PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68

Hüseyin Kurt
17.03.2009, 16:51
ersun hocaya gondermeyi yapti bence..

Ne göndermesi yaptı mesela???

Cafer Bulur
17.03.2009, 16:53
Boyu 1.59 ve her santimetresi futbolcu kokuyor alanzinho.
Benim icin gs maci performansi beklenen de erken gelmistir.
Büyük maclarda bunlari yapabiliyorsa gerisini siz düsünün.

no NAME
17.03.2009, 17:14
Attığı goldeki muhteşem vuruşa " orta yaptı ama gol oldu" diyerek kendini aklamaya çalışan bütün kıvırtma gazete ve tv yorumcularının alayına birden "ohaaaaaa" ve ardından "çüüüüüüş" diyor ve alayını, otladıkları çayırdaki benzerleriyle başbaşa bırakıyorum.
selam ve hürmetle.

otuken55
17.03.2009, 17:48
Ligin ilk yarısında Ardanın bize attığı gol desen tamam dicem ama Alan ın golünün orta olduğunu söylemen komiğime gitti adam kaleye bakıyor ve direk dış kaleye vuruyor öyle orta olmaz ortadan öyle golde olmaz
yahu git kardeşim:)
şaka mısınız?

Great White
17.03.2009, 18:05
Ben şu Alanzinho' nun bize bir çok penaltı ve kritik serbest vuruşlar kazandıracağını düşünüyorum..

Bir anda hızlanıyor olması rakibin kendisini düşürmek istememesi halinde bile faul kazandırabilir..

Gerçi biz bu penaltı ya da frikiklerin kaçını atarız, orası da ayrı muamma:confused:

el_conquistador
17.03.2009, 18:27
Attığı goldeki muhteşem vuruşa " orta yaptı ama gol oldu" diyerek kendini aklamaya çalışan bütün kıvırtma gazete ve tv yorumcularının alayına birden "ohaaaaaa" ve ardından "çüüüüüüş" diyor ve alayını, otladıkları çayırdaki benzerleriyle başbaşa bırakıyorum.
selam ve hürmetle.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

mashal61
17.03.2009, 18:34
Alanzinho'nun golünün ortayla alakası yoktu. Zaten öyle ortayı gole çevirecek santrafor olmadığını bildiği için şut çekmeyi tercih etmiştir.

oulcan_ts
17.03.2009, 18:54
öle bi orta şeklimi var ya? kale arkası kamerasından dha net görülüo kaleye vurduğu..

Onur Şeref
17.03.2009, 18:57
attığı golde orta yapmak istedi şans işte...
aslında çalım atmıyor dikkat ederseniz rakip kendisini geçmesini sağlıyor,
:)enteresan taraftar kitlesiyiz...şu adam başka bir takımda olsaydı mahmut aksu ve ersun yanal'a söverdiniz,
neden bizde değil diye

Bence sen şakayı da aşmışsın.Biraz siparişe dönmüşsün.Ne ortasından bahsediyorsun.Adama kulp arıyorsan Gs maçındaki oyunundan dolayı kulpu kendinde ara bence.

Great White
17.03.2009, 18:57
O sırada yerde bnir GS li oyuncu gördüğünden olsa gerek centilmenlik yapmak amacıyla topu taça atmak isterken de o golü atmış olabilir..

Biraz zihnini açalım yerel medyamızın..

Hüseyin İlkin
17.03.2009, 18:59
Orada aslında orta yaptı diyen futbol ile yakından uzaktan alakasız biri olmalı normalde.

Aslında futbol ile yakından uzaktan alakası olmayan biri bile orada kaleye vurduğunu anlar ama neyse...

Eleştirin bakalım, sırada neler olacak merakla bekliyorum.

Onur Şeref
17.03.2009, 19:00
Orada aslında orta yaptı diyen futbol ile yakından uzaktan alakasız biri olmalı normalde.

Aslında futbol ile yakından uzaktan alakası olmayan biri bile orada kaleye vurduğunu anlar ama neyse...

Hüseyin bende merak ediyorum daha neyi eleştircekler.

Hüseyin İlkin
17.03.2009, 19:02
Denizde kum bunlarda eleştirecek konu bitmez. Bulurlar oradan buradan seçmeler şeklinde..

Sadullah KAPICIOĞLU
17.03.2009, 19:04
Tükürdüğünü yalamak zor tabi.. Ne biliyim yer yutarken gözünüzü kapatın burnunuzu kapatın iğrençliğini biraz azaltabilirsiniz belki, Belkide mönüsünün vazgeçilmezidir. "tükürdüğünü yalamak"

miaksoy
17.03.2009, 19:05
1.60 boyuyla 1.80 lik adamlari yerlerde surundurdu. adamlar sahayi paspasladilar resmen.

innocence
17.03.2009, 19:11
he orta yaptı gitti gol oldu var mı itirazınız yada var mı öyle orta yapabileniniz ?

hey ALLAH ım ortaymış/tesadüfmüş geçin bunları.adam süper bir gol attı.bilerek ve görerek.

orta falan yapmadı.zaten orta yapsa niye şut çekmedi derdiniz bu seferde

Mustafa Hazıroğlu
17.03.2009, 19:22
Orta yaptığını veya şut attığını mı tartışıcaz boru gibi attı işte ya.Alanzinhomuzuda kazandık bu maçtan sonra.Yattara ile birlikte neler yaparlar bu hafta.

ilhan
17.03.2009, 19:48
Keşke şu ortayı biraz dengeli yapsaydın da top 90'a girseydi. Sen orta yapmasını da bilmiyorsun yahu Alanzinho. :)

exelance
17.03.2009, 19:48

duygularıma tercüman oldunuz..
bence bu tartışmayı uzatmamak lazım..saçma bir görüş nasılsa..
alan iel yattaranın beraber oynamaları halinde prs gücünden mahrum kalacağımız kesin..
bunun önüne nasıul geçilir..
fikirleri olan?

Uğur Ö.
17.03.2009, 19:51
Boyu 1.59 ve her santimetresi futbolcu kokuyor alanzinho.
Benim icin gs maci performansi beklenen de erken gelmistir.
Büyük maclarda bunlari yapabiliyorsa gerisini siz düsünün.

1.59 yok etseydin evrrende alanı:)

poetricus
17.03.2009, 19:54
O sırada yerde bir GS'li oyuncu gördüğünden olsa gerek centilmenlik yapmak amacıyla topu taça atmak isterken de o golü atmış olabilir...

Biraz zihnini açalım yerel medyamızın..
Açalım be Soner;

Ne orta ne de şuttu. Topu, sol kanattan bindirme yapıp köşe göndere kadar gelen Çale'ye muz orta yapması için atacaktı. Ama adam hem solak hem beceriksiz olduğu için sağ ayağının içiyle arka tarafa göndermek isterken sol dışlıyla vurup gol attı.

Skandal resmen.

TheCrow
17.03.2009, 19:59
1.59 yok etseydin evrrende alanı:)

O golü attıktan sonra bir kaç santimi yerel medyada kalmış olabilir...

ilhan
17.03.2009, 20:07
Açalım be Soner;

Ne orta ne de şuttu. Topu, sol kanattan bindirme yapıp köşe göndere kadar gelen Çale'ye muz orta yapması için atacaktı. Ama adam hem solak hem beceriksiz olduğu için sağ ayağının içiyle arka tarafa göndermek isterken sol dışlıyla vurup gol attı.

Skandal resmen.

Hocam resmen skandal yahu. Orta yapmasını bilmeyen adama dünya para vermişiz. Adam orta yapıyor gol oluyor.:rolleyes: Buna bir çare bulmak lazım. Şut çekerse uzaya felan gitmesin sakın top? :confused:

NeoTs
17.03.2009, 20:16
Yav şu adamı övüp durmayın adam gol attıgı pozisyonda dengesini keybetmiş düşüyodu top yanlışlıkla ayağına çarptı gol oldu.Daha neyi tartışıyonuz

KUTADGU
17.03.2009, 20:29
Alanzinho daha çok dillere pelesenk olur, demedi demeyin.
Her yaptığı ya da her yapamadığı olay olacak.
Birileri hep pusuda duracak..

Yazık vallahi Trabzonspor'a.

İskender66
17.03.2009, 21:43
Adam maçın yıldızıydı. Yinede ilginç bir şekilde eleştiriler olmuş. Yok aslında gol için değil orta için vurmuşda falan filan. Yok artık dedim kendi kendime. Gülsem mi ağlsam mı bilemiyorum artık :)
İlla eleştirilecek bişey bulmak için bişeyler bulunuyor. Adam gol attı ve attırdı daha ne yapsın.

turkish0061
17.03.2009, 22:05
1 asist 1 gol bir macta Bu gorulmemis bir sey, alanzinho bize cok iyi geldi :)
hele o golu atisi Gslilar okuz gibi baktilar, Onlarda saskindilar, eh artik alanzinhoyu tanimislardir
Hep ilk 11de oynamasi lazim

turkish0061
17.03.2009, 22:17
Ya spiker okadar bagirdiki, ALANZINHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

hermann hesse
17.03.2009, 22:17
Adam iyi, güzel oynadı.
Ancak, Ersun Yanal'ın onu Yattara ile aynı ayda oynatacağını sanmıyorum. Çünkü Alanzinho da aynen Yattara gibi top ayağına geldiği zaman süper işler yapan bir oyuncu görüntüsü verdi. Top karşı takımdayken top çalayım veya rakip futbolcunun pozisyonunu bozayım düşüncesini göremedim. Teknik anlamda ikisinin oynamasının en uygun yolu Colman ın Selçuk un yerine çekilmesidir. Ki bu da Selçuk u yedeğe almak demektir. Ersun da bunu yapmaz. Anlayacağınız yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.

Öztürk Adem
17.03.2009, 22:21
Seneye cok seyler katacagı kesın. Ama sımdıden verım almaya calısmalıyız bu yetenektem :D

Mustafa Çolak
17.03.2009, 22:56
I Love You Alanzinho
http://img25.imageshack.us/img25/2264/alanzinho.png
http://img27.imageshack.us/img27/2696/alanzinho2.png
http://img23.imageshack.us/img23/8803/alanzinho3.png

pReN@_61
17.03.2009, 23:06
antep e de aynı tarifeyi bekliyoruz..

Bahtiyar Öztürk
17.03.2009, 23:06
bence alanzinho bu oyunu sürdürürse, sene sonu yattarayla vedalasiriz..

aurora
17.03.2009, 23:11
Alanzinho yu degerlendirmek için hala erken oldugunu düşünüyorum. Ancak Galatasaray maçında attığı golu şut değil orta olarak değerlendirenlerin şaka yaptığına inanıyorum. Şaka değilse bu korkunç bişe. Bizim camiamızda bu yorumu yapabilenler olduğu gerçeği 25 yıldır şampiyon olamamızdan daha korkunç birşey. Dehşet , olamaz bunlar ciddiyse bunlarla aynı camiadayız. Ne günah işledikde aynı saftayız bunlarlaaa

Dursun Kaplan
18.03.2009, 09:06
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_247439_18FAN4ALANZINHO-C-B.jpg

Bu foto gsye çaktığı an. :p

'Büyük' kazanç!

Boyu en büyük eleştiri noktası oldu, ‘tutmaz´ denildi. Ama Galatasaray´a karşı nefis bir gol attı, asist yaptı. Alanzinho tribünlerin yeni sevgilisi olmayı başardı.

Stabaek’ten devre arasında 4 milyon Euro bonservis bedeliyle alınmasının ardından gözler ona çevrilmişti. Oynadı, ‘Bu mu?’ denildi, oynamadı, ‘O kadar para verildi, niye yedek?’ diye soruldu. Teknik heyet ve yönetim hep arkasında durdu, ‘patlayacak’ dedi... Ve ‘küçük dev adam’ Alanzinho Galatasaray’a patladı.
1 gol 1 asist yaptı, umut saçtı. 280 dakikalık performansı ile ilgili olarak Brezilyalı’yı FANATİK yazarları yorumladı...

Daha da iyi olur
Alanzinho, transfer edilmesini isteyenlerce önem verilen bir oyuncu. İzlediğimiz kısa görüntüleri bu önemi hak edecek düzeyde olduğunu gösteriyor olsa da, birçok maçtan elde edilen pozisyonların bir cd’ye sığdırılıp, her oyuncunun üst düzey gösterilebileceği gerçeğinden hareketle, genel yargının oluşmasını zamana bırakmıştık. Son haftaya kadar şansını iyi kullanamamıştı. Nedeni, Norveç Ligi takvimi gereğince sezon başı yüklemesini almamış olması gösterildi. Bu açıklama bazı çevreleri tatmin etmemiş olacak ki, “4 milyon Euro’luk hayal kırıklığı” gibi kaygılı eleştirilerin yanı sıra, “Bu boy bu parayı etmez!” gibi alaycı yakıştırmalara da muhatap oldu. Konya maçındaki performansı, “bu oyuncu bu performansıyla kurtarıcı olmaz” dedirtse de, taktik antrenmandaki performansı, yargımızı, “sürecin hızlanacağı” şeklinde değiştirmişti. Tekniği için ilk günden olumlu düşünüyor, “tek eksiği güç” diyorduk. Belli ki onu da kazanmaya başlamış.
Ergun ATA
eata@fanatik.com.tr (eata@fanatik.com.tr)

Bir tek eksiği var!
Topa hakimiyeti, topu saklama yeteneği, adam geçmedeki hüneri ve çabukluğu bir çırpıda farkedilecek derecede etkileyici. Özellikle cepheden onu karşılayacak savunma oyuncularının işi çok zor. Yani Alanzinho’yu karşıdan savunduğunuz zaman onunla 180 derecelik açıyla göz temasına girdiğinizde Brezilyalı’yı bir daha görmek için arkanıza bakmanız gerekecektir. Oyuna konsantrasyonu da iyi, maçtan kopmuyor. Goldeki vuruş ustalığı, görüş açısının kendisini zorlamasına rağmen mükemmel olarak nitelenebilir. Bunlar sambacının artıları. Futbol sahalarında ender görülür derecede ‘ufak-tefek’ olması ise dezavantajı. Modern futbolda kendi elinde olmayan bir nedenden ötürü rakiplerine karşı biraz eksik kalıyor. Fiziki dezavantajı
eğer sahadaki performansını gölgelemezse Trabzon’a renk getireceği muhakkaktır.
Kaan BORA
kbora@fanatik.com.tr (kbora@fanatik.com.tr)

Bakış açıları...
‘Maliyet-santimetre’ hesabının bir futbolcu değerlendirmesini sağlıklı kılmayacağı inancındayım. Elbette ki, her alan için ideal ölçüler sıralanabilir ama futbolun tek önceliği ‘boy’ olmasa gerek. Üstelik Alanzinho da stopere sevdalanmış ya da kaleciliğe heves etmiş bir arkadaş değil. Ayrıca Gökdeniz ve veliahtı ilan edilen Barış ‘kapı gibiydi’! Onlar kapı olacak değil, kilidi açacak anahtar vaziyetindeler. Boş alan bulan, işe yarayan yerlerde çalım atan, isabetli top kullanan, son vuruşu nefis olan bir Alanzinho vardı Galatasaray maçında. Artık Alanzinho’nun etinden sütünden faydalanılmalı. En azından, “Hedefim Brezilya Milli Takımı” diyor, saklanmıyor, oynamaya çalışıyor. Kapı gibilerine ve yalan yabancılara nispet!
Serhat DEMİRTAŞ
sdemirtas@fanatik.com.tr (sdemirtas@fanatik.com.tr)

asilhamsi
18.03.2009, 09:47
Yav şu adamı övüp durmayın adam gol attıgı pozisyonda dengesini keybetmiş düşüyodu top yanlışlıkla ayağına çarptı gol oldu.Daha neyi tartışıyonuz

:D:alkış::alkış::D:alkış:

ben Alan la konustum.Bizim takım tüm hatlarıyla ileride olduğu için kontra atak yememek için topu dışarı atmak istemiş.Öyle söyledi...

Bu golü lincoln,alex,tello atsa ulusal medya bir hafta konuşurdu.Yerel medya da bak biz ne kadar kötü yabancu alıyoruz diğer takımlar neler alıyor diye ballandıra ballandıra anlatırlardı...

HEP DESTEK TAM DESTEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Lancet_61
18.03.2009, 09:52
Adam iyi, güzel oynadı.
Ancak, Ersun Yanal'ın onu Yattara ile aynı ayda oynatacağını sanmıyorum. Çünkü Alanzinho da aynen Yattara gibi top ayağına geldiği zaman süper işler yapan bir oyuncu görüntüsü verdi. Top karşı takımdayken top çalayım veya rakip futbolcunun pozisyonunu bozayım düşüncesini göremedim. Teknik anlamda ikisinin oynamasının en uygun yolu Colman ın Selçuk un yerine çekilmesidir. Ki bu da Selçuk u yedeğe almak demektir. Ersun da bunu yapmaz. Anlayacağınız yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.

teknik anlamda en akıllı şey gökhanı kesmek...hem ortada basma gücümüz azalır diyorsunuz hem de selçuk çıkıyor..ilginç:rolleyes:

Serdær
18.03.2009, 10:34
Adam iyi, güzel oynadı.

Tek forvet oynayadığımız zaman Yattara ve Alanzinho'nun defans gücü açısından çok fazla sıkıntı çekeceğimizi zannetmiyorum.

Kaldı ki Yattara genel olarak defansa da gelen bir oyuncu.

Cem Balcı
18.03.2009, 10:35
bunu başlangıç olarak sayıyoruz...inşallah daim olur...

boş adam değil...

S@K@RON_61
18.03.2009, 10:39
En ii oyununu oynadı şimdiye kadar daha ii performansınlarını bekliyoruz

bordo61
18.03.2009, 10:49
Gol atınca stattaki spiker ismini okuyana kadar yoruldu

trab61
18.03.2009, 13:24
speedy gonzalez demedik bosuna adama. calim atarken sanki ferarri geciyor yanindan rakibin. oyle gorunuyor. insallah boyle devam eder. bence yattara alanzinho ve gokhan oynamasi lazim.

ismail çakmak
18.03.2009, 13:34
Bu foruma yeni üye oldum ve iyide TS liyim siz şakamı yapıyonuz yoksa ciddimisiniz anlamadım

orta yapmış yok düşerken topa vurdu

BENDE DİYORUMKİ NEDEN YILLARDIR TRABZONSPORUM ŞAMPİYON OLAMIYO

Great White
18.03.2009, 13:36
Ney yenisi, bir seneden fazla olmuş sen üye olalı be İsmail kardeş:)

Bu arada hepimiz ciddi ciddi Alanzinho' nun orta yaparken yanlışlıkla o golü attığını düşünüyoruz;)

Yerel basınımızın aksine:))

Yunus Emre SEYHAN
18.03.2009, 13:37
Ali Kemal Denizci : Biz boyunu eleştiriyorduk. Parayı Fizik gücü ile karşılaştırıyorduk. Ayağını yere sağlam basmıyor. Rahat adam geçebiliyor. Ts'ye lazım bir oyuncu

Great White
18.03.2009, 13:39
Ali Kemal Denizci : Biz boyunu eleştiriyorduk. Parayı Fizik gücü ile karşılaştırıyorduk. Ayağını yere sağlam basmıyor. Rahat adam geçebiliyor. Ts'ye lazım bir oyuncu

Bu ne yahu:S

Hiç savunma yapmasa daha iyiydi Ali Kemal Hocamız..

Sadece boyunu eleştirmişmiş..

Sanki 1,85 lik kız verecekler Alanzinho' ya:))

ismail çakmak
18.03.2009, 13:47
avni aker'de büyü mü?? öyle birşey olsa 5-6 puan öde olurduk şimdi..

-alanzinho'luk hakemler mi?? adam 3-4 kere faul ile durdurulda, hakem devam verdi, ondan sonra rakibin kendisini düşüremeyeceği kadar hızlı çalımlar atmaya başladı...

rakiplerde olsa ne yorum yapacağımızı şaşırırız, elimizde olunca şişirmeyelim, abartmayalım.. ne abartması adam süründürdü, birbirine urdurdu geselileri, daha neyin abartması..?[/quote]

AYNEN KADILIYORUM Hakemin hakemliğine inanmadı daha hızlı çalım atmaya başladı bende maçta aynısını söledim

Orhan Aydın
18.03.2009, 13:56
ilk çıktığı maç olan ankaraspor maçında stattaydım gs maçındaki oyunu daha başlangıç çok daha iyi olacaktır.zamanla

ismail çakmak
18.03.2009, 14:09
Bugün okulda her köşe başı muhabbetinde geçen mevzu Alanzinho'ydu:D

Adam ne iz bırakmış insanlarda.Türkiye ligine , bu kadar dar alanda bu kadar rahat adam geçen ve ivmelenen oyuncu gelmedi izlediğim kadarıyla.Adamı karşılayan rakibi kendisini geçerken göremiyor.Top tekniği , bilekleri , hızı herşeyiyle gerçek bir yıldız.

Ben bu adamın notunu Ankaragücü maçında vermiştim ya neyse:)[/quote]

Evet birde 2 metre karede bir oyuncuyu geçti birinin sağından attı solundandan geçti diğerini tekrar geçti baska bunu yapacak topcu varmı bilmem ben bir daha izlemek istiyom o nu yapabilen arkadaşlar varsa youtube ye atsada izlesek

hatice_61
18.03.2009, 15:04
ya bu çocuk süper ya helal olsun sana ya ne güzel goldu ole ben çok büyük ışık görüyotum

Harun_ayar_ts
18.03.2009, 15:29
alanzinhOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:alkış:

ismail çakmak
18.03.2009, 16:39
Great White;2069988]Ney yenisi, bir seneden fazla olmuş sen üye olalı be İsmail kardeş:)

Bu arada hepimiz ciddi ciddi Alanzinho' nun orta yaparken yanlışlıkla o golü attığını düşünüyoruz;)

Yerel basınımızın aksine:))[/quot
Evet bir yıl oldu isim alalı ama hiç girmedim buraya ilk tefa girdim o manada söledim ayrıca o gölü yanlışlıkla atığını düşünenlerin düşünebildigini sanmıyorum:ts:

Osman Yavuz
18.03.2009, 22:24
Çok yakında Alanzinho'nun galatasaray maçı videosunu sizlerle paylaşacağım.:)

Osman Yavuz
18.03.2009, 22:45
_venRzGjGBU&feature=channel_page

Öztürk Adem
18.03.2009, 22:45
Sımde daglara taslara sıgdıramaz oldular adamı :( anlamadım gıttı ben bu dunyayı

Ömer SEVİNÇ
19.03.2009, 00:17
Ne goldü be.

Colakoglu
19.03.2009, 00:38
Acayip sevindim böyle bir cikis yapmasina,bir yattaramiz daha oldu ama insallah yattara bazi sacmaliklarindan vazgecer ve beraber oynarlar,ikisininde formda oldugu bi maci düsünemiyorum :D

İHTİLALL
19.03.2009, 13:52
Şota ve Szymek'le birlikte Trabzon'a gelen en iyi yabancılardan biri olduğunu düşünüyorum.Yattara ile mukayese bile edilmez,çünkü hatırlayın Yattara bize geldiğinde Antwerp'ten kovulmuştu,bunu ise çok zor sattılar.Tekniğini Tayfun,Umut,Hüseyin gibi oyuncularla kıyaslayınca daha net anlaşılıyor.

sifuni
19.03.2009, 15:50
insallah kalitesini ve etkisini bu Sampinluk yolunda gösterir ve itici bir güc olur

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 16:06
@Osman YavuzVideoyu göremiyorum. :S

Hüseyin İlkin
19.03.2009, 16:08
Kazım, YoutubeJacker'i yükle sorun kalmaz. Google'a yaz çıkar direkman program..

Samet Yildirim
19.03.2009, 16:25
Güzel bi video sagol...

Colakoglu
19.03.2009, 16:29
Yattara ile mukayese bile edilmez,çünkü hatırlayın Yattara bize geldiğinde Antwerp'ten kovulmuştu,bunu ise çok zor sattılar.

Bence 2 sinin oyun anlayislari ve tarzlari farkli,yattara isin sov kismina kaciyo ve basarilida oluyo ama alanzinho direk kaleye giden bi tip,önüne gelene cok kolay calimlar atiyo ve bundada cok basarili ve cok hizli adam gecme özelligine sahip.Alanzinhonun katkilari,katacaklari,ve yetenekleri tartisilmaz ayrica istikrarlida olmasi beni cok sevindiriyo fakat ayni takimda oynayan futbolculara kiyaslamaktan yana degilim bence zarar verebilir.

Cafer Bulur
19.03.2009, 16:31
Osman yavuz kardesim video icin tesekkürler.
Bu adam buram buram futbolccu kokuyor.
Getirenden Allah razi olsun.

Onur Civelek61
19.03.2009, 16:33
İnşallah kötü oynadığında yerin dibine sokulmaz:) Başarının devamını dilerim Alan:)

AYYILDIZ
19.03.2009, 16:59
Stadda herkes çok beğenmişti tvden de izleyince gerçekten çok iyi oynamış tekniği mükemmel çok iş yapacak bizde bu hafta yattara ile oynarsa sağlı sollu dağıtırlar.

Uğur Ö.
19.03.2009, 17:13
_venRzGjGBU&feature=channel_page
videoyu göremiyoruz link verebilirmisin

Hüseyin İlkin
19.03.2009, 17:16
Ktunnel linki (http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/32a0a088903505c6f836854298273201bad94bd62efa551d82 80f34748e1c4d24b1e6f04436afdd215847).

Youtube linki (http://www.youtube.com/watch?v=_venRzGjGBU).

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 17:28
Çok teşekkürler Hüseyin. :)

İskender66
19.03.2009, 17:31
Konuyla direk alakası yok belki ama yeri gelmişken söyleyim belki bilenler çoktur. Ben youtubejacker-3 kulanıyorum. youtubejacker3'ü yükleyin. Mükemmel bir program. Hem youtube açılıyor hemde engellenen her siteyi bu program sayesinde açabiliyoruz. Bu programın içine engellenen sitenin adını ve ip nosunu yazmak yeterli :)

fetih aydın
19.03.2009, 17:34
Video çok güsel olmş yapanın eline sağlık...:)

Terzioğlu
19.03.2009, 17:52
Video cok güzelmis tesekkürler. Speedy Gonzales lakabi tam uymus bu arada.

leventturksoy
19.03.2009, 17:55
Bence 2 sinin oyun anlayislari ve tarzlari farkli,yattara isin sov kismina kaciyo ve basarilida oluyo ama alanzinho direk kaleye giden bi tip,önüne gelene cok kolay calimlar atiyo ve bundada cok basarili ve cok hizli adam gecme özelligine sahip.Alanzinhonun katkilari,katacaklari,ve yetenekleri tartisilmaz ayrica istikrarlida olmasi beni cok sevindiriyo fakat ayni takimda oynayan futbolculara kiyaslamaktan yana degilim bence zarar verebilir.

dostum alan son macta gordum gokdeniz gibi ama daha iyi calım atıyor gokdeniz suratiyle geciyordu alan hem suratli hem teknik biraz daha form tutarsa cok iyi olur

Uğur Ö.
19.03.2009, 18:41
güzel videomuş kalitesini bir kez daha anladım ve birda bu samanyolundaki programda alana kötü fubolcu (takım için) ariel ortega gibi dediler çok teknik dediler ne zaman ne yapacağını kimse anlayamaz dediler ve takım onu sevmez dediler.İnşallah yanılmışlardır

oguzhann
19.03.2009, 18:43
bu uşağa laf edenle şimdi nerelerdeler? aynen devam

Mollasalihoğlu
19.03.2009, 19:01
Alanzinho alır almaz rakip kaleyi düşünüyor, kale ile arasında adam varsa onu da geçiyor mecburen..
Yattara ise daha ziyade geçmek için adam arıyor öncelikle :)

Lancet_61
19.03.2009, 19:05
yukarıdaki videoda forvetlerimizin gs savunması gibi oynadığı gayet net gözüküyo maşaallah..1.50 lerde dikkat edin umutla gökhana..alan acaba bizi de çalımlayıp gol atabilir mi diye bakıyolar galiba

Yunus Emre SEYHAN
Alanzinho, Sadece sol tarafta oynayamaz. Serbest oynamalı. Zaten öyle oynuyor. 10 numara görevi görebilir.. İlk geldigi gün "Alex'i alt edeceğim." Demişti. Alanzinho oyundayken Yattara'yıda rahatlatır.

miaksoy
Galatasaraylilari maymuna cevirmis resmen. Videonun 2:08. dakikasinda iki gsliyi birbiriyle tokusturmus. cok guldum:)

Berk
19.03.2009, 19:11
Gol muhteşem, teknik muhteşem, çalımlar muhteşem, paslar muhteşem, video muhteşem.Daha ne?:)

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 19:12
Daha ne si mi var ?

Maaşallah demeyi unuttun. :)

28TS61
19.03.2009, 19:13
Şota ve Szymek'le birlikte Trabzon'a gelen en iyi yabancılardan biri olduğunu düşünüyorum.Yattara ile mukayese bile edilmez,çünkü hatırlayın Yattara bize geldiğinde Antwerp'ten kovulmuştu,bunu ise çok zor sattılar.Tekniğini Tayfun,Umut,Hüseyin gibi oyuncularla kıyaslayınca daha net anlaşılıyor.

burda takildigim yer:

çünkü hatırlayın Yattara bize geldiğinde Antwerp'ten kovulmuştu

neden kovuldu? aciklayabilirmisin. hepimizi bilgilendirmek adina.
ben öyle bisey oldugunu hatirlamiyorum.
yattarayi normal bir sekilde transfer ederek aldik.

Emirhan Makul
19.03.2009, 19:15
Yattara gerçekden kuvularak mı geldi ?

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 19:17
Hayır yahu ne kovulması ?

Yok öyle birşey.

Onur Civelek61
19.03.2009, 19:18
Video için teşekkürler.Bu haftada bi video yaparsınız:)

Mollasalihoğlu
19.03.2009, 19:18
200-300 bin dolar vs bonservis ödemiştik diye biliyorum, kovulma vs yok..

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 19:21
150 bin dolar bonservis bedeliyle aldık, kovulma diye bir durum yoktu diyerek, izninizle noktayı koymak istiyorum.

Alanzinho' dan devam edebiliriz.. :)

İlker ToSun
19.03.2009, 19:38
pazartesi günü iki fb linin alanzinho tartışmasına şahit oldum, fb1 ve fb2 diyelim biz onlara :) çünkü ben de kendilerini tanımıyorum ama alanzinho lafı olunca biraz kulak kabarttım :)

fb1 : lan olum gördün mü ts deki alanzinho yu
fb2: hee gördüm
fb1: napcaz olum biz bu adamı?
fb2: nesi var ki abi?
fb1: görmedin mi adam neler yaptı?
fb2: 1 gol attı 1 de asist yaptı kardeşim abartılacak ne var?
fb1: daha ne yapsın ayı !!!

gs maçındaki futbolunla rakiplere korku saldın, umarım tek maçlık bir patlama olarak kalmaz ve yattara ile birlikte ( şans verilirse tabii ) ligin tozunu atarsınız.

sevdik seni Alan

oulcan_ts
19.03.2009, 19:41
150 bin dolar bonservis bedeliyle aldık, kovulma diye bir durum yoktu diyerek, izninizle noktayı koymak istiyorum.

Alanzinho' dan devam edebiliriz.. :)

iyi yapdın iyi yoksa iyice uzardı bu :)

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 19:49
@İlker TSN

Fb' li işte. Her Fb'linin yarısı futboldan anlar, diğer yarısı anlamaz. :rolleyes:

@oulcan_ts

Eyvallah.

genç61
19.03.2009, 20:30
insallah boyle devam edersin ama tam bir sey anlamadım senden
insallah daha iyi olursun verilen paranın hakkını verirsin bize hadi bakalım

unique
19.03.2009, 22:29
Bu adam önümüzdeki bir kaç yıl Türk futboluna damga vuracaktır.

Ahmet Faruk
19.03.2009, 22:54
Sadece teknik değil, ayrıca çok da zeki bir oyuncu...
Zekasının zekatını bizim Gökhana verse şampiyon olabiliriz bu sene..

Colakoglu
19.03.2009, 23:18
Zekasının zekatını bizim Gökhana verse şampiyon olabiliriz bu sene..

:D :D bu nasil yorum ya :D :D

Kazım Uzunboy
19.03.2009, 23:24
Bence çok zekice ve doğru bir yorum. :)

NeoTs
19.03.2009, 23:45
:D :D bu nasil yorum ya :D :D
Burasi BMN boyle yorumlara şaşırmıcan:D:alkış::alkış::D

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 10:40
Alanzinho maç eksiklerini giderdi . Bundan sonra yattara colman alanzinho 3 lüsü şov yapar diye düşünüyorum

poetricus
20.03.2009, 11:11
Alanzinho maç eksiklerini giderdi . Bundan sonra Yattara, Colman Alanzinho 3'lüsü şov yapar diye düşünüyorum
Henüz gidermedi. Ersun Hoca'nın kendisi için yaptığı çok özel bir programla çalışıyor. GS maçından sonra Hoca'yla görüştüğümde söylediği şey: "Gelecek seneyi bekleyin!" oldu.
Bu bücürde daha neler var, neler?

aurora
20.03.2009, 11:12
Gs maçındaki performansı kumaşının çok iyi olduğunu gösterdi. otobüs gibi adamların yanında kıvrılarak geçen küçük bir spor araba gibiydi. Ancak direksiyonu önüne kırarak durdurabildiler. Ama hakem 8/8 hatayı görmedi.

Serap
20.03.2009, 11:16
yattaranın hasta oluşu sana yaradı,hade bakalım seni hep 90 dk sahalarda görmek isteriz :)

Orhan Aydın
20.03.2009, 11:53
antep maçındada aynı oyunu oynasın 3 puan bizim

efekaptan
20.03.2009, 11:57
şimdi düşünün birde bu adam alınmış olmasaydı devre arasında yattarada oynayamadı gs maçında alanzinho da yok.acaba gol atabilirmiydik gökhanla umutla ??

Great White
20.03.2009, 12:04
şimdi düşünün birde bu adam alınmış olmasaydı devre arasında yattarada oynayamadı gs maçında alanzinho da yok.acaba gol atabilirmiydik gökhanla umutla ??

Ben maçı izlerken ve skor 1-2 durumundayken yanımdaki Selman' a "Bu maçta gol atacaksak ya gene Alanzinho atar ya da ortasahadan herhangi biri" demiştim vallahi:)

trab61
20.03.2009, 12:04
elestiren herkes renk oldi galiba??

RaİSTLİN610
20.03.2009, 12:50
ya antep macı riskli insallah atar ne diyelim hayırlısı

Ahmet Faruk
20.03.2009, 13:47
Messi gibi adam hee :)
Nazar değmesin.

Bence Yattaradan daha farklı bir oyuncu. Yattara çizgiye inip adrese teslim ortalar yapıyor, Alanzinho içeriye kat edip güzel arapaslar şutlar çıkartıyor...

Güzel oldu, güzel...

worldmaster
20.03.2009, 15:17
Yattara dan sürekli içeri katetmesi isteniyordu,al işte Yattara nın içeri katedeni...

Çetin Can
20.03.2009, 15:39
uğurlu rakamı 7 olan ve 7 numaralı formanın sezon boyunca hiç oynamadan gönderilen abdülaziz solmaz (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=abd%c3%bclaziz+solmaz) tarafından doldurulması sebebiyle 25 numaralı formayı giyen (2+5=7), takımındaki 7. maçının 7. dakikasında ilk golünü atan futbolcu.

bu sezonu 7 golle bitirirse sürpriz olmaz. onun uğuruna 7 gelir mi acaba?

sözlükte gördüğüm bir yorum buna hiç dikkat etmemiştim 7. maçında 7. dakikada gol...

Tolunay Abdioğlu
20.03.2009, 15:54
Güvenimi boşa çıkartmadı :)
Helal olsun..

Alihan Ertürk
20.03.2009, 15:56
alanzinho'yu siz bundan sonra görün , bakın neler yapacak..

Cafer Bulur
20.03.2009, 16:00
Gs macindaki performansi beni ilerisi icin cok umutlandirdi.
Yarinki macta alanzinho dan cok seyler bekliyorum.
Deplasmanlarda alanzinho nun daha etkili olabilecegine de inaniyorum.

Ozzy
20.03.2009, 16:00
Geldiğinde haksız yere çok kötü eleştirilere maruz kaldı.Ben kaale almadım kaldıki Alanzinho kaale alsın.
İnşallah performansını daha da artırır ve yine jeneriklik goller izletir bize.

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 16:24
alanzinho artık uyum sürecini atlattı . bundan sonra yerlerde yatmayacak inşallah

asilhamsi
20.03.2009, 20:13
huseyin---selçuk
yattara----colman---alanzinho
gökhan

şu düzende bir çıksak hem alan hem gökhan hem de colmanda çok iyi verim alırız.En azından santraforlar birbirini bozmaz...colman ve alan gs macındada görüldügü üzere süpriz gol atabilirler.

pReN@_61
20.03.2009, 20:18
Parçala Alan parçala !

Kadir
20.03.2009, 20:21
Yarın şova devam diyorum Alanzinho :)

irfan61
20.03.2009, 22:19
sözlükte gördüğüm bir yorum buna hiç dikkat etmemiştim 7. maçında 7. dakikada gol...Ayrıca uğurlu numarası 7.:)

onur-ts
20.03.2009, 22:45
Alanzinho...süpersin.yarın görevin belli.hallet..:D

HALİT KARAKAŞ
21.03.2009, 06:54
Resitale devam

http://www.fotomac.com.tr/2009/03/21/im/50A8A54110A890499D334279x.jpg

Hazır olmayan Yattara'nın yerine ilk 11'de oynayacak Brezilyalı, "Yine golümü atarım" iddiasında bulundu.

Gözler onda
Trabzonspor bugün Gaziantepspor ile zorlu bir karşılaşmaya çıkarken, gözler Alanzinho'da olacak. Galatasaray derbisinde 1 gol, 1 asist ile oynayan ve taraftara resital sunan Brezilyalı futbolcu, hazır olmayan İbrahima Yattara'nın yerine 11'de sahaya çıkacak.

Kilit adam
Teknik direktör Ersun Yanal'ın Gaziantepspor karşısında en büyük kozu olacak Alanzinho, mücadele öncesindeki iddialı konuşmalarıyla da dikkat çekiyor. Brezilyalı futbolcu, "Üzerimdeki baskıyı kırdım. Yine golümü atacağım. Kendime güveniyorum" diye konuştu.

peker61
21.03.2009, 09:41
Çak bi tane daha alem topçu görsün :D

Sümeyye Şahin
21.03.2009, 09:45
göster kendini yine ...

oguzhann
21.03.2009, 10:00
yattara ile beraber oynadığını görmek dileğiyle...

güneyli
21.03.2009, 10:40
ALan oynarken diğer oyuncularımızda alanı izlemesinler.G.s maçında bir ara öyle oldu.Alana ayak uydurun.

Harun-61
21.03.2009, 10:41
Yarın şova devam diyorum Alanzinho :)

Sov olmasada 1-2 asist bekliyorum :alkış:

poetricus
21.03.2009, 11:28
İnşallah "orta yapmayı" öğrenemez de bugün yine gol atar.

ilhan
21.03.2009, 11:36
İnşallah "orta yapmayı" öğrenemez de bugün yine gol atar.

İnşallah bol bol orta yapar hocam. Şöyle doksana doğru. :)

Şuayip Aydın
21.03.2009, 12:14
İnşallah bol bol orta yapar hocam. Şöyle doksana doğru. :)
aynen yaw bizimkiler hic bir sey bilmiyorsa arka tarafa alanzinho calişsınlar macı kesin alırız bu macta en az 3 gol bekliyorum alanzinho dan

tuncay1984
21.03.2009, 12:16
alanzinhoooooo
diye spi9kerin sesini duymak istiyorum hadi kocum

corleone
21.03.2009, 12:28
bir maç izleyip yerin dibine soktuk sonra bir maçta göklere çıkarıyoruz, bence bu adamdan ancak seneye faydalanabiliriz

Oğuzhan Fidan
21.03.2009, 12:42
alanzinho bu maçta yaranzinho olucak başarılar ;)

güneyli
21.03.2009, 12:43
bugün bir penaltımız olacak gibi.Alan alacak penaltıyı.Atar mıyız diye düşünüyorum.Ağır antep defansını düşününce...

Orhan Aydın
21.03.2009, 12:44
Gs maÇindakİ performansi TALANzinho olmasında ne olursa olsn:D

Yunus Emre SEYHAN
21.03.2009, 13:49
Hakem adam gibi maç yönetirse cok duran top kazandırır.

Muhammet*
21.03.2009, 13:57
gool bekliyoruz

Atakan
21.03.2009, 14:00
Hadi Alanzinho.Sana güveniyoruz.Bugün göster kendini herkese.

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 17:29
Çıkmayı haketmedi.

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 17:30
Çıkan adam sen olmamalıydın.

Yahu adam gol hazırlama ihtimali olan, atma ihtimali olan, geçen hafta iki golünde direk katkısı olan adam. Bu adam niye çıkartılır. Anlamadım..

mizah
21.03.2009, 17:35
bu adami küstürecekler.. neden sürekli cikarirlar anlamis degilim..kararidi dogru bulmuyorum ersun yanalin..

Uğur Ö.
21.03.2009, 17:46
yazık yahı bukadar futbol bilmeyenlerin içersinde sen yedek düştün ya ne diyeyim.Bir serdar bali böyle diyor alantakımı bozdu yenen takımı bozdu diyor.Ulan sanki eze eze bir maç yendik bütün galibiyetler zar zor şans maçları serdar bali bırak bu işi

Berk
21.03.2009, 17:50
Suç aranacak en son kişi.Moralini bozma Alan, lazımsın bize..;)

gustavo_colman
21.03.2009, 17:51
ya ben bu ersun hocayı anlamıyorum alanzinho-yattara bari 45 dk oynatsaydın

ÜNAL
21.03.2009, 17:54
Alanzinho formunu kaybetmediği sürece kral yaparız onu.:)

Özge
21.03.2009, 17:54
Zaten doğru düzgün top gelmemişti.O kadar erken çıkmaması lazımdı.En azından Yattara'yla birlikte oynamalıydı.

Ahmet Pulusoğlu
21.03.2009, 17:57
Yok abi adam inat etmiş ikisi bir arada oynarsa galip felan geliriz endişe var.. Yine Her zamanki Ersun Yanal İlk yarının lideri 2. yarının çöken takımı..

leavemealone
21.03.2009, 17:57
Ersun hoca ahhh ahhhhh neden cikariyorsun su adami yaa ...

unique
21.03.2009, 18:14
Madem Yattara-Alanzinho beraber oynamayacaktı neden aldırdın Hoca bu adamı?

Samet Yildirim
21.03.2009, 18:33
begenmedim ama oyunda alinmaz yahu...

Kadir
21.03.2009, 18:36
Alan'ı ne diye çıkardı anlamadım ?
Alan Yattara ikilisinin beraber oynadığını göremeyeceksek batsın bu dünya .

TS-Tiryaki
21.03.2009, 18:38
Hoca gökhan umut ikilisinden birisini alsa "niye forveti cikariyorsun zaten yeniliyoruz" derlerdi. Eee kimi cikartacak hoca???

Sencer Bulut
21.03.2009, 18:47
acıkcası ben selcuk inan yattara degisikligi bekliyordum ama hoca bir türlü yattara alanzinho oynatmıyor...

cınar#7
Hoca gökhan umut ikilisinden birisini alsa "niye forveti cikariyorsun zaten yeniliyoruz" derlerdi. Eee kimi cikartacak hoca???
kimsenin böyle birşey diyeceğini zannetmiyorum,umutla gökhanın hali ortadayken..

Kadir

Biz zaten forvetsiz oynuyoruz .

TS-Tiryaki
21.03.2009, 18:51
Biz zaten forvetsiz oynuyoruz .

"Ersun istifa, birak bu takimin yakasini" diyenler böyle düsünmüyor.:)

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 18:53
Dakika 45'ten beri düşünüyorum, hala çıkmasına geçerli bir sebep bulamıyorum.

Harun CAN
21.03.2009, 18:54
3.dakikada gol yedikten sonra sahasına kapanan bir antepe karşı alanzinho nun birşey yapamayacağı belli oldu ama sorun şu ki ersun yanal alan ı mantıki düşündüğü için değil< ezberden ve dahası çözüm üretecek düşünce yapısı olmadığı için kolay yolu seçip oyundan aldı..

İskender YILMAZ
21.03.2009, 19:02
Sözleşmesinde ' Yattara'yla beraber oynayamaz!! ' diye bi madde var sanırım ..

Uğur Ö.
21.03.2009, 20:21
alan-yattara-colman şunları bir 90 dk seyretmeden ölmek istemiyorum

bladeemre
21.03.2009, 21:10
trabzonsporun en büyük futbolcusu olacak bu adam colmanla beraber

Nihat Güneş
21.03.2009, 21:23
Ersun hoca 2250 dakika Gökhan Umut ikilisine sabrediyor ama bugünkü maçta 45 dakaika alan e sabredemiyor bravo ersun hocam bravo!

Cafer Bulur
21.03.2009, 21:27
Bugün takimdan adeta ayri oynadi alanzinho.
Ben özellikle ilk yarida diger futbolcularimizin alanzinho nun varligindan haberleri varmiydi merak ediyorum.
Gecen haftaki futboldan sonraki alanzinho nun verimsizligini tamamen takimin kötülügüne baglamak lazim.

güneyli
21.03.2009, 22:04
Maçta ilk yarı diğer oyuncularımız topu göremediler ki alanı görsünler.Herkes antepin oyununu izledi.rezil bir durumdu..

oguzhann
21.03.2009, 22:38
takım olarak kötü oynanan bir oyunu herhangi bir oyuncunun üzerine yıkmak yanlış olur.neler yapabileceğini biliyoruz alanzinhonun

irfan61
21.03.2009, 22:54
Maçta ilk yarı diğer oyuncularımız topu göremediler ki alanı görsünler.Herkes antepin oyununu izledi.rezil bir durumdu..:alkış::alkış: Aynen dediğin gibi abi ilk yarı bizden kimse topu göremedi onun için Alan da etkisiz kaldı.

Hüseyin İlkin
22.03.2009, 02:28
Soldan Alanzinho, sağdan Yattara, ortadan Colman'lı bir ofansif yapıyı görmek istiyorum. Bu hafta kafamda hep bu yapı vardı. Sahaya bu yapının çıkmayacağını bile bile. Ama artık Belediye maçında bu yapının temelleri atılmalı. Bakalım neler oluyor. Görelim bir. Ben sonuçların çok iyi olacağını düşünüyorum. En azından denemekten zarar gelmez.

28TS61
22.03.2009, 04:33
alan-yattara-colman şunları bir 90 dk seyretmeden ölmek istemiyorum

Soldan Alanzinho, sağdan Yattara, ortadan Colman'lı bir ofansif yapıyı görmek istiyorum. Bu hafta kafamda hep bu yapı vardı. Sahaya bu yapının çıkmayacağını bile bile. Ama artık Belediye maçında bu yapının temelleri atılmalı. Bakalım neler oluyor. Görelim bir. Ben sonuçların çok iyi olacağını düşünüyorum. En azından denemekten zarar gelmez.

bende 3ünü bir arada görmek istiyorum ilk 11de.
bunun icin gökhan ünalin yedek oturmasinin gerekli oldugunun düsüncesindeyim.
maclara alanzinho-colman-yattara, tek forvet olarak umut

cem arin
22.03.2009, 04:45
3.dakikada gol yedikten sonra sahasına kapanan bir antepe karşı alanzinho nun birşey yapamayacağı belli oldu ama sorun şu ki ersun yanal alan ı mantıki düşündüğü için değil< ezberden ve dahası çözüm üretecek düşünce yapısı olmadığı için kolay yolu seçip oyundan aldı..

su yazdigina "hadi leeen" dersek biz suclu oluyoruz!
ezber kelimesinin anlamani biliyor musun dersem kabadayilik yapacaksin ancak yine de söylemek istiyorum alanzinho kac macta ilk onbirde oyuna baslayip ilk yari sonunda oyundan alindi da bu oyuncu degistirme durumu birden ezber oldu!

Uğur Ö.
22.03.2009, 11:11
ŞİRİN BERBERİN YAZISIAt boğuldu

Büyük para 15 trilyon... Taşları yerinden oynattı. Ne fuzuli bir hamle! Pimi çekilmiş "bomba" resmen. Takımın içine girdiği an "infilak" etti. Tüm dengelerini bozdu Trabzonspor'un. Yaa Ersun hocam bu nasıl iştir? Trilyonluk bebeği oynatmak için Yattara kesilir mi? Hiçbir faydası olmadığını görmek için daha kaç puan kaybedecek takımın. Senin tarzında ufak adama yer yok ki! Bile bile niye zorluyorsun? Hangi takımın başında olduğunun farkında değilsin herhalde. Alanzinho kim? O formayı giyen her futbolcu değerli. Bu çocuğun ayrıcalığı ne? Sistem dedik, Yanal tarzı yazdık hani nerede? Şu oynadığın puan mücadelesi unuttun mu? Adım Hıdır, bildiğim budur noktasında kaldın. Teknik kapasitesi yüksek bir takım G.Antep. Önde baskı sonuç vermez. O pres kırıldığında arkada savunma güvenliği kalmaz. Anlayamadın mı? Rakibe göre taktik diye bir şey var futbolun içinde. Bilgisayarda kayıtlı değil mi? Sen bu değildin sayın hocam! Ne oldu da değiştin? Adına yazdığım yazılara yanarım. Sevenlerden özür diliyorum. Daha once söylediğimin tam tersini söylüyorum. İşte Antep'in hocası şehrin her hangi bir insanı. Onun karşısında bile dibe vurdun. Son 6 maçlık hocalığını balıkçı Temel bile yapar. Trabzon'a dönmene gerek yok hocam.

G.Antep süperdi
Futbolcu performansına girmem. Uygulama içinde adalet yok çünkü. Akvaryumun suyu sağlıksız olursa balıklar yaşamazmış. Virüs bulaştı ekibe çocuklar ne yapsın? Kaçınılmaz sona gerdi Trabzonspor. Fakat hamle yapmazlar. Dere geçerken at değiştirilmezmiş. İyi de at boğuldu görmüyor musunuz? Tüm bunları söylerken Gaziantep'in futbolunu küçümsemiş olmayayım. Her biri mükemmel oynadı. İşte oynadıkça kıymetlenen Hakan kaç para eder sizce? O Tabata 15 değil 25 trilyon eder. 19'luk sol bek İsmail'in fiyatını nasıl tesbit edeceğiz? Tebrikler Seçkin hocam, alkışlıyorum sizi Antepli futbolcular.

ayıp günah yahu sanki bütün takım takır takır futbol oynuyorda 45 dk sahada kalan adamı eleştiriyorsun ama taabi eline bir koz geçti takım yanildi ulan geçen hafta bunlar özür dilememişit nedir bu döneklik suç bunda değil buna yazdıranda

Hüseyin İlkin
22.03.2009, 11:20
Şirin Berber şov yapmış :)

Haftaya Beyaz'a katılsa nasıl olur?

Kadir
22.03.2009, 11:21
Bu Şirin Berber kim neyin nesidir ?

Nihat Güneş
22.03.2009, 11:28
Alanzinho bu maçta nasıl eleştirilir anlamakta zorlanıyorum.O nun yedek kulubesindekilerden bir farkı yoktuki, cezasahasının içini geçtim, cezsahasının dışında etkili olacağı hiçbir bölgede doğru düzgün pas bile alamadı. Oynamaya fırsatı olmadan sağolsun Ersun hocam da çıkardı.Yine çakalların önüne attı.
Gün onların günü işte , vursunlar bakalım!

Vkgz
22.03.2009, 11:38
bu sene faydalı olamaz demiştim ama birşey varki kesinlikle 4m euro etmez.

Uğur Ö.
22.03.2009, 11:44
yahu bu adam bu ligi sallayacak hala haberiniz yok 4m € bence normal herif bir 90 dk oynadı şov yaptı bakın yattara-colman-alan normal performans sergileseler ve ilerideki forvet 2 pozisyondan birini atsa ve ersun hoca hakeedene forma verse şampiyonluk için herhangi bir engel kalmaz

blackrain61
22.03.2009, 11:52

Aynen katiliyorum. Ama biz zengin klübüz, kimlere ne paralar verilmedi ki. Örnek Umut Ve Gökhan´in transfer ücretleri.

Hüseyin İlkin
22.03.2009, 11:53
Alanzinho bir var bir yok

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_247925_macts.jpg

Berabere biten Galatasaray maçının ardından en çok konuşulan isim olan Alanzinho, dün yokları oynadı.

Brezilyalı futbolcu, Gaziantepspor’a karşı sahada kaldığı ilk 45 dakikada çok etkisiz kaldı. İki kez şut çekme fırsatı bulan Sambacı, bunları olumsuz kullanırken, birçok pası da yerini bulmadı. Galatasaray karşılaşmasının aksine bir görüntü çizen Alanzinho, ikinci yarıda yerini Yattara’ya bıraktı.

Fanatik

Mira_61
22.03.2009, 12:56
Yazıyı okur okumaz sinir krizi geçirdim.Şirin Berber,sen insanmısın.Sende biraz kafa olduğunu sanmıyorum.Allahın geri zekalısı.Cevat Koldan kurtulduk bu çıktı başımıza.

ilhan
22.03.2009, 13:00
Medya geçen hafta yere göğe sığdıramadı bu hafta yerin dibine sokuyor. Biz Alanzinho'ya inanmaya devam edelim arkadaşlar. En azından ben inanmaya devam ediyorum. Neler yapabileceğini Galatasaray maçında gördük. Daha fazlasını da yapacaktır.

Onur Civelek61
22.03.2009, 13:07
Bıktım şu taraftar profilinden.1 maçla göğe 1 maçla yerin dibine.Olacak iş değil.Colman a sabrettik.Sonuç ortada.Alan a da sabredin...

tslover
22.03.2009, 13:09
Alan herşeyiyle mükemmel bir oyuncu kim ne derse desin.hüseyinli,tayfunlu bir takımdave güven vermeyen bir hocayla gerçek kimliğini bulabilir mi orası meçhul.

Seyit Hoca
22.03.2009, 14:39
Biz Alanzinho'ya inanmaya devam edelim arkadaşlar. En azından ben inanmaya devam ediyorum. .

İlhan,bizim inanmamız veya inanmamamız neyi değiştirir ki..?
Biz inamayalım da top oynasın futbolcular..
Sözüm sana değil , yanlış anlama..
Futbolcuları eleştirenleri eleştirenlere aslında..

ilhan
22.03.2009, 14:44
İlhan,bizim inanmamız veya inanmamamız neyi değiştirir ki..?
Biz inamayalım da top oynasın futbolcular..
Sözüm sana değil , yanlış anlama..
Futbolcuları eleştirenleri eleştirenlere aslında..

Seyit hocam,

Şu forumda yazılarını kaçırmadan okuduğum sayılı insanlardan bir tanesisiniz. Taraftarımızın futbolcuları haftalık performansları ile vezir ve rezil etmesine karşıyım. Bunu Gökhan başlığında da yazdım. Futbolcu o maç kötü oynayınca bağır, çağır, yuhala, küfür et ertesi hafta Gökhan'dan veya artık hangi futbolcuysa ondan daha iyi performans sergilemesini bekle. Bunlar olacak işler değil. En azından ben böyle düşünüyorum.

Alanzinho ise "sirk topçusu" dediler, "takım oyunu" oynamaz dediler, bilmem neler neler dediler. Eleştirilerin dozajını o kadar abarttılar ki Galatasaray maçındaki süper oyununa bile kulp buldular. Bknz : Orta yaptı gol oldu.

Futbolcularımızı en azından sezon sonuna kadar sahiplenmeliyiz. Bir çoğunun formunu ben de hiç beğenmiyorum. Ama elimizde daha iyisi yok. Bu lafı söylemeyi sevmiyorum ama yok işte elimizde. Hüseyin'de bu, Yattara'da bu, Gökhan'da bu, Tayfun'da bu..

Gerçi takımın eleştirilecek tek noktası olmasa bile biz eleştirecek çok şey buluruz her zaman. Yaptığımız en iyi şey bu. :)

must61
22.03.2009, 14:45
antep maçında kötü oynadığını kim söyleyebilirki kaç kere top geldi adama düzgün pozisyonda?
2-1 yenikken de oyundan çıkarılıyor

Semih Aydın
22.03.2009, 14:52
Alanzinhoyu daha fazla izlemedik. Şimdiden belli olmaz nasıl oynadığı ama Galatasaray maçında bize tek puanı kendi başına verdi.

28TS61
22.03.2009, 14:55
iyi oynayinca aldigi para deger. kotu olunca yok efendim böyle.

siz kimsiniz ya?

Seyit Hoca
22.03.2009, 15:04
İlhan,
Futbolcuları kötü oynadıkları maçlar sonrası eleştirmek hoş değil tabi..Her maç sonrası eleştirmek gerekiyor ..:) şaka..şaka..
Ben , eleştirenleri eleştirenlere kzıyorum .Profesyonel futbolcu ,sağırdır,dilsizdir,kördür medyaya..Olması da gerekir.Yani ,diyeceğim o ki , bizim futbolcuyu ,td yi forum sayfalarında bağrımzı basmamız ya da yerin dibine sokmamız performanslarına çok etki yapmaz .Hatta , belki de hiç yapmaz.
Bazıları var ki forumda , şte gördünüz mü , eleştirileriniz sonucu böyle oldu takım diyecek durumda . Böyle birşey olur mu..?
Üyeler ne yazarsa yazsın , adamlar çıkıp oynuyor ya da oynuyamıyor....
Hatta yerel , ulusal medya bile etkili değil futbolcular üstünde diye düşünüyorum .

Yani,

yerenler de olsun , sevenler de ...
Sen camianın tamamının Hüseyin'i bağrına basması durumunda daha iyi oynayacağını düşünüyor musun ?
O kadar yazılıyor , çiziliyor hakkında futbolunda bir değişme gözlemliyor musun..?
Kumaşın ne ise o kadar elbise çıkıyor..Taraftarlar yerse de , sevse de...

Moral mi ? Motivasyon mu ? Bunlarda mı etkilenmiyor dersen..?
Buna çok inanmıyorum işte..O kadar parayı alan futbolcular için daha iyi bir moral kaynağı olamaz..

Carlos'un oynayacağı varsa oynar...GS maçındaki meziyetlerini inşallah diğer maçlarda da gösterir.

no NAME
22.03.2009, 15:07
Kendi çayırında otlamakta olan "öküz" birara kafasını kaldırır ve böğürür.

[quote=ŞİRİN'ce BERBER ; At boğuldu

................................
[/quote]

selam ve hürmetle.

worldmaster
22.03.2009, 15:14
Şirin Berber kaale bile alınmayack bir yaşam formu...

Öztürk Adem
22.03.2009, 15:27
lBence bu adam saadece kotu maclarda yıldızlasacak bır oyuncu :( yada soyle dıyım kotu takım da star olabılecek bır oyuncuu

ilhan
22.03.2009, 16:06
Seyit hocam,

Medyada ya da taraftar sitelerinde hakkında olumsuz yazılar yazılan bir futbolcu her hafta aynı performansı gösterse ne gibi bir değişim olur? Yani ben anlamıyorum. Alanzinho daha oynamadan medya yerin dibine sokmadı mı adamı? Galatasaray maçında vezir yapmadı mı? İnsanlar bu gazeteleri okuyor. Bir şekilde inanmıyorum dese bile kafasının bir yerine takılıyor.

Ben tribünde bir hafta futbolcuyu yuhalayıp ertesi hafta bağrına basmasını anlamıyorum taraftarın. Bunlar garip olaylar. Bunlar futbolcunun motivasyon ve moralini etkileyen şeyler. Ben de bunları aşmalıyız diyorum.

Futbolcu o gün bekleneni veremedi diye ıslıklanıyor. Bu sadece biz de değil Türkiye'de her yerde aynı. Bunun değişmesi gerekiyor. Avrupa'da böyle şeyler çok ama çok nadiren oluyor. Türkiye'de ise her mağlubiyet sonrası bir günah keçisi aranıyor.

Ben iyi şeyler düşünmeye çalışıyor ya da yazmaya çalışıyorum diye herkesin aynı şekilde olmasını beklemiyorum. Beklememek bir yana istemiyorum zaten. Herkes benim gibi düşünürse çekilmez olur yorum yapmak. :)

Velhasıl Alanzinho beni henüz hayal kırıklığına uğratmadı. Uğratacağını da pek zannetmiyorum.

oguzhann
22.03.2009, 16:08
şu adamı solda yattarayı sağda colmanı ortada oynatmak bu kadar zor mu ersun!!!!!!!!!!!

ApoCaN28
22.03.2009, 16:08
Alanzinho ne yapsın karşısında 2 kişi var iken yattara ,ile beraber oynarlarsa biri ni 2 kişi tutarken biri ötekini 2 kişi tutarken biri boş kalır bizde iyi faydalanırız...

Mehmet BAL
22.03.2009, 16:09
Seyit hocam,

Şu forumda yazılarını kaçırmadan okuduğum sayılı insanlardan bir tanesisiniz. Taraftarımızın futbolcuları haftalık performansları ile vezir ve rezil etmesine karşıyım. Bunu Gökhan başlığında da yazdım. Futbolcu o maç kötü oynayınca bağır, çağır, yuhala, küfür et ertesi hafta Gökhan'dan veya artık hangi futbolcuysa ondan daha iyi performans sergilemesini bekle. Bunlar olacak işler değil. En azından ben böyle düşünüyorum.

Alanzinho ise "sirk topçusu" dediler, "takım oyunu" oynamaz dediler, bilmem neler neler dediler. Eleştirilerin dozajını o kadar abarttılar ki Galatasaray maçındaki süper oyununa bile kulp buldular. Bknz : Orta yaptı gol oldu.

Futbolcularımızı en azından sezon sonuna kadar sahiplenmeliyiz. Bir çoğunun formunu ben de hiç beğenmiyorum. Ama elimizde daha iyisi yok. Bu lafı söylemeyi sevmiyorum ama yok işte elimizde. Hüseyin'de bu, Yattara'da bu, Gökhan'da bu, Tayfun'da bu..

Gerçi takımın eleştirilecek tek noktası olmasa bile biz eleştirecek çok şey buluruz her zaman. Yaptığımız en iyi şey bu. :)
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

güneyli
22.03.2009, 16:10
Hemen adam dan vazgeçme yok...Antep maçında kim iyiydi?Bu bir ekip işi. Mücadele iyi olsa alanzinho ağırlığını koyabilirdi.Ama bizden ilk yarı kim iyiydi kardeşim.(colman hariç)

Mehmet BAL
22.03.2009, 16:11
Medya geçen hafta yere göğe sığdıramadı bu hafta yerin dibine sokuyor. Biz Alanzinho'ya inanmaya devam edelim arkadaşlar. En azından ben inanmaya devam ediyorum. Neler yapabileceğini Galatasaray maçında gördük. Daha fazlasını da yapacaktır.
ilhan arkadaşım sen medyanın ne zaman bizden oldugunu gördün ki?:D illa bir şekilde bizi karıştırmaya çalışıcaklar

ilhan
22.03.2009, 18:27
ilhan arkadaşım sen medyanın ne zaman bizden oldugunu gördün ki?:D illa bir şekilde bizi karıştırmaya çalışıcaklar

Kulaklarımızı kapatmalıyız. Gazetelerini almamalıyız. :) Okumamalıyız. -ız,-ız uzar gider. Biz başarılı olalım onlar elbette bir şekilde hazmedecekler.

Sümeyye Şahin
22.03.2009, 19:02
gökhan umut selçuk hüseyin kesilsin artık birisi..yer açın yattarayla alanzinhoya...

boztepeliyasin
22.03.2009, 21:20
bir gs maçında oynadı başkada kendisinin oynadığını göremedik. inşallah düzelir.

güneyli
22.03.2009, 22:27
Belediye maçında iyi alanlar bulacaktır.Ama belediye kontrayı çok iyi yapan takım.Dikkat edilmeli.Eğer bu haftada olmazsa erzurumluların dediği gibi "ört ki ölem"

M.Kılıç50
23.03.2009, 00:43
Alanzinho´ya gecen bir gayse´li arkadas laf atti... bende önce güldüm sonra agzima geleni dayadim...
ulan adam gs karsisinda neler yapti neler bunlar hala konusuyo... bir gs´li Alan´a en son laf atacak taraftardir...
cevabimiz herzaman gs macindaki gollerimiz olsun :D
1-Gol
1-Asist:alkış::alkış:

onurts61
23.03.2009, 06:25
Dun Engin Baytar i seyredince neden bu adama bu kadar para verildigi icimden gecti elimizin altinda Engin Baytar gibi biri varken ama yinede sabretmek lazim belli seviye elbette yakalayacagini umuyorum ama hic bir zaman Norvec te oldugu gibi yilin futbolcusu olabilecek kapasitesi yok...

kürşat can
23.03.2009, 15:30
alanzinho çok iyi adam . yattara dan da daha çok ii olucak bence

Mollasalihoğlu
23.03.2009, 15:47
Dun Engin Baytar i seyredince neden bu adama bu kadar para verildigi icimden gecti elimizin altinda Engin Baytar gibi biri varken ama yinede sabretmek lazim belli seviye elbette yakalayacagini umuyorum ama hic bir zaman Norvec te oldugu gibi yilin futbolcusu olabilecek kapasitesi yok...

Engin Baytar önce kişiliğini oturtacak, devamlılığını sağlayacak ondan sonra da herhangi bir ligde üstüste 2 yıl en iyi oyuncu seçilecek vs vs..

Neden norveçte yakaladığını burda yakalayamasın??
Yılda gs maçı gibi 5 maç oynasın, kendi ortalamasında da kalan maçları oynasın, bence yılın futbolcusu olması açısından engel kalmaz önünde..

Elimizdekinin kıymetini bilmemek konusunda bizden iyisi olabileceğini sanmıyorum..

Süleyman50
23.03.2009, 15:52
bence iyi olacak ama seneye artık, bu sene bir iyi bir kötü böyle gider gibi...

halil ibo
23.03.2009, 15:57
Takım olma sürecinde beğenilmeyen hocamızın aynı onbirdeki ısrarının rolü yadsınamaz.
Alanzinho'nunda sürekli oynaması gerekiyor belli bir seviyeye gelmesi için.
Fakat şu anda tam hazır olmadığı için ne derece sürekli oynatılır yada
sürekli oynayanların katkısı ne kadar ki ??? gibi muhtelif sorularla zihnimiz bulanıyor.Zaten son maçlarda alınan neticeler yeterince bunalım yarattı.Yeni takım kurmak ne zormuş oooooooof of!
Bana görede esas katkısı önümüzdeki sezon olacak.

Uğur Ö.
23.03.2009, 16:11
ayıp günah adam sadece 1 kere 90 dk oynadı ve ondada istenilen performansata oynadı sen alanzinhoyu ko antep maçına adam 45 dk da top ona geldimi sadece colmana atabilme şansı var öteki futbolcular tiyatro seyreder gibi seyrediyor he bide adamada herhalde 1-2 kişi markaj yaptırıyordur yani alana eleştirenlere gerçekten gıcık oluyorum kısaca

Lancet_61
23.03.2009, 16:17

bu engin baytar gelse bize de hiçbişey yapamadığını herkes görse tarihe gömsek şu adamı artık...ne enginmiş kardeşim habire hortluyo forumda

Dursun Kaplan
23.03.2009, 16:45
Engin Baytar karektersiz bir futbolcu. Bi o kadarda sorunludur.

Alanzinho henüz daha tam kıvamında değil. Seneye diyorum seneye. :)

Samet Yildirim
23.03.2009, 16:47
Engin baytar kim ya...

Alanzinho önemli bir oyuncu...

pReN@_61
23.03.2009, 18:45
ibb maçında coşmalısın Alan !

alper*
23.03.2009, 19:14
İsmi kendinden uzun futbolcu.

miaksoy
23.03.2009, 19:26

Armando Diego Maradona gibi :)

Fatih Ersoy
23.03.2009, 19:27

ççç ççç ççç ççç

Yunus Emre SEYHAN
23.03.2009, 20:37
Bu tip oyuncular her maç aynı istikrarla oynayamaz. Zaten oynasa tüm maçları alırız. Tek başına alır maçı..
Örneğin: Alex,Yattara,Lincoln vs

gustavo_colman
24.03.2009, 18:16
adamı sol açık diye aldık hoca nasıl oynatıyor

karatasof
24.03.2009, 18:37
Alanzinho'nun olmuşlamasını beklerken TS kuruyup gitmekte.İşte Antep maçı ve bizim topçuyu sahada araki bulasın.Koskoca bir ilk yarıda topla teması bir elin parmakları sayısına ulaşamadı.Adam gs maçında o kadar fazla övgü aldı ki herhalde bu bana sezon sonuna kadar yeter diye düşündü.

Arslan61
24.03.2009, 18:56
unutmayalimki karsisinda benim kanaatime gore ligin en iyi defans oyuncularindan Bekir vardi guclu fizigiyle, farkindaysaniz bu yuzden sag tarafa gecti ilk yarinin sonlarinda Bekirin markajindan kurtarmak icin....

Ama anlamadigim sey niye Alanzinhoyu cikardi hoca. Tamam belki ilk yari pek etkili degildi, ama zaten orta sahamiz yokken Huseyini cikarip, Selcugu veya Colmani gobege cekip, Yattara ve Alanzinho ile saldirabilirdi, bu benim dusuncem.... 2ci 90 dakika maci olurdu ozaman Alanzinhonun ve mac kondisyonu yapmis olurdu....

61viya
24.03.2009, 18:56
Arçil Şota ikilisyle ilgili bir anı var kitabımızda,okumuşsunuzdur.O hesap işte,az bir bekleyelim bakalım.Yetenkli bir elemanı "daha" göndermeyelim yok yere.

Arslan61
24.03.2009, 18:58
Ayrica su Engin Baytari futbolcu olarak bende begeniyorum. Sorum su olcak sizlere..

Engin Baytar ozel hayatinda kendine bakmayan birimi?Hakkinda tvlerde hep kotu yorumlar duyuyorum, belkide bu yuzden Trabzonspor boyle bir Trabzon kokenli futbolcuyu transfer etmedi...

EmreTS61
24.03.2009, 22:14
bncede alanzinho bu yıl parlamasa bile zamanla beklenen performansı verecektir...

Uğurtan
25.03.2009, 06:50
Ayrica su Engin Baytari futbolcu olarak bende begeniyorum. Sorum su olcak sizlere..

Engin Baytar ozel hayatinda kendine bakmayan birimi?Hakkinda tvlerde hep kotu yorumlar duyuyorum, belkide bu yuzden Trabzonspor boyle bir Trabzon kokenli futbolcuyu transfer etmedi...

Kendine iyi bakmayan, profesyonel yaklaşmayan.. Açıkçası sorunlu biri olduğu için almadık.. Zaten bu sebeple G.Birliği Eskişehir'e kiraladı... Eğer böyle olmasaydı kendisi ile de kulübü ile de anlaşılmıştı benim bildiğim..

Alan'a gelirsem bu sene 1-2 maç daha ciddi manada oynayıp katkı yapacaktır.. Bundan yararlanmakta gerekir zaten.. Ancak beklenilen Alanzinho'yu gelecek sene görebileceğimizi düşünüyorum..

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 22:00
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1446-3W4C9H7O.jpg

Kazım Uzunboy
25.03.2009, 22:14
Çalış bakalım Alanzinho çalış.. :)

Herkes senden çok şey bekliyor.. Yapabileceğin çok şey.

Vural Kuyumcu
27.03.2009, 13:15
Trabzon futbolla yatıp kalkıyor

Brezilyalı futbolcu Alanzinho, Trabzon'da mutluğu olduğunu söyledi.

Trabzonspor'un devre arasında Norveç'in Stabaek takımından yüksek bir bonservis bedeli ödeyerek transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Alanzinho, Trabzon'da mutluğu olduğunu söyledi.
Alanzinho, yedek kaldığı maçlarda üzüldüğünü ancak çok çalışarak formayı kapacağını belirterek, "Eksiklerimi gideriyorum ve tamamen hazır olduğumda formayı bir daha çıkarmayacağımı düşünüyorum. Trabzon küçük ve futbolla yatıp kalkan bir şehir. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Büyük başarılara imza atacağımızı düşünüyorum" dedi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=34057 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=34057)

alioglua
27.03.2009, 14:11
alanzinho antep maçında kimseden top alamadı, pas atılmadı ona, 45 dakka sonra da çıktı oyundan

hüseyinin selçuğun umut gökhanın o kadar kötü oynadığı zamanlarda 90 dakka sahada kaldığı yerde alan ise 45 dakka dayanılamayan biri oldu

umuyorum belediye maçında yedeğe çekilmez

çünkü 90 dakka oynadığında neler yaptığını gördük hem de çok ağır bir atmosferde olan gs maçında

okanyildirim
27.03.2009, 15:55
İ.B.B maçında göreceksiniz takım öyle bir top oynayacakki o çekirdek yiyen tribün bile coşacak

asilhamsi
27.03.2009, 16:34
şu an colman la birlikte ayağına en çok top yakışan adam.Müthiş sorumluluk alıyor.Bu çok önemli etliye sütlüye karışmadan durumu idare etmeye çalışmıyor.Risk alıyor.Bence stili gökdenize benziyor.kolay adam geçiyor ve süratli.OOndan daha teknik ama daha az mücadeleci ve güçsüz.Ben çok umutluyum çooook iyi olacak..

Kazım Uzunboy
28.03.2009, 04:46
Bu maçta da Gs maçında ki performansını bekliyoruz. :)

Kazım Uzunboy
28.03.2009, 04:58
Alanzinho Meydan Okudu

http://www.fotomac.com.tr/2009/03/28/im/8FC7B8F51A986D47BE3D1FE2x.jpg

Trabzonspor'un Brezilyalı futbolcusu FOTOMAÇ'a iddialı açıklamalar yaptı. İlk geldiği günlerde kulübede oturduğu için çok üzüldüğünü söyleyen sambacı, "O günler geride kaldı. Artık bu formayı kimse benden alamayacak. Türkiye, henüz gerçek Alanzinho'yu görmedi" dedi.

Rekabeti severim

"Kulübede oturmak beni çok üzüyor Trabzon formasını kaptırmayacağım".

Trabzonspor'un ara transferde renklerine bağladığı Alanzinho, iddialı açıklamalarda bulundu. Bordo-mavili kulübe gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Brezilyalı futbolcu, "İlk haftalarda kulübede oturmak beni çok üzdü" diye konuştu. "Rekabeti severim" diyerek üstü kapalı takım arkadaşlarına mesaj gönderen Alanzinho, "Zamanla çok daha iyi olacağım. Trabzonspor formasını kimseye kaptırmayacağım" ifadesini kullandı.

EVİMDE GİBİYİM
Trabzon'un futbolla yatıp futbolla kalktığını belirten sambacı, "Bazen kendimi Brezilya'da hissediyorum. Taraftarlar o kadar sıcak ve futbolu seviyor ki kendimi evimde sanıyorum" açıklamalarını yaptı. Bu sene elinden geldiğince başarılı olmaya çalışacağını ifade eden sambacı sözlerini şöyle tamamladı: "Ancak herkes gerçek Alanzinho'yu gelecek sezon görecek. Aldığım parayı son kuruşuna kadar hak edeceğim."

Kaynak : http://www.fotomac.com.tr/tra101.html

Alihan Ertürk
28.03.2009, 18:51
inşallah konuştuğu kadar oynar..

genç61
28.03.2009, 22:23
seni cozemedim sol acıksan bir orta yapta gorelim yok degilsen niye seni sola aldılar o kadar mac oynadın bir ortanı gormedik insallah iyi cıkarsın ama simdilik vahim bir durumdasın sanki kontra atak topcususun gibime geliyor bos alanda is yapabilecek gibisin karsına bir geldimi carpıyosun dusuyorsun zaten bize takımlar kapanır kapalı alanda bi omuza yerdesin bilemiyorum belli bir yeteneklerin var ayagına hakimsin ama zor bizde oynayamayacaksın gibime geliyor insallah ben yanılırım

Hakan Karadirek
28.03.2009, 22:35
seni cozemedim sol acıksan bir orta yapta gorelim yok degilsen niye seni sola aldılar o kadar mac oynadın bir ortanı gormedik insallah iyi cıkarsın ama simdilik vahim bir durumdasın sanki kontra atak topcususun gibime geliyor bos alanda is yapabilecek gibisin karsına bir geldimi carpıyosun dusuyorsun zaten bize takımlar kapanır kapalı alanda bi omuza yerdesin bilemiyorum belli bir yeteneklerin var ayagına hakimsin ama zor bizde oynayamayacaksın gibime geliyor insallah ben yanılırım
Tmm:alkış::alkış::alkış:

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 22:37
Alanzinho çok güzel orta yaptığını Galatasaray'a attığı golde göstermiştir!

seyyah61
29.03.2009, 01:51
Alanzinho çok güzel orta yaptığını Galatasaray'a attığı golde göstermiştir!
Evet , tehlikeli orta. :)

tugay_98
29.03.2009, 11:33
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_248606_Untitled-1.jpg

Tek forvet oynayacak
Son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından kadroda revizyona gideceği bilinen Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın sürpriz değişikler yapması bekleniyor. Formsuz futbolcularını uyaran Yanal, 26. haftada karşılaşacakları Belediye karşısına farklı bir 11’le çıkacak. Yalan’ın, savunmada Egemen’i kenara alıp Giray’ı oynatabileceği, ileride ise büyük hayal kırıklığı yaşatan Gökhan-Umut ikilisinden birini kulübeye çekerek tek forvete dönebileceği öğrenildi.
Colman serbest!
Bordo-Mavililer'in hocası en önemli kararı Yattara ile Alanzinho’da oldu... Bu iki futbolcudan biri oynadığında diğerinin yedek beklediği Karadeniz ekibinde, bu kez iki yıldız oyuncu da, 11’de sahaya çıkacak. Kanatlarda görev verilecek olan ikiliden Yattara sağda, Alanzinho da soldan hücum edecek. Bu arada teknik direktör Yanal’ın; Trabzonspor’un kötü gittiği haftalarda bile oynadığı futbolla büyük beğeni toplayan Colman’ı ise serbest oynatacağı ifade edildi.

tugay_98
29.03.2009, 11:34
file:///C:/DOCUME%7E1/TUGAYB%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpghttp://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_248606_Untitled-1.jpg
Tek forvet oynayacak
Son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından kadroda revizyona gideceği bilinen Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın sürpriz değişikler yapması bekleniyor. Formsuz futbolcularını uyaran Yanal, 26. haftada karşılaşacakları Belediye karşısına farklı bir 11’le çıkacak. Yalan’ın, savunmada Egemen’i kenara alıp Giray’ı oynatabileceği, ileride ise büyük hayal kırıklığı yaşatan Gökhan-Umut ikilisinden birini kulübeye çekerek tek forvete dönebileceği öğrenildi.
Colman serbest!
Bordo-Mavililer'in hocası en önemli kararı Yattara ile Alanzinho’da oldu... Bu iki futbolcudan biri oynadığında diğerinin yedek beklediği Karadeniz ekibinde, bu kez iki yıldız oyuncu da, 11’de sahaya çıkacak. Kanatlarda görev verilecek olan ikiliden Yattara sağda, Alanzinho da soldan hücum edecek. Bu arada teknik direktör Yanal’ın; Trabzonspor’un kötü gittiği haftalarda bile oynadığı futbolla büyük beğeni toplayan Colman’ı ise serbest oynatacağı ifade edildi.

elbera
29.03.2009, 22:02
ikili mücadelelerde çok zayıf biraz güçlenirse ve takım oyununu iyi yaparsa ondan iyisi yok birde biraz daha hızlı ve dayanıklı olsa....

övünç6196
30.03.2009, 19:41
Süper bi oyuncu çok iyi ve sempatik hızlı koşması çok hoşuma gidiyo.iyi depar atıyor

övünç6196
30.03.2009, 19:44
Ayrıca süper çalım atıyo

Mustafa ÖZDEMİR
31.03.2009, 14:31
bu hafta gerçek trabzonspor u göreceğimizi ümit ediyor rakiiplerin de çok korkacağını düşünüyorum

Emirhan Makul
31.03.2009, 15:43
İç sahada her zaman daha güzel oynayacağını düşünüyorum Eski takımında da Öyleymiş.

Mollasalihoğlu
31.03.2009, 16:04

eleştiri hastalığı mı var sende kardeşim her yerde tarzın aynı :)

Ömer Kaya
31.03.2009, 16:25
yattarayla bir oynasalardaha başarılı olacağını düşünüyorum gokhan ünal oynamasın

Hüseyin İlkin
31.03.2009, 17:05
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1472-1O8A0J1L.jpg

Mustafa Çolak
31.03.2009, 18:36
http://img6.imageshack.us/img6/2047/alanzinhokamera.png

Ali Tunahan Güllü
31.03.2009, 18:45
İç sahada her zaman daha güzel oynayacağını düşünüyorum Eski takımında da Öyleymiş.

bencede iç sahada daha da iyi....

Orhan Aydın
31.03.2009, 18:46
ikili mücadelelerde çok zayıf biraz güçlenirse ve takım oyununu iyi yaparsa ondan iyisi yok birde biraz daha hızlı ve dayanıklı olsa....

zaten böyle olursa barcelonaya fln satarız :)

bordomavi5561
01.04.2009, 16:03
alanzinho-umut-yattara bu üçlüyü bir deneyelim lütfen

psikopat_hamsi
01.04.2009, 16:30
ikili mücadelelerde zayıf demişsiniz ben bu görüşe katılmıyorum top ayağına yapışıyor resmen iyi çalım atıyor ve akıl dolu pasları var ama takıma tam uyum sağlayamadığı için attığı paslara genelde forvetler hareketlenemiyor zamanla takımın değişmezi olacağından eminim.

Vural Kuyumcu
02.04.2009, 01:33
Her zaman senin arkandayim Alan

Kubilay ŞAHİN
02.04.2009, 03:37
la Alan Bağa Bak Biliyosun Ne Yapacağını..
Hade Bakayım Göreyim seni. Bu Maç Yattara sana, sen yattaraya asist yaptıracaksınız ona göre.

olgun
02.04.2009, 08:40
alanzinho, kesinlikle anlaşıldı ki, Trabzonda çok iyi işler yapar, ama deplasmanlarda hiç bir randıman veremez.
yani iç sahaya transfer ettik.
barışı yedik, isaacı yedik, ceyhunu yedik, o köşede göstermelik uturtulan göksu yu ve diğer gençleri yedik küstürdük.
ve de böylecene istikrarı sağladık.
baksanıza hemen hemen aynı takımı sürüyoruz sahaya.