PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon Lisesi Türkiye birincisi oldu!

bahadiroglu
21.03.2005, 11:45
ANTALYA'da düzenlenen Türkiye Liselerarasi Gençler Futbol Birinciligi'nde Trabzon Lisesi, finalde Istanbul Haci Hatice Bayraktar Lisesi'ni 2-0 yenerek, sampiyon oldu. Sampiyon olan Trabzon Lisesi, Danimarka'da düzenlenecek Dünya Liseler Futbol Sampiyonasi'nda Türkiye'yi temsil edecek. Ayrica sampiyonanin üçüncülük maçinda, Istanbul Sehremeni Lisesi, Istanbul Alibeyköy Lisesi'ni 1-0 yendi.

tigin
21.03.2005, 11:47
geçen yil oldugu gibi yine dünya sampiyonu olurlar insallah

CeSS
21.03.2005, 11:49
Geçen yilki, basariyi yine bekliyoruzz smileys/smiley32.gif

zisinoli
21.03.2005, 11:49
smileys/smiley32.gifOnur verdiler yine...

trabzonspor1
21.03.2005, 12:04
insallah her sene dünya duyacak ismimizi

BDiler61
21.03.2005, 12:06
yine dünya sampiyonlugu bekliyoruz

#10 Fietra
21.03.2005, 12:07
Geçen sene Türkiye Sampiyonasinda Sehremini Ata Özer'in binbir yalanlariyla sampiyon oldu.Ve Trabzon Lisesi'ni yendik pankartlarini hala okulundan indirmedi.Bu senede bizi Dünya Kupasinda onlar temsil edecek sanirsam ondan sonraki sene biz

Ömer SEVİNÇ
21.03.2005, 12:12
Oooo Trabzon lisesi Ooooo

TS 61
21.03.2005, 12:20
Yahu basarilari bu kadar kökten gelen bir kulüp nasil oluyorda süper lig desampiyon olamiyor. Daha lise çaginda zorluk derecesi en yüksek maçlarin üstesinden gelebiliyoruz da...Bu degerleri degerlendiremiyor muyuz yoksa??

Muhalif
21.03.2005, 12:34
TS 61 soruna basit bir cevap vereyim.. karel dhaine denen adamdan futbolcu yaratacagiz diye bekliyoruz, selim i bursaspor a yolluyoruz.. ben az deyim sen çok anla..

Trabzon Lisesi her sen dünya sampiyonu olsa fayda etmez.. nasil olsa sampiyon olamiyoruz.. siradan yabancilar transfer etmek yerine bu çocuklari oynatsak ne olur ki bir yilda.. ha szymkowiak, zurawski gibi istikrarli yabancilar alirsin sözüm olmaz.. ama mesela hala karel i tasiyoruz ya takimda kahroluyorum...

$FIRTINA61$
21.03.2005, 12:36
dünya sampyionlugunu bekleriz smileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gif

Guests
21.03.2005, 12:36
her zamanki halimiz hiç sasirmadim

Duman
21.03.2005, 13:15
Basta okul müdürümüz Ömer Eyüboglu olmak üzere,emegi geçen herkesi kutlarim.Mezunu olmaktan her zaman büyük gurur duydugum Trabzon Lisesi,bizi bu basarilara o kadar çok alistirdi ki, Türkiye Sampiyonu olmalari bize çok normal geliyor.2 sene öncede Dünya Sampiyonu olmustuk,serefli medyamizda yine yer alamamistik.Ama olsun tüm dünya basininda yer almislardi bu cengaverler,bu gurur bize yeter de artar.Bildigim kadariyla Dünya liselerarasi Sampiyonluk maçlari 2 yilda 1 yapilir.O yüzden bu sene Danimarka'da ki müsabakaya son sampiyonünvani ilekatilacagiz.Geçen sene oynanmamisti.Ondan dolayi bizim çocuklar geçen yil Türkiye sampiyonlugunu önemsememislerdir.

Darisi Trabzonspor'daki abilerinin basina,Trabzonspor'umuzun da Trabzon Lisesi gibi Istanbul takimlarini yenip Sampiyon olmasi dilegiyle...

61trabzonomer
21.03.2005, 13:18
Valla alistik artik basarilarin devamini diliyorum ve türkiyenin artik futbolcu jenneti olan trabzonumuzu inkar etmesi imkansiz türk futbolunu trabzonun ayakta tuttugunu kabul etsinler.

Trabzon lisesine smileys/smiley32.gif

Kemal Şahin
21.03.2005, 13:23
çok güzel bi haber insallah dünya kupasini da türkiye getirirler emegi geçen herkesten allah razi olsun!!!!! istanbul medyasina ve istanbul yalakalarina ibret olsun olur insallah!!! trabzonu trabzonsporlulari kötüleyip hakaret eder gibi maçlaririmizi üç dakika yayinlara kapak olsun .. daha iyi gzüel günlerre insallaaahhhh saygilarrrr..

Salih61
21.03.2005, 13:57
Benim eski okulum...Ne güzel günlerim geçti orada...Zaten biz Alismistik senin SAMPIYONLUKLARINA artik Türkiye de Alisti...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Saygilarimla...

yattara11
21.03.2005, 15:41
bir Tevfik Serdar Anadolu Lisesi ögrencisi olarak bu basaridan dolayi gurur duyuyorum... smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

#10 Fietra
21.03.2005, 19:39
TS 61 soruna basit bir cevap vereyim.. karel dhaine denen adamdan futbolcu yaratacagiz diye bekliyoruz, selim i bursaspor a yolluyoruz.. ben az deyim sen çok anla..

Trabzon Lisesi her sen dünya sampiyonu olsa fayda etmez.. nasil olsa sampiyon olamiyoruz.. siradan yabancilar transfer etmek yerine bu çocuklari oynatsak ne olur ki bir yilda.. ha szymkowiak, zurawski gibi istikrarli yabancilar alirsin sözüm olmaz.. ama mesela hala karel i tasiyoruz ya takimda kahroluyorum...

Bende diyorum zaten su takimda D'heane nasil kalabiliyor.Yabancilarimizi niye kötü adamlardan kullaniyoruz.Augustine gitti Allaha sükür Thijs D'heane vs. bunlar nasil bize geldiler anlamadim.Yattara,Szymek gibi adamlar olsa çok süper olacak.Artik seneye de iyi bir yabanci kaleci bulunursa Petkovic'de yollanmali.

Recep Alkan
21.03.2005, 19:41
dunya sampiyonlugundan sonra turkiye sampiyonlugu az gelir bizlere. bizler yine dunyayi sarsmak isteriz. insallah gecen senieki basari bu senede tekrarlanir.

insallah abileride ornek alirda akillanirlar....

Ozan
21.03.2005, 20:42
her yil sampiyon oluyoruz zaten. dünya sampiyonluguda vardi yanilmiyosam.smileys/smiley32.gifbasarilarinin devamini diliyoruz smileys/smiley17.gif

zinos_zon
21.03.2005, 20:56
yil 1981 veya 82. 4 fen d sinifiyiz..sinif ögretmenimiz efsane matematikçi veysel hoca. veysel hoca hastalanip bir süre okula gelemedi, ve yerine genç bir adam geldi; ömer eyüboglu:smileys/smiley1.gif

bir iki bos matematik dersimizi doldurduktan sonra, bizim "sinif ögretmenimiz" de kendisi oldu. bizim sinif ögretmenligimizi seçisindeki sirri daha sonra çözdük. söyleki;

o dönemde de trabzon lisesi siniflar arasi futbol sampiyaonlugu vardi, her sinif elemeli olarak maçlara çikiyor kazanan tur atliyordu. meger ömer hoca bizim sinif takimini çalisirken görmüs, siniftan takim mi çikar demeyin, en az 30 erkek vardi her sinifta ve asgari yarisi zaten lisansli futbolcuydu. neyse, biz lise 1 sinifi olarak tüm rakipleri yendik ve finale çiktik. finaldeki rakibimiz de 3. siniftan bir takim, ve çocuklarin çogunlugu farozlu. biz erdogdu ve arafil boyluyuz daha çok. neyse, çevre binalarin tiklim tiklim doldugu final maçini 1- 0 kazandik ve lise sampiyonu olduk. inanin bizim lise maçlari bile 3. lig kalitesinden ileriydi.

neyse, sampiyonluk nedeniyle matematik ve fizik derslerinden "ökk" ile geçtim, ömer hocama mütesekkirim, hayatta geçemezdim:)

hocam duyarsan sesimi; ben selahattin kinali, hani sampiyon lise 1 takiminin orta saha beyni:)

bende de ne beyin vardi ya, sormayin:))

canim liseme, kinali saçli sevgilime, havuz basi sohbetlerine bin selam olsun..

Berat
21.03.2005, 22:25
Trabzon Lisesi ve Türkiye Sampiyonlugu..eee,ne var bunda sasilacak?smileys/smiley17.gif

Reha61
21.03.2005, 22:39
Helal olsun onlarda olmasa hayimiz duman

Guests
22.03.2005, 02:20
Sen ki gururmuz oldun, Basimizi tuttun dimdik.

Biz de seni; sonsuza dek yasatmaya and içtik...

(Trabzon Lisesi Marsi'ndan)

bahadiroglu
22.03.2005, 09:50
trabzon futbolun besigi oldugunu bir kere daha ispat ettti.

trabzon iste bu yüzden kiskaniliyor..

kutoz
22.03.2005, 09:56
Trabzon Lisesi ve Türkiye Sampiyonlugu..eee,ne var bunda sasilacak?smileys/smiley17.gif

Trabzon Lisesi ve Dünya Sampiyonlugu... Bence bunu da büyütmeyelim... Mars Sampiyonunu bekliyoruz simdi smileys/smiley36.gif

Badaloğlu
22.03.2005, 11:16
O degilde Trabzon Lisesi bu ampiyonlukla 6.kez Tükiye sampiyonu olarak Trabzonsporu yakaladi.Yakalamayi birak geçen sene birde Dünya sampiyonlugu tacini basina giyerek bence agabeylerinide geçtiler...

Hepsine helal olsun.Yari final maçlarinda 3 tane Istanbul Lisesini teker teker devirerek özellikleBesiktas Lisesiydi galiba 2-0 yenik durumdayken maçi 3-2 yapip adimizi finale yazdirandaha sonrada finaldesampiyon olmak daha bir anlamli oldu.Insaallah bu çocukalrin elinden tutarlarda bizde gelecege umutla bakariz...

selçukabi
22.03.2005, 11:28
yil 1981 veya 82. 4 fen d sinifiyiz..sinif ögretmenimiz efsane matematikçi veysel hoca. veysel hoca hastalanip bir süre okula gelemedi, ve yerine genç bir adam geldi; ömer eyüboglu:smileys/smiley1.gif

bir iki bos matematik dersimizi doldurduktan sonra, bizim "sinif ögretmenimiz" de kendisi oldu. bizim sinif ögretmenligimizi seçisindeki sirri daha sonra çözdük. söyleki;

o dönemde de trabzon lisesi siniflar arasi futbol sampiyaonlugu vardi, her sinif elemeli olarak maçlara çikiyor kazanan tur atliyordu. meger ömer hoca bizim sinif takimini çalisirken görmüs, siniftan takim mi çikar demeyin, en az 30 erkek vardi her sinifta ve asgari yarisi zaten lisansli futbolcuydu. neyse, biz lise 1 sinifi olarak tüm rakipleri yendik ve finale çiktik. finaldeki rakibimiz de 3. siniftan bir takim, ve çocuklarin çogunlugu farozlu. biz erdogdu ve arafil boyluyuz daha çok. neyse, çevre binalarin tiklim tiklim doldugu final maçini 1- 0 kazandik ve lise sampiyonu olduk. inanin bizim lise maçlari bile 3. lig kalitesinden ileriydi.

neyse, sampiyonluk nedeniyle matematik ve fizik derslerinden "ökk" ile geçtim, ömer hocama mütesekkirim, hayatta geçemezdim:)

hocam duyarsan sesimi; ben selahattin kinali, hani sampiyon lise 1 takiminin orta saha beyni:)

bende de ne beyin vardi ya, sormayin:))

canim liseme, kinali saçli sevgilime, havuz basi sohbetlerine bin selam olsun..

Ah be selahattin abi beni maziye götürdün duygulandim simdi ya...ben de 1991 mezunuyum, BABA LISE'nin basarisi hepimizin gururu artik Türkiye Sampiyonluguna alistik yeni bir dünya sampiyonlugu bekliyoruz.

imported_UNITS
22.03.2005, 18:29
HELAL OLSUN smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

61trabzonomer
22.03.2005, 20:10

Trabzon Lisesi ve Dünya Sampiyonlugu... Bence bunu da büyütmeyelim... Mars Sampiyonunu bekliyoruz simdi smileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gif

tsakrep61
22.03.2005, 20:13
yine dunya sampionu olacaklar sonrada trabzonsporu sampionluuktan sampionluga kosturacaklar

insallah

Hüseyin Çümen
22.03.2005, 20:18
ALISTIK ARTIK ÇOCUKLARIMIZN BASRILARINA DA BENIM ANLAMADIIM BU ADAMLAR DÜNYA 1. SI LDULAR VE BENZERI BASRILARI ELDE ETTILER ELDE EDICEKLERDE AMA NEDEN BU TRABZONSPORA YANSIMIYOR ANLAMIS DEGILIM BUNLAR DÜNYANN EN II GENÇ OYUNCULARI ARASINDA BUNDAN SORA BASARILRINI TRABZONSPORADA YANSITMALARI DILEGIYLE

61trabzonomer
22.03.2005, 20:19
<DIV =lineStory align=left>Iste Trabzon Lisesi'nin rakipleri!</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>

Futbolda Liselerarasi Dünya Sampiyonasi'nda mücadele edecek olan Trabzon Lisesi'nin rakipleri belli oldu.. Temsilcimiz, ''Iran, Italya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya takimlari ile mücadele edecek..

bunlarida yeneriz dünya sampiyonluguda tamamdir.

marasli laz
22.03.2005, 20:28
insallah yine sampiyon olacaklar ve bizi yine sevindirecekler

zinos_zon
22.03.2005, 21:50
arkadaslar, lisenin finale kadarki maçlarinin skorlarini bilen var mi?

bu anlamda, istanbul basinini habercilikteki at gözlügü nedeniyle elestiriyor, mahalli basini da siddetle ayipliyorum..

Alptuğ
22.03.2005, 22:22
evet artik alistik türkiye sampiyonluklarina ama asla kücümsemiyorum digerleri gibi her sene oyuncular degisiyodur herhalde yine dunya sampiyonlugu bekliyorum onlardan

#10 Fietra
22.03.2005, 22:26
Nasil yani geçen sene Sehremini Türkiye Samp. oldu onlarin gitmesi lazim Dünya Kupasinasmileys/smiley5.gif

Alptuğ
22.03.2005, 22:45
bizde bi dahaki yil bekleriz dunya sampiyonlugunu

JuaN_JuaN
22.03.2005, 23:00
dünya sampiyonu olunca takim türkiye sampiyonlugu normal geliyo ama bence yinede basari sayilir. yalniz dünya sampiyonlugu bekiyoruz tabiii

am bir gerçek var trabzon lisesi sadece lise degil trabzondaki takimlarin alt yapisi resmen...smileys/smiley32.gif

61viya
22.03.2005, 23:23
60 gol atan ve kalesinde sadece 5 gol gören bir takimdan bahsediyoruz...(yanlis olmasin,aklimda öyle kalmis) hani basinin minnacik yer ayirdigi,dikkatli olmasan sayfayi çavirebilecegin ebatlarda yer alan bir takimdan...futbolun baskentinden,bir liseden çikan bir takimdan...

ne diyeyim ki..ne düser ki haddime..helal olsun size trabzon lisesi...helal olsun..bol sans ve basarilar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Edited by: 61viya

Orjinal_Laz
23.03.2005, 00:22
türkiye birinciligi yetmez bizim aslanlara bu yil da dünya sampiyonlugu bekliyoruz smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ozcilingir
23.03.2005, 01:28
Trabzon Lisesinin sampiyonluklarina bizler alisdik ama ULUSAL basinimiz ve Milli Egitimimiz alisamadi. Onlarin içindeki durumu çok iyi bilen birisiyim. Bir ANKARA okul takimi sampiyon olsun ( bakin ISTANBUL demiyorum.) Basinda çok genis yer alir ve tüm imkanlar seferber edilir. Biz ISTANBUL YILDIZ ÜNIVERSITESI takimi ile TÜRKIYE SAMPIYONU olduk , devlet bizi tasra takimi olarak gördü ve DÜNYA SAMPIYONASINA göndermedi, para yok diye, paralari biz verelim dedik yine olmadi, Ama ANKARA okullari sampiyon olunca AMERIKA ya gönderdiler.

Trabzonspor takimininbasarisinda LISE nin çok önemi var , o lisenin bahçesi olmasaydi, nerede top oynanacakti, o lisenin bahçesi transfer aylarinda çesitli illerden gelen yöneticilerin bulustugu ve futbolcu izledikleri yerdi. O liseden yetisen ve ISTANBUL'a üniversiteye okumaya giden gençler SÜLEYMANIYE takimiyla GS,BJK, FENER i dagittilar ve o gençler bu takimlar tarafindan paylasildi o gençler ISTANBULtakimlarinda ve A milli takimda kaptanlik yaptilar, örnek ZEKERIYA BALI,ISMET BERBEROGLU v.s. O yillarda lisenin amatör futbol takimi TRABZON sampiyonluklarinida aldi ,MEVZU ÇOK UZUN.

ISTANBUL unda lisesiyle ögünen bir takimi var GS lisesinin takimi ne alemde bilen varmi ?( yönetici olma sarti liseden mezun olamak!) BJK alt yapisi kuvvetli ,lisesi ne is yapar, FB nin de lisesi vardi HAYDARPASA ne is yaparlar . simdide fenerin koleji var !!yabanci dil ögretiyorlar, takima gelen yabancilarin tercümanligini yapsinlar diye !!

Sehremini lisesinin artist müdürü ATA ÖZER , TARBZONSPOR da top oynadi ( hani su BJK -SAKARYA maçinin TFF temsilcisi) ,geçen sene TRABZON LISESIni yenmek için türlü entrikalar yapti ve yendi, pankartlar hala lisesinin duvarinda asiliyor. Yani TRABZON LISESI ne kadar büyük ki, adam 1 yildir o pankartlara bakarak avunuyor, istanbulda ne kadar profosyonel takimlarin alt yapisinda yetenekli gençler varsa o liseye kayitlari yapiliyor. Su anda GS ye çalisiyor.Birçok ögrencisi milli oldu ,TRABZON LISESI yillardir sampiyon hala bir ögrencinin TRABZONSPOR da oynadigini göremedik, neden, niçin ? Bu lisede okuyan çocuklar gurbetemi çiksinlar, Bayburt, Erzurum ,Kars, Giresun, Ordu, Samsun,Rize v.s illerin takimlarinami gitsinler.Yoksa ÜNIVERSITE yi kazandiklari sehrin takimlarinami transfer olsunlar.TRABZONSPOR kulübü LISE ile organize olmak zorunda ve bu okuldan çikan gençlere sans vermelidir .Alt yapidan yetisen gençlerinde egitimli olmasi gerekir.Liseden yetisen futbolcular TRABZONSPOR un gelecegini belirlemelidirler.

TRABZON LISESINI tebrik ediyorum.( VEFA LISESI mezunu )

Saygilarimla

zinos_zon
23.03.2005, 11:16
özçilingir kardes;

deneyimlerimden biliyorum, buna kendim de dahilim, zira çok yetenekli oldugum söylenirdi;

trabzon lisesi zaten sehrin göbeginde ve stadin yanibasinda, bilirsiniz. lise ögrencilerinin çogu da lisansli olarak futbol oynamaktadir, malumunuz. bu yönüyle bakinca, zaten futbolla ve trabzonsporla iç içe oldugu ortaya çikiyor.

sorunumuz su aslinda, en azindan yakin zamana kadar ki sorunumuz,

karadenizli aileler futbolu ne kadar sevseler de, önce "okul" diyor. kendimden bilirim, lise sampiyonlugu için final maçi öncesi babamin fena firçasin yemistim, maça çikamayacagim, takim bensiz aksiyor! hocamin kulaklari çinlasin, babama telefon açarak "özel" izin aldi ve ben oynayabildim! lise sampiyonu olan sinif takimimizda ( 8 kisi oynardik) öyle oyuncular vardi ki, yeteneklerine hayret edersiniz. mahmut diye bir arkadasimiz vardi, ben zidane dahil, dünyada onun kadar topa hakim bir baska oyuncu göremedim, ama ailesinin "dehsetli" baskisi nedeniyle futbol oynamadi ve doktor oldu! mahmut gibi binlercesi geçti o lise sahasindan belki, ve geçmeye devam edecek..

istanbul basini demeyin bana, 18 yildir o batagin içindeyim; sehremini lisesi ve ata özer zügürt tesellisi olurlar olsa olsa..bizimle basedemeyeceklerini biliyorlar, kendileriyle birakalim ve bir anekdotla bitirelim

simdilerde yavas yavas salatasaray a takiminda oynamaya baslayan gençlerden biri; Arda. arda nin babasiyla vatan gazetesinde birlikte çalisiyoruz, birgün beraberce bir ise gittik, istanbul'dan bursa'ya, holiganlara ilk kez ceza "veren" savciyla röp. için gittik. yol boyunca konustuk arda'nin babasiyla. arda, bir paf maçi sonrasi babasina söyle demis;

"baba su trabzon'u gidip görmek istiyorum, hangi kategoride oynarsak oynayalim karsimiza hep trabzonlular çikiyor, nasil böyle yetenekli olabiliyorlar anlamiyorum"

bu arada Arda, yoksulluk içindeki ailesinin tek umudu. çok degerli bir babasi var, dilerim kendi de ailesi de "yirtar"

trabzonuma bin selam..

Guests
23.03.2005, 22:53
1976'da Irlanda'nin Dublin sehrinde yapilanliseler arasi dünya sampiyonasinin finalinde:

Nijerya temsilcisi ile Trabzon Lisesi futbol takimi karsilasmisti. tartismali bir penalti atisiile sampiyonlugu kaçirmistik.(2-3 defa atisin tekrar edilmesi gibi bir sey olmus galiba.)

Trabzonsporumuz'da ilk sampiyonlugunu o yil yasadi... Trabzon Lisesi'nin bubasarisi, futbolda ki altin yillarimizin baslangicina bir isaret gibiydi...

daha sonra pespese sampiyonluklar geldi...

geçen yilTrabzon Lisesi yine Türkiye ve dünya sampiyonu oldu.

bu yil da yine olacak insallah...

altin yillar geri mi geliyor acaba..? ne dersiniz..? smileys/smiley2.gif

Berat
23.03.2005, 23:33
Trabzon Lisesi 76 da Dünya Sampiyonasinda final oynamis,,daha sonra 9 senede 6 sampiyonluk gelmis.cuttysark in dedigi gibi; tarih tekerrür eder mi acaba A Takim için desmileys/smiley17.gif

Duman
24.03.2005, 00:35
Sehremini lisesinin artist müdürü ATA ÖZER , TARBZONSPOR da top oynadi ( hani su BJK -SAKARYA maçinin TFF temsilcisi) ,geçen sene TRABZON LISESIni yenmek için türlü entrikalar yapti ve yendi, pankartlar hala lisesinin duvarinda asiliyor. Yani TRABZON LISESI ne kadar büyük ki, adam 1 yildir o pankartlara bakarak avunuyor, istanbulda ne kadar profosyonel takimlarin alt yapisinda yetenekli gençler varsa o liseye kayitlari yapiliyor.

Ahmet abi,bu bahsettigin Ata Özer bir zamanlar Trabzon'da Cumhuriyet Ortaokulunda Tarih ögretmenligi yapmis midir?Ayni zamanda müdür yardimcisiydi.Karistiriyorsam kusura bakma,o isimde bir hocamiz vardi diye hatirliyorum.

Selamlar...

zafercalikoglu
24.03.2005, 09:10
trabzon lisesinden 2 sene önce sampiyon oldu çok güzelde o liseden trabzonsporun altyapisina kaç futbolcu geldi bilen varmi?

Guests
24.03.2005, 19:30
trabzon lisesinden 2 sene önce sampiyon oldu çok güzelde o liseden trabzonsporun altyapisina kaç futbolcu geldi bilen varmi?

hemen hemen tamami Trabzonspor altyapisinda oynuyor.

Crazy_OfLu61_
24.03.2005, 22:09
Yasattiklari dünya sampiypnlugunu insALLAH bu senede yasariz. Onlara en güzeli yakisir yapacaklarinada inaniyorum, darisi basimiza insAALLLLLLLLLAAAAAAHHH...

TSMareNero
25.03.2005, 21:18
futbolun futbol gibi oynandigi yerlerde hic unutmayin arkadaslar Trabzon futbolculari herzaman birinci olur, ama futbol gibi oynandigi zaman.anlamayan yoktur herhalde smileys/smiley35.gif

deco
26.03.2005, 12:12
Trabzon Lisesi bunu hep yapiyor.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Geçen yilki oyunlar oynanmazsa bu sene yine dünya samp.olur.

Basarilar arkadasalar hep arkanizdayiz,Tebrikler...

Tekke
26.03.2005, 15:47
Her zamanki gibi ASLANLAR BE.

crazyboy
26.03.2005, 15:51
insallah dünya sampiyonu da oluruz 2sene üstüste dünya sampiyonu olmanin prestijini parayla satin alamayiz ayrica bu trabzon futbolunun tüm dünyaya haykirisidirsmileys/smiley32.gif

ozcilingir
26.03.2005, 17:28
Sehremini lisesinin artist müdürü ATA ÖZER , TARBZONSPOR da top oynadi ( hani su BJK -SAKARYA maçinin TFF temsilcisi) ,geçen sene TRABZON LISESIni yenmek için türlü entrikalar yapti ve yendi, pankartlar hala lisesinin duvarinda asiliyor. Yani TRABZON LISESI ne kadar büyük ki, adam 1 yildir o pankartlara bakarak avunuyor, istanbulda ne kadar profosyonel takimlarin alt yapisinda yetenekli gençler varsa o liseye kayitlari yapiliyor.

Ahmet abi,bu bahsettigin Ata Özer bir zamanlar Trabzon'da Cumhuriyet Ortaokulunda Tarih ögretmenligi yapmis midir?Ayni zamanda müdür yardimcisiydi.Karistiriyorsam kusura bakma,o isimde bir hocamiz vardi diye hatirliyorum.

Selamlar...

Sevgili DUMAN 61 ATA ÖZER ,ÖGRETMENDIR, futbolculuk döneminde TRABZON da ögretmen olarak görev yaptimi bilmiyorum ama, en az 20yildir ISTANBUL da ögretmen , arada TRABZON a gitmismi bilemiyorum , IMAM HATIP de basladi ve hep FATIH ilçesindeydi,

Soyadi benzerligi olabilir , kendide zannedersem TRABZON veya RIZE kökenli .( TRABZON lu olmasi dah yüksek ) .

Saygilarimla

Sacit
27.03.2005, 19:16
ne diyeyim yani bravo.muhtesemsiniz.ama dunya da olmali.ve istanbul aglamalismileys/smiley32.gif