PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaraspor 0-2 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

smileyman
31.01.2009, 18:07
Yattara'ya bişey yapmalıyız morali yerine gelsin şu önümüzdeki 2 gün transfer ile ilgili bişey olmazsa inşallah ondan sonra anlarız nedenini

Kamil Çakmak
Önceden iyi mücadele ediyorduk futbolumuz kötü idi. Şimdi hem mücadele hem güzel futbol.
biri bizi durdursun. Şapmiyonluğa inandırıyorlarmı bizi ne:)

ispela61
yattarayı nasıl beğenmiyorsunuz yine en güzel asisti yaptı gökhan atamadı daha ne yapsın topu resmen ayağını yapıştırdı gökhanın

TSigalko
Yattara'ya da tezahurat yapıldı.Yoksa ben yanlış mı duydum?

Çagman
31.01.2009, 18:08
Takım Güzeldi Umutun Son Macıydı Bence O Yüzden 90 Dakika Kaldı Gokhanın Golu Jeneriklikti Umut Kaval Kemiği İle Attı sandım :) Ayrıca Yattara Trabzonsporu kafasında Bitirmiş insanda Hiç Oynama istegidemi Olmaz Takım Arkadasları Orda OYnuyor Ama O Yüzü Bin parca Gidiyor Yazık ya vefa bu olamaz Arkadaslık takım Ruhu bu olamaz yedekler bile sevinirken senin yaptıgın ayip yattara

İsmail ALİOĞLU
Beyler yattara satılmış!!

haber sitelerindeki yorumlar bu görüşte. Başkanımızın açıklamasıymış...

smileyman
alanzinhoyu nasıl buldunuz 20 dklık değerlendirme :)

Fizik olarak yeterli değil Alanzinho yani antreman eksiği var ama yinede yapmaya çalışdığı haraketlerle sevıoruz onu !! :D Yattara hiç bi zaman out olmaz unutmayın inşallah yönetim de böle düşünüodur ve onun gönlünü alırız yattara ile alanzinho'yu beraber bi gülerken görsebilseydik..

sirkan
bu gidişle yattara out alanzinho in yattara bye bye

hayir dusuncen berbat.....
yattara kazindirigi maclari unutmayalim.....

vatandas61
yattara nin morali cok bozukdu, aceba neden? transfer degildir diye düsünüyorum. Az önce ersun hoca bir aciklama yapti ama tel de konusuyordum malesef kacirdim. Yattarayla ilgili birsey söyledi mi?

sametaydin
İyi maçtı. Hakkımız olan üç puanı aldık. Yattaranın yerini kimse tutamaz.

thehell61
tebrıkler be trabzonsporum tebrıkler

Kereşenli
Satıldı mı? Nereden duydun? Doğru mu bu?

Berk
Arkadaşlar Yattara oyundan çıkarken Yattara'ya tezahürat yapıldı.Kimsenin onu ikinci plana attığı falan yok..

Ehrimen
31.01.2009, 18:09

Yalan haber.

İnanmayın herşeye.

EmreBir61
Yattara çıkana kadar yüzü hep gülüyodu.Hem degişiklik yaparken üzgündü hemde maç sonunda .Aman Ersun Hoca işini bilir.Kaybetmeyelim Yattara'yı.Kazancımız büyük Alanzinho'yla ama kaybımız olmasın.

Fatih Ersoy
Alışkanlık mı yaptı ne :P

CEMEFKER
Özetle Aykut Hoca diyorki; " GÜCÜMÜZ YETMEDİ"

sirkan
mac sonrasini youtube yukluyorum...
yattaranin yuzunu gorursunuz artik...

cubido
özer biraz hatır şikesi yaptı galiba. ben bir kaç maçını seyretmiştim bundan çok daha etkili bir oyuncuydu...

smileyman
31.01.2009, 18:10
Kulübümüzden Gineli oyuncumuz İbrahima Yattara konusunda bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi; “Oyuncumuz İbrahima Yattara’nın transferiyle ilgili son gülerde medyada yer alan haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Yönetim kurulumuzda bu konulardaki açıklama yetkisi Başkanımız Sayın Sadri Şener’indir. Taraftarlarımızın bunun haricinde gündemi değiştirmeye yönelik açıklamalara itibar etmemelerini istiyor, konuyu bu şekliyle kamuoyunun bilgisine sunuyoruz”

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1027-6V3G5Q6S.jpg

vatandas61
ilk golün hazirlayicisi yattaradir, onun harektleriyle iki adamdan kurtulmasaydi serkana gitmezdi o top, ordan da gökhana. Golden iki dk sonra adrese teslim bir pas atti ama gökhan direge nisanladi topu.
Ben bu takimda alanzinho, colman ve yattarayi yan yana görmek istiyorum.

Kereşenli
Bende dedim o resmi sitede yapılan açıklamadan sonra bir gelişme mi oldu. Kazandığımıza sevinemeyecektim.

sametaydin
Hocam şampiyonluğa giden takımdan oyuncu satılmaz. Yattara satılırsa tam bir saçmalık olur bence.

Özge
Çok iyi oynadık.Hakettiğimiz bir galibiyetti.Her oyuncumuz elinden gelenin en iyisini yaptı.Hepsini tebrik ediyorum.Seviyorum sizi.

bordo61
31.01.2009, 18:11

Bırakın ortalığı velveleye vermeyin ya yorumlara göre transferde yapamazdı bu yönetim

İrfan KUMAŞ
alanzinhoyu nasıl buldunuz 20 dklık değerlendirme :)

2 harika pası var
gerçi birinde kendi kendine takıldı düştü çok güldüm
ama pire gibi süper

İsmail ALİOĞLU
Yalan o resmi siteye bak acıklama var

yaw haber sitesindeki yorumlarda diyorum. ordaki Tsli taraftarlarımız yazmış kesin bi dille. onu demek istedim. internethaberin Trabzonspor yorumlarına bak. İnşallah yanılıyorlardır :)

Mustafa Önder
Arkadaşlar bordooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Kamil Çakmak
Arkadaşlar her yerden saçma sapan haberleri buraya koymayalım. Resmi sitede bu şekilde uyarıyor zaten. Taraftarlarımız medyada yazılanlara rağbet etmesinler diye.

POYRAZ
Maci güzel bi oyun ile kazandik. Emin adimlarla ilerlemeye devam edecegiz Insallah. Mactan sonra Song'un Afrika dansi cok güzeli.
Alenzinho ise oynadig yaklasik 20 dakikada iyi bir intiba birakti. Mactan sonra Song ile birlkte dans etmesi de takima cabk adapte olacaginin östrgesiydi. Taraftarin sevgisini simdiden kazandi. Alenzinho'nun ayagina top geldigi zaman seyircinin heyecani ve oyundan alinmasi Yattara'yi üzdü gibi geldi bana. Insallah öyle degildir.
Sonucta önemli bir 3 puani daha kazandik. Bu aksam Insallah Cimbok kaybeder ve aradaki farki acariz.

.....
31.01.2009, 18:12
Helal olsun Takımımıza. İşte biz buyuz. Daha devamı var evelAllah.

Ahmet Başkaya
bu takım neden burda belki çok güzel bir dostluk ve yetenekler ama öyle bi abi war ki SONGmaçın başında gördünüzmü penaltı olmasa bile top eline çarpmıştı adam hemen şeyini tuttu o kadar inandırıcı ki hakemin aklında diğer pozisyonlara etki edecek hiç soru işareti bırakmadı tam seyirci susmusken coşturdu maç sonunu herkes biliyo harikasın büyük şef harikasınız tüm takım....

6Şafak Aydın1
Ankaragücü maçını Trabzonda düşünemiyorum.Seyircilerin çoğu dışarda kalacak tahminim.

öyle olmali zaten. macin enleri yine saymakla bitmez ; demek fener macini alsak bugün 5,6 olacakti...

cınar#7
31.01.2009, 18:13
umut varken yattaranın cıkması..tabiki morali bozulur...

Fatih Öztürk
mavi arkadaşım maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ahmet Başkaya
arkadaşlar bordooooooooooooooooooooooooooooooooooo
kirŞehİrden mavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Alika87
agladiysa yattara kesin son maci oldugu icin aglamis yoksa baska bir neden olamaz...

magicyattara
Gökhan Ünal attığı golle 6 m eurodan çok daha fazla bir değere sahip olduğunu gösterdi.

O golü 20 m euroluk ayaklar atamıyor.

Umut Bulut makinenin vazgeçilmez dişlisi.Umut o ne goldü yauuwww:D

Ersun Hoca forvette sıkıntıya düştü.Kimi kesecek.Çok tatlı bir sıkıntı:)

İrfan KUMAŞ
31.01.2009, 18:14

bence alkışlatmak için cıkardı (belki??)
inanmadınız değilmi

ofluoglu
[karsısında trabzon vardı ne yapabilirdi ki

Ali Tunahan Güllü
ben ağladığını görmedim sadece üzgündü....

fetih aydın
Gökhan Ünal attığı golle 6 m eurodan çok daha fazla bir değere sahip olduğunu gösterdi.

O golü 20 m euroluk ayaklar atamıyor.

Umut Bulut makinenin vazgeçilmez dişlisi.Umut o ne goldü yauuwww:D

Ersun Hoca forvette sıkıntıya düştü.Kimi kesecek.Çok tatlı bir sıkıntı:)
Kaçırdığı golü amatör kümede oynayanlarda atabiliyor.Öle değerlendirmemek lazım.:)

Mert Marabaoğlu
31.01.2009, 18:15
bencede alanzinho girerken, umut yada gökhan çıkması lazımdı, zaten oyun hakimiyeti bizdeydi, hala 2 forvetle oynamamız mantıklı değildi. yattarayı küstürmemek lazım, ligin sonlarında çok ihtiyacımız olucak ona.

Gökhan KAN
İşte budur ya...Daha bu deplasmana 8jk ve fb gelecek cok zor cıkarlar burdan.....Önemli bir galibiyetti

magicyattara
Trabzon'dan BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

sirkan
Yattara ile sampiyonluga.....

ugh-uNHUG34

Cihan
arkadaşlar bu yattara kıskanıyor alanı galiba hatırlarmısınız yattara ilk geldiğinde hareket çektiği zaman bütün trübünler ayağa kalkardı özledi o günleri.. bu gün gerçekten iyi oynadı ortaları çok etkiliydi ... arkadaşlar ankaragücü maçında yattaraya özel bir terapi uygulayalım .. adamı tekrar kazanmamız lazım o bizim yattaramız... gereken ilgiyi alandan daha çok hakediyor...

Emo91
sivas titresin, ve 1. siranin keyfini cikarsin..... cünkü fazla kalamicaklar birinci sirada!!

karadeniz firtinasi geliyor!

Armağan Dere
defansımız ve ortasahamız hakkaten iyi hüseyin gene birkaç hata yaptı ona da alıştık zaten ama gökhan ve umut yine istenen düzeyde değiller gökhan yine 2 yüzde yüzlük golü atamadı biri direkten döndü birini kalecinin üstüne vurdu..şuna dikkat ettiniz mi bilmiyorum umut gol atana kadar sanki gökhan gol attı ben de atmalıyım tarzı oynadı yani kıskançça ama bu kıskançlık fener maçına göre düşünürsek tatlı bi kıskançlık değil gibi geldi bana...

ama bu takım şampiyonluğa yürüyor bjk ve gs maçlarını alırsak şampiyonuz gibime geliyor...

Fatih Öztürk
yattaranın ağladığı filan yok.
sadece suratı biraz asıktı.
yattara gönlümüzde hep yattaradır yeri hiç değişmez.

CEMEFKER
Bu maçta Umut'un oynadığı fotbul ile ilgili birşey söylemek gerekirse, Ersun Hoca Umut'dan yeni bir tarz oluşturmaya çalıştı, agresif oyun tarzından yararlanmak için Orta saha futbolcusu gibi kullandı zaman zaman, ilerde Gökhan tek oynadı, bu durum da Ankaraspor maçına has bir durumdu zannedersem, yani orta saha dinamizmi güçlü bir rakibe karşı artı bir oyuncu fazla ile destekledik, ancak her maç için böyle oynayacağı zannı çıkarmamak lazım.

Ersun Hoca adına akıllı bir işti, artı Umut golünü de attı, daha ne olsun............

Remzi
Barcelona gibi oynadık.Maşallah böyle devam.:)

bordo&maviaşkı
Şampiyonluk koşusu şimdi başladı işte:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alk ış:=7

Uşaklar maçı izleyemedim radyodan dinliyodum,hoca Yattarayı niye çıkardı?
Yattara kötü mü oynuyordu?

Ahmet Başkaya
31.01.2009, 18:16
ugh-unhug34
gÖzÜkmÜy
o

vatandas61
umutun bu macta gol atmasi benim düsüncemi degistirmedi, umutun yerine alanzinho diyorum hala. Zaten defans öne cikmazda kadro da ofansif olmaz. Cale hep önce ama bir tane isabteli orta yaptigini görmedim, fener macinda 2 sut cekti berbat. Defans da kalsin öne cikmasin bence hic. Herkesin iyi oldugu mevki vardir.
Yattarayi acil kazanmamiz gerekiyor beyler, sapmiyonluga kosuyoruz bunu göze alamayiz.

Su bizim yeni eleman da yerden bitme ya :D Cocuk gibi dolaniyordu sahada, insallah o da takima alisti mi dozer gibi ezecegiz herkesi.

Mahmut Baran
arkadaşlar 100%100 futbol hangi kanalda idi ntv mi ntvspor'mu ne zaman başlar ??

Tayyip Bosnalı
Ya Bu Umut Leblebi Gibi Kolay Golleri Kaçırırken :D
Böyle Değme Forvetin Atamayacağı Golleri Nasıl Atıyor
Bunun Mantığını Gerçekten Çözebilmiş Değilim :D:D

Gökhanda Ne Gol Attı Öyle Aman Yarabbim :)

tirabzonli
31.01.2009, 18:17
Ankara'dan MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Tyler Durden
bu takimin hocasi ersun hoca yattara degil..bi degisiklik yuzunden takima kusecekse biraksin bu isleri yattara..
takimda en cok sevdigim futbolcu olmasina karsin bu guzel havanin icine etmesine izin verilmemeli..

türkiyem61
alanzinhoyu kazanalim derken yattarayi kaybetmeyelim..yüzündeki ifadeyi gördünüz mac sonunda

Ahmet Başkaya
KirŞehİrdeenn bordoooooooooooooooooooooo

Mustafa ÖZDEMİR
31.01.2009, 18:18
şampiyon .....

Ceyhun Öncü
Arkadaslar ilk yari colman müthisdi ilk yaridaki ankaraspor macindan sonra ilk defa bukadar begendim
ancak bu macda biri hic hosuma gitmedi oda Selcuk Inandi kaleye bi sutunu görmedim assist desen gine göremedim banami ögle geldi yoksa gercekden ögle miydi?

Buarada alanzinho sIk hareketler yapdi benim gönlümü feth etti kereta ='D

Su Sadri Sener e hellal olsun nerdeeen nereye getirdi

SADRI BABA SEN COK YASA CANIM FEDA OLSUN SANA

TSigalko
Senecky açılmasa atması imkansızdı.Saol Senecky :D

Mert Marabaoğlu
arkadaşlar 100%100 futbol hangi kanalda idi ntv mi ntvspor'mu ne zaman başlar ??

NTV'De

20:50 - % 100 FUTBOL (Canlı)

Ahmet Faruk
Hepimizin istediği Yattara sağda, Alanzinho solda, ilerde Gökhan-Umut şeklinde bir dizilimde.
Ama bu maç biraz Yattara out, Alanzinho in gibi oldu...

Umarım bu durumdan hem kulubümüz, hem takımımız, hem Yattara hem de diğer oyuncularımız asgeri zarar, azami kârla sıyrılırlar...

Samet Berber
Genel olarak iyi oynadık ve hakettiğimiz 3 puanı aldık .

Alanzinho , ilk günün heyecanı ile 3-4 kişinin arasına daldı çıkamadı , ama kaliteli bir futbolcu olduğu belli umarım bize çok faydalı olur .

Yattara'nın da artık birşeyler yapması gerekiyor , umarım Alanzinho trasnferi onu ateşler .

Ali Tunahan Güllü
31.01.2009, 18:19
barça gibi oynadık gerçekten:D alanzinho show:D bu adam çok iyi olucak inşallah...

bordo&maviaşkı
KirŞehİrdeenn bordoooooooooooooooooooooo

Trabzondann Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:sevinç:

sirkan
gÖzÜkmÜy
o

http://nl.youtube.com/watch?v=ugh-uNHUG34

bunu dene....
bende gozukuyor... biraz bekle gozukur bir kac dakiak sonra...

Uğur Ö.
be yattara bye bye derken umutun yaptığı presi alanzinho yaparsa tamam ozaman yattara ve alanzinho oynar ama ben sanmıyorum bu kadar pres yapacağını yani anayacağınız ersun hocanın umutu keseceğini ben sanmıyorum

Haluk Ongan
Hepimizin istediği Yattara sağda, Alanzinho solda, ilerde Gökhan-Umut şeklinde bir dizilimde.
Ama bu maç biraz Yattara out, Alanzinho in gibi oldu...

Umarım bu durumdan hem kulubümüz, hem takımımız, hem Yattara hem de diğer oyuncularımız asgeri zarar, azami kârla sıyrılırlar...

10 gündür Yattara satılsın diyen sen değilmiydin?

İrfan KUMAŞ
şampiyoooonnnnnn

Samet Berber
Umut'un golündeki o inanılmaz asisti yapan Selçuk'tu .

Harun
31.01.2009, 18:20
İyi direnen bir takım vardı karşımızda. Buna rağmen zaman zaman iyi paslar yaptık.Çok kritik yerlerde pas atmayan oyuncularımız var sahada.Özellikle Hüseyin bu konuda hala geliştiremedi kendini.
Selçuğu tebrik etmek istiyorum.Bu kaçıncı bilmiyorum ama derinlemesine attığı her ara pası gol pozisyonu oluyor. Nitekim bugünde güzel bnir pas attı.
Bugün Umut'a farklı bir görev verilmiş.Sol kanadı Colmanla beraber ortaklaşa kullandılar.Yeri geldi Cale2nin kadamelerine girdi.Buna rağmen gidip gölünü attı.Gökhan Ünal fb maçında yakaladığı daha zor bir pozisyonda harika bir gol attı.

Takımımız kolay gölü sevmiyor.Nerde zor pozisyon o gol oluyor.Bir de kolayları atsak ne olacak bilmiyorum.

vatandas61
bu takimin hocasi ersun hoca yattara degil..bi degisiklik yuzunden takima kusecekse biraksin bu isleri yattara..
takimda en cok sevdigim futbolcu olmasina karsin bu guzel havanin icine etmesine izin verilmemeli..

bizi galibiytlere tasiyan ersun hoca degil yattara ;-)
Herkesin kötü oynadigi bir macta ciksa lafim yok ama umut dururken yattaranin cikmasini ben anlayamadim. Bencede bu sensiz de devam ederiz demek icin bir degisiklikdi.

ofluoglu
new yorktan bordooooooooooooooooooo

Ahmet Başkaya
http://nl.youtube.com/watch?v=ugh-unhug34

bunu dene....
Bende gozukuyor... Biraz bekle gozukur bir kac dakiak sonra...
eyvallah kardeŞ

Remzi
Arkadaslar ilk yari colman müthisdi ilk yaridaki ankaraspor macindan sonra ilk defa bukadar begendim
ancak bu macda biri hic hosuma gitmedi oda Selcuk Inandi kaleye bi sutunu görmedim assist desen gine göremedim banami ögle geldi yoksa gercekden ögle miydi?

Buarada alanzinho sIk hareketler yapdi benim gönlümü feth etti kereta ='D

Su Sadri Sener e hellal olsun nerdeeen nereye getirdi

SADRI BABA SEN COK YASA CANIM FEDA OLSUN SANA

Umut'un golünde pası veren Selçuktu. şutluk pozisyon da bulamadı fazla.

Ahmet Başkaya
31.01.2009, 18:21
Tokatlii dannn Şampİyonnnnnnnnnnnnnnnn

Mahmut Baran
iyi oldu kaybetmeyiz hısrlansın biraz da yattara. kendiside biliyor öyle yada böyle bu takımın oyuncusu. belki alanzinhoya inatta olsa hırslanır (ne güzel olur)

smileyman
2-0 kazandık iyi oynadık harbiden ersun hoca yine iyi analiz etmiş Ankaraspor cok fazla etkili olamadı hücümda..

Asıl konu bu değil Sabah çıkan haberler Yattara'nın satıldığı yönünde hemde SAKA'nın ağzından cıkartan gazetede TÜRKİYE GAZETESİ ardından gerçekler anlaşılıyoki SAKA ''iyi bir teklif gelirse her oyuncu satılır her oyuncuda alınır'' demiş hemde bunu 1 hafta önce demiş maç sabahı bu gazete ''SAKA:Yattara'yı sattık'' diyor ardından klüpden resmi açıklama geliyo ''Gerceği yansıtmamaktadır diye.Bugun yattara iyi oynadı açtığı ortalar,paslar ve mutlu görünüyodu oyundan cıkana kadar..

Alanzinho oyuna girdi ve Yattara cıktı,Alanzinho tahminmce 2 haftadır antreman yapıyo Norvec'de sezon'un bitmiş olması nedeniyle ve yeterli fizik gücünde değil nese maç bitiyo herkes kolbastı oynuo Alanzinho bile samba yapıyo..o an kameralar Yattara'yı gösteriyo ,Yattara'ya dokunsan ağlıcak cok mutsuz yüzünden düşen bin parca..şu iki gün içinde bu sorunun kesinlikle çözülmesi gerekiyo öle yada böle ya satsınlar yada satmayıp sorunları çözsünler yoksa böle sezon sonu gelmez!

''Yattara ister Alanzinho ister Ronaldinho , Kralı gelse senin yerini tutamaz yaptıkların hala akıllarda ve bugun maçı kazanmamıza rağmen seni öle gördüm ya..yeterki o eski yattara geri gelsin güler yüzüyle sempatik hareketleriyle...''

Sabri Kurban
Serdar Bali Trabzon da Fener maçında Trabzonspor kupayı alacak dedi. İnşallah. Ne kapak olur fb lilere.

Telha TANYILDIZI
elazığdannnn........ şampiyonnnnn

Kamil Çakmak
tokat tan Trabzoooooooooooooooonnnnnn

Tansu Onur Erdoğan
YATTARA satılıyomu acaba ondan mı üzgün :(

krilov
yaw haber sitesindeki yorumlarda diyorum. ordaki Tsli taraftarlarımız yazmış kesin bi dille. onu demek istedim. internethaberin Trabzonspor yorumlarına bak. İnşallah yanılıyorlardır :)

Fbl-ESP-FRA-ENG-Faubert
Football: Hammers loan Julien Faubert to Real
MADRID, Jan 31, 2009 (AFP) - Real Madrid confirmed Saturday they had taken French midfielder Julien Faubert on loan to the end of the season.
Real said they had an option to buy the 25-year-old if he impresses between now and June, adding he would be officially unveiled on Monday.
Faubert, who has one French cap to date, played for Cannes and then Bordeaux before heading to East London in 2007 - but an Achilles tendon rupture kept him sidelined shortly afterwards and he has not featured this season.
West Ham said the Spaniards would pay 1.5 million euros for the loan deal while AS sports daily put a future transfer fee at six million, around two million less than they paid Bordeaux for his services.
Real boss Juande Ramos has also been tracking Wigan’s Ecuadorian star Luis Antonio Valencia.
ot/gr/cw
Kaynak: AFP

arkadaşlar Real Madrid Faubert'i kiraladı bile.... Hem de 1.5 milyon avroya... Tanıdık geliyor mu bu rakam size? Yattara bizimle sakin olun.

bordo&maviaşkı
31.01.2009, 18:22
Tokatlii dannn Şampİyonnnnnnnnnnnnnnnn

Trabzonludan Trabzoooooooooonnnnnnnn:alkış::alkış::alkış::alkış :

Mahmut Baran
bingölden TRABZoooooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnn

GULER
Ya Bu Umut Leblebi Gibi Kolay Golleri Kaçırırken :D
Böyle Değme Forvetin Atamayacağı Golleri Nasıl Atıyor
Bunun Mantığını Gerçekten Çözebilmiş Değilim :D:D

Gökhanda Ne Gol Attı Öyle Aman Yarabbim :)

Degerli renkdas, bende tam aynisini dusunuyordum. Tesaduf degilse nedir?

eMR3
Allah nazardan saklasın bu atmosferimizde hiç bozulmasın inşallah!

G.Ünal nefis bir gol attı ama şu kaleciyle karşı karşıya ki pozisyonlarda bir kerede aşırmayı denese sanırım bizim için daha iyi olur.Her seferinde bacak arasından atıyor ve başarısız oluyor...

Onur Şeref
bizi galibiytlere tasiyan ersun hoca degil yattara ;-)
Herkesin kötü oynadigi bir macta ciksa lafim yok ama umut dururken yattaranin cikmasini ben anlayamadim. Bencede bu sensiz de devam ederiz demek icin bir degisiklikdi.

Yattara ve galibiyete taşıdı ? Saçma

1 tane olumlu hareketi var oda direkden döndü başkada bi şey yapmadı.

Ahmet Faruk
10 gündür Yattara satılsın diyen sen değilmiydin?

Ben Yattaranın satılması gündeme geldiği zaman hep Yattara satılsın dedim.
Ve bu maç, bana göre benim bu düşüncemi kuvvetlendirdi.
Hatta sanki kaavedeki (:)) bütün elemanlara düşüncemi empoze etmiş gibi hissettim kendimi maç esnasında.

Özeri sağ kanatta bolca gördük bu maç, neden olmasın.
Ben bire-bir e bile razıyım...

[KAPLAN]
Yattara'nın çıkması gerekiyordu çünkü gerçekten de kötü oynuyordu, ek olarak koşma da koşmuyordu. Ancak takım kazanmışsa mutlu olacaksın, sonuç olarak bu bir takım oyunu. Yok derdi başka ise onu bilemiyoruz. Ancak maç içerisinde bu hüzün yüzünde yoktu. Yattara'nın satılma muhabbetine yönetimin çıkıp net bir şekilde noktayı koyması gerekiyor. Yok sezon sonu satacağız, yok iyi teklif gelirse satarız gibi söylemler futbolcuyu, hele bu futbolcu Yattara ise kötü etkiler. Yönetim bu anlamda sürekli hataya düşüyor. Alanzinho'nun gelmesi iyi oldu, ancak ne kadar faydalı olur ilerleyen günlerde göreceğiz.Şu noktada iyi oldu, artık taraftarı coşturacak ikinci bir adamımız var ve bu her iki oyuncunun performansı arttırır.

Ahmet Başkaya
Erbaalidannn Şampİyonnn

asilhamsi
31.01.2009, 18:23
cale müthiş oynadı..Birde orta yapmasını öğrenirse tadından yenmez:D
tony git gide kusursuza doğru ilerliyor..Yin çok kritik kurtarışlar yaptı...
Son-egemen ikilisine Allah sakatlık vermesin yine hatasız oynadılar...
Serkan kardelim o ne ciğer ben izlerken yoruldum..Hırsına hayranım...
yattara iyice kendine geldi..Gökhana attığı top müthişti..Çıkarken biraz üzgündü ama kendine gelir korkmayın o bizim kara belamız....
Colman sadri babanın yüzünü kara çıkartmıyacak..10 numaraya iyice alıştı..
Selçuk çok koştu çok mücadele etti..Ama sonlara doğru yorulup epey oyundan düştü...
Gökhan klasına yakışır bir gol attı..Bizim gökhana kızma sebebimiz bu potansiyelin onda olduğunu bilmemiz ve hep bu golleri beklememiz...Biraz daha sabredersek kendine gelecek....
Ve umut....Bu gün ortasahaya yakın oynadı..Çok verimli değildi...Yine koştu ve son dakikaya kadar mücadele etti...Sonlara doğru ileride oynayınca golünü yazdı..Alkışlar umuta....

Kaptan her zamanki çizgisindeydi...Kesiciliği yine çok iyi oyun kurmasıda bir o kadar kötüydü..Yinede iyi mücadele etti..
İsac oyuna girdikten sonra ileride epey top tuttu..Faydalı oldu....

Alanzinho...Yeni neşe kaynağımızı:DÇocuk gibi...Sevimli insanın kucağına alıp sevesi geliyor...Kısa sürede baştan aşşağı topçu olduğunu gösterdi..Tek korkum fizik olarak biraz zayıf gözükmesi..Oda oynadığı ligin kalite düşüklüğünden...Ama kumaş çok iyi.....

Ben bu TAKIMI seviyorum...Tam bir takımız..Takım ruhu muhteşem..Aferin çocuklar...

Ersun hocam her zaman kendi doğrularını yapıp herkezi şaşırtıyor..Herkez umutu çıkarır derken oyunda tutuyor...İnsanlar sinirleniyor..Ama oyunda tuttuğu umut gol atınca yine haklı olduğu ortaya çıkıyor...

vatandas61
Yattara ve galibiyete taşıdı ? Saçma

1 tane olumlu hareketi var oda direkden döndü başkada bi şey yapmadı.

maci seyrettin mi bilmiyorum ama ilk golün hazirlanisini yeniden bir seyret derim ben, maci seyretmediysen lütfen yorum yapma.

Kamil Çakmak
Erbaalidannn Şampİyonnn

Erbaa lıdan Trabzooooooooooooooon:)

Ömer SEVİNÇ
31.01.2009, 18:24
Yattara'ya kafam takıldı biraz. Neden üzgündü acaba:S

The Legend
zor bir deplasman ve sonuç 3 puan + iyi futbol daha ne isterimki. helal olsun uşaklara.

.....
new yorktan bordooooooooooooooooooo

Kastamonudan MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İ

Mustafa Önder
Arkadaşlar bu takım ligin en güzel topunu oynayan takım. İstediği zaman atak istediği zaman hücum her türlü bu takım ligin futbol kralı

7 GELİYOR 7 :d

Ahmet Başkaya
ALKIŞŞŞ HEMŞEHRİMMM:d:d:d

sanatik
almanyadan sampiyoooooooooooooooooooooooon

tirabzonli
31.01.2009, 18:25
Bir senede bir takım bu kadar değişir mi! Guiness Rekorlar Kitabında böyle bir dal varsa hemen noter çağıralım.

DURAS
maçı tv den seyrettim, takım artık takım olmuş, adaptasyon süresi bitmiştir arkadaşlar. fener maçı vede bu maç harika takım oyunu oynadık. yeni bücürümüz alanzinho, heyecanlı idi, fizik kondüsyonuda düşüktü. bir kalite olduğu şüphesiz ama fizik kondüsyonu çok eksik. ayrıca biz bu takımdaşlık havasını kaybetmedikçe, ALLAH'ın izni ile 7 diyorum, başka birşey demiyorum

a f s
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1031-1X8J0S1U.jpg
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1030-9S6D8N9P.jpg

irfanb
Herseye ragmen 3 puan bizim oldu.Durmak yok yola devam.Haftaya ikinci tamimizla oynayacagiz :)
Gökhan ve Umut`un attiklari goller harikaydi.Bir o kadarini da kacirdilar ama olsun.Kacira kacira atmayi da ögrenecekler.Alanzinho yaptigi klas hareketlerle begeni topladi ama hakkinda yorum yapmak icin cok erken.Yattara`nin da toparlanmasi lazim.

Volkan Arslan
ya arkadaşlar maçtan daha önemli bi sorun var bence şu anda...
tam YATTARA düzelmeye başladı derken yine bişeye bozulmuş morali belli..
Kolbastı bile oynamadı..

Bence biz takıma verdiğimiz destek gb oyunculara psikolojik destek de vermeliyiz.. Bu yüzden ciddi ciddi ankaragücü maçında büyük bir pankart hazırlanmasını ve üzerine yattara resmiyle beraber onu çok sevdiğimizi belirten ifadeler eklenmesini diliyorum..

Evet yattaranın kendi sorunu bu ama YATTARA gb oyuncular biraz okşanmak ister bakın Lincoln örneği gb lütfen dikkate alınsın bu isteğim.. Saygılarımla...

Onur Şeref
maci seyrettin mi bilmiyorum ama ilk golün hazirlanisini yeniden bir seyret derim ben, maci seyretmediysen lütfen yorum yapma.

:D:D:D arkadaş 70 dakika 1 şey için mi oynadı ?

Hemde ilk golde asist Serkandan topu oraya kadar o getirdi.

tselamin
yattara satilmaz cunki onun yerini imkimse alamaz
ins tek bugün morali böyledir

Cihan
ankaragücü maçında yattaraya tam destek vermek lazım eğer takımda kalırsa... .ki kalacaktır bu saatten sonra takımın kimyasıyla uğraşamaz yönetim ... adam alanı mı kıskandı kolbastı oynamayada gitmedi ... içimdeki yattara sempatisi şimdi dahada kuvvetlendi

Tayyip Bosnalı
Yattara Bu Kadar Duygusal Olmamalı Ya :(:(
6 yıldır Bu Şehirde O Taraftarı En İyi Tanıyan O Hüseyinle Birlikte
Kişisel Hislerini Bir Tarafa Bırakıp Sadece Şampiyonluğu Düşünmeli
Yeni Gelen Bir Futbolcuya Azcık İlgiyi Kıskanacaksa
Şuan En Mükemmel Yönümüz Olan Takımdaki Arkadaşlık Ortamı
Zarar Görür :(:(

Ama Ben Ersun Yanalın İnş Yattarayı Hizaya Getireceğini Umuyorum
Umarım Yanılmam

asil suskun
31.01.2009, 18:26
yattaranin basi asikdi
kimse yattarayi bi kenera öyle kolay kolay atamaz

Berk
31.01.2009, 18:26
Takımımızın Ankaraspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 2 – Ankaraspor: 0
Toplam Şut: Trabzonspor: 13 - Ankaraspor: 12
İsabetli Şut: Trabzonspor: 7 - Ankaraspor: 4
İsabetli Orta: Trabzonspor: 5 - Ankaraspor: 1
Faul: Trabzonspor: 11 - Ankaraspor: 15
Korner: Trabzonspor: 3 - Ankaraspor: 8
Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Ankaraspor: 2
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 47 - Ankaraspor:% 53

okg_53
31.01.2009, 18:28
İyi bir rakibe karşı(bana göre TS dışında anadolu klüpleri içinde en pozitif futbolu oynayan takım) güzel bir futbolla galibiteti aldık.
İyide Alanzinho ya nasıl yer açılacak ben hala ordayım.

sametaydin
Ankarasporu ankarada yenmek kolay iş değil. Şampiyonluğun en büyük adayıyız.

Şampiyonluğa giden takımdan Yattara gibi bir oyuncu satılamaz. Bir çuval incir berbat edilmiş olur. Ha illa satıcaz diyolarsa Özer Hurmacıyı kesinlikle almalılar. Aksi halde kesinlikle satılmasın.

vatandas61
:D:D:D arkadaş 70 dakika 1 şey için mi oynadı ?

Hemde ilk golde asist Serkandan topu oraya kadar o getirdi.

bizim yattaradan bekledigimiz sey gizi galibiyete tasimasi, top serkana gelmeden önce iki kisinin arasindan topu alip serkana verdi, oda ortasahadan rakip kaleye götürdü ve gökhana atti.
Cok kosmadigi dogrudur, benim icin önemi yok ama. Kaptirdigi topu geriye gelip aldi. Alex de hic kosmuyor ama iki pas atip takimi galibiyete tasiyor. Senin yattaradan ne bekledigin önemli, ama senin bekledigin seyleri yapabilecegini zannetmiyorum. Zaten oynamadigi maclarda nasil sIkInti cektigimizi herkes görüyor.
Aldigi toplari kazandirmasa bile ayaginda tutup rakibin üstüne gidiyor, bu da önemli

f1bekir
be yattara bye bye derken umutun yaptığı presi alanzinho yaparsa tamam ozaman yattara ve alanzinho oynar ama ben sanmıyorum bu kadar pres yapacağını yani anayacağınız ersun hocanın umutu keseceğini ben sanmıyorum

Ben de aynen böyle düşünüyorum. yattara ve alanzinho değişmeli oynayacak. umut duruma göre solda veya sağda oynayacak. tabi yattara satılmazsa.

orta sahamız çok koşuyor ama yine de takım alanzinho ile yattarayı aynı anda kaldıramaz. yattara sahada neredeyse duruyor. top ayağına gelince biraz hareketlenir gibi oluyor ama adam geçmek yok eskisi gibi, sıfıra inmek yok. nerde o eski yattara... bence oyundan alınması doğruydu.

Tansu Onur Erdoğan
Bu güzel kadroyu olusturan basta sadri baskan sonrada tüm ekibine cok tesekkür ediyorum.
gecen sezon sonu biri baana suanki tablonun olucagını söylese hayatta inanmazdım demek oluyormus.ilkleri zaten hep trabzonspor yasattı bu ülkede böylede devam ediyor.

ApoCaN28
Çok güzel bir karşılaşma sonrası 5 de 5 oldu ...(Ankara takımlarına)
İnşALLAH devam eder bu galibiyet serimiz...(İlk maçı bu olur)
Şampiyon Geliyor....

H.A.Y
Yolun sonunu görür gibiyim :)

Fatih Kuloğlu
Taraftar süperdi helal olsun.Takımdan konuşmaya gerek yok zaten skorbord konuşuyo, kolbastı tam anlamıyla harikaydı Alanzinho beni bitirdi Sylva,Song dünden hazır zaten olsada oynasak diyorlar,Isaac de hiç fena değil.

Murat Erdem
31.01.2009, 18:29
Yattara'nın maç sonundaki hali hiç hoşuma gitmedi bütün keyfim kaçtı valla cok mutsuz görnuodu...

kimseye çemkirmeye hakkı yok.
kimsenin vermediği şansı ersun hoca verdi. her türlü falsosuna rağmen taraftar onu baştacı etti ama....sonuç ortada. adam başka dünyalarda.

takım süper oynamış. çok önemli bir engeli aşmış. maç sonu herkes emeğinin hakkı olan kutlamayı yapıyor ama beyfendi bir kenarda trip yapıyor. ahh yattara ahh sanada yazık bizede yazık be koçum.

demiradam57
Kastamonudan MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İ

Sinoptan Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mira_61
Yattaranın gönlünü almaktan bahsediyoruz .Tam tersi Yattara taraftarın gönlünü nasıl alacak?Her transfer haberinden sonra morali bozulur,takıma yeni gelen adamı kıskanır.Kusura bakmayın ama bu hali onu bu kadar seven taraftara terbiyesizlikten başka bir şey değil.İnşallah kendini toplar.

Sümeyye Şahin
31.01.2009, 18:30
takımımız her şeyiyle harikaydı...bi kez daha demeliyim ki:iyi ki trabzonsporluyum:)7 geliyoooo 7 7 7 7 !

Ahmet Faruk

İlk gol ve Yattara :)

Serkan koşuyor koşuyor, Yattara ne yaparsan yap der gibi öyle bekliyor. Ne hareketlenme, ne el kaldırma...Sonra Serkan ula bundan bize fayda yok deyip topu Gökhana atıyor. İlginçtir, Gökhan da Serakana eliyle içeriyi gösteriyor ama kendisi inanıp vuruyor.

İlk golün hazırlanışında Yattara.... Fazlam varsa çıkartabilirsiniz....

Gökhan KAN
Jeneriklik goller atmaya devam.....

Erdem Keser
Bu maç , "Ersun hocanın takımları 12. haftadan sonra düşüşe geçer" safsatasını öne sürenlere tokat gibi gelmiştir muhtemelen.:)

Muhteşem oynadık , çok iyi pas yaptık.Uzun yıllardan sonra rahatça oturup maçını seyrettiğimiz bir takımımız oldu.

vatandas61
Yattaranın gönlünü almaktan bahsediyoruz .Tam tersi Yattara taraftarın gönlünü nasıl alacak?Her trasfer haberinden sonra morali bozulur,takıma yeni gelen adamı kıskanır.Kusura bakmayın ama bu hali onu bu kadar seven taraftara terbiyesizlikten başka bir şey değil.İnşallah kendini toplar.

sorunun ne oldugunu bilmiyoruz, belkide baska bir sorun vardir??? Ama sorun oldugu kesin

Mustafa ÖZDEMİR
31.01.2009, 18:31
yattara haftaya ankaragücünü mat eden adam olacak inşallah

irfanb
31.01.2009, 18:32
Bizeeeeeeeeee her yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer Trabzoooooooooooooooooooooooooooooon.

Kasım BEKTAŞ
geçen hafta yoğun eleştiri alan iki forvetinde bu hafta gol atması ayrı bir güzellik olmuş...

türkiyem61
illa yattarayi tartisacaksaniz gidin yattara basligina bu ne ya fbli casusmusunuz nesiniz.. yattara ligin en iyi futbolcusu ve satilmasi trabzon icin cok büyük kayip olur

Gürkan
31.01.2009, 18:33
fener macı sonrası boyle bır oyun beklemıyordum. guzel bır oyun ve ıyı bır skor.1-0 olsun bızım olsun derken guzel oyun ve 2-0 çok çok çok ıyı.

Mustafa Önder
Bİze HERYER TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

ŞAMPİYON TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

hüseyin1975
İyi bir rakibe karşı(bana göre TS dışında anadolu klüpleri içinde en pozitif futbolu oynayan takım) güzel bir futbolla galibiteti aldık.
İyide Alanzinho ya nasıl yer açılacak ben hala ordayım.

Gökhani kesemiyor Hoca cünkü her an Gol atabilecek eleman.
Umutu kesemiyor cünkü rakibi önde presle bunaltiyor.
Colmani su formuyla zaten kesmesi mümkün degil
Selcuk onun Prensi onuda kesermi bilemem.
Kaptanimiz zaten emniyet sibobumuz.

Bir Yattara geriye kaliyor...

Harun_ayar_ts
31.01.2009, 18:34
yattaranın morali gerçekten çok bozuktu neden çıkarıyoki yattarayı maçtan çıkar umutu al alanzinho yyu bakalım yarın yattara ile ilgili ne haberleri cıkacak:mad::mad::mad::mad:

Oğuuz
Sinoptan Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sivastan MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ :)

only ts
bu sezon ılk defa bu kadar rahat mac ızledım alanzınho tam bir şov adamı takım ıyıydı superdık lıder degılız ama sayılırız .....

berkay_6161
yattaranın yerine alanzinho girdi yattara biraz üzgün gibiydi maç sonunda.alanzinhoda kolbastı oynadı hemen takıma uyum sağladı :D :sevinç:

fetih aydın
yattara haftaya ankaragücünü mat eden adam olacak inşallah
O olmaz işte ilk yarıdaki transfer haberınden sonra gs maçında da patlamayı yapar coşturur diyorduk.....

Mira_61
31.01.2009, 18:35
sorunun ne oldugunu bilmiyoruz, belkide baska bir sorun vardir??? Ama sorun oldugu kesin
Suratının asık olmasının en büyük nedeni sabah çıkan haberler.artık bu klasikleşen bir hal değil mi?Alanzinhonun gelişinden sonra,heleki taraftarın fazla ilgisinden kendini ikinci plana atılmış hissetmiştir.En kısa zamanda kendini toplayacak başka bir yolu yok.

demiradam57
Kardeşlerim yattarayı tartışmayalım.Bu akşamın keyfini çıkaralım ve maçı değerlendirelim.Haydi bakalım Yattara kelimesini ağzına alana kırmızı biber göndereceğim.Haberiniz ola

mehsen61
ya neyden bahsediyoruzki adam top felan oynamıyor kaç haftadır bi transfer dedikodusunda her şeyi bırakıyor biraz profesyonel olmak lazım adam koşmuyor bile ya eriniyo hiç bişey yapmıyo kaç kez şans verildi oynarsa oynar oynamassada artık yapılacak bişey yok takım harika top oynadı yattara hala ukalalıkta

Mustafa Önder
Gökhani kesemiyor Hoca cünkü her an Gol atabilecek eleman.
Umutu kesemiyor cünkü rakibi önde presle bunaltiyor.
Colmani su formuyla zaten kesmesi mümkün degil
Selcuk onun Prensi onuda kesermi bilemem.
Kaptanimiz zaten emniyet sibobumuz.

Bir Yattara geriye kaliyor...

Bu takımdan kesilmeyek adamlar şunlar

Silva
Cale
Egemen
Serkan
Selçuk
Colman
Hüseyin
Gökhan
Yattara
Alanzinho---İleriki haftalar için

demiradam57
sivastan MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ :)

Sinoptan Bordoooooooooooooooooooooo

irfanb
31.01.2009, 18:36
Iyi oynayan kazansin derler.
Kazanan biz olduktan sonra nasil oynadigimizin önemi yok.:)
Masallah hem iyi oynuyoruz hem kazaniyoruz.Tebrikler Ersun Hoca.Bir yilda takimi nereden nereye getirdin.
Bir alkis da yönetime.Ersun Hoca`ya desteklerinden ve böylesine muhtesem bir kadro kurdugundan dolayi.

Onur Şeref
O zaman sorunu gidermek için çalışcaksın.Böyle her hafta yattara 1 adam geçcek diye 70 dk beklersek yandık ki ne yandık.

Önümüzde Milan ve Kaka örneği var.M.City Kakaya dünyanın parasını ödüyor ve kulüp satmıyor ama adam aslanlar gibi çıkıp ilk maçında 2 gol 1 asist yapıyor.

Yattaraya gelirsek gitti gitmedi,gitti gitmedi derken takımda kaldı aynı Kaka gibi ama 15 maç oldu hala aklı oralardaysa ( bence oralarda ) bıraksın gitsin daha iyi.

Bazı arkadaşlar ilk golden bahsediyor.Yattarayla ilk golün ne alakası var hala çözemedim o yapması gerekeni yaptı Serkan aldı götürdü gol oldu.Bırakında 70 dakkada 1 de olumlu hareket yapsın.

2.devre kaç kere kontra atakda top Yattaraya geldi ve kaçını olumlu kullandı dönüp tekrar maçı izlerseniz görürsünüz.Yararından çok zararı var bu takıma artık miladını doldurdu,eğer böyle oynamaya devam ederse.

mahmuter61
Umut bu takımda ençok koşan pres yapan oyuncu ama malesef bize yaranamıyor,çocuk golü atıyor gelip akabinde defanstan topu çıkarıyor işin özü şu kadroda mücadele eden kimseyi eleştirmemiz doğru olmaz.Elbette kötü futbol olacaktırda,ama takım gibi taraftarda bütünleşmeli.Yattara olayı gerçekten tam bi arapsaçına döndü,sayın Saka demedim diyo ama kafa karıştırdı.Şampiyonlar ligi ayak bastı parası 6milyon € bu gözadı edilmemeli ve şuan kadrodan malzemeci dahi gönderilmemeli.Biz şampiyonluk kovalıyor ve istiyoruz taraftar olarakta gerçekten üzerimize düşeni yapalım,forma alalım mesaj 6167 ye atalım ama bunları yapalım sadece ahkam kesmeyelim.

Muhammed KOÇ
yattarayla alanzinho bir arada oynamaz mı ?

sanatik
Bu maç , "Ersun hocanın takımları 12. haftadan sonra düşüşe geçer" safsatasını öne sürenlere tokat gibi gelmiştir muhtemelen.:)

Muhteşem oynadık , çok iyi pas yaptık.Uzun yıllardan sonra rahatça oturup maçını seyrettiğimiz bir takımımız oldu.

bence öyle safsata yapmalari bizim icinde iyi oldu ersun yanal ona göre önlemlerini almis gibi - hem biz trabzonsporuz faktörünü hesabada katmamislar ama simdi artik katarlar :--)

yattara ile alanzinho ankaragücü macinda beraber oynayabilir.

Paksoy
31.01.2009, 18:37
bugün şampiyonluğu hissettim. uyum sorunu kalmamış. herşey çok güzel inş bu kadro 5 6 yıl beraber olursa 3 şampyonluk çıkarırız....

Erdogan
forza trabzon ileri her mac böyle bundan sonra

cem arin
birileri kiskanmaktan bahsediyor! ekran basindan nereden gördünüz yattaranin alani kiskandigini! yapmayin böyle sacmaliklar ortaligi bulandirmayin böyle atiyorsunuz kuyuya bir tas 40 akilli cikaramiyor sonra o tasi.. ayni medya igbisiniz... bilgisayarin arkasindan yumurtluyorsunuz..
yattara oyundan biraz erken cikarildi ve buna cani sikilmistir yoksa yattara macta cok iyi oynadi.. kimi hastalikli düsünceler sürekli yattarayi kötülemeye claisiyor aynis elyeri colman veya serkan icin de yapiyorlar...
birakin en azindan cok iyi bir oyunla kazanilmis bir macin ardindan keyfimiz kacmasin...

hüseyin1975
31.01.2009, 18:38
Yattara Haci Sultan Tekkemiz haric son yillarda daima en cok ilgiyi ve sevgiyi gören oyuncumuz olmusdur.
O yüzden ondan ben daha fazlasini bekliyorum.
Hic birsey yapmiyorsa, surat asmasin LÜTFEN!
Kimsenin moral bozmaya hakki yok.

Isde ona Firsat: Büyük kabiliyetin var Yattara, artik sazi eline al ve bizi Sampiyonluga tasi.
Bak ondan sonra bu Taraftar seni nasil ilah yapacak ve Yönetimde bunun karsiliginda sana hakkini verecek.

Gökhan KAN
Umut formayı kaptırmamak için elinden geleni uaptı...

Paksoy
ya maç sonu yattara mutsuz gibiydi.

Onur Şeref
O olmaz işte ilk yarıdaki transfer haberınden sonra gs maçında da patlamayı yapar coşturur diyorduk.....

Bazı arkadaşlar her maç öncesi aynı şeyi söylüyor ama Yattara tıss...

Her maç hayal kırıklığı beni satsınlarda gideyim diye yer arıyor.Kaç tane eski yaptığı hareketlerden yaptı o haberden sonra benim aklıma gelmiyor vallahi.

sametaydin
31.01.2009, 18:39
Egemen şu an Türkiye'nin en iyi defans oyuncusudur. Üstüne gören varsa söylesin. Sinyor Terim ne zaman görecek bu oyuncuyu anlamadım.

Sümeyye Şahin
yattara yı ne olursa olsun seviyorum ya ..üzüldü beni de üzdü ... keşke böyle yapmasaydı ne var sanki futbol bu keşke onu da görseydik sahnede...takma be yattra ne maçlar geçecek önünden...alnzinhoya çok sevindim galbiyet güzel takım güzel tarfatar güzel ah be yattara hem üzüntü hem sevinç ...off offf...

Oğuuz
guzel keyifli bir maçtı,şampiyonlukyolunda en önemli deplasmanlardan birinden guzel futbolla galip gelmek daha bikeyif verdi :)

defansımız mükemmel (ilk pozisyonu saymazsak:)) şampiyonluğa oynayan bitakım için bu olmazsa olmaz şartlardan ve benim şampiyonluğa olan inancım bu maçtan sonra kat be kat arttı vellhasılkelam; 7 GELİYOR 7:)

Ömer TOPAL
oynayalım uşaklar trabzon kolbstısiiiiiii :D ben bu takımı yirimmmmmmmmmm.....alonzinho sahaya cok yakıstı tam bir fırlamaya benziyor :) bu daha baslangıç..kolbstıyı tüm dünya ogrenicek

tuncay1984
31.01.2009, 18:40
son dakkalar güzel sardi
ankaragücü macini beklemeye basladim
yattara sag alanzinho sol süper takim olduk bee

Mustafa Yılmaz.20
Bu takımdan kesilmeyek adamlar şunlar

Silva
Cale
Egemen
Serkan
Selçuk
Colman
Hüseyin
Gökhan
Yattara
Alanzinho---İleriki haftalar için

orda song olsa iyi olurdu.galiba unuttun

Erbay
İyi oynadık, hak ettik, 2 gol attık , kazandık. O kadar.

Volkan Arslan
abilerim olurmu öyle şey takım şimdi çok iyi bir hava yakalamış ve saçma sapan nedenlerden dolayı(ki bu neden yattaranın nazı bile olsa) bu havanın bozulmasına izin veremeyiz. O yüzden yattaranın moralini düzeltmek ve ona eskisi kadar sahip çktığımızı belli etmek bizim görevimiz..

Yattaradan yüksek verim alırsak şampiyonluk yolunda zorlanmayız..

Ve YATTARA'dan ancak sırtını sıvazlayarak yüksek verim alabiliriz bunu da biliyoruz o zmn görevimizi ankaragücü maçında yapaşım diyorum ben..

Ayrıca bu akşamki maçtan ve fenar maçından büyük zevk aldm artık hem oynayan hem de kazanan bir takımımız var =))

turkish0061
evet Yattara oyundan ciktigi zaman uzgun goruyorduk, macin sonundada mutsuzdu. bu macta Yattara pek iyi performans gostermedi, alanzinhoo Muthisti gercekten, hele macin sonunda kolbasti oynarken guldurdu beni, herkezlen uyum saglamis helal olsun, Gercekten Gokhanin atigi golll 90dan Super yaa, bambaska trabzon gorduk ligin ikici yarisinda, Bu sene ts sampiyon

erhank
bugün colmani cok begendim, helal olsun kendini yavas yavas göstermeye basliyor. Ayrica Alanzinhonun da kumasinin kaliteli oldugu yaptigi hareketlerden belli,tam takima adapte oldugunda neler yapacaginin tahmini bile beni heyecanlandiriyor.

Recep Ayaz
31.01.2009, 18:41
ya maç sonu yattara mutsuz gibiydi.
Yattara ya bakmayin, yarin keyfi yerine gelir, araplar yine kafasini karistirmis olabilir. Resmi sayfamizdan aciklama geldi, transferler bitmistir.

Oğuuz
Sinoptan Bordoooooooooooooooooooooo

sivastan Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :sevinç:

Ömer TOPAL
Egemen şu an Türkiye'nin en iyi defans oyuncusudur. Üstüne gören varsa söylesin. Sinyor Terim ne zaman görecek bu oyuncuyu anlamadım.

emre aşık varken..ne haddine egemen gibi süper bir defansın milli takımda oynamak...!

hüseyin1975
Colman > Özer
20 > 10

Muhammed KOÇ
31.01.2009, 18:42
abilerim olurmu öyle şey takım şimdi çok iyi bir hava yakalamış ve saçma sapan nedenlerden dolayı(ki bu neden yattaranın nazı bile olsa) bu havanın bozulmasına izin veremeyiz. O yüzden yattaranın moralini düzeltmek ve ona eskisi kadar sahip çktığımızı belli etmek bizim görevimiz..

Yattaradan yüksek verim alırsak şampiyonluk yolunda zorlanmayız..

Ve YATTARA'dan ancak sırtını sıvazlayarak yüksek verim alabiliriz bunu da biliyoruz o zmn görevimizi ankaragücü maçında yapaşım diyorum ben..

Ayrıca bu akşamki maçtan ve fenar maçından büyük zevk aldm artık hem oynayan hem de kazanan bir takımımız var =))
gs nin lincoln e yaptığı gibi..

hüseyin1975
emre aşık varken..ne haddine egemen gibi süper bir defansın milli takımda oynamak...!

Aksam aksam su Adanali abimize sövdürmeyin Milleti.
Kapatin Milli Takim konusunu.
LÜTFEN!

zurjcas
diyosunuz ki yattaranın moralinin bozulacağı belli niye çıkarıyosun hoca.
böyle mantık mı olur.

hoca o zaman değişikliklerde şöyle düşünsün.
"yattarayı çıkarsam mı ki.
yok yok morali falan bozulur.
alanzinhoyu çıkarayım
o da yıldız onun da morali bozulur.
colman da olmaz
o zaman umut çıksın"
böyle mi karar verecek.

yeri geldiğinde çıkacaksın yattara efendi.hoca ne derse o.
senin keyfin 2. planda,Trabzonspor senden önde.
akıllan artık. yaşınla davranışların tutumlu olsun.
nedir bu şımarıklık hala

Ahmet Faruk
Güzel zevkli bir maç oldu.
Ankaraspor, sivastan kat kat kat daha iyi top onuyor. Adamlar futbolla ilgileniyor. sivas gibi şunları çıldırtalım, çirkeflik yapalım, bir tane atıp üzerine yatarız anlayışı yok adamlarda.Tebrik ediyorum bu güzel oyunları için.

Futbolun gereği olan iki tarafında pozisyon bulması gerçeğini güzelce izledik...
İlk yarı dinlenme aralarında topu Ankaraya bıraktık, sonra hadi bakalım arkadaş biz oynayacağız dedik.

İkinci yarının başı harbi harbi darlandık. İyi top çevirdiler, takdir etmek lazım. Dediğim gibi, oynamak istediler.
Biz sanırım ikinci yarı üzerimize gelmelerini bekledik biraz, ama izlerken insanı ter basıyor o ayrı.
Bu tür takımları böyle oynamaya teşvik eden umuttur(yanlış anlaşılmasın içlerindeki ümit, kazanabiliriz inancı) ama onu da bizim Umut aldı ellerinden. Bugün iyi bir maç çıkardı, helal olsun....

karatasof
31.01.2009, 18:43
Beklenilenden daha kolay bir maç oldu bizim için.Goldeki muhteşem vuruşuna inad Gökhan yine Yattara'nın alda at dediği pası direğe nişanladı,şanssızdı.İkinci yarı kaleci ile karşı karşıya pozisyonda topu kalecinin üstüne vurdu.İlk goldeki vuruşu yapabilecek tekniğe sahip olan biri diğer iki pozisyonuda rahat rahat gol yapabilirdi.Umut Bulut'un attığı golde yine fb maçında çok daha kolayını kaleciye teslim etmiş biri için ancak ''Kısmet Golü'' diye adlandırılabilirdi.Alanzinho çok kısa süre oyunda kaldı.Yattara bugün gene isteksizdi,umarım bugün internet sitelerine düşen ve yönetimin inkar ettiği ''Katar takımıyla anlaştık,gerisi Yattara'ya kalmış'' açıklamalarıyla alakalı bir durum değildir...

demiradam57
31.01.2009, 18:43

Sinoptan Bordooooooooooooooooooooo:alkış::alkış::alkış:

phobia
31.01.2009, 18:44
Kazandığımız maçtan sonra Fener forumları acayip zevkli adamların felç olmuşlar.. Biri diyo haftaya yenilirler biri diyo herkes bize patlıyo ama şu yoruma diyecek söz bulamıyorum

"Biraz Daum´un ilk senesindeki bizim halimize benziyorlar..
Bir sürü yeni oyuncu‚genc ile tecrübeli oyuncular arasinda denge iyi.
Ha sampiyon olacaklari varsa olsunlar bakalim.. Sonra sampiyonlar liginde bir dagitirlar bunlari..Bugün G.Ünal´in golündeki gibi‚ savunma oyuncusu 5 saniye seyretmez top rakibin ayagindayken.. "

Anlamış trabzonsporu bu ligde kimse durduramaz adam şampiyonlar liginden medet bekliyor yav varmı böyle kıskançlık...
Komik adamlar ....

http://forum2007.antu.com/images/bos.gif

Serdar A
Serkan ve Cale daha önce görmediğimiz kadar çok orta alanı sıkıştırmaya çalıştı . Serkan gereksiz yere bindermeler yapmasaydı çok daha verimli olabilirdi . Bilal ve Weeks'in oyuna sokarak ortasahayı domine etmeye çalışam Kocaman'ın planları beklerimiz sayesinde bozuldu . Umut oyunu neredeyse 80 metrelik mesafede oynadı . Bir ara sağ çizgiye kaydı . Bu maçta gözlerim özellikle Selçuk-Colman ikilisinin üzerindeydi , şu açıkça görünmeye başladı ; sol çizgide herhangi birisi oynarsa göbekteki 3. futbolcunun ortasahanın gerisinde olma zorunluluğu yok .

Selçuk ikinci yarıya müthiş başladı . Son 15 gündür izlediğim bütün maçlar dahilinde en iyi yerli ortasaha futbolcusu . Bu gün yine jeneriklik iki pas gönderdi biri gol oldu . Defansımızın önündeki ikinci topların çoğunu Selçuk topladı . Colman ile olan iletişimi gelişmeye devam etmekte . Yalnız son üç dört maçtır şut ortalamasında belirgin bir düşüş var . Defanstaki performansı arttıkça hücümdaki katkısı uzun tek paslarla öne çıkmaya başladı . Kondisyonunu biraz daha yükseltip bu sorunu çözerse fiyatını katlamaya başlar .

kübraTs
41 kere Maasallah:)

Mira_61
Yattara Haci Sultan Tekkemiz haric son yillarda daima en cok ilgiyi ve sevgiyi gören oyuncumuz olmusdur.
O yüzden ondan ben daha fazlasini bekliyorum.
Hic birsey yapmiyorsa, surat asmasin LÜTFEN!
Kimsenin moral bozmaya hakki yok.

Isde ona Firsat: Büyük kabiliyetin var Yattara, artik sazi eline al ve bizi Sampiyonluga tasi.
Bak ondan sonra bu Taraftar seni nasil ilah yapacak ve Yönetimde bunun karsiliginda sana hakkini verecek.
Aynen demek istediğim şey bu abi.Yattaraya karşı bir nefret mi besliyoruz biz?Takımın en iyi oyuncularından birine karşı hemde.Yattara kendi olursa eğer biz sene sonu ipi hoptek oynayarak göğüsleriz.
Ben Serkan'ı bu maç epey beğendim.Sözleşme mutlaka yenilenmeli onla.Kaptanımız fener maçında bıraktığı gibi devam etti.O da harikaydı.:)
Alanzinho takıma tam uyum sağladığında ve bazı problemleri aştığımız da önümüzde duramayacak İstanbul karteli.:)

hüseyin1975
Haftaya DIKKAT kardeslerim.
5 önemli oyuncumuz sari Kart sinirinda.
TFF acaba hangi Hakemi macimiza verecek merakla bekliyorum.
Aman Trabzondaki kardeslerimiz tahriklere kapilmasin ve mac stresli bir atmosferde gecmesin.

Bekle bizi tüpcü, patlatacagiz tüpünü!

demiradam57
Sinoptan Şampiyonnnnnnnnnnnnnnn

Hotaman
Maçı kazandık neyi tartışıyoruz? Yattara bu, yarın idmanda neşe kaynağı yine o olur. Kimse onu üzecek bişey yapmadı, o kendi kendini üzüyor. Bunu tartışmak yersiz...

Onur Şeref
31.01.2009, 18:45
Bir oyuncu hakkında bu kadar yazılıp çizildikden sonra o oyuncu hala bir tepki vermiyorsa o adam gitmek istiyordur ve takımını kafasında bitirmişdir.Yattarayı yattara yapan takım Trabzonspordur ve bu nedenle azcık yüreginde Trabzonspor sevgisi ve taraftara saygısı varsa son maçına kadar mücadele eder ve birşeyler yapar.Ama nerdeeeee??

sanatik
31.01.2009, 18:45

sezon sonu senin avatarindaki gibi bir puan durumu nasil olur.

isyankar61-55
31.01.2009, 18:46
Böyle çok güzel Allah nazardan saklasın.

Şovmen Alanzinho Avni Akeri müthiş havaya sokar. Rakipler biraz daha bunalacak.

hüseyin1975
Aynen demek istediğim şey bu abi.Yattaraya karşı bir nefret mi besliyoruz biz?Takımın en iyi oyuncularından birine karşı hemde.Yattara kendi olursa eğer biz sene sonu ipi hoptek oynayarak göğüsleriz.
Ben Serkan'ı bu maç epey beğendim.Sözleşme mutlaka yenilenmeli onla.Kaptanımız fener maçında bıraktığı gibi devam etti.O da harikaydı.:)
Alanzinho takıma tam uyum sağladığında ve bazı problemleri aştığımız da önümüzde duramayacak İstanbul karteli.:)

Serkana DIKKAT!

Daha önceleride Istanbulda sönmek üzereyken bize gelen ve canlanan, ardindan ayrilanlar oldu.
Sezon sonunu beklemek yanlis olur.
Hemen attirsinlar imzayi!

Esiroglu_61
yattara satılabilirmiş bu olmaz işte ...yattaraya ihtiyacı var bu takımın ..ama yönetimin acıklamaları satılacağı yönünde ...çok güzel bi oyundan sonra galip geldik ...alanzinho hareketler felaket ...bu takım şimdi oturdu yerli yerine ..inşallah şampiyonuz ama yattara gitmemesi lazım :alkış:

turkish0061
31.01.2009, 18:47
Ankaragucu - Ts maci Trabzonda Bu maci insallah alacagizz, Sivas berabere kaldi bu isimize geldi, Puan orani icin, TRABZONLU OLMAAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KIMSEYE NASIP OLMAZ. TRABZONSPOR FIRTINASIII ESECEK, bu sene Ts sampiyon

Mehmet Zeki
31.01.2009, 18:48
Serkana DIKKAT!

Daha önceleride Istanbulda sönmek üzereyken bize gelen ve canlanan, ardindan ayrilanlar oldu.
Sezon sonunu beklemek yanlis olur.
Hemen attirsinlar imzayi!

Evet. Aynisi'da ERSUN YANAL icin gecerlidir bence.

61viya
Allah'ım sana geliyorum :D

Sezon sonu şampionluk kolbastısı oynamamız için yardım et bize Allah'ım :))

Teşekkürler Trabzonsporum! Teşekkürler BordoMavim!

mavikan
Bir oyuncu hakkında bu kadar yazılıp çizildikden sonra o oyuncu hala bir tepki vermiyorsa o adam gitmek istiyordur ve takımını kafasında bitirmişdir.Yattarayı yattara yapan takım Trabzonspordur ve bu nedenle azcık yüreginde Trabzonspor sevgisi ve taraftara saygısı varsa son maçına kadar mücadele eder ve birşeyler yapar.Ama nerdeeeee??
:mad::mad::mad::mad::mad:

Alihan Ertürk
süper maç oldu , alanzinho da kolbastı olmasada samba gibi birşeyler yaptı maç sonunda - song zaten şahaneydi :)

ultrafanatik61
ankara cok baskili oynadi trabzon onlari yordu , gokhanin mukemmel golu arkasindan top direge carpmasa farkli galibyet cikardi 2-0 da guzel, 3puani aldik yeter, lazinhoya fazla top gelmedi ama her ayagina gelen topla biseyler yapmaya calisti daha ilk maciydi biraz heyecanda rol yapmistir ama bir kac mac sonra takimin yildizi olur, yattaraya sira gelince artik yalniz degil taraftar alanzinho bagirdi yattara kustu, kusemesine hic gerek yoktu cikip kolbastisini oynasaydi yoksa taraftar ona kusecek iyicene kaybolacak, biraz anlayisli karsilamasi lazimdi yeni transfer , ama alani umutun yerine oyuna alsaydi daha iyi olurdu bence belki ozaman 2-0 olmazdi ..
3puani aldik en önemlisi o

sarman61
31.01.2009, 18:49
Şampiyonluk yolunda emin adımlar la ilerliyoruz öyleki bu ilerleme oyun kalitemizin yükselmesinedi sağlıyor. Yattara nın suratının asıl olması şüphesiz çoğumuzu üzdü benide çok üzdü. Nitekim alışmışız yattaranın maç sonlarındaki kolbastı oynamasına. Allahın izniyle bu bütünlük bozulmaz. Allah yar ve yardımcıları olsun bizim uşakların.

hüseyin1975
Evet. Aynisi'da ERSUN YANAL icin gecerlidir bence.

O zaten EN ÖNEMLI KONUMUZ OLMALI!!!

Gamze
Fener maçındaki futbolun balon olmadığı ortaya çıktı.
İyi top oynuyoruz, Allah'ıma şükürler olsun kazanıyoruz da...

Geçen hafta boyunca çok eleştirdiğimiz Gökhan ve Umut'un gol atması maçla ilgili en çok sevindiğim şeylerdi (e goller de galibiyete taşıdı ya zaten, normaldir:)) Moral olmuştur ikisine de... Tabi kaçırdıkları da ders...

Alanzinho Ersun hocanın dediği gibi belki de daha birçok oyuncunun adını bile bilmiyor. Ona rağmen Ersun hoca kendisini sahaya sürdü, bence çok da iyi yaptı. Alan, ister istemez biraz işin şovuna kaçtı... Yapabileceği çok bir şey yoktu çünkü, heyecanlıydı zaten, kimseyi tanımıyor, takımı tanımıyordu... Ama kumaşının iyi olduğunu gösterebildi bana göre. Onu sahada görmek çok keyifliydi. Köşede oyuna girmek için beklerken bir dönemler Yattara için heyecanlandığım gibi heyecanlandım ona... Kolbastıya katılması da çok hoş oldu. Ayrıca maçtan sonra tüm oyuncuların kendisine sarılması, tebrik etmesi ve Song'un - muhteşem Song'un- kucaklaması çok olumluydu. Önemli oranda rahatlatmıştır bu Alanzinho'yu eminim. Benim içimi de rahatlattı. Harikalar ya, canlarım benim. :)

Asıl kolbastının tadı da haftaya çıkacak inşallah. Alanzinho Avni Aker'in havasını soluyunca daha iyi anlayacaktır geldiği takımın büyüklüğünü.

Seviyoruz seni Alanzinho!!

Yattara ile ilgili de spekülasyona gerek yok. Yattara'nın yeri bambaşkadır bu gönüllerde, ne yaparsa yapsın. Kıskançlık falan olduğunu da hiç sanmıyorum. Onlar bizim kadar çocukça düşünmüyorlardır... ;):)

Serkan için ayrı bir paragraf lazım. Bütün maç boyunca ileri geri bindirdi, çok koştu, çok yoruldu. Ne ciğer var sende Serkan, Allah nazarlardan saklasın! Oyundan çıkarken diğer futbolcularımızın bile Serkan'ı alkışlaması bugün Serkan'ın neler yaptığının en önemli göstergesiydi heralde. Helal olsun helal!

Song ve Egemen yine hatasız oynadı... Maşallah her ikisine de. Yıkılmaz kale gibiler... Nazarlardan sakınsın Rabbim!

Colman ve Selçuk da çok iyiydi. Selçuk'un asisti, Colman'ın müthiş pasları güne damgasını vuranlardandı. Tebrik ederim.

Cale bildiğimiz gibi. Çalışıyor da çalışıyor... Aldığı parayı sonuna dek hak ediyor.

Kalecimiz Tony'miz yine maşallahlık. Kolbastısına da diyecek yok. Koçum benim be. :)

Ve kaptan tabi. Bazı yerlerde yin çıldırtsa da iyiydi o da. Her zamanki gibi... Yürü be kaptan, kim tutar seni!

Ben bugün çok iyi bir futbol izledim.
Ötesinde, şampiyonluğun en çok yakıştığı takımı seyrettim...
Allahım yüzümüzü güldürür sezon sonunda dilerim.
Ve Serdar Bali'nin dediği gibi, son Fener maçında kupayı kaldırır bu eller...
Ve başlar tüm Türkiye'de kolbastılar horonlar! Kemençeler, tulumlar...
Hayde uşaklar...

Berkedogan
31.01.2009, 18:50
artık karşı takım hücuma kalkarken heyecan yapmıyorum geçen sene kalbim yerinden çıkıyodu helal olsun yönetimimize.

engts61
Trabzonsporlu oyuncuların hepsi mükemmel oynadı.Özellikle Colman harikaydı.O varken 10 numara aramaya gerek olmadığını gösterdi.Serkan da her zamanki gibi canla başla çalıştı.Bence Yattara da iyiydi özellikle Alanzınho solda oynamaya başlayınca ataklar iki tarafa da dağılacağından rahatlayacaktır.Bu maçla zor maç kazanamama işi de bitmiş oldu.Ankaraya tek bir gol pozisyonu dahi vermeyen oyuncuların hepsini tekrar kutluyorum.Böyle devam edersek kesinlikle şampiyon olacağımıza inandım bu maçta.Takımın en zayıf halkası maalesef elinden geleni yapmaya çalışsa da kabiliyeti sınırlı olan Hüseyin.Onun yerinde Aurelio gibi bir ön liberomuz olsaydı her yanıyla süper bir takım oluşurdu.Ama yine de dediğim gibi hepsini kutluyorum seyrettiğim en rahat maç oldu helal olsun çocuklar bravo.......

Uğur Ö.
acaba kimler kart sınırında biri yazabilirmi

U.Sadıkoğlu
şampiyoooooooon TRabzooononnnn ooleeeyy oleyoleyoleyyyyy

Emre Bekar
31.01.2009, 18:51
Şampiyonluğun sesini duyuyormusunuz???

irfanb
31.01.2009, 18:51

Fener macinda listeye alindi merak etme.:)

Samet Yildirim
31.01.2009, 18:52
Bence cok iyi oynadik...

Alanzinho süperdi....kahvede kafyiydik valla:D

Erdogan
31.01.2009, 18:52
Şampiyonluğun sesini duyuyormusunuz???

kupanin tingirtisini duyuyorum daha cok, :)

Mehmet Zeki
31.01.2009, 18:53
Hayde uşaklar...

Biz 24 sene sonra sampiyon oluruz INSALLAH, fenerbahce'de turkiye kupasi'ni alir 24 yil sonra.

Bekir
31.01.2009, 18:54
bence yattaranın aglıcak gibi olmasının nedeni mactan cıkartılması degil..alanzinhonun gelişi de degill.
yattara bu takımdan gidici gibi gozukuyor ve yattara da bundan dolayı üzülüyorr bu kadar sevdigi yerden bu kadar sevdigi insanlardan ayrılma vakti geldii..mac sonunda kutlamaya da katılmadı..arkasına baktı ve gozleri doldu...
sonuc olarak yattaradaki uzuntunun nedeni bu kadar sevdigi seylerden kopmak zorunda olması..

tsmetu
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0p_Erhan03.jpg

Gökhan-Umut A.Ş

Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe karşısında müthiş bir futbol ortaya koyan Trabzonspor, 18. haftada konuk olduğu Ankaraspor deplasmanında rakibini Gökhan Ünal ve Umut Bulut'un attığı gollerle 2-0 mağlup etmeyi başardı.

Trabzonspor, ilk yarıyı 9. dakikada Gökhan Ünal'ın attığı şık golle önde tamamladı. İkinci yarıda ise oyun Ankaraspor'un kontrölünde geçmesine karşın golü 74. dakikada Umut Bulut ile Trabzonspor buldu ve maç 2-0 sona erdi.

Trabzonspor'un yeni transferi Alanzinho 64. dakikada Yattara'nın yerine oyuna dahil oldu.

Trabzonspor bu galibiyetle birlikte puanını 38'e yükseltirken, Ankaraspor 33 puanda kaldı.

ANKARASPOR-TRABZONSPOR: 0-2
STAT: Yenikent
YAYIN: LİG TV
HAKEMLER: Bülent Yıldırım, Asım Yusuf, Özgür Fatih
ANKARASPOR: Senecky, Erhan (Dk. 69 Weeks), Batak, Ediz, Ramazan, Özer, Hürriyet, Adem, Mehmet Çakır, Neca (Dk. 68 Bilal), Meye
TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman
TRABZONSPOR: Sylva, Serkan, Egemen, Song, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Yattara (Dk. 68 Alanzinho), Umut, Gökhan (Dk. 81 İsaac)
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

GOL: Gökhan Ünal (Dk.9), Umut (dk 74)
SARI KARTLAR: Neca, Hürriyet

İLK YARIDAN DAKİKALAR
6. dakikada Trabzonspor savunmasının ofsayt beklentisiyle durduğu anda topla buluşan Özer, kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda kötü vurunca takımını golden etti.
GOL. 9. dakikada Serkan'ın pasıyla ceza alanında topla buluşan Gökhan, sol çaprazdan mükemmel bir vuruşla meşin yuvarlağı filelere gönderdi: 1-0
16. dakikada Yattara'nın sağ taraftan ceza alanına ortaladığı topa Gökhan yakın mesafeden gelişine vurdu. Meşin yuvarlak üst direğe çarparak oyun alanına geri döndü.
26. dakikada kaleci Sylva'nın uzun degajında savunmada Batak topu ıskalayınca Gökhan araya girmek istedi. Ancak Senecky zamanında çıkarak meşin yuvarlağı taca gönderdi.
34. dakikada ceza alanının sol çaprazında topla buluşan Ramazan'ın sert şutunda, ''90'' olarak tabir edilen yere giden meşin yuvarlağı kaleci Sylva son anda kornere çeldi.
44. dakikada Yattara'nın sağ taraftan ortaladığı topu, ceza alanı içindeki Ediz ters bir vuruşla kornere gönderdi.
45. dakikada Gökhan'ın sağ kanattan sert ortasını uzaklaştırmak isteyen Erhan kontrolünü kaybedince kaleye gitmekte olan topu kaleci Senecky son anda kontrol etti.

İKİNCİ YARIDAN DAKİKALAR
46. dakikada Trabzonspor ceza alanı önünde topla buluşan Hürriyet'in yerden şutunda, kaleci Sylva yatarak meşin yuvarlağı kontrol etti.
62. dakikada ceza yayının önünden Mehmet Çakır'ın çektiği sert şutta, kaleci Sylva güçlükle topu kornere çeldi.
64. dakikada Colman'ın ara pasında kaleciyle karşı karşıya kalan Gökhan'ın vuruşunda, Senecky yatarak ayaklarıyla topu uzaklaştırdı.
GOL. 74. dakikada Ankaraspor savunmasının arkasına sarkarak kendi yarı alanından gönderilen uzun topla buluşan Umut, kaleci Senecky'nin ileri çıkmasından da yararlanarak aşırtma bir vuruşla meşin yuvarlağı ağlara gönderdi: 0-2
77. dakikada Mehmet Çakır'ın sağdan ortaladığı topa Bilal gelişine vurdu. Ancak savunmaya çarpan meşin yuvarlak kornere çıktı.
Karşılaşmayı Trabzonspor 2-0 kazandı.

6Şafak Aydın1
Colman ne paslar atti ya, saga sola dikine geriye verkac oh pasoglupas, Yattaranin ortasida cok iyidi.

hüseyin1975
Biz 24 sene sonra sampiyon oluruz INSALLAH fenerbahce'de turkiye kupasi'ni alir 24 yil sonra.

fenerbahce ve insallah kupayi alirlar?
Ilginc bir yaklasim:rolleyes:

Ben onlara günahimi bile vermem vallahi:p

My
:D Zevkten dört köşeyim :D Hatta sekiz köşe :D

Mustafa Önder
31.01.2009, 18:56
Biz 24 sene sonra sampiyon oluruz INSALLAH fenerbahce'de turkiye kupasi'ni alir 24 yil sonra.

Onlar babayı alsınlar babayı. Aziz'in itleri şerefsizler senelerce hakkını yedi kaç tane takımın. Cem Papila lı fener maçını unutmayın...ezik şerefsizler....!!!! Böyle şeler yazmayın TRABZONSPORLUNUN OLDUĞU YERDE 3 EZİKİN HELE HELE ezikbahçe lafı duymayım

61viya
"Yattarayla Alanzinho'ya İstiklal'de cepcilik yapsa,polis bunlar için özel araç tutar,yakalamak için" :))

"Alanzinho da oynar kolbastıyı şimdi,İbo abisi öğretmiştir ona" :))

La bir insan susmaz mı hiç :) Abimin maç sırasındaki yorumları bunlar :D

Allah korusun seni Trabzonum kazadan,kemgözden,beladan,nazardan.Yardımcımız olsun inş :)

Erdogan
ibrahima bangora diyorki bende yattara gibi teknik bir oyuncuyum teknik direktör ün tercigi onu almadi ama yattara da iyi.

yattara nin yerine milli takima giden oyuncu bunu dedi, denizlide oynuyor bakalim yattarayi kesen adam nasil onuyor merak ettim

Oğuuz
Sinoptan Şampiyonnnnnnnnnnnnnnn

sivastan Trabzoonnnnnnnnn :)

sezon sonu senin avatarindaki gibi bir puan durumu nasil olur.

tek kelime; MUHTEŞEM :)

turkish0061
bu sene trabzon sampiyon, boyle super oynuyoruz nazar deymsin :)
Gokhanin direkten patladii, o gol 100de100 goldu ama hizli ati ve direkten dondu, Umutu elestiriyorduk fener maci icin, simdide yine asirtma vurusunu yapti bu sefer goldu.

futbalski60
Çok rahat bir maç kazandık.Oyuncularımız üzerlerine düşen görevleri başarıyla yerine getirdiler.Colman için ayrı bir parantez açmak gerekir hem ofansta hem defansta takıma çok katkı sağladı bana göre maçın yıldızıydı.Defansta da açık vermemiz sevindiriciydi A.Gücü maçını sabırsızlıkla bekliyorum.

Misina
31.01.2009, 18:57
İlk golumüzün ardından tribünlerde bi hareketlenme oldu ve küfürler duyuldu. Ne oldu da tansiyon yükseldi?

İskender YILMAZ
Allah bozmasın, böyle devam edelim.. Oyunun büyük bölümünde çok iyi oynadık, bi dahaki maçı sabırsızlıkla bekliyoruz.. :)

Mustafa Ayazoğlu
Yattara ağlıyordu maçtan sonra neden ki? Bilen var mı. Oyundan alındı diye değildir herhalde.

irfanb

Ben günahlarimi veririm.bitimi vermem. :)

tsmetu
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0d_Sevinc_Trabzonspor015.jpg

GÖKHAN'DAN HARİKA GOL

Turkcell Süper Lig'de günün ikinci önemli maçında Trabzonspor, Ankaraspor'u 2-0 mağlup Bordo mavili ekibin golleri bu sezonun müthiş ikilisi Gökhan ve Umut'tan geldi. Özellikle Gökhan Ünal'ın 9. dakikada attığı harika gol görülmeye değerdi

Hüseyin İlkin
31.01.2009, 18:58
İkinci yarı başlar başlamaz elektrik gitti , ancak geldi :mad: Artık gece maçın ikinci yarısına bakacağım tekrarda . Şimdi Galatasaray maçına bakacağım .

Tebrik ediyorum takımımızı , çok kritik bir galibiyetti :alkış:

Esiroglu_61
işte yöneticimizin açıklaması

Saka ''Satmadık Satabiliriz''
Bugün Türkiye Gazetesi'nde Trabzonspor Başkan yardımcısı Muammer Saka, "Yattara'yı El Saad Kulübüne sattık" demeci üzerine spor61.net başkan Yardımcısı Saka'ya telefon ile ulaştı.
İşte Saka'nın spor61.net' e açıklaması:
Trabzonspor'da başkan yardımcısı Muammer Saka, “Ben Yattara'yı satabiliriz dedim, onlar ise sattık yazdı".
Muammer Saka'ya” Yattara'yı Saad Kulübüne sattık” açıklamasının hatırlatılmamız üzerine, “Benim kesin kes böyle bir demecim olmadı, sadece şunu söyledim.'' Yattara'ya teklif var, satabiliriz'', ama ''Yattara'yı sattık” demedim" diye konuştu.

Hasan ZAİMOĞLU
arkadaşlar maçta açılan bayrAğın resmini link ile verebilecek var mı ???

AKSOY_61
bu maç sonucuyla dişli takımları yenemiyoruz laflarını da duymayız artık.

Serdar A
Colman ne paslar atti ya, saga sola dikine geriye verkac oh pasoglupas, Yattaranin ortasida cok iyidi.

diyagonal pasları ligde en isabetli atan futbolcu şu an Colman görünüyor . Bunun için çok üst düzey bir topa vuruş tekniği olması gerek .

Mehmet Zeki
31.01.2009, 18:59

Yok oyle degil. O insallah Trabzonspor icin. Turkiye'de en sevmedigim takim fenerbahce.

MURAT SARI
Fener maçındaki futbolun balon olmadığı ortaya çıktı.
İyi top oynuyoruz, Allah'ıma şükürler olsun kazanıyoruz da...

Geçen hafta boyunca çok eleştirdiğimiz Gökhan ve Umut'un gol atması maçla ilgili en çok sevindiğim şeylerdi (e goller de galibiyete taşıdı ya zaten, normaldir:)) Moral olmuştur ikisine de... Tabi kaçırdıkları da ders...

Alanzinho Ersun hocanın dediği gibi belki de daha birçok oyuncunun adını bile bilmiyor. Ona rağmen Ersun hoca kendisini sahaya sürdü, bence çok da iyi yaptı. Alan, ister istemez biraz işin şovuna kaçtı... Yapabileceği çok bir şey yoktu çünkü, heyecanlıydı zaten, kimseyi tanımıyor, takımı tanımıyordu... Ama kumaşının iyi olduğunu gösterebildi bana göre. Onu sahada görmek çok keyifliydi. Köşede oyuna girmek için beklerken bir dönemler Yattara için heyecanlandığım gibi heyecanlandım ona... Kolbastıya katılması da çok hoş oldu. Ayrıca maçtan sonra tüm oyuncuların kendisine sarılması, tebrik etmesi ve Song'un - muhteşem Song'un- kucaklaması çok olumluydu. Önemli oranda rahatlatmıştır bu Alanzinho'yu eminim. Benim içimi de rahatlattı. Harikalar ya, canlarım benim. :)

Asıl kolbastının tadı da haftaya çıkacak inşallah. Alanzinho Avni Aker'in havasını soluyunca daha iyi anlayacaktır geldiği takımın büyüklüğünü.

Seviyoruz seni Alanzinho!!

Yattara ile ilgili de spekülasyona gerek yok. Yattara'nın yeri bambaşkadır bu gönüllerde, ne yaparsa yapsın. Kıskançlık falan olduğunu da hiç sanmıyorum. Onlar bizim kadar çocukça düşünmüyorlardır... ;):)

Serkan için ayrı bir paragraf lazım. Bütün maç boyunca ileri geri bindirdi, çok koştu, çok yoruldu. Ne ciğer var sende Serkan, Allah nazarlardan saklasın! Oyundan çıkarken diğer futbolcularımızın bile Serkan'ı alkışlaması bugün Serkan'ın neler yaptığının en önemli göstergesiydi heralde. Helal olsun helal!

Song ve Egemen yine hatasız oynadı... Maşallah her ikisine de. Yıkılmaz kale gibiler... Nazarlardan sakınsın Rabbim!

Colman ve Selçuk da çok iyiydi. Selçuk'un asisti, Colman'ın müthiş pasları güne damgasını vuranlardandı. Tebrik ederim.

Cale bildiğimiz gibi. Çalışıyor da çalışıyor... Aldığı parayı sonuna dek hak ediyor.

Kalecimiz Tony'miz yine maşallahlık. Kolbastısına da diyecek yok. Koçum benim be. :)

Ve kaptan tabi. Bazı yerlerde yin çıldırtsa da iyiydi o da. Her zamanki gibi... Yürü be kaptan, kim tutar seni!

Ben bugün çok iyi bir futbol izledim.
Hayde uşaklar...
bu yazıdan sonra başka yazacak birşey bulamadım teşekkürler Gamze yorum için.YÜRÜ TRABZONUM KİMSE TUTAMAZ BİZİ 1 2 3 4 5 6 7

Gökhan KAN
Kupanın bir tarafından tuttuk inşallah öteki tarafınıda tutucaz...

My
Umut'a dikkat ettiyseniz bu maçta solda orta saha oyuncusu gibi oynadı. Bu da yetmezmiş gibi gitti gol attı :D

turkish0061
31.01.2009, 19:00
Artik yatarayi satamazlar, Bugun satis gunu bitii, yattara burda daha biyere gidemezz.
zaten yattarayi satalarsa kim guzel paslar, asuistler yapacak?

Mustafa Önder
31.01.2009, 19:01
Forumda kullanılan diyagonal terimi tarifinizin tam karşılığı . ( bir ara futbol terminolojosi üzerine çalışma yapsak fena olmaz )

Bu diyagonal pasları ligde en isabetli atan futbolcu şu an Colman görünüyor . Bunun için çok üst düzey bir topa vuruş tekniği olması gerek .

Hocam bugün özellikle Hüseyin ileriye doğru çok yerinde paslar attı artık Hüseyin de top yapmaya başladı mı ne?

Mustafa Ayazoğlu
Umut tuaf bi oyuncu bedava golleri atamıyor, o attığı golü anlamış değilim top kaleyi nasıl buldu.

irfanb
Umut'a dikkat ettiyseniz bu maçta solda orta saha oyuncusu gibi oynadı. Bu da yetmezmiş gibi gitti gol attı :D

Bakti forvet oyuncularinin gol atacagi yok.:) :)

trab61
31.01.2009, 19:02
heycanlaniyorum. su hayatta trabzonsporumun sampiyonlugunu gorsem bana yeter. hayattaki en buyuk hayalim. hayde usaklar kim tutar sizi.
bu senenin disiplin yonunden en iyi macini yaptik. cok ama cok memnunum takimdan. yattaranin biryere gidecegi yok. eger giderse cok buyul hata olur. cunku 6 sezondur takimda. ve sampiyonlugu hakketti. kendiside bunu gorup kalmasi lazim. alazinho senin sol bacagin bile olamaz.(manevi anlamda). senin yerin cok farkli. haftayaki macta seyirci yattaranin moralini duzeltecek insallah.

ultrafanatik61
Artik yatarayi satamazlar, Bugun satis gunu bitii, yattara burda daha biyere gidemezz.
zaten yattarayi satalarsa kim guzel paslar, asuistler yapacak?

transfer 2subat bitiyor

Napoleon61
çok uzun zamandır böyle keyifli seyretmedim trabzonumun maçını , herşey çok guzeldı ama gozlerım yattara yı aradı kolbastı da sora asık suratıyla belırdı ekranımda butun keyfım kaçtıı .... neydı onun yuzunu bu hale getiren...

guun icerisinde hakkında transfer haberlerı çıktı ... yalanladı ama transfer gorusmesı yok denmedı resmı sıtede de konuyla ılgılı olarak tek yetkılı SADRI BASKAN denmiş ... siyah inci gidiyor galiba :( eğer iyi bir bonservis ödenicek ve yerine iyi bir sağ açık alınacaksa ewet ama yerine transfer olmazsa yazık bu kadar yaklaşmışken kaçmasın şampiyonluk

Mustafa Ayazoğlu
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0d_Sevinc_Trabzonspor015.jpg

GÖKHAN'DAN HARİKA GOL

Turkcell Süper Lig'de günün ikinci önemli maçında Trabzonspor, Ankaraspor'u 2-0 mağlup Bordo mavili ekibin golleri bu sezonun müthiş ikilisi Gökhan ve Umut'tan geldi. Özellikle Gökhan Ünal'ın 9. dakikada attığı harika gol görülmeye değerdi

Çok güzel goldü

ibrahim ŞEN
http://www.ctunnel.com/index.php/1010110A/827945eaf0611ce1db0768eed3eba6bb980ad3e181bc133c1a 5df67c8b223eb44db19605249febc015360

irfanb
31.01.2009, 19:03
transfer 2subat bitiyor

Iki günde kimbilir Sadri Baskan kac kisi daha alir. :)

legend_ts_61
31.01.2009, 19:03
Alanzİnho nasil'di?

Haluk Ongan
31.01.2009, 19:04
Kim ne derse desin Umut da Gökhan da aslında çok iyi futbolcular. Siz onları asıl seneye görün. Gökhanın attığı bazı golleri Türkiyede kimse atamaz mesela. En kötü hali 18 maçta 8 gol attıysa biraz daha forma girdiğinde yılda 25-30 arası rahat atabilecek bir forvet. Umut da bazılarınızın hoşuna gitmese de bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle rakip takımın defansını fena bozuyor.

sanatik
Umut tuaf bi oyuncu bedava golleri atamıyor, o attığı golü anlamış değilim top kaleyi nasıl buldu.

bende golünden sonra bunu yazacakdim ama ayni durum gökhan icinde biraz gecer.

My
Serkan oyundan çıkarken yakın çekime geçti kamera. Sırılsıklam ter içindeydi. Ter burnundan şapır şapır damlıyordu. Helal olsun sana be Serkan :)

Esiroglu_61
Alanzİnho nasil'di?

adam bi paslar attı ankaralılar şaştı kaldı :alkış::alkış: