PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68

irfanb
29.09.2009, 09:20
A l a n z i n h o !!!

http://www.load-it-up.de/100107/sK4sSku.jpg

Tribünde degil sahada :)

BAHADIR33
29.09.2009, 10:11
topu ayağına aldığında rakip kaleye doğru TURBO gidişini izlemek büyük bir keyif. Rakip oyuncuları küçük hareketlerle, slalom yapar gibi geçişini izlemek daha da keyifli.

Ali İhsan
29.09.2009, 10:47
Şu adamı da harcamayı başarırsak bir daha bu taraftar kaliteli oyuncu istemesin kardeşim. İstisnasız bu takıma gelen her ciddi yatırımı adeta harcadık.

Campbell geldi, süper golcüydü, tam takıma alışmaya başlamışken harcandı.
Marcelinho geldi, kullanamadık.
Stepanov ciddi bir yatırımdı, 1 milyon euroluk oyuncuyu 10 milyon euroya bile satabilirdik, oynatmayıp-kötüleyip değerini düşürdük.

Hadi diyelim ki Campbell ve Marcelinho çok büyük şehirlerde yaşamış zaten Trabzon'da kalamazlardı, belki de o yüzden gittiler. Ama küçük bir Sırp kasabasından veya Brezilya + Norveç'in dağlarından gelmiş isimleri neden parlatmayı beceremeyip çöpe atıyoruz.

Alanzinho olayı daha da komik. Bu adamı paramız yokken bütçemize göre ciddi bir paraya almadık mı? Bu şekilde davranarak bu oyuncunun değerini düşürmekten başka ne karımız olabilir. Alanzinho geldiği günden beri takıma gerçek anlamda monte edilmek istenseydi şu anda takımın bir parçası olurdu. Boyu ufak diye altyapıdan herhangi bir çocuk sanıyoruz kendisini galiba. Hatırlatmakta yarar var şu anda Trabzonspor kadrosunda en ciddi maddi değer Alanzinho'dur. Çoğunluğu görev adamı olan kadromuzda sakat ve bıkmış bir Yattara ve az buçuk da Engin ile beraber kreatif oyuncularımızın en başında gelmektedir.

Alanzinho kapanan Anadolu takımlarını açacak en önemli anahtardır. Gençlerbirliği maçında skor avantajımız varken oyuna girmesi pek bir anlam ifade etmese de çıkarılış şekli çok komiktir. Hocanın ve yardımcı hocanın da bildiği üzere Trabzonspor'un sol tarafında değil forvet bölgesinde oynayabilir ve orada oynayan Umut veya Gökhan'dan birinin partneri rahatlıkla olabilir.

Bence bu adamı kaybetmemize göz yuman taraftar bir daha yıldız transfer isteme hakkına sahip olmamalıdır. Biz Alanzinho sorununu görmezden gelmeye devam edersek değeri şimdiden en az 5 milyon euro olmuş olması gereken bir adamı daha 1-2 milyona fırsatçılara kaptırabiliriz.

BAHADIR33
29.09.2009, 10:47
elimden gelen bu

Emre ÖZTÜRK
29.09.2009, 10:48
http://fanatik.ekolay.net/Sambaci-camiadan-ozur-diledi_3_Detail_35_147221.htm

alan özür dilemiş aferin alan sanada yakışan bu

_SeRKaN_
29.09.2009, 12:56
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2699-1F8Q0A1C.jpg

Günün fotosu...:alkış:

Mollasalihoğlu
29.09.2009, 13:06
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2699-1F8Q0A1C.jpg

Günün fotosu...:alkış:

İkisinin de iyi insanlar olduğunun göstergesidir. :)

Ertan 51
29.09.2009, 13:08
İkisinin de iyi insanlar olduğunun göstergesidir. :)
Güzel yorum:alkış:

Vural Kuyumcu
29.09.2009, 13:13
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2699-7R1A0H0R.jpg

mustafadinç
29.09.2009, 13:46
Alanzinho yu kullanamıyoruz Türkiyede Futbol çok sert ve kollektif oynanıyor tamam İspanya,İtalya ve İngiltere liglerinin gerisindeyiz ama en azından Hollanda ve Almanyayı yakaladık,Alanzinho ya yapılan faulleri hakemler vermiyorlar alanzinho da hep yıldız futbolcu olarak oynamak istiyor bir maçta defansa yardıma geldi röveşata yaptı oysa dönüp gidebilirdi Hugo geçen hafta neden çıkardı bilmiyorum ama yerine soktuğu Yattara iki orta yaptı ikiside süper ortaydı.Ne yapıp edip Alanzinho dan faydalanmalıyız.

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 13:53
çocugu gibi yaa : )

Özge
29.09.2009, 14:07
Alan'ı böyle görmek güzel:)

Ali İhsan
29.09.2009, 14:10
Hoca Alan'ı çok seviyor bu belli, yanından ayıramıyor, maçta bile...

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 14:15
Hoca Alan'ı çok seviyor bu belli, yanından ayıramıyor, maçta bile...

:D :D :D doğru diosun biz hiç böle düşünmedik :D

Dursun Kaplan
29.09.2009, 14:54
Alan'ı gülerken görmeyi özlemişim.

Emirhan Makul
29.09.2009, 15:13
Hügo Bross Çok Profosyonel bir teknik direktör olduğunu bir kez daha gösterdi. Biz bu profosyonelliğe halk arasında Babacan tavır diyoruz.

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 15:17
belli olmaz .. herşey göründüğü gibi değildir belkide..

28TS61
29.09.2009, 15:51
bu resim gazetelerde gönderilcek, gitmek istiyor vs vs yazanlara kapak olmustur umarim

demiahme
29.09.2009, 16:04
ya biz niye kendimize zarar vermeyi bu kadar seviyoruz
adamlar sarmas dolas gulup egleniyor
taraftar hala hasta bir zihniyetle
aman ha gorundugu gibi olmayabilir diye olayi buyutmeye calisiyor
ya birakin insanlar isini yapsin bizde taraftar olarak maca gidip destek olalim kostek olmayalim

Ali Tunahan Güllü
29.09.2009, 17:28
İşte bu görüntü sevindirdi beni:D

Mustafa Calik
29.09.2009, 17:36
26.9.2009

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2687-3G3M9Q6Y.jpg

29.9.2009

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2699-1F8Q0A1C.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2699-7R1A0H0R.jpg

http://www.haber61.net/images/news/broos_alanzinho.jpg

Yavuz Hasan
29.09.2009, 18:37
belli olmaz .. herşey göründüğü gibi değildir belkide..
göründüğü gibi değil tabiki de olayları abartmaya bayılıyoruz bu kadar

Ömer Kaya
29.09.2009, 19:02
Seviyorum seni hugo:)

Alanzinho sende kendine gel artık;)

güneyli
29.09.2009, 19:16
Galatasarayın imhası hazırlanıyor bu psikolojik ortamda herhalde...Antepte olabilir...

61_Serhat_61
29.09.2009, 20:22
iyi dostluklar kavgalarla baslarmis...
insallah görüntülerde kalmaz...
umariz hepte böyle olurlar...
tek alanzinho ile degil bütün takimla...
ben gs veya antep hazirligi icin bi görüntü oldugunu sanmiyorum veya medyayi yaniltma gibi niyetleri olduguna inanmiyorum...
insallah alanzinhoyu dahada kazaniriz ve faydalarini takima görürüz...

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 22:02
göründüğü gibi değil tabiki de olayları abartmaya bayılıyoruz bu kadar
şimdilik daha bişiy demicem bende herşeyi güllük gülistanlık göriyim hadi.. ama bu adamı kaybedelim üstüne bross istifa etsin o zmn beni forumda kimse susturamaz :)

ama umarım oLmaz.. hoca hak edene versin formayı tamam ama .böle oyuncularıda harcamamak lazım.. herkesin gönlünü almayı biLmek lazım

Yavuz Hasan
29.09.2009, 22:44
oyuncuyu haftada bir yada iki defa gören biz oyuncunun psikolojisini-formunu en iyi bilen yine biz

hemen hergun idmanda olan broos ama gözünün önündekini göremeyen futboldan-futbolcudan anlamayan yine broos

Vural Kuyumcu
29.09.2009, 23:27
http://www.haber61.net/images/news/idman.20090929182414..jpg

mehmets61
29.09.2009, 23:39
demekki alanzinho taraftar kadar dert etmemiş olayı:)güzel bi görüntü...

hakankutlu
29.09.2009, 23:39

Umutmu ispanyolca biliyor Alanzinho mu Türkçe :D

Emirhan Makul
29.09.2009, 23:41
Herkes taşıyor Alanzinho taşımıyor :D

hakankutlu
29.09.2009, 23:46
Zaten Tjikuzu'ya versen tek başına o kalıpla koşa koşa taşır kaleyi :D

hakankutlu
29.09.2009, 23:47
Arkadaşlar bir şey soracağım.Hiç Antremanları takip ediyormusunuz.Ben Kütahya'da olduğum için kısmet olmuyor.Hani piyasada bir süredir gezen bir laf var Alanzinho çalışmıyor diye.Doğru mu?

ugurozturk
30.09.2009, 05:18
Alanzinyo ilk geldiğinde gece 3'e kadar havaalanında onu bekledim. Havalimanı çıkışında basına verdiği pozda sağında duruyordum.

Şimdi de şunu söylüyorum, Alanzinyo topçu falan değil ve bunu 2 maçta tespit eden Hugo Hocayi cani gonulden kutluyorum.

Şunu da iddia ediyorum, cesaret edip dakika 60'ta Gokhan yerine onu çıkarsa ya da hiç almamış olsa, Gabricin yerine Engin ya da Serkan girmis olsa bu macı almistik.

Neden mi bu yorumları yapıyorum.

Az once bizim macin tekrarini izledim, Alanziye ozellikle dikkat ettim, sahada kafasina gore geziyor, bi ortanin ortasinda bir sag acikta, bir Songun onunde ama hep toptan uzakta. Sol kanadi o kadar ciplak birakmis ki, Gencler otoban gibi geliyor ordan. Ozellikle bir pozisyon beni delirtti. Soldan bindiren genclerli oyuncu topu Ferhatin arkasindaki adama atiyor, haliyle Ferhat topa dogru kosuyor ve Alanzinyoda Ferhatin 3 mertre gerisinde. Ferhat topa basmaya kosarken pasi veren genclerli bosta kaliyor ve sol cizgiden bombos ilerliyor, ve Alanzinyo onundeki bu adama bakşyor, durdugu yerden onun pozisyon alisini izliyor. en ufak bir hareket yok, ve bu pozisyon egemenin supermenligiyle kurtuluyor.

bir baska pozisyonda beyfendi sag kanada gecmis; gokhan savunmaya yardimagelmis, topla bulusunca topu onun onune dogru gostere gostere birakiyor, beyfendi sirtini donup hareketlenmeyi akil edene kadar Gencler topu caliyor.

poetricus
30.09.2009, 07:58
Colman ve Selçuk'un verimliliklerini, takıma katkılarını değerlendirirken bir de defans oyuncularının kendilerine ne kadar top aktardığına bakmakta fayda var. Zira ben bu noktada çok ciddi bir yetersizlik görüyorum. Bu da her iki oyuncunun top almak için çok fazla efor sarfetmesini gerektiriyor.

Ali İhsan
30.09.2009, 09:40
Colman ve Selçuk'un verimliliklerini, takıma katkılarını değerlendirirken bir de defans oyuncularının kendilerine ne kadar top aktardığına bakmakta fayda var. Zira ben bu noktada çok ciddi bir yetersizlik görüyorum. Bu da her iki oyuncunun top almak için çok fazla efor sarfetmesini gerektiriyor.

Son maçta bu o kadar ortaya çıktı ki ağzım açık kaldı. Ne hakla Colman ve Selçuk eleştirildi son maçta hala anlayamadım. Ortasahaya gelmeden ya top direk rakibe atıldı ya da Ceyhun topu öldürdü. Topu bu ikiliyle oyuna soktuğumuzda çok verimli oluyoruz. Arkalarında bir önliberoya da ihtiyaç duymuyorlar ayrıca Ceyhun kesinlikle önlibero değil. Bu ikilinin arkasında biri oynayacaksa benim görüşüme göre Tjikuzu'dur.

Ömer TOPAL
30.09.2009, 11:32
haha kurnaz..bi şe anlatır gibi yapıyo umutta dinliyo..Kaleyi taşıtıyo bak

lazo_61
30.09.2009, 14:49
ergun ata abimizin yazısını okudunuzmu bugün "alanzınhonun forması" okumanızı tavsiye ederim

Cem Akyüz
30.09.2009, 14:52
Kaleyi taşımaya yardım etmiyor yardımlaşma 0..Gönderin gitsin

Mehmet Fırat
30.09.2009, 14:55
Kaleyi taşımaya yardım etmiyor yardımlaşma 0..Gönderin gitsin

Taşımadığı gibi Umut'u güldürüp dikkatini dağıtıyor. Gönderilsin. ;)

Enes Ünal Kaya
30.09.2009, 15:00
ergun ata abimizin yazısını okudunuzmu bugün "alanzınhonun forması" okumanızı tavsiye ederim
nerde yazıyor o ..

lazo_61
30.09.2009, 15:21
fanatik gazetesi

yorumsuz6117
30.09.2009, 15:23
Alanzinho’nun forması
Fizik gücü yüksek, agresif ve çabuk oynayan Gençlerbirliği karşısında, rakibine mahkum Trabzonspor’da Alanzinho’nun sahaya sürülmesi hataydı. Bu hatayı Broos yaptı. Yanlışından dönerken, demoralize olan oyuncunun forma atması akıl karı değil. Kimse kendini kandırmasın, o forma atıldı. Hafifletici haklı neden de var tabii ki.
Ergun Ata

Vural Kuyumcu
30.09.2009, 19:47
ergün abimiz seni düsünüp yazmis bunlari yoksa tartisacak bi olkay kalmaz dimi ;)

Samet Yildirim
30.09.2009, 20:01
Yahu atilma olaylari cok büyütülüyor.

O formayi niye atiyor ?? o formanin camiasina karsi bir nedenden dolayi mi ?? veya hocaya tepki olarak mi ??

Sinirli bir futbolcu tutturdu bisey atacak ne atsin ?? ayakabimi ?? alala.

O an degil TS formasi baska forma olsa onu atar.

abartmaya gerek yok.

Dogan
30.09.2009, 20:38
Ben futbolcu olsam, aynı muameleyi brezilyada herhangi bir takımda görsem formayı yere atar mıyım?

Sanırım evet:)

Adnankazaz
30.09.2009, 20:43
seviyorum bu adamı ama biraz adam gibi oynasa taraftarın onu bağrına basacağını bilsin, aslında taraftarın onu sevdiğinide biliyor

61_Serhat_61
30.09.2009, 21:57
alanzinho cok utandiracak "BU ADAM FUTBOLCU DEGIL" diyenlerde sasacak...

Enes Ünal Kaya
30.09.2009, 22:03
Ben futbolcu olsam, aynı muameleyi brezilyada herhangi bir takımda görsem formayı yere atar mıyım?

ya biraz empati yapınca sonuç çıkıyor...ben olsam kimsenin ağız kokusunu çekemem der üstüne bile basardım formanın 7 8 hafta sonra devre arası ztn giderdm o takımdan.. bu olay biraz farklı alanznho nun durumunu bilioruz..
hani sorunlu oyuncu olur kızardım
her maç ilk 11 oynadığı halde atsa kızardım
gitmek isteyip takıma zarar veren biri olsa kızardım
ama adam oynayamadığı yapılanı kaldırmadığı için attı attıysa.. ama atmadı deniyor ...

lazo_61
30.09.2009, 22:15
ergün abimiz seni düsünüp yazmis bunlari yoksa tartisacak bi olkay kalmaz dimi ;)

varsa tartışacak bişey soylersn tartışılır vuralım

OZDEN61
30.09.2009, 23:35
Alanzinyo ilk geldiğinde gece 3'e kadar havaalanında onu bekledim. Havalimanı çıkışında basına verdiği pozda sağında duruyordum.

Şimdi de şunu söylüyorum, Alanzinyo topçu falan değil ve bunu 2 maçta tespit eden Hugo Hocayi cani gonulden kutluyorum.

Şunu da iddia ediyorum, cesaret edip dakika 60'ta Gokhan yerine onu çıkarsa ya da hiç almamış olsa, Gabricin yerine Engin ya da Serkan girmis olsa bu macı almistik.

Neden mi bu yorumları yapıyorum.

Az once bizim macin tekrarini izledim, Alanziye ozellikle dikkat ettim, sahada kafasina gore geziyor, bi ortanin ortasinda bir sag acikta, bir Songun onunde ama hep toptan uzakta. Sol kanadi o kadar ciplak birakmis ki, Gencler otoban gibi geliyor ordan. Ozellikle bir pozisyon beni delirtti. Soldan bindiren genclerli oyuncu topu Ferhatin arkasindaki adama atiyor, haliyle Ferhat topa dogru kosuyor ve Alanzinyoda Ferhatin 3 mertre gerisinde. Ferhat topa basmaya kosarken pasi veren genclerli bosta kaliyor ve sol cizgiden bombos ilerliyor, ve Alanzinyo onundeki bu adama bakşyor, durdugu yerden onun pozisyon alisini izliyor. en ufak bir hareket yok, ve bu pozisyon egemenin supermenligiyle kurtuluyor.

bir baska pozisyonda beyfendi sag kanada gecmis; gokhan savunmaya yardimagelmis, topla bulusunca topu onun onune dogru gostere gostere birakiyor, beyfendi sirtini donup hareketlenmeyi akil edene kadar Gencler topu caliyor.

yaa kuzen ben sana demedimmi bu taraftar bu hocayı yer diye. demedimmi ibrahim, bu takımı istanbul da oynatalım.

bizim taraftar alışmış fantazi futbola, şuna 5 buna 10 atarız, yattara şu adamı şöyle yatırır kaldırır, yok şu şöyle yapar bu böyle yapar. bu düşünceler olduğu sürece gerçek futbola bakışımız, anlayışımız çoğu şeyi görmeyi engeller. bazı maçlar vardır önceki maclarda cok iyi oynayan oyuncu o gün kötüdür. evet alanzinho bu macta kötüydü. oyuna girmesi büyük hataydı. heleki orta sahamız üzerinde baskı varken. işte bu sırada koşan mücadele eden serkan girmeliydi oyuna.ama alanzinhonun oyuna girmesi ne kadar yanlışsa alınması da okadar yanlış.
ben bu ceyhunun ilk 11 oyuncusu değilde sonradan oyuna girmesi taraftarıyım. ilk 11 de serkan başlasın. bide şu ceyhun meselesinde serbest vuruşları o kullanmasın. kaleye karşıdan vurur. plase ile atamaz. yeteneği bu yönde değil.

İlker ToSun
01.10.2009, 00:18
sana karşı yapılan ayıplar inşallah son bulur da hem sen eski güleryüzüne kavuşur hem de bizi güldürürsün. bu taraftar seni seviyor

Cem Akyüz
01.10.2009, 01:33

Ben tribünde şöyle bağırdım..Formayı hocanın suratına fırlat:)

ugurozturk
01.10.2009, 02:33
yaa kuzen ben sana demedimmi bu taraftar bu hocayı yer diye. demedimmi ibrahim, bu takımı istanbul da oynatalım.

bizim taraftar alışmış fantazi futbola, şuna 5 buna 10 atarız, yattara şu adamı şöyle yatırır kaldırır, yok şu şöyle yapar bu böyle yapar. bu düşünceler olduğu sürece gerçek futbola bakışımız, anlayışımız çoğu şeyi görmeyi engeller. bazı maçlar vardır önceki maclarda cok iyi oynayan oyuncu o gün kötüdür. evet alanzinho bu macta kötüydü. oyuna girmesi büyük hataydı. heleki orta sahamız üzerinde baskı varken. işte bu sırada koşan mücadele eden serkan girmeliydi oyuna.ama alanzinhonun oyuna girmesi ne kadar yanlışsa alınması da okadar yanlış.
ben bu ceyhunun ilk 11 oyuncusu değilde sonradan oyuna girmesi taraftarıyım. ilk 11 de serkan başlasın. bide şu ceyhun meselesinde serbest vuruşları o kullanmasın. kaleye karşıdan vurur. plase ile atamaz. yeteneği bu yönde değil.

ben hocayi begeniyorum abi, hoca Alanzinyoya uzun suredir firsat vermedgi ve onu kaybetmemek icin sahaya surdu. Alanzınyo ise bu sansi ihanet sayilacak bi futbolla harcadi. Bence 80'de degil 60'da cikmaliydi. yarin aksam bize gel, maci kaydettim, izleteyim sana Alanzinyoyu

b_m_61
01.10.2009, 08:05
Alanzinho ve Cale'yi satıp para kazanmak istiyor yönetim. Bu 2 adamın üstüne oyun oynanıyor dikkat...

b_m_61
01.10.2009, 08:09
ben hocayi begeniyorum abi, hoca Alanzinyoya uzun suredir firsat vermedgi ve onu kaybetmemek icin sahaya surdu. Alanzınyo ise bu sansi ihanet sayilacak bi futbolla harcadi. Bence 80'de degil 60'da cikmaliydi. yarin aksam bize gel, maci kaydettim, izleteyim sana Alanzinyoyu

Alanzinho son maçta kötü değil berbat oynadı ama o maçta kötü oynadı diye adamın genel performansı oymuş gibi davranmamak lazım. Alanzinho'da moral 0 şu aralar. Eğer forma girerse çok maç kazandırır. Onu forma sokmak ondan verim almak da Broos'un işi ama bu yönde hiçbir çabasını göremiyorum aksine sanki adamın üstüne üstüne gidiyor.

yorumsuz6117
01.10.2009, 10:13
Rüyamda gördüm Broos Alanzinho'yu Antep maçında ikinci yarıda oyuna alıp 80'de çıkarıyordu inş böyle bişey yapmaz yine..:(

Ali İhsan
01.10.2009, 10:42
Alanzinho ve Cale'yi satıp para kazanmak istiyor yönetim. Bu 2 adamın üstüne oyun oynanıyor dikkat...

Bu mantığı hiç anlayamadım. Satmak istediğin oyuncuyu oynatırsın ve değerini abuk subuk hareketlerle düşürmezsin. Stepanov'un değerini de aynı yöntemle düşürmüştük bir zamanlar...

Tolunay Abdioğlu
01.10.2009, 18:10
Alanzinho Konusunda Açıklama

Son günlerde medyada kulübe transfer süreci hakkında çeşitli spekülasyonlar yer alan oyuncumuz Alanzinho ile ilgili bir açıklama yapıldı.

Açıklamada Brezilyalı futbolcunun halen kulübümüzün sporcusu olduğuna dikkat çekilirken, yapılan farklı değerlendirmelerin gündemde kalmasının ne futbolcuya ne de Trabzonspor’a bir katkı sağlayacağı vurgulandı.

Kulüp açıklamasında şu görüşlere yer verildi: “Alanzinho’nun transferine karar verilme süreciyle ilgili olarak medyada yer alan haberler kamuoyunu gereksiz yere meşgul etmektedir. Bugün itibariyle araştırılması gereken, bu oyuncumuzun ve diğerlerinin kulüp bünyesine kim tarafından katıldığından çok, performanslarının nasıl arttırılacağı yönünde olmalıdır. Kulübümüz, kadrosundaki futbolcuların sorumluluğunu taşıyacak iradeye ve kararlılığa sahiptir. Aksi yöndeki değerlendirmelerin sürekli halde konuşulması kimseye bir fayda sağlamayacaktır. Özellikle Alanzinho konusunda bir sorumlu arayışımız söz konusu değildir. Lig yarışının devam ettiği bir dönemde böyle gereksiz spekülasyonlar oyuncularımızın asıl gündemden uzaklaşmalarına neden olmaktadır. Bu yönde herkesten duyarlılık bekliyoruz. Konum itibariyle hiçbir oyuncuya ön yargıyla yaklaşamayacağımız gibi Trabzonspor forması giyen her futbolcuya eşit uzaklıkta duracağımız kesindir. Mevcut oyuncularımızla yola devam edeceğimiz gerçeği ortadayken gereksiz yorumlardan kaçınmak hepimizin görevi olmalıdır”

Kaynak:trabzonspor.org.tr | Resmi site

asi_mavi_ts
02.10.2009, 13:23
futbolcular ve teknik kadro başlığına girdiğim zaman ilk nie senin sayfana bakıyorum? hemde bu zamana kadar takıma ve taraftara gerçek futbolunu göstermediğin halde. Seviyoruz seni be Alan ne olur topla kendini ve herkese göster nasıl bir futbolcu olduğunu. Biliyoruz buna seninde ihtiyacın var. transfer olacağın zaman forumda sabahlayan birsürü taraftar biliyorum. Ha geldi Ha gelecek die. Seninle yattık seninle kalktık geceler gündüzler boyunca. Videolarını ezberledik. Attığın gollere hayran kaldık. Sen bizim çocuk yanımızsın. Ne olur kendine gel toparlan silkelen.

Murat Erdem
02.10.2009, 14:24
Isparta kampına yaptığımız ziyaretde, ''sana inanıyoruz'' dediğimizde, ''göreceksiniz, Trabzonspor'u şampiyon yapacağım'' demişti.

O kadar iddialıydı, bu inancı beni çok umutlandırmıştı...
havasını bulunca neler yapabileceğine dair ipuçlarını, geçen sezonun son haftalarında Ahmet Özen yönetiminde ki takımda göstermişti.

Ahmet Başkaya
02.10.2009, 16:37
Bugün 10 saniye bile oynasa golü var ...

Samet Yildirim
02.10.2009, 16:52
Kadroya alinirsa cok mutlu olacam. Umarim kadroya alinir...

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 17:14
Atacaktır..

Çatlatacaktır..

Enes Ünal Kaya
02.10.2009, 19:14
bugun alanzinho gol atıp herkese sus işareti yapsa harika olur ya

28TS61
02.10.2009, 19:20
bugun alanzinho gol atıp herkese sus işareti yapsa harika olur ya

bunu yapmasi icin ilk önce oyuna girmesi gerekli. bugün yine yedekte

İbrahim CİHAN
02.10.2009, 19:29
alanzinho oyuna girersen bizim için yazman lazım bi tane :)

Bulut61-34
02.10.2009, 21:49
Bu adamda zeka yok diyorumda boşuna demiyorum, 88. dakkada sol tarafında 2 kişi boş ve sen karşında adam olmasına rağmen vuruyorsun.

Tercihleri hep yanlış yapıyor.

Sanki şutları çok etkiliymiş gibi.

İbrahim CİHAN
02.10.2009, 22:08
elinden geleni yaptı bence 2 de sarı kart göstertti karşı takıma.. oynasa kırmızı bile verdirirdi bence 11 oynamalı.. seviyorum onu da oyun stilini de zekasını da ;)

Yunus Emre SEYHAN
02.10.2009, 22:10
Zekası olur mu hiç :)
Mesela zekası olsa sağ taraftan aldığı topu önünde 4 tane defans oyuncusu olmasına ragmen arapas atıp Colman'a gol pozisyonu hazırlamazdı :)

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 22:11
Böyle adamı ilk 11 de oynatmassan cezanı kesiyorlar broosss.

Yunus Emre SEYHAN
02.10.2009, 22:13
Ayrıca Alanzinho'ya pas olarak atılan toplara dikkatli bakın.. ne kadar zor topları kontrol ettiğini görürsünüz.

Fatih
02.10.2009, 22:15
Oyunda kaldığı süre içinde en olumlu oynayan futbolcuydu.Colman'dan daha fazla top çalması da dikkatlerden kaçmamalı.

Enes Ünal Kaya
02.10.2009, 22:38
Oyuna girdi kart gösterdi .. bir kaç kez top kaptı.. pozisyon hazırladı..
bi şutda acele etti o da oyuna sonradan giriyor psikolojk olarak gol atp 11 e girmek için oldunı düşünüyorum
gerçekden çok yeteneklii bir futbolcu 20 dk sahada göremk üzücü

Özge
02.10.2009, 22:39
Bu adam nasıl oynamaz anlamıyorum.Oynadığı süre içerisinde elinden geleni yaptı.O kadar kısa sürede belki de takımın en etkili ismiydi.

Sibel
02.10.2009, 22:40
Sen de harcananlar listesine eklendin galiba,hayırlı olsun atomum...

Ömer Kaya
02.10.2009, 22:55
Babanın çifliğinde oynamıyorsun birazda tek yop oynamayı öğren ne hep çalım hep çalım nere kadar

unique
02.10.2009, 22:57
O kadar futbol özürlüsü adam oynarken Alanzinho'yu kulübede oturtmak; resmen ihanet bu kulübe. Kısa süre oynamasına rağmen ileri doğru en çok dribling yapan oyuncumuzdu; bir tane de gollük pas attı.

poetricus
02.10.2009, 23:01
"7 Milyon Avroluk adamı 700.00 Avroluk hocaya emanet edersen olacağı budur?"
Başka söze ne hacet?!

Hürgün Aygün
02.10.2009, 23:01
yehuuu bir yıldız daha kaybettik beee fatih tekke, gökdeniz, stepanov,miroslav simkowyak,yattara, alanzinho

Kazım Uzunboy
02.10.2009, 23:02
Bu adamı bu kadar süre oynatmazsan, o da kendini göstermeye çalışır işte böyle!

Osman Yavuz
02.10.2009, 23:04
Bu takımda bu adam oynar arkadaş.Hem de bal gibi oynar.Gökhan'ın oynadığı takımda bu adam oynayamıyorsa zaten bıraksın gitsin futbolu.

hos_cocuk61
02.10.2009, 23:13
Bu takımda bu adam oynar arkadaş.Hem de bal gibi oynar.Gökhan'ın oynadığı takımda bu adam oynayamıyorsa zaten bıraksın gitsin futbolu.
Evet bu takımda Alanzinho'nun forması bile rahat oynar; fakat bu uygulanan sistemde başarılı olamaz.

Hüseyin İlkin
02.10.2009, 23:13
Bir pozisyonda sola çıkarmayarak yanlış tercih yaptı. Onun dışında çok iyiydi. Tek topta attı, adamda geçti, topta kazandı. Yedek kulübesinde oturacak futbolcu değil.

Kubilay ŞAHİN
02.10.2009, 23:36
La Tek Kelime..

Helal Olsun..

Ayrıntılara Girmeye Bile Gerek Yok..

Ahmet Başkaya
02.10.2009, 23:40
Sana helal olsun olm valla helal olsun ..İ love you Alan....

yigits
02.10.2009, 23:42
Dayan Alan devre arasına kadar dayan. Seni gerçekten anlayacak bi hoca gelecek dayan!

ilhan
02.10.2009, 23:42
Evet bu takımda Alanzinho'nun forması bile rahat oynar; fakat bu uygulanan sistemde başarılı olamaz.

Evet haklısın. Giray'ın her topu paldur küldür şişirdiği bir sistemde Alanzinho gibi adamlara ihtiyacımız yok.

Emre B.
02.10.2009, 23:47
Aldığı kısa sürede iyi işler yaptı.Umarım hataya hoca hatasından döner.

Enes Ünal Kaya
02.10.2009, 23:58
Uzun Zamandır İlk 11 de Oynamadığı İçin Kendiliğinden Oluşan Bencil Oyunu Vardı ...
Onun dışında 20 dk da bugun gördüğüm en iyi futbolcuydu sahadaki
Bu Adama Güven Verilsin 11 de oynasın Türkiyede adından çok bahsettirir..

Muhteşemsin Alanzinho Magnifico Alanzinho !!

Samet Yildirim
03.10.2009, 00:00
Ben cok begendim. adam topu aliyor 3.bölge olan tehlikeli yere tasiyor arkadas önemli olan budur. umarim hoca cok faydalanir. keske tekke olsada arkasinda alanzinho, sagda ibo solda gabric öf öf...

Enes Ünal Kaya
03.10.2009, 00:03
Ben cok begendim. adam topu aliyor 3.bölge olan tehlikeli yere tasiyor arkadas önemli olan budur. umarim hoca cok faydalanir. keske tekke olsada arkasinda alanzinho, sagda ibo solda gabric öf öf...
tekke olsa harika toplar atar diye düşünüyorum ama bizim taraftara göre yattara alanznho oynadımı fark yeriz ya ondan o da olmaz yanii :)

Samet Yildirim
03.10.2009, 00:05
tekke olsa harika toplar atar diye düşünüyorum ama bizim taraftara göre yattara alanznho oynadımı fark yeriz ya ondan o da olmaz yanii :)

Ronaldo-Kaka oynamaz
Sergen-Tümer oynamaz
Alex-Tümer oynamaz
Alanzinho-Yattara oynamaz
Ronaldinho-Messi oynamaz
vs. vs.

bukadar sacma sapan seyler sadece bizde var.

yattara-alanzinho bas baya yan yana oynar ama bu kadroda olmaz elimizdeki santraforlar buna müsayit degil. ara dönemde tekke gelir ozaman olur..

Enes Ünal Kaya
03.10.2009, 00:11
Ronaldo-Kaka oynamaz
Sergen-Tümer oynamaz
Alex-Tümer oynamaz
Alanzinho-Yattara oynamaz
Ronaldinho-Messi oynamaz
vs. vs.

bukadar sacma sapan seyler sadece bizde var.

yattara-alanzinho bas baya yan yana oynar ama bu kadroda olmaz elimizdeki santraforlar buna müsayit degil. ara dönemde tekke gelir ozaman olur..
seninle aynı görüşteyim.. alanzinhonun yerden yattaranın hava toplarını atar fatih iş biter.. tabi eski performansıyla dönerse.. umutla gökhanıda gönder 1 tane daha iyi oyuncu al miss

Vural Kuyumcu
03.10.2009, 00:12
20 dakka icinde bukadar olur kanka elinden geleni yaptin seni harciyanlar oynatmiyanlar utansin

hos_cocuk61
03.10.2009, 00:14
Evet haklısın. Giray'ın her topu paldur küldür şişirdiği bir sistemde Alanzinho gibi adamlara ihtiyacımız yok.
Birde şuna üzülüyorum adamı kaybettin, şimdi ise kurtarıcı rolüne bürünmesini bekliyorsun. Bu adama çok üzülüyorum, geçen sezon sunu çok ümitli idim hala daha ümitliyim; fakat bu adamı iyi değerlendiremiyoruz. Bu adamı iyi işleyebilicek bir hoca olsa, bu oyuncudan çok üst düzey randıman alırız.

Mert Oğuzlu61
03.10.2009, 00:19
4-4-1-1 sisteminde kanatlar yattara gabric orta saha selçuk colman forvet arkası alanzinho en ileri uçta gökhan...

bu sistemde oynar, gs yi sever alan, haftaya çift forvet yerine bu sistemle ve bu kadroyla çıksak nasıl olur acaba ??

ama tek forvetli sistemdede işte ilerde gökhan olmuyor umut olmuyor adam yok adam, o bölgede bize fatih gibi oyuncu lazımda işte, yok arkadaş yok...

_yattara_selçuk_colman_gabric

_________alanzinho_______

________??????????________

Enes Ünal Kaya
03.10.2009, 00:21
2si oluncada 2 kişi eksit oynuyoruz bi işe yarasalar gam yemicem al çift forvet o da olmuyor işde.. tek forvet oyna.. ortasahadan defansdan gol bekle devra arasına kdr en mantıklısı bu

Terzioğlu
03.10.2009, 00:21
Iyi bir oyun cikardi. Önümüzdeki mac ilk 11'de görmek istiyorum.

Enes Ünal Kaya
03.10.2009, 00:26
Iyi bir oyun cikardi. Önümüzdeki mac ilk 11'de görmek istiyorum.
yok girmesin dier maç oynamasın .. hazimette payı olmasın walla billa onu suçlarlar :S lütfen bross bu sefer oynatma die yalvarıyorum sana

Ilelioglu
03.10.2009, 00:45
Her topu aldiginda calima gitme, Teknik Direktör ne diyorsa onu yap...:)

Harun CAN
03.10.2009, 00:53
sonrdan girdi ama gayet iyiydi bence bugüne göre... bu takımda her zaman yeri var !

Mehmet Fatih Silik
03.10.2009, 00:54
Hayal kirikligi sirf bu macta degildi bende...sezon ba$indan beri cok büyük dü$üklük var Alanzinho'da...Hocanin oynatmamasini hep ele$tirdik...neden oynatmiyor filan...bugünki macta da cok kötüydü...cok gereksiz top kayiplari ve hatali paslar...ama yine de ugra$ti...Yattara gibi yatmadi a$agiya...En kisa zamanda kendisine gelmesi gerek...yoksa sezon arasinda gidebilir...

Ömer SEVİNÇ
03.10.2009, 02:23
Mental problemleri var. Topu her ayağına aldığında kendini çalım atmak zorunda hissediyor nedense.

Kazım Uzunboy
03.10.2009, 09:48
Alanzinho kulübede çok sıkıldı!

Kulübeye mahkum olan Trabzonsporlu Alanzinho, dünkü Gaziantepspor maçına da yedek başladı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm731331.jpg

Kulübede çok sıkıldığı gözlenen Brezilyalı yıldız, bir ara maçı izlemeyi bıraktı ve farklı uğraşlar içerisine girdi. Esneyen ve elleriyle gökyüzünü izleyen Sambacı, mücadelenin ikinci 45 dakikasında sahadaydı. Ancak Trabzonspor’un aradığı golü, o da kaydedemedi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Yunus Emre SEYHAN
03.10.2009, 10:52
Yattara mı? Alanzinho mu?
Ben Alanzinho derim...... Bu arada Diyarbakırspor ve dünki maçlarda en azından kaybettiği top kadar top çaldığını gördüm......

Volkan Taş
03.10.2009, 11:13
oyuna girdikten sonra oyun daha da hızlandı. ilk 11 de başlamalıydı

S.DEMİRCİ
03.10.2009, 11:19
takım onun üstüne kurulmalı...
gerekirse ortasahada çift önliberoyla oynanabilir..

F.Erdem
03.10.2009, 11:33
Yattara mı? Alanzinho mu?
Ben Alanzinho derim...... Bu arada Diyarbakırspor ve dünki maçlarda en azından kaybettiği top kadar top çaldığını gördüm......

yattaradan istikrarlı en azından.
alanzinhonun ayağına cidden top yakışıyor...ve dendiği gibi orta saha onun üstüne kurulmalı colmanın değil.

Enes Ünal Kaya
03.10.2009, 11:35
bizim forvetler oynamasa daha iyi 4-5-1 yada 4-6-0 la çıkalım maçlara..

Hep Söylüyorum .. Alanzinhonun bazı hataları oldu bu maç tek sebebi yedeklikden kurtulmak için biraz panik havasında olması

Ömer SEVİNÇ
03.10.2009, 22:27
Kaptırıp gittiğinde arkadan çekiyorlar ya, öyle canım sıkılıyor ki. Belki gol olacak bir pozisyon dandik bir faulle, en iyi ihtimalle sarı kartla bitiyor. Vallahi sinirlerim bozuluyor. Kasti faulun cezasının yükseltilmesi lazım.

arifberkay
03.10.2009, 22:33
alan adamım, bu bross senı böyle 20 dk. ile bitirir

61_Serhat_61
04.10.2009, 04:08
Alanzinho kulübede çok sıkıldı!

Kulübeye mahkum olan Trabzonsporlu Alanzinho, dünkü Gaziantepspor maçına da yedek başladı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm731331.jpg

Kulübede çok sıkıldığı gözlenen Brezilyalı yıldız, bir ara maçı izlemeyi bıraktı ve farklı uğraşlar içerisine girdi. Esneyen ve elleriyle gökyüzünü izleyen Sambacı, mücadelenin ikinci 45 dakikasında sahadaydı. Ancak Trabzonspor’un aradığı golü, o da kaydedemedi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

hahaha hareketlere bak ya cocuk gibi...
bu adami türkiye ligi tanimis ve her gectiginde faul yapiyorlar bencede bu tarz faullere daha bi agir ceza verilmeli...

İleli
04.10.2009, 04:39
gabrici alanin yerine tercih ederim bence satilmali yerine saglam bi 10 numara getirilmeli..
almanya ligi tam onluk zaten marcelinho stili var bi talipleri cikar herhalde..

demiahme
04.10.2009, 05:00
bizim forvetler oynamasa daha iyi 4-5-1 yada 4-6-0 la çıkalım maçlara..

Hep Söylüyorum .. Alanzinhonun bazı hataları oldu bu maç tek sebebi yedeklikden kurtulmak için biraz panik havasında olması

kusura bakma ama cok komik seyler soyluyorsun
yani sana kalsa sirf alan oynasinda 9-1-0 taktigi bile olur

LaZ_KoPaT
04.10.2009, 07:11
gecen sene yari fiyatina yusufu alsaydik sampiyonduk bu sezonda boyle gitmiyordu takim

Enes Ünal Kaya
04.10.2009, 07:26
kusura bakma ama cok komik seyler soyluyorsun
yani sana kalsa sirf alan oynasinda 9-1-0 taktigi bile olur
ya alanzinho için demiyorum tam olarak.. görmüyormusun forvetleri sen maçı izledin mi.. saç baş yolan taraftarı görmedin mi ya.. böle forvet mi olur. dmk istediğim alanznho ile ceyhunu fln koy ama forvet koyma atarız gol . hiç yokdan kadroya giremeyenler oynar. 2 forvet oynayıp 2 kişi eksik oynamakdan iyidir

Serdær
04.10.2009, 10:48
Eğer oynamayacaksa veya oynatılmayacaksa bu denli ''kaliteli'' bir futbolcunun satılmasından yanayım.

Yedek kulubesinde çürüyüp gitmesine razı olamam..

Emre B.
04.10.2009, 11:34
Alanzinho, Yattara ve Gökdeniz'in karışımı bir oyuncu.Yattara gibi rahat çalım atıyo, Gökdeniz gibi kaleye dikine gidebiliyo.Böyle bir yeteneği kullanmamak çok saçma.

Birtan Karaman
04.10.2009, 12:59
Yazık oluyor , Haftaya 11'de oynamalı .

Samet Yildirim
04.10.2009, 13:01
--------------Tekke-------------
Gabric-------Alan------Ibo------

bu ligin tozunu atar..

Rotasyonla vs. de umut-gökhan kullanilir...

Ali Tunahan Güllü
04.10.2009, 13:03
Takımın bu adam üstüne kurulması lazım böyle bir yeteneği kullanamayan beceriksizler uyumayın!!!

Emre İskender
04.10.2009, 13:08
70 den sonra oyuna giriyo her ikili müczdele de yaka paça indiriliyor. arkadan çekiliyor rakibin kart görmesini sağlıyor. Böyle bir adamın 11 başlamaması ve tutulması ımkansız. Bırakalım su sahsi çekişmeleri.

Başkanım olaya el at... Dünya para veriyorsun Hocaların oynatmıyor. Baskını koy artık Başkanım...

28TS61
04.10.2009, 13:51
--------------Tekke-------------
Gabric-------Alan------Ibo------

bu ligin tozunu atar..

Rotasyonla vs. de umut-gökhan kullanilir...

ilk biz kendi tozumuzu atmaliyiz :)

Sefa Murat Dokuz
04.10.2009, 14:30
Her topu aldiginda calima gitme, Teknik Direktör ne diyorsa onu yap...:)
sorun o Teknik direktor bişey demiyor zaten, bişey bildiği de yok. Taktik çok açık. Topu ileri şişirin karambolden 1 gol buluruz 90 dk da.Alanzinho bu sistemde oyanayamaz. Kendini göstermek için de aldığı topla kaleye gitmeye çalışıyor.

sametaydin
04.10.2009, 14:54
Alanzinhonun oyun tarzını beğenmiyorum normalde. Çok yetenekli bir oyuncu topu kullanmayı beceremiyor adam geçebilme yeteneği üst düzey fakat takım arkadaşlarını kollaması gerekiyor eğer bunu da yaparsa iyi bir hücum elemanı olur. Defansif anlamda ço kzayıf. Bu arada topu ayağında çok tuttuğu ve hemen hemen yarısını kaybettiği için orta bölgede ani kaybedilen toplar kalemizde büyük sorunlara yol açıyor.

Bu maçta yine aynı oldu. Aldığı topların bazılarını kaptırdı bazılarında ise iyi işler yaptı. Söyleyecek birşey yok alanzinhodan bundan fazlasını beklemek hayalcilik olur.

Enes Ünal Kaya
04.10.2009, 16:24
Türkiye Liginde Bir Ronaldinho Messi Bekleyemeyiz.. Bizim Ligimize Gelecek En İyi Yıldız Oyunculardandır.. Hatta Trabzona bundan çok üst düzey futbolcular gelmez sehir yapısı yüzünden.. Alanzinho ya Hoca Güven Versin Takım ArkdşLarı Destek Çok İşler Yapar ..

izzet
04.10.2009, 16:43
Alanzinhonun Trabzonsporda oynamasi, Barcelonada Messinin oynamasindan büyük bir olaydir bence.

Ama cok asiri derecede büyük bir takim, cok kaliteli bir kadromuz oldugundan Tenezzül etmiyoruz.

Enes Ünal Kaya
04.10.2009, 16:45
Alanzinhonun Trabzonsporda oynamasi, Barcelonada Messinin oynamasindan büyük bir olaydir bence.

Ama cok asiri derecede büyük bir takim, cok kaliteli bir kadromuz oldugundan Tenezzül etmiyoruz.
evet tayfun , gökhan , umut harika yetenekler bunlar.. bunlardan sıra gelirmi ona :)

hamucera
04.10.2009, 17:23
Alanzinho iyidir hoştur ama asla takım oyunu oynamadı geldiğinden beri, bu saplantıdan kurtulun artık bir oyuncu oynatmadı diye hoca gitsin mantığını benimseyenleride anlamıyorum.

Gökhan bu kadar eleştiriliyor da Alanzinho neden savunuluyor çünkü çalım atıyor, gerçi atamıyorda bu aralar

Mollasalihoğlu
04.10.2009, 23:58
Alanzinho iyidir hoştur ama asla takım oyunu oynamadı geldiğinden beri, bu saplantıdan kurtulun artık bir oyuncu oynatmadı diye hoca gitsin mantığını benimseyenleride anlamıyorum.

Gökhan bu kadar eleştiriliyor da Alanzinho neden savunuluyor çünkü çalım atıyor, gerçi atamıyorda bu aralar

Gökhan uygun durumlar hazırlanmasına rağmen başaramayınca eleştiriliyor..
Alanzinho'ya uygun bir durum hiç göremedim ben, ne sahada ne de psikolojik olarak..

hamucera
05.10.2009, 00:02
Gökhan uygun durumlar hazırlanmasına rağmen başaramayınca eleştiriliyor..
Alanzinho'ya uygun bir durum hiç göremedim ben, ne sahada ne de psikolojik olarak..

aramaya gerek mi var en basit örnek geçen hafta

Mollasalihoğlu
05.10.2009, 00:03
aramaya gerek mi var en basit örnek geçen hafta

Geçen sezon sonuna doğru Galatasaray, Kocaeli, Eskişehir gibi maçlarda gayet yıldız gibi oynuyordu adam.. Nerede problem?

Bulut61-34
05.10.2009, 07:56
Bu adamda zeka yok diyorumda boşuna demiyorum, 88. dakkada sol tarafında 2 kişi boş ve sen karşında adam olmasına rağmen vuruyorsun.

Tercihleri hep yanlış yapıyor.

Sanki şutları çok etkiliymiş gibi.

Mahalle topçusu gibi hep çalım, çalımlardan sonra verdiği pasların da çoğu yanlış zamanda ve yerde veriliyor.

starchitect-61
05.10.2009, 12:33
Mahalle topçusu gibi hep çalım, çalımlardan sonra verdiği pasların da çoğu yanlış zamanda ve yerde veriliyor.

arkadaşım cok beğendiğiniz yattara alanzinho dan dha mı yararlı... adam hiç yoktan kosuyor çabalıyor... ustelik yattaraya tanınan sansın yarısı tanınmadı bu adama... gecen sene son haftalarda oynadı gorduk ne kadar yararlı olduğunu, demekk ki duzenli oynasa kndini bulacak bu adam..

hamucera
05.10.2009, 12:56
geçen sen son haftalarda oynarken düzenli oynadı ama ondan önce düzen yoktu yine, Bu oyun mantalitesindekiler isteyince oynar istemedimi oynamaz, Yattara da böyle,

inşallah iyi olur

Cem Akyüz
05.10.2009, 14:22
Geçen sezon sonuna doğru Galatasaray, Kocaeli, Eskişehir gibi maçlarda gayet yıldız gibi oynuyordu adam.. Nerede problem?

Özellikle ğs maçında resmen ezip geçmişti ğs yi..1 gol bir asist yapmıştı..Kesinlikle ilk 11 oynamalı..Yedek kulubesinde çürüyüp gidecek adam

Sefa Murat Dokuz
05.10.2009, 14:23
Alazinho Gs yi dağıtmıştı yine 11 de olmalı oynarsa Gs ye karşı oynar ve oynamlı!

Mollasalihoğlu
05.10.2009, 14:31
Özellikle ğs maçında resmen ezip geçmişti ğs yi..1 gol bir asist yapmıştı..Kesinlikle ilk 11 oynamalı..Yedek kulubesinde çürüyüp gidecek adam

gs nin bu defans ve ortasaha hattının Alanzinho'yu durdurabileceğini düşünmüyorum..

Cem Akyüz
05.10.2009, 14:33
gs nin bu defans ve ortasaha hattının Alanzinho'yu durdurabileceğini düşünmüyorum..

Evet abi..Dün maç başlığınada yazdım..Orta sahadan topla kaleye direk gideceği için çok tehlikeli ataklar yapabiliriz..En kötü ihtimalle oralarda fauller kazanabiliriz..Aklım mantığım almıyor adamı yedek kulubesinde görünce sinirlerim tavan yapıyor

Mollasalihoğlu
05.10.2009, 14:34
Evet abi..Dün maç başlığınada yazdım..Orta sahadan topla kaleye direk gideceği için çok tehlikeli ataklar yapabiliriz..En kötü ihtimalle oralarda fauller kazanabiliriz..Aklım mantığım almıyor adamı yedek kulubesinde görünce sinirlerim tavan yapıyor

Son pasları yanlış seçiyormuş ve futbol zekası yokmuş ne edelum :)

Cem Akyüz
05.10.2009, 14:35
Son pasları yanlış seçiyormuş ve futbol zekası yokmuş ne edelum :)

Satalım gitsun..Boyi da kisa zaten:)

Bulut61-34
05.10.2009, 17:33
Alex de Brezilyalı ama hiç çalım atarken veya driplin yaparken gördünüz mü? Bunları elbette yapıyor ve layıkıyla yapıyor ama Alanzinhio'ya kıyasla hiç yapıyor denebilir.

Osman Yavuz
05.10.2009, 17:44

Colman---------Selçuk---

Engin------Alan-----Gabric
(Yattara)
---------Umut---------

Nasıl olur Metin.:)

Vural Kuyumcu
05.10.2009, 18:47
Alex de Brezilyalı ama hiç çalım atarken veya driplin yaparken gördünüz mü? Bunları elbette yapıyor ve layıkıyla yapıyor ama Alanzinhio'ya kıyasla hiç yapıyor denebilir.
alexle alanzinho ayni tip oyuncu degil :rolleyes:

Samet Yildirim
05.10.2009, 18:56
Alex oyun kurucu, alanzinho la ne alakasi var.

Alex-Hagi benzetmesi olabilir ama alex-alanzinho benzetmesi yanlis.

Tek santrafor oynayabilecek bir forvet olsa(tekke mesela) arkasina koy alanzinho yu bak bakalim noluyor.:)

Mollasalihoğlu
05.10.2009, 19:53
Colman---------Selçuk---

(Yattara)
---------Umut---------

Kör dövüşü gibi süper bir maç olur ve bence bizim lehimize olur ama Sezen Aksu adeta Hugo'nun ağzından yazmış şu dizeleri : "Nerde bende o yüreeeeek" :)

hos_cocuk61
05.10.2009, 19:59
alexle alanzinho ayni tip oyuncu degil :rolleyes:

Alex oyun kurucu, alanzinho la ne alakasi var.

Alex-Hagi benzetmesi olabilir ama alex-alanzinho benzetmesi yanlis.

Tek santrafor oynayabilecek bir forvet olsa(tekke mesela) arkasina koy alanzinho yu bak bakalim noluyor.:)
"Trabzonspor'a dün 4.5 yıllık imza atan Alanzinho ‘Fener'in kaptanını, futbolumla geçeceğim. Buraya şampiyon olmaya geldim"

"Alex'i alt etmek isterim"

Alanzinho oyun kurucu rahat oynar!

Fatih
05.10.2009, 19:59
Colman---------Selçuk---

(Yattara)
---------Umut---------

Sürekli atak yaparsak kesin yeneriz.:)

Samet Yildirim
05.10.2009, 20:00
"Trabzonspor'a dün 4.5 yıllık imza atan Alanzinho ‘Fener'in kaptanını, futbolumla geçeceğim. Buraya şampiyon olmaya geldim"

Alanzinho oyun kurucu rahat oynar!
Alanzinho forvet arkasi oynamali zaten ama oyuncu tipleri degesik. Onu demek istedim.

Mollasalihoğlu
05.10.2009, 20:12

Alex'in ya da herhangi bir oyuncunun memleketi ile dribling yapması arasında nasıl bir bağ kurdunuz anlayamadım..
Yattara Gineli, Kaka Brezilyalı, Zidane Cezayir asıllı Fransız ama hepsi de süper dribling yapar;
Alex Brezilyalı, Pirlo İtalyan, Xavi İspanyol ama daha ziyade topu koştururlar..

Sonuç olarak Alex topu daha iyi yollar, Alanzinho ise topla daha iyi gider..

hakankutlu
05.10.2009, 23:01
Alanzinho bu takımda kesebileceği en mantıklı oyuncu Gustavo Colman'dır.Onun görev mevkisine verilir,serbest oynatılır ve tek forvet oynanırsa eğer o zaman faydalı olacaktır.Orta kanat Gabric - Alanzinho - Yattara üçlüsünden kurulup bunların arkasına Selçuk ve Ceyhun defansif orta saha olacak Monte edilirse ne defansif Yönden nede atak yönünden zayıf oluruz aksine çok büyük işler yaparız.Ancak Yattara nın defans yönünün olmayışı ve Sağ Bek sıkıntımızın bulunmasından dolayı bu mevkide bol sorun yaşayabiliriz.İşte bu noktada kızıyorum.Ülkenin birçok takımında 11 giyebilecek Colman-Gabric-Alanzinho-Yattara-Engin Baytar-Barış Memiş-Ceyhun Gülselam-Selçuk İnan-Tjikuzu Bunlara birde Serkan Balcı'yı sayarsak 10 adet orta saha var.Bu adamların en fazla 5i oynayabiliyor bir maçta.Bu nasıl bir transfer mantığıdır.Takımda Sağ bek yokken neden habire orta saha transfer edildi bilmem.Birde Unutmadan Zafer Yelen var etti 11 :D Sadece orta alandan 11 kişi cıktı ne takım ama :D
Neyse Alanzinho Bu kadroda yer bulur ancak tekli forvet oynanırsa bulur.Bulursada bu ülkenin en iyi Hücum orta saha oyuncusu olur.

Vural Kuyumcu
06.10.2009, 00:05
gayse macinda kesinlikle ilk 11 olmali .....bross hocam gecen seneki Trabzonspor gayse macina bi baksin hele bu adam neler yapmis

Mustafa Ayazoğlu
06.10.2009, 00:23
gayse macinda kesinlikle ilk 11 olmali .....bross hocam gecen seneki Trabzonspor gayse macina bi baksin hele bu adam neler yapmis

1 gol 1 asist Galatasaray maçında, küme düşen Kocaelispor'a dk 90 da attığı aşıtma gol dışında başka neler yapmış? Abartmayalım!

Mollasalihoğlu
06.10.2009, 00:32
1 gol 1 asist Galatasaray maçında, küme düşen Kocaelispor'a dk 90 da attığı aşıtma gol dışında başka neler yapmış? Abartmayalım!

Konya ve İbb'ye de birer gol atan adamımız olsa şampiyon olurduk..

Osman Yavuz
06.10.2009, 00:40
_venRzGjGBU&feature=channel_page

Alanzinho'ya bu klibi seyrettirin ve ilk 11'e koyun bu maç.Neler yapabileceğini burada göstermişti zaten.

ilhan
06.10.2009, 00:49
İzledikçe deliriyorum.
Delirdikçe izliyorum.

! ! !

Mustafa Yüksek
06.10.2009, 00:49
Olur mu öyle şey? Biz onu 2 milyona satarsak öpüp alnımıza koyacaz...

Bir kere de elimizdekinin değerini kaybetmeden bilelim...Ben sana güveniyorum alan...

irfanb
06.10.2009, 00:50
Alanzinho'ya bu klibi seyrettirin ve ilk 11'e koyun bu maç.Neler yapabileceğini burada göstermişti zaten.

Alanzinho`ya ne diye seyrettirelim?
Seyredecekse Broos efendi seyretsin.

Osman Yavuz
06.10.2009, 00:51
Olur mu öyle şey? Biz onu 2 milyona satarsak öpüp alnımıza koyacaz...

Bir kere de elimizdekinin değerini kaybetmeden bilelim...Ben sana güveniyorum alan...
Sen güvensen, biz güvensek ne olur Mustafa.3-5 futbol uleması beğenmeyip gönderiyorlar şimdiden;)

Hasan ZAİMOĞLU
06.10.2009, 00:52
hakeme de takılmasaydı daha neler neler yapardı .Bknz: yediğimiz ilk gol öncesi düşürülme pozisyonundaki çalım serisine !!

Osman Yavuz
06.10.2009, 00:53
Alanzinho`ya ne diye seyrettirelim?
Seyredecekse Broos efendi seyretsin.
Özgüven İrfan abi özgüven.Çocuk yapabildiklerini bile unuttu.Özgüveninin yerine gelmesi için motive edilmeli bir şekilde.Benim verebileceğim motivasyon en fazla bu.Gerisini Broos düşünsün.:)

Kubilay ŞAHİN
06.10.2009, 00:54

Tabiki Abartmamak Gerekir..

Hacettepe Maçında Sergilediği Performans Yazılmaz Bile.. Eskişehir Maçında da Oynamadı.. Bursa Maçında Zaten Yoktu.. Hiç Abartmamak Lazım.. Geçen Sene İkinci yarı Oynamadı Bile..

Emirhan Makul
06.10.2009, 00:59
Tabiki Abartmamak Gerekir..

Hacettepe Maçında Sergilediği Performans Yazılmaz Bile.. Eskişehir Maçında da Oynamadı.. Bursa Maçında Zaten Yoktu.. Hiç Abartmamak Lazım.. Geçen Sene İkinci yarı Oynamadı Bile..

İsmi çok uzun oynamaz. Gönderin gitsin.

irfanb
06.10.2009, 01:01
Özgüven İrfan abi özgüven.Çocuk yapabildiklerini bile unuttu.Özgüveninin yerine gelmesi için motive edilmeli bir şekilde.Benim verebileceğim motivasyon en fazla bu.Gerisini Broos düşünsün.:)

Iki mac 90 dakika oynasin öyle bir sorunu olmaz.
Eminim.

Yunus Emre SEYHAN
06.10.2009, 01:02
Hemen sıralayalım yaptığı bazı şeyleri.

Gs maçı ile beraber form tutmaya başladı. Oynadığı maçlarda ortalama 3 kez %100 gol pozisyonuna soktu.

Örneğin bir hacettepe maçında ortasahadan aldığı topla ilerledi kaleci ile karşı karşıya kaldı hakem penaltıyı vermedi...

Fenerbahce maçında 50-60 metre top sürüp Gökhan Ünal'a al ve at dedi.. Gökhan ne yaptı _? Volkan'a yuvarladı topu..

Kocaelispor maçında son 10 dk oyuna girdi.. Tam 3 net gol pozisyona girdik (Yine Gökhan'a al ve at denilecek bir top atmıştı.. )

Biraz daha yakına gelirsek.....

Hazırlık kampında en skorer oyuncumuz oldu.

Sivasspor ve Diyarbakırspor maçlarında ön plana cıkan isimlerden birisiydi.

(Sivas maçında Asist yaptı, Diyarbakırspor maçında şutları iyiydi. Yine Diyarbakır maçında Attığımız golde duran topu kazandıran Alanzinho'ydu)

Alanzinho oynadığı zaman her zaman rakibine kart cıkartır..... Serbest vuruş kazandırır...

Sadece 20 dk izlediğimiz Gaziantep maçında bile yaptığı bazı şeyleri sıralayalım.

- 2-3 kişiyi geçti yerde kaldı, Rakibine kart gösterdi.. Duran top kazandık.

- Sağ tarafta topla bulustu 2-3 kişinin arasından ara pas atarak Colman'ı gol pozisyonuna soktu, Colman ise Gabric'e pas verdi... Gabric ise kötü vurmustu.. Net pozisyondu..

- Dikine oynuyarak top dağıttı.

- Sol ayağı ile verdiği ters paslarla oyunu açtı

----

"1 gol 1 asist Galatasaray maçında, küme düşen Kocaelispor'a dk 90 da attığı aşıtma gol dışında başka neler yapmış? Abartmayalım!"

BEnce Alanzinho bu sözleri hiç haketmiyor...

Mollasalihoğlu
06.10.2009, 01:06
İsmi çok uzun oynamaz. Gönderin gitsin.

3 5 2 oyna

ortasahayı da şöyle kur :

alan carlos gomez da costa

:)

Mert Oğuzlu61
06.10.2009, 01:17
3 5 2 oyna

ortasahayı da şöyle kur :

alan carlos gomez da costa

4-4-1-1 oyna forvet arkasına şu adamı koy

alanzinho:)

Serhat
06.10.2009, 01:45
Sistemsizliğin bir kurbanı olmasından korkuyorum ...
Alanzinho'yu tartışmak hata ... Kaleye yakın oynadığı her yerde tehlikeli ve etkili oynar...

Vural Kuyumcu
06.10.2009, 02:14
eger ilk 11 baslarsa baslamalida cok süper isler yapcak buna yüzde yüz inaniorum kankam macini yapcak yine

Onur Şeref
06.10.2009, 08:39
Gs maçında neler yapmış öyle izledikçe deliriyorum.

ikizcelimoro
06.10.2009, 09:13
tam da bi halısaha topçusu . ne yapsak bilemiyorum ! acaba ondan faydalanmak için maçlarımızıda halı sahalarda mı oynasak ?

mustafadinç
06.10.2009, 12:21

Eskişehirspora 2 gol atmış bir çok maçta takımın sıkıştığı anlarda rakip sahaya topu taşıyarak takımı rahatlatmış.Ayrıca bir çok maçtada yedek beklemiş bazen 18 e alınmamış bazende oyuna girip 15 dakika sonra çıkarılmış oynasa imiş çok iyi işler yapabilirmiş.

FUTBOL YILDIZLARLA OYNANIR VE ALANZİNHO BİR YILDIZDIR

mustafadinç
06.10.2009, 12:23
tam da bi halısaha topçusu . ne yapsak bilemiyorum ! acaba ondan faydalanmak için maçlarımızıda halı sahalarda mı oynasak ?

Alex e dokunmak faul Arda nın yanında durmak faul ama Alanzinhoya,Yattara ya,Gökhana Umuta vurun vurabildiğiniz kadar sonrada bizim öz be öz taraftarımız kendi futbolcumuzu korumak yerine ona saldırır anlayamıyorum deliricem.

Bulut61-34
06.10.2009, 12:34
Hemen sıralayalım yaptığı bazı şeyleri.

Gs maçı ile beraber form tutmaya başladı. Oynadığı maçlarda ortalama 3 kez %100 gol pozisyonuna soktu.

Örneğin bir hacettepe maçında ortasahadan aldığı topla ilerledi kaleci ile karşı karşıya kaldı hakem penaltıyı vermedi...

Fenerbahce maçında 50-60 metre top sürüp Gökhan Ünal'a al ve at dedi.. Gökhan ne yaptı _? Volkan'a yuvarladı topu..

Kocaelispor maçında son 10 dk oyuna girdi.. Tam 3 net gol pozisyona girdik (Yine Gökhan'a al ve at denilecek bir top atmıştı.. )

Biraz daha yakına gelirsek.....

Hazırlık kampında en skorer oyuncumuz oldu.

Sivasspor ve Diyarbakırspor maçlarında ön plana cıkan isimlerden birisiydi.

(Sivas maçında Asist yaptı, Diyarbakırspor maçında şutları iyiydi. Yine Diyarbakır maçında Attığımız golde duran topu kazandıran Alanzinho'ydu)

Alanzinho oynadığı zaman her zaman rakibine kart cıkartır..... Serbest vuruş kazandırır...

Sadece 20 dk izlediğimiz Gaziantep maçında bile yaptığı bazı şeyleri sıralayalım.

- 2-3 kişiyi geçti yerde kaldı, Rakibine kart gösterdi.. Duran top kazandık.

- Sağ tarafta topla bulustu 2-3 kişinin arasından ara pas atarak Colman'ı gol pozisyonuna soktu, Colman ise Gabric'e pas verdi... Gabric ise kötü vurmustu.. Net pozisyondu..

- Dikine oynuyarak top dağıttı.

- Sol ayağı ile verdiği ters paslarla oyunu açtı

----

"1 gol 1 asist Galatasaray maçında, küme düşen Kocaelispor'a dk 90 da attığı aşıtma gol dışında başka neler yapmış? Abartmayalım!"

BEnce Alanzinho bu sözleri hiç haketmiyor...

Bu sayılanların hepsinin daha fazlasını Collman ve Selçuk yaptı, yapmaya da devam ediyorlar.

Alanzinhio'nun yaptıkları Selçuk veya Collman'ın 1/3'i değil.

Siz yarısını bile yapsa Alanzinhio oynasın dersiniz.

Mollasalihoğlu
06.10.2009, 12:37
Bu sayılanların hepsinin daha fazlasını Collman ve Selçuk yaptı, yapmaya da devam ediyorlar.

O kadar dayanaksız, sallamasyon yazıyorsunuz ki, artık cevap vermeye değiyor mu sorgulamaya başlıyorum..

Osman Yavuz
06.10.2009, 12:38

Alanzinho saydığınız isimlerin 3 te 1'i kadar oynasın ondan sonra yaparız biz gerekli değerlendirmeyi;)

Mustafa Yüksek
06.10.2009, 12:39

Belki Alanzinho geçen sene 2. yarıda gelmiştir... Ya da toplamda Colman ve Selçuk'un aldığı sürenin 1/3 ü kadar oyunda kalmamıştır:rolleyes:

Ayrıca Alanzinho oynasın dersek Selçuk veya Colman'ın kesileceğini de nerden çıkardınız?

mustafadinç
06.10.2009, 12:40
haklısınız.

Adem Erdoğan
06.10.2009, 12:41
Alanzinho sahada pimi çekilmiş el bombası gibi bir futbolcu, tabi rakip için.

Hocaya kızıyorum bu konuda.

Mustafa Yüksek
06.10.2009, 12:42
Sevgili abicim ironi yapmış arkadaş...Esasında bahsettiği maçlarda iyi oynadığını söylemek istemişti...

Osman Yavuz
06.10.2009, 12:43
Eskişehir maçında oynamadımı 2 gol ve bir asistle oynadı ayıp ayıp Allahtan korkun yazarken.
Mustafa abi orada ;) işaret unutulmuş sanırım.Yoksa o da senin gibi düşünüp yazmış o yazdıklarını.:)

Atılay
06.10.2009, 12:43
Alanzinho'nun bunları yapacağını bilmek için bu videoya gerek yok zaten ah Broos ah

mustafadinç
06.10.2009, 12:50
Mustafa abi orada ;) işaret unutulmuş sanırım.Yoksa o da senin gibi düşünüp yazmış o yazdıklarını.:)

Evet haklısınız bende mesajımı sildim zaten.

hamucera
06.10.2009, 13:10
Alanzinho'nun oynamasının bu kadar çok istenmesi yadırganmamalı,

çünkü BMN ödüllerinde en iyi yabancı seçildi, kaç maç oynadı neler yaptı, bir Colman, bir Song, Sylva, geçen sene iyi performans sergileyen ve sol kanadı tek başına savunmaya çalışan Cale varken.

E dopal olarak çok istenecektir oynaması,

Bulut61-34
06.10.2009, 14:34
O kadar dayanaksız, sallamasyon yazıyorsunuz ki, artık cevap vermeye değiyor mu sorgulamaya başlıyorum..

Ula uşağoum cevap yazmak zorunda değilsun daa. :)

Şaka bir yana yazmak için kendinizi zorlamayın.

Bir kaç arakdaş da süre konusunu gündeme getirmiş. Kıyaslamalar eşit süre aldıkları maçlara göre yapılmıştır.

Mustafa Yüksek
06.10.2009, 14:37
Kıyaslama yapılırken acaba aynı tip oyuncu olmadıkları hesaba katılmış mı? Gerçi ne gerek var? Yazdım gitti diyorsunuz...

Mollasalihoğlu
06.10.2009, 14:37
Ula uşağoum cevap yazmak zorunda değilsun daa. :)

Şaka bir yana yazmak için kendinizi zorlamayın.

Bir kaç arakdaş da süre konusunu gündeme getirmiş. Kıyaslamalar eşit süre aldıkları maçlara göre yapılmıştır.

Usta yazmak zorunda değilim de, karşılıklı güzel güzel bir yere kadar getiriyoruz muhabbeti, sonra sen başlıyorsun başka kaidelere :)

Eşit süre aldıkları maçlara gelirsek hiçbirinin 2 dk. oynadığını hatırlamıyorum :)

of_trabzonlu
06.10.2009, 15:02
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2747-7I7P3T0A.jpg

Ali İhsan
06.10.2009, 16:29
Bu uşak benim gibi bazı arkadaşların içinde bir ukte olarak kalacak gibi...

Bize yıldız transfer yaramıyor. Şu ana kadar kullanabildiğimiz en spektaküler oyuncu Yattara galiba. Onu da yarım yarım kullandık, uzun süreli sözleşmesi ve taraftarın aşırı büyük aşkı sayesinde, yoksa o da ikinci senesinde yolcu olurdu...

Bulut61-34
06.10.2009, 16:45
Kıyaslama yapılırken acaba aynı tip oyuncu olmadıkları hesaba katılmış mı? Gerçi ne gerek var? Yazdım gitti diyorsunuz...

E kimle kıyaslayacağız yahu. Eşi benzeri yok mu bu adamın?

Mustafa Yüksek
06.10.2009, 17:11
E kimle kıyaslayacağız yahu. Eşi benzeri yok mu bu adamın?

eşi benzeri yok bizim takımda...hızlı, kaleye dik gidebilen ve adam eksiltebilen önemli bir oyuncu...Tabi bunlar size pek bir şey ifade etmiyor sanırım...

Ayrıca bir oyuncuyu övüyorsam yalnızca o futbolcu hakkındadır...Ben Alanzinho'yu överken Colman veya Selçuk'un kötü olduğunu ifade etmiyorum...Selçuk bunun 3 katını yapıyor diye araya girmenin bir manası yok...

Özge
06.10.2009, 19:21
Rüyamda Alan'ı gördüm.Gs maçında ilk 11 başlıyordu sanırım ancak rüyada olur:D

hos_cocuk61
06.10.2009, 19:52
Burada bazı futbol dahisi şeklinde geçinen kesim, futbolcu performansı ile futbolcunun kalitesini tartmayı aynı düzeyde gösteriyor. Buda o futbol dahisi diye geçinen kişilerin olaya ne kadar "Fransız" kaldığını gösteriyor. Ne kadar Avrupa futbolunu takip ederler bir bilgim yok; fakat o dahilere şöyle diyorum, bu stil oyuncular az miktarda yetişiyor. Senin amacın performansına göre asıp kesmek değil, bu özel stil oyuncudan ne kadar fazla verim alabilirim olmalı.(eğer verim alamıyor isen hatayı oyuncuda değil başka kişilerde aramalısın) Sözüm o "Fransız" kalan arkadaşlara.

demiahme
06.10.2009, 20:42
bazi taraftarlarimiz 1 alan 2 messi 3..4... diye siralamaya baslayacak diye korkuyorum
sampiyonluk ozlemi cok artti, sampiyonluk gelmeyince kendimizi yildiz oyuncularla avutmaya calisiyoruz
topukla pas verse, terse calim atsada mutlu olsak diye diye bekliyoruz
elimizde yildiz oyuncu olmayincada kendi aklimizdan yildiz yaratiyoruz
eee yildiz oyuncumuz var oynatmassak tabi sampiyonluk gider diye bir bahane bulduk mu
umutlarimizida taze tutabiliyoruz,
su hugo broos bi gonderilse takim sampiyon olacakta iste

sadece vasat bir oyuncu kimse kusura bakmasin
oyle avrupadaki yildizlarla karsilastirmanin anlami yok
yarin galatasaray macinda harikalar yaratir belki, ama bu bir seyi degistirmez
bu sitedeki hemen herkesin bildigi ancak bazi arkadaslar tarafindan kabul edilemeyen gercek var
bu oyuncunun takimdaki yeri yedek kulubesi....
hadi ilk onbir basladi diyelim bu durumda 60. dakika cikacaktir
yani yildiz dedigimiz harikalar yaratir dedigimiz adamin
turkiye liginde sampiyonluga oynayan bir takimda 60 dakika ortalamadan fazla oynama sansi yok
nerde kaldi bunun yildizligi bu durumda

Mollasalihoğlu
06.10.2009, 20:47
bazi taraftarlarimiz 1 alan 2 messi 3..4... diye siralamaya baslayacak diye korkuyorum
sampiyonluk ozlemi cok artti, sampiyonluk gelmeyince kendimizi yildiz oyuncularla avutmaya calisiyoruz
eee yildiz oyuncumuz var oynatmassak tabi sampiyonluk gider diye bir bahane bulduk mu

bu sitedeki hemen herkesin bildigi ancak bazi arkadaslar tarafindan kabul edilemeyen gercek var
turkiye liginde sampiyonluga oynayan bir takimda 60 dakika ortalamadan fazla oynama sansi yok

Aynı şeyleri Aklex için yıllardır okuyorum ben

demiahme
06.10.2009, 20:53
Aynı şeyleri Aklex için yıllardır okuyorum ben

Alexlede kiyaslanacak oyuncu degil. alexin top ayagindayken ben yanlisini gormus degilim. bizimkine gore cok daha basit oynuyor ama cok daha fazla isler yapiyor. ayrica alex icin soylenenler turkiye ligiyle ilgili degil. avrupa ligleriyle ilgili. nitekim dogruda soyleniyor alex turkiyede 4 buyukleri ve gecen 2 senedeki sivasi sampiyon yapacak kapasitede biri ama avrupada is yapamadigini goruyoruz.

Mollasalihoğlu
06.10.2009, 21:13
Alexlede kiyaslanacak oyuncu degil. alexin top ayagindayken ben yanlisini gormus degilim. bizimkine gore cok daha basit oynuyor ama cok daha fazla isler yapiyor. ayrica alex icin soylenenler turkiye ligiyle ilgili degil. avrupa ligleriyle ilgili. nitekim dogruda soyleniyor alex turkiyede 4 buyukleri ve gecen 2 senedeki sivasi sampiyon yapacak kapasitede biri ama avrupada is yapamadigini goruyoruz.

Üzerine takım kurarsan Alan da takım şampiyon yapar, ben de bunu diyorum..

hos_cocuk61
06.10.2009, 21:29

Neden seni rahatsız ediyorki futbolcumuz ile övünmemiz rahatsız oluyor isen o zaman ben farklı düşünürüm...
Senin ve senin gibi kişilerin bakış açısını çok iyi bildiğim için, yazıyorumki Alazınho çok özel bir oyuncu...
Belli kalıp içinde sadece ezber kelimeler ve cümleler kuran kişiler sadece ezber isimlere iyi der, o ezberin dışına çıkan kişiler o ezbercilere garip gelir. Bu sebeptendirki Alanzinho sana garip geliyor...
Yıldız kavramından bahsetmişsin; dünyada yıldız kime deniyor, bizde kime deniyor bir fikrin varmı?
"yarin galatasaray macinda harikalar yaratir belki" demişsin o zaman senın mantığına göre buda yıldız kavramına giriyor...
İşin gerçeği bu mantık değişmedikten sonra Trabzon'a Messi'de gelse alemin kralıda gelse yine aynı cümleler senin ve senin gibilerden duyacağimızı bildiğim için, seni hoş görüyorum.

demiahme
06.10.2009, 21:36
Neden seni rahatsız ediyorki futbolcumuz ile övünmemiz rahatsız oluyor isen o zaman ben farklı düşünürüm...
Senin ve senin gibi kişilerin bakış açısını çok iyi bildiğim için, yazıyorumki Alazınho çok özel bir oyuncu...
Belli kalıp içinde sadece ezber kelimeler ve cümleler kuran kişiler sadece ezber isimlere iyi der, o ezberin dışına çıkan kişiler o ezbercilere garip gelir. Bu sebeptendirki Alanzinho sana garip geliyor...
Yıldız kavramından bahsetmişsin; dünyada yıldız kime deniyor, bizde kime deniyor bir fikrin varmı?
"yarin galatasaray macinda harikalar yaratir belki" demişsin o zaman senın mantığına göre buda yıldız kavramına giriyor...
İşin gerçeği bu mantık değişmedikten sonra Trabzon'a Messi'de gelse alemin kralıda gelse yine aynı cümleler senin ve senin gibilerden duyacağimızı bildiğim için, seni hoş görüyorum.

hos gorun icin sagol. ezberimi bozdun cevap veremeyecegim sana

Bulut61-34
06.10.2009, 21:40
eşi benzeri yok bizim takımda...hızlı, kaleye dik gidebilen ve adam eksiltebilen önemli bir oyuncu...Tabi bunlar size pek bir şey ifade etmiyor sanırım...

Bana bir şey ifade edip-etmemesinin önemi yok. Önemli olan bu dediklerinizi yaparak Trabzonspora ne kadar katkı sağladığıdır. Katkısı oldu mu siz söyleyin.

Ayrıca bir oyuncuyu övüyorsam yalnızca o futbolcu hakkındadır...Ben Alanzinho'yu överken Colman veya Selçuk'un kötü olduğunu ifade etmiyorum...Selçuk bunun 3 katını yapıyor diye araya girmenin bir manası yok...

Selçuk'un yaptığının 1/3'ini yapan adam için bu kadar övgü fazla değil mi? Elbette 3 katını yapan adamım varsa o oynar.

hos_cocuk61
06.10.2009, 21:44
hos gorun icin sagol. ezberimi bozdun cevap veremeyecegim sana
Bu senin en doğal hakkın, eğer ezber düşünce içinde oyuncuyu kötülüyor yada vasat diyor isen, karşı görüşüde bir ezber dışında cevap vermekte gerekir...

Benim babamın oğlu değil yada arkadaşım değil Alanzinho...

Ben bu özel oyuncudan çok az yararlandığımız için üzgünüm...

Yıldız kavramını bir yana bırakarak, o çok övdüğünüz Gs'yi adam tek başına dağıttı geçen sene, dünyada bunu belli oyuncular yapar. Kalitesini tartışan ezberden öteye geçemez.

Mustafa Yüksek
06.10.2009, 21:44
Bana bir şey ifade edip-etmemesinin önemi yok. Önemli olan bu dediklerinizi yaparak Trabzonspora ne kadar katkı sağladığıdır. Katkısı oldu mu siz söyleyin.

Gene başa döndük...Oynadığı maçlarda yararlı işler yaptı...Dökümanlarının bir kısmı önceki sayfada var...İlla ki isterseniz sizin için neler yaptığını maç maç yazarım...Yeter ki siz takıntılarınızdan kurtulun..

Bulut61-34
06.10.2009, 21:47
Topu ezmezse, top kaybı yapmasa ve pas tercihlerini daha doğru yapabilse bize gerçekten çok yararlı olur.

Yeteneği var ama yukarda saydıklarımı yapmayı öğrenebilir mi ya da birileri bu adama bunları öğretilebilir mi? Bilemiyorum. Daha bu konularda bir ışık görmedim.

Ha bunları yapabilse Messi'nin yerdinde Barcelona da oynar diyecekler olabilir. Onlara sözüm Messi'ymiş gibi abartmayın bu adamı.

hos_cocuk61
06.10.2009, 21:51
Topu ezmezse, top kaybı yapmasa ve pas tercihlerini daha doğru yapabilse bize gerçekten çok yararlı olur.

Yeteneği var ama yukarda saydıklarımı yapmayı öğrenebilir mi ya da birileri bu adama bunları öğretilebilir mi? Bilemiyorum. Daha bu konularda bir ışık görmedim.

Ha bunları yapabilse Messi'nin yerdinde Barcelona da oynar diyecekler olabilir. Onlara sözüm Messi'ymiş gibi abartmayın bu adamı.
Hatırlar isen Marcelinho denen bir oyuncuyu böyle yollamıştık. Adam şimdi gittiği her yerde harikalar yaratıyor. Eğer sen bu oyuncuyu sola hapis eder isen bu oyuncudan minumum randıman alırsın; diyeceksinki bu sene serbest oynadıda ne yaptı yada son maçlarda ne yaptı, eğer hoca bir oyuncuyu kaybedip son maçta ondan kurtarıcı rolüne bürünmesini ister ise hatayı Alan yapmaz, hoca yapar!

Bulut61-34
06.10.2009, 21:53
Gene başa döndük...Oynadığı maçlarda yararlı işler yaptı...Dökümanlarının bir kısmı önceki sayfada var...İlla ki isterseniz sizin için neler yaptığını maç maç yazarım...Yeter ki siz takıntılarınızdan kurtulun..

Oynayıpda yaralı işler yaptığı maçlar oldu inkar eden yok. Yararlı işler yaptığı maç sayısı az. En kötü performanslı oyuncumuzun bile yararlı işler yaptığı maçlar oldu. O maçların saysı da Alanzinhio kadar olmasa da ona yakındır.

Bulut61-34
06.10.2009, 21:54
Hatırlar isen Marcelinho denen bir oyuncuyu böyle yollamıştık. Adam şimdi gittiği her yerde harikalar yaratıyor. Eğer sen bu oyuncuyu sola hapis eder isen bu oyuncudan minumum randıman alırsın; diyeceksinki bu sene serbest oynadıda ne yaptı yada son maçlarda ne yaptı, eğer hoca bir oyuncuyu kaybedip son maçta ondan kurtarıcı rolüne bürünmesini ister ise hatayı Alan yapmaz, hoca yapar!

Marcehelinhio için böyle bir şeyler söylemedim. Bence yerinde oynamamasına rağmen yine de yaralı oluyordu.

demiahme
06.10.2009, 21:56
Bu senin en doğal hakkın, eğer ezber düşünce içinde oyuncuyu kötülüyor yada vasat diyor isen, karşı görüşüde bir ezber dışında cevap vermekte gerekir...

Benim babamın oğlu değil yada arkadaşım değil Alanzinho...

Ben bu özel oyuncudan çok az yararlandığımız için üzgünüm...

Yıldız kavramını bir yana bırakarak, o çok övdüğünüz Gs'yi adam tek başına dağıttı geçen sene, dünyada bunu belli oyuncular yapar. Kalitesini tartışan ezberden öteye geçemez.

ezbere taktin sen arkadasim. ezberci falan degilim bir zahmet musade ette ben kendimi bileyim sen yorum yapma hakkimda. cunku ben senin kisiligini yorumlasam sen benim kisiligimi yorumlasan guzel olmaz arkadasim. bak mesela benimde senin hakkindada olumsuz dusuncelerim olabilir ama bir sey yazmiyorum buraya.

hos_cocuk61
06.10.2009, 21:59
Marcehelinhio için böyle bir şeyler söylemedim. Bence yerinde oynamamasına rağmen yine de yaralı oluyordu.
Ben siz söylediniz demedim; diyorumki aynı muamele şimdi Alanzinho'ya yapılıyor. Ligin ilk maçını hatırlar isen bayağı iyi bir giriş yapmıştı sonra küstürüldü. Bu Engin'ede yapılıyor; fakat Engin bunlardan minumum etkilenir. Alanzinho ise yabancı bir oyuncu çok çabuk demorolize olur. Bu oyuncuları kazanmamız lazımki, Trabzon'da kazansın.

hos_cocuk61
06.10.2009, 22:01
ezbere taktin sen arkadasim. ezberci falan degilim bir zahmet musade ette ben kendimi bileyim sen yorum yapma hakkimda. cunku ben senin kisiligini yorumlasam sen benim kisiligimi yorumlasan guzel olmaz arkadasim. bak mesela benimde senin hakkindada olumsuz dusuncelerim olabilir ama bir sey yazmiyorum buraya.
Kimsenin kişiliğine bir sözümüz asla olmaz, olamazda; fakat ezberci düşünceye ve (art niyet, kötü niyetli-bunlar genel üzerinize alınmayın) kişilere unutmaki her zaman vericek bir cevabımız vardır!

Neyse, İyi akşamlar size.

Kubilay ŞAHİN
06.10.2009, 23:18
Yattara Bitti Sıra Bu Başlıktamı..

Mustafa Yüksek
06.10.2009, 23:22
Yattara Bitti Sıra Bu Başlıktamı..

Dur daha brüls'e saracağız:cool:

Enes Ünal Kaya
06.10.2009, 23:44
Bazı ArkadaşLarı Anlamkda GüçLük Çekiyorum..
Adam Ara Sıra Oynadı Bunaları Yaptı İşde... İstikrarLı Oynasa Neler Yapar..
Colman Selçuk Daha İyi Diyorlar.. Bu Adamı Onlar Kadar Sahada Gördünüz Mü Ki Konuşuyosunuz..
Belki Daha Çok İş Yapıcak Onlar Kadar Dursa..
Üstelik Büyük Takımlara Karşıda Etkili GS maçında Hiç Çekinmeden Oynamışdı Döktürmüşdü
1 Puan Almamızı Sağlamışdı...
Bu Maç Beklersiniz Alanzinho Gir Kurtar Bizi Yine Diye Ama ÇOOOKKK Beklersiniz ...

Cem Akyüz
07.10.2009, 02:55
Bazı ArkadaşLarı Anlamkda GüçLük Çekiyorum..
Adam Ara Sıra Oynadı Bunaları Yaptı İşde... İstikrarLı Oynasa Neler Yapar..
Colman Selçuk Daha İyi Diyorlar.. Bu Adamı Onlar Kadar Sahada Gördünüz Mü Ki Konuşuyosunuz..
Belki Daha Çok İş Yapıcak Onlar Kadar Dursa..
Üstelik Büyük Takımlara Karşıda Etkili GS maçında Hiç Çekinmeden Oynamışdı Döktürmüşdü
1 Puan Almamızı Sağlamışdı...
Bu Maç Beklersiniz Alanzinho Gir Kurtar Bizi Yine Diye Ama ÇOOOKKK Beklersiniz ...

Katılıyorum...Ayrıca 1-2 yenildiğimiz fb maçındada iyi oynamıştı

Hasan ZAİMOĞLU
07.10.2009, 06:30
bir türlü kazanabilirsek Alan'ı istikrarlı bir futbol yakalarsa başarısıyla adından çok söz ettirir ... yaptıkları yapacaklarının göstergesi gibi adeta ...

Dursun Kaplan
07.10.2009, 09:11

Seviyorum bu adamı ya. :)

Dursun Kaplan
08.10.2009, 09:24
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm736307.jpg

Bakışa bak. :p

Hüseyin İlkin
08.10.2009, 10:48
Güzel resim Alan.
:ok

Kaybetmek kolay, bizim zor olanı yapmamız lazım.

Hami_41
08.10.2009, 11:29
Şu dünyada bu futbolcuyu izleyipte imrenmiycek kulüp çok azdır.

Vural Kuyumcu
08.10.2009, 15:46
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2761-5E2Q4Z5C.jpg

Vural Kuyumcu
08.10.2009, 15:47
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2763-6N3Y5I6K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2763-7Z8G4K1R.jpg

Vural Kuyumcu
08.10.2009, 15:50
Kankam Yüzün hep gülsün hemi sana gülmek cok yakisior be

Vural Kuyumcu
08.10.2009, 16:07
http://www.haber61.net/images/news/umut_alan1.jpg
http://www.haber61.net/images/news/umut_alan2.jpg
http://www.haber61.net/images/news/umut_alan3.jpg

Enes Ünal Kaya
08.10.2009, 20:49
keşke istanbulada gelse :S

asilhamsi
08.10.2009, 21:26
ben hoca olsam oyun sistemini alanzinhonun uzerine kurardım..Cok ciddiyim...

kesinlikle tek forvet gokhan ve arkasında alan..

cok iyi olur..Yeterki uc mac boyle oynasınlar....

Mustafa Çolak
08.10.2009, 23:08
Son Alanzinho Çalışmam..

http://img91.imageshack.us/img91/6720/nefer34alanzinho.jpg

Vural Kuyumcu
09.10.2009, 00:44
@colakoglu61 eline saglik harika olmus hemen masa üstü yaptim

Serhat
09.10.2009, 01:02
Büyük Hocalar eldeki yıldız oyunculara göre sistemler yaratırlar! Küçük hocalar ise bildikleri sistemden başka bir sistemi asla düşünmezler... Sistem ve hoca kurbanısın Alan... Bir yerini ve sistemini bulabilsen eminim adını bütün dünya duyacaktır...

Dursun Kaplan
09.10.2009, 16:32
http://i40.tinypic.com/2vl8jzs.jpg

fish_bone
09.10.2009, 16:41
Büyük oyuncu, sabırLı oLup, devamLı çalışarak oLunuyor. Ben Broos'un aLanzinho'ya taktığını faLan düşünmüyorum. Emini onunLada iLgiLi pLanLarı vardır ama beLkide istediği şimdiLik sahaya yansıtamıyordur. Broos'un iLk kafasındaki tek santraforLu sistemde oynayabiLseydik, aLanzinho soLa yakın 2.forvet gibi oynacaktı ama bizim 2forvetimizin topLamı 1oyuncu edince bütün pLanLarı aLtüst oLdu Broos'un. Fatih Tekke gibi pivot santraforumuz oLsa, aLanzinho yanında çok iş yapar.

Ali Tunahan Güllü
09.10.2009, 16:42

Seviyorum bu adamı ya. :)

Süper yaaa süper:D

mustafadinç
09.10.2009, 17:11
Büyük oyuncu, sabırLı oLup, devamLı çalışarak oLunuyor. Ben Broos'un aLanzinho'ya taktığını faLan düşünmüyorum. Emini onunLada iLgiLi pLanLarı vardır ama beLkide istediği şimdiLik sahaya yansıtamıyordur. Broos'un iLk kafasındaki tek santraforLu sistemde oynayabiLseydik, aLanzinho soLa yakın 2.forvet gibi oynacaktı ama bizim 2forvetimizin topLamı 1oyuncu edince bütün pLanLarı aLtüst oLdu Broos'un. Fatih Tekke gibi pivot santraforumuz oLsa, aLanzinho yanında çok iş yapar.

Ya fısh bone kardeşim yapmayın böyle oyuncularımızın birini yüceltirken diğerlerini küçük düşürmek yakışık almaz birbirleriyle mukayese etmek doğru değil.illakide mukayese edecksek istatistiklere bakalım Umutmu daha çok gol atmış Fatihmi veya Gökhanmı daha çok Fatihmi.

Vural Kuyumcu
10.10.2009, 01:14
Her zaman Arkandayim Kanka ;)
http://www2.pic-upload.de/10.10.09/bbh61q16dcml.jpg

Kazım Uzunboy
10.10.2009, 05:48
Sen de olmasan. :)

Kazım Uzunboy
10.10.2009, 06:31
Dirileceğim!

http://www.fotomac.com.tr/2009/10/10/im/6C9CF8E335636148B82E17B1x.jpg

Türkiye'deki ilk golünü geçen sezon Galatasaray'a atan sambacı, Aslan'ı bu kez Sami Yen'de vuracak.

O gece, benim gecem
Kötü futbolu nedeniyle çok eleştirilen Trabzonspor'un yıldızı Alanzinho, Galatasaray maçını bekliyor. Türkiye'deki ilk golünü sarı-kırmızılı takıma attığını hatırlatan Brezilyalı futbolcu, "Hocam görev verirse, yine golümü atacağım. O gece benim ve Trabzonspor'un gecesi olacak" dedi.

Affettirmem gerek
G.Birliği maçındaki tepkisine de değinen sambacı, "O anki psikoloji. Kimseye bir kastım veya formaya saygısızlığım olamaz. Para kazandığım yere ihanet etmem. Bundan sonra oynayacağım futbolla kendimi affettirip, taraftarın gönlünü tekrar kazanacağım" ifadelerini kullandı.

www.fotomac.com.tr (http://www.fotomac.com.tr)

Adnankazaz
10.10.2009, 16:21
koçum bee bi tanesin

Birtan Karaman
10.10.2009, 17:56
Büyük Futbolcu .. Satarsak Çok Yazık Olur . GS Maçında Bi Patlama Beklemiyor Değilim ;)

Enes Ünal Kaya
10.10.2009, 19:59
Bak Sen…
10 Ekim 2009 / 11:31
Şartı neymiş ?

Trabzonspor’a, Mali Sayman Mahmut Aksu’nun ifadesi ile Ersun Yanal, alırsanız şampiyon oluruz diye transferi yapılan Alanzinho, takıma faydalı olabilmek için istikrarlı ve 90 dakika forma sırtlaması gerektiğini ifade etti.

Habertürk Gazetesi’ne konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Alanzinho idmanlarda çok çalıştığını formayı kapmak için çok uğraş verdiğini belirterek “Eğer ilk onbirde bana şans tanınırsa daha faydalı olurum” dedi.

Ersun Yanal’ın “Ben Alanziho alınırsa şampiyon oluruz demedim” diyerek Muhmat Aksu’nun açıklamalarına cevap verdiği Alanzinho’nun şartlı olarak ilk onbirde yer alırsam takıma faydalı olurum şeklindeki açıklamaları taraftarlar nezlinde ise çok inandırıcı olmadı..

Kaynak : MedyaTrabzon..

bu medya trabzonun takıma zarar vermek dışında pek işi yok.. ayrıca haberi yazar yazmazda taraftarın bunu inandırıcı bulmadını yazmış .. kafasına göre bi site işde... halbuki çoğunluk ilk 11 de bi kaç maç şans verilse neler yapabilcenin farkında

KUTADGU
11.10.2009, 00:21
Bak Sen…
10 Ekim 2009 / 11:31
Şartı neymiş ?

Trabzonspor’a, Mali Sayman Mahmut Aksu’nun ifadesi ile Ersun Yanal, alırsanız şampiyon oluruz diye transferi yapılan Alanzinho, takıma faydalı olabilmek için istikrarlı ve 90 dakika forma sırtlaması gerektiğini ifade etti.

Habertürk Gazetesi’ne konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Alanzinho idmanlarda çok çalıştığını formayı kapmak için çok uğraş verdiğini belirterek “Eğer ilk onbirde bana şans tanınırsa daha faydalı olurum” dedi.

Ersun Yanal’ın “Ben Alanziho alınırsa şampiyon oluruz demedim” diyerek Muhmat Aksu’nun açıklamalarına cevap verdiği Alanzinho’nun şartlı olarak ilk onbirde yer alırsam takıma faydalı olurum şeklindeki açıklamaları taraftarlar nezlinde ise çok inandırıcı olmadı..

Kaynak : MedyaTrabzon..

bu medya trabzonun takıma zarar vermek dışında pek işi yok.. ayrıca haberi yazar yazmazda taraftarın bunu inandırıcı bulmadını yazmış .. kafasına göre bi site işde... halbuki çoğunluk ilk 11 de bi kaç maç şans verilse neler yapabilcenin farkında

Yahu dangalak medya trabzonun editörleri, masa başında haber yapmayı marifet sayan su samuru kılıklı haberci bozmaları, Trabzonspor'a bir dinamit de ben koyayım da belki seçim zamanı yeni bir rant kapısı bulurum diyerek emekleyen nankör kedigil bozmaları ve dahi bir çok hakareti hakeden karındanbacaklı sürüngenlerin medya temsilcileri. Sözüm size!

Bir futbolcu hangi açıklamayı yaparsa normal olur?

" Hocam ben tribünde oturursam bu takıma faydalı olurum"
" Hocam ben Nihat ustad'da maçları izlesem daha faydalı olurum"
" Hocam ben sizin gözünüze gözükmezsem daha faydalı oluruz"

Bir futbolcu elbette ilk onbirde görev alırsa daha faydalı olacağını düşünür ve ilk onbirde oynamak ister. Bu bir şart, bir şantaj değil. Bir temenni bir kendine güven göstergesidir.

Ama sadece hinliği bilirsiniz değil mi?

Sevgili Poetricus deyimiyle "Alın size HAKA dansı"

seyyah61
11.10.2009, 06:12
Habercilikten bihaber bunlarin hepsi.
Haber mi bu yoksa yorum mu, köse yazisi mi?
Haber diye yutturmaya calisiyorlar bize yorumlari, kendilerini de gazete diye.

Birtan Karaman
11.10.2009, 13:50
Bu Hafta Broos Ne Yapıp Etmeli Bu Adama Yer Açmalı 11'de.

.....
12.10.2009, 14:05
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2773-0F7I0K4P.jpg

gs maçında da bekliyoruz :)

Enes Ünal Kaya
12.10.2009, 15:39
Bir Çok Taraftar GS maçında BişiLer Bekliyor Ancak...

İlk 11 de Başlamazsa..
Hugu Bross Tarafından Pof Poflanıp Moral Verilmezse Yararlı Olucağını Düşünmüyorum..
Zaten Yeterince Moralini Bozdular .. Şimdi Oyuna Gircemmi Veya İlk 11 de Başlayıp Bi Hata Yapsam Hoca Beni Oyundan Alırmı Die Düşünmemesi Lazım..
KesinLikle 11 de Başlayıp Güven VeriLmeli.. Geçen Gs Maçındaki Gibi Paket Yapacakdır 6S yi

Takımda Güvendiğim Nadir Oyunculardan Alannzinnhoo :yattara:

Sefa Murat Dokuz
12.10.2009, 16:18
İlk 11 de olmalı ! Sonradan girerse ve gerideyken girerse hiç bir şey beklemeyin.

seyyah61
12.10.2009, 16:29
Broos bu adam icin "Sol kanat oyuncusu degil" demisti.
Hakeza Engin icin de öyle demisti.
Birisi bu adamin gercek mevkisini söylesin Allah rizasi icin, su ana kadar nerede oynamis, en verimli hangi bölgede oynuyor.
Biz de bilelim kimin yerine girmesi gerektigini.

Ali Tunahan Güllü
12.10.2009, 16:32
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2773-0F7I0K4P.jpg

gs maçında da bekliyoruz :)

İnşallah oynayacak ve geçen seneki ğs maçındaki gibi muhteşem bir performans sergileyecek..

Enes Ünal Kaya
12.10.2009, 16:46
Broos bu adam icin "Sol kanat oyuncusu degil" demisti.
Hakeza Engin icin de öyle demisti.
Birisi bu adamin gercek mevkisini söylesin Allah rizasi icin, su ana kadar nerede oynamis, en verimli hangi bölgede oynuyor.
Biz de bilelim kimin yerine girmesi gerektigini.
abi bende anlamadım ki 2,5 yıl solda oynamış steabek de .. 2 kere yılın oyuncusu seçilmiş bu mevkide.. ama sol kanat değil diyorlar

Vural Kuyumcu
12.10.2009, 17:32
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2773-4G4M0Q7Y.jpg

Enes Ünal Kaya
12.10.2009, 21:33
Youtube den videolarını izliyorum da peaahh : / inş oynar 6S maçında

bingolts
12.10.2009, 23:10
Hugo solu ile sağı karıştırıyor ben anladım oni gabriçi de
sağda oynatmadimi