PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaraspor 0-2 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

NuDGeRR
31.01.2009, 21:49
evet bakalim mustafa denizli ne diyecek. En cok onu merak ediyorum yusuf transferinden beri.
denizli yine malubiyte ragmen şampiyon olacagız falan der herhalde:D

sercann53
31.01.2009, 21:49
Arkadaşlar tribünd bir pankart açıldı .... efsane geri döndü yazıyordu.Hangi efsane okuyamadımda.

ELNİNO Efsanesi geri döndü yaziyordu..!

Muhammed
31.01.2009, 21:51
Arkadaşlar bu ersun yanal bizi hiçbir yere taşıyamaz, adamın değişikliklerine bak hep aynı, hep aynı. Bu takımın başına kimi getirseydik bu kadar puanı yine toplardı tarihimizin hiç bir döneminde bu kadar olanak başka bir teknik direktöre verilmedi,yapabiliyosa hem gençleri kazanıp hemde yarışı sürdürsün ya,belkide göksuya yeterince şans verseydi alanzinhoya o kadar para vermeyecektik.Ama bu transfere kesinlikle karşı değilim.Trabzonumuzun zirvede olmasının en büyük nedeni yönetimin başarısıdır,Ersun yanalın değil. Saygılar...

Bu takımın basına kımı getirseydiniz aynı puanı toplardı haaaaa!!!! Gerçekten yazık bir taraftarımız bu mesajı yazabiliyorsa hocanın emeğine yazık adam takımı türkiyenin en iyi oynayan takımı haline getirdi. Ama halen böyle düşünenlerde varmış. Yazık...

Hasan Çelik
31.01.2009, 21:51
takım oyunu adına çok güzel görüntüler sergiledik bütün oyuncular oyunda kaldı oyundan düşmediler hak ettikleri bir galibiyeti aldılar.
alanzinho oyuna girerken yattara değil umut çıkmalıydı,umut o dakkaya kladar hiç bişey yapmadı,oyundan çıkan yatatra 4 tane top kesti sağ kanaddan ve hepsi pozisyon oldu,umut çıkıp alanzinho oyuna girecekti 70.dakkadan sonra kontra atakla pozisyon bulacağımız sırada en önemli oyuncumuz oyundan çıktı anlamak mümkün değil,bide isaac neden bu kadar geç alınıyor oyuna

NuDGeRR
31.01.2009, 21:52
Arkadaşlar bu ersun yanal bizi hiçbir yere taşıyamaz, adamın değişikliklerine bak hep aynı, hep aynı. Bu takımın başına kimi getirseydik bu kadar puanı yine toplardı tarihimizin hiç bir döneminde bu kadar olanak başka bir teknik direktöre verilmedi,yapabiliyosa hem gençleri kazanıp hemde yarışı sürdürsün ya,belkide göksuya yeterince şans verseydi alanzinhoya o kadar para vermeyecektik.Ama bu transfere kesinlikle karşı değilim.Trabzonumuzun zirvede olmasının en büyük nedeni yönetimin başarısıdır,Ersun yanalın değil. Saygılar...
su ana kadar antremanda sakatlık gecirmeden buraya kadar geldik.. sence bu futbolcu kalitesindenmi kaynaklı birsey. ersun hocanın takımın saglıgı için klubun içindeki jakuzi sayısını iki katına cıkardıgını , avrupadan 10 larca değişik kondisyon aleti getirdigini biliyomuydun ? yoksa sadece bu adam maclara kadro cıkarır millet bişe yaptı sanar diye mi dusunuyordun. saygılar

Mert
31.01.2009, 21:52

sıkıldım sizden... hem de çok

Muhammet
31.01.2009, 21:53
Kazandık, iyi onadık, pozisyonlar bulduk, iyi atak yaptık, iyi savunma yaptık.

Daha ne olsun.

Tebrikler takımımıza.

Ayıptır ya..

Töbe töbe. :mad:

Tansu Onur Erdoğan
31.01.2009, 21:54
ya herşeyide eleştiriyoruz adamın yaptıgı değişiklikleri.vardır adamın bi bildiği ya bizden iyi biliyo heralde bu işi bu adam.şurda ne güzel gidiyoruz sevineceğimize yok cıkmasaydı bu cıksaydı.teknik direktör o biz değiliz.

unique
31.01.2009, 21:54

İçimizdeki İrlandalılar...

Mustafa Ayazoğlu
31.01.2009, 21:55
Beşiktaşın 3 Galatasarayın 2 puan kaybettiği takımdan 6 puan almak çok önemliydi

Tansu Onur Erdoğan
31.01.2009, 21:55
:) insallah gece rüyanda bu takımın başında ziya doğanı görürsün ne diyim

AKSOY_61
31.01.2009, 21:57

sizi ziya doğan gibi futbol fakirleri ve aragonez gibi takımının attığı gollerde bile bön bön bakan başarısızlıkda sistemi değiştirmek bile elinden gelmeyen t.d ler paklar aslında.

My
31.01.2009, 21:58
Enteresan bir bakış açısı :) Serdar Bali bile Ersun Hoca'ya geydirmek için bu kadar zorlamamıştı :)

darkdream
31.01.2009, 21:59

kesinlikle katılmıyorum:eek:

Ufuk Bayraktar61
31.01.2009, 21:59
bizim elimizde zamanında petkoviç emrah eren tolga erdinç (ki milli takımda da oynadılar tolga erdinç) İsiyin simko lee gökdeniz fatih yattara...elimizde böyle bir kadroda vardı. ersunu beğenmeyenler takımı şimdiden bıraksınlar desteklemeyi..ben bu takımın arkasında sadi varkende destekledim ersun varkende destekledim ziya varkende destekledim..senin gibi köstek olmaya çalışmadım..hep aynı değişiklik diyosun..daha ne yapacak farklı olsun diye seni mi çağıracak tribündende oynatacak. çok enteresan !! fikirler sunuyorsunuz. sizin gibler yüzünden takım ilerliyemiyo. bir örnek da bugünden verim..adam yatarayı dışarıya çıkarıyo niye yattarayı çıkarıyo diye ortalıı yıktı..umutu niye almıyosun be adam senden t.direktör olmaz..verdi veriştirdi.ama mut ne yaptı gitti golünü attı. bu takımda en iyisini bilecek olan t.direktördür. oda ersun yanaldır.sen futbolcuyu sadece haftadan haftaya 90 dakka sahada görüyosun.Ya ersun haftada kaç dakka görüyo onları biliyomusun..ben gelip sana senin oğlun hakkında yorum yapsan bana verecen cevap ne olur ? sen benim oğlumu benden daha iyi mi bileceksin olur..ersunu da kendi yerine koy !!!

Mustafa Ayazoğlu
31.01.2009, 22:00

Ersun Yanal a sallayıp ilgi mi beklion sen kimsin Trabzonsporlu musun?

Mesut AKYILDIZ
kesinlikle katılmıyorum:eek:

Ben katılıyorum ama gülmekten.....

wolf_TS61
şakamı bu yaa

Mert
31.01.2009, 22:01
savas avci tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1920422#post1920422)

sıkıldım sizden... hem de çok

Şu medyatrabzonu, şu günebakışı, şu cevat kolu, şu barış yurduseveni ve benzerlerini, senin gibileri gördükçe aklıma nedense Braveheart'taki bir sahne geliyor.

Suikastçilerin hepsini bir yerde kıstırıp diri diri yakıyorlardı. Sonra da karşıya geçip izliyorlardı.

Nedense aklıma hep o sahne geliyor...

SeSSiS
31.01.2009, 22:02
teşekkürler Trabzonsporum...

teşekkürler futbolcularımıza mükemmel oyunları için...

teşekkürler Ersun Hoca...

ve tabiki en büyük teşekkür;

teşekkürler Sadri Başkan... duruşun, karakterin, olgunluğun ve Trabzonsporun ne olduğunu bildiğin, bilmeyene öğrettiğin, unutmak üzere olanı silkelediğin için...

Emre GÜRDAL
31.01.2009, 22:03
bu takım sunu gosterdıkı gıderek artan bı perfonmans ve gayet ıyı bı oyun ve sonuc harıka hep bole ol trabzonum bu takımda sunu gsoterdıkı colman bu takım ııcn tam bı 10 numara adam ıkı ara pas attı gokhan atsa rahatlıcaz gokhan attıgı enfes golle klasını ve bu turkıye lıglerındekı en ıyı golcu oldugunu gosterdi umut cok kostu herzmankı gıbıı sol bekten geldı top aldı sankı takımın sol kanaat oyuncusu gıbı oynadı huseyıne bıse dmeıyorum artık ıkı metreye pas atamdı bugun kotuydu ama colmanlan selcuk onun acıklarını cok ıyı kapattıgnı gordum yattara bu takım ııcn belkıde vazgecılmez dıyebılrdım ama goruyorum kı yattara eskı yattra adegıl gıtmıyo artık onceden pesınde 3 kıs olduguu zman kosturyodu pesinde sımdı 1 kıs var adamı gecemıyo yok bole olmaz yattara defanstakılere bıse demıyorum onalara yorpum yapmak anlamsız gelıo bana hepsnı teprık edıyorum kalemız zaten guvendeydı ınsallah bole ggıder hocamın hep yanındaydım zaten ona bıse demıcem alanzınho daha tam alsıamdı tabıkı yenı geldıgı ıcıcn ama top teknıgı baya yuksek belllı oldu kaleye dıkıne ınebılen bı oyuncu yattra gııb degıl yattra tam sıfıra ınen bı oyuncu alanzınho kaleye dıkıne ınen bı oyun cu ve kapalı defansı cok ıyı acabılecgını dusunuyorum

Erdem Koltuk
31.01.2009, 22:03

Ne yapsın Yattara'yı çıkartıp Tolgayı, Sylva'yı çıkartıp Ferhat'ımı soksun oyuna.Ne yapsın adam?Ne saçmalıyosun sen Ziya Doğanın amca oğlu falan mısın?

Tansu Onur Erdoğan
31.01.2009, 22:04
Arkadaşlar bu ersun yanal bizi hiçbir yere taşıyamaz, adamın değişikliklerine bak hep aynı, hep aynı. Bu takımın başına kimi getirseydik bu kadar puanı yine toplardı tarihimizin hiç bir döneminde bu kadar olanak başka bir teknik direktöre verilmedi,yapabiliyosa hem gençleri kazanıp hemde yarışı sürdürsün ya,belkide göksuya yeterince şans verseydi alanzinhoya o kadar para vermeyecektik.Ama bu transfere kesinlikle karşı değilim.Trabzonumuzun zirvede olmasının en büyük nedeni yönetimin başarısıdır,Ersun yanalın değil. Saygılar...arkadaş zafer sarhoşu ne dediğini bilmio su an :D

Murat Acar
31.01.2009, 22:05
DİKKAT ETTİMDe ;Arkadaşın sadece 22 mesajı var ne anlam çıkarsak diyorum onlarca yüzlerce yazı yazdım yorum babında ama baktımda bu arkadaşınki kadar alıntı yapılıp popüler olamadım hiç.şakası bir yana arkadaşlar böylelerini kaale alıp cevap yazmamak lazım kusura bakma arkadaşım ama sence bu takımın başına kim gelmeli birde onu söyle istemezümcülük yapacağına alternatiflerini sun ama Bu takimın yaptığı maçları görüp hala bir ciddi sakatlığın olmaması bile ersun Hocanın artısıdır.Kadro genişliğimizin olmadığımızdan yakınanlarımız bile var ama yinede bu takımda eldeki kadrosuyla en iyi 11 i çıkarabiliyor ERSUN HOCA Benim tek eleştirdiğim konu içerdeki bazı maçlarda 3-5-2 statüsünde oynayabiliriz.Şimdi Alanzinhoda alındıki artık kanat organizasyonlarımız süper olacak kanaatindeyim Artık 3-5-2 lik bir kadromuzda var ama bana sakın demeyinki kimi kesecek kesecek adam bulamıyorum şuanki kadroıda alanzinhoyu oynatmak için.Allah Ersun Hocaya Böyle bir dert verdiği içinde şükrediyorum :)

Hasan Çelik
31.01.2009, 22:05
maçtan sonra serdar bali bu takım son maçta fener maçıyla kupayı kaldırır dedi,serdar bali bile böyle derken biz ersun hoca yı beğenmiyoruz.ersun hocanın takımında sakatlanan oyuncu yok ilk defa uzun yıllar sonra takımımzı sahaya çıkan kadrosounu ezbere sayabiliyoruz bunların hepsi önemli gelişmeler.bize ersun hocayı gıyabında bu takımı desteklemek düşer

KÖKSAL AYDIN
31.01.2009, 22:07

Arkadaşlar insanların içinde inanç kırıntısı olmayabilir.Buna biz psikolojide "ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK" diyoruz.

Yani ne yaparsan yap başaramayacaksın mantığı!

Ama biz inançlılarla yolumuza devam edeceğiz ve o pozitif enerjiyi futbolcularımıza ve taraftarımıza yansıtacağız.

Sezon sonunda bu arkadaş yine kutlamalara katılabilir ama.

smileyman
maçtan sonra serdar bali bu takım son maçta fener maçıyla kupayı kaldırır dedi,serdar bali bile böyle derken biz ersun hoca yı beğenmiyoruz.ersun hocanın takımında sakatlanan oyuncu yok ilk defa uzun yıllar sonra takımımzı sahaya çıkan kadrosounu ezbere sayabiliyoruz bunların hepsi önemli gelişmeler.bize ersun hocayı gıyabında bu takımı desteklemek düşer

sakatlanma yok ve her geçen gün futbolcular fizik olarak güçlenio bakın sezon basında rakipe çarpıp düşen colman her maçda fizik olarak güçlendğini hissettrıo bize ve dierleri

Muhammet
Maçın ilk bölümlerinde Ankaraspor bizim zayıf bölgemize, sol kanada uzun toplar attı. Ersun Yanal da Umut'u oraya çekti. Umut'u uzun dakikalar oralarda gördük. Geldi, top çıkardı, kaptı, koştu bastı.

Ankara takımı Özer'in ilk dakikalarında pozisyonu hariç çok da birşey yapmadı, yapamadı. ;) Bizi izlediler. :)

trabzonlux61x
31.01.2009, 22:08

Gel sen antrenörlük yap nasil olur??. Böyle messajlara dayanamiyorum:mad: yaaaaa.
Daha ne yapsin bu adam 26 transfer yapildi süper bir kadro kuruldu hala elestiri elestiri. Trabzonsporum ersun yanala 10 sene mukavele uzatsa az bile.
Birakin adamin yakasini o görevini yerine getiriyor bizde taraftar olarak hep destek olmaliyiz köstek diyil.

Ufuk Bayraktar61
31.01.2009, 22:09
daha tartışmaya alıntı yapmaya gerek yok..attı lafı kaçtı zaten..pardon seyrediyomuş :)

abbas
31.01.2009, 22:09
İsterse hiç değişiklik yapmasın galibiyet aldığı sürece...

Erdem Koltuk
31.01.2009, 22:12
Ersun Hoca olmasa başımızda.....

1.) Colman muhtemelen ligin 5. haftasından sonra yedek kalırdı.Ersun Hoca sayesinde şimdi görüyoruz, nasıl mükemmel bir futbolcuymuş

2.) Yattara çoktan küsmüş kaçmıştı.Ersun Hocadan önceki dönemlerde hep tartışıldı ama şimdi yokluğuna tahammül yok.

3.)Hasan Üçüncü,Erdinç,Mustafa Keçeli gibi birçok gereksiz adam kalacaktı bu takımda.

4.)Barışı ve Göksuyu belki hiç tanıyamıyacaktık.

5.)Sol kanadımız olmayacaktı.Hele hele Alanzinho gibi bir adama ulaşmayı bırak Djokaj tarzı adamlarla avutulabilirdik.

Çok sayarım bunun gibi...

Ersun Yanal'ı beğenmemek demek futboldan pek anlamamak, laf olsun diye konuşmak demektir.

Punisher-61
31.01.2009, 22:13
ersun yanal elestirilecek en son teknik adamidir bu ligde..sifirdan ne yaratti.. yeni bir takimla sampiyonluga oynuyoruz bundan iyisi mi olur??

My
31.01.2009, 22:14
http://img228.imageshack.us/img228/4870/benfutbolrl3.jpg (http://img228.imageshack.us/img228/4870/benfutbolrl3.jpg)

:D

Hasan61
31.01.2009, 22:15
yine mi hoca tartışılıyor yuhhhhh
ersun hocam sen takma kafana
bizim ferguson'umuz ol

darkdream
ersun hocanın tek forvet oynatacağının izlerini gördüğümüz maç olmuştur, her ne kadar umutla başlasada kanada yakın oynattı umut'u ve bu maç göstermiştir ki gökhan tek forvet oynamaya en yakın futbolcumuz. oyuncularımızın hepsi makine dişlileri gibiydi güzel bir maç oldu.

KÖKSAL AYDIN
Arkadaşlar konu dışı ama demem lazım;
Erman hoca şimdi söyledi.Stadlardaki küfür olaylarının hepsi raporlara saniyesi saniyesine yazılıyor.Ama yukarıya giderken bu süreler yok ediliyor ve sümenaltı ediliyor belgeler.Bu sayede özellikle İstanbul takımları büyük cezalardan her hafta yırtıyormuş.

Ermanı arayan da temsilci.
Belki bilinen bir şeydir bu ama iddia çok ağır.Bu, federasyonu götürür...

Ufuk Bayraktar61
31.01.2009, 22:16
http://img228.imageshack.us/img228/4870/benfutbolrl3.jpg (http://img228.imageshack.us/img228/4870/benfutbolrl3.jpg)

ne dedun ne dedun :D anlayana :D

Mustafa Ayazoğlu
31.01.2009, 22:16

Aynen öyle :)

trabzonlux61x
31.01.2009, 22:17
daha tartışmaya alıntı yapmaya gerek yok..attı lafı kaçtı zaten..pardon seyrediyomuş :)
Bugün maci galatasarayli fenerli ve besiktasli arkadaslarala izledim hespsi
oynadigmiz topa hayran kaldi ve üstüne basa basa söylediler Trabzon böyle oynamaya devam ederse en kötü ihtimal ilk ikiye girer. Ve savas arkadasimin bu yorumunu görünce sinirlenmemek elde diyil .

Samet Yildirim
31.01.2009, 22:17
Erman hoca şimdi söyledi.Stadlardaki küfür olaylarının hepsi raporlara saniyesi saniyesine yazılıyor.Ama yukarıya giderken bu süreler yok ediliyor ve sümenaltı ediliyor belgeler.Bu sayede özellikle İstanbul takımları büyük cezalardan her hafta yırtıyormuş.

bend izliyoum su an...

normal yani:) ne beklyiorsun ki

Punisher-61
31.01.2009, 22:18
bizim futbolcular suanki durumun bizim icin ne demek oldugunu biliyorlar mi acaba???:)

la usaklar sampiyon olun sizin heykeliniz dikilir Meydana.. :):):)

Punisher-61
31.01.2009, 22:20

bende izliyorum su an.. bu cok önemli..Istanbul Takimlari korunuyor..kim ne derse desin..hele GS taraftarinin baliliye ettigi küfürler unutulmamali

My
31.01.2009, 22:21

Belki bilinen bir şeydir bu ama iddia çok ağır.Bu, federasyonu götürür...Neler neler oldu da federasyon gitmedi renkdaşım, kardaşım, arkadaşım :) Bunları zaten biliyorduk. Emniyetin yayınladığı listede listeye dahi girmeyen Trabzonspor nasıl oluyorsa en çok ceza alan 3. takım. İğne dokundu ya Şansal efendi ile Toroğlu efendiye ondan bu zırlamaları.

ultrafanatik61
31.01.2009, 22:22
bende izliyorum su an.. bu cok önemli..Istanbul Takimlari korunuyor..kim ne derse desin..hele GS taraftarinin baliliye ettigi küfürler unutulmamali

trabzon etmediki unutmasinlar, istanbul takimi olunca , küfür aninda kulaklari kapaliyor zaten kimse bisey duymamis oluyor, duymus olsalar bile, ne derler 5saniye bile surmedi derler avuturlar herkesi

Emre Bekar
31.01.2009, 22:23
http://img156.imageshack.us/img156/4735/12kmc6.jpg (http://imageshack.us)
http://img156.imageshack.us/img156/12kmc6.jpg/1/w512.png (http://g.imageshack.us/img156/12kmc6.jpg/1/)

Alanzinhoya baksanıza adam harbi kısacık bişe.kalmış dışarıda sevince katılamıyor:D

Ahmet Faruk
31.01.2009, 22:23
Bizim oyuncuların hepsinde bizim kadar inanmışlık var...
Egemen diyesi "Gidişat şampiyonluğu getirecek gibi"

Remzi
31.01.2009, 22:24
http://img156.imageshack.us/img156/12kmc6.jpg/1/w512.png (http://g.imageshack.us/img156/12kmc6.jpg/1/)

Alanzinhoya baksanıza adam harbi kısacık bişe.kalmış dışarıda sevince katılamıyor:D

Harbiden he tırmanmaya çalışıyor bebekler gibi:D

cngz
31.01.2009, 22:25

bu süper olmuş aklına sağlık kardeş.. oturmuş kadrosunda fatih gökdeniz marcelinho stepanov yattara gibi oyuncular varken bi halt edemeyen adam şimdi sıfırdan gelen Trabzonsporu duyup görüyormu acaba:)

.....

:D:D O bizim atom karıncamız olacak Allahın izniyle :)

Muhammed KOÇ

abi çok komik ya :D
arka sayfalarda biri bu alanzinho sonic e benziyo dedi koptum resmen :D:D

Harun Karadeniz
31.01.2009, 22:27
şahane maç oldu oyun goller taraftar çok güzel bi gündü

Mustafa Ayazoğlu

Çok kısaymış hakkaten 3.9 Milyon euro edermiydi :) :D

Punisher-61
alanzinhoyu böyle kücük görünce aklima bizim KÜCÜK SONER geliyor..hey gidi günler:)

Onur Şeref
santim başına 25 bin euro.

alicengiz

tam oldu yaaa ,, nassiii ziya hoca :alkış::D:D:D

Hasan61
31.01.2009, 22:28
keşke şu alanzinho'yu kilo hesabı alsaydık daha ucuza gelirdi....

AKSOY_61
yanlız şuan en iyi futbolu biz oynuyoruz.
sadece teknik anlamda değil seyir zevki olarak da en iyi maçlar bizim maçlar oluyor.
diğer siteleri dolaşın biraz çoğu kişi şampiyonluğu ts nin hakettiğini söylüyor.
daha erken ama inş. devam ederiz böyle.

temel_yilmaz
alanzinho şu bir kanalda yerli bir dizi vardı içeri girip çaylarr diye bağırıyordu ona benzettim ben :)
bu adam geldi de kim makas yiyecek ben onu çok düşünüyorum

fatihaltun08
31.01.2009, 22:29
Bizde kadiköyde bordo mavı net olarak toplandık maçdan sonra da kadıkoyde bagırdık kımsenın sesı çıkmadı kım demışkı kadıkıyde fb formasından baska forma gıyılmezmıs he soyleyın babalar gıbı gıydık bagırdık

BURASI KADIKOYDEKI İSKELE

http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2100/75/48/647833773/n647833773_1266875_3393.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1266875&id=647833773)

BURASI KADIKOYDE IZLEDIGIMIZ MEKAN BUNDAN SONRA TRABZON MAÇALARINI ORDA IZLEYECEZ

http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2100/75/48/647833773/n647833773_1266874_2682.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1266875&id=647833773)

Napoli
25 yeni transferi bukadar uyum iiçnde kolay kolay hiç bir teknik adam sağlayamaz...neymiş 25 transfer yapılmıs herkes yaparmıs mış mış...

herkes yavaş yapsın dünyanın en zor şlerinden birisidr yeni takımı uyum sağlamak

abronoviçin chelsea ilk geldiği yıları ahatırlayın

veronlar falan herkesi toplamıştı ne oldu o senesi ligi 7. bitirdiler ingilterede bile beşiktaşa yenilmişlerdi..Yeni takımı yonetmek uyumlarıını sağlmak ciddi anlamda zordur.. He barısı kazanlmasını bede istitıyorum...

işte Trabzonspor boyle taraftarlar yüzündn 24 yıldır sampiyon olamıyor.. yazıklar olsun

Muhammed KOÇ
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/64625F61625F6361616A51626A6B61646B6461A1A4787F85.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/1417/2.html#galeri)

temel_yilmaz
alanzinhoyu böyle kücük görünce aklima bizim KÜCÜK SONER geliyor..hey gidi günler:)

oda böyle sağdan alır giderdi çok seviyordum soneri gerçekten hey gidi günler:alkış:

since1967-61
31.01.2009, 22:31
Bu süreçte eğer alanzinho yattara gökhan üçlüsüyle oynarsak
hava hakimiyetinde sorun yaşamak olası.
Ersun hocanın buna bir çözüm bulması gerekicek alanzinhonun gelişiyle
Umutun iç saha maçlarında oynaması taraftarıyım..

refik
31.01.2009, 22:31

:D:D:D:Dkardeşim süpersin:D:D:D:D

ispela61
31.01.2009, 22:32
ankaragücü maçını beklemek zor olacak

kudu_61
31.01.2009, 22:33
arkadaşlar savaş avcı diye bir arkadaş 21:48 de bir mesaj atmış ve bu saat olmuş o kadar cevaba rağmen tek bir cevap yazmamış ve şu an eğer aşağıdaki on line listesi doğruysa bu başlıkta bile değil bazıları bu forumda ara gazı verip kaçıyor onları tespit edelim

takım bugün tek kelimeyle müthiş oynadı bence ligin en kaliteli takımlarından birisine karşı bir pozisyon hariç pozisyon vermeden birçok net pozisyona girerek 2 farklı galip geldik defans-ortasaha ve forvet takımda görevini yapmayan yoktu herkes birbirine yardım etti tam bir takım gibi oynadık iddia ediyorum yedeklerle birlikte ligin en iyi kadrosu bizde yeterki biz kendimizi bilelim yattataraya takılmıyor değil kafam bugün oda çok iyiydi çok koştu ama anlayamadığım birşey var 3 pozisyonda eski yattara olsa 3 gol atardı eskisi gibi alıp gitmiyor kafası bazı şeylere fazla takılı kalıyor galiba alanzinho da pire gibi bişey takıma alıştıkça çok çok faydalı olacağına inanıyorum colman ve selçuk iyi oynarsa bu takım çok rahat maçlar kazanırbence takımın en önemli 2 futbolcusu bunlar
1- colman
2- selçuk

serkan sana hayranım egemen sana ve songa bayılıyorum cale her maç iyisin hüseyin bu sene bi başka güzel geliyorsun gözüme selçuk-colman müthiş paslar gökhan umut görevinizi yaptıkça sorun yok TEK KELİMEYLE TAKIM OLARAK SÜPERDİK

Gökhan 1 haftadır uyuyamıyordu herhalde ben fenere bu vuruşu yaptımda bu top niye dönmedi diye aynısından bi tane de bu hafta ankaraya atacağım bakalım bu olacakmı diye düşüne düşüne uykusuz kalmış artık bu hafta rahat uyur aynı vuruş ama bu sefer gol tam bir gökhan golü tebrikler gökhan
umut bide kolay gol at be koçum ya aşırtıyon yada kaval kemiğinle atıyon tebrikler umut

hepinize teşekkürler

Mesut
31.01.2009, 22:34
yorumlara bakıyorum gene umut bulut eleştiriilyor anlımıyorum ben.bu maçdada umuta laf deniliryorsa art niyet var kesin başka açıklaması yok adam sol bek oynatı sol açık sağ açık sağ bek golunude atdı daha ne yapacak anlamıyorum art niyetle yaklaşmasın kimse bu kadarda olmaz el insaf

isyankar61-55
31.01.2009, 22:34
Bizde kadiköyde bordo mavı net olarak toplandık maçdan sonra da kadıkoyde bagırdık kımsenın sesı çıkmadı kım demışkı kadıkıyde fb formasından baska forma gıyılmezmıs he soyleyın babalar gıbı gıydık bagırdık

Herkes alışacak kardeşim meraklanmayın siz yinede tebrikler

Erdem Koltuk
31.01.2009, 22:35
ankaragücü maçını beklemek zor olacak

5 gün sonra 1 gün kalıcak:)

since1967-61
31.01.2009, 22:36

BURASI KADIKOYDEKI İSKELE

http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2100/75/48/647833773/n647833773_1266875_3393.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1266875&id=647833773)

BURASI KADIKOYDE IZLEDIGIMIZ MEKAN BUNDAN SONRA TRABZON MAÇALARINI ORDA IZLEYECEZ

http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2100/75/48/647833773/n647833773_1266874_2682.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1266875&id=647833773)

bizim keyf cafe lan burası
az pes oynamadık :D

Çağrı Bilici
31.01.2009, 22:36

maçta önümdeki bir abi de aynı bu cümleyi kurdu bana sonra doğrulamamı bekledi,abi dedim ben o dönemi pek bilmiyorum kusura bakma yetişemedim:)

tanjueren
31.01.2009, 22:38
Bugün türkiye ligindeki futbolu tavan seviyesine çıkardık bence.Türkiyenin şuanda en iyi takımlarından birine karşı bağıra, eze eze kazandık.Takım oyununu maksimum seviyede oynayarak sendeleyen oyuncularıda ayaga kaldırdık. Gökhan'ın golüyle kilit açılmış gibi gözükebilir ama oyunun kontrolu bütün maç elimizdeydi.İstediğimiz zaman rakip yarıalana yerleştik,top yaptık.Gercekten etkileyici bir oyundu.Umut'un yattara'nın bile kanat oyuncularıyla defansa kadar gelmeleri de çok önemliydi.Aynı şekilde Cale'nin hücuma katkısını da 2 maçtır arttıgı ortada.Her geçen gün çok daha iyi oluyoruz Allah nazarlardan saklasın...

sakaryalı.61

ne hesapcı adamsın yavs :D

AKSOY_61
artık alanzinhonun gelmesiyle en zor iş ersun hocanın
kimi kesse kabahatli olacakmış gibi bi durum var ortada.
bana göre en zayıf halka yattara gibi duruyor.
yanılıyormuyum bilmiyorum ama son maçlarda yattara kötü bence.
umut çok koşan bi adam sağda solda defansta ortada adam heryerde.
öyle cins goller atıyorki bu golü anca umut atardı diyoruz.
hüseyine bakıyoruz neredeyse mükemmele yakın oynuyor.
top defansa gelmeden yarısı hüso tarafından kesiliyor.

ersun hocamızın işi zor gerçekten.

since1967-61
Sylva(valdes)
serkan(alves) egemen(pique) song(puyol) cale(abidal)
hüseyin(yaya toure)
selçuk(xavi) colman(iniesta)
yattara(messi) henry(alanzinho)
gökhan ünal(etoo)

Barış Memiş (Bojan Krkic)

hüseyin1975
ugh-uNHUG34

Bize her yer Afrika yahu:p

Özer Öztekin
31.01.2009, 22:39
Maradona da 1.65 m idi yanlış hatırlamıyorsam.. Önemli olan boyu değil işlevi :-)

Ahmet Faruk
31.01.2009, 22:40
Maçın sonlarına doğru nasıl havaya girdiyse bizimkiler, Hüseyin bile topukla adam geçmeyi denedi, beceremeyip kendine çarptırıp dışarı attı, o ayrı :)

TAHSİN 61
ERSUN YANAL' a laf atan taş olsun.
YATTARA'ya yorum yapan Odun olsun
ALANZİNHO'ya kelime yapan tahta olsun yok hava mıydı :D
Birlikteliğimizi bozmayın kabus olurum hepinize...
o yüzden sevinmesini bilin eleştiri yarına kalsın hedi abakalım

BORRRRDDDDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

SeSSiS
http://www.ensonhaber.com/galeri/images/gallery/2953/2.jpg

eklenmiş olabilir ama internette gezerken buldum hoşuma gitti :)

Muhammet
31.01.2009, 22:41
Maçın sonlarına doğru nasıl havaya girdiyse bizimkiler, Hüseyin bile topukla adam geçmeyi denedi, beceremeyip kendine çarptırıp dışarı attı, o ayrı :)

O değil, Alanzinho'nun klas paslarından birini denedi ya -belki de aynı pozisyondan bahsediyoruz, bilmiyorum-, sonra yapamadı, kendi kendine güldü o da. Nasıl güldüm yahu. :D

Muhammet
31.01.2009, 22:42

Hem dik, hem "pasli". :)

habibyazici61

Hüseyin hareketi beceremeyince koptuk zaten.Tüm cafe olarak ortak düşüncemiz Alanzinho çok futbolcumuuzn tekniğini geliştirecek! oldu :D

Onur Şeref

Sonrada kendi kendine güldü :) Büyük şefde taraftarı iyi ateşledi son anlarda.

Kahvede 80-85 yaşındaki amca bir sövüyor bizimkiler kolbastı oynarken,habunu niye saraçoğlunda oynamadınız diye.:)

Erdogan
31.01.2009, 22:43
:D:D O bizim atom karıncamız olacak Allahın izniyle :)

öldüm bu resme yaa:D :D, bu kadar komik bi sey olamaz. ama arkadaslar saka maka bence lakabi Atom karinca olmali, bunun üzerinde duralim.

Muhammed KOÇ
Sylva(valdes)
hüseyin(yaya toure)
gökhan ünal(etoo)

ben aynı şeyi sene başından beri M. united ile karşılaştırıyordum :D
bu da iyi olmuş :)

sakaryalı.61
ERSUN YANAL' a laf atan taş olsun.
YATTARA'ya yorum yapan Odun olsun
ALANZİNHO'ya kelime yapan tahta olsun yok hava mıydı :D
Birlikteliğimizi bozmayın kabus olurum hepinize...
o yüzden sevinmesini bilin eleştiri yarına kalsın hedi abakalım

BORRRRDDDDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

:alkış: maaaviiiii on numara olmuş eline sağlık..:alkış:

TAHSİN 61
31.01.2009, 22:45
Bordoooooooooooooooooooooooooo

SARI61
Bu guzel taraftarimiz herseyi hakediyor artik herkes kolbastiyi benimsemeye baŞladi cok guzel izlenmesine doyum olmuyor bugun colman hergecen gun ustune koyarak oynuyor delgadoya 10 ceker bu futboluyla selcukta baya guzel paslar atmaya basladi aralara o manisadaki selcugu izlmeeye basladim artik gokhan unal zor golleri atiyor ama kolaylari kaciriyor alanzinho daha yeni geldi ama olumlu isler yapicak tilki gibi adam

.....
Mavİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

cihatöztürk
31.01.2009, 22:46
Bordoooooooooooooooooooooooooo

Maviiiiiii

pReN@_61
31.01.2009, 22:46
Müthiş bir mücadele gösterdi takımımız.Helal olsun vallahi...

Defans zaten nazar değmesin çok iyiydi.

Orta sahada zaten mücadele hat safhadaydı hele hele Colman çok iyiydi hem hücumda hem defansta hiç bırakmadı oyunu, sürekli koştu.

Alanzinho ilk maçında iyi bir izlenim bıraktı.Şık hareketler yaptı birisinde düştü ama olsun o da nazarlık olsun yahu:)

Oy tombulum tombulum sana ayrıyetten helal olsun.Topu oyuna sokuşu, bir anda hücum başlatması çok iyi.Ayrıca özerin pozisyonunda soguk kanlılığı takdire değer :D

Süpermen-Büyük Şef çok iyiydiler.Maşallah diyelim nazar değmesin.Cale'yi ve Serkan'ı da beğendim.

Gökhan golü zaten haftanın tartışmasız golü.Tebrikler.

Umut fb maçından daha zor bir pozisyonda fileleri aşırtma vuruşuyla havalandırdı.Yılmadı sürekli koştu, bastı, mücadele etti.Geri yardımları dikkat çekti.

Bir teşekkür de taraftarımıza.:alkış::alkış:

Mustafa Ayazoğlu
31.01.2009, 22:47

eklenmiş olabilir ama internette gezerken buldum hoşuma gitti :)

Ligde en çok pas yapan 2. takımız, Rakipleri pas manyağı yapıyoruz.

Galatasaray maçını iple çekiyorum.

TAHSİN 61
31.01.2009, 22:48
maviiiiiii

Şampİyonnn........

.....
Tam anlamıyla 4 4lük bir maçtı.

Allaha şükürler olsun bu birliktelik bu sevinci bize nasip etti.

en kötü günümüz böyle olsun.

Ahmet Faruk
Hüseyini de sever olduk artık...Ne güzel, bu bizim isimlere değil, performanslara baktığımızın göstergesi...

Songun maçın sonlarında bizimkileri ateşlemesi de çok hoştu evet.
Yahu uşaklar, bize habu güzel şeyleri konuşma imkanı sundunuz ya, daha ne olsun...

.....
31.01.2009, 22:49

Öncesinde bjk maçı var şunları bi kere ezelimde görsünler büyük maç sendromu nasıl oluyormuş :D:D:D

Onur Şeref
Bir de şampiyon olsak ahhh ahhh

cihatöztürk
Şampİyonnn........

trabzon....

TAHSİN 61

iSTANBUL'A bjk maçına gelencek olan takımı hava alanında biz yeriz o takımda bir daha top oynayamaz ... :D Bekle Yattara sana süpriz yapıcam Alanda........

TAHSİN 61
31.01.2009, 22:50
trabzon....

lallally lallala lalay alaayalallal alal lala

bordo mavİ

İgzas-61
ne güzel bir gece teşekkürler TRABZONSPORUMUZ hep böyle devam

Mesut
maç sonu kolbasti videosu linki varmı izleebicegimiz

Gökçebey
31.01.2009, 22:51
Gerek Türkiye'nin dört bir yanından Ankara'ya akan, gerekse başkentte bizi mükemmel temsil eden taraftarımıza helal olsun. 61. dakikaya geri sayışınıza bizde oturduğumuz yerden eşlik ettik. Alem taraftar gördü sayenizde. Minnettarız :)

cihatöztürk
31.01.2009, 22:53
lallally lallala lalay alaayalallal alal lala

bordo mavİ

arkadaşım abartma istersen forumdayız :D:D

only ts
31.01.2009, 22:53

hic gulecegim yoktu harbi yaa ...

SARI61
31.01.2009, 22:54
Helal olsun bu buyuk taraftarimiza herkese tesekkurler cok mutlu bir hafta geciricem mutluyum hemde cok

Cafer Bulur
31.01.2009, 22:54
Güzel ve cok önemli bir galibiyet daha aldik.
Sampiyonluk yolunda cok ciddi bir engeli daha astik.
Macin basinda verdigimiz pozisyon haricinde rakibe firsat tanimadik,bu bizim adimiza cok önemli gelismeydi.
Bunun yani sira bu ligin en iyi savunma yapan bir takimina karsi 2 golün haricinde ciddi pozisyonlarda bulduk,bu da memnun ediciydi.
Sivasin puan kaybettigi bir haftada galip gelmenin mutlulugunu yasiyoruz.
Moralimi bozan sey halen daha yattara nin performansinin beklenen düzeye gelmemesidir.
Bu futbolu oynamaya devam ettikce umut un degil yattara nin kulübeye gidecegini düsünüyorum.
Bu macta öne cikan futbolcularimiz colman,serkan,selcuk,song ve gökhan ünal oldu.Özellikle gökhan attigi gol ile galibiyetin yolunu acti.
Önümüzde kazanma olasiligimiz yüksek olan bir mac var.Bunu da kazanip yolumuza devam edecegiz insallah.

innocence
31.01.2009, 22:55
herşey iyiydi güzeldi.golcülerimiz biraz daha şanslı olabilseler maç ilk yarı kopabilir hatta fark gelebilirdi.

Ayrıca SONG gerçekten "BÜYÜK ŞEF" bir işaret yapıyor,tribün ayağa kalkıyor.İyiki varsın

hüseyin1975
31.01.2009, 22:55
Bizim Minizinho Gol atarsa hemen kacsin vallahi yoksa ezilme tehlikesi yasayabilir :-)

Onur Şeref
31.01.2009, 22:56
Kahvede önümde şişmanca bir amca oturuyordu,tabi ki oda doğal olarak hop oturup hop kalkıyor sövüyor,duvarlara vuruyor,yanındakine bişeyler anlatıyor.

Dakika 5 özer kaçırdı amca tabi sinirlendi.Sonra başladı sövmeye tam 8. dakkaya kadar sövdü de sövdü tam tekrar başlayacakdıki Gökhan golü yazmasın mı!O sinirli amca başladı sevinmeye kahvede gooll sesleri birde ne görim o şişman amca çıkmış sandalyenin üstüne golün sevincini yaşıyor,gülsek mi ağlasak mı?

Bu büyük taraftara şampiyonluk getirin be aslanlar!Görün ondan sonra sizin adınızın kazınmadığı duvar kalıyor mu Trabzonda!

kudu_61
31.01.2009, 22:57
forvetlerimiz kaleciden gelen topları kontrol edip taşıyabilse sylva bu ligde asist kralı olur herhalde maşallah ne ayak var
cale-song-egemen-serkan : defansa bak maşallah taş gibi taş
hüseyin-colman-selçuk-yattara-alanziho : orta sahaya bak al at diyor hepsi hüseyinim de öyle demiyorda kesiyor
gökhan-umut: forvetlere bak biz yakaladık mı affetmeyiz diyor
isaac-giray-onur-barış-ceyhun : yedeklere bak hepsi hazır hangisi girse maç çevirir
göksu-papy-ferhat-tolga : tribüne bak onlarda sahaya çok rahat girer

iddia ediyorum ligin en kaliteli takımı biziz inanç-hırs biraz da hamsi beklenen yere getirir bizi

BORDO MAVİ ŞAMPİYON TRABZONSPOR

oflu oguzhan
31.01.2009, 22:58
Bu maçta duşunduğum gibi çıktı.Ersun Yanal Alanzinho'yu 2.yarı aldı.Umut'u ilk defa bu kadar istekli gördüm.6 kez defansa gelip top aldı.Bu arada Serkan BALCI cok iyi oynadı.O kadar hızlı koşuyorki.Ayaklarının ileri gittiğini görmüyorum.Alanzinho Özer Hurmacı felç etti.En sonun Faul yaptı.Bir harekette ayağı kendi ayağına vurda az daha düşücekti yere,Song kolbastı oynarken Alanzinhonun Samba yapması görülmeye değerdi.Bize Her Yer TRABZON

hüseyin1975
Macin basinda verdigimiz pozisyon haricinde rakibe firsat tanimadik,bu bizim adimiza cok önemli gelismeydi.
Bunun yani sira bu ligin en iyi savunma yapan bir takimina karsi 2 golün haricinde ciddi pozisyonlarda bulduk,bu da memnun ediciydi.
Moralimi bozan sey halen daha yattara nin performansinin beklenen düzeye gelmemesidir.
Bu futbolu oynamaya devam ettikce umut un degil yattara nin kulübeye gidecegini düsünüyorum.
Bu macta öne cikan futbolcularimiz colman,serkan,selcuk,song ve gökhan ünal oldu.Özellikle gökhan attigi gol ile galibiyetin yolunu acti.
Önümüzde kazanma olasiligimiz yüksek olan bir mac var.Bunu da kazanip yolumuza devam edecegiz insallah.

Evet artik hem iyi oynuyoruz, hemde iyi oynarken kazanmasini biliyoruz.
Ayrica ilk iki Macda belki 2 önemli Pozisyon vermemisizdir. Bravo Cocuklar.

Benide Gökhan attigi Gole ragmen üzdü. Yine cok kacirdi. Kralima yakismiyor bu hareketler. Daha iyisini bekliyoruz.
Bu arada bence Egemeni unutmussun;)

Onur Şeref
Bizim Minizinho Gol atarsa hemen kacsin vallahi yoksa ezilme tehlikesi yasayabilir :-)

Ben en çok BJK maçı öncesindeki karşılamadan korkuyorum..

Ne zaman gitsem aklıma ayı yavrusunu severken öldürmüş lafı geliyor azcık yavaş sevmemiz lazım.

jako13
Büyük şefin son dakikalarda ileriye çıkışı,tribünleri ateşlemesi muhteşemdi...ruhunu oyuna koymak bu demek!! Takımımız

Terzioğlu
Yattara'nin mac sonu yüz ifadesi moralimi bozdu. Neye kirildi acaba.

OKANIZM
Sylva(valdes)
hüseyin(yaya toure)
gökhan ünal(etoo)

Herseye tamamda hüseyine yaya toure olmasın yazıktır allah aşkına.

jako13
31.01.2009, 22:59
Büyük şefin son dakikalarda ileriye çıkışı,tribünleri ateşlemesi muhteşemdi...ruhunu oyuna koymak bu demek!! Takımımız bu sene çok içten oynuyor....!!!

Onur Şeref
31.01.2009, 23:00
Yattara'nin mac sonu yüz ifadesi moralimi bozdu. Neye kirildi acaba.

Hüseyin , Gökhan ve Yattara griplermiş ağır bir şekilde iğne ile oynamışlar Ersun hoca'nın lafına göre.

Ceyhun Öncü
31.01.2009, 23:00
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: bravo :alkış: :alkış: :alkış:

Bu yorumun icin Alnindan öperim Kardes

hüseyin1975
31.01.2009, 23:01
GS Songu kaptirmak ile yapabilecegi en büyük hatayi yapdi.
Seneyede Servet gittimi cökerler.

Cafer Bulur
31.01.2009, 23:02
Evet artik hem iyi oynuyoruz, hemde iyi oynarken kazanmasini biliyoruz.
Ayrica ilk iki Macda belki 2 önemli Pozisyon vermemisizdir. Bravo Cocuklar.

Benide Gökhan attigi Gole ragmen üzdü. Yine cok kacirdi. Kralima yakismiyor bu hareketler. Daha iyisini bekliyoruz.
Bu arada bence Egemeni unutmussun;)
Gökhan 2 net kacirdi ama cok önemli ve muhtesem bir gol atti.Bu nedenle kacirdigi golleri affedebiliriz hüseyin abi.:)Ayrica gribal enfeksiyon ile oynamis ,bu da etkilemis olabilir.
Dedigin gibi egemen i unutmusum,o da gayet iyiydi.Zaten takim olarak cok iyi degil ama cok disiplinli oynadik.
Bu takim cok büyük aksilikler yasanmadigi takdirde sampiyonlugu sonuna kadar kovalayacaktir insallah.

Mustafa Ayazoğlu
31.01.2009, 23:03
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1030-9S6D8N9P.jpg

Takımımızın Ankaraspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 2 – Ankaraspor: 0

Toplam Şut: Trabzonspor: 13 - Ankaraspor: 12

İsabetli Şut: Trabzonspor: 7 - Ankaraspor: 4

İsabetli Orta: Trabzonspor: 5 - Ankaraspor: 1

Faul: Trabzonspor: 11 - Ankaraspor: 15

Korner: Trabzonspor: 3 - Ankaraspor: 8

Ofsayt: Trabzonspor: 1 - Ankaraspor: 2

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 47 - Ankaraspor:% 53

Samet Yildirim

Ayni görüsteyiz...
Haftaya yattara yedek alanzinho oynarsa bence yattarayi kaybederiz...sanki umut yedek kalmasi daha dogu olr gibi geliyor bana...yattara kazanma adina..

alanzinh ilk 11 de oynamali cünkü ondan sonra BJK ya karsi oynyuoruz orda ilk defa ilk 11 e koymak yanlis our...

poetricus
Kazanmak güzeldir.
Geçen hafta takım çok fazla efor sarf etti. Buna bir de sahanın zemini eklenince bazı bölümlerde temposuz kalışımız, rakibe topla onama imkânı verişimiz normal karşılanmalı.
En büyük sıkıntımız döne toplar. Ne hücumdayken rakip defanstan ne de baskı altındayken bizden dönen toplara hükmedebiliyoruz. Bu da uzun üreli baskı yememize sebep oluyor. Bu durumda forvetin ne kadar pres yaptığı, orta saha oyuncuları özellikle de ön liberoların nerede durduğu sorusu akla geliyor.

Dikkatimi çeken bir diğer husus savunmamızın maçın ilk dakikalarında ciddi konsantrasyon problemleri yaşaması. Geçen Hafta Deivid’in bu hafta Özer’in pozisyonlarına dikkat edin, durum daha net anlaşılır.

Hüseyin son iki haftadır iyi oynuyor. İnşallah jübilesini yapmadan evvel bir asistini görürüz.

Gökhan forvet değil, sadece golcü. Oyunda olmayan ama her an sonucu değiştirebilen bir isim. Bu tip oyuncular modern futbolda pek tercih edilmiyor artık. Ama bizim gibi çok koşan mücadele eden bir takımda gol attığı sürece yer var.

Colman her geçen gün futbolunu geliştiriyor. Böyle devam ederse Trabzon’da bir marka haline gelir. Sol tarafta oynadığında pek verimli değil. Ortaya geldiği zamanlarda ise tam bir maestro.

Yatara geçen hafta Roberto Carlos’a attığı çalımla bakalım kaç hafta daha idare edecek. Yine kafası karışmış gibi görünüyor.

Serkan bu sezon oldukça iyi. Bek oynayacak bir adam değil. Ofansif anlamda etkili ama defansif yönü zayıf.

Çale’de bir tuhaflık var. Olağanüstülük ile amiyanelik bir arada.
Umut bu maç iyiydi. Kendi kendine yaptığı mental baskıdan kurtulsa çok daha verimli olacak. Gol vuruşlarındaki eksiklikleri de olmasa belki Türkiye’nin en iyi santraforu olur.
Pres var, koşma var, rakibi bozma var, defansa yardım etme var, pas var, mücadele var. Eksik olan tek şey gol vuruşu. Ee, o da olsa Real Madrid’de oynardı. Ne dedim ben yahu?

Tony Sylva’yı meğer ne çok beklemişiz. Kalecilerin kurtarış yapığını tekrar hatırlamak çok güzel bir duyguymuş meğer. Bu arada takımda oyun kurma becerisi en yüksek kişinin kaleci olmasını neye yormalı bilmiyorum. Ziya Doğan'ın prenslerinden daha iyi oyun kuruyor.

Song için söylenecek fazla bir şey yok. O gerçek bir reis. Amatör ruh ve profesyonel düşünce, hırsla zeka bir arada kolay kolay bulunmaz. Çok şanslıyız.

Egemen bir fenomen. Helal olsun diyelim.
Selçuk bu sene beni en fazla hayal kırıklığına uğratan futbolcu.
Alanzinho hakkında yorum yapmak için henüz çok erken. İzlenmlerim olumlu ama genel bir kanaate varmak için acele etmemek gerek.

Bazı detaylar önemlidir. Atılan golde yedek kulübesindeki oyuncuların sevinci, maç sonu kaynaşmaları birer göstergedir. Artık takım olma sürecinin büyük bir kısmını aştığımızı düşünüyorum. İnşallah yanılmıyorumdur.

hüseyin1975
31.01.2009, 23:04
Gökhan 2 net kacirdi ama cok önemli ve muhtesem bir gol atti.Bu nedenle kacirdigi golleri affedebiliriz hüseyin abi.:)Ayrica gribal enfeksiyon ile oynamis ,bu da etkilemis olabilir.
Dedigin gibi egemen i unutmusum,o da gayet iyiydi.Zaten takim olarak cok iyi degil ama cok disiplinli oynadik.
Bu takim cok büyük aksilikler yasanmadigi takdirde sampiyonlugu sonuna kadar kovalayacaktir insallah.

Grip olmasi sucunu hafifletiyor ama yinede ona yakismadi bence.
Ayrica Serdar Balinin macdan sonra ona kacirdiklari yüzünden yüklenmemesine sasirdim:p

magicyattara
31.01.2009, 23:04
Herseye tamamda hüseyine yaya toure olmasın yazıktır allah aşkına.

Sadece yaya olarak mı kalsın diyorsun:)

jako13
31.01.2009, 23:05
alanzinho-yattara değişikliği yattarayı kırdı galiba...biraz bozuk gibi geldi bana...inşallah kafaya takmaz...

samet ozkurt
31.01.2009, 23:06
maçın adamı...............GUSTAVO COLMAAAAAAANNNNNNNNNN

Ali Tunahan Güllü
31.01.2009, 23:07
alanzinho-yattara değişikliği yattarayı kırdı galiba...biraz bozuk gibi geldi bana...inşallah kafaya takmaz...

abi öyle değil adam hastaymış.....

samway
31.01.2009, 23:07
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1030-9S6D8N9P.jpg

Takımımızın Ankaraspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

yaaaaa su resme bır daha bakıyorum bır daha daha dahaaa egemen ın yuz ıfadesıne bakın yaaa ayrı sevıyorum bu adamı...

hepınıze teskkur edıyorum gerı sayıma dewam kaldı 16 :)

Onur Şeref
31.01.2009, 23:08

Milletin keyfine göre hareket edeceksek yandık.

Çıkmak istemiyorsa iyi oynasın 1 pozisyondan başka oyunda yok.Kontra atakda topa basar yavaşlar at 5 e vur geç koşmaya niyeti yokdu en iyisini yaptı.Ağlaya ağlaya akıllanır.

Yattaranın kötü oynamasıda bu kadar taraftarı kırdı ona ne demeli ?

jako13
31.01.2009, 23:11
ben yinede yattara -alanzinho beraber oynarlarsa ne yaparlar çok merak ediyorum....rakip takım ileride press yemeden defansımızla karşı karşya top oynar demeyin,bunu biliyorum..!! top bizdeyken takım yüklenirken bu ikili baş döndürebilir....

Cafer Bulur
31.01.2009, 23:12
Ayni görüsteyiz...
Haftaya yattara yedek alanzinho oynarsa bence yattarayi kaybederiz...sanki umut yedek kalmasi daha dogu olr gibi geliyor bana...yattara kazanma adina..

alanzinh ilk 11 de oynamali cünkü ondan sonra BJK ya karsi oynyuoruz orda ilk defa ilk 11 e koymak yanlis our...
Hicbir hoca yattara yi kazanmak icin ersun yanal kadar ugrasmazdi.
Ne yazik ki yattara nin buna gerekli derecede sahada cevap veremedigini düsünüyorum.
Ben de yattarayi yedek bekletirsek kaybedebilecegimizden endise ediyorum ama gökhan ve umut u bugünkü performanslarindan sonra yedek kalmalarini da dogru bulmuyorum.
Alanzinho oynayacaksa, ki oynamali kulübeye en yakin oyuncu yattara dir.
Ayrica bir umut un takim savunmasina olan yardimini da unutmamak lazim.
Ersun yanalin bugün alanzinho yu oyuna alirken yattara yi cikarmasi da bunu gösteriyor bence.

jako13
31.01.2009, 23:13
maçın adamı...............GUSTAVO COLMAAAAAAANNNNNNNNNN

COLMAN yavaş yavaş oturmaya başladı...galba alanzinho herkesi ateşlemiş ))

Harun-61
31.01.2009, 23:14
bizde bu defans oldugu sürece bizi yenecek takim yok ligde...

nazar degmesin, cok iyi bir takimimiz var....

kalece top geldiginde korkmuyorum....son dakkalarda aha, gol yiycez heyecani yok...

iyiz iyiiiiiii :)

.

Çetin
31.01.2009, 23:15
Hüseyin bugün çalım denedi, maç hakkında daha bir şey yazayım mı :)))

samway
31.01.2009, 23:15
yaaaa huseyın topukla adam gecmeye calıstı yapamadı sonra kendısı de guldu yaaaa cok hosuma gıttı :)

Onur Şeref
31.01.2009, 23:17
Bu arada ha bu Bülent Uygun a ne demeli? sağa sola bağırıp duruyor 90 dakika savunma yapar bir balilinin ayağına bakar pozisyon olsun diye duyanda 90 dakika atak futbol oynatıyor sanar.

habibyazici61
31.01.2009, 23:18
Bu arada ha bu Bülent Uygun a ne demeli? sağa sola bağırıp duruyor 90 dakika savunma yapar bir balilinin ayağına bakar pozisyon olsun diye duyanda 90 dakika atak futbol oynatıyor sanar.

Bülent Uygun kendini Fatih Terime benzetmeye çalışıyo,uçmuş iyice :)

Samet Yildirim
31.01.2009, 23:18
Hicbir hoca yattara yi kazanmak icin ersun yanal kadar ugrasmazdi.
Ne yazik ki yattara nin buna gerekli derecede sahada cevap veremedigini düsünüyorum.
Ben de yattarayi yedek bekletirsek kaybedebilecegimizden endise ediyorum ama gökhan ve umut u bugünkü performanslarindan sonra yedek kalmalarini da dogru bulmuyorum.
Alanzinho oynayacaksa, ki oynamali kulübeye en yakin oyuncu yattara dir.
Ayrica bir umut un takim savunmasina olan yardimini da unutmamak lazim.
Ersun yanalin bugün alanzinho yu oyuna alirken yattara yi cikarmasi da bunu gösteriyor bence.

olabilir...

alanzinho iin ne dyorsun ??

Muhammed KOÇ
31.01.2009, 23:19
COLMAN yavaş yavaş oturmaya başladı...galba alanzinho herkesi ateşlemiş ))
evet alanzinhonun gelmesiyle rekabet de hat safhaya ulaştı..forma kaptırmama mücadelesine döndü iş :D

Burak 1967
31.01.2009, 23:21
Yahu bu maça ait videolar tribün fotoları nerde? başka bir sayfa da da biz mi göremiyoruz?

Ahmet Faruk
31.01.2009, 23:22

Bu sivasın maçlarını yayınladıkları çok iyi oldu...
Bülent insanı vasıflarını kaybetme yolunda hızla ilerliyor...

savas avci
31.01.2009, 23:23
Ersun Yanal a sallayıp ilgi mi beklion sen kimsin Trabzonsporlu musun?
Hemde sapına kadar Trabzon luyum ve Trabzonspor luyum kardeş Allah ıma şükürler olsun birine sallayıpta ilgi görme derdimde yok kafanı yorma.

only ts
31.01.2009, 23:24
beyler fanatikte macin adami alanzinho secilmis ne kadar sacma yaaa adam 10 dakka oynadi 2 pas verdi..alanzinho 3771 colman 1001 oyda komik bir durum oy verenler maci izlememis anlasilan :)

erkankoc
31.01.2009, 23:25
takim tas gibi oynuyo valla..haftaya ankarayi farkli gecersek o moralle kargalari bineriz valla

jako13
31.01.2009, 23:25
bu yeni takım daha ilk senesinde çok güzel işler yapıyor..hiç uzağa gitmeden son iki haftaya baktığımızda iki güçlü rakibin bize karşı oyun kuramadığı,tedirgin oynadıkları, nefeslerinin yetmediğini görüyoruz, ankara maçında ben bir tane kötü oynadı diyebileceğimiz futbolcumuz olduğunu düşünmüyorum....Sadri babamız hepimizin bakış açısını değiştirdi..artık kimse bu takım adam olmaz demez,diyemez....sabreder beklersek çok güzel günlere şahit olacağız...

poetricus
31.01.2009, 23:26
Bu arada söylemeyi unuttuğum iki şey var:
1. Hakem iyi bir yönetm sergiledi.
2. Serdar Bali yorum yaparken ağzını bantlasak nasıl olur?

Ali Tunahan Güllü
arkadaşlar ben bidaha hatırlatayım 23.45 de trt 1 de maçın özet görüntüleri var izlemek isteyenler için....:D

pReN@_61
2. Serdar Bali yorum yaparken ağzını bantlasak nasıl olur?Süper süper süper olur.

fatihaltun08
31.01.2009, 23:28

bundan sonra artık ordayız ts maçlarında cuma gunlerını kesın dıyemem ama cumartesı pazar olan maclarda ordayız artık mekan keyfcafe

anladın sen oni

Ceyhun Öncü
31.01.2009, 23:28

bende tam onu hesaplicakdim :D

jako13
31.01.2009, 23:29
arkadaşlar ben bidaha hatırlatayım 23.45 de trt 1 de maçın özet görüntüleri var izlemek isteyenler için....:D

maç izlerken atmaktan tutmaktan heyecandan gargaraya gelen pozisyonlar var..birde salim kafa bakalım...))) iyi hatırlattın ...sağol değerli kardeşim...

only ts
31.01.2009, 23:30
15 dakka sonra trt de mac ozetlerı var unutanlar olur belkim:)

Bülent AKBULUT61
31.01.2009, 23:30
ya takımda kimi kesecek bu ersun yanal şimdiye kadar umut diyordum adam bir 90 dakikada ya fazladan oynacak koşmadığı yer kalmadı bir üstüne güzel gol attı hüseyini şimdiye kadar hiç bir hoca kesmedi bu vakitten sonrada kesen olmaz takımdan yattara desek ersun yanal böyle bir büyük hata yapmaz kredisini tükedir risk almaz gökhanıda kesemez okadar para verilmiş adama 3'lü defans oynatmaz defansımızın maşallahı var bozmaz geriye kalıyor selçuk ve colman sizce hangisini keser:confused:

Hüdai Pervaneli
31.01.2009, 23:31
http://www.spor61.net/images/news/evlilik_01.jpg

pankart üst kösesinde BMN yaziyor bu arkdas bizden mi?

MahmutHSO
31.01.2009, 23:34
ya takımda kimi kesecek bu ersun yanal şimdiye kadar umut diyordum adam bir 90 dakikada ya fazladan oynacak koşmadığı yer kalmadı bir üstüne güzel gol attı hüseyini şimdiye kadar hiç bir hoca kesmedi bu vakitten sonrada kesen olmaz takımdan yattara desek ersun yanal böyle bir büyük hata yapmaz kredisini tükedir risk almaz gökhanıda kesemez okadar para verilmiş adama 3'lü defans oynatmaz defansımızın maşallahı var bozmaz geriye kalıyor selçuk ve colman sizce hangisini keser:confused:

Yattara kesilir bence.Alanzino ile Yattara yı aynı anda oynatacağını düşünmüyorum ben.
Bu takımda Yattara ile Alanzinho yu değişmeli oynatacak Ersun Hoca bence.

Onur Şeref
31.01.2009, 23:35

poetricus hocam bence hakem avantajları çok az kullandı.En azından geçen haftaki Bünyamn Gezer ne kadar oyunu hızlandırmak için avantajları kullandıysa bu haftada bülent yıldırım zart zurt düdük çaldı onun haricinde bencede iyi bir yönetim sergiledi.

Cafer Bulur
31.01.2009, 23:35
Aksine ben hakemi durumu idare edecek bir yönetim gösterdigini ve macin kaderine etki edecek pozisyonlarin azligi nedeniyle iyi göründügünü düsünüyorum.Misal olarak son dakikalarda alanzinho ya yapilan hareketin karsiligi sari olmaliydi,hakem es gecti.
Ayrica sylva nin meye ye olan bir müdahelesi ve song un koluna gelen bir top vardi.Bereket ki bu pozisyonlarda aleyhimize penalti vermedi.Bunlar hata degildi ama belki verilebilirdi.

Mustafa Ayazoğlu
31.01.2009, 23:36
Serdar Bali Lig Tv de bizi iyi yansıtmıyor başka yorumcu yok mu?

Pirselimoğlu
31.01.2009, 23:37
Taraftarı tebrik ediyorum tv den izlerken bize deplasman havası yaşatmadılar.
Takımı tebrik ediyorum çok iyi bir oyun ve sonuç aldık.
Yattara ve Cale bu takımın en zayıf halkaları umarım toparlanırlar.

Cafer Bulur
31.01.2009, 23:38
olabilir...

alanzinho iin ne dyorsun ??
Alanzinho klasini belli etti.Yetenekli ve hizli bir futbolcu.Ama yaptigi topuk hareketleri gereksizdi ve hosuma gitmedi.
A.gücü maciyla birlikte daha net bir fikre varabiliriz.

iso_4939
31.01.2009, 23:38
iyi bir galıbıyet oldu ama bence bıraz daha güzel futbol ıyı olur...

Mert
31.01.2009, 23:40
Taraftarı tebrik ediyorum tv den izlerken bize deplasman havası yaşatmadılar.
Takımı tebrik ediyorum çok iyi bir oyun ve sonuç aldık.
Yattara ve Cale bu takımın en zayıf halkaları umarım toparlanırlar.

Cale bugün çok iyiydi...

Cafer Bulur
31.01.2009, 23:40
iyi bir galıbıyet oldu ama bence bıraz daha güzel futbol ıyı olur...
Güzel futbol gecen hafta vardi.
Ihtiyacimiz olan güzel futbol degil puanlardir.
Bu takim puan kaybettigi besiktas,antep,g.saray,sivas ve fb maclarinda güzel futbol oynadi da ne ise yaradi?

iso_4939
31.01.2009, 23:41
bence takımın en ıyılerınden ikisi selcuk ve serkan dı adamlar ıyı kosuyolar kardesım helal olsun

Osman Pervaneli
31.01.2009, 23:41
alanzinho sonradan girdigi halde baya güzel oynadi bana göre
ankaragücü macinda ilk onbirde görmek isterim ...

Mustafa Calik
31.01.2009, 23:42
trt1 vermicek gibi maci

41. yil final halen devam ediyor

savas avci
31.01.2009, 23:42
DİKKAT ETTİMDe ;Arkadaşın sadece 22 mesajı var ne anlam çıkarsak diyorum onlarca yüzlerce yazı yazdım yorum babında ama baktımda bu arkadaşınki kadar alıntı yapılıp popüler olamadım hiç.şakası bir yana arkadaşlar böylelerini kaale alıp cevap yazmamak lazım kusura bakma arkadaşım ama sence bu takımın başına kim gelmeli birde onu söyle istemezümcülük yapacağına alternatiflerini sun ama Bu takimın yaptığı maçları görüp hala bir ciddi sakatlığın olmaması bile ersun Hocanın artısıdır.Kadro genişliğimizin olmadığımızdan yakınanlarımız bile var ama yinede bu takımda eldeki kadrosuyla en iyi 11 i çıkarabiliyor ERSUN HOCA Benim tek eleştirdiğim konu içerdeki bazı maçlarda 3-5-2 statüsünde oynayabiliriz.Şimdi Alanzinhoda alındıki artık kanat organizasyonlarımız süper olacak kanaatindeyim Artık 3-5-2 lik bir kadromuzda var ama bana sakın demeyinki kimi kesecek kesecek adam bulamıyorum şuanki kadroıda alanzinhoyu oynatmak için.Allah Ersun Hocaya Böyle bir dert verdiği içinde şükrediyorum :)
Ben seni kaale alıp yazıyorum,bir kereye mahsus sende kusura bakma...
Öncelikle başka bir trabzonspor taraftarına böyle hakarete varan bir yaklaşım sergilediğin için seni kutluyorum.Bir başka konu bu kadar harcamayı hangi hocaya yaptılar bana onun cevabını ver bırakta bu kadar puanda toplasın.Ayrıca kadroda alanzinhoyu oynatmak için kesecek adam bulamamanda ersun yanalın değil yönetimin isabetli transfer politikasıdır hadi Allah a emanet ol...

cellchook
31.01.2009, 23:43
SONG ve EGEMEN e artık ne dıyeyım bılemıyorum...sampıyon olursak kı ben cok ınanıyorum,bence heykellerı dıgerlerınden bıraz daha uzun olacak ıkı kısı:)
umarım gıray kenarda hazırdır cunku olası bır sakaklık durumunda allah korusun en az ıkısı kadar mucadele etmesı futbol oynaması lazım.

samway
31.01.2009, 23:43
Hemde sapına kadar Trabzon luyum ve Trabzonspor luyum kardeş Allah ıma şükürler olsun birine sallayıpta ilgi görme derdimde yok kafanı yorma.
bursasporlu musun yoksa ???

iso_4939
31.01.2009, 23:44
Güzel futbol gecen hafta vardi.
Ihtiyacimiz olan güzel futbol degil puanlardir.
Bu takim puan kaybettigi besiktas,antep,g.saray,sivas ve fb maclarinda güzel futbol oynadi da ne ise yaradi?

evet bır yandan da dogru dıyosun bende aynısını savunuyorum zaten

only ts
bitmedi şu 41.gün finalimidir nedir

Onur Şeref
Ben seni kaale alıp yazıyorum,bir kereye mahsus sende kusura bakma...
Öncelikle başka bir trabzonspor taraftarına böyle hakarete varan bir yaklaşım sergilediğin için seni kutluyorum.Bir başka konu bu kadar harcamayı hangi hocaya yaptılar bana onun cevabını ver bırakta bu kadar puanda toplasın.Ayrıca kadroda alanzinhoyu oynatmak için kesecek adam bulamamanda ersun yanalın değil yönetimin isabetli transfer politikasıdır hadi Allah a emanet ol...

Bu kadar oyuncuyu çok kısa sürede uyum içinde oynatmakda meziyet ister.

Jose Mourinho bile Abramovic ilk sene yıldızları topladığında ancak 7. olabilmişdi bunuda aklından çıkarma derim sevgili renktaşım.

trapesus
31.01.2009, 23:45

Bantlamayacaksın komple baliliyeceksin:) Dudaklar yapışacak birbirine konuşamayacak daha.

Serdar Balili:)

Travelair
31.01.2009, 23:45
http://www.spor61.net/images/news/evlilik_01.jpg

pankart üst kösesinde BMN yaziyor bu arkdas bizden mi?

Evet öyle gözüküyor Allah mesut etsin

magicyattara
31.01.2009, 23:46
Yattara kesilir bence.Alanzino ile Yattara yı aynı anda oynatacağını düşünmüyorum ben.

Bence de Yattara kesilir.

Yattara'ya en fazla şansı Ersun Hoca verdi diye yazmıştı bir arkadaş,sitem ederek.
Takım lider olduğuna göre doğru yapmış.
Yattara ne yapmış;bir kısım taraftara yaranamamış bir türlü :)

Bugün Gökhan'a kestiği,direkten dönen top "al da at"tı.

Mustafa Calik
31.01.2009, 23:46
00:10 de basliyormus .. demin trt1 de yazdi

Onur Şeref
31.01.2009, 23:47

Yattara'ya en fazla şansı Ersun Hoca verdi diye yazmıştı bir arkadaş,sitem ederek.

Arkadaş 70 dakika 1 top için mi oynadı Allahını seversen bari sen yapma ya.

ibrahim ŞEN
31.01.2009, 23:48

benım dusundugumu yapcak galıba umuttan forvet olmaz dıyıp sag acık yapıcak umutu :)

only ts
trt de mac yok ama hadise var o da güzel :D

magicyattara

Neden ?

Bu takım fener maçından sonra şampiyonluk kupasını kaldırır dediği için mi?

jako13
maç özeti...saat 00:10 da TRT -1 de arkadaşlar... ( Rötar yaptılar)

Ceyhun Öncü
31.01.2009, 23:49

Yattara kesilirse ne anlami kalir`?
Üstelik oyun kurucu olsun diyenler var Alanzinho icin

Biz Ara Transfer Dönemi basliginda neyi cok istiyorduk?
Bi Sol Kanat bide 10 Numara

Yönetim Sol kanat icin Alanzinhoyu aldi zaten istatistiklere göre hic baska bi mevkide oynamamis ( tas yerinde agirdir yerini degisdirmeye gerek yok)
Üstelik 10 Numarada var simdi COLMAN
Benim Sevindigim nokta su Colmanin kendi ana dilinde konusacak kimse yokdu simdi Alanzinho var takimda baska Portekizce konusabilen baska biri yokdu

Gelelim Yattaraya
Bazilari Yattarayi begenmiyor diyorlarki Al Sadd transferi olmadigindan bu yana kötü oynuyor
Ya demiyormusunuz hic bu adam 5 mac oynamadi ama ginede ligde en cok orta yapan oyuncu bu. Fark etmedinizmi bütün ataklar onun kanatindan oluyor? Meyve veren agac taslanir..kimseye begendiremiyor kendini
Millete uysak Sag kanat oyuncusunu cikartip sol kanati oynatacak...

Benim Gözümde o mevkide bi Yattara var bide Messi o kalitede gerisini salla

Üstelik bizim bu ilk yari begenmedimiz Yattarayi, Aragones o haliyle tanidi ve Ronaldinho gibi dedi inanilmaz calimlari var dedi.. Yani bizim usaklar begenmezken elin TD si bayiliyor..

Yattara oynamadiginda nasil mac kazandigimizi ben daha cok iyi hatirliyorum...O maclarda komple takim veya kanat organizasyonundan hic atagimiz yokdu.

Alp Yavuz 13
artık o zmn her hafta sonu sende geliorsun arkdaşım belkide bugün vardın :D bilemiorum

Harun-61
Neden ?

bu sözünü unutmayin Bali'nin.

1-2 mac kötü oynadimi takim, kimleri istifaya cagiracak cok merak ediyorum.:confused:

savas avci
31.01.2009, 23:51
Arkadaşlar insanların içinde inanç kırıntısı olmayabilir.Buna biz psikolojide "ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK" diyoruz.

Yani ne yaparsan yap başaramayacaksın mantığı!

Ama biz inançlılarla yolumuza devam edeceğiz ve o pozitif enerjiyi futbolcularımıza ve taraftarımıza yansıtacağız.

Sezon sonunda bu arkadaş yine kutlamalara katılabilir ama.
Psikoloji hocası renkdaşım sezon sonu şampiyon olursak kutlamalar için senden izin almaya ihtiyacım yok eğer şampiyon olursak ( başiktaş çarşıda görevli memurum) o çarşının göbeğindeki kartalı bordomaviye boyar en kral kutlamayıda yaparım...

Sefa Murat Dokuz
31.01.2009, 23:52
Yattara Alanziho değişmeli oynamayacak bu çok saçmadır. Alex ve Anelka değişmeli mi oynadı?

jako13
31.01.2009, 23:53
daha çok kafamızı yoracağız...bu takımdan kimseyi kesmeye kıyılmaz...ama yedeklere bakınca onları da yedek bırakmaya kıyılmaz ( Isaac,barış,ceyhun,alanzinho) onsekize almadığı topçuların on sekize almamakta olmaz (Göksu,faty papy) Ersun hocanın işi zor!!! Sadri Babanın hakkı ödenmez,ne kadar çok alternatif topçumuz var....!

iso_4939
31.01.2009, 23:54
istifaya cagrılacak ılk kısıler futbolcular olacaktır...........

magicyattara
31.01.2009, 23:54
Arkadaş 70 dakika 1 top için mi oynadı Allahını seversen bari sen yapma ya.

Topladığımız puanlar beni doğruluyor:)

Yattara rakiplere rahatsızlık veren adam.
Bir çok takım Yattara çıktıktan sonra üzerimize tüm riskleri alarak geliyor.
Kötü mü oynuyor;bence değil.
Her maç net asistlerini ben görüyorum ve artık Yattara'dan şov beklemiyorum.
Adamını geçiyor ortasını yapıyor,rakip alanda pas trafiğimizi hala o yönetiyor.
Bence daha sorumlu oynuyor.

Gökhan'ı buluşturduğu top ona mahsus bir hareketti.
Kaleciyle karşı karşıya ve bomboş.
Ben bunu Yattaranın hanesine asist olarak yazdım:)

Bülent AKBULUT61
31.01.2009, 23:55
bu takımda hiç bir hoca yattarayı kesemez o kadar gücleri olacağını sanmıyorum ve bu kadar büyük bir risk alacağını sanmıyorum.başarısızlık sonucunda adamın kellesini ucururlar yattara takımda olacak onu kesecek çocuklar bile güler buna bizler düne kadar sol tarafımız eksik diyorduk şimdide sağ tarafmı eksik olacak mücadele etmemiz hiç bir şeye yaramadı.bu takımda ya umut kesilir yada 3 defans oynanır.

Ceyhun Öncü
31.01.2009, 23:55
Yattara Alanziho değişmeli oynamayacak bu çok saçmadır. Alex ve Anelka değişmeli mi oynadı?

och be kardes nihayet biri anladi
nerdeyse tony cikip alanzinhoyu oynatacaklar

iso_4939
31.01.2009, 23:56
yattara cok keyıfsızdı be adamın kafasını karıstırıyorlar oda hemen kanıyor boyle haberlere .mac sonunda hoptek oynamadı...

savas avci
31.01.2009, 23:57
bursasporlu musun yoksa ???
walla resimdeki sensen o mübarek formayı çıkarsan bursa forması giysen cuk otururmuş

husky61
31.01.2009, 23:58
arkadaşlar futbolcular kolbastı oynamadımı hiçbiyerde videoları falan yok yaa izleyemedim kolbastıdan hamrum kaldım

sulo61gun
31.01.2009, 23:58
yaa forumda bazı insaları anlamak mümkün değil.bu arkadaşlar ya fb casusu yada futboldan zerre kadar anlamıyorlar.kimisi yattara satıldı der sonuna gülücük koyar ne zevk aldıysa artık, kimisi yattara çok kötüydü der hemen satılmalı,kimisi alanzinhodan 1 idmanla ve 20 dk da 2 gol ve 2 asist bekler.lütfen garip yorumlar yapıp kendinizi komik duruma düşürmeyin.şuanda yattara asla satılmamalıdır.en azından sezon sonu beklenmeli satılacaksa yoksa alanzinho transferinin bi anlamı kalmaz.yoksa yine tek kanatla uçmak zorunda kalırız zaten ben yönetimin böyle bi acemi iş yapacağını sanmıyorum.yattara maçta çok iyi oynmadaı ama kötü de oynamadı defanstan top da çıkardı gollük asistte yaptı ama tabiki biz ondan daha çok şeyler bekliyoruz ama bu form tutmakla alakalı ya da kafasının rahat olması ile bu konuda ona yardımcı olunma ve olmalıyız. Alanzinho da 20 dk da kalitesini belli etmiştir takıma ve futbolculara alıştığında daha da iyi işler yapacaktır.

Burak 1967
31.01.2009, 23:59
yahu bu maça ait videolar tribün fotoları nerde? Başka bir sayfa da da biz mi göremiyoruz?

nerde vİdeolar yahu?

Mustafa Ayazoğlu
31.01.2009, 23:59
Fotograf ve video yok şimdilik sonra :)

Hakan Karadirek
01.02.2009, 00:00
http://nl.youtube.com/watch?v=gz8DuzQM28k

B.Yiğit
01.02.2009, 00:00
bu takımdan yattarayı kimse kesemez kesmemelide..
çünkü en ufak bir yenilgi sonrasında hemen yattarayı neden oynatmıyor bu hoca eleştirileri haklı olarak cıkar.
unutmayalımki ziya doğanın gitmesini isteyenlerin başlıca nedeni yattaraydı.

yattara büyük bir yetenek onu değerlendirmeliyiz.
zaten kendisi sahaya cıkınca rakip savunma korkudan 2 adam dikiyor yanına.
oynamasa bile 2 oyuncuyuda oynatmıyor.
Yattara bu takımdan kesilecek en son kişidir kanımca..

MahmutHSO
01.02.2009, 00:01
[QUOTE=Tasovali05;1921127]Yattara kesilirse ne anlami kalir`?

Yönetim Sol kanat icin Alanzinhoyu aldi zaten istatistiklere göre hic baska bi mevkide oynamamis ( tas yerinde agirdir yerini degisdirmeye gerek yok)
Benim Sevindigim nokta su Colmanin kendi ana dilinde konusacak kimse yokdu simdi Alanzinho var takimda baska Portekizce konusabilen baska biri yokdu

Gelelim Yattaraya
Bazilari Yattarayi begenmiyor diyorlarki Al Sadd transferi olmadigindan bu yana kötü oynuyor
Ya demiyormusunuz hic bu adam 5 mac oynamadi ama ginede ligde en cok orta yapan oyuncu bu. Fark etmedinizmi bütün ataklar onun kanatindan oluyor? Meyve veren agac taslanir..kimseye begendiremiyor kendini

Üstelik bizim bu ilk yari begenmedimiz Yattarayi, Aragones o haliyle tanidi ve Ronaldinho gibi dedi inanilmaz calimlari var dedi.. Yani bizim usaklar begenmezken elin TD si bayiliyor..

Yattara oynamadiginda nasil mac kazandigimizi ben daha cok iyi hatirliyorum...O maclarda komple takim veya kanat organizasyonundan hic atagimiz yokdu.[/QUO

Ben Ersun Hoca nın,Umut tan bir anda vazgeçeceğini düşünmüyorum.Alanzinho ve Yattara nın birarada oynamasının tek seçeneği,Umut un dışarıda kalmasıdır.Selçuk,Colman ve Hüseyin in asla bu takımdan kesilmeyeceğini düşünürsek,tek alternatif Umut kalıyor.Ama ondaki bu azmi ve savaşçılığı düşününce de,geriye sadece tek bir seçenek kalıyor,Yattara Alanzinho değişikliği.
Ama bazı maçlarda,oyunun gidişatına göre Umut un çıkarılarak,Yattara ile Alanzinho yu aynı anda sahada görebiliriz.Ama sadece yarım saat sanırım :)

jako13
01.02.2009, 00:01
arkadaşlar kırmayalım birbirimizi...biz futbol bilgisi,kültürü olan çok değerli bir taraftar grubuyuz...! Ben trabzonspor taraftarının üstüne daha çok kafa yoran,futbolu,futbolcuyu bilen taraftar tanımam...o yüzden birbirimizin kıymetini bilelim..25 yıl sonra şampiyon olunca eminim herkes çok ama çok sevinecek...!!!

Mustafa Ayazoğlu
01.02.2009, 00:02
Videoları youtube izleyemeyen arkadaaşlar Ultra Surf die programı google aratıp indirip kullanabilir. 400kb küçük bi dosya u.exe

poetricus
01.02.2009, 00:02
Neden ?
Hayır, rejyonalist yorumları için.

magicyattara
01.02.2009, 00:03
Bildiğim bir şey var ki;

Şu ana kadar Yattara'yı oynatmayan hocaların hepsi kaybetti.

iso_4939
yav kardesım su takıma bır tek umut yakısmıyor be ıyı cocuk ama her macta delırtıyor adamı yanı bu takımın golcusu bıraz daha profosyenel olması lazım.bazen oyle paslar atıyorkı ona hıc yakısmıyor hırslı mucadelecı ama pas sıfır...

Remzi
Trt 00.10 da maçı yayınlayacağını söyledi ama görünen o ki daha da geç olacak.Ödül töreni ve konuşmalar var çünkü.

Cafer Bulur

Takimin liderliginde yattara nin katkisini degerlendirmeyi sana birakiyorum.
Ayrica birakinda bir futbolcu 70 dakikalik süre icinde 1-2 orta yapsin.

Samet Berber
01.02.2009, 00:04
Youtube da var , Alanzinho Ankaraspor, yazın çıkıyor kolbastı.

B.Yiğit
01.02.2009, 00:05
[quote=Tasovali05;1921127]Yattara kesilirse ne anlami kalir`?

Gelelim Yattaraya

Yattara oynamadiginda nasil mac kazandigimizi ben daha cok iyi hatirliyorum...O maclarda komple takim veya kanat organizasyonundan hic atagimiz yokdu.[/QUO

Ben Ersun Hoca nın,Umut tan bir anda vazgeçeceğini düşünmüyorum.Alanzinho ve Yattara nın birarada oynamasının tek seçeneği,Umut un dışarıda kalmasıdır.Selçuk,Colman ve Hüseyin in asla bu takımdan kesilmeyeceğini düşünürsek,tek alternatif Umut kalıyor.Ama ondaki bu azmi ve savaşçılığı düşününce de,geriye sadece tek bir seçenek kalıyor,Yattara Alanzinho değişikliği.
Ama bazı maçlarda,oyunun gidişatına göre Umut un çıkarılarak,Yattara ile Alanzinho yu aynı anda sahada görebiliriz.Ama sadece yarım saat sanırım :)

aynen katılıyorum zaten ankaraspor maçındaki ilk gol onun 2 kişiyi eksiltmesiyle oluştu durur durur işte böyle bi hareket yapar maçı bitirir.
yattara büyük bir yetenek

Murat'

Jose Mourinho bile Abramovic ilk sene yıldızları topladığında ancak 7. olabilmişdi bunuda aklından çıkarma derim sevgili renktaşım.

Onur kardeşim yanlış biliyorsun....O zaman takımın başında Claude Ranieri bulunuyordu...

oguzkoc
denizli-galatasaray maç sonu ayhanla bir röportaj

ayhan: "trabzonspora teşekkür ediyoruz. UEFA kupasına katılabilmemiz için ankarasporu yenerek bizim için ÖNEMLİ BİR RAKİBİ geride bırakmamıza yardımcı oldular. bugün 6 puan değerinde bir 3 puan aldık" :D

not: bu röportaj sadece bir ütopyadır :)

B.Yiğit
01.02.2009, 00:07
yattara colman selçuk alanzinho

korkun bu orta sahadann istanbul korkun..

Zafer BİLGİN
01.02.2009, 00:08
Bazı yorumlara bakınca Hıncal Uluç u mumla arıyorum.

Yani gün gibi aşikar olan beyaza ,siyah demek benim nazarımda sadece forumda dikkat çekmek içindir

Bülent AKBULUT61
bu takımdan yattarayı kimse kesemez kesmemelide..
çünkü en ufak bir yenilgi sonrasında hemen yattarayı neden oynatmıyor bu hoca eleştirileri haklı olarak cıkar.
unutmayalımki ziya doğanın gitmesini isteyenlerin başlıca nedeni yattaraydı.

yattara büyük bir yetenek onu değerlendirmeliyiz.
zaten kendisi sahaya cıkınca rakip savunma korkudan 2 adam dikiyor yanına.
oynamasa bile 2 oyuncuyuda oynatmıyor.
Yattara bu takımdan kesilecek en son kişidir kanımca..helal olsun benim gibi düşünen biri çıktı ya benim anlamadığım bu milletin yattarayla ne alıp veremediği var bende bunu anlamadım daha ne yapsın adam topu alıp dört beş kişiyi geçip gol atmasınımı istiyorlar adamdan ne olur yapmayın arkadaşlar yattarayı takımdan kesmek olmaz olmaz

biltrabzon
yav kardesım su takıma bır tek umut yakısmıyor be ıyı cocuk ama her macta delırtıyor adamı yanı bu takımın golcusu bıraz daha profosyenel olması lazım.bazen oyle paslar atıyorkı ona hıc yakısmıyor hırslı mucadelecı ama pas sıfır...

hem takima yakismiyor diyorsun ,hem attigi paslar umuta yakismiyor diyorsun.bune perhiz ,bu ne lahana tursusu.umut mu takima yakismiyor,attigi paslar mi umut a yakismiyor bir karar ver.(umut bu takimda her zaman oynar ve de oynayacak.ersun yanal ondan vazgecmez.)

Adem ERTUĞRAL
maçtan sonra metro ile eve dönerken dikimevi çıkşında bi kaç ankaragüçlü laf attı ama onların seviyesine inmedik;)

cevaplarını haftaya avni akerde çok iyi alacaklar...

yatara
alanzinho nasi oynadi bugün

.....
01.02.2009, 00:09
Yattara-Colman-Selçuk-Alanzinho

Bu dörtlüyü kimse yıkamayacak :)

kudu_61
01.02.2009, 00:09
savaş şunu bil yönetimlerin görevi hocanın istekleri doğrultusunda transfer yapmak hocaların da görevi o transferleri oynatmaktır burada yanlış olan seni rahatsız eden nokta ne ben onu anlamadım şimdiye kadar doğru düzgün transfer yapmayan veya yapılan doğru düzgün transferleri oynatmayan hocaların günahlarını sen Şener başkanla ersun hocaya mı kesiyorsun
ersun hoca görevini sonuna kadar doğru yağıyor buna emin ol gençleri oynatmıyor olabilir ama şu an takımdan kesilerek oynatılabilecek bir genç futbolcumuz yok bide söylesen kimi kesip kimi oynatacak fatih altundağı oynatmamasına bende kızdım ama alenzinho yu aldıktan sonra gerisi boş seneye de o gençler bize lazım sen içini ferah tut gençler de gelecek te bu formayı terletecekler
ersun hocanın da milli takımda geleceği parlaktı ama hakan şükür sevdalıları orada başını yediler ben burada ersun hocanın başını yedirtmem

savas avci
01.02.2009, 00:10

Bu yorumuna saygı duyuyorum sevgili kardeşim keşke herkes senin gibi seviyeli yazabilse... sen bu yaşta kendini geliştirmişsin.Yaş olarak olgunluğa erişmiş ama kafa olarak yerinde sayanlara iyi bir örnek oldun.

futbalski60
01.02.2009, 00:11
Ersun Hocanın bu maçta Umut'u sola yakın oynatması açıkçası ilginçti belki Gökhan-Umut ikilisinden ümidi kesti bu tip arayışlara yöneldi...Yattara konusuna gelince ne yazık ki maçtan çok bu oyuncu konuşuluyor gereksiz yere,Yattara iğneyle oynamasına rağmen elinden geleni yaptı kaptırdığı toplar da bile geri döndü defansına yardım etti ayrıca küskün olduğuna da inanmıyorum gitmek de istemiyor bence şampiyonluğun kokusunu aldı bir kere sezon sonuna kadar takımda kalacaktır ve de faydalı olacaktır.

magicyattara
01.02.2009, 00:11
Hayır, rejyonalist yorumları için.

Korkarım ben de onunla aşağı yukarı aynı görüşteyim.

Rejyonalizm eşittir özevlatçılık demek istiyorsunuz galiba.
Bu konuda da haklı.Neticede bu takımı onlar kurdular.
Özevlatlar.

Hasan61
01.02.2009, 00:12
bu forumda çoğu kişi bende dahil sağ tarafta yattara var solda kimse yok oraya bir adam alınırsa kimse bizi tutamaz diye hayaller kuruyordu
şimdi alında ve yedek bırakılacak kişi yattara oldu
öyleyse eskiden fark ne olacak
solumuz dolu sağımız boş olacak tek fark bu
tek bu fark için mi 4milyon euro harcadık

amour_61
01.02.2009, 00:12
maçtan sonra metro ile eve dönerken dikimevi çıkşında bi kaç ankaragüçlü laf attı ama onların seviyesine inmedik;)

cevaplarını haftaya avni akerde çok iyi alacaklar...
bu takımın taraftarıyla bizim aramız çok iyiydi yanlışlık olmasın

.....
01.02.2009, 00:13
Benim anlamadığım bir konu var,

Şimdi bazı arkadaşlar hoca belki gidebilir ya da gidecek gibi şeylere deyinmiş.

Eğer öyle olsa Sadri Başkanımız neden Ersun Hocamızın listesinin en üstündeki oyuncuyu aldık desin?

Yoksa Ersun hoca oyuncu izleme başkanı mı ya da Transferden sorumlu kişi mi ileriye dönük,...

Ersun Hocamız bu takımla çok başarılar görecek Allahın izniyle. Hiç bir yere GİTMEZ,GİDEMEZ,GÖNDERMEZLER,GÖNDERMEYİZ :):)

Mustafa Calik
01.02.2009, 00:14
hele sükür bitti su 41. yil seyi :)

only ts
alanzinho nasi oynadi bugün

nasıl oynadıgını dememız ıcın en azından bı 45 dakka gormek lazım.. ancak artıst bı kısılıgı var ve bu benım cok hosuma gıdıyor 2 tane artıst pas verdi zor paslar degıldi ancak kım atıyor bu devırde oyle paslar :alkış:

Tahsin Armutcu
arkadaslar cok gec olacak belkı ama yattaranın uzgunlugunun sebebı oyundan alınması mı?yoksa baska bırsey mı?eskıden kolbastıyı en onde yattara oynardı bugun klubeden soyunma odasına gıttı yanlıs gormedıysem

iso_4939
hem takima yakismiyor diyorsun ,hem attigi paslar umuta yakismiyor diyorsun.bune perhiz ,bu ne lahana tursusu.umut mu takima yakismiyor,attigi paslar mi umut a yakismiyor bir karar ver.(umut bu takimda her zaman oynar ve de oynayacak.ersun yanal ondan vazgecmez.)

biraz daha iyi okursan anlarsın............

Ahmet Karadeniz
01.02.2009, 00:15
arkadaslar bu maçta yattara cok kotuydu yapmayın allahını severseniz ya bence ikinci yarıda cıkması gerekirdi diye dusunuyorum. ankara maçındaki tek olumlu hareketi gokana ortasıydı bunun haricinde bi olumlu hareketi yoktu.

only ts
omur boyu surecekkkkkkkkk dudaklarımda yıllar ca bıtmıyecek bıt ulan 41. yıl omrumu yedin bee......

poetricus
Korkarım ben de onunla aşağı yukarı aynı görüşteyim.

Rejyonalizm eşittir özevlatçılık demek istiyorsunuz galiba.
Bu konuda da haklı.Neticede bu takımı onlar kurdular.
Özevlatlar.
Neticede evleri de mimarlar kurar ama kurdukları eve postu sermezler.
Korkarım sizinle paylaşacak bir şeyim yok.
Ve bu diyaloğu sürdürmenin de bir manası yok.

Adil ÖZGÜR
Maçın sonunda Trabzonspor 2-0 galip geldi, herkes otosuna bindi, gelirken bir renktaşımızın da otosu mazgala düştü, geçmiş olsun her kim ise.

Yolda ilerlerken aracımızın önünde Kocaeli İl Temsilcisi Körfezli Hüseyin ile birlikte oturduk. 3 şerit yolda, orta dan gidişte, birden sol şeritte T.S. otobüsünün Havaalanına gittiğini görünce, bir müddet onunla yan yana seyir ettik, birbirimize kornalarla ZAFER'imizi kutladık. Sonra bizim şöfor Allah Allah, Burada eskiden kavşak vardı, hemen dönüp İstanbula ayrılıyorduk, bak T.S. otobüsü yeni yapılan üst geçitten karşı şerite geçti dedi. Bende onları bırakın bizim yolumuz İzmit, Onlar ESENBOĞA'ya gidiyor dedim. Arkasından da orada askerliğimi yaptım deyince, arkadan bir ses, kim yaptı Esenboğada askerlik, ne zaman, hangi yıl deyince, bende arkama döndüm, 1982 yılında Esenboğada askerdim, kuram 62/1 deyince, o ses, ben de orada yaptım, benim kuram da 61/2 deyince, o bana ben ona baktım, aramızda 6 aylık bir kıdem farkı vardı, ancak, birlikte aynı Bölükte askerliğimizi yapmışız, senin ismin ne diye sorunca, Ben Hüseyin KEKEÇ, Çorumluyum, 1973 yılından beri de T.S. luyum, maçlara giderim, dedi.

Bende Adil (KOYUN)ÖZGÜR diye ismimi söyledim, sonra gelene kadar askerlikten konuştuk. Tam 27 yıl önce, aynı yerdeki asker arkadaşımla aynı maça gitmişiz, seyir etmişiz birbirimizden haberimiz yok, T.S. Otobüsü Esenboğa yoluna dönünce, Esenboğayı her ikimizede hatırlatmış, bizleri buluşturmuş.

Tabiki maçın yorumunu unuttuk, Esenboğa baskınını, Esenboğada düşen uçak, Esenboğada şehit olan arkadaşımızı, yaptığımız atış polikonlarını konuşa konuşa, o T.S. otobüsü şimdi bizi fazla konuşmayın, askerlik anılarınızı konuşun, bizi sezon sonu konuşur yorum yaparsınız dercesine, 27 yıl önceki hatıralar onun sayesinde tazelendi ve kader makus talihini bir kez daha aynı kavşakta her ikimizi buluşturdu.

O kavşak BMN organizasyonunu yapan Körfezli Hüseyin kardeşimizin organizasyonu, kaderin belirleyiciside T.S. otobüsünün ta kendisi.

Biraz değil tam bir kavuşma.:alkış:

Galibiyetimiz kutlu olsun.

Bülent AKBULUT61
01.02.2009, 00:17
bir arkadaşın dediği gibi şimdiye kadar yattarayı yedek bırakan hocaların sonu hep kötü olmuştur ama şu emin olunki ersun yanal hem akıllı hem zeki hem uyanık adamdır milli takımdayken bir hata yaptı(bana kalırsa hata değildi)milli takımdan oldu burdada yattarayı yedek bırakma gibi bir hata yapamaz iki gün sonra takımda oluşacak kötü bir sonuçta (ALLAH göstemesin)puanı fazlasıyla düşer ha ondan sonra ne olur onu bilemem.

Dursun Kaplan
01.02.2009, 00:18
Adil abi gerçekten çok büyük bir tesadüf olmuş. :)

savas avci
01.02.2009, 00:18
savaş şunu bil yönetimlerin görevi hocanın istekleri doğrultusunda transfer yapmak hocaların da görevi o transferleri oynatmaktır burada yanlış olan seni rahatsız eden nokta ne ben onu anlamadım şimdiye kadar doğru düzgün transfer yapmayan veya yapılan doğru düzgün transferleri oynatmayan hocaların günahlarını sen Şener başkanla ersun hocaya mı kesiyorsun
ersun hoca görevini sonuna kadar doğru yağıyor buna emin ol gençleri oynatmıyor olabilir ama şu an takımdan kesilerek oynatılabilecek bir genç futbolcumuz yok bide söylesen kimi kesip kimi oynatacak fatih altundağı oynatmamasına bende kızdım ama alenzinho yu aldıktan sonra gerisi boş seneye de o gençler bize lazım sen içini ferah tut gençler de gelecek te bu formayı terletecekler
ersun hocanın da milli takımda geleceği parlaktı ama hakan şükür sevdalıları orada başını yediler ben burada ersun hocanın başını yedirtmem
Sevgili arkadaşım benim sorunum trabzonun geleceğinin yok olmasıyla ilgili devre arası göksudan ole umutlandık ki ne oldu şimdi nerede çocuk bileniniz varmı pafta mı 24 temi 18 demi böyle aşamalı bi şekilde unutulacak çocuk benim derdim bu ayrıca şener başkana hiç bir lafım olamaz o bi tane

iso_4939
01.02.2009, 00:20
alanzinho alınıpta yattara satılıyorsa hıcbır anlamı kalmadı .....

Adil ÖZGÜR
Adil abi gerçekten çok büyük bir tesadüf olmuş. :)

Poyraz sorma yahu, sonra gelirken Zafer BİLGİN bizi telefonla aradı, gelin bir çay içelim dedi, meğer benim Asker Arkadaşım Mahalleden Zafer BİLGİN'inde komşusu, durumu ona anlattık, inanmadı, ancak iş doğru, ne yalanı, nede hilafı var, hep birlikte çay içtik, sohbet ettik.

Zafer Bilgin ilave etti, Tam bir Bize Her Yer Trabzon Kitabına konu olacak serüven teşhisini koydu.

only ts
trt acın basladı

Samet Berber
TRT 1 'de maç özetleri başlıyor...

Hamza Öztürk
01.02.2009, 00:21
alanzinho alınıpta yattara satılıyorsa hıcbır anlamı kalmadı .....

imzami atarim

Remzi
Stadyum cumartesi başladı.Bizim özeti verirler birazdan.

savas avci
Bi 10 sene sonra başarılı olmak için yine bu kadar mı para harcayalım siz korkmuyomusunuz Trabzonsporumuz bu kadar borcun altından nasıl kalkacak diye iyi akşamlar renkdaş

Dursun Kaplan
01.02.2009, 00:22
Poyraz sorma yahu, sonra gelirken Zafer BİLGİN bizi telefonla aradı, gelin bir çay içelim dedi, meğer benim Asker Arkadaşım Mahalleden Zafer BİLGİN'inde komşusu, durumu ona anlattık, inanmadı, ancak iş doğru, ne yalanı, nede hilafı var, hep birlikte çay içtik, sohbet ettik.

Zafer Bilgin ilave etti, Tam bir Bize Her Yer Trabzon Kitabına konu olacak serüven teşhisini koydu.

:eek::eek::eek:

Abi ben bile çok şaşırdım. Zafer abinin inanmaması doğal. :D

hodlu
01.02.2009, 00:23
Takımızla gurur duymalı ve bunun zevkini yaşamalıyız.Şükürler olsun ki muhteşem oynayan ve zevk veren futbol izliyoruz.Yönetim ve hocamız' teşekkürler...