PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gönderilmesi gerekenler?

osman__61
24.03.2005, 12:42
bence d'haene ve adem gönderilmeli. hele d'haene bosuna yer isgal ediyor. ya sizce??

DieGo
24.03.2005, 12:51
bence adem degil de volkan gönderilmeli

TSunami
24.03.2005, 12:56
D'hane petkoviç lee hasanüçüncü

Beytullah
24.03.2005, 12:57
bence bu takim d'hane yeri yok ya adam topcu deyil bana göre

acilen oraya bir transfer yapmamiz lazim

TSunami
24.03.2005, 13:19
santos da oynayan deivid iyi galiba geçen tv8 de biraz izledim hemen bi gol atti herif uzunboylu ve iri. koller e benziyo

61trabzonomer
24.03.2005, 13:36
Karel gönderilsin adem kalsada olur.

Barış
24.03.2005, 13:37
belçikali lardan biktik artik gelen gidiyor.D Haene de gitsin.

Bi de Hasan tabii.

Guests
24.03.2005, 13:43
bunlara hoca karar verse, gitmesi gerekenler belli tartismaya gerek yok bence

Salih61
24.03.2005, 13:50
bence d'haene ve adem gönderilmeli. hele d'haene bosuna yer isgal ediyor. ya sizce?? Ben de Ayni Fikirdeyim...Yanliz Adem için ayni seyleri söylüyemiycem...Bence Ortasaha da Alternatif bol olmali...

Saygilarimla...

Çagman
24.03.2005, 13:58
D'haene KesinLikLe GitmeLi!

Zurawski
24.03.2005, 13:58
Ne Ademi ya anlmadim adam 22 yasinda ümit milli.Siz göndermekten bahsediyosunuz bence tam tersi bu oyuncularin sayisi artirilmali Hasanin oldugu takimda Adem hayli hayli olmali.Adam hiç olmazsa sut falan atiyo.Bu arada biz 2-3 senedir alt yapidan adam çikaramadik.En son altyapidan adamlari Trabzonlu olmamasina ragmen Smet Hoca çikarmisti li Trabzonspor gerçegini çok iyi bilenSenol Hocanin alt yapiya daha fazla önem vermesi gerekir diye düsünüyorum.Artik ilk onbir oynatacaksin Ufugu Selimi vs. yani ufuk volkandan lee den çok mu kötü oynar veya Selim Dhaneden daha mi siritir..

ibrahim_yattara
24.03.2005, 15:25
bu d'heane için gol attigi maçtan sonra birde yalan haberlerle zam istememis gibi haberler süsleyip. büyük adam. adam gibi adam. harika futbolcu diyenlere karsi çikip bir maçta göklere çikartmayin adam tehlikeli ve dengesiz hemen göndrrilmeli demistim bazi futbol profesörü arkadaslarda karsi çikmislardi. o karsi çikanlar d heane büyük topçu diyenler nerelerde gören var mi??

Reha
24.03.2005, 15:47
Hasan üçüncü ve D'hayde bu takima yakismiyor...Adem,lee,Tayfun ve Petko ise artik siradan hale geldiler...

selçukabi
24.03.2005, 16:13
bence bizim taraftari uzaya gönderelim yerine yurtdisindan taraftar transfer edelim.

Murat'
24.03.2005, 16:35
bence karel gönderilip ii bir yabanci alinmali bir de gençler bence kiraya verilmeli fatih hüseyin mehmet yilmaz bu takima öyle kazandirilmadi mi??

zahido
24.03.2005, 16:43
adem lee dhane kesinlikle gönderilip yerlerine çok iyi adamlar alinmali

bordoo_61
24.03.2005, 16:48
tayfun kesinlikle gitmeli

Şanlıbayrak
24.03.2005, 17:09
Yabanci hakkimizi daha isabetli kullanmak adina lee ve karel gönderilmeli.Hattayabanci hakkimizi kaleciden yana kullanmamamiz gerektigini düsündügüm için petko'nunda gitmesi gerekir.Yabanci transferlerindede gelecek vadeden maliyetleri uygun genc oyunculari tercih etmeliyiz.

Aniketus
24.03.2005, 17:14
hasan üçüncü, mehmet yilmaz, volkan, adem, d'haene,

BDiler61
24.03.2005, 17:20
bence bizim taraftari uzaya gönderelim yerine yurtdisindan taraftar transfer edelim.

bence bu iyi transfer olur

kelkitli29
24.03.2005, 17:33
1. Dhaene

okadar yerinede tas gibi defans ve bir forvet alalim.

objek
24.03.2005, 18:02
Oyuncu gondermek kolayda once kimlerin gelecegini bilmek lazim sommers veya thijs- adem vaya emre toraman- lee veya maxim simdi gidenlerle gelenler arasinda ne gibi farklar var?... heyacan olsun desinler! icin transfer yapilmaz karel konusu cok uzadi sezon basinda erdinc ve tolganin sakatligi olmasaydi belkide gonderilmisti ilk bes macta tayfunla birlikte geride oynamistilar alinan bir 15 puan var!kareli savunmuyorum teknik kadro bu isleri bizden daha iyi bilir birde unutmamak lazim lig daha bitmedi kupa devam ediyor sakatliklar cezalar olabilirbuoyunculara ihtiyac duyulabilirbu baslik biraz erken degilmi? gelecek oyuncunun mutlaka fatih ve gokdenizinde saygi duyacagi gercek bir golcu olmasi lazimki bu yildiz oyuncularimizda gonul rahatligiyla ona servis yapsinlaryoksa ikinci bir agustin vakasi yasanabilir. saygilarEdited by: objek

trabzonspor1
24.03.2005, 18:19

selçuk abi bu yazini takilmak için yazdiysan çok güzelsmileys/smiley32.gif

ama ciddi ciddi yazdiysan hiç yakismamis sanasmileys/smiley11.gif

yattara11
24.03.2005, 18:48
yazilan isimleri gördükten sonra çok sasirdim... bence bu kadrodan sadece d'hane gitmeli...

ayrica önümüzdeki sezon alt yapidanmümkün oldugu kadar fazla oyuncu alinmali... her mevkiide iki tane alt yapidan gelme oyuncumuz olsa tatli bir rekabet olur bence ve her mevkiiden en az birer tane yeni genç yetenege sahip oluruz...

Mollasalihoğlu
24.03.2005, 18:56

selçuk abi bu yazini takilmak için yazdiysan çok güzelsmileys/smiley32.gif

ama ciddi ciddi yazdiysan hiç yakismamis sanasmileys/smiley11.gif

ben de topic'i görür görmez buna benzer bise yazayim dedim ama okudugumda artik çok geçti. smileys/smiley36.gif

bence olaya hiçbir zaman olumlu yönden bakmayip,bardagin hep bos tarafina bakanlari gönderelim.gerisini de senol hoca belirlesin.

$FIRTINA61$
24.03.2005, 18:57
takimiz azinda cok iyi bir kac tane de takiviye süper olur zuravski gibi sade dhane gitsin petkoda biraz daha calismaza oda basak yok

marasli laz
24.03.2005, 19:14
<objek> <fatih ve gökdenizinde saygi duyacagi biri...> bu ne demek ben anlamadim fatih ve gökdeniz gelecek oyuncuya mecburen saygi duymak zorundalar eger saygi duymazlarsa kendilerigitsinler çünkü gelecek oyuncuyuSENOL GÜNES begenecek ve YÖNETIMDE alacakeger onlarin saygi duyup,begeniptransfer ettigi oyuncuya fatih ve gökdeniz saygi duymayacaklarsa simdiden gitsinler çünkü gelecek oyuncuya saygi duymamak demek SENOL HOCAYAve YÖNETIME saygi duymamak demektir

#10 Fietra
24.03.2005, 19:19
Aslinda simdi burayi okuyan bir futbolcu için bu zarar ver ve gazetelerde traftar D'heaneyi istemiyor diye bi haber yaparsa yine futbolcuyu etkiler ancak ben yine de görüsümü söyliyeyim.

D'Heane

Petkovic(Yerine daha iyi yabanci bir kaleci bulunursa)

Lee

BelkiVolkan

Genç olan Adem ve Hasan gitmemeli belki Hasan Sebat'a kiralanabilir

ozgur
24.03.2005, 19:39
Bencede bu ne dedigini hic bir bilimsel temele dayandirmayip, gunune kore konusan,futbol bilgisi cok sig olan taraftar kitlesi gonderilip yerine disaridan transfer yapilmali. Sanki sezon bittide konusuyorsunuz su gitsin, bu gitsin diye. Eminim su gitsin dediginiz adamlardan biri fb macini kurtarsa hemen 360 derece donus yaparsiniz. Cunku futbolu temel teknigiyle , bilimsel olarak degil Tv yorumculari gibi degerlendiriyorsunuz. Yaziklar olsu ne diyeyim.

pacos_bill
24.03.2005, 19:51

smileys/smiley32.gif

Harun
24.03.2005, 20:12
Kesinlikle gönderilmesi gerekenler:

Dhane,Hasan Üçüncü,Ibrahim Ege,Mehmet Yilmaz,Adem Koçak

Altyapidam mutlaka oyuncu çikarmamiz gerek bizi anca altyapi kurtarir.

yattara11
24.03.2005, 20:20
Kesinlikle gönderilmesi gerekenler:

Dhane,Hasan Üçüncü,Ibrahim Ege,Mehmet Yilmaz,Adem Koçak

Altyapidam mutlaka oyuncu çikarmamiz gerek bizi anca altyapi kurtarir.

bu kadar çok adami takimdangönderdigimiz müddetçe kesinlikle görmeyi arzu ettigimiz 'genis kadrolu Trabzonspor'a' kavusamayiz... seneye gönderilenler kadar yeni adam alinir(eger alinabilirse) onlarin da belkibir kismi takimda tutunabilir ve bu her sene böyle sürüp gider...

Harun
24.03.2005, 20:49
Yukarida saydigim futbolcular ne zaman gerekli olduki sahaya çiktilar.Tamamen 18 kisilik kadro dolsun diye yedekte bekliyorlar.Sahada gerekli isleri yapmadiktan sonra degil 18 ,38 futbolcumuz olsa ne olur.

cyzio61
24.03.2005, 20:59
AGA DHAENE IYI FUTBOLCU DEFANSTA UYUM YOK TOLGA DEFANSI KARISTIRIYOR..................DHAENE CALISIYOR,UGRASIYOR.LÜTFEN BIRAZ GERCEKCI OLALIM

objek
24.03.2005, 21:01
<objek> <fatih ve gökdenizinde saygi duyacagi biri...> bu ne demek ben anlamadim fatih ve gökdeniz gelecek oyuncuya mecburen saygi duymak zorundalar eger saygi duymazlarsa kendilerigitsinler çünkü gelecek oyuncuyuSENOL GÜNES begenecek ve YÖNETIMDE alacakeger onlarin saygi duyup,begeniptransfer ettigi oyuncuya fatih ve gökdeniz saygi duymayacaklarsa simdiden gitsinler çünkü gelecek oyuncuya saygi duymamak demek SENOL HOCAYAve YÖNETIME saygi duymamak demektir

Saygi duyma derken kotu anlamda degil guvenme kabullenme anlaminda demek istiyorum yani gelecek yeni golcu en asagi fatih gokdeniz ayarinda vaya daha iyisi olmali.

cyzio61
24.03.2005, 21:03
BIZIM TARAFTAR FUTBOLCUDAN ANLAMIYOR............ONU GÖNDER, BUNU GÖNDER........SIMDIYE KADAR HEP GÖNDERDIKLERIMIZIN ACISINI CEKIYORUZ........ACABA FUTBOLCU ALABILECEKMIYIZ GÖNDERDIGIMIZ ZAMAN

cyzio61
24.03.2005, 21:05
TAKIMDA GÖNDERILMESI GEREKEN SADECE HASAN.......SÜRMENELI HASAN............

Ozan
24.03.2005, 21:10
d'haaene böyle devam ederse kesinlikle gitmeli.bu aralar kötü bir performansi var

61viya
24.03.2005, 21:25
açan arkadas üstüne alinmasin ama,topic açmaya amma merakli insanlarmisiz bakiyorum da..(yapici olmayanlari,yipratma amaçli olanlari kastediyorum tabi)..abicim daha sezonumuz bitmedi..nedir bu liste ya..bunu okuyan futbolcularimiz var bizim,haberiniz vardir umarim..azicik empati yeteneginizi kullanirsaniz anlayacaksiniz demek istedigimi..bi yenilgi ya ardi ötesi..takimi sevme nedenlerimiz ve içimizdeki enerjiyi düsündügümüz zaman çok rahat asilabilecek bi olay bu...lütfen arkadaslarim...LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!!!

epulim
24.03.2005, 21:47
ben kalmasi gerekenlerden bazilarini yazayim bari. Hasan ÜÇÜNCÜ.. nedeni mi oyunda kaldigi süre içerisinde olumlu yanlari olumsuzlarindan çok..

Iyi bir yabanci için D'haene gönderilebilir.

Hatta petkoviç Bile. yerli kaleci ile de çalisabiliriz. önceden oldugu gibi.Kontenjani daha iyi bir yerde kullanabiliriz..

Ibrahim Ege gitmeli. Çok müsamaha gösterildi ama bir sonuç çikmadi eski formunu yakalamasi zor..

Tabi bunlar televizyondan izlediklerimiz. En iyi karari Tabi ki hoca verir. Ben sahsen yerine iyi oyuncu alinacaksa gitmelerini isterim. Tabii Bide öze dönüs olacaksa alt yapidan futbolcularin takima adapte edilmesi sart. Futbolcunun pismesi için oynamasi gerek. Bunun için biraz cesaretli olmak lazim. Hagi yapiyor Senol Hoca da yapsin. Kazanacaklarimiz kaybedeceklerimizden önemli..

Crazy_OfLu61_
24.03.2005, 22:05
Bence gitmesi gerekenlerin en basinda gökdeniz geliyo. Çok bile kaldi...

Onur
24.03.2005, 22:06
3f53465356

boss
24.03.2005, 22:13
d hane ,hasan,ibrahim ege,petko, ve kaleye becerebilinrse kesinlikle galatasaray kalecesi aykut alinmasi lazim

Mollasalihoğlu
24.03.2005, 22:17
Bence gitmesi gerekenlerin en basinda gökdeniz geliyo. Çok bile kaldi...

bazi seyleri israrla anlamiyosunuz degil mi? smileys/smiley5.gif

gönderelim yine gökdenizleri fatihleri baslayalim tekrar seyit cemli tanselli dönemlere.

Berat
24.03.2005, 22:46
ya admin arkadaslar,,siz daha iyi bilirsiniz ama bu basligi kapatilasi gerekmez mi?? Daha ligin bitmesine 8 hafta var ve bu futbolcular oynayacak kalan maçlarda da.. Onlardan burayi takip eden varsa moralman yikima ugramazlar mi gitmesi gerekenler listesinde kendi isimlerini görürlerse?? herseyin bir zamani var.. Bu topicin zamani lig bitimidir...

zinos_zon
24.03.2005, 23:32
hasan üçüncü elestirilerine katilmiyorum;

hasan, efsane takimimizin hamali bekir den daha mi az yeteneklidir ki bunca elestirilir.

yüregi elinde terinin son damlasina kadar savasan bir trabzon evladina haksizlik ediliyor. üstelik, antrenmanlarda sikça gördügüm ama maçlara tasiyamadigi bir yetenek sahibi oldugunu da belirtmeliyim. lütfen biraz insaf..

d'hane ye ise; efendiligi ve hizmetleri için tesekkür etme vakti geldi de geçiyor zannimca. ama yine de, bu takimin bir hocasi var ve bu isi hepimizden daha iyi bildigi kuskusuz.

ok??

no NAME
24.03.2005, 23:51
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc><A name=125666></A>ozgur
Normal Üye
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/2_star_rating.gif

bmn | Amerika (TS Üye No: 11345)

Katilma Tarihi: 19-Eylül-2004
Yer: United States
Baglanti Durumu: Offline
Gönderilenler: 216 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 24-Mart-2005 Saat 19:39 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=125666&amp;TPN=3) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

Bencede bu ne dedigini hic bir bilimsel temele dayandirmayip, gunune kore konusan,futbol bilgisi cok sig olan taraftar kitlesi gonderilip yerine disaridan transfer yapilmali. Sanki sezon bittide konusuyorsunuz su gitsin, bu gitsin diye. Eminim su gitsin dediginiz adamlardan biri fb macini kurtarsa hemen 360 derece donus yaparsiniz. Cunku futbolu temel teknigiyle , bilimsel olarak degil Tv yorumculari gibi degerlendiriyorsunuz. Yaziklar olsu ne diyeyim.

************************************************** *

AYAKTA ALKISLIYORUM</TD></TR></T></TABLE>

no NAME
24.03.2005, 23:55
360 DERECE YERINE 180 DERECE OLMASI FARKIYLAsmileys/smiley2.gif.

360 DERECE .YINE AYNI YERE GETIRDIN MILLERI HOCAM

augustus
25.03.2005, 00:06
Bu kafayla daha çok sampiyonluk bekleriz biz..daha lig bitmemis , kupa bitmemis biz simdiden asip kesmeye basladik kadroyu.hani Gökdeniz e tepki gösterenlere çok kiziyorduk, simdi ne farkimiz kaldi o insanlardan.en ufak basarisizlikta böyle sirt çevirip havlu atacaksak ne faydamiz olacak bu takima.o basarisiz , istemiyoruz dedigimiz futbolcular bir iki maç basari gösterdimi göklere çikarmasinida biliyoruz.

hiç kimse futbolcularimiza musallat oluyorlar, takimimizi karistiriyorlar diye istanbul basinina ve kulüplerine laf söylemesin.biz onlardan daha çok çanak tutuyoruz bu duruma.bir takimin taraftarlari ancak bu kadar sogutabilir futbolcularini kulübünden.

topicin çok gereksiz ve zamansiz oldugunu söylemek istiyorum ama pek çok arkadasinda bu tarz düsüncelere sahip oldugunu görünce pek fazla söyleyecek birsey bulamiyorum.taraftar olarak ne vermisiz ne istiyoruz? bunu iyice düsünmeniz lazim.

My
25.03.2005, 04:17
Allah'tan Fatih'le Hüseyin'ide gönderelim dememisler. Bunada sükür.

no NAME
25.03.2005, 04:34
GÖGE OYUNU, saydigin iki ismide daha önce satmistik.birini antalyadan digerini antepten geri getirmistik_ki bunlari sende hatirliyorsundur. Hüseyin'i daragacina birçok defa çikarip indirdi bazi insanlar. hem alkislanan hemde yuhalanan nadir (!!) futbolculardandir kendisi.

no NAME
25.03.2005, 04:36
ismi " GÖLGE OYUNU" olarak düzeltirim. harf eksikliginden dolayi özür dilerim.

EmrahYalçınalp
25.03.2005, 09:05
Trabzonspor formasi giyen her oyuncu mukavelesi sürdügü sürece basimizin üzerinde yere sahiptir. Trabzonspor, ilkeleri ugruna gerekli görürse bazi oyuncularla yollarini ayirabilir, ancak bunun için gerekli organlari vardir...

Burasi bir forum, ve herkes düsüncesini ortaya koymakta özgür. Ancak internetin herkese açik bir ortam oldugu unutulmamalive bu yazilari okuyup ciddiye alan birçok kisi, ve bunlarin içerisinde de adi geçen topçularin da olabilecegi gerçegi gözardi edilmemelidir.Biz taraftariz, isimiz desteklemek. Fazlasini yapmak isteyenler kulübe üye olsunlar, hisselerinden alsinlar (ya da babalarinin yakasina yapisip aldirsinlar), ilerde yönetime girsinler, gerekeni yapsinlar. Kimse kimseyi sevmek zorunda degil, ama buradaki herkes Trabzonspor'u sevmek zorunda. Lig devam ediyorken "su adam gitsin" demeyi Trabzonspor sevgisiyle bagdastiramiyorum...

Seyhmus'un, Kemal Serdar'in, Lemi'nin, Ogün'ün, Fatih Tekke'nin, Hüseyin'in, Trabzonspor'un -bence- gelmis geçmis en büyük topçusunun, Hami abinin yuhalandigi çok maç hatirliyorum ben. Bu adamlarin tek kabahatleri siyahi olmamalari olsa gerek... Bu kafayi degistirmek lazim. Sevmek bazen susmayi gerektirir. O yüzden hakli oldugunuzu düsünüyorsaniz bile bu konuda susun lütfen, Trabzonsporluluk adina... En azindan bu herkese açik olan platformda. Edited by: perhaps

Photoshop
25.03.2005, 09:34
böyle bir forumun daha önümüzde 9 u ligde en az 1
tanesi de türkiye kupasinda oynanacak 10 mac
öncesinde acilmasini büyük bir sacmalik olarak
görüyorum ve bu forumun bir an önce kapatilmasini
diliyorum. daha mantikli forumlarda yazmaya
calismak dilegiyle...

melrok
25.03.2005, 09:53
bencede oldukça gereksiz bir topik olmus.

yedegin bile kaliteli olmasi gerekirken hangi akla hizmetle mehmet yilmaz sayilmis. onun ayarinda defansi bozan asist yapan hava toplarina hakim genç bir yetenek piyasada varda haberimizmi yok.

adem daha önce belirtildigi gibi ümit milli ve daha çok genç ne çabuk unutuk fatihi genç yasta gönderdikten sonra nasil hayiflandigimizi. bu çocuk eger çalisirsa her geçen gün her geçen sezon daha iyi olacaktir.

hasan teknigi zayif olsada can siparane bu forma için oynamakta ve kesicilik görevini bence basarili biçimde uygulamaktadir. bu formaya asik genç bir topçuyu niye burda rencide ediyoruz?

volkan ve diger yazilan isimler geçen sezon volkani ayakta alkislarken ne oldu simdi?

tabiki birileri gönderilecek ve yeni transferler yapilacak ama bu topigin açilma vakti yersiz ve hatali olmus diye düsünüyorum.

eger bir futbolcu yolanacaksada öncelikle daha kaliteli bir topçuyla anlasilip ondan sonra gönderilmesi gerektigini düsünüyorum.

Ömer SEVİNÇ
25.03.2005, 12:12
Konuyu kapatin. Çok saçma bir konu. Takimin moraline negatif etki yapar.

İlyas Özdemir
25.03.2005, 14:19
sanirim dhanne isminde herkes hepfikir

ibrahim ege ve daha iyisi alinabilecekse kaleci pwtkovic de gitmeli

metehan
25.03.2005, 14:46
Bence bu tartismanin zamani degil. Bu sezon sonu yapilabilir. Su an onu bunu göndermenin manasi yok.

Tekke
25.03.2005, 15:15

En dogru cevapsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

İleli
25.03.2005, 16:16
D'haeneyi yollasinlar buraya

Harun
25.03.2005, 16:49
Bu topiçe tepki gösteren ve yazilanlari yikici bulan zihniyete diyecek bir sey bulamiyorum.Bu topiç sezonun basinda açilmis olsa ve yazilanlar ayni olsa dediklerinizde haklisiniz.Topiçin adinda belli oldugu gibi takimimizda görmek sitemedigmiz kisilerden bahsediyoruz.Bu ne bir maçlik nede skorboardlik bir tepkidir.Yazilan isimlere dikkat ederseniz genellikle ayni kisiler.Anlatmak istedigim konu ,adi geçen sahislar 2 sezondur bizi kurtaramamis iki senedir bekleneni verememiste kalan 9 maçtami sahlanip cosacaklar .Ben kendi adima konusuyorum .bu takim 20 küsürü askin süredir sampiyon olamiyor,büyük umutlarla çiktigimiz çogu maçi kaybediyor ,eger amacim yikici olmak olsaydi bunu daha farkli ve daha ciddi sekilde yapardim.Ama siz herseyin destek oldugunu ,taraftarin takimini elestirmeye hakki olmadigini savunuyorsaniz orasi bilemem.

yattara11
25.03.2005, 17:10
abi yikicilikla alakasi yok bunun ama sen de mehmet yilmaz,ibrahim ege,adem koçak gitmeli demissin... bunun da mantikla pek alakasi yok... ibrahim ege ve adem koçak yedek oynuyorlarsa bu kesinlikle onlarin suçu degil... ikisi de oldukça kaliteli oyuncular tek yapmalari gereken kendilerini çok daha fazla gelistirmek... ki i.ege sezon basindaki olayi yasamasaydi eksik olan teknik özelliklerinide çok daha iyi bir sekile sokmusolarak takima dahil olacakti... m.yilmaz konusunda ise konusmaya bile gerek yok... kesinlikle 18'i doldurmak için kadroda tutulan bir oyuncu degil...

zafercalikoglu
25.03.2005, 19:29
dhane,2.lige ,mehmet yilmazin yerine 2 tane kaliteli forvet gökdeniz den forvet olmaz,yattara hermacta iyidegil,simizek gibi 2adam bize yeter,

bunlarida trabzon lisesinden alsak daha iyi olur

ozgur
25.03.2005, 19:36
Kardesim, kimse kimseye elestiri olmasin demiyor. Ama lig bitmeden 9 hafta once yapacaginiz elestiri bize ne kazandiracak. Gonderilsin dediginiz adamlar birden ust duzey formami girecek? Ikincisi su gitsin, bu gitsin deyip konusmak kolayda, yerlerine adam bulmak o kadar kolay degil. Bu yersiz zamansiz elestiriler sadece takimin ve taraftarin moralini biraz daha bozuyor. Biz bunu hep soyluyorduk diyordunuzda, ilk sekiz macta 22 puan toplandiginda, niye hic kimse mehmeti, ademi, kareli kovalim diye yazmiyordu. Biraz sabirli olunda sezon sonunu bekleyin. Neyse size ne yazsak fayda etmeyecek yine istanbul medyasi bir salvo yapti, sizde pesinde gidiyorsunuz. Biraz Senol hocadan ders alin, ne diyor adam"Bizden Civi Bile Sokemezler". Evet su anki durus bu olmaliki sahada oynyan oyuncu taraftariyla, arkadaslariyla butunlesebilsin. Yine buradan bu topigi acan arkadasi esefle kiniyorum sadece yazdigi 1 cumle ve ortaligi karistirmis gitmis. Yaziklar olsun

perfectstorm
25.03.2005, 22:18
d'hane,hasan üçüncü (sinif)topçu ve m. yilmaz

perfectstorm
25.03.2005, 22:21
Allah'tan Fatih'le Hüseyin'ide gönderelim dememisler. Bunada sükür.

hüseyinde gidebilir,adam kovalamiyor,penalti yaptiriyor.agir yani ilk pozisyonda topa hamle yapti yapti sonra oyunda yok.

fatih'in alternatifi olmadigini söylemeye gerek yok.bu konuda herkez hemfikir.

Özkan Erdem
25.03.2005, 23:08
d'haene, hasan üçüncü, petkovic (yan top sifir, oyun kuramiyor, degajlari itinayla taca atiyor)

Tansu Onur Erdoğan
25.03.2005, 23:26
valla hüseyini göndermek cinayet olur onun yerine alinacak adamin isminide yazin cok merak ettim

mehmet yilmaz,petko kalmali

gitmesi gereken:d'heane,tayfun

perfectstorm
25.03.2005, 23:48
illede gitsin diyen yok kadroda zaman zaman yer alir ama banko oyniyacak isim degil.

ayman fena olmaz. o bölgede çok kosan rakibe basan oyuncu lazim guinti tarzinda.

perfectstorm
25.03.2005, 23:50
mehmet yilmazda kredisini tüketti artik sebata verelim 2. ligde basarili olacagina inaniyorum.

HAMBUGO
25.03.2005, 23:55
GÖNDERILMESI GEREKENELER diye bir baslik yerine

TRABZONSPORA YAKISMAYANLAR diye bir baslik acilsa cok iyi olur sanirim.

Ki bu basligin altina yazi yazanlara ve bu topici kapatalim gibi bir öneriyide cok ama cok sacma buluyorum.Burasi fórum isteyen istedigini cikarir buradaki yorumlardan o kisisnin kendi beyin gücüne bagli.

Ben futbolcularin kendi forumlarindada yazdigim gibi TS ye yakismayanlarin basinda yurtdisina hem döviz kacirdigimiz hemde alt yapidan gelecek bir selim veya tayfunun önünü kesen KAREL.

Ve ikinci olarak da gereksiz bir yabanci tasarrufu noktasina gelen simdiye kadar olan katkilari icin tesekkür ettigimiz PETKOVIC.

Bunlarin disindaki oyuncular daha iyileri gelmedikce GÖNDERILMEMEMLI.

Mollasalihoğlu
25.03.2005, 23:59
illede gitsin diyen yok kadroda zaman zaman yer alir ama banko oyniyacak isim degil.

ayman fena olmaz. o bölgede çok kosan rakibe basan oyuncu lazim guinti tarzinda.

mehmet yilmazda kredisini tüketti artik sebata verelim 2. ligde basarili olacagina inaniyorum.

tamam ben milano'ya gideyim guinti ile shevchenko'yu alip geleyim.dagitiyolar ya zaten...

perfectstorm
26.03.2005, 00:14

tamam ben milano'ya gideyim guinti ile shevchenko'yu alip geleyim.dagitiyolar ya zaten...

besiktasin aldigi (tarzda)bir topçunun trabzonspora alinmasini olagandisi bir olay gibi görüyorsun heralde, yönetim böyle taransferler yaparmi dersen bir yandan hak veriyorum. o yüzden akbasoglu gibi is bitirici,parali is adamlari lazim.

MaHMuT_61
26.03.2005, 01:02
Trabzonsporuma layik olmayan ve onun öneminden haberdar olmayan ne kadar oyuncu varsa hepsi gitsin ki zaten Senol hocam Trabzonspor'da oynadiginin önemini kavrayamayan adamlarla yola devam edemez..

Acizhane bir iki isim yazacagim gider yada gitmez.Yikici degil gelecek yarinlar için sakincali.

1-Karel D'haane:çok hirsli ve iyi niyetli bir futbolcu olmasina ragmen bence Trabzonsporda yabanci kontejyanini isgal etmesi mantikli degil.

2-Petkovic:Daha iyisini ayni paraya bulmak zor ama kader maçlarimizda yaptigi hatalar ne yazik ki onunda tam anlamiyla yeterli olmadigini gösteriyor.(Daha iyi bulunmadigi sürece Kalmasinda tabiki fayda var)

3-Ibrahim Ege:evet sasila bilir iyi kumas çok mücadele,yalniz bir kere takimdan sogudu gönderilmesi kendisi içinde trabzonspor içinde hayirli olur.Büyük kayip ama kadar..

Herkese bol Trabzonsporlu günler

KURTAN61
26.03.2005, 01:12
lee bi kere fazlalik ve kirmayi ülesine göndermek lazim

Berat
26.03.2005, 01:20

besiktasin aldigi (tarzda)bir topçunun trabzonspora alinmasini olagandisi bir olay gibi görüyorsun heralde, yönetim böyle taransferler yaparmi dersen bir yandan hak veriyorum. o yüzden akbasoglu gibi is bitirici,parali is adamlari lazim.

Perfectstrom kusura bakma ama bu ifadeyi kullanacagim; konustukça batiyorsun be kardesim... (benim görüsüm)
<UL>
<LI>Hüseyin'i gönderelim diyorsun </LI>
<LI>Mehmet yilmaz'in 2. lig ayarinda bir futbolcu oldugunu iddia ediyorsun</LI>
<LI>Istanbul'da çevre kazanmak için, sosyal statüsüü arttirmak için Febe'nin bir kademesinde baskan yardimciligi yapmis birisinin su anda TS yöneticisi olmasindan hiç rahatsizlik duymuyosun, rahatsizlik duymadigin gibi bu tip insanlarin TS yönetiminde sayica fazlalasmasini istiyorsun.. PES!... </LI>[/list]

Tamam parali yönetici lazim ama "nasil adam olursa olsun,yeter ki parali olsun" mantigindan ne zaman vazgeçeceksiniz çok merak ediyorum...

Berat
26.03.2005, 01:23
Kardesim, kimse kimseye elestiri olmasin demiyor. Ama lig bitmeden 9 hafta once yapacaginiz elestiri bize ne kazandiracak. Gonderilsin dediginiz adamlar birden ust duzey formami girecek? Ikincisi su gitsin, bu gitsin deyip konusmak kolayda, yerlerine adam bulmak o kadar kolay degil. Bu yersiz zamansiz elestiriler sadece takimin ve taraftarin moralini biraz daha bozuyor. Biz bunu hep soyluyorduk diyordunuzda, ilk sekiz macta 22 puan toplandiginda, niye hic kimse mehmeti, ademi, kareli kovalim diye yazmiyordu. Biraz sabirli olunda sezon sonunu bekleyin. Neyse size ne yazsak fayda etmeyecek yine istanbul medyasi bir salvo yapti, sizde pesinde gidiyorsunuz. Biraz Senol hocadan ders alin, ne diyor adam"Bizden Civi Bile Sokemezler". Evet su anki durus bu olmaliki sahada oynyan oyuncu taraftariyla, arkadaslariyla butunlesebilsin. Yine buradan bu topigi acan arkadasi esefle kiniyorum sadece yazdigi 1 cumle ve ortaligi karistirmis gitmis. Yaziklar olsun

Helal Özgür Abi,kelimesi kelimesine katiliyorum..

Futbolcu kötü oynarsa elestirme hakkimiz var tabi ama biz ölçüyü kaçiriyoruz,direkt "sene sonunda gönderelim" noktasina getiriyoruz..Ligin 25. haftasinda bu topicin kime ne faydasi olacak allah askina??? Eger amaç futbolculari elestirmekse, elestirilerinizi düzeyli bir sekilde, "futbolcular" topicinde yapin...

KeLLoO
26.03.2005, 04:29
Ben gideyim.

Guests
26.03.2005, 08:58
su basligi hala bir yönetici kapatmadiya ona yanarim. takimda gidicekler gitmesi gerekenler belli daha neyi tartisiyoruz. bir yönetici çiksada su gereksiz basligi kapatsa artik.

yattara11
26.03.2005, 09:08
su basligi hala bir yönetici kapatmadiya ona yanarim. takimda gidicekler gitmesi gerekenler belli daha neyi tartisiyoruz. bir yönetici çiksada su gereksiz basligi kapatsa artik.

yahu çekirdek kadromuzu yok ettiler smileys/smiley36.gif

andrei07
26.03.2005, 10:26
ARKADASLAR INANIN ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKIYORUM .TRABZONLU OLMAYAN AMA TRABZONSPORLU OLAN BEN VE BENIM GIBI INSANLAR TRABZONLU ARKADASLARI ANLAMAKTA INANIN ÇOK GÜÇLÜK ÇEKIYORLAR.. LIGIN BITMESINE 9 HAFTA VAR VE SIZ NEKADAR INANMASANIZDA SAMPIYONLUK YADA SL SANSIMIZ SÜRÜYOR. GIDECEK YADA KALACAK OYUNCULARI BELIRLEMEK TEKNIK HEYET VE YÖNETIMIN ISIDIR BIZE DÜSEN HER KOSULDA DESTEK VERMEK OLMALIDIR.ASK KARSILIKSIZ BEKLENTISIZ SEVMEK DEGILMIDIR??

TRABZONSPOR FORMASINI GIYEN HER OYUNCU ALKISLANMASI GEREKEN BIR KISIDIR VE GIDERKEN BILE IYI AYRILMASI GEREKIR. LÜTFEN SIZLERDEN RICAM KADROMUZU SEVMENIZ EN AZINDAN LIG BITENE KADAR DESTEGINIZI SÜRDÜRMENIZDIR.. AYRICA BU TOPIGIN KONUSU SADECE ARAKADAS ARASINDA KONUSULABILECEK BIR KONUDUR. ISTANBULLU EZIKLER BU BASLIGI VE ALTINDA YAZILANLARI OKUSA EMINIM BIZE AGIZLARINI BIRAKIP BASKA YERLERI ILE GÜLERLER!! BIR BASKA BAHSETMEK ISTEDIGIMDE GIDECEK OLANLARI BELIRLEYECEGIMIZE KENDIMIZE BAKALIM VE AVNI AKERDE NEDEN BU KADAR PUAN KAYBIMIZ OLDUGUNU DÜSÜNELIM. SELÇUK ABININ TEKLIFINI OLDUKÇA MANTIKLI BULUYORUM!!!!

Analyzer
26.03.2005, 12:52
Gitmesi gerekenler: Ligin bitmesine 9 hafta kala, o gitsin bu gitsin diye liste yapip bunu ciddi ciddi foruma yazan taraftarlar. Bi siz gidin de kurtulalim.

izmirdenayhan
26.03.2005, 13:19
1-lee eul young

2- karel d'heane

3-m.yilmaz

61viya
26.03.2005, 13:25
Gitmesi gerekenler: Ligin bitmesine 9 hafta kala, o gitsin bu gitsin diye liste yapip bunu ciddi ciddi foruma yazan taraftarlar. Bi siz gidin de kurtulalim.

tesekkürler.....

allahim sabir ver sen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Berat
26.03.2005, 14:00
Ya Adminler!.... bu basligin neden hala kapatilmadigini, açik tutulmasinin mantigini, bu basligi ve bu konuyu tartismanin bize getirecegi faydalari açiklayabilir misiniz????

Ömer SEVİNÇ
26.03.2005, 14:24
Neden konunun kapatilmadigini anlamiyorum.

Ferşat Balcı
26.03.2005, 14:39
bu topic te hüseyin cimsir, lee young, adem koçak,ibrahim ege gibi futbolcularin gönderilmesi gerektigini düsünen arkadaslari görünce sok oldum...hala sok içindeyim yazacak bisey bulamiyorum...

Zurawski
26.03.2005, 15:06
Fatih Gökdeniz Yattara.Bunlar kesin gönderilmeli.Ne diyosunuz anlamdim Hüseyin gitmeliymis.Girin eziklerin forumlarina adamlar milli takim kadrosu yaziyo Hüseyin sabit %90 inda bi biz nilemiyoruz futbolcumuzun degerini.Ibrahim Egenin degerini bizden baska herkes biliyo.Gençlerbirligine gitsin bu adam seneye 2 yil sonra parayla almayiz ondan sonra da Ilahan Cavcav iyi transfer yapiyo olur.

KaiserSoza
26.03.2005, 17:45
bence D'heane kalmali.

ona yapilan elestirilerinabartildigini düsünüyorum.

Alptuğ
26.03.2005, 17:51
hasan 3. ibrahim ege d'haene özgür gitmeli

alisen ve ufuk ve selim takima monte edilmeli

61trabzonomer
26.03.2005, 22:44
Fatih Gökdeniz Yattara.Bunlar kesin gönderilmeli.Ne diyosunuz anlamdim Hüseyin gitmeliymis.Girin eziklerin forumlarina adamlar milli takim kadrosu yaziyo Hüseyin sabit %90 inda bi biz nilemiyoruz futbolcumuzun degerini.Ibrahim Egenin degerini bizden baska herkes biliyo.Gençlerbirligine gitsin bu adam seneye 2 yil sonra parayla almayiz ondan sonra da Ilahan Cavcav iyi transfer yapiyo olur.

Kerzakov sen ne diyorsun Fatih Gökdeniz yattara gidecek takimda 10 yil geriye gitsin onu mu istiyorsun bu adamlarin yerini kimle dolduracaksin hey yavrum hey bu adamlar olmasa simdi sen ne Sampiyonlugu uefa lafini edemezdin.Ibrahim ege bana görede kalmali ayrica hüseyin hakkinda konusmaya gerek yok bu adamsiz orta saha düsünemiyorum bu takimdan gidecek oyuncular varsa basta karel gitsin...

yattara11
26.03.2005, 22:47

Kerzakov sen ne diyorsun Fatih Gökdeniz yattara gidecek takimda 10 yil geriye gitsin onu mu istiyorsun bu adamlarin yerini kimle dolduracaksin hey yavrum hey bu adamlar olmasa simdi sen ne Sampiyonlugu uefa lafini edemezdin.Ibrahim ege bana görede kalmali ayrica hüseyin hakkinda konusmaya gerek yok bu adamsiz orta saha düsünemiyorum bu takimdan gidecek oyuncular varsa basta karel gitsin...

arkadasim benim anladigim kadariyla kerzakov 'oldu olacak fatih-gökdeniz ve yattara üçlüsünüde gönderin' demek istedi... ama tabi istersen kendisine sorarsin online oldugu zaman...

sanatik
27.03.2005, 00:24

Bu konuya yazi birakmak bile sucdur. Tüm Trabzonspor sorunlari cözülecek birileri gidince ? öylemi ?

Bugün milli maci dernek / cafede izledim 20 kisi arasinda ve aralarindan birisi bile Trabzonsporlu futbolcu hakkinda olumlu birsey söylemedi !

Hepsi Anadolunun cesitli kentlerinden gelmelerine ragmen kendilerini Istanbul takimlarina kaptirmislar. Hepsi Futbol uzmani olmus. Birisi Serkanin oynmasina göbek atiyor digeri ise Ayhan Fatih Tekke yerine geldi diye Havalara ucmus.

Hallo millet - Trabzonsporu sevmeyen yeterince millet var. Bare biz destekleyelim ve takimi kötü gününde yerden yere vurmayalim. Hemen onu bunu satmakla sampiyon olunmuyor, sampiyonlar ligine katilmiyor.

Mollasalihoğlu
27.03.2005, 00:27

Bu konuya yazi birakmak bile sucdur. Tüm Trabzonspor sorunlari cözülecek birileri gidince ? öylemi ?

Bugün milli maci dernek / cafede izledim 20 kisi arasinda ve aralarindan birisi bile Trabzonsporlu futbolcu hakkinda olumlu birsey söylemedi !

Hepsi Anadolunun cesitli kentlerinden gelmelerine ragmen kendilerini Istanbul takimlarina kaptirmislar. Hepsi Futbol uzmani olmus. Birisi Serkanin oynmasina göbek atiyor digeri ise Ayhan Fatih Tekke yerine geldi diye Havalara ucmus.

Hallo millet - Trabzonsporu sevmeyen yeterince millet var. Bare biz destekleyelim ve takimi kötü gününde yerden yere vurmayalim. Hemen onu bunu satmakla sampiyon olunmuyor, sampiyonlar ligine katilmiyor.

yok abi fatih tekke de gitsin ne gerek var destek falan olmayasmileys/smiley36.gif

Utku061
27.03.2005, 04:13
Herkes gitsin kimse kalmasin! Ha is yahu!

İsmail Çavuşoğlu
27.03.2005, 04:28
buraya yazacak birsey bulamiyorum.bu topic kapansinki yazacak bisey bulamayayim zaten.lütfen yapmayin arkadaslar ya futbolcularimiza biraz saygili olalim.bir maçta kötü oynayan her futbolcuyu biz gönderirsek inanin adam kalmaz.sonra futbolcularimizin gönderilmesini isteyen bmn deki bazi arkadaslarla bir 11 kurar oynariz.zaten zamani gelince gidenler gidecek kalanlar kalacak.biraz saygi,sevgi ve hosgörü lütfen..

not: bu topicin kapatilmasini isteyen arkadaslara bende aynen katiliyorum.

saygilar.Edited by: iso61trabzon

BLUE-RED KIT
27.03.2005, 14:44
Insallah buraya yazi yazan en son ben olurum. Lutfen konuyu kapatin , benden sonra su gitsin bu kalsin diye yazi yazacak arkadaslarada eger hakkim var ise hakkimi helal etmeyecegim.

FANATIK61
27.03.2005, 15:22
Size hatirlatirim Sampiyonlar Ligine gitmek icin oynadigimiz güclü ve ciddi rakip olan Dynamo Kiev'e karsi kendi evinde 2:1 yenidigimiz macin Kadrosuna bir bakin:
<TABLE cellSpacing=3 cellPadding=0 width=176>
<T>
<TR>
<TD =FixturesTitle colSpan=2>Trabzonspor</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures width=12>1</TD>
<TD =Fixtures width=165>Petkovic</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures width=12>34</TD>
<TD =Fixtures width=165>Emrah Eren</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures width=12>24</TD>
<TD =Fixtures width=165>D'Haene</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures width=12>18</TD>
<TD =Fixtures width=165>Tayfun Cora</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures width=12>99</TD>
<TD =Fixtures width=165>Celaleddin Koçak</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures width=12>5</TD>
<TD =Fixtures width=165>Hüseyin</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures width=12>6</TD>
<TD =Fixtures width=165>Hasan Ücüncü</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures width=12>66</TD>
<TD =Fixtures width=165>Adem Kocak</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures width=12>61</TD>
<TD =Fixtures width=165>Gökdeniz</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures width=12>11</TD>
<TD =Fixtures width=165>Yattara</TD></TR>
<TR>
<TD =Fixtures width=12>9</TD>
<TD =Fixtures width=165>Fatih Tekke</TD></TR></T></TABLE>

Isim önemli degil azim ve inanc gerek. O zaman herkesi yenersin !!!

Guner_Ahmet
27.03.2005, 17:18
Kesinlikle hakli

ioriyagami
27.03.2005, 17:42
d'haene ve hasan üçüncü gönderilmeli adem koçak ve ibrahim ege kesin olarak kalmali gelecekleri çook parlak o ikisinin gitmesine izin vermemiz kötü olur.

Berat
28.03.2005, 00:07
ya admin arkadaslar; görüldügü üzere çogunluk tarafindan bu topicin kapatilmasi gerektigi yönünde dilekve temenniler var.. Yetkili mercii sizsiniz,sonuçta karari siz vereceksiniz tabii ama eger kapatmiyorsaniz bu topicin bize getirecegi faydayi bi zahmet açiklayabilir misin...Ligin bitmesine daha 9 hafta var,,millet kim gidecek onu tartisiyo..Valla pes!... bi sabredin de lig bitsin yaa..

Mollasalihoğlu
28.03.2005, 00:29
kim gitsin yarismasi bile kalkti bizim baslik duruyo.

haslazkopat
28.03.2005, 01:42
kim gitsin

tabiki KAREL D'HAENE

antagonist
28.03.2005, 02:42
1-D Haene

2-Hasan Üçüncü

3-Petkoviç

4-Lee

5-Volkan

Tayfun'u gönderin diyenlere teessüf ederim...Gelecegin en iyi sag beklerinden...

Guests
28.03.2005, 08:33
1 haftadir kapansin kapansin deniliyor hatta ilk günden beri kapansin kapansin deniliyor, sanirim adminlerin isine gelmiyor bu topici kapatmak. siz serbest kürsü ile ilgilenin orada sayfa kapatma daha önemli zaten.