PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor - B. B. Ankara(2-2)

Sayfa : [1] 2

TheRapZoNe
19.03.2005, 23:15
Hiç Yoktan ilk maçin rövansini ve Melih Gökçek' e ithaf olunmasi için mutlak kazanilmasi gereken maç demicem çünkü mutlak kazanilmasi lazim deyince takim yeniliyor.

Umarim Trabzonsporumuz iyi oynar ve kazanir

Dj_kooLtS
19.03.2005, 23:25
BU maci da verir iz Senol Hoca nin Taktik inle..

Berat
20.03.2005, 00:36
dha 2 hafta var maça ama suanki yorumumu yazayim;

BB Ankara çok ters bi takim,ne zaman ne yapacaklari belli olmuyor ama büyük maçlara iyi konsantre oluyolar. Fatih ve Gökdeniz de o maça yorgun çikacaklar çünkü 2 milli maç oynamis olacaklar.. zor maç ama insallah kazaniriz..o maçta da puan kaybedersek ilk 2 sansimiz bana göre tükenir,3. lük de tehlikeye girer..

space
20.03.2005, 00:44
ben bu maci cok rahat alacagimiza inaniyorum... samete gununu gosterecegiz... ayrica besiktas seyircisini gordunuz adamlarin hic bir iddasi olmamasina ragmen tam 90 dk hic durmadan bagirdilar, bizim bole taraftarimiz olsun her yil sampiyon oluruz...

yattara11
20.03.2005, 10:38
hadi bari su serefsizleri yenin de teselli bulalim... hadi söz kazanirsaniz bjk maçini unutacam smileys/smiley4.gif

Muhalif
20.03.2005, 11:50
istikrarsiz bir döneme girecegiz yine.. bir maç galibiyet bir maç maglubiyet gideriz önümüzdeki haftalarda bence.. bu maçi alir, sonrakini kaybederiz..

Ömer SEVİNÇ
20.03.2005, 12:00
Hiç belli olmayacak bir maç

Moralim bozuk fazla birseyyazamiyorum

Mehmet
20.03.2005, 13:56
Iyi seyler beklemiyorum bundan sonra.,
Ço iyi seyler bekliyorum sonuç fiyasko çikiyor? Güzel sonuçlar
bekleyip kötü sonuç gelince ister istemez çok üzülüyorum ve uzun haftalar yasam performansim hayatim negatif etkileniyor. Son maçimizda büyük hayaller yitirdim. Bundan sonra kim yenerse yensin
sonucu böyle beklemek istiyorum ama aklim böyle söylüyor da duygularima da bir kabul ettirsem biraz rahat yasayacagim.. Biraz
zor ama umudlarimi bir baska bahara sakliyorum.
Bu maç için de hak eden kazansin diyorum. Evimizdeki maçida kazanalim artik. Bir korkumda taraftarimizdan bizim taraftarimiz genelde iyi gün dostu. Önemli olan kötü günde takimi yine desteklemek. Takimin sevinci de üzüntüsüde bize mutluluk vermeli. Ben üzüntülüde olsam içimdende olmasa dilimden bunu söylüyorum herkese. Demekki büyüklügümüzden korkuyorsunuzki diyorum biz yenilince sizler seviniyorsunuz. Bu bana yine mutluluk veriyor diyorum. Napim baska nasil teselli olayim ki. Neyse kesin bu sefer kazaniriz . Çünkü her Besiktas yenilgisi sonrasi Trabzonspor bir galibiyetler serisi tutturur gider. Trabzonsporlular Avni Aker de takimi yalniz birakmasinlar.

Semih58
20.03.2005, 15:12
Trabzonspor'umuz moralini bozmamalidir.Su anda morale ihtiyacimiz her zamankinden daha fazla.Önümüzde kupa maçlari var.Bugünleri atlatirsak Kupayi aliriz.Çok kiymetli Senol Hocam,Yöneticilerimiz.TFF ve Hakem ile Rakipler konusunda harcadigimiz enerjiyi futbol ve taktik'e ayirsaydik daha basarili olurduk.Bir söz vardir Baris'ta terlemeyen Savas'ta kaybeder diye.Antremanlarda daha ciddi olmaliyiz.1984'ten bu yana bekliyoruz.Yine bekleriz.Iyi gününde yanindaydik sevindirdin bizleri,kötü günlerinde yanindayiz.20 senede yaptigimiz hatalari,kaybettigimiz maçlari hatirliyalim.Ben nerde hata yaptim diyelim.Ayni hatalari yapmayalim.

Trabzonspor'um 3 Belediye 0

Punisher-61
20.03.2005, 15:29
Ankarayla bi hesabimiz var zaten..onlari kesin yenecegiz....

İleli
20.03.2005, 15:53
Kazaniriz!

Faik Yılmaz
20.03.2005, 15:54
yensek ne olacakki

Punisher-61
20.03.2005, 15:56
yensek ne olacakki

ne mi olacak.?? 3 Puan bizim olacak

trabzonspor1
20.03.2005, 16:03
yensek ne olacakki

böyle saçma yorum mu olur besmileys/smiley7.gif

bari sonuna smile koyda ne oldugunu anlayalim.

HEP DESTEK TAM DESTEK

Faik Yılmaz
20.03.2005, 16:04
sevgili gönüldasim büyük ihtimalle 3, olcaz.bu ligde bu kafayla ancak 3. oluruz.oda bi ise yaramaz benim içiz.önümüze bütün firsatlari israrla tepersek sapkayi önümüze alip düsünmenin zamani gelmistir.

Faik Yılmaz
20.03.2005, 16:07
ya hiç bi büyügü yenemedikten sonra ankarayi yenmisiz kayseriyi yenmisiz ne olacakki.fener maçinda tam 6 saat statdaydim sesim kisilana kadar takimimi destekledim ama eze eze yendiler bizi.bütün büyük maçlarda yenildik.simdi ankarayi yenecekmiyiz soruyorsunuz.tekrar soruyorum yensek ne olacakki

trabzonspor1
20.03.2005, 16:35
onlar nasil bizim evimizde bizi yendilerse bizde onlari yenebiliriz. ama akilli oynayarak...

tabiki 3.lük benide tatmin etmiyo ama amatörde bile bu takimi desteklemek için yemin ettik.

seni anlayabiliyorum ama yorumlari biraz daha sakin kafayla yaparsak çok faydali olacak inancindayimsmileys/smiley32.gif

BDiler61
20.03.2005, 16:36
ne olursa olsun yenmeliyiz

yattara11
20.03.2005, 17:03
onlar nasil bizim evimizde bizi yendilerse bizde onlari yenebiliriz.

arkadasim bjk maçindan sonra kafan biraz dagildi galiba...birincisi onlar bizi hiç yenmedi 1-1 berabere kaldik... ikincisi hiç kendi evimizde oynamadik ankara'da oynadik smileys/smiley1.gif

trabzonspor1
20.03.2005, 17:11
fener maçinda tam 6 saat statdaydim sesim kisilana kadar takimimi destekledim ama eze eze yendiler bizi.

yattara11 maçtan sonra sende biraz anlama kitligismileys/smiley2.gif basladi herhalde. ben yukardaki yazi için dedim onlarismileys/smiley36.gif

kelkitli29
20.03.2005, 17:25
cok zor ve sikintili mac olacagi kesin. besiktastan daha fazla zorlarlar bizi ama tek farkla kazaniriz.

yattara11
20.03.2005, 17:32
fener maçinda tam 6 saat statdaydim sesim kisilana kadar takimimi destekledim ama eze eze yendiler bizi.

yattara11 maçtan sonra sende biraz anlama kitligismileys/smiley2.gif basladi herhalde. ben yukardaki yazi için dedim onlarismileys/smiley36.gif

e 'alinti' denen bi icad çikti be kardesim smileys/smiley4.gif

Reha61
20.03.2005, 17:52
bence bjk maçini unutamasakta unutmaya çalisalim ve

ileriye ÜMITLE bakalim

POYRAZ
20.03.2005, 18:02
Son derece zor bir rakip,mutlaka ama mutlaka Besiktas maci unutularak bu maca cikilmasi gerekiyor,eger Besiktas macini unutmadan cikarsa futbolcular,isimiz cok zor o zaman.

Rahat bir kafa sahaya cikildigi taktirdeile bu maci kazaniriz.

Tunga
20.03.2005, 18:07
Ankara'nin tasina bak,

Gözlerimin yasina bak,

BJK yine yendi bizi,

Ankarayi 5'lesen ne olacak!smileys/smiley7.gif

ayoga
20.03.2005, 18:56
bence bu maçi usaklar çok rahat geçecekler bu inaniyorum. he ankaraspor kötü takim degil bunuda söylemem gerek. hee unutmadan su karadeniz firtinasi klibini her maçtan önce hatta devre arasinda bizimkilere seyrettirmek lazim. yoksa bu inançla zor gaza getirmemizx lazim su çocuklari

Ozan
20.03.2005, 20:26
ilk maç 1-1 bitmisdi ama bu hafta zorlanacagimizi sanmam .takimin daha hirsli olacagina inaniyorum.bu maçi alip yolumuza devam edersek sevinirim smileys/smiley17.gif

61trabzonomer
20.03.2005, 20:26
ankarayi yeneriz hiç kimse tasa etmesin zaten yenemessek sampiyonlugu unutalim derbi yok o yok bu yok olmaz ama biz rahat yeneriz hele bjk maçindan sonra fark bilr atariz

SDanışmaz
20.03.2005, 20:34
Biz her maça istekLi çiktindan sonra herkesi yenecek güçteyiz.

Ankara maçini güzeL futboLLa yenecegiz.smileys/smiley2.gif

Harun
20.03.2005, 20:50
Önce besiktasa ardindan gs'ye yenildiler.Bizim maça biraz daha hirdli çikacaklar.3 hafta üst üste kaybetmek istemezler,o yüzden dikkatli olmamiz gerek.

Mollasalihoğlu
20.03.2005, 20:53
BU maci da verir iz Senol Hoca nin Taktik inle..

sen baya gicik oldun takima herhalde bu son maçtan sonra.

hem kaptan'a karsi bi topic açmissin,hem anti senol'cu olmussun.o zaman sana fabio capello + hernan crespo lazim herhalde.

çözümün ne senin? ziya dogan + augustine'mi?

$FIRTINA61$
20.03.2005, 21:39
milli takimi yüzünden veren ara cok cok iyi olacak tam zamaninda geld isalah bizimkiler milli macalardan sakatlanmayib gerler

sanatik
20.03.2005, 23:26
haklisin firtina

ben besiktas macinda sakatlanirlar dedim önce ama milli maclardada sorun ayni.

Hüda Topaloğlu
21.03.2005, 04:08
su ankarada intikam hirsiyla çikar ondan korkuyorum, samet aybaba olsun, erman olsun, musa buyuk olsu, hepsinin ismi bizimle anildi, kendilerni kanitlamak isteyebilirler tek korkum o, yoksa Trabzonsporumuza guwenimiz sonsun Allahin iziniyle...

CeSS
21.03.2005, 10:04
Su maçtanda korkar olmusuz, b.b.a'dan 4-5 gömlek üstünüz, futbolda sahada oynandigina göre, iyi motivasyon bu maçi rahat aldirir.

Motivasyon için fazla seyede gerek yok , .Gökçek'in sözleri Futbolcularimiza hatirlatilsin yeter...

Onur
21.03.2005, 10:17
TRABZONSPOR galibiyet için biraz çabalasin yenemiyecegi takim yok ama maçtan pek ümitli degilim çünkü;

bu maçin hakki beraberliktismileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

TSunami
21.03.2005, 12:18
herkes syzmkowiak kadar istekli olsun dünyada yenemeyecegimiz takim yooook

helal sana syzmek.
diger topçulara da laf yok. olur böyle seyler.

andrei07
21.03.2005, 12:26
ARKAASLAR NE OLUYOR SIZLERE

KÜSTÜNÜZMÜ HERSEYE

MAÇI EN AZ 3 FARKLA ALIRIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4 BÜYÜK YOK TEK BÜYÜK VAR ( ODA MUSA BÜYÜK DEGIL AMA)

TS 61
21.03.2005, 12:37
Elbetteki yenecegiz Ankara'yi..

Benim bundan süphem yok, iyi futbol, gollü galibiyet bizi de takimi da gs maçina hazirlayacaktir.

$FIRTINA61$
21.03.2005, 13:01
bence sahadan silecekler nakrayi ilk sinirini onlardan cikaririlar 4-5 olabilir

Balcklabel
21.03.2005, 13:02
Ankara maçini aliriz, bundan kuskum yok...

Sorun taraftar olarak bizde; bugünden beri tüm topiclerde çil yavrusu gibi dagilmis arkadaslarimizinaglasan, sizlayan, kizan, hakaret eden yazilar söz konusu. Böyle taraftarlik olmaz, bu nasil takimdasliktir böyle... Trabzonspor tüm maçlarini kazanacak diye bir kural yok daha da önemlisi benim için Trabzon hiçbir maçi kazanmasa da Trabzonspor'dur. Üzülürüm, sonra yarinlara bakar sahip oldugum güzelliklerin farkinda olur, yüregimdeki gülümsemeyle yeniden çikarim yola... Taktigi elestirebilirsiniz, ama hiçbir futbolcumuzun ve teknik adamimizin kisiligini, samimiyetini, futbol bilgisini elestiremezsiniz. ...

61trabzonomer
21.03.2005, 13:04
Bu maçi eze eze alacaz takima çok güveniyorum ve çok farkli bir trabzon bekliyorum yani iyi anlamda müthis maç olacak cosucaz

boss
21.03.2005, 13:08
KIMSE TAKIMIN YENILMESINDEN DOLAYI AGLAYIP SIZLAMIYOR YENILDIGINI SOLEREK AGLAYIP SIZLAYANLARINDA BILINC ALTINDA SAVASMADIKLARINI GORMESI YATTIYOR HERKES BUNUN ONCE BI FARKINA VARSIN....

HA TAKIM SAVASACAK ONDAN SONRA DEDIGIN GIBI HEP YENILELIM TABI YANILIRSEK?

BENDE YORUM YAPMICAM BU MAC ICIN BU TAKIM TARAFTARININ FARKINDA DEIL BENCE BILMIYORKI O YENILINCE HAFTA SONUNU SINAVI OLDUGU HALDE HIC CALISAMADAN GECIRIYOR KENDINI UNUTABILMEK ICIN SAGA SOLA VURUP GEZINIYOR BU TAKIM TARAFTARININ SEVGISINI FARKEDECEK ONCE SONRASI GELIR KARDESLERIM

bachar
21.03.2005, 13:28
ankara tehlikeli takim. ali semi yende maçi alabilirdi bile. samet hocanin da bize biraz kili vardir. arti sampiyonluga oynayan takim 1 puana yatma taktigi uygularken oynadigi futbolu oynarsa(son besiktas maçi)bu maçta puan kaybederiz.

TS 61
21.03.2005, 13:30
Blacklabel sana sonuna kadar katiliyorum..

Salih61
21.03.2005, 13:43
ankara tehlikeli takim. ali semi yende maçi alabilirdi bile. samet hocanin da bize biraz kili vardir. arti sampiyonluga oynayan takim 1 puana yatma taktigi uygularken oynadigi futbolu oynarsa(son besiktas maçi)bu maçta puan kaybederiz.Samet Aybabanin her tarafi KIL olsa ne yazar...Yeter ki biz eski oyunumuzu oynayalim gerisi çorap sökügü gibi gelir...

Saygilarimla...

Barış
21.03.2005, 14:12
Orta sahanin gerisi çok bos kalirsa durumumuz vahim...

Semih GÜL
21.03.2005, 15:43
Abi ben tirsiyorum adamlar en az her maç 2 tane atiyor.Hocalarida samet hoca.Insallah bizde 4-2 felan aliris

yattara11
21.03.2005, 15:53
Abi ben tirsiyorum adamlar en az her maç 2 tane atiyor.Hocalarida samet hoca.Insallah bizde 4-2 felan aliris

her maç gol attiklari dogru... Insallah bu açidan bir sikinti çekmeyiz... eger emrah'la erdinç gelirse hiçbir süphem olmaz maçtan...

ayrica bir de söyle bir durum var ki bu sene hep hayal kirikligi yasadigimiz maçlardan sonra kazanmaya basliyoruz...

Crazy_OfLu61_
21.03.2005, 17:51
Mutlaka kazanilmasi sart ya kazanacaklar ya kazanacaklar su vakitten sonrea puan kaybina tahammülümüz yok.

Ilk maçta orda 2 puan biraktik simdi fazlasiyla alicaz. 2-0 bizimdir maç.

Sacit
22.03.2005, 13:31
maci alacagimiz dan kuskum yok ama,su brazilyalilar var ya..smileys/smiley5.gifonlardan kuskulaniyom biraz.

İlyas Özdemir
22.03.2005, 13:55
çok zor maç!

her türlü skora hazirlikli olmaliyiz

Salih61
22.03.2005, 14:09
Bu maç Melih Gökçege Haddini bildirme maçi olacak...Ben bu yüzden farkli kazanmamiz gerektigini düsünüyorum...

Saygilarimla...

Hüseyin Çümen
22.03.2005, 14:20
4-1 aliriz tahminimce isallah maç boyunca i. melihede küfür edelim bence hakedene edecez abi

Ömer SEVİNÇ
22.03.2005, 18:29
4-1 aliriz tahminimce isallah maç boyunca i. melihede küfür edelim bence hakedene edecez abi

Trabzonspor taraftari küfür etmez. Biz farkliyiz.

Ankara ters takim. Ne yapacagi belli olmaz. Insallah aliriz.

Eeee ne de olsa Erdinç ve Emrah geri dönüyor ve D'haene cezali..smileys/smiley2.gif

61trabzonomer
22.03.2005, 18:38

Trabzonspor taraftari küfür etmez. Biz farkliyiz.

Ankara ters takim. Ne yapacagi belli olmaz. Insallah aliriz.

Eeee ne de olsa Erdinç ve Emrah geri dönüyor ve D'haene cezali..smileys/smiley2.gif

smileys/smiley32.gif

marasli laz
22.03.2005, 19:00
ankaraspor çok ters takim ne zamanne yapacagi belli degilyinede bu maçi aliriz ama önemli olan bir hafta sonraki Salatasaray maçi o maçtada TRABZONSPOR gibi oynayamazsak iste o zaman 3.lük bile tehlikede

Hüseyin Çümen
22.03.2005, 20:47
trabzon taraftari küfür etmezmis güldürmeinbeni

TheRapZoNe
22.03.2005, 21:52
Maçtan umutsuzum açikçasi, ve kazansak bile fazla sevinebilecegimi sanmiyorum.

Alptuğ
22.03.2005, 22:08
evet ank her mac gol atiyo hic bos gecmiyolar 2. yarida iyi gidiyolardi hem gs hem bjkya yenilmelerine ragmen 2sinede 2 gol attilar bizde gol yersek cikartamayiz bu maci kaybetmemiz 3.lugü de zora sokar bence emrah ve erdincin de donmesiyke kazaniriz kazanmak zorundayiz bi de cok iyi oynayarak kazanalim

JuaN_JuaN
22.03.2005, 23:21
zor maç ankara spor gol atmakta zormlanmayan bir takim. biz defansta basarili olursak ki son 3 haftasdir basarili degiliz bu maçta çok zorlanmayiz.

jabayi iyi kontrol edersek ve vederson'un topla bulusmasini engeller oyun kurdurmassak maçi kazanmak kolay olur.

selçukabi
23.03.2005, 08:19
Bu maç bence çok kritik.Ali Sen'i sevmem ama "Trabzon, bir yenilgi sonrasi eger ikinci puan kaybini yasarsa devami gelir" demisti.Sanirim gidisat bunu gösteriyor.Bu maçta olasi bir puan kaybi Mayis ayinin baslarinda 4.siraya inmemize bile neden olabilir.Ancaaaak eger seyircimiz (bakin taraftar diyemiyorum) bir hiyarlik yapip da çatlak çatlak sesler çikarmaz takimini maçin basinda coskuyla alkislar, önce Mehmet Yilmaz'i sonra Yattara-Gökdeniz (elele) tribüne çagirir, takimina arkasinda egilmez bir sekilde durdugunu hissettirirse vay Bebe Ankaraspor'un haline 5'lik olurlar.

$FIRTINA61$
23.03.2005, 11:27
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS.. TRABZONSPOR, ZURAWSKI'NIN TRANSFERINI BITIRDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzon, devre arasi alamadigi Polonyali star için Krakow;u ikna etti. Szymkowiak ise ;Hemen gel. Türkiye;yi ayaga kaldiririz; dedi

Trabzonspor, Zurawski operasyonunda attigi 2. adimda büyük asama kaydetti. Szymkowiak;in performansindan son derece memnun olan Bordo-Mavililer, devre arasi transfer edemedikleri Zurawski konusunda kulübü Wisla Krakow;dan söz aldi. Sezon sonu iki kulüp yöneticilerinin tekrar masaya oturacagi ve imzanin gerçeklesecegi belirtildi.

Bu arada Syzmkowiak;in, milli maç için gittigi ülkesinde Zurawski;ye Trabzon;u anlattigi ve ;Çok güzel bir sehir. Insanlar içten ve beni çok seviyorlar. Polonya;da bile böyle sevgi görmedim. Gelirsen, birlikte Türkiye;yi ayaga kaldiririz; diyerek kendisini ikna ettigi ögrenildi</TD></TR></T></TABLE>

kutoz
23.03.2005, 16:13
Biz her zaman küllerimizden dogmayi bilmis bir camiayiz...

kesin aliriz maçi.

Skor;

Trabzon 4 - Ankara 0

Fatih 2
Gökdeniz 2

Beytullah
23.03.2005, 18:44
bence bu maci farkli kazaniriz ben trabzonuma güveniyorum

cikip kaplanlar gibi oynayip yenecekler

<UL>
<LI></LI>[/list]

hep daime tek trabzonum

Ömer SEVİNÇ
23.03.2005, 19:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS.. TRABZONSPOR, ZURAWSKI'NIN TRANSFERINI BITIRDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzon, devre arasi alamadigi Polonyali star için Krakow;u ikna etti. Szymkowiak ise ;Hemen gel. Türkiye;yi ayaga kaldiririz; dedi

Trabzonspor, Zurawski operasyonunda attigi 2. adimda büyük asama kaydetti. Szymkowiak;in performansindan son derece memnun olan Bordo-Mavililer, devre arasi transfer edemedikleri Zurawski konusunda kulübü Wisla Krakow;dan söz aldi. Sezon sonu iki kulüp yöneticilerinin tekrar masaya oturacagi ve imzanin gerçeklesecegi belirtildi.

Bu arada Syzmkowiak;in, milli maç için gittigi ülkesinde Zurawski;ye Trabzon;u anlattigi ve ;Çok güzel bir sehir. Insanlar içten ve beni çok seviyorlar. Polonya;da bile böyle sevgi görmedim. Gelirsen, birlikte Türkiye;yi ayaga kaldiririz; diyerek kendisini ikna ettigi ögrenildi</TD></TR></T></T></TABLE>

Yalan haber ama beni yine de heyecanlandirdi. Ne Zurawskiymis be. Transfer dönemi biteli 2 ay oldu hala gündemde.

Zurawskiden nefret ediyorumsmileys/smiley9.gif

Recep Alkan
23.03.2005, 20:10
oncelikle eomer kardesimin haberine sevindim. eger bitirebildilerse ne ala. maca gelecek olursak buyuksehir cok ters bir takim. ne yapacaklari belli olmuyor. herkese duruyorlar ama bize gelince aslan kesilebilrler..

ben bu macin cok zor gececegini dusunuyorum. ama insallah kazaniriz...

objek
23.03.2005, 21:16
Milli takimdan yorgun ve morelsiz donen oyuncularimizin sahada gezindigi ilk ankara macinda sezonun en kotu oyunlarinda birini oynamis ve berabere kalmistik ve yine milli maclar ve ankaraspor macimiz var cok dikkatli olmak lazim milli maclar sonrasi lig maclarina hemen motive olamiyoruz ayni sorunu kayseride g.s antepe karsida f.b yasayabilir... lig bitti derken!!! takrar baslamasin? http://www.trabz&#111;nsporlist.org/phpBB2/images/smiles/ic&#111;n_smile.gif .saygilar

ulas ferhat
24.03.2005, 18:06
bu takimin türkiyede yenemicegi bir takim yok ama buna bizim kadar futbolcular ve teknik kadroda inanirsa!!

ben besiktas maçinda en ufak bir inanç göremedim forvet beklerken defans oyunculari girdi.mehmet yilmaz gibi bir adam nerede ya adam defansi paramparça ediyo bunu niye görmek istemiyolar.

korkmayalim bize özgüven lazim!!!smileys/smiley32.gif

yattara11
25.03.2005, 20:06
bakiyorum bjk maçindan dolayi herkes küsmüs... forumda ruh yok... sanki kimsecikler kalmamis... maçin topic'i neredeyse ikinci sayfaya düsüyodu...Edited by: yattara11

Ömer SEVİNÇ
26.03.2005, 14:46
Bu topic'in en üstte olmasi gerekmiyor mu?

Ferşat Balcı
26.03.2005, 15:07
ben bu maçta kesinlikle sov bekliyorum 4-5 gol gibi.en çokta senol hocaya güveniyorum o her seyin bilincinde bir hoca son açiklamalarinda bunun çok iyi izah etti. bu mçta oyunculari çok iyi konsantre edecegine inaniyorum.

crazyboy
26.03.2005, 17:41
hersey bitmedi bu maç alinacak ve yarim kalan hesap görülecek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !!!!!!

61-firtina
26.03.2005, 19:56
Ankarasporu sundan dolayi çok yenmemizi istiyorum buradaki maçta ne zaman biz tezarühat etsek adam hemen yok neymis mavi beyaz renkleriyle gururumuzsun ankarasporya senkimsinnesin buseneçikmissin bu lige ötüp duruyosun hala bide gol attiktan sonra bizim tarafarin oldugu bölüme el kol hareketi yapmalarindan dolayi bu maçi almamizi çok istiyorum fark olur umarim ama adamlar hem defans hemde ilerde iyiler ama TRABZONSPORUM bu maçi onlardan söke söke alacaktir hemde intikamimizi birilerinede bu galibiyet kapak olacaktir.

Semih GÜL
28.03.2005, 19:26
Ankarasporu sundan dolayi çok yenmemizi istiyorum buradaki maçta ne zaman biz tezarühat etsek adam hemen yok neymis mavi beyaz renkleriyle gururumuzsun ankarasporya senkimsinnesin buseneçikmissin bu lige ötüp duruyosun hala bide gol attiktan sonra bizim tarafarin oldugu bölüme el kol hareketi yapmalarindan dolayi bu maçi almamizi çok istiyorum fark olur umarim ama adamlar hem defans hemde ilerde iyiler ama TRABZONSPORUM bu maçi onlardan söke söke alacaktir hemde intikamimizi birilerinede bu galibiyet kapak olacaktir.

Insallah dedigin gibi olur ama bis anadolu takimlarindan birine bi takildikmi tam takiliyorus.Bende gecen seneden konyaya ayarim ama bu senede berabere kaldik.

AmaTrabzondaki seyircimisinde destegiyle eminim alicassss.....

Trapzone
28.03.2005, 20:04
Samet hoca bizim takimi çok iyi taniyo ve mutlaka gerekli önlemleri almistir gökdeniz fatih ve yattarayi çok iyi kontrol edecektir o yüzden senol günesin elinde bi b plani bulundurmasi gerek ve oyunu miroslavin üzerine kurmali bence...

İsmail Çavuşoğlu
28.03.2005, 21:27
bu maçi kesin alacagimizi düsünüyorum..

zafercalikoglu
29.03.2005, 08:46
yeneriz,iyi oynariz ve maci aliriz,

zafercalikoglu
29.03.2005, 08:50
3-1

Mehmet
29.03.2005, 08:53
Iyi seyler beklemiyorum bundan sonra.,
Ço iyi seyler bekliyorum sonuç fiyasko çikiyor? Güzel sonuçlar
bekleyip kötü sonuç gelince ister istemez çok üzülüyorum ve uzun haftalar yasam performansim hayatim negatif etkileniyor. Son maçimizda büyük hayaller yitirdim. Bundan sonra kim yenerse yensin
sonucu böyle beklemek istiyorum ama aklim böyle söylüyor da duygularima da bir kabul ettirsem biraz rahat yasayacagim.. Biraz
zor ama umudlarimi bir baska bahara sakliyorum.
Bu maç için de hak eden kazansin diyorum. Evimizdeki maçida kazanalim artik. Bir korkumda taraftarimizdan bizim taraftarimiz genelde iyi gün dostu. Önemli olan kötü günde takimi yine desteklemek. Takimin sevinci de üzüntüsüde bize mutluluk vermeli. Ben üzüntülüde olsam içimdende olmasa dilimden bunu söylüyorum herkese. Demekki büyüklügümüzden korkuyorsunuzki diyorum biz yenilince sizler seviniyorsunuz. Bu bana yine mutluluk veriyor diyorum. Napim baska nasil teselli olayim ki. Neyse kesin bu sefer kazaniriz . Çünkü her Besiktas yenilgisi sonrasi Trabzonspor bir galibiyetler serisi tutturur gider. Trabzonsporlular Avni Aker de takimi yalniz birakmasinlar.
Daha ne diyeyim ki., Tabiki yenecegimizi temenni ediyorum.

hakantpl
29.03.2005, 09:25
Neyin Tartismasini yapiyoruz Ki tabiki yenecegiz. Bu da Fener yalakasi bir takim. Bize gelince savunma yapan diger takimlara karsi açik futbolu tercih eden bir takim Daha ne diyim hersey anlasilmiyor mu. Çok farkli olmasa da Kazanacagiz. Maçin ilk dakkalarinda gelcek bir Gol Farki attirabilir. Ancak Golu atar Üstüne yatarsak o zaman Vahim. Geçen sene Bizi Konyaspor Vb. Beraberlikler Sampiyonluktan etti.

sanatik
29.03.2005, 23:03
asagidaki yazinin özellikle son kismina katiliyoru ve gelecek maclar icin önemli bir mesaj icerdigini akdarmak isterim:

http://www.karadenizhaber.com/yazarlar/zduran.htm

My
29.03.2005, 23:10
Aynen sanatik. Çok güzel bir tespit gerçekten, belkide çogumuzun es geçtii, dikkatini çekmediibir tespit ;

Trabzospor'un kadro yapisi bana göre sampiyonluga oynayan takimlarin kadrolarindan hiç de geri degildir. Hatta; takim oyunu anlaminda diger takimlardan daha üstündür.
Fenerbahçe ile kiyaslama yaptiginiz da bir çok mevki de Trabzospor'un artisi vardir. Fenerbahçeliler Trabzonspor'dan Gökdeniz'i ister, Fatih'i ister, Yattara'yi ister, Hüseyin'i ister, Tolga'yi ister ve Celalettin'i ister.
Peki ya Trabzonspor Fenerbahçe'den kimi ister; bilemediniz iki veya üç futbolcu ister. Marco, Nobre, Alex?.
Ben kendime göre bu tablodan sunu çikariyorum. Kadro olarak biz onlardan iyiyiz. Ancak onlar medya,taraftar ve camia bütünlügünü çok iyi sagladilar.
Baslarindaki hocanin yetersizligine ragmen ligde basarili gözüküyorlar..
Trabzosporlular ise kadro yapisi disindaki bütünlükleri saglayamadiklari için bu sezon lige, daha tez havlu atmis görüntüsünü sergiliyorlar.....

smileys/smiley32.gif

kadirsa_2000
29.03.2005, 23:45
Ilk yaridaki maçta yasadigim sinir harbinive Samet'in transfer döneminde yaptiklarini hatirladikça dahada hirslaniyorum bu maç için. Iyi bir cevap vermek lazim, hemde çok iyi.

imported_cagatay
30.03.2005, 02:25
ya berabera ya yenilgi demedi demeyin bize ters butakim

Cemalettin Taşkın
30.03.2005, 11:02
sampiyon olmayalim sadece ankarabüyüksehiri yenelim yeter. o kadar hirsliyim bu takima karsi. ilkyaridaki maçta yenemedik yine yenemeyiz diye düsünüyorum. beraberlik büyük ihtimal.

TS 61
30.03.2005, 14:12
Sanatik ve gölge oyunu gerçekten iyi bir analiz, Karadeniz Haber'de ki arkadasin yorumu da onikiden vurmus..

Baska lafa gerek yok...

hakantpl
30.03.2005, 14:20
Bu maçi alacaz baska yolu yokk.. Vur kir parçala Bu maçi kazan

Beytullah
30.03.2005, 19:28
bu maci rahat kazaniriz smileys/smiley36.gif

yattara11
30.03.2005, 19:42
GOOOOLLLLLL!!!!!

TOLGA ATTI AYNI ZAMANDA FATIH ATTI DA DIYEBILIRSINIZ!!! smileys/smiley4.gif

HELAL SIZE ASLANLARIM...

yattara11
30.03.2005, 19:42
ahan da yedik... smileys/smiley19.gif

NOT:pardon yanlis topic'e yazmisim milli maç mesajlarini...

My
30.03.2005, 20:21
Günebakis gazetesinden arkadaslar ;

SÖYLE HIZAYA BUYURUN!
Trabzonspor?un bu haftaki rakibi B.B.Ankaraspor?un Baskani Hilmi Gökpinar, Onursal Baskanlari Melih Gökçek?in bir süre önce yaptigi açiklamalarin yanlis anlasildigini vurguladi. Gökçek?in sözlerinin ardindan çok sayida telefon ve faks mesaji aldiklarini kaydeden Gökpinar, \"Trabzonspor çok sevdigimiz bir Anadolu takimidir. Üstelik Anadolu takimlarinin lideridir. Basarilarindan her zaman gurur duymusuzdur\" dedi. Maç öncesi ortam nedeniyle seyirciden biraz çekindiklerini de itiraf eden Baskan Gökpinar, \"Trabzonsporlu yöneticilerin hepsi arkadasimizdir. Pazar günü oynanacak maçta kardeslik dostluk olsun\" diye konustuEdited by: Gölge Oyunu

Harun
30.03.2005, 21:43
Milli maçta forma giyen Gökdeniz,Fatih ve Tolga insallah bu maça dinç ve saglikli bi sekilde çikarlar.Milli maçta gösterdikleri performansi Ankara maçindada bekliyorum.

Cemalettin Taşkın
31.03.2005, 15:28
maçin hakemi Hakan Sivriselvi.

bu hakem daha önce maçimizi yönetti mi? hatirlayamadim ben. yine yenilikler çikarmasin da. nedense kimseye uygulanmayan kurallar bize uygalaniyor.

fenerin maçina Serdar Tatliyi vermisler maçi garantiye almak için galiba.

yakup midi
31.03.2005, 17:01
rahat kazaniriz bu maçi nasilsa derbi degil

gahurali
31.03.2005, 17:16
Önümüzdeki MaÇLari KAZanacAGiZ Ve SamPiYon OlaCaGiZ OkaDaRsmileys/smiley18.gif

Barış
31.03.2005, 19:05
ben bu maçla ilgili tek bi sey sölerim:

5 5 5 5 55 5 5 5 5 5 5

vega
31.03.2005, 19:49
Su sameti insallah maglup ederiz.Baskanlarida TRABZONUN NE OLDUGUNU GÖRÜR

Ozan
31.03.2005, 22:02
insallah fatih ve gökdeniz milli maçdaki gibi oynar. o zaman pek zorlanmayiz herhalde

Beytullah
31.03.2005, 23:43
bu macla baslayicagiz galibiyet serimize ve son haftaya kadar kovalayacagiz sampiyonlugu hadi trabzonum inaniyorum sen bu takima fark atarsin

$FIRTINA61$
01.04.2005, 00:40
okadar kavayi yordumki türkiye mili takinlan hic konsantre olaymiyorum ligesmileys/smiley5.gif

ikrime_61
01.04.2005, 01:05
bu maci almama gibi bi luksumuz vami acaba yani bu maci ya alacaz insaallah yada alacaz baska yol yok bundan sonraki her macimiz altin degerinde o yuzden dedigim gibi altin kaybetmenin zamani degildir

Sefaenes
01.04.2005, 01:58
Vallahhem Ankarayi hem fenerli melih gökceyi yenelim onun dediklerini unutmadik

emrealis
01.04.2005, 11:14
ankarayi cok rahat yeneriz bence...

hem fatih, tolga, gökdeniz ve hüseyin milli takimdan bomba gibi dönüyorlar.Fatih baba iki golde ankaraya atar olur bitersmileys/smiley2.gif

Emorfo
01.04.2005, 13:14
Vallahhem Ankarayi hem fenerli melih gökceyi yenelim onun dediklerini unutmadik

tanerkim
01.04.2005, 13:49
trabzonum bu maçi kazanacagindan eminiz

Taner Uykuçeken
01.04.2005, 14:39
bu maçta kanatlara dikkat adamlarin kanatlarinda iki kel musa büyük ve tita çok tehlikeliler onlarin durdurulmasi lazim celo-lee yattara-emrah dikkat etmeleri lazim

yattara11
01.04.2005, 18:31
haydi emrah sana güveniyorum...

Beytullah
01.04.2005, 20:43
BU MACI KAZANACAGIZ BASKA YOLU YOKK

objek
01.04.2005, 21:13
Arkadaslar bu mac savasmadan kolay kolay kazanilmaz rakip bos takim degil hocalari takimimizi iyi taniyor milli oyuncularimiz kafa ve fizik olarakbu maca tam hazir olabilirseler isimiz kolaylasabilir.

Ömer SEVİNÇ
02.04.2005, 11:53
Maç hangi gün??

yattara11
02.04.2005, 13:34
Maç hangi gün??

pazar günü saat 14:30

Barış
02.04.2005, 14:29
Oy gidi samet oy...

Egemen
02.04.2005, 15:24
usaklar takmayun kafanuza ankarayi. gelsunle yasunle gitsunle :)

Oruç
02.04.2005, 16:47
BU MAÇI ALMAK ZORUNDAYIZ! MEHMET YILMAZ DA ILK ON BIRDE OYNARSA ÇOK GÜZEL OLUR!

toshiba
03.04.2005, 08:29
Musa Buyuk Ankara'ya mi gitmis? Bir ara biz ilgileniyorduk onunla, demek o da gitti.

Umarim yeneriz. Samet Aybaba "er"ler ile "general"leri kontrol altina alabilen nadir TD'lerden birisidir. Yildiz oynucularizin olmasi bize yetmeyebilir. Savasmaliyiz.

Ekibimize basarilar...

61_TS_1967
03.04.2005, 09:07
zor mac ama kazanmak zorundayiz baska caresi yok

ts-saral-of
03.04.2005, 10:43
gs maci oncesinde onemli bir mac kazamak zorundayiz

Oğuzhan Turhan
03.04.2005, 10:48
rakibin galatasaraydan bes yemesi bence isimizi kolaylastirmayacaktir,rakip zor takim umarim yeneriz

lukluk61
03.04.2005, 12:32
çok rahat bir galibiyet alacagiz bundanhiç kimsenin süphesi olmasin

kelkitli29
03.04.2005, 14:28
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx

mac linki

Guests
03.04.2005, 14:32
maçta 8 10 bin kisi varmis helal taraftarasmileys/smiley5.gif

Berat
03.04.2005, 14:33
8.000 kisi varsmileys/smiley5.gif

Kadro:

Petkoviç,Tayfun,Erdinç,Tolga,Celo,Hüseyin,Lee,Fati h,Szymek,G ökdeniz,Yattara

Sefaenes
03.04.2005, 14:38
yazik yani 800 taraftar olmasi takimimiz böyle taraftarlami transfer ve sampiyon olacak takimina sahip cikmazsa nasil basari bekliye bilirler biz avrupada olmasak giderdik ama sansimiz bu gide bilenlerde gitmiyor birn besiktasd taraftari gibi olamadik onlar kötü günde takimini yanliz birakmadi smileys/smiley7.gif

vega
03.04.2005, 14:42
Bizim taraftarimiz ne zaman sahip çikmis ki simdi çiksin.Su galatasarayi geçmememiz için hiç bir neden yok.Gel gör ki inanan yok.

Sefaenes
03.04.2005, 14:44
vallah ozaman sampiyon olmadik mi kimse kizmasin takima bu taraftarla bu bile cok bize

Guests
03.04.2005, 14:47
ulan 30 metreden gol yemissin petko allahindan kork daha ne diyim

Sefaenes
03.04.2005, 14:48
birde 1:0 geri duruma düstük smileys/smiley7.gif

Berat
03.04.2005, 14:48
1-0 maglubuz,, adamlar 10 kisi..

Fatih gol kaçirdi

Erinç
03.04.2005, 14:50
Su iki hafta çok önemli. Bu haftayi kazasiz geçmek + haftaya gayleri yenebilirsek tekrar havaya girmek.

Su anki durum yine can sikintisi (0-1). Adamlar etten duvar örecekler artik. Umarim çevirebiliriz maçi smileys/smiley7.gif

Sefaenes
03.04.2005, 14:51
vallah seneye iyi kaleci lazim

61viya
03.04.2005, 14:54
afferim size..baslayin yine hemen göndermeye yollamaya...allhim sen sabir ver....TRABZONUM...GURURUMSUNUZ...HAYDI CANLARIM!!!!!!

vega
03.04.2005, 14:56
Petkoviç kaç haftadir saçmalamamisti.Ama onu hala kaleci zannediyorlar.

Sefaenes
Allah kahredsin 2 sifir oldu ben birsey demiyorum daha

zahido
allahim sen sabir ver yarabbi

imported_EXCALIBUR
Ya takim 10 kisi biz gol yiyoruz ben böyle isin bir Da silva var su takimda onuda tutamiyoruz.Hadi TS bari 2. olalim sampiyonlar ligine giderizsmileys/smiley19.gif

vega
03.04.2005, 14:57
2-0 helal olsun

Guests
ulan 2 golüde adam frikikten atmis rezalet ya

Oruç
abi bizim takim 2 yide yedi

zahido
03.04.2005, 14:58
Sampiyonlar ligi gitti Uefa tehlikeye girdismileys/smiley19.gif

Erinç
03.04.2005, 14:58
Ilk yarida Ankara daki maça gitmistim ve sinir krizleri geçirmistim. Özellikle I.Melih in sözlerinin haddini sahada bildirmemiz gerek diye düsünüyordum. (4.büyük olacaklarmis ya smileys/smiley7.gif)

Bu arada 0-2 oldu ve benim artik sabrim tükenmeye basladismileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Photoshop
03.04.2005, 15:00
yaziklar olsun petkovic

denizci61
Maç bitmeden kimse atip tutmasin...Unutmayin maç 90 dakika...

imported_EXCALIBUR
2-0 oldu ne yapiyorlar orda.10 kisiyle adamlardan 25 dakkada 2 gol yedik Senol GÜnes ne yapiyor orda maçi izlemiyormu?

Berat
03.04.2005, 15:01
Beyler bi sakin olun, ilk yari en azindan 1 gol atabilirsek 2. yari çok sey degisebilir..

Guests
03.04.2005, 15:01
bu maçi belki aliriz pek önemli degil ama bu kafayla bu kaleyle edirneden disarisi fazla bize. 2 senedir kaç maç aldiki petko simdi kurtarsin bizi

canim TS
03.04.2005, 15:02
vallah ne oluyor ben anlamiyorum ne güzel bir haftasonu olacak dedim. Adamlar 10 kisi iki gol atiyor. Ne oluyor maci seyredemiyorum ama bu takim neler oluyor. Yinede sonunda kadar destek ama böyle giderse her hafta bol bol gol yeriz yani.

TS forever

Oruç
03.04.2005, 15:03
arkadaslar biz ilk yari bitmeden bir gol atmaliyiz.hemde adamlar on kisi ya!

BASARILARIMIZ ALIN TERIYLE KAZANILMISTIR!

imported_cagatay
03.04.2005, 15:04
YA YUH BE ON KISI TAKIMA YENILIYORUZ UYAN SENOL HOCA UYUMAAAAAAA

Guests
03.04.2005, 15:05
uLannnnnMelihin sözleri geldi aklima anasini satiyim

Sefaenes
neyse umitimisi yidirmiyelim daha macin bitmesine dakikalar var hadi trabzonum

imported_cagatay
LEN BARI MEHMET YILMAZI AL LEN YUH YAABUKADAR BASIT TAKIMA YENILIORUZ YA CILDIRACAM NEYSE FARK YEMIYELIM BARI

Berat
Yav maçi izleyemiyoruz,,nasil bu kadar net yorumlar yapabiliyosunuz?? Senol hoca isi bilmiyosa,uyuyosa gidin siz yönetin.. 2 tane frikik golü yemisiz,biraz da talisizlik..Kötü oynadigimizdan nasil bu kadar eminsiniz?

imported_cagatay
03.04.2005, 15:08
BU PETKOVICIDE KALYE KOYANIN BIZ BUADAMLA MI SAMPIYON OLCAZ KALEYE SANDALYE KOYSAK CARPARDA CIKARDI BELKI

Guests
03.04.2005, 15:09
radyodan dinleyin yaw takim kötü degil, bizim yayin yapildigi anlarda hep bizim ataklar var. gerçi 10 kisi kaldilar onunda etkisi olabilir ama petko cezali olsada bari haftaya kalede oynamasa

Guests
03.04.2005, 15:09
Papaya da sana da...

Guests
03.04.2005, 15:10
tayfun çikti emrah girmis en iyisini yaptin hoca hade bakalim bide kaleciyide degis

Oruç
03.04.2005, 15:11
arkadaslar mehmet yilmaz oyuna girdi yattara iyi ortalar yaparsa ilk yarida mehmet bir gol atabilir

horizon
03.04.2005, 15:11
Microsoft JET Database Engine error '80004005'

Unspecified error

/bmn/forum/common.asp, line 260

İleli
03.04.2005, 15:12
kargalar deplasmanda 2-0dan geldi 4 tane atti biz bunlara10 kisiyken 0-2 gerideyiz bu maci alamazsak yaziklar olsun hepsine!

tigin
03.04.2005, 15:12
burasitakima kin kusacaginiz bir platform degildir.Biraz daha dikkatli yazin lütfen.

Guests
03.04.2005, 15:13
titanin lifi atmis sanirim insallah öyledir çikar ilk yari 1 gol atarsak bu maçi alabiliriz

sah_zade61
03.04.2005, 15:15
bu ne rezalet ya koptular iyice futboldan

Sefaenes
03.04.2005, 15:15
insallah bu maci aliriz

61viya
03.04.2005, 15:16
burasitakima kin kusacaginiz bir platform degildir.Biraz daha dikkatli yazin lütfen.

sagol...

hauptstrasse
03.04.2005, 15:17
siz insani cildirtisiniz !

ayni stadyumdaki seyirci gibisiniz! takimi onlar nasil olumlu olarak destekleyemiyorsa sizde burda aynisiniz! ..

Harun
03.04.2005, 15:19
Valla takimada bisey diyemiyorum çünki diyecek bir kanit yok.radyodan 3 kere baglandilar 2 si gol haberi yani nasil oynuyoruz iyimi kötümü nedir bi malumat yok.sadece skora bakarakta yorum yapmak istemiyorumsmileys/smiley5.gif

horizon
03.04.2005, 15:20
Bendeki senelerin birikimi der ki; illa sahamizda oynadigimiz maçlarda olan kayiplarimiz bizi her zaman ligden koparmistir, deplasmanda olan puan kayiplarina eyvallah denebilir. BÜYÜK TAKIM olacak isek, kendi sahamizda ki bütün maçlari kazanmamiz ve bunun için oynamamiz gerekir, suna bakin sahamizda oynadigimiz maçlarda sanki biz deplasmana gelmisiz gibi her zaman dengeli futbolu tercih ediyoruz. Oyunu adamlarin üstüne yikip oynamaktan korku vermekten baska yolu yok bu isin, artik sahamiza gelen hiçbir takim bizden KORKMUYOR, bizi kendi ayarlarinda bir takim olarak görüyorlar.

Belki bu maçi kazanabiliriz, ama ben artik bu takima güven duymuyorum, YAZIKLAR OLSUN.

Firtina28
03.04.2005, 15:20
yok abi yok bizde boyle taraftar oldugu surece biz zor kazaniriz dostmuyuz dusmanmi belli degil

Guests
03.04.2005, 15:22
ilk yari bitti hadi senol hoca bisiler yap dövüyonmu seviyonmu azarliyonmu bisiler yap maçi çevirt.

Berat
03.04.2005, 15:24
Bu topici okudukça içim karariyo.. Takima "Yaziklar olsun" diyen herkese "YAZIKLAR OLSUN"

Oruç
hocamizin birseyler yapmasi lazim hadi çocuklar hadi yav ne olur!

zanoylu
Adamlar 10 kisi biz 2-0 yenik durumdayiz. Kafayi yememek elde degil...yahuuuu çildiracam be oooof oooooooooooooooooooffff

canim TS
03.04.2005, 15:25
ilk yari bitti hadi senol hoca bisiler yap dövüyonmu seviyonmu azarliyonmu bisiler yap maçi çevirt.

vallah yapsin birseyler insallah birsey degisir 2. yari. Hadi TS

TS forever

İleli
03.04.2005, 15:26
ilk 10 dakikada atacagimiz bi gol isimize cok yarar ama galibiyete falan inanmiyorum gecmis olsun beyler uzulerek soyluyorum ama kargalar bile bizi gecer bu gidisle!!

ARAGORN01
03.04.2005, 15:26
2.yarinin ilk 10 dakikasinda gol atabilirsek maçi çevirebiliriz. Yalniz bu tempoda olmaz.

Yenilirsek, en çok üzüldügüm I.melih'e haddini bildirememek olacak.

65'den sonra 10 kisilik Ankara oyundan düsecektir. Moral bozmadan saldirmamiz lazim...

Firtina28
03.04.2005, 15:27
kendinize gelin beyler bizim fatihimiz gokdenizimiz symkomuz yattaramiz mehmetimiz var atarlar ikinci yari 5 tane gorurde bakarsiniz

Sefaenes
03.04.2005, 15:28
ben bu maci cevirrecegimize inaniyorum insallah bunu basaracagiz of baska birsey düsünmekte istemiyorum galibiyetten baska Hadi trabzonum göster ikinci yarida gercek gücünü

zanoylu
03.04.2005, 15:28
Haydi çocuklar gözünüzü seveyim.Alirsiniz bu maçi onlara 3 golatmak okadar zor bis degil

zanoylu
03.04.2005, 15:29
alacaz tabi kardes baska yolu varmi..smileys/smiley32.gifdualarimiz onlarla

bahadiroglu
03.04.2005, 15:32
trabzonspor bu maçi alip melih gökçek'e kim büyükmüs ,degilmis göstermeliyiz.ben maçin skorunu su an ögrendim.

vizelere çalisiyordum.ayni zamanda yemekte yapmistim.agzimin tadi kaçti su an hiçbirsey yapmak istemiyor canim...

hemen interneti açip bakalim bizim takim hakkinda forumda ne yazmislar diye bakayim dedim.

maçi tam olarak dinleyen varsa soruyorum;

durum nasil su an arkadaslar ilk yari bitmis.TS nasil oynuyor haberiniz var mi?kimler oynuyor su an senol hoca degisiklik yapti mi?yoksa bizde eksik falan mi var?

cevap verebilen varsa bekliyorum

denizci61
03.04.2005, 15:32
Sampiyon olamamizin en büyük nedenlerinden biri iste bu GÜVENSIZLIK...Sen takimina inanmazsan,sahip çikmazsan,kötü gününde desteklemezsen futbolcun buna nasil inansin...Avni Aker'deki taraftarin 2.yari yeri gögü inletip takima tam destek vermesi lazim...Bakin bakalim o zaman maç kaç kaç biter...

crazyboy
03.04.2005, 15:33
eger sahadaki futbolcular trabzon ruhunu sahaya yansitarak oynarlarsa bu maçi aliriz tabi o ruh kalmissa

zanoylu
03.04.2005, 15:36
Maç sonu skorbort

TRABZONSPORUM 4

B.B.ANKARA 2

BUNU BASARACAK GÜCE SAHIPLER

poetricus
03.04.2005, 15:37
Iki gol yiyecek güce mi?

horizon
03.04.2005, 15:38
Bu takimin 24 senelik taraftariyim, yasadigimiz herseyi kabul ediyorum, mutlulugu mutsuzlugu ama artik alistim, olmasi gerekeni yapamamaya, kazanilmasi gerekeni kazanamamaya, tek maça kalan basarilarin son aninda insanin bogazina bir kütle gibi oturmasina, sikildim kardesim sikildim, sabir kalmadi, ayni seyleri yasamaktan biktim. Bilmiyorum belki ben hirsima yeniliyorum, belki sinirlerim çok gerildi, ALLAHIM yalvaririm aklimi koru...Sabir ya sabir...

Sefaenes
03.04.2005, 15:40
goller geliyor simdi Trabzonspor icin

tigin
03.04.2005, 15:42
Iki gol yiyecek güce mi?

bakin kardesim dogru dürüst yorum yapacaksaniz yapin derdiniz baska bir seyse açik açik söyleyin karninizdan konusmayin. sadece maç günleri ortaya çikip forumu karistirmayin.taraftar olun müsteri degil.

DieGo
03.04.2005, 15:43
hayir dört tane atacak güce. daha 45 dakkika var umudunuzu yitirmeyin.

Berat
03.04.2005, 15:45
Herkesin elestirilerini kabul ediyorum ama eger avatarinin altinda "bmn|Trabzon" yazan Poetricus,eger Trabzondaysa ve maça gtmeyip burd elestiri yapiyosa bunu kabul edemem..eger Trabzonda degilse mesele yok tabi..

İleli
03.04.2005, 15:46
genel site bile umidi kesmis

61viya
03.04.2005, 15:47
haklisin berat...igneyi kendine batirmayi bilmeyip,çuvaldizi baskasina batiranlar da var maalesef...

tigin
03.04.2005, 15:48
Herkesin elestirilerini kabul ediyorum ama eger avatarinin altinda "bmn|Trabzon" yazan Poetricus,eger Trabzondaysa ve maça gtmeyip burd elestiri yapiyosa bunu kabul edemem..eger Trabzonda degilse mesele yok tabi..

Imza

batugol
03.04.2005, 15:48
Bu maçi alacagiz, BB. Ankara ikinci yarida en çok gol yiyen takim

Tek sorun takimin kendine olan güvenini kaybetmesi.

Hadi hayirlisi

DeAgLeMaNyAq
03.04.2005, 15:49
Biz bu sezon 10 kisi kalmis kaç takimi yenebildik?

İleli
03.04.2005, 15:50
yok abi yok pozisyon bile bulamiyoruz baski bile yapamiyoruz ne bu ya!

poetricus
Madem hesap soruyorsun cevap veriyorum. Avni Aker Tribünlerinde internet yok henüz. Bu sene gitmedigim ilk maç bu. Gitmemeyi tercih etmedim. Çocugum rahatsiz oldugu için buradayim. Beni ne olarak kabul edeceginiz umurumda da degil. Ayrica yazdigim sey geneldi herhangi bir kimseyi kasdetmedigimi anlayamadiysaniz ben ne yapayim.

61viya
burda olmamin sebebi,gerçek trabzonsporlularla trabzonuma net basindan da olsa destek vermek...ancak gördügüm tablo,gerçek trabzonsporlunun destek verecegi zaman diliminde,trabzonsporlu olduklarini zannedenlere cevap vermesiyle geçiyor...

Oruç
abi kaçirdi golü szmok

İleli
03.04.2005, 15:51
Biz bu sezon 10 kisi kalmis kaç takimi yenebildik?

hicbirtanesini!

ARAGORN01
03.04.2005, 15:51
Bugün sansimiz da yok, morallerde bozuldu. Gol atariz ama maçi kazanacak kadar degil...(max 2 tane atariz gibi geliyor )

poetricus
03.04.2005, 15:53
Bakin senelerdir bu sikintiyi yasiyoruz. Futbolcular degisti; hocalar degisti, yönetimler degisti ama istikrarsizligimiz; hayati maçlardaki hatalarimiz, basit takimlara yenilme hastaligimiz degismedi. Asil bunun sebebini sorgulamak lazim.

canim TS
03.04.2005, 15:54
zaman tükeniyor canim ts icin feda olsun ama ben bir gol bile atacagin sanetmiyorum. Kusura bakmayim aksi halde bana ne derseniz diyin.

TS forever

poetricus
03.04.2005, 15:56
Ben Trabzonspor'un iki sifir maglup duruma düstüksen sonra maç kurtardigini hatirlamiyorum. Sadece 1994 Kocaelispor'la deplasmanda oynanan maçi 2-0 maglupken 2-2 berabere bitirmistik. Yine de maç bitmedikçe ümit bitmez.

Oruç
03.04.2005, 15:58
abi vuruyoruz top girmiyor ne yapalim

poetricus
Bu arada Anlatilanlara bakilirsa B. B Ankara kelecisini de meshur ettik.

İleli
ulan butun kalecilerde bize aslan kesilir nedir bu yaww

DieGo
03.04.2005, 15:59
Kaleci basimiza panter kesildi ya

Oruç
03.04.2005, 15:59
gökdenizin sutuda kaçti!

poetricus
03.04.2005, 16:00
Resmen Vanspor maçina döndü. Hey Allah'im sen sabir ver.

tigin
03.04.2005, 16:00
tek kale oynuyoruz onca pozisyon var gol yok.

hauptstrasse
03.04.2005, 16:05
arkadaslar ben bu takima inaniyorum....

olimpus
GOoooooooooooooooooooooooooooLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLL

simyak

denizci61
goooooooooool symkoooooooooooo

tigin
gooll simkooo

horizon
symkoviak

Berat
szymek

2-1

Erinç
03.04.2005, 16:06
HADIIIII TRABZONUM DAHA 15 DK VARRRRRR

poetricus
Oh sükürler olsun bir tane attik.

Guests
gol sonunda!!!

İleli
butun takim szymkowiakin.. hasimdi bise dicektimsmileys/smiley7.gif

imported_EXCALIBUR
Hadi ya 15 dakika var daha gökdeniz nerdesin hadi trabzonum

ARAGORN01
03.04.2005, 16:09
zaman tükeniyor canim ts icin feda olsun ama ben bir gol bile atacagin sanetmiyorum. Kusura bakmayim aksi halde bana ne derseniz diyin.

TS forever

Ne diyelim arkadasim simdi sana...birazcik inanin su takima...

neyse 1.gol geldi...

Sefaenes
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/canli_yayin/img/gol.gif ohbe

61viya
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030405mac5.jpg

ibrahim_yattara
03.04.2005, 16:10
yürü be trabzonum saldiiiiirrrrrrrrrrrr

ARAGORN01
03.04.2005, 16:11

TS forever

Ne diyelim kardesim sana simdi..neyse...su takima biraz inanin diyeyim bari..

ilk gol geldi...2.yolda

imported_EXCALIBUR
03.04.2005, 16:11
koçum benim ya nerdeydin simdiye kadar hadi bir tane daha

canim TS
03.04.2005, 16:12

TS forever

Ne diyelim arkadasim simdi sana...birazcik inanin su takima...

neyse 1.gol geldi...

ne dersen de haklisin insallah simdi bir tane daha atariz iyice yanilmis olurum.

olimpus
03.04.2005, 16:13
golllllllllllllllllllllllllllllllllllll fatih TEKKE

tigin
03.04.2005, 16:13
fatih 2 oldu haydi usaklar

temha1971
03.04.2005, 16:14
fatih tekke 2-2

Erinç
HAYDIIIII TRABZONUM DAHA 10 DK VARRRRR

toshiba
2-2 oldu. Allah'a sukurler. Insallah ceviriz de maci.

Sefaenes
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/canli_yayin/img/gol.gif

The Londoner
tekke 23 !!!

poetricus
03.04.2005, 16:15
Bu arada 2-2 oldu. Bir ilk mi gerçeklesecek acaba!

İleli
03.04.2005, 16:15
bi tane daha attiktan sonra sevinecem

ARAGORN01
03.04.2005, 16:16
2.de geldi...hadi bir tane daha keyfimiz iyice yerine gelsin..

poetricus
03.04.2005, 16:17
Biz moral bulduk ve B.B Ankaraspor biraz bozuldu. Az zaman kala bunu degerlendirebilsek.

imported_EXCALIBUR
03.04.2005, 16:21
Bir son dakika golu bulamazmiyiz birde besiktas gibi ne olur hadi usaklar

**Maxim**
03.04.2005, 16:21
SON 3 dk....

Volkan 2 dir yokluyor...

Haydi çocuklar...Haydi.....

İleli
03.04.2005, 16:22
trtnin yaptigina bakin allahimùdeli olacam ya

Ozan
03.04.2005, 16:23
haydi yaa 2-2 dk.90 bir tane atin .

Cengiz Çubukcu
03.04.2005, 16:24
bugünde bu jevriç çikti..

hauptstrasse
rahat oluun... gol gelecek....

inanin takiminiza arkadaslar... hep birlikte inanalim gol icin...

poetricus
Bu kadar gol kaçmamali!...

imported_EXCALIBUR
03.04.2005, 16:27
hadi ya ne olur son dakika golu bizde atamazmiyizsmileys/smiley1.gif

Erinç
03.04.2005, 16:28
YETMEDI SÜRE

HEPIMIZE GEÇMIS OLSUN smileys/smiley19.gif

canim TS
03.04.2005, 16:28