PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kulübümüzden bölücülere anlamli mesaj!

Hüseyin Çümen
23.03.2005, 16:54
Mersin?de Nevruz kutlamalarinda bir gurubun Türk Bayragimiza yaptigi çirkin saldiri kinamak için bugün kulübümüzün çesitle yerlerine Türk Bayragi asildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/230305bayrak2.jpg
<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/230305bayrak1.jpg
</CENTER>
<CENTER>takdir edilecek bi olaydir bu helal olsun yönetime bölücülere karsi verilebilcek en iyi msj budur </CENTER></CENTER>

kadirsa_2000
23.03.2005, 17:05
Iste olay budur...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Reha
23.03.2005, 17:25
Herkes evine ve arabasina bayrak assin.......

"BU DEVLETE KURSUN SIKANIN KAFASINA KURSUN SIKACAK BIRILERI MUHAKKAK OLACAKTIR"

BOZO

Hüseyin Çümen
23.03.2005, 17:29
ben suan yurtta son ses türkiyemi dinliyorum o duvarlara bölücü msjlari yazan serefsizlerin inadina

DieGo
23.03.2005, 17:38
Tüm Türkiye bütünlük mesaji veriyor simdi. Her yerde Türk bayraklari asili...

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE!

Badaloğlu
23.03.2005, 18:22
Bu kadar ne simarttiniz bu dallamalari?Asin gitsin serefsizi herkes kurtulsun...Onun yüzünden ne oluyorsa oluyor.Yakinda terörist basinida birakir bu Avrupali kafa...Baksaniza elin Norveçlisi benim dahi hiç bilgim olmayan Nevruzu(Ayrica umrumdada deyil)bizden daha çok kutluyor güya...Pesindende terörist basina tezahürat yapiyorlar.Bunlari bu memlekete kim sokuyor yahu?Allahsiz köpekler.Hepiniz hainsiniz.Hainlerin cezasida ölümdür.

Hem bu memlekette yasayacan, hemde benim kutsal anli sanli sehit kanlarinla sulandirdigimiz rengini sehit kanlarindan alan bayragimizi yerlerde süründüreceksiniz he!...o kadar kendine güvendinizde ne demeye arkaniza bakmadan kaçiyordunuz?Sabah haberlerde dinledim bu veled-i zinalari yakalamislar.Asil sülalesini alsinlar içeride bakalim bu çocuk beyinlere bu zehiri ki veriyormus bilelim!...

ÇANAKKALE GEÇILMEZ!...

Ömer SEVİNÇ
23.03.2005, 18:46
Bu kadar ne simarttiniz bu dallamalari?Asin gitsin serefsizi herkes kurtulsun...Onun yüzünden ne oluyorsa oluyor.Yakinda terörist basinida birakir bu Avrupali kafa...Baksaniza elin Norveçlisi benim dahi hiç bilgim olmayan Nevruzu(Ayrica umrumdada deyil)bizden daha çok kutluyor güya...Pesindende terörist basina tezahürat yapiyorlar.Bunlari bu memlekete kim sokuyor yahu?Allahsiz köpekler.Hepiniz hainsiniz.Hainlerin cezasida ölümdür.

Hem bu memlekette yasayacan, hemde benim kutsal anli sanli sehit kanlarinla sulandirdigimiz rengini sehit kanlarindan alan bayragimizi yerlerde süründüreceksiniz he!...o kadar kendine güvendinizde ne demeye arkaniza bakmadan kaçiyordunuz?Sabah haberlerde dinledim bu veled-i zinalari yakalamislar.Asil sülalesini alsinlar içeride bakalim bu çocuk beyinlere bu zehiri ki veriyormus bilelim!...

ÇANAKKALE GEÇILMEZ!...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

BDiler61
23.03.2005, 19:14
"BU VATANIN EKMEGINI YIYIP IHANETADENLER, BIR GÜN EKMEGI YEDIGI YERDEN KURSUNU YER"

BOZO

Bu milli bir davadir hepimizin duyarli olmasi lazin.Vatanimiza ve bayragimiza sahip çikalim.Edited by: madheart17

61trabzonomer
23.03.2005, 19:45
Gürcistan maçinda destek vermediler diye bizi yuhlayanlar bu resimlere bakip ibret alsin olay bu kardesim...

Bu ülkede ATASINI tanimayan,TARIHINIbilmeyen hala insan var çok yazik...

Recep Alkan
23.03.2005, 20:05
bu insanlari hala yasatanda kabahat zaten. abdullah ocalan diye nara atan insandan bize hayirmi gelir. asin gitsin ya.smileys/smiley7.gif

bu arada kulubumuze de helal olsun...

Onur
23.03.2005, 20:55
bayragimizi çigneyip atese vermeye çalisan kitapsizlarin Allah bir gün mutlaka belasini verecektir.

Suan ki tek temennim o p... lerin gebermesidir.

Bir söz vardir. Yedigin kaba siçmiyacaksin.yoksa agzina siçarlar

Crazy_OfLu61_
23.03.2005, 20:59
Bizim sanli kulübümüzede yakisan budur. O serefsizlere gereken cevabi verecek Aslan yürekliler bu ülkede tükenmez, elbet gereken cevapta bigün verilir.

marasli laz
23.03.2005, 21:12
bu dangalaklar yine bizi umursamaz oldular galiba sanki bilmiyorlar bizim FATIH SULTAN MEHMET,YAVUZ SULTAN SELIM...min torunlari oldugumuzu bunlara yine iyi bir ders vermek lazim

DieGo
23.03.2005, 21:16
O serefi iki paralik insanlara karsiligi maçlarda verebiliriz aslindastadi ve tribünleri kirmizi beyaza, ay yildiza boyayalim... maça giderken herkes bayragiyla gelsin...

marasli laz
23.03.2005, 21:20
güzel bir fikir DieGo

DieGo
23.03.2005, 21:36
Asya'da toplumun yüz kizartici olarak nitelendirdigi bir suç isleyen olursa onu içi bos bir kütüge koyarlar ve yedirir içirirlermis. suslu bir süre sonra kendi pisliginin içinde çürümeye baslarmis.(bir kitaptan)...

Gazeteadamlarin yakalandigi yaziyor simdi Kizilay Meydan'in da bu adamlari kütüklerin içine koymali smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Hüseyin Çümen
23.03.2005, 23:49
bunlar çok simardi artikne itiosunuz pkk lilar??

türklernin üstüne gelindi hep sözde soykirim iddialariyla bunlarhep yalandi ama siz yaptiginiz serefsizliklerle bunun v-canli bir örnegini görmek istiyosunuz anlasilan herkes hddini bilecek!!!

sanatik
24.03.2005, 01:24
asin kesin öldürünü diyenler avrupa birligi yolunda olan türkiye icin bunun hicde sözkonusu olmayacagini hatirlatmak isterim.

avrupa bu konuya farkli bakiyor. Onlar icin insan haklarini cigneyen bir türkiye var. Bizi suclu olarak görüyorlar. Bu kesin ve net.

$FIRTINA61$
24.03.2005, 09:58
dua etsinler su daha cok modern ve avrupa birligine gireces yoksa bombalardik orya sererfsizim üsütüne basanin azini bomba sokardim

$FIRTINA61$
24.03.2005, 10:05
bir resim koyacakdim nasil oluyor? ama kendi biligisarayimda internet adresslerinden degil

Badaloğlu
24.03.2005, 10:12
asin kesin öldürünü diyenler avrupa birligi yolunda olan türkiye icin bunun hicde sözkonusu olmayacagini hatirlatmak isterim.

avrupa bu konuya farkli bakiyor. Onlar icin insan haklarini cigneyen bir türkiye var. Bizi suclu olarak görüyorlar. Bu kesin ve net.

AB cani cehenneme, AB kimmis?Yeterki sen kendini hakir görme,''IHTIYAÇ DUYDUGUN KUDRET; DAMARLARINDAKI ASIL KANDA MEVCUTTUR'' adamlar bizimle dalga geçiyorlar.Bunu anlamayan kördür.Seni neden AB alsin?Almayacaklar ama ne koparirsak kardir mantigi ile Kibris,Ermeni soykirimi,Ege sorunu,simdi kürt kozunu oynuyorlar.Elin Norveçlisi geliyor bu memlekete ve Nevruzu kutluyor.Bu Norveçliler bizden dahami Kürt?bizden dahami Türk?Bu ne rezilliktir?

Emorfo
24.03.2005, 10:33
Kulübümüz çok güzel bir davranis gösterdi. tebrik etmek lazim...

Bizde bu basiretsiz yöneticiler oldugu sürece iyi günler çok uzak görünüyor.

tigin
24.03.2005, 10:44

AB cani cehenneme, AB kimmis?Yeterki sen kendini hakir görme,''IHTIYAÇ DUYDUGUN KUDRET; DAMARLARINDAKI ASIL KANDA MEVCUTTUR'' adamlar bizimle dalga geçiyorlar.Bunu anlamayan kördür.Seni neden AB alsin?Almayacaklar ama ne koparirsak kardir mantigi ile Kibris,Ermeni soykirimi,Ege sorunu,simdi kürt kozunu oynuyorlar.Elin Norveçlisi geliyor bu memlekete ve Nevruzu kutluyor.Bu Norveçliler bizden dahami Kürt?bizden dahami Türk?Bu ne rezilliktir?

Ahmet abiye katiliyorum.Dedigi gibi ab'nin cani cehenneme bize muhtaç olan asil avrupadir.biz olmadan küresel bir güç asla olamazlar.

FEDAİ
24.03.2005, 11:33
Türk bayragina yapilmis bu haince saldiriyi siddetle kiniyorum.Dünya durdukça Türk bayragi bu topraklar üzerinde dalgalanacaktir.Içte ve dista bu böyle bilinmelidir.Bilmeyenler,unutanlar ÇANAKALE'yi ziyaret etmelidir.

Saygi ve sevgi ile...

FEDAİ
24.03.2005, 11:47
VE

Arif Nihat Asya'ninda bayrak siirinin son dizlerinde dedigi gibi gerekirse:

"
...
Ey mavi göklerin kirmizi beyaz süsü
Kiz kardesimin gelinligi
Sehidimin son örtüsü
...
Yer yüzünde yer begen
Seni oraya dikecegim."

DieGo
24.03.2005, 12:23
Ya AB kendisine baksin Fransa'nin Cezayir'e, Ingiltere'nin sömürülerine veya ABD'nin dünyaya yaptiklarini bilimiyormuyuz sanki bizisözde ermeni sorunuyla oyalayanlar kendi islerine baksinlar. Zamaninda Fransa Cezayirlileri mayin temizlemede kullaniyordu o insanlari canli canli mayin tarlalarina sürüyordu ve o zamanin komutani üstlerine bilgi verirken hiç Fransiz kaybi olmadigini söyledigini tarih kitaplari yaziyordu. Birakin ab'yi onlar kendi pisligini saklamak ve TÜRKIYE'nin üstüne gelmekten baska bir sey bilmezler...

Saygilarimla...

Beytullah
24.03.2005, 12:59
ya bu adamlar asmak lazim ibrete alem için o bayrak için kac kisi canini vermis böyle serefiz insanlari asicaksin smileys/smiley7.gif

zinos
24.03.2005, 13:15
BAYRAK SIZLAR YERE DÜSÜNCE BAYRAK SIZLAR,

NERDEN BILSIN bayraksizlar ,

YERE DÜSÜNCE ALKISLAYAN PIÇLERI

KAHREDECEK TÜRK MILLETI

ASIK SEFAI

GABARDA CUDIDE HERAKOLDA HAFTANINDE KALDIGIMIZ YERDEN TÜRK MILLETININ DAVASINA BASIMIZIVERMEYE OMUZ ÜSTÜNDE BAS KOYMAMAYA DEVAM.ALLAH EMANET OLUN

Salih61
24.03.2005, 13:59
BU VATANIN EKMEGINI YIYIP IHANETADENLER, BIR GÜN EKMEGI YEDIGI YERDEN KURSUNU YER"....smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bodozlama
24.03.2005, 20:06
ahmet abi'ye aynen katiliyorum adamlar AB diye diye her taraftan saldiriyo.üstümüzde ne varsa tek tek aliyo..Sonunda avrupa kapisi açilirsa(ki o da olacak olsagam yemeyecem) çirilçiplak kalacaz içeri girmeye utanacaz....

Ayrica bu bayrak olayi herkez gibi beni de çilgina çevirdi ama hepsinden önemlisi ve daha fazlasi üzüntüden kan agliyorum.çünkü hala daha bize saldirmak için yüzyillardir kardes dediklerimizi masa olarak kullanmaya devam ediyorlar.ÜZÜLÜYORUM çünkü biz bunlarin içini böyle kin ve nefretle dolduracak ne yaptik.Bugün eski sömürge toplumlari bile sömürgecilere karsi böyle kin ve nefret dolu deil(ör:hinditan,pakistan,flipinler..vs..).ÜZÜLÜYO RUM çünkü bunlarin bize olan nefreti basari ile sonuçlanirsa masa olmaktan çikip köle olacaklar,katledilenlerden olacaklar(bknz.filistin,irak..).VE ÜZÜLÜYORUMçünkü benim kardesim,abim,babam yillardir ekmegimizi bölüstügümüz bu kahpe masalarin elinden çikan kursunlarla sehit olurken o masa tutan eller rahat koltuklarinda yarin ki emellerinin yaklastigi umuduyla kis kis gülüyorlar..

yattara11
24.03.2005, 20:13
tarihte hiçbirisyan tatli dille bastirilamamistir... isyani bastirabilmek için isyancinin dilinden konusmak gerekir... ama vaktinde bu isler yapilmamis,bugünden sonra da yapilmaz... biz bu sorunlarla yasamaya mecbur birakildik... sanirim bu sorunlarin çözüldügü zamanlarda bizler toprak altindaki birer kafatasi olarak gözlemlerde bulunacagiz... smileys/smiley19.gif

Beytullah
24.03.2005, 20:35
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif