PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor - B. B. Ankara(2-2)

Sayfa : 1 [2]

Oruç
03.04.2005, 16:29
maç bitii aabi gitti samp.ligi

poetricus
Maalesef ilk iki sansimiz da zora girdi. Samet'i,Gökçek'i sevindirdik ya ben ona yaniyorum.

Allah sonunu hayretsin.

DieGo
smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Cengiz Çubukcu
haftaya cimbomu yeneriz yenmeliyiz...

hakantpl
Olmadi Olmadi Atamadik bir gol daha...... Offfffffff offfffffffff

imported_EXCALIBUR
03.04.2005, 16:30
bitti ya ama helal olsun 2-0 dan 2-2 de iyi bir tane daha olsaydi neyse olmadi ya hayaller yine ertelendi smileys/smiley19.gif

hakantpl
03.04.2005, 16:31
Gökçeki yenemedik ya onayaniyorum kaçan sampiyonluk sansida cabasi smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

tigin
bu kadar sansiz bir maç bu kadar sansli bir kaleci olurmu yav

Ozan
gol mol gelmedi smileys/smiley7.gifbu kadar pozisyon kaçirirsak olacagi budur smileys/smiley7.gif. sampiyonluk sansimizda bitti gibi geliyor bana.

Guests
03.04.2005, 16:34
sampiyonluk sansimiz zaten geçen hafta bitmisti, 2.lik sansimiz tehlikede. haftayi geseyi kesin yenmemiz lazim. alicagimiz bir beraberlikte dahi 3. lük bile tehlikeye girebilir.

ayrica top girmedimi girmiyor, birazda sans lazim.

AMA LÜTFEN BIRAZ DAHA CIDDIYET...

Sefaenes
03.04.2005, 16:35
neyze yenilmekden 1 puan yine iyidir gönül isterdiki 3 puan almasini ama olmadi ne yapalim ama biz trabzon taraftarlarinda sucu var eger takimimiz icin 12 adam olamiyorsak biz basta hadayi kendimizde aramaligiz kizginlik anda bizde birseyler yaziyoruz ama bizler takima maddi ve manevi yönten yeterince destek olamiyoruz ne yazik ki eger ama sansimiz az da olsa devam ediyor pes etmek yok bize

Berat
03.04.2005, 16:35
Haydi TANDOGAN.. maçtan çik gel de yaz yorumlarini.. Maçin en saglikli analizini Trabzon'daki her maçta senden aliyoruz...

**Maxim**
03.04.2005, 16:36
Galatasaray bugün puan kaybetmezse ve biz de haftaya yenemezsek,

Korkarim 3.lükten öteye gidemeyiz..

Bazi arkadaslar 3.lük zora girdi demis...O kadar da degil ..Abartmayin!

vega
03.04.2005, 16:40
Ümidimiz kalmadi ya haftaya galatasarayada maçi veririler.Nasil olsa galatasaray bizi enayi yerine koymasini iyi beceriyor

andrei07
03.04.2005, 16:40
ARKADASLAR

ANADOLU DAYANISMASI DERKANE ARTIK BIRAZ DAHA DIKKATLI OLURUZ SANIYORUM.BU SEZON KAYBETTIGIMIZ PUANLARA BAKALIM:

gaziantep: 5 PUAN

ankaraspor :4 PUAN

SADECE HATIRLADIGIM BU 2 TAKIM EKLEYIN SU ANKI PUANIMIZA SONUCU GÖRÜN.BU EZIK SEREFSIZLER gayLERE ezikLERE YATIP BIZE KARSI ASLAN KESILIYORLAR .BU SOYSUZ JEVRIÇ HASEGIÇ DENEN SEREFSIZ SOYSUZLAR ÖTEKI MAÇLARINDA KUMBARA BIZE GELINCE PANTER OLUYORLAR YETER ARTIK !!!!

BIR SÖZÜMDE FORUMDAKI BAZI KISILERE OLACAK:,

MAÇIN IÇERSINDE YENIK DURUMDAYIZ VE SIZLER RESMEN BEDDUA EDIYORSUNUZ TAKIMA KARSILIKSIZ SEVMEYECEKSENIZ SEVMEYIN KARDESIM!!! AVNI AKERDEDE BÖYLE DAVRANILIYOR TAKIMA VE SONUCU ORTADA !! KENDI SAHAMIZDA KAYBETTIK SAMPIYONLUGU

61viya
03.04.2005, 16:41
simdi 500 tane topic açilir...

TRABZONSPORUM..AYAGINIZA,YGÜREGINIZE SAGLIK CANLARIM...ve siz bigün sampiyon olacaksiniz diye,herseyin adi küçük yazildi....

inancimdan hiç bisey kaybetmedim..kaybetmeyecegim..bunu hissettiginizi biliyorum çünkü...gördügüm gözlerde gördüm bunu....

GURURUMSUNUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FERO61
03.04.2005, 16:41
o degil 4. olmasak bari

61trabzonomer
03.04.2005, 16:42
Olmadi neyse saglik olsun smileys/smiley19.gif

Analyzer
03.04.2005, 16:45
simdi 500 tane topic açilir...

TRABZONSPORUM..AYAGINIZA,YGÜREGINIZE SAGLIK CANLARIM...ve siz bigün sampiyon olacaksiniz diye,herseyin adi küçük yazildi....

inancimdan hiç bisey kaybetmedim..kaybetmeyecegim..bunu hissettiginizi biliyorum çünkü...gördügüm gözlerde gördüm bunu....

GURURUMSUNUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bravo Begümsmileys/smiley20.gif Trabzonspor'un deplasmandasahasinda oldugundan daha basarili olmasinin tek suçlusu taraftardir. Her taraftar senin gibi olsa en azindan sahamizdaki tüm maçlarimizi kazaniriz.

Sefaenes
03.04.2005, 16:46
en kötü ihtimalle 2 ci oluruz yinede kupayi bu sene yine biz aliriz bu takimi desteklemeliyiz bu sene olmassa seneye insallah biz sampiyon olacak

Harun
Sampiyon olmasakta kupalari almasakta ölenedek senle

TRABZONSPORUM.Edited by: Harun

bahadiroglu
3 lükten öte mi?trabzonspor bu sene bence kesin 4. olacak.ne yapalim olmuyor.bir yerde birseyler kopuyor ama olmuyor iste...yani simdi lig basladiginda trabzonspor kaç hafta liderligi elinde tutmustu.aramizda 4 puan fark vardi FB ile...bir yenilgi ve bir bereberlik Fb ye yetiyordu liderlik için. trabzonum bunlari da verdi FB 1. oldu.sonra dedik GS var arkamizda.iste su kadar puan kayberdersek GS 2.ligi alir bizden.trabzonum yine ayni seyleri yapti ve GS 2.ligi aldi bizden...simdi de 3 ligde yokuz..arkamizda BJk var iste diyoruz artik bjk ile su kadar fark var aramizda bu maçlari kaybetmemeliyiz..BJk artik bize rakip oldu..2 lik sansa (bir is sansa kaldiysa bilinmelidir ki çok firsatlar kaybedilmis ve çok geç kalinmistir) kaldi...3, olalim bari diyoruz..ama ben artik 3 ten de umudumu kesmeye basladim.babam biz 2. iken "trabzon ancak 4. olur" demisti..ya artik ne yapmaliyiz nedir bu takimdaki durum anlamiyorum gitti yaa..diyoruz ki takiminiza güvenin iste birileri biseyler yaziyor yok kardes takima güven sahip çik deniliyor..ama durum ortada..daha nasil güvenelim bilmiyorum ki?ne yapaacaz...bir anda birseyler oluyor sanki bir tilsim var birseyler oluyor bu takim güme gidiyor ...

andrei07
03.04.2005, 16:47
ARKADASLAR

ANADOLU DAYANISMASI DERKANE ARTIK BIRAZ DAHA DIKKATLI OLURUZ SANIYORUM.BU SEZON KAYBETTIGIMIZ PUANLARA BAKALIM:

gaziantep: 5 PUAN

ankaraspor :4 PUAN

SADECE HATIRLADIGIM BU 2 TAKIM EKLEYIN SU ANKI PUANIMIZA SONUCU GÖRÜN.BU EZIK SEREFSIZLER gayLERE ezikLERE YATIP BIZE KARSI ASLAN KESILIYORLAR .BU SOYSUZ JEVRIÇ HASEGIÇ DENEN SEREFSIZ SOYSUZLAR ÖTEKI MAÇLARINDA KUMBARA BIZE GELINCE PANTER OLUYORLAR YETER ARTIK !!!!

BIR SÖZÜMDE FORUMDAKI BAZI KISILERE OLACAK:,

MAÇIN IÇERSINDE YENIK DURUMDAYIZ VE SIZLER RESMEN BEDDUA EDIYORSUNUZ TAKIMA KARSILIKSIZ SEVMEYECEKSENIZ SEVMEYIN KARDESIM!!! AVNI AKERDEDE BÖYLE DAVRANILIYOR TAKIMA VE SONUCU ORTADA !! KENDI SAHAMIZDA KAYBETTIK SAMPIYONLUGU

61trabzonomer
03.04.2005, 16:51

TRABZONSPORUM.

smileys/smiley32.gif

andrei07
03.04.2005, 16:52
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>Harun Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

TRABZONSPORUM.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>alkislamaktan baska bisi yapamam

Photoshop
03.04.2005, 16:55
bir tane son vurus ustasi adamimiz olsaydi, petkovic
ne kadar yenilmemiz icin caba göstersede biz bu
sezon en az 10 puan daha kazanirdik. su mehmet
yilmaz'a bel baglamaktan ne zaman vazgecicez...

Punisher-61
03.04.2005, 16:55
bitti ya ama helal olsun 2-0 dan 2-2 de iyi bir tane daha olsaydi neyse olmadi ya hayaller yine ertelendi smileys/smiley19.gif

ne söylüyorsun Allah Askina???

sen TRABZONSPOR....Rakip B.B.Ankaraspor.....stad AvniAker...

8.dakika Rakip 10 kisi iki Gol ye ve 2-0 geriye düs

HELAL degil YUUUUHHHHHHHHHHHHHHHHH OLSUN

vega
03.04.2005, 16:57
Usandi artik bu insanlar hep bir yerlere gelip sonra geri düsmekten,TRABZONUM isterse küme düssün sonuna kadar TRABZONSPORLUYUM ama biraz gayret inanmiyorlar 2. olacaklarina bile artik konusmak da kar etmiyor olmuyor iste bir türlü olmuyor.Haftaya oynanacak maçi çok dikkatli seyredecegim,insallah yanilirim

yattara11
03.04.2005, 17:16
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ALKISLAR TAKIMA... ÜZÜLECEK BISEY YOK...

TAKIM BUGÜN SAHADA ATTIGIMIZ GOLE KADAR MÜCADELE ETMEDI... AMA GOLDEN SONRA INANILMAZ SANSSIZDIK... TOP BIRAZCIK BIZI SEVSEYDI KESINLIKLE KAZANACAGIMIZ MAÇTI... TAHMIN EDIYORUM BU HAFTA GALATASARAY'I YENERIZ... HERKES MAÇA GITSIN ISTANBUL'DA...

SENEYE KALECI LAZIM BIR TANE... MAÇI PETKOVIÇ VERDI...

ÖLÜMÜNE ÖLÜMÜNE ÖLÜMÜNE BORDO-MAVI...Edited by: yattara11

efe_ts_61
03.04.2005, 17:20
bu takimdan hiç bisey olmaz sen kendi evinde berabere kal son ra sampiyon ol yaziklar olsun sizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

zafer6161
03.04.2005, 17:29
ben hayatimda böyle mac görmedim bu ne yaa macin 2,yarisin da aslina bakarsaniz cok güzel oynadik fakat kalecileri harikaydi adam üsten alttan yandan köseden heryerden top cikardi top girmedinmi girmiyo arkadaslar düsünün iste uzatmada bile 3 tane mükemmel top cikardi ben maci canli seyrettim bizi yakan tayfun ve petko gökdeniz 2,yari harika oynati yattara ise etkili olamadi ayni benzedi vanspor macina ama haftaya gs yi yenecegimizi düsünüyorum

Crazy_OfLu61_
03.04.2005, 17:30
Kendilerine yakisani yaptilar. Onlardan galibiyet beklemek zaten hata olurdu.

efe_ts_61
03.04.2005, 17:30
ya uff gene gene gene ewinde bi sey olmuyo

takim girdi hawaya berebere kaldi

ya bizim bu saaten sonra bereberlige tahamülümüz yoooooookkkkkkkkk

simdi gene yazilir buraya sanssizlik neyine ya sen ilk yari kendi ewinde 2 gol ye sonra sansizlik yazilkar olsun bu takima

zafer6161
03.04.2005, 17:34
kardes gercekten cok sanssiz bir mac oldu bize gelen kaleciler milli oluyor bizim gollerede bakarsan karambolden attik

yattara11
03.04.2005, 17:40

beklemeyin o zaman...

takim attigimiz golden mükemmel mücadele etti... hiç sansimiz yoktu... galibiyet kaçti... kimse bos yere sinirlenmesin zaten sampiyonluk ümidimiz yoktu...

bu hafta gayse'yi EZECEZ ALLAH'in izniyle...

horizon
03.04.2005, 17:43
simdi yapilacak sey oturup kayseri nin aksama maçi almasini beklemek bunun için dua etmektir, ayrica bjk maçindan da iyi bir sonuç çiksa fena olmayacak

birakin morallarinizi bozmayin, herkesin yarin yasamasi gereken bir hayati var...

birgün bu kader degisir umarim

kelkitli29
03.04.2005, 17:46
hayret. yedigimiz gollerde uzaktan sutlar. böyle maclar nadir olur.

yattara11
03.04.2005, 17:51
hayret. yedigimiz gollerde uzaktan sutlar. böyle maclar nadir olur.

ohoooo 40 metreden... tamamen petkoviç'in hatasi... ilk golde sandi ki adam orta yapacak kaleyi kollamadi yedi golü...

ama ikinci golde top baraja çarpti petkoviç'in yapabilecegi pek birsey yoktu...

maçin dönüm noktasi 2-0'dan sonra serefsizlerin direkten dönen topuydu... iyi ki gol olmadi o...

sanatik
03.04.2005, 17:51
bu takimdan hiç bisey olmaz sen kendi evinde berabere kal son ra sampiyon ol yaziklar olsun sizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

14 yaziyla böyle s... b.... yazi birakan kim isen defol git - gözüm görmesin seni birdaha burda.

Dayanamiyorsan git feneri tut. Belkide tutuyorsundur ?Edited by: sanatik

kelkitli29
03.04.2005, 17:59
besiktas 0-0 kaldi. en azindan 3. lük icin korkum azaldi

#10 Fietra
03.04.2005, 18:04
Bu sene Galatasaray ve Fenerbahçeyi yenelim baska bisey istemiyorum

Oğuz
03.04.2005, 18:08
Yazmayacagim diyorum, yine dayanamiyorum..

Kadiköy'de Fenerbahçelilerle beraber bir kez maç izledim. GS ile oynuyorlar. FB önde. O zaman Lazetic diye bir futbolculari var. Sagimdan, solumdan, önümden, arkamdan bireylerin yorumlari çarpiyor kulagima. "Lazetic Allah'ina kuban, aslansin sen". Bir baskasi, "Abi adamda 5 tane ciger var, koçum benim" ve bunun gibi çesitli yorumlar. Normal süre 4-4 bitiyor. Uzatmalarda FB penalti kazaniyor. Topun basinda Lazetic, vuruyor ve auta gidiyor top. Tribün bir anda degisiveriyor. "Lazetic Allah belani versin" "Lazetiç anani avradini.." Lazetic ayagin kirilsin e mi?" vb...

Kahvede bazen FB maçlarini izlerken de buna tanik oluyorum. iki dakika önce göklere çikarilan bir futbolcu, iki dakika sonra yerin dibine sokuluyor.

Maçin baslamasiyla, bitene kadar ki bütün yorumlari okudum.. Tek tek isim vermeme gerek yok.. Yazilanlar ortada..

Ayipitir!!!

Nerede kaldi bizim farkimiz??

Maç günleri gelip de ortaligi bulandirmayin, gidin buradan!! Bizim B.B Ankaraspor'u yenmekten daha öncelikli islerimiz var. Onlari tartisin!!

andrei07
03.04.2005, 18:09
BU SENE ISTEDIGIM HIÇBIRSEY GERÇEKLESMEDI TAKIMLA ILGILI!!

HERSEYIN BASI DINAMO KIEV RÖVANS MAÇIYDI!!!BUNDAN SONRA TEK ISTEGIM gayleri YENMEK BASKADA BISI ISTEMIYORUM!!GEÇEN SENENIN INTIKAMINI ALALIM YETER!!!!

objek
03.04.2005, 18:11
Rakip 10 kisi kaldigi anda mac gitti dedim! 10 kisi sendromu tum hiziyla devam ediyor burda en cok uzerinde durulacak konu rakip nasil ve neden 2-0 one geciyor neden bu ucuz sakarliklar yuzunden hep yenik duruma dusup ondan sonra insan ustu bir gayretle maci kurtarmak zorunda kaliyoruz? bu hafta fenerbahce ve g.s yenildigini varsayalim biz maci alamadiktan sonra ne faydasi olacak? konya istanbul antep ankaragibi rakiplere 13 puan biraktiktan sonra feneri veya g.s yensen ne yazar ligler baslamadan once istisnalar disinda anadolu takimlarina puan birakirsak sampiyonluk cok zor demistik derbilerden once yenmemiz gereken rakipleri yenmeliydik olmadi simdi tek hedef kupayi almak...Edited by: objek

gerisiyalan
03.04.2005, 18:17
saglik olsun,
Bir seyi unutmayalim arkadaslar

BU TAKIM ÇOOOOOK GENÇ!!!!

En tecrübeli Fatih Tekkemiz 77 dogumlu. Simko daha yeni geldi, takima alisma sürecinde. Bence takimda kazanmayi bilen bir lider yok, yani amerikalilarin "winner" dedigi tarzda oyuncu. Çok iyi oyuncu olsa bile kazanmayi bilmek için tecrübe lazim. Bakin Simko Polonyada çok sampiyonluk görmüs, o moralini çok iyi kullaniyor, hiç bozmadan oyun oynuyor. O bir "winner", kendini belli ediyor. Bizim usaklar daha tecrübesizler, oyuna küsüyorlar, ya da kazanmayi bilmiyorlar henüz.

Ama unutmayalim, KARAMSAR ARKADASLARA LAFIM, daha genç bir takim degil miyiz? Bu takimi eski takimla karsilastirmayin. Bu takim 2 senelik bir takim, en tecrübelisi 77 dogumlu olan bir takim. GELECEK 5 YILA DAMGASINI VURABILECEK BIR TAKIMIZ VE KARAMSARLIGA KAPILMAZSAK VURACAGIZ DA INSALLAH. Bu karamsarlik niyedir???

Ayrica Ankarasporun kalecisi de ekstra bir kaleci, methini duymustum. Yani sadece bizim oyuncularimizin beceriksizliginden ziyade adam da kurtarmistir, bizim oyunculara yüklenmeyelim, kolay degil 10 kisi savunan ve iyi bir kalecisi olan takima 3 gol atmak...ENSEYI KARARTMAYALIM, GELECEGE BAKALIM.
smileys/smiley2.gif

sanatik
03.04.2005, 18:34
abdülrezzak

bizde öyle gülüyoruz iste sürekli - manchester - zaragoza ve digerleri.

isik söndürerek karanlikda gol atmak istemenize ...

milyonlari harcayip bir poch basaramadiginiza - tüm dünyaya rezil olmaniza.

SIFIR cekmenize - Sampiyonlar liginin gelmis gecmis en kötü takimi olmaniza gülüyoruz biz yillarca

sevindinmi ?

rezil bosuna demiyoruz. Erken unuttun yine rezillikleri smileys/smiley36.gif

BDiler61
03.04.2005, 18:37
Bu sene yine geçen seneler gibi lige havlu attik.Artik seneye bakacagiz.Bu seneki en büyük kazancimiz bence szymkowiak oldu.Bundan sonra bizim iki maçimiz kaldi onlarida tahmin edersiniz herhalde gayse ve febe maçlari.takimin o maçlara iyi konsantre olmasi lazimEdited by: murat

Harun
03.04.2005, 18:38

TRABZONSPORUM.

zahido
03.04.2005, 18:41
Bu sene böyle geçti uefaya gidicez Yüzümüz gülmedi belki ama su galatasarayi yenersek sampiyon olmus kadar sevinecem valla

Guests
03.04.2005, 18:41
ya ben taraftara suç atanlari anlamiyorum, trabzon hiçbir maçi taraftarla kazanmadiki bugün kazansin. yillardir (yazlar - derbiler hariç) hiçbir maç stat dolmadiki. ne yani bugün stat dolsa biri25 30metreden olmak üzere 2 frikik golü yemeyecekmiydik. tek kale oynayip girmeyen toplar giricekmiydi. yapmayin ya gerçekçi olun. kadro bu kadar ilerisini beklemek mantiksiz.

BDiler61
03.04.2005, 18:54
arkadaslar bir de bugün ikinci yari gökdeniz çok iyi oynamis umarim yeniden gerçek gökdenizi izleriz artik

murat
03.04.2005, 19:02

TRABZONSPORUM.

ula kirkyilinbasi dogru bir laf ettin smileys/smiley2.gif

Forever Trabzonspor!

a wolf
03.04.2005, 19:07
arkadaslar sonuç önemli degil önmeli olan mücadelydi.bu gün o gerçeklesti.fakat takimda düsüste olan oyuncular var.en basta yattara uzun birmaratonda sürekli ilk onbir oyuncusu olamadigini son haftalarda göstermeye basladi.savunmasi sifir olan bu oyuncumuz ofansta da etkili olamayinca bizde on kisi oynuyoruz.lütfen duygusal bakmayalim.krndi milli takimina dahi seçilemedi.ha oyuna sonradan katildigi zaman rakip defansin yorgunlugundan da yararlanarak çok etkili oluyor.bence kenarda bir güç olarak,bir çilingir oyuncu olarak gayet verimli.zaten sampiyonluklari böyle kenardan gelen oyuncular belirler...biz hep fatih'e,gökdeniz'e yüklendik.baskalarini göremedik....

bu arad araya katilan pravakatör üyelere dikkat.

efe_ts_61
03.04.2005, 19:33
YAZIKLAR OLSUN............

KENDI EVINDE BELEDIYE GIBI ADI BI TAKIMI YENEMEYEN TAKIM OLMAZ OLSUN.........

SONRA SAMPIYON OL...NEYINE OLACAK YAAA.....

TAKIM BIZI ÜZSÜN MORELIMIZI ALT ÜST ETSIN SONRA TAKIMIN ARKASINDAYIZ.......

TABIKI ARKASINDAYIZ AMA BU TÜR BERABERLIK LERE TAHAMMÜLÜM YOK ARTIK.........

TS ARTIK ÇOK YORDUN BIZI YA ADAM GIBI YADA BEN YOKUM

ARTIK BITIR SU ÖZLEMI DIYE BESINDEYDIK

YAPMAYIN ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ASKINA YA ALLAH ASKINA............................. HAYIRLISI

Crazy_OfLu61_
03.04.2005, 19:40

beklemeyin o zaman...

takim attigimiz golden mükemmel mücadele etti... hiç sansimiz yoktu... galibiyet kaçti... kimse bos yere sinirlenmesin zaten sampiyonluk ümidimiz yoktu...

bu hafta gayse'yi EZECEZ ALLAH'in izniyle...

Trazbson gibi bir takim evinde oynayip ilk yariyi 2-0 geride kapatacak ondan sonrada sanssizlik diyecek. Yook öle bi sey kardes...

Crazy_OfLu61_
03.04.2005, 19:43
He ayrica hadi sampiyonluk gitti bari 2. olup sampiyonlar ligine gidelim bunu hiç düsünen yokmu o takimda. Yeter ya yeter...

Berat
03.04.2005, 19:50
YAZIKLAR OLSUN............

KENDI EVINDE BELEDIYE GIBI ADI BI TAKIMI YENEMEYEN TAKIM OLMAZ OLSUN.........

SONRA SAMPIYON OL...NEYINE OLACAK YAAA.....

TAKIM BIZI ÜZSÜN MORELIMIZI ALT ÜST ETSIN SONRA TAKIMIN ARKASINDAYIZ.......

TABIKI ARKASINDAYIZ AMA BU TÜR BERABERLIK LERE TAHAMMÜLÜM YOK ARTIK.........

TS ARTIK ÇOK YORDUN BIZI YA ADAM GIBI YADA BEN YOKUM

ARTIK BITIR SU ÖZLEMI DIYE BESINDEYDIK

YAPMAYIN ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ASKINA YA ALLAH ASKINA............................. HAYIRLISI

Valla ben senin yazilarini bir tek puan kaybettigimiz maç günlerinde görüyorum...ilginç...bir de 1 yaziyla yetinmeyip,araliklarla felakt tellaligi yapmayi kendine borç biliyosun heralde...

sanatik
03.04.2005, 19:57
Berat o kesinlikle Trabzonsporlu degil.

ilk yazimda hernereli ise oraya defol git demisdim bile kendisine.

Ya bunlar ne zaman akillanacak ?

Sampiyonlar liginin gelmis gecmis en kötü SIFIR ceken takimi

Manchesterden 6 yer

Zaragozaya yenilir

Isiklari kapatip cakdirmadan karanlikda gol atmak isteyer !

Cakdirmak istemediginiz diger meseleleridehatirlatalimmi ?

Edited by: sanatik

Berat
03.04.2005, 20:13
Abi bana bu arkadas sahici bi Ts liymis ama biraz bilinçsizmis gibi geliyor.. Febe li oldugunu sanmiyorum,mail ini falan yazmis profile..gerçi belli de olmaz tabi...

Mollasalihoğlu
03.04.2005, 20:18
Yazmayacagim diyorum, yine dayanamiyorum..

Kadiköy'de Fenerbahçelilerle beraber bir kez maç izledim. GS ile oynuyorlar. FB önde. O zaman Lazetic diye bir futbolculari var. Sagimdan, solumdan, önümden, arkamdan bireylerin yorumlari çarpiyor kulagima. "Lazetic Allah'ina kuban, aslansin sen". Bir baskasi, "Abi adamda 5 tane ciger var, koçum benim" ve bunun gibi çesitli yorumlar. Normal süre 4-4 bitiyor. Uzatmalarda FB penalti kazaniyor. Topun basinda Lazetic, vuruyor ve auta gidiyor top. Tribün bir anda degisiveriyor. "Lazetic Allah belani versin" "Lazetiç anani avradini.." Lazetic ayagin kirilsin e mi?" vb...

Kahvede bazen FB maçlarini izlerken de buna tanik oluyorum. iki dakika önce göklere çikarilan bir futbolcu, iki dakika sonra yerin dibine sokuluyor.

Maçin baslamasiyla, bitene kadar ki bütün yorumlari okudum.. Tek tek isim vermeme gerek yok.. Yazilanlar ortada..

Ayipitir!!!

Nerede kaldi bizim farkimiz??

Maç günleri gelip de ortaligi bulandirmayin, gidin buradan!! Bizim B.B Ankaraspor'u yenmekten daha öncelikli islerimiz var. Onlari tartisin!!

smileys/smiley32.gif

Cengiz Çubukcu
03.04.2005, 20:33
lütfen kimse bu takima laf söylemesin, dil uzatmasin. taraftar olarak inancimizi hiçbir zaman yitirmeyelim. Barselona maçini izlediyseniz görmüssünüzdür, o takim da bizim gibi geriden gelerek 3-1den maçi 3-3e getirdi. bu tür skorlar her zaman olabilir ve her takimin basina gelebilir. sen kendi evinde fb'yi gs'yi yenemezsen bosuna sampiyonluk hayali görürsün. zaten önümüzde bu sene 2 ya da kupada cimbomu yenersek 3 büyük maç kaldi. ben o zaman karar verecegim bu takim winner mi? yoksa looser mi?

Guests
03.04.2005, 20:42
1-2 oldu

Tandogan
03.04.2005, 20:43
Bugün Avni Aker Stadinda canli canli maçi izleyenlerden biri olarak öncelikle sunu söylemek istiyorum:

Bu yil bütün maçlara gittim.Maçlari hep Maraton'da izlerdim.Bugün bazi nedenlerden dolayi ilk kez Kapali Tribünde maç izledim ve Kapali'ya gittigime gidecegime bin pisman oldum.Genelleme yapmayayim ama ,Kapali tribünün takima olumlu katkisi olmadigi gibi,sürekli bireysel olarak bazi zatlar ayaga kalkip ona buna küfür ederek daha beter sinir bozuyorlar.

Maça gelinceilk yari çok kötüydük.Bence rakibin 10 kisi kalma pozisyonunda verilen kirmizi kart agirdi.Yedigimiz gollerde biraz da sanssizlik ve kalecimizin frikiklerdeki kronik rahatsizligi sözkonusu.

Ikinci yari içinse söyleyecek olumsuz hiç bir seyim yok.Ikinci yaridaki mücadeleden ben sahsen memnunum.Sonuna kadar ve tüm benligimizle gol atmak için yüklendik.2 gol attik,bir sürü de gol kaçirdik.1996 senesindeki Vanspor maçini andiracak bir sekilde sayisiz korner ve duran topumuz var.

Ayrica Gökdeniz için de son olarak bir sey söylemek istiyorum:Bugünkü gibi mücade et,canimi ye...

sanatik
03.04.2005, 21:39
Abi bana bu arkadas sahici bi Ts liymis ama biraz bilinçsizmis gibi geliyor.. Febe li oldugunu sanmiyorum,mail ini falan yazmis profile..gerçi belli de olmaz tabi...

Berat benim böyle yazilara inan tahammülüm yok böyle bir macdan sonra. Maci 3:2 de alabilirdik biliyorsun.

Bütün senenin hesaplasmasini simdi yapmanin ne anlami var ?

Hersey kesinlessin degerlendirme yapilsin ama yinede o üyenin ben artik yokum demesini ben bir trabzonsporludan beklemem. Olsa olsa onu fenerliler yapar cunkü onlar sadece fener kesin sampiyon olur diye o takimi tutarlar.

Trabzonsporlu böyle olmamali. Öyle degildir gercek zaten ama aramizda böyle renkdaslar var ise lütfen bu macdan maca takimi yerden yere vurmayi ve cok cok büyük basarisizlikmis gibi davranmakdan vazgecelim.

BJK berabere kaldi
GS berabere kaldi

onlar ne yapiyorlar simdi ?

Takimmi degistirdiler ? Ha tabii onlar son 21 sene icinde sampiyon oldular ya o yüzden degistirmezler - öylemi ?

Ben bu takimi sampiyon olsun diye tutmuyorum - sevdigim icin tutuyorum.

Sampiyon olursada mutlulukdan ucarim ama olmasada bugün yazilan bazi yazilarin hic birini yazmam.

Cunkü ben seviyorum.

s7e7v7e7n7
03.04.2005, 21:39
gerçekten moralim çok bozuk bütün TRABZONSPOR taraftari gibi yenmemiz gerekiyodu yenemedik olmayinca olmuyo demekki biz fb gibi ya 45 de ya 90+da gol atamiyoz çünkü sansimiz yok napalim saglik olsun o kadar da kizmiyorum artik takima çünkü bu bütçeyle çok sey bile yapiyo kardesim yedeklere bakiyorum bisey göremiyorum,yani oyunu kurtarabilecek futbolcumuz yok(yedeklerde) neyse saten gsyede sansimiz tutmuyo napacaz bilmiyorum insallah onu bari yenerlerde az bile olsa yüzümüz güler...NE OLURSA OLSUN HERZAMAN HER YERDE T_R_B_Z_N_S_P_O_R_L_U_Y_U_M, SENI SEVIYORUM

hakantpl
03.04.2005, 21:43
ahha ahh kaybetttigimiz Salakca puanlara gelde yanmaa smileys/smiley19.gif

helal Kayseri sana

Crazy_OfLu61_
03.04.2005, 21:47
Hep böle oluyo çildiricam sampiyonluk bu kadar basitçe gitti.

hauptstrasse
03.04.2005, 22:03
bu sayfada taraftar olmak uzerine trabzonspor uzerine hep takimimizin arkasinda durmak uzere cok yazilar yazildi cok yazilarda dolayisiyla okundu! ancak hala bir degisme yok! maclara endeksli-oyuna bile degil- tahminler yorumlar dusunceler yazilageldi yazilmayada devam edilecek!

bugun maci radyodan dinledim maci dinlerken 2-0 yenikken bile hic uzulmedim ama bircogumuz bir cok oyuncunun kellesini ucurmustu coktan! durum iki iki oldugunda bile hala insanlar kufurle karisik yorumlarla mesguldu!

bir yandan maci dinleyip bir yandna yrumlari okurken dusundugum bir sey vardi! ben yenik oynamamazi yada gol yemis olmamiza uzulmuyordum uzuldugum sey boyle yasama molaylara olumsuz yaklasan insanlar birlikte ayni sayfada bulunmak ayni takimi tutmkti beni uzen! kimileri yazabilir hemen; git "git ,gelme kardeism" gibi laflar ancak buda maalesef onlarin elinde degil...

arkadaslar iki haftadan bu yana puanlar kaybediyoruz ancak ayni selyer rakip takimlarin basina da gelebilir! fenerbahenin gelecek hafta sakaryada puan kaybetmeyeceignin garantisini hanginiz verebilir yada bizim istanbulda gs yi dize getiremeyeceigmizin?

ben bu takima inandigim icin bu tkaimi seviyorum! ben bu takima en kotu zamaninda inandim en guzel zamaninda inanigim gibi! duygularimi gunubirlik anlik tepkilerle degistirmedim! bir takim taraftari olmak demek demek o tkaimla aidiyet duygusunun bagdastirilmasi demek! tabikide yneilince uzulecek kizacagiz ncak sinirini bulamyiorsak duygularimizi ontrol edemiyorsak en iyisi susmak! cok sevdigim bir atasozu vardir soz gumus ise sukut altindir! susmasini bilmek de bir erdemliliktir bence! burda takim hakkinda kotu seyler yazmak yerine o arkadaslarimizi susma haklarini kullanmaya cagiriyorum! kaybedecekleri hicbirseyleriyok boyle yaparlarsa!

bundan sonrasinda ne olabilecegine gelince!

ben hala her sey olabilir diyorum! sampiyonlukta buna dahil!

sampiyonlar ligine kendimizi bugunku ve gecen haftaki puan kaybina ragmen hala cok yakin goruyorum ancak yapmamiz gereken tek sey gelecek hafta gsyi istanbulda yenmek!

bence bugunku mactan dolayi oyuncularimizi yermek yerine biraz dusunmeliyiz! en basta petkovice yuklenmenin cok hatali oalcagini dusunuyorum! frikikten gol yemek talihsizliktir ozellikle ayni oyuncudan iki frikik golu yemek cok daha uzucudur ve o bugun bunu yasadi!

o kadar gol kacirdik ki bugun!radyoda spiker bizim pozisyonlarimiza yetisemedi desek yeridir ynai sirf bu yuzden bizim macta cok uzun kaldilar;-)

onumuzdeki hafta ligin rengi tamamen degisiecek! her anlamiyla ve her sonucta!

gsyi yener fb de puan kaybederse is kizisacak ve biz yeniden sampiyonluk potaisnda olacagiz! yenilirsek sampiyonluk gidecek sl icin mucadele edecegiz beraberlikte yine sl icin olacak mucadelemiz!

umuyorum yeneriz...

Çagman
03.04.2005, 22:04
Konusmaya degmeyecek bir MAc.

bu senede olmayacak anlasilan.

LAZTOLGA
03.04.2005, 22:04
arkadas lar hepimiz cok üzüldük ama biz sonuna kadar TRABZONSPOR lu yuz
bizim isimiz türbünleri doldurup takimi ateslemek ben almanyadan
yaziyorum rize ve samsun maclarinda ordayim bu kez cilginlarin yaninda
olmak istiyorum cilginlar gurubundan birileri varsa beni iki mac icin
musafir edin

Trapzone
03.04.2005, 22:12
Yaw yorumlarinizi okudum bazilariniz çok haksiz elestiri yapiyo. Söyleyin bana allah askina bu takimdan daha sanssiz bi takim varmi su dünyada? Neyse yinede canin sagolsun TRABZONUM biz seninleyiz...

Berat
03.04.2005, 23:09
TRT deki görüntüleri izleyince çok degisik duygulara kapildim;

1.si; BB Ankara'ya üzüldüm.. Senol'un kirmizi kart tam bir komedi,adam Szymek'ten daha kalipli ve güçlü oldugu için, faul bile olmayan bi pozisyonda kirmizi kart gördü,.2.si Tolga'nin kirmizi kart görmesi lazimdi, 3. sü bizim attigimiz ilk golde,çok bariz bi faul var.. (simdi bazilari "TRT den dinlemis gelmis,burda yaziyo diye düsüneilir ama göz var nizam var)

Diger yandan 2. yari inanilmaz bir baski kurmusuz,yedigimiz 2 frikik golü disinda rakibin 1 pozisyonu daha var..

Sahsi görüsüm; Febe insallah bizim maç haricindeki tüm maçlarini kazanir.. çünkü artik sampiyonluk hayal.. Tamamen sampiyonluga odaklanmis olan gese yi bu hafta yenebilirsek hem onlari moralman göçertiriz,hem de puan farkini 2 ye indiririz. febe de sakaryayi yenerse (insallah yener) gese-fener farki 7 ye çikar.. olay 2.lik yarisina döner..

tabi bunlar sahsi görüsüm,daha 8 hafta var,her an hersey olabilir ama emin oldugum bisey var; SL iddiasini kuvvetlindirmek için gese yi yenmeli,en azindan umudumuzu kaybetmemek için yenilmemeliyiz...

BDiler61
03.04.2005, 23:13
TRT deki görüntüleri izleyince çok degisik duygulara kapildim;

1.si; BB Ankara'ya üzüldüm.. Senol'un kirmizi kart tam bir komedi,adam Szymek'ten daha kalipli ve güçlü oldugu için, faul bile olmayan bi pozisyonda kirmizi kart gördü,.2.si Tolga'nin kirmizi kart görmesi lazimdi, 3. sü bizim attigimiz ilk golde,çok bariz bi faul var.. (simdi bazilari "TRT den dinlemis gelmis,burda yaziyo diye düsüneilir ama göz var nizam var)

Diger yandan 2. yari inanilmaz bir baski kurmusuz,yedigimiz 2 frikik golü disinda rakibin 1 pozisyonu daha var..

Sahsi görüsüm; Febe insallah bizim maç haricindeki tüm maçlarini kazanir.. çünkü artik sampiyonluk hayal.. Tamamen sampiyonluga odaklanmis olan gese yi bu hafta yenebilirsek hem onlari moralman göçertiriz,hem de puan farkini 2 ye indiririz. febe de sakaryayi yenerse (insallah yener) gese-fener farki 7 ye çikar.. olay 2.lik yarisina döner..

tabi bunlar sahsi görüsüm,daha 8 hafta var,her an hersey olabilir ama emin oldugum bisey var; SL iddiasini kuvvetlindirmek için gese yi yenmeli,en azindan umudumuzu kaybetmemek için yenilmemeliyiz...

fikirlerine katiliyorum

BDiler61
03.04.2005, 23:17
ya ben taraftara suç atanlari anlamiyorum, trabzon hiçbir maçi taraftarla kazanmadiki bugün kazansin. yillardir (yazlar - derbiler hariç) hiçbir maç stat dolmadiki. ne yani bugün stat dolsa biri25 30metreden olmak üzere 2 frikik golü yemeyecekmiydik. tek kale oynayip girmeyen toplar giricekmiydi. yapmayin ya gerçekçi olun. kadro bu kadar ilerisini beklemek mantiksiz.

o golleri yine yerdik ama 5 tane atar maçi kazanirdik

61viya
03.04.2005, 23:19
sükürler olsun ki,gerçek trabzonsporlular agirligini koydu ortaya...begenmeyen gitsin baska takimi tutsun arkadas,beyninize silah dayamiyoruz bu takimi tutun diye,hos dedikleri gibi belki tutanlar bile wardir...

yine sadece okunacak biliyorum ama yazayim yine de...senol hocama verdigim mektupta demistim ki: 25 AGUSTOS GECESI KAÇIRDIGIMIZ POZISYONLARDAN SONRA BILE,"CANLARIM BENIM,SIKMAYIN SAKIN CANINIZI,SIZE INANIYORUM" DEMEMI ANLAYAMIYORDU HERSEYI SAMPIYONLUK SANA TAKIMLARIN TARFTAR KILIKLI INSANLARI....bunlari paylasirken sesli olarak kaptani ve mehmedimle gözlerindeki inanci görmeliydiniz.."iyi ki böyle bir taraftarimiz var"diyen gözlerini...

tesekkür ederim gerçek taraftarlar...iyi ki burdasiniz...birilerine anatacagiz biseyleri hep birlikte,yürek yürege!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mollasalihoğlu
03.04.2005, 23:25
bana yazmis yaf smileys/smiley36.gif

saka bi yana,farkimiz var süphesiz,farkli oldugumuzu böyle günlerde göstermeliyiz.

misyonumuz ve belirledigimiz yol dogrultusunda (ülkemizde bu düzen varken) her zaman basarili olmamiz mümkün degil.zaten yapmaya çalistigimiz da günübirlik basarilardan çok onlarin bu sistemine karsi koyabilecek,bagimsiz bir TRABZONSPOR yaratmak(gerçek anlamda yaratmak allaha mahsustur).

bu günlerde takima daha fazla destek vermemiz ve sevgimizi esirgemememiz lazim.öyle ya da böyle ne olursa olsun o formayi giyip sahaya çikan herkese saygi ve sevgi duymamiz lazim.gün olup devran dönecek,istanbul yine fethedilecek !!!

Sevgi ve saygilarimla...

Muhalif
03.04.2005, 23:49
berat in 1. maddesine yüzde 100 katiliyorum.. takim için ise iyi olur ins. diyorum her zamanki gibi..

Gökhan Kutlu
04.04.2005, 00:01
beyler açik net olarak sölüyom haftaya gs'yi yenemezsek sampiyonlar ligi de hayal sampiyonluk zaten hayal beyler uyanin bu futbolculari uyandiralim iki golde ayni adamdan ikisi de serbest vurus beyler haftaya alamazsak hersey biterr offffffffffff neden böle oluyo?????????smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

NoPain-NoGain
04.04.2005, 01:58
Yenilsen de, yensen de;

SEVIYORUZ ISTE !

zinos_zon
04.04.2005, 01:59
futbolcu arkadaslarimi mücadelelerinden dolayi kutluyorum ve ikinci yaridaki mücadeleleri ile galatasay maçini kazanacaklarina beni inandirdiklari için de kendilerine ayrica tesekkür ediyorum.

takim aleyhine, avamca yazilar kaleme almak için kötü günleri bekleyen sözümona trabzonsporlulari da , takimimiza layik olmaya çagiriyorum.

sampiyon olamayabiliriz, ama onurumuzla ayakta kalmaya devam edecegiz.

Berat
04.04.2005, 02:04
futbolcu arkadaslarimi mücadelelerinden dolayi kutluyorum ve ikinci yaridaki mücadeleleri ile galatasay maçini kazanacaklarina beni inandirdiklari için de kendilerine ayrica tesekkür ediyorum.

takim aleyhine, avamca yazilar kaleme almak için kötü günleri bekleyen sözümona trabzonsporlulari da , takimimiza layik olmaya çagiriyorum.

sampiyon olamayabiliriz, ama onurumuzla ayakta kalmaya devam edecegiz.

Abi burdakilere bunu bi anlatabilsek daha ne isterim ki..Edited by: Berat Tekke

imported_cagatay
04.04.2005, 02:07
PETKOVIC SENDEN KALECI OLMAZ OLUM BIRAK GIT SEN BU TAKIMI BATIRIOSUN YETER ARTIK YA

Berat
04.04.2005, 02:10
PETKOVIC SENDEN KALECI OLMAZ OLUM BIRAK GIT SEN BU TAKIMI BATIRIOSUN YETER ARTIK YA

kardesim su anda petkoviç'i yollayabilirler mi? HAYIR

gelecek hafta büyük ihtimalle kalede kim olacak? PETKOVIÇ

o zaman sene sonunu bekleyin bi zahmet kelle almak için...

avulot
04.04.2005, 03:24
burasi demokratik bir forum degil mi?

her taraftar istedigi sekilde takimin durumunu yorumlar isterolumsuz ister olumlu sekilde.

OLAYA OLUMLU BAKAN TARAFTAR GRUBUNUN VERDIGI BU TEPKIYI ANLAYAMIYORUM.

Nitekim iki tarafda hakli!!

İleli
04.04.2005, 03:57
ligtv'de ozetleri izledim bu kadar olur yani okadar pozisyon kacarmi be kardesim inanamadim resmen kahvede kimse inanamadi, yedigimiz goller tam bi komedi olmaz oyle sey petko gule gule adamim buyuuk ihtimalle bu sene trabzondan ayrilacaksin! gayler kayseride 80de 1-0 yenik duruma dusuyor 5 dakikada 1-2 iste biz bunu yapamiyoruzustelik 10 kisiye karsibunu yapamadiktan sonra sampiyon O-LA-MA-YIZ!

JuaN_JuaN
04.04.2005, 04:22
trabzonumuz yenildi ama ilk defa mi yeniliyo? ilk defa mi sampiyonlugu kaçiriyoruz? sorunun cevabi belli HAYIR. herkez gibi bende üzgünümsmileys/smiley19.gifama trabzonumuzun simdi daha çok ihtiyaci var bize.

sitemleri çok iyi anliyorum ama ben ne olursa olsun daha yapici çözümler pesindeyim. mesela herseye ragmen trabzonspora maddi yardim saglayacak seyler yapmak gibi. böylece seneye daha güçlü bir kadro ile sahneye çikariz.yani takima küsmenin anlamiyok bu bize bise kazandirmaz.

ben uyuya kalmisim geç yattigimdan bir kalktim ki maç 0-2 olmus kahroldujm!!!!!!!!! çok sinirlendim... ama biraz sakinlestikten sora daha akilci düsünmeye basliyo insan. burdan isyan edenlere sesleniyorum bence tekrar düsünün....

bu takimin basarisindan da basarisizligindan da birazda biz sorumluyuz!!!

toshiba
04.04.2005, 07:37
Bugunden sonra Senol Gunes artik, bir sonraki senenin kadrosunu kafasinda planlamali. Eger ilk 11 oyuncularindan birinde bir sorun varsa, onun yerini doldurabilecek bir yedegi de devamli bulunmali. Boyle bir kadroyla cikmaliyiz yeni sezona.

Huseyin'in yedegi olamadigi icin Antep'e yenildik. Ondan sonra da daha kendimize gelemedik. Eger o puanlari kaptirmasaydik, suanda cok daha farkli seyleri konusuyor olurduk. Hemde muhalif goruslerde olmazdi.

Bundan sonra artik SL on eleme maclarina kalmak icin ligde mucadele vermemiz gerekiyor sanirim. Ve yine bu sene ulasabilecegimiz; bir Turkiye Kupasi ve bir Gol Kralligi var. Insallah bunlari da es gecmeyiz.

TSunami
04.04.2005, 08:42
smileys/smiley32.gifbiz seni sampiyon olacaksin diye sevmedik. bu kaçan ilk degil son da degil. ama bu sevgi sonsuz.smileys/smiley32.gif

TSunami
04.04.2005, 08:53
ya dün bordo-maviler böyleydi. barcelona maçini gördünüzmü ne maçti be. onlar da 3-3 bitirdi. saglik olsun. yenmek yenilmek problem degil. helal olsun hepinize. mücadele, oyun yeter.

baris_aykan
04.04.2005, 08:54
senin icimdeki sevdan bambaska

bu büyük taraftarinla sen cok yasa

CAFER ÖZER
04.04.2005, 08:59
Malesef Sampiyonluk Trenini Biz ANTEPE e yenilince kaçirdik.bundan sonraki maçlardada moralmen Bozuk olan oyucnularin bu tür skorlari almasi gayet dogal.Sampiyonluk sansi diye bir sey yok biz onu 2 haftada bitirdik .antep-Bjk maçlarinda bitti simdi tamamen tükendi.

Benim anlamadigim elimizde Sampiyonlar ligi sansi var ken bu hafta yensek G.S i da ALI SAMIYENDE yensek 2.siradayiz ama malesef biz SAMPIYONLUGU ve Sampiyonlar ligini istemiyoruz

zafercalikoglu
04.04.2005, 10:29
bana ilk on haftada lider takim olmak yetmiyor ilk on haftada geride olalim son haftarda patlama yapalim yeter,

senol hocanin kafasindada bu sene bitmis o geldigi günden itibaran gelcek sezon lar için planlar yapiyorlar,onun düsüncesinde bence 3 yil içinde trabzonu çok iyi bir yere getirmek bunuda basaracagina inaniyorum,

22 sene olamadik varsin 2 sene daha olmayalim ama mücadele hirsimizdan bir sey kaybetmeyelim,

bu actada senol a yazik oldu ,adamin dedigi gibi 1 nisan sakasi gibi ,

Cemalettin Taşkın
04.04.2005, 10:29
sampiyon olmayalim sadece ankarabüyüksehiri yenelim yeter. o kadar hirsliyim bu takima karsi. ilkyaridaki maçta yenemedik yine yenemeyiz diye düsünüyorum. beraberlik büyük ihtimal.

ben yazmistim.

Şanlıbayrak
04.04.2005, 11:58
Futbol'da dünkü gibi sonuçlar her zaman mümkün önemli olan takimin sahada mücadele etmesi,kazanma isteginin yüksek olmasi.Bu konuda takim özellikle ikinci yarida çok iyiydi.Ancaktakim olarak savunmada kötü oldugumuz ortada.

Oruç
04.04.2005, 13:20
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030405mac10.jpg
BEN BU TAKIMLA GURUR DUYUYORUM!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

MrbLack
04.04.2005, 14:01
abi ben maçi dinledim ama izlemedim adamin kalbi yetmez abi bu maçi izlemeye...çok gol kaçirdik.heleki 2 golden sonra.ama yine de takimimla gurur duyuyorum

Tandogan
04.04.2005, 14:04
Futbol'da dünkü gibi sonuçlar her zaman mümkün önemli olan takimin sahada mücadele etmesi,kazanma isteginin yüksek olmasi.Bu konuda takim özellikle ikinci yarida çok iyiydi.Ancaktakim olarak savunmada kötü oldugumuz ortada.

Iste bu yüzden ben de takima fazla kizamiyorum.Rakibin 10 kisi kalmasi,kazanmamiz gereken bir maç olmasi,ilk yari kötü olmamiz falan hepsi bir yana ama ikinci yari bayagi mücadele ettik.Hemen hemen her atakta pozisyon bulduk.Saniyorum 10 dan fazla kornerimiz,bir o kadar da duran topumuz var.Hele Gökdeniz'in dünkü çabalarina ve mücadelesine hayran oldum.Emrah yoktu,Tayfun da ilk yari disari alindi ve sag taraf tamamen Gökdeniz'e kaldi.Ileri geri sürekli gitti geldi,top aldi,tasidi, tek basina harmanladi, çalisti,çabaladi,didindi... Umarim bundan sonra hep böyle olur ve küsmeden devam eder.

Dünkü maçta aslinda sans ve sanssizliklar bir arada yasandi.Rakibin haksiz bir sekilde 10 kisi kalmasi ,maç 2-0 iken Tita'nin tek basina defansin arkasina sarktigi sirada tam kaleye dogru giderken birden bire lifinin atip oldugu yere yigilmasi sansli,kaçirdigimiz onca gol ve yedigimiz frikik golleri de sanssiz anlarimizdi.

Salih61
04.04.2005, 14:13
Duran toptan maçi verdik...Bu kadar da Sans olmaz...smileys/smiley7.gif

Ömer SEVİNÇ
04.04.2005, 14:53
Maçi hem izlmedim hem de dinleyemedim. o yüzden pek bir yorum yapmam dogru olmaz. Ben skor yorumcusu degilim.

Buradan edindigim genel fikir sanssiz oldugumuz. E belli de zaten. Frikikten yenmis 2 gol... YIne burada yazildigina göre takimimiz mücadele etmis. O yüzden beraberligin benim için önemi yok.Takimin savasmasi yeter. Defalarca yazdigpi gibi son vuruslarimiz rezalet ötesi ne yazik ki. Bunu gelistimeliyiz.

Artik bu takimdan istedigim 2 sey var. Fb-Gs ve samp. ligi.

Trabzonsporluyum. Var mi bunda ötesi?

ah_met
04.04.2005, 15:07
bence sampiyonluk sansimiz suruyor halen daha ama kadikoyde feneri yenerek sampiyonlugu gene biz belirleyecegiz galatasaryda yenerse feneri en azinda fener sampiyon olmasini engellemis oluru&lt; herhaldsmileys/smiley32.gif

imported_Suha
04.04.2005, 15:38
ya ne sampiyonlugune sürmesi serapmi görüyonuzz*?. rakip 10 kisi kalmis farka gidecemiz maçta adamlar bizi aptal etti.bide kirmizi kartlari verilmedi..10 kisi kalmislar bizde 20 dk.da 2 gol yiyoruzz..kusura bakmayin arkadaslar bu takimin içinde sampiyonluga inanmayan adamlar var....

My
04.04.2005, 15:40
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030405mac10.jpg
BEN BU TAKIMLA GURUR DUYUYORUM!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gif

Semih GÜL
04.04.2005, 16:59
Kesinlesen bisey var oda sampiyonluk hayallerimis malesef avni aker de o orta noktada bitti.Ama sampiyonlar ligi var ve korkmadan samiyende bunun biletini almaliyiz.Korkma derken yanlis anlamayin ofansif futbol oynayarak yani.Gecen hafta demistim belediye her hafta 2 gol en az atiyo diye gene attilar.Saglik olsun herzaman isler istedigimiz gibi yürümüyo..

Yinede bis TS luyus.........

Trapzone
04.04.2005, 17:56
Ah petkoviç ah o yedigin ilk golü amatör kaleci yemez yaaaa bazen sana hayret ediyorum dogrusu umarim gs maçina kadar toparlanirsin su frikik ve yan top zaaflarini bi türlü çözemedi gitti bu çocuk gs maçindada düzelmezse yandik...

Mollasalihoğlu
04.04.2005, 18:21
burasi demokratik bir forum degil mi?

her taraftar istedigi sekilde takimin durumunu yorumlar isterolumsuz ister olumlu sekilde.

OLAYA OLUMLU BAKAN TARAFTAR GRUBUNUN VERDIGI BU TEPKIYI ANLAYAMIYORUM.

Nitekim iki tarafda hakli!!

burasi demokratik bir ortam diye takimi alasagi etmeye kalkisanlara diyoruz biz de zaten.elestiri yapilir ama bunun dozu önemlidir,tarzi önemlidir.

yani mühim olan yorumun olumlu ya da olumsuz olmasindan ziyade tarzi..

vigor
04.04.2005, 20:38
sampiyonlugun kaçmis oldugu dogrudur ama cinconun berabere kalmasi sampiyonlar ligine gitmemize yardimci olabilir.onun için bu saatten sonra ulasilabilecek hedeflere yogunlasmamiz lazim.ve bunun için en önemli haftada bu haftaki cincon maçidir.her zaman oldugu gibi destege devam.kim istemezdi suan fenerle kafa kafaya gitmeyi.ama suan itibariyle hedef degismistir ve bu dogrultuda bu haftaki maç çok önemli.

Emrah Ayar
04.04.2005, 21:10
Barcelona maçini örnek veren arkadaslar için söylüyorum:

Ayni seyleri babamla barcelona maçini izlerken bende söyledim.Bak
barcelona da berabere kaldi,olur böyle seyler diye.Babamin su tesbiti
bu karsilastirmanin dogru olmadigini gösterdi bana.Ispanyadaki
takimlarla Türkiyedeki takimlar arasinda daglar kadar fark var.

1.Denge(Ispanya'da takimlar arasinda Türkiye,deki kadar fark yok)

2.Adamlar son derece profosyonel,öne geçmelirinde rehavete
kapilmiyorlar,ayni sekilde geriye düstüklerinde maçi asla
birakmiyorlar.Türkiye'de öyle mi?(Bu degerlendirme küme düsmeye oynayan
takimlar için degil)

Eh babam da bir hayli hakli yani...

yattara11
04.04.2005, 22:44
arkadaslar maçla ilgili aklima güzel bir olay geldi simdi sizinle paylasmam lazim...smileys/smiley17.gif

malum olarak ilk yariyi 2-0 geride kapattik... yine de birkaç bilinçsiz hiyar(afedersiniz) hariç taraftarlar olarak takimi alkislayarak soyunma odasina gönderdik...

devre arasi bekledik,bekledik...

artik ikinci yari baslamak üzereydi...yanilmiyorsam ilk önce ankaraspor çikti sahaya... ardindan Trabzonspor'umuz sahaya çikti... ama nasil sahaya çikma! hemen anlatayim...

oyuncularimiz teker teker sahaya çikmaya basliyor... taraftar ayakta alkisliyor takimi... büyük bir çosku var 0-2'lik skora ragmen... iste tam o anda arkadaslar ''UYY AHA!'' sarkisini verdiler hoparlörden... ve arkadaslar ben o anki görüntüyü,atmosferi hayatim boyunca unutumam... o anda sahada takimimizin,stadimizin öyle bir karizmatik görüntüsü vardi ki ankaraspor'a resmen 'SIZI EZECEGIZ!!!' denildi...

belki de birçogu böyle bir durumu fark etmemistir bile ama inanin ben orada olusan görüntüden çok,çok,çok etkilendim ve bunu da sizinle paylasmak istedim...

tesekkür...

Edited by: yattara11

Beytullah
04.04.2005, 22:46
su maclarida kazanamiyoruz yaa kaafyi yiyecem hele o adi herifin aciklamasindan sonra su takima en az 5 tane atmamiz lazimdiki o laflar bogazinda kalsaydi

sanatik
06.04.2005, 03:57
ANKARASPOR MAÇI iSTATiSTiKLERi
Trabzonspor, kisa adiyla Ankaraspor'la 2 - 2 berabere kalarak sampiyonluk yolunda zaten az olan umutlarini iyice tüketi. Bundan sonra mucize de olmaz. Çünkü, bu bir hava isidir. Eger o havayi yitirirseniz, bir daha treni raya sokamazsiniz. Trabzonspor da bu durumda...
Ancak, 2 - 2'lik sonuca ragmen kim ne derse ben Trabzonspor'un, Ankaraspor önünde özellikle ikinci yarida ortaya koydugu güzel futbolu son yillarda izlemedigini söylemeliyim. Sirf takim berabere kaldi diye burun kiviranlara ve maçi izlemeyenlere tuttugum su istatistik bilgileri verecegim:
Trabzonspor maç boyunca tam 15 korner atisi kullandi. Rakibin tek korneri bile yok. Rakip, Trabzonspor'a 11'i ilk yarida olmak üzere 23 faul yapti. Trabzonspor ise ilk yarida 3 olmak üzere toplam 5 faul yapti. Ilk yarida yapilan 3 faulden ikisinde iki tesadüf gol oldu. Trabzonspor ilk yarida Fatih'le 3, Tolga ile bir olmak üzere toplam 4 net gol pozisyonu yakaladi. Bu yarida rakibin direkten dönen bir sutu var. Trabzonspor ikinci yarida Szymkoxiak, Edrinç(2), Mehmet Yilmaz, Gökdeniz, Celalettin ve Volkan'la tam 7 net gol pozisyonu buldu. Karambolden dogan bir çok pozisyon bu sayiya dahil degildir. Ayrica Szymkowiak ve Fatih'le 2 gol atti. Ikinci yarida rakibin tek atagi yok. Ikinci yarida müthis bir futbol sergileyen Gökdeniz'e tam 6 faul yapildi.
Bunun anlami su: Trabzonspor'un hep kapali defanslari açmakta zorlandigi söyleniyordu ya, iste bir kisi eksik oynamasina ragmen, tam 10 kisi ile ikinci yarinin tamaminda kendi yari sahasina kapanan Ankaraspor'a 2 gol attigi gibi 7 de net pozisyon yakaladi. Bu bilmem bir seyler anlatiyor mu?

kaynak - sayfanini dibinde (http://www.karadenizhaber.com/yazarlar/ioksuz.htm)

sanatik
06.04.2005, 04:05
04.04.2005
TRABZON
WE-DER:SON

Ligde son 3 haftada oynadigi müsabakalarda ecel terleri döken ve döktüren, bu maçlarda sadece 3 puan toplamayi basarabilen Trabzonspor, kulübün borsaya girecegi, yönetimin hisse senetlerini tavan yatiracagi bir haftanin baslangicindan önce, bünyesinden yetistirdigi isimlerin bu noktalara kadar tasidigi Ankaraspor'dan da vurgun yiyince, ne yalan söyleyelim yepyeni ve umutlu bir hafta öncesinde agzimizin bütün tadini kaçiriverdi.
Samet Aybabali, Bahattin Günesli, Erman Özgürlü Ankaraspor, rakibini çok iyi taniyip etüt etmenin semeresini 90 dakikanin sonunda aldigi bir puanla görürken, Senol Günesli Trabzonspor, özellikle ilk yarida tribünleri dolduran az sayidaki taraftara ecel terleri döktürmekten baska hiçbir sey yapmadi.
Düzenledigi bir basin toplantisinda dinledigim Günes, burada "Size söz veriyorum, Trabzonspor yenilse de yense de her maçta rakibinden üstün oynayan taraf olacak" diyordu.
Aslinda Senol hocanin sözleri, onu çogu zaman hakli çikardi ancak genel kabul gören bir gerçek var ki, G.Antepspor maçindan beri önlenemeyen düsüs, Trabzonspor'a da lig yarisinda havlu attirdi.
Ankaraspor maçinda da Trabzonspor, rakibine oranla üstündü! Ancak bu üstünlük sadece sayisal üstünlük olarak kendini gösterdi. Tabii, ikinci yarida skoru korumanin telasiyla neredeyse 18 disina çikmayan Ankaraspor'un, Trabzon'u, yari alaninda misafir ettigi 45 dakikadaki Trabzonspor oyun üstünlügünü saymazsak?
80 dakika 10 kisi oynayan rakibine karsi, son 79 dakikaya tek farkli, son 67 dakikaya da 2 farkli maglup giren Trabzonspor'da, belki bu iki sok gölün takim üzerinde yarattigi stres ilk yari için hakli görülebilir ama Senol Günes gibi bir dünya markasinin Tayfun degisikliginde, bu oyuncu skoru 2-0'a getiren hayati hatayi yapana kadar seyirci kalmasi asla affedilemez.
Hakemin, neredeyse Trabzonspor adina her seyi yaptigi(!) maçta, Bordo-Mavili defansin, Wederson'un ilk golünde baraj bile kurmamasi, rakibin en etkili silahinin özelliklerini bile bilmediginin göstergesi gibiydi.
Evet, Trabzonspor 10 kisi kalan rakibi karsisinda 90 dakika boyunca oyun ve pozisyon üstünlügünü elinde bulunduran tarafti. Buna itirazim yok?
Ancak, buna ragmen, hatlar arasinda ne derece kopukluk oldugu, yardimlasmanin neredeyse sifir noktasina kadar düstügü, yildizlarin takimini degil, kendini büyütmeye çalistigi ve bireysel hatalara bu kadar tahammül edildigi bir Trabzonspor'da, degil derbilerde, siradan takimlarla oynanan maçlarda bile basariya ulasmak zor gibi görünüyor.
Pilini Gürcistan'in baskenti Tiflis'te bitirmis 4 milli oyuncunun, Gökdeniz'in ikinci yaridaki inanilmaz azmi ve Fatih'in tek golüne ragmen, Trabzonspor'a verebilecekleri seylerin bundan çok daha fazla olduguna inaniyorum.
Dilerim bu anlamda, Polonyali Szymek'in inanilmaz kazanma azmi, takimdaki diger oyunculara da bir ders olur.
Sonuç olarak?Öyle görünüyor ki, Brezilyali Wederson'un iki golü, Trabzonspor'un azalan sampiyonluk umudunun da sonu oldu. Elestirilere hayiflanmak ve cevap vermek yerine, bu elestirilerden ders alinirsa da, Trabzon, az bir ihtimalle gelecek yil Sampiyonlar Ligi rüyasini görebilir.
Dogrusu Günesli Trabzonspor'a da Sampiyonlar Ligi yakisir?

kaynak (http://www.karadenizhaber.com/yazarlar/burak.htm)