhammet25
28.02.2009, 21:56
Yarın Kalitesini gösterecek Bir Hamleye İmza Atacak !

AYYILDIZ
28.02.2009, 22:28
Yarın girdikten sonra oyuna golü var.

Adil ÖZGÜR
28.02.2009, 23:27
İşte fırsat, hazır Sivas hezimete uğradı, At golünü Antalya'ya, Lider olma ihtimalini yakalayalım.

Suha
01.03.2009, 02:08
bu adama hiç ısınamadım...idmansızs olduğu her halinden belli..yarında 11 de başlayıp takımı riske tamazs inşallh ersun hoca..

Muhammet25
01.03.2009, 10:06
Sambacı Alanzinho ile Büyücü Yattara birlikte oynayacak, Colman ise kulübeye oturacak
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Alanzinho konusunda büyük bir çelişki yaşamasına rağmen kendisine Antalyaspor maçında da forma vermesine kesin gözüyle bakılıyor. Yönetime alınması halinde takımın gücünü ikiye katlayacağını söylediği Brezilyalı futbolcuya bugüne kadar verdiği şanslarda istediğini bulamayan Yanal’ın, en son Denizlispor karşılaşmasında da hayal kırıklığına uğramasına rağmen, “Alanzinho asla bu değil. O bu görüntüsünden üç kat daha iyi futbolcu ama ne yazık ki henüz hazır değil” dediği kaydedildi. Yanal’ın, bugün oynanacak olan Antalyaspor karşılaşmasında da Alanzinho’ya şans vereceği ve Arjantinli oyuncu Gustavo Colman’ı kulübeye oturtacağı öğrenildi. Ersun Yanal’ın, bu karşılaşmada Yattara’yı da yeniden ilk 11’de oynatacağına işaret edildi.

Kararını Son İdmanda Verdi
Ersun Yanal’ın, Alanzinho için, “Onu oynatırsam ve yine beklentileri karşılayamazsa büyük bir şok yaşayabilir. Ama oynatmazsam da bu kez kendisine güvenilmediğini düşünüp, yıkım yiyebilir” dediği belirtildi. Brezilyalı futbolcu için yoğun terapi uygulayan Yanal, bu futbolcuyu Antalyaspor maçında ilk on birde şans vermeye devam edeceği kaydedildi. Yanal, Alanzinho ile son antrenman öncesi yaptığı görüşmede, “Üzerinde baskı unsuru varsa bunu atmaya çalış, senden beklentiler var ama bunun için de başarılı olman gerekiyor. Kendini göstermelisin. Ben sana inanıyorum” dediği ifade edildi. Alanzinho’nun da, “Ben de kendimi beğenmiyorum ama en kısa sürede senin istediğin gibi olacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın hocam. Antalyaspor maçı başlangıç olacak” dediği belirtildi.

GüneBakış

hos_cocuk61
01.03.2009, 12:37
Haydi arslanım sana güveniyorum göster kendini

iboandibo
01.03.2009, 13:36
colman yerine onun oynatılması büyük bi riskdir bende.ayrıca antalya maçıda onun oynayabileceği bir maç değil bende antalya takımı fizik bakımından üstün bi takım Alanzinhonun da maç eksiği var bu maçta ilk 11 de pek iş göremez diye düşünüyorum

Onur Civelek61
01.03.2009, 13:38
Rakip yorulduktan sonra oyuna girmesi daha iyi olur kendi düşüncem.Karar hocanın tabi.Ama Alan kalitesini kısa zamanda göstericektir...

Ömer SEVİNÇ
01.03.2009, 17:36
Umut verdi bu maçta. Yetenekli oyuncu orası kesin ama ne kadar faydalanabileceğiz göreceğiz. Girdikten sonra güzel toplar attı ancak Gökhan Ünal'ın markajından kurtulamadı:)

Koray
01.03.2009, 17:38
Pas atmayı öğrenmiş en sonunda :))

Berk
01.03.2009, 17:42
Olacak olacak, biraz daha zaman..

Mustafa ÖZDEMİR
01.03.2009, 17:49
yavaş yavaş o paslarını atmaya başladı . colmanda ilk zamanlar böyleydi ama bugün neler yaptı herkes gördü...

Hüseyin İlkin
01.03.2009, 17:50
Ben Alanzinho'ya güveniyorum .
Zamanla takıma o da uyum sağlayacak , iyi işler yapacak .

Öyle abartılacak bir şekilde eleştirilecek bir durum yok , bunu bütün spor yazarları bilmeli ..

Remzi
01.03.2009, 17:53
Oyuna girdiğinde 1-2 tane gollük pas verdi ama Forvetlerimiz top kontrolünde beceriksiz olduğu için pozisyonlar kayboldu..

Takımla birlikte daha fazla oynaması ve güçlenmesi gerek.

hAtes
01.03.2009, 18:11
geleceği parlak, eminim...güzel de oynayacak ama tek kanada dayanamaz kendisi...fiziki olarak güçlenirse rahat maçlar yaşamamızı sağlayabilir

unique
01.03.2009, 18:12
Daha önce de söyledim; bu adam bir başlasın tam başlayacak.

Muhammet
01.03.2009, 18:20
Bana göre iyi oynadı. Akıllı hareketler yaptı. Tebrikler kendisine.. :ok

TS-Tiryaki
01.03.2009, 18:27
Girdikten sonra cok güzel iki üc pas atti. Bu adamda Isik var. Biraz daha alisin bakalim.

Gökhan KAN
01.03.2009, 18:28
İyidir iyi.Daha toparlıcak kendini...

Kubilay ŞAHİN
01.03.2009, 18:37
Golden sonra girmesi bir avantaj oldu onun için. Güzel paslar attı ama daha hala hazır değil.

İgzas-61
01.03.2009, 18:37
Alanzinho sana güveniyoruz

fincher
01.03.2009, 18:39
Umarım yanılırım ama bence balon oldu bu adam...

M.S.SOFU
01.03.2009, 18:44
bu günkü pasları iyiydi mesela gökhanı bi kaçırdı filan ama nerde bizde o pozisyonu atacak adam
bu arada herif bildiin gökdenizin aynısı...

drkabus
01.03.2009, 18:44
son on dakika girmesine rağmen beğendim kendisini.güzel bir iki pas yaptı.inşallah devamı gelecek

Vural Kuyumcu
01.03.2009, 18:49

hellal sana bukadar erkenden adami balon yaptin ya.......girdikten sonra güzel paslari iyidi bu adam cok takimin canini yakacak

Sinan Ayaz
01.03.2009, 18:53
zamana ihtiyacı var hazırlık dönemi geçirmedigi belli adamın

OLCAY ÇAKIR
01.03.2009, 19:00
Açılıyor yavaş yavaş.
Son 5 hafta onun haftası olacak diyorum..
Israr ediyorum:)

Samet Yildirim
01.03.2009, 19:01
Sonradan girdi yorum yok..

no NAME
01.03.2009, 19:03
bugün orta saha ve forvet varmıydıki bu adamı eleştirmeye kalkıyor insanlar. bizim birkaç maçtır yaptığımız tekşey "defanstan topu şişir ileriye; gitsin" . Top orta sahaya geldi hızla kanatlara aktarıldı da bu adammı oynamadı. bu günkü gibi oynayan bir takımda çıkın sahaya, siz yapın o dediklerinizi de ayakta alkışlayalım sizi.
selam ve hürmetle

socrates
01.03.2009, 19:10

umutsuzluğa hacet yok...
bu çocuğun zamanla çok iyi olacağı belli.
biraz sabır.;)

sifuni
01.03.2009, 19:12
caleyide ilk basta cok elestirdik colmanida ama ikiside simdi cok iyiler ilerleyen maclarda alanzinhoda iyilesecek biraz daha sabirr

erik
01.03.2009, 19:20
Bugün 10 dak oynadı ve ben ilk defa beğendim.İnşallah iyi olacak ama bu sene fazla bir şey beklemeyelim gibime geliyor.Çünkü Ersun Hoca bu kadroyu bozmamalı.Bozduğu zaman geçen hafta gördük ne olduğunu.

otuken55
01.03.2009, 19:22
sanırım yanılıyorsun:)

Miraç Atalay Çiftçi
01.03.2009, 19:23
İlk defa ayakları yere basıyordu, farkına varıyor bazı şeylerin.
Güzel.

Özge
01.03.2009, 20:26
Fazla oynamadı ama fena değildi.

Mollasalihoğlu
01.03.2009, 20:28
sanırım takımı da tanımaya başladı yavaş yavaş, bu hafta attığı topları adamına göre ve görerek attı..

çok can yakacak daha çook.. :)

ApoCaN28
01.03.2009, 20:40
Son Maçlara doğru iyice adepte olup çok işe yarayacak...

ÖmerFarukYılmaz
01.03.2009, 20:53
Burda çok boş konuşan var yahu...

Balon laflar...

oguzhann
01.03.2009, 20:55
bu uşak iyi topçu zamanla anlaşılacak

Burçak
01.03.2009, 21:02
attığı bi kaç pas direk asist oldu. ben beğeniyorum bu elemanı. zamanla kendini gösterecek.

İdris Toksoy
01.03.2009, 21:26
5dakika kala oyuna girmesine karşın toplamda verdiği 4-5 pasın hepsinin isabetli oluşu beni ilerisi için umutlandırdı.

Sümeyye Şahin
01.03.2009, 21:43
boş yerleri iyi görüyo güzel paslar atıyo..daha da iyi olucak inşallah..biraz daha zaman...

Cafer Bulur
01.03.2009, 22:35
Bu sezon icin,en azindan önümüzdeki 3-5 hafta icinde alanzinho dan cok fazla seyler beklememek lazim.
Henüz hazir degil ve Türkiyedeki hizli futbola da henüz alisamadi.
Zamanla ondan da faydalanacagiz,sadece biraz daha sabretmemiz lazim.

Erdal
01.03.2009, 22:37
İyi adam aldık. Kim ne derse desin...

Hüseyin İlkin
01.03.2009, 22:40
İyi adam aldık. Kim ne derse desin...

Az önce Erman Toroğlu , Sadri Şener bu kadar parayı boş bir adama vermez . Sabretmek gerekir diyordu :) Şansal 'da ben bir oyuncu hakkında bu kadar olumlu şeyler daha önce duymamıştım tarzı bir şey söyledi ..

Bende aynen katılıyorum bunlara .

Emre B.
01.03.2009, 22:42
Oyuna girdikten sonra güzel paslar attı.Zaman vermek lazım.

Pirselimoğlu
01.03.2009, 22:45
5dakika kala oyuna girmesine karşın toplamda verdiği 4-5 pasın hepsinin isabetli oluşu beni ilerisi için umutlandırdı.

bazılarının 90 dakika isabetli pasından daha fazla isabetli pası vardı :)

Adil ÖZGÜR
01.03.2009, 23:16
Oyunda olduğu sürede iyi paslar attı.

Harun-61
01.03.2009, 23:36
oyuna gec girmesine ragmen, küsmede gayret etti.
ve en güzeli, mac sonunda sevincden herkese sarildi :)

.

M.S.SOFU
02.03.2009, 00:41
Az önce Erman Toroğlu , Sadri Şener bu kadar parayı boş bir adama vermez . Sabretmek gerekir diyordu :) Şansal 'da ben bir oyuncu hakkında bu kadar olumlu şeyler daha önce duymamıştım tarzı bir şey söyledi ..

Bende aynen katılıyorum bunlara .
şansal bugüne kadar türkiyeye transfer olan bir adam hakkında bu kadar farklı yerlerden bu kadar iyi şeyler hiç duymadım dedi....

Kazım Uzunboy
02.03.2009, 02:41
Bu adamı eleştirenleri izlemeleri için tribüne davet ediyorum..

Ali İhsan
02.03.2009, 09:18
GS maçında tam hazır kıta katkı bekliyorum...

Harun Karadeniz
02.03.2009, 10:42
adam olacak az sabır topcudan anlaya zaten koşmasından anlar bunu adam biliyo bişeyler uyum süresini atlatsın tmm dır.

OLCAY ÇAKIR
02.03.2009, 10:46
Özellikle son 5 maça damga vuracak diyorum.
Tekrar tekrar yazıyorum.

Harun Karadeniz
02.03.2009, 10:50
Özellikle son 5 maça damga vuracak diyorum.
Tekrar tekrar yazıyorum.

Katılıyorum abi bu sene tek başına bile maç alıcak bu adam ben inanıyorum

Hüseyin Kurt
02.03.2009, 10:55

Ne tür bir balon??
İçinde hidrojen mi var hava mı?
Hidrojen ise yükselir hava ise düşer...
Bence hidrojenle yüklü bir balon ve yükselecek...
Siz de yükselişini izleyeceksiniz....

Harun Karadeniz
02.03.2009, 10:56
Ne tür bir balon??
İçinde hidrojen mi var hava mı?
Hidrojen ise yükseliyor hava ise düşer...
Bence hidrojenle yüklü bir balon ve yükselecek...
Siz de yükselişini izleyeceksiniz....

ççççççççç
Hüseyin abi alemsin yahu:D

Olacak olacak biraz daha sabır

kolay değil yeni bir ülke yeni bir takım

poetricus
02.03.2009, 10:57
Bu adam futbolcu, hem de iyi futbolcu.
Gerçek performansını göstermeye başlamadan linç etme fırsatını kaçırmak istemeyenler ne derse desin.

OLCAY ÇAKIR
02.03.2009, 11:00
Hüseyin,güzel:)

Muhammet
02.03.2009, 11:01
gölgenim nerdesin? :D

Selman
02.03.2009, 11:02
Adam daha ne oynadı ki neyini eleştireceğiz.Beklemekten yanayım, biraz daha hamsi yesin:)

Onur Civelek61
02.03.2009, 11:06
Sol kanatsız oynamaya alıştık.Dünya da hiç bi takımda böyle taktik yok belkide:) Alan geldi o da solda oynamıyor anlamadım gitti.Bence çok faydalı olucak.Hızlı ve teknik oyuncu her takıma lazım.

Yavuz Hasan
02.03.2009, 12:45
alan sol kanat olarak geldiğini biliyorum

oyuna girdiğinde yattara gibi çizgide oynayacak sanıyorum ama o bölge hariç birçok yerde görüyorum

bunu kendi kafasına göre yapamayacağını düşünüyorum demekki ersun hocadan böyle direktif alıyor ersun hocaya güveniyoruz

Tolga
02.03.2009, 12:58
Bence en fazla 3 hafta daha sürer alışması ve bu 3 haftadan sonra kondisyonu ve kısa boyu ile hücuma çok büyük katkısı olacak.Yani fiziksel ve kondisyon açısından yorulan takımımıza ilaç gibi gelecek.Alanzinho gerçek patlamasını da önümüzdeki sezon yapacak.Zannediyorum ki önümüzdeki sezon Yattara büyük olasılıkla gider.İbo takımda kalsa bile Alanzinho yine yere göğe sığmayacak.Türk futboluna ve Trabzonspor'un oyun stiline alışmasının zaman alması da çok normal olduğu için bence Alanzinho'ya yapılan haklı yada haksız olan tüm eleştiriler çok saçma ve çocukça.

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 13:53
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1261-7M5P8R4H.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1261-8J1S0Z1J.jpg

Samet Yildirim
02.03.2009, 15:59
Az zaman buldu ama kalitesine inananlardanim...

lazooo28
02.03.2009, 16:19
su adamlarin üstüne kosmayi birak adam gibi calim at yada pas ver burasi norvec degil

ApoCaN28
02.03.2009, 16:28
Kalitesi belli ben güveniyorum tek eksiği hazır olmaması onu da halledecektir...

Tanju
02.03.2009, 16:39
Sol kanatsız oynamaya alıştık.Dünya da hiç bi takımda böyle taktik yok belkide:) Alan geldi o da solda oynamıyor anlamadım gitti.Bence çok faydalı olucak.Hızlı ve teknik oyuncu her takıma lazım.
Kaç senedir sol kanatsız oynuyoruz zaten :)

seyyah61
02.03.2009, 17:26
Biz bu adami almadan önce iyi calim atiyor, rahat oyuncu geciyor ve cizgide oynuyor zannediyorduk ama anlasilan Alanzinho tam bir 10 numara.
Cok ince ve akilli ara paslari var.
Degerlendiremiyoruz orasi ayri, henüz asist olarak istatisitklere gecmedi ama takim oyunu oynuyor ve kesinlikle gereksiz harekelerden kaciniyor.

magicyattara
02.03.2009, 17:34
Biz bu adami almadan önce iyi calim atiyor, rahat oyuncu geciyor ve cizgide oynuyor zannediyorduk ama anlasilan Alanzinho tam bir 10 numara.
Cok ince ve akilli ara paslari var.
Degerlendiremiyoruz orasi ayri, henüz asist olarak istatisitklere gecmedi ama takim oyunu oynuyor ve kesinlikle gereksiz harekelerden kaciniyor.

Bence dün de bir asisti var;Gökhan'ın önüne bıraktı topu,Gökhan harcadı pozisyonu.Normalde topu önüne alsa kaleciyle karşı karşıya kalacaktı beceremedi.

Alanzinho klas adam vesselam.

Çok adam dışarı attırır.

poetricus
02.03.2009, 17:36
Alanzinho klas adam vesselam.
Çok adam dışarı attırır.
Hangi hakem atacak?

Hüseyin İlkin
02.03.2009, 17:45
Atmasını geçtim , sarı kart verseler bile kardır .
Sarı kart vermesini geçtim , faul verseler bile kardır .
Bu hakemlerden her şey beklenir .

Onur Akyüz
02.03.2009, 17:46
antalya maçında futbol mantalitesinde değişiklik gördüm,
ayakları biraz daha yere basıyordu,topu gevelemeden ayaga güzel paslar attı.
mantalite dedim yahu:S

Uğur Erdoğan
02.03.2009, 17:48
Kaç senedir sol kanatsız oynuyoruz zaten :)

hayır neden sağda oynatıyor ha sağ kanatsız oynamışız ha sol bari adam yerinde oynasın...

seyyah61
02.03.2009, 20:17
hayır neden sağda oynatıyor ha sağ kanatsız oynamışız ha sol bari adam yerinde oynasın...
Sanirim Ersun hoca Alanzinho'yu serbest adam olarak oynatiyor.
Genelde ortada oynasa da bazen kanatlara geciyor.
Hocanin takdiridir.
Biz sol kanat oyuncusu diyorduk fakat Ersun hoca oyun kurucu olarak forvet arkasi degerlendirmek istiyor olabilir.
Kaldi ki Yattara'yi da bu pozisyonda degerlendirmek istemisti fakat verim alamamisti.

Mustafa Ayazoğlu
02.03.2009, 20:19
Dikkatimi çekti Colman ve Selçuk aksine yerden hızlı araya derinlemesine oynuyor.. Son 5-6 hafta patlama yapar !

Muhammed Ayaz
02.03.2009, 20:21
ya arkadaşlar bana bmn hattrick kupası ile ilgili bilgi verirmisiniz ne olursunuz nasıl katılıyoruz

Sefa Murat Dokuz
02.03.2009, 22:40
bu oyuncudan bu sene bişey beklemiyorum.

iboandibo
02.03.2009, 23:05
ya son maçta yattara ile değiştireceğine selçuk ile değişip alan ı sola ortayıda colman ve hüseyine bıraksa daha iyi olabilirdi

Emre GÜRDAL
02.03.2009, 23:11
yattara degsıemeı gerekırdı baska cıkarı yoktu cunku ıkıncı yarı yattara hıc yoktu bence dogruydu alanzınho kalıtelı bı topcu bıde bu sne bana ıkı mac kazandırısın yeter baks abıse beklemıyorum zatn

trab61
03.03.2009, 12:40
sabredmeyi ogrenmemiz lazim. ben kendisine cok guveniyorum. insallah bizi ilerde tasiyacak. kesinlikle dogru transfer bence.

Kazım Uzunboy
04.03.2009, 09:13
İyi dinle Alanzinho!

Trabzonspor´un hocası Ersun Yanal, devre arasında transfer ettiği, ancak hala oynatma şansı bulamadığı Alanzinho´dan ilgisini eksik etmiyor.

Antrenmanlardaki formu her geçen gün yükselen Sambacı ile sık sık motivasyon konuşmaları yapan Bordo-Mavililer’in deneyimli hocasının, “Senden çok şey bekliyoruz. Oynamanın en uygun olacağı ortamda senden faydalanmayı planlıyoruz. Asla bir umutsuzluğa kapılma” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/TRABZONSPOR-Iyi-dinle-Alanzinho!_3_HDetail_35_127064.htm

trab61
04.03.2009, 15:09
kendisi cok iyi topcu, ama ilk once ortama ve seyirciye alismasi lazim. bu sene belki son 5-6 macta verim alabiliriz. ama seneye tartismasiz en cok sey bekledigim futbolcular arasinda.

ApoCaN28
04.03.2009, 16:23
Milli maç dolayısıyla lige ara verilirse pilot takım ile maç yapılsın Alanzinho için hazırlamak için...

Berk
04.03.2009, 16:51
Resmi sitemizden bir duvar kağıdı:

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/21-7Z4L6U7X.jpg

Adil ÖZGÜR
04.03.2009, 20:58
T.S. un 25.yabancı Transferinin sırt numarası da 25. geldiği yerde de aynı numara ile oynuyordu. Fakat Trabzonda daha oynayamadı. Sadece birkaç güzel pas ve haraket izledik. Halbuki forvetlerde gol atamıyor, ne garip rastlantılar zinciri.