PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaraspor 0-2 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

kalavara
27.01.2009, 19:44
bir de evet şu an selçuk bizim için çok önemli. her oyuncunun alternatifi var ama selçuk'un yok kanımca. bu bölge için ceyhunun hala yeterince hızlı ve atletik olmadığını düşünüyorum. yapılacak en iyi şey sanırım serkan'ı orta sahaya çekip pas yükünü colmana vermek olacaktır! neyse ersun hoca bulur bir çaresini!! ama önemli maçlarda selçuk lazım bize!!

Anıl Caner
27.01.2009, 19:54
ankaraspor'u izledim.

theo weeks ve özer hala en önemli silahları. neca maçın son dakikalarında bir sakatlık yaşadı. belki de bize karşı oynamaz.

ankaraspor'un en göze batan özelliği sert futbolları. gerçekten çok sert oynuyorlar. savunmaları ilk maçtan da hatırlayacağımız gibi çok açık veren bi savunma değil. Selçuk'un uzaktan golü olmasaydı doğruya doğru biz rakip 10 kişi olmasına rağmen o maçı kazanamazdık. Bugün duran topu kendi ağlarına gönderip saçma bir gol yediler, onun dışında bir tane pozisyon verdiler Roberts yararlanamadı. Yani Ankaraspor savunması ve oyun yapısı hala taş gibi.

Kupa maçına fazla asılmadıklarını ve beraberliği koparıp dönelim havasında oldukları belliydi.Bizim maç böyle olmayacaktır.

İki isim öncelikli olarak öne çıkıyor bu takımda Weeks ve Özer. Weeks bizim maçımızda hüseyin'e feci girip kırmızı kart yemişti. İlk maçıdır, acemiliktir demiştim o zaman ama adam hakikaten hala öyle oynuyor.Bu maçta da pekala atılabilirdi. Rakipte böyle bir oyuncunun olması öncelikle dezavantaj bizim için.Selçuk ve Colman'ı çok dişli bir rakip bekliyor.
Özer ise Ankaraspor hücumunun en önemli silahı. Gol pozisyonlarını onun ortalarıyla ve paslarıyla yaratıyorlar. Bugün attığı gol zaten mükemmeldi. Yani beğensek de beğenmesek de Özer lig standartlarının bir hayli üstünde bir oyuncu.

Ankaraspor maçının fenerbahçe ve beşiktaş maçından daha zor olduğunu düşünüyorum.Dilerim kazanırız.

Hüseyin İlkin
27.01.2009, 20:07
Anıl , Theo bizim maçta ilk 11 çıkmayabilir ki ben çıkacağını düşünmüyorum Hürriyet veya Adem sakatlanmadığı taktirde . Geçen lig maçında , Konyaspor 'a karşıda zaten Theo oynamadı . Bugün kupa maçı olduğu için sanırım , Adem yoktu . Bunun yanında Bilal ve ileri uç elemanı Konate yoktu . O yüzden Theo 'nun sertliği konusunda rahat olabilirsin diyorum ama Aykut hoca son anda ilk 11'e alır bilemem . Sezonun başlarında iyi forma alıyordu , son dönemlerde kesik yemeye başladı . Beni bu düşünceye itende o oldu açıkcası nedenini soracaksanız .

Özer konusunda katılıyorum .

Ankaraspor 'un en önemli noktası orta alan , burada ofansif olarakta iyiler defansif olarakta . Top rakipteyken ne yapacağını iyi biliyorlar ama Fener maçındaki orta sahamız beni rahatlattı açıkcası .

Emirhan Makul
27.01.2009, 20:08
Cale-Özer İkilisinin işi zor !

Yunus Emre SEYHAN
27.01.2009, 20:10
anlaşılan az pozisyon vermeye devam ediyor Ankaraspor.. Bizim forvetlerde cok kacırdıgına göre işimiz zor

Cafer Bulur
27.01.2009, 20:10
Anıl , Theo bizim maçta ilk 11 çıkmayabilir ki ben çıkacağını düşünmüyorum Hürriyet veya Adem sakatlanmadığı taktirde . Geçen lig maçında , Konyaspor 'a karşıda zaten Theo oynamadı . Bugün kupa maçı olduğu için sanırım , Adem yoktu . Bunun yanında Bilal ve ileri uç elemanı Konate yoktu . O yüzden Theo 'nun sertliği konusunda rahat olabilirsin diyorum ama Aykut hoca son anda ilk 11'e alır bilemem . Sezonun başlarında iyi forma alıyordu , son dönemlerde kesik yemeye başladı . Beni bu düşünceye itende o oldu açıkcası nedenini soracaksanız .

Özer konusunda katılıyorum .

Ankaraspor 'un en önemli noktası orta alan , burada ofansif olarakta iyiler defansif olarakta . Top rakipteyken ne yapacağını iyi biliyorlar ama Fener maçındaki orta sahamız beni rahatlattı açıkcası .
Dün meltem tv de eski futbolcu esat i dinledim,hayretler icinde kaldim.
Trabzonsporun en zayif mevkiisi orta saha demesin mi.:rolleyes:
Halbuki bu takimin en iyi mevkiisi orta sahadir.
Esat bu takimin yetersiz orta sahasi ile sivas a ve fb ye sahayi dar ettigimizi bir türlü hatirlayamadi.Galiba alzheimer erken baslamis esat hocamizda.:)

futbalski60
27.01.2009, 21:15
Ankaraspor bugün baya yoruldu bu durum bizim maçta etkisini gösterebilir ayrıca Özer'in bugün attığı gol izlemeye değerdi.

Pirselimoğlu
27.01.2009, 21:35
Hazırlıklarımız devam ediyor

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/995-4Q4W0B7I.jpgTakımımız Ankaraspor maçı hazırlıklarını bugün (salı) 19.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmanda takımımız ısınma hareketlerinin koordinasyon ve yarı sahada taktik çalışması gerçekleştirdi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/995-0M7Y0H0K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/995-0L7O0Q6G.jpg

Maçlarda olduğu gibi antrenmanlardada defans ön planda :)

Mustafa ÖZDEMİR
27.01.2009, 21:50
alonzinho bu maçta oynar inşallah

jako13
27.01.2009, 23:05
Ankaraspor Trabzonspora rakip olamaz....!!!! Kazanacağız...........!!!

Ömer TOPAL
27.01.2009, 23:08
kazanmamız gereken bir maç mış...! ne demek gereken kazanıcaz ya Ankara kim ne işi var onların o sıralarda...Ankaraya alt hatlar biletini alıp vereceğiz..Korkanlar, beraberlik bekleyenler :) güleyim ben size...

Mustafa Yüksek
27.01.2009, 23:10
bugünkü maçı ben de izledim...kupa maçı diye mi bilmiyorum ama ankara pek top oynamadı...ayrıca bizim orta saha aynı tempoyla cıkarsa bu maca da maçı kazanırız...

Samet Yildirim
27.01.2009, 23:11
Dün meltem tv de eski futbolcu esat i dinledim,hayretler icinde kaldim.
Trabzonsporun en zayif mevkiisi orta saha demesin mi.:rolleyes:
Halbuki bu takimin en iyi mevkiisi orta sahadir.
Esat bu takimin yetersiz orta sahasi ile sivas a ve fb ye sahayi dar ettigimizi bir türlü hatirlayamadi.Galiba alzheimer erken baslamis esat hocamizda.:)

Ben hic bakmadim:) esat hoca sacmalyior hep sinir olyuorum...rifki soysal da hep atiyor kafayi yiyorum:D

Murat TONBUL
27.01.2009, 23:25
her zamanki gibi istekli arzulu futbol oynamamız lazım.onlar bize rakip olacak takım değil.
galibiyetten başka bir sonucu aklımın ucundan bile geçirmek istemiyorum.sivas da bu yorgunlukla puan kaybeden kayseriyle oynayacak.bu hafta lider oluruz İnşallah.

Pirselimoğlu
27.01.2009, 23:28
sivas kayseriylemi oynuyorr, desene liderliği devralıyoruzz, alanzinho uğurlu gelecekk :D

a.fındıkoğlu
27.01.2009, 23:30
bu macla bırlıkte sıvasın kayserıye maglub olacagını dusunursek lıderız ınsalllah

Tayfun Aydın
27.01.2009, 23:42
Kayseri maçları Adana da oynuyor bu arada bilginiz olsun.Geçen haftada ilk Adana da oynadılar ve 16 maçta 7 gol yiyen takım 3 gol yedi.Kayseri adam gibi oynarsa Sivası yener ama onlarda artık üstten koptular nerdeyse

Hüseyin İlkin
27.01.2009, 23:47
Ankaraspor 'un geçen seneki ilk 17 maçına bakıyorum birde şimdiki , alkışı hak ediyorlar gerçekten .

13 puanla 17.sıradaydılar .

Haklarını vermek lazım .

SüRMeNe_6161
27.01.2009, 23:56
aliriz insallah cok zor maç

erkankoc
28.01.2009, 00:18
alanzinho ne zamana oynar acabaa..ayrica ankarayi parcalariz bence

Onur Civelek61
28.01.2009, 00:58
Kolay maç yok valla.Ama bizimde puan kaybına tahamülümüz yok.3 puan bizim:)

hodlu
28.01.2009, 02:11
Eğer acilen gol yollarındaki sorun giderilmesse harcanan emek boşa gidecek...

Alihan Ertürk
28.01.2009, 02:16
alanzinho son 20 dk oynasın alırız maçı :)

Alihan Ertürk
28.01.2009, 02:27
koyulduysa daha önce affedin , yokum sabahtan beri :)

Alanzinho’nun işini bitiren Bordo-Mavililer, Ankaraspor’un yıldızının peşine düşüyor
Trabzonspor yönetimi, Alanzinho’nun transferini bitirdikten sonra şimdi de başka büyük bir yıldızı renklerine katmak için çaba harcayacak. Ve gündeme yeniden bomba gibi düşen oyuncu da Ankaraspor’un orta sahasının virtüözü Özer Hurmacı olacak. Takımın atak yönünü güçlendirmek isteyen Bordo-Mavililerin, Trabzon kökenli futbolcu Özer için Ankaraspor’un kapısını çalacak. Ankaraspor Onursal Başkanı Melih Gökçek’in, “Kesinlikle satmayacağız” demesine rağmen Bordo-Mavililerin bu kulübe reddedemeyeceği bir öneriyle gideceği ifade edildi. Trabzonspor’un Özer için Ankaraspor’a, Umut Bulut veya İsaac’dan birinin yanında Ferhat Çökmüş’ü verebileceği, üste de para önereceği ifade edildi. Bu önerinin kabul edilmemesi halinde ise 3 milyon Euro civarında bir bonservis bedeli önerileceği belirtildi.

Maçtan Sonra Görüşülecek
Ankaraspor’un yıldızı Özer Hurmacı’nın da, kulüplerin anlaşması halinde, Trabzonspor’a seve seve geleceğini söylediği belirtildi. Özer’in, dayısı Lemi Çelik’in de çabasıyla tamamen ikna oluğu dile getirildi. Genç futbolcunun, “Üç yıldır ismim gündeme geliyor. Eğer Trabzonspor beni alacaksa, kulübümle bir an önce anlaşsın. Artık sürekli transfer listesinde olmaktan ama alınamamaktan bıktım” dediği de kaydedildi. Trabzonspor’un Özer Hurmacı için nihai atağını Cumartesi günü oynanacak olan maçtan sonra yapacağı bildirildi. Maçın bitişiyle birlikte Başkan Sadri Şener’in gerekirse Melih Gökçek ile görüşerek sonuç alma çabası göstereceği ileri sürüldü. Özer’in transferi için Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak ile birlikte, Gökçek üzerinde etkili olabilecek bir çok kişinin devreye sokulacağı vurgulandı.

Metin Ural
28.01.2009, 02:33
alanzinho'nun munih'te imzayi atmis olmasi bu maca yetistirilmeye calisildigini gosteriyor diye dusunuyorum. ersun hoca hazir gorurse macin son bolumlerinde oyuna surer diye dusunuyorum.

Gökhan KAN
28.01.2009, 02:36
alan girsin 5 dk oynasın atsın 3 5 tane cıksın....

Mustafa
28.01.2009, 02:37
Alanzinho kadroda olmaz bence bu maçta

Hüdai Pervaneli
28.01.2009, 02:39
Bence olabir oyniyabilir hemde 90 dakika

yarim imzarlarsa bile iki gun antraman yapicak anlicanz oyniyabilir

Muhammed KOÇ
28.01.2009, 02:47
ben de hemfikirim. 90 dk. oynasa bişi demem.. ama kesin bi 30 dk oyunda görmek lazım bu maçta..

zafercalikoglu
28.01.2009, 08:56
alacagız insallah macı hadi trabzonsporum göster gücünü

Ünal Cumhur
28.01.2009, 09:05
beyler çok sıkıntılı bir maç ama ben ankaraspordan daha güçlü bir takımız beşiktaş maçından bile daha zor çünkü adamlar takım o ligin ilk haftasındaki ankaraspor değiller bunlar bizi fenerdende beşiktaşdanda daha çok zorlar özer transferine gelince benim bildiğim melik gökçek şampiyonluk idaası olan takımından futbolcu satmaz sene sonunda alırız

Furkan Dündar
28.01.2009, 09:49
Fenere Oynadıgımız Topun yarısını Oynayalım 3 atarız

A.İLELİ61
28.01.2009, 09:50
bu angara maçının biletleri ne zaman çıkacak bilgisi olan uşak varsa bi haber eylesin...Düzce-Yığılca 'dan 5 kopuk fanatik maça geliyoruz....:D

Cemalettin Taşkın
28.01.2009, 09:58
çok çok çok zor maç.

ankaraspora karşı şansımız tutmuyor bize ters geliyorlar. ankarada hiç yenemedik galiba ankarasporu.

fenerbahçe maçındaki puanın anlam kazanabilmesi için bu maçı mutlaka kazanmalıyız. ama umut bulut ve gökhan ünalı görünce nasıl gol atacağız diye düşünüyorum.

Allah göstermesin yenilirsek 5. sıraya filan düşeriz Allah korusun.

özer nasıl oynayacak merak ediyorum. sanırım bize karşı hırslı olacaktır. zaten trabzonspora karşı trabzonlular hırslı olur gol atarlar.

İslam Sezer
28.01.2009, 10:03
şu maçı yensek ne güzel olacak.
hadi Allah yardımcımız olsun 3 puan bizim olsun...

Anıl Caner
28.01.2009, 10:06
Çok zorlu bir maç. Ve önümüzdeki 3 maç ligdeki konumumuzu iyice oturtacak. Yani bu 3 maçın sonunda ilk 2de olursak evet biz bu sezon şampiyonlar ligine gitmek hatta şampiyon olmak için çok büyük bir adayız deriz.Ancak Ankaraspor maçını Fenerbahçe maçında iyi oynadığımız için veya Alanzinho'yu transfer ettiğimiz için rahat geçemeyiz.

Bence takım kimyası olarak Fenerbahçe'nin bir kaç gömlek üstünde Ankaraspor. Bu maçı kazanmak çok önemli, önemli olmasının sebebi de rakiplerimizin Ankaraspor'a muhtemelen puan kaptıracak olması.Bu maçı kazanmak bize çok ciddi avantaj kazandırır, ayrıca en zor deplasmanlardan birisini atlatmış olacağız.

Bu maçtan sonra 9 maç içeride, 7 maç deplasmanda oynayacağız. bunların içinde de çok deplasman sayılmayacak hacettepe maçı var.

Bu maçta gelecek 3 puan inanın avrupa kupalarına katılmayı garantilemek gibi bir şey.

ilteriş
28.01.2009, 10:15
mutlaka kazanmamız gereken maç.forvetten artık gol bekliyoruz.lazinyoda bu maçta 20 dk oynasa bile yeter bence.

ugur_52
28.01.2009, 10:15
gününde olan yattara ve forvetlerimiz biraz şanslı olursa bu maç bizim die bakıorum.Benim nazarımda bu maç 2-1 biter.Goller:Isaac ve Selçuk-Neca.

Eren Karaahmetoğlu
28.01.2009, 10:17
Fanatik'te Ankaraspor maç kadrosuna alınıcaı yazıyo Alanzinho'nun. Hemen lisans çıkartılıcakmış.Faty Papy'e neden hala çıkartmadılar lisans:(

Tevez Apo
28.01.2009, 10:19
Benim fikrim fb maçından daha zor olacağı yönünde fb açık oynadı ve bize çok alan bırakdı Ankara daha sert oynayan bir takım dikkatli olmalıyız gol atmakdan daha çok bu maçta yememeye bakmalıyız.Ankara nın orta sahası en az bizim kadar iyi oynatırsak oynarlar yani ...

Hasan61
28.01.2009, 10:20
iyi pas yapan takımlara karşı zorlanıyoruz
zor bir maç olacak ama kazanmamız şart

Ünal Cumhur
28.01.2009, 10:20
ben galatasaray maçına kadar bizden güçlü bir rakiple oynamıcaz beşiktaş derseniz onlar hikaye 6da 6 yapalım çok harika olur bence bu 6maçta en zorlu maç ankaraspor deplasmanı bu maçı yenrsek rahatlarız

Berk
28.01.2009, 10:21
İçimden bir his bu maçı 2-0 kazanacağımızı söylüyor..

Eren Karaahmetoğlu
28.01.2009, 10:23

Bende de o his var her maç 2-0 kazanıcaz diyo :)Psikolojik galiba:)

Küçükalioğlu
28.01.2009, 10:29
Bu maç takriben Beşiktaş maçından daha zor olacaktır. Bence Ankaraspor bu ligin en iyi alan savunmasını yapan takımıdır. Yorulmuyorlar ve sürekli pas yapmaya çalışıyorlar. Bizim de gol atma özürlü olduğumuzu düşünürsek beraberlik iyi sonuçtur diye düşünüyorum. Bu arada benim bildiğim Ersun Yanal yeni transferimizi bu maçta oynatmaz çünkü bu herşeyden önce diğer oyuncularımıza haksızlık olur.

UğuR
28.01.2009, 10:29
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1906875#post1906875 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1906875#post1906875)

BMN TAHMİN YARIŞMASI 2.YARI BAŞLADI
DİLEYEN KATILABİLİR.

Engin Koltuk
28.01.2009, 10:30
fb maçından sonra takıma olan inancım daha da arttı. Bu maçı alacağımızı düşünüyorum. Zor olur ama bizim olur.

Ünal Cumhur
28.01.2009, 10:32
beyler bu maç bizim için çok önemli hem ankarasporu saf dışı bırakmak hemde çok önemli bir 3puan almak için ben galatasary maçından sonra lider olursak şampiyon oluruz omaça kadar 6 önemli maç var 6da 6 yaparız insallah

Uğur Erdoğan
28.01.2009, 10:40
Benim fikrim fb maçından daha zor olacağı yönünde fb açık oynadı ve bize çok alan bırakdı Ankara daha sert oynayan bir takım dikkatli olmalıyız gol atmakdan daha çok bu maçta yememeye bakmalıyız.Ankara nın orta sahası en az bizim kadar iyi oynatırsak oynarlar yani ...

biz yememeye baktığımız zaman bocalıyoruz

bakınız fb-TS maçının son 3 dakikası

UğuR
28.01.2009, 11:25
"Ankaraspor maçı zor geçecek"

Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Song, Ankaraspor maçının çok zor geçeceğini söyledi. Trabzonlu futbolcu, ilk yarıda mağlup ettikleri rakipleri Ankaraspor için "İlk yarıda takımlar birbirlerini çok iyi tanımıyordu. Şimdi iki takım da zirve yarışı yapıyor. Bence 6 puanlık bir maç olacak. Bu kez işi zorluğunu biliyorum. İklim koşulları bir de rakibimiz ilk maçta 10 kişi kalmıştı. Bu kez iki taraf içinde çetin geçecek bir maça çıkacağız. Taraftar desteğiyle kendimizi avantajlı görüyorum" diye konuştu.

28.01.2009

Kaynak : Sabah

Burak
28.01.2009, 11:29

Bence de 2-0 ılk mactakı gıbı olacak skor, son 10 dakıkaya boyle gırersek Alanzınho'yu da ızlemıs oluruz hem belkı.

Hüseyin İlkin
28.01.2009, 11:35
İlk yarıdaki maçtan çok farklı olacağı kesin zaten . Bizim takım yeniydi , Ankaraspor 'unda düzene girmiş bir takım olduğunu söyleyemezdik . Kaldı ki bunu Özer 'in 73.dakikada oyuna girişindende anlıyabiliriz . Zor bir maç olacak ama alırız diye düşünüyorum ... Almalıyız , Fb-Ankara deplasmanlarında benim kafamda en az dört puan vardı , ikisini kaybettik zaten . Şu maçta kayıp yaşamayıp , Ankaragücü'nüde yenerek İnönü'ye üç maçtan 7 puan alarak gitmenin avantajını yaşamak lazım ...

seyyah61
28.01.2009, 11:45
gününde olan yattara ve forvetlerimiz biraz şanslı olursa bu maç bizim die bakıorum.Benim nazarımda bu maç 2-1 biter.Goller:Isaac ve Selçuk-Neca.
Yattara en son o statta sakatlanmisti ve ondan sonra o statta oynadigi maclarda tutuktu.
Insallah sakatlanma korkusu ile oynamaz yine.

recel
28.01.2009, 11:47
Yattara en son o statta sakatlanmisti ve ondan sonra o statta oynadigi maclarda tutuktu.
Insallah sakatlanma korkusu ile oynamaz yine.

ankaraspor un stadı farklı dıye bılıyorum... yapay cımde oynanmayacak mac...

irfan61
28.01.2009, 11:48
Insallah sakatlanma korkusu ile oynamaz yine.Yattara en son 19 mayıs stadında sakatlandı.Bu ASAŞ stadı suni çim değil onun için hiçbir futbolcu için sorun olmaz.

hermann hesse
28.01.2009, 11:48
Ben İstanbul'dan trenle, kuzenim Erzurum'dan otobüsle Ankara ya geleceğiz. Organizasyonun Gençler maçı gibi mükemmel olacağını biliyorum. Nasipse askerlik öncesi son Trabzonspor deplasmanım olacak. Şampiyonluğuda artık askerde görürürüm.:)

Hüseyin İlkin
28.01.2009, 11:50
Ankaraspor 'un stadında kameraların tam karşısındaki tribünün üzerinde oyuncuların resimlerinin olması çok ince düşünülmüş ve bence çok şık görünüyor . Bizim Maraton 'da da yapılabilirdi :)

Hüseyin İlkin
28.01.2009, 12:02
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, daha önce 31 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'te oynanacağı açıklanan Kayserispor-Sivasspor maçı saat 13.30'da başlayacak. Aynı gün saat 15.00'te yapılacağı duyurulan Ankaraspor-Trabzonspor karşılaşması ise saat 16.00'ya alındı.

Maraton

Oğuzhan Akyıldız
28.01.2009, 12:08
fener maçındaki oyunumuzu oynar umutu çıkarırsak fark atmak içten bile değil

Kazım Uzunboy
28.01.2009, 12:09
Ankara kafilesinde olacak
Bordo-Mavililer’in yeni yıldızı Alanzinho’nun hafta sonunda oynanacak olan Ankaraspor maçının kafilesine katılacağı öğrenildi. Brezilyalı’nın lisansı hemen çıkartılacak ve büyük ihtimalle 18 kişilik kadroda da olacak. Yanal maçın ve oyuncunun son durumuna göre Alanzinho’yu oynatıp oynatmayacağına karar verecek.

Mertcan
28.01.2009, 12:13
özer hurmacıdan korkuyorum keşke o adamı zamanında alabilseydik gerçekten çok büyük faydası olurdu. neyse defansımıza ve kalecimize güveniyorum...

önceden hiçbir iddaamız olmadığı yıllardada gol sıkıntımız vardı resmen hiç gol atamıyorduk bodoslama ortadan lamlum girip beceriksizlikten gol atamıyorduk o zamanlar aynı maçta 2 tane golümüzün olduğuınu fln hatırlamıyorum... ki tam olarak seneyide hatırlayamıyorum.

bu senede öle bişe oldu takımın tüh hatları var gücüyle çalışıyor gerçektende mükemmeller koşuyolar basıyolar pres yapıyolar garanti paslar veriyolar top çalıyolar ama öndeki 2 tane salak bir çuval inciri berbat ediyor...

Gol atamayabiliriz ama yiyeceğimiz 1 gol de maçı kaybetmemize neden olur.

Alanzinho hazır duruma gelsşn bir an önce!

TSigalko
28.01.2009, 12:19
özer hurmacıdan korkuyorum keşke o adamı zamanında alabilseydik gerçekten çok büyük faydası olurdu. neyse defansımıza ve kalecimize güveniyorum...

önceden hiçbir iddaamız olmadığı yıllardada gol sıkıntımız vardı resmen hiç gol atamıyorduk bodoslama ortadan lamlum girip beceriksizlikten gol atamıyorduk o zamanlar aynı maçta 2 tane golümüzün olduğuınu fln hatırlamıyorum... ki tam olarak seneyide hatırlayamıyorum.

bu senede öle bişe oldu takımın tüh hatları var gücüyle çalışıyor gerçektende mükemmeller koşuyolar basıyolar pres yapıyolar garanti paslar veriyolar top çalıyolar ama öndeki 2 tane salak bir çuval inciri berbat ediyor...

Gol atamayabiliriz ama yiyeceğimiz 1 gol de maçı kaybetmemize neden olur.

Alanzinho hazır duruma gelsşn bir an önce!

Sene 02-03 tü.Hatta o sezon ilk golü sonradan gelen, F.Tekke atmıştı. ilk 6-7 haftada sadece 1 gol atabilmiştik.Tabi yanlış hatırlıyoda olabilirim.

Cemalettin Taşkın
28.01.2009, 12:25
fener maçı hakem açısından iyi geçti ama bu maçtaki hakem bence önemli.

geçen hafta konya maçında verilen ilk penaltı tamam ama 2. penaltı uydurmaydı biraz.

bakalım kimi verecekler?

Mertcan
28.01.2009, 12:25
Sene 02-03 tü.Hatta o sezon ilk golü sonradan gelen, F.Tekke atmıştı. ilk 6-7 haftada sadece 1 gol atabilmiştik.Tabi yanlış hatırlıyoda olabilirim.

doğrudur doğrudur:)..

tabiki o zamanlar durumumuz daha vahimdi hatta çokçokçok daha vahimdi ama değişen bişey yok...

o zaman takımın tüm hatları berbattı atamıyorduk..

şimdi ise forvet berbat yine atamıyoruz...

Kazım Uzunboy
28.01.2009, 12:29
Song Özer'e kesinlilkle geçit vermeyecektir. O yüzden Özer'den çekinmiyorum ben.

Mertcan
28.01.2009, 12:31
2002-2003 sezonu ilk 7 maçımız;

Trabzonspor0 : 0Fenerbahçe
Elazığspor2 : 0Trabzonspor
Trabzonspor0 : 0Altay
Adanaspor 0 : 1Trabzonspor

86' Fatih Tekke (http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/Default.aspx#top)

Trabzonspor1 : 1Gençlerbirliği
Fatih Tekke 37' (http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/Default.aspx#top)

Beşiktaş0 : 0Trabzonspor
Trabzonspor0 : 1Samsunspor

kötü günlermiş gerçekten...

İskender Çakmak
28.01.2009, 12:34
ankaraspor kupa maçıda oynadı bu yönden birazda olsa yorgunluk olabilir febe maçında gibi oynarsak rahat yeneceğiz gerçi ilk yarı mücadele etmediğimiz maç sayısı çok az mücadelemiz yine aynı olacak önemli olan son vuruşlar onu da yapabilirsek galibiyet alacağımıza inanıyorum

Muhammet
28.01.2009, 12:38
Bizim mücadeleci takım Özer'e kolay kolay fırsat tanımaz.

Hüdai Pervaneli
28.01.2009, 12:42
Ankara bize rakip olamaz
Ama kaybedersek cok kötü olur baya geriliyebiliriz

Mertcan
28.01.2009, 12:43
çok iyi hazırlanacaklar bu karşılaşmaya... sürprizlerle karşılaşmayız inşallah ya :

zahido
28.01.2009, 12:46
Kayser - Sivas maçı 13:30'a, Ankara - Trabzon maçı 16:00'ya alındı
Turkcell Süper Lig'in 18. haftasında iki karşılaşmanın başlama saati yayıncı kuruluşun isteği doğrultusunda değiştirildi.
28-1-2009 12:0

Buna göre daha önce 31 Ocak 2009 Cumartesi günü saat 14.00'te oynanacağı açıklanan KAYSERİSPOR - SİVASSPOR Turkcell Süper Lig müsabakası saat 13.30'da başlayacak. Yine daha önce 31 Ocak 2009 tarihinde saat 15.00'te oynanacağı duyurulan ANKARASPOR A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Turkcell Süper Lig müsabakası ise saat 16.00'ya alındı.

Onur Şeref
28.01.2009, 12:47
rahat geçicek bu maç ankara kadro itibariyle bizden çok ama çok düşük 1 özere bakıyorlar.özerde bizi tek başına yenicekse yenilelim o zaman daha iyi

INSTINCT61
28.01.2009, 13:03
Çok vasat bir oyunla 1-0 kazanacağımızı düşünüyorum.Gol Umut'tan:D

Pirselimoğlu
28.01.2009, 13:19
Kayser - Sivas maçı 13:30'a, Ankara - Trabzon maçı 16:00'ya alındı
Turkcell Süper Lig'in 18. haftasında iki karşılaşmanın başlama saati yayıncı kuruluşun isteği doğrultusunda değiştirildi.
28-1-2009 12:0

Buna göre daha önce 31 Ocak 2009 Cumartesi günü saat 14.00'te oynanacağı açıklanan KAYSERİSPOR - SİVASSPOR Turkcell Süper Lig müsabakası saat 13.30'da başlayacak. Yine daha önce 31 Ocak 2009 tarihinde saat 15.00'te oynanacağı duyurulan ANKARASPOR A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Turkcell Süper Lig müsabakası ise saat 16.00'ya alındı.

Böyle şeylerde nedense hep bize rastlıyor.Ne kadar beceriksiz, işbilmez varsa ligtv de , bunu daha önce düzenlesene maça 3 gün kala program değiştiriyorsun ahmak herifler.

ApoCaN28
28.01.2009, 13:21
Açıkçası zor olucak kesin ama ilk maçtaki gibi kazanacağımızı düşünüyorum...

Tolga_61
28.01.2009, 13:25
Kayseri -sivas maçına göre ayarlıyorlarsa o maçı verecek lig tv o zaman kimin maçını vermiyor.Herhalde bizimkinide veriyo ayarlam olduğuna göre?

Atakan
28.01.2009, 13:30
Artık 4 büyüklerin yanında Sivas'ında maçını veriyorlar.Yani haftada 5 maç verilecek.

Sami Kuk
28.01.2009, 13:31
Desteğe devamm..

http://www.trt.net.tr/Anket/Anket.aspx?AnketKodu=51898f8e-2c9d-4d61-89c8-fc05c7929199

Serdar Ersoy
28.01.2009, 13:36
Artık 4 büyüklerin yanında Sivas'ında maçını veriyorlar.Yani haftada 5 maç verilecek.

öyle bişe olcağını zannetmiyorum arkadaşlar her zaman ki gibi 4 büyüklerin maçı verilecektir...

Pirselimoğlu
28.01.2009, 13:38
kayseri-sivas maçı için tff ye başvuru yapılmıştı, saatler değiştiğine göre 5 maç verilecek ama sadece bu hafta için

Reha
28.01.2009, 13:56
Alanzinho,yattara ve 2-1 alırız...:)

Tolunay Abdioğlu
28.01.2009, 13:57
Kazanıcaz,Kazanıcaz,Kazanıcaz.

ApoCaN28
28.01.2009, 13:59
Şu Ankaraspor yönetiminede iyi bir k.... yapalım kazanaıp maçı...

Emre Bekar
28.01.2009, 14:00
Rahat kazanacağımızı düşünüyorum.ALanzinho oynarsa bir golü var karanti:D

Murat Acar
28.01.2009, 14:03
Bu iki yüzlü riyakarlar bu sene bizi saf dışı bırakamayınca ne yapacakalrını şaşırdılar zaten pazar akşamı trt deki yayındada sivasın maçı verilmezse ayıpdır gibi sözler sarfedildi ama madem 4 maç verilicek ozaman ilk sıradaki takımalrın maçları verı,ilsin bjk nın maçı verilmesin ama nerde bunlarda o yürek ancak bize güçleri yetiyor bizim maçımızı vermiyorlar ben hala ligtv almış değilim o yüzden gidip cafede izlemeyede devam edeceğim....

İskender Çakmak
28.01.2009, 14:04
bjk nin maçını vermesinler adamlar üstsıralarda değil biz öyle durumda olunca hemen bizim maçı yayınlamıyorlar şimdi de bjk nın maçını vermesinler

oktay.ts.61
28.01.2009, 14:04
2-3 alacağımız düşüncesindeyim ve koLbastı oynayarak eğer özer düşünülüyorsa kolbastı oynayalum da ögrensin:P:p

oktay.ts.61
28.01.2009, 14:05
+ inönüYü sabırsızlıkla bekliyorum. fb macındakı oyunun üstüne birde alazinho eklensin de ist'da kolbastıyı ilk defa oynuyalum artık:)

mhayri
28.01.2009, 14:10
Ankara bu ligin en yumuşak takımlarından biri olması nedeniyle
sert oynayan orta saha ve fizik olarak daha sağlam defansımızla Ankarayı rahat geçeriz gibime geliyor...
Hatta ilk golü erken bulursak gol patlaması yapacağımıdan kuşkum yok...
Sonuçta galibiyet olur ama tek fark ama farklı .Galip geliriz...

lazanya61
28.01.2009, 14:12
ligin en kolay maçı, bu maçı rahat alırız, çünkü ankaraspor takım değil, aykut kocaman hoca değil, mehmet çakır topçu değil

TSigalko
28.01.2009, 14:15
ligin en kolay maçı, bu maçı rahat alırız, çünkü ankaraspor takım değil, aykut kocaman hoca değil, mehmet çakır topçu değil

Rakibi küçümsemeyelim.Ankaraspor çok iyi bir takım.

amour_61
28.01.2009, 14:23
maç saati değişti:

Takımımızın 31 Ocak 2009 Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Ankaraspor maçının daha önce 15.00 olarak açıklanan saati değişti. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre karşılaşmanın başlama saati 16.00 olarak belirledi.
www.trabzonspor.org.tr

amour_61
28.01.2009, 14:26
bunun nedenide bence sivas maçını naklen yayına almaları oldu kızdığım taraf 5.büyük lafı; büyük olmak için şampiyonluk lazım biz 6 kez olmamıza rağmen 3 büyük telafuz edilen bir ortamda 5.büyük lafı kanıma dokunuyor.

LANGARA
28.01.2009, 14:30
Kalearkası Ankaraspor: 35,00 TL
Kalearkası Trabzonspor: 35,00 TL
Leopar Tribün Ankaraspor: 55,00 TL
Maraton Tribün Ankaraspor: 45,00 TL
uşaklar ben mi yanlış görüyorum yoksa 35 lira mıdır gerçekten biletler.birisinin melih gökçek'e 2 ay sonra seçim olduğunu hatırlatması lazım..

amour_61
28.01.2009, 14:32
Sivasın maçıda ligtv'de

Sivasspor taraftarının beklediği haber geldi. Türkiye Futbol Federasyonu, 5. maçın yayınına izin verdi ve cumartesi günü oynanacak iki maçın saatini değiştirdi. Buna göre futbolseverler bu hafta ligin ilk 8 sırasında yer alan tüm takımların maçlarını Lig TV'den izleyebilecek.

Futbol Federasyonu, futbolseverlerin beklediği kararı aldarak daha önce 4 maç olan canlı yayın iznini 5 maça çıkardı ve Sivasspor maçının yayınlanabilmesi için iki maçın saatini değiştirdi. Buna göre daha önce 31 Ocak 2009 Cumartesi günü saat 14.00'te oynanacağı açıklanan Kayserispor-Sivasspor maçı saat 13.30'da başlayacak. Yine daha önce 31 Ocak 2009 tarihinde saat 15.00'te oynanacağı duyurulan Ankaraspor-Trabzonspor maçı ise saat 16.00'ya alındı. Böylece futbolseverlere Turkcell Süper Lig'de ilk 8 sırada yer alan ekiplerin maçlarını Lig TV'den izleme imkanı doğdu. İşte maç programı:
31 Ocak Cumartesi
13.30 Kayserispor-Sivasspor
16.00 Ankaraspor-Trabzonspor
19.00 Denizlispor-Galatasaray
1 Şubat Pazar
17.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor
20.00 Beşiktaş-Antalyaspor
kaynak: pisligtv.com.tr

Not: Sormadan edemiyorum kupa mücadelesi kapsamında bizim verilmeyen gaziantep b.b maçının bu şekilde neden verilmediği kafamı iyice karıştırdı bu kadar bariz başkalarının yanında olunmaz ki.Bizde sesimizi yükseltiyoruz ama sonradan kabulleniyoruz.

Onur Şeref
28.01.2009, 14:32

abi neresi iyi takım 1 tane kaliteli topcusu yok özer hariç eğer bu maçı alamıyorsak ohooo işimiz var demekki.

BDiler61
28.01.2009, 14:34
Bilet fiyatlarinda ucmus gokcek ya nedir bu fiyatlar ogrenci adamiz sonucta

Serdar Ersoy
28.01.2009, 14:34
uşaklar ben mi yanlış görüyorum yoksa 35 lira mıdır gerçekten biletler.birisinin melih gökçek'e 2 ay sonra seçim olduğunu hatırlatması lazım..

gerçekten bu nedir ya :(:(

cplc
28.01.2009, 14:35

lig de lig değil zaten.
ama ankaraspor diğer 3 ezikle dünyanın neresinde oynarsa oynasın kazanabilecek güçte.
kısaca isim olarak dengemiz değil ama kuvvet olrak bizi en çok zorlayacak takım o ...

ApoCaN28
28.01.2009, 14:36
Melih Seçimde Trabzonlulardan çok oy kaybetti karanti...ş........

lazanya61
28.01.2009, 14:37
küçümsemeyelim orası ayrı ama ankaraspor futbol falan oynamıyor bizim tempomuza yaklaşamazlar bile, çünkü iyi futbolcuları yok hepsi düz oyuncular, sorarım size kaçını alırsın da bizim takımda 11e koyarsın, ben şahsen alanzinholu trabzonsporun ankarada güle oynaya galip geleceğini en azından oynayacağı futbolla keyif vereceğini şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyeceğini düşünüyorum. alanzinho oley

Berk
28.01.2009, 14:37
Kirli çamaşırları zaten ortada.O da gidici olduğunu biliyor, gidene kadar ne kadar daha kazıklasa kardır..

TSigalko
28.01.2009, 14:38
abi neresi iyi takım 1 tane kaliteli topcusu yok özer hariç eğer bu maçı alamıyorsak ohooo işimiz var demekki.

Kaliteli topçu meselesi değilki mesele.iyi bir TAKIM olmakta.Gs'nin futbolcuları çok kaliteli ama bu takımların puanları aynı.He yenemezmiyiz tabiki yeneriz.Ama ankaraspor takım değil,Aykut kocaman hoca değil demekte çok yanlış.

TSigalko
28.01.2009, 14:44
küçümsemeyelim orası ayrı ama ankaraspor futbol falan oynamıyor bizim tempomuza yaklaşamazlar bile, çünkü iyi futbolcuları yok hepsi düz oyuncular, sorarım size kaçını alırsın da bizim takımda 11e koyarsın, ben şahsen alanzinholu trabzonsporun ankarada güle oynaya galip geleceğini en azından oynayacağı futbolla keyif vereceğini şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyeceğini düşünüyorum. alanzinho oley

Arkadaşlar beni yanlış anladınız.Ben Trabzon yenemez demedim.Bende yeneceğimizi düşünüyorum.Fakat rakibi küçümsemek bir hata olur.

Emirhan Makul
28.01.2009, 14:46
İlk maçda ankaraya kendi sahamızda çok zorlanmışdık.

A.T.R
28.01.2009, 14:50
Ankaraspor son durumuna göre hafife alınacak bir rakip değil, güçlü ve mücadeleciler o yüzden kesinlikle konsantrasyon kaybına uğramadan 90 dakika mücadele içinde olmamızlazım.Golcülerimiz işi hafife almamalı ve FB maçındaki gibi bir durum olmamalı. Yine de galip geleceğimizi düşünüyorum. Hayırlısı olsun.

lazanya61
28.01.2009, 14:50
Arkadaşlar beni yanlış anladınız.Ben Trabzon yenemez demedim.Bende yeneceğimizi düşünüyorum.Fakat rakibi küçümsemek bir hata olur.
yanlış anlaşılma yok dostum, hepimiz takımımızın daha iyi için fikir yazıyoruz, dalga geçmek için değil, senin fikrine saygım var :)

lazanya61
28.01.2009, 14:54
çünkü o zaman daha yeni takımdık, alıştı artık futbolcular birbirlerine şampiyonluk havasına girildi, vurduğumuzu indiririz, alanzinho da imzayı attı

Mellih
28.01.2009, 15:09
:eek:Harbi pahalı geldi yaa.. Gitcem diyodum şimdi tekrar düşüneyim barii:(

Süleyman50
28.01.2009, 15:09
çok önemli bir maç kesinlikle kazanmalıyız zira rakiplerimiz iyice yaklaştı....

Mustafa Önder
28.01.2009, 15:13
Ankaraspor Aykut Hoca önderliğinde ciddi ve sağlam bir çıkış yakaladı. Açıkcası Fenerbahçe maçından daha fazla çekiniyorum bu maçtan. Ama bu maçta ilk golü bulabilmek çok çok önemli. Çünkü bizim oyuncularımız koşucu oyuncular. Atacağımız bir gol farkı getirebilir.

amour_61
28.01.2009, 15:17
ben gol sorunumuz olmazsa kazanırız diyorum ama olursa 0-0 biter

lazanya61
28.01.2009, 15:34
ben gol sorunumuz olmazsa kazanırız diyorum ama olursa 0-0 biter
gol sorunu falan yok bundan sonra, diyelimki atamıyoruz alırız alanzinhoyu atarız

Emirhan Makul
28.01.2009, 15:39
Şu zamanda yenilmemek lazım yenemiyorsak yenilmeyeceğiz.

seyyah61
28.01.2009, 15:46
Ve hatta Özer, Neca ve M. Cakir yedekti yanlis hatirlamiyorsam.
Kirmizi görmeseydiler mac büyük ihtimalle berabere biterdi.

recep_oflu
28.01.2009, 15:47
maç saati 16.00 a alındı !'

Sümeyye Şahin
28.01.2009, 15:53
maç saati 16.00 a alındı !'
keşke pazar olsa ya abimler gidicek bende gidebilirdim..:(

LİG TV PROGRAMI;
31 Ocak Cumartesi
13.30 Kayserispor-Sivasspor
16.00 Ankaraspor-Trabzonspor
19.00 Denizlispor-Galatasaray
1 Şubat Pazar
17.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor
20.00 Beşiktaş-Antalyaspor
bu hafta çok önemli üst sıralar için ...ilk 8 takım arasında çok oynama olcak inşallah yenerek atlatırız bu haftayı

Muhammet Kurt
28.01.2009, 16:17
gol sorunu falan yok bundan sonra, diyelimki atamıyoruz alırız alanzinhoyu atarız

HMM, alanzinho ne zamandan beri golcu oldu? Arkadaslar KIBIRLIK, TEPEDEN bakma havalarindan uzaklasin!!!!!!! Allah sevmez boyle halleri. Biz Trabzonsporuz, Ankaraspor kimmis havalari bize hic yakismiyor! Böyle ancak dost degil DUSMAN kazanirsiniz. Takimlara biraz saygi gosterin.

Takimina guvenmek, iddiali olmak baska, ama ASIP KESMEK baska. Biraz haddimizi bilelim, karsi rakiplere sempatik gelirdik, bu hallerle iyice alerji oldular bize.

Hasan Çelik
28.01.2009, 16:19
kadıökeye fener maçına giderkende çok rahattı içim,bu haftada acayip rahatım 2 gol atıp maçı kazanır döneriz

Alihan Ertürk
28.01.2009, 16:19
maç 16.00ya alınmış .. çok güzel olmuş bence :)

MuratJ
28.01.2009, 16:21
kesinlikle kazanmamız gereken bir maç! zorlanmadan kazanacagımızı düşünüyorum! forvetlerin bizim için oynaması şartıyla.

Tolga_61
28.01.2009, 16:21
Yazılan fiyatlar doğrumu yuh ya sanki kadıköyde oynanacak...

Tolga_61
28.01.2009, 16:29
Bu arada bilet fiyatına bakmak için sayfalarına girdiğimde haber olarak bu vardı;
Ankarasporumuz’un Macaristan Birinci Futbol Ligi kulüplerinden Zalaegerszeg’ten renklerine bağladığı 22 yaşındaki genç forvet Roguy Meye, Trabzonspor maçında forma giyme şansı bulabilirse tecrübesini konuşturacağını söyledi. (http://www.ankaraspor.com.tr/as/detay.asp?haberID=532&islemID=haber&dilID=1)Biz de Faty'i oynatalım o da tecrübesini konuşturur belki :) Bu arada bilet fiyatlarına nerden baktınız?

Hasan Çelik
28.01.2009, 16:31
alanzinho nun lisansı bu maça yetişiyor mu?
yetişse bile bu hafta oynatılacağını sanmıyorum.2 gol atıp döneriz

UĞUR DURTAŞ
28.01.2009, 16:31
arkadaşlar fb maçından öncede belirtmiştim içim rahat değil diye fb maçında umut ve gökhana 3 veya 4 gollük pas gelir bunları atarlarsa skor lehimize döner diye gol pozisyonlarında gol kralı olmuş bir futbolcunun ve senelerdir bu ligde oynamış 2 seneden fazla bizde oynayan umut bu golleri nasıl kaçırıyor anlamakta güçlük çekiyorum.ankaraspor maçı zor maç...yine tekrarlıyorum ersun hocamız garanti bu ikiliyle çıkaçak maça lütfen biraz bilinçli heyacanlanmadan düzgün vurun toplara bu gollere sizin gibi bizlerinde ihtiyacı var ,lütfen biraz daha dikkatli olun...defalarca belirttim ersun hocamızın ısacc tan daha fazla yararlanmasını ama ersun hoca bu ikilide ısrar ediyor nereye kadar ?

steelturkTS
28.01.2009, 16:36
eee taraftar potansiyeli çok çok fazla olan bir klüb için belirtilen fiyatın pahalı olması gayet doğal.başka bir türlü nasıl bilet satabilirlerki.sıradan bir takım olarak gitmiyoruz ankaraya

mustafaction
28.01.2009, 16:38
0-1 alacağımız bir maç

TS-FAN
28.01.2009, 17:01
Ankaraspor-Denizlispor kupa maçını tv den izledim.
1-)Çok koşan bir takım.
2-)Ayağa pas yapan bir takım.
3-)İlerde basan bir takım.Rakibe oyunu kurdurmayan ,zorlama paslarla ileri çıkmaya zorlayan bir takım.
4-)Özer çok serbest oynuyor.Oyunun her alanından top alıyor.Dolayısıyla onunla birebir oynamak bir kişi eksik oynamak demek.
5-)Defansı fizikli oyunculardan oluşuyor.Fakat ağır oyuncular.
6-)Sağ kanattan iyi hücum ediyorlar.Sol kanadımıza çok iş düşüyor.

Biz özellikle oyunu kurarken ,defansta çıkışlarda çok dikkatli olmalıyız.
Topu iyi oyuna sokabilecek oyuncuyla topu hemen buluşturmalıyız.
Hüseyin ağır kaldığı için ve topu iyi kullanamadığı için ona hemen pres yapacaklardır.(gerçi her takım aynısını yapıyor...)
Topu Colman çıkarırsa kaptırma ihtimali var.(örnekleri var)

Topu Selçuk'la çıkarmalıyız.Bence bu çok önemli.Çünkü iyi basıyorlar ve çok koşuyorlar.

fb maçında olduğu gibi arkaya-aralara çıkaracağımız toplarda rakip defansı kolay ekarte ederiz diye düşünüyorum.
Onlar kadar koşar,çıkışlarda dikkatli olur ve arkaya iyi sarkarsak kazanırız diye düşünüyorum.
Önemli bir konu da forvetimizin egoist olmaması ve pozisyonda boştaki oyuncuyu değerlendirmesi.

Dursun Kaplan
28.01.2009, 17:02
Forvetler becerikli olsun yeter.

seyyah61
28.01.2009, 17:08
Analzinho geldikten sonra Selcuk ve Colman'in pas hatalari azalacaktir.
Artik iki kanatta da top isteyen ve sorumluluk alan oyuncular olacak.
Hüseyin zaten hep geri verdiginden onun icin degisen bir sey olmaz.

Terzioğlu
28.01.2009, 17:10
Sezon basindan beri Ankaraspor'un cok iyi takim oldugunu ve bu sezon bir sürpriz yapacaklarini söylemistim. Yanilmamisim. Bence cok zor bir mac olacak. 4 büyük takimdan sonra en kaliteli kadroya sahipler bana kalirsa. Birde saglam forvetleri oldu mu dahada iyi olurlar. Bakalim Roguy Meye bu soruna ilac olabilecek mi.

Neyse bizim maca gelecek olursak. Ankaraspor savunmasini gecmek zor olacak. Zaten ilk mactada 10 kisi kalmalarina ragmen dogru düzgün kalelerine gidemiyorduk. Yani bu macta Gökhan ve Umut'a büyük is düsüyor. Büyük ihtimalle az pozisyona girecegiz. Onun icin forvetlerimiz gününde olursa bu maci kazaniriz diye düsünüyorum. Aksi taktirde isimiz cok zor olacak.

Hüseyin Kurt
28.01.2009, 17:11
Zor maç ama 2-1 yeneriz.

Emo91
28.01.2009, 17:13
transferide noktaladik diyebiliriz bence....

bundan sonra sampiyonluk yolumuzda hicbir engel kalmadi!
bütün enerjimizi lige vermeliyiz, insallah alanzinho bizim isimize yarar....

ankaraspor karsisinda mutlak 3 puan bekliyorum...

Hüseyin İlkin
28.01.2009, 17:14
Arkadaşlar ilk maçta Ankaraspor tam hazır değildi tamam ama bizim takımda yeni kurulmuş ve ilk resmi maçına çıkıyordu , bunuda unutmayalım . Yani bir nevi iki takımda eksikti ...

Pirselimoğlu
28.01.2009, 17:17
Çok kolay bir maç olacak, biz Trabzonsporuz ezecez yine, skorda bizim lehimize olacak bu sefer.

kalavara
28.01.2009, 17:40
takımdan fb maçındaki bir oyun beklemek bence haksızlık olur. ankarspor şu an itibariyle zaten fb den iyi takım ve orta alan presi konusunda fb den çok daha sert. o nedenle kötü futbol nedeniyle canımızı sıkacak bir maç olur bence yalnız sezon başından beri dikkat ettiysek hep yeteri kadar top oynuyoruz. kötü oynayarak denizliyi, konyayı vs yeneriz ama fb için böyle oynamamız gerekti onu da yaptık. yine ankara maçında ankara yerden oynarken bizden daha iyi takım ama ben ersun hocanın gerekli hamlelerle maçı çevireceğini düşünüyorum!!

semihkilic61
28.01.2009, 18:57
bu maçı muhakak kazanmalıyız başka yolu yok ben bu maçtan pean kaybı beklşiyosum fenerden 3 puan orda kaybettik ankarada kesin kazanmalıyız.

Muhammed KOÇ
28.01.2009, 19:05
ilk maçta selçuğun füzesi maçı aldırmıştı.. maçı gene ilk maçtaki gibi kısır döngüde geçirmemeliyiz.. nitekim selçuğun bi daha öyle bizi kurtaracağını sanmıyorum.. ersun hoca fb yi analiz ettiği gibi ankarayı da analiz etsin 4 atarız bu takıma..

Mehmet Sarigül
28.01.2009, 19:21
Simdi destek zamani,...

Takimimizi sahada destekleyelim, özellikle deplasman maclarinda.
Belki Istanbul'da cok az bilet veriyorlar ama diger stadlari doldurabiliriz.

Kendimizi maclarimiza forma ile gitmeyi alistiralim.

Ve en önemlisi, kulübümüze ekonomik anlamda destek olmaliyiz.
Baskan ve yönetim sözünü yerine getirdi.

Simdi sira taraftarda...
Herkes kendi bütcesine göre bir katki yapabilir, ister bir bilet, bir forma, bir atki, bir mesaj olsun.
Önemli olan katkida bulunmak.

Simdi Trabzonsporumuza destek zamani...

Hasan61
28.01.2009, 19:23
hem maçı hem liderliği almamz lazım

Mehmet Zeki
28.01.2009, 19:29
Takımımızın ligin 18. haftasında Ankaraspor’la deplasmanda oynayacağı müsabakanın seyahat programında değişikliğe gidildi.

Buna göre Ankara deplasmanı seyahat programı şöyle;
GİDİŞ: 30.01.2009 CUMA TRABZON ANKARA 09.35 ANADOLU JET
DÖNÜŞ: 31.01.2009 CUMARTESİ ANKARA TRABZON 21.35 PEGASUS

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1004#Icerik

U.Sadıkoğlu
28.01.2009, 20:28
3te değilmiydi maç ?

Burak_52
28.01.2009, 21:01
defansları bence ağır arkaya atılan topları forvetlerimiz bu sefer değerlendirirse maçı alırız

only ts
28.01.2009, 21:11
mutlaka yenmemiz gereken bir maç.. forvetlerimiz akıllı olsun rahat alırız bu maçı. umutun fenere karşı kacırdıgı ilk dakikalardaki golü hatırlıyorumda saç baş yolacam yaaaa .....

real_rock
28.01.2009, 21:17
rakip açık oynarsa ve oyunu çirkinleştirmezse,herzaman ki gibi trabzonsporumuz kazanacaktır...

Ünal Cumhur
28.01.2009, 21:27
bu macı almamız lazım beşiktaş macından daha zor mac göründe bakın biz bu mac beşiktaş macından daha zor gececek inş allah kazanırız

maskeli61
28.01.2009, 21:41
çok rahat bi 3 puan olacak inanıyorum biz TRABZONSPORUZ unutmayın...

Mustafa Önder
28.01.2009, 21:53
Biraz istatisliklerine baktım Ankaraspor'un attıkları gol bizden daha fazla yedikleri gol bizden daha az yani denge de bir takım görünümünde yani çok atıp çok yiyen bir takım değil. İç saha da kolay gol yiyen bir takım değil sadece 3 gol yemişler. Ayrıca attıkları gollerin dakkalara dağılımında ilginç bir detay son dakkalar da 8 tane gol atmışlar. Yani maçı 90 dakka kovalayan bir ekip.

Defansları yukarı da bir arkadaşın dediği gibi ağır. Keşke bu maça yetiştirebilseydik Alan'ı daha rahat bir maç çıkarabilirdik.

Genel bazda bakarsak;Ankarasporun Fenerbahçe den daha iyi oldukları yönünde. Ancak takımımız çok form da (golcülerimiz dışında) ve kazanabilecek güçteyiz. Bu haftaki maç bizim için çok önemli. Rakiplerimizden Sivas Kayseri deplasmanında Fenerbahçe kendi evinde Antep'i ağırlayacak. Gs Denizli deplasmanında Bjk de Antalyaspor'la karşılaşacak.

Liderlik bu hafta bizim kazanmamıza bakar söyleyim. Sivas puan ya da puanlar bırakacaktır.

Özgür MERCAN
28.01.2009, 21:56
bu melih gerçekten çok adi 35 tl bilet mi olur?

crazyman_61
28.01.2009, 22:44
sayaçlardan götürdü parayı
şimdide maçtan mı alıcak nedir:)

Muhammed KOÇ
28.01.2009, 22:46
oranlar açıklandı mı maçın iddaa oranları ?

pReN@_61
28.01.2009, 22:50
oranlar açıklandı mı maçın iddaa oranları ?Cuma açıklanır büyük ihtimalle

kudu_61
28.01.2009, 22:52
defansı sağlam tutarsak öyle veya böyle pozisyon buluruz eğer bulduğumuz pozisyonları cömertçe harcamazsak maçı alırız zor maç 0-1 olsun bizim olsun

Samet Yildirim
28.01.2009, 22:52
sayaçlardan götürdü parayı
şimdide maçtan mı alıcak nedir:)
haha cok güldüm:D

:D:D

mashal61
28.01.2009, 22:57
bu melih gerçekten çok adi 35 tl bilet mi olur?
Olur olur. Fener maçından sonra güzel bile olur. Taraftarımız orayı doldurması lazım.

Murat Keçeci
28.01.2009, 23:11
bu maçımız yeni bir seri galibiyetin başlangıcı olur inşallah fb maçı kimseyi rehavete sokmasın çünkü ankara koşan bir takım selcuk colman huseyın fb maçındakı kadar rahat top kullanamayabilirler fb maçı kadar pozisyona giremeyebiliriz o yuzden forvetlerimiz bu maçta yakaladıgını atmalı yoksa sıkıntılı bır maç olur 17 final maçının ilkinden alnımızın akıyla çıkacağız inşallah

boztepeliyasin
28.01.2009, 23:37
zoe maç olacak. ilk yarı ankara lige ısınamamıştı 3 puanı kaptık. ama fener maçındaki futbolu ortaya koyarsak rahat geçeriz ankarayı

Punisher-61
28.01.2009, 23:42
Sampiyon olmak istiyor muyuz??? EVT ISTIYORUZ o zaman Ankarasporu yenecegiz o kadar basit..

ApoCaN28
28.01.2009, 23:44

Perşembe gecesi açıklanır...
Muhtemelen

Ankaraspor 3.50
beraberlik 3.00
Trabzonspor 1.60

olur...
Tahmin sadece isterse 1.05 olsun kazanmalıyız vede kazanıcaz...:cool:

tanjukeskin
28.01.2009, 23:44
oranlar perşembe akşamı maçkolikte

INSTINCT61
28.01.2009, 23:53
Ya acaba stat buzlu olur mu?

Murat TONBUL
29.01.2009, 00:01
benim bildiğim orası sunni çim.buz olmaz herhalde.

mustafaction
29.01.2009, 00:08
tamam takımı beğeniyoruz ama son 6 haftada 2 galibiyetimiz var artık bir seriye başlamak şart

mustafaction
29.01.2009, 00:08
benim bildiğim orası sunni çim.buz olmaz herhalde.

Ankara stadı suni çim değil doğal

Akın NAZİFOĞLU
29.01.2009, 08:50
Ankaraspor-Denizlispor kupa maçını tv den izledim.
1-)Çok koşan bir takım.
2-)Ayağa pas yapan bir takım.
3-)İlerde basan bir takım.Rakibe oyunu kurdurmayan ,zorlama paslarla ileri çıkmaya zorlayan bir takım.
4-)Özer çok serbest oynuyor.Oyunun her alanından top alıyor.Dolayısıyla onunla birebir oynamak bir kişi eksik oynamak demek.
5-)Defansı fizikli oyunculardan oluşuyor.Fakat ağır oyuncular.
6-)Sağ kanattan iyi hücum ediyorlar.Sol kanadımıza çok iş düşüyor.

Biz özellikle oyunu kurarken ,defansta çıkışlarda çok dikkatli olmalıyız.
Topu iyi oyuna sokabilecek oyuncuyla topu hemen buluşturmalıyız.
Hüseyin ağır kaldığı için ve topu iyi kullanamadığı için ona hemen pres yapacaklardır.(gerçi her takım aynısını yapıyor...)
Topu Colman çıkarırsa kaptırma ihtimali var.(örnekleri var)

Topu Selçuk'la çıkarmalıyız.Bence bu çok önemli.Çünkü iyi basıyorlar ve çok koşuyorlar.

fb maçında olduğu gibi arkaya-aralara çıkaracağımız toplarda rakip defansı kolay ekarte ederiz diye düşünüyorum.
Onlar kadar koşar,çıkışlarda dikkatli olur ve arkaya iyi sarkarsak kazanırız diye düşünüyorum.
Önemli bir konu da forvetimizin egoist olmaması ve pozisyonda boştaki oyuncuyu değerlendirmesi.

tamamen katılmakla beraber:
1. ankarasporun diğer bir özelliğide ortasahalarındaki yoğun pas trafiğine bazen mehmet çakırı sokmuyorlar.topu bir kanada yığıp ani uzun bir pasla mehmet çakırı ters kanatta bire bir bırakıyorlar.bunada dikkat.
2. rakipleri kim olursa olsun ortasahada mutlaka 5-6 kişiyle top çeviriyorlar.buda yapılacak presi genelde etkisiz kılıyor ve rakibi hem fiziksel hemde mental olarak yoruyor.topyekün pres yapmaktansa ani ikili üçlü sıkıştırmalar yapmak daha mantıklı gibi duruyor.
3. birde ortasahanın defansif yükü hürriyet ve erhan güvenin üzerinde.ikiside fizik kondüsyon olarak çok çok iyiler ama ikisininde ortak zaafı kolay sinirlenip kart görmeye müsait olmaları.zaten bu ikili ligin en centilmeni ankarasporun çirkefleri.onlardan önce biz onları sinirlendirebilirsek topa hakim olmamız daha kolaylaşır.

Tolunay Abdioğlu
29.01.2009, 08:57
Kazanıcağımıza inandığım bir maç.

Semih
29.01.2009, 09:34
Az önce bir grup çocuk kapıyı çaldı.
Ankaraspor deplasmanına gideceklermiş, para topluyorlar apartmandan:)

Bravo vallahi çocuklara...
Bambaşka bir milletiz ya hu!

Yunus Güneş
29.01.2009, 09:59
Zor bir maç olacak gibi benziyor.Geçen hafta kadıköyde oynadığımız gibi oynarsak rahat geçeriz...

Kazım Uzunboy
29.01.2009, 10:03
Onların yapmak istediklerini yaptırmayacak birçok oyuncumuz var.

Endişeli de olsa net bir galibiyet bekliyorum.

Özgür MERCAN
29.01.2009, 10:05
Ya acaba stat buzlu olur mu?
asaş stadının zemini güzel ankarada havada güzel buz olması mümkün değil

Cemalettin Taşkın
29.01.2009, 10:15
kadiköydeki gibi oynamayalım :) çok kötü oynayalım hatta sadece bir pozisyona girelim o da gol olsun 1-0 kazanalım :)

Sencer
29.01.2009, 10:21
bu maç 20 dakıka zor gecer, ıkı takımda tedbırlı oynar
25 dakıkaya kadar buldugumuz bır gol olayı cozer
ankaraspor 4 lu defans karsısında gol bulamaz
önemlı olan bızım atabıleceklerımız

tutuncuerdem
29.01.2009, 10:35
rahat ve net bir skor ile anakaraspor maçını geçeriz......30 dk dan sonra maç bizim istediğimiz gibi olur...

emre1inci
29.01.2009, 10:39
zor maç olcak ama forvetler iş yaparsa rahat olabilir

Ali Tunahan Güllü
29.01.2009, 10:40
eğer fener maçındaki gibi oynarsak rahat kazanırız....

_KaaN_
29.01.2009, 10:52
beyler 2li forvet 3 maçta bir ortaya çıkıyor fener maçında bile yanal ın 2 forvetle başlamamasını savunmuştum..bu görüşüm yanlış olabilir ama ancak herşey ts için..hocamızda Alanzinho yu oynatırsa büyük ihtimal umutu kenara alacak...

Bülent AKBULUT61
29.01.2009, 10:53
forvetlerimiz uyuzluk yapmassa farka gideriz inşallah Alanzin ho 'muzda oynar

Akif Gür
29.01.2009, 10:57
bence yine aynı düzenle sahaya çıkacak... 2. yarı alanzinho'yu alır tahminim...haksızda olmaz hani 4 günlük topçu...

Kara Mert61
29.01.2009, 10:57
bu melih gökçek e haddini bildirmek lazım..böyle şerefsiz adam ya...35 ytl bilet mi olur..neden o 3 küçüklerle yaptıkları maçlarda 35 ytl yapmadı acaba..

Emre ÖZTÜRK
29.01.2009, 10:58
arkadaşlar ankaraspor da bişey yok özer i tuttukmu yeterli.Diğerleri düz topçu zaten.

HIRCINBEY
29.01.2009, 11:03
ilk yarı ankara takımlarından iyi puan aldık allahın izniyle bu maçıda kayıpsız kapayacağız

Burak
29.01.2009, 11:07
ilk yarı ankara takımlarından iyi puan aldık allahın izniyle bu maçıda kayıpsız kapayacağız

Bu yarıda da ınsallah 4 te 4 yaparız Ankara'ya karsı ... Goze hos gelen futbolumuzu bu yolda devam ettırırsek Ankara degıl kımse duramaz onumuzde.

UğuR
29.01.2009, 11:08
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1906875#post1906875 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1906875#post1906875)

DİLEYEN KATILABİLİR.

TAHSİN 61
29.01.2009, 11:10

DİLEYEN KATILABİLİR.

Katıldım 2. lider bnm :D

HIRCINBEY
29.01.2009, 11:11
bu melih gökçek e haddini bildirmek lazım..böyle şerefsiz adam ya...35 ytl bilet mi olur..neden o 3 küçüklerle yaptıkları maçlarda 35 ytl yapmadı acaba..
Diğer anadolu kulübü maçları 5 milyondu. Yok böyle bir şey yaww

Mehmet Zeki
29.01.2009, 11:16
Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 31 Ocak Cumartesi günü saat 16.00’da Ankara'da oynayacağımız Ankaraspor maç günü havanın yağmurlu, en yüksek sıcaklığın ise 8 derece olması bekleniyor.

amour_61
29.01.2009, 12:06
Resmi Siteden alıntıdır
Takımımızın hafta sonu Başkent Ankara’da Ankaraspor’la oynayacağı önemli maç öncesinde kulübümüzden yapılan açıklamada taraftarlarımıza çağrıda bulunuldu.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

“Sezon başından bu yana kulübümüze verdikleri maddi manevi destekle sergilenen başarı grafiğinde önemli pay sahibi olan taraftarlarımızdan aldığı güçle zirve yarışında iddiasını sürdüren takımımızın bu konudaki ihtiyacı her geçen gün daha da artmaktadır. Geçmişte olduğu gibi birlik bütünlük duygusunu üst seviyeye taşıdığı taktirde her türlü engeli aşabilecek potansiyele fazlasıyla sahip olan Trabzonspor’umuzun bu gücünü Başkent’de de göstermesi, zorlu lig atmosferi içerisinde taraflı tarafsız her kesime verilebilecek en önemli mesaj özelliğini taşıyacaktır.
Büyük Trabzonspor taraftarının bugüne kadar olduğu Ankaraspor’la oynayacağımız karşılaşmada da takımımızı yalnız bırakmayacağına ve centilmenlikle Fair-Play ruhu çerçevesinde gereken desteği göstereceğine inanıyor, Bordo-Mavili renklere gönül veren herkesi maçımıza davet ediyoruz. Taraftarlarımıza saygıyla duyurulur”

abbas
29.01.2009, 12:23
Özer Hurmacı'ya nasıl bir takımda oynama fırsatını teptiğini göstermemiz lazım. Fırtına gibi esmemiz lazım....

Cemalettin Taşkın
29.01.2009, 12:31
bu sezon deplasmanda en çok puan toplayan takımız. inşallah bu maçı da puanla kaparız. yenemiyorsak yenilmeyelim. çünkü puan olarak yakınız ankaraspora yenilirsek altlara düşebiliriz.

mustafaction
29.01.2009, 12:39
Bu yarıda da ınsallah 4 te 4 yaparız Ankara'ya karsı ... Goze hos gelen futbolumuzu bu yolda devam ettırırsek Ankara degıl kımse duramaz onumuzde.

4 te 4 yaptık zaten.bu maçı da alırsak 15. puanımız olacak angaraya

Murat TONBUL
29.01.2009, 12:47
bu maçta hova yine klasik 11 le sahaya çıkacaktır diye düşünüyorum.
belki ilerleyen dakikalarda alan veya isaac oyuna alınabilir.İnşallah kazanan taraf biz oluruz.

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 12:51
4 te 4 yaptık zaten.bu maçı da alırsak 15. puanımız olacak angaraya

Zaten arkadaşta geçen dönem 4'te 4 yaptığımızdan , bu dönemde inşallah öyle olacağından bahsetmiş :rolleyes::)

Tayfun
29.01.2009, 13:07
3 puanı söke söke alacağız :)

mustafaction
29.01.2009, 13:07
Zaten arkadaşta geçen dönem 4'te 4 yaptığımızdan , bu dönemde inşallah öyle olacağından bahsetmiş :rolleyes::)

evet haklısın :)

Tayfun
29.01.2009, 13:17
31 Ocak Cumartesi:
13.30 Kayserispor-Sivasspor: Cüneyt Çakır
14.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği: Abdullah Yılmaz
16.00 Ankaraspor-Trabzonspor: Bülent Yıldırım
19.00 Denizlispor-Galatasaray: Koray Gençerler
1 Şubat Pazar:
14.00 Ankaragücü-Konyaspor: Fırat Aydınus
14.00 Bursaspor-Hacettepe: Serkan Çınar
14.00 Eskişehirspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Hakan Özkan
17.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor: Özgüç Türkalp
20.00 Beşiktaş-Antalyaspor: Tolga Özkalfa

okg_53
29.01.2009, 13:20
Bülent Yıldırım.
İşte bundan korkulur.
Herkes Bünyamin Gezer gibi delikanlı değil.

Fatih Ersoy
29.01.2009, 13:21
Galip geleceğimizi umut ediyorum :)

Tek forvetle 4-5-1 düzeninde çıkarız umarım..

Hasan61
29.01.2009, 13:22
gs maçında yaptığı hatalara rağmen Bünyamin Gezer'e ne kadar gvendiysem
bülent yıldırım'a o kadar güvenmiyorum......

Dogan
29.01.2009, 13:24
Bülent Yıldırım şaka mı? Umarım katletmez maçı.

Hüdai Pervaneli
29.01.2009, 13:27
EYvah! yine o adam

Oruç
29.01.2009, 13:28
Hakeme dikkat !

.....
29.01.2009, 13:31
Temiz bir maç olur inşallah ve biz kazanırız :)

BordoMavi Sevda
29.01.2009, 13:33
bize 35 ytl ye satar, belediye işçileri bedava biletle içeri girer.
terbiyesizlik...

İdris Toksoy
29.01.2009, 13:35
35TL çok çok pahalı.Saygısızlık,artniyet,sırtından geçinme vs.vs.....daha çok şey söylenebilir.

okg_53
29.01.2009, 13:37
35TL çok çok pahalı.Saygısızlık,artniyet,sırtından geçinme vs.vs.....daha çok şey söylenebilir.
Ankaraspor un hedefi büyük.
Şampiyon olup büyük takım olmak istiyor.
Ama böyle paracı olur ve 3 ezikleri yalakalığını yaparsa bir halt yiyemezler.

Tayfun
29.01.2009, 13:42
Yıkacağız Ankaraspor'u hemde ummadığım kadar kolay :)

Onur Şeref
29.01.2009, 13:46

Ankara ve şampiyon?
aralarında ve bağlacı olmasına rağmen yan yana şaçma.

Eğer onlar o kadroyla şampiyon oluyorsa bundan sonra biz hiç topçu falan almayalım gerek yok o kadar para vermeye.

Sivas ve şampiyon?
aralarında ve bağlacı olmasına rağmen aynı cümle içinde yan yana olması saçma.

Eğer onlar 1 kafası önde koşan koşraken önüne bakmayan mehmet yıldıza dayanıp şampiyon olucaz diyorlarsa ligden çekilelim daha iyi.

Şampiyon olcaz demeleri için daha 61616161616161 fırın ekmek yemeleri lazım.

Tabi ağzı olan konuşuyor ama boş konuşuyor.Sivas bizim maçda 1 tane pozisyon yakalayamadı biz kaçırdık golleri onlar bizim üstümüzde ligi bitircek?

Hiç aklımın yeri değil.

karatasof
29.01.2009, 13:47
Maçın hakemi Bülent YILDIRIM.TFF ve ilgili kurumlar yine işin başına şini bilen birini göndermişler.Bu adam TS maçlarında özel görevlendirilen bir TETİKÇİ.Ben bunu bilir bunu söylerim.

lazanya61
29.01.2009, 14:28
bu maç çok olaylı geçecek, bu hakem bir futbol cahili, adam değil demiyorum ama futboldan anlamıyor, bizi çok maç yaktı, bu maç kimseyi yakmaz umarım, ankaraspor çantada keklik bence, ciddiyetle oynarsak en az 3 atarız en fazla 1 yeriz, yani en kötü ihtimalle 2 farkla galibiz, bilet fiyatları çok pahalı ama maça ilgi gösterelim rica ediyorum arkadaşlar

ApoCaN28
29.01.2009, 14:29
Süper bir hakem ula bu hakem sahada oyuncuların oynadığı şeye benziyor...:D

Selami Gürpınar
29.01.2009, 14:30
Bu maçı alırsak şampiyonluk yolunda büyük bir engeli aşmış olacağız.

Oğuuz
29.01.2009, 14:31
bu maç ligin ikinci yarısında oynayacağımız maçlar içinde önem derecesi yüksek olan maçlardan, deplasman maçlarımızdaki performansı artırarak devam ettirir ve guzel bi galibiyet alırız insallah..

Hüseyin İlkin
29.01.2009, 14:32
Bu hakemin yönettiği son üç maçı kaybetmişiz , Allah sonumuzu hayır etsin . En son yönettiği Trabzonspor maçıda 3-0 kaybettiğimiz Beşiktaş maçıydı ...

ApoCaN28
29.01.2009, 14:40
Her şeyin bir ilki vardır o da olucak bu havanın bozulmaması için galibiyet şart...

Emirhan Makul
29.01.2009, 14:42
Maçın hakemi bülent yıldırım mı olamaz ya geçen hafta da bu hafta da hakemlere bak beşiktaş maçınada da selçuk dereli verilir

http://www.bordomavi.net/images/haber/hatavj5.jpg

http://www.ajansspor.com/resim/bulentyildirim_sarikart.jpg

agasaro
29.01.2009, 14:55
Arkadaşlar hiç telaşa gerek yok, bu maçı alacaz. Kolay olmayacak ama alacaz. Hakem de en fazla cürmü kadar yer yakar.

Cemalettin Taşkın
29.01.2009, 15:04
daha öncede yazmıştım fener maçı hakem yönünden sakin geçti ama ankaraspor maçına verilen hakem tam bir trabzon düşmanı. geçen sezonki barışın kırmızı kartını unutmadık. o maçtan sonra bir daha bizim maçımıza verilmeyen hakemi hemde en önemli deplasman maçımıza veriyorlar.

sanırım kulüpler birliği başkanı aziz yıldırımın dediğini yapıyorlar kavgalı kulüplerle hakemleri birbirinin maçına verin gibi birşey demişti. tabi fenere nispeten kolay maçlarında kavgalı oldukları hakemleri verdiler. o kadar iyiyse bu hakem trabzondaki bir maçı verin bakalım.
kesinlikle bunun altında birşeyler aramak lazım.

bu hakemi gördükten sonra eğer 1 puan alabilirsek memnun olacağım galibiyeti hiç düşünemiyorum.

amour_61
29.01.2009, 15:05
güldürme beni onlar ve büyük olmak taraftarsız başarı asla gelmez

Cenkhan
29.01.2009, 15:10
Ankara ve şampiyon?
aralarında ve bağlacı olmasına rağmen yan yana şaçma.

Eğer onlar o kadroyla şampiyon oluyorsa bundan sonra biz hiç topçu falan almayalım gerek yok o kadar para vermeye.

Sivas ve şampiyon?
aralarında ve bağlacı olmasına rağmen aynı cümle içinde yan yana olması saçma.

Eğer onlar 1 kafası önde koşan koşraken önüne bakmayan mehmet yıldıza dayanıp şampiyon olucaz diyorlarsa ligden çekilelim daha iyi.

Şampiyon olcaz demeleri için daha 61616161616161 fırın ekmek yemeleri lazım.

Tabi ağzı olan konuşuyor ama boş konuşuyor.Sivas bizim maçda 1 tane pozisyon yakalayamadı biz kaçırdık golleri onlar bizim üstümüzde ligi bitircek?

Hiç aklımın yeri değil.

Sivas'ı küçümsemeyin, çok iyi takımları var. Bu sene de büyük maçları kaybetmiyorlar. Şampiyon olmaları mümkün. Daha 2. yılımızda biz becerebildiysek onlar da becerebilir.

.....
29.01.2009, 15:13
Sivas'ı küçümsemeyin, çok iyi takımları var. Bu sene de büyük maçları kaybetmiyorlar. Şampiyon olmaları mümkün. Daha 2. yılımızda biz becerebildiysek onlar da becerebilir.

Beceremezzzzz

Bizim başardığımızı başarabilecek başka bir ŞEHİR takımı YOKKKKKKKKKK

Yunus Emre SEYHAN
29.01.2009, 15:21
İlk 5'e zor girerler.. Sezon sonu görürsünüz..

Tolunay Abdioğlu
29.01.2009, 15:26
Sivas Takımı Sezon Sonunda Şampiyon Olursa ..?

'' Bikini Giyerim ''
Bu söylediklerimi bi yere kaydedin =)

KÖKSAL AYDIN
29.01.2009, 15:29
Ankara maçından çok korkuyorum.Fener maçında gösterdiğimiz konsantrasyonu gösteremeyeceğimizden çekiniyorum.O zaman işimiz güçleşir.......

Sinan Ayaz
29.01.2009, 15:32
maç ortada mucadele gücü çok yüksek bi maç olucak ama bizim istedigimiz bi hedef var bizim takım daha çok isticek futbolcularımızın ne kadar istekli olduklarını fb maçında gördük ama şans yanımızda degildi insallah bu maçta sansta yanımızda olur ve alırız maçı yenemezsekte yenilmememiz gereken bi maç bence 2-1 alıcaz maçı golun birini yattara digerini selçuk atar

trabzonlux61x
29.01.2009, 15:38

'' Bikini Giyerim ''
Ahmet cakar gibi olma sonra :D

Tevez Apo
29.01.2009, 15:38

'' Bikini Giyerim ''
:D:D nerden esti bu :D

türkiyem61
29.01.2009, 15:40
baska yere yazdim ama cevap gelmedi..arkadaslar almanyadan nasil forma alabiliriz alanzinho formasi almak istiyorum

sametaydin
29.01.2009, 15:46
Ankaraspor çok tehlikeli takım. Bu maç bence oynayacağımız en kritik maçtır. Berabere bile kalsak ben mutlu olurum. Yeter ki yenilmeyelim.

Onur Şeref
29.01.2009, 15:47
Sivas şampiyon olsun okula gültepeden nişantaşına kadar kafamı taşa sürte sürte gitcem. imkansız bir şey hayal dünyasında yaşıyolar.

ferdiT
29.01.2009, 15:55
baska yere yazdim ama cevap gelmedi..arkadaslar almanyadan nasil forma alabiliriz alanzinho formasi almak istiyorum
abi resmi siteden alabilirsin satisa cıkmıs almanyayada gonderiyolar sanırım kargoyla

Hekimoğlu
29.01.2009, 16:32
Hakem eyyamcının kralı bakalım neler olacak.

Harun_ayar_ts
29.01.2009, 16:38
alanzinho inş oynar

Harun-61
29.01.2009, 16:39

aciklandimi Hakem ? kim ?

.

irfan61
29.01.2009, 16:43
aciklandimi Hakem ? kim ?

.Bülent Yıldırım.

IaILIpIeIRI
29.01.2009, 16:46
Herkesin aksine macın rahat qeciceqine inanıyorum..

Kale_61
29.01.2009, 16:53
Bu maçta artık Umut ve Gökhan'ın kaçırdığı gollere tahammül edemem. En azından birisi yedeğe çekilmeli artık. Bu maç için şöyle bir kadro yerinde olur:

_ _ _ _ _ _ _Sylva _ _ _ _ _ _ _
Serkan _ Song _ Egemen _ Cale
_ _ _ _ _ Hüsseyin Çimşir _ _ _ _
Yattara _ Selçuk _ Colman _ Göksu
_ _ _ _ Gökhan Ünal (Isaac) _ _ _

Erdogan
29.01.2009, 16:58
sivas maci kacinci haftadaydi

vizarian
29.01.2009, 17:07
Zor maç inşallah alırız

magicyattara
29.01.2009, 17:10

Eyyamcı ki ne eyyamcı.

Barış'a nasıl kırmızı kart gösterdiğini unutmadık.Bizim kara listemizde olan bir hakem bu.

Nasıl yönetsin;Adam gibi yönetsin başımızın üstünde yeri var.

Ek:Antu'da fenerin maçlarının hakemleriyle ilgili devamlı başlık açılıyor.Hakemleri baskı altına almaya çalışıyorlar.Bu iş için görevlendirilmiş üyeleri var sanırım:)

Harun Karadeniz
29.01.2009, 17:20
http://img270.imageshack.us/img270/15/ayetelkrsibt9.jpg

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûmhttp://www.mumsema.net/images/smilies/nokta.gif Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevmhttp://www.mumsema.net/images/smilies/nokta.gif Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erdhttp://www.mumsema.net/images/smilies/nokta.gif Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihihttp://www.mumsema.net/images/smilies/nokta.gif ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erdhttp://www.mumsema.net/images/smilies/nokta.gif Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîmhttp://www.mumsema.net/images/smilies/nokta.gif

hdi bismillah...

ayanıza kuvvet uşalar...

Adem Erdoğan
29.01.2009, 17:24
Harun kaza bela olmasın diye 7 defa yazman lazım.:)

vatandas61
29.01.2009, 17:24
alan ankara maci kadrosunda var mi? resmi bir aciklama cikti mi aceba?

U.Sadıkoğlu
29.01.2009, 17:26
alan ankara maci kadrosunda var mi? resmi bir aciklama cikti mi aceba?

Var var bugun fanatikte yazıyodu ..

vatandas61
29.01.2009, 17:27
Var var bugun fanatikte yazıyodu ..

hadi insallah görürüz yeni elemani, birde oyuna girip 2-3 gol atiyormus :sevinç:

Hasan Çelik
29.01.2009, 17:28
bende okudum alanzinho kadroya dahil olacakmış.ama ilk 11 de başlayacağını sanmıyorum

Harun Karadeniz
29.01.2009, 17:28
Harun kaza bela olmasın diye 7 defa yazman lazım.:)

:D:D:D:

adem abi uğur oldu artık her maçta koyuyorum bunu kaza bela gelmesinde 3 puan çokta önemli değil...

şeref haysiyet mühim olan..

Emo91
29.01.2009, 17:33
yattara maca damgasini vuracak gibime geliyor....
gökhandan da cok umutluyum!!!
colman saten kendini buldu gibi!!
selcuk insallah düzeltir kötü futbolunu, ilk yaridaki gole benzer birtane daha atsa :)!!!

Kazım Uzunboy
29.01.2009, 17:34
Barış bu maçta görev alabilir bence.

70. dakikadan sonra iyi ataklar yapabiliriz Barış ile.

POYRAZ
29.01.2009, 17:36
Bu maci kazanmaliyiz. Kazanamamamiz ve rakiplerimizin kendi maclarini kazanmalari halinde zirveye cikmak icin bir kac takimi gecmek zorunda kaliriz ki bu da hic hos bir durum olmaz. Bu yüzden macin önemi büyük.

Harun Karadeniz
29.01.2009, 17:38
rahat olun kazanacağuk ben okudum üfledum:D