PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Yilin Sporcusu Seçildi!

Oğuz
24.03.2005, 22:47
"Sabah Gazetesi 2004 yilin sporcusu ödülleri" gecesinde Fatih Tekke hem yilin futbolcusu, hem de yilin sporcusu seçildi...

Spor, siyaset, is ve sanat dünyasinin önemli isimlerinden olusan juri üyeleri, Fatih Tekke'yi bu ödüle layik gördüler..

Gider mi, kalir mi? Büyük maçlarin oyuncusu mu, degil mi? vs. sorularinin sikça gündeme geldigi bu günlerde, bir baska deyisle; kendi öz degerlerimizi sorguladigimiz bu günlerde, bizden olmayan birileri, bize ait birisine bu ödülleri layik gördü..

Kaptanimiza basarilarinin devamini diliyorum..Edited by: oguz

pacos_bill
24.03.2005, 22:48
Kaptani acimasizca elestirenlere duyurulur...

Berat
24.03.2005, 22:49
Yakisir Fatih Abime bee..nihayet hakettigi ödülleri almaya basladi.Umarim bundan sonra sanssizlik pesini birakir. Ruhsuz(!) falan ama YILIN SPORCUSU ve YILIN FUTBOLCUSU!...

Mollasalihoğlu
24.03.2005, 22:57
Bu da üzerine alinanalara KAPAK olsun...

Mollasalihoğlu
24.03.2005, 22:58
editEdited by: oflee61

bodozlama
24.03.2005, 23:04
halk oyu ile mi yoksa jüri mi

pacos_bill
24.03.2005, 23:08
halk oyu ile mi yoksa jüri mi

juri seçti

61trabzonomer
24.03.2005, 23:23
Kaptanimiza yakisir zaten türkiye de ona vermiyeceklerde kime verilecek, anasinin ak sütü gibi helal olsun ona bu ödüller yetmez ama neyse..

Bunun yaninda baska ödül verilmedimi bu adama az geldi sanki neyse..smileys/smiley32.gif

CeSS
24.03.2005, 23:39
Kaptana bu yakisir smileys/smiley32.gif

Şanlıbayrak
24.03.2005, 23:47
Fazlasiyla hak ediyor tebrikler Kaptan ...

Harun-61
25.03.2005, 01:17
kutluyorum seni Fatih abim...

My
25.03.2005, 03:59
smileys/smiley32.gif

sanatik
25.03.2005, 04:13
Milliyet gazetesindeyayinlanan yalan uyduruk "Thij´s"in reportajina bir sürü yalanlar ekleyerek fatih tekkeyi ( & gökdenizi ) kötüleyen yazara duyurulur.

Yilin Sporcusu ve Futbolcusu Fatih Tekkeye yapilan serefesizligi kiniyorum, utanc duyuyorum böyle yazarlar ve gazetelerden.

Böyle yazarlara hapis cezasi verilmeli. Hatta Imraliya gitmelidirler cunkü APO dan farklari yokdur. Istanbul Cumhuriyeti icin savasmiyorlarmi ?

Bravo Fatih Tekke. Seni Gol Krali olarakda görmek istiyoruz. Ayrica gelecek sezon SAmpiyonlar liginde & 2006 da almanyada !!Edited by: sanatik

JuaN_JuaN
25.03.2005, 04:15
valla ben programi izlemedim. böyle bi sonuç ta beklemiyodum. tabi bu sonucu beklemememin sebebi medyadir!!! yoksa FATIH TEKKE bu ödüle layik bir oyuncudur. oynadigi oyuna bakmadan bile kagit üzerinde bile (gol kralliginda lider olmasi) zaten bir adim önde idi. kaptanizi tebrik ediyoruz .

alkislar FATIH TEKKE'ye

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Guests
25.03.2005, 08:15
hiç sasirmadim bu basariya helal olsun.

Tandogan
25.03.2005, 08:41
Fatih'in bu ödülü almasi son derece normal.Su an Türkiye'nin en çok gol atan oyuncusu ve attigi gollerin çok büyük bir kismi da bazilarinin attiklari gibi beles gol degil.Asist kralliginda da derecede.Artik Milli Takimin da degismez adami pozisyonunda...Zaten söyle bir bakarsaniz Samet Aybaba döneminde takima katilmasindan itibaren, hem kendinin hem de takimin performansi olumlu yönde etkilendi.Kaybolan ve bosuna heba olan onca yillarin acisini umarim yavas yavas ve sindire sindire çikaracaktir.Yasadigi talihsizlikleri ve sakatliklari baska oyuncular yasasalar su an nerde ne yapiyodular çok merak ediyorum.

Hemen hemen her yazimda dile getiriyorum.Fatih'in üzerinde inanilmaz bir yük var.Üstelik ta sezon basindan beri.O yüzden her maçta kaptandan ayni performansi beklemek hata olur.Bu adam makine degil.Ara sira tökezleyebilir.Genel performansina bakmak lazim.Trabzonspor futbol takiminda kaptan olmak kolay degildir.Bu takimda zamaninda kimlerin elinden kaptanlik alinmadi ki!!Ayrica büyük maçlarda yasanan olumsuzluklar tek bir bireyin olumsuzlugu degil.Genel olarak yasanan bir olumsuzluk var.

Sonuç olarak ulusal basin tarafindan sanirim uzun yillardan sonra(hatta benim hatirladigim ilk)ilk kez bir oyuncumuz "yilin sporcusu" ödülünü kazaniyor.Kendisini kutluyor ve bu ödülün performansina olumlu yönde katki saglamasini temenni ediyoruz.Edited by: Tandogan

kelkitli29
25.03.2005, 08:46
Yakisti be. Helal olsun.

Taner Uykuçeken
25.03.2005, 08:59
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Yalniz suda var yilin sporcusu ödülü verilirken yakladim programi fatihin ödülünü gs baskani aldi fatih milli takim kampinda diye (BIZDEN KIMSE YOKMUYDU STÜDYODA ALOOO BIZIMKILER NERELERDESINIZ.) bildigim kadariyla metin akbasoglu jürideydi iskender günün jürideydi ama ödülü gs baskani aldismileys/smiley11.gif

Mehmet
25.03.2005, 09:36
Kafalarina saksimi düsmüs ne bizim futbolcumuzu yilin futbolcusu seçebilmisler..smileys/smiley32.gifDegisimden haberleri var demekki!

Bizim futbolcularimizi begenmeyen taraftarlarimizin da kulaklarina küpe olsunsmileys/smiley5.gif.

Milli maç öncesi bu iyi oldu. Kaptan daha
iyi motife olacak simdi.

Helal SANA KAPTAN.

Taner Gündoğdu
25.03.2005, 09:38
daha sonradan akillari baslarina geldi trabzonspor yöneticisi aldi gs baskanindansmileys/smiley36.gifgazeteden jüriye baktim dün bir sürü fenerli vardi. fener bütün branslarda ödül alir dedim ama hayret!!! ama alex'e ne fark atti offffsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

metehan
25.03.2005, 09:42
Fatih Tekke'yi kutluyorum. Son dönemdeki tartismalarin üzerine bu ödül daha da anlamli oldu. Umarim elimizdekilerin degerini anlamamiza yardimci olur.

Barış BAKIRTAŞ
25.03.2005, 09:49
Yilin futbolcusu ödülünü alirken izledim. Yilin sporcusu ödülünü göremedim. Yilin futbolcusu ödülünü Ali Sen in vermesi ayri bir hata olarak degerlendiriyorum. Hatta Ali Sen verecek diyince insallah fatih kazanamaz dedim. Sonra bu futbol adami (!)Kaptanimizi anlatmaya basladi, Avrupada oyanamasi gerek bir futbolcu oldugunu Ridvan Dilmenin agzindan belirtti en son olarak da fenerbahçede oynamasini isterim dedi. Bu serefsizler ödül programinda bile rahat durmuyor.

ahmetsalih
25.03.2005, 09:56
hak yerini buldu simdi kaliteli maçlarda yatip , sampiyonlar liginde topa bile dokunamayip burda kayseri v.b takimlar karsisinda artislik yapan alexe mi vericeklerdi?

kaptanimiza basarilar diliyorum...

osman__61
25.03.2005, 10:09
yakisir fatih abimize. isallah Hayalindeki takim barcelonaya gidersin.ama biz sampiyon olduktan sonra.

trabzonspor1
25.03.2005, 10:11
bosuna dememisler

Fatih Sultan Tekke

ARAGORN01
25.03.2005, 10:14
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Yalniz suda var yilin sporcusu ödülü verilirken yakladim programi fatihin ödülünü gs baskani aldi fatih milli takim kampinda diye (BIZDEN KIMSE YOKMUYDU STÜDYODA ALOOO BIZIMKILER NERELERDESINIZ.) bildigim kadariyla metin akbasoglu jürideydi iskender günün jürideydi ama ödülü gs baskani aldismileys/smiley11.gif

Canaydin zaten ödülü vermek için çikti oraya. Fatih olmadigi içinde Metin Akbasoglu aldi ödülü.

Fatih orada olsaydi çok keyifli bir tören olacakti....

Badaloğlu
25.03.2005, 10:28
Tebrikler Kaptan...Yanliz bu ödül senin sorumlulugunu bir kat daha artirdi,zira belkide senin sirtina büyük bir yük daha binecek.Bu sorumlulukla hafta sonu 2 tane çakarsin umarim.

Ben programi seyretmedim.Metin aradi gece,Ali Sen'in suratini görmeliydin dedi.Ama o sufatini maalesef göremedim.smileys/smiley1.gif

trapezus61
25.03.2005, 10:40
Çok yakisti büyük kaptana... Türkiyede yilin futbolcusu ve sporcusu olmak en çok onun hakkiydi... Tebrikler FATIH SULTAN TEKKE... Trabzon camiasina bu gururu yasattigin için. Senin kiymetini bilmeyenlere kapak olsun...

Ferşat Balcı
25.03.2005, 11:02
Fatih Tekke daha iyilerine layik bir oyuncu. ödülün bu sikintili zamana raslamasi çok anlamli oldu.simdi Fatih tekke yilin futbolcusu ünvaniyla sahada yerini alacak.Trabzonspor taraftarlari arasinda ona kusku ile bakanlar için birazda olsa fikirlerini degistirmelerini saglayacak.

ben ridvan dilmeni begenmem onu hep tarafli görürüm ama o Fatih Tekke hakkinda Avrupaninen iyibes hucum oyuncusu oldugunu söyler.ben de buna katiliyorum insallah bu sezon gol rekoru kirarda Avrupada dakendine yer bulur veFatih Sultan Tekke yerine Kanuni Sultan Tekke ünvanini alir.

#10 Fietra
25.03.2005, 11:31
Yani belliydi ben ondan Avrupa'da Altin Ayakkabi bekliyorum

Tekke
25.03.2005, 11:34
daha sonradan akillari baslarina geldi trabzonspor yöneticisi aldi gs baskanindansmileys/smiley36.gifgazeteden jüriye baktim dün bir sürü fenerli vardi. fener bütün branslarda ödül alir dedim ama hayret!!! ama alex'e ne fark atti offffsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifBosuna rumuzu TEKKE yapmamisiz.

Ömer SEVİNÇ
25.03.2005, 12:08
Helal kaptanimiza..

Insallah milli takim kampinda da moral bulmustur.

Bu juri nasil verdi Fatih'e ödülü anlamadim. Kesin Alex alir diyordum ben. Ama yilin sporcusu ödülü haksizlik olmus bence. Ben olsam Sinan Samil Sam'a verirdim. Adam dünya agirsiklet boks maçiona çikacak düzeye geldi.

Bravo tekke

Adem Erdoğan
25.03.2005, 12:28
FATIH BU GAZLA ARNAVUTLARADA SALLAR 3-5 TANE...

vigor
25.03.2005, 12:35
hak ettigi bi ödülü aldi.tebrikler kaptan

61viya
25.03.2005, 12:36
gözüm bmn de,kulagim gelecek bi haberde..(yine aklima geldi ya,kiz yurdundayimsmileys/smiley7.gif) az sonra telefonum çaldi,arayan annem: kizim,kaptan yilin sporcusu seçildi!!!! ben yurtta tur attim resmen,ayak basmadigim yer kalmadi...=))

umarim kendini teknik direktör sana ve futbolculugun nasil bir meslek oldugunu bilmeden atip tutan arkadaslarim,birazcik ders alabilmislerdiir..

güzel adam,kaptanim,sultanim....yakisir sana...yüregimiz sizinle!!!!!!!!!

$FIRTINA61$
25.03.2005, 13:04
süper faith de sonrada örenmisidr bir ödül daha aldiginismileys/smiley17.gifyakinda bizim oyuncular kendilerine bir magaza acar evde arrtik yer kalmadismileys/smiley36.gifaüper alkislarsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Trapzone
25.03.2005, 13:33
Büyük Takimlarin Büyük Futbolculari olur FATIH TEKKE gibi bi futbolcumuzu kendi bünyemizde barindirdigimiz ve yetistirdigimiz için Takimimla gurur duyuyorum. NE diyebilirim ki sadece FATIH TEKKE için bile TRABZONSPORLU olunur...iyiki varsin TRABZONUN FATIHIsmileys/smiley32.gif

Semih GÜL
25.03.2005, 13:55
Aslinda O TRABZONSPOR DA oynadigi için en büyük ödülü bis aliyorus ama farkinda degilissss....

Ama yinede tebriklerr...smileys/smiley32.gif

`O`z e r
25.03.2005, 13:59
Madem Jüri Seçecekti Neden Oylama Yaptilar Desene Bosuna Dünyanin Kontörünü Bitirdim ...

İlyas Özdemir
25.03.2005, 14:07
milli maç öncesi kaptanimiza büyük moral olmustur

kaptanimizi kutluyorum

Salih61
25.03.2005, 14:08
Bir de Ödülü bay PURO (ali sen) verdi...smileys/smiley2.gifAdam utanmadan Umarim fenere gelirsin demedi mi?...Acayip sinirlendim...smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

oflubektas
25.03.2005, 14:13
5 sene evvel almaya baslamaliydi bu ödülleri ama gerçekten gurur verici.Son besiktas maçinda da Syzmek ile birlikte en hirsli ve en etkili oyuncumuz olmasina ragmen Istanbullu ve Trabzonlu Skor yazari arkadaslar atip tutmuslardi.(O az pozisyonlu maçta bir uçan kafasi,Cordoba üstüne çikmasina ragmen auta attigi bir hava topu,altipas üzerinde omzuyla aldigi ancak el sayilan bombos pozisyonu,ve gole giderken M.Dogan'in arkadan çekerek durdurdugu net pozisyonu vardi) O maçta Fatih'in oyununu begenmeyen arkadaslar ödülü elinden alip markajcisi MUSTAFA DOGAN'A VERSIN

Murat'
25.03.2005, 14:18
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifwalla fatih abimize helal olsun o türkiyedeki en iyi golcü

yakisir abimize insallah 40 bulur savunu FATIH TEKKE geliyorsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Aslıhan
25.03.2005, 15:27
arkadaslar bunun oylamasi bile olmazdi ya neyse

söylenecek söz yok

istanbul basini bunuda atlasinda görelim

BDiler61
25.03.2005, 15:51
hakeden kazandi bu ligde Fatih Tekke den daha iyisi yok.

Yakisti kaptanimiza

Reha
25.03.2005, 15:58
"Gider mi, kalir mi? Büyük maçlarin oyuncusu mu, degil mi? vs. sorularinin sikça gündeme geldigi bu günlerde, bir baska deyisle; kendi öz degerlerimizi sorguladigimiz bu günlerde, bizden olmayan birileri, bize ait birisine bu ödülleri layik gördü..

Yazi ve üsluplarina saygi duydugum için bu elestirine sert cevap vermiycem...Fatih geçen sene ki performansi ve su anki durumu ile bu ödülü hak etmistir.

Yilin örnek sporcusu hakemlerle oynamaz,takim içersinde (eger var ise) arkadaslarini kaptanligin ötesinde ezmez,ve sampiyonlugu sehrine getirecek derbi maçlarda gol atip yalnizca bir yilin "futbolcusu" degil ; o sehrin ve o takimin savunucularinin bir ömür "gönül ödülünü "alir!!!

Sitelerimizi gezen yabanci nifaklardan dolayi özellikle geçen hafta elestirdigim Fatih ve Gökdeniz olayini bu sekilde yüzüme vuran arkadaslari ilerki aylarda tekrar konusmak adina bu meseleyi kapatmaya davet ediyorum...

Saygilarimla

İleli
25.03.2005, 16:14
Ne kadar ovsek azdir tebrikler buyuk kaptan!

FEDAİ
25.03.2005, 16:39
'Pek kiymetli'ulusal basininimizda konuyla ilgili tik yok.Acep merak ediyorum ödülü fb li oyuncu alsaydi bu sekilde sessiz kalirlarmiydi.

Kutluyorum kaptan nice böyle güzel üdüllere...

kadirsa_2000
25.03.2005, 17:51
Gerek futbolcu olarak gösterdigi kalitesi, gerek kisilik olarak gösterdigi olgun tavirlariyla hakkettigi ödüle kavustu Sultanimiz Tekke. Allah basarilarini daim edser insallah.

Bir diger övünç kaynagimiz da Trabzon'lu olimpiyat sampiyonu boksör kardesimiz Atagün Yalçinkaya oldu tabiiki.

ersinsezgin
25.03.2005, 18:25
BÜYÜK KAPTAN

zafercalikoglu
25.03.2005, 18:33
helal olsun kaptan bizde çok heyacanlandik,ödüller açiklanirken,

fatihi ilk 3 içinesecende halk jürüsi

yattara11
25.03.2005, 18:49
ben izleyemedim ama cem davran salaklik falan yapmis galiba... fatih'in ikinci ödülü için TS yöneticisi dururken özhan canaydin'i çagirmis... nedir olay?

marasli laz
25.03.2005, 19:17
yattara11 kardesim töreni bende izleyemedim ama cem davran zaten salaktir onu oraya çikarandasuç neyse Fatih Tekke'yebasarilarinin devamini diliyorum

zafercalikoglu
25.03.2005, 19:26
kaptan nedemis ödülü aldiktan sonra

Guests
25.03.2005, 19:39

demistir herhalde.smileys/smiley2.gif

tebrikler kaptan...smileys/smiley32.gif

The Londoner
25.03.2005, 19:42
Avrupa liglerini yakindan takip eden biri olarak sunu rahatlikla soyleyebilirim ki Fatih gibi olaganustu yetenekli, cok yonlu ve izlerken zevkaldiginiz oyuncu sayisi cok az! Ayrica, kendisini ne kadar gelistirdigini ve olgunlastigini da unutmayalim.

Zaman zaman is disiplinini ve verimliligini tartisabiliriz ama bunlar asla onun kalitesini gormemize mani olmamali. Hicbir oyuncu her mac ayni form duzeyini koruyamaz zaten.

Netice olarak;Fatih`inbirilerinden odul almaya ihtiyaci yoktu ki! Hic odul almasa bile Kaptan, Turkiye`de kusaginin en iyi oyuncusudur. Bunu tartismak bile abes olur...

Barış
25.03.2005, 19:48
Bir de Ödülü bay PURO (ali sen) verdi...smileys/smiley2.gifAdam utanmadan Umarim fenere gelirsin demedi mi?...Acayip sinirlendim...smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

smileys/smiley36.gifKOMEDI YA BU ALI SEN.smileys/smiley36.gif smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Ozan
25.03.2005, 19:50
kaptanimizi buradan tebrik edip basarilarinin devamini diliyorum ... smileys/smiley32.gif

yattara11
25.03.2005, 19:50

demistir herhalde.smileys/smiley2.gif

tebrikler kaptan...smileys/smiley32.gif

okuldan bir arkadasim biraz sitem ediyodu fatih'e... galiba kulübe tesekkür etmemis gibi birseyler söyledi ama ben izlemedigim için kesin birsey söyleyemem... galiba ailesine,yakinlarina falan tesekkür etmis ama kulübe tesekkür etmemis... bunlari olumsuzluk olsun diye söylemiyorum ama açiklamalari hakkinda sadece bunlari duyabildim...

BU ARADA YAPILAN ÇOK BÜYÜK BIR TERBIYESIZLIK SÖYLE OLMUS:

FATIH TEKKE'NIN ÖDÜLÜ AÇIKLANDIGINDA ALKIS OLMAMIS SALONDA...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifTERBIYESIZLER,DANGALAKLAR... BU KADAR SEVIYESIZLIK OLMAZ... AFEDERSINIZ RESMEN PARALI ÖKÜZ BUNLAR...

#10 Fietra
25.03.2005, 20:36
Aslinda Ali Sen'in yorumu beni gülümsetti Fenerbahçe'nin Trabzonsporun yetistirdigi bu yetenege melül melül bakmasi güzeldi.

TSMareNero
25.03.2005, 20:58
he heeeeeeeeee

al istanbul sana bir samar dahasmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

el capetano, sana neler yakismaz ki...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Tempesta sul Mare Nero, yeaaaahh............

imported_Suha
25.03.2005, 21:00
kaptanimizi en içten dileklerimle kutluyorummmm...smileys/smiley32.gif

yattara11
25.03.2005, 21:04
he heeeeeeeeee

al istanbul sana bir samar dahasmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

el capetano, sana neler yakismaz ki...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

az türkçe konus smileys/smiley36.gif

TSMareNero
25.03.2005, 21:21
he heeeeeeeeee

kaptana italyanlarin lakabidir busmileys/smiley2.gif

Beytullah
25.03.2005, 22:11
kaptanimiza yakisir

zaten herkez biliyordu futbolcunun hasinin fatihi oldugunu ama simdi tecillendismileys/smiley36.gif

poetricus
25.03.2005, 22:45
Bunun üzerinde bu kadar durulmasi bile saçma bence. Asil o ödül Fatih'ten baska birine verilse sasardim. Elimizde nasil bir yetenek oldugunu birileri söyleyince mi farkedecegiz acaba!

Kaptanin basarilarinin devamini diliyorum.

Özkan Erdem
25.03.2005, 23:11
Alkislar Fatih Tekke'ye smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

AncakFatih için üzüldüm.. Bu yasina kadar yeteneginin görülmeyisine, dünyanin en iyi futbolcusu seçilecek yetenekte olmasina karsin sadece türkiye de seçilmesine yanarim.. Kaptanimiz bu ödüllerden çok daha fazlasini hakediyor.. Son zamanlarda biraz asiriya kaçsada, o türkiyenin en yetenekli, en zeki futbolcusu..

61trabzonomer
25.03.2005, 23:14
Bu gün bir kaç dakikatekrara baktim kaptan döktürmüs ya geceye ve yila damgasini koymus aslanim be.

HAMBUGO
25.03.2005, 23:33
Kaptanada bu yakisirdi.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

HAMBUGO
25.03.2005, 23:37
Eger bu ödül yabanci bir oyuncuya verilseydide sasirmazdim ama artik saniirim bunlara alisacagiz.

Bu basarili grafik Fatihin citasini yükseltirken eger trabzonun citasi yükselmezse kaptanimizi avrupa kaptiracaz gibi gözüküyor.

hakantpl
26.03.2005, 00:12
Kaptanimizi kutluyorum ve basarilarinin devamini diliyorum. Hep birlikte Daha da iyiye

MaHMuT_61
26.03.2005, 01:06
Yakisir kaptanimasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley2.gif

Guests
26.03.2005, 01:40
he heeeeeeeeee

italyancadaki Mare Nero "karadeniz" galiba..!

trabzonda "marnero" diye biyer var,sahibi arkadasimdir.acaba yanlismi yazmislar..?

TSunami
26.03.2005, 09:01
tebrikler kaptan. geç kalmis bi ödül ama zamanlama yinede iyi oldu
yoksa kendi taraftarlarin yerlere vuruyordu 2 gün önce seni.

ama canini sikma tek sorun seni izlemeye doyamiyoruz

yattara11
26.03.2005, 09:04
he heeeeeeeeee

italyancadaki Mare Nero "karadeniz" galiba..!

trabzonda "marnero" diye biyer var,sahibi arkadasimdir.acaba yanlismi yazmislar..?

skandal olur o zaman smileys/smiley1.gif

SDanışmaz
26.03.2005, 10:24
Yakisir kaptanimiza,daha ne ödüLLer aLacak.smileys/smiley2.gif

Sanki kaptandan baska bu ödüLü aLacak biri vardi.smileys/smiley1.gif

deco
26.03.2005, 12:04
Dahasida olur insallah,biz yeterki her zaman oylarimizi desteklerimizi esirgemeyelim ....!

yalnizefe
26.03.2005, 13:14
yakisir FATIH abiye

Zafer Keskin
26.03.2005, 13:33
kaptanimiza yakisir ancak ben yinede trabzonspordan bir yöneticinin gitmesi daha iyi olurdu diyorum geceye degilmi arkadaslar....... ödülü tanimadigim biri aldi kim oldugunu gerçekten bilmiyorum ........

objek
26.03.2005, 13:53
Arkadaslar fatihin esas gorevi simdi basliyor cok buyuk bir sorumlulugun altina girdi simdi milli takim,da hakan sukuru kesen oyuncu olarak dunya arenasina cikmasi icin once almanya treninin kacmamasi lazim burda fatihin katkilarina cok ihtiyac vartum turkiyede bunlarin farkinda fatih fatihlesebilirse ancak bu is olacak onun icin simdi top fatihte...

Ömer SEVİNÇ
26.03.2005, 14:02
Ah bir de yaslanmamis olacakti ki....

Yas gelmis 28'e....

crazyboy
26.03.2005, 15:34
kaptana hersey yakisirsmileys/smiley32.gif

Alptuğ
26.03.2005, 17:32
futbolunun en olgun zamaninda kariyerini en iyi sezonunu geciriyo daha da iyi gidecektir ona da bu yakisirdi zaten

61-firtina
26.03.2005, 20:05
helal olsun sana helal olsun daha iyilerine layik büyük kaptansmileys/smiley32.gif

61trabzonomer
26.03.2005, 22:52
Bu adami ttaa basinda neden verdik saga sola simdi bu tür ödüllerden birçok lamis olurdu.

Crazy_OfLu61_
26.03.2005, 23:33
Tek kelimeyle söylüyorum yakisir...

My
27.03.2005, 04:15
Günebakis gazetesinden arkadaslar ;

TARAFTAR TEPKISI
FATIH?IN kampa dönmesi nedeniyle katilamadigi organizasyonda yasananlar taraftar sitelerinde de gündeme geldi. Taraftarlarin önde gelen bulusma noktalarindan www.bordomavi.net sitesinin forum bölümüne gönderilen mesajlarda uygulama kinandi ve Fatih?in ödülünün Özhan Canaydin?a verilmesinin anlamsizligi dile getirildi. Fatih, Yilin Futbolcusu ödülünü ise salondan ayrilmadan önce Ali Sen?den aldi.

yattara11
27.03.2005, 10:59
e güzel güzel... yakinda sanal alemde deTürkiye'nin en önünde olacagiz Insallah...

Oruç
28.03.2005, 13:45
YAKISIR KAPTANIMIZA! ZATEN ONDAN BASKA KIMSEDE BU ÖDÜLE LAYIK DEGIL!(BEN PROGRAMI SEYRETMEDIM HANI VERMEZLER DIYE ÖDÜLÜ.)HELAL OLSUN! SIMDI SIRA GOL KARALLIGINDA!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

baris_aykan
28.03.2005, 13:45
konusanlarin agzina bant olsun yakisir sana kaptan

zanoylu
29.03.2005, 17:08
HAKKI BE KARDESIMIN...

Küçükken belliydi iyi bir kumas oldugu

Crazy_OfLu61_
30.03.2005, 22:45
Hele bu aksamki milli maçta oynadigi futboldan ve attigi golden sonra o ödül ona dahada bir yakisti.

Helal olsun büyük kaptan...

ikrime_61
30.03.2005, 22:48
kaptanimiz soylenecek sozü macta soylede smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

İsmail Çavuşoğlu
30.03.2005, 22:55
helal be fatih bu aksam kendine ve ödülüne yakisir gibi oynadim tebrikler.milli takimda seni elestirenlere tokat gibi cevabini verdin bravoo sanaasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

perfectstorm
30.03.2005, 23:00
yüüüüüürüüüüüüüü be .kim tutar seni. sezon sonundada tacini takacak.