PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68

onur-ts
19.09.2009, 09:07
her maç adamla dalga geçiliyor resmen.bu adam 90da oyuna girecek adam değil.ha sistemine mi uymuyo, fiziği mi düşük.be adam madem öyle 90da alıp da dalga geçme.çık de ki bu adam bana uymuyo oynatmıyorum oynatma da anlayalım.ama sen onu 90da alıp da böyle yaparsan o adam kolbastı da oynamaz küser de.haklıdır.ama bu taraftar en azından ben küsmeyiz ona.hep arkasındayım...

Dursun Kaplan
19.09.2009, 09:22
Dün akşam taktik vermedi sanıyodum. Meğerse gene yapmış. Resmen dalga geçmektir bu.

Emirhan Makul
19.09.2009, 12:21
Alanzinho Engin Baytarın altında ezilecek bir futbolcu değildir.

Atılay
19.09.2009, 12:23
Alanzinho Broos'un altında da ezilecek adam değil Emirhan

Emirhan Makul
19.09.2009, 12:25
Alanzinho Broos'un altında da ezilecek adam değil Emirhan

Yok ona bir nebze olsun boyun eğebilirim hani takım oyuna aykırıdır adam beüenmeyebilir tamamda Engin giriyorda Alanzinho girmiyorsa buna boyun eğmem kesinlikle haksız rekabet var.

Fatih Yücel
19.09.2009, 12:28
Yok ona bir nebze olsun boyun eğebilirim hani takım oyuna aykırıdır adam beüenmeyebilir tamamda Engin giriyorda Alanzinho girmiyorsa buna boyun eğmem kesinlikle haksız rekabet var.

Tipik Türk yorumu ççç

Emirhan Makul
19.09.2009, 12:31
Tipik Türk yorumu ççç

Yok ya artık enginin topu alıp 5 kişinin üstüne yürüme fantazisinden bıktım böyle futbol nerede oynanıyor ya bu olayı Yattaradan başka kimse yapmasın istemiyorum ya Alanzinhoya yazık oluyor eğer enginlerin altında ezilecekse acil gönderilsin yazık oluyor futbol hayatı bitmesin burada.

Fatih Yücel
19.09.2009, 12:35
hey gidi hey bu takım ne yıldızlar söndürdü bende seninle aynı fikirdeyim ama malesef bu değişmez...

Tolunay Abdioğlu
19.09.2009, 12:36
Ben hala Teknik Direktör'ün bir bildiği vardır diye düşünüyorum.

Ömer Kaya
19.09.2009, 12:39
Teknik direktörü bende eleştiriyordum neden alanzinho oynamıyor diye ama gabriçin savunmaya her defasında nasıl yardıma koştuğunu görünce fikrim değişmedi diğil hani

Ama Alanznihonun 2 dakikalık topcu olmadığınıda belirteyim

Emirhan Makul
19.09.2009, 12:39
Ya akşam herkes oynarken onun somurtarak soyunma odasına gitmesi içimi parçaladı arkadaş ben istemiyorum böyle şeyler ya.

Atılay
19.09.2009, 12:42
O oynadığı iki dakikada da bişeyler yapmak için çırpındı girdikten sonra baktım ne yapıyo diye sürekli topu almak için çabaladı son pozisyonda hakem maçı bitirince suratı çok kötü asıldı yazıktır bu adam yav

Fatih Yücel
19.09.2009, 12:42
adam haklı Emirhan
Bide bu adam aofansif oynuyo he gabriçte ofansif ama defansada yardımcı oluyo dersen bende sana gabriçle ali nin yeteneklerini karşılaştır derim ömer :)

Emirhan Makul
19.09.2009, 12:45
adam haklı Emirhan
Bide bu adam aofansif oynuyo he gabriçte ofansif ama defansada yardımcı oluyo dersen bende sana gabriçle ali nin yeteneklerini karşılaştır derim ömer :)

Ya ben orda değilim Fatih gabric'in daha takım oyunu oynadığı açık ve net alanzinho bunu oynayamaz bunu da biliyorum ama bu adam 3-0 dan sonra oyuna girmeyi hak ediyor ya valla hak ediyor.

Ömer Kaya
19.09.2009, 12:49
adam haklı Emirhan

Tmm kardeşim Sözüm geri:)

izzet
19.09.2009, 12:50
Saka gibi,

4 milyon€ luk adam 89 da oyuna aliniyor. Bayagi büyük takimiz biz, kime tenezzül edecegimizi iyi biliyoruz.

TSKara61
19.09.2009, 12:51
Gucumuze guc katabilecek bir oyuncu. Ilk 11'e girememesi akil mantik isi degil.

izzet
19.09.2009, 12:53
Gucumuze guc katabilecek bir oyuncu. Ilk 11'e girememesi akil mantik isi degil.

Ilk 11 i gectim. Adami 89 da sahaya sürecegine, serefsiz herif de daha iyi!

Böyle bir silah NASIL kullanilmaz, kullanilamaz hayretler icerisindeyim. Dün aksam kadro disi olanlara baktimda:

-Alan 4 milyon
-Yattara 5 milyon
-Cale
-Song

Cok büyük kulüp olmusuz, su benche baksaniza

Yavuz Hasan
19.09.2009, 12:56
çok abartıyorsunuz

Murat'
19.09.2009, 12:58
Bross Alan ile dalga geçmekten başka hiçbir şey yapmıyor.Kalmış iki dakika 3-1 de öndeyiz taktik veriyor bizimkisi.Gerçekten inanılmaz bir disiplin örneği.Yazık oluyor Alanzinho'ya.

Yavuz Hasan
19.09.2009, 12:59
2 dk da olsa başıboşluğa müsade etmiyor ne var bunda

Atılay
19.09.2009, 13:01
Alanzinho başıboş bi oyuncu değil sorumluluğunun bilincinde 1.5 yıl oldu nerdeyse bi vukuatını görmedim kulübede cezalandırılmasının sebebi ne?

Murat'
19.09.2009, 13:04
Ben Alanzinho'nun yerinde olsam hocam sen ne diyorsun derdim.Bizim hocanın gol atma gibi bir düşüncesi yok ki.Eğer olmuş olsaydı Alanzinho'yu erkenden oyuna alırdı.

izzet
19.09.2009, 13:05
Yahu 3-0 dan sonrada kullanamazmisin sen böyle bir adam?

Bu adam belkide su an türkiyenin bireysel acidan en tehlikeli futbolcusu. Hani 2-0 dan sonra 3-0 dan sonra adam onu kullanir. Hem Küstürmez, hem görsel acidan taraftarina sölen yasatir. Biz bu adama banka teminatini, kulübede cürüsün diye mi bulduk? Simdiye kadar ne yalnis haraketi cikti? Günebakis bile birsey sallayamadi Alana! Ama böyle devam ederse tez zamanda onuda yipratma calismalari baslar!

Yavuz Hasan
19.09.2009, 13:08
alanzinho başıboş demedim zaten iki dk kaldı gir ne yaparsan yap demiyor hoca

alan ı klubede kalmasının sebebi ise 4-4-2 başka bişey veya kimse değil

peki hoca 4-5-1 denemedi mi denedi eleştirilmedi mi eleştirildi

oyunu kopardıkdan sonra belki de sakatlanmasın diye riske etmiyordur hoca

yattara gibi şov yapmaya çalışırken kendini sakatlamsın diye olabilir mi

Ömer Kaya
19.09.2009, 13:10
Alanzinho başıboş bi oyuncu değil sorumluluğunun bilincinde 1.5 yıl oldu nerdeyse bi vukuatını görmedim kulübede cezalandırılmasının sebebi ne?

Kulübede Oturmak için bir vukuatı olmasına gerek yok;)

Atılay
19.09.2009, 13:11
Kulübede Oturmak için bir vukuatı olmasına gerek yok;)

Orda bi msjda Alanzinho'nun başıboşluğundan bahsedildi yada ben öyle anladım :rolleyes:

Ömer Kaya
19.09.2009, 13:13
alanzinho başıboş demedim zaten iki dk kaldı gir ne yaparsan yap demiyor hoca

alan ı klubede kalmasının sebebi ise 4-4-2 başka bişey veya kimse değil

peki hoca 4-5-1 denemedi mi denedi eleştirilmedi mi eleştirildi

oyunu kopardıkdan sonra belki de sakatlanmasın diye riske etmiyordur hoca

yattara gibi şov yapmaya çalışırken kendini sakatlamsın diye olabilir mi

Orda bi msjda Alanzinho'nun başıboşluğundan bahsedildi yada ben öyle anladım :rolleyes:

Yanlış Anladıysam Kusura Bakma

Yavuz Hasan
19.09.2009, 13:15
alan başıboş demedim yanlış anlama var daha dikkatli okuyun

ilhan
19.09.2009, 13:29
Maç rölantide iken Alanzinho'yu almak ne denli bir vizyon ya da misyon gereğidir bilemiyorum. Bilmek dahi istemiyorum. O dakikada oyuna girecek adam Hasan Ahmet Sarı, Barış Memiş gibi oyunculardır. Barış kadroda yoktu, o zaman girmesi gereken Ahmet Sarı'ydı.

Maç rölantide, takım rahat oynuyor. Ama 89. dakikada hoca Alanzinho'yu kolunun altında almış şunları, bunları yap diye taktik veriyor. Bunun mantıklı bir açıklaması disiplin mi? Eğer disiplin ise diğer oyuncu değişikliklerinde aynı disiplin nerede? Şimdiye kadar bu olay neden sadece Alanziho'nun başına geliyor?

Hoca sistemime uymuyor dese, yerden göğe kadar haklıdır. Ama böyle bir muameleye maruz bırakmamalı. Alanzinho bu takımın (isteyen istediği kadar kabul etmesin) yıldız futbolcularından bir tanesidir. Trabzon'a son yıllarda gelen takımlar bi Yattara'ya önlem alırdı. Artık Alan'a da önlem alıyorlar. Ne denli tehlikeli bir adam olduğunu biliyorlar.

Yarın, öbürgün 2-3 maç kaza bela kötü gidersek Alanzinho diye ortalığı ayağa kaldırırız. Şimdilik her şey toz pembe görünüyor. :)

Uğur Ö.
19.09.2009, 13:35
aslında gökhanın yerine koyulabilir gökhanda çok pres yapmıyor alanda alanın daha çok artısı var

Mollasalihoğlu
19.09.2009, 13:44
-[ooD;2658920']Yavuz Hasan a katilyiorum , suanki sistemde 4-4-2 de Alanzinho oynayamaz , forvet arkasi sistemde serbest olarak oynar ancak alanzinho ... kanat oynayamiyor kanat oyuncusu baskili oyun yonamak zorundadir ortasahayi rahatlatmasi icin bunu gabric cok iyi basariyor. peki suanki basarili bu sistem mi degistirilmeli alanzinho icin ??

bugünkü maçda alan kimin yerine oynamalıydı 4-4-2 sistemine göre

kimin yerine 11 de başlamalıydı

Derdimi anlatamıyorum galiba..

Sistemine uymuyorsa oynatma.. Hatta 18e de alma..

Dalga geçer gibi, hakaret eder gibi de 89. dakikada oyuna alma.. Hiç oyuna girmemesi eminim 89'da girmesi kadar koymazdı adama..

Anlatabildim mi?

Ömer Kaya
19.09.2009, 13:47
Maç rölantide iken Alanzinho'yu almak ne denli bir vizyon ya da misyon gereğidir bilemiyorum. Bilmek dahi istemiyorum. O dakikada oyuna girecek adam Hasan Ahmet Sarı, Barış Memiş gibi oyunculardır. Barış kadroda yoktu, o zaman girmesi gereken Ahmet Sarı'ydı.

Maç rölantide, takım rahat oynuyor. Ama 89. dakikada hoca Alanzinho'yu kolunun altında almış şunları, bunları yap diye taktik veriyor. Bunun mantıklı bir açıklaması disiplin mi? Eğer disiplin ise diğer oyuncu değişikliklerinde aynı disiplin nerede? Şimdiye kadar bu olay neden sadece Alanziho'nun başına geliyor?

Hoca sistemime uymuyor dese, yerden göğe kadar haklıdır. Ama böyle bir muameleye maruz bırakmamalı. Alanzinho bu takımın (isteyen istediği kadar kabul etmesin) yıldız futbolcularından bir tanesidir. Trabzon'a son yıllarda gelen takımlar bi Yattara'ya önlem alırdı. Artık Alan'a da önlem alıyorlar. Ne denli tehlikeli bir adam olduğunu biliyorlar.

Yarın, öbürgün 2-3 maç kaza bela kötü gidersek Alanzinho diye ortalığı ayağa kaldırırız. Şimdilik her şey toz pembe görünüyor. :)

Geçen sezon Tam Hatırlamıyorum Barcelona deplasmanda 2-0 öndeyken messi 87.dakkada oyuna girme Hazırlığı yaparken guardiola Ona birşeyler Söylüyordu;)

Alanzinho yıldız bir oyuncudur Dediğin gibi Önlem Alınan 2-3 futbolcudan birtanesidir ama 4-4-2 Taktiğinin oyuncusu değildir

ilhan
19.09.2009, 13:49
Geçen sezon Tam Hatırlamıyorum Barcelona deplasmanda 2-0 öndeyken messi 87.dakkada oyuna girme Hazırlığı yaparken guardiola Ona birşeyler Söylüyordu;)

Hangi maçtı ve akabinde Barcelona kimle oynayacaktı. Bunları da yaz ki, yazdığının bir anlamı ve değeri olsun.

Ben hiç 2 hafta üst üste Messi'nin 88. dakikada Pep Guardiola'nın kolunun altında taktik alırken görmedim.

---

Artık yazılanların idrak edilemediğini düşünmeye başlayacağım. Burada hiç kimse Alanzinho 4-4-2 sisteminde oynar demiyor. Alanzinho'ya yapılan muamele, futbolcunun demoralize olmasına neden oluyor. Eğer büyük takımsan ve şampiyonluk senin hedefinse futbolcunu demoralize etmek yerine, ondan en büyük katkıyı almayı hedeflemen gerekiyor.

Geçen sene Ersun Yanal'ın en çok eleştirildiği nokta yaptığı/yapamadığı oyuncu değişiklikleriydi. Bu sezon aynı takıntıların daha kötüsünü Broos yapıyor. Takımın orta sahasının ayakta duran adamını oyundan çıkarıyor, kimse bir şey demiyor. Neden? Çünkü maçın skoru rahat. Takımın gardı düşüyor, hoca oyuna müdahale etmiyor. Neden? Çünkü kendinden emin değil.

Neyse ki, hocayı eleştirmek için aceleci davranacak birisi değilim.
:)

Ömer Kaya
19.09.2009, 13:52
Hangi maçtı ve akabinde Barcelona kimle oynayacaktı. Bunları da yaz ki, yazdığının bir anlamı ve değeri olsun.

Ben hiç 2 hafta üst üste Messi'nin 88. dakikada Pep Guardiola'nın kolunun altında taktik alırken görmedim.

Akabinde kimle oynayacaktı ben ne bileyim sadece aklıma geldi belirteyim dedim

Hatırlayınca yazacağım

ilhan
19.09.2009, 13:54
Mutlaka yazmanı bekliyorum.

Ömer Kaya
19.09.2009, 13:55
Mutlaka yazmanı bekliyorum.

Tamamdır ;)

A.Ali Karanis
19.09.2009, 13:57
Ilk 11 i gectim. Adami 89 da sahaya sürecegine, serefsiz herif de daha iyi!

Böyle bir silah NASIL kullanilmaz, kullanilamaz hayretler icerisindeyim. Dün aksam kadro disi olanlara baktimda:

-Alan 4 milyon
-Yattara 5 milyon
-Cale
-Song

Cok büyük kulüp olmusuz, su benche baksaniza

bunlar yedek klübesini güçlendirme taktikleri abi. :rolleyes: :)

izzet
19.09.2009, 14:04
bunlar yedek klübesini güçlendirme taktikleri abi. :rolleyes: :)

Illa her "pahali" futbolcu 90 dakika oynayacak diye bir kaide yok tabiki. Ama eger sen büyük bir takimsan, proföslyenelce yönetdigini iddia ediyorsan Alan, Yattara gibi futbolcuyu KULLANMAYI bileceksin.

Ama bizim saglik ekibi saglik ekibi degil, Mali saymanimiz yerel tvde Futbolcusunun ne durumda oldugunu bilmedigini acikca dile getiriyor. Hatta satmak istediklerini söylüyor. Bu nasil bir akil mantikdir anlamak mümkün degil.

Mac 3-0 olmus, Antalya defansi boslamaya mahkumken neden uyurgezer Gökhani kenara cekmez de ALan gibi belkide sonuca gidebilecek en iyi futbolcunu 89 da TAKTIK vererek sahaya sürüyorsunki?

Sen 89 dakikada mi müdahale ediyorsun oyuna, eger 89 da Taktik vermeyi uygun görüyorsun. Birakin bu isleri.

Hocanin cesaretine hayranim acikcasi. Her adam bunu yapamaz. Ama tereciye tere satmasin. Sacin agarmis Hugo, Adnan Senses gibi adamsin. Ya dürüstce Alan konusunu acikla, ya da onu en iyi sekild kullan.

Bu takimin bünyesi 4 milyonluk adamin 3 dakika oynamasinu uzun süre kaldirmaz!

A.Ali Karanis
19.09.2009, 14:17
Illa her "pahali" futbolcu 90 dakika oynayacak diye bir kaide yok tabiki. Ama eger sen büyük bir takimsan, proföslyenelce yönetdigini iddia ediyorsan Alan, Yattara gibi futbolcuyu KULLANMAYI bileceksin.

Ama bizim saglik ekibi saglik ekibi degil, Mali saymanimiz yerel tvde Futbolcusunun ne durumda oldugunu bilmedigini acikca dile getiriyor. Hatta satmak istediklerini söylüyor. Bu nasil bir akil mantikdir anlamak mümkün degil.

Mac 3-0 olmus, Antalya defansi boslamaya mahkumken neden uyurgezer Gökhani kenara cekmez de ALan gibi belkide sonuca gidebilecek en iyi futbolcunu 89 da TAKTIK vererek sahaya sürüyorsunki?

Sen 89 dakikada mi müdahale ediyorsun oyuna, eger 89 da Taktik vermeyi uygun görüyorsun. Birakin bu isleri.

Hocanin cesaretine hayranim acikcasi. Her adam bunu yapamaz. Ama tereciye tere satmasin. Sacin agarmis Hugo, Adnan Senses gibi adamsin. Ya dürüstce Alan konusunu acikla, ya da onu en iyi sekild kullan.

Bu takimin bünyesi 4 milyonluk adamin 3 dakika oynamasinu uzun süre kaldirmaz!

biraz taş atmak amaçlı yazmıştım onu zaten.bence bu adam en azindan bir devre oynamali.herşeyi geçtim,öropa lig'deki play off rakibinin teknik hocası bile alanzinho için basın toplantısında 'özel önlem alabiliriz' gibi bir açıklama yaptı.ama bakıyoruz ki,karşı takımın teknik direktörünün özel önlem alacağı
isim onbir'de yok ! oyunu alan üzerinden oynamalisin,mevkisinde oynatmalisin,gözünü boyamalısın biraz.moralini bozmak yerine moral vermelisin.son iki dakikada alırsan oyuna,dalga geçmiş olursun.kaldı ki hiçbir insan 'birisi benimle dalga geçsin,mutlu olayım' demez,diyemez.görüyoruz işte,colman son iki maçtır mevkisinde oynuyor,neler yapıyor.umut+gökhan çift forvete döndü,çocuklar 2 maçtır boş geçmiyor.işin içinde ne var bilmiyorum ve çok merak ediyorum gerçekten.bende futbol oynuyorum,form düşüklüğü illaki olacak.ama bir form düşüklüğü varsa son 2dk almazsın oyuncuyu.oynatmak gibi bir niyetin varsa en azından son 15dk oynatırsın.yada hic oynatmazsın,gençlere yol verirsin.beni de hocam son iki dakikada oyuna alsa,gerçekten çok moralim bozulur.ne çalışma isteği kalır,ne hırs.

Özge
19.09.2009, 15:01
Alanzinho Engin Baytarın altında ezilecek bir futbolcu değildir.
Emirhan Engin 90 dakika oynuyor sanki.Geçen maç 7-8 dakika önce girdi oyuna bu maçta da aynı şekilde.Alanzinho'nun Engin'in altında ezildiği yok yani.O dakikadan sonra ikisini de oyuna almak yanlış.Bana göre her ikisi de bulundukları yerleri haketmiyorlar.

Hürgün Aygün
19.09.2009, 15:07
alanzinho 4-3-3 sisteminden başka hiç bir sistemde oynayamaz çünkü fizik gücü az ama hücümu iyi defansı ise kötü olduğu için tam sol kanat olmaz forvet arkasında oynar
----------------Sylva------------------
Serkan---Egemen---Giray---------Ferhat
-----------Selçuk/(Ceyhun)------------
-----Colman--------------
---------------------------Gabriç
-------------Alanzinho-------------
-------Gökhan------------Umut---
bu kadrodada yattara yok eğer colman çıkarılıp yattara konulursa çok ofansif olur

winner
19.09.2009, 15:09
Alanzinho henüz Trabzonspor'a hiçbir şey vermemiş ve kendisini kanıtlayamamıştır.hele de maliyti göz önüne alındığında.Bu sezon kendisine verilen şansları kullanamadı ve formayı hakedenler, mücadele edenler giymeye başladı.Ferhat,Giray,Ceyhun,Gabriç gibi...Alanzinhonun yedek beklemesi de son dakikada oyuna girmeside normal.Formayı haketsin ancak öyle oynayabilir.Aynı şeyler Yattara için de geçerli...

Ahmet Kuru
19.09.2009, 15:22
Yerli oyuncu yedek olunca sıkıntı yok yabancı yedek olunca vay haline hocanın...
Bu yedek kalma Alanzinho'ya çok iyi gelecektir..
ilk oynayacağı ilk 11 maçında harikalar yaratacak..Aha da buraya yazıyorum...

Mustafa ÖZDEMİR
19.09.2009, 16:09
alana ihtiyacımız var onu küstürmemeliyiz...

senol 6116
19.09.2009, 16:19
İç saha maçlarında ilk 11 de oynamalı.Çünkü orta sahamız topu forvete taşımakta çok zorlanıyor.Bunu yapabilen bir tek Colman var.Onun da hızı yetersiz kalıyor bazen.

Cagdas Topal
19.09.2009, 16:26
Sıkma be canını Alan , seni öyle üzgün görmek istemiyorum :(

poetricus
19.09.2009, 16:58
Alanzinho bu takımın (isteyen istediği kadar kabul etmesin) yıldız futbolcularından bir tanesidir. Trabzon'a son yıllarda gelen takımlar bir Yattara'ya önlem alırdı. Artık Alan'a da önlem alıyorlar. Ne denli tehlikeli bir adam olduğunu biliyorlar.
Alanzinho'ya karşı en etkili önlemi Hugo Efendi alıyor.
Oldukça da etkili oluyor.

firidin61
19.09.2009, 17:05
Futbolcu kaybetmek kolaydır önemli olan kazanabilmek ...

Ben Alanzinho'nun bu şekilde kazanılabileceğini düşünmüyorum . Üstelik çok yetenekli bir futbolcu . Oyuna hiç alma anlarım ancak bu şekilde olmaz hocam . . Son 2 dakikada olmaz ...

Cafer Bulur
19.09.2009, 17:10

Ben Alanzinho'nun bu şekilde kazanılabileceğini düşünmüyorum . Üstelik çok yetenekli bir futbolcu . Oyuna hiç alma anlarım ancak bu şekilde olmaz hocam . . Son 2 dakikada olmaz ...
Evet,hem de o maclarda farkli galipsen hic olmaz.

Bir de dalga gecer gibi oyuna girerken taktik verirsen olmaz.

Broos yarin alanzinhoya ihtiyac duydugu zaman nasil verim alabilecek,bunu hocanin kendine mutlaka sormasi lazim...

Enes Ünal Kaya
19.09.2009, 17:52
Alanzinho konusunda bizi aydınlatsa keşke hugo bey

AKSOY_61
19.09.2009, 17:55
@mAgnifico imzandaki oyunculara bakıyorum fatih ve gökdeniz dışında diğerlerini hep beceriksizliğimiz yüzünden kaybetmişiz.
stephanov şuan iyi bir fiyata satılmış gibi geliyor ama o zamanki şartlara göre daha iyi rakamlara satabilirdik.eğer böyle giderse alanzinhonun da o futbolcular arasına girmesi kesin gibi.

Enes Ünal Kaya
19.09.2009, 18:13
@mAgnifico imzandaki oyunculara bakıyorum fatih ve gökdeniz dışında diğerlerini hep beceriksizliğimiz yüzünden kaybetmişiz.
stephanov şuan iyi bir fiyata satılmış gibi geliyor ama o zamanki şartlara göre daha iyi rakamlara satabilirdik.eğer böyle giderse alanzinhonun da o futbolcular arasına girmesi kesin gibi.
evet öyle bugun marcelinho harika oynuyor.. stepanow harika bi defansdı .. szymkowiak futbola küstürdük ya.. fatih le gökdenizde kaybettmz değerlerimiz o yüzden yazdım

61_Serhat_61
19.09.2009, 18:16
ben sahsen kendim alanzinho konusunda artik ümidimi kestim...
artik ne ilk 11e alir BROOS nede 90 dakiak oynatir...
ama egerki böyle devam ederse,hugo efendisi basina geleceklerden korksun...
trabzon taraftari cilgindir...
belcikaya hollandaya fln benzemez...
biraz maclarda Trabzonspor taraftarina dikkatli baksin...
adami yerler hugoooo...aklini topla...

ilhan
19.09.2009, 20:06
Alanzinho'ya karşı en etkili önlemi Hugo Efendi alıyor.
Oldukça da etkili oluyor.

:alkış:

Özellikle Toulouse maçından bir gün önce rakip hoca Alanzinho'dan bahsediyorken maçta bir bakıyor ki Alanzinho kadroda yok. Adam en çok Alanzinho'dan çekindiğini ayan beyan söylerken ertesi gün kadroda görmeyince derin bir ohh çekmiştir.

Bursaspor maçına gelince; Ertuğrul hoca ve Bursasporlu futbolculara maçtan önce sorsalar ki, Bu maçta Trabzonspor'dan kimler olmasın? Yattara ve Alanzinho derlerdi her halükarda. Hadi Yattara'yı geçelim, Alanzinho tribündeydi.

Kaybedilen Diyarbakırspor ve Manisaspor maçlarının diyetini mi ödüyor Alanzinho diye düşünüyorum.

Futbolcunun demoralize olması bir yana psikolojik olarakta etki eder. Broos'un sistemine göre değildir, 4-4-2'ye uygun değildir anlayabiliriz. Anlayış gösteririz. Ama yapılan muamele yanlış.

Evet,hem de o maclarda farkli galipsen hic olmaz.

Bir de dalga gecer gibi oyuna girerken taktik verirsen olmaz.

Broos yarin alanzinhoya ihtiyac duydugu zaman nasil verim alabilecek,bunu hocanin kendine mutlaka sormasi lazim...

Girmesi gereken Hasan Ahmet Sarı idi.

Yunus Emre SEYHAN
19.09.2009, 20:08
Anlaamk mümkün değil...
Hazırlık kampında 4 gol attı, Sivas ve Diyarbakır maçlarında belki de takımın en iyisiydi...

Sebeb ne hoca..?

61_Serhat_61
19.09.2009, 20:34
bazen diyorumki biz bosa konusuyoruz tartisiyoruz bu konuyu...
broos kafasina koymus ve yapacak..
alanzinhonun morelini iyice cökertti...ilk istedigine ulasti...
simdi sirada ikinci görevi...
buda alanzinhoyu trabzondan yollamak...
akil mantik sigmiyor broos denen sahizin yapmak istedigine...
keske wolfsburg alsaymista mutlu olsaymis...
ersun yanal varken alanzinhoya fazla yer vermiyor diye yakinirken broos geldi bu sefer hic yer vermiyor adama..
gelen gideni aratirmis arkadas....

tlotwat
20.09.2009, 01:07
alan engin barış cale bunlara hocamız yeteri kadar şans verdi bence ama bu şansları iyi değerlendiremediler bence hoca en doğrusunu yapıyor alana engine barışa topu alın bütün takımı çalıma dizin gidin gol atın demiyor herhalde hugo yani en azından öyle düşünüyorum
çok fevri oynadılar tamam yaptıkları iyi işler var adam eksiltebiliyolar çalım atabiliyolar ama bunları iyi paslarla nokta paslarla yada zamanında atılan paslarla sonuçlandırmazsan kısacası takıma değilde kendine oynarsan hoca da sana bir yere kadar sabreder ben bu oyunculara kötü oyuncu demiyorum ama bence hocanın istediklerini yapamadılar dinlendirilmeleride son derece normal ilerleyen zamanlarda yeniden forma şansı bulacaklardır

Abdülkadir Kılıç
20.09.2009, 01:51
Alanzinho kesinlikle şova yönelik oynuyor.Örneğin İBB maçı öncesi herkes çalışırken Alanzinho bey top sektiriyor. Fakat bizim futbolu çok bilen taraftarımız, Egemen, Umut, Ceyhun gibi oyuncular varken Alanzinho'yu seviyor. Egemen hata yapıyor, Umut gol kaçırıyor, Ceyhun yavaş kalıyor. Ancak Alanzinho'nun her maç yaptığı on top kaybını kimse görmüyor. Niye? Çünü Alanzinho çalım atıyor. Tribünü coşturuyor. Ama yeniliyoruz. O önemli değil. Alanzinho üç çalım yaptı. İyi oynadı. Gökhan gol kaçırdı. Tüm suçlu Gökhan.
Lütfen artık bu kafayı değilştirelim. Elinde Yattara varken Alanzinho çok büyük bir lüks. Ben Alanzinho'nun maç evirdiğini görmedim. Ama Umut son dakika golüyle Ankaragücü, Gökhan son dakika golüyle Bursaspor maçını çevirdi. Yok ama onlar çalım atamıyor. Onlar kötü oyuncu. Ama Alanzinho çalım atabiliyor. Takıma katkısı olmayan boş çalımlar...

Ilelioglu
20.09.2009, 02:03
Hugo Broos'un onu oynatmama sebebi dediklerini yapmamasi, özellikle geri yardima gelmiyor...Gabric'e bak Alanzinho ya bak...Ama oyunun zora girdigi anlar Joker olarak oyuna girebilir, herzaman hazir tutulmali..:)

Vural Kuyumcu
20.09.2009, 02:05
üstesinden gelcekti kankam ben inaniorum ve güveniorum ona

Yunus Emre SEYHAN
20.09.2009, 02:14
Alanzinho kesinlikle şova yönelik oynuyor.Örneğin İBB maçı öncesi herkes çalışırken Alanzinho bey top sektiriyor. Fakat bizim futbolu çok bilen taraftarımız, Egemen, Umut, Ceyhun gibi oyuncular varken Alanzinho'yu seviyor. Egemen hata yapıyor, Umut gol kaçırıyor, Ceyhun yavaş kalıyor. Ancak Alanzinho'nun her maç yaptığı on top kaybını kimse görmüyor. Niye? Çünü Alanzinho çalım atıyor. Tribünü coşturuyor. Ama yeniliyoruz. O önemli değil. Alanzinho üç çalım yaptı. İyi oynadı. Gökhan gol kaçırdı. Tüm suçlu Gökhan.
Lütfen artık bu kafayı değilştirelim. Elinde Yattara varken Alanzinho çok büyük bir lüks. Ben Alanzinho'nun maç evirdiğini görmedim. Ama Umut son dakika golüyle Ankaragücü, Gökhan son dakika golüyle Bursaspor maçını çevirdi. Yok ama onlar çalım atamıyor. Onlar kötü oyuncu. Ama Alanzinho çalım atabiliyor. Takıma katkısı olmayan boş çalımlar...
Boş yorumlar yapmışsın..

Alanzinho 'yu bir iki hareket yapan bencil ve boş topcu olarak özetlemişsin.

Ya bi yerinden atıyorsun ya da cok unutkansın..

O dediğin Ceyhun topu kaybetti korner oldu neticesinde golü yedik.

Bu takımda Colman'da Serkan'da cok top kaybediyor..

Umut ve Gökhan zaten başlı başına top kaybı..

Sonra gelmiş top kaybediyor Alanzinho diyorsun :)

Beğenmediğin Alanzinho Geçen yıl uyum sagladıktan sonra Asistlere ve gollere imza attı.

Ortalamaya vurursak senede en az 15 gol 15 asist yapar..

Adam hazırlık kampında bile en skorer oyuncumuz.

Ben sana Alanzinho'nun 5-6 kişiyi geçip, 50-60 metre ilerleyip gol pası verdiğini ama bizim forvetlerimizin değerlendiremediğini defalarca gösterebilirim..

Alanzinho için boş boş çalım atıyor falan DİYEMEZSİN!

Alanzinho direk sonuca giden bir futbolcu... Bunları göremeyecek kadar kör değilsin heralde..

Bu takımda Alanzinho'nun ölüsü bile oynar....

Alanzinho 'yu 90 dk oynat en az 3-4 pozisyona sokar takımı..

61_Serhat_61
20.09.2009, 02:16
artik yavas yavas kendimizi alanzinhosuz bir Trabzonspora alistiralim arkadaslar...
cünkü kesinlikle ocak ayinda gidiyor...
cok üzücü gercekten ama malesef dogru...

Vural Kuyumcu
20.09.2009, 02:22
artik yavas yavas kendimizi alanzinhosuz bir Trabzonspora alistiralim arkadaslar...
dereyi görmezden lütfen pacalari sivamayalim abim ...;)

Colakoglu
20.09.2009, 03:41

böyle biyerden kesin duyumlar almis gibi konusanlara sinir olmaya basladim,kim dedi sana alanzinhodanmi duydun ??

Abdülkadir Kılıç
20.09.2009, 08:15
Boş yorumlar yapmışsın..

Alanzinho 'yu bir iki hareket yapan bencil ve boş topcu olarak özetlemişsin.

Ya bi yerinden atıyorsun ya da cok unutkansın..

O dediğin Ceyhun topu kaybetti korner oldu neticesinde golü yedik.

Bu takımda Colman'da Serkan'da cok top kaybediyor..

Umut ve Gökhan zaten başlı başına top kaybı..

Sonra gelmiş top kaybediyor Alanzinho diyorsun :)

Beğenmediğin Alanzinho Geçen yıl uyum sagladıktan sonra Asistlere ve gollere imza attı.

Ortalamaya vurursak senede en az 15 gol 15 asist yapar..

Adam hazırlık kampında bile en skorer oyuncumuz.

Ben sana Alanzinho'nun 5-6 kişiyi geçip, 50-60 metre ilerleyip gol pası verdiğini ama bizim forvetlerimizin değerlendiremediğini defalarca gösterebilirim..

Alanzinho için boş boş çalım atıyor falan DİYEMEZSİN!

Alanzinho direk sonuca giden bir futbolcu... Bunları göremeyecek kadar kör değilsin heralde..

Bu takımda Alanzinho'nun ölüsü bile oynar....

Alanzinho 'yu 90 dk oynat en az 3-4 pozisyona sokar takımı..
Bildiğim birşey var Alanzinho bizim için Yalanzinhodan başka birşey değildir. Herkes top kaybediyor diyorsun ancak ben Alanzinho'nun ne yapacağını hep biliyorum iki çalım ve top kaybı. Ama Ceyhun geliyor bir vuruyor gol oluyor. Umut bir aşırtıyor gol oluyor. Artık dünya futbolu Alanzinho gibi oyuncuları kabul etmiyor. Bana Avrupada savunma yapmayan ve büyük takımlarda oynayan bir oyuncu söyler misin? Bugün dünyanın en pahalı oyuncuları bencillik yapınca arkadaşları kızıyor. Onlarda topu kapmak için mücadele veriyorlar. Üzgünüm ama Alanzinho'nun hiçbir şey umrunda değil. Ama ben de biliyorum çıkacak iki hareket yapacak tribünleri coşturacak bende coşuyorum ama ikinci kere izlediğimde aslında ne kadar gereksiz oynadığını görüyorum.

miaksoy
20.09.2009, 08:31
Bildiğim birşey var Alanzinho bizim için Yalanzinhodan başka birşey değildir. Herkes top kaybediyor diyorsun ancak ben Alanzinho'nun ne yapacağını hep biliyorum iki çalım ve top kaybı. Ama Ceyhun geliyor bir vuruyor gol oluyor. Umut bir aşırtıyor gol oluyor. Artık dünya futbolu Alanzinho gibi oyuncuları kabul etmiyor. Bana Avrupada savunma yapmayan ve büyük takımlarda oynayan bir oyuncu söyler misin? Bugün dünyanın en pahalı oyuncuları bencillik yapınca arkadaşları kızıyor. Onlarda topu kapmak için mücadele veriyorlar. Üzgünüm ama Alanzinho'nun hiçbir şey umrunda değil. Ama ben de biliyorum çıkacak iki hareket yapacak tribünleri coşturacak bende coşuyorum ama ikinci kere izlediğimde aslında ne kadar gereksiz oynadığını görüyorum.

Alanzinho da vurdumu gol oluyor (GS Maci) , asirttimi gol oluyor (Kocaeli , Eskisehir) maci . Hazirlik maclarinda en fazla gol atan adam. Yeter ki oynatilsin. Savunma yapmadigina da katilmiyorum. Diyarbakir macinda kendi korner cizgimize kadar gelip top cikardigini bile hatirliyorum. Ki Sivas ve Diyarbakir maclarinda takimin en iyi oyuncusuydu. Asistleri ve gole cevrilemeyen onlarca %100 luk gol paslari var. Bu da bencil olmadigini gosteriyor. Top kaybetmesinin sebebi insiyatif almasi , toptan kacmamasi. Bir de yardimina gelip top isteyen adam olsa o toplari da kaybetmeyecek. Maclari biraz daha dikkatli seyrederseniz gorursunuz.

ilhan
20.09.2009, 08:37
Kendinizi bu kadar zorlamayın yahu yorum yapacağım diye. Biraz rahat olsanız daha anlamlı cümleler kuracaksınız. Ama salt olarak ortadaki konuyu anlamadan lafa girmek böyle bir şey.

Evet, futboldan anlamıyorum. Anlamak istemiyorum.

Futbolu görsel bir şov olarak görüyorum.

Top kaybı yapan, yapmayan umurumda değil. Benim için önemli olan futbolcunun artistik top sektirmesi, çalım atmasıdır. Kime ne? Kime ne? Kime ne?

Takıma katkısı olmayan boş çalımlar yapan Alanzinho'nun düşürülmesiyle kazanılan duran toplardan kazandığımız goller, yine Alanzinho'nun savunma arkalarına topla beraber deplase olarak girip attığı goller, uzaktan çektiği etkili şutlar, çok rahat adam geçmesi vb. bir çok artılarını yazmamak için kendinizi bu kadar kasmayın.

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 08:47
Alanzinho da vurdumu gol oluyor (GS Maci) , asirttimi gol oluyor (Kocaeli , Eskisehir) maci . Hazirlik maclarinda en fazla gol atan adam. Yeter ki oynatilsin. .
:alkış::alkış: çok güzel örneklendirmişsn :) ama bizim taraftarımız böle işde 2 kalemde silip atıyor kimisi.. diorum ya hep GS maçında ararlar aLanzinho gelsn bizi kurtarsın YİNE die

slmn
20.09.2009, 10:19
Formsuz desen değil.Defansa yardıma gitmiyor desen gidiyor(bknz diyarbakır maçı).Yani oyuna alıyosun bari 60'ta al.Geçen sene ersun hocanın ısaaci son 2 dk oyuna alması gibi alıosun.En sevmediğim şey oyuncuya hakarettir bence.

Ceyhun Öncü
20.09.2009, 11:22
Abi ben yazcakdim sen yazmissin sagol

GS Macini kim kurtardi?? Bir GOL bir Assist
onu gecdim o macda 3 Puan alamadik
ya Sivasa karsi ? Iki kisiye calim atip ayaginin disiyla yapdigi ortayidami görmedin be gardas? ben ondan önce bunu bide quaresmada gördüm bide hagide

Alan geldiginden bu yana 15 oynadiysa benim bildigim 14-15 puan getirisi oldu..Cok istersen hangi maclar oldugunuda sayarim

Alanzinho top kaybediyormus..peeh
Dün Barcelona - Athletico Madrid macina bakdinmi? hani 5:2 bitti Messi iki gol atti

Sana söylimmi Dünyanin bir numarasi neyapdi her Topu ezdi...Golleri saymasak koca bir sifirdi ayni sekilde Henry her ayagina top geldiginde Henry yerdeydi ve Hakemle tartisdi..ama bir assist yapdiki görmeye degerdi..benim demek istedigim su

Alanzinho, Yattara, Keita, Bangoura bunlar mac boyunca koscak calim atcak öyle bisey beklemiceksen adam 2dkk bi oynicak golünü veya assistini yapip cikacak

Üstelik su cift yönlü oyuncu olmasi gerekli diyorsunuzda..bunu yapabilen kac kisi var? Iniesta, Xavi, Gerrard..bunlarin hariicnde kim yapiyor?

Abdülkadir Kılıç
20.09.2009, 11:39
Abi ben yazcakdim sen yazmissin sagol

GS Macini kim kurtardi?? Bir GOL bir Assist
onu gecdim o macda 3 Puan alamadik
ya Sivasa karsi ? Iki kisiye calim atip ayaginin disiyla yapdigi ortayidami görmedin be gardas? ben ondan önce bunu bide quaresmada gördüm bide hagide

Alan geldiginden bu yana 15 oynadiysa benim bildigim 14-15 puan getirisi oldu..Cok istersen hangi maclar oldugunuda sayarim

Alanzinho top kaybediyormus..peeh
Dün Barcelona - Athletico Madrid macina bakdinmi? hani 5:2 bitti Messi iki gol atti

Sana söylimmi Dünyanin bir numarasi neyapdi her Topu ezdi...Golleri saymasak koca bir sifirdi ayni sekilde Henry her ayagina top geldiginde Henry yerdeydi ve Hakemle tartisdi..ama bir assist yapdiki görmeye degerdi..benim demek istedigim su

Alanzinho, Yattara, Keita, Bangoura bunlar mac boyunca koscak calim atcak öyle bisey beklemiceksen adam 2dkk bi oynicak golünü veya assistini yapip cikacak

Üstelik su cift yönlü oyuncu olmasi gerekli diyorsunuzda..bunu yapabilen kac kisi var? Iniesta, Xavi, Gerrard..bunlarin hariicnde kim yapiyor?

Abi maalesef ben bizim müzemizde 3-5 tane Şampiyonlar ligi, 6-7 tane UEFA kupası göremiyorum. Madem Alanzinho katkı veriyor. Toplam 30 gol atan Umut-Gökhan ikilisine hiçbir şey söylememek lazım ama en çok eleştiriyi onlar alıyor. GS maçında Alanzinho'ya Ortayı açan Tayfun en çok eleştirilenlersen.
Gerçekten şaka mı yapıyorsunuz ciddi misiniz karar veremiyorum.
Ben çok paslı ve mücadeleci oyundan yanayım. Bana bir maçta olan (Diyarbakır) olaydan bahsediyorsunuz. Umut (en çok pres yapan oyunculardan biri) oralara koştuğunda boş koşu oluyor. Bırakın artık bu yabancı sevdasını. Şu an bir yabancı oyuncuya hayranlık duymak istiyorsanız Colman'la Gabric'e duyun. Çünkü oyunun iki yönünüde oynuyorlar. Belki ikisi hücumda bir Alanzinho etmiyor ama takım oyununda Alanzinho'yu 3'e 4'e katlıyorlar.

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 11:54
Anlamıyosunuz ki .. Bakın Messi fln rahat oyuncular .. Alanzinho Yattara, Keita da türkiye ligine göre messi gibi oyunculardır.. 80 dk koşmaz 2 dk da öle işler yaparki maçı alırsınız yeterki baskı olmasın..
@ABDULKADİR.. umut işi gol atmak ztn kıyaslama onunla şimdi..
Tayfuna gelince biz bişi dedikmi şimdi ona.. tayfuna da çok yükleniyorlar ztn...
Ama Konu Burda aLanzinho ve baktığımız zaman rahat oynadığı maçlarda gerçekden çok iyi işLer yaptı...

Abdülkadir Kılıç
20.09.2009, 12:07
Anlamıyosunuz ki .. Bakın Messi fln rahat oyuncular .. Alanzinho Yattara, Keita da türkiye ligine göre messi gibi oyunculardır.. 80 dk koşmaz 2 dk da öle işler yaparki maçı alırsınız yeterki baskı olmasın..
@ABDULKADİR.. umut işi gol atmak ztn kıyaslama onunla şimdi..
Tayfuna gelince biz bişi dedikmi şimdi ona.. tayfuna da çok yükleniyorlar ztn...
Ama Konu Burda aLanzinho ve baktığımız zaman rahat oynadığı maçlarda gerçekden çok iyi işLer yaptı...

Benim anlatmak istediğimde bu. Biz maalesef Barcelona değiliz. Maalesef Galatasaray da değiliz. Ama biz Galatasaray'ı geçeriz. Ama Alanzinho gibi oyuncularla değil. İnanın bize Messi gelse iş yürümez. Bizim gibi takıma savaşacak oyuncular lazım. Açık açık savaşacak. Bunun en yakın örneği Sivasspor. Bakın bu sene daha teknik olma havasına nerelere geldiler. Galatasaray'da Keita kaybeder hakem faul verir. Ama Alanzinho düştüğünde bu Trabzonsporlu faul vereyim demiyorlar. Örneğin Galatasaray maçı. Keşke biz de Barcelona gibi 4-3-3 oynayabilsek. Orta sahaya koysak Selçuk-Colman-Ceyhun'u forvete koysak Alanzinho-Gökhan-Engin'i ama olmuyor.mecbur 4-4-2. Bu sefer Alanzinho yapamıyor. 4-4-2 değil hücumda 4-3-3 savunmada 4-3-2 oynuyoruz. Ne Alanzinho işimizi görür ne Yattara. Ancak yedek bekleyebilirler. 70'ten sonra oyunu kurtarabilirler. Ama böyle oyuncuları yedek soyundurmak da sorun. Zaten yedeklerinde Engin, Barış gibi iki hem yetenekli hem kendi çocuğun var. Ne dersenin deyin Alanzinho bize fazla. Bize Gabric gibi yabancı lazım. Belki son iki maçın en iyilerinden ama o da top kaybetti fakat gitti geri almayı başardı.

[KAPLAN]
20.09.2009, 12:09
Yattara iki yıldır hiçbirşey yapmıyordu ve inanıyorum eğer arka planda satılması gündemde değilse Hugo Bross Yattara'yı defansa hiç yardımda bulunmayacak olsa da yine ilk 11'e monte edecektir.

Biz pas geldiği ilk an topu kontrol edemeyenleri, bir adamı geçemeyip hemen top kaybedenleri görmeye, kısaca sıradan futbolculara öylesine alışmışız ki ! Alanzinho birkaç adam geçip topu kaybedince sorun haline getiriyoruz. Zamanında Marcelinho geldi bu takıma, adam sahada basmadık yer bırakmıyor, top kimin ayağındaysa onun yanına gidiyordu... Ne oldu ? Bu taraftar onu da beğenmedi. Yazık !

Alanzinho tekniği ve fizik yapısı itibariyle bu ligde kanatta çok başarılı olamaz. Zira eğer takımında birden fazla tehlikeli adamın yoksa kanatta yetenekli bir adama önlem almak kolaydır. Ancak bakınız bu sene oynadığı maçlarda tam olarak nerde oynamış ?

Antalya maçı 2-0 olduktan sonra bu adam yine oyuna alınmıyorsa ben bunda art niyet ararım arkadaş. Bu futbolcu o skorda da oyuna girmiyorsa, artık varın gerisini siz düşünün. Alanzinho'yu unutmaya hazır olun ! Bir yeteneği daha ihtiyacımız varken harcıyoruz...

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 12:49
Ben Alanzinho ile Yattarayı AsLA KıyasLamam... Alanzinho Mücadeleci bi orda bi burda koşuyor basıyor kaptırınca hırslanıp almaya çalışıyor.. yattara top gelsede oynasam diorum.. Yattara kadro ya alınmasa yine anlarım ama aLanzinho daha farklı.. Marcelinhoda öyleydi

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 12:51
Bakınız Beğenmedimiz Futbolcu MARCELİNHO !
VE işde o gol ..
http://www.medyaspor.com/v02/News.aspx?id=28172

Anıl Caner
20.09.2009, 12:51
Ben Alanzinho ile Yattarayı AsLA KıyasLamam... Alanzinho Mücadeleci bi orda bi burda koşuyor basıyor kaptırınca hırslanıp almaya çalışıyor.. yattara top gelsede oynasam diorum.. Yattara kadro ya alınmasa yine anlarım ama aLanzinho daha farklı.. Marcelinhoda öyleydi hele geçen bi gol atmş wolsburgda ...

marcelinho wolfsburgda değil ki. ülkesinde oynuyo 2 senedir.

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 12:55
marcelinho wolfsburgda değil ki. ülkesinde oynuyo 2 senedir.
evet orası karışdı :) ama golü izle sen .. düzeltrm ben onu .. :)

AKSOY_61
20.09.2009, 13:07
alanzinho yedek oturtulabilir.2. yarılar oyunun seyrini değiştiren oyuncu olabilir.
ama son 5 dakikada oyuna alınacak bi adam değil alanzinho bu dalga geçmektir.

umut varken gökhanın döküldüğü maçlarda alanzinhonın yedek oturması çok ilginç.
takım ilerde top tutamıyor gökhan aldığı topu eziyor buna rağmen oyuna alınan futbolcu
uzaktan şut çekiyor diye ceyhun oluyor.

e alanzinhoda topu gediğine sokan bi futbolcu.bırak da adam diğerlerinin yapamadığı şeyleri yapsın.
defansı tesbih gibi dizip asist yapsın gol atsın ya da frikik kazandırsın, kart göstertsin defansı allak bullak etsin.
inşallah kaybetmeyiz bu adamı.

Hürgün Aygün
20.09.2009, 13:09
Her ama her sistmedde alanzinho varken yattara oynamaz ama belkide yattara oynar gabriç oynamaz o da zor

yorumsuz6117
20.09.2009, 13:11
VE işde o gol ..
nefis gol..ah ziya doğan ah böyle bi adamı kullanamadık ya..:(

Yavuz Hasan
20.09.2009, 13:17
Benim anlatmak istediğimde bu. Biz maalesef Barcelona değiliz. Maalesef Galatasaray da değiliz. Ama biz Galatasaray'ı geçeriz. Ama Alanzinho gibi oyuncularla değil. İnanın bize Messi gelse iş yürümez. Bizim gibi takıma savaşacak oyuncular lazım. Açık açık savaşacak. Bunun en yakın örneği Sivasspor. Bakın bu sene daha teknik olma havasına nerelere geldiler. Galatasaray'da Keita kaybeder hakem faul verir. Ama Alanzinho düştüğünde bu Trabzonsporlu faul vereyim demiyorlar. Örneğin Galatasaray maçı. Keşke biz de Barcelona gibi 4-3-3 oynayabilsek. Orta sahaya koysak Selçuk-Colman-Ceyhun'u forvete koysak Alanzinho-Gökhan-Engin'i ama olmuyor.mecbur 4-4-2. Bu sefer Alanzinho yapamıyor. 4-4-2 değil hücumda 4-3-3 savunmada 4-3-2 oynuyoruz. Ne Alanzinho işimizi görür ne Yattara. Ancak yedek bekleyebilirler. 70'ten sonra oyunu kurtarabilirler. Ama böyle oyuncuları yedek soyundurmak da sorun. Zaten yedeklerinde Engin, Barış gibi iki hem yetenekli hem kendi çocuğun var. Ne dersenin deyin Alanzinho bize fazla. Bize Gabric gibi yabancı lazım. Belki son iki maçın en iyilerinden ama o da top kaybetti fakat gitti geri almayı başardı.
sadece altını çizdiğim yere katılmıyorum yattara tam anlamıyla kanat oyuncusu olduğu iiçn 4-4-2 de alan dan daha rahat kadroya girer ve çok iş de yapar-düzenli olarak yap(a)masada iş yapar-

ayrıca yattara geçen sezon ankaragücü sakatlığından önce alıştığımızın aksine daha fazla mücadele eden daha fazla oyunda kalan ve tkım savunmasına katkıda bulunan bir görüntü sergiliyordu ama sakatlıktan sonra o performansa tekrar ulaşamadı

alan da 11 e girer ama yattara kadar kolay girebileceğini sanmıyorum

Ahmet Başkaya
20.09.2009, 13:29
Bross'un sistemine uygun değilsin kusura bakma :(

ilhan
20.09.2009, 14:20
Keşke vaktim olsada şurada yazılan bir çok şeyin ne kadar zorlama olduğunu gösterebilsem. Neyse bayramdan sonra bol bol yazacağız nasıl olsa. :)

Emre B.
20.09.2009, 14:42
Alanzinho geldiğinden beri faydalanamadığımız bir yıldızdır.

irfanb
20.09.2009, 15:01
Stabaek yöneticisi Einar Schultz, "O bir mücevher. Tek başına stat dolduruyor. Eğer çok büyük maddi sıkıntı içine girmeseydik onu asla satmazdık"

Bonservisiyle birlikte sana 5 milyona mal olan adami iki dakika oynatirsan hem verdigin paralara yazik edersin,hem de oyuncuya.
Harcaniyor resmen.

Erdem Keser
20.09.2009, 15:04
Bakacaz , ilk yusuf yaptığı maçta bu adama sarılırsa göreceğim Broos efendiyi.

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 15:15
Keşke vaktim olsada şurada yazılan bir çok şeyin ne kadar zorlama olduğunu gösterebilsem. Neyse bayramdan sonra bol bol yazacağız nasıl olsa. :)
zorlamadan kastın ne ki ?

Hürgün Aygün
20.09.2009, 15:17
sizce alanzinho oynarsa takım nasıl olur

ilhan
20.09.2009, 15:21
zorlamadan kastın ne ki ?

Son 3-4 sayfayı okuman yeterli olur kardeşim. :)

---

Bu arada 4,5 milyon euroya aldığın bir adamı en az maliyetine satmalısın ki zarar etmeyesin. Ama görünen o ki (böyle giderse) çok büyük zararla satabiliriz Alanzinho'yu. Tabii hoca istemiyorum derse.

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 15:21
Benim kendi görüşüm aLanzinho şuan herşey tıkırındayken ikinci yarıda rahatda oynasak futbol zevki için zordaysak kurtarıcı olarak girmeli.. oynarsa fazlasıyla katkı sağlar ama önce moralini düzeltsinler

muratakturk
20.09.2009, 15:30
arkadaşlar bu takıma alanzinho gibi futbolcular faydalı olur bize her alanda hızlı ve atik oyunculara ihtiyacımız var.

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 15:57
Son 3-4 sayfayı okuman yeterli olur kardeşim. :)

---

Bu arada 4,5 milyon euroya aldığın bir adamı en az maliyetine satmalısın ki zarar etmeyesin. Ama görünen o ki (böyle giderse) çok büyük zararla satabiliriz Alanzinho'yu. Tabii hoca istemiyorum derse.
Haklısın KesinLikle Bende Bıktım Bu Konudan Artık BiriLerine Bişi Anlatmakdan Bıktım..
Futbol Bilgimizi Sorguluyorlar Sonra.
Çok Bilmiş Oluyoruz Sonra ..
Ama Kimsenin Aklı En Azından 2 Maçda da 2 yarı girse sanki kadro bütününü etkilicek , sanki koşullar değişcek , takımın civisi çıkıcak...
Ne Kaybederiz 2. yarı girse çok yorulan biri çıksa.. Tam Aksine Alanzinho yu kazanmazmıyız
Sistem mi bozulur..
Maç Tersine Mi Döner.
Çıkan Oyuncunun Moralimi Bozulur..
Ne oLur Yani.. Alanzinho ya Yapılan Muamele çok mu hoş ?

Ahmet Başkaya
20.09.2009, 16:18
Haklısın KesinLikle Bende Bıktım Bu Konudan Artık BiriLerine Bişi Anlatmakdan Bıktım..
Futbol Bilgimizi Sorguluyorlar Sonra.
Çok Bilmiş Oluyoruz Sonra ..
Ama Kimsenin Aklı En Azından 2 Maçda da 2 yarı girse sanki kadro bütününü etkilicek , sanki koşullar değişcek , takımın civisi çıkıcak...
Ne Kaybederiz 2. yarı girse çok yorulan biri çıksa.. Tam Aksine Alanzinho yu kazanmazmıyız
Sistem mi bozulur..
Maç Tersine Mi Döner.
Çıkan Oyuncunun Moralimi Bozulur..
Ne oLur Yani.. Alanzinho ya Yapılan Muamele çok mu hoş ?

Karışmayun hocaya vardır bir bildiği :o

demir
20.09.2009, 17:36
yatara ve alanzınho brosun tam oynattıgı sıstemın oyuncuları buna emın olun ?? pekı neden oynamıyor hemen bır bakalım

alanzinho cok tehlıklelı ama topuda cok kaybedebılecek bır oyuncu ?
yatarada aynı sekılde gokhan ve umut zaten ayagında top tutamıyor ?

pekı butun defansı 4-5 futbolcunun elıne bırakısanız ne olur ? en az 2 gol yersınız (ıyı bır takmımdan ) pekı fazlasını atabılırmısınız ? forvetlerımız cok kacırdıgı ıcın buyuk rısk ? ozaman neden kendını ve takımı tehlıkeye atsınkı ben olsam bende oynatmam heee cok formunda olsa tabıkı oynatırım ama suan ıkı oyuncumuzda sahada resmen yuruyor yada top ayagına geldıgınde takımla alakarı yok ? ben en son alanzınhoyu kocaelı ve eskışehır maclarında begendım o maclardan berı top oynamıyor yattara ıse zaten bıtmıs ılk fırsatta yurt dısına satılmalı cok karsı durursanız bu fıkır hosunuza gıtmedıyse nedenlerını de anlatırım

izzet
20.09.2009, 17:43
Alanzinhosuz Antalyayi IBBye yenersin. Ama Alanzinho gibi futbolcuyu kullanmasini bilmezsen Fenerbahce Galatasaray gibi takimlara karsi ayakta duramazsin.

Alanzinho gibi bir silah nasil kullanilmaz anlamak mümkün degil.

KUTADGU
20.09.2009, 17:50
Alanzinho gibi bir futbolcunun savaşan ve daha oturaklı bir sistem uğruna 11'de başlatılmamasını anlayışla karşılayabilirim.

Ama Alanzinho gibi bir futbolcunun skorsal rahatlığı bulduğumuz dakikalarda değil de son 2-3 dakika içinde oyuna alınmasına anlayış gösteremem.

Kaldı ki Engin'e ya da Barış'a ya da başkasına yapılsa da hoş karşılamam.

Futbolcu'yu her daim hazır tutmak lazım.

Sorarım şimdi size maç 3-0 olduktan sonra Engin'i ya da Alanzinho'yu oyuna alsak ne kaybederdik?

Çok şey kazanabilirdik aslında.

izzet
20.09.2009, 17:54
Heleki su son sezonlari bir gözden gecirirsek, 90 dakika üstün oynayip, "Special-Skillz"i olmayan bir futbolcumuz olmadigindan gol atamadigimiz, hatta o tarzda bir futbolcunun bize bir gol, bir aksiyonla yiktigini sikca görmedikmi?

Gecen sene Fenerbahce, Besiktas maclarinda Alanzinho gibi dikini oynayan, sürpriz deparlar atabilen bir futbolcumuz olsa idi o maclardan 3 puan cikarmazmiydik? Oyunun kilitlendigi anda ortaya cikan bir futbolcuyu gküstürmemiz ne kadar dogru? Bence yalnis...

antagonist
20.09.2009, 17:54
9. hafta oynayacağımız GS maçında -muhtemelen ilk golü biz yiyeceğimiz için- Alan sahada olacaktır.

esra61
20.09.2009, 17:56
ya hoca nie alanzinho yu son 2 dakikada sokuyo anlamıyom..tam sinir oluyom yaaaa

İbrahim CİHAN
20.09.2009, 18:03
bu kadar çoğunluk görüyoruz alanzinhonun oynaması gerektiğini de bu broos neden görmüyo :/ takımda futbolu göze hoş gelen oyuncuların başında yattara-alanzinho geliyo.. hadi yattara yine her zamanki yattara.. sorumsuzluk yapıyo.. ama alanzinho ne yaptı da oynamıyo.. tamam maç içinde top kaptırıyo elbette kaptırcak.. ama oynadığı nerdeyse bütün maçlarda kart göstertiyo rakibe.. ligimizde öyle oyuncular var ki klas çalım yiyince yediremeyip kartlık hareket yapıyolar.. alanzinho hiç bişe yapmazsa bunu yapar işte rakip oyuncuya kart çıkarttırır ne biliyim eksik bırakır rakibi.. onun gibi o süratte top sürebilen kaç oyuncu var ligimizde.. çok özel bi yeteneği bu şekilde kaybediyoruz.. keşke elimizden gelen bi şeyler olsa.. bence takımımızın en iyi 3 oyuncusundan biri.. ama yazık ediyoruz..

izzet
20.09.2009, 18:09
Galatasaray macinda "kurtarici" diye sahaya sürülürse hic sasmam!

ilhan
20.09.2009, 18:12
Alanzinho'nun neden oynatılmadığını sorgulayacak değilim. Alanzinho hocanın sistemine uymuyor, kafasındaki şablona uymuyor vs. hepsi olabilir. Mevcut kadro yapısına göre futbolcu değildir. Doğrudur.

Ama ortada adama küfür edilir gibi yapılan bir muamele var. Beni rahatsız eden bu.

X takımla maç yapıyorsunuz. 2-0 öndesiniz. Türk takımlarının yegâne psikolojik sorunu başlıyor. Futbolcular kendi kendilerine savunma yapmaya başlıyor. Mekanizmalarını beyin o şekilde uyarıyor. Adamlar geriye yığılmaya başlıyor. Bu sadece bizim değil, tüm takımların sorunu. Skor rahatlığından ziyade skoru koruma psikolojisi var.

İşte bu durumlarda savunmayı sağlama almak yerine, rakibin bırakacağı boş alanları kullanacak futbolcuları devreye sokmak daha mantıklı gelir bana nedense. Kulübeye bakınca Engin ve Alanzinho buna uyan futbolcular. Rakibin boşluklarını iyi kullanabilecekleri gibi, bire birde rahat adam geçen futbolcular. Kart yedirir, oyundan bile attırırlar rakibi.

Geçtiğimiz sezon Ersun Yanal'ın en çok eleştirildiği nokta oyuncu değişiklikleriydi. Hep Yattara çıkar Isaac girerdi. Hiç değişmezdi.

Bizimkisi ise şöyle ; 75-80 arası Engin giriyor, 85-90 arası Alanzinho. Bi Ceyhun'un ne zaman gireceği belli olmuyor.

İlerleyen haftalar ne gösterir bilmiyorum.Engin, Alanzinho gibi futbolcular hocanın sistemine uymuyorsa devre arası güzel bir futbolcu sirkülasyonu yaşayabiliriz. Asıl önemli olan Alanzinho'yu aldığımız paraya satabilecek miyiz? :)

Trabzonspor 61
20.09.2009, 18:24
9. hafta oynayacağımız GS maçında -muhtemelen ilk golü biz yiyeceğimiz için- Alan sahada olacaktır.

GS maçını deplasmanda mı oynayacağız?

yorumsuz6117
20.09.2009, 18:32
GS maçını deplasmanda mı oynayacağız?
evet......

Osman Pervaneli
20.09.2009, 18:36
VE işde o gol ..

bizden gitti wolfsburg'da kaptan oldu

alanzinho'da bizden gidince kimbilir hangi dünya kulübünde top kosturuyor olacaktir

bizde böyle klas gollerini izliyor olacagiz

Ahmet Başkaya
20.09.2009, 18:51
bizden gitti wolfsburg'da kaptan oldu

alanzinho'da bizden gidince kimbilir hangi dünya kulübünde top kosturuyor olacaktir

bizde böyle klas gollerini izliyor olacagiz

Şu anki fizik gücü ile hiç bir dünya kulübünde oynayamaz....

izzet
20.09.2009, 18:54
Kisa boyuyla, dibringliyle, hiziyla ve teknigiyle Gürs mi tuttucagiz adama?

Messi, Bakary Kone, Bouanotte halter bransinda mi spor hayatlarina devam ediyorlar?

Lukas Podolski gibi, Tello gibi ikili mücadelesi zayif olan adamlari nasil top oynatlar anlamak zor !

bordox
20.09.2009, 18:58
Taraftar yeni Yattara'sını bulmuş,kolay gelsin.

Ahmet Başkaya
20.09.2009, 19:12
Kisa boyuyla, dibringliyle, hiziyla ve teknigiyle Gürs mi tuttucagiz adama?

Messi, Bakary Kone, Bouanotte halter bransinda mi spor hayatlarina devam ediyorlar?

Lukas Podolski gibi, Tello gibi ikili mücadelesi zayif olan adamlari nasil top oynatlar anlamak zor !

Messi ile Alan'ın aynı cümlelerde düşünülmesi bile komik boyu kısa demedim fizik gücü yok dedim Messi'ye bak bakalım bir omuzla yığılıyor mu öyle ?

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 19:32
Yapmayın ya .. Alanzinho Tekniğe Dayalı Tüm Liglerde Rahat Rahat Oynar .. Bizim Gibi Orta Düzey Ligler Daha İyi Onun için ama... adama yığılıyor diyorsunuzda ii bakın direk geçiriolar küçük die.. o darbeyi kime vursan yıkılır bee

Ahmet Başkaya
20.09.2009, 19:35
Yapmayın ya .. Alanzinho Tekniğe Dayalı Tüm Liglerde Rahat Rahat Oynar .. Bizim Gibi Orta Düzey Ligler Daha İyi Onun için ama... adama yığılıyor diyorsunuzda ii bakın direk geçiriolar küçük die.. o darbeyi kime vursan yıkılır bee

Biraz güç kazanırsa oynayabilir..Ama bu güç ile çok zor ...

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 19:37
Biraz güç kazanırsa oynayabilir..Ama bu güç ile çok zor ...
Ben onun hep arkadan çekilip indirildini görüorum adamı tutamıyolar ki :S benimde yanımdan öle bişi geçse bende indiririm.. bugun kime yapsan yıkılır o durumda

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 19:41
Alanzinho gibi bir futbolcunun savaşan ve daha oturaklı bir sistem uğruna 11'de başlatılmamasını anlayışla karşılayabilirim.

Ama Alanzinho gibi bir futbolcunun skorsal rahatlığı bulduğumuz dakikalarda değil de son 2-3 dakika içinde oyuna alınmasına anlayış gösteremem.

Kaldı ki Engin'e ya da Barış'a ya da başkasına yapılsa da hoş karşılamam.

Futbolcu'yu her daim hazır tutmak lazım.

Sorarım şimdi size maç 3-0 olduktan sonra Engin'i ya da Alanzinho'yu oyuna alsak ne kaybederdik?

Çok şey kazanabilirdik aslında.
Beni Harfiyen Anlayan Biri..

izzet
20.09.2009, 19:48
Haftada iki dakika oynayan, sezon basi oynadigi maclarda, sezon öncesi hazirlik karslilasmalarinda yere yigilmayan, rakibi yatirip kaldiran bir adamin güc sorunu ne kadarda iyi analiz edilmis.

Takim kötü futbolla iki mac kazandi diye, bir futbolcunun yetenekleri, yapabildikleri bu kadar göz ardi edilmez. Alanzinhonun cürütülmesinin aciklamasi bu kadar zorlama argumanlarla olmaz....

demiahme
20.09.2009, 20:03

o darbeyi alinca yikilmayan cok oyuncu var. fizik gucu iyi degil kabul etmek lazim.
alt yapidan gelen 14-15 yasinda cocuk bile omuzlasa yere iner gibi duruyor
bence daha fazla sure alabilir ama ilk 11 oynamasinin faydadan cok zarari oluyor
maalesefki bu tarz oyuncularla turkiyede mac kazanmak zor
yine maalesefki bizde o tarz oynayan birde yattara var

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 20:04
Kimsenin indirdiği yok yere .. sürekli çekiliyor adam arkadan fln.. bi yapılan mudahalelere baksana..
üstelik çok iyi hazırlanmışdı o açığınıda kapatıyordu

Kadir
20.09.2009, 20:04
Rahatlıkla oynar Alanzinho.
Fizik gücü falan hikaye. Her futbolcu Mehmet Yıldız mı olacak?
Hızı, tekniği, oyun zekası yeter.

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 20:06
@@ İzzet... >> Kötü FutboLLa Kazanıyoruz Ya Şimdi Herşey Toz Pembe Herkese...

Stabaek yöneticisi Einar Schultz, "O bir mücevher. Tek başına stat dolduruyor. Eğer çok büyük maddi sıkıntı içine girmeseydik onu asla satmazdık"

Şu Lafa Bakarmısınız.. Böle Kelimelerle İfade EdiLen Bi Adam Alanzinho ...

izzet
20.09.2009, 20:06
Argumanlar sadece skorlar iyi diye Zorlamadir benim gözümde. Dünyada kac futbolcu hem Alan gibi hizli, teknik, akilli, hemde güresci gibi Kuvvetli?

Ben hazirlik karsilasmalarinda kuvvetsiz bir Alan görmedim. Siz mac basi iki dakika oynayan adami nasil analiz ettiniz merak ettim!

Samet Yildirim
20.09.2009, 20:18
Su anki sistemde alanzinho oynama sansi cok az. Sag tarafta oynar ancak ama ozamanda orta sahada birisini kesmen lazim. buda colman olur. daha direncli yapmak icin.

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 20:24
Su anki sistemde alanzinho oynama sansi cok az. Sag tarafta oynar ancak ama ozamanda orta sahada birisini kesmen lazim. buda colman olur. daha direncli yapmak icin.
İlla birini kesmene gerek yok.. 2.yarı kötü oynayan yada çok yorulan birini çıkartırsın hem o dinlenir.. hem alan her zaman hazırda olur.. bazen gabric bazen o .. bazen alan sağa fln

izzet
20.09.2009, 20:27
Gabrici kötülemek icin demiyorum. Kendisini gercekten begeniyorum. Ama Alanin yapamadigi kac sey yapti Drago? Alan sol-ic, bana sol-dis lazimdiyen Hugo hocaya sormak istiyorum: Drago kac defa cizgye indi?

Birde kötü sonuclarda neden Drago sag kanatta oynuyor bazen diye soran arkadaslara sormak istiyorum: kazandigimiz zaman neden bu soru sorulmuyor?

Trabzonun ilk maglubiyetinde basi fena sekilde agriyacak Hugo hocanin; Kullanmadin(Kullanamadin) degil KÜSTÜRDÜN diye soracaklar sana !

Samet Yildirim
20.09.2009, 20:28
İlla birini kesmene gerek yok.. 2.yarı kötü oynayan yada çok yorulan birini çıkartırsın hem o dinlenir.. hem alan her zaman hazırda olur.. bazen gabric bazen o .. bazen alan sağa fln
Alan su anki duruma göre yedekden girerek katki saglayabilr tabi daha fazla süre almali. ama ilk 11 su an zor.

Ahmet Başkaya
20.09.2009, 20:30
Argumanlar sadece skorlar iyi diye Zorlamadir benim gözümde. Dünyada kac futbolcu hem Alan gibi hizli, teknik, akilli, hemde güresci gibi Kuvvetli?

Ben hazirlik karsilasmalarinda kuvvetsiz bir Alan görmedim. Siz mac basi iki dakika oynayan adami nasil analiz ettiniz merak ettim!

Sen hocanın kasıtlı olarak oynatmadığını nasıl anladıysan öyle anladım ....

Bırakın da herşeyi de siz bilmeyin yahu....

Bu adam sanki hiç maça çıkmadı ben Alan'ı beğenmiyorum demedim Türkiye'de iş de yapmaz demedim Dünya Kulubü'nde oynayamaz dedim ...

Madem iyi skorlardan dolayı konuştuğumu düşünüyorsun sus ben konuşayım o zaman kötü sonuçta sen konuşursun ...

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 20:30
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bide Burdan Bakın...

Alanzinho'Ya ÖvgüLer...

Stabeak YöneticiLeri
Bu transferle kulüp tarihinin en yüksek bonservis rakamını alan Stabaek yöneticileri Tom Schelvan ve Einar Schultz, Alanzinho'yu satmaktan ötürü son derece üzgün olduklarını açıkladılar.

SATMAK ZORUNDAYDIK
Schultz, "Alanzinho bizim hem sportif hem de marketing planlarımızda en önemli isimdi. Ancak ekonomik gerçekler ve ailesinin Norveç'ten ayrılmak istemesi nedeniyle kendisini Trabzonspor'a sattık" diye konuştu.

Einar Schultz
"O bir mücevher. Tek başına stat dolduruyor. Eğer çok büyük maddi sıkıntı içine girmeseydik onu asla satmazdık"

Norveç YıLın OrtaSahası !!

Brezilyalı futbolcu 2007 ve 2008 yıllarında Norveç'te ülkesinin en iyi orta saha oyuncusu ödüllerinin de sahibi olmuştu.

TORE OLSSON

Alanzinho için Norveç Ligi'ne son 10 yılda gelen en iyi futbolcu diyebilirim. Kısa boyunun getirdiği avantajla inanılmaz hızlı, dripling özelliyle kolay adam eksilten bir futbolcu. İsabetli ortalarıyla rakip birçok takımın canını yakma özelliği var. Avrupa'nın birçok kulübünün transfer etmek istemesine karşın Stabaek son ana kadar onu satmak istemedi. Ama mali sorunlar nedeniyle Trabzonspor'a "Evet" dedi...

>> BöyLe Bi Oyuncuyu 2 DK 2 dk Oynatırsan Psikolojisini Düşünün Artık ..
>> Gelmiş Fizik Gücü Yok BiLmem Ne..
>> Alanzinho Bu Ligde Bu Takımda Oynar... Yakında Toz Pembe Bulutlar Kalkınca Anlarsınız Ama Çok Geç Olur..

izzet
20.09.2009, 20:32
sus ben konuşayım o zaman kötü sonuçta sen konuşursun ...

Senden izin alacagimi sanmiyorum. Bu iki oldu sanirim:)

demiahme
20.09.2009, 20:35
arguman ispat felan filan
gozle gordugumuz seyi soylemeye calisiyoruz sonucta
fiziksel mucadelesi zayif
kimse ondan hussein bold gibi kossun alexander karalin gibi guressin istemiyor tabiki
ama normal bir futbolcu icin fiziksel gucu fazlasiyla zayif kaliyor
bunu sadece bu sene icin demiyorum gecen seneden gordugumuz bir sey

bu senenin istatistiklerine bu linkten bakabilirsiniz

http://www.onbirim.com/istatistik_futbolcu.aspx?fid=1676

sivas macina ilk 11 baslamis 90 dakika oynamis
diyarbakir macinda 11 baslamis 79 dakika oynamis
manisa macinda 54 dakika oynamis yhedekten gelmis
Toulouse kendi saha macimizda 30 dakika oynamis yedekten
deplasmandaki Toulouse macinda ilk 11 baslamis 53 dakika oynamis
su ana kadar golu asisti yok

sonucta herkesin iyi oldugu veya sansiz oldugu maclar olabilir
yanlis anlamayin bu maclarda 3-5 gol atip bir o kadarda asiste yapabilirdi
hadi o kadar abarti olmasin 2 gol 2 asisti de olabilirdi diyelim
ama sonucta burada degerlendirilmesi gereken oyuncunun takima sagladigi katkidir
bunuda en iyi teknik adamlar deglendirir
birakalim hoca isini yapsin

hemen her seye bu kadar fevri bir sekilde tepki verirsek
3 haftada bir hoca degistirmek gerekir
bu hocayi ilk 3 haftada gondermis olsaydik
alan ilk 3-4 hafta bayagi sure almis olacakti
siz bu elestirileri yapmamis olacaktiniz

ne bileyim ne yazdigimida sasirdim bak nerelere geldim
sonucta ben sunu anliyorum biz bize yeteriz bize rakip gerekmiyor
bir sey bulur sorun yaratiriz kendimize

izzet
20.09.2009, 20:38
Alanzinhonun "bag lezyonu" yasadigi günü iple cekiyorum:)!

Ahmet Başkaya
20.09.2009, 20:53
Senden izin alacagimi sanmiyorum. Bu iki oldu sanirim:)

Ok copy yap daha çok paste yaparsın bu tavırla....Saygılı olacaksın yoruma...

izzet
20.09.2009, 20:58
Ok copy yap daha çok paste yaparsın bu tavırla....Saygılı olacaksın yoruma...

Ben saygi duyacagim insan iyi secerim merak etme. Senden icazet alacak durumda degilim allaha sükür ;)

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 21:02
opss konuyu dağıtmayınn :)
ALANNNNN -- ZİNHOOOO : )

miaksoy
20.09.2009, 21:11
su ana kadar golu asisti yok

yazmis olmak icin yaziyorsunuz. sivas macinda golun asistini kim yapti? diyarbakir macindaki golu kimin dusurlumesi sayesinde kazandik?

Enes Ünal Kaya
20.09.2009, 21:16
Hazırlık maçlarındaki golleri ve asistleride cabası :) + performansı.. özledim seni aLan..

Ahmet Başkaya
20.09.2009, 21:34
Ben saygi duyacagim insan iyi secerim merak etme. Senden icazet alacak durumda degilim allaha sükür ;)

Yorumuma cevap veriyorsun hem de iki kere sonra sana saygı duymuyorum diyorsun bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :rolleyes:

Osman Pervaneli
20.09.2009, 23:01
kim ne derse desin alanzinho kaliteli futbol oynuyor
top ayagina yakisiyormu ?, yakisiyor !

Ömer SEVİNÇ
20.09.2009, 23:10
Çok tartışmanın anlamı yok bence. Hoca oyun tarzını beğenmedi. Yapacak birşey yok. Hocayı göndermediğimiz takdirde Alanzinho yedek kalacak gibi görünüyor.

Yavuz Hasan
21.09.2009, 00:16
tamamen gözden çıkardığını düşünmüyorum

Ahmet Başkaya
21.09.2009, 01:02
Ben daha çok performansını beğenmediğini ondan kendini toplamasını gerektiğini istediğini düşünüyorum...

Emre B.
21.09.2009, 09:37
Norveç ligi gibi fiziksel kuvvete dayanan bir ligde rahatlıkla oynadığına göre, Türkiye liginde çok rahat oynar.Alanzinho, rakip defanslar için ters bir oyuncu.Çok rahat çalım atıyo, ne zaman topa vuracağı belli olmuyo ve çok kart gördürür.

bladeemre
21.09.2009, 11:25
bu hoca bu adamı yiyecek bunu bariz bi şekilde görebiliyoruz artık
ahmet özen alanzinhoyu forvet gibi oynatınca gördük son haftalarda neler yapabildiğini broos geldi sol kanat oynatıyo yanlıs bu sırf sol ayak diye sol kanat oynatıldığı için verimli olamıyo tabikide.
bence kesinlikle yapılan yanlıs fark edilmeli umut kesilip yerine alanzinho forvet gibi rahat yada forvet arkasında oynamalı alex gibi

Öztürk Adem
21.09.2009, 11:40
Oynamaması daha ıyı bence .Taraftar da o kadar cok ılgı gostermeye basladı kı ona sankı cok bır sey vermıs gıbı takıma

lazrail8989
21.09.2009, 12:12
alanzinhoyu orta alanda serbest oynatacaksın aralardan pire gibi gidiyor
1-Top taşıyor pozisyon hazırlıyor
2-Çalım atabiliyor
3-Kart gördürüyor(en önemli özellik bu)
4-Artık defansa da yardımcı oluyor
5-Akıllı hızlı çok rahat adam geçebiliyor
bu özellikleri oynamasına yetmiyorsa futboldan anlamıyor hoca ve hoca gibi düşünenler

ilhan
21.09.2009, 12:25
Şu an Türkiye liginde en iyi dikine top oynayan futbolcu.

Muhammed
21.09.2009, 12:28
Kendisini çok sevmeme rağmen bende şu anki sistemde kesinlikle oynayamayacağını düşünüyorum. Gabric gibi oyunculara yönelmeliyiz artık oyunun 2 yönünü oynayan mücadeleci aynı zamandada yetenekli oyuncular. Benim düşüncem Alanzinho'nun takımda forvet oynayıp oynayamacağı Gökhan ve Umut ile beraber. Çünkü bu sistemde ancak orda kendine yer bulabilir.

ilhan
21.09.2009, 12:30
Türkiye liginde faul yapılmadığı sürece durdurulması en güç oyunculardan bir tanesi.

Muhammed
21.09.2009, 12:34
Mesela Alanzinhoyu şu anda Kasımpaşa'ya koyun 5 haftada puan alamamış takım Ligi çok rahat bir yerde bitirecektir. Tek başına takımın hücum gücünü taşıyabilecek birisi ama malesef bir sistem içinde gerekeni yapamıyor istesede yapamıyor ona da kızmamalıyız. Sistemi onun üstüne kurmak zorundasınız onu sisteme uyduramazsınız.

ilhan
21.09.2009, 12:35
Türkiye liginde topla seri halde en rahat adam geçen futbolculardan bir tanesi.

yorumsuz6117
21.09.2009, 12:37
Anca 4-5-1'de oynar ama 4-5-1'de oynayabilecek forvetimiz yok..

Mustafa Cem Şeyhoğlu
21.09.2009, 12:40
Kullanılabildiği zaman Türkiye'nin bence en tehlikeli orta sahası. Ama kullanabilmek lazım.

abdullah6134
21.09.2009, 12:44
her maçın son son 2 dakikası oyuna alınmayı haketmeyecek kadar yetenekli ve Türkiye standartlarının üzerinde bir oyuncu....

Yunus Emre SEYHAN
21.09.2009, 12:49
TSL'de en cok haksızlığa uğrayan özel bir yetenek.

Yavuz Hasan
21.09.2009, 13:36
Anca 4-5-1'de oynar ama 4-5-1'de oynayabilecek forvetimiz yok..
lige o sistemle başladıya zaten olmadı eleştirildi 4-4-2 ye geçti eleştirilmeye devam ediliyor yarın öbür gün başka birşey yapacak yine eleştirilecek

Onur Şeref
21.09.2009, 13:42
Kaç git!

Wolfsburg'a gitmedi bize geldi gördüğü muameleye bak.

Git koçum kendini kurtar.

gustavo_colman
21.09.2009, 14:20
seni nasıl 80 den sonra alıyor anlamıyorum en azından 1 yarı oynaması lazım özellike 2.yarı

Hüseyin Çümen
21.09.2009, 15:20
bu adama yazık oluyor
bi futbolcuyu kaybetmek çok büyük hata olacak

forvet arkasında serbest adam olarak oynatılması lazım geçen sene attığı muhteşem golleri unutmak mümkün değil gerekirse hocaya baskı yapılmalı ama bu adam bu takımda oynamalı

4.5 milyon euro yüzünden bile sırf oynatılmalı yazık oluyor çook

Enes Ünal Kaya
21.09.2009, 18:34
2.yarı yorgun bi takıma yapıcaklarını bi düşünsenize.. Yeterki Ona Güvenin. Moralini Yüksek Tutun
ÖRNEK : Kocaeli Maçı Girdi Neler Yaptı Hatırlayın
Gökhan'a Al da at demesi...gökhanın kaçırması..
Çalımlarla Girip Yandan Dışarı Kaçırması...
Ve O Muhteşem GoLü...

yorumsuz6117
21.09.2009, 18:37
bu adama yazık oluyor
bi futbolcuyu kaybetmek çok büyük hata olacak

forvet arkasında serbest adam olarak oynatılması lazım geçen sene attığı muhteşem golleri unutmak mümkün değil gerekirse hocaya baskı yapılmalı ama bu adam bu takımda oynamalı

4.5 milyon euro yüzünden bile sırf oynatılmalı yazık oluyor çook
3.9 milyon euro..;)

Enes Ünal Kaya
21.09.2009, 18:40
3.9 milyon euro..;)
marketler gibi yaptın he. 3.99 , 15.99 Tl fln :D

demiahme
21.09.2009, 19:25
Kaç git!

Git koçum kendini kurtar.

keske gitseydi
bizde yedek kaliyor zaten belki oynayabilecek kapasitede birini alirdik

Hürgün Aygün
21.09.2009, 19:39
alanzinho bence 6 milyon eurodan fazla eder diyorumm

Oktay AKKUŞ
21.09.2009, 19:43
Alex Gibi Santraforun Yanında Serbest Oynatarak Denenebilir .

Rahim.K
21.09.2009, 20:06
Fizik gücü daha iyi olmalı Alanzinhonun.Diri rakip karşısında çok etkisiz kalıyor malesef.Eger takıma küsmeyip daha çok çalışırsa bence bu sene bize çok faydası dokunabilir.

Enes Ünal Kaya
21.09.2009, 20:12
keske gitseydi
bizde oynıyacak kapasitede deil wolfsburg da oynıyacak kapasitede öle mi :)

Tolunay Abdioğlu
21.09.2009, 20:37
Hugo Broos biraz daha ileri gidilirse hayin ilan edilecek. :)

ilhan
21.09.2009, 22:37
Hugo Broos biraz daha ileri gidilirse hayin ilan edilecek. :)

Öyle mi idrak ettin ?

Ahmet Faruk
21.09.2009, 22:41
keske gitseydi

Oynayabilecek kapasitede biri?

Bu adam zaten o kapasitede.

Bu sezon ilk 11 de çıktığı maçlarda sahanın en iyisiydi...

Geri gelmeyen bücür diye lanse ettiler adamı, bizim korner direğine kadar geldi kaç defa...

Adam güzel bir kamp dönemi geçirmiş belli, yetenekli bir oyuncu. Akıllı da...

Sanırım bu özellikleri Broosun ona gıcık kapmasına sebep oluyor...

Enes Ünal Kaya
22.09.2009, 00:13
Oyun Zekası Çok Güzel Oyunu Çok Güzel Açıyor... Terse Dönmeleri Falan Çok Güzl.. Her Yere Koşuyor Hızına Yetişmek Mümkün Deil.. Şutları Ve Ortaları Çok Klas.. Ve Yedek Komik :)

Enes Ünal Kaya
22.09.2009, 16:38
Ben her oyuncumun her an oynayacakmış gibi hazır olmasını istiyorum. Sizden de aynı duyarlılığı bekliyorum" dedi.
Bu arada Brezilyalı futbolcu Alanzinho'nun da Broos'a daha iyi olacağına dair söz verdiği ve "Bana verilen ilk şansta kalitemi ortaya koyacağım" dediği öğrenildi.

Kaynak : Fanatik

SDinc
22.09.2009, 16:41
Toulouse maçı dışında takımın en iyisiydi her zaman. Ama nedense 89. dakika oyuncusu muamelesi yapılıyor.

Vural Kuyumcu
22.09.2009, 17:03
gülmek sana yakisor kanka
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2651-6C3N5X6Z.jpg

yorumsuz6117
22.09.2009, 17:05
Bu kuzu kaç para ceza aldı hala sırıtıyo...:)bana 60 milyar ceza verseler ben intihar ederim..:D

Ahmet Başkaya
22.09.2009, 17:08
Ben her oyuncumun her an oynayacakmış gibi hazır olmasını istiyorum. Sizden de aynı duyarlılığı bekliyorum" dedi.
Bu arada Brezilyalı futbolcu Alanzinho'nun da Broos'a daha iyi olacağına dair söz verdiği ve "Bana verilen ilk şansta kalitemi ortaya koyacağım" dediği öğrenildi.

Kaynak : Fanatik

İnşallah inşallah umarım dediği gibi olur ...Ben inanmıyorum Alan'a kötü bir şey düşündüğüne hocanın....Çok yakında ilk 11 de olacak inşaallah..

onur-ts
22.09.2009, 17:13
son zamanda hocaya çok sinir oluyorum Alanzinhoya davranışından dolayı.öyleki yensek bile desteğim azalıyor broosa.peki niye?nedeni alanzinhoyu oynatmaması mı.hayır değil.bir hoca oynatmayabilir, sistemime uymuyor diyebilir, başka şekilde faydalanacam diyebilir veya adam formsuz olabilir oynatmaz.saygı duyarım hocayı desteklerim.ama burda adam kalkıyor bi maçta trübünde oturtuyor 2 maçta 89.da dalga geçer gibi oyuna koyuyor.ben burda hocaya karşı güvensizliğe düşer alanzinhoyu desteklerim.haksızsam biri bana haksızsın desin de rahatlayayım.ama yok kardeşim bu adamın oynatılmamasını anlıyorum ama 89da koyulmasını anlayamıyorum...

demiahme
22.09.2009, 17:48
son zamanda hocaya çok sinir oluyorum Alanzinhoya davranışından dolayı.öyleki yensek bile desteğim azalıyor broosa.peki niye?nedeni alanzinhoyu oynatmaması mı.hayır değil.bir hoca oynatmayabilir, sistemime uymuyor diyebilir, başka şekilde faydalanacam diyebilir veya adam formsuz olabilir oynatmaz.saygı duyarım hocayı desteklerim.ama burda adam kalkıyor bi maçta trübünde oturtuyor 2 maçta 89.da dalga geçer gibi oyuna koyuyor.ben burda hocaya karşı güvensizliğe düşer alanzinhoyu desteklerim.haksızsam biri bana haksızsın desin de rahatlayayım.ama yok kardeşim bu adamın oynatılmamasını anlıyorum ama 89da koyulmasını anlayamıyorum...

haksizsin diyeyimde rahatla:)))
arkadaslar iki mac 89da girdi evet
sadece iki mac yani sanki bir sezon boyunca son iki dakika aldi oyuna
sabir biraz yarin 40 dakika oynar
obur mac ilk 11 baslar bu isler sirayla
sonra yeniden 2 dakika oynar
zamanla degisir sonucta ilk maclarda 11 deydi
gerilmenin anlami yok

Mollasalihoğlu
22.09.2009, 18:42
haksizsin diyeyimde rahatla:)))
arkadaslar iki mac 89da girdi evet
sadece iki mac yani sanki bir sezon boyunca son iki dakika aldi oyuna
sabir biraz yarin 40 dakika oynar
obur mac ilk 11 baslar bu isler sirayla
sonra yeniden 2 dakika oynar
zamanla degisir sonucta ilk maclarda 11 deydi
gerilmenin anlami yok

Hiç oyuna girmese olmaz mıydı iki dakikalığına gireceğine???

sethfilo
22.09.2009, 18:48
Kim ne derse desin yok hoca antremanda daha çok beraber yada takımın durumunu daha iyi bilir kandırmacaları sadece çoluk çocuğu avutur bu adamı oynatmamak hiç bir mantığa sığmaz.
Gittikçe takımı sıradanlaştırıp eldeki para edecek 2-3 adamı da bence *elden çıkarma tezgahlarıdır.
* Alanzinho,Cale vb.

demiahme
22.09.2009, 19:14
Hiç oyuna girmese olmaz mıydı iki dakikalığına gireceğine???

bir oyuncu iki dakkaligina oyuna alinamazmi bunu anlamiyorum
ben bu takimi alanzinho icin tutmuyorum
parasini aliyor hoca 2 dakikaligina soktuysa girecek iki dakika oynayip cikacak
yarin doksan dakika ihtiyacimiz olur ozamanda yine girip oyununu oynamamak zorunda
oyle bir hava estiriliyorki yarin adam trabzonu terk etse bir cok insan hak verecek,
niye cunku iki macta son iki dakika oyuna girdi morali bozuldu beyzadenin
arkadas umuta gokhana ana avrat duz gidiyoruz maclarda
farkli yendigimiz maclarda alan iki dakka oynamis 90 dakika oynamis kavgasini yapiyoruz
aladigimiz paraya satamayiz gozunuzde buyutmeyin yani

Rahim.K
22.09.2009, 19:47
Maç kaybettigimiz zaman takım niye kötü diye eleştiri yapılıyordu,şimdi 2 maçtır galibiz ve Alanzinho niye oynamıyor diye eleştiri yapılıyor.Biraz sabır diyorum.Takım kazandıkça Alanzinhoda oynayacak, yattarada ,digerleride oynacayacak.

Berk
22.09.2009, 20:51

Hem de çok.:)

Ali Tunahan Güllü
22.09.2009, 20:56

Süper süper:)

61_Serhat_61
22.09.2009, 21:17
evet gülmek ona cok yakisiyor ama bu eski resimlerde kaldi artik...
trabzonspor alanzinho ve bunun gibilerinin kiymetlerini anca gittikten sonra anlayacaktir ama is isten gecmis olacaktir...
cok yildiz söndürdü trabzonspor cok kisinin hakkini yediler...
iyi yolda degilsin hugo broos...
cilginlari ayaga kaldirirsan türkiye sInIrInI zor gecersin...

Vural Kuyumcu
22.09.2009, 21:22
evet gülmek ona cok yakisiyor ama bu eski resimlerde kaldi artik...
trabzonspor alanzinho ve bunun gibilerinin kiymetlerini anca gittikten sonra anlayacaktir ama is isten gecmis olacaktir...
cok yildiz söndürdü trabzonspor cok kisinin hakkini yediler...
iyi yolda degilsin hugo broos...
cilginlari ayaga kaldirirsan türkiye sInIrInI zor gecersin...
bügünki antremandan bi kare bu renkdas;)

miaksoy
22.09.2009, 21:22
bir oyuncu iki dakkaligina oyuna alinamazmi bunu anlamiyorum
ben bu takimi alanzinho icin tutmuyorum
parasini aliyor hoca 2 dakikaligina soktuysa girecek iki dakika oynayip cikacak
yarin doksan dakika ihtiyacimiz olur ozamanda yine girip oyununu oynamamak zorunda
oyle bir hava estiriliyorki yarin adam trabzonu terk etse bir cok insan hak verecek,
niye cunku iki macta son iki dakika oyuna girdi morali bozuldu beyzadenin
arkadas umuta gokhana ana avrat duz gidiyoruz maclarda
farkli yendigimiz maclarda alan iki dakka oynamis 90 dakika oynamis kavgasini yapiyoruz
aladigimiz paraya satamayiz gozunuzde buyutmeyin yani

Ne Umut'a ve Gokhan'a kufredilmesini ne de Alanzinho'ya "beyzade" yakistirmasi yapilmasini dogru bulmuyorum. Adam oynatildigi maclarda gayet iyi performans gosterdi bence. Bu performasina ragmen yedek basladi sesi cikmadi ,Tribune gonderildi sesi cikmadi , dalga gecer gibi taktik verilip 1 dakika oynatildi sesi cikmadi. Ne beyzadeliginden bahsediyorsun Allahaskina!

61_Serhat_61
22.09.2009, 21:33
bügünki antremandan bi kare bu renkdas;)
bugününse baska tabiki :)
eski sandim bi an...
@ demiahme:
bizin sinir oldugumuz taraf en cok yapilan muammele...
2 dakika girdi diye degil..
adamla dalga geciliyor diye kiziyoruz...
ve unutmadan bu yapilan siradan bir futbolcuya yapilmiyor...
yildiz diyoruz...
alanzinho basit bir futbolcu degil...
benim yerimde onun kulübede tribünde isi yok...
onun isi sahada 90 dakika oynamasi...

izzet
22.09.2009, 21:43
Kulübün kasasinda 1 milyon yokken, kulübede 4 milyon € var. Bu oyuncuyu kesinlikle kullaNABILMEMIZ lazim. Hala türkiyenin en tehlikeli hücuma yönelik ortasaha oyuncusu oldugu düsüncesinin arkasindayim...

Enes Ünal Kaya
22.09.2009, 23:55
Bu Kadar komik olan ne acaba :D biri 60.000 Ceza Almış Biri 3 haftadır oynamıyor :D :D :D

yorumsuz6117
22.09.2009, 23:58
Yattara Broos'a şikayet ediyo bunlar sırıtıp duruyolar diye..:D

Osman Yavuz
22.09.2009, 23:58
Alan Tjiye " 60 bini nasıl yapıştırdılar Tji":)
Tji de Alan'a " Seni de 3 haftadır kulübeye yapıştırdılar la".:D

Enes Ünal Kaya
23.09.2009, 00:05
ehuhe :D başka diyalog görüşleriniz var mı komik oluyo :D

Ahmet Faruk
23.09.2009, 00:05
Bir teknik direktörün en kolay kullanabileceği oyunculardan birisi Alan.

Ama bizim hocamız, son 3 dakika seçeneğini tercih ediyor.

İlginç....

Mollasalihoğlu
23.09.2009, 00:16
Ne Umut'a ve Gokhan'a kufredilmesini ne de Alanzinho'ya "beyzade" yakistirmasi yapilmasini dogru bulmuyorum. Adam oynatildigi maclarda gayet iyi performans gosterdi bence. Bu performasina ragmen yedek basladi sesi cikmadi ,Tribune gonderildi sesi cikmadi , dalga gecer gibi taktik verilip 1 dakika oynatildi sesi cikmadi. Ne beyzadeliginden bahsediyorsun Allahaskina!

Tam bunları yazacaktım acilen çıkmam gerekmişti, beni bu zahmetten kurtardığın için teşekkür ederim.. :)

Beyzadenin morali bozuldu mu bilmiyorum ama hiç yansıtmadı, bize nazlı, ağlayan zırlayan topçu lazım.. Umut-Gökhan-Alan falan ne gerek..

Tamu
23.09.2009, 01:47
[QUOTE=Vural Kuyumcu;2664370]gülmek sana yakisor kanka

SAHNE 01 DIŞ/GÜN ANTRENMA SAHASI

Sporcular bir süre koşarlar Alanzinho ile Tijikuzu aralarında birşeyler konuşarak gülüşürler.

TİJİKUZU__ (Hehehehe) Yaf valla pasapotu kaybettim. (Hehehe) Yoksa gecikirmiydim.
ALANZİNHO__ Yeme olum beni. Hani söle bakim nerde kaybettin.
TİJİKUZU__ (Bi süre havaya bakar) Yaa şimdi kanka biz gece biraz takılalm dedik. Tamda dönücem artık Türkiye ye(Hehehehe) Yaa sonra bi baktım pasport yok. Beni bi gülme aldı (HEhehehe) Hem sana ne oldu olum sen niye gülüyon.
ALANZİNHO__Neye gülcem sana gülüyom yedin 60 bini(HEehehehe)
TİJİKUZU__ (Hehehehe) Olum dur güldürme ya şimdi kovulacaz ikimizde. (Hehehehe) BEn yokken baya iyi oynamışın iki maçta 4 dakka ( İyice güler Hehehehehe)
ALANZİNHO__ Ya dur karnım ağrıdı olum senin yüzünden bu hafta 2 dakkayıda oynayamayacam. Lan olum işin gücün yalan ya(O da iyice abartarak gülmeye başlar)
COLMAN__(Güler) Lan olum ikinizde manyaksınız ha. Bi susunda idmanı bitirelim. (Kendi kendine söylenir) Tövbe tövbee.
YATTARA__YA bunlar ne gevşek adamlar. ( Hocaya doğru yönelir) Hoca hoca. Ya şunlara bişi söle saten ayam ağrıyo. (KEndi kendine) Acaba hocanın yanına gidip ikisinide ispiyonlasam bu hafta kadroya girermiyim ya.(Bi süre düşünür) Aman neyse ya banane, şimdi bizim meseleler açılır benim başım ağrır. Ya şu idman bitsede şöle accık uzansam akşamada arkadaşlar bekliyo. Üfff sıkıldım valla koş koş.

oguzhann
23.09.2009, 02:39
ya aktif şekilde oynatılsın(ki ben oynaması taraftarıyım) yada bonservisi nakide çevrilsin,şu hâlde verimli olması zor.

Tolunay Abdioğlu
23.09.2009, 08:43
Metin Diyadin - Trt 3

“Takımda çok fazla değişiklik yapmadık. Açıkçası elimizdeki mevcut kadroyu en iyi şekilde kullandığımızı düşünüyorum. Alanzinho’nun ideal bir sol kanat oyuncusu olduğunu düşünmüyorum. Şimdi Gabriç kötü de oynasa bu bölgenin adamı. Ancak Alanziho, forvet arkasında ya da hücumda etkili olabilecek bir futbolcumuz. Adamını kolay geçiyor, serbest oynatılmasında fayda olacaktır.”

Fanatik.com.tr

61_Serhat_61
23.09.2009, 08:51
konusmasin oynatsin...
konusmakla bi yere varamaz...
madem hücumda etkili olacak diyor serbest oynatilmasinda fayda olacaktir diyor neden söylediklerini yapmiyor...
yapsin...
konusmasin...

Samet Yildirim
23.09.2009, 10:34
bu sistemde forvet arkasi yok yani beklicek...umarim dk olarak daha cok faydalaniriz.

Tayfun
23.09.2009, 10:56
Son iki maçtır 3 dakika kalmış oyuna alıyor ya Hoca kalk git işine dalga mı geçiyorsun adamla Alanzniho sahada olmalı...

ozcan_asanoglu
23.09.2009, 10:58
Stratejik düşünmek lazım. Gs maçında çok geniş alan yakalıcaz ve Alan'dan da en çok verimi alacağımız ortam tam da bu.

Şimdiden teknik kadronun Alan'ı o maça hazırlaması lazım. Artık maça ilk onbirde mi başlar, sonradan mı, 2. yarı mı bunları da şimdiden hesaplamak lazım.

Bizim presimizle yorulmuş olan orta sahaları oyundan düşmeye başladığı anda Alan'ı devreye sokmak lazım. Tabi umut-gökhan'ı bozmadan. Henm onlara asist yapabilir hem kendisi doğrudan topu alıp ceza sahasına girebilir. Penaltı bile yaptırabilir.

oguzhann
23.09.2009, 12:37
mesela bu sol kanat değil olayını anlayamıyorum,bu adamı sol kanat olarak aldık,kendisi de koyun paşalar gibi oynarım diyor,ki bence de bu böyle.neyse gittik adam aldık,iyi oyuncu ama olan alanzinho'ya oldu.açık oynayan rakiplere en geç 60+ da sokulmalı oyuna.sağa mı sola mı ortaya mı onu bilemem.

Enes Ünal Kaya
23.09.2009, 14:00
Transfer Marketde Sol Açık Olarak GösteriLiyor
Biz Bunu SoL Kanat Diye Aldık
Stabeak de Sol Kanat Oynamış
FM , CM Gibi Futbol Oyunlarında Sol Kanat Olarak Gösteriliyor..
Kendiside Sol Kanat Oynarım Diyor..

vee bize geliyor sen sol kanat değilsin diyorlar :)

Uğur Ö.
23.09.2009, 17:50
aslında bu sistemde çok rahat oynar gökhanın yerinde çünkü hugo forvetti iki oyuncudan bir sağa açık tarafında oynatıyo yani o oyuncu alan olabilir bence sol kanattan çok daha iyi işler yapbilir yani

alanzinho(umut)
...................umut(gökhan)

izzet
23.09.2009, 18:04
Isin komik tarafi: Takim iki mac kazandi diye "Direk oynayabilecegi bir takima gitsin" diye yorumlar yapilmis:D

Vay anasini ne kadar büyük düsünür olduk, Alanzinhonun kapasitesini yetersiz görüyoruz :D

Dip.Ing.Mag.
23.09.2009, 18:46
yahu bizim taraftar kadar duygusal bi taraftar olamaz belli belli bu 26 senelik sampiyonluk ozlemi bizi bayagi bi yipratmis herseye aglar olduk herseyi kafaya takar olduk

Vural Kuyumcu
23.09.2009, 19:19
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2661-0L7W9G0I.jpg

trab61
24.09.2009, 02:33
bence hugo alanzinhoya biraz haksizlik yapiyor gibi geliyor bana. son dk.larda girmesi beni sasirtiyor. bu futbolcu gsde olsa direk ilk 11de oynar bence. ama biz faydalanamiyoruz alandan. ben kendisine cok guveniyorum. ama mutlaka kullanacagimiz maclar ve faydalanacagimiz cok mac var. ve bence yerini gene alacaktir takimda.

sifuni
24.09.2009, 02:36
Umarim artik kullanir cünkü faydali olacagina inaniyorum

TheCrow
24.09.2009, 09:11
aslında bu sistemde çok rahat oynar gökhanın yerinde çünkü hugo forvetti iki oyuncudan bir sağa açık tarafında oynatıyo yani o oyuncu alan olabilir bence sol kanattan çok daha iyi işler yapbilir yani

alanzinho(umut)
...................umut(gökhan)

Sağ kanat hücum gücümüz şu anda zayıf olduğu için Umut sağ açığa yakın oynuyor, tıpkı geçen sene aynı problemden dolayı sol açığa yakın oynadığı gibi. Yattara iyileşip(!) sağ kanada geçerse forvetlerimiz de simetrik şekilde sahadaki yerlerini alırlar ama şu anda forvetin birinin sol açığa yakın oynaması mümkün değil.

Kazım Uzunboy
24.09.2009, 09:17
Alanzinho beklemede

Ligin ilk iki maçında 11'de görev aldıktan sonraki dört karşılaşmada yedek başlayan Alanzinho şans bekliyor.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm721702.jpg

Brezilyalı yıldızın, teknik direktör Broos’un gözüne girmek için antrenmanlarda çok çalıştığı belirtildi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

demiahme
24.09.2009, 14:35
Isin komik tarafi: Takim iki mac kazandi diye "Direk oynayabilecegi bir takima gitsin" diye yorumlar yapilmis:D

Vay anasini ne kadar büyük düsünür olduk, Alanzinhonun kapasitesini yetersiz görüyoruz :D

ben yaptim bu elestiriyi.

bir arkadas boyle yazmisti

"Kaç git!

Git koçum kendini kurtar. "

gitseydi cokta umrumda olurdu dedim. yine diyorum geldi yedek kaldi diye aglayacak degilim calissin oynasin. onuda benmi dusunecem. alan takima giremiyor diye yas mi tutacagim:))))

kapasitesi varsa merak etme er yada gec alir o formayi.
kimse gercekten iyi oyuncunun karsisinda duramaz. yeterki takima faydali olsun. (bu arada kapasiteden kasit futbol anlaminda takimina yaptigi katkidir. cok adam izliyoruz brazilyadan topu yere dusurmeden koluyla bacagiyla top sektiren ama onlar televolelerde showman lik yaparken topu 2 metre oteye atamadigi icin elestirdigimiz huseyin yillarca milli takima secildi) sadece biraz sabredin ve hocaniza guvenin. inan bana senden benden daha cok bu isi biliyor. kaldiki sen alani oynat dedin, ben yattara dedim oburu engin dedi oburu baris dedi (su siralar ahmet sari diyende cok) ve hepimizde acimasizca elestirdik diyelim, hangi birini oynaticak bu adam merak ediyorum.

bir diger konu o yorumu iki mac kazandik diye yapmadim
ama insanlar burada alanzinho iki macta 90 da oyuna girdi diye teknik direktore demedigini birakmadi

Enes Ünal Kaya
24.09.2009, 17:38
@demiahme... aLanzinho tepkisi herkesin yapılan muameleden dolayı .. hocanın nasıl bi bildiği var herkes merak ediyor.. bi açıklamada olmayınca.. acaba aralarında sorunmu var ona kızgın mı fln die sorular geliyor.. o yüzden taraftar endişeleniyor..

Enes Ünal Kaya
24.09.2009, 17:57
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2670-5B9K8R9B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2670-6K6Q2V9C.jpg

61_Serhat_61
24.09.2009, 18:09
utun zamandir göremedigimiz görüntüler...
alanzinhoyu gülerken görmek cok güzel ya :)
insallah ilerleyen zamanlarda cok isler yapacak trabzonsporda ve bizi birakmayacak insallah...
TrAbZoNsPoR 4evEr...

demiahme
24.09.2009, 18:38
@demiahme... aLanzinho tepkisi herkesin yapılan muameleden dolayı .. hocanın nasıl bi bildiği var herkes merak ediyor.. bi açıklamada olmayınca.. acaba aralarında sorunmu var ona kızgın mı fln die sorular geliyor.. o yüzden taraftar endişeleniyor..

sebeplerini soyle bir dusunelim ne olabilir
1- yonetim bu oyuncuyu gonderip para kazanmak istiyor, bu nedenle hugoya baski yapiliyor oynatmamasi icin. cunku maddi sIkInti var. Gelecek parayla oyuncu alinacak veya eski borclara verilecek
2- hugo alana kafayi takti, tamamen kisisel sorunlar var arada
3- hugonun oyun stiline uymuyor
4- aslinda ortada sorun yok ama biz cikarmak uzereyiz

bence 4. secenek cunku bu adam sezon basladiginda ilk iki mac 11 de basladi sonraki 2-3 mactada normalde gecen sene oynadigi surlere yakin sureler aldi. sadece son iki macta 2-3 dakika oynadi. turkiyede olmadigim icin maclari internetten canli izleyebiliyorum. yanlis anlamis olabilirim ama son macta belkide oyuna bile almayacakti ama seyirci alani isteyince oyuna aldi.

Ali Tunahan Güllü
24.09.2009, 18:44
Oynasın artık Broooosssaa duyurulur???

Yavuz Hasan
24.09.2009, 18:55
ben yaptim bu elestiriyi.

bir arkadas boyle yazmisti

"Kaç git!

Git koçum kendini kurtar. "

gitseydi cokta umrumda olurdu dedim. yine diyorum geldi yedek kaldi diye aglayacak degilim calissin oynasin. onuda benmi dusunecem. alan takima giremiyor diye yas mi tutacagim:))))

kapasitesi varsa merak etme er yada gec alir o formayi.
kimse gercekten iyi oyuncunun karsisinda duramaz. yeterki takima faydali olsun. (bu arada kapasiteden kasit futbol anlaminda takimina yaptigi katkidir. cok adam izliyoruz brazilyadan topu yere dusurmeden koluyla bacagiyla top sektiren ama onlar televolelerde showman lik yaparken topu 2 metre oteye atamadigi icin elestirdigimiz huseyin yillarca milli takima secildi) sadece biraz sabredin ve hocaniza guvenin. inan bana senden benden daha cok bu isi biliyor. kaldiki sen alani oynat dedin, ben yattara dedim oburu engin dedi oburu baris dedi (su siralar ahmet sari diyende cok) ve hepimizde acimasizca elestirdik diyelim, hangi birini oynaticak bu adam merak ediyorum.

bir diger konu o yorumu iki mac kazandik diye yapmadim
ama insanlar burada alanzinho iki macta 90 da oyuna girdi diye teknik direktore demedigini birakmadi
:alkış: :alkış: :alkış:

Sinem Yılmaz61
24.09.2009, 19:01
Seni Genclerbirlik Macinda görmek isterim hemde 90 dakika, tabiki Broos seni son anda yine Oyuna koymazsa....

61_Serhat_61
24.09.2009, 22:31
1- yonetim bu oyuncuyu gonderip para kazanmak istiyor, bu nedenle hugoya baski yapiliyor oynatmamasi icin. cunku maddi sIkInti var. Gelecek parayla oyuncu alinacak veya eski borclara verilecek

bence 4. secenek cunku bu adam sezon basladiginda ilk iki mac 11 de basladi sonraki 2-3 mactada normalde gecen sene oynadigi surlere yakin sureler aldi. sadece son iki macta 2-3 dakika oynadi. turkiyede olmadigim icin maclari internetten canli izleyebiliyorum. yanlis anlamis olabilirim ama son macta belkide oyuna bile almayacakti ama seyirci alani isteyince oyuna aldi.
bencede 4 diye düsünüyorum ve umarim digerlerinden hic biri degildir...
zaten "1" cok mantiksiz...
egerki öyle olursada trabzonspor "öyle yildiz alip oynatmayalimda gitsin parayla borcumuzu kapatalim" derse ne sampiyonluk nede ligde basari beklemesin...
benim görüsüm...

hakankutlu
25.09.2009, 01:41
Arkadaşlar Alanzinho tamam bahsedildiği gibi fazla yetenekli bir çocuk harika işler yapabilen bir büyücü gibi ama ne yazıkki Türkiye'de bir oyuncudan hız yada teknik değil birazda kalıp yani fiziksel yeterlilik isteniyor.Alanzinho eğer İspanya liginde oynasaydı durumu daha başka olurdu yada Fransa da.Bizim stoperlerimiz maşallah sanki kırkpınar'dan seçme geliyor.Adamlara omuz atacak ama neredeyse kolunun altında cocuk gibi kalıyor.Adamlardan sekiyor desek yeridir.Adam adama savunma değilde alan savunması yapan rakipler karşısında daha başarılı olabilir ancak nereye kadar.Özellikle orta saha hattını Selçuk Colman ve Gabric kapmışken onların yanına Yattara,Ceyhun yada Tjikuzu gelecekken bu orta sahada yer bulması zor.bunlardan kimi keser koyar bilmem.Selçuk Ceyhun Tjikuzu olmaz yoksa orta sahada defans kalmıyor.Yattara ve Gabric'i keseceğini hiç sanmıyorum.Eh Colmanı kesse oyunu kim kuracak.Kaldıki daha Engin Baytar ve Barış Memiş var.Bu oyuncu bu kadar orta saha yığını olan bir takımda Trabzonspora çok şey kazandırması zor gibi gözüküyor.Ya 5 orta saha ile oynanıp tek forvete düşürecek ki bunu gördük olmuyor yada yedek kalacak ve sakatların yorulanların yerine kurtarıcı olarak girecek.
Uzun lafın kısası ilk 11de böyle bir büyücü görmeyi hepimiz ister ama buna ne Türkiye'nin oyun sistemi nede Trabzon'umun oyuncu yapısı izin vermiyor.
Gitse daha iyi olur sanki..

.....
25.09.2009, 02:38
İkinci yarının başlarında oyuna girmeli diye düşünüyorum. Artık oynamalı.

61_Serhat_61
25.09.2009, 03:46
Arkadaşlar Alanzinho tamam bahsedildiği gibi fazla yetenekli bir çocuk harika işler yapabilen bir büyücü gibi ama ne yazıkki Türkiye'de bir oyuncudan hız yada teknik değil birazda kalıp yani fiziksel yeterlilik isteniyor.Alanzinho eğer İspanya liginde oynasaydı durumu daha başka olurdu yada Fransa da.Bizim stoperlerimiz maşallah sanki kırkpınar'dan seçme geliyor.Adamlara omuz atacak ama neredeyse kolunun altında cocuk gibi kalıyor.Adamlardan sekiyor desek yeridir.Adam adama savunma değilde alan savunması yapan rakipler karşısında daha başarılı olabilir ancak nereye kadar.Özellikle orta saha hattını Selçuk Colman ve Gabric kapmışken onların yanına Yattara,Ceyhun yada Tjikuzu gelecekken bu orta sahada yer bulması zor.bunlardan kimi keser koyar bilmem.Selçuk Ceyhun Tjikuzu olmaz yoksa orta sahada defans kalmıyor.Yattara ve Gabric'i keseceğini hiç sanmıyorum.Eh Colmanı kesse oyunu kim kuracak.Kaldıki daha Engin Baytar ve Barış Memiş var.Bu oyuncu bu kadar orta saha yığını olan bir takımda Trabzonspora çok şey kazandırması zor gibi gözüküyor.Ya 5 orta saha ile oynanıp tek forvete düşürecek ki bunu gördük olmuyor yada yedek kalacak ve sakatların yorulanların yerine kurtarıcı olarak girecek.
Uzun lafın kısası ilk 11de böyle bir büyücü görmeyi hepimiz ister ama buna ne Türkiye'nin oyun sistemi nede Trabzon'umun oyuncu yapısı izin vermiyor.
Gitse daha iyi olur sanki..
peki GS´li arda veya FB´li Emre Alex bunlar cok mu kalipli oyuncular??
fiziksey zayif oldugunu düsünmüyorum alanzinhonun...

Fatih Özkan
25.09.2009, 04:10
Ben Alanzinho'yu uzun süreli izlemek istiyorum...
Hocamızın düşüncesi nedir bilemiyorum doğal olarak...
Antrenmanlarda gereken ciddiyeti göstermiyordur belki...
Hayırlısı diyelim...
Umarım Gençler maçında gereken faydayı görebiliriz kendisinden...

seyyah61
25.09.2009, 07:28
Oynatilmama sebebi bence defansif anlamda zayif olmasi.
Iyi niyetli olabilir, geri kosup defansa yardim etmek isteyebilir, zaten cabaliyor da, fakat gercek anlamda defansa bir katkisi olmuyor. O yüzden klasik 4-4-2'nin solunda oynamasi mümkün degil. Iki forvetten biri olursa bu sefer ofansif olarak zayifliyoruz, gol atamiyoruz. Alanzinho'nun en verimli olacagi taktik 4-3-3'dür bence. Fakat sezon basindan beri bu taktikle pek basari saglayamadigimiz icin hoca 4-4-2'ye dönmek zorunda kaldi. 4-3-3 oynadigimiz zaman ilerideki santraforumuz uzun boylu, hava toplarinda basarili ve top tutabilen bir oyuncu olmali. Elimizdeki forvetler bu sablona uymadigi icin, Alanzinho'yu tam olarak kullanabildigimiz söylenemez. Fakat bazi oyuncular vardir, elinizdeki taktigi onlara göre ayarlarsiniz, bence Alanzinho'da böyle bir oyuncu. En gec devre arasi 4-3-3 oynayabilecek sekilde transferler yapmamiz gerekiyor. O zaman Alanzinho ve Yattara'dan tam verim alabiliriz.

Enes Ünal Kaya
25.09.2009, 08:37
ya fizik fizik diyip durmayın ya.. geldiği norveç ligi daha da çok fiziğe dayalı bi lig ordaki adamlar hep hayvan gibi ve yılın ortasahası seçildi

hakankutlu
25.09.2009, 13:09
peki GS´li arda veya FB´li Emre Alex bunlar cok mu kalipli oyuncular??
fiziksey zayif oldugunu düsünmüyorum alanzinhonun...

Gsli Arda kanat oyuncusu Emre ise oyun kurucu yada defansif ortasaha oynuyor alanları farklı.ayrıca evet Emre kısa boylu ama maşallah boş değil güçlü adam Arda ise kanat akınlarında çok etkili ayrıca o yazıya baktığınızda bizim oyuncu sistemimizinde onun oynamasına izin vermediğimi söylemiştim.Fizik demek sadece boy demek değildir.Sahip olduğu güçlede ortantılıdır.Ancak Alanzinho TSL de bu yükü kaldırabilecek güce sahip değil diyorum.

Atılay
25.09.2009, 13:50
Bugün inşallah forma şansı bulursun Alan senin gibi oyuncudan sayın hocamız neden yararlanamaz anlamıyorum gerekirse oyun sistemini bile değişmek lazım sana bu kadroda yer verebilmek için

Özge
25.09.2009, 14:05
İnşallah yine 2 dk. kala girmez oyuna.

izzet
25.09.2009, 14:25

Öyle olacagina hic girmesin daha iyi.

Mollasalihoğlu
25.09.2009, 14:37

İdmanlarda süpermiş 4,22 dk oynar bu hafta en az..

Ahmet Başkaya
25.09.2009, 14:38
ççç....

Bence 45 dakikaya yakın oynar en az...

Hüseyin İlkin
25.09.2009, 14:41
Yenik duruma düşersek banko oyunda.

BAHADIR33
25.09.2009, 14:45
ççç....

Bence 45 dakikaya yakın oynar en az...
evet saha kenarına bir kova, kum ve kürek koymuşlar.. kumda oynar en az 45 dakika :)

Özge
25.09.2009, 14:45
Ooo iyiymiş:DOyuna girmeden 10 dk. önce taktik almaya başlar o zaman:D

izzet
25.09.2009, 14:46
Cocugu sakatliyacaksiniz. Zaten fizigi "zayif" öle birde 4 dakika oynarsa mazallah sakatlanir. 3 dakika kafi...

ilhan
25.09.2009, 14:47
2-3 dakika için Trabzon'dan Ankara'ya gelmemiştir herhalde.

Mollasalihoğlu
25.09.2009, 14:49
Ooo iyiymiş:DOyuna girmeden 10 dk. önce taktik almaya başlar o zaman:D

Bu hafta çok oynayacağı için ders programı vermişler..

Çarşamba 19.00-22.00
Hoca: Metin Diyadin
Konu: Son iki dakikada topla buluşabilmenin incelikleri

Perşembe 19.00-22.00
Hoca: Ünal Karaman
Konu: Hoca taktik verirken dinliyormuş gibi yapabilme sanatı

Cuma 16.00-17.00
Hoca: Hugo Broos
Konu: Genel Tekrar

Başarılar Alanzinho

BAHADIR33
25.09.2009, 14:50
Formula1 Ankara'da en iyi zaman
TAKA pilotu Alanzinho: 4,22 dk

izzet
25.09.2009, 14:53
Ikinci yari skor ne olursa olsun girmeli.

Ki ben Gökhanin yerine umutun yanina koyardim, madem kendisi sol kanat degil, forvet arkasi oynasin..

Emre ÖZTÜRK
25.09.2009, 14:54
fizik falan hikaye bu adamın iki üç maç arka arkaya 90 dakika sahada kalması lazım ancak o zaman eski özgüveni yerine gelir ve dahada iyi olur ama biz ona iki maçta 4 dakika süre verirsek ondan birşey beklememiz yanlış olur.Umarım bu hafta zorunluluktan onu erken oyuna almak zorunda kalmayız.Bence bu adam oyun zora girince alınacak adam değil aksine 11 başlaması gereken biri

oguzhann
25.09.2009, 15:04
ya fizik fizik diyip durmayın ya.. geldiği norveç ligi daha da çok fiziğe dayalı bi lig ordaki adamlar hep hayvan gibi ve yılın ortasahası seçildi
bak bu doğru işte,hatta kasap cennetiymiş orası edindiğim bilgilere göre.

Yavuz Hasan
25.09.2009, 15:50
oynamayan bir futbolcuyu ancak bizim yöneticiler alır -zafer yelen örneğindeki gibi- futbolcuyu satmak istiyorsan oynayacak ve değerini artıracak

kokusu muhakkak gelirdi 89 da da olsa oyuna sokarken kolunun altına alıp taktik vermezdi

hugo nun bilmem de 4-4-2 sistemine uymadığı kesin ama hugo nun geldikten sonra 4-5-1 oynayacağız demesi ve ilk maçlarda alan dan yararlanmaya çalışması bunu da çürütür

bunun olması hiç mümkün değil futbol dehası trabzonspor taraftarının böyle birşey yapması düşünülemez bile

İbrahim CİHAN
25.09.2009, 16:26
umarım uzun bi süre oyunda kalırsın ve umarım maçı kurtaran adam olursun da değerin belki anlaşılır alan..

yorumsuz6117
25.09.2009, 17:18
11'mi başlıyomuş noldu..:)

Enes Ünal Kaya
25.09.2009, 17:40
Bu hafta çok oynayacağı için ders programı vermişler..

Çarşamba 19.00-22.00
Hoca: Metin Diyadin
Konu: Son iki dakikada topla buluşabilmenin incelikleri

Perşembe 19.00-22.00
Hoca: Ünal Karaman
Konu: Hoca taktik verirken dinliyormuş gibi yapabilme sanatı

Cuma 16.00-17.00
Hoca: Hugo Broos
Konu: Genel Tekrar

Başarılar Alanzinho

:D :D harika yaa :D dinliyomuş gibi yapma.. aynen öle yapıo ztn :D

Muhammed
25.09.2009, 17:43
11'mi başlıyomuş noldu..:)

Kaynak????

Osman Yavuz
25.09.2009, 17:49
Alan ben sana güveniyorum 4 dakikadan aşağı oynamazsın.çççççç

yorumsuz6117
25.09.2009, 17:52
Kaynak????
bende soruyorum işte 11'mi başlıyo diye bi bilgim yok..:)

Enes Ünal Kaya
25.09.2009, 18:08
bende soruyorum işte 11'mi başlıyo diye bi bilgim yok..:)
yok hayır 11 de deil bu haftada.

Enes Ünal Kaya
25.09.2009, 18:12
bak bu doğru işte,hatta kasap cennetiymiş orası edindiğim bilgilere göre.
evet abi ordaki futbolcular çok iri yarı.. orda yılın ortasahası burda oynayamaz :)... ztn alanzinho geldiğinde türkiye gibi fizik teknik karışık bi lige geldiğim için mutluyum demişdi