PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TÜRK BAYRAGINI DALGALANDIRIN...

Kaya
22.03.2005, 19:09
Haydi arkadaslar, Haydi BMN...
TÜRK BAYRAGIMIZA sahip çikalim ve o sanli bayragimizi balkonlarimizdan, pencerelerimizden dalgalandiralim...
TÜRK BAYRAGINA saygizilik, bu ülkeye hainlik edenlere cevabimizi böyle verelim...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/thumb/c/c3/800px-Turk_bayragi_buyuk1.png

Çakır
22.03.2005, 21:57
Bayragimiza, vatanimiza, devletimize her zamankinden daha çok sahip çikmamiz gereken bu dönemde bütün üyelerimizden gereken duyarliligi bekliyorum, bunu hepinizin gösterecegini de biliyorum. Ay-Yildiz bütün balkolarda dalgalansin ugruna bin kere ölsek de bu vatandan bu bayraktan vazgeçmeyecegimizidost-düsman bir kez daha görsün, gücümüzden ürksün. Bu milletin bayragina, vatanina, sehitlerinebagliligi bir kez daha yüreklere kazinsin.Az sonrabayragimi pencereme asacagim. Dalgalan Ay-Yildizim!

Mollasalihoğlu
22.03.2005, 22:07
o bayraga uzanan pis eller !!

akilli olun aklinizi aliriz !!!!!!! smileys/smiley7.gif

pacos_bill
22.03.2005, 22:21
Bu milletin onuruna el uzatan onursuzlaratepkimizi gösterelim. Haydi BMN dalgalandir sanli ay-yildizi...

pacos_bill
22.03.2005, 22:31
Bence bu konuyu daha çok dikkat çekecek bir bölüme alalim.

Crazy_OfLu61_
22.03.2005, 23:24
Sehit kaniyla sulanan ay-yildizli bayragima göz dikenlerin gözlerini canli canli ellerimle çikaririm bu babamda olsa babamin ogluda olsa farketmez. 3-5 tane serefsizin, haysiyetsizin ne elleri nede yürekleri ay-yildizli bayragima dokunamaz. O kitapsizlarin dedeleride ayni seylere yeltenmisti sonunda dar agacinda kelleleri sallandi. Ayni akibet bunu aklinin ucundan geçiren herkese uygulanir.

Bu vatan sahipsiz degil, ALLAH (c.c.) izniylede sahipsiz kalmayacak.

VURULMUS TERTEMIZ ALNINDAN UZANMIS YATIRYOR, BIR HILAL UGRUNA YA-RAB NE GÜNESLER BATIYOR...

FAruk
22.03.2005, 23:42
Ben de Irak Türkmenleri'nin bayragini astim.

Orjinal_Laz
23.03.2005, 00:32
smileys/smiley7.gifTürk bayragina yaplan çirkin saldiriyi esefle ve siddetle kiniyorumm bu insanlar bizim vergilerimiz ile gecimlerini sagliyorlar ve yemek yedikleri kaba tükürüyorlar. türkiyenin gerilemesinde bu ve bu gibi insanlarin etkisi cok buyuk bunlar ya islah edilmeli ya da islah edilmeli...

tigin
23.03.2005, 09:53
Genel Kurmay Baskanliginin Türk Bayraginin yakilmasi ile ilgili açiklamasi

Büyük Türk Milleti,

hiçbir degerden nasip almamis bir grup tarafindan, insanligin ortak degeri olan baharin gelisini kutlama adina düzenlenen masum etkinlikler, yüce Türk ulusunun sembolü, her zerresi sehit kaniyla bezenmis sanli Türk bayragina saldiri densizliginde bulunulacak kadar ileri götürülmüstür.

Türk milleti engin tarihinde iyi ve kötü günler görmüs, sayisiz zaferler
yaninda ihanetler de yasamistir. ancak hiçbir zaman kendi vataninda kendi sözde vatandaslari tarafindan yapilan böyle bir alçaklikla karsilasmamistir.

savas meydaninda vurustugu bir düsmanin bayragina dahi saygi gösteren bir ulusun, kendi bayraginin, kendi topraklarinda sözde kendi vatandaslari tarafindan böyle bir muameleye maruz kalmasi hiçbir sekilde izah edilemez ve mazur görülemez.

bu haince bir davranistir.

hem bir ülkenin vatandasi olmak, havasini teneffüs etmek, suyunu içmek, karnini doyurmak hem de o ülkenin en kutsal ortak degeri olan bayragina el kaldirmaya yeltenmek, gaflet dalalet ve hatta hiyanet'ten baska bir sekilde tarif edilemez.

dost ve düsman herkes sunu çok iyi bilmelidir ki; ne bu ülkenin bölünmez bütünlügü ne de bu birlik ve bütünlügün sembolü olan sanli Türk bayragi asla sahipsiz degildir. basta yüce türk milleti olmak üzere onun bagrindan çikmis Türk silahli kuvvetleri, tipki atalarinin yaptigi gibi, ülkesini ve bayragini koruma ve kollamaya, bunun için gerekirse kaninin son damlasini akitmaya hazirdir. yeminlidir. onun vakar ve ciddiyetini, sabrini yanlis yorumlayanlara, yanlis hesap pesinde kosanlara, Türk silahli kuvvetlerinin vatan ve bayrak sevgisini denemeye kalkisanlara, tarihin sayfalarina bakmalarini öneririz.

saygi ile duyurulur.

tigin
23.03.2005, 10:01
Genelkurmay bu açiklamayi yapmak için bir gün bekledi,çünkü bu açiklamayi sayin basbakan yapmaliydi.nedense hükümet sessiz kaldi.Bu sessizlige Genelkurmay ne kadar sessiz kalir bakalim.

selçukabi
23.03.2005, 11:03
Herkes Avatar'iniTÜRK bayragi olarak degistirsin.ben basliyorum

selçukabi
23.03.2005, 11:06
hasan, faruk bence bunu organizasyonlara tasiyin daha etkili olur.Serbest kürsüde kaynamasin

Nytre
23.03.2005, 11:35
trabzonda böyle bir yürüyüs yapalim!...

aydingursoy
23.03.2005, 11:45
bayragi yakmaya çalisan ermenin cocuklari, moskoflar, su bastigin toprak için milyonlarca sehidimizin kani akmistir.

Bastaapo sonra bütün nekadar PKK li varsa hepsini TÜRKIYE den silmek için elimizden geleni yapmamiz gerekir...

sadece 30 bin sehidi düsünsek yeter... o moskoflari .................................................. ..........Edited by: Emorfo

Emorfo
23.03.2005, 12:01
Bu vatansiz köpekleri insan yerine koymuyorum. Bayraga uzanan elleri kirdik, gerekirse kafalari da kirariz. Herkes haddini vilecek.

Çagman
23.03.2005, 19:07
Bu Vatan ite Köpege kalmaz.

Ya Sev Ya Terket.

istemeyenler gitsinler Irakta Kürt Devleti kurulacak orada yasasin kalacaklarda bizdendir.

Harun
23.03.2005, 20:00
Her mitingi firsat kollayan apo yandaslarini ve BÜYÜK VE KUTSAL BAYRAGIMIZA adice saldiranlari siddetle kiniyor ve lanetliyorum.

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE...

Crazy_OfLu61_
23.03.2005, 21:46
Arkadaslar listedeki avatarlar disinda bir avatarin nasil yüklenecegini tarif ederseniz sevinirim.

Kaya
23.03.2005, 22:17
Internet ortaminda olan bir türk bayraginin linkinini profilden avatar bölümüne yapistir arkadasim...

Kaya
23.03.2005, 22:19
NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE...

Kaya
23.03.2005, 22:22
Bizim okulun her tarafinda baygaragimizi dalgalandiriyoruz...

http://www.angelfire.com/art3/sanlibayrak/1.jpg (http://www.angelfire.com/art3/sanlibayrak/1.jpg)

http://www.angelfire.com/art3/sanlibayrak/2.jpg (http://www.angelfire.com/art3/sanlibayrak/2.jpg)

http://www.angelfire.com/art3/sanlibayrak/3.jpg (http://www.angelfire.com/art3/sanlibayrak/3.jpg)

http://www.angelfire.com/art3/sanlibayrak/4.jpg (http://www.angelfire.com/art3/sanlibayrak/4.jpg)

http://www.angelfire.com/art3/sanlibayrak/5.jpg (http://www.angelfire.com/art3/sanlibayrak/5.jpg)

Kaya
23.03.2005, 22:28
http://www.geocities.com/ismailsenol23/bayrak230305.gif

samts
23.03.2005, 23:16
Her mitingi firsat kollayan apo yandaslarini ve BÜYÜK VE KUTSAL BAYRAGIMIZA adicehttp://www.geocities.com/ismailsenol23/bayrak230305.gif saldiranlari siddetle kiniyor ve lanetliyoruz.

Salih61
24.03.2005, 14:09
Hayatimda 2 seyden çok BÜYÜK GURUR duydum...Biri Safkan Kuman(Kipçak)Türkü olmamdan...Digeri de Trabzonlu olmamdan...

Allah(c.c)Türkü Korusun...

tarzan
24.03.2005, 17:47
arkadaslar bu bayrak hepimizin ona sahip çikalim ve bordomavi.net olarak bayrak yürüsü yapalim

Hüda Topaloğlu
24.03.2005, 20:20
Bende avatari degistirdim, nasil ama guzel dimi:)

Ozan
24.03.2005, 20:59
bizim buralardada hep var bayrak .güzel bir görünüm veriyo. biz bugün okulda para toplayip herkezin gögüsüne bayrak yapisdirdik.bizim de beden egitimi dersi vardi BMN polarina tam oldu. smileys/smiley2.gif

Gökhan Kutlu
24.03.2005, 22:09
bayragi yakmaya çalisan ermenin cocuklari, moskoflar, su bastigin toprak için milyonlarca sehidimizin kani akmistir.

Bastaapo sonra bütün nekadar PKK li varsa hepsini TÜRKIYE den silmek için elimizden geleni yapmamiz gerekir...

sadece 30 bin sehidi düsünsek yeter... o moskoflari .................................................. .......... mersin'de de kardeslerimiz yürüyüs yaptilar alkislar onlara kahrolsun bu ülkenin ekmegini yiyip ihanet eden serefsizlere

Mollasalihoğlu
24.03.2005, 22:14
Genel Kurmay Baskanliginin Türk Bayraginin yakilmasi ile ilgili açiklamasi

Türk silahli kuvvetlerinin vatan ve bayrak sevgisini denemeye kalkisanlara, tarihin sayfalarina bakmalarini öneririz.

saygi ile duyurulur.

#10 Fietra
25.03.2005, 11:38
Herkes avatarini Türk bayragi yapabilir bazi forumlarda yapildi bu.

ozkan61
25.03.2005, 15:56
olaylara bide baska bi pencereden bakalim...

DEHAP mitinginde Türk Bayragi... Hayret!

Bilirsiniz, hep böyle olur... Önce "simsek" çakar, arkasindan da "gök gürültüsü" gelir... Demek oluyor ki; gök gürültüsünün olmasi için, simsegin çakmasi gerekiyor!.. Tabiî, her simsegin ardindan, gök gürültüsü gelmiyor!.. Belki de, simsegin siddeti az oldugu için; gök gürültüsü de hafif oluyor ve biz duyamiyoruz!..
Bir süredir; gökyüzü degil ama, yeryüzü "parçali bulutlu" idi... Küçük çapli "simsek"ler çaksa da, arkasindan gelen "gök gürültüsü"nün sesi, pek de "gümbür gümbür" degildi!..
Ama, geçtigimiz Pazar günü bir "simsek" çakti, gümbürtüsü Türkiye'yi zangir zangir salladi!..
Merak ediyorum;
Bu "gümbürtü"nün ardindan "yagmur" mu yagacak, yoksa "kara bulut"lar dagilip, ortalik yeniden sakinlesecek mi?..
"Saganak" halinde bir yagmur yagip, "sel"e dönüsmesinden, selin de "erozyon"a yol açmasindan korkarim!..
NIYE 2 GÜN SONRA?
Evet, önce "simsek" çakti... "Gürültüsü" ise, tam "2 gün sonra" geldi!..
Niye acaba?..
"Mersin" çok mu uzak Istanbul'a?..
Olay, malûm...
Mersin'de bir "bayrak yakma girisimi"nden söz ediliyor!.. Bunu basaramayan kisiler, daha sonra da "parçalamaya" çalismislar!.. Gökhan Kiziltepe adli bir polis memuru da, "her Türk vatandasinin yapmasi gerekeni" yapmis ve müdahale etmis!..
Sonuçta,
Türk bayragi; hem yakilmaktan, hem de parçalanmaktan kurtarilmis!..
Olay, bu!..
Peki, ne zaman meydana geldi bu olay?..
Yani, "simsek" ne zaman çakti?..
20 Mart Pazar günü!..
Peki, "gürültüsü" ne zaman duyuldu?..
23 Mart Çarsamba günü!..
Hayir, "resmî veya kisisel tepkiler"den söz etmiyorum!.. "Gürültü" derken, "medyanin gürültüsü"nden söz ediyorum!..
Hatirlarsiniz;
"8 Mart Dünya Kadinlar Günü"nü, 2 gün önceye alip, "6 Mart'ta" kutlamaya kalkan, onda da "Apo posterleri" tasiyip, "Apo'ya özgürlük" sloganlari atan DEHAP'li kadinlarin "yerde sürüklenmesi ve tekmelenmesi" ile ilgili haberler; hiç bekletilmeden "7 Mart sabahi"na yetistirilmisti!..
Bana sorarsaniz;
O gösteri, "AB Troykasi" için özel olarak düzenlenmis bir "provokasyon"du!.. Medya da, o görüntüleri "aninda servis" yaparak, birilerinin ekmegine yag sürmüs oldu!..
Ama, asil söylemek istedigim bu degil!..
Sormaya çalistigim su:
6 Mart'taki hadiseleri 7 Mart günü "manset"lerine tasiyan gazeteler, 20 Mart'taki "bayrak olayi"ni; niye 21 Mart'ta degil de, aradan 2 gün geçtikten sonra, yani 23 Mart'ta manset ve sürmansetlerine tasidi?..
Öyle "baslik"lar ki, gümbür gümbür!..
"Alçaklar!.. Hainler!.. Bedbahtlar!.. Bayragimiz ugruna ölürüz!.. Sabrimizi tasirmayin!.. Bayragimiz sahipsiz degil!.. Kanimizi akitmaya haziriz!.. Sabir tasiyor!.. Lânet olsun!"
Hayir, hiçbirini yadirgamiyorum... O "bayrak" ki; birakin yakilip, yirtilmayi, savas zamanlarinda bile yere düsürülmedi...
Dolayisiyla, "tepki"lere hiçbir diyecegim yok!..
Fakat, sormak gerekmez mi;
Bu basliklar niye "22 Mart" günü degil de, "23 Mart" günü atildi?..
Ne yani;
"Tepki" göstermek için, illâ "Genelkurmay'dan açiklama" yapilmasi mi gerekiyor?.. Medyanin bagirmasi için, illâ da "birilerinin dürtüklemesi" veya "kulaklarina fisildamasi" mi gerekiyor?..
Bu mu "özgür basin" dedikleri... Bu mu "sansüre hayir yürüyüsleri"nin amaci?..
Hiç kimse kusura bakmasin ama, buna "özgür basin" degil, "güdümlü basin" derler!..
"Askerin uyandirmasi" ile harekete geçebilen "güdümlü" basin!..
Öyle bir "güdümlü" ki;
7 Mart günkü mansetlerinde, DEHAP'li kadinlara müdahale etti diye neredeyse "vatan haini" ilân ettikleri polisi, 23 Mart günü, bu defa da ayni DEHAP'lilara "müdahale" ettigi için "kahraman" ilân ettiler!..
Hani, krallarin "dalkavuk" ve "soytari"lari vardir ya!.. "Ben patlicanin degil, kralin dalkavuguyum!" derler ya!.. Bizim medyaninki de o hesap!..
15 gün öne "tu kaka" ettikleri polis, birdenbire "kahraman" ilân edildi!..
Demek ki;
Kral, öyle münasip gördü!..
"Bagimsiz ve özgür basin"imizi sevsinler!..
POLIS ANLATIYOR
Olayin "medya boyutu"nu simdilik burada birakip; isterseniz, söyle bir Mersin'e uzanalim ve "olay ani"ni, olayin muhatabindan dinleyelim...
Efendim, gösterdigi "kahramanlik" dolayisiyla "24 maas tutarinda ikramiye" ile ödüllendirilen polis memuru Gökhan Kiziltepe, olay anini bakin nasil anlatiyor:
"Miting sonrasi 500 kisilik bir grup, slogan atarak alandan ayrildi... Grup içinden bazilari bir araca tas atinca olaya müdahale ettik. Bunun üzerine göstericiler dagildi. Ancak bir grup Mehmet Akif Ersoy Caddesi'ni takip ederek 23 Evler Kavsagi'na dogru yürümeye basladi.
Bu sirada göstericilerden bazilarinin Türk bayragini yakmaya çalistigini gördüm. Arkadaslarimla birlikte olaya müdahale ettik. Göstericiler bayragi birakarak kaçti. Bayrak için canimizi veririz. Bu bayrak için yüz binlerce sehit verildi. Biz ölürüz, ama bayrak yere düsmez."
Evet, Gökhan Kiziltepe'nin anlattigi bunlar...
Yalniz, bu olayda, benim "kafami kurcalayan" bazi sorular var!..
Bildigim kadariyla;
23 Haziran 1996'da yapilan HADEP Kongresi'nde, salona asilan "Türk bayragi"nin Faysal Akcan adli biri tarafindan indirilmesinden bu yana; sahsen ben, hiçbir HADEP veya DEHAP mitinginde "Türk bayragi" tasindigini görmedim!..
Hele hatirlayin;
6 Mart'taki "Kadinlar Günü kutlamasi"(!)nda bile "Apo posterleri" açilmisti!..
20 Mart Pazar günü; gerek Mersin'deki, gerek Istanbul/Zeytinburnu'ndaki "Nevruz mitingleri"nde de "Apo posterleri" ve "PKK bayraklari"ndan baska bir sey yoktu!..
Dedigim gibi;
Ajanslardan bize ulasan "DEHAP mitingleri"yle ilgili hiçbir "fotograf"ta, "Türk bayragi" yer almadi bugüne kadar!..
BAYRAGI KIM GETIRDI?
Kafami kurcalayan soru su:
"Mersin'deki mitinge Türk bayragi ile giden ve sonra da onu yakmaya yeltenen DEHAP'li kim?"
Bu durum, bana o kadar "ihtimal disi" geliyor ki, aklim-havsalam bir türlü almiyor!..
Hani;
"Fenerbahçe seyircisi"nin ortasina, "fanatik bir Galatasarayli" oturmus da "takiminin bayragi"ni salliyor ve slogan atiyor deseler ihtimal veririm de, "DEHAP mitinginde Türk bayragi sallayacak" bir adam olabilecegini tahayyül bile edemiyorum!..
Dolayisiyla;
"Miting alanindan ayrilmakta olan birileri"nin elinde "Türk bayragi" olmasi, hele de onu "yakmaya" veya "parçalamaya" yeltenmesi olayi, biraz "provokasyon" gibi geliyor bana!..
DEHAP Genel Baskani Tuncay Bakirhan, gelen "tepkiler" üzerine yaptigi açiklamada; "Türk bayragi, Kürtlerin de bayragidir" demis olsa da, "DEHAP mitingine Türk bayragi ile gidecek bir vatandas"in olabilecegine ihtimal vermiyorum!..
O halde;
O bayragi "kim" götürdü oraya?.. "Kim" yakmaya, "kim" parçalamaya çalisti?..
Kim?.. Kim?.. Kim?..
Bayragi "götüren" kim?.. "Çocuklarin eline tutusturan" kim?..
"Çocuklar" diyorum; çünkü önceki gün "yakalandiklari" açiklanan kisiler "çocuk" olmali ki, adlari C.S. ve V.S. olarak duyuruldu?..
Bu densizligi "çocuklar" yapmis olsa bile, asil "onlari kullanan büyükler"i merak ediyorum ben!..
HEP AYNI SENARYO
Dogrusunu söylemek gerekirse;
Bu is, hiç de "hayra alâmet" gibi gelmedi bana... Burnuma "kötü kokular" geliyor!.. "Misilleme"ler girla gidiyor!..
Bu ülke, "sagci-solcu çatismalari"ndan çok çekti... Sonra, her nasil olduysa oldu; 11 Eylül gününe kadar "kanin gövdeyi götürdügü" ülke, 12 Eylül sabahinda sütliman oluverdi!.. Anarsi, biçak gibi kesiliverdi!..
Sonradan sormuslardi Kenan Evren'e;
"Daha önce niye müdahale etmediniz?"
Cevabi, hayli dikkat çekiciydi:
"Sartlarin olgunlasmasini bekledik!"
Aradan 25 yil geçti... Bu süre içinde, epey "olgunlastirma girisimleri" oldu!..
"Dindar"larla "Atatürkçü"leri,
"Sünni"lerle "Alevi"leri!..
Çatistirip, "durumdan vazife çikarmaya" heves edenler oldu!..
Ne var ki;
Taraflar "oyun"a gelip de, "mandepsi"ye basmadi!.. Dolayisiyla; "plân"lar, "proje"ler ve "strateji"ler bosa çikti!..
"Acaba" diyorum;
Simdi de, "Türk-Kürt çatismasi" mi tezgâhliyorlar?..
Gürcistan'i karistirip "Turuncu Devrim"(!) yaptiranlar, Kirgizistan'da muhalefeti sokaga döküp "Lale Devrimi"(!) gerçeklestirmeye çalisanlar, simdi de Türkiye'de bir "iç kargasa"nin tohumlarini mi atmaya çalisiyorlar?..
Eger öyleyse, "dügmeye basan" kim?.. Hadi, dügmeye bastilar diyelim, "robot olmaya hevesli"ler kim?..
Önceki gün yazdim, bir kere daha yaziyorum: Bugünler, "akl-i selim"in hâkim olmasi gereken günler!..
Aksi halde;
"Özgürlük için kafa kaldirdigini" zannedenler, farkinda olmadan "özgürlüklerin rafa kalkmasina" yol açabilirler!..
Haa, sunu da söyleyeyim: Hiç kimse, kartel gazetelerindeki "Marksist"lere de güvenmesin!.. Onlarin sagi-solu hiç belli olmaz!..
"Seyyar kibleli"dir onlar!..
Daima "güçlü"nün önünde egilirler!..

hasan karakaya(vakit)

kelkitli29
26.03.2005, 00:16
bugün stv haberde 4 genc gösterdi protesto eden. ve birinin boynunda trabzonspor atkisi vardi. türk bayragini dalagalandirip sonrada kürt bayragini simgeleyen renkli bir bezi yaktilar.

VE EN ÖNEMLI KONUDA : BU GENCLERDEN BIRINI BIZIM EMORFOYA COK BENZETTIM. SENMIYDIN EMORFO ?

kabus84
26.03.2005, 23:38
Milletçe güçlü olmayi ve bayragimizi itlere çignetmemeyi istiyorsak; tek ve ortak kimligimiz olan Türklük bilincinde birleserek, kendi soyumuzdan olanlari, yani Türk olanlari, manevi inanci, mezhebi ve siyasî görüsü her ne olursa olsun, "kardes" kabul edip bagrimiza basmaliyiz. BÜYÜK TÜRK GÜCÜ ancak bu sekilde tesis edilebilir.

Tanri Türk'ü Korusun!

Aslıhan
27.03.2005, 16:37
bayragi bayrak yapan üstündeki kandir

toprak ugrunda ölen varsa vatandir

Crazy_OfLu61_
27.03.2005, 23:00
Internet ortaminda olan bir türk bayraginin linkinini profilden avatar bölümüne yapistir arkadasim...

Ya birsi yardimci olsun yapamiyorum. Çil-di-ri-cam..

Crazy_OfLu61_
27.03.2005, 23:08
Okulda gösterimizi yaptik. Fakat erkeklerden çok kiz arkadaslarimizin daha duyarli oldugunu görmek üzülmemin yaninda sevinmemede sebep oldu. Mükemmel oldu. Iste o an TÜRK oldugumdan birkez daha gurur duydum.

Crazy_OfLu61_
27.03.2005, 23:12
Su avataro degistirme hakkinda birisi tam açiklama yapsin yoksa deliricem.

İleli
28.03.2005, 03:53
Valla arabamin arka tarafinda turk bayragi var hic cikarmiyorum, gecenlerde polis durdurdu beni serefsiz plakadaki turk bayrakli yapiskanizorla cikarttirdi bana!

Kaya
28.03.2005, 18:08
Su avataro degistirme hakkinda birisi tam açiklama yapsin yoksa deliricem.

Crazy_OfLu61_
28.03.2005, 19:11
Kaya mükemmel olmus. Tesekkür ederim. Ya özelden avatari nasil istedigimiz gibi degistiricemiz hakkinda mesaj atarsan sevinirim tekrar unutmada eline saglik bir baska görkemli olmus smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Crazy_OfLu61_
28.03.2005, 19:12
http://www.ulkuocaklari.org.tr/afsin/bayragima_dokunma%5B1%5D.gif

Crazy_OfLu61_
28.03.2005, 19:14
http://www.ulkuocaklari.org.tr/afsin/%FCstl%FC.jpghttp://www.ulkuocaklari.org.tr/afsin/bayragima_dokunma%5B1%5D.gifhttp://www.ulkuocaklari.org.tr/afsin/%FCstl%FC.jpg

Crazy_OfLu61_
28.03.2005, 19:14
Bayragima el uzatanin sonu iste budur.

TS 61
29.03.2005, 13:44
Nefretimi ifade edecek bir sey bulamiyorum.

Çözülmesi gereken bir problem..

Özellikle doguda yapilan mitingler ilginçti, orada vatanimizi seven bu kadar insan oldugunu düsünmüyordum. Umarim hepsi içten davranmislardir..

of-lee
30.03.2005, 22:43
bir sey demiyorum...

Crazy_OfLu61_
30.03.2005, 22:48
Aga ben inanmiyorum bence onlarin çok büyük bir bölümü bu konuda samimi degil.

Üstelik ne zaman oldular ki???

zisinoli
31.03.2005, 11:11
BAYRAGIMIZ NAMUSUMUZDUR VE RENGINI SEHITLERIMIZIN KANINDAN ALMISTIR. SAHIP ÇIKMASINI VE SONSUZA DEK YASATMASINI BILIRIZ.

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE.

Mehmet
31.03.2005, 22:16
http://img199.exs.cx/img199/8100/ahmetokul17ec.jpg

MrbLack
31.03.2005, 22:31
bence bu konu türkiyede son dönemlerde en hassas konulardan bi tanesi neyse..bugün türk bayragina uzanan ellerin yarin kirilacagindan hiç süphem yoktur..

kelkitli29
01.04.2005, 01:51
su resimi pek anlamadim. adam türk bayragi direginemi tirmaniyor? bayragimi indirmeye calisiyor? neden düsüyor?

Mehmet
01.04.2005, 09:59
su resimi pek anlamadim. adam türk bayragi direginemi tirmaniyor? bayragimi indirmeye calisiyor? neden düsüyor?

Resim hakkinda bilgi:

Bu resmin olayi Kibrista gerçeklesmistir.

Kibrista rum Ve Türk sinirinda ki gönlere asili Türk bayragini indirmek için Türk bayragina tirmanan rum militandir. Sinirda nöbetci keskin nisanci Türk askeri tarafindan vurulup düsürülmüstür ve vurulup yere düsen rum gebermistir.

Bu resim rumlari kahrediyordur simdi.

bahadiroglu
01.04.2005, 17:02
<DIV align=left>maalesef pkk ile baglantisi olan bir sitede bir bayrakta sen yak kampanyasi baslatilmistir.siteden yapilan çagrida dehapli gençligin evinin camina türk bayragi asanlarin caminin çevçevesinin parçalanmasi gerektigi yazilmistir.siteye türk hackerlar saldirmis fakat site bir türlü çökertilememistir.fakat site su an yayinina güvenlik sebebiyle ara vermistir.son durumdan haberim yok..</DIV>

A.Hilal Çakıroğlu
01.04.2005, 17:10
<DIV align=left>maalesef pkk ile baglantisi olan bir sitede bir bayrakta sen yak kampanyasi baslatilmistir.siteden yapilan çagrida dehapli gençligin evinin camina türk bayragi asanlarin caminin çevçevesinin parçalanmasi gerektigi yazilmistir.siteye türk hackerlar saldirmis fakat site bir türlü çökertilememistir.fakat site su an yayinina güvenlik sebebiyle ara vermistir.son durumdan haberim yok..</DIV> http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Semih58
04.04.2005, 21:02
Türkiye her seyin en iyisine layiktir.Düsmanlarimiz çatlasin.

temel kaptan
05.04.2005, 00:59
HIÇ KIMSENIN GUCU YETMEZZ SEHITLERIMIZIN KANINDAN RENGINI ALAN BAYRAIMIZA EL UZATMAK UZATANLARIN KAFASINI KOPARIRZ MUTLU TÜRKÜM DIYENE...

ikrime_61
05.04.2005, 01:14
ya arkadaslar dunyanin hangi yerinde ki herhan gibir millet bayragi icin ölür türklerden baska yani bizden baska dunyada sadece bizde bayrak kutsaldir ve saygi duyulur

Efrasiyab
07.04.2005, 13:23
serefsiz köpeklersmileys/smiley7.gif

temel kaptan
07.04.2005, 18:24
PKK LI HAYVANLAR HADDINIZI BILIN BU MILLET BURAYI SIZE MEZAR EDER

ikrime_61
07.04.2005, 23:35
bunalr bu ülkeyi ne çilelerle aldigimizi bilmiyooo herhalde uzmanlar arastirmisTÜRKLERIN (yani bizlerin) bu ülke icin dökülen kanlarin ortalamasi alindiginda türkiye topraklarinda 1-2 cm yüksekliginde kan gölü olusurmus umarim bunu onlara biri anlatir yoksa bunun ceremesini cok kötü cekerlersmileys/smiley7.gif

sweetrose
09.04.2005, 14:33
Ey, mavi göklerin beyaz ve kizil süsü,
Kizkardesimin gelinligi, sehidimin son örtüsü!
Isik isik, dalga dalga bayragim,
Senin destanini okudum, senin destanini yazacagim.

Sana benim gözümle bakmayanin
mezarini kazacagim.
Seni selamlamadan uçan kusun
yuvasini bozacagim.

Dalgalandigin yerde ne korku, ne keder...
Gölgende bana da, bana da yer ver !
Sabah olmasin, günler dogmasin ne çikar.
Yurda ay yildizin isigi yeter.

Savas bizi karli daglara götürdügü gün.
Kizilliginda isindik,
Daglardan çöllere düsürdügü gün.
Gölgene sigindik.

Ey, simdi süzgün, rüzgarlarda dalgalan;
Barisin güvercini, savasin kartali...
Yüksek yerlerde açan çiçegim;
Senin altinda dogdum,
Senin dibinde ölecegim.

Tarihim, serefim, siirim, her seyim:
Yer yüzünde yer begen !
Nereye dikilmek istersen,
Söyle, seni oraya dikeyim !

ÇÖKMEZ OMUZLARDAKI SEREF,
GÖK KUBBENINI EN PARLAK YILDIZI,
AY YILDIZA BÜRÜNMÜS ORDU-MILLET,
ASIRLARA SIGMAYAN KUDRET,

GEÇMISI GELECEGE BAGLAYAN,
BIN YILLIK MAZIYI TEK BILEKLE KAVRAYAN,
HARBIYELININ ELINDE GELINCIKLER GIBI AÇAN,

ISIK ISIK DALGA DALGA VATAN.......

CESARET, KAHRAMANLIK ATESI,
BIRLIK, BERABERLIK MESALESI,
?YURT?TA SULH, CIHANDA SULH?UN BEKÇISI,
IMAN DOLU GÖGÜSLERDE MILLET IRADESI.

Bayragi bayrak yapan üzerindeki kandir. Bayraga sürülen kirli eller geçmiste oldugu gibi simdide hesabini fazlasiyla ve hatta caniyla ödemeye ilelebet mahkum olacaktir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ün yunan bayragini yerden kaldirtip saygi göstermesi Türk milletinin diger milletlere olan saygi ve medeniyetini göstermistir. Unutmayiniz ki: Atatürk ün Türk gençligine emanet ettigi bu ülkeyi ebediyen koruyacagiz. Bir kaç kendini bilmez http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifat hirsizinin yaptiklari ne bu ülkeyi bölebilir ne de bu ülkenin gelecegini etkileyebilir. Tarihiyle gurur duyabilen tek milletin evlatlari oldugumuz için atalarimizla ne kadar gurur duysak yetmez. BAYRAGIMIZI YAKMAYA ÇALISANLARA DAGLARADA CEVABIMIZI EN IYI SEKILDE VERMEKTEYIZ....

Crazy_OfLu61_
16.04.2005, 21:00
Herkes evine isyerine assin bayragimizi mesaj yerine gider zaten...

EsAReT
17.04.2005, 12:43
TÜRKbayragina yapilan haksizliklar karsisinda baka kalmamaliyiz herkes bayrak asmaya

samts
17.04.2005, 14:08
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/thumb/c/c3/800px-Turk_bayragi_buyuk1.png

Crazy_OfLu61_
19.04.2005, 22:39
<DIV align=left>maalesef pkk ile baglantisi olan bir sitede bir bayrakta sen yak kampanyasi baslatilmistir.siteden yapilan çagrida dehapli gençligin evinin camina türk bayragi asanlarin caminin çevçevesinin parçalanmasi gerektigi yazilmistir.siteye türk hackerlar saldirmis fakat site bir türlü çökertilememistir.fakat site su an yayinina güvenlik sebebiyle ara vermistir.son durumdan haberim yok..</DIV>

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

BAYRAGI YAKANI BIZDE YAKARIZ.

$FIRTINA61$
20.04.2005, 10:23
almanya da ne guzeldi be dünya sampionasi almanlar agliyacak gelmezsek acayib burlarada tur atiyoruz bide buranin renki atmosferini biz yabcaz biz gelmesek almanlarin seyirciler bi bok yabamadigi icin pek fazla egelenceli olmayacak
hep bizi konusdular burda hatda komik olan tarf adamlar hic tur atmaslardi korna basmazlardi biz yabdik adamalr yari finale gidene kadar ögrendiler onlarda yabdilar ama az di olsun ögrenirlersmileys/smiley36.gif

t-sat
22.04.2005, 19:11
Trabzon'da çikan olaylari günlerce gündemde tutan pislik medya ve sözde aydin denen hainler,yunan harp okulunda bayragimiza yapilan serefsizlik ve alçaklik karsisinda neden bu kadar çabuk unutkanlik gösterdiler acaba?Öyle dilenmis bir özür falan da yoktur ayrica yunanlilar tarafindansmileys/smiley7.gif

sweetrose
23.04.2005, 11:13
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>

BU ASILSIZ IDDIALARA CEVABINIVERELIM ARTIK....

'Mothers threw their children in the lake rather than let the Turks have them'
By Jeremy Page and Anthony Browne
Ninety years on, Armenian massacres are still causing political fallout
</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD height=5>http://images.thetimes.co.uk/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=right border=0 VALIGN="TOP"><T>
<T>
<TR>
<TD id=mpuer name="mpuer"></TD></TR>
<TR align=right>
<TD align=right>&lt; =text/&gt;NI_MPU('middle'); </TD></TR></T></T></TABLE>

VARAZDAT was six when his family were driven from their home by Turkish troops in 1915. But even 90 years after Ottoman troops began the slaughter of up to 1.5 million Armenians, fear still flickers in his eyes.

As the family and 200,000 other Armenians fled east from their homes in Van, near modern Turkey?s eastern border, Turk and Kurdish forces opened fire from both sides. ?They killed so many. Mothers threw their children in the lake. They said it was better to drown them than let the Turks have them,? Varadzat Harutyuniyan told The Times.

Mr Harutyuniyan will join 1.5 million Armenians on Sunday in a march through Yerevan to mark the 90th anniversary of what many countries call the Armenian genocide. It will be the biggest event so far in a campaign to force Turkey to recognise the massacres as genocide, and to open diplomatic ties ? and its border ? with Armenia before joining the EU. And as Ankara prepares to begin EU entry talks in October, the Armenians are winning international sympathy.

?We remember the past with pain, but without hatred,? President Kocharyan of Armenia told a conference on genocide this week. ?For us it is difficult to comprehend the response of the Turkish side, which is represented not only by the denial of the past but also by the blockade of modern Armenia.?

On April 24, 1915, the Young Turk regime had 200 prominent Armenians arrested at the start of what Armenians call a programme to eliminate them from the crumbling Ottoman Empire. About 1.5 million Armenians were slaughtered by the Turks, or died of starvation and disease during mass deportations between 1915 and 1918.

Turkey denies responsibility, saying 300,000 Armenians and 500,000 Turks died in inter-ethnic conflict after nationalist Armenians sided with invading Russian troops. But a growing number of Western governments are rejecting the official Turkish line. A European diplomat described it as ?baloney?.

On Tuesday Poland joined 15 countries, including France, Canada and Switzerland, that have officially acknowledged the killings as genocide ? a move that Turkey denounced as irresponsible.

?The truth must come out,? said Lech Walesa, the former Polish President, at this week?s conference. ?It is a just claim of the Armenians that Turkey?s entrance into the European Union should come after admitting genocide.?

President Chirac of France has also insisted that Turkey recognises the genocide before entering the EU ? not least because 400,000 Armenians live in France. Britain and the US have yet to follow suit, anxious not to upset a key Nato ally on the borders of Iraq. The British Government, a strong supporter of Turkey?s EU membership, says the issue is a ?matter for historians? .

But the powerful Armenian diaspora has been energetically lobbying the British Parliament and the US Congress, and pressing President Bush to use the ?G? word in his annual message to the Armenian people on Sunday.

At the same time, pressure has been mounting within Turkey for a review of its official history after decades during which any public discussion of the issue was banned. Only last year the Government adopted an amended penal code making it a criminal offence to promote the idea that genocide had happened. In February the award-winning Turkish novelist, Orhan Pamuk, told a Swiss newspaper that ?one million Armenians were killed in Turkey?, prompting one governor to order his books to be burnt.

Recep Tayyip Erdogan, the Turkish Prime Minister, last week suggested setting up a joint commission to study the genocide allegations.

For Armenians, however, the offer came far too late. History, they say, is no longer up for debate. ?I have no doubt the question of genocide will be on the agenda for the talks between the EU and Turkey,? said Vardan Oskanyan, the Armenian Foreign Minister. ?We, of course, would like the EU to put it forward as a condition.?

The risk, however, is that right-wing elements in the EU and Turkey are now latching on to the issue to derail Turkey?s EU entry. On Wednesday the head of the Turkish Armed Forces, General Hilmi Ozkok, called on Armenia to drop the genocide allegations. The 1923 Lausanne Treaty, which established modern Turkey, ?put an end to the baseless genocide claims politically and legally,? he said.

Turkey?s state archive put out a list last weekend of more than 500,000 Turks it said were massacred by Armenians.

For the few remaining survivors of the massacres, time is fast running out. Last October there were 289 living in Yerevan. Today there are only 200.

At 102 years old, Gulinia Musoyan is too frail to leave her bed. But she is still determined to relate how Turkish soldiers forced her from her home in Kessab, near the coast, and marched her barefoot across the desert in 1915. ?They were just forcing us to walk,? she said. ?We were so hungry and thirsty. At times I couldn?t walk at all.?

Of the 6,000 who left Kessab, only 2,000 survived.</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

Arkadaslar adamlar isi iyice azittilar... "TIMES" dergisi bile sözde soykirim hakkinda asilsiz, tamamen yanlis, ve uydurma bir haberle dünya milletini kandirmaya çalisiyor....

Arkadaslar sizden istegim; TIMES in sitesine girip ingilizce olarak tepkinizi "Discussion" bölümüne yazmaniz.Edited by: sweetrose

Crazy_OfLu61_
25.04.2005, 17:52
Keske gerçekten yapmis olsaydik o zaman bu kadar üzülmezdim. Asil simdi yapip köklerini kaziyacaksin bak kimse bise diyebiliyomu...

aydingursoy
29.04.2005, 14:25
bunlari konusturan bastakilere tepki göstermeklazim...

seslerini çikarip bu moskoflara cevap veremiyorlar mi

Crazy_OfLu61_
04.05.2005, 14:05
http://by106fd.bay106.hotmail.msn/cgi-bin/saferd/canakkale1917yemeklistesi.jpg_lang=TR&amp;hm___tg=http %3a%2f%2f65%2e54%2e161%2e250%2fcgi%2dbin%2fgetmsg% 2fcanakkale1917yemeklistesi%2ejpg&amp;hm___qs=curmbox% 3d00000000%252d0000%252d0000%252d0000%252d00000000 0001%26a%3d4f9a64bf372e02d92b251315ab9cce84%26msg% 3dDAD0AF6F%2dD992%2d477E%2dA57C%2d0BA5C44D032F%26s tart%3d0%26len%3d113509%26mimepart%3d4%26disk%3d10 %2e1%2e106%2e100_d3741%26login%3dservetbayalan%26d omain%3dhotmail%252ecom%26_lang%3dTR%26country%3dU S&amp;hm___cacheh=1&amp;file=canakkale1917yemeklistesi.jpg &amp;domain=hotmail

Crazy_OfLu61_
04.05.2005, 14:07
neden çikmadigini tam olarak anlayamadim ama çok güzel bir resimdi.

imported_erdogdulu61
08.05.2005, 20:29
benim bayragima el sürecek serefsizler henüz anasindan dogmadi o
bayrakta benim kanim var o bayrakta benim sehidimin benim
kahramanlarimin benim gazilerimin kani var serefsizler elinizi
süremeyeceksiniz o elleri kirar kirdiktan sonra ne yapacagimizi çok iyi
bilirsiniz

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

basaklisi
10.05.2005, 04:36
Trabzonda meydana gelen olaylar tam anlami ile provakasyondur. Ço üzülerek söylüyorum ki oradaki 1500 hemsehrimiz oyuna getirilerek yine özbe öz trabzonlu olan ve yüregi Trabzon sevgisi ve vatan sevgisi ile dolu olan 5 arkadasimizi linç etmeye kalkismislardir. Tüm hemsehrilerime sesleniyorum bu oyuna gelmeyelim. Linç olayindan sonra açiklama yapan olayin magdurlari gençlerin çagrisini yineleyelim:

"Biz bayrak filan yakmadik. Halkimiza çagrimiz gelin hep birlikte o bayragi incirlik üssünde ABD emperyalizmine karsi dalgalandiralim"

mircemal
12.05.2005, 12:04
Apo yeniden yargilanacakmis insanlik diye bisey yok bu avrupalilarda

mircemal
12.05.2005, 12:05
Bu adam kürt devletine basbakan seçilik ankaraya resmi aracla gelir yakinda

mircemal
12.05.2005, 12:08
smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

$FIRTINA61$
13.05.2005, 10:26
ERMENI LERMI NE KOSU DURUYOR ADAM DELI ETMEZINLER GIDECEM SIMDI 1 TANE BILE BIRAKMAM

Sönmez Özlü
16.05.2005, 21:31
Bir Trabzonlu nasil satilik Istanbul basininin agzi ile konusabilir anlayamiyorum. O olaylar provokasyon falan degildi. Vatansever Trabzon halkinin bölücülere karsi tepkisinden ibaretti. F tipi ceza evini protesto ediyorlarmis(!) Arkadaslar Trabzon'da F tipi cezaevi var da biz mi habersiziz?

Bu adamlar devlet aleyhinde suç isleyenlere özgürlük istiyorlar. Bunun için çok yanlis bir mekân seçtiler, olay budur.

Trabzonlular olarak eylemimizin her zaman arkasinda olmaliyiz. Alkislar Trabzon!