PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaraspor 0-2 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

Cagdas Topal
31.01.2009, 19:04
Yattara neden kolbastıya gelmedi ? yüz ifadesini gören oldumu :(

Yunus Emre SEYHAN
31.01.2009, 19:04
Son dakikalarda rahat oldugumuz nadir maçlardan biriydi.. :)
Herşeydi süperdi denilecek başka birşey yok.....
Alanzinho Avniaker'de show yapar..

ultrafanatik61
31.01.2009, 19:05
Iki günde kimbilir Sadri Baskan kac kisi daha alir. :)

daha kimse almaz, ama simdiden oyunculari arar sezon sonu bi 50 futbolcu daha alir herhalde , 50 yetmezde simdilik idare ederiz :D

serdar333
umut bulut beklediğimin çok üzerinde oynadı.. eskiye göre bi alana sıkışıp kalmadı serbest oynadı ve geriye çok yardım etti.. yoksa banamı öyle geldi?

61viya
Alanzİnho nasil'di?

Umduğumdan daha "alışmış"tı :) Daha iyi olacaktır yakın zamanda,o hissi oluşturdu bende.Allah yüzümüzü kara çıkarmasın...

Maç sonunu izleyemedim,çıktık kafeden.Ancak izlediğim ksıımlar bile içimiin bayraklarını havalandırmaya yetti...

Allah yardımcımız olsun,hep dua ediyorum,hep...

Çok çalış Trabzonum ve getir o kupayı 7. kez memleketime...

trab61
31.01.2009, 19:06
yattarada biseyler var insallah satilmamistir. cok buyuk hata olur. niye morali bu kadar bozuktu anlamadim. insallah yok biseyler.

irfanb
Alanzİnho nasil'di?

Bir pas atti tüm Ankara`nin dengesi degisti.Onun da basi döndü galiba yikildi kaldi garibim.:)

sessizkral_1
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_0d_ErsunYanal005.jpg

"Disiplinden hiç kopmadık"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Ankaraspor karşısında son düdüğe kadar disiplinli oynadıklarını ve karşılaşmayı kazandıklarını söyledi.

Ersun Yanal, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, ligin zirvesindeki iki takımın karşılaştığı, çekişmeli bir maç yapıldığını belirterek, "Ankaraspor çok organize olmuş, sahayı iyi kullanan, hücum gücü yüksek bir takım. Zor bir karşılaşma olacaktı bizim açımızdan. Bu karşılaşmayı kazanmak önemliydi. Son düdüğe kadar çok disiplinli oynadık. Oyuncularım çok iyi savunma yaptı ve rakibe pozisyon vermedik. Ancak duran toplarda heyecan yaşadık. Kurgumuzu maç sonuna kadar sürdürdük" diye konuştu.

Yeni transfer Alanzinho ile ilgili bir soruya Yanal, "Kariyeri ve yaptığı işler belli. Hızlı bir şeklide takıma monte etmeliyiz. 16 tane zorlu karşılaşma oynayacağız. Onun güçlü yönleriyle gücümüzü artırmalıyız. Birçok konuda takıma katkı sağlayacaktır" yanıtını verdi.

Deneyimli teknik adam, Yattara ile ilgili bir soru üzerine de "Çok gündeme gelen bir oyuncu oldu. Hiçbir resmi teklif gelmedi bize. Bu konu cama yazılan yazı gibi oldu. Gökhan, Hüseyin ve Yattara bugün çok ciddi gribal enfeksiyonla çıktılar maça. Yattara üzerine düşeni fazlasıyla yaptı" dedi.
İlk golü atan Gökhan Ünal ise "Fenerbahçe maçından beri iyi bir çıkışımız var. O gün şansımız yanımızda değildi. Ankaraspor çok güçlü ve bulunduğu yeri hak ediyor. Bu maçı kazanmalıydık. Güzel bir gol attım. Umarım bundan sonra devamı gelecek" yorumunu yaptı.

Bordo-mavili takımın yeni transferi Alanzinho da Ankaraspor'un çok güçlü bir takım olduğunu ve oynadığı ilk maçta galibiyet aldıkları için mutluluk duyduğunu söyledi.

ibrahim ŞEN
31.01.2009, 19:07
http://www.ctunnel.com/index.php/1010110A/827945eaf0611ce1db0768eed3eba6bb980ad3e181bc133c1a 5df67c8b223eb44db19605249febc015360
burdan ızle aglıyo gıbıydı

irfanb
31.01.2009, 19:07

Ekip tamamdi onun icin .:)

shrek:)
31.01.2009, 19:08
yattara kusunda bilgis olan varmı maç sonundaki yüz ifadesini grdüm ve çok cnm sıkıldı bilen biri varsa lütfen bna bi açıklamda bulunsun.....

only ts
alan nın takımla bırlıkte hoptek oynaması takıma hemen ısınması benı cok sevındırdı uyum sureci dıye bırsey olmayacak anlasılan.. ama uzdun benı yattara senın yerın bızde ayrı evet alan yenı bır topcumuz elbette onu kazanmak ıcın buyuk bı ılgı gostermemız gerekıyor ama sen profesyonelsın bunları yapmaman lazım.. lutfen yattara kendıne gel

Hasan ZAİMOĞLU
helal trabzonsporumuza ezer geçer

ÖZAY AKSOY
Yattaranın gönlünü almaktan bahsediyoruz .Tam tersi Yattara taraftarın gönlünü nasıl alacak?Her transfer haberinden sonra morali bozulur,takıma yeni gelen adamı kıskanır.Kusura bakmayın ama bu hali onu bu kadar seven taraftara terbiyesizlikten başka bir şey değil.İnşallah kendini toplar.

Yattara Katar olayından beri doğru dürüst top oynamıyor. En büyük saygısızlığı takım arkadaşlarına ve onu kazanmak için her maç ilk 11'e koyan hocasına yapıyor. 18 maç oldu Yattara'nın canını dişine takarak oynadığı, çok iyi oynadığı; hadi bunu da geçtim belirli bir vasatı yakalayabildiği kaç maç var hatırlayabilen var mı? Bu gidişle kendini toparlayabileceğini hiç sanmıyorum.

Gamze
Yattara'nın GRİP olduğunu söylemiş hocamız.
Yönetimden de transfer haberleriule ilgili yalanlama geldi zaten.
Daha lafa gerek yok yahu.
Sakin ve rahat olun. :)

Samet Yildirim
Yattara kötü oynamadi bence iyidi...normal alanzinho erine girip sov yapinca oda darildi..

bisi olmaz

Hekimoğlu
Yattara kötü oynadığı için morali bozuk bu kadar basit gerçek yattara bu değil.

wien_ts
31.01.2009, 19:09
bugunku macta en sevindigim nokta,top rakipteyken takimizdaki butun oyuncularin topun arkasina gecmesi oldu..hakikaten premier lig deki maclara benzettim bir ara..Ayrica yattaranin surekli serkanin, umutunda surekli calenin kademesine girmesi; burda yattara ve umut kosmuyo defansa yardim etmiyo diyen arkadaslarin gonlune bi ferahlik vermistir umarim..Görüyorum ki takimda artik herkes cok kosuyor ve defansa yardim ediyor..Beni en cok mutlu eden bu..

irfanb
31.01.2009, 19:10
Bu takimi ben bile sampiyon yaparim ( Ziya Dogan ) :)

Mustafa Calik
31.01.2009, 19:10
Gökhan, Hüseyin ve Yattara bugün çok ciddi gribal enfeksiyonla çıktılar maça. Yattara üzerine düşeni fazlasıyla yaptı" dedi.

hasta diye simdi morali bozukmiydi ? ozaman gökhan ve hüseyininde moralleri bozuk olmaliydi .. ?

My
31.01.2009, 19:12
Uşaklar, neden Yattara'nın yüzü asıktıya hocamızdan cevap !

Deneyimli teknik adam, Yattara ile ilgili bir soru üzerine de ''Çok gündeme gelen bir oyuncu oldu. Hiçbir resmi teklif gelmedi bize. Bu konu cama yazılan yazı gibi oldu. Gökhan, Hüseyin ve Yattara bugün çok ciddi gribal enfeksiyonla çıktılar maça. Yattara üzerine düşeni fazlasıyla yaptı'' dedi.

Cagdas Topal
http://www.ctunnel.com/index.php/1010110A/827945eaf0611ce1db0768eed3eba6bb980ad3e181bc133c1a 5df67c8b223eb44db19605249febc015360
burdan ızle aglıyo gıbıydı

Ekip tamamdi onun icin .:)

nerden cıktı bu ya :mad:

Napoli
süper bir galibiyet,bu takım beşiktaşa yenılmıyecek ve alıcak almamız laızm beiktaş bizim gibi süper top oynamıyor...

allah askına o özerdeki hırs neydi öyle,alanzinho bu takımda iş yapar

.....
31.01.2009, 19:13
Tamam Yattaranın canının neden sıkkın olduğunu anladık. :)

Gökhan BAYRAK
bu macda biri hic hosuma gitmedi oda Selcuk Inandi kaleye bi sutunu görmedim assist desen gine göremedim banami ögle geldi yoksa gercekden ögle miydi?

sen nasıl maç izlemişsin?umuta 40 metreye asisti kuşlar mı yaptı acaba?

sanatik
Bu takimi ben bile sampiyon yaparim ( Ziya Dogan ) :)

gercekden öyle bir aciklamasi oldumu ?

.....
31.01.2009, 19:14
beşiktaş maçına çok az kaldı bekle bizi bjk geliyoruz inönüyü kafanıza dar edeceğiz

My
Gökhan Ünal, "Fenerbahçe maçından beri iyi bir çıkışımız var. O gün şansımız yanımızda değildi. Ankaraspor çok güçlü ve bulunduğu yeri hak ediyor. Bu maçı kazanmalıydık. Güzel bir gol attım. Umarım bundan sonra devamı gelecek" yorumunu yaptı.

Bordo-mavili takımın yeni transferi Alanzinho da Ankaraspor'un çok güçlü bir takım olduğunu ve oynadığı ilk maçta galibiyet aldıkları için mutluluk duyduğunu söyledi.

Napoli
colmana aşığım gerisi tefaruat ne yattra ne alanzinhoo forza Colmann

Muhalif
31.01.2009, 19:15
Bence şimdiye kadar ki en iyi futbolu oynadık bu maçta. Hiç beklemiyordum doğrusu bu kadar iyi bir takım. Ankaraspor'un baştaki Özer'in ıskası dışında uzaktan 1-2 şutu oldu sadece. Top göstermedik adamlara. Yine fırtına gibi girdik lige bakalım hayırlısı. İstanbulda'ki Bjk maçında da yenilmezsek sanırım sonuna kadar gideriz.
Bu arada Umut ve Serkan'ı bu maç için özellikle tebrik ederim. Umut'u defanstan gelip çıkardıkları, Serkan'ı defanstan forvete taşıdıkları için... Colman topla birlikte giderken Serkan kadar iyi olmuş olsa veya Serkan Colman kadar tekniğe sahip olsa süper bir adamımız olurdu...

.....
31.01.2009, 19:16
Takımımız git gide iyiye gidiyor. Kaçırdıklarımızı da attığımız zaman bakalım diğer takımların hali ne olacak :)

Çetin Can
31.01.2009, 19:16
Serkan bu gecenenin tartışmasız en fazla çalışan ismiydi.. Umutun da hakkını yememek lazım adam rakip defansın dengesini bozuyodu bu maçta rakip forvetlerin dengesini bozdu:).. Yattara da bence kötü değildi bugün daha çok koştu daha çok çalıştı...
Alanzinhoya gelince uyum sorununu sorun olmayacak gibi duruyo:D bu arada kısa süre oyunda kalmış olmasına rağmen şimdiden videolara koyulacak iki hareketi var:)

Takım bomba gibi çok güzel bi oyun vardı sahada. 7 geliyorum diye bağırıyor:):)

Oktay AKKUŞ
31.01.2009, 19:17
Serkan Balcı 'n Hırsı Özer'i de oynatmadı :) özer'de çok hırsLıydı emme serkan bitirdi :)

toksoy61
Takımın en kötüsü her zaman olduğu gibi Yattaraydı.
Herkes çok koştu mücadele etti. Colman ortada kendini buldu. Hüseyin sırıtmadı, selçuk vasattı, serkan iyiydi, defans iyiydi. dediğim gibi takımın en kötüsü her zaman ki gibi yattaraydı. yattara satılırsa şampiyonluk gider diyenleri çok merak ediyorum acaba bu performansa ne diyecekler. bu gidişle alanzinho keser yattarayı...

Özgür Öztürk

Ben bugün bir kez daha aşık oldum ona :)

Napoli
31.01.2009, 19:18
Ben bugün bir kez daha aşık oldum ona :)

eleştırenlerede kapak olsun colmanımın attığı paslar:):)

dum_tek_tek
31.01.2009, 19:19
iyi oynadık kazandık.

Muhammed KOÇ
alanzinho-yattara ikisini de ilk 11 de görmek istiyoruz...

---------------____---------------
.
.
.
yattara..........................alanzinho
.
.
.
---------------____---------------

.....
Selçuk vasat mıydı??

Yapma abi ne vasatı takımın en iyisi diyebiliriz.

Napoli
31.01.2009, 19:20
Trabzonda otursam ne yapar eder colmanla yakın arkadas olurdum bu adamı nedense haddiden fazla sevıyorum geldiği günden beri

irfan61
31.01.2009, 19:20
Bu Yattara ne oldu anlamadım gitti.Hayret bişe eski yattara dan eser yok eski Yattara'nın oynadığı topun %25 oynasa yeter Sadri başkanın Yattara ile özel bir görüşme yapması lazım.

kursat1313
31.01.2009, 19:21
kesinlikle katılıyorum takımın en kötüsü yattara idi bence satmalılar yattaryı alanzinho ondan daha iyi iş yapacak yattar gibi fantezi yapmıyor adam direk sonuca gitmeye çalışıyor gibi bu arada bugün umutu tebrik etnek lazım ilk yarı sol bek ikinci yarı sağ bek gibi oynadı bir ara takım olarak çok iyi defans yaptık ersun hoca sistemide değiştiriyor galiba tek forvete döndük

zarha6155
31.01.2009, 19:22
Allahıma şükürler olsun ki, bugünleri de gördük...
İnşaallah sene sonunda da şampiyon oluruz.

Erdem Keser
31.01.2009, 19:23
Bu maçta gözlerim özellikle Selçuk-Colman ikilisinin üzerindeydi , şu açıkça görünmeye başladı ; sol çizgide herhangi birisi oynarsa göbekteki 3. futbolcunun ortasahanın gerisinde olma zorunluluğu yok .

Selçuk ikinci yarıya müthiş başladı . Son 15 gündür izlediğim bütün maçlar dahilinde en iyi yerli ortasaha futbolcusu . Bu gün yine jeneriklik iki pas gönderdi biri gol oldu . Defansımızın önündeki ikinci topların çoğunu Selçuk topladı . Colman ile olan iletişimi gelişmeye devam etmekte . Yalnız son üç dört maçtır şut ortalamasında belirgin bir düşüş var . Defanstaki performansı arttıkça hücümdaki katkısı uzun tek paslarla öne çıkmaya başladı . Kondisyonunu biraz daha yükseltip bu sorunu çözerse fiyatını katlamaya başlar .

Selçuk defansif oyunda bu sezon ki en iyi maçını çıkardı neredeyse.Ayrıca Colman'la çok iyi anlaşıyorlar.

Yaptığı asist ise şapka çıkarılacak türdendi:)

Murat Acar
31.01.2009, 19:24
ÇoK güzel bire maçtı.geçen gün NTV de hıncal uluçu dinlemiş bizim COLMAN ı eleştirmesine bir anlam verememiştim.Acaba dedim benmi dikkat etmedim.Hıncalın dediği Colman ın çok pas hatası yaptığı ve aldığı topları çogunlukla rakibe verdiğiydi.B u bağlamda maç boyu özellikle COLMAN'ı yakın takibe aldım ve objektif olarak gözlemlemeye çalıştım Ve vardığım sonuç hıncalla tamamen farklı bir çizgide Allah Allah diyorum benmi başka adamı seyrediyorum yoksa hıncalmı anlamış değilim.Şuan 4 büyük klüp içinde en iyi orta sahaya biz sahibiz.Bu böyle biline...Ah ah üzülüyorumda şu birebir pozisyonlarda neden bu kadar kolay golleri kaçırırız.Hele gökhanın direğe nişanladığı o şut yokmu oraya nişanlamak daha zordu aslında ama girmeyince girmiyor.Biz büyük takımız Pozisyonu buldukmu atacağız arkadaş...çaresi yok bu işin başka.
Ayrı bir paragrafta Alanzinho ya bu takımda iş yapacak kapasitede bir futbolcu klas hareketleri ile taraftarı çoşturmaya çalışması topa hamle yapması dikine gitmesi hem sol kenarda hem ortada çok işimize yarayacak diye düşünüyorum Birçok kişi messi diyor ama bana daha çok maradonayı hatırlattı açıkçası abarttığımı düşünenler olabilir ama ilerki haftalarda gerçekten çok kaliteli bir transfer yaptığımızı herkes görecek.....
Bir paragrafta UMUT'A Bakıyordum maç öncesi arkadaşların 11 lerinede herkes umut u silmiş alanzinhoyu koymuş tek santafor 5 li orta saha şeklinde düşünmüş.Ama bence bugunkü oyunuyla inatçılığıyla heleki sağda korner çizgisine kadar gelip top çıkarmalarıyla bu hırsıyla bu takımdan kesilmeyeceğini bunu haketmediğini dosta düşmana gösterdi diye düşünüyorum.Ha hoca kimi kesecek derseniz benim kafam allak bullak oldu kimi kesecekse oda Ersun hocanın sorunu deyip aradan sıyrılayım....
BU SENE 7 MEYECEĞİZ....OLAY BUDUR....

sanatik
31.01.2009, 19:24
Herkes çok koştu mücadele etti. Colman ortada kendini buldu. Hüseyin sırıtmadı, selçuk vasattı, serkan iyiydi, defans iyiydi. dediğim gibi takımın en kötüsü her zaman ki gibi yattaraydı. yattara satılırsa şampiyonluk gider diyenleri çok merak ediyorum acaba bu performansa ne diyecekler. bu gidişle alanzinho keser yattarayı...

evet esas mesele bu. yattaranin eski yattara olmasi icin faydali olur umarim.

Biz sadece yattarayi bekleyip sampiyon olacak degiliz, 2-3 topcunun oyunununa bagli sampiyonluk istemiyorum su anda oynanan futbolu gelistirip sampiyonlar liginde gruplardan cikabilecek bir futbola getirmek. Yattara görevini yerine getirmesi gerek öncelikle bu acidan bülent uygun aciklamalarini begeniyorum, herkes ben dahil degistirilebilir diyor ve bu düsünceye katiliyorum önemli olan takim ve trabzonspor.

Hasan ZAİMOĞLU
31.01.2009, 19:25
maçta açılan bayrağın resmi yok mu uşaklar

Samet Yildirim
YATTARA vasat felan degildi...hepsi iyi oynadi...

Bütün pozisoynlari yattara hazirladi özellikle ilk yari...

Kubilay ŞAHİN
Güzel Oyunumuzu güzel galibiyetle süsledik. Takım belli bir düzene gelmeye başladı. Oyun kalitesi güzel goller güzel, birazda daha şans olsaydı daha cok gol atabilirdik...

Bu Maçta birşey daha farkettim Özellikle Alanzinho oyuna girdikten sonraki boyu görüntüsü bana çok acayip geldi. :) Hele koşusu süper Colmandan sonra Alanzinhonun koşusu beni hayran bıraktı.:D:D

Napoli
31.01.2009, 19:26
Tolunayımda bulent denysouna ağır gider yapmıss senide sevıyorum Tolunayım nede olsa bizim çoçuğumuzsun

Sümeyye Şahin
31.01.2009, 19:27
illa yattarayi tartisacaksaniz gidin yattara basligina bu ne ya fbli casusmusunuz nesiniz.. yattara ligin en iyi futbolcusu ve satilmasi trabzon icin cok büyük kayip olur
nokta.........

Sümeyye Şahin
31.01.2009, 19:30
colman müthiş adam ya adam gibi adam! ama yattarayla alanzinhoya da kalbimizde yer var songa serkana egemene selçuka hepsine...bu takım için bir şeyler yapmak isteyen herkese...

Hotaman
31.01.2009, 19:31
Eleştiri yapmaya çalışmaya(!) bayılıyoruz. 15. dakikada Gökhan'ın vuruşu direkten dönmeseydi Yattara asist vermiş olacaktı. Atakların çoğu da sağ kanattan yaptığımız bindirmelerle oldu. Siz istiyorsunuz Yattara kaleden topu alsın tüm rakibi ipe dizip gol atsın.
Bu taraftara hoca, yönetici, sporcu olmak zor zanaat, her maçı 5-0 kazansak niye tüm goller rövasata olmadı diye eleştiririz.

My
31.01.2009, 19:31
Şurası bir gerçek ki maalesef Yattara eski Yattara değil.

TS-FAN
31.01.2009, 19:32
Her şey çok güzel.
Ama benim için en güzeli Colman'dı.
Bu maç "evet işte Colman" dedim..

only ts

yanlıs bı dusunce her futbolcu bızım ıcın esıttır. sadece colmansa tekı kısı cıkalım maclara o zaman. sacmaladın yani!!

Adem Köse
Bence Yattara iyi top oynamadığından değil, eskiden takımımız top oymazdı, her top Yattara ya atılırdı, kaptırdığı da olurdu koşmadığı da olurdu ama iş yaptığı da olurdu.Birde artık Yattara nın çift yönlü oynamaya başladığını ve savunmaya da yardım ettiğini de gördüm Serkan ın bu kadar iyi olmasını da buna bağlıyorum.
Birde gribal enfeksiyon geçirdiyse Ankara çok soğuk bir yer, oyundan çıkalı yarım saat olmuş.Üzerini çıkarıp kolbastı oynaması hiç mantıklı olmazdı.Yüz ifadesi de hastalığına göre normaldir.

Cagdas Topal
31.01.2009, 19:33
Eleştiri yapmaya çalışmaya(!) bayılıyoruz. 15. dakikada Gökhan'ın vuruşu direkten dönmeseydi Yattara asist vermiş olacaktı. Atakların çoğu da sağ kanattan yaptığımız bindirmelerle oldu. Siz istiyorsunuz Yattara kaleden topu alsın tüm rakibi ipe dizip gol atsın.
Bu taraftara hoca, yönetici, sporcu olmak zor zanaat, her maçı 5-0 kazansak niye tüm goller rövasata olmadı diye eleştiriz.

Her söyledigine katılıyorum :alkış: ;)

Hocamız hastaymıs dedi , kulüp sattık acıklamasını yalanladı daha ne bekliyorsunuz bırakın herseyi ;)

Ayrıca yattara bugün fena da oynamadı yaptgıı ortalar aynı hiç degişme yok valla :D

crazyman_61
güzel bi galibiyet oldu hedefe doğru ileri!

Cüneyt Canlıca

Yattara sanki önliberoda oynuyorda koşmamışmış.Bunlar nasıl eleştiri anlayamıyorum.Alazinho Yattarayı falan kesemez..Sol kanatta faydalı olacaktır mutlaka ama tek başına maç alacak birisi gibi görünmedi bana açıkcası..Ha çok kısa oyunda kaldı hemen peşin hüküm vermekte yanlış olabilir.İyi bir oyuncu olduğu belli ama Messi değil..Faty Papy de gördüğüm ışığı Alanzinho da göremedim malesef.

wien_ts
bazi arkadaslar yattaranin kotu oynadigindan bahsediyo ama ben uzun zamandir bu kadar iyi bi yattara görmedim..Fazla top kaptirmadi,defansa surekli yardima geldi ,gokhanin direkte patlayan sutunun asistini yapti..

Peki neden yattara kotu oynuyor gozukuyor..Cünkü biz artik takim oyunu oynuyoruz,takimdaki herkes artik oyuna müdahil oluyor..Eskiden topu getir ver yattaraya o ne yaparsa yapsin gibi bir sistemle oynuyoduk..Yattara her atakta topla bulusuyodu ve cogunlukl kaptiriyodu veya 1-2 sefer güzel hareketlerle adam calimlayip orta yapiyodu..Iste bizim aklimizda senelerir hep bu yattara var,calim atan orta acan,hucumda her zaman topun ona geldigi..Ama artik senelerdir özlemle bekledigimiz oyunu oynuyoruz..Takim halinde savunma,toplu hücüm..Zamanla yattara ve lanzinho bu sisteme iyice alistikca takimimiz cok cok daha iyi olacak bence..

Eren Karaahmetoğlu
Yattara'nın maçtan sonraki yüz ifadesi ve,kolbastıya gelmeyişi sevincimi gölgeledi.

Umarım Ankaragücü maçında Yattara-Alanzinho aynı anda oynarlar. Bi de Trabzon'daki taraftarlardan ricam Yattara'nın gönlü alınmaya çalışılsın belki bozulmuştur gerçekten. Yattara'yı kesinlikle kaybetmek istemiyorum.Şampiyon olucaksak Yattara olmalı.Her zaman çıkıp kolbastısını oynamalı.

Maç içine gelirsek yine fener maçındaki gibi gerek taraftarlar gerek futbolcular çok iyiydi.Kötü oynadı diyebiliceimiz futbolcu kesinlikle yok.Serkan'ı ben bu maç yine çok beğendim,helal olsun gerçekten harika mücadele ediyo.Ama Ankaraspor da iyi takım olduunu gösterdi.Bence bulundukları yeri sonuna kadar hakediyolar.Zor bi maçtan galip ayrıldık.En yakın zamanda liderlii geri alıcaz! :)

Samet Yildirim
31.01.2009, 19:34
Sadri Baskan: "Trabzon elestirmek icin var"

bu tarzda bisi söylemisti hakettende öyle...

ilk yari yattara olmasa pozisona giremezdik be...süper oynamadi kötü de oynamadi...

Cagdas Topal
31.01.2009, 19:34
Yattara'nın maçtan sonraki yüz ifadesi ve,kolbastıya gelmeyişi sevincimi gölgeledi.

Umarım Ankaragücü maçında Yattara-Alanzinho aynı anda oynarlar. Bi de Trabzon'daki taraftarlardan ricam Yattara'nın gönlü alınmaya çalışılsın belki bozulmuştur gerçekten. Yattara'yı kesinlikle kaybetmek istemiyorum.Şampiyon olucaksak Yattara olmalı.Her zaman çıkıp kolbastısını oynamalı.

Maç içine gelirsek yine fener maçındaki gibi gerek taraftarlar gerek futbolcular çok iyiydi.Kötü oynadı diyebiliceimiz futbolcu kesinlikle yok.Serkan'ı ben bu maç yine çok beğendim,helal olsun gerçekten harika mücadele ediyo.Ama Ankaraspor da iyi takım olduunu gösterdi.Bence bulundukları yeri sonuna kadar hakediyolar.Zor bi maçtan galip ayrıldık.En yakın zamanda liderlii geri alıcaz! :)

Ankarada cıkarken Ibrahima yattara oley tezahuratları yetmedi mi :D

Napoli
31.01.2009, 19:36
yanlıs bı dusunce her futbolcu bızım ıcın esıttır. sadece colmansa tekı kısı cıkalım maclara o zaman. sacmaladın yani!!

yahu her futbolcu eyvallahta colmanı yeri ayrı daha fazla sevıyorum kimsede karışamaz buna;)

Eren Karaahmetoğlu
31.01.2009, 19:36
Ankarada cıkarken Ibrahima yattara oley tezahuratları yetmedi mi :D

O normal bişey.O da yapılmasaydı zaten iyice anormallik olurdu.Genelde her çıkan futbolcuya tezahurat yapılır:)

soner_61
31.01.2009, 19:37

aynen katılıyorum sana kardes yattaranın orda kafasını önüne bukup gıtmesı benı cok uzdu olmaz bole bır sey ya neden ole yaptı yattarayı kazanalım arkadaslar alanı kazandık zaten:(

batugol
bizimkiler kolay golleri atamiyor
guzel mac oldu
ankaraspor iyi bir takim, ozeri ilk defa 90 dakika seyrettim begendim
onmuzdeki iki haftadan 6 puan cikartirsak bizi zor tutarlar

Burçak
çok ilginç yahu. maçı izleyip geldim. bi bakayım ne yorumlar yapılıyo diye siteye girdim. acaba dedim yanlış başlığamı girdim . kendimden şüphe ettim herkes yattarayı tartışıyor.
yönetim açıklama yapmış yok böyle birşey diye. daha fazla tartışıpta istanbulun sözde satılık basınına neden koz veriyorsunuz.
o haberleri yapan deyyuslar belkide ellerinde nescafe burayı okuyordur. açıklama yapıldı satış yok dendi bırakın galibiyetin keyfini sürün. kim nasıl oynamış buna bakalım.

ultrafanatik61
bugun kaptanimizda beni guldurdu :)
alanzinhonun yaptigi pas gibi hareket denedi hehe :) :)

Sefa Murat Dokuz
31.01.2009, 19:38
Maçtan sonra Yattara'nın morali bozuktu gerçekten yüz ifadesini beğenmedim, Kolbastıyada gitmedi direk soyunma odasına gidiyordu.
Ankaragücü maçında Yattara ya bir sevgi seli sunmak gerek.

steelturkTS
31.01.2009, 19:38
ilk yarı çok iyiydik ikinci ankara daha baskılıydı ama sonuç itibariyle iyi bir futbol ve skorla 3 puanı aldık devamı haftaya cumaya inşallah.....

Serdær
31.01.2009, 19:40
ugh-uNHUG34

Cagdas Topal
O normal bişey.O da yapılmasaydı zaten iyice anormallik olurdu.Genelde her çıkan futbolcuya tezahurat yapılır:)

Trabzon ' da haftaya yapılır bişeler takıma özel hepsinin moralleri tavan yapar :D ondan sonra da iş gelir istanbul ' a oh be ayın 9 unda istanbula geliyorum hem havalimanına karsılamaya giderim hem de maca :cool: :D

sanatik
bizimkiler kolay golleri atamiyor
guzel mac oldu
ankaraspor iyi bir takim, ozeri ilk defa 90 dakika seyrettim begendim
onmuzdeki iki haftadan 6 puan cikartirsak bizi zor tutarlar

bjk dan 3 puan ile dönersek yönetimleri ile birlikde gider onlar geriye bir gs ve fb kalir. Sivasi ancak bjk ve kayseri ile uefaya aday görüyorum.

bordoylamavi
31.01.2009, 19:42
takımı tebrik etmek istiyorum bu maçta da az pas hatasıyla oynadık. fizik ve kondisyon olarak üst düzeyde mücadele ettik. çok az hatay aptık kolay golleri kaçırdık zor golleri attık. gerçekten sahanın hakimiydik.
sylva : çok tecrübeli ve soğukkanlı ayaklarını çok iyi kullanıyor rahatça geri pas atılabiliyor sıkışınca
serkan : çok güçlü ve hırslı ileri çıkışları çok iyi
cale : fizik gücü hariç gayet iyiydi gittikçe gelşiyor
egemen : az hata yaptı çoğu topun başaerıyla kesti
song : her zamanki gibi iyiydi
hüseyin : artık hüzeyine atıp tutmayı bırakmak lazım üst düzely oynuyor heryere koşuyor basıyor
selçuk : maçta çok az gösterdi kendini ama onda da hep başarılı paslar attı
colman : biraz sazı eline alsa orta sahanın beyni olacak
yattara : maalesef eski günlerinden çok uzak. yürüyor çalımların artık kimse yemiyor alanzinhonun gelişiyle artık yedek kalma ihtimali arttı.
gökhan : attığı gol kaçırdığından 10 kat zordu ama olsun golünü atsın bize yeter
umut : müthiş hırslı çok istekli çok koşuyor o bile yeter

alanzinho : iş yapacak gibi mücadeleci bir görüntü verdi

steelturkTS
31.01.2009, 19:43
hepimizin dediği gibi bize her yer trabzon.yine maç sonrası geleneksel kolbastı ve yerel danslar (songun liderliğinde)herşey çok ama çok güzeldi.bize bu mutluluğu yaşatan futbolcularımıza teknik ekibe yönticilere herkese çok ama çok teşekkürler...

a f s
31.01.2009, 19:46
Galibiyetin ve güzel futbolun keyfini çıkarın yahu.

Yattara hasta ve yorgun olduğu, bir de insan olduğu için anlayışlı olmalıyız.
Önümüz aydınlık, kader yolumuza su serpmiş 7. şampiyonluğa ilerliyoruz.

Alan Trabzon'u ve Trabzonspor'u tanıdıkça daha çok katki sağlayacaktır eminim. Özellikle kapanan defansları açacak bir anahtarımız oldu.

Bülent AKBULUT61
31.01.2009, 19:46
helal olsun takımımıza hepsi güzel oynadı yattara benim için her zaman tek adamdır yattara güzel oynamadı diyenleride burdan kınıyorum.

_OziloZ_
31.01.2009, 19:47
Bu taraftara hoca, yönetici, sporcu olmak zor zanaat, her maçı 5-0 kazansak niye tüm goller rövasata olmadı diye eleştiririz.

Öylesine okuyordum yazılanları ama buna katıldığımı belirtmeden duramadım. Haber61'de de taraftarın biri berbat oynadık diyor. Benim bildiğim insanlar gözleriyle izler..

Alperen Çakıroğlu
31.01.2009, 19:48
gerçekten çok güzel bi maç oldu Yattara biraz bozuldu onun moralinin geri gelmesi lazım
Alan iyi olduğu belli alıştıkça güzel olacak bütün takım mükemmel çok ii maşallah...

Ayhan Çolak
31.01.2009, 19:49
ankaraspor (http://www.uludagsozluk.com/k/ankaraspor/) un ilk onbiri ni görünce kazanacağımızı anladığım maç. 5 orta saha elemanı ancak savunma yönü zayıf olunca trabzonspor (http://www.uludagsozluk.com/k/trabzonspor/) un diri orta sahası daha çok topa sahip olup gol pozisyonu üretti. neticesinde kolay goller kaçtı, zor pozisyonlar gol oldu. alanzinho sanki idmansız gibiydi. ileride daha iyi olacak gibi görünüyor. ibrahima yattara (http://www.uludagsozluk.com/k/ibrahima-yattara/) tribünlerin hakimi unvanı nı kaptırınca biraz morali bozuldu. takım halinde mükemmel bir oyun sergiledi ts. böyle giderse ilk üç içerisinde yer alır bu takım. tekmeye kafa uzatan bir savunma ve çok çabuk gol pozisyonları üretme. bu başka takımlarda pek göremediğimiz bir durum. maç sonunda aykut kocaman (http://www.uludagsozluk.com/k/aykut-kocaman/) da rakibimiz bizim ayarımızda değildi diyerek durumu özetledi. müthiş bir destek veren taraftarlarımızı da kutluyorum. alanzinho (http://www.uludagsozluk.com/k/alanzinho/) maçtan sonra kolbastı oynamak yerine samba yapmayı tercih etti.

eMR3
31.01.2009, 19:49
Ya arkadaşlar Cale konusunda tereddütlerim var çok tehlikeli hareketler yapıyor biraz daha dikkatli olması lazım.Gerilimi yüksek maçlarda bizi yalnız bırakabilir...

steelturkTS
31.01.2009, 19:51
yattarayı kolay bulmadık kolay kolay kaybetmeyiz.kolbastı gerçekten onsuz olmuyor ama onun varlığı yeter...

aaahmet61
31.01.2009, 19:52
yattaranın moral bozukluğunu mutlaka öğrenmeliyiz.yattara 2. yarı bize çok lazım olacak.inşallah moral bozukuluğunun takımla veya teknik direktörle ilgisi yoktur.ama bu çok önemli konu.

Aker
31.01.2009, 19:52
Taraftar olarak nasıldık o kadar bağırdık iyi miydi?

oguzhann
31.01.2009, 19:54
ula ne bağurduk amma boğazlarum patlayi

Cagdas Topal

Süperdiniz helal olsun :alkış:

maskeli61
işte taraftar işte ŞAMPİYON....

Cagdas Topal
ula ne bağurduk amma boğazlarum patlayi

Süperdiniz valla helal olsun 2 hafta sonra görev bizde olacak :alkış:

6Şafak Aydın1
ugh-uNHUG34

Isaacta baya sevinmis Silva gibi kendinden geciyor

Muhammed KOÇ
31.01.2009, 19:55
mükemmeldiniz iyi ne kelime :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Fatih Ersoy
31.01.2009, 19:56
Öncelikle taraftarımızı tebrik ediyorum.

Maç boyunca bize her yer Trabzon nidaları ile inlettiler ankarayı..

Takıma dönecek olursa son iki maçtır güzel futbol oynuyoruz. Bu maçın fener maçından farkı forvetlerin görevini yapabilmiş olmaları.
Galibiyet mutluluk verici sayaçtan bir maç daha düşme zamanı :)

steelturkTS
son dakikada song ta sizi iyice coşturdu dimi???:D

6Şafak Aydın1
taraftar cok iyidi, takima moral verdi

Aker
Teşekkürler:)

Burçak
31.01.2009, 19:57
Öylesine okuyordum yazılanları ama buna katıldığımı belirtmeden duramadım. Haber61'de de taraftarın biri berbat oynadık diyor. Benim bildiğim insanlar gözleriyle izler..
böyle düşünenlere Nuri Albayrak gibi Başkanlar müstehak :)

Tolunay Abdioğlu
31.01.2009, 19:57
Maçı kazandık mutluyuz onurluyuz =)
Bmn İstanbul'daki Arkadaşlara Abilerime Çok Teşekkür Ediyorum.
Bizim Buralarda Oturan Bir Abimizi Arabalarına Almışlar.

___61___
31.01.2009, 19:58
---------------Sylva--------------
--serkan---song---egemen---cale--
----------------------------------
---------------------------------
--------hüseyin----selçuk-------
yattara------------------alanzinho
--------------colman------------
--------------------------------
--------------gökhan----------

maskeli61
çok rahat bi 3 puan olacak inanıyorum biz TRABZONSPORUZ unutmayın...

Söylemiştim demek istemiyorum ama. Söylewmiştim...

Hasan ZAİMOĞLU
eze eze şampiyon olacaz inşallah

Aker
son dakikada song ta sizi iyice coşturdu dimi???:D

Coşturmak ne kelime:D
Kolbastı bittikten ve tirübinler boşalırken Egemen i görecektiniz tek başına sahaya geldi 3lü çektirdi gitti çok iyiydi:alkış:

Ali İhsan Sekban
seyri güzel bi maçtı futbolcularımız inaçları ve bunun akabinde basarının gelmesi kacınılmazdı hepsini canı gönülden teşekkür ediyorum.alanzinho son dk girmesine rağmen yapmıs oldugu guzel hareketler ve nerdeyse orta sahanın her bölgesine ayak basması ayrı önümüzdeki maçlar için de güzel bi hava katacağını gösterdi ve macın sonunda song la beraber kolbastı onamasıda takıma cabuk alısacagının bi göstergesi oldu haydi trabzonum yolun acık ola hep birlikte 7. şampiyonluğa....

irfanb
Ankara macini taraftarin taktigiyle kazandik .:)

cem arin
31.01.2009, 19:59
Ersun Yanal:

Disiplini elden bırakmadık ve kazandık. Ankaraspor ofansta güçlü, organize bir takım. Gökhan, Hüseyin ve Yattara bugün çok ciddi gribal enfeksiyonla çıktılar maça. Yattara üzerine düşeni fazlasıyla yaptı" dedi.

yanalin agzindan yattaranin o cok merak ettiginiz sorununu dinleyin...

ben bir seyi anlamiyorum! neden elimizde varolan böyle bir oyuncudan kurtulmak istiyor bazi kisiler anlamiyorum? oldu olasi yattarayi fbye ya da gsye satalim ki hersey tamamina ersin..
isteseniz de istemeseniz de yattara bu takimda en azindan 2012 yilina kadar kalacak ve hocanin onu erken oyundan almasinin ve onun da yüzünün bu denli asik olmasinin sebebi gecirdigi gribal enfeksiyon... görüldügü üzere herhangi bir sorun yok tasalanmamizi gerektirecek...

Öztürk Adem
31.01.2009, 20:00
Ama Yattara kesın gıttı denebılır :D Mac sonrası kesınlestı bence

irfan61
31.01.2009, 20:01
Ama Yattara kesın gıttı denebılır :D Mac sonrası kesınlestı benceNasıl vardın bu kanıya anlamadım.

.....
31.01.2009, 20:01
Bütün takımımızı teknik heyeti taraftarlarımızı kutluyorum. Bu galibiyet Şampiyonluğun anahtarı olur inşallah.

DNA-TS
31.01.2009, 20:02
maçı izlerken tıkır tıkır oynayan,,kanatları kullanan,,kanatları değişerek kullanan oyunun yönünü değiştirerek atağa kalkan bir takm izleyememiştim uzun zamandır..vallahi izlemeye doyamıyorum..eğer ki gökhanın top direkte patlamasaydı mac farka giderdi..tek üzüntüm maç sonrası yattaranın futbolcularla kolbastı yapmaması vede asık bir suratla koridora doğru gitmesiydi....inş kısa sürede kendsini toparlar...

steelturkTS
31.01.2009, 20:02
Kolbastı bittikten ve tirübinler boşalırken Egemen i görecektiniz tek başına sahaya geldi 3lü çektirdi gitti çok iyiydi:alkış:

sizine ne kadar teşekkür etsek azdır..en güzel şekilde takımıza destek verdiniz ayaklarınıza ağzınıza ve yüreklerinize sağlık......

Tolunay Abdioğlu
31.01.2009, 20:03

Ben de merak ettim nerden anladı gidiceğini ...

habibyazici61
Gökhan Ünal ve Umut için geçen haftadan beri sözlediğim sözleri sanki duymuş gibiydiler.Umut bulut karşı karşıya atamadığı aşırtmayı sırtı dönük kaleyi görmeden atabiliyo,Gökhan ünal karşı karşıya yapamağı plase vuruşları ceza alanın dışında karşısında rakip varken 90'a takabiliyo ( ama Allahı var çok ölçtü biçti karar verdi öyle vurdu:D:D:D ) bizde bi terslik var ama neyse.Kazandık,kazanan her zaman haklıdır. Mutluyuz,huzurluyuz tüm takıma teşekkür etmeyi borç bilirim :D:D:D:D

asimavi
yattara duygusal bi oyuncu bu şekilde yorumları en azından biz yapmamalıyız...hasta olabilir...sonuçta ersun hoca yattarayı kesmeden alanzinhoyu monte edecek hasta ve yorgun olmasa çıkmazdı.ç.
....hemen ortalığı karıştırmaya gerek yok ...

Muhammed KOÇ
31.01.2009, 20:04
bjk yi istanbulda gs yi de trabzonda yendikmi fb ile kupayı süsleme maçına çıkarız..asıl sevinç o zaman işte :)

Ufuk Bayraktar61
yattaraya laf yok. yattara her zamn ki yattara. bence varya alanzinhoya nasıl karşılama töreni yapıldıysa, bir şey edilip yattaranın bizden biri olduğunu göstermemiz lazım ona. o anki surat ifadesini ben ilk defa gördüm yattarada.

Alanzinho yattarayı kesmek için alınmış bir topçu değil. saptırmıyalım bazı şeyleri. o yattara senin 5 seneden beri formanı terletiyo. alanzinho geldi de noldu du bakalım daha. önce yattaaranın verdiği emekleri vermesi lazım bize. hemen bu kadar da baştacı yapmaya gerek yok. tamam belki ağzımızdan sövüoruz ama inanın ki çoğumuzun kalbi yattaranın gitmemesinde yana ama belli edemiyo yada söylemek istemiyo.

maç hakkında ise dünyada ne kadar zor gol varsa umut ve gökhan atıyo.ama bi o kadar da ki ne kadar kolay gol varsa atamıyolar.enteresan bir durum.

.....
Alanzinho maçtan sonra kolbastıyı ne güzel oynamış öyle :)

pharos
beşiktaşı da aştıkmı bu iş tamamdır.
ama erken şampiyonluk havasına da girmemek lazım.
tedbiri elden bırakmamak, şımarmamak gerek...
yavaş yavaş....

Erdal DİLEK
ama yattara kesın gıttı denebılır :d mac sonrası kesınlestı bence
ayrica bu siritmana ben hİÇ mİ hİÇ anlam veremedİm. . .

Burçak
31.01.2009, 20:05
maçı hepimiz izledik. tribündeki anları anlatın bakalım maça gidenler. :)

Öztürk Adem
31.01.2009, 20:05
Ben de merak ettim nerden anladı gidiceğini ...
Anlasılmayacak bır durum yok kı sız hıc Yattaranın mac sonunda taraftarın yanına gıtmedıgını gordunuz mu :( Ben sahsen gormedım yuz ıfadesı de yeterınce uzgun gozukurdu Insallah yanlıs anlamısımdır ama :)

My
31.01.2009, 20:06
Bence artık yatatra'yı bir kenara bırakalım. Maçın keyfini çıkaralım :)

Taraftar gerçekten harikaydı. Müthiş coşkuluydu. Ankara'yı inlettiler. Stadı karnaval yerine çevirirken bizleri de ekran başından zevkten dört köşe ettiler :) Hepsine sonsuz teşekkürler :)

demirel
31.01.2009, 20:07
İyide Alanzinho beklediğimden vasat cıktı,umarım ilk maç heyecanıdır. Adam çok ufak,aynı sonic'e benziyo

Hasan ZAİMOĞLU
31.01.2009, 20:07
rehavete kapılmak yok uşaklar daha 16 maç var

steelturkTS
31.01.2009, 20:08
yook ya yattara gitmez.olabilir herşeyin bir ilki vardır taraftara gitmemesinin sebebi takımdan ayrılacağının sinyali değildir bence...

Cagdas Topal
31.01.2009, 20:08

Egemen ya kaplanım benim helal olsun size :alkış:

Haluk Ongan
31.01.2009, 20:09
İyide Alanzinho beklediğimden vasat cıktı,umarım ilk maç heyecanıdır. Adam çok ufak,aynı sonic'e benziyo

???????

Evet haklısın 1 idmanla çıktığı maçta 20 dakikada 2 gol 2 asist yapamadı vasat çıktı.

habibyazici61
Alanzinho bi ara 2 tane Ankarasporlu futbolcu arasında kayboldu ahan dedim uşak kayboldu gitti 4m euro :))

Öztürk Adem
Bısmıllah :D daha yenı dur hele takım daha yenı oturdu :D sabredın

Ahmet Faruk
Bi puan tablosu koyar mısınız buraya.

cihatöztürk
31.01.2009, 20:11
millet alanzinho nasıldı.....oynadımı??

sanatik
31.01.2009, 20:12
Alanzinho bi ara 2 tane Ankarasporlu futbolcu arasında kayboldu ahan dedim uşak kayboldu gitti 4m euro :))

haha öyle oldu gercekden ama o alisik öyle uzun boylu oyunculari hatta bir norvej videosunda moderatör ona öyle bir karikatür-resim hediye ediyordu - uzun boylu oyuncular arasindan siritan bir alanzinho :--)

Burak_52
şampiyonluk gelecek inşallah 2. yarıya iyi başladık 2 zorlu deplamanda maçta 4 puan
çok iyi

Aker

Oynadı son 20 dakika yanılmıyorsam, şık hareketler yaptı iyi ve akıl dolu paslar attı gayet iyidi yani.

NuDGeRR
31.01.2009, 20:13
serdar bali bu takım fb macında kupayı kaldırır dedi ...

Mellih
oynadı.. İyiydi bence. Heyecanlı gördük onu. Ama faydalı işler yapıyor... defanstan top çıkardı, adam kaçırdı.. Gol de atabilirdi.. Alışınca daha iyi olacak;)

B.Yiğit
yattara seni seviyoruz

Bülent AKBULUT61
İyide Alanzinho beklediğimden vasat cıktı,umarım ilk maç heyecanıdır. Adam çok ufak,aynı sonic'e benziyodur bir bakalım arkadaş adm geleli 4 gün oldu ne bekliyordun 20 dakikada 20 dakikada 2 güzel hareket yaptı daha ne yapsın hemen eleştri yapmayalım adam bir oynasın 4 mac 90 dakika o zaman yaparız. benim fikrim yattaradan sonra gelen en iyi oyuncu olacak adamın videolarından seyrettiğim kadarıyla

Erdal DİLEK
31.01.2009, 20:14
Ya hayret kİ ne hayret adamin dahja gİdecek denİlen takim bİle bellİ deĞİl, gs den madrİde katara her yere yoolaniyor, ama bazilarimiz onu coktan yolladi bİle, ama nereye yolluyor onuda merak edİyorum. . .

demirel
???????

Evet haklısın 1 idmanla çıktığı maçta 20 dakikada 2 gol 2 asist yapamadı vasat çıktı.
Ben adamların içinde kaybolduğunu gördüm,minicik,zamanla adapte olur umarım,bi yattara olmasada katkı sağlıcaktır, umarım Ersun Yanal Yattara ile Alanı değiştirerek kullanmaz

oguzhann
egemen üçlüdeyken boğazım patlayacak sandım

_KaaN_
http://www.haber61.net/images/banner/super_lig.jpg
arkadaşlar yattara ya laf yok ama bu taraftarın sevgisini çok harcadı...biz seviyoruz ama inadına çizgiye yatıyor... kendi gitse belki gol atacak ama yavaşlıyor...

NuDGeRR
31.01.2009, 20:15
yattaraya laf yok. yattara her zamn ki yattara. bence varya alanzinhoya nasıl karşılama töreni yapıldıysa, bir şey edilip yattaranın bizden biri olduğunu göstermemiz lazım ona. o anki surat ifadesini ben ilk defa gördüm yattarada.

Alanzinho yattarayı kesmek için alınmış bir topçu değil. saptırmıyalım bazı şeyleri. o yattara senin 5 seneden beri formanı terletiyo. alanzinho geldi de noldu du bakalım daha. önce yattaaranın verdiği emekleri vermesi lazım bize. hemen bu kadar da baştacı yapmaya gerek yok. tamam belki ağzımızdan sövüoruz ama inanın ki çoğumuzun kalbi yattaranın gitmemesinde yana ama belli edemiyo yada söylemek istemiyo.

maç hakkında ise dünyada ne kadar zor gol varsa umut ve gökhan atıyo.ama bi o kadar da ki ne kadar kolay gol varsa atamıyolar.enteresan bir durum.

Aynen katılıyorum... Trabzondaki arkadaslara sesleniyorum lütfen takımı karsılama olayını Alanzinho karsılamasına dönusturmeyin. bugun hepsi dehset bi mucadele örnegi vermiştir... kimseyi kusturmeyelim

Bülent AKBULUT61
31.01.2009, 20:16
Ama Yattara kesın gıttı denebılır :D Mac sonrası kesınlestı benceevet bende gercekten merak ettim nerden anladın yüz ifadesindenmi bence yüz ifadesinde hiç bir şey yoktu yada sağlam bir yerden duyummu aldın

demiradam57

Kardeş fenerbahçe casusu falanmısın

My
''Gücümüz yetmedi!''

Ankaraspor teknik direktörü Aykut Kocaman yedikleri ilk golün ardından telaşlı oynadıklarını bunun da takımının tecrübesizliğinden kaynaklandığını söyledi. 2.yarıda topu yere indirince tehlikeli olduklarını söyleyen Kocaman, güçlerinin Trabzonspor'un savunmasını açmaya yetmediğini belirtti.

Ankaraspor teknik direktörü Aykut Kocaman'ın Ajansspor tarafından derlenen maç sonu açıklamaları şöyle :

"Trabzonspor ligin şampiyon olmuş 4 takımınıdan bir tanesi. Bu sezon da önemli transferler yaparak sezona büyük beklentiler içerisinde girdiler. Açıkçası gücümüz ve tecrübemiz maçı çevirmeye yetmedi. Golden sonra biraz telaşla oynadık ama ne zaman 2. yarıda topu yere indirdik o zaman ataklar yaptık ve rakip kalede tehlikeli olduk. Ama gücümüz Trabzonspor'un savunmasını açmaya yetmedi.

(Burada spikere Aykut Kocaman'a bugün istediğinizi sahada yapamadınız neden? diye sorduydu. Ona istanaden bu cevabı verdiydi) Futbol sadece sizin üzerinizden dönmüyor, futbolun matematiği sadece sizin üzerinizden dönmüyor. Rakip de var. Rakip de bugün güçlü ve ayakları yere basan bir takımdı. Fiziksel olarak çok iyi bir takımdı. Ama şunu söylemek istiyorum. Golden sonra bizim telaşımız bizim tecrübesizliğimizden kaynaklandı. Golü hemen çıkarıp karşılık verme telaşıyla oynamamız Trabzonspor'un ekmeğine yağ sürdü açıkçası. Ama böyle maçlar oynaya oynaya öğrenilir. Bizim takımımız da bunu oynaya oynaya öğrenecek."

Aykut Kocaman, basın toplantısında ise Sivasspor'un bugün berabere kalmasıyla Trabzonspor'a liderle aynı puana sahip olma şansı doğduğunu dile getirerek, şunları kaydetti: ''Öz güvenimizi artırmak için önemli bir maçtı. Bu sıkletteki maçlar rüzgarı arkanıza almanız için önemli. 8. dakikada yenen golden sonra telaşlandık. Bunu azaltmaya çalıştık ama yine de sürdü. Etkili ataklar üretemedik. Hem deneyimimiz hem de gücümüz 8. dakikadaki golden sonra maçı çevirmeye yetmedi. Umarım ilerleyen haftalarda kırılmadan üst sıralarda kalmayı başarırız. Önümüzdeki Denizlispor ve Gaziantepspor maçları bu yönden önemli.''

Kocaman, Meye'nin ceza alanında düştüğü pozisyonla ilgili olarak da ''Benim ilk izlenimim kaleci Sylva'nın Meye'yi önce kaldırdığı sonra topa müdahale ettiği yönündeydi. Ama artık geride kaldı'' ifadelerini kullandı.

Ajansspor

Aykut Hoca'yı tebrik etmek lazım. Hiç ıvırmadan kıvırmadan gerçeği söyledi. "Trabzonspor'a gücümüz yetmedi".

Cagdas Topal
31.01.2009, 20:17

Abicim ne bekliodun ki ilk macında adamdan ? son 15 dk oyuna girmesine ragmen 15 tane gol atması falan mı :cool:

sanatik
31.01.2009, 20:19
''Gücümüz yetmedi!''

Ankaraspor teknik direktörü Aykut Kocaman yedikleri ilk golün ardından telaşlı oynadıklarını bunun da takımının tecrübesizliğinden kaynaklandığını söyledi. 2.yarıda topu yere indirince tehlikeli olduklarını söyleyen Kocaman, güçlerinin Trabzonspor'un savunmasını açmaya yetmediğini belirtti.

Ankaraspor teknik direktörü Aykut Kocaman'ın Ajansspor tarafından derlenen maç sonu açıklamaları şöyle :

"Trabzonspor ligin şampiyon olmuş 4 takımınıdan bir tanesi. Bu sezon da önemli transferler yaparak sezona büyük beklentiler içerisinde girdiler. Açıkçası gücümüz ve tecrübemiz maçı çevirmeye yetmedi. Golden sonra biraz telaşla oynadık ama ne zaman 2. yarıda topu yere indirdik o zaman ataklar yaptık ve rakip kalede tehlikeli olduk. Ama gücümüz Trabzonspor'un savunmasını açmaya yetmedi.

(Burada spikere Aykut Kocaman'a bugün istediğinizi sahada yapamadınız neden? diye sorduydu. Ona istanaden bu cevabı verdiydi) Futbol sadece sizin üzerinizden dönmüyor, futbolun matematiği sadece sizin üzerinizden dönmüyor. Rakip de var. Rakip de bugün güçlü ve ayakları yere basan bir takımdı. Fiziksel olarak çok iyi bir takımdı. Ama şunu söylemek istiyorum. Golden sonra bizim telaşımız bizim tecrübesizliğimizden kaynaklandı. Golü hemen çıkarıp karşılık verme telaşıyla oynamamız Trabzonspor'un ekmeğine yağ sürdü açıkçası. Ama böyle maçlar oynaya oynaya öğrenilir. Bizim takımımız da bunu oynaya oynaya öğrenecek."

Aykut Kocaman, basın toplantısında ise Sivasspor'un bugün berabere kalmasıyla Trabzonspor'a liderle aynı puana sahip olma şansı doğduğunu dile getirerek, şunları kaydetti: ''Öz güvenimizi artırmak için önemli bir maçtı. Bu sıkletteki maçlar rüzgarı arkanıza almanız için önemli. 8. dakikada yenen golden sonra telaşlandık. Bunu azaltmaya çalıştık ama yine de sürdü. Etkili ataklar üretemedik. Hem deneyimimiz hem de gücümüz 8. dakikadaki golden sonra maçı çevirmeye yetmedi. Umarım ilerleyen haftalarda kırılmadan üst sıralarda kalmayı başarırız. Önümüzdeki Denizlispor ve Gaziantepspor maçları bu yönden önemli.''

Kocaman, Meye'nin ceza alanında düştüğü pozisyonla ilgili olarak da ''Benim ilk izlenimim kaleci Sylva'nın Meye'yi önce kaldırdığı sonra topa müdahale ettiği yönündeydi. Ama artık geride kaldı'' ifadelerini kullandı.

Ajansspor

Aykut Hoca'yı tebrik etmek lazım. Hiç ıvırmadan kıvırmadan gerçeği söyledi. "Trabzonspor'a gücümüz yetmedi".

evet bakalim mustafa denizli ne diyecek. En cok onu merak ediyorum yusuf transferinden beri.

Ahmet Faruk
31.01.2009, 20:19
Maçın son dakikalarına 2 farklı önde girmek ne kadar zevkliymiş.

Herkes gülecek birşeyler aradı...Alana çok güldük özellikle.
Sanki dersin bişe... Sempatik mi sempatik, Selçuğa da benziyor biraz. Güldüler mi hepten bizi kırıyolar zaten.

Bülent AKBULUT61
31.01.2009, 20:20
tabi canım adam 20 dakikada en az 1 veya 2 gol atması aynı zamanda 2 asist yapması lazımdı aşağısı kurtarmıyor bizi

mhayri
31.01.2009, 20:21
Ankarasporlu Meye ile kalecimiz arasında geçen pozisyon penaltı diyecekler izleyin hafta sonu programları...

sanatik
31.01.2009, 20:22
o pozisyonda meye yaniltmadan sari kart bile hakediyordu bana göre maci icinde yazmisdim burda.

İskender YILMAZ
Ankarasporlu Meye ile kalecimiz arasında geçen pozisyon penaltı diyecekler izleyin hafta sonu programları...

Bana da öyle geldi..

champions
Zorlu bir deplasmandan alınan 3 puan ve oynanan tatmin edici futboldan daha önemlisi ilk kez bu kadar çok futbolcumuzun umut verici performanslarıydı.
Zaman zaman ancak CL düzeyinde görebileceğimiz düzeyde paslaşmalar yaptık ki bu da her geçen maç daha fazla "takım" olduğumuzu gösteriyor.
İlk yarının sonlarına doğru gerileme dönemine giren defans hattımız 2. yarıyla birlikte sezon açılışındaki gibi mükemmele yakın performans gösteriyor. Üstelik bu defansif başarı sadece defans hattında ki kaliteli oyuncuların değil tüm takımın yaptığı takım savunmamızın bir eseri.İki zorlu deplasmanda da zaman zaman çok iyi baskı kurmamıza rağmen doğru düzgün bir kontra yemedik ki bu da bize geri dönüşlerde ne kadar iyi olduğumuzu gösteriyor.

Tony-Song-Egemen hattından şüphemiz yok ama 2. yarı öncesinde beklerimiz soru işaretiydi.Bu açıdan Cale ve özellikle Serkan'ın performansı sevindirici.Serkan ilk yarının olduğu gibi 2. yarının da en önemli oyuncularından biri olabilir. Bu yükselişiyle tam bir örnek.

Bir diğer önemli gelişme ortasahamızda Fb. maçında Selçuğun geri dönüşünü izlemiştik.Bu maçtada Selçuk-Colman ikili uyumunun artarak devam ettiğini gördük.Bu ikiliye Hüseyinin şaşırtıcı oyunu da eklenince ortasahada sorun yaşamadık.Yattarayı ilk kez bu kadar basit oynarken gördüm.Umarım sürer.

Forvetlerimizin saha içi katkılarında önemli bir gelişme var. Özellikle Umut'un bugün maksimuma ulaştığını gördüm.Sağda solda ilerde geride sahanın heryerinde olumlu işler yaptı.Attığı golden çok daha değerli bir oyun oynadı.

Alanzinho hem içerde hem içerde hem dışarda takıma çok şey katacaktır. Yalnız umarım bütün bu yükselen performanslar ve iyi oyun Göksu ve Faty'yi unutmamıza neden olmaz.Bu 2 oyuncu çok ciddi 2 alternatif olabilir.Olur ama oynaya oynaya olur.Faty'yi ortadaki üçlüden birinin Göksuyu da Yattaranın yerine çok rahat oynatabiliriz.

Öztürk Adem
31.01.2009, 20:23
Kardeş fenerbahçe casusu falanmısın
Abı casus olsam bu kadar taraftar benım bu kadar sayıda mesaj yazmama ızın verır mı :p

_KaaN_
alanzinho bi ara koptu kaleye gidiyordu ama top ayağına dolandı gökhanın golünde nasıl sevindi herkes gördü!!!

Erdinç Dilek
bir hafta önce olduğu gibi yine teşekkürler çocuklar hepinizin alnından tek tek öpüyorum

savas avci
31.01.2009, 20:25
Nerede o eski yattara yazık yaa ne oldu bu adama sanki hiç oynamak istemiyormuş gibi...

Sümeyye Şahin
31.01.2009, 20:26

söylediği her cümleye baştan sona katılıyorum özellikle vurguladığım cümle...alanzinhoyu kazanalım derken yattarayı küstürmeyelim sonuçta 5 yıldır adam iyisiyle kötüsüyle bişeyler yapmaya çalışıyo bir an önce moral bulması lazım ben onu güldüğünde simsiyah yüzünde inci gibi parlayan dişleriyle sevdim birdaha o gülümsemeyi göremeyeceğimin düşüncesi bile boğuyo..yattara atlatıcak bu günleri ona gülmek yakışıyo!...

a f s
31.01.2009, 20:27
İkinci yarı için, sahada bizi yenemeyenler, üzerimize oyunlar oynayacaktır, hazırlıklı olmalı ve cevabımızı sahada vermeliyiz demiştim.

Gerçi başka düşmana ne hacet, bazen bakıyorum bizi bize bıraksalar galip bile gelsek birbirimizi yiyeceğiz. Hasta ve yorgun bir adamın bir anlık yüz ifadesinden yola çıkarak transfer tahlili yapabilen duyarlı(!) taraftarlarımız bile var.

Şu üç puanın ve güzel futbolun keyfini çıkaralım.

İyi ki BMN var. Trabzonspor taraftarının herşeye ve herkese rağmen olayları daha sağlıklı ve doğru değerlendirdiğini gözlemliyorum.

7. şampiyonluğa adım adım yaklaşıyoruz.

socrates
31.01.2009, 20:29
alanzinho bi ara koptu kaleye gidiyordu ama top ayağına dolandı gökhanın golünde nasıl sevindi herkes gördü!!!

maç sonu, ilk maçından dolayı alanzinho' yu serkan ve song başta olmak üzere futbolcularımızın sarılarak tebrik etmeleri, takımdaki huzur ve güçlü arkadaşlık ortamının işaretçisi...
inşaallah bu sene şampiyonluğu sökek söke alıcaz istanbuldan

Ahmet Başkaya
31.01.2009, 20:29
Isaacta baya sevinmis Silva gibi kendinden geciyor
kardeş link atsana

KÖKSAL AYDIN
31.01.2009, 20:30
Galatasaray ikiledi

mhayri
31.01.2009, 20:31
Oyun olarak en mutlu olduğum maçlardan biriydi.
Zaman zaman maç hiç bitmese dedim.
Müthiş bir oyun konsantrasyonu vardı takımda.Neredeyse hiç bir pozisyonda uyumadılar,dalmadılar.
İlginçtir Yattarayı ilk defa defansif oynadığı zamanlarda beğendim,ofansif olarak sorumluluk almadan oynadı.
Bejeke maçını alırsak şampiyon olabiliriz diyeceğim , henüz değil.
ALan kardeş te çok ufakmış be birader,kayboluyor aralarda ama süratli bi uşak,
soldan çok top getirecek sanki...

Muhammed KOÇ
31.01.2009, 20:31
ugh-uNHUG34
izlemeyenler var arkada kalmasın :)

tunganyan
31.01.2009, 20:32
Kardeş zaten penaltı hem de tartışmasız:):) Eğer Sylva topu kucaklamasaydı kesin çalardı hakemde o ara ilk meyeyi biçti hemen topu aldı fazla garip görünmedi..yoksa bariz penaltı hakemin bi hatası oldu ,ama güzel oldu hoş oldu:D:):) hep onlara mı yapılacak bi kerede bize olsun...

Sümeyye Şahin
31.01.2009, 20:32

Her söyledigine katılıyorum :alkış: ;)

Hocamız hastaymıs dedi , kulüp sattık acıklamasını yalanladı daha ne bekliyorsunuz bırakın herseyi ;)

Ayrıca yattara bugün fena da oynamadı yaptgıı ortalar aynı hiç degişme yok valla :D

İkinci yarı için, sahada bizi yenemeyenler, üzerimize oyunlar oynayacaktır, hazırlıklı olmalı ve cevabımızı sahada vermeliyiz demiştim.

Gerçi başka düşmana ne hacet, bazen bakıyorum bizi bize bıraksalar galip bile gelsek birbirimizi yiyeceğiz. Hasta ve yorgun bir adamın bir anlık yüz ifadesinden yola çıkarak transfer tahlili yapabilen duyarlı(!) taraftarlarımız bile var.

Şu üç puanın ve güzel futbolun keyfini çıkaralım.

İyi ki BMN var. Trabzonspor taraftarının herşeye ve herkese rağmen olayları daha sağlıklı ve doğru değerlendirdiğini gözlemliyorum.

7. şampiyonluğa adım adım yaklaşıyoruz.
hislerimin tercümanısınız :alkış:

6Şafak Aydın1
31.01.2009, 20:34
tadindan yenmiyor artik, mac sonlarinda keske 1,2 saat daha sürseydi diye düsünüyordum.

Canİlker
takım gerçekten çok iyiydi bugün. genel görüşler gibi colman cidden fizik gücünü biraz arttırsa kasıp kavurur ortalığı. yattara bildiğimiz yattara. bir pozisyonda adamla bire bir kaldı geçmeye çalışmadı, halbuki en önemli özeliği rahat adam geçmesi ama geçmedi. alanzinho iyi topçu olduğu belli ama 2 tane gereksiz showa yönelik hareket yapmasını pek doğru bulmadım açıkçası.

steelturkTS
arkadaşlar saat 23.45 te TRT1 de stadyum c.tesi var.maçı tekrardan izlemk isteyenler için. ben özellikle maç sonrası için beklicem:D

Mustafa Ayazoğlu
31.01.2009, 20:35
1 Sivasspor 38
2 Trabzonspor 38
3 Galatasaray 36

Ahmet Başkaya
31.01.2009, 20:36
kardeş ben bundan giremiyorum direk link atın yaa

.....
31.01.2009, 20:36
arkadaşlar saat 23.45 te TRT1 de stadyum c.tesi var.maçı tekrardan izlemk isteyenler için. ben özellikle maç sonrası için beklicem:D

Bende izleyeceğim :)

Ali Tunahan Güllü
31.01.2009, 20:37

bende izliyemiyorum başka link varmı?

B.Yiğit
31.01.2009, 20:37
I Love You Yattara.
yattara sen bizim herseyimizsin..
Ankaragücü maçında yattara ya özel ilgi gerekiyor..

yattara bügün aslında iyi oynadı her tehlikeli atağımızda o vardı..

sanatik
31.01.2009, 20:38
arkadaslar sunuda eklemek istiyorum futboldan hep bahsettik taraftar cok iyidi cok eski günleri hatirladim youtubeda hami-sota segircilerini bi dinleyin o günlere döndük gibi müthis tabiiki oynanan futbolun etkisi bunlar ama burda bahsetmeye deger "bize her yer trabzon" cok uygun bu acidan :--)

Muhammed KOÇ
31.01.2009, 20:39
kardeş ben bundan giremiyorum direk link atın yaa
ktunnel den girin youtube a; videoyu aratın adı şu;

Ankarada Kolbasti Ankaraspor 0-2 Trabzonspor

Mustafa Ayazoğlu
31.01.2009, 20:39
I Love You Yattara.
yattara sen bizim herseyimizsin..
Ankaragücü maçında yattara ya özel ilgi gerekiyor..

ilgi felan gösterdikçe daha kötü oluyor

only ts
31.01.2009, 20:40

kardesim 15 dakka yeni takimla ilk deda sahaya cikan biri icin bu yorum acimasizca degilmi.. verdigi 2 artistik pas yetmezmi ?? ne yapsin adam daha sabir denen seyden yoksun olmayin dogdugumdan beri sabrediyorum 4 ay daha sabredecem sabira davet ediyorum sizi....

B.Yiğit
ilgi felan gösterdikçe daha kötü oluyor

bi sıkıntısı var ben cözemedim

socrates
bu maç için benim yıldız tablom;

sylva:------- 9
serkan:------ 8
song:-------- 9
egemen:----- 8
cale:--------- 8
yattara:----- 7
hüseyin:----- 8
selçuk:------ 8
colman:----- 9
umut:------- 8
gökhan:----- 7
alanzinho:--- 6

UZLU
Ankara macini taraftarin taktigiyle kazandik .:)

İstanbul'dan maça giden ve bu pankartı açan başta sevgili "Alper" :) olmak üzere tüm kardeşlerimin ellerine sağlık, :alkış::alkış::alkış:

mustafaction
31.01.2009, 20:41
arkadaşlar yattara satıldımı ya ???

steelturkTS
31.01.2009, 20:42
bende izliyemiyorum başka link varmı?

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/ddb98f5d6a664df5d915fbe237cfd9550b73c4846b97b4217a c4b7cd15390?search_type=&search_query=Ankarada+Kolbasti+Ankaraspor+0-2+Trabzonspor burdan izleyebilirsiniz

B.Yiğit
31.01.2009, 20:42
sylva:------- 8
serkan:------ 8
song:-------- 8
egemen:----- 7,5
cale:--------- 7
yattara:----- 7
hüseyin:----- 6
selçuk:------ 7,5
colman:----- 8,5
umut:------- 6,5
gökhan:----- 7,5
alanzinho:--- 7,5

Emir BAYRAK
31.01.2009, 20:43
Yattara'nın yüzünü az önce izlediğim kolbastı olayında farkettim. alanzinho'ya yapılan tezahuratlara bozulmuş olmalı. fakat hiç bozulmasına gerek yok, bu taraftar başarıya o kadar aç ki oraya kim çıkarsa çıksın bordo mavi giydiği sürece yeri başkadır. yattaranın da yeri tabiki başkadır.

Ankaralılar yattaraya hiç bağırdı mı acaba :) Diğer yandan ufacık bir video ile bu yorumu yaptım, nitekim ankaralılar bağırmış ve yattarada hasta ve yorgun olmuş olabilir.

steelturkTS
ben aslında papy de şans verilmesinden yanayım.takıma önemli katkı yapacağından eminim...

_KaaN_
yattaraya büyük pankart açılmalı onu ne kadar sevdiğimizi daha iyi görsün...yine yetersiz olur ama bizim taraftarımız işini bilir...

Ali Tunahan Güllü
31.01.2009, 20:44
http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/ddb98f5d6a664df5d915fbe237cfd9550b73c4846b97b4217a c4b7cd15390?search_type=&search_query=Ankarada+Kolbasti+Ankaraspor+0-2+Trabzonspor burdan izleyebilirsiniz

sağol yeniden izledimde ne güzzel görüntüler yaa:D

Ali Tunahan Güllü
31.01.2009, 20:45
Yattara'nın yüzünü az önce izlediğim kolbastı olayında farkettim. alanzinho'ya yapılan tezahuratlara bozulmuş olmalı. fakat hiç bozulmasına gerek yok, bu taraftar başarıya o kadar aç ki oraya kim çıkarsa çıksın bordo mavi giydiği sürece yeri başkadır. yattaranın da yeri tabiki başkadır.

Ankaralılar yattaraya hiç bağırdı mı acaba :) Diğer yandan ufacık bir video ile bu yorumu yaptım, nitekim ankaralılar bağırmış ve yattarada hasta ve yorgun olmuş olabilir.

yattara gripmiş o yüzden...

Samet Yildirim
31.01.2009, 20:46

yok öyle birsey

Canİlker
31.01.2009, 20:46
egemen'in üçlü çektirdiği görüntü elinde olan var mı acaba

Ali Tunahan Güllü
31.01.2009, 20:47
egemen'in üçlü çektirdiği görüntü elinde olan var mı acaba

vayyy egemen üçlü mü çektirdi???:D

***NiLLYyY***
31.01.2009, 20:49
link icin tskler:) aradim aradim bulamadim..
mac dan sonra ki sov süper:D

Cagdas Topal
31.01.2009, 20:49
Her galip gelinen maclardan sonra futbolcularımız kolbastı oynuyor valla cok güzel ama bize bu yetmez :D nasıl yetmez diceksiniz şampiyon olunca avni akerde yöneticiler ve teknik kadroyu kolbastı oynarken görmek isteriz :D :D :D

Bence Sadri Başkan ve Ersun Hocanın hazırlıklara baslaması gerekir :D Onu bunu anlamam ben oynayacaklar :D

Remzi
31.01.2009, 20:50
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/64625F61625F6361616A5162676B66676B66657A86847F9D.j pg

BMN den bi arkadaşımız yazmış heralde:)

Uğur GEMİCİOĞLU
31.01.2009, 20:50
Valla ya Egemen in 3lü videosu yokmu kimsede?

vatandas61
31.01.2009, 20:52
benim icin yattara konusu kapandi, ersun hoca söylemis zaten, gribal enfeksionu varmis. ikinci yarida kosmaya zorlaniyordu, bu yüzden oyundan ciktiysa sorun yoktur.
haftaya insllah alanzinho colman ve yattara üclüsnü yan yana görürüz macta.

ultrafanatik61
31.01.2009, 20:52
arkadaslar alanzinhonun topukla attigi pasi arkasindan serkan yapti, sonra birde bizim kaptan huseyin deneyince ne güldüm yaa, kendisi bile güldü o pozisyonuna hehe :)

Canİlker
31.01.2009, 20:54
arkadaslar alanzinhonun topukla attigi pasi arkasindan serkan yapti, sonra birde bizim kaptan huseyin deneyince ne güldüm yaa, kendisi bile güldü o pozisyonuna hehe :)

biara tuvalete gittim o arada yapmış kaptan showunu. kaçırdığıma çok üzüldüm inşallah biryerlerden görüntüsü gelir :D

pharos
31.01.2009, 20:55
Anlasılmayacak bır durum yok kı sız hıc Yattaranın mac sonunda taraftarın yanına gıtmedıgını gordunuz mu :( Ben sahsen gormedım yuz ıfadesı de yeterınce uzgun gozukurdu Insallah yanlıs anlamısımdır ama :)

tamam da,
ilk değişiklikte devamlı yattara çıkartılıyor. Morali bozulmaz mı?
isaac la da aynı şekilde dalga geçildi ve bence çok kaliteli olan bu futbolcu da küstürüldü. isaac bu mudur. son 5 dakikada oyuna sokuluyordu genellikle
futbolcu böyle şeyleri sevmez. dalga mı geçiliyor benimle diye düşünür.
bunlara dikkat etmek şarttır.
iyiki bu defa alanzinho geldi de onunla yer değiştirdi yattara. yoksa şimdiye kadar olduğu gibi tayfunla değişecekti. ki zaten biraz sonra da tayfun oyuna girdi.
birbirinin kopyası değişmeler yaşıyoruz.

alicengiz
31.01.2009, 20:56
trt 2 de 21;00 da haber artı spor var belki verir ..maçımızı..
hepimize takımımızın galibiyeti hayırlı olsun.allah herkesten razı olsun.
radyodan dinlerken bile bmn.net 'i takip ediyorum çok heyecan verici,bazen abartmalar oluyo ama!!! neyse hep böyle birlik ve beraberlik adına sonunda başarılar olacağı bir lig temenni ederim.gözlerinizden öperim.selamlar..

Hüseyin İlkin
31.01.2009, 20:56
Maçın tekrarı 24.00'da LigTv'deymiş .

İkinci yarısını elektrik gittiği için izleyemediydim , bakarım gece .

Bakmak isteyen olursa haber veriyim dedim .

magicyattara
31.01.2009, 20:57

Evet satıldı.
Ama kulüp tarafından değil.

Cagdas Topal
31.01.2009, 20:58
Evet satıldı.
Ama kulüp tarafından değil.

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: bravo :alkış: :alkış: :alkış:

jurietti
31.01.2009, 20:59
cok renklı bır takım halıne gldık shovmenı kosanı kendını parcalayanı abısı dayısı ufaklıkları herseyden var kadromuzda

agahozlu
31.01.2009, 20:59
Fener maçının devamını sergiledik bugün.Gerçi daha dirençli bir takımla karşılaştık desek yeridir.Savunmamız ve orta alan ve tabiki forvet çok koştu canla başla mücadele etti.Bunu devamlı yapıyoruz zaten.Colman'ın yükselen formu var.Topu alıp oyunu çok iyi açıyor.Selçuk iyi oynuyor fakat Selçuk bu değil çok daha fazlasını yapabilir.Gökhan sıradışı bir gol attı.Forvet gol atacak Umut ta attı tebrik ederim.Yattara iyi ortalar kesti fakat Yattara da bu değil ne maçlarını gördük.Fakat Yattara bile rakibin sol kanadıyla mücadele ediyor alan kapatıyor.Kaptan da Colman la beraber performansını arttıranlardan.İlk başta Özer'in pozisyonu Anakara açıdan %100 lük bir pozisyondu gol olmaması bizim için şansdı.Takımı,taraftarı Ersun hocayı tebrik ediyorum.

erol-61
31.01.2009, 21:00
youtubeye girmenin en garanti yolu dosyada

dns ayarlarını değştirin arakadaşalr YOUTUBE yi seyredemen arkadaşlara söylüyorum

lazzz61
31.01.2009, 21:00
nasıll vasttt adamm neler yapacagımm onumuzdekı haftalar der gıbıydııı

ultrafanatik61
31.01.2009, 21:02
denizlide olay cikmis mac oncesi , olay trabzonda olsa istanbul medyasi programlari durdurur ve trabzonu lekelemek icin elinden geleni yapardilar, gs olunca ufacik bir köseye yazarlar anca

ilhan
31.01.2009, 21:02
Şampiyonluğa yürüdüğümüz bu yolda her futbolcunun önemi ayrıdır. Yattara bizim futbolcumuzdur, Alanzinho çok alkışlandı, tezahürat yapıldı diye küsecek bir futbolcu değil. Ağır gribal enfeksiyon geçiyormuş ve iğneyle çıkmış maça. Bence çok kötüde oynamadı, ama samanlıkta iğne arar gibiyiz. Yattara'ya sahip çıkan bir hocası var, Yattara'ya sahip çıkacak taraftar var.

Yattara, Ankaragücü maçında döktürür, Beşiktaş maçında İnönü'de şovunu yapar, maçları kazandırır. Ben inanıyordum, o da biraz inansın yeter.

Bu arada Ankarasporlu futbolcular bir gün önceden çok iyimser konuşuyorlardı. Trabzonspor'u yenecek gücünüz var yani? :) Daha fazla girmeyeceğim konuya.

Takımımla gurur duyuyorum.
Hocamla gurur duyuyorum.
Başkanımla gurur duyuyorum.
Taraftarımızla gurur duydum.

Helal olsun, yolumuz açık olsun.

magicyattara
31.01.2009, 21:03
dns ayarlarını değştirin arakadaşalr YOUTUBE yi seyredemen arkadaşlara söylüyorum

Youtube'a giremeyenler "Tsgialko" (böyle bir şey olması lazım) nickli arkadaşımızın imzasında ki linkten programı indirip bu sorundan kurtulabilirler.

steelturkTS
31.01.2009, 21:05
denizlide olay cikmis mac oncesi , olay trabzonda olsa istanbul medyasi programlari durdurur ve trabzonu lekelemek icin elinden geleni yapardilar, gs olunca ufacik bir köseye yazarlar anca

yiyosa gelsinlerde trabzonda yapsalar ya!!!!ama fair play diyorum mecburen.yazdıklarınada katılıyorum...

magicyattara
31.01.2009, 21:06
Bu Yattara antipatisine anlam veremiyorum.

Gitse de kurtulsak.

Bugün Gökhan'ın direkten dönen topunu adeta ayağına yapıştırdı.Maşallah kimse görmemiş.

Mustafa Calik
31.01.2009, 21:08
biara tuvalete gittim o arada yapmış kaptan showunu. kaçırdığıma çok üzüldüm inşallah biryerlerden görüntüsü gelir :D

üzülme kacirdigin icin :) macin özeti var bu aksam saat 23:45 te TRT1.

onurts61
31.01.2009, 21:09
Song , Egemen , Slyva nerde idiniz son 10 yildir , sizleri bu takima getirenlerden Allah binlerce kez razi olsun , yillardir bize Erdinc i , Caglar Stoper , Tolga Zengin , Jeferson u kaleci diye yutturdular , bugun tum futbolcularimiza binlerce kez tesekkur ama sizin 3 unuze ayrica tesekkur Allah savasma gucunuzu azaltmasin....

Erman Akyüz
31.01.2009, 21:09
kontrollü oynayan bizdik ve kazandıkta. ama forvetlerimizin hala umut vermedigini düşünüyorum. gökhan inanılmaz bi gol attı ama kaleciyle karşı karşıya net bi golü kaçırdı. umut ayagına gelen topu öldürü hava toplarında cok hakim ama yerden oynayamıyo. yattara beni hayal kırıklıgına ugratıyo her hafta keşke gitseydi diyorum. takımın yıldızları Song,Serkan Balcı ve Colman. bu 3 üne helal olsun böyle istikrar bu kadar rahat ve organize futbol gerçekten harikayız tabi kalecimizide unutmamak lazım. Silva bence türkiyenin en iyi kalecisi. kendine güveni tam çok rahat ve top kontrolü harika... yönetim her ne kadar şampiyonluk hedef deil diyosada. bence Şampiyonlugun en büyük adayı biziz.

pharos
31.01.2009, 21:10
nasıll vasttt adamm neler yapacagımm onumuzdekı haftalar der gıbıydııı

alanzinho dan mücadele, top kesme hücuma katılması bence beklenmemeli,
zira boyunun kısalığı problem değil, biraz da cılız.
tahmen ederim yenal bu oyuncuyu oyun kurucu olarak kullanmalı..
yoksa fiziği savaşmaya uygun değil.
hani denilen meşhur 10 numara var ya. o vazifeyi görebilir. zira tekniği yüksek. ve pasları isabetli.

mustafaction
31.01.2009, 21:11
Ya bu muammer saka neler diyor böyle:(

.....
31.01.2009, 21:13
Yattara ilerleyen zamanlarda daha da iyi olacak. Alanzinho-Yattara bu lige fazla gelecek :)

demiradam57

Kardeş bu program truva atı falan olmasın

alicengiz
Song , Egemen , Slyva nerde idiniz son 10 yildir , sizleri bu takima getirenlerden Allah binlerce kez razi olsun , yillardir bize Erdinc i , Caglar Stoper , Tolga Zengin , Jeferson u kaleci diye yutturdular , bugun tum futbolcularimiza binlerce kez tesekkur ama sizin 3 unuze ayrica tesekkur Allah savasma gucunuzu azaltmasin....

haydaaaa ne yaptın.tolga bizim alt yapıdan geldi song'u egemeni silvayı alanlar tolgayı kaleci yaptı,yetişdirdi..yıllardır.bence çok tezat!!!!

demiradam57
31.01.2009, 21:14

Erol-61 kefil olan varmı programı yükleyeceğimde

pharos
31.01.2009, 21:16
Bu takım yattarasız olmaz. Gökhan kendini bulursa eşi bulunmaz. umut gibi futbolcum olsun. bu kadar özverili çalışkan bir futbolcu az bulunuyor.
Yıllardır bu takımın kalecisi yoktur dedik biz dinledik.
kalesinde güven veren bir kalecisi olmayan takımın futbolcularının aklı kalede kalır ve randıman veremezler. her an ne zaman gol yiyecek bu arkadaşımız diye düşünür dururlar.
son zamanlarda hayli form a giren silva daha da form tutacaktır. ki bu günkü maçı kurtaranların başında gelir..
Son 25 yıldır inceledim, doğru dürüst bir kalecisi olmamış Trabzonspor'un.
Başarısız kaleciyle hangi takım şampiyon olmuş ki.
bunu düşünemeyen geçmiş yöneticiler bu konuda sınıfta kalmışlardır.

demiradam57
tamam da,
ilk değişiklikte devamlı yattara çıkartılıyor. Morali bozulmaz mı?
isaac la da aynı şekilde dalga geçildi ve bence çok kaliteli olan bu futbolcu da küstürüldü. isaac bu mudur. son 5 dakikada oyuna sokuluyordu genellikle
futbolcu böyle şeyleri sevmez. dalga mı geçiliyor benimle diye düşünür.
bunlara dikkat etmek şarttır.
iyiki bu defa alanzinho geldi de onunla yer değiştirdi yattara. yoksa şimdiye kadar olduğu gibi tayfunla değişecekti. ki zaten biraz sonra da tayfun oyuna girdi.
birbirinin kopyası değişmeler yaşıyoruz.

Kardeşim onu kesme bunu kesme bir takımda sahada 11 kişi oynuyor.15 kişi oynamıyorya.ben anlamadım bu küstürme meselesini.Paralarını almıyorlarmı.Kendilerini hazır tutsunlar yeter.Sanki Messi ler mübarek.

ilhan
Arkadaşlar,

Sürekli başlık farklı yerlere kayıyor. Bu yüzden bir link vereceğim. Orada bulunan programı kurun ve youtube'ye rahatca ve güvenle giriniz. Daha sonra bu mesajlar silinecektir.

Tıklayın..

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1500326&postcount=134

alicengiz
31.01.2009, 21:19
aha trt 2 maçı bırak spor bile vermedi..!! tayyiple deniz baykal maçı verdi..siyasi yanii..

Ufuk Bayraktar61
31.01.2009, 21:20
ıssaacın hiç bir problemi yok..artık hopteği içtten oynuyor..:D

demiradam57
31.01.2009, 21:21
Arkadaşlar tribünd bir pankart açıldı .... efsane geri döndü yazıyordu.Hangi efsane okuyamadımda.

Ahmet Aksoy
31.01.2009, 21:22
Ya bu muammer saka neler diyor böyle:(
ne diyomuş..

turkish0061
31.01.2009, 21:26
ya fenerin -ts Maratonda hiç konustularmi ? ben hiç gormedimde, merak etim ne dediler

.....
31.01.2009, 21:29
Muammer Saka ne demiş???

hasancolak
31.01.2009, 21:29
alanzınyo bekledıgım gıbı cıkmadı İNŞALLAH YANILIRIM

pharos
31.01.2009, 21:31
Kardeşim onu kesme bunu kesme bir takımda sahada 11 kişi oynuyor.15 kişi oynamıyorya.ben anlamadım bu küstürme meselesini.Paralarını almıyorlarmı.Kendilerini hazır tutsunlar yeter.Sanki Messi ler mübarek.

kolay kesilecek futbolcu var kesilmeyecek var.
sen her hafta yattarayı 5 dakika kala gereksiz yere çıkartırsan,
isaacı ısraren son 5 dakikada oyuna sokarsan.
bunlar pek doğru şeyler değil. bunlar as futbolcular. alt takımdan gelmiş değiller.
11 kişi oynar takım. da biz değişimlerden bahsediyoruz.
3 kişi değişiyor gene takım 11 kişi. 12.ye izin mi var.
Mancester united de, liverpool da, milanda bile sahadan çıkartılan as futbolcuların nasıl bozulduklarını görmüyormusunuz ki, bizdeki asların çıkartılması sanki birbirinin fotokopisi.
teknik direktör bunlara dikkat etmeli.
ben istediğimi yaparım olmaz.
yaparsın da takım için hoş olmaz.
as futbolcularla fazla dalga geçemezsin.
Daha geçenlerde sinirli sinirli sahadan çıkan futbolcusunu alex ferguson
durumu kavradığı için kulubeden çıktı yanına gitti sırtını okşadı.
ne yani bizim teknik direktörler ferguson dan daha mı büyükler ki:
onun bu hassas konuya verdiği ehemmiyeti vermeyecekler.

Mert
31.01.2009, 21:32
konuş Rıdvan konuş... hepiniz öğreneceksiniz az kaldı...

Muhammed KOÇ
31.01.2009, 21:33
ya daha hiç bişey için ölçüt değil.. son dklarda girdi.. maç kopunca şowa kaçırdı oyunu..daha çoğu arkadaşının adını bilmiyordur..a.gücü maçında ilk 11 de çıkarsa o zaman değerlendireceğiz alanzinhoyu..
ben şimdiden değerlendiriyim;
1 gol bir asist :D

fetvaci
31.01.2009, 21:34

hoppalaaa abıcım ne beklıyodunuz kı adam çok kısa sure oynadı gırdıgı gıbı tum ankarasporu çalıma dızecek dıye umıtlendıysek hayal kırıklıgına ugramamız cok normal olumsuz hava yaratmanın bı anlamı yok

.....
31.01.2009, 21:34

20 Dakikada nasıl bekliyordun abi, Hem ilk maçı, Antremandan sonra maça çıktı. Bu maçı baz almak olmaz tabi. Allahın izniyle iyi çıkacak Alanzinho muz :)

zahido
31.01.2009, 21:35

Ne bekliyodun 20 dakika 5 gol mu :D:D

ÜNAL
31.01.2009, 21:35
Gol pozisyonlarını değerlendirmekte zorlanıyoruz.Fakat son dönemlere göre oldukça güzel futbol sergiliyoruz.

Alanzinho'nun alışmasıyla bu takım şampiyon olur.:)

mhayri
31.01.2009, 21:36

Bejeke maçında tüm istanbul medyasının bombası patlayacak, hepsinin yüreğine
işte o zaman düşecek...Kabus olup üstlerine çökeceğiz, ezip basıp işi bitireceğiz...
Konuş Rıdvan konuş...

sakaryalı.61
31.01.2009, 21:36

aynen konuşsun devamlı konuşsun hepsi yakında filede görecekleri şamar gibi goller olacak..ne kadar yüzsüz bunlar.:mad:

zahido
31.01.2009, 21:38

Ridvan Dilmen mi?? Ne diyor o fener yalakasi?

My
31.01.2009, 21:39
Toroğlu: Bugün, bana, aptala mağlum olur derler...
Şansal: Hocam estağfurullah.
Toroğlu: Bu Trabzon bu ligi sonuna kadar götürür hocam...

:D

.....
31.01.2009, 21:41
Toroğlu: Bugün, bana, aptala mağlum olur derler...
Şansal: Hocam estağfurullah.
Toroğlu: Bu Trabzon bu ligi sonuna kadar götürür hocam...

:D

Bana yani aptala :D:D:D yarıldım valla :D

Mert
31.01.2009, 21:43
Ridvan Dilmen mi?? Ne diyor o fener yalakasi?

bjk, gs, fb zirve yarışında sivastan ankaradan alırlar şampiyonluğu ama Trabzonspor'dan alamazlar diyor. çok fb'li olsa da ben severim rıdavan'ı... ama korku dağları sarmış, her halinden belli :)

kemal_efe
31.01.2009, 21:44
yapma kardeş adam kutuplardan geldi tek idman yaptı ayaklarındaki buzlar bile daha çözülmedi yavvv.biraz zaman verelim adama.bu arada topuk hareketleri süperdi.ama kaptan hüseyinin ki daha da süperdi :D

Ali Haydar
31.01.2009, 21:46
Sivas da yenilseydi liderdik ama olsun yine de aynı puandayız...

AYYILDIZ
31.01.2009, 21:46
Colman yazı takımla geçirdiği halde ilk5 maç sahada yoktu adam şimdi döktürüyor Alanzinho bugün yaptığı estetik hareketler beni daha da umutlandırdı.

kemal_efe
31.01.2009, 21:47
bjk, gs, fb zirve yarışında sivastan ankaradan alırlar şampiyonluğu ama Trabzonspor'dan alamazlar diyor. çok fb'li olsa da ben severim rıdavan'ı... ama korku dağları sarmış, her halinden belli :)
korkunun ecele faydası yok maalesef rıdvancıyım,ermancığım oyna ermancığım kolbastı oynaaaa:D

savas avci
31.01.2009, 21:48
Arkadaşlar bu ersun yanal bizi hiçbir yere taşıyamaz, adamın değişikliklerine bak hep aynı, hep aynı. Bu takımın başına kimi getirseydik bu kadar puanı yine toplardı tarihimizin hiç bir döneminde bu kadar olanak başka bir teknik direktöre verilmedi,yapabiliyosa hem gençleri kazanıp hemde yarışı sürdürsün ya,belkide göksuya yeterince şans verseydi alanzinhoya o kadar para vermeyecektik.Ama bu transfere kesinlikle karşı değilim.Trabzonumuzun zirvede olmasının en büyük nedeni yönetimin başarısıdır,Ersun yanalın değil. Saygılar...