PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkes Silkinsin Kendine Gelsin

BDiler61
20.03.2005, 12:38
Daha 3 hafta önce yere göge sigriramadigimiz oyuncularimizi simdi yerin dibine batiriyoruz.Kalan 9 maçida bu futbolcularla tamamlayacagiz.IS biraz mücizeye kalsada daha bitmedi.Takima sahip çikalim.Unutmayin seneyede bu oyuncularin bir çogu ,bu baskan ve bu teknif direktörle devam edecegiz.Eger simdi biz bu Takima sirtimizi çevirirsek ozaman bu takim bu sene avrupaya da gidemez bu moral bozukluguyla.

HEP DESTEK TAM DESTEK

Crazy_OfLu61_
20.03.2005, 12:41
Ya ruhu olmadan oynamaya devam ederlerse babamin oglu olsa tanimam biraksinlar 9 maçtada böle oynayacaklarsa. Biz kimseyi sahipsiz birakmayiz kimseyede ezdirmeyiz ama gerekirse biz ezeriz...

Ömer SEVİNÇ
20.03.2005, 12:50
Futbolcu benden daha istekli olmali ama göremiyoruz iste.

Çok sey mi istiyoruz? Gitsin orada canla basla savassin yeter. Gol atmasin önemli degil. Hüseyin ve Szymek'i biraz örnek alsinlar....

$FIRTINA61$
20.03.2005, 12:56
UNUTMAIN TS MIZ SADE LIGEDEKI RAKIPLERELEN MÜCADELE VERMIYOR TS MIZ DÜN KAYBETDI DIYE YARI YOLDA BIRAKACAK OLAN TS LI DEGILDIR

kadirsa_2000
20.03.2005, 13:15
Dogrudur, bir yenilgiyle hatta ne olursa olsuntakimimiza sirt çevirmek yanlistir. Destegimiz her zaman tamdir. Her zaman her yerde en büyük TRABZONSPOR...

ammaaaa...

Arkadaslar ben dün aksamki futbolu kabullenemiyorum. O kabullenmisligi, boyun egmisligi (ilk 25 dakika hariç), halsiz ruhsuz gezinmeleri kabullenemiyorum. Bizim takimimizinen büyük problemi; bir çizgi tutturmus giderken (iyi veya kötü) bazen, gerek futbolcumuzun oynadigi futbol olarakgerek hocamizin taktikseltutumu olarak, çizginin disina öyle bir çikiyoruzki insanin akli almiyor. Yenilmek problem degil, yenilirsin ama yeniligin bile o tutturdugun çizgi çevresinde olur. 2 hafta önce g.antep'e yenildik bu kadar koymadi (onca dönen dolaplara, edilen laflara ragmen!). Fakat dün aksam bir enteresandi, ne bileyim, anlatamiyorum, kabus gibiydi. Yanlis anlamayin yenilgi degil, oynanan futbol!

Sonuna kadar, hep birlikte!

BDiler61
20.03.2005, 13:41
bu arada belirtmek istiyorum miraslow szymkowiak Trabzonlu oyunculardan daha çok Trabzon ruhunu yansitiyor sahaya yönetimi bu transferden dolayi bir kez daha kutluyorum

MaHMuT_61
20.03.2005, 14:20
Herkes kötü oynaya bilir ama korkaklik ve inançsizliga karsi bir küskünlügüm var taaki Alikemallerin o korkusuz ca saldirisini görene kadar..Bunun neresine bu kadar tepki yiyorum anlayamadim.Trabzonspor'um yenilsin ama korkmadan savasarak baska bir beklentim yoksmileys/smiley19.gif

Utku061
20.03.2005, 15:15
Valla her zaman öyle yapiyoruz silkiniyoruz 2-3 gün kendimize gelemiyoruz is yerinde çalisanlar,okullari olanlar,üniversite sinavina hazirlananlar da bu tip isteksizlikler oluyor.Ama bu nereye kadar tamam silkindik,takimimizi destekleyecegiz tabiki ama ne olur artik kaderde bizim de yüzümüz gülsün. smileys/smiley19.gif

Reha61
20.03.2005, 18:18
takim disiplinden kotu

antep maçlarinda gördük

Hoca daha futbolculari uyarmaliydi

artik çok geç beyler

Reha61
20.03.2005, 18:30
buTrabzon Firsat Tepti
Bu sonuçla 55 puanda kalan Trabzonspor, lider F.Bahçe'nin 3 puan kaybini avantaja çeviremeyerek sampiyonluk yarisinda firsat tepti. Besiktas, teknik direktör Riza Çalimbay ile çiktigi 8'inci maçta 6'nci galibiyetini; Senol Günes ise Trabzon'un basinda çiktigi 8'inci lig maçinda 2'nci yenilgisini aldi.
firsat kaçmaz

marasli laz
20.03.2005, 18:56
arkadaslar benim anlamadigim konu gökdeniz gibi avrupa çapinda bir orta oyuncusu neden forvet oynatiliyor bunu anlamiyorum ziya doganin hatasini aynen senol hocada yapiyor ben gökdenizin orta sahada oynadigi zaman tutulamayacagini savunuyorumgeçenyilki kupa finalinde gökdeniz hangi mevkide oynamisti hatirlayin&n bsp;&n bsp;

Zafer Keskin
20.03.2005, 19:02
bana gökdeniz karadeniz demeyin anlasilan gökdeniz beyefendi fenerbahçe ile el sikisti seneye gidiyor fener olmasada trabzondan ayrilacagini belirtti o kadar taraftarin çagirmasina hiç kulak vermeyip sirtini dödü buradan gökdeniz beyefendiyi kiniyor seneye gidecegi takimda daha iyi futbol oynamasini diliyorum...........

sanatik
20.03.2005, 19:06
ya arkadaslar trabzonsporu yerden yere vuruyorsunuzda niye aranizdan biri demiyor 3 yamuklarin oynadigi futbol bizden üstünmü ?

üstelik deplasmanda oynadigimizi ve bjk anin hicde evde oynar gibi futbol oynayamadigi gözlerinizden kacdi galiba ?

Trabzonspor bu maci kayipetmekle isi iyice zora sokdu ama son iki yildir yükselmemizi gelismemizi cok daha iyi olmamizi böyle bir yenilgi engelleyemez.

Her Takimda hatalar yapiliyor ve bizde hatalar yapdik halende yapiyoruz ama su yazilariniz tekrar tekrar okumanizi isterim.

Bir Yamuk gözüyle okuyun bakalim hosunuza gidecekmi.

Bumudur destek ? Bumudur birlik beraberlik ? Her yenilgi ardinan nerdeyse ayni konular sürekli ayni tespitler - yönetimmis antrenörmüs oyuncuymus daha bilmem neler.

Bazi arkadaslar mac kazandikdan sonra sorunlari dile getiriyorlar ve bir maclik taraftar profilinde olmayan yeterince ts li oldugu ortada ama yenilgiden sonra bu kadar olumsuz yaziyi okumak bana yenilgiden fazla dokunuyor.

yattara11
20.03.2005, 19:34
arkadaslar ben bu isi çözdüm smileys/smiley4.gifbizim böyle çok iyi serilerin ardindan en ufak bir galibiyette kahrolmamizin sebebi takimimizdan her zaman en mükemmeli ve kusursuz olmasini beklememiz... peki neden her zaman en mükemmeli bekliyoruz? birincisi su: takimimizin en mükemmeli yapabileceginden eminiz ve güvenimiz tam... ikincisi: kusursuz bir tarihe sahibiz...

tamam mi sorun budur yani ona göre fazla dert etmeyin smileys/smiley4.gif

Ozan
20.03.2005, 19:42
bu takimi yari yolda birkmamaliyiz .hala sampiyonlik sansimiz var kimse umutsuzluga kapilmasin.HER ZAMAN TAM DESTEK gerekir bu takima smileys/smiley2.gifHAYYYDEEE!!!

serdaramerikada
20.03.2005, 19:46
herkes su an ki ankaraspor galatasaray macini seyretsin ders alsin biraz, neden benim takimim ruhsuz oynuyor kardesim ya, yazik, bu kadar getiriyoruz sonunda hep husran, yazik emeklere yazik, benim gibi taraftara yazik...

Punisher-61
20.03.2005, 19:55
herkes su an ki ankaraspor galatasaray macini seyretsin ders alsin biraz, neden benim takimim ruhsuz oynuyor kardesim ya, yazik, bu kadar getiriyoruz sonunda hep husran, yazik emeklere yazik, benim gibi taraftara yazik...

insani hasta etme EZIK smileys/smiley7.gifTrabzonsporlu olmadigin hemen belli oluyor

Hamsi ne demek oluyorsmileys/smiley7.gifEdited by: Punisher-61

kelkitli29
20.03.2005, 19:58
sen gay se limisin ? ilk mesajda ne örnegi? herifler boktan bok oynuyor

ioriyagami
20.03.2005, 20:04
Eger isimiz gücümüz takimi motive edelim diye aman Trabzonspor böyle iyi aman söyle iyi demek olursavaracagimiz yermutlak basarisizlik olur. Mutlaka tüm taraftarimiz takimin basarisini istiyordur. Ama elestirel davranmazsak hatalarin sonu gelmez. Kralin çiplak oldugunu herkes görüyor ama kimse KRAL ÇIPLAK diyemiyor. Sorun burda bence özelestiriyi mutlaka hakki ile yapmaliyiz. Taraftar olarak yeri geldiginde sesimizi yükseltmeliyiz.

sanatik
20.03.2005, 20:09

ankaraspor iyi oynuyor haklisin. Gs den iyi oldugu ortada zaten. 100 süz yiliniz sayesinde iyi gidiyorsunuz.

Hem kupada hem ligde yenileceksiniz - haberin ola. O maclardan sonra buraya gelip aglarsin.

hüngür hüngür.

SDanışmaz
20.03.2005, 20:16
Ben takimin yeniLmesine degiL,isteksiz oynamasina üzüLdüm.Eger takim Trabzonspor ruhuna sahip oLsaydi sahada bu maçi çok rahat aLirdik.Hiç zorLanmazdik biLe.

madheart17'nin "Miraslow Szymkowiak Trabzonlu oyunculardan daha çok Trabzon ruhunu yansitiyor" bu dedikLerine katiLiyorum.Sahada en çok istekLi oyuncu Szymkowiak'di.

Ama ben her zaman takimimin arkasindayim.Daha hersey bitmedi.ILerki maçLarda bu maçin teLafisi oLur.ÖzeLLikLe derbiLerde.

boss
20.03.2005, 23:49
ARKADASLAR TAKIMA SIRTIMIZI DONMEYELIM DIYOSUNUZ KENDI TARAFTAR ARKADASINIZA SIRT DONUYOSUNUZ BU NE BICIM TEZATTIR BOLEMI OLUNUYOR TRABZONSPOR TARAFTARLIGI ADAM TAMAMEN DUYGUYLA HEPIMIZ GIBI BAGLI HA SEN BEN DUYGULARIMIZI KONTOROL EDIYORUZDA O EDEMIYOR DIYE TRABZONSPOR TARAFTARI OLAMAZMI KI BENCE KIMSENIN TAKIMA SIRT DONDUGU YOK SADECE HISLERINI PAYLASIYOR AMAC DA BU BURDA BAZI SEYLER DE DOGRU SADECE TELKINDE BULUNULUYOR BUDA HEPIMIZIN HAKKI EVET BOLE BU IS YURUMEZ NE YAPILMALI ACABAAA ?????

Ömer SEVİNÇ
21.03.2005, 12:37
ya arkadaslar trabzonsporu yerden yere vuruyorsunuzda niye aranizdan biri demiyor 3 yamuklarin oynadigi futbol bizden üstünmü ?

üstelik deplasmanda oynadigimizi ve bjk anin hicde evde oynar gibi futbol oynayamadigi gözlerinizden kacdi galiba ?

Trabzonspor bu maci kayipetmekle isi iyice zora sokdu ama son iki yildir yükselmemizi gelismemizi cok daha iyi olmamizi böyle bir yenilgi engelleyemez.

Her Takimda hatalar yapiliyor ve bizde hatalar yapdik halende yapiyoruz ama su yazilariniz tekrar tekrar okumanizi isterim.

Bir Yamuk gözüyle okuyun bakalim hosunuza gidecekmi.

Bumudur destek ? Bumudur birlik beraberlik ? Her yenilgi ardinan nerdeyse ayni konular sürekli ayni tespitler - yönetimmis antrenörmüs oyuncuymus daha bilmem neler.

Bazi arkadaslar mac kazandikdan sonra sorunlari dile getiriyorlar ve bir maclik taraftar profilinde olmayan yeterince ts li oldugu ortada ama yenilgiden sonra bu kadar olumsuz yaziyi okumak bana yenilgiden fazla dokunuyor.

Bizim takimi niye öbür eziklerle kiyasliyorsunuz bunu anlayabilmis degilim. Onlarin oynadigi futbol onlari ilgilendiririr. Onlarin kötü oynamasi bizim de kötü oynamamizi gerektirmez. Biz Trabzonspor olarak her zaman en iyisini hedeflemeliyiz

Salih61
21.03.2005, 14:05
herkes su an ki ankaraspor galatasaray macini seyretsin ders alsin biraz, neden benim takimim ruhsuz oynuyor kardesim ya, yazik, bu kadar getiriyoruz sonunda hep husran, yazik emeklere yazik, benim gibi taraftara yazik... Ya S...ktir git...Adam gibi seyler yazacaksan yaz...Yoksa 3 oglanlari burda övme...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Mehmet Alemdar
21.03.2005, 14:48
Suadan trabzonsporda tek emek sarf eden Miraslow Szymkowiak adam ikinci yari geldi trabzonspora ama suandaki trabzonsporlularda bin kat daha trabzonsporlu olarak oynuyor gökdeniz hiç bir derbi maçinda göremedik onu ayni sekil fatihde madem yildiz futbolcular neden bu maçlarda ortaya çikmiyor tabiii sakarya maçinda herkesdört gol atar neden bu maçta atamadilar neden bu maçlarda trabzonspor yildizlari medya öyle diyor neden bu maçlarda gol atamiyorlar sen sampiyon olurken bu takimlari yenmeyecenmi madem yenmeyecem o zaman sampiyonlugun ne anlami kaldi o zaman trabzonspor hiç sampiyon olmasin bunlarin yenecende sampiyon olacan sakaryayi yenip te degillllllllll....

Ferşat Balcı
21.03.2005, 15:14
BIZ TRABZONSPORU SAMPIYON OLSUN DIYE SEVMEDIK...

ONUN HAKLI MÜCADELESINE, BORDO MAVI RENGLERINE ASIKOLDUK BIRKERE...

HADI... BIRAKABILENVARSA BIRAKSIN BAKALIM BU ASKI...Edited by: FERSAT

bodozlama
21.03.2005, 18:21
ya beyler bu serdaramerika'ya niye bu kadar saldirdiniz anlamadim adam yanlis yazmizsa uyarin tekrarin da basarsiniz kalayi ama hemencecik de sinirlenmeyin.Serdar'a gelince olm burasi TS'lularin yeri böyle özenti yazilar bilhassa yillardir türkiyenin bütün spor kaynaklarini emip sonra kasim kasim kasilanlara özenmelerin yeri degil.Lütfen biraz dikkatli yaz!!..

$FIRTINA61$
22.03.2005, 12:36
Trabzonspor'un milli yildizi Gökdeniz, Teknik Direktör Senol Günes'in kendisini yanlis yerde oynattigini ilere sürdü. Süper star, "Ben orta sahanin göbeginde hücuma dönük oynamaliyim. Savunmaya yakin oynayinca veririm düsüyor" dedi.
Takvi

Sacit
22.03.2005, 12:54
sampiyonluga oynuyosun oynadigin oyuna bak yaa.lider de yanildi senin gaza gelmen lazim senin yaptigina bak be.smileys/smiley7.gif

Sacit
22.03.2005, 12:58
ben takimimin yanindayim ama bu kadar da olmaz ki.

zafercalikoglu
24.03.2005, 09:39
kargadan aldigimiz yenilgiler bize hep yaradi takim düzeliyor seri galibiyetlere basliyoruz bakin yine olacak büyütmeyelim arkadaslar,

atilim
24.03.2005, 19:34
smileys/smiley34.gif taraftar dediginiz bagirir sesimiz cikmadi

Beytullah
24.03.2005, 21:13
yaaa arkadaslar trabzonlu futbolcular o zaman trabzonun sampiyon olmasini istemiyor sanki onlar trabzonlu deyil sacma sacma konusmayin herzaman kazanilacak diye birsey yok trabzonum ne zaman yenilse zaten basin tarafindan yerden yere vuruluyor trabzonumuz yetmismis gibi bizde burda vuruyoruz

hani trabzonumuza destek ya yenilsek bile biz trabzonun arkadasinda olup destek vermessek kimdestek verecek?

ben trabzonuma herzaman hep destek tam destek

Gökhan Kutlu
24.03.2005, 22:00
bu arada belirtmek istiyorum miraslow szymkowiak Trabzonlu oyunculardan daha çok Trabzon ruhunu yansitiyor sahaya yönetimi bu transferden dolayi bir kez daha kutluyorum kardes o adam tam trabzonsporlu smileys/smiley32.gifalkislar zimkoviak'a

Gökhan Kutlu
24.03.2005, 22:03
beyler bu takim kendine gelmeli böle top oynanirsa uefa kupasina bile gidemeyiz