PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68

Erman Aydın
31.08.2010, 13:52
ciddi bi özgüven eksikliği yasıyor bir an önce toparlan alan

Tatar Kemal
31.08.2010, 14:29
süper kupa maçında döktürdü ama sonrasında müthiş bir performans düşüklüğü var. fazla değil bir kaç hafta sonra kendisine gelir. yeteneğini tartışanlar hata ediyor bence. alanzinho çok yetenekli bir futbolcu ama şu sıralar biraz toparlaması gerekiyor. gerçi takımdaki hemen herkes de performans düşüklüğü var. onur bile iki maç üst üste 2 gol birden yedi.

DeAgLeMaNyAq
31.08.2010, 16:14
Topa vurmayı bilmiyo fazla ağır olmadı mı?şut yeteneğiyle ilgili 1 maçla bu kadar da değerlendirme yapılmaz

Kocaeli'ye, Galatasaray'a, G.Antep'e o golleri topa vurmayı bilmeyen biri mi attı ?

Bana kalırsa 1.5 senede attığı güzel şut sayısı ancak iki elin parmakları kadardır. Antalya maçı haricinde de Alanzinho'nun hareketli toplara hep zayıf ve isabetsiz vurduğunu düşünüyorum. Özellikle sağ ayağını hiç kullanmaması onu daha da basit bir oyuncu haline getiriyor. Örnek biraz abes olacak ama Alex'te hep sol ayağını kullanıyor ama yeri geldiğinde sağ ayağıyla da çok etkili pas ve şutlar atabiliyor. Alan, bu anlamda kendini hiç geliştiremediğinden çok sıkıntı çekiyor. Bu eksilerine rağmenboş alan bulduğunda topla birlikte en hızlı dribling yapan oyuncularımızdan biri. Ama rakip takımlarda artık bu fırsatı vermiyor ne yazık ki...

socrates
31.08.2010, 16:18
ilk günden beri ne son pasları ne de şutları yeterli :(
geldiği ilk yarım devre aynen teo gibi fizik yetersizliği vardı, o yüzden zannettim
ama güçlendikten sonra da hiçbişey değişmedi, ki şu anda 90 dk çıkaracak durumda ve çok kuvvetli

sadece bu maç ile ilgili değil, baştan beri alan hakkında fikrim maalesef değişmedi
topa vurmasını bilmiyor :cool:

attığı 3 golü yeterli görürsek zaten takımımızdan beklentilerimizin gerçekleşmesi için hangi futbolcular ile oynamamız gerektiğine dair yanlışımız var :rolleyes:

Şenol Hoca da yetersiz gördüğünü ve onun pozisyonundaki bir oyuncunun en az 10 gol ile oynaması gerektiğini belirtmiş idi ;)
verimsiz maalesef, bize katkısı olacağını hiç sanmıyorum :cool:

nesta61
31.08.2010, 16:50
şenol hoca okadar nasıl tahamull etti anlamadım , bir futbolcu ancak bukadar TEL TEL dokulurrrr ,

Samet Yildirim
31.08.2010, 18:15
2 hafta ara iyi gelecekdir diye düsünüyorum.

2 pozisyon en az birini atmaliyidi...

pReN@_61
31.08.2010, 18:22
Ah be Alan...kaleci açılmış dedim aşırtmayı gömersin ama o ne cılız bir vuruştu öyle şaşırdım doğrusu..

Burağın pasındaki o dış vuruş rezaletti.

1 tane daha %100'lük pozisyonun var ki onu anlatmaya bile gerek yok.

Toparla kendini..

yağız61
31.08.2010, 18:25
süper kupa maçında döktürdü ama sonrasında müthiş bir performans düşüklüğü var. fazla değil bir kaç hafta sonra kendisine gelir. yeteneğini tartışanlar hata ediyor bence. alanzinho çok yetenekli bir futbolcu ama şu sıralar biraz toparlaması gerekiyor. gerçi takımdaki hemen herkes de performans düşüklüğü var. onur bile iki maç üst üste 2 gol birden yedi.
imzamı atyorum kardeşim

Uğur Ö.
31.08.2010, 20:27
Top tekniği ve yeteneği ile alaksız bir şut tekniği ve oyun görüşü var hani bardağı dolu tarafı mı daha çok boş tarafımı bunu hoca karar verecek ama şu haliyle küfür yemekten başka birşey yapmıyor

Vkgz
31.08.2010, 22:22
geldiği günden beri bizim takımda işi olmadığını düşünüyorum. 2-3 maçlık göz boyamalar dışında çok yetersiz zayıf bir oyuncu. 1 maç oynar 5 maç yatar. Şampiyonlukta kaçar.

kudu_61
31.08.2010, 23:31
yeteneğinden hiç ama hiç şüphem yokda giden iki puanın yeteneğinden şüphem olmayan alan yüzünden gitmesi zoruma gidiyor bu maçı kazandıracaksın alan kıyaslamak istemiyorum ama kalecinin çıkmış olduğu pozisyon yattara ya gelse kaleciyi evirir çevirir 8 çizdirir aşırtır o golü yapardı inşallah kendine gelirsin bence şampiyonluk yolunda çok lazım olan 2 puan sen yüzünden gitti ah o golü yapsan belki daha açık bi antalya bulacak lider bile olacaktık

Ahmet Faruk
01.09.2010, 00:46
Futbolun sadece yetenek olmadığının en büyük göstergesi.
İyi futbolcu, vasat yetenekli de olsa, topu ne zaman ayağından çıkaracağını bilen futbolcudur.

Halbuki "Beyin bedava" Alanzinho....

slmn
01.09.2010, 01:19
Herkes bişeler yazıp çizmiş.Benimde demem şudur ki ilk geldiğinde nasıl birileri 10 trilyonluk palyanço dediyse ve daha sonra bu lafları yuttuysa şu anki durumda öyle olacaktır.Evet performansı çok kötüdür ama düzelecektir.Ha bazıları diyecektirki keşke iyi oynasada biz lafları yutsak öylelelerine eyvAllah ama direk performansla alakalı olmayan kendi oyuncusuna söven,hakaret eden zihniyetlede işim olmaz muhattabım değillerdir.
Bu takımda olduğu sürece arkasındayım.

Muhammed
01.09.2010, 01:49
Alanzinho akıllı olsun akıllı..

bASTURk
01.09.2010, 01:51
Takımı atağa kaldırma işini geçen seneki gibi 5 maçta bir yaparsa Jaja onu pis keser.

My
01.09.2010, 04:11
Fantastik oynamak yerine biraz daha düz oynasa.

yakarcı
01.09.2010, 04:16
bırakın alanın yakasını allah aşkına yeter bu kadar adam iyi ki 2 gol kaçırdı el insaf yha

İsmail Coşgun
01.09.2010, 04:34
Alan Carlos Gomes da Costa namı değer 'Ali'; ben sana güveniyorum. Senin yeteneğinden şüphe duyanları ve hiçbir şey yapmadağını söyleyenleri, ilk geldiğinde yaptığın gibi pişman edeceksin.
Sana İ - N A - N I - Y O - R U M !!!

Fatih Özkan
01.09.2010, 04:37
Toparlasan kendini senden kralı yok ama...
Ama işte...

Birtan Karaman
01.09.2010, 12:26
Sürmeneli Yattara'ya Alanzinho'dan Of misillemesi

Brezilyalı futbolcu da bir sosyal paylaşım sitesinde yaşadığı yer olarak Trabzon'un diğer ilçesi Of'u gösterdi.

Trabzonspor'da Trabzon kökenli futbolcu sayısının her gün azalmasına karşın, 8 yıldır bordo - mavili formayı giyen Gineli futbolcu Ibrahima Yattara, eski takım arkadaşı Hasan Üçüncü'yle olan yakın ilişkileri nedeniyle, 'Ben Sürmeneli'yim' demişti. İlçe halkını oldukça sevindiren Yattara, daha sonra Sürmenespor'a da maddi yardımda bulunmuştu. Türk vatandaşlığına başvuru işlemleri henüz sonuçlanmasına karşın, takım içerisinde de sürekli olarak Sürmeneli oluşundan bahseden Yattara'ya ilk misilleme taraftarların en çok sevdiği isimlerden olan Alanzinho'dan geldi.
"TRABZON TAM BANA GÖRE BİR ŞEHİR"
Bir sosyal paylaşım sitesinde yaşadığı şehir olarak Trabzon'un Of İlçesi'ni gösteren, Alanzinho, Yattara'ya da sık sık takılıyor. Of İlçesi'nin Sürmene'ye göre daha büyük olduğunu söyleyen Alanzinho, 'Benim daha çok taraftarım var, çünkü ben Ofluyum' diyerek Yattara'yı kızdırıyor. Alanzinho, Türkiye'ye ilk geleceği dönemde Trabzon hakkında tedirginlikleri bulunduğunu belirterek, "Ancak havalimanına ilk adım attığımda taraftarların bana karşı gösterdiği sevgi gösterisi karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadım. O an burası tam bana göre bir şehir dedim. Şu anda da Trabzon'da hayatımın en mutlu günlerini geçiyorum. Çünkü burada sadece futbol var ve futbolla yatıp kalkıyorsunuz" diye konuştu.

İlker ToSun
01.09.2010, 12:35
ula alanzinho hemşerum mi oldiiiiii :)

Mesut
01.09.2010, 12:38
oflu ali :D

Mustafa Ayazoğlu
01.09.2010, 12:49
Gina Victoria : come back 2 stabæk.. now
Alanzinho Carlos : Oh ! now ?
Gina Victoria : but when? next season ? great! see you soon
Alanzinho Carlos : see u ;)

Alanzinho gidici sanırım :)

sessizkral_1
01.09.2010, 13:16
Alanzinhoda yattaranın yolundan gidiyor.

Taraftarı kandırmayı iyi biliyor.

Kötü oynasada 2-3 hareket yapar ne bileyim sürmeneliyim ofluyum der.Birde kolbastı oynadınmı tamamdır Alanzinho !!

İşte ozaman vazgeçilmez olursun ;)

Mesut
01.09.2010, 13:16
günlük yorumlar çok oluyor alanzinho iyi futbolcu.
formsuz bu aralr takımdaki bir çok futbolcu gibi.
ama takıma lazım bir oyuncudur

Deniz Tosunoğlu
01.09.2010, 13:20
Gina Victoria : come back 2 stabæk.. now
Alanzinho Carlos : Oh ! now ?
Gina Victoria : but when? next season ? great! see you soon
Alanzinho Carlos : see u ;)

Alanzinho gidici sanırım :)

yok hayir, gitmek istemiyor. Bu lafi dedi cünkü Stabaek taraftari onun Facebook sitesini basmisti. Hatta Trabzonda uzun yillar kalmak istiyor.

corleone
01.09.2010, 16:15

Kötü oynasada 2-3 hareket yapar ne bileyim sürmeneliyim ofluyum der.Birde kolbastı oynadınmı tamamdır Alanzinho !!

bizde böyle taraftar olduktan sonra kandırıp milyonları götüren çok olur..

esra61
01.09.2010, 16:45
oflu ali:):)

Enes Ünal Kaya
01.09.2010, 21:41
alanzinho nun sosyal paylasım sitesini bilen ?

Ali Tunahan Güllü
01.09.2010, 23:44
alanzinho nun sosyal paylasım sitesini bilen ?

Facebook profilini kastediyor orda.
Alanzinho Carlos kayıt ismi.

yorumsuz6117
01.09.2010, 23:47
Bonservis parasını getirsin gitsin. :)

Samet Yildirim
02.09.2010, 00:14
Fazla simartmamak lazim. Sivasspo macinda yedek olmali.

Mira_61
02.09.2010, 00:17
Bir Of'lu olarak senden memleketine yararlı bir fert olmanı bekliyorum.:)
Zira Of'lu olmak herkese nasip olmaz.:)

yakarcı
02.09.2010, 00:22
ofli ALİ :d

sametaydin
02.09.2010, 03:17
Aga bu adamdan bize fayda gelmez. Bak antalya maçını alma fırsatı vardı beceremedi. Son vuruş yok. Bu adam maç filan alamaz. Zaten son birkaç maçtır da formsuz. 11 oynamamalı zaten.

el_conquistador
02.09.2010, 03:51
Aga bu adamdan bize fayda gelmez. Bak antalya maçını alma fırsatı vardı beceremedi. Son vuruş yok. Bu adam maç filan alamaz. Zaten son birkaç maçtır da formsuz. 11 oynamamalı zaten.

Güzel kardesim, son vurus yok diyorsunda, Galatasaray veya Gaziantepspor maclarinda o golleri atan kimdi?

sametaydin
02.09.2010, 04:48
Güzel kardesim, son vurus yok diyorsunda, Galatasaray veya Gaziantepspor maclarinda o golleri atan kimdi?

Usta alanzinhonun mevkisinde adam bulduk bence. jaja. Adam topa daha iyi vuruyor. Ayrıca topu daha iyi saklıyor. Daha komple bir oyuncu. Bundan sonra ben alanzinhonun ilk 11 oynayacağını hiç sanmıyorum. Kendini gram geliştirememiş. Fırsat önündeydi işte kötü giden maçta oyunu alacak golü atabilirdi. Ama ben nedense hiç heyecanlanmadım çünkü bu adam gol atamaz. 40 yılda bir gol atar o da şansına atar antebe gol sonra gider çok bişey yapmış gibi köşe bayrağına formasını asar. Bu oyuncuyu tutmuyorum.

yakarcı
02.09.2010, 04:55
En azindan fatİh tekkeden daha fazla trabzonspor İÇİn ter dÖkmeye ÇaliŞacak bundan sonra

Egemen
02.09.2010, 05:01
kamburusun bu takımın.. büküyorsun belimizi..

gideceğin günü iple çekiyorum..

Mustafa ÖZDEMİR
02.09.2010, 05:02
oflu alanzinho:D...

Birtan Karaman
02.09.2010, 10:43
Alanzinho tepe-takla

Büyük umutlarla alınan ama inişli çıkışlı grafikler çizen Trabzonspor’un Brezilyalı futbolcusu Alanzinho önceki akşam oynanan Antalyaspor maçının en başarısız ve silik isimlerinden biriydi. Ne özelliklerini kullanabildi, ne de girdiği mutlak gol pozisyonlarını atabildi. Takımın berabere kalmasında da en önemli isimlerden biri oldu. Brezilyalı futbolcunun, hazırlık döneminden itibaren olumsuz görüntü vermesine rağmen, Şenol Güneş tarafından vazgeçilmezler arasında görülmesi de dikkatlerden kaçmadı. Bu futbolcunun oynamasındaki en önemli etkenin yetenekleri veya futbol bilgisi değil, yüksek maliyeti olduğu düşünülürken, Güneş’in forma verirken biraz daha adil olması gerektiğinin altı çizildi. Şenol Güneş’in, Alanzınho’nun yarısı kadar Barış Memiş gibi gençlere şans vermediğine de vurgu yapıldı.

‘Hiç İyi Oynayamadık’
Antalyaspor karşısında kazanmak için ellerinden geleni yaptıklarını ancak bir türlü galibiyet, getirecek golü bulamadıklarını söyledi. Ligde şampiyonluğa oynadıklarını bu nedenle Antalyaspor karşısında alınan bir puanın kendileri için iyi olmadığını söyleyen Alanzinho, üzüntüsünü dile getirdi ve, “Daha çok çalışmak zorundayız. Antalya maçında yaptığımız hataları tekrarlamamalıyız. Maça azda olsa gelen taraftarlara teşekkür eden Alanzinho, “nerede olursak olalım bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımızla gurur duyuyoruz. Kendilerine sezon sonunda şampiyonluğu armağan edeceğiz. Bunan hiçbir kuşkuları olmasın. Milli maç için verilen arayı iyi değerlendirip gücümüze yeniden kavuşacağız. Sivasspor karşılaşmasından itibaren de yeniden gerçek kimliğimizi sahaya yansıtacağız” diye konuştu.

‘Milli Takımda Oynarım’
Öte yandan Brezilyalı futbolcu Alanzinho, Trabzon'da mutlu olduğunu da belirterek, "Daha önce oynadığım ülke olan Norveç'te bana milli takım için teklif gelmişti, kabul etmemiştim. Tabii ki en büyük hayalim Brezilya milli takımında oynamak. Ama bunun çok zor olduğunu biliyorum. Burada Marco Aurelio'nun Türk Milli takımında oynaması bana bir örnek teşkil edebilir. Eğer Türk Milli takımından bana bir teklif gelirse buna sıcak yaklaşabilirim" dedi. Alanzinho, Süper Kupa'yı kazanarak sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını da belirterek, "Trabzonspor benim için Türkiye'nin yenilikçi ve devrimci yıldızıdır. Bana anlatılanlardan öğrendiğim kadarıyla Türk futbolu da bir değişimin öncüsü ve burası benim için Türkiye'nin en iyisidir. En kısa sürede bu büyük camiaya gerekli hizmeti vereceğim" ifadelerini kullandı.

Uğur Demircioğlu
02.09.2010, 12:44
http://www.facebook.com/home.php?#!/Alanzinhooo?ref=ts

bu facebook adresi mi alinin yoksa fake mi?

Jackdaniels
02.09.2010, 18:20
Bu adamı sadece ama sadece maçı 2-0 falan getirdiğimiz dakikalarda oynatıcan maça kesinlikle alanzinhoyla başlanmaz fizik gücü oyun zekası buna çok yetersiz ne yazıkki...

Ali Tunahan Güllü
02.09.2010, 19:07
Sambacılar "Şampiyonluk" dedi!

Trabzonspor'un Brezilyalı futbolcuları Jaja ve Alanzinho İstanbul Güngören'deki 1967 Trabzonsporlular derneğinin vermiş olduğu iftar yemeğine katıldılar. Bordo mavili futbolcular arkadaşımız Metin Kapıcıoğlu'nun sorularını yanıtladılar.

Jaja, Beşiktaş'a Kharkiv formasıyla attığı golün geride kaldığını ifade ederek Trabzonspor'da işine konsantre olduğunu söyledi.

Alanzinho ise rakiplerinin iyi transfer yaptıklarını ancak kendilerinin oturmuş kadro ve yerinde takviyelerle zirveye aday oldukları mesajını verdi!

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=77631

61Cem61
02.09.2010, 19:48
Memleket şovlarını bırakıp adam gibi top oyna o zaman biz deriz sana nereli olduğunu.

TSercaN
02.09.2010, 20:37
Hadi be kocum goster kendini bu sene, biraz daha az calim atip tam zamanin da pas verirsen ya da biraz daha fazla gol atarsan bizleri de cok mutlu edeceksin.

yakarcı
02.09.2010, 20:54
kamburusun bu takımın.. büküyorsun belimizi..

gideceğin günü iple çekiyorum..
çıldırmış olmalısın galiba :eek:

Cafer Bulur
02.09.2010, 21:05

Yüzde 1000 dogru bir tespit.

Birde milli takimda oynayabilirmis,alanzinho bu haliyle botswana milli takiminda bile oynayamaz.

Deniz Tosunoğlu
02.09.2010, 21:15
alanzinho for life!

güneyli
02.09.2010, 22:11
Saha dışındaki şovlardan ziyade saha içi oyun istikrarına ihtiyacımız var...

Berat Akçay
03.09.2010, 02:27
inşallah toparlar kendini

Emrah KabuL
03.09.2010, 12:54

Aynen öyle abi..

S.DEMİRCİ
03.09.2010, 13:11
basit oynamayı öğrenmedikçe günümüz futbolunda yeri yok..

Turgay Atalay
03.09.2010, 14:03
Alanzinho tarzı salon topçularının Türk futbolunda başarılı olması çok zor. Adam en fazla 10 metre uzağa pas atabiliyor, bu kadar mı akıl dışı futbol oynanır.

Tatar Kemal
03.09.2010, 14:23
bir iki maça bakarak alanzinho'yu eleştirmek büyük hata olur. süper kupadaki bursaspor maçında ortaya koyduğu futbolu Türkiye'de hangi futbolcu ortaya koyabilir acaba? sadece alanzinho değil bütün bir takım olarak kötüyüz. son liverpool yenilgileri takımı hem fiziksel hem de mental açıdan bitirdi. takım olarak toparlanabilmemiz en az 4-5 haftayı bulur. bu sebeple alanzinho'ya yüklenmek gereksiz. ben hala iddia ediyorum alanzinho kalitesinde bir futbolcu Türkiye liglerinde hiç bir takımda yok.

ugurozturk
03.09.2010, 14:28
Alanzinhyo kotu. tamam. Alanzinhyo gol pasini vermedi. o da tamam. bos kaleye atamadi. o da tamam. ama onsuz da tekbir pozisyon yok.. buna ned diyecegiz simdi.

Tolga_61
03.09.2010, 14:32
Bence Alan şu an için kadroda mutlaka bulunması gereken ve sürekli olmasa da takıma yararı olan bir oyuncu.

Turgay Atalay
03.09.2010, 14:34
Alanzinhyo kotu. tamam. Alanzinhyo gol pasini vermedi. o da tamam. bos kaleye atamadi. o da tamam. ama onsuz da tekbir pozisyon yok.. buna ned diyecegiz simdi.
Feneri yendiğimiz maçta hangi pozisyonu hazırladı, peki Liverpool, ya Ankaragücü....Hangi maçta katkısı var acep bu yıl

sametaydin
03.09.2010, 14:36

Çıkar alanzinhoyu başka oyuncu koy trabzonspor pozisyon bulamayacak mı yani? Öyle şey olur mu? Antalya maçında Ceyhunla başlasaydık bence yine alırdık o maçı.

AKSOY_61
03.09.2010, 14:54
Bu takım yattarasız da atağa çıkamıyor deniyordu.
Ama aynı takım nasıl oluyorsa ligin en çok pozisyona giren takımlarından
biri oluyordu.

Emrah KabuL
03.09.2010, 15:48

Pes doğrusu diyebiliriz.. tabi yaşca büyük olmasaydınız 'hadi ordan' da diyebilirdim :)

Bu kadar çok pozisyonların içinde olan bir futbolcunun nasıl oluyorda tek bir asisti yok ? Gol falan aramıyorum zaten artık.. üyük bir kesim tarafından 'pas'ları eleştirilen, ağır denilen Ceyhun bile Fener maçında Yattara'ya çok güzel bir 'asist' yapabilmişti.

Ayrıca Bursa maçında süper bir performans ortaya koydu diyenler bunu neye göre söylüyor acaba ? Gollerde yok, asistlerde yok.. peki ne yaptı da 'süper' bir performans olarak nitelendirdiniz bunu ?

futbalski60
03.09.2010, 16:38

Şaka olmalı demek ki Alanzinho olmasa sıradan bir takım olacağız.

Samet Yildirim
03.09.2010, 16:55
Alanzinho bu aralar yedek kalsa iyi olacak öylede olacak gibime geliyor.

lazkopatfaroz
03.09.2010, 18:20
Son pasların, şut-pas tercihlerin yaktı bizi.

Ali Tunahan Güllü
04.09.2010, 22:02
"Sırada şampiyonluk var!"

Trabzonspor'un Brezilyalı futbolcusu Alanzinho, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve bunun için çalıştıklarını söyledi.

Alanzinho, geçen sezon Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa olmak üzere iki organizasyonda mutlu sona ulaştıklarını belirterek, "Bu bize güven getirdi. Daha iyi futbol oynamamızı sağladı. Trabzonspor büyük kulüp, ligi ilk sırada bitirmeye çalışacağız. Hedefimiz şampiyon olmak" dedi.

Bordo-mavili takımın oynadığı güzel futbolu golleriyle süslemek istediğini belirten Alanzinho "Ancak bu sadece benimle ilgili bir şey değil. Takım olarak iyi oynamamız gerekiyor. Zaman zaman eksikliklerimiz çıksa da, iyi futbol oynuyoruz ve bunu sürdürmeyi amaçlıyoruz" diye konuştu.

Beşiktaş'ın iyi futbolcular alarak kadrosunu güçlendirdiğini ifade eden Brezilyalı futbolcu ayrıca, teknik direktör Şenol Güneş ile birlikte hedeflerini gerçekleştirmek için elleriden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=77725

stormtiger61
05.09.2010, 12:03
Alanzinho = Yalanzinho ?
Vallahi bu soruya su anda cevap vermek zor ama hepimiz biliyoruz ki aynen yattiARA gibi ne zaman ne yapacagi belli olmayan, istikrarsiz, fazla kosup rakibe pres yapmayan ve basit futbolu sevmeyen bir adam Alanzinho.

Bilmem daha fazla soze gerek var mi?

Vkgz
05.09.2010, 13:31
şenol hoca yerine adam aramalı şimdiden. ilk fırsattada daha iyisi alınıp yollanmalı

TS-Tiryaki
05.09.2010, 19:20
Colman ile beraber takimda en formsuz futbolcu.

Cafer Bulur
05.09.2010, 20:21
Ilk geldigi zamanki performansini bile mumla aratiyor.

Kendisini gelistirmesi gerekirken gün gectikce daha da geriye gidiyor.

Düzelir mi;cok zor bence onun mevkiisinde jaja i degerlendirmek sart oldu.

ibrahim_yattara
06.09.2010, 06:50
Colman ile beraber takimda en formsuz futbolcu.

evet bişey oldu bunlara

ama şunu biliyorumki şampiyonluk colman alanzinho gibi yeteneklerle gelir, onlar düzelmezse gelmez!

Sefa
07.09.2010, 03:46
Gün geçtikçe güç kaybediyor. Ekstra güçlü olması gerekirken çok güçsüz.

Değil bu takımın ligin futbolcusu değil.

Sevenlere saygım var bende seviyorum tabi ama satışa koyun bakalım 2 milyon € veren var mı?

Objektif olmak zor.

Velhasıl 4 milyon €'ya yazık oldu..

Uğurtan
07.09.2010, 08:20
Yedek kulübesinde zamanını geçirmeye başlar şu haliyle..

Malesef gerçekçi olursa 2 milyon euro verecek alıcı bulamayız..

Bulsak zaten verelim bence.. Kapasitesi var ancak istikrarsız..

Daha alt klasman takımlarında oynayabilir.. Hedefi olan bir kadroda asla..

Birtan Karaman
07.09.2010, 09:25
Pes doğrusu diyebiliriz.. tabi yaşca büyük olmasaydınız 'hadi ordan' da diyebilirdim :)

Bu kadar çok pozisyonların içinde olan bir futbolcunun nasıl oluyorda tek bir asisti yok ? Gol falan aramıyorum zaten artık.. üyük bir kesim tarafından 'pas'ları eleştirilen, ağır denilen Ceyhun bile Fener maçında Yattara'ya çok güzel bir 'asist' yapabilmişti.

Ayrıca Bursa maçında süper bir performans ortaya koydu diyenler bunu neye göre söylüyor acaba ? Gollerde yok, asistlerde yok.. peki ne yaptı da 'süper' bir performans olarak nitelendirdiniz bunu ?

Alanzinho'yu bende severim ama yukarıda ki kalın yazılmış olan bölümde bahsedilene ek olarak bende çok merak ediyorum.

Bu adam Bursaspor maçında extra ne yaptı da biz görmedik ? :confused:

asilhamsi
07.09.2010, 10:21
ortasahanda selcuk-colman hatta ceyhun gibi forveti her an pozisyona sokacak adamlar oldugu sürece Alanzinhoya ihtiyac olmadıgını düsünüyorum.

Benim kafamdaki ideal tertip selcuk-ceyhun-colman/jaja-engin/teo

Birtan Karaman
07.09.2010, 11:23
http://cache.daylife.com/imageserve/03BNeXm0SXgtC/x610.jpg

demir
07.09.2010, 12:44
ceyhun top kaptırınce cıldırıyorsunuz yada hatalı pas yapınca cunkı onun kaptırdıgı topları toparlayacak bırılerı yok aldıgı 10 topun 8 ini kaybedıyor bir sut dısarı bır sutta kalecıden donuyor (su anda boyle) forvet arkası oynayan serbest bır oyuncu ıcın cok kotu ıstatıstık ? arapas yok asist yok sutları gucsuz kısacası suankı performansı rezalet ama kosuyor dıye bursa macının yıldızı ılan ettınız ? kosma ıle yıldız olunuyorsa bu ulkenın en buyuk yıldızı umut bulut tur cocuga haksızlık etmeyın...

Misina
07.09.2010, 13:12
Alanzinho Oflu oldu
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5317-8N5Y7I8K.jpg

Takımımızın başarılı oyuncusu Alanzinho’ya, Oflu taraftarlarımız tarafından üzerinde “Oflu Ali” yazan Ofspor forması hediye ettiler.

Taraftarlarımızdan, eski Ofspor yöneticisi Olcay Saral, Alanzinho’nun Of’a karşı sempatisini bir röportajında öğrendiklerini belirterek, bu nedenle kendisi için bir forma hazırlattıklarını belirtti.

Brezilyalı oyuncumuz Alanzinho ise aldığı formanın kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, taraftarlarımızla birlikte görüntü çektirdiler.

Çağatay_
07.09.2010, 13:47
Bence aynı kadromuza Alanzinho kesilip Jaja koyulmalı..

Alanzinho ise şapkasını önüne koysun düşünsün..

Kampın iyilerinden olduğu söyleniyordu..Gazeteciler 4 yıldız falan veriyordu ama bu performansa anlam veremiyorum.

Belki kulübede oturması hem onun için hem de takım için iyi olacaktır.Kafasını toparlayacaktır.

Yorgunluğa katılmıyorum Alanzinho için..Çoğu maçta 90 dakika oynamadı zaten.

Ama şampiyonluk yolunda işe yarayacak oyunculardan, takımda kalmalı diye düşünüyorum.

Oktay AKKUŞ
07.09.2010, 14:15
Napalım Teofilo'yu da Maçkalı mı yapsak :) Yoksa yaranamayacaklar takıma:) Alanzinho o moda geçmiş:)

Özge
07.09.2010, 14:33
Napalım Teofilo'yu da Maçkalı mı yapsak :) Yoksa yaranamayacaklar takıma:) Alanzinho o moda geçmiş:)

Jaja'yı da yapabiliriz sorun değil:D

Oktay AKKUŞ
07.09.2010, 15:03

Onu da düşünmedim değil ama Teo daha eski:) Onu yapalım:)

yigits
07.09.2010, 16:44

Jaja da Akzaabatli olsun :)

Paksoy
07.09.2010, 18:11
oflu ali:D .

Cafer Bulur
07.09.2010, 19:46
Futboluyla göze giremedi sözde oflu olarak göze girmeye calisiyor.

Alanzinho taraftari tavlamayi basardi,daha ne diyelim?

Vural Kuyumcu
08.09.2010, 00:52

cafer abi allah askina alan mi dedi gelin oflu yapin beni diye ....bazen elestiri yapiosun ama nasil yaptini akil veremiyorum ya

.....
08.09.2010, 00:54

Bence de çok saçma bir yorum olmuş!...

muribbi
08.09.2010, 23:58
böyle şeylere millet tav olur.

Hakan Karadirek
09.09.2010, 00:57
Ey gidi kara boga eyy. Alanzinho'nun su halini gordukten sonra ne dusunuyorsun acaba ?

TSezgin61
09.09.2010, 01:05
cafer abi allah askina alan mi dedi gelin oflu yapin beni diye ....bazen elestiri yapiosun ama nasil yaptini akil veremiyorum ya

Bence de çok saçma bir yorum olmuş!...

yanlisiniz var. alanzinho bu formayi almadan önce facebookta kendi profiline oflu diye yazdi...

belki onu demek istemistir

Vural Kuyumcu
09.09.2010, 01:55
yanlisiniz var. alanzinho bu formayi almadan önce facebookta kendi profiline oflu diye yazdi...

belki onu demek istemistir
nerden biliosun o face sayfasi alana ayit oldunu???:rolleyes:

Fatih Özkan
09.09.2010, 02:11

Adam iyi niyetle o hareketi yaptı belki abi...
Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ?
Şaşırmadım ama...

Enes Ünal Kaya
09.09.2010, 02:39

aman aman bişey olsada laf atsam die bekle..

DeAgLeMaNyAq
09.09.2010, 19:23
Alanzinho'nun Lig TV'de röportajı yayınlandı. Adam Of'u ilk defa kendisine yapılan bu son ziyaretle tanıdığını söylüyor. Bu da Facebook'taki profilinin sahte olduğunu gösteriyor gibi...

Cafer Bulur
09.09.2010, 22:10
Oflular durduk yere gelip de alanzinho yu oflu yapmadilar.

Haber portallarinda alanzinho yattara ya nazire yaparcasina ofluyum diye takildi haberleri cikti,bundan sonra oflu ilan edildi.

Asil siz elestiri yapmadan önce arastirin bir zahmet...

Vural Kuyumcu
09.09.2010, 23:31

Haber portallarinda alanzinho yattara ya nazire yaparcasina ofluyum diye takildi haberleri cikti,bundan sonra oflu ilan edildi.

tamam cafer abi senin dedin olsuin http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif

Hakan Karadirek
09.09.2010, 23:39
tamam cafer abi senin dedin olsuin http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif
Cafer abinin bahsettigi haber bu, http://www.gazeterize.com/haber-2845-Surmeneli-Yattara'ya-Alanzinho'dan-Of-misillemesi.html.

Kendisi yerden goge kadar hakli, futboluyla goze giremedi, sozde Oflu olarak girmeye calisiyor. Sen futbolunu oyna, biz sana takacak lakap buluruz.

Vural Kuyumcu
10.09.2010, 01:09
Cafer abinin bahsettigi haber bu, http://www.gazeterize.com/haber-2845-Surmeneli-Yattara'ya-Alanzinho'dan-Of-misillemesi.html.

Kendisi yerden goge kadar hakli, futboluyla goze giremedi, sozde Oflu olarak girmeye calisiyor. Sen futbolunu oyna, biz sana takacak lakap buluruz.
1 yerel gazete 2 bizim medya nekadar gercekci nekadar doru haber yapiyor :rolleyes:

.....
10.09.2010, 01:16
Bırakın Allah aşkına ya.

Alanzinho göze girmek için Oflu olmuş.

Pehhh , bu kadar artniyetli bir şey olamaz!...

DeAgLeMaNyAq
10.09.2010, 02:45
http://fanatik.ekolay.net/Oflu-Alanzinho,-Surmeneli-Yattara_3_Detail_35_193035.htm

Gene benzer bir mesaj olacak ama bir yukarıdaki habere bakıyorum, bir de Alanzinho'nun bugün yayınlanan görüntülü röportajına. Fanatik'te haberi yapan kişi, Alanzinho adına açılmış bir facebook profilinde Of yazısını gördü diye haber yapmış, yerel medya da bunun üzerine senaryolar kurmuş. Ha Alanzinho'nun facebook profilinin azda olsa gerçek olma ihtimali var. Yaşadığı şehir kısmına Trabzon yazınca altında hemen Of, Trabzon çıkıyor. Bilmeden onu da seçmiş olabilir...

Samet Yildirim
10.09.2010, 02:47

bende böyle biliyorum.

ThePatriot61
10.09.2010, 08:40
Belki herzaman bir adim önde olmak icin oflu olmustur kim bilir... :cool:

Mustafa ÖZDEMİR
10.09.2010, 10:12
ibo ne dedi duydunmu ali:D...

İsmail Coşgun
11.09.2010, 13:59
Yattarayla laf dalaşı yaptığınız kadar performans yarışı yapsanız bu takıma daha çok katkınız olacağı kesin...

Enes Ünal Kaya
11.09.2010, 15:33
Takımda Alanzinho ya Zaten Ali Diyorlardı..
Bunu Herkes Biliyor..
Kendimi Dedi Bana Ali Diyin Diye Hayır..

Oda Madem Adım Ali. Trabzonda Oynuyorum Sürmeneli Yattara Varken Bende Oflu Ali Oluyım Demiş..
Fazla Abartmanın Anlamı Yok..

Takım İçinde Güzel Şeyler Bunlar..
Futbolcularımızın Trabzonu Benimsemesi Çok Güzel..

İsmail Coşgun
11.09.2010, 15:42
Doğrudur hoş diyaloglar bunlar. Katılıyorum. Bence ikisininde performansı yerlerde biraz da performans yarışı yapsalar hem takım için hem kendileri için iyi olmaz mı..? ;)

stormtiger61
12.09.2010, 11:14
Bazen Alanzinho bazen de Yalanzinho.

Tayfun
12.09.2010, 12:36
Bazen Alanzinho bazen de Yalanzinho.

İstikrar sorunu aşikar.

maydin
13.09.2010, 12:40
tez elden çıkartmak gerekiyo bence.

zafer demirci
13.09.2010, 12:42
daha iyisi gelecekse gidebilir.....

Taner Tonbil
13.09.2010, 13:34
iyi bir yedek bence

İsmail Coşgun
13.09.2010, 13:34
Her ne olursa olsun Alan'a güveniyor ve inanıyorum!
Biraz daha yapıcı olmak gerektiğini düşünüyorum.

Oktay AKKUŞ
13.09.2010, 13:40
Manisa,Buca maçlarının adamı. Öyle Sivas,Kayseri,Antep maçlarını kaldıramaz.

Uğur Ö.
13.09.2010, 14:25
İsterse bütün maçları alacak yeteneğe sahip.Ama bu aralar zihinsel olarak form düşüklüğü var.Bir kalemde silinecek bir oyuncu değil zaten.

Orhan Kahraman
13.09.2010, 21:20
Oh be keyfim yerine geldi mükemmel pastı

gustavo_colman
13.09.2010, 21:23
o pas :D alan beni izlemiş heralde halısaha maçlarında :hırr :p ya da hasan üçüncünün videolarını(sağa bakıp sola atan :cool: ) :D

unique
13.09.2010, 21:33
Pasına kurban senin; Alanzinho'yu bir kalemde silmeyelim değerini bilelim.

Ali Tunahan Güllü
13.09.2010, 21:34
O pası şuan ronaldinho atabilirmi:)?
Abartmak hakkımız:D

Kaan
13.09.2010, 21:37
Şuna eminim artık; kesinlikle ilk 11 oyuncusu değil. 2. yarı girdiğinde çok daha fazla katkısı oluyor takıma. :)

Harika pas için teşekkürler Alan.

Hürgün Aygün
13.09.2010, 21:43
Pası müthişti teşekkürler Yattara'yı aratmadı.:)

Erman Aydın
13.09.2010, 21:47
O pası şuan ronaldinho atabilirmi:)?
Abartmak hakkımız:D

yok bence hiç de abartı değil

Özge
13.09.2010, 21:47
O pası unutamam Alan.Maç içerisinde bakmadan birkaç defa daha attı öyle pas.İyiydi iyi Oflu Ali:)

FC-ST-PAULI-61
13.09.2010, 21:48
Alanzinho gibi bir adam varken umut oynuyor

ApoCaN28
13.09.2010, 22:01
Fizik Olarak Yeterli olmadığını düşünürsek 2.yarılarda oynaması gayet mantıklı =)

Pas süpermiş Ama ;)

DeAgLeMaNyAq
13.09.2010, 22:14
Hadi gol pozisyonunda o hareketi yerine tam oturtturdu ve mükemmel bir resital sundu. Ama o pozisyondan sonra aynı hareketi defalarca yapması kanaatimce hoş olmadı. Ne olursa olsun rakibi küçümsememeli...

Atakan
13.09.2010, 22:18
Oflu Ali şovunu yaptı.:)

Eren Karaahmetoğlu
13.09.2010, 22:26
Oğlum o nasıl pas lan?

:D

cyberentalpi
13.09.2010, 22:26
O nasil pastı oyle :)
Acıkcasi gecen sene kaleci dahil caprazdan 3 kisi asirtip gol atmıs
Cok guzel gol seyredersin ama asist in en guzeli desen herhalde boyle olur.
Bu sezon bizim ligde buna benzer bir asist daha cikmaz. Ki o kadar bilincli atti pasi arkasını dondu. tabi teoya gitti anladi gol:)

Alptuğ
13.09.2010, 22:32
süper asist teşekkürler alan..

Ali İhsan
13.09.2010, 22:46
Yedek kalınca küsmeyip, Yattara gibi kendi profilinde bir ismin yerine girip onun bıraktığı yerden devam etmesi harikaydı. İşte derin kadro, daha Engin var...

Mert67
13.09.2010, 22:53
Teşekkürler Alan.Sen bize hep lazımsın.:)

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2010, 22:55
asisti güzeldi...

Kubilay ŞAHİN
13.09.2010, 22:56
Giya bu uşağı gönderecekler..

La nereye la..:) Daha çok haşerelik yabacan..:)

Salih Edip
13.09.2010, 23:04
fırlama ya :D istediği yere atamadı bir türlü topları baktığı yere gönderemedi hiç :D

Hakan Karadirek
13.09.2010, 23:17
Mukemmel oynadin, ayagina saglik. Hep boyle Alan.

OZDEN61
13.09.2010, 23:25
2. yarı oynadımı daha verimli oluyor, gerçi skor avantajınında etkisi var ama ilk 11 değilde 2. yarı oynamalı, gerci senol hoca daha iyi biliyor... tebrikler

poetricus
13.09.2010, 23:30
Oğlum o nasıl pas lan? :D
Ne pası be?! Şut çekmiştir, şut. Yavuz Selim'de ondan çok var.

FC-ST-PAULI-61
13.09.2010, 23:48
bravo alan süper oynadi

İsmail Coşgun
13.09.2010, 23:53
Tebrikler Alan!
Sana inananların yüzünü kara çıkarmıyorsun...
Asistin çok klasdı.. :alkış:

Bera B.
13.09.2010, 23:53
Beğenmedim. Daha ayaklarına bile hakim değil. Baktığı yere bile top atamıyor. Satın gitsin.

Paksoy
13.09.2010, 23:55
hiç küsmedi,bu çocuğu çok seviyorum,45 de girip 70 de çıktı yine küsmedi, helal olsun

Mehmet Yusuf
13.09.2010, 23:57
attığı bütün pasları bakmadan attı :)
küçük ronaldinho :)

Adil ÖZGÜR
14.09.2010, 00:00
Alanzinyo öyle bir pas attıki İnanılır gibi değil.

Spikerin o etkileyici anonsu böyle.

Ya hu böyle bir pası estetik olarak verecek Türkiyede ikinci bir futbolcu varmı,

Oy Oflu uşağum oy,.

Mustafa ÖZDEMİR
14.09.2010, 00:01
Alanzinyo öyle bir pas attıki İnanılır gibi değil.

Spikerin o etkileyici anonsu böyle.

Ya hu böyle bir pası estetik olarak verecek Türkiyede ikinci bir futbolcu varmı,

Oy Oflu uşağum oy,.
abi daha oflu olmadı ama 7 seneye tamamlaması lazım:D...

Kadir
14.09.2010, 00:02
insanlık dışı bir asist.. insanlık dışı bir futbolcu :)

Colakoglu
14.09.2010, 00:13
Süper asist yaptin bücürüm benim bee...

Adil ÖZGÜR
14.09.2010, 00:14
abi daha oflu olmadı ama 7 seneye tamamlaması lazım:D...
Ofluların gözü aydın Ali tezkere aldı,
O müthiş pasın ula, tatı damakta kaldı,
*-*
Dikkat eyleyin ula, Ali'deki tekniğe,
Öyle hareketlerle rakip döner kekliğe,
*-*
Eygidi Alanzinyo, uşağım küçük boylu,
Boyu ufacık amma, haraketler çok soylu,
*-*
Of'lu gibi becerir, okur gibi üfürür,
Haraketi izleyen, duvarlara püfürür,
*-*
Of'a selam diyorum, Kocaeli bağından,
Bu küçücük uşağı, öpüyorum anlından...:alkış::alkış::alkış:

pReN@_61
14.09.2010, 00:15
Minik o ne pastı be :)

Uğurtan
14.09.2010, 00:40
O ne asistti.. :)

Tebrikler..

Hala aynı görüşteyim ilk 11 oyuncusu olamaz..

Ali Can
14.09.2010, 00:45
O ne asistti.. :)

Tebrikler..

Hala aynı görüşteyim ilk 11 oyuncusu olamaz..
bende aynı görüşteyim..
pas çok güzel ama ilk 11 için daha iyi olması lazım..

.....
14.09.2010, 01:08
Ula Ofli nettin sen :)

O pasına kurban senin.

İkinci yarı daha iyisin bunu gördük. İnşallah bu katkın katlanarak artar. :)

dennis1967
14.09.2010, 01:15
Özlemişiz.

sametaydin
14.09.2010, 01:30
Ya aga tamam şimdi böyle paslar futbola güzellik katıyor falan filan ama ya o pası düzgün atamasaydın ki bu alanzinhonun çok yaptığı bişey sürekli pas hatası yapan bir oyuncu daha normal paslarda bile zorlanırken böyle artislik paslar üstelik kritik pozisyonlarda. O top teofiloya gelmeseydi açıkçası kızardım oyuncu biraz profesyonel olmalı. Şimdi skora göre hareket etti gibi geliyor ama böyle şeyler hoş değil. Sivasspor olsa bile karşı takımla böyle dalga geçmek çok hoş bir durum değil.

Mustafa Yüksek
14.09.2010, 01:50
Estetik hareket yapmak dalga geçmek oluyorsa, Yattara'yı asmak lazım:D Her şeyden önce bu tip oyuncuların 11'de başlamayınca sorun çıkarması beklenir..Ama Alanzinho bunu sorun etmiyor, girip elinden geleni yapıyor..Ligdeki en iyi yedek oyunculardan birine sahibiz bence..

Hürgün Aygün
14.09.2010, 03:23
11 başlamamalı bence de başladığında gerçekten fizik gücü kuvvetli değil eksik kalıyoruz ama sonradan girince hücum olarak etkili olabiliyoruz.

Tatar Kemal
14.09.2010, 09:23
o nasıl bir pastır kardeşim. sana dil uzatanlara güzel bir cevap oldu bu. senin gibi futbolcu bizim ligimizde namevcut ofli.

Dursun Kaplan
14.09.2010, 09:25
Dün akşam ki şova attığın nefis pasla dahil oldun. :)

TraBz1o61
14.09.2010, 09:49
ya aga alanzinho bi kere yattarayla arasında bi yarış var yattara sahada döktürmüş 2 gol atmış alanzihoda bunun altında kalmamak için teoya uzaylı pası verdi ne var bunda biri oflu diğeri sürmeneli

İlker ToSun
14.09.2010, 10:00
millet gözünün gördüğü yere pas atamıyor, ha bu bizum ofli da maraton tribününe bakarak ceza sahasına milimetrik paslar atıyo :)

oflubektas
14.09.2010, 10:10
Ya aga tamam şimdi böyle paslar futbola güzellik katıyor falan filan ama ya o pası düzgün atamasaydın ki bu alanzinhonun çok yaptığı bişey sürekli pas hatası yapan bir oyuncu daha normal paslarda bile zorlanırken böyle artislik paslar üstelik kritik pozisyonlarda. O top teofiloya gelmeseydi açıkçası kızardım oyuncu biraz profesyonel olmalı. Şimdi skora göre hareket etti gibi geliyor ama böyle şeyler hoş değil.

Şimdi site yöneticileriyle görüştüm (yüksek mevkilerde tanıdıklarım var:), ceza meza vermeyecekler; Bi de söv oğa da tam olsun :) Ama haklısın, gerçekten çok kritik bir pozisyondu. O pas yerine gitmese Sivasspor 5-4 öne geçebilirdi :)

İlker Akçay
14.09.2010, 10:26
Sezon başından beri ilk 11 oyuncusu olmadığını savunuyorum ve hala aynı düşüncedeyim:)

Maç kopmak üzere,fark açıldıktan sonra girmesi lazım ve rakibi rezil etmesi lazım tıpkı dün yaptığı gibi.Maçtan kopmuş takımlar karşısında ne kadar etkili olduğunu gösterdi ayrıca o enfes pas için teşekkürler ;)

tzercin61
14.09.2010, 10:32
Ronaldinho pasını maçta 20 kez yapınca kabak tadı verdi ama goldeki 10 numara oldu :D.

Hqmi
14.09.2010, 10:35
Başka yöne bakıp attığı paslar bitiriyor beni. :) Geçen maçta kızdırdı bu hafta gönlümüzü aldı. :)

Birtan Karaman
14.09.2010, 11:09
Sonradan oyuna girmesine rağmen takıma katkısını yaptı birde gol atsaydı maça damgasını vururdu.
Alanzinho sonradan oyuna dahil oldu mu daha etkili oynuyor. Ama yedek oturmayı sorun etmeye başlarsa işler karışır..

TAHSİN 61
14.09.2010, 11:23
:) Oflu bıraz daha ciddi olsan takımdaki en iyi şut çeken oyunculardansın

Gökçebey
14.09.2010, 11:28
Ters tarafa bakarak attığı paslar hasta ediyor adamı. :D Ters tarafa bakması pek işe yaramasa da (rakip topa bakıyor yüzüne değil :)) en azından stili var. Maç 6-1 iken Alan gol pozisyonuna girdi. Plakayı sadece sen bozabilirsin dedim, başkası bozsa üzülürdüm. :D

samet aslan
14.09.2010, 11:29
o ne pastı be ofluu... :D

sametaydin
14.09.2010, 12:19
Şimdi site yöneticileriyle görüştüm (yüksek mevkilerde tanıdıklarım var:), ceza meza vermeyecekler; Bi de söv oğa da tam olsun :) Ama haklısın, gerçekten çok kritik bir pozisyondu. O pas yerine gitmese Sivasspor 5-4 öne geçebilirdi :)

Walla bence pas çok da süper değildi yani bilmiyorum bana estetik değil de komik geliyor. 4-1 den sonra oyuna giren alanzinho her takıma şov yapar. Ama işin şu boyutu var ki türkiyede böyle hareketler pek hoş karşılanmıyor. Zaten takım maçı bırakmış bu hareketlerle rakiple dalga geçme pozisyonuna getirdinizmi olmaz bence.

Alanzinho bence her maç böyle saçma sapan paslar atmaya çalışacağına normal paslar atsın ama sağlam güzel paslar atsın trabzonspor için daha fazla şey yapmış olur.

Hotaman
14.09.2010, 12:27
Bana göre maçın hareketi o pastı.

sem61
14.09.2010, 12:36
ben bu ligde o pası atacak bir oyuncu daha tanımıyorum ...

Fatih Özkan
14.09.2010, 13:01
Pası, özeti izledikten sonra farkettim...
Ne fena şekil yaptın sen laaa :D

macka61
14.09.2010, 13:03
ne pas attı gerçekten helal olsun

Ümit Tekşan
14.09.2010, 13:11
Maça sonradan girmene rağmen sende şovunu yaptın, fakat senden beklentimiz daha yüksek diğer maçlarda da takıma katkının yüksek olmasını bekliyoruz.

yakarcı
14.09.2010, 13:55
harika bir pas attın mükemmelsin

sessizkral_1
14.09.2010, 13:57
Maç farka gittikten rakip dağıldıkdan arka alanda boşluklar bıraktıktan sonra bende artistik hareketler yaparım.

Mesela 0-0 giden antalya maçında %100 goller kaçırmamak.Mesele belirli bir çizgide performans göstermek.

Alanzinho nun dünkü oyunu hiçbirşekilde ölçü olamaz.

Uğur Ö.
14.09.2010, 14:00
Sırf attığı pas için övüyorsanız yanlış yapıyorsunuz.Maçı izlemedim ama yine söylüyorum Alanzinho bu takım için şart en azından yedek kulübesine çünkü bu tarz oyunculara her takımın ihtiyaçları var

Gökhan KAN
14.09.2010, 14:05
:) Oflu bıraz daha ciddi olsan takımdaki en iyi şut çeken oyunculardansın
Hangi açıdan baktığına bağlı. Kaleyi tutturma açısından bakarsan olabilir ama topun sertliği konusunda ben katılmıyorum. Ceza sahası çizgisini 1 adım geçmeden bence şut atmasın..

Harun-61
14.09.2010, 14:06
ayip Alnazinhio Ayip !!!

:)

Samet Yildirim
14.09.2010, 14:14
Adam orta yapmadi pas verdi pas !!

Senol Hocanin dedigi gibi costukca cosuyor...bravo..

Alanzinho gibi oyuncu neden gönderiyim ?? Böyle futbolcular herzaman kadroda olmali...

Murat Hızal
14.09.2010, 14:27
Alanzinho ayıp sana,bir daha bu tip hareketler yapma!

Maç 4-1 olduktan sonra senin yaptığın hareketleri herkes yapar niye böyle şeyler yapıyorsun,

Tüüü sana rezil, bak bi de pas attıktan sonra Teofillo'ya arkasını dönmüş,ne demek şimdi bu!

Bir daha gol pozisyonuna bile girme dolaş ortalarda belki rakip savunmanın ayağına dolanırsın da işe yararsın! Ama sakın ha sakın bir daha gol pası verme,ya o top Teofillo'ya gitmeseydi.

Şimdi yıkıl karşımdan:)

poetricus
14.09.2010, 14:34
Alanzinho ayıp sana,bir daha bu tip hareketler yapma!

Maç 4-1 olduktan sonra senin yaptığın hareketleri herkes yapar niye böyle şeyler yapıyorsun,

Tüüü sana rezil, bak bi de pas attıktan sonra Teofillo'ya arkasını dönmüş,ne demek şimdi bu!

Bir daha gol pozisyonuna bile girme dolaş ortalarda belki rakip savunmanın ayağına dolanırsın da işe yararsın! Ama sakın ha sakın bir daha gol pası verme,ya o top Teofillo'ya gitmeseydi.

Şimdi yıkıl karşımdan:)
Kullandığınız bazı kelimeleri gözden geçirin lütfen.

Great White
14.09.2010, 14:36
ne takım olmuşuz be arkadaş..

kendi şovumuzu bıraktık rakip futbolcuların düştüğü acziyete sinirlenmeye başladık artık:)

alanzinho dün futbolda bazı şeylerin psikolojik etkisinin de ne derece önemli olduğu konusunda adeta ders vermiştir..

rakibi sinirlendirmek, paralize etmek, trübünü ve takım arkadaşlarını coşturmak, sahada rakibi hem sayısal hem de moral açısından eksik bırakmak gibi..

helal sana :ok

TSelif
14.09.2010, 14:36
Teo'ya verdiği pastan sonra geriye doğru kafasını çevirip rakibi şaşırtması süperdi...
Akşam defalarca o pozisyonu izleyip güldüm.. Spikerinden arkadan gelen " ooooo " sesi iyice mest etti beni :D

Murat Hızal
14.09.2010, 14:37
Kullandığınız bazı kelimeleri gözden geçirin lütfen.

Gözden geçirecek her hangi bir kelimem yok.(Vardı yok olmuş:))

Başka değiştirmem gereken bir yer varsa beni tekrar uyarınız.

Bu arada yazdığım mesajdaki ironiyi anlamadığınızı düşünmek bile istemiyorum.

tstafi
14.09.2010, 14:45
yok boyle bı pas ya..

LaZ_KoPaT
14.09.2010, 15:27
Sirseri ula bucur adamsın ama uç kerede aynı hareket yapılmaz ki :)

Dursun Kaplan
14.09.2010, 15:36
O pası attığında resmen küfür ettim Alanzinho'ya. :D Sonra bi ara yine yaptı aynısını. Ondan sonra Jaja,Colman hep beraber hamidolarla kedinin yumoşla oynaması gibi oynadılar zaten. :p

maxim
14.09.2010, 16:16
Alanzinho'nun 15 dk. bile oynasa böyle zevk alması,eğlenmesi, küsmemesi olumlu bir durum.

Klasik pasını atmış yine.Evet ben de eğleniyorum o pasları atınca, hoşuma da gidiyor. Ama birşey sormak istiyorum, kötü anlamda değil cidden merak ediyorum herkesin görüşünü:

Alanzinho pası atıp sonra başka tarafa mı bakıyor, yoksa başka yöne bakarken mi pası atıyor?

Bundan bişey çıkarmak gibi bir amacım yok yanlış anlaşılmasın. Merak ettiğim, işin içinde cidden teknik bir beceri var mı yoksa sırf eğlence işi mi...

Hakan Karadirek
14.09.2010, 16:25
Alanzinho'nun 15 dk. bile oynasa böyle zevk alması,eğlenmesi, küsmemesi olumlu bir durum.

Klasik pasını atmış yine.Evet ben de eğleniyorum o pasları atınca, hoşuma da gidiyor. Ama birşey sormak istiyorum, kötü anlamda değil cidden merak ediyorum herkesin görüşünü:

Alanzinho pası atıp sonra başka tarafa mı bakıyor, yoksa başka yöne bakarken mi pası atıyor?

Bundan bişey çıkarmak gibi bir amacım yok yanlış anlaşılmasın. Merak ettiğim, işin içinde cidden teknik bir beceri var mı yoksa sırf eğlence işi mi...
Baska yone bakarak pas atti, Ronaldinho'nun yaptigi gibi.

Ali Tunahan Güllü
14.09.2010, 17:47
Alanzinho'yu takım öndeyken sahaya alınca gerçekten birbaşka oynuyor:D

hamucera
14.09.2010, 18:24
bu şekilde oynarsan işin zor, rakipler artık onur mücadelesi vermeye başlayacak ve ciddi bir sakatlık tehlikesi var

Tolga Kurt
14.09.2010, 19:39
bir pas hariç yine bildiğimiz gibiydi. kısaca; yalanzinho

o pastan 3 tane attı xD

Alanzinho harika bir yedek...

Takımda kalmalı..

Paksoy
14.09.2010, 19:47
harika,maç olmuş 4-1 ,defansif oynucak hali yokya:D öyle olsa ceyhun girerdi,

Hazar_
14.09.2010, 19:49
ne takım olmuşuz be arkadaş..

kendi şovumuzu bıraktık rakip futbolcuların düştüğü acziyete sinirlenmeye başladık artık:)

alanzinho dün futbolda bazı şeylerin psikolojik etkisinin de ne derece önemli olduğu konusunda adeta ders vermiştir..

rakibi sinirlendirmek, paralize etmek, trübünü ve takım arkadaşlarını coşturmak, sahada rakibi hem sayısal hem de moral açısından eksik bırakmak gibi..

helal sana :ok

İkinci maç tekmeleri yedimi paralize etmeyi bizde görürüz artık.Burası TSL.Hani annemizin ligi olan varya..O..

esra61
14.09.2010, 21:48
NE PASTI AMA....ekran karşısında mest olduk dakikalarca o pası konuştuk.oflu ali süperdin süper.skor olarak önde olunca bi başka gzl oynuyosun:):)

Cafer Bulur
14.09.2010, 22:39
Maç farka gittikten rakip dağıldıkdan arka alanda boşluklar bıraktıktan sonra bende artistik hareketler yaparım.

Mesela 0-0 giden antalya maçında %100 goller kaçırmamak.Mesele belirli bir çizgide performans göstermek.

Alanzinho nun dünkü oyunu hiçbirşekilde ölçü olamaz.
Aynen,alanzinho sovunu antalya macinda bariz golleri atarak yapmaliydi.

Bunu yapamayan,takim farkli öndeyken birseyler yapabilen bir oyuncuya cok fazla ihtiyacimiz yok.

Bayraktaroğlu
14.09.2010, 23:54
inanılmaz bir pas attı dün.ilk yarı jaja 2-3 pozisyonda ters tarafa bakarak pas attı ali de ondan esinlenerek hemşehrisine uydu sanırım...:)

miaksoy
15.09.2010, 05:03
Futbola seyir zevki , estetik guzellik katan adam. Sen cok yasa ve hep bizimle kal Oflu Ali.

Vkgz
15.09.2010, 11:42
30 dakikalık bir oyuncu kulubeye büyük güç katacak bu sene

Mira_61
15.09.2010, 11:57
İşte böyle küsmesin.İkinci yarıda,öne geçtiğimiz maçlarda çıksın görevini yapsın.:)
Tebrikler Toprağım :D Hep böyle ol:)

Travelair
15.09.2010, 13:04
Oyun rahatladıktan sonra daha rahat oynuyor

Sibel
15.09.2010, 14:29
Bu da bir başka..Akıl sır ermiyor

Tayfun
15.09.2010, 14:31
Ronaldinho'nun futbol dünyasına sunduğu hareketi yapıyor ama pası attıktan sonra farkı burda :)

saffet61
15.09.2010, 14:32
böyle devam ALAN

pReN@_61
15.09.2010, 19:43
Takımımızın Brezilyalı oyuncusu Alanzinho antrenman öncesinde topla adeta şov yaptı.

Tekniğini konuşturan Alanzinho her zaman olduğu gibi izleyenleri kendine hayran bıraktı.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5365-5I2L5N2D.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5365-2H3O9S6Z.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5365-7D1M9T0D.jpg

güneyli
15.09.2010, 20:00
Çok aşağılayıcı bir pastı...insanın rakibe karşı vicdanını harekete geçiriyor..Aynısından bursa ve istanbul takımlarına karşı da isteriz..şu yukarıdaki fotoğraflarda hep aynı fotoğraflar mı ne? Hunili fotoğrafı unutmuşlar(Burada yeşil gülen kafa vardır)

Orhan Kahraman
15.09.2010, 21:28
Hau asistin aklımdan çıkmay ya

ama asistini yaptığın gölü göremediğine üzüldüm (:

Fatih
16.09.2010, 23:55
Oyunda kaldığın süre içinde katkı sağladın da her defasında aynı pası vermen çok şık durmuyor bence.:)

İsmail Coşgun
17.09.2010, 01:38
Alan derim, gerisi YALAN derim!

Geldiğinden beri takıma katkısı tartışılır ama çok seviyorum bu bücürü.. :)

Mellih
17.09.2010, 22:33
bişeyler yapıyo ama hiç bişeye yaramıyor. (aslında bunun argo söylenişi daha güzel otururdu ama, forum işte)

Sefa Murat Dokuz
17.09.2010, 22:35
Yahu topu kalabalığın içine kadar götürüp eritmekten başka ne iş yaptı. Hiç, Yattara çizgide 1-2 orta yapsa bile daha katkılı olurdu. 0 savunma top bekliyor gelince bas gaza tosla kaptır başka bişey görmedim.

Cengiz Çubukcu
17.09.2010, 22:36
bal yapmayan arı misali takımı 1 kişi de eksik oynatıyor üstelik, oynasa dert oynamasa bir dert ... tiz elden gönderilmeli....

ilhan
17.09.2010, 22:38
Alanzinho türü adamları futbolu güzelleştirdikleri için severim. Mesela geçen hafta attığı pas için severim. Ama bugün topla beraber ilerleyip son demine geldiğinde pas atmayıp topu kaptırınca deli oluyorum. Ayaklar koşarken iyi çalışıyor ama beynini de ayaklarını çalıştırdığın gibi çalıştırmazsan son hamlelerde çuvallayıp kalırsın. Bugün örneğini gördüğümüz gibi.

Kapalı savunmaları açma gibi bir meziyeti olmadığı için bugün kayboldu gitti. Bu şekilde devam ederse daha çok kenardan girer. Bir an önce kendine çeki düzen vermesi gerekiyor. Gerçek Alanzinho bu değil.

Vkgz
17.09.2010, 22:38
bal yapmayan arı misali takımı 1 kişi de eksik oynatıyor üstelik, oynasa dert oynamasa bir dert ... tiz elden gönderilmeli....

abi niye gönderiyoruz ya sola bakıp sağa pas atıyo ya daha ne istiyosun :)
6 kişinin arasına falan dalıyo cengaver gibi.
topa saatte 20 km hızla vuruyo

daha ne istiyosun :)

Bekir
17.09.2010, 22:40
Alanzinho 300.000 Euro etmez dediğimde büyük tepki almıştım Ama tekrar tekrar görüyorum ki hiçbir şekilde 300.000 Euro etmez...

2 bakmadan pas,1 topuk pası,2 adam eksiltme ile Trabzonspor'da oynuyamazsın...

Hele geride ilen Alanzinho'nun girmesi nasıl bir mantıktır hiç anlamıyorum,Önde olsak belki kontrada işe yarar diye düşünülür..

Sefa Murat Dokuz
abi niye gönderiyoruz ya sola bakıp sağa pas atıyo ya daha ne istiyosun :)
6 kişinin arasına falan dalıyo cengaver gibi.
topa saatte 20 km hızla vuruyo

daha ne istiyosun :)
Onu Hasan Üçüncü de yapıyordu;)

unique
Son noktadaki eksikliğini gidermediği müddetçe maalesef zararlı olmaya başladı; ben de yavaş yavaş ümidimi kesmeye başladım.

yakarcı
17.09.2010, 22:41
bal yapmayan arı misali takımı 1 kişi de eksik oynatıyor üstelik, oynasa dert oynamasa bir dert ... Tiz elden gönderilmeli....
komİk bİr yorum olmuŞ bence :d:d

yakarcı
17.09.2010, 22:42
Alan daha napsin

Cafer Bulur
17.09.2010, 22:42
Ikinci yarida sov yapip maci cevirmesini beklerdim ama ne kadar etkisiz oldugunu bir kez daha ortaya koydu.

Yedekten bile oyuna girmemeli,tek kelimeyle sifir bir oyuncu.

Vkgz
17.09.2010, 22:43
Onu Hasan Üçüncü de yapıyordu;)

onun için tez elden elden çıkarılmalı yada kurtarıcı diye oyuna alınmamalı

Kazım Uzunboy
17.09.2010, 22:44
Beklenen performansı gösteremedin be Oflu..

r9emre
17.09.2010, 22:44
Bu taraftarın anlamadığı olay Alanzinho kilit savunmalara karşı oynayacak bir futbolcu değil.Yok şu para etmez muhabbetleri yapmayın.Alanzinho gayet dünya piyasasında 4 milyon euro eder.Ama bu adamı açık oynayan takımlara karşı ilk 11 oynatacaksın ya da 1:0 2:0 olmuş dağılmış rakipler karşısında patlayıcı güç olarak oyuna sokacaksın bunu Şenol Hoca anlamış olsa bugün olduğu gibi bir saçmalık olmazdı.Gördüğüm en saçma değişiklikti Jaja-Alan değişikliği burada Alan'a boş yere b_k atmayın.

Bekir
17.09.2010, 22:46
Alanzinho hiçbir piyasada 4 Milyon Euro etmez,Ancak Manajerlerin videoları izleterek Araplara yerleştirmesi ile 3-4 Milyon Euro eder o da şans işi..

Cengiz Çubukcu
17.09.2010, 22:50
Alan daha napsin

komik bir yorum olmuş :) .... ne yaptı?

watergirl
17.09.2010, 22:52
Öncelikle şunu ifade edeyim.Ben Giresunlu'yum ve fanatik bir Trabzonspor taraftarıyım.Bu takım bir maç kazanınca havaya giriyor ve genel profesyonellik tavırlarından çok uzakta bir laobalilik sergiliyor futbol adına.Geçen hafta Sivasspor'a 6 tane gol atan da bu takım,bugün futbol namına hiçbir şey ortaya koymayan da bu takım.Kötü gidişatı tek bir futbolcuya yüklemek,ya şunu alsaydık şu olurdu mantığı ile gerçekçilikten uzak yorumlarla hayal tacirliği yapmak ve bunu yorum olarak bu sayfaya koymak sayfa kirliliğinden başka bir işe yaramaz.Futbolu bilen bir kentin insanlarının burada daha mantıklı ve daha nesnel yorumlar yapmasını beklerdim.Bugün takım kötüyle bence tek tek futbolculara yüklenmek yerine takım olarak değerlendirmek gerekir.Biri şu soruma cevap versin:Bugün kazanmak için ne yaptık maçı?Cevap:Koca bir hiç.Takım yenik durumda hiçbir futbolcu çaba göstermiyor.Sanki galip gelen bizmişiz gibi davranan ve kendini salmış bir takım görüntüsü çizen bir zihniyet gördüm ben bugün.Bugünkü durumda acaba gelen istifaların veya takıma gizliden verilen direktiflerle birkaç kişinin başlını yakma planının etkisi olabilir mi?Belki çok uzak bir ihtimal ama siyasi görüşünden dolayı bile furbolcu kıyımı yapılan bir ülkede ve kentte her türlü şeyi beklemek mümkün diye düşünüyorum.Trabzon gibi köklü bir takımda "Ceyhun,burak..." gibi futbolcuların hala takımda tutulması gayet şaşırtıcı.Takıma ne tür bir katkı sağladığı belli olmayan bu tarz futbolcuları takımda tutup takım kadrosonu kabarık göstermek ve onca para vermekse büyüklük Trabzon büyük bir takım.Eğer profesyonel düşünüp gerekli noktalarda gerekli katkıyı yapan insanlardan takım kurmaksa büyüklük maalesef biz hala küçük bir takımız.Bu takımda onca orta saha elemanı var diye biliniyor,ama orta sahayı çekip çevirecek bir on numara yok.Orta saha elemanı diye takımda tutulan 5 futbolcunun ne işe yaradığını biri bana söyleyebilir mi?Sağ kanat denilen bir şey olmayan bir takımda ve defansta sürekli hataların tekrarlandığı bir ortamda hangi şampiyonluktan bahsediyorsunuz?Öncelikle takım üzerinde oynanan siyasi oyunlara engel olacaksınız,hak edeni takımda tutup hak etmeyenin biletini anında keseceksiniz.İşte o zaman bir şeyleri mantıklı bir şekilde hayal etmemiz mümkündür.Şuanki durumda ben bu takımın kesinlikle şampiyon olabileceğine inanmıyorum.Takımın yönetici kadrosu kişisel çıkarları ve egoları adına takımı istediği gibi yönlendiriyorsa hiçkimse kusura bakmasın bu takım bir adım öteye gidemez bu zihniyetle.Bizler sadece yazıp çizip sayfa kirliliği yapmış oluruz.Trabzon sevgisinden dem vuran tipler takım iyi giderken tutup da istifa ediyorsa ben bu insanların sevgisinden şüphe eder ve siz çıkarlarınız adına varsınız derim.Saygılarımla.

yakarcı
17.09.2010, 23:01
onun için tez elden elden çıkarılmalı yada kurtarıcı diye oyuna alınmamalı
zaten bİzden gİden sİzİn begenmedİĞİnİz oyuncular brezİlya mİllİ takimina Çagriliyo anlik karar vermemek lazim

yaranozlu
17.09.2010, 23:01
alan bugün baya saçmaladın, ne gerek vardı yani! gerçi senini stilin bu, yenik duruma düşünce oynayacak oyuncu değilsin, Şenol Hoca bugün ciddi bir hata yaptı kanımca.

Cafer Bulur
17.09.2010, 23:09
zaten bİzden gİden sİzİn begenmedİĞİnİz oyuncular brezİlya mİllİ takimina Çagriliyo anlik karar vermemek lazim
Alanzinho su anda brezilya milli takimina cagrilsa bize katkisimi olmus olacak?

Alan dünya karmasina cagrilsa bile bu takimda yeri yok,o sov sporlarina bireysel spor dallarina yönelmeli...

Cengiz Çubukcu
17.09.2010, 23:11

kim çağırılmış milli takıma?

saffet61
17.09.2010, 23:13
seni bu zamana kadar destekleyen ve seven biri olarak ben bile kestim senden umudu devre arası gönderilmeli yerine daha kaliteli bir yabancı oyuncu alınmalı

Ömer SEVİNÇ
17.09.2010, 23:13
Her topu alışında yalvarıyorum pas versin diye. Teknik, çok teknik ama oyun zekası yerlerde sürünüyor ne yazık ki..

ahmet aydın
17.09.2010, 23:18
alanzinho bir kurtarici kapali savunmalari acacak bir oyuncu degildir.maca ya onunla baslarsin ya da 2-0 3-0 dan sonra alirsin

sessizkral_1
17.09.2010, 23:32
topu aldığı zaman ne yapacağını bilmiyor.

Armağan Dere
17.09.2010, 23:34
Sana verilen paralara yazıklar olsun...

Fatih
17.09.2010, 23:36
Geldiğinden beri ne oynadığını anlamadım desem yeridir.

Gökhan KAN
17.09.2010, 23:37
Elden çıkarılması gereken ilk adam..Aylardır söylüyorum zaten..

Cafer Bulur
17.09.2010, 23:37
topu aldığı zaman ne yapacağını bilmiyor.
Ama biz biliyoruz,top kaybi.:)

Samet Yildirim
17.09.2010, 23:38
Alanzinho degesikligini gördüm hemen yanlis dedim cünkü manisaspor orta sahada sert oynadi sert oyuna karsi alanzinho etkili olamiyor nitekim öyle oldu.

Ali Tunahan Güllü
17.09.2010, 23:46
Topu sürüyor,sürüyor,sürüyor........................... .........dön başa.

Emre ÖZTÜRK
17.09.2010, 23:48
Hala bu adamdan umudu olan var mı ?

Deniz Tosunoğlu
17.09.2010, 23:57
elinden geleni yapti. iyi oynadi bence. 2. yarida en etkili isimlerden biriydi,

Ömer SEVİNÇ
18.09.2010, 00:06
Hemen yerden yere vurmaya gerek de yok. Türkiye liginde gayet faydalı olabilecek bir futbolcu Alanzinho.

Hasan Ayvenli
18.09.2010, 00:16
Alanzinho'nun devre arasında mümkün olursa gönderilmesi ve daha bitirici, skorer birinin getirilmesi çok daha hayırlı olacaktır. İlk hareketleri hep iyi, son hareketleri de hep kötü.

İyi götürdüğü bir topta karar verip topu ayağından çıkarana kadar -mehter marşı ekibi gibi- 2 ileri 1 geri yapmış oluyor.

İsmail Coşgun
18.09.2010, 00:24
Alan?
Bu kadar yeteniklisin o ki neden zora girdiğimizde oyuna etki edemiyorsun?
Bu maçlarda katkı yapamazsan malesef kredini tüketirsin...
Artık bu takıma birşeyler vermek için neyi bekliyorsun?
Seni her zaman savunmuş bir kişiye söylettiriyorsun bunları unutma!

Cafer Bulur
18.09.2010, 00:24
Alanzinho'nun devre arasında mümkün olursa gönderilmesi ve daha bitirici, skorer birinin getirilmesi çok daha hayırlı olacaktır. İlk hareketleri hep iyi, son hareketleri de hep kötü.

İyi götürdüğü bir topta karar verip topu ayağından çıkarana kadar -mehter marşı ekibi gibi- 2 ileri 1 geri yapmış oluyor.
Alanzinho oflu olusuyla takimda kalma yolunda önemli bir adim atti,satilmasi zor görünüyor.;)

Hasan Ayvenli
18.09.2010, 00:27
Alanzinho oflu olusuyla takimda kalma yolunda önemli bir adim atti,satilmasi zor görünüyor.;)
Bu takımdan ne Sürmene'liler geldi geçti. Satıldı. Hiç zor olmayacak gitmesi. Böyle oynadığı sürece..

Taner Uykuçeken
18.09.2010, 00:28
Gerektiği anlarda arkadaşlarına şu topu versen

kaç pozisyonumuz sen pas vermeyip topla daha fazla oynama sevdan yüzünden kayboluyor biliyormusun

sana özel bir top tahsis edicem bundan sonraki maçlarda

Cafer Bulur
18.09.2010, 00:31
Bu takımdan ne Sürmene'liler geldi geçti. Satıldı. Hiç zor olmayacak gitmesi. Böyle oynadığı sürece..
Yerli sürmeneliler geldi gecti ama yabancilar oflu sürmeneli olunca göndermek kolay olmuyor:)

DeAgLeMaNyAq
18.09.2010, 01:37
Topu sürüyor,sürüyor,sürüyor........................... .........dön başa.

Valla ne yalan söyleyeyim aynı şeyleri düşünüyorum. Tamam göze hoş gelen futbol güzel ama bir yere kadar...

Harun CAN
18.09.2010, 03:21
ÇOk seviyodum ama artık nefrete dönmeye başladı. Görüntü var ses yok. pimi bozuk el bombası gibi ne olacağı nerde patlayacağı belli değil.! Topu kapıyo çok hızlı ileriye taşıyo herkes ayağa kalkıyo sonra bi bakıyosun saçma sapan bi pasla kaptırıyo yada rakibin içinden geçmek isterken yere düşüp kalıyo. Tabiri caizse bi çuval inciri b.k ediyo..