PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Trabzonspor’un Trabzonsporludan baska...

zinos_zon
25.03.2005, 16:02
bu lafi eden kisi siradan biri degil; yerelden evrensele ulasmis tüm sportif basarilara imza koymus; efendiligi ve "adam"ligiyla tarafli tarafsiz herkesin saygsiini kazanmis bir adam; senol günes..

böyleyken; birbirimize, en basta da futbolcu kardeslerimize biraz haksizlik etmiyor muyuz arkadaslar.

lütfen, hocamiz kulak verelim..

Mollasalihoğlu
25.03.2005, 16:13
topçularimiza,özellikle de öz degerlerimize sahip çikalim.

zor yetistirip kolay harcamayalim.

ozgur
25.03.2005, 19:45
Evet yokda birde su gonderilmesi gerekenler basliginda, istanbul medyasinin oyununa gelmis kitlenin yazdiklarina bir bakin isterseniz. Bunlara kalsa takim simdiden 3-5 kisi kaldi. Hemde bunlari bir cumleyle yapiyorlar, futboldan cok anliyorlarya, analiz yetenekleri super.Senol hocanin dedigi gibi "BIZDEN CIVI BILE SOKEMEZLER"

Ozan
25.03.2005, 19:59
senol hoca dogru söylemis aslinda.biz bir kaç tane anadolu kulübü dostumuz var saniyoduk ama yanilmisiz smileys/smiley5.gifbu sezon da bunlari gördük.maç çok rahatken maçi bizanslilara sattilar smileys/smiley7.gifbizim bundan sonra ki tek dostumuz gendimiziz. bu birlik ve beraberligi bozmazsak bizi kimse bölemez smileys/smiley15.gif

Beytullah
25.03.2005, 22:21
ya ben her zaman demisimdir bizim bizden baska dostumuz yok diye ya söyle bir baktigimizda zaten bizi sampiyon yapan futbolcular bizim futbolculardir o yüzden bence alt yapiya önem vermemiz lazim bence bu takima onlarindan büyük katkilari olacagina inaniyorum

#10 Fietra
25.03.2005, 22:24
Ya siz ne dostlugu bekliyorsunuz futbolda dostluk mu olur herkes kazanmak için mücadele etmeli.

Beytullah
25.03.2005, 22:25
[QUOTE=Fanatik Ozi] senol hoca dogru söylemis aslinda.biz bir kaç tane anadolu kulübü dostumuz var saniyoduk ama yanilmisiz smileys/smiley5.gifbu sezon da bunlari gördük.maç çok rahatken maçi bizanslilara sattilar smileys/smiley7.gifbizim bundan sonra ki tek dostumuz gendimiziz. bu birlik ve beraberligi bozmazsak bizi kimse bölemez smileys/smiley15.gif[/QUOT

anadolu takimlari bizi desteklemiyorlar zaten smileys/smiley7.gifbize destek olacaklarina köstek oluyorlar smileys/smiley7.gif

61trabzonomer
25.03.2005, 22:52
Trabzonsporun dost kulubü yok olamzda bundan zaten ayni kulvarda birseyler yaptinmi dostun olmaz. her zaman karsidakini yipratmaya çalisirlar ama bunu sahada ytapmalilar.trabzonsporu anadolu trakimlari sahiplenmeli bana göre ama hepsi bize karsi en iyi futbollarini oynuyorlar.

Uzun lafin kisasi BU YOLDA TEK BASIMIZAYIZ BIZ KENETLENIP BUNU BASARACAZ BASKA YOLU YOK .kimseden bize dost olmaz karsimizada kimse duramaz...Edited by: 61trabzonomer

MaHMuT_61
26.03.2005, 01:18
T

Topçularimiza,özellikle de öz degerlerimize sahip çikalim.

zor yetistirip kolay harcamayalim.Bkz Feridun (elazigspor)

Oğuz
26.03.2005, 02:14
Öyle bir noktaya gelmisiz ki, futbolcularimiza sahip çikalim demek suç oluyor...

Bir yorum yapiyorum, birileri üzerine aliyor..

Israrla söylüyorum arkadaslar, bu takim bizim.. Her seyiyle bizim.. Sahip çikalim...

Lüt-Fen

$FIRTINA61$
26.03.2005, 11:17
biizm kendimizden baska dostumuz yok

izmirdenayhan
26.03.2005, 13:51
Önce TRABZONSPORLU TRABZONSPORLUNUN dostu olsa en büyük mesafeyi katetmis olacagiz.....

Ömer SEVİNÇ
26.03.2005, 14:06
Yazacak pek birsey bulamiyorum. kisa söz en iyisi herhalde

HAKLISINIZ

hakantpl
26.03.2005, 14:32
Trabzonsporumuzun kendinden Baska dostu yoktur Dogrdur.

Söyle bir Günümüzde Gelisen olaylara Kisa Bir deginelim Isterseniz.

Bildiginiz Gibi Trabzonspor kendilerini Büyük diye itam eden takimlardan Sonra Kurulmustur. Anliyacaginiz Diger Büyük Kluplerin hatalarini düzeltmek için kurulmus Sahtesiz, Sikesiz, Çirkefsiz Futbolu onur mucadelesi için , Spor Için Hakkini vere vere oynayan Yegane Tek Super Lig takimidir.

Diger Anadolu kluplerinin Çogu Istanbul Takimlarinin Yalakalaridir. Trabzonspor Bu Lig içinde Verdigi Onu mücadelesi ile Istanbul yalakasi Olmadigi için Kendinden Baska Dostu yoktur.

Trabzonspor için Futbol bir Spordur Ve Saha Içinde Futbolcularin Teri ve Teknik heyetin çabalari ile Güzellesir Ve anlamini bulur. Oysa Diger Takimlar için Futbol Spor olmaktan çikmis tamamen Mafyalasmistir. Son yillardaki iddaa Oyunu ile Futbol Farkinda Olarak yada Olmayarak çirkinlesmektedir. Devletin Girisimleriyle Futbol Tamamen Spor olmaktan çikmaktadir. Bu anlamda da Trabzonspor Yollarina Tas koymaktadir.

Bu ve buna benzer NedenLerden Dolayi Trabzonsporun Verdigi onurlu mücadeLe engellenmek istenmektedir, Ve Trabzonsporun Trabzonspordan baska dostu yoktur.

Salih61
26.03.2005, 14:47
Bu ülkede ne yazik ki bizi çekemeyenler var...Yani hem yüzümüze gülen hem de arkamizdan is çeviren çok takim var...KISKANANLAR ÇATLASIN...smileys/smiley2.gif

61viya
27.03.2005, 00:33
senol hocam,günesimiz, her zamanki gibi dogru konusmus..ama sanirim dost kavramini algilama seklimiz farkli..konusmayayim diyorum ama bazen inanin bana taraftarimizin tutumu dayanilmaz oluyor...herkes biseyler konusuyor ama kimse kimseyi anlamaya çalismiyor..içindekini disari vurmak için debeleniyor insanlar...kazanmaniz gereken bir sinavi kaybettiginiz zaman,çevrenizdeki elestiricilerden çok daha fazla üzülürsünüz siz..ve böylesi anlarda size inanan,sizi anlayabilen insanlara ne kadar çok ihtiyaç duyarsiniz di mi?? ve aslinda onlarin inançlari degistirir biseyleri...digerleriyse yipratmaktan baska bi ise yaramaz...

onun için hep kullandigimiz o sözü uygulayalim lütfen...gerçek bir dost gibi...herseyiyle sahip çikalim takimimiza...oynayanina oynamayanina,formda olana olmayana,pozisyon degerlendirene degerlendiremeyene.....çünkü onlar bizim herseyimiz.....inandigimiz zaman yapamayacagimiz sey yok..simdi konusanlar olacak yine,inanma üzerine...ama hissetmeyle alakali bu aslinda...taraflarin birbirine olan elektrigiyle...onun için ben derim ki varsin sampiyonluk görmeyen su gözlerim bir yirmi yil daha tatmasin bu sevinci,yasadigim bu gurur yeter....ki yüreklerimiz biroldugu sürece,sampiyonluk zaten bizim olacaktir..........Edited by: 61viya

sanatik
27.03.2005, 02:25
yok kesinlikle.

Bugün uzun bir aradan sonra Türk "dernek" kahvesinde 20 / 30 kisi arasinda milli macimizi izledim.

Anadolunun cesitli sehirlerinden gelen ve kendisini istanbul takimlarina kaptirmislar arasinda tek trabzonsporlu bendim.

Fatih Tekkenin bile oynamasindan rahatsizlik duyan ve Tolgayi bile tanimayanlar arasinda siz ne yapardiniz ? Hele Gökdenizin gelmesiye nerdeyse küfür edercesine sözleri duymaya nasil karsilik verirdiniz ?

Peki ya Hüseyinin oynamamasini bile farketmemis kisilere ne demeli ?

hatta halen hakan sükürden bahsedenler cözümü onda bulanlara ?

Trabzonsporlunun Trabzonsporludan baska dostu yokdur.

Fakat yamuklara sorsan hepsi bizim kendimizden baska dostumuz yokdur diyeceklerdir fakat gercekler farklidir. Onlarin yeterince dostu vardir. Öyle olmasa sürekli sampiyon olamazlardi bir kere. Edited by: sanatik

Mollasalihoğlu
27.03.2005, 02:41
yok kesinlikle.

Bugün uzun bir aradan sonra Türk "dernek" kahvesinde 20 / 30 kisi arasinda milli macimizi izledim.

Anadolunun cesitli sehirlerinden gelen ve kendisini istanbul takimlarina kaptirmislar arasinda tek trabzonsporlu bendim.

Fatih Tekkenin bile oynamasindan rahatsizlik duyan ve Tolgayi bile tanimayanlar arasinda siz ne yapardiniz ? Hele Gökdenizin gelmesiye nerdeyse küfür edercesine sözleri duymaya nasil karsilik verirdiniz ?

Peki ya Hüseyinin oynamamasini bile farketmemis kisilere ne demeli ?

hatta halen hakan sükürden bahsedenler cözümü onda bulanlara ?

Trabzonsporlunun Trabzonsporludan baska dostu yokdur.

Fakat yamuklara sorsan hepsi bizim kendimizden baska dostumuz yokdur diyeceklerdir fakat gercekler farklidir. Onlarin yeterince dostu vardir. Öyle olmasa sürekli sampiyon olamazlardi bir kere.

senin yapacagin tek sey güzel abicim;

kendinle gurur duymak...

İsmail Çavuşoğlu
27.03.2005, 04:14
Önce TRABZONSPORLU TRABZONSPORLUNUN dostu olsa en büyük mesafeyi katetmis olacagiz.....

biz aslinda çok büyük mesafe katettik arkadasim.21 yildir sampiyon olamayan bir takimin hala 7 milyon taraftari varsa bu önce TRABZONSPORUMUZA olan sevgimizden, sonrada TRABZONSPORLULARIN birbirine olan dostlugundan,güveninden ve sevgisinden kaynaklanmaktadir.evet bazen olmuyor degil,ufak tefek tartismalar yasiyoruz fikir ayriliklarina düsebiliyoruz ancak bu kesinlikle sahsi olmuyor. hep TRABZONSPORUMUZUN iyi olmasi için yapilan tartismalardir.bunuda hos görmek lazim.ben bilmiyorumki daha bizden baska bir takimin taraftari hem takimina hem kendilerine bizim kadar kenetlenmis olsun.

saygilar..

My
27.03.2005, 04:47
Anadolu kulüpleri dediklerimizin futbolculari olsun yöneticileri olsun zatenbüyük bir çogunluuIstanbul kulüplerinin taraftari olan kisilerdir. Dolayisiyla eziklerdende bize dostluk felan beklemek saflik olur.

yattara11
27.03.2005, 11:03
biz aslinda çok büyük mesafe katettik arkadasim.21 yildir sampiyon olamayan bir takimin hala 7 milyon taraftari varsa...

arkadasim yanlis anlama sana birsey demiyorum... ama bu 7 milyon,9 milyon,10 milyon taraftar isine ben bir anlam veremiyorum... bu sayiyi kim belirlemis? ben Trabzonspor taraftarini 3milyon-5milyon diye sinirlandirmak istemiyorum... bana taraftarin sayisi degil yüregi lazim...

tekrar yanlis anlama ltf... bu herkesin dilinde olan bir söylem hazir firsati çikmisken yazayim dedim...

İsmail Çavuşoğlu
27.03.2005, 22:26
biz aslinda çok büyük mesafe katettik arkadasim.21 yildir sampiyon olamayan bir takimin hala 7 milyon taraftari varsa...

arkadasim yanlis anlama sana birsey demiyorum... ama bu 7 milyon,9 milyon,10 milyon taraftar isine ben bir anlam veremiyorum... bu sayiyi kim belirlemis? ben Trabzonspor taraftarini 3milyon-5milyon diye sinirlandirmak istemiyorum... bana taraftarin sayisi degil yüregi lazim...

tekrar yanlis anlama ltf... bu herkesin dilinde olan bir söylem hazir firsati çikmisken yazayim dedim...

taraftar sayimizi sayin baskanimiz Atay AKTUG herzaman telafuz ediyor.bizede ona inanmak düsüyor.hangi takimin taraftari fazlaysa o takima daha çok önem veren(medya bazinda) bir ülkede yasiyorsak(ki bubana göre yanlis)taraftar sayisininda bence önemi var diye düsünüyorum.ayrica kesinlikle yanlis anlamadim düsüncelerinede saygi duyuyorum.

zinos_zon
28.03.2005, 00:52
taraftar sayisiyla büyük olunabiliyorsa, heralde Pekin takimlariyla kimse basa çikamazdi..

milyonlarca sinek yaniliyor...

baris_aykan
28.03.2005, 13:56
taraftar sayisiyla büyük olunabiliyorsa, heralde Pekin takimlariyla kimse basa çikamazdi..

milyonlarca sinek yaniliyor...

smileys/smiley32.gifBUDURsmileys/smiley32.gif

zanoylu
28.03.2005, 14:11
ÜZERIMIZE OYUN OYNANIYOR.......GELMEYELIM GADAM

hakantpl
29.03.2005, 09:17
Bizim Birlikteligimiz Sanmiyorum baska kluplerde olsun biz kader birlgi yapmisiz Bizim Taraftarligimiz Sampiyonluga endeksLi taraftarlik degildir.