PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68

Reha Demirbaş
26.03.2010, 01:18
Daha neler okudum neler duydumda yazsam en az 2 ay ban yerim heralde...
:D

O halde biz susalım kardeşim. Nasıl olsa Alanzinho cevabı veriyor sahada. :D

İsmail Alkan
26.03.2010, 01:21
Adamım benim.

İlk geldiğin günden beri beni yanıltmadığın için teşekkürler :)

Onur Akyüz
26.03.2010, 01:45
yanlız mahsüldürün 'ana adama ba tren gibi gedeyoo' tadındaki yorumu komikti

sanki canlı yayında olduğunu unutup saf saf döküldü ağzından o laf:)

Fatih Özkan
26.03.2010, 02:15
Helal sana ya!
Gene utandırmadın beni!
Teşekkür ediyorum (:
Sen ki zamanında halı saha topçusu bile değildin :D

sametaydin
26.03.2010, 02:25
İyi niyetli mücadele ettiğini hissettim. Ama bazı yerlerde biraz bencil davrandı. Alanzinho daha iyi oynayabilir. Daha çok verim almalıyız bu oyuncudan. Şu ana kadar herşey iyi. Umarım böyle devam eder.

DeAgLeMaNyAq
26.03.2010, 02:49
Mükemmel ama kusursuz bir oyun oynamıyor. Bazen öyle komik hatalar yapıyor ki bu kadar yetenekli adam nasıl bu kadar basit hatalar yapabiliyor diye merakta ediyorum. Her şeye rağmen takımda topun en çok yakıştığı kişi. Oyununu izlemek ayrı bir zevk...

Hasan Ayvenli
26.03.2010, 03:49
Mükemmel ama kusursuz bir oyun oynamıyor. Bazen öyle komik hatalar yapıyor ki bu kadar yetenekli adam nasıl bu kadar basit hatalar yapabiliyor diye merakta ediyorum. Her şeye rağmen takımda topun en çok yakıştığı kişi. Oyununu izlemek ayrı bir zevk...

O hataları olmasa zaten Messi ayarında futbolcu olurdu :)

onur-ts
26.03.2010, 06:28
bi insan evladı her pozisyonun içinde olur mu?her atağı başlatır mı.işte öyle bir şey bu.her topla buluşması gol pozisyonu ve atak başlangıcı.rakiplerini birebirde geçişleri ve arkasından şutları veya pasları çok etkili.
dün çok iyi oynadı.aynen devam alanım...

Mustafa ÖZDEMİR
26.03.2010, 07:28
hatalarıda var ama eskisi gibi bizleri çileden çıkartan futbol oynamıyor...

Mesut
26.03.2010, 08:51
süperdin alanzinhoo

Dursun Kaplan
26.03.2010, 09:20
Mehmet Özdilek'in ağzını açık bıraktığın için tebrik ederim Alan. :)

Emrah Akcagöz
26.03.2010, 09:24
Mükkemmeldi birde o şutlardan biri gol olsa çok daha güzel olurdu.. Böyle devam Alan böyle devam..

Birtan Karaman
26.03.2010, 09:42
Mükemmel , Mükemmel.. Böyle devam etsin , seneye takım'da yeri hazır. :)

Salih Edip
26.03.2010, 09:48
Tren gibi gidiyosun :) dış falso vererek vurduğun bir top vardı ömer kornere çeldi. aklım orda kaldı :)

Tayfun
26.03.2010, 10:15
Sitiline kurban ....

sem61
26.03.2010, 10:18
önüne geleni geçiyor muhteşem oynuyor ...

Ali Yerlikaya
26.03.2010, 10:37
Takimi ataga kaldiran süper bücür, cok faullere mahsur kaldin ama futbol cahili hakemler sagolsun...

Erbay
26.03.2010, 10:52
Takımın yıldızı. Kapasitesi en yüksek ismi. Maç çevirecek az oyuncumuzdan biri. Mükemmeldi.

Melek
26.03.2010, 10:56
Döktürdü yine goll sevinci sonrası elleri ile yaptığı kalp şeklini üstüme aldum :D

Birtan Karaman
26.03.2010, 11:05
Döktürdü yine goll sevinci sonrası elleri ile yaptığı kalp şeklini üstüme aldum :D
Abla onu Charlotte'ye yaptı. :D

tslover
26.03.2010, 11:06
Alanzinyo/Verenzinyo :D:D:D

mustafadinç
26.03.2010, 11:08
Ömer üründül isimli şahıs utanmadan kafa yapıyordu tren gibi gidiyor vs vs vs tren gibi gitmiyordu rakibi madara ede ede gidiyordu Ömer Üründülün takımı fenerbahçede öyle giden biri varmıymış sormak lazım terbiyesiz herife.

Osman Pervaneli
26.03.2010, 11:10
ilk yarida vasatdi ikinci yarida döktürdü

mustafadinç
26.03.2010, 11:11
Şimdi Fethiyesporun hocası ile telefonda görüştüm dediki "Trabzonspor müthiş tempolu oynuyor izlerken acaip zevk alıyorum,bir hocanın ne etkisi olur derler ama bakın aynı takımı Şenol hoca nasıl futbol oynatıyor " dedi gurur duydum takımılada hocamızlada.

TSelif
26.03.2010, 11:11
cıks cıks cıks yav :D:D

Gökhan KAN
26.03.2010, 11:54
http://i.fotomac.com.tr/EGAZETE/PF/2010/03/26/PF_20100326_01.jpg

murat
26.03.2010, 12:13
ilk yarida vasatdi ikinci yarida döktürdü

Katilmiyorum. Bence dun 90 dk cok iyi oynadi. Adam aksiltti, verkaclar yapti, bos alanlar yaratti, oyunu yonlendirdi ve hakeme ragmen bikmadan yilmadan mucadele etti. Bu Alanzinho yildizdir iste bu performansini en az 3 macta 1 bile sergilese bize yeter.. Tebrikler Alan seni zevkle izledim dun, umarim yine 2 ay aratmazsin kendini..

Enes Ünal Kaya
26.03.2010, 12:55
Colmandan Sonra Alanzinho'nunda Gazatesini Almam Lazım .. FotoMaç Şekil Yapıyor Bu Aralar :D

Nazlı Ayaz
26.03.2010, 12:56
90 dakika boyunca çok güzel bir oyun sergiledi,topu kontrol etme konusunda çok becerikli ve hızlı bir oyuncu...Tebrikler...

Enes Ünal Kaya
26.03.2010, 12:57
Brezilyalı oyuncumuz Alanzinho, maçın ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

”Şunu kabul edelim ki zor bir maç oldu. Onlar buraya beraberliği kurtarmaya geldiler. İkinci yarıda rakibi çözdük. Tam ritmi yakaladık ve ikinci gol de geldi. O sırada da maç bitti. Bu skor bizim için avantaj olacak.

Benim için yüksek bir bedel ödenmesi onurlandırıcı bir durum. Geçen sezon performansımın altında ligi bitirmiştim. Bu sezon küçük adımlarla da olsa işi belli bir seviyeye çıkardım. Son iki aydır üst düzeyde oynadığımı düşünüyorum. Bu süreçte takım arkadaşlarım bana destek oldular. Zor günlerimde bana katlandılar. Şimdi sıra bende. Ben onlara destek olmalıyım. Bu yolda elimden gelen katkıyı sağlamak için gerekli sorumlulukları almaya çalışıyorum”

Paksoy
26.03.2010, 12:58
alanzinho harikasın

Enes Ünal Kaya
26.03.2010, 13:56
Fotomaç'dan Bir Yazı ;

Alanzinho ' Yu Durdurmak İçin Arkasından SilahLa Vurmak Lazım

bordox
26.03.2010, 14:06
Süreç Yattara ile aynı,her hangi bir sistem içinde yok,zaten olmasıda imkansız.Gole kadar oynadığı oyunda,ilk yarıda ceza sahasına girdiği pozisyon dışında oyunda etkinlik yok.
Antalya üzerimize geldi,oyuna hakim oldular ve iyi oynadıkları zaman Alan golü attı.
Sonrasındaki oyunda da oyun düzenimiz yok,sistem yok sadece şaşırmış bir Antalya var.

Ve ertesi gün Alanzinho ki kendisi her zaman belirtiğim gibi takımın en pahalısı ve çok kazanan futbolcusu 'yıldızımız' bize tarihimizde hiç bir zaman yenemediğimiz Antalyaspor'u yenmemizde yardım etti.
Ertesi gün gazeteler Messi yaptı adamı,bu sene en etkili olduğu tek maç,rakip 33 puanda ve bugüne kadar ki Hasan Üçüncü oynarken de yendiğimiz Antalyaspor.
Bir zamanlar bize Fenerbahçe maçını kazandıran ve Galatasaray'a deplasman 3 gol atan adamı beğenmeyen taraftar için yeni yıldızımız hayırlı olsun.

Tıpkı Yattara'da olduğu gibi bir kısım taraftar için Trabzonspor maçları Trabzonspor'un şampiyonluğu için oynanan maçlar olmaktan,bir futbolcunun bir kaç güzel top hareketini izlemeye dönecek ve aradan geçen zaman da bunu hep beraber yaşayacağız.

Mert Oğuzlu61
26.03.2010, 14:10
Süreç Yattara ile aynı,her hangi bir sistem içinde yok,zaten olmasıda imkansız.Gole kadar oynadığı oyunda,ilk yarıda ceza sahasına girdiği pozisyon dışında oyunda etkinlik yok.
Antalya üzerimize geldi,oyuna hakim oldular ve iyi oynadıkları zaman Alan golü attı.
Sonrasındaki oyunda da oyun düzenimiz yok,sistem yok sadece şaşırmış bir Antalya var.

Ve ertesi gün Alanzinho ki kendisi her zaman belirtiğim gibi takımın en pahalısı ve çok kazanan futbolcusu 'yıldızımız' bize tarihimizde hiç bir zaman yenemediğimiz Antalyaspor'u yenmemizde yardım etti.
Ertesi gün gazeteler Messi yaptı adamı,bu sene en etkili olduğu tek maç,rakip 33 puanda ve bugüne kadar ki Hasan Üçüncü oynarken de yendiğimiz Antalyaspor.
Bir zamanlar bize Fenerbahçe maçını kazandıran ve Galatasaray'a deplasman 3 gol atan adamı beğenmeyen taraftar için yeni yıldızımız hayırlı olsun.

Tıpkı Yattara'da olduğu gibi bir kısım taraftar için Trabzonspor maçları Trabzonspor'un şampiyonluğu için oynanan maçlar olmaktan,bir futbolcunun bir kaç güzel top hareketini izlemeye dönecek ve aradan geçen zaman da bunu hep beraber yaşayacağız.

baştan sona katılmadığım bir yorum :eek::eek:

Sefa Murat Dokuz
26.03.2010, 14:17
Çok iyiydi takıma katkısı büyük.

Great White
26.03.2010, 14:17
"İnleyen nağmeler" başlamış gene:D

Sağolsun dün de rakibin dengesini bozan amansız koşuları, rakiplerinin başını döndüren hızdaki driplingleri, durduğu yerden ya da hareket halindeyken kalçadan çıkardığı ölümcül şutları, defansın arkasına gönderdiği zekice pasları ve attığı harika gol ile hem Antalyaspor' u hem de şu başlığa akbaba misali çöreklenmiş birkaç hazımsızı adeta tek başına dağıttı..

Her zaman söylediğim gibi, sen kervanını yürütmeye devam et be Alanzinho. Ürüyüp duranlarla biz eğleniyoruz nasılsa:)

Taner Uykuçeken
26.03.2010, 14:35
Topla biraz erken vedalaşsa çok daha iyi olucak ama yapamıyormu yapmıyormu artık... :)

cem arin
26.03.2010, 15:10
Bu seneki performansının geçen sezona oranla daha iyi olduğunu belirten Alanzinho, şöyle devam etti:
"Benim için kulübün yüksek bir bedel ödemesi beni onurlandırıyor. Samimi ve dürüst bir şekilde düşündüğümde geçen sezon performansımın altında bir çizgiyle sezonu bitirmiştim. Ama bu sezonun başından itibaren küçük adımlarla da olsa kendimi artık belirli bir yere kadar getirdim. Artık kendimi üst seviyede nitelendirebiliyorum. Bundan sonra da yol kat etmem gerekiyor. Takım arkadaşlarım bana çok yardımcı oldular ve zor dönemlerde bana destek çıktılar. Şimdi artık sıra bende ve artık onlar için bir şeyler yapmalıyım. Takımı artık ben sırtlamalıyım. Bu sorumluluğu almaya hazır hale geldim."

Ben böyle aciklamalar yapabilen futbolculara bayiliyorum!
Bu tür oyuncular sadece ayaklarina degil beyinlerine de hakimdirler.

Son cümlesini okur musunuz lütfen!

Mahmut Baran
26.03.2010, 17:35
Ali Zituni hayatının ızdırabını yaşadı dün gece , çoğu pozisyonda '' yok artık bu topada yetişemez'' diyorum , bir bakıyorum adam topu almış çalımı atmış gidiyor :)

unique
26.03.2010, 18:11

Arkadaşım iyi misin?

Tangerine Dream
26.03.2010, 18:13

Gerçekten çılgın olmalısın dostum.

Uğur Ö.
26.03.2010, 19:22
Biraz paslı oynaması gerekiyor.Evet çalım attığı zaman iyi hoşta, atamadığında çekilmiyor

Canberk
26.03.2010, 19:37
Yine çok iyiydin teşekkürler Alan...

Cafer Bulur
26.03.2010, 19:50
Dünkü macta golü disinda 3 tane gollük sutu vardi.

Son maclarda golü sürekli düsünen bir alanzinho var ve olmasi gereken de bu.

Yalniz alan in sezon basindan beri takimin yildizi oldugunu söylemek yanlis olur,son 2 mactaki gibi oynamaya devam ederse bundan söz edilebilir.

Fatih Özkan
26.03.2010, 19:54
Dünkü macta golü disinda 3 tane gollük sutu vardi.

Son maclarda golü sürekli düsünen bir alanzinho var ve olmasi gereken de bu.

Yalniz alan in sezon basindan beri takimin yildizi oldugunu söylemek yanlis olur,son 2 mactaki gibi oynamaya devam ederse bundan söz edilebilir.

Buna da şükür :o

onur-ts
26.03.2010, 19:57
bu başlıkta çok eğleniyorum ya.akşam akşam bi bakayım dedim okudukça içimden dedim ki bu sayfada eksik bir şeyler var.alışkın olmadığım bir durum.herkes alanzinhoyu beğeniyor.olamaz böyle bir şey.burası alanın başlığı mı yoksa uganda süper liginden bir takımın sitesine girdim de aynı isimli bir futbolcuyla ilgili mi konuşuyor bunlar diye düşünmeye başladım.sonra üstte pek de gereği olmayan bir yazı gördüm.hah işte dedim.doğru yerdeymişim.ekksiklik tamamlanmış.işin tuzu biberi olsa gerek bu tip youmlar.ama demokrasi kavramı içinde düşünce özgürlüğüne saygı duyuyorum.bir de Alanzinhonun saha içi özgürlüğü var, siz de ona saygı duyun...!Alanım sen işine bak senin sevenlerin var...

Ilelioglu
26.03.2010, 21:16
Antalya;

Bu macta cok iyi oynadi gercektende ama bolüm bolüm düsüsler yasadi, tabi 90 dakikayi ayni tempoda götürmesi mümkün degil.

Attigi calimlarin ardindan tekrar calim atmayi degilde kaleye vurmasi cok hosuma gitti.

Insallah bu cizgini sürdürürsün...!!

:alkış:

Keramettin
26.03.2010, 23:02
http://i.fotomac.com.tr/EGAZETE/PF/2010/03/26/PF_20100326_01.jpg
Messi'yim lan var mı ? :cool: :)

Halit Akyüz
27.03.2010, 00:39
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs008.snc3/11537_1272681466040_1500014914_30722812_5768440_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30722812&id=1500014914&op=1&view=global&subj=51637275979&oid=51637275979)
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs008.snc3/11537_1270914061856_1500014914_30719147_1837846_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30722812&id=1500014914&op=1&view=global&subj=51637275979&oid=51637275979)
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs129.snc1/5529_1181685951209_1500014914_30473456_7145523_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=30722812&id=1500014914&op=1&view=global&subj=51637275979&oid=51637275979)

Bartuğ13
27.03.2010, 00:45
dün mükemmeldi.tekrardan çıkışa geçti.o iyi oynayınca takım da iyi.hücum gücünü sırtladığı için.

zaten koşuşuna hastayım.çok sevimli görünüyor koşması.

ayrıca savunma zaman zaman yaptığı yardımlar hiç de azımsanmayacak şeyler.özellikle yattara paşadan hiç de görmeye alışık olmadığımız hareketler.

Bekir
27.03.2010, 00:48
dün mükemmeldi.tekrardan çıkışa geçti.o iyi oynayınca takım da iyi.hücum gücünü sırtladığı için.

zaten koşuşuna hastayım.çok sevimli görünüyor koşması.

ayrıca savunma zaman zaman yaptığı yardımlar hiç de azımsanmayacak şeyler.özellikle yattara paşadan hiç de görmeye alışık olmadığımız hareketler.
Durduk yere Yattara'ya giydirmenin manası ney:)

Enes Ünal Kaya
27.03.2010, 08:10
"Gördünüz mü Alanzinho'yu!"

Alındığında boyu ile bonservisi arasında kurulan bağ yüzünden Trabzonspor'un kurmayları yerden yere vurulmuştu. Ama o sustu, sahada konuştu. Onu Türkiye'ye getiren yönetici Mahmut Aksu ise, “Verdiğimiz paraya tepki koyanlar satarken daha büyük tepkiler gösterecek” diye sitem etti.

Devre arasıydı, Trabzonspor’un gündeminde transfer vardı... Çünkü Karadeniz ekibi şampiyonluk için kolları sıvamıştı ve teknik heyet de takviye istiyordu. Gündeme çok isim geliyor ama ikisi öne çıkıyordu; Alanzinho ve Yusuf Şimşek. İkisi de dönemin teknik direktörü Ersun Yanal’ın ısrarla kadrosunda görmek istediği futbolculardı. Yusuf direkten döndü, Beşiktaş’a imza attı ama Alanzinho sınırlar zorlanarak alındı. Norvet Ligi’nden bir Brezilyalı, üstelik 4 milyon Euro bonservis bedeli... Eleştiriler için oynaması bile beklenmedi, enine ‘boyuna’ yüklenildi! Ancak o sustu, bekledi futboluyla konuşacağı günleri. Ve o günler de geldi. Yanal ile anlık patlamalar yaşayan, Broos ile bitmeye yaklaşan Alanzinho, artık Güneş’in prensi, tribünün gözdesi. Ve Alanzinho’nun alınış, çöküş ve çıkış sürecine birebir tanık olan yönetici Mahmut Aksu, FANATİK’e konuştu, hem sitem etti hem de sırlarını paylaştı...

‘Ya onu alın ya da almayın’
“Devre arası öncesinde hocamız Ersun Yanal ile sık sık durum değerlendirmesi yapıyorduk. Bize, ‘Oyun içinde öne bile geçsek baskı yiyoruz. Topu rakip sahaya çıkaracak, top taşıyacak, tutacak bir oyuncu lazım’ diyerek isteğini iletti. Kimler var kafasında diye sorduk; Alanzinho’yu söyledi. Araştırdık, çok pahalı geldi, alternatif sunduk. Ama hoca, ‘Ya Alanzinho’yu alın ya da kimseyi almayın. Bu futbolcu, hem oynayarak katkı yapacak hem de satılırken para kazandıracak kapasitede’ sözleriyle bizi etkiledi...”

‘Vazgeçip dönüyordum ki...’
“3.5 milyon gibi bizim kafamızdaki tavan ücretinin dahi yükseklerine çıktık ama ikna edemedik kulübünü. Stabaek’in yöneticileri takımı şampiyon yapan Alanzinho’yu satmaktan çekiniyordu. Bu sırada Alanzinho’nun kendisiyle temasa geçtim. Kendisi bildik Brezilyalılar’a benzemiyor. Çünkü biz daha önce bu yörenin insanlarıyla pek uyum sağlayamamıştık. Ama Alanzinho ilk andan itibaren farkını gösterdi, yardımcı olmaya çalıştı. Her şeye rağmen olmadı, ne fiyatta ne mantıkta anlaşamadık. Dönüyordum ki, Ersun hocanın ısrarıyla 500 bin Euro daha çıktık, yine olmadı. En son başkanı devreye soktum. Norveçliler’i aldım Almanya’ya getirdim, başkanla buluşturdum. Sonunda 3-4 saatlik pazarlık bitti, Alanzinho geldi.”

‘Daha da iyisini yapacak’
“İlk geldiğinde ligi yeni bitmişti, yorgundu. Teknik heyetin de o zaman onu şimdi Teofilo’ya yapılan gibi oturtma şansı yoktu, kadro dardı. Tam hazır olmadan oynatıldı, kendini gösteremedi. Şimdi yavaş yavaş bizim bildiğimiz tanıdığımız durumuna ulaştı. Ben daha da tırmanabileceğinden eminim. Çünkü burada mutlu ama daha yüksek hedefleri de var. Aldığımızda bizi çok yıpratmışlar, canımızı yakmışlardı. Verdiğimiz paralar için söylenen sözler kırıcı olmuştu. İddia ediyorum ki, alındığında kızanlar, yarın birgün satma durumumuz olduğunda böyle oyuncuyu nasıl satarsınız diye küfür edecek.”

Keramettin
27.03.2010, 08:23
3 maçtır gerçekten iyi oynuyor

Muhalif
27.03.2010, 10:35

Benim muhalefet etmeme gerek kalmamış, Bordox durumu özetlemiş zaten. Geleli beri bir Antalya maçını almış tek başına da çok büyük iş yapmış yani tebrikler. 1.5 yıldır ortalarda görünmediği maçlardan sonra da bık bık eden yöneticilerimiz bir Antalya maçını çevirdi diye onu ben aldım, satarken küfredecekler falan demeye başlamış. Sevgili yöneticim siz bu adama 4 milyon verecek bir takım bulun ve zarar etmeden satın yeter başka bir şey istemem kendi adıma.

Mert Oğuzlu61
27.03.2010, 11:07
şu '' geldiğinden beri sadece antalya maçında oynadı '' diyenler, geçen seneyi geçtim bu sezon şenol güneşin geldiği günden beri şu takımı acaba izliyorlarmı ?

şüphelerim var, ya maçları izlemiyorlar yada maç başladıktan sonra at gözlüklerini takıyorlar.

geldiğinden beri sadece antalya maçında oynadı dendiği zaman ben bu yoruma gülerim, ts li olmayanlar bile güler...

gs fb bjk li arkadaşlarımla ne zaman futbol muhabbetine başlasak imrenerek ağızlarından çıkan ilk 2 yabancı topçumuz ''alanzinho ve colman'' oluyor, alan çok daha iyi olacak bu ligin messisi olmaması için bir sebep yok, çok ciddiyim.

isimsiz_61
27.03.2010, 11:29
alanzinho sen bir tanesin ya....

İlker ToSun
27.03.2010, 12:26
transfer konusundaki diretmesinden dolayı Ersun hocayı bir kez daha sevgiyle anıyorum.

Sağolsun, alan konusunu ona borçluyuz.

yakarcı
27.03.2010, 18:42
alanzinhoyu yerden yere vuranlar yorum yazmasın!!!
hani alanzinho yalanzinhodu.adama demediğiniz kalmıyordu.onlar kendilerini iyi bilirlerr

Oktay AKKUŞ
27.03.2010, 18:51
Bu sene Türkiye Kupasını ALANzinyo :)

objek
27.03.2010, 19:10
alanzinhoyu yerden yere vuranlar yorum yazmasın!!!
hani alanzinho yalanzinhodu.adama demediğiniz kalmıyordu.onlar kendilerini iyi bilirlerr

Gorebildigim kadar alanzinho bu sezonun en caliskan hareketli macini ilk yarida kaybettigimiz diyarbakir macinda cikarmisti hatta defansa gelip toplar cikarmisti maglubiyetin faturasida kendisine cikarilmisti daha sonraki sureci biliyoruz akilli bir hoca alanzinhonun hucumda lazim olacak enerjisini defans yaptirarak harcarsa o hoca kendisinini sorgulamasi lazim

Deniz Tosunoğlu
27.03.2010, 19:21
Alanzinho satilirmi Murat Aksu...?

Keramettin
27.03.2010, 19:24
Artist misin topçu musun kardeş :):)

Hürgün Aygün
27.03.2010, 21:28
Çok sağol Alan.Muhteşemdin!

Cafer Bulur
27.03.2010, 22:08
Son maclarda takim savunmasina bile katki yapti,inkar edemem.;)

Böyle bir alanzinho ya saygi duymamak,övgüyle söz etmemek mümkün degil.

Devamini bekliyoruz...

Keramettin
28.03.2010, 09:29
Şova devam ;):)

Jackdaniels
28.03.2010, 16:18
Bazen insanları çıldırtacak seviyede hatalar yapıyo hatta maçın büyük bölümlerinde sahada yok ama 10-15 dk oynamıs skoru etkiliyo gerçekten bu performansını uzun dakikalara yayması dileğiyle...

Keramettin
28.03.2010, 21:50
Seneye durması lazım

Enes Ünal Kaya
28.03.2010, 23:36
http://www.avea.com.tr/tr/images/bireysel/top/taraftar_modem.jpg

Reklam Panolarında Kocaman Posterlerde Alanzinho'yu Görmek Çok Güzel.. Dün Pendiğe Bi İndim Anamm Alanzinho :D

AlanzinhoOo Reklam Yıldızı Mısın ? :)

seyduna_efil
29.03.2010, 00:17
http://www.avea.com.tr/tr/images/bireysel/top/taraftar_modem.jpg

Reklam Panolarında Kocaman Posterlerde Alanzinho'yu Görmek Çok Güzel.. Dün Pendiğe Bi İndim Anamm Alanzinho :D

AlanzinhoOo Reklam Yıldızı Mısın ? :)

yanlız normalde alanzınhonun boyu jo'nun yarısı kadar ama burda foto çekerken altına bişeler koydular sanırım:D:D

Ceyhun Öncü
29.03.2010, 00:52
joa alves sanki eddy murphieye benziyor :D

Enes Ünal Kaya
29.03.2010, 01:09
yanlız normalde alanzınhonun boyu jo'nun yarısı kadar ama burda foto çekerken altına bişeler koydular sanırım:D:D

yok fotolar tek tek çekilmiş ardından montajlanmış :D onu bende merak etmişdim :D

şahinler61
29.03.2010, 02:25
dünya üzerinde 2. bir messi olmayacağına göre bu adamın kıymetini bilmeliyiz herkes imrenerek izliyo alanzinhoyu...ama bizde oldugu için kıymetini bilmiyoruz...geldiği gün de söylemiştim yine söylüyorum alan bizim lige fazla bi oyuncu katılmayabilirsiniz ama bence öyle...

Halit Akyüz
29.03.2010, 02:26
Yarın da küçük bir şov bekliyoruz Alan.

Enes Ünal Kaya
29.03.2010, 05:05
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3962-9P6A8K9M.jpg

colman ile sıkı kankalar.. bir çok pozda beraber çıkıyorlar :)

tslover
29.03.2010, 09:04
"Gördünüz mü Alanzinho'yu!"

‘Daha da iyisini yapacak’
“İlk geldiğinde ligi yeni bitmişti, yorgundu. Teknik heyetin de o zaman onu şimdi Teofilo’ya yapılan gibi oturtma şansı yoktu, kadro dardı. Tam hazır olmadan oynatıldı, kendini gösteremedi. Şimdi yavaş yavaş bizim bildiğimiz tanıdığımız durumuna ulaştı. Ben daha da tırmanabileceğinden eminim. Çünkü burada mutlu ama daha yüksek hedefleri de var. Aldığımızda bizi çok yıpratmışlar, canımızı yakmışlardı. Verdiğimiz paralar için söylenen sözler kırıcı olmuştu. İddia ediyorum ki, alındığında kızanlar, yarın birgün satma durumumuz olduğunda böyle oyuncuyu nasıl satarsınız diye küfür edecek.”
Alanzinyo'yu satanın .......:D:D

Dursun Kaplan
29.03.2010, 09:32
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm934272.jpg

Ali'ye samba için sonsuz özgürlük!

Galatasaray ve Antalyaspor galibiyetlerinin mimarı Alanzinho'nun yüksek formu teknik heyetin en büyük umudu.

Brezilyalı oyuncu, idmanlardaki formuyla bundan sonraki sürece de damgasını vuracağını gözler önüne sererken, teknik direktör Şenol Güneş’in de serbest adam olarak şans verdiği yıldızına yine sonsuz özgürlük tanıdığı belirtildi. Takımın en çok şut kullanan isimlerinin de başında gelen Alanzinho’nun idmanlarda bu özelliğini geliştirmek için de ekstra çalıştığı dikkatlerden kaçmıyor.

Fanatik

Salih Edip
29.03.2010, 09:34
Takımın en çok şut kullanan isimlerinin de başında gelen Alanzinho’nun idmanlarda bu özelliğini geliştirmek için de ekstra çalıştığı dikkatlerden kaçmıyor.

Fanatik

hakkaten ekstra şut çalışması yapıyorsa helal olsun :alkış:

Keramettin
29.03.2010, 12:02
Ekstra çalışıyoor :alkış:

Alp Yavuz 13
29.03.2010, 12:22
http://spor.video.mynet.com/video/487809

avea reklam çekimi kamera hatası çok güzel ya :D alanım küçük prens

Keramettin
29.03.2010, 12:26
İzledim harika:D

Mustafa ÖZDEMİR
29.03.2010, 12:42
bu akşam yine en büyük kozumuz olacak...

Osman Yavuz
29.03.2010, 13:48
Alanzinho için söylenebilecek en önemli şey."Gün batımından şafağa".:)

mehmets61
29.03.2010, 14:17
son vuruşları daha iyi olmalı.

isimsiz_61
29.03.2010, 15:46
http://spor.video.mynet.com/video/487809

avea reklam çekimi kamera hatası çok güzel ya :D alanım küçük prens
ya çok tatlı.....

StyLe
29.03.2010, 16:14
Biraz dişimizi sıkarsak bu sene 2. olabiliriz.

Serdær
29.03.2010, 16:45
''Satılmazsa eğer'' Alanzinho'nun yeni sezon başında 7 numaralı forma giymesini bekliyorum..

Great White
29.03.2010, 16:56
Zaten 7 nolu forma dolu olduğu için 25 (2+5) nolu formayı giyiyor. Muhtemelen verirler bu sezon..

Birtan Karaman
29.03.2010, 17:01
Seneye takımda olsun'da numarasını boşverin. :rolleyes:

Halit Akyüz
29.03.2010, 17:03
Evet 7 numara çok yakışır Alan'a.

Oğuzhan İnce
29.03.2010, 17:05
utanmak,ar edep insani duygular bunlar,boyuna posuna laf eden dangalakların,boyundan büyük sözleri,sözlerinden küçük fikirleri var,eeeee ağızdan dökülenler fikirlerden büyük olunca böyle de utanılası sonuçlar doğuyor işte(:

seneye eminim ki gutierrez içinde bugün sallayanlar utanç içinde kalacaklar(:

maxim
29.03.2010, 17:14
Al "harat harat" gir internete :D :D

Halit Akyüz
29.03.2010, 17:25
Alanzinho bana göre Trabzonspor'da en iyi futbolunu 2 - 0'lık Antalya kupa maçında oynamıştır.

Enes Ünal Kaya
29.03.2010, 17:26
Alanzinyo'yu satanın .......:D:D

Bende Fanatiğe Öyle Yazmıştım...
Satarsanız Küfür Ederiz Yazmışdım :D Yayınlamamışlar :D

Bu Arada Bence 25 Güzel :)

Emrah Akcagöz
29.03.2010, 17:32
Bende Fanatiğe Öyle Yazmıştım...
Satarsanız Küfür Ederiz Yazmışdım :D Yayınlamamışlar :D

Bu Arada Bence 25 Güzel :)
7'yi giysin daha çok yakışır..;)

ACGdC7..:D

Keramettin
29.03.2010, 18:06
61 giyisin uleyn.....!!!! :)

Halit Akyüz
29.03.2010, 18:07
61 giyisin uleyn.....!!!! :)

Olmaz 61 Yattara'nın :)

Salih Edip
29.03.2010, 18:13
71 giysin o zaman altta kalmasın :D

Sezgin Öztürk
29.03.2010, 20:57
inş. birşey olmaz kayserililer adamı durdurmak için hep tekme atıyorlar...

AYAN61
29.03.2010, 21:26
hocanın yerinde olsam, seni şu dakika çıkarmıştım. gerekirse mağlubiyet olsun..

Vkgz
29.03.2010, 21:50
buldugun yerden şut çekmeye devam et ne gerek var pasa masa

Kaan
29.03.2010, 21:59
Takımın en iyisiydi ama bencil olması en büyük eksiği.

Enes Ünal Kaya
29.03.2010, 22:01
Noluyo ya yine sallamaya başlamışınız...

bu zeminde bu kdr sert futbola çok iyi oynadı alanzinho... maçın yıldızıydı ancak sadece alanzinho ile olmuyor bu işler

Deniz Tosunoğlu
29.03.2010, 22:04
Alanzinho super oynadi bu kötü zeminde. Alanzinhoya yapilan faulleri saymaktan biktim...

dimsag
alanzinho takımın en iyisiydi radyodan maç dinleyip yorum yapanlar var sanırım

bordo(61)mavi
Yahu biraz pas vermeyi düşün... Yattara stresinemi girdin nedir anlamadım!!!

Enes Ünal Kaya
29.03.2010, 22:05
4 Sarı Kartmı Çıkarttırdı 3 Mü Ne.. Adamı Kırdılar Yine Oynadı.. Evet Onlar Radyodan Dinlemiş :)

Özge
29.03.2010, 22:07
İlk yarı müthişti.Sahanın her yerinde o vardı.Her şeyi yaptı kısaca.2. yarı saha şartları performansını biraz etkiledi ama sahanın en iyisiydi yinede.

Ali Tunahan Güllü
29.03.2010, 22:08
Daha ne yapsın anlamıyorum adamı resmen biçtiler!!

Vural Kuyumcu
29.03.2010, 22:08
hocanın yerinde olsam, seni şu dakika çıkarmıştım. gerekirse mağlubiyet olsun..

ilk yaridaki 100 yüzlük gol pazini akilca gabrice verip gabricte cömert kacirinca bisey demiosunuz adami faule durduyolar allah askina mac izlerken nerenizle bakiyonuz el insaf el insaf ya biraz vicdan olur ama nerde

Halit Akyüz
29.03.2010, 22:10
Alanzinho daha ne yapsın. Helal olsun.

Enes Ünal Kaya
Alanzinho Uzaktan Şutlara Devam Koçum.. Ceyhun Vuruyor Tin Tin Gidiyor.. Alanzinho Bence En Etkili Şutcumuz

Deniz Tosunoğlu
Ya uf, Ömer Aysan denilen afedersiniz, ahlaksiz futbolcunun yüzünden yenildik.. Alanzinho bence macin adamiydi. Makukula bir pozisyona bile girmedi ya, adam golü atti.

unique

Hocam şu adama ne düşmanlığın var anlamadım gitti.

Muhalif
29.03.2010, 22:11
Yıldız oyuncu böyle maçları çevirir kardeşim. İyi oynadı falan... Takımda kötü oynayan mı vardı ki? 2-3 kişi hariç herkes iyi oynadı ama maçı Makakula çevirdi. Alanzinho yerine Makakula bizde olmuş olsaydı şu an liderlik mücadelesi veriyorduk bu sene.. Böyle işte...

bordo61
29.03.2010, 22:12
Daha ne yapsın adam her taraftaydı

Son bölümde ise yorgunluktan bir şey yapamadı

Vural Kuyumcu
29.03.2010, 22:12
Hocam şu adama ne düşmanlığın var anlamadım gitti.
düsmanligi yok futbol bilgizi bukadar kit yani :cool:

Vural Kuyumcu
29.03.2010, 22:13
Yıldız oyuncu böyle maçları çevirir kardeşim. İyi oynadı falan... Takımda kötü oynayan mı vardı ki? 2-3 kişi hariç herkes iyi oynadı ama maçı Makakula çevirdi. Alanzinho yerine Makakula bizde olmuş olsaydı şu an liderlik mücadelesi veriyorduk bu sene.. Böyle işte...
alanin verdi paslari gol atmis olsalardi bizimkiler burda alanzinho oley diye bagrirdiniz

Enes Ünal Kaya
29.03.2010, 22:14

Makakula Forvet Bu 1...
2.Si Alanzinho Atmakdan Ziyade Attırır .. Pas Dağılımı Ve Adam Eksiltmesi Güzeldi..

3. Kaç Sarı Kart Gösterterek Rakipleri Oyundan Düşürdü..

4.Gabrice %100 Gol Pası Attı Atamadılar..

Madem Öyle Herkes Gitsin Takımdan Bizim Takımda Maçı Cevircek Adam Yok..
Biz Maç Kazanamayız..

unique
29.03.2010, 22:14

Dostum adam gibi forvet olsa Alanzinho bu maçta en az bir gol attırırdı; emin ol.

Enes Ünal Kaya
29.03.2010, 22:15
alanin verdi paslari gol atmis olsalardi bizimkiler burda alanzinho oley diye bagrirdiniz

NankörLük Böyle Bişi Heralde.. Naptı Alan' Bunlara Anlamıyorum.. En Son Kızılcak Kişi Alanzinho...

erolizmts
İlk yarı sahanın en iyisiydi. İkinci yarı bencilliği tavan yaptı yine. Tamamen şov amaçlı futbol oynadı. Saha bataklığa dönmüş, top sürmekte zorlanıyorsun ama o anlarda bile 2-3 Kayseri'linin arasına girip şov düşünüyorsun.

unique
Yahu rakip bile adamı durduramadı, dört adama sarı kart göstertti, hala beğenilmiyor. Messi'yi getirin bize arkadaşlar.

Tanju
29.03.2010, 22:16
Adam daha ne yapsın fazla geldi Umut'a

Enes Ünal Kaya
29.03.2010, 22:17
Yahu rakip bile adamı durduramadı, dört adama sarı kart göstertti, hala beğenilmiyor. Messi'yi getirin bize arkadaşlar.

Messii Bu Şartlarda Oynamazdı Ki... Kasap Futbol Türkiye Ligi

DeAgLeMaNyAq
29.03.2010, 22:18
Rakip Alan'ı ancak çekip indirerek durdurabildi. Bunun akabinde 4 adama sarı kart göstertti. 90 dakika boyunca aralıksız koşup sahanın her yerinde kendini gösterdi. Ağırlaşan zeminde ufak tefek kayıpları oldu ama yinede maçın en iyisiydi...

watergirl
29.03.2010, 22:20
Bugün kendisi yabancı olmasına rağmen,öz Trabzonlu futbolculardan daha çok aldığı paranın hakkını verdi ve takım için mücadele etti.Ben böyle insanları alnından öperim sadece.Saygılar sana Alanzinyo.

Keramettin
29.03.2010, 22:21
Güzeldi 5 sarı kartın 4 ü ona yapılan faulden

Bekir
29.03.2010, 22:24
Her şey iyi güzel de Biraz da skora katkın olsun,Sahada tek kendisi var gibi oynuyor...

3-4 oyuncuyu çalımla sonra saçma sapan Şut çek...

Birazcık takım oyunu oynuyabilsen Bu Ligin Messisi olursun,Ama böyle devam edersen skora katkın olmaz...

Salih Edip
29.03.2010, 22:26
Her şey iyi güzel de Biraz da skora katkın olsun,Sahada tek kendisi var gibi oynuyor...

Birazcık takım oyunu oynuyabilsen Bu Ligin Messisi olursun,Ama böyle devam edersen skora katkın olmaz...

1 tane yüzde yüz gollük pas verdi , 1 tane pas attı 2 ye 2 kaldık burak'ın beceriksizliğiyle kaçtı pozisyon. onun dışında sahanın her yerinde vardı bence herşeyiyle iyiydi bu maçta.

yakarcı
29.03.2010, 22:26
adam daha napsın tek başına oynadı sahada helal olsun

hamucera
29.03.2010, 22:27
Alanzinho ilk yarı iyiydi, iyi çalımlar attı, ama en büyük sorun sadece şov yetmiyor, final pozisyonlarında pas yapması lazımdı ki çoğundan bunu tamamlayamadı, takımı sırtlamak için bu kadar çalıma gitmek yerine nokta paslar ile pozisyon yaratmak daha mantıklı olur gibi geliyor, malum maç boyu tek kale oynadık ama pozisyonumuz yoktu

yakarcı
29.03.2010, 22:29
Alanzinho ilk yarı iyiydi, iyi çalımlar attı, ama en büyük sorun sadece şov yetmiyor, final pozisyonlarında pas yapması lazımdı ki çoğundan bunu tamamlayamadı, takımı sırtlamak için bu kadar çalıma gitmek yerine nokta paslar ile pozisyon yaratmak daha mantıklı olur gibi geliyor, malum maç boyu tek kale oynadık ama pozisyonumuz yoktu
bırak boş konuşmayı alanın ayagına geldiginde top tekme üstüne tekme yedi napsın alan tek başına

Bekir
29.03.2010, 22:29
1 tane yüzde yüz gollük pas verdi , 1 tane pas attı 2 ye 2 kaldık burak'ın beceriksizliğiyle kaçtı pozisyon. onun dışında sahanın her yerinde vardı bence herşeyiyle iyiydi bu maçta.
Peki 4 kişiyi çalımladığı Pozisyonda Arkada Selçuk ve 2 oyuncu daha bomboş iken Neden Saçmasapan bir şut çekti??

Ben Alanzinho kötü demiyorum aksine çok iyi oyuncu ama Bana Takım oyunu olarak iyi oynadığını savunmayın....

Erbay
29.03.2010, 22:32

Umut'u savunduğunuz kadar biraz da Alanzinho'yu savunun. Adam Messi gibi oynadı, Umut onun milyon da biri kadar top süremedi.

hamucera
29.03.2010, 22:35
bırak boş konuşmayı alanın ayagına geldiginde top tekme üstüne tekme yedi napsın alan tek başına

bak işte aramızdaki en büyük fark bu,

sen sadece havaya sallarsın bense oyuncuyu eleştiririm ama kırmadan iyi yanlarını yazarak, daha iyi yapabileceklerini yapmadığı için eleştiririm, sen başka başlıkta boş konuşmaktan öte bomboş çukura atıyordun taşları, ne oldu şimdi

Alanzinho bu değildi, bundan daha iyilerini yapabilecek oyuncu, topları o kadar ayağında tuttuğu için o kadar faule maruz kaldı, son final paslarını verebilecekken vermemesi hatasıydı, bunu kabul etmiyorsan sen bilirsin, bunu yazarken ben Alan kötü oynadı demedim, okuman yazman yoksa öğren, kelimeleri yazarken de biraz dikkat et, Türkçe'yi katletmeye başladın yine

Yasin Altuntas
29.03.2010, 22:36
Ahh Alan ahhh senin yanina Adam gibi bir Forvet kosunlar bu Maci 5:0 almistik !!

Salih Edip
29.03.2010, 22:37
Peki 4 kişiyi çalımladığı Pozisyonda Arkada Selçuk ve 2 oyuncu daha bomboş iken Neden Saçmasapan bir şut çekti??

Ben Alanzinho kötü demiyorum aksine çok iyi oyuncu ama Bana Takım oyunu olarak iyi oynadığını savunmayın....

şansını denedi adam sanki selçuklala 2 oyuncuya pas atsa karşı karşıya mı kalıyorlardı. o pozisyonda o şutun gol olma ihtimaliyle ortanın gol olma ihtimali aynıydı.

Enes Ünal Kaya
29.03.2010, 22:38
bak işte aramızdaki en büyük fark bu,

sen sadece havaya sallarsın bense oyuncuyu eleştiririm ama kırmadan iyi yanlarını yazarak, daha iyi yapabileceklerini yapmadığı için eleştiririm, sen başka başlıkta boş konuşmaktan öte bomboş çukura atıyordun taşları, ne oldu şimdi

Alanzinho bu değildi, bundan daha iyilerini yapabilecek oyuncu, topları o kadar ayağında tuttuğu için o kadar faule maruz kaldı, son final paslarını verebilecekken vermemesi hatasıydı, bunu kabul etmiyorsan sen bilirsin, bunu yazarken ben Alan kötü oynadı demedim, okuman yazman yoksa öğren, kelimeleri yazarken de biraz dikkat et, Türkçe'yi katletmeye başladın yine

Final Paslarının Harcanmasından O Da Sıkıldı ..Bitirici Forvet Lazım.. O Zaman Eminin Asist Kralı da Olucak

Salih Edip
29.03.2010, 22:39

pozisyonumuz yoktu diyorsun da ilk yarıda nokta paslar ile pozisyon yaratmak daha mantıklı olur dediğin alanzinho ; gabriçe öyle bir pas verdi ki kaleciyle karşı karşıya bıraktı. onun dışında burak'a bir ara pası attı 2 ye 2 yakaladık ama atamadık. en önemli pozisyonlarda alanzinhonun parmağı vardı.

Hürgün Aygün
29.03.2010, 22:39
Maçta çalışan nadir oyunculardandı çok iyiydin.Tebrikler.2010'da patlama yaptı.

ilhan
29.03.2010, 22:41
Gelen vurdu, giden vurdu garibime... Sanki zengin bir ailenin dayak yiyince sesi solu çıkmayan çocuğu gibi... Her gelen bir tekme sallıyor. Hakemler Alex'i, Dos Santos'u, Arda'yı mardayı korumaya devam etsinler. Bizimkiler yer onların yerine dayağı..

Adama öyle tekmeler vuruyorlar ki, bana atılmış gibi hissediyorum. Ayıp ya...

Abdülkadir Kılıç
29.03.2010, 22:42
Yine takımın en iyisiydin ama biraz daha az çalıma gidip tek pas düşünsen. Kesinlikle olumsuz eleştiri değil senin yararına söylüyorum. Böylece 90 dakika faydalanabiliriz güzel futbolundan.

Cem Balcı
29.03.2010, 22:45
maçın yıldızı...

hamucera
29.03.2010, 22:47
pozisyonumuz yoktu diyorsun da ilk yarıda nokta paslar ile pozisyon yaratmak daha mantıklı olur dediğin alanzinho ; gabriçe öyle bir pas verdi ki kaleciyle karşı karşıya bıraktı. onun dışında burak'a bir ara pası attı 2 ye 2 yakaladık ama atamadık. en önemli pozisyonlarda alanzinhonun parmağı vardı.

yahu sanki ben Alan kötü dedim,

daha iyi olabilirdi diyorum, 2 güzel pas verdi gördüm e bunlar gol olmadı diye daha vermeyecek mi yani,
ama çok tekme yedi, onu kabul ediyorum, işte şu ince çizgi denilen bu olsa gerek, biraz daha çok pas atsa belki de bu kadar da tekme yemezdi,

güneyli
29.03.2010, 22:50
Ben beğendim.Gayet güzel topu gezdirdi..Kayserilileri bezdirdi.Lakin bol tekme yedi.Gol olsaydı oyunu taçlanacaktı.Yinede etkili oyunu gözden kaçmadı..

AYAN61
29.03.2010, 22:50
ilk yaridaki 100 yüzlük gol pazini akilca gabrice verip gabricte cömert kacirinca bisey demiosunuz adami faule durduyolar allah askina mac izlerken nerenizle bakiyonuz el insaf el insaf ya biraz vicdan olur ama nerde

arkamı dönüp izliyorum maçı, iki tane göz açtırdım. Tövbe tövbe.

Alanzinho maçta herşeyi yaptı, çok iyi oynadı. Ama pas vermedi arkadaş, 1 olur 2 olur ama bir oyuncu sıfıra inene kadar çalım atar sıfırdan da şut çekerse ben oyuncuyu, oyuncu değiştirme hakkım olmasa da çıkartırım. Gelsin yanımda otursun, belki akıllanır.

Salih Edip
29.03.2010, 22:51
yahu sanki ben Alan kötü dedim,

daha iyi olabilirdi diyorum, 2 güzel pas verdi gördüm e bunlar gol olmadı diye daha vermeyecek mi yani,
ama çok tekme yedi, onu kabul ediyorum, işte şu ince çizgi denilen bu olsa gerek, biraz daha çok pas atsa belki de bu kadar da tekme yemezdi,

halısada mı oynuyoruz bir maçta kaç tane gollük pas vermesi lazım. 10 tane verse niye 11 tane vermedin , 4 tane sarı kart yedi rakip onu durdurmak için , niye 5 tane yemedi niye kırmızı kart yemedi vs. daha napsın adam insaf ya.

hamucera
29.03.2010, 22:54
halısada mı oynuyoruz bir maçta kaç tane gollük pas vermesi lazım. 10 tane verse niye 11 tane vermedin , 4 tane sarı kart yedi rakip onu durdurmak için , niye 5 tane yemedi niye kırmızı kart yemedi vs. daha napsın adam insaf ya.

futbol skor oyunudur, sen maç boyu orta alanda çalım at ama son dakika da gol ye senin atttığın çalımların bir anlamı olmaz,

2 tane pas vermekle oyun da bitmez, eğer takımı sırtlayacağım diyorsan, o zaman daha çok pozisyonlar yaratacaksın, ben bunu söylüyorum sen tutturdun 2 tane pozisyon başka birşey bilmiyorsun

lazrail8989
29.03.2010, 22:55
alanzinhoya pas vermeyi öğreteceğinize umuta nasıl pozisyon alacağını öğretin boş yere pas atmasın adam ;)

Salih Edip
29.03.2010, 22:59
futbol skor oyunudur, sen maç boyu orta alanda çalım at ama son dakika da gol ye senin atttığın çalımların bir anlamı olmaz,

2 tane pas vermekle oyun da bitmez, eğer takımı sırtlayacağım diyorsan, o zaman daha çok pozisyonlar yaratacaksın, ben bunu söylüyorum sen tutturdun 2 tane pozisyon başka birşey bilmiyorsun

tek başına o kadar oluyo işte. ilk yarı sadece colman ona ayak uydurabildi. ne burak ne gabriç ne umut. hepsi vasatın altındaydı. bu adam paslarını çalımlarını şutlarını bu birlikte hücum ettiği arkadaşlarına göre yapmayacak mı ? burak 0 oynamış umut 0 oynamış gabriç eh biraz kıpırdamış , bir colman var oynayan o da zaten geride oynuyor. napsın adam verkaça girse umutun geri verme özelliği yok...

Mustafa ÖZDEMİR
29.03.2010, 23:00
maçın yıldızıydı .kimse ona ayak uyduramadı...

Arif Timurcioğlu
29.03.2010, 23:01
Alanzinho yatırıyo kaldırıyo pasını veriyo vuran yok ne yapsın daha bu adam, artık bundan bir derece ilerisi messilere, ronaldolara geliyor. Her maç böyle oyna canımızı ye.

Tolga Kurt
29.03.2010, 23:02
Maçın en iyisiydi..

Salih Edip
29.03.2010, 23:04
maçın yıldızıydı .kimse ona ayak uyduramadı...

ben de onu diyorum işte , ayak uyduran yok , iyi oynayan, alanın paslarına , duvar paslarına karşılık verebilen bir colman var o da defansın önünde gibi oynadı taktik icabı.

ama bu dediklerimi anlamayanlar var , ankaragücü maçındaki gibi boş kaleye attırması lazım illaki kaleciyi de ekarte edecek...

Harun CAN
29.03.2010, 23:04
oynadığı futbolu ve herşeyi bi kenara bırakın.. eğerki rakip takımdan 4 kişi sırf alanzinhoyu durdurmaya çalışırken sarı kart görüyorsa bu bile bir ölçüdür. peki ya umut !!! genelde basketbol tabiriyle hücum faulden başka birşey yapmayan bi futbolcu. alanın önünde baros gibi biri olsa herşey çok farklı olurdu eminim... alana laf atanlar ön liberomuzda Viera- forvetimizde Messi- defansta Lucio mu var sanıyorlar ??

erolizmts
29.03.2010, 23:08
Yattara'da şov yapan bir futbolcuydu fakat her zaman için takım oyunu ilk plandaydı. Yani Yattara için önce garanti oyun, sonra şov vardı. Alanzinho'da bu olay tam tersi. Sanırım biraz daha takım oyununa yönelmeli. İlk düşüncesi her zaman için şov. Belki bu yüzden Yattara kadar verimli değil. Şenol hoca'nın bu yönde Alanzinho'yu uyarması gerekiyor.

sefatoyer
29.03.2010, 23:14
tebrikler..

ilhan
29.03.2010, 23:16
Yattara ile Alan'ı mukayese etmek ya da verimlerini karşılaştırmak sağlıklı olmayabilir. Çünkü Yattara kanat oyuncusu... Topu gerekirse adamın kafasına çarptırıp kaleye sokar. Ama Alan daha spesifik oynuyor. Dikine daha iyi kat ediyor. Forvet arkası oynayabiliyor.

Alan bu maçta bence her şeyi yaptı. Topu taşımak bir yana resmen tek başına saldırdı. Topu alıyor adamı geçiyor pası atıyor, bir daha top geri gelmiyor. Yine top alıyor adam geçip pas veriyor, attığı topa giden yok.

Gabric'e attığı pas lezizdi. O topu gol yapacaksın. Yapamazsan adamlar bulduğunu atar alır puanı gider. Sen de yakalamışsın bomboş, vur girsin.

Alan bu maçta Colman'la beraber sahanın en iyisiydi. Ama Alan da yetmedi.

Ayağını eline vericekler diye ödüm patladı maçı izlerken... Gelen tekme atıyor, giden tekme atıyor. Bu ne arkadaş?

İskender66
29.03.2010, 23:20
Maçın yıldızıydın. Forvetlerimiz biraz becerikli olabilseydi kazanmıştık şimdi. Keşke takım sana ayak uydurabilse..

dimsag
29.03.2010, 23:25

o çalımların senin için anlamı yok benim için var hatta bizim için varki burada üç beş kişi hariç bu gece yorum yapan herkez sahanın en iyisi olduğunda hemfikir yanında kendi ayarında bi iki topçu olsa başka şeyler konuşuyor olurduk

Fatih Özkan
29.03.2010, 23:28

Adam ne yapsın ?
Kıracaklardı bacağını en sonunda!
Pas aldı verdi, ileri çıktı, geldi geriden aldı...
Öldü adam öldü...
İnsan bu!
Daha ne kadar koşacaktı, çabalayacaktı ?

playa
29.03.2010, 23:29
sahanın en iyisiydi adamı yerden kaldırmadılar resmen

stormtiger61
29.03.2010, 23:30
E hey kocum be, iyi topcusun, iyi de calim atiyorsun, bugun de sahanin en iyisiydin ama ne oldu yordun kendini, bitirdin. Ikinci devre 65 den sonra kosacak takatin kalmadi normal olarak. Birazcik daha az oynasan o topla ne olur ki, hem daha hizli ataga cikariz hem de sen yorulmazsin iste ama bugun icin seni elestirmek aptallik olur. Antalya macinda oyna, bu macta oyna hem de bu havada seninki de can tabi.

Emrah Akcagöz
29.03.2010, 23:30
Süperdi...

Samet Yildirim
29.03.2010, 23:43
Sahanin en tartisilmasiz en iyi adamiydi. Kayserispor bice bice anca durdurabildi. Gabric-Umut-Burak ayak uyduramadilar.

Süperdi.

Mert Oğuzlu61
29.03.2010, 23:47
yağmur olumsuz etkileyinceye kadar sahanın yıldızıydı, onu izlerken zevk alıyorum ama şu son dakkalarda çektiği şutta çok sinirlendim...

gerçi onada hak veriyorum pas atacağı adama bakıyor, umut... vurayım kendim diyor adamda haklı.

miaksoy
29.03.2010, 23:48
Sahanin en iyisiydi. Gabrice verdigi pas akil doluydu. Cok tekme yedi bugun. Baska turlu durdurmalari mumkun degildi kucuk dev adami.

Erdem Keser
29.03.2010, 23:52
Karşısındakileri maymun etti. Zeminin ağırlaşması etkiledi son dakikalarda oyununu.

mehmets61
30.03.2010, 00:04
her şeyi güzel yapıyor adam geçiyor top alıyor sorumluluk alıyor ah birde son vuruşları ve tercihleri iyi olsa daha da iyi olacak...

Mustafa ÖZDEMİR
30.03.2010, 00:06
birde fiziği olsa bu adamı kimse durduramaz...

Samet Yildirim
30.03.2010, 00:07
birde fiziği olsa bu adamı kimse durduramaz...

fizigi olani zaten barcelonada su an.

ibrahim_yattara
30.03.2010, 00:27
bu maçta bile sırf takım galip gelemedi diye alanzinhoyu eleştiren insanlar var,

adam tek başına kayseri savunmasını bezdirdi, 160 lık adam tek başına saldırdı tekme tokat durduramadılar adamı, her pası olumluydu, dikine şiir gibi paslar attı, rakibi arkasına taktı sürükledi rakip defansın dengesini bozdu

ulan daha ne yapsın be ayıp! sahanın en iyi değil resmen KRALIYDI!!

yok abi bize ayman filan lazım ya, bu adam fazla geldi bize..

bugün yanımda gsliyle seyrettim maçı, ''abi bu adam trabzona nasıl geldi ya'' diyor hala bizden birileri ne diyor..

mustafa08
30.03.2010, 00:28
harika oynadi Alan bugün :alkış:. Kayseri sadece faullerlden durdurabildi. Keske Umut, Gabric ve Burak ayak uydurabilseydiler

Deniz Tosunoğlu
30.03.2010, 00:32
bu maçta bile sırf takım galip gelemedi diye alanzinhoyu eleştiren insanlar var,

adam tek başına kayseri savunmasını bezdirdi, 160 lık adam tek başına saldırdı tekme tokat durduramadılar adamı, her pası olumluydu, dikine şiir gibi paslar attı, rakibi arkasına taktı sürükledi rakip defansın dengesini bozdu

bugün yanımda gsliyle seyrettim maçı, ''abi bu adam trabzona nasıl geldi ya'' diyor hala bizden birileri ne diyor..

:alkış: Helal olsun sana :alkış:

Great White
30.03.2010, 00:40
Ne yazsam az..

Tek kelimeyle muhteşemdi gene..

Üstelik o ağır sahada ve son derece sert oynayan bir rakip karşısında takımı ileriye sırtında taşıdı resmen..

Helal olsun sana be..

Sadece maçın değil ligin de yaldır yaldır parlayan yıldızıdır şu an Alanzinho :ok

Hasan Ayvenli
30.03.2010, 00:44
Tam ritmini tam buldu ligden tamamen koptuk. Neyse önümüzdeki yıl bu performansı maçların yarısında göstersin yeter :)

Enes Ünal Kaya
30.03.2010, 00:47

Bende Arkadaşlarla Konuşuyorum .. Trabzonda Yıldız Yok ..Bi Alanzinho Diyorlar.. O da Olmasa Zaten Falan.. Herkes Mi Böle Derr..

Herşeyi Geçtim Bugun Spiker Bile Sadece Alanzinho'yu Konuşdu..

Hala Eleştiri Var Yazık Günah.. Alanzinho Gibi Oyuncular Kalmalıkı Şampiyon Olalım.. Satarsan Zaten Bi İddan Yok Demek.. Daha İiside Trabzon'a Gelmeeezzz. !

Bknz. Marcelinho , Musampa

ibrahim_yattara
30.03.2010, 00:54
Bende Arkadaşlarla Konuşuyorum .. Trabzonda Yıldız Yok ..Bi Alanzinho Diyorlar.. O da Olmasa Zaten Falan.. Herkes Mi Böle Derr..

Herşeyi Geçtim Bugun Spiker Bile Sadece Alanzinho'yu Konuşdu..

Hala Eleştiri Var Yazık Günah.. Alanzinho Gibi Oyuncular Kalmalıkı Şampiyon Olalım.. Satarsan Zaten Bi İddan Yok Demek.. Daha İiside Trabzon'a Gelmeeezzz. !

Bknz. Marcelinho , Musampa

yarım alanzinho daha olsaydı sahada (belki bir engin baytar) kayseri eksilirdi..

bugünkü alanzinho, iyi günündeki yattaradan bile daha etkiliydi

bu alanzinhoya bile laf atana cevap veremem ben, kapasitem yetmez..!

objek
30.03.2010, 00:56
Alanzinho cok iyiydi ama mac icersinde tipki alex gibi kendisini biraz saklayip unutturduktan sonra cerceveye yakin bolgelerde sahne almasi lazim bu sekilde oynarsa enerjisini kaleye uzak yerlerde harcamis olur son 15 dakikada kondisyon sorunu yasayabilir

Enes Ünal Kaya
30.03.2010, 00:57
yarım alanzinho daha olsaydı sahada (belki bir engin baytar) kayseri eksilirdi..

bugünkü alanzinho, iyi günündeki yattaradan bile daha etkiliydi

bu alanzinhoya bile laf atana cevap veremem ben, kapasitem yetmez..!

Bugünki Oyunun Yarısını O Arkadaşların Sevdiği Futbolcular Oynasaydı Ne Övgüler Alırlardı... Futbolcu Ayrımı Yapmak Yada Dışlamak Doğru Değil.. Zarar dan Başka Bi Getirisi Yok..

Ancak Alanzinho' Bugun Oynadığının Yarısını Oynasa 10 Üzeriden 7 Alırdı.. Çok İyidi... Millet Top Süremiyordu..

kudu_61
30.03.2010, 01:00
umutu pres yaparak rakip savunmayı yıpratıyor diye göğe çıkarırız alanı rakibin defans bölgesinde oynayan bütün topçularına sarı kart gösterdi diye neredeyse yerin dibine sokarız arkadaşlar varya bazılarınızı hiç anlayamıyorum bir defans daha nasıl yıpratılabilirdi helal olsun alan süperdin bugün
alanı beğenmeyen bugünlük yorum yazmasın yarın yazarları okuyunca tercüme etsin bize

Serdar A
30.03.2010, 01:03
Bakalım skorer bir santraforun arkasında Gabric-Alan-Yattara üçlüsünü izlemek nasip olacak mı ...

ilhan
30.03.2010, 01:03
Ayrıca maçı kanatlara da yaymak lazım. Alanzinho tek başına göbekten resmen parçalaya parçalaya gidiyor. Bir akıllı kanatlara gitmiyor. Gidince zaten orta yapamıyorlar. Geçtiğimiz haftalarda sadece topu ileri taşımıyor, resmen bizim takımı rakip sahaya sürüklüyor demiştim. Bugün yine aynı şeyleri gördüm. Adam topu alıyor, bakıyor sadece Umut var. Topu enine, dikine taşıyor çoğalıyoruz rakip kalede...

miaksoy
30.03.2010, 01:04
http://img20.imageshack.us/img20/310/nazarl.jpg (http://img20.imageshack.us/i/nazarl.jpg/)

Allah seni nazarlardan saklasin kucuk dev adam. Bugun sakatlanacaksin diye o kadar korktum ki .

Erdal
30.03.2010, 01:05
aşk olsun sana be çocuk aşkolsun :)

Erdal
30.03.2010, 01:06
Bizim eleman bize gelmeden önce sık sakatlanırmıymış...Bunu öğrenme şansımız var mı? Allah nazardan saklasın...

Yunus Emre SEYHAN
30.03.2010, 01:06
İçine Messi girmiş gibiydi. (Son 20 dk hariç)
Sene başında Hugo Broos olmasaydı şuanda şampiyonluk mucadelesi veriyorduk. Alanzinho Norvec ligine 1.5 yıl da ayak uydurabildim demişti. Şimdi de ligimize ayak uydurmaya başladı.

Bizim eleman bize gelmeden önce sık sakatlanırmıymış...Bunu öğrenme şansımız var mı? Allah nazardan saklasın...
Abi bir röportajında kariyerinde hiç ciddi sakatlık yaşamadığını söylemişti.

gerrard8
30.03.2010, 01:20
harikasın be alan keşke forvette senin anlaşabileceğin futbolcular olsa.son pasların daha iyi olması lazım..

Osman Yavuz
30.03.2010, 01:22
Bakalım skorer bir santraforun arkasında Gabric-Alan-Yattara üçlüsünü izlemek nasip olacak mı ...
Gabric mi?Gabric bırakın koşmayı yürüyemiyor bile.

Allah seni nazarlardan, tekmelerden korusun Alan.Sana uyamayan arkadaşlarına inat nefesin yettiğince(70 dakika) mücadele ettin.Çölde bir vaha gibiydin.

deliadam61
30.03.2010, 01:28
bugün gerçekten harikaydı.belki maçı kaybettik ama alanzinyo yu tam anlamıyla kazandığımızı düşünüyorum.bu adam seneye çok işler yapıcak.ama kesinlikle gol atmasını ve nere koşmasını bilen bi forvetle oynarsa.iddia ediyorum ligimizde en kolay adam geçen futbolcuya sahibiz buna yattara da dahil.

28TS61
30.03.2010, 01:30
colman ile sahanin en iyisiydi.
kayserispor 4 sari kart gördü. 3´ne alanzinho sebep oldu

Salih Edip
30.03.2010, 01:39
benim hatırladığım 5 sarı gördü 4 ü alanzinhoyu indirdikleri için.

ilhan
30.03.2010, 01:41
5 sarı kartın 4'ü hunharca Alanzinho'ya yapılan fauller içindi. Verilmeyenleri ise sayamadım!

İlker ToSun
30.03.2010, 01:48
gözlerimin pası siliniyor ekran başında.

onu izlerken bi yandan onu izliyorum bir yandan da ekranın bir ucuna da yattarayı koyuyorum.

vaay be, hayali bile keyifli :)

Cem Akyüz
30.03.2010, 01:52
buda topçu mu ya..bundan çok var bizim oralarda

İlker ToSun
30.03.2010, 01:56
buda topçu mu ya..bundan çok var bizim oralarda

dimi

hele bi meşhur yavuz selim varki "futbolun harlem"i :)

Cem Akyüz
30.03.2010, 01:58
dimi

hele bi meşhur yavuz selim varki "futbolun harlem"i :)

:)

Alan'a zamanında sallayanlar şimdi neler düşünüyorlar acaba

Erkan SUİÇMEZ
30.03.2010, 02:00
maçta bana o kadar büyük keyif verdi ki,yenilgi bile keyfimi bozamadı...

kefkenist
30.03.2010, 08:32
herşeyiyle mest oldum, keşke paslarına son vuruşu yapan bir golcü ( bknz;eto, eski jardel, fatih tekke ) gibi biri olsa bizim ALİ yarın barcelonanın transfer listesindeydi, esti karadeniz gibi uşak

pinaradnan
30.03.2010, 08:46
Harika, mükemmel, Mükemmel ötesi. Yüreğiyle oynuyor buna yeteneklerinide ekleyince seyrine doyum olmuyor Kayserilileri hallaç pamuğuna çevirde sağol ALAN.

Birtan Karaman
30.03.2010, 08:55
A-LAN-ZİN-HO

:)

Süper oynadı , Herşeye rağmen. Maçın tartışmasız yıldızıdır. Kayseri'nin kasapları her ne kadar bi yerini kırmaya çalışsa'da yıkılmadı adam resmen. :)

Bazı Fauller'den sonra yüzünde ki ekşimeyi görünce içim acıyor resmen ya.! :o

BJK Maçında'da aynı formunu sürdürmen dileğiyle..

ismail çakmak
30.03.2010, 09:38
livera61;3116444]buda topçu mu ya..bundan çok var bizim oralarda

kim o topcu ismail çakmakmı)))))))))))))))

maxim
30.03.2010, 10:25
Eldivenleri giydikten sonra ilk top ayağına geldiğinde öyle bir çalım atıp rakiplerin arasından geçti ki, o anda Alanzinho gözümde resmen seviye atladı...

Tolga_61
30.03.2010, 10:37
En yakın zamanda Ganzilisten Messinin pardon Alanzinho nun videosunu bekliyorum :)

Rasim YILMAZ
30.03.2010, 10:49
Güçlendi , güçlendikçe daha da cesur oynamaya başladı. Profosyonelliği harika. Geçen sene ve bu sene başı , başına gelenler başka futbolcunun başına gelseydi , ülkesinin yolunu çoktan tutmuştu:)
Teşekürler Alan...

poetricus
30.03.2010, 11:21

Galiba bir şeyi kaçırdınız. Alanzinho solak bir futbolcu. 4 futbolcuyu geçip çizgiye indiğinde sağ taraftaydı ve top sağ ayağındaydı. Şut çekmedi. Orta yapmayı denedi ama ters ayakla o kadar oluyor.

Biraz daha dikkat lütfen.

İHTİLALL
30.03.2010, 11:30
Güçlendi , güçlendikçe daha da cesur oynamaya başladı. Profosyonelliği harika. Geçen sene ve bu sene başı , başına gelenler başka futbolcunun başına gelseydi , ülkesinin yolunu çoktan tutmuştu:)
Teşekürler Alan...

Başına gelenler,taraftarın yüzünden di,

Değil mi?:)

Rasim YILMAZ
30.03.2010, 11:36
Başına gelenler,taraftarın yüzünden di,

Değil mi?:)

Niye taraftar yüzünden olsun ki?:)

Şirin Berber:) o hale getirmişti çocuğu:)

Broos'un da biraz payı vardı hatırladığım:)

Oğuz B.
30.03.2010, 11:39
Akşam sana tekme sallayanları bol bol sevgi dolu cümlelerle andım alan merak etme :)

murat
30.03.2010, 12:00
Bukadar vicdansiz, insafsiz Allahsiz olunurmu! Ey hakem sen niye varsin sahada? Inanin icim gitti maci izlerken. Turk futbolundaki tek gelisme fauldeki ustaligimiz maalesef. Italyanlari gectik.

Alan herseye ragmen superdi, ozellikle ilk yari cok begendim.

Yunus Emre SEYHAN
30.03.2010, 12:19
Alanzinho genel özellikleri dışında cok iyi dikine pas veriyor ve ortasahada yaptığı paslarla oyunu açıyor, rakibin başı dönüyor.

hamucera
30.03.2010, 12:54
Aslında 2. yarı saha daha da kötüleşince eminim ki orta alanda diri adam olsa yedek kulübesinde Alan değişikliğine giderdi Şenol Hoca, ama güzel oynadı, hakem katletti evet ama ah ah şu güzel çalımlardan sonra son paslar bir yerine otursa bir erebilseydi kaptırmadan topu,

aaahmet61
30.03.2010, 13:06
her geçen hafta çok daha iyiye gidiyor.seyrederken bana büyük keyif veriyor.

Enes Ünal Kaya
30.03.2010, 13:20
Alanzinho'dan şova devam!
Son haftaların, özellikle de Galatasaray ve Antalyaspor karşılaşmalarının en başarılı ismi olan Alanzinho, Kayseri'deki mücadelenin de en dikkat çeken ismi olmayı başardı.

Hocası Şenol Güneş tarafından yine ilk 11’de sahaya sürülen Brezilyalı, bu güveni boşa çıkartmadı. Hem ilk hem de ikinci yarıda ağır zemine rağmen inisiyatif almaktan asla kaçınmayan sambacı, hücuma hem pasları hem de şutlarıyla zenginlik kazandırdı. Geçen sezon çok eleştirilen ama artık tam manasıyla takıma uyum sağladığı gözlenen Alanzinho’yu ilk kutlayanlar arasında da hocası Şenol Güneş vardı.

Bross'a Selam Şova Devam Teyy Teyyy : )

Erdem Keser
30.03.2010, 13:39
10 tane kasap adamı dövmeye çıkmışlar sahaya.Serdar Kesimal'ın tekmesiyle çok ciddi sakatlık geçirebilirdi ve direk kırmızı kartlık bir hareketti.Her maçta bu adamın dayak yemesini görmezden gelmeye devam etsinler bakalım.

Keramettin
30.03.2010, 13:53
Bence etkili değildi o dövenlere karşı iki yumrukda onun atması lazımdı :)

Samet Yildirim
30.03.2010, 14:54
Yalanzinho bana göre dogru kelime siz ne anlarsiniz futboldan :D:D:D
Bu boy bu parayi etmez !!! :):):)

Salih Edip
30.03.2010, 15:15
80 metre top sürüp 2-3 kişiden sıyrılması , kaleciyi de ekarte edip boş kaleye gol attırması lazımdı forvetteki arkadaşlarına.

gabriçe verdiği pas da anlamsız düşünmesi lazımdı karşı karşıya gol atmanın nasıl zor olduğunu , zaten madem öyle bir boşluk vardı top geçiyordu o aradan , sen de geçebilirdin zira küçücük adamsın , böylece kaleciyle 2 ye 1 kalıp boş kaleye gol attırmış olurdun.

olmadı alanzinho olmadı takım oyunu mentalite takım takım :D

Tayfun
30.03.2010, 16:01
Daha ne yapsın detirtecek türden oynuyor koçumsun ...!

h@msi61
30.03.2010, 16:08
Dunku en sevindiren olay Alan'in futbolu ve o futbol fukaralarinin icinden sakatlanmadan cikmasiydi...

Emrah Akcagöz
30.03.2010, 16:10
Dün akşam şu maçı adam akıllı bi spiker anlatsaydı daha iyi olacaktı adamlar maçı öyle bi anlattılarki hiç heycan yok birşey yok ulan aynı hareketleri arda falan yapsa heycandan ayağa kalkıp at yarışı anlatır gibi anlatırlardı maçı..

JoKeR™
30.03.2010, 16:11
alanzinio dün kayseri maçında bence çok güzel bir performans sergiledi

oflu engin
30.03.2010, 16:31
transferi olacakken bir video dolaşıyordu.dün akşam bir an maçı değilde videoyu seyrediyorum sandım....

helal olsun

İHTİLALL
30.03.2010, 16:55
Ersun Yanal'ın adeta zorla yaptırdığı,

Ve sırf o sebep oldu diye Serdar Bali'gillerin yerin dibin e sokmaya çalıştığı,

Son transfer..

Ersun Yanal'dan sonra yapılan transferlerin kaliteleri ,yönetimimizin kalitesi..

Çok şey ifade ediyor aslında,

Küçük dev adam..

Yunus Emre SEYHAN
30.03.2010, 16:58
Alanzinho'nun yaptığı çalımları tekrar görmek için ligtv'nin hazırladığı özeti izleyeyim dedim birde ne göreyim? bütün girdiği pozisyonlar kesik yemiş.

Yediremiyorlar tabii..

Özeti başkaları izler Alanzinho'nun değeri artar.

ilhan
30.03.2010, 16:59
İlk alındığı zamanlar Mehmet Demirkol'un da hışmına uğramıştı. Yazılarını çok beğendiğim Mehmet Demirkol o zamanlar Alanzinho için "salon topçusu, anca şov yapar bu adam" falan diyordu. Ama bugün ntvsporda "Alanzinho hızla Gökdeniz ve Yattara karışımı bir şey oluyor, çok iyi oynuyor" gibisinden şeyler dedi.

Ritmini buldu mu oynuyor bu adam. Kendisi de bunu biliyor. Takımı sırtlamam lazım diyor. Güzel pozisyonlara girip, güzel pozisyonlar hazırlıyor. Gabric'e attığı pası Dos Santos, Alex falan atsaydı şu an medyada o pası konuşuyor olurlardı. Ama bize çok normal geliyor. :)

Enes Ünal Kaya
30.03.2010, 17:02
ŞampiyonLuk Düşünen Takımda Olması Gereken Bir Futbolcu.. Alanzinho Bulunmaz Nimet Bence..

Bizim Takıma Alex Gelmez ;) Açmaz Trabzon Öylelerini Durmazlar.. Bar Disko Falan Az Gelir ;)

Alanzinho'nun Yanına Bir Kaç Bitirici Lazım Yanlız.. Performansı Artıcakdır..

Birtan Karaman
30.03.2010, 17:26
Seneye Takımda olup olmayacağını çook merak ediyorum. :)

unique
30.03.2010, 17:28

Kesinlikle kalmalı, hatta aynı kalitede daha fazla adam gelmeli ki kalite olarak sınıf atlayalım.

Yunus Emre SEYHAN
30.03.2010, 17:29
5-6 milyon euro verirseler satar yönetim.
ligde 7 kupa da 2 maç kaldı. Her maç geçtikçe perfonmansı artıyor.

İHTİLALL
30.03.2010, 17:30
İlk alındığı zamanlar Mehmet Demirkol'un da hışmına uğramıştı. Yazılarını çok beğendiğim Mehmet Demirkol o zamanlar Alanzinho için "salon topçusu, anca şov yapar bu adam" falan diyordu. Ama bugün ntvsporda "Alanzinho hızla Gökdeniz ve Yattara karışımı bir şey oluyor, çok iyi oynuyor" gibisinden şeyler dedi.

Ritmini buldu mu oynuyor bu adam. Kendisi de bunu biliyor. Takımı sırtlamam lazım diyor. Güzel pozisyonlara girip, güzel pozisyonlar hazırlıyor. Gabric'e attığı pası Dos Santos, Alex falan atsaydı şu an medyada o pası konuşuyor olurlardı. Ama bize çok normal geliyor. :)
Boşver ,Demirkol'u İlhan,

Transfer yapınca, benim yorumlara bak..:D

Çok yüksek bir yüzdem vardır..;)

Yalnız,şaka bir tarafa,

Alanzınho gibi bir oyuncuyu,

Umut gibi bir santrafora mahkum etmek,

Güzel prensesi,kurbağa ile evlendirmeye benziyor..

H.Hacisalih'in, sanat ve estetik anlayışı..:)

Enes Ünal Kaya
30.03.2010, 18:03
Alanzinho ne yapsın!

Son haftalardaki formuyla Messi'ye benzetilen 1.64'lük sambacı dün de şovunu yaptı ancak çabası yenilgiyi önlemeye yetmedi

Kayseri'de 3 puan bırakan Trabzonspor için tek sevindirici olay Alanzinho'nun futbolu oldu.... Her geçen gün performansını yükselten Brezilyalı yıldız, Kayseri'de de şovunu yaptı... Golle burun buruna getirdiği arkadaşlarının gününde olmaması nedeniyle takımını zafere taşıyamayan 1.64'lük sambacı, adeta gözlerin pasını sildi. Dripling yaptığında ancak faulle durdurulabilen Alanzinho, tam 4 rakibinin sarı kart görmesine neden oldu.

Messi Misin Beeeee :alkış: :eek:

poetricus
30.03.2010, 18:07
Alanzınho gibi bir oyuncuyu, Umut gibi bir santrafora mahkum etmek, güzel prensesi,kurbağa ile evlendirmeye benziyor...
Ne münasebet abi orada prensesin öpücüğünden sonra kurbağa yakışıklı prens oluyordu. Biz o kadar şanslı değiliz.

H. Hacisalihoğlu'nun, sanat ve estetik anlayışı...
Onun anlayışında güzel prenses Shrek'le evlendirilip yeşil ve çirkin bir ucubeye dönüşüyor maalesef!

Miraç Atalay Çiftçi
30.03.2010, 18:08
Alan'ı forvette Teo ile oynat. Gerisini salıver hoca...

Fatih Özkan
30.03.2010, 18:23
Utandırmadığın için teşekkürler Alanzinho!

Hasan Ayvenli
30.03.2010, 18:36
Senin verdiğin pasları heba etmeyecek alıp gidebilecek bir forveti olsun bu takımın yeter.

Cafer Bulur
30.03.2010, 18:59
Takimin en iyisiydi dünkü macta.

Her ne kadar kaybettigi toplar ikinci yarida artsa da bu normaldi,ilk yarida cok efor harcadi kendisi.

Kendisini kutluyor,basarilarinin devamini diliyorum.

miaksoy
30.03.2010, 19:24
Tabatanin 8 milyon dolar ettigi bir piyasada Alanzinho hakikaten bir mucevher. Kiymetini bilmek lazim.

Tolunay Abdioğlu
30.03.2010, 19:32
Teo'yla beraber oynaması lazım.Umut'un dinlenmesi lazım.

Tebrikler Alanzinho.Müthiştin. :)

Ömer Kibar
30.03.2010, 21:27
dün gece süperdi yine..fakat kayserili futbolcular alan ı sakatlamak için çok uğraştılar

güneyli
30.03.2010, 22:14
Aynı iştahlı futbolunu inönüde de görmek isteriz.

Ilelioglu
30.03.2010, 22:25
Kayseri;

Tek basina bir takimdi adeta..!!

:alkış:

asilhamsi
30.03.2010, 23:47

abi lafı agzımdan aldın:alkış::alkış::alkış::alkış:

arkalarında cok kuvvetli iki oyuncu önlerinde yattara--alan---gabric

ve en önde kosmayan pres yapmayan ama buldumu affetmeyen bir forvet..

Vural Kuyumcu
31.03.2010, 00:54
você está apenas super
é simplesmente divertido o seu futebol é incrível

kudu_61
31.03.2010, 01:01
bütün herşey norveçli sevgilisinin o röportajı sonrası başladı alanı kızdırdı ve oda gösterdi alanın kim olduğunu zaten go home diyişinden belliydiçok seviyo alan çok

Arif Timurcioğlu
31.03.2010, 01:14
Geçmiş sayfalardada çokça yazmıştım şimdide alanzinhonun mükemmel oyunun üstüne bir daha yazıyorum. Alanzinhoda bitiricilik ve son hamle zayıf, yatırıyo kaldırıyo rakip defansı ipe diziyo son işi yapamıyor. Yattaraya kızarım ederim ama adam bitirici rakip kaçırdımı ya gol atar ya attırır bunun ortası yok gününde olmadımıda zaten adam bile geçemez.

Ahmet KESKİN
31.03.2010, 06:26
iyi gidiyor asıl tempo yeni sezonda...

genç61
31.03.2010, 09:09
bu adamla trabzon sampiyon olmaz olamaz

ayagına gelen 10 toptan 4 kaptırıyor
4 calım atıyor atmasına sov yapıyor ama bal yapmıyor
geri kalan 2 ilede basit oynuyor

bu kadar sisirmeyin bitik bir kayseriye biraz iyi oynadı diye yapmayın bir bucuk sene oldu

adamın oynadıgı en iyi futboldu bu belkide oda bitik kayseriye ortasahaası bitmis genclere teslim olmus yedek kayseriye

Dursun Kaplan
31.03.2010, 09:50
Geldi FİFA başkanı. :)

Salih Edip
31.03.2010, 11:05
Futbol cahili gelmiş yine :)