PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68

Tayfun
24.08.2010, 16:36
Dibe vurdu bu sezon başında.

ibrahim_yattara
24.08.2010, 20:49
alanzinho bu takımın en klas oyuncularından

en değerli ilk 5 içerisindedir benim için..

bu aralar ya liverpool maçında 11 başlamadı diye kapris yapıyor,

yada fiziksel veya mental bir sıkıntısı var..

ama alanzinho buraya yazan birçok kişiyi utandıracak,

utandırmaya başladığında bazı futbol bilgelerinin yazılarını alıntılayıp tek tek yorum yazıcam,

(şu ara kötü ya yine bu ligte oynamaz, beş para etmez diyenler üşüştü, siz 1. cevabı bilirsiniz 2. cevapta buraya yazanların yazılarını cımbızla tek tek çıkarıcam, eğer bu adam düzelipte maçlarımıza yine damga vurmazsada 4 e alıp 500 bin dolara satarsakta siz benim bu yazımı alıntılayıp futbol bilgimi insanların gözü önüne serersiniz itirazım yok)

bugün dibe vurduğu anda yazıyorum bunları,

iyiyken kenara çekilmek sıkıntılı anda linç etmeye girişmek kolay..

ona verdiğimiz paraya yazık diyenler, bi durun adam gitsin zarar edelim öyle konuşun yahu..

Cafer Bulur
24.08.2010, 20:52
Tel tel döküldü,ilk yarida baski yememizin en büyük nedeniydi kendisi.

Süper ligde basarili olmasi cok zor,bence sansini arap liglerinde denese daha iyi eder.

objek
24.08.2010, 21:08
Bazi oyuncular gec form tutuyorlar alan gecen sezon basinda yoklari oynadi ikinci devre takimi surukleyen oyuncularin basinda geliyordu teknigi tartisilmaz fizik olarak kendisini hazir tutmasi lazim sonradan oyuna girip oyunun seyrini deyistirebilecek ozelliklere sahip onun icin tum oyunculara sahip cikmak lazim

Ibrahim Gaygusuz
24.08.2010, 21:14
Bu mactanda anlasiliyorki Alan kanata oyniyamaz :) Bekte kalan adama yardim edemiyor istese bile

tslover
24.08.2010, 21:23

utandırmaya başladığında bazı futbol bilgelerinin yazılarını alıntılayıp tek tek yorum yazıcam,

ona verdiğimiz paraya yazık diyenler, bi durun adam gitsin zarar edelim öyle konuşun yahu..

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Tolunay Abdioğlu
24.08.2010, 21:26
Alanzinho serbest şekilden başka türlü oynayamaz.Bu maçta da net şekilde gördük.Bana Göre Türkiye'nin en iyi sağ bekinin oynadığı kanatta Alanzinho'nun oynaması yanlıştı.Cale çok zor duruma düştü ve yediğimiz 2 golde sol kanattan geldi.

Uğur Ö.
25.08.2010, 00:06
Tel tel döküldü,ilk yarida baski yememizin en büyük nedeniydi kendisi.

Süper ligde basarili olmasi cok zor,bence sansini arap liglerinde denese daha iyi eder.
Norveç liginde oynayan adam bu ligde oynayamıyorsa işin işinde başka birşey vardır.Adam formsuz diye hemen üstüne atlayıp boğmaya gerek yok.Formsuzsa yedek kalır.Formdaysa nasıl geçen senenin 2.yarısı hiçbir kimse kötü yorum yapmaya cesaret gösteremediyse öyle bir oyun sergiler.

2 maç kötü oynadı diye ligde oynayamıyacak kalitede olduğunu ölçebiliyorsan nediyelim helal olsun.O zaman Gs komple oyuncularını değiştirsin.Formsuz (moral bozukluğu vs) ile kötü oyuncuyu birbirinden ayırın

Enes Ünal Kaya
25.08.2010, 00:55

bu aralar ya liverpool maçında 11 başlamadı diye kapris yapıyor,

yada fiziksel veya mental bir sıkıntısı var..

(şu ara kötü ya yine bu ligte oynamaz, beş para etmez diyenler üşüştü, siz 1. cevabı bilirsiniz 2. cevapta buraya yazanların yazılarını cımbızla tek tek çıkarıcam, eğer bu adam düzelipte maçlarımıza yine damga vurmazsada 4 e alıp 500 bin dolara satarsakta siz benim bu yazımı alıntılayıp futbol bilgimi insanların gözü önüne serersiniz itirazım yok)

bugün dibe vurduğu anda yazıyorum bunları,

Çok İyi Tanıyosun..

Onun Kafa Yapısına Sahipsin Büyük İhtimal.. Bende Böyle Düşünüyorum..

Bencede Bi Sorunu Var.. Liverpool Maçında 11 Çıkmadı Diye oLabilir.. Yada Hazır Değildir Sezona :)

Samet Yildirim
25.08.2010, 01:34
Baski yememizin en büyük sebebi alanzinho degil colmandi cünkü colman solda oynuyor fakat iceri cok girip gökhanin cikislarini engelleyemedik ve calede yalniz kaldi...fakat cikmasi dogru idi o ayri..

Ömer TOPAL
25.08.2010, 01:51
senin adın bir gün ALİ olarak resmiyete geçecek....Haydi Ali topu tutttttttttt

ibrahim_yattara
25.08.2010, 05:43
Çok İyi Tanıyosun..

Onun Kafa Yapısına Sahipsin Büyük İhtimal.. Bende Böyle Düşünüyorum..

Bencede Bi Sorunu Var.. Liverpool Maçında 11 Çıkmadı Diye oLabilir.. Yada Hazır Değildir Sezona :)

oynatıldığı stili sevmiyor olabilir, hocasıyla saçma bir inatlaşma içinde olabilir, yerini yadırgıyorda olabilir, (sonuçta herkes bir serkan balcı değil koy ortasahaya oynasın, koy sağ beke oynasın)

ama bişeyden eminim bu adam bu değil,

toparlanıp kendine geldiğinde bazıları yine ortadan kaybolacak, eminim ben..

sametaydin
25.08.2010, 11:48
Şenol hoca geldiğinden beri çok formdaydı ama son 2-3 maç hiç iyi değil. Yine de iyi alternatif yararlı bir oyuncu. Değişik özellikleri var yararlanırsak fayda sağlayacaktır.

Birtan Karaman
25.08.2010, 12:41
Bu sezona çok iyi başladı denilemez Alanzinho için.

Kötü oynadı mı ağzımdan çıkan ilk laf Alanzinho'nun bu takımda işi olmadığı yönünde. :)

Ama iyi oynadığı karşılaşmalarıda gözümün önüne getirdiğimde oynadı mı da oynuyor be arkadaş ne diyim..

Birtan Karaman
25.08.2010, 12:58
"TÜRK MİLLİ TAKIMINDAN TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİREBİLİRİM"
Alanzinho (http://www.sporx.com/alanzinho/), Trabzon (http://www.sporx.com/trabzon/)'da mutlu olduğunu da belirterek, "Daha önce oynadığım ülke olan Norveç'te bana milli takım (http://www.sporx.com/milli-takim/) için teklif gelmişti ama kabul etmemiştim. Tabiki en büyü (http://www.sporx.com/buyu/)k hayalim Brezilya (http://www.sporx.com/brezilya/)la milli takım (http://www.sporx.com/milli-takim/)ında oynamak. Ama burada Marca (http://www.sporx.com/marca/) Aurelio (http://www.sporx.com/aurelio/)'nun Türk Milli takım (http://www.sporx.com/milli-takim/)ında oynamas (http://www.sporx.com/as/)ı bana bir örnek teşkil edebilir. Eğer Türk Milli takım (http://www.sporx.com/milli-takim/)ından bana bir teklif gelirse buna sıcak yaklaşabilirim" dedi. Alanzinho (http://www.sporx.com/alanzinho/), Süper Kupa (http://www.sporx.com/super-kupa/)'yı kazanarak sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını da belirterek, "Trabzon (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/)spor benim için Türkiye (http://www.sporx.com/turkiye/)'nin yenilikçi ve devrimci yıldız (http://www.sporx.com/yildiz/)ıdır. Bana anlatılanlarda (http://www.sporx.com/arda/)n öğrendiğim kadarıyla Türk futbol (http://www.sporx.com/futbol/)culanda bir değişimin öncüsü ve buras (http://www.sporx.com/as/)ı benim için Türkiye (http://www.sporx.com/turkiye/)'nin en iyisi" diye konuştu.

DHA

Enes Ünal Kaya
26.08.2010, 22:51
Liverpool Maçında Oyuna Girdikden Sonra..

Top Aldımı Savunmadan Aldı..
Harika Pası Dışında. Liverpool'un Kız Gibi Kurduğu Savunmayı Delmeye Çalışdımı ve AraPasları ile Pozisyona Sokdumu.. Sokdu..
Gol Pozisyonlarınada Girdi Atamadı oLmadı..

Bugun İyidi Alanzinho

sessizkral_1
26.08.2010, 23:20
bugün gerçekten iyiydi.bence alanzinho 2. yarı oyuncusu.

Deniz Tosunoğlu
26.08.2010, 23:32
süper oynadi. laf yok alanzinhoya. buraya kötü oynadi diye yazacak varsa hemen ciksin forumdan.

corleone
26.08.2010, 23:37
süper oynadi. laf yok alanzinhoya. buraya kötü oynadi diye yazacak varsa hemen ciksin forumdan.

tamam güzel bir 6 yıl geçirdim buraya kadarmış :)

şaka bir yana ikinci yarı takımı ileri iyi taşıdı ama elde var "0", o golu atmalıydın alanzinho...

Mustafa ÖZDEMİR
26.08.2010, 23:41
oyuna girdikten sonraki 29 dakika etkiliydi...

cyberentalpi
26.08.2010, 23:48
Bakmayın siz
Toplar kendini. Birde gol felan atsın yeter. Ama bu aralar gabric daha faydalı

Hakan Karadirek
26.08.2010, 23:51
Colmanin ilk yaridaki oyununu Alanzinhonun oyununa tercih ederim sahsen.

maxim
26.08.2010, 23:53
o golü atsaydı son dakikada bu kadar kötü olmazdı maçın etkisi...2-1 yenerek elenseydik kimse bu kadar öfkeli de olmazdı...

OZDEN61
26.08.2010, 23:55
alan zayıf defans ta iyi oynar. ama güçlü oyuncuların karşısında eziliyor. fizik olarak zayıf. ama elinden geleni yaptı diyelim. iyi olmasada oynadığı sürece normal di.

TheRapZoNe
27.08.2010, 00:26
olmaz olsun böyle oyuncu.her top mu ezilir arkadaş.hiçbir artısı mı olmaz adamın..

bangkook_61
27.08.2010, 00:32
Skora katkı veremeyecekse böyle hep oynamasının pek faydası yok. Colman daha iyi kotarıyor bu işi. Engin de sola geliyor zaten. Jaja da beklenen katkıyı verirse 11 i zor görür.

Bross döneminde çok hakkı yendi. Ama şu aralar formayı hak etmiyor.

Özge
27.08.2010, 00:38
Hareketliydi.Yere düşerken attığı pas harikaydı.

BizeHerYer61
27.08.2010, 00:39
Yattara ve Sen kolay dimi çalım atmak. Afferin Size !!!!

dimsag
27.08.2010, 00:41
en sevdiğim oyuncu fakat beğenmedim, gereksiz yere çok büyük bi top kaybı yaptıki devamında egemen sarı kart gördü görmese pozisyon gole kadar giderdi.. topu birtürlü vaktinde ayağından çıkarmıyor zor pozisyonlarda güzel arapasları attı bu inkar edilemez.. çektiği şut kötü gol olacak pozisyondaki vuruşuda kötüydü.. takımı sırtlaması gereken bir oyuncu colman nekadar kötüde olsa bir asistle kendini kurtarıyor alanzinhoda o yok forvet arkası oynuyorsa pozisyon hazırlamalı asist yapmalı gol atmalı yani birini yapmalı... ilk geldiği günden beri oynadığı bütün maçları izledim hertopa koşan adeta top delisi adamdan eser kalmadı hatırlayın sürekli kendini gösterip top istiyordu şimdi rakip defans içinde kayboluyor.. ve son maçlarda yine dokunmalara bile faul çalınmasını bekliyor posizyonu bırakıyor .. bu maç pasları dikineydi gecen maçları hatırlayın çoğu maç geri pas yapan alanzinho var... kalite yetenek var ama icraat yok... takımda görmek istediğim seyir zevki veren birisi seveni çok ama hergecen gün sevmeyeni dahada çoğalıyor bu haliyle ergec elden çıkartılır.. diğer futbolcularında yorumlarına baktım herkes birilerini savunma peşinde selçuk süper, colman süper, ceyhun süper golü atan giray süper niye elendik o halde..

Harun CAN
27.08.2010, 01:12
Kötü zeminde hiç etkili olamadı buna rağmen yattaradan çok şey yaptı.! pahalı bi yedek..Vazgeçilmez değil ama yabana atılcak adam da değil.

yigits
27.08.2010, 03:03
Oyuna sonradan girmeli.

yakarcı
27.08.2010, 03:04
bence çok iyiydi lıverpoola karşı

Fatih Özkan
27.08.2010, 03:44
Sürekli desteklerim Alan'ı ama etkisiz kaldı oyuna girdikten sonra...
Gerçi takım da bitmek üzereydi o aralar...

sefatoyer
27.08.2010, 04:25
bal yapmayan arı.

DeAgLeMaNyAq
27.08.2010, 04:50
Gökdeniz'den beri ilk defa topla bu denli hızlı dribling yapabilen bir oyuncumuz var. Hatta ligimizde de bu alanda en önde gelen oyuncular arasında yer alıyordur. Ama bu yaşa kadar sağ ayağını hiç geliştirmemiş olması oyununu çok olumsuz etkiliyor. Hadi pasları daha isabetli atma adına sol ayağına yüklemesi normal, ama böylesine profesyonel bir oyuncu gerektiğinde sağ ayağıyla da şut atmasını bilmeli. Bugün FB'de sol açık diye oynayan Stoch'a bakıyoruz sağ ayağıyla bir şut çekiyor top doksana gidiyor...

Salih Edip
27.08.2010, 07:51
diğer futbolcularında yorumlarına baktım herkes birilerini savunma peşinde selçuk süper, colman süper, ceyhun süper golü atan giray süper niye elendik o halde..

renkdaş liverpoola elendik bilmem farkında mısın ? :D

Mustafa Yılmaz.20
27.08.2010, 08:01
Alan çok hareketliydi ama Broos'un da dediği gibi hiçbir sisteme uymuyor.İlk yarı sağda Yattara, solda Burak vardı. İkinci yarı Burak sağa geçti.Alan yine sahada dolaştı.Bir-iki kere sağda gördüm, bir-iki kere ortada gördüm, nadiren solda gördüm.Hoca mı söylüyor acaba sahada "aşırı serbest" oynamasını.

Sahada kafasına göre takılıyormuş gibi bi havası var.Bir an önce kendini toparlamalı.Fenerli Stoch'tan daha yetenekli olmasına rağmen onun verdiği katkıyı hiç veremiyor.Bence bunun nedeni taktik disiplininin "sıfır" olması.Bence kendisine bi mevki bulsa daha faydalı olacak.Böyle sonsuza dek devam etmez.

Bunları dünkü Liverpool maçı için değil, genel olarak söylüyorum

Ali İhsan
27.08.2010, 08:39
Alanzinho ikinci yarının başlarında iyiydi, Liverpool'u zorladı. Bence bizim ikinci yarı dengemizi bozan Colman'ın sola geçmesiydi.

Artık bariz belli oluyor. Yattara ve Alan bizim sistemimize uymuyorlar. Muhtemelen sezon boyunca genelde yedek kalacaklar. Umarım bir şekilde faydalanmayı başarırız.

Samet KILIÇ
27.08.2010, 09:21
Alanzinho'dan takıma hiç katkı gelmiyor geleceğede benzemiyor...Ne yapıyor ben hiçbirşey anlamış değilim iki çalım atıp yatıyor...Acilen birşeyler yapılması lazım bu böyle olmaz...

Mustafa Ayazoğlu
27.08.2010, 09:26
Alanzinho basit bir şov futbolcusu.. Büyük maçlarda ağırlık kaldırabilecek bir oyuncu değil !

Onur Civelek61
27.08.2010, 09:30
Daha ne yapsın karşımızda karabükspor yoktu...

UmutBaykan
27.08.2010, 09:42
savunma yönü sıfır.

Birtan Karaman
27.08.2010, 10:05
İlk maç ve Fenerbahçe maçına göre daha hareketliydi.

maxim
27.08.2010, 10:11
Aslında bu adamı kullanacağımız yer belli... Nispeten zayıf rakiplere karşı süreceksin Alanzinho'yu dişine göre rakipleri madara edecek. Zor maçlarda oynaması pek verimli olmuyor genelde.İstisnalar var tabi.

Harun-61
27.08.2010, 10:11
Alen'den fazlasini beklemek yanlis olur, malesef...

Tatar Kemal
27.08.2010, 10:18
her ne olursa olsun kaliteli bir futbolcu. şenol hocamız alan'ın eksikliklerini giderip sisteme çok iyi adapte edecektir. geçen sezon şenol güneş geldikten sonra gösterdiği performansı kimse unutmamalı. sezonun henüz başındayız ve liverpool gibi bir devle oynadık. bursaspor'la süper kupa maçındaki futbolu bir harikaydı. bir kaç hafta geçsin alanzinho döktürmeye başlar.

ApoCaN28
27.08.2010, 10:49
Aslında bu adamı kullanacağımız yer belli... Nispeten zayıf rakiplere karşı süreceksin Alanzinho'yu dişine göre rakipleri madara edecek. Zor maçlarda oynaması pek verimli olmuyor genelde.İstisnalar var tabi.

Nokta . . .

cem arin
27.08.2010, 10:53
Dün ikinci yarida alan sahanin burakla birlikte en hareketli oyuncusuydu ve yine burakla birlikte bizi öne tasiyan yegane oyuncu! Ayrica defansif yönü zayif lafindan nefret etmeye basladim! kendimi kudurmus gibi hissediyorum bu ve benzeri klise laflari okuyunca!
Defansif yönü zayif, ofansa katki vermiyor, önlibero, ! Hayatinizda bu cümleleri duyamamis olacaktiniz,sayet ömer üründül,ridvan dilmen ve saz arkadaslarini dinlememis olsaydiniz!

Hos onlarda sizler gibi! Gidip baskalarindan alip size satiyorlar,sizler de bize!

darilmaca yok ancak saf olan kesinlikle bizler degiliz!

TSKara61
27.08.2010, 13:53

Su an ki formuylan boyle gozukuyor, ama hatirlarsak gecmisteki derbiler de Alanzinho'nun cok etkili oldugu zamanlar olmustur. Ornegin Galatasaray maclari.

Su aralar gercekten cok iyi sayilmaz, ama kadromuzda her turlu bulunmasi gerektigini dusunuyorum. Liverpool macinda da fena degildi.

Samet Yildirim
27.08.2010, 13:54
Kesinlikle iyi bir mac cikardi...

Çetocan
27.08.2010, 13:58
Cok İyi Bir Oyuncu

İlker Akçay
27.08.2010, 14:01
Ne yalan söylim dün bu yılki en iyi performansını sergiledi ama hala beğenmiyorum...

muribbi
27.08.2010, 14:05
bu adam bir looser. kaybeden olarak kalacakta. bir buçuk yılda takıma ne kazandırdı?

canna52
27.08.2010, 15:12
En önemli özelliği hızı ve iyi dripling yapması ama bir defa olsun Teoyla verkaç yapıp savunmayı delemedi .

yorumsuz6117
27.08.2010, 16:35
Yattara'dan çok daha yararlı oldu dün.

Hüseyin İlkin
27.08.2010, 16:42
Sistem gereği Alanzinho oyuna girdiğinde orta sahadan bir kuvvetli oyuncumuz eksiliyor. Colman sola geçiyor, Alanzinho forvet arkası pozisyonuna geçiyor. Alanzinho çok formda bir gününde olmadığı sürece de dengeli bütün takımlara karşı Alan'ın varlığı eksi hanemize yazılıyor.

Recep Orhan
27.08.2010, 16:48
alan kaliteli futbolcu ama çok zayıf... iç sahada kapalı savunmaları delmek için kullnılmalı böyle büyük maçların adamı değil bence.

Uğur Ö.
27.08.2010, 17:22
Engin oynamadığı zaman veya sol açık verimsizleşiyor yani ceyhun-colman-selçuk ile oynayacaksak ilk 11 e bence girmesin hiç.Tabi eski sisteme dönersek ilk 11 de oynayabilir

objek
27.08.2010, 17:48
Trabzonspor liverpoola karsi ilk yari takim oyunu oynadi ve genelde iyiydik daha sonra ne oldu yattara cikti yerine alanzinho girince bizim takimin verdigi goruntu suydu hadi kocum alanzinho takim yoruldu al su topu 3-4 kisiyi calimla at golu bizlerde seni arkadan seyredelim boyle futbol olmaz alanzinhonun artik mecaraya degil garanti pasli oyuna donmesi lazim gecen sezon yattaranin yoklugunda takimi surukleyen onemli oyunculardan biriydi ama su an genelde takimin durumu iyi kendiside siradisi iyi isler yapmak isterken olmayinca tepki aliyor biraz tek pas oynamaya calismali calimi yeri gelince atmali her topta calim atma sevdasindan vazgecmeli

Uğur Ö.
27.08.2010, 18:05
TFF nin yapmış olduğu saçma fikstür ile 4 gün de hem fb ile hemde lpool ile oynadık.Bu yüzden 2.yarı Alan girdi.Çünkü koşacak enerjileri kalmamıştı bizimkilerin.Ve tek çare topu ileri taşıyacak adam almaktı oyuna

Deniz Tosunoğlu
27.08.2010, 19:29
Demin is yerine 2 norvecli müsteri geldi. Bende Alanzinhoyu taniyormusunuz diye sordum cünkü onlar baya bi fanatik taraftarlarmis. Onlarda Alanzinhoyu avrupanin en iyi oyuncusu olarak gösterdiler. Top 10'da olmasi gereken bir oyuncu. Bende Alanzinhonun son haftalardaki ''kötü'' performansini anlattim. Onlarda dedi ki, alanzinho bazen kötü haftalari var ama bil ki alanzinho sag kanatta oynamasi lazim.

Demekki Alan sag kanatta oynamasi gerek. Cok sasirtti beni bu. Sizin düsüncelerenizi alayim lütfen.

FC-ST-PAULI-61
27.08.2010, 19:56
iyi oynadi Alan ben cok begendim

xunutulmazx
27.08.2010, 22:24
fiziki olarak zayıf görünsede kalitesi ortada. .herzaman ilkonbirde olmalı diye düşünüyorum..ayağında topu biraz daha az tıtsa çok daha iyi olacak..

Ali İhsan
27.08.2010, 22:48
Demin is yerine 2 norvecli müsteri geldi. Bende Alanzinhoyu taniyormusunuz diye sordum cünkü onlar baya bi fanatik taraftarlarmis. Onlarda Alanzinhoyu avrupanin en iyi oyuncusu olarak gösterdiler. Top 10'da olmasi gereken bir oyuncu. Bende Alanzinhonun son haftalardaki ''kötü'' performansini anlattim. Onlarda dedi ki, alanzinho bazen kötü haftalari var ama bil ki alanzinho sag kanatta oynamasi lazim.

Demekki Alan sag kanatta oynamasi gerek. Cok sasirtti beni bu. Sizin düsüncelerenizi alayim lütfen.

Bizim sola aldığımız adamların kendini savunma yöntemi bu. Solda iyi oynayan Gabric için bile bu deniyor yahu...

Alan'ı severim ama bir ortasını tutturamadı. Yattara'nın eski halleri gibi, takım oyununa adapte olamıyor, yeteneklerini gerektiğinde kullanmasını bu yaşında hala öğrenememiş olması üzücü. Yine de kadromuzda büyük bir derinlik kendisi, umarım form tutar ve faydalı olur.

yakarcı
28.08.2010, 03:22
alanzinho günün de formunda olsun ne kapalı defans kalıyo nede duvar alanzinho gününde olsun yeter kapalı defans açık defans lan alakası yok sölediklerinizin eger gününde alanzinho durdurulması imkansız gibi

yakarcı
28.08.2010, 03:24
bal yapmayan arı.
nerden bu kanıya vardınız bal yapmadıgını bal yaptıgında neden sölemiyorsunuz hayret edilecek bi yorum yapıyosunuz ?:)

yakarcı
28.08.2010, 03:26
Alan çok hareketliydi ama Broos'un da dediği gibi hiçbir sisteme uymuyor.İlk yarı sağda Yattara, solda Burak vardı. İkinci yarı Burak sağa geçti.Alan yine sahada dolaştı.Bir-iki kere sağda gördüm, bir-iki kere ortada gördüm, nadiren solda gördüm.Hoca mı söylüyor acaba sahada "aşırı serbest" oynamasını.

Sahada kafasına göre takılıyormuş gibi bi havası var.Bir an önce kendini toparlamalı.Fenerli Stoch'tan daha yetenekli olmasına rağmen onun verdiği katkıyı hiç veremiyor.Bence bunun nedeni taktik disiplininin "sıfır" olması.Bence kendisine bi mevki bulsa daha faydalı olacak.Böyle sonsuza dek devam etmez.

alan sisteme değil sistem alana uymak zorunda :D

Hakan Karadirek
28.08.2010, 03:29
alanzinho günün de formunda olsun ne kapalı defans kalıyo nede duvar alanzinho gününde olsun yeter kapalı defans açık defans lan alakası yok sölediklerinizin eger gününde alanzinho durdurulması imkansız gibi
Anlamiyorsun galiba. Alanzinhoyu durdurmassan ne yazar, sonuc koca sezonda yine 2-3 gol 3-4 assist. Su adami gozunuzde okadar buyuttunuzki, artik gercekleri bile goremez oldunuz.

Alanzinho bu takimin topcusu olamaz. Ne zaman gol ve assist sayisini en az 10 a cikarirsa, anca ozaman bu takimda tutunabilir. Yoksa iki uc calim atmakla kimseye faydasi dokunmuyor Alanzinhonun.

Alanzinho calimlari atsin, sampiyon yine bursa, fener, gs, bjk olsun. Yok oyle.

sametaydin
28.08.2010, 03:29
Aga bu adamdan bişe olmaz adam gol atmayı beceremiyor bu adam nasıl gol atacak belli değil. Bal yapmayan arı tam anlamıyla. Çalışıyor çabalıyor ama yok işte. Adam gibi topa vurduğunu göremedim ben. Bzen çok iyi oynuyor ama daha iyi olmalı bu haliyle sezon sonuna kadar gidemez.

mehmets61
28.08.2010, 03:30
ne yaparsa yapsın kaleye şut çekmesin...

ph=61
28.08.2010, 03:34
Burak'ın bir kaç çalım attıktan sonra ceza sahası çizgisine kadar gelip, kalenin tam karşısında olmasına rağmen anlamsız bir şekilde topuk pası çıkardığı pozisyonda acaba Alan o topa ayıp olmasın diye mi vurdu ? Çok merak ediyorum, Alan cevaplarsan sevinirim :)

Armağan Dere
28.08.2010, 03:36
Burak'ın bir kaç çalım attıktan sonra ceza sahası çizgisine kadar gelip, kalenin tam karşısında olmasına rağmen anlamsız bir şekilde topuk pası çıkardığı pozisyonda acaba Alan o topa ayıp olmasın diye mi vurdu ? Çok merak ediyorum, Alan cevaplarsan sevinirim :)

artı bir de 1-1'ken kaçırdığı gol dillere destan kalenin dibinden...atsa 2-1 olacaktı...belki eleyebilirdik liverpool'u

yakarcı
28.08.2010, 03:38
bu adam bir looser. kaybeden olarak kalacakta. bir buçuk yılda takıma ne kazandırdı?
2008 gs ye 1 gol lig maçı
2008 kocaeliye 1 gol lig maçı
2008 eskişehire 2 gol lig maçı
2009 ankaragücü 1 gol 1 asist (türkiye kupası)
2009 sivasspor 2 asist lig maçı
2009 antalyaspor 1 gol (türkiye kupası)
2009 gaziantepspor 1 gol lig maçı
sayısızca ara pası
sayısızca çalım
vee devamı da gelecek merak etme en azından futbolu çirkinleştirmiyo sen kimi begeniyosun sence

Hakan Karadirek
28.08.2010, 03:39
Bir yanda "yildiz" oyuncumuz Alanzinho, bir yandanda avatarindaki kara bogamiz Unal Karaman. Acaba Unal Karamanin ismi zamaninda Alanzinho olsaydi bizde oynarmiydi ?

Hakan Karadirek
28.08.2010, 03:40
2009 sivasspor 1 asist lig maçı
sayısızca ara pası
sayısızca çalım
vee devamı da gelecek merak etme en azından futbolu çirkinleştirmiyo sen kimi begeniyosun
7 gol 2 assist, vay be. Sayisiz calim vay be. Sonuc 5.cilik.

ph=61
28.08.2010, 03:40
Bir yanda "yildiz" oyuncumuz Alanzinho, bir yandanda avatarindaki kara bogamiz Unal Karaman. Acaba Unal Karamanin ismi zamaninda Alanzinho olsaydi bizde oynarmiydi ?

O takımda Alan'ın adı, Barış Memiş olurdu.

yakarcı
28.08.2010, 03:46
7 gol 2 assist, vay be. Sayisiz calim vay be. Sonuc 5.cilik.
merak etme bu yıl şampiyon olcaz inş bakalım ne diceksin alan hakkında

yakarcı
28.08.2010, 04:40
harikasın alan böle devam et

tslover
28.08.2010, 12:30
Ne olursa olsun Alan kaliteli bir oyuncudur buna kimse itiraz edemez.Liverpool'a karşı kim ne kadar oynuyor da Alan ne kadar oynasın.gerçi genede zaman zaman çok iyi işler yaptı

Bdeniz_61
28.08.2010, 12:33
Ondan sadece bir gol atmasını ya da pozisyon yaratıcak bir pas bekliyorum.Belki o zaman açılır.Alan'a karşı fazla bir beklenti içine giremiyorum malesef.

Birtan Karaman
28.08.2010, 13:08
Bu sezona pek iyi başladığı söylenemez Alanzinho için. Ama yetenekleri göz ardı edilip saçma sapan laflar atılmamalı.

Hakan Karadirek
28.08.2010, 16:42
merak etme bu yıl şampiyon olcaz inş bakalım ne diceksin alan hakkında
Elestirmesini bildigim gibi ozur dilemesinide iyi bilirim, sen merak etme :)

Birtan Karaman
28.08.2010, 18:05
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs129.ash2/39778_422933532726_600362726_5361704_2918151_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=5354545&id=600362726)

:)

Mustafa Ayazoğlu
28.08.2010, 18:29
2009 sivasspor 2 asist lig maçı
sayısızca ara pası
sayısızca çalım
vee devamı da gelecek merak etme en azından futbolu çirkinleştirmiyo sen kimi begeniyosun sence

Attığı goller gerçekten şık goller, ancak onun pozisyonda oynayan 10 numara futbolcular 10-12 gol atar.. 10-12 gollükte de asist yapar..

1,5 sezonda 5 gol atmış :)

Cihan
29.08.2010, 18:40
yarınki maç seni maçın avarel

Emrah KabuL
30.08.2010, 22:24
Rezilsin be arkadaş.. 2 metrelik mesafeden bile karı gibi vuruyorsun topa.

Nihal Ayvaz
30.08.2010, 22:50
Maçı mahvettin bravoo sana!!!!

Vkgz
30.08.2010, 23:08
Bank asyada zor oynar.

Mustafa Ayazoğlu
30.08.2010, 23:11
Alanzinho, kendisini gösterebileceği bir maçta bile oynayamadın.. hangi maç oynayacak merak ediyorum !!

Harun-61
30.08.2010, 23:12
2 tane net pozisyon
hatta %100000 !

ben bile atardim ya!

Uğur Ö.
30.08.2010, 23:28
Ayak kasları koskocaman 0 senin yüzünden 2 puan kaybettik.

mehmets61
30.08.2010, 23:29
topa vurmayı bilmiyor arkadaş kesinlikle yedek kalmalı.kaç maçtır rezil oynuyor.

AYYILDIZ
30.08.2010, 23:30
Berbat demek komik olur oynadigi futbol falan degildi.

unique
30.08.2010, 23:30
Yahu nasıl kaçar o iki pozisyon, insan birini atar en azından.

Atakan
30.08.2010, 23:31
Ettin içine.

yakarcı
30.08.2010, 23:31
eleştirin siz sanki atardınız o golleri

hamucera
30.08.2010, 23:32
yazık oldu gerçekten geçen sene yeniden doğuş diyorduk ama bu senede yeniden bitiş olacak sanki

Hürgün Aygün
30.08.2010, 23:33
Yazıklar olsun ya kaç pozisyonu göz göre göre harcadı!

Uğur Ö.
30.08.2010, 23:34
Saçmalama artık adamı korumak için kendini komik durumlara düşürüyorsun.Bütün poziyonlarda karı gibi vurdu topa.Kaleci yok kalede aşıracağına yerden vuruyor.Mental olarak '0' Alanzinho rehabilatasyon görmesi lazım

Nihal Ayvaz
30.08.2010, 23:35
Şanssızlık değil bariz isteksizlik!

Erbay
Alanzinhol bu ne hal rezildin hiç kusura bakma.

yakarcı
bakıyorumda eleştiriyi abartmayın yarın iki gol atar süper topçu ilan edersiniz bugün adamaz topçu degil derseniz

Deniz Tosunoğlu
arkadasim alan, ilk kez yaziyorum: kötü oynadin kusura bakma..

unique
30.08.2010, 23:36

Hocam trilyonları götüren o, biz değil. Bi zahmet atsın o iki pozisyondan birini artık.

yakarcı
30.08.2010, 23:36
Şanssızlık değil bariz isteksizlik!
isteksiz olsaydı o topu oraya kadar süremezdi bence

Samet Berber
30.08.2010, 23:37
1 gün kaldı transferin kapanmasına , bir alıcı bulabilsek bari ..

Alan bu takımın oyuncusu olamayacağını bugün bir kez daha gösterdi ..

mehmets61
30.08.2010, 23:37
topa vurmaya mı korkuyor anlamadım ki arkadaş kaleci öne çıkmış diyor ki bana aşırtma gol at o hale yerden vuruyor.hiç yapamadın çalım at kaleciye.burak alanzinho ikisinede dayanamıyorum...

hamucera
30.08.2010, 23:38
isteksiz olsaydı o topu oraya kadar süremezdi bence

yakarcı, zamanında Umut'u öyle eleştirdin ki iyi oynadığında bile eleştirdin, mümkünse biraz da Alanı eleştir bu maç batırdı resmen,

2 tane net pozisyonu yedi ve o pozisyonlar bizim gelibiyetimizi yedi

yakarcı
1 gün kaldı transferin kapanmasına , bir alıcı bulabilsek bari ..

Alan bu takımın oyuncusu olamayacağını bugün bir kez daha gösterdi ..
çok komik olmaya başlıyosunuz gerçekten

Hüseyin İlkin
Geçen haftalarda Alanzinho'nun varlığı oyun içinde Colman'ı sola itiyordu, ikisi birden kötü performans sergiliyordu böyle olunca ama Ceyhun ve Selçuk idare ediyordu işin savunma kısmını.

Bugün ise, Colman ve Selçuk ikilisi idare edemedi Alanzinho'lu kadroyu. Colman'da kötüydü zaten. Maça başladığı forvet arkası, devam ettiği sol çizgide sıfır katkıyla oynadı.

Bu senenin hayal kırıklığı ve çok net sırıtıyor. Alanzinho'nun varlığı takımın düzenini çok net bozuyor.

Taner Uykuçeken
Bu adamın toplara vurmada bir problemi var, topa sert vurunca topun canının acıyacağınımı düşünüyor ne

Emrah KabuL
30.08.2010, 23:39
Defans yapan takımlara karşı bir şey yapamazsın.. Antalya gibi 3 forvetle sahaya çıkıp ofansif bir futbol oynayan takıma karşı da yokları oynadın.. yok arkadaş yok.. senle olacak iş değil bu..

Uğur Ö.
30.08.2010, 23:39
Alanzinhoyu severim yetenekli topçu ama bu sene fizik olarak rezil bir durumda mental olarakda öyle.Geçen seneki Alan olsaydı topu aşırır atardı golü.

Bu adamın bukadar uyuşuk gol kaçıramaya hakkı yok bu yüzden kesinlikle birşeyler yapmak lazım.

bordo(61)mavi
30.08.2010, 23:41
nerdesin 4-5 maçtır anlamadım nerdesin??? Nasıl karşı karşıya kaldığın pozisyonda aşırtma yapmassın. Çok kötüsün çoooookkk... Anlaşıldı bu senede senden kafayı yiyecez!!!!:mad:

hamucera
30.08.2010, 23:41
temerhana özel,

Umut Alanzinho'ya mükemmel pas attı ama Alan topa vurmaya korktu heralde ve Trabzonspor'u bir golden etti,

hiç alakası yokken Umut başlığına yazmıştı buna benzer

mehmets61
30.08.2010, 23:42
ne isteksizligi adam beceriksiz son vuruşlarda.hele uzaktan(uzaktan dedigim ceza yayının ordan)şutları etkisiz.sanki yeni yürümeyi ögrenen çocuga şut çektirirsinya o kadar zayıf.

Özge
Çok kötüydü çok.Puan kaybının en büyük sorumlusu.

[KAPLAN]
Alanzinho (yine) mükemmeldin ! Seni görmeyen gözler utansın ?!

blackrain61
Berbat oynadi, ama takimda ayak kalan kac kisi vardi ki sadece. Bir Onur, bir Egemen baskada isim aklima gelmiyor.

yakarcı
30.08.2010, 23:43
Maçı mahvettin bravoo sana!!!!
alanzinho maçı mahvet medi alanzinho çıktıktan sonrada bir varlık gösteremedi tek bir oyuncuya bunu yüklemek olmaz böle acımasızca eleştirmeyin lütfen

yakarcı
30.08.2010, 23:44
Çok kötüydü çok.Puan kaybının en büyük sorumlusu.
ne alaka puan kaybının en büyük sorumlusu oluyo ?

sefatoyer
30.08.2010, 23:45
bal yapmayan arı,hiç bir faydası yok
ama bizim taraftara canıyla savaşan değil şovmen topçu yaranıyo,bişey demeyim ben..

DeAgLeMaNyAq
30.08.2010, 23:46
Geçen haftada aynı şeyi yazdım. Hadi sağ ayağını hiç geliştirememiş, ama onca cambaz hareketleri yapmayı bilen adam nasıl topa vurmayı beceremiyor anlamak mümkün değil...

Erbay
30.08.2010, 23:46
yakarcı naber :D

Mert Oğuzlu61
30.08.2010, 23:47
şu zamana kadar ağır bir eleştiri yapmadım ama olmuyor, alan yaktı bizi bu maç bence... takım olarak kötüydük onur ve jaja dışındakiler sahada rezil bir top oynadı... ama bu maçları kazanmak önemlidir işte bursa mesela adamlar buldumu kaçırmıyor atıyor bizim alanzinho %100 2 fırsatı değerlendiremiyor ee kötü olduğumuz maçlarıda kazanmamız lazımki zirveye oynayalım...

alanzinho ne gol atıyor nede asist yapıyor maalesef bu sezon yere çakıldı, hemde çok sert..!

yakarcı
bal yapmayan arı,hiç bir faydası yok
ama bizim taraftara canıyla savaşan değil şovmen topçu yaranıyo,bişey demeyim ben..
o zaman senin en begendiğin topçu atsaydı kafa golü luganonun ligde 2 golü var egemenide görelim ozaman kafa toplarında böle alanzinho yu sadece eleştirerek diğer oyuncuları aklayamassın

Mustafa Yılmaz.20

Aynı şeyleri düşünüyorum.Şu haliyle 11 i hiç hak etmiyor.Teo önde Jaja arkada oynayacak gibi duruyor.

hamucera
yakarcı sınırsız savunmaya geçmiş,

yakarcı bende memnun değilim bu halinden çok daha iyi olmasını isterim ama bu maç çok kötüydü, 2 tane net gol pozisyonu harcadı kaleci ile karşı karşıya

Hakan Karadirek
Lisansini al, GIT.

yakarcı
30.08.2010, 23:48
yakarcı naber :D
iyi senden naber :)

muribbi
fason sambacı.

ilhan
Geçen hafta "kötü" demek içimden gelmiyordu. Bu akşam "çok" kötüydü. Gerçi takım olarak kötüydük. Ama ben Alanzinho başlığında bu gecenin sinirini atacağım. Çünkü gol pozisyonlarında o vardı ve atamadı!

Miraç Atalay Çiftçi
30.08.2010, 23:50
İnsiyatif almaktan kaçınan, yaratıcılığını ortaya koymak yerine şovu ön plana çıkaran yapıdasın.
Olmaz böyle!

yakarcı
30.08.2010, 23:50
yakarcı sınırsız savunmaya geçmiş,

yakarcı bende memnun değilim bu halinden çok daha iyi olmasını isterim ama bu maç çok kötüydü, 2 tane net gol pozisyonu harcadı kaleci ile karşı karşıya
kaçırmış olabilir fakat diğer oyuncular nerdeydi alanzinho yu eleştiririm kötü olabilir gol vuruşunda fakat 1 oyuncuya yüklemek suçu olmaz

yakarcı
30.08.2010, 23:52
Lisansini al, GIT.
colmanda gitsin birlikte alanzinholan nasıl olur :D fakat alanzinho yu eleştiriyosunuz ama takım olarak bişe yaptıkmı bu akşam

Hakan Karadirek
30.08.2010, 23:53
Yakarci Alanzinho Savunma Bakanligi.

yakarcı
Aynı şeyleri düşünüyorum.Şu haliyle 11 i hiç hak etmiyor.Teo önde Jaja arkada oynayacak gibi duruyor.
bencede teo da jaja da hak etmiyo 11 nasıl bir düşünce

hamucera
kaçırmış olabilir fakat diğer oyuncular nerdeydi alanzinho yu eleştiririm kötü olabilir gol vuruşunda fakat 1 oyuncuya yüklemek suçu olmaz

o zaman sorarım sana neden sürekli sadece Umut'a yüklenip durdun geçen sene,

sefatoyer
30.08.2010, 23:54
o zaman senin en begendiğin topçu atsaydı kafa golü luganonun ligde 2 golü var egemenide görelim ozaman kafa toplarında böle alanzinho yu sadece eleştirerek diğer oyuncuları aklayamassın
sen benim beğendiğim adamla bu adamı kıyasladığın an karneni doldurdum senin,boş konuşmaya gerek yok!!

Hakan Karadirek
colmanda gitsin birlikte alanzinholan nasıl olur :D fakat alanzinho yu eleştiriyosunuz ama takım olarak bişe yaptıkmı bu akşam
Takim duzelecekse gitsinler. Ben renklere asigim, futbolculara degil.

Ahmet Faruk
Peş peşe 5. maçında da yokları oynadı efendi.
Ah ne olurdu sağ tarafta oynamak isteyen sen olsaydın....

yakarcı
Yakarci Alanzinho Savunma Bakanligi.
evet Alanzinho savunma bakanlıgı varmı diyecen

Hakan Karadirek
30.08.2010, 23:55
Ben diyecegimi yuzune karsi derdimde, dua et gurbetteyim. Klavye delikanliligindan hic hoslanmam, bu boyle biline ;)

yakarcı
30.08.2010, 23:56
o zaman sorarım sana neden sürekli sadece Umut'a yüklenip durdun geçen sene,
yanlış yaptıgımın farkına vardım bu yıl

sefatoyer
yakarcı kelle savunma bu takımın taraftarı isen renk savun
bu adamı sevebilirsin ama bu takımın üstüne geçmişse burda işin yok!!
eleştirmesini bil!!

yorumsuz6117
Bari %100'lük golleri at.

Cengiz Çubukcu
30.08.2010, 23:57
bari o pozisyonları değerlendirseydin be Alan!! oyun olarak da diplerde gol vuruşu olarak da... geldiğinden beri en kötü oyunlarından birini oynadı...

Uğur Ö.
Yakarcı oyuncuyu sevebilirsin hatta kör olacısına ama bukadar formsuzken yapma bukadar koruma

Misina
Değerlendiremediği 2 pozisyon maçın en net pozisyonlarıydı.Biran önce toparlanması lazım.Çok kötüydü.

yakarcı
Ben diyecegimi yuzune karsi derdimde, dua et gurbetteyim. Klavye delikanliligindan hic hoslanmam, bu boyle biline ;)
ya söle ya sus yorum yapma bence :)

Uğurtan
30.08.2010, 23:58
Bu vatandaş sahada ne işe yarıyor ciddi merak içerisindeyim tam 1 senedir..

Fantezilerini kaldırıyorduk ama 2 puana sebebiyet vermen henüz olmamıştı..

Hiçbir şekilde çeke ne yazdığına bakmıyorum herhangi birşey veren varsa direkt bu vatandaşı satın..

Umut'u pazarlayacağınıza.. Gıkım çıkmaz , alkışlarım..

hamucera
yakarcı sen savun savunmana birşey demiyorum, ama en azından şunu yazabilirsin o golleri atması lazımdı ve malesef kötüydü bunu yazmanı beklerdim açıkçası

Erbay
iyi senden naber :)

İyilik sağlık :D Alanzinho da bizim gibi "iyi" olsa başka bir şey istemeyeceğim.

yakarcı
30.08.2010, 23:59
yakarcı kelle savunma bu takımın taraftarı isen renk savun
bu adamı sevebilirsin ama bu takımın üstüne geçmişse burda işin yok!!
eleştirmesini bil!!
yok ben tek bir futbolcunun üzerine atılması hoş değil takım kötüydü bence sadece alanzinho işi değil bu bilmem anladınızmı

Mustafa Yılmaz.20
30.08.2010, 23:59
ne alaka puan kaybının en büyük sorumlusu oluyo ?
2 tane karşı karşıya kaçırırsa puan kaybının en büyük sorumlusu olur.

Eğer 18 e girerse, oynadığı oyundan değil, yeteneğinden dolayıdır.Haftalardır dökülüyor

Hakan Karadirek
31.08.2010, 00:00
ya söle ya sus yorum yapma bence :)
Bos bir herifi savunan bi cocuk yuzunden ceza yemek istemiyorum :cool:

Hürgün Aygün
31.08.2010, 00:01
yok ben tek bir futbolcunun üzerine atılması hoş değil takım kötüydü bence sadece alanzinho işi değil bu bilmem anladınızmı
Alanzinho bariz gol şansını değerlendirse kazanır mıydık?

Evet..

İlker ToSun
maçı izlerken etrafımda "yalanzinho" lafları söylendi (yine bir zamanlar olduğu gibi)

ama ne yazıkki artık bu akşam dönüp savunamadım seni

yedek kalma vaktin çoktan geldi

artık yerini jaja'ya bırakmanı bekliyorum

yakarcı
yakarcı sen savun savunmana birşey demiyorum, ama en azından şunu yazabilirsin o golleri atması lazımdı ve malesef kötüydü bunu yazmanı beklerdim açıkçası
evet atması lazımdı fakat atamadı .....futbolda bunlar oluyo alanzinho atması lazımdı ama olmadı malesef gerçekten çok üzüldüm ama futbol işte

sefatoyer
31.08.2010, 00:03
bırak Allah aşkına ya!!

Mustafa ÖZDEMİR
31.08.2010, 00:05
ilk yarıdaki pozisyonda plase vurmaması gerekirdi...

Emrah KabuL
31.08.2010, 00:06
yakarcı Alanzinho'yu savunmaktan, Umut başlığına yetişemiyor :)

Hakan Karadirek
31.08.2010, 00:06
yakarci Umut basligina transfer oldu.

Alptuğ
31.08.2010, 00:07
mağlubiyeti alana yüklemek yanlış olur takımımız kötüydü
evet 2 tane net gol yapması gerekenleri kaçırdı
ama her an herşey beklenir alanzinhodan

Uğur Ö.
31.08.2010, 00:07
Bence yakarcı maçı bile izlemedi :)

Cafer Bulur
31.08.2010, 00:08
Tam bir hali saha topcusu,yarim marim degil.

Bu haliyle hali sahada bile zor gol atar bu adam.

Hakan Karadirek
31.08.2010, 00:09
Ben heran birsey beklemek istemiyorum. Ben karsi karsiya kaldiginda, 4,5 milyon euro saydigimiz adamin, gol atmasini istiyorum.

Tangerine Dream
31.08.2010, 00:11
O pozisyonda erkenden vurdu, topu biraz daha sürmesi gerekirdi, hatta kaleciyi de çalımlayabilirdi. Ama Yattara gibi çok güçsüz. Bu haliyle kesinlikle ilk 11'de başlamamalı.

Fatih Özkan
31.08.2010, 00:12
Savunduk zamanında ama bu maçta savunulacak hiçbişe yapmadın...
Kaçırdığın 2 pozisyon da buna eklenebilir...

Uğurtan
31.08.2010, 00:12

Ben 1 senedir olumlu birşeyine çok çok az rastladım nedense..

Hala söylüyorum bu adam bizde oynayabilecek bir adam değil..

Hele hele bu sistemde oynayabilecek adam hayatta değil..

Serdær
31.08.2010, 00:13
Tel Tel dökülüyor ne yazık ki ..

futbalski60
31.08.2010, 00:14
Savunulacak bir tarafı yok malesef.

Ali Tunahan Güllü
31.08.2010, 00:14
Malesef Alan hiç birşey yoktu olumlu olarak yaptığın.
2 gol kaçırmanda cabası.
Anlamıyorum ne oldu sana oyuna hiçbir katkın yok 2 maçtır.

Alptuğ
31.08.2010, 00:15
Ben heran birsey beklemek istemiyorum. Ben karsi karsiya kaldiginda, 4,5 milyon euro saydigimiz adamin, gol atmasini istiyorum.

tercih meselesi
bugün alan kaçırır
yarın ja ja
yarından sonra umut
..............sonra teo
hepsinde onlara verdiğimiz paraların hesabını yapamayız
umutlu olmak tarfındayım her zaman

Fatih Özkan
31.08.2010, 00:18
Umutlu olalım elbette...
Yeter ki iyi oynasın...
Ama bugün eleştirilmeyi haketti...

Emrah KabuL
31.08.2010, 00:18
Antalya değil de Konya gibi bir takımla oynasaydık; rakip oynatmadı,geniş alan bulamadı diyecek olanlar vardı.. fakat rakip Antalya olunca artık hiçbir bahaneleri kalmadı.. bu arkadaş bir de Türk Milli Takımı için oynayabilirim diyor.. sen önce kendi takımına ufacık bir katkıda bulun.. 35'lik Ceyhun'un performansı bile daha iyi şuan.

Cafer Bulur
31.08.2010, 00:20
Yok mu bir alicisi?

2 milyon euroya düsünülmeden gönderirdi bizim yönetim ama talibi yok herhalde....

ilhan
31.08.2010, 00:28
Bu maçtan sonra eleştirilmesini anlarım. Ama Umut Bulut başlığında "Trabzonspor forması giyen herkese sahip çıkmalıyız" hezeyanları ile savunma mekanizması çalıştıran insanların bunu başka başlıklarda yapmamasını anlayamıyorum.

Evet bu maçta kötüydü. Bunda herkes hemfikir. Ama bir başka başlıkta "Trabzonspor forması giyen futbolculara destek olmalıyız" deyip başka bir başlıkta bel altı dalmak çok ama çok çelişkili oluyor.

Bu her futbolcu için geçerli bir durum. Eğer saygı formaya ise bunların hepsi giyiyor. Formayı terlettikleri sürece sahip çıkacaksak hepsine çıkacağız ya da işimize gelene veyahut sevdiklerimize. Şahsen sırf bu nedenle Burak Yılmaz, Tolga Zengin başlıklarına uğramıyorum. Sırf bizim formalarımızı terletiyorlar diye.

Kadir
31.08.2010, 00:32
Alan toparla kendini. Yeteneklerini sayısal katkı yapacak şekilde yansıt artık.

Fatih Özkan
31.08.2010, 00:32
Bu maçtan sonra eleştirilmesini anlarım. Ama Umut Bulut başlığında "Trabzonspor forması giyen herkese sahip çıkmalıyız" hezeyanları ile savunma mekanizması çalıştıran insanların bunu başka başlıklarda yapmamasını anlayamıyorum.

Evet bu maçta kötüydü. Bunda herkes hemfikir. Ama bir başka başlıkta "Trabzonspor forması giyen futbolculara destek olmalıyız" deyip başka bir başlıkta bel altı dalmak çok ama çok çelişkili oluyor.

Sonuna kadar katılıyorum...

Anıl Caner
31.08.2010, 00:33

Bu her futbolcu için geçerli bir durum. Eğer saygı formaya ise bunların hepsi giyiyor. Formayı terlettikleri sürece sahip çıkacaksak hepsine çıkacağız ya da işimize gelene veyahut sevdiklerimize. Şahsen sırf bu nedenle Burak Yılmaz, Tolga Zengin başlıklarına uğramıyorum. Sırf bizim formalarımızı terletiyorlar diye.

Alanzinho'yu hiç tutmayan, beğenmeyen birisi olmama rağmen

sonuna kadar

+1967

p.s: mesajları muhabbetleri okumadım. kimi kapsadığını da bilmiyorum bu ifadelerin ancak genel anlamda fikre katılıyorum.

Emrah KabuL
31.08.2010, 00:33
Her maçtan sonra 'evet bu maç kötüydü' diyenler çoğaldı..

Keşke iyi oynasa, takıma katkı yapsa da bizler de,evet bugün iyiydi diyebilsek.

Cengiz
31.08.2010, 00:34
En azından deniyor adam sorumluluk alıyor, sahada dolaşmasından iyidir benim gözümde

Armağan Dere
31.08.2010, 00:36
Bu takımda yerin yok..bu kadar net..ocakta kendisine yol verilmelidir..

renegat61
Şöyle diyim Trkiye kupasında ankaragücüne
O asıtymayı atan oyuncudan bügün O pozisyonda asırtmasınıı beklerdim..
Ayrıca alanzinho form düsüklüyü yasıyor olur böle şeyler.
liverpool macındada göz kamastırıyordu unutulmamalı nasıl tarafttarsınız 1 macla adamı yolladınız..

Ahmet Faruk
Adam son 5 maçtır dökülüyor.
Zorla mı oynuyorsun arkadaş, bu ne ya.
Yok yere 4 kişinin arasına dalmalar, pas atıp takımı atağa kaldırmak varken kendi etrafına dönmeler...

En çok, ikinci yarıda karşı karşıya kaçırdığı pozisyondan sonra topu tekrar yakalayıp kale sahasının kenarında öyle beklemesine kızdım bu akşam.
Tamam gol kaçar, nihayetinde karşındaki armut toplamıyor. 2 tane top çıkarttı adam. İyi de sen ne bekliyorsun kenarda...

Cengiz
31.08.2010, 00:39
Adam son 5 maçtır dökülüyor.
Zorla mı oynuyorsun arkadaş, bu ne ya.
Yok yere 4 kişinin arasına dalmalar, pas atıp takımı atağa kaldırmak varken kendi etrafına dönmeler...

En çok, ikinci yarıda karşı karşıya kaçırdığı pozisyondan sonra topu tekrar yakalayıp kale sahasının kenarında öyle beklemesine kızdım bu akşam.
Tamam gol kaçar, nihayetinde karşındaki armut toplamıyor. 2 tane top çıkarttı adam. İyi de sen ne bekliyorsun kenarda...

bu adam dökülüyorsa eğer, colman ve yattara ne oluyor onu anlamadım

sorumluluk alıp denemese hata da yapmayacak , colman gibi sahada yürüse daha mı iyi

Emrah KabuL
31.08.2010, 00:40
Neyi deniyor arkadaş..

Adama al da at dercesine 2 tane gollük pas geldi..

Ha bir ara 3 kişiyi peşine taktı onda da topu kaptırdı zaten.. bunun dışında maç içerisinde hiçbir sorumluluk almadı..

Hakan Karadirek
31.08.2010, 00:40
Şöyle diyim Trkiye kupasında ankaragücüne
O asıtymayı atan oyuncudan bügün O pozisyonda asırtmasınıı beklerdim..
Ayrıca alanzinho form düsüklüyü yasıyor olur böle şeyler.
liverpool macındada göz kamastırıyordu unutulmamalı nasıl tarafttarsınız 1 macla adamı yolladınız..
Liverpool macinda naptida goz kamastirdi ? Gol/assist yaptida bizmi gormedik ?

Hakan Karadirek
31.08.2010, 00:42
bu adam dökülüyorsa eğer, colman ve yattara ne oluyor onu anlamadım

sorumluluk alıp denemese hata da yapmayacak , colman gibi sahada yürüse daha mı iyi
Hep ayni, hep ayni. Bu boyleyse, bunlar nasil. Onlar bundan daha berbat. Tamam, kimse itiraz etmiyor, onlarda berbatti. Fakat bir adamin yetersiz oldugunu soylemek bu kadar zor olmasa gerek.

Bak, bende soyluyorum iste. Bugun sahanin en kotusu Colman ile Alanzinhoydu.

ilhan
31.08.2010, 00:42
Lig artık başladı. Şenol hocanında sıklıkla dile getirdiği gibi "Yola bu futbolcularla devam edeceğiz." O zaman bizlere düşen isim, mevki, konum ayırmadan hepsine sezon boyunca destek olmak. Evet Alanzinho kötüydü. Hoca buna göre bir önlem alır. Haftaya oynatmaz. Ne zaman hazır olduğunu düşünürse o zaman oynatır.

Ama bizler her hafta takımdan bir futbolcu kovuyoruz. İsimlerimiz önemli değil, hepimiz yapıyoruz. Bu akşam kızarız, bir başka maçta yıldızı parlar seviniriz. Bu adamlar artık sezona başladılar ve bizlerin ilk işi destek. Eleştirelim, kızalım. Ama "defol, yerin yok bu takımda, yürü git len" tarzı yorumlar bizlere pek fayda sağlamaz. Biri çıkar kötüydü der, diğeri çıkar iyiydi der. Sonra inatlaşmalar, inceden inceden laf sokmaya çalışlamar alır başını gider.

Fenerbahçeyi yenen takımda buydu, Liverpool'a kök söktüren takımda... Süper kupa maçında Bursaspor'u eze eze yenden takımda...

Zorlu bir süreçten geçtik. 7 günde 3 zorlu maç oynadık. Hatta Liverpool maçında nefesimiz yetmediği için turdan olduk belki de... Bunları salt olarak Alanzinho'yu ya da bu akşamki kötü oyununu savunmak için söylemiyorum.

Ama bu adamlara güvenmesek bile inanmamız gerekiyor. Sadece Alanzinho mu kötüydü bu akşam? Kaç kişi Yattara'yı, Colman'ı, Cale'yi, sonradan giren Burak'ı, bildiğimizin dışında tutuk oynayan Umut'u, Liverpool maçında müthiş oynayan ama bu maçta kritik hatalar yapan Giray'ı beğenmiştir?

Bu akşam kimler iyiydi bizden diye soru sorsak birbirimizi bir elin parmak sayısını geçmez sayacağımız adamlar. Bu haftaki puan kaybının telafisi olur. Ligin başındayız.

*

Ama her maç sonrası "skora ya da sonuca endeksli" tutumumuzu değiştirmezsek daha çooook naralar atarız şampiyonuz diye. Zorlu bir maratonun içindeyiz. Kadroya takviye yapılmadığı sürece bu adamlar takımımızı taşıyacaklar.

Beğenmediğimizde dile getirip, eleştiririz fakat yola çıktıktan sonra "senin yerin yok bu takımda" demek ne bize, ne futbolcuya ne de takıma bir şey kazandırmaz.

Tekrarlıyorum, salt olarak Alanzinho'yu ve bu akşamki kötü oyununu savunma adına yazmadım. Genel olarak düşüncemi belirttim. Benim düşüncem. Katılanlar olur, katılmayanlar olur bilemem ama ben Trabzonspor ismini ve mücadele eden futbolcuları bu gözle izliyor, destekliyorum.

Cengiz
31.08.2010, 00:43
tamam denemiyor, koşmuyor

colman'dan bile kötüydü bugün, hadi vurun öldürün adamı

Emrah KabuL
31.08.2010, 00:44
Trabzonspor tarihinde takımına bu kadar az katkı yapıp da el üstünde tutulan başka bir oyuncu görmemişizdir sanırım.. asist yok, gol yok.. peki ne yapıyor da sadece son 2 maçtır kötü diyebiliyoruz ?

Cengiz
31.08.2010, 00:47
Trabzonspor tarihinde takımına bu kadar az katkı yapıp da el üstünde tutulan başka bir oyuncu görmemişizdir sanırım..

yattara'dan bahsediyorsun bence :)

M.S.SOFU
31.08.2010, 00:48
çıldırttın beni çıldırttın

bir an önce toparlan

ve şenol hocam:lütfen performansı düşen oyuncuların üzerine gidip inat etme durum daha da kötü oluyor

Anıl Caner
31.08.2010, 00:51
Lig artık başladı. Şenol hocanında sıklıkla dile getirdiği gibi "Yola bu futbolcularla devam edeceğiz." O zaman bizlere düşen isim, mevki, konum ayırmadan hepsine sezon boyunca destek olmak. Evet Alanzinho kötüydü. Hoca buna göre bir önlem alır. Haftaya oynatmaz. Ne zaman hazır olduğunu düşünürse o zaman oynatır.

Ama bizler her hafta takımdan bir futbolcu kovuyoruz. İsimlerimiz önemli değil, hepimiz yapıyoruz. Bu akşam kızarız, bir başka maçta yıldızı parlar seviniriz. Bu adamlar artık sezona başladılar ve bizlerin ilk işi destek. Eleştirelim, kızalım. Ama "defol, yerin yok bu takımda, yürü git len" tarzı yorumlar bizlere pek fayda sağlamaz. Biri çıkar kötüydü der, diğeri çıkar iyiydi der. Sonra inatlaşmalar, inceden inceden laf sokmaya çalışlamar alır başını gider.

Fenerbahçeyi yenen takımda buydu, Liverpool'a kök söktüren takımda... Süper kupa maçında Bursaspor'u eze eze yenden takımda...

Zorlu bir süreçten geçtik. 7 günde 3 zorlu maç oynadık. Hatta Liverpool maçında nefesimiz yetmediği için turdan olduk belki de... Bunları salt olarak Alanzinho'yu ya da bu akşamki kötü oyununu savunmak için söylemiyorum.

Ama bu adamlara güvenmesek bile inanmamız gerekiyor. Sadece Alanzinho mu kötüydü bu akşam? Kaç kişi Yattara'yı, Colman'ı, Cale'yi, sonradan giren Burak'ı, bildiğimizin dışında tutuk oynayan Umut'u, Liverpool maçında müthiş oynayan ama bu maçta kritik hatalar yapan Giray'ı beğenmiştir?

Bu akşam kimler iyiydi bizden diye soru sorsak birbirimizi bir elin parmak sayısını geçmez sayacağımız adamlar. Bu haftaki puan kaybının telafisi olur. Ligin başındayız.

*

Ama her maç sonrası "skora ya da sonuca endeksli" tutumumuzu değiştirmezsek daha çooook naralar atarız şampiyonuz diye. Zorlu bir maratonun içindeyiz. Kadroya takviye yapılmadığı sürece bu adamlar takımımızı taşıyacaklar.

Beğenmediğimizde dile getirip, eleştiririz fakat yola çıktıktan sonra "senin yerin yok bu takımda" demek ne bize, ne futbolcuya ne de takıma bir şey kazandırmaz.

Tekrarlıyorum, salt olarak Alanzinho'yu ve bu akşamki kötü oyununu savunma adına yazmadım. Genel olarak düşüncemi belirttim. Benim düşüncem. Katılanlar olur, katılmayanlar olur bilemem ama ben Trabzonspor ismini ve mücadele eden futbolcuları bu gözle izliyor, destekliyorum.

Şu yazıyı forum kuralarına koyalım.

Okuyup kabul edenler üye olabilsin.

Emrah KabuL
31.08.2010, 00:51
yattara'dan bahsediyorsun bence :)

Yattara Fener maçında ki 2 golümüz de başroldeydi.. Peki ya Alanzinho en son ne zaman bu derece de bir katkı yapabildi ? Geçen sezon iyi kötü topu ileriye taşıyabiliyordu.. fakat bu sezon onu da yapmıyor.. resmen 1 kişi eksik oynuyoruz.

Cengiz
31.08.2010, 00:55
Yattara Fener maçında ki 2 golümüz de başroldeydi.. Peki ya Alanzinho en son ne zaman bu derece de bir katkı yapabildi ? Geçen sezon iyi kötü topu ileriye taşıyabiliyordu.. fakat bu sezon onu da yapmıyor.. resmen 1 kişi eksik oynuyoruz.

Yattara'ya 6-7 hafta yatma hakkını verdin yani, neyse uzatmaya gerek yok

Emrah KabuL
31.08.2010, 00:56
Yattara'ya 6-7 hafta yatma hakkını verdin yani, neyse uzatmaya gerek yok

Nasıl bu düşünceye vardın anlayamadım..

Ben sana Yattara'nın 1 hafta önce ki performansını örnek gösterdim..

Keşke sen de Alanzinho'nun yakın dönem de buna benzer bir performansını gösterebilseydin.. evet bence de uzatmaya gerek yok.

ozcan_asanoglu
31.08.2010, 00:58
Tek kelimeyle maçın katili. Halı saha topçusu diyecem ama onlara da hakaret olacak zira halı sahada da son pasları bu kadar beceriksiz kullanan, kaleye cepheden gördüğü yerde topu nerdeyse taça yollayan adam eksiltecem diye her topu kaptıran adamı takıma almazlar...

renegat61
31.08.2010, 01:04
Liverpool macinda naptida goz kamastirdi ? Gol/assist yaptida bizmi gormedik ?

1 livirpoolla oynuyorsun
2 bi oyuncunun göz kamastırması ii oynaması icin
gol veya asistmi yapması lazım mactan sonraki yazıları okumadın galiba
3 yattarayı (15 asist yaptıgı sezon) hariç herkes övüyor yok gineli sanatcı kac mac oynadı veya kac gol attı kac asist yaptı diye sorarlar adama .

Emrah KabuL
31.08.2010, 01:06
Bir oyuncunun değil de forvet arkasında oynayan oyuncunun elbette bir şekilde skora katkı da bulunması gerekir..

Bu taraftar Glowacki'yi Fener'e gol attı diye beğenmiyor.. adam oynadığı mevkinin hakkını veriyor.

Arif Timurcioğlu
31.08.2010, 01:08
Gol vuruşlarına ne oldu bu adamın hazır değilmi yorgunmu nedir anlamadım. Jaja bu takımda teonun arkasında oynar alanzinhoda sağ kanada artık yattarayla birlikte kim formdaysa o oynar ikiside dökülüyo.

Serdær
31.08.2010, 01:08
Bir pozisyonda Burak Alanzinhonun önüne pas attı , Alanzinho kaleye öyle güzel vurdu ki az daha top taça çıkıyordu :rolleyes:

Hasan Ayvenli
31.08.2010, 01:09
İkinci yarının başında oyundan alınmanı bekliyordum. Alınmadın. Gole de yaklaştın yine 2. yarıda. Çok faydasızsın Yattara ve Colman'a göre istekli olsan da.

yorumsuz6117
31.08.2010, 01:15
Bir pozisyonda Burak Alanzinhonun önüne pas attı , Alanzinho kaleye öyle güzel vurdu ki az daha top taça çıkıyordu :rolleyes:

Orda digitürk kutusunu kırıcaktım. :mad:

Hakan Karadirek
31.08.2010, 01:15
1 livirpoolla oynuyorsun
2 bi oyuncunun göz kamastırması ii oynaması icin
gol veya asistmi yapması lazım mactan sonraki yazıları okumadın galiba
3 yattarayı (15 asist yaptıgı sezon) hariç herkes övüyor yok gineli sanatcı kac mac oynadı veya kac gol attı kac asist yaptı diye sorarlar adama .
Mactan sonraki yazilar beni ilgilendirmiyor. Istanbul basini bu bizi ve oyuncularimizi surekli sisirirler.

Ve evet bir oyuncunun goz kamastirmasi icin illa biseyler yapmasi lazim, ya gol atacak yada assist yapacak. Veya bir atak baslatacak. Alanzinhonun bu kadar el ustunde tutulmasina hic bir anlam veremiyorum dogrusu.

Ustelik Yattara 1 sezon oynamamasina ragmen FB macinda 1 gol 1 assist yaparak galibiyette buyuk rol oynadi. Biz hala Alanzinho gol atacak diye bekliyoruz.

Mustafa ÖZDEMİR
31.08.2010, 01:17
Orda digitürk kutusunu kırıcaktım. :mad:
bende kahvedeki sandalyeleri duvarlara vuruyordum...

Ahmet Faruk
31.08.2010, 01:17

"La ordan nereye attı biliyo musun, benim kafaya. Benim kafaya laa. Hem de sırtı bana dönük"

:D

OZDEN61
31.08.2010, 01:36
macın en kötü adamı alan. ilk yarı hic yoktu. 2. yarı 1-2 topla bulustu ama değerlendiremedi. bu adam ilk 11 de başlayacak oyuncu değil bence, pıtı pıtı koşarak çalım atmaya calısıyor kaybedince baskı kurmuyor, pres yok... şu an ki performansı 11 lik değil, 2. yarı yorulanın yerine girebilir. aynı anda yattara da olunca, orta saha zorlanıyor. ikiside kaybettiği topları rakipten almaya çalışmıyor, pres yapmıyor.

pReN@_61
31.08.2010, 01:37
Yazık ettin be Alan.

hasona
31.08.2010, 01:42
''Burada galip gelmemiz gerekiyordu. 0-0 bizim için iyi bir sonuç değil. Daha çok çalışmak zorundayız. Bugünkü yaptığımız hataları tekrarlamamalıyız. Milli maç için verilen arayı iyi değerlendirmeliyiz''

:)mactan sonra böyle demis...
tamam ula bu seferlik canin sagolsun..... affettum gitti....:)

OZDEN61
31.08.2010, 01:53
alan - yattara , ikiside gamsız. ikisinden biri ilk 11 de fazla, daha sonra yedek girmeli biri

Ömer TOPAL
31.08.2010, 01:59
umutun pasında hadi o golu kaçırdın da akabinde topu alınca neden vermedin umuta..neyi bekledin be alan...offffffff bücür..hadi bakalım şu arayı iyi degerlendir madem öyle..görelim seni

renegat61
31.08.2010, 02:02
Mactan sonraki yazilar beni ilgilendirmiyor. Istanbul basini bu bizi ve oyuncularimizi surekli sisirirler.

Ve evet bir oyuncunun goz kamastirmasi icin illa biseyler yapmasi lazim, ya gol atacak yada assist yapacak. Veya bir atak baslatacak. Alanzinhonun bu kadar el ustunde tutulmasina hic bir anlam veremiyorum dogrusu.

Ustelik Yattara 1 sezon oynamamasina ragmen FB macinda 1 gol 1 assist yaparak galibiyette buyuk rol oynadi. Biz hala Alanzinho gol atacak diye bekliyoruz.

bi fener macında oynadı zaten
dgerlerinde sac bas yolduttu

tayfa_61>34
31.08.2010, 02:02
çok istikrarsız bir performans sergiliyor. bu da büyük takım oyuncusu olmadığı izlenimini veriyor..

Ali Tunahan Güllü
31.08.2010, 02:06
http://www.ligtv.com.tr/App_Themes/Basic/_images/Galeriler/2010830_antalyasportrabzon/20100830.220132_ANT594_1404247.jpg (http://ligtv.com.tr/Galeri.aspx?g=342&pid=5&p=1)

poetricus
31.08.2010, 02:06
Bu gece bu başlıkta iyi bir cümle kuramayacağım; kalsın.

sametaydin
31.08.2010, 02:16
Daha çok çalışmalıyız demiş doğru demiş. Yalnız bi kendisine de bakması lazım. Lafta kalmamalı böyle konuşmalar. Geldiğinden beridir bu adam topa vuramıyor çalış kardeşim çalış. Beceremiyorsan da yedekte otur.

Ali Can
31.08.2010, 02:26
hakkını çok kötü kullandı..

DJTT
31.08.2010, 02:42
alan saga ayani hic kulanamiyor bu cok kötü! yarin bürgün bunu herkez anlicak o zaman yandik....

senol 6116
31.08.2010, 03:21
Top süremedi bugün,alıştığımız hızı yoktu.Bunları anlarım yorgunluktandır,ama şutlarına ne demeli.Çok zayıftı şutları,daha çok şut çalışmalı demekki.
Şutlarını geliştiremezse ve forvet elemanlarına isabetli paslar atamazsa ancak yedek olacak bu gidişle Trabzonspor takımında.

Çağatay_
31.08.2010, 03:28
Çok umutluydum ama bu kafayla zor.Yerini Jaja'ya kaptıracaktır.

Ali Sırrı
31.08.2010, 03:34
Yalanzinho.. Bknz: Fanatik başlık ( di'li geçmiş zaman ek'i )

My
31.08.2010, 03:38
Bu adamın kapasite bu değil.
Bence Şenol hocanın yapması gereken Alan'i kızağa çekip hem kendisinin hem de Trabzonspor'un daha fazla zarar görememesi. Bu sayede Alan de biraz kendine gelir.

Bekir
31.08.2010, 03:38
Şuana kadar 4 Milyon Euro edicek Ne yaptı Alanzinho??

Ben 300.000 Euro etmez dediğimde herkes tepki veriyordu Şimdi bakıyorum tepkiler terse dönmüş..

İnşallah 1-2 bakılmadan satılır da kurtuluruz...

BALKAN 06
31.08.2010, 07:42
beklentilerin 10 da 1 i değil bir oyuncu
bizim hayalimizdeki alanzinho ney,sahadaki alanzinho ney...

İlker Akçay
31.08.2010, 08:35
Alanzinho maalesef kötüydü.Bu yıl oynadığı tek iyi 45 dk. Liverpool maçının ikinci yarısı ve oradaki performansı dahi beni memnun etmedi.

O maçtan sonra yedekten başlayarak oyuna girmesi gerektiğini savunmuştum ve yine aynı düşüncedeyim.Takım yapı olarak Alan veya Yattara'dan sadece birinin yükünü çekebilir ve oynayacak olan isim şu durumda Yattara.

Bir an önce toparlan Alan ama artık yedek klübesinde oturma zamanın geldi de geçiyor.

İkinci yarıda karşı karşıya kaldığın pozisyonda kaleciyi çok rahat çalımlayıp boş kaleye atabilirdin.

Dursun Kaplan
31.08.2010, 09:06
Dö-kül-dün.

Toplara vuracak kuvvetin bile kalmamış Alan. Bu ne hal böyle ?

cebcare
31.08.2010, 09:10
jaja oynar bu bakar

Birtan Karaman
31.08.2010, 09:38
Berbat bir karşılaşma çıkardın Alan fazla yoruma gerek yok.

saffet61
31.08.2010, 09:40
çok iyi topçu ancak aklıyla ayaklarını bir çalıştıramıyor

maxim
31.08.2010, 09:41
İkinci yarıdaki bomboş kaçırdığı pozisyondan sonra topu ayağına dolaştırdı biraz, sonra ceza sahasının köşesinde bekledi bekledi topu Antalya defansının ortasına yolladı resmen. Umut gariban ayağını son anda uzatıp topu kaptı ama sırtı kaleye dönük ve dengesi bozuk olduğu için pozisyon harcandı...

Bu pozisyon adamı deli eder...

Serdar Ersoy
31.08.2010, 09:46
Ne oldu sana bi haller olmuş bi değişmişin sen şşş ne ayak ?

Topa vuramıyorsun be kaleyi bulmuyor kaleye gitsede 5 km hızla gidiyor ayıp yahu !

SEDAT
31.08.2010, 09:48
- Çok Lakayit ve Laubalisin , Artist adamın Teki Oldun , Toparlan artık..

TSelif
31.08.2010, 10:14
Şansını zorluyorsun Alan. Kendine gel artık :)

socrates
31.08.2010, 10:27
süper lig tarihinin gelmiş geçmiş en topa vurmayı bilmeyen 10 oyuncusundan biri :(

kuvvetle felan alakası yok, adam topa vurmayı bilmiyo düpedüz
üstelik geldiği günden beri arpa boyu yol katetmedi, bu adam bi sene özel idman yapsaydı bu halde olmayabilirdi :mad:

ne şut çekebiliyo ne adam gibi pas verebiliyo, olacak iş diil
işin ilginç yanı diğer özellikleri ile süper topçu, bu kadar olmaz yani :confused:

1/2 futbolcumuz var elimizde, ne yapcaz bilemiyorum :confused:

edit: bu yönetimin transfer fiyaskosudur alan, ersun yanal ın istediği alex meschini yi becerip alamayınca apar topar sol kanat diye alındı, sonuç hüsran

nbay
31.08.2010, 10:29
çok kötü rezalet bir oyun oynuyor

Yasin T.
31.08.2010, 10:51
Fizik olarak çökmüş,özgüvenini kaybetmiş,topa vuracak dermanı yok.Umarım en kısa zamanda düzelir.

recdodo
31.08.2010, 10:56
Düzel artık düzel. Bu takımın sana ihtiyaçı çok ama çok. Jaja ile yptığın paslaşmayı oyun geneline yay.

Murat Erdem
31.08.2010, 12:02
Uçak bileti parasını ben ödemeye razıyım. Yeter ki gitsin. Bu adama 250.000 bile verecek enayi çıkmaz.

unique
31.08.2010, 12:03
Son haftalarda berbat oynuyor, ben de eleştiriyorum ama bazı arkadaşların dediği kadar da değil. Kafa olarak hazır değil gibi, bunu aşarsa Alanzinho bu takıma katkı yapacaktır mutlaka.

Great White
31.08.2010, 12:10
Takım halinde döküldüğümüz ilk yarıda o da hayli etkisiz kaldı ancak ikinci yarıda kısmen de olsa etkiliydi..

Zaten maç boyunca yakaladığımız iki net pozisyonda da onun imzası vardı ancak birinde şanssızlık diğerindeyse acelecilik sebebiyle golle buluşamadı..

Çizgiye yakın oynamak onu köreltiyor ve yeteneklerini sınırlandırıyor. Bence Engin takıma döndükten sonra Jaja ile değişmeli oynamalı. Zira forvet arkasında serbest oynadığında çok daha etkili oluyor..

Birtan Karaman
31.08.2010, 12:15
Jaja form tutarsa forvet arkası oynayacak gibi.. Alanzinho'ya klübe yolu gözükür böylelikle..

Cemalettin Taşkın
31.08.2010, 12:28
bizim şanssızlığımız antalya karşısında net pozisyonları alanzinhonun girmesi oldu umut olsa veya jaja olsa atardı en azından bir tanesini teofilo olsa ikisini de atardı.

maydin
31.08.2010, 13:34
aldığımız paraya bile satamayız onu ersun yanal sevgilerimi gönderiyorum.

Travelair
31.08.2010, 13:38
Alanzinho artık bize göre değil. Yurt içi yurt dışı takas satılık nasıl olursa artık gönderilmesi lazım. Aldığımızın yarı fiyatına gönderilse sesimi çıkartmam

tanjugunduz
31.08.2010, 13:40
artiz mi artiz ne arar sahada demeyeceğim bizim artizimizde bu derhal düzelmeli...

Cengiz
31.08.2010, 13:40
Topa vurmayı bilmiyo fazla ağır olmadı mı?şut yeteneğiyle ilgili 1 maçla bu kadar da değerlendirme yapılmaz

Kocaeli'ye, Galatasaray'a, G.Antep'e o golleri topa vurmayı bilmeyen biri mi attı ?

S.DEMİRCİ
31.08.2010, 13:45
basit oyna...
gerisi gelir...