PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Günes: "Yenilgiyi haketmedik.."

Dj_kooLtS
19.03.2005, 22:56
<DIV>Trabzonspor Teknik Direktörü ªenol Güneº, Beºiktaº yenilgisi sonrası "Benim için beklenmeyen ve üzüntü veren bir sonuçtu" dedi ve maçın hakkının beraberlik olduğunu söyledi..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Trabzonspor Teknik Direktörü ªenol Güneº, karºılaºmanın denk kuvvetlerin mücadelesi ºeklinde geçtiğini ve maçın hakkının beraberlik olduğunu söyledi.

Rakibe fazla pozisyon vermediklerini, ancak kendilerinin de girdikleri pozisyonlardan yararlanamadıklarını ifade eden Güneº, ''Benim için beklenmeyen ve üzüntü veren bir sonuçtu. Maçın hakkı beraberlikti. Son dakikada her zaman yaptığımız hatayı tekrarlayarak kalemizde bir gol gördük, üzgünüz'' diye konuºtu.

Sahanın zemininden de yakınan ªenol Güneº, zemin bozuk olduğu için teknik oyuncularının yeterince kendilerini gösteremediklerini ifade etti.

Trabzonspor'un ºampiyonluk ºansının sorulması üzerine Güneº, ''Futbolcularımın baskı altına girmemeleri için, geldiğimden beri ºampiyonluk konusunda konuºmadım. Trabzonspor olarak sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. Üstümüzdeki takımlara yanaºmaya çalıºacağız. Altımızdaki takımların da bize yaklaºmasına engel olmaya uğraºacağız. Önümüzdeki takımların maçlarından çok kendi maçlarımızla ilgileniyoruz'' dedi. </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ADAM HALLA BERABERLIK DIYO ALLAHIM YA..BIZE IYI BI ANTRENÖR NASIP EYLE..</DIV>
<DIV>1 PUAN A RAZIYDI ADAM </DIV>

CooL
19.03.2005, 22:58
Kümede kalmayi garantilemis ve bu rahatlikla sahaya çikan siradan bir takimi yenemedikten sonra senol günes ne derse yanlis olur..

CooL
19.03.2005, 22:59
yenilgiyi ha etmedik dogru ama yenilmemek için de hiç bir sey yapilmadi dogrusu

Guests
19.03.2005, 23:05
mehmet varken ademi al oyuna sonra haketmedik de

yattarayi çikar oyundan 3 kisi tutuyor adami haketmedik de

hasan giricekti oyuna gol oldu giremedi büyük kurtaricimiz...

imported_Suha
19.03.2005, 23:07
bence yanlis düsünüyorsunuzz..ilk 20 dk.da maç 2-0 olabilirdi..olmadi ne yapalim elden ne gelir?? ben senol hocanin beraberlik maçin hakki demesine sinir oldum..biz bugün gerçekten galibiyeti hak eden taraftik.75 dk.sahaya hük mettik.ama oyuncu degigstirmede geç kaldik..duygusal olmayalim bu kadar

Beytullah
19.03.2005, 23:08
arkadaslar bugun kazanmak için hiçbirsey yapmadik sanki takim beraberlige razi ama trabzonum'un fenerbahçepegini puan kaybettigi bir haftada puan için savasmamiz lazimdi

bahadiroglu
19.03.2005, 23:09
<DIV>....maçin hakkinin beraberlik oldugunu söyledi..</DIV>
<DIV></DIV>

zaten hoca maça yenmek için degil beraberlik için çikmisti.

yattara ve szymeki oyundan alip yerine adem koçaki alan hocanin futbol bilgisinden ve kisiliginden süphe ederim.

Dj_kooLtS
19.03.2005, 23:10
<DIV>
arkadaslar bugun kazanmak için hiçbirsey yapmadik sanki takim beraberlige razi ama trabzonum'un fenerbahçepegini puan kaybettigi bir haftada puan için savasmamiz lazimdi </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>aynen</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>senol hoca hucuma gideceyine defans a gidiyodu..Riza Calimbay gibi de olamadi yani yazik oldu..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>alacayimiz bir maci verdik..</DIV>

Beytullah
19.03.2005, 23:47
hernekadr senol hoca beraberlige oynatmis gözüksede gene inaniyorum senol günesten baska hoca sampiyon yapamaz bizim bizden baska dostumuz yokk

senol hocama sonu kadar destek

kelkitli29
19.03.2005, 23:50
maalesef yanlis degisikler yapti. biz cafede oyuncu degisikoigini duyunca dedik tamam mehmet giriyor belki atariz , tak adem kocak. mehmet yilmazin günahi ney? neden hic bir hoca sans vermiyor?

4-1-3-2 sistemine dönmemiz lazim artik.

Barış BAKIRTAŞ
19.03.2005, 23:53
<DIV>....maçin hakkinin beraberlik oldugunu söyledi..</DIV>
<DIV></DIV>

zaten hoca maça yenmek için degil beraberlik için çikmisti.

yattara ve szymeki oyundan alip yerine adem koçaki alan hocanin futbol bilgisinden ve kisiliginden süphe ederim.

Senol hocanin futbol bilgisinden ve kisiliginden süphe edenin bende aklindan süphe ederim bilmem anlatabildimmi ?

Tansu Onur Erdoğan
20.03.2005, 00:01
senol hocaya lafattiginiza göre ondan iyi anliyosunuz bu isten gidin siz yönetin takimi öyle oturdugunuz yerden klavyeye basmayla olmuyo bu isler

bugün yattara futbol adina ne yapmis

symek yoruldu dgal olarak kenara alindi

ayrica takimda ruh yoktu bi kere hiçç öyle kazanmayi arzulayan bi takim göremedik senol hoca oynamiyo sahada galip gelirken senol hoca iyi simdi adamin futbol bilgisinden süphe ediyosunuz...helal size

irfanparlak
20.03.2005, 00:12
ya gidin allah ask1na SENOL hocan1n maça katkisi neydi ki ne diyosunuz degaj oluyo petkoviç kullanmak için 5 dak bekliyo yattara gibi oyuna heran etki edebilecek bi adami disari al1yo berabere kalmak için yapilacak herseyi yapti yenmek için degil yazik vallahi yazik bu maçi yenemiyosun diger maçlari yensen ne olacak ki sampiyonluk da gitti 2. lik de

kabus84
20.03.2005, 00:16
bizi senol hocadan baska birisinin sampiyon yapacagina inanmiyorum bu kadar senol hocaya yüklemek yanlis olmayinca olmuyor inanmak gerekiyor takimimiza sahip çikalim iyi gününde kötü gününde sonuna kadar TRABZON SPOR bizim onurlu mücadelimiz yeter kader bir gün bizede gülecek sonuna kadar destek.inanalim güvenelim.

marasli laz
20.03.2005, 00:20
senol günes su anda türkiyedeki en iyi teknik direktördür.üstelikte tam bir beyefendidir onun aleyhinde konusmak bana göre çok yanlistir

Berat
20.03.2005, 00:20
[/QUOTE]

[/QUOTE]

buna inanamiyorum yaaa..sana göre yanlis oyuncu degisikligi yaptigi için koca Senol Günes'te kisilik falan birakmadin..Pes!!!

jakobo
20.03.2005, 00:29
Ya arkadaslar su bir gerçek Trabzonsporda Gökdeniz-Fatih-ve Yattara
bunlardan en az ikisi gününde degilse bu takim maç kazanamaz bugün
bakiyoruz kaptan istekli sanssiz yattara sahada bir var bir yok adi
geziyo Gökdeniz kayip pozisyonu yok bence senol Hocanin dedigi gibi
beraberlik iyiydi bu oyunla Tamamen katiliyorum.

sanatik
20.03.2005, 00:29
Antep maci ve ardindan son iki haftadan beri tartisilan konularin etkiside var oludugunu düsünüyorum.

Aslinda bir tarafdan motivasyon olmus oldu bu haksizliklar ama nedense maci izleyenler ( sadece radyodan dinledim ) tam tersinden bahsediyor.

Senol hocamizin yattara degisikligini dogrusu bende anlamadim. O anda Riza Calimbayin yapmis oldugu degisikliklere karsilik ve en azindan beraberligi koruyabilme acisindan yapdigini düsündüm. Fakat niye biz daha önce davranmadik oyuncu degisikliginde ve besiktasi tamamen defansa hapsetmedik ?

Ben Senol Hocamizi asiri derecede seven birisiyim ( hangi trabzonsporlu sevmiyorki ? ) ve ona güveniyorum, trabzonsporun basinda olduguna seviniyorum. O hangi hatayi nerde yapdigini bildigini düsünüyorum.

Edited by: sanatik

zahido
20.03.2005, 00:40
Herkesin kusuru olabilir senol hoca çok stresliydi yapamamasi gereken bisey yapti yattarayi oyundan aldi sonra besiktas yüklendi Eger yattara oyunda olsaydi o adamlar kesinlikle ileriye öyle çikamazdi yattara yi oyundan aldi sonra szyemeki aldi takimi karsi kaleye götürecek bütün adamlari aldi sonuç hüsran oldu Oraya giden taraftarada yazik oldu insanin içine koyuyo Neyse hepsi geçmiste kaldi gelecege bakmamiz lazim Artik rahatiz bu kafaylada febe ve geseyi yenemezsek yuh olsun bize....

unyelimetin
20.03.2005, 01:07
Senol hocama sormak isterdim...Biz bu bjk'yi bile yenemeyeceksek hangi takimi yenecegiz.Iki hafta önce Sakaryaspor bile Inönü'de bjk'ye karsi bizden daha iyi futbol oynadi.90 dakika boyunca iki pozisyonumuz var.Lütfen yani!

space
20.03.2005, 01:15
bi insan mac boyu bir sey yapmadiysa, 75 dakika hic bir hareket gostermediyse, siz bu oyuncunun nasil sahada kalmasini bekleyebilirsiniz ki... , adam sanssiz di, iyigununde degildi, ne demek her an skoru degisitrebilir dk 15 te degistirseydi skoru oleyse, ama yattara ne yapsin butuntakimin yuku sirtinda sag kanatta her pozisyonu o yaratiyor attigimiz her golde onun payi var ama 75 dakika birsey yapmadiysakalan 15 dakika da da bir sey yapamazdi..yattaraya kesinlikle kizmiyorum ve onun da elinden geleni yaptigina inaniyorum ama bir mac adam sansizsa ona da cok yuk bindirmemek gerkiyor, biraz yukunu hafifletmek gerekiyor...burdan 3 pauan alamayacagimiz anladi senol hoca ve 1 puana razi gelmek istedi bence... cunku1 puan 0 puan dan iyidir, 6 puan olurdu fark ve 2 maca bakardi bu is, biri kendi macimiz fenerle,digeride cimbom yada besiktas ya da her hangi bir takima yenilmesini beklemek ... son olarak su an turkiye liglerininen iyi teknik adami, senol gunestir... bizi ancako sampiyon yapar.... bosa ve olmamis bir seyler uzerine konusmayalim.

sanatik
20.03.2005, 01:26
space düsüncelerin dogru kesinlikle.

Ancak yattarayi oyunda birakma besiktasin ofansiv oynamasini önlemezmiydi ?

Biz oyuncu degisikliklerini niye besiktasdan önce yapmadik ?

Kazanmak icin risk almamiz gerekirdi.

Yattarayi ve Miro yu almakile Besiktasa yenildik diyemezmiyiz ?

Harun-61
20.03.2005, 01:33
senol hoca isini bilir....

ioriyagami
20.03.2005, 01:34
Allahim sen tüm TRABZONSPORLU kardeslerime va bana sabir ihsan eyle. Maç bittikten hemen sonra eve geldim ve foruma birseyler yazmak istedim ama evde internetimde sorun vardi. Iyiki de sorun varmis o sinirle muhtesem teknik direktörümüzün incilerini okusaydim delirirdim herhalde. Liderin 7 puan gerisindesin ve de lider bu hafta yenilmis senin mutlaka 3 puana oynaman gerikirken maçin basindan sonuna kadar beraberligi kurtarayim da ne olursa olsun diye oynuyorsun. Rakip oyuncu degistirip forvet sokarken sen bakiyorsun. Mehmet Yilmaz gibi bi futbolcu kulubede dururken Adem i oyuna sokuyorsun. Ve de sonra maçin hakki beraberlikti diyorsun. Tabi bide kimi çikardigina bakmak lazim gerekiyor. Gökdeniz in tüm maç boyunca takima faydali olarakne yaptigini bana noolur birisi izah etsin. Gökdeniz ile Fatih in kötü oynarken bile hatta hiç oynamazken bile sahada dokunulmazliginin olmasindan nefret ediyorum. Ziya hoca ya en çok bunun için kiziyordum. Dedim ki Senol hoca biseyler yapar agarligini koyar ama bu da yapamadi.

First_Tiger
20.03.2005, 01:50
Beyler hepimiz biraz sinirliyiz. Maçtan hemen sonra biseyler yazmak ihtiyaci hissettigimiz için bazen kime patliycamizi sasiriyoruz. Evet Trabzonspor umuz her zaman ki gibi yine büyük bir firsati tepti. Ama ne olursa olsun hepinizden ricam butepkilerin burada kalmasi. 2 hafta sonra gs maçi var. Futbolculara, teknik heyete ve yönetime bunlari yansitmayalim.

smileys/smiley32.gifHEP DESTEK TAM DESTEK!smileys/smiley32.gif

CeSS
20.03.2005, 01:51
Sevgili Hocam ;

Kalecilik dönemlerinizde bizlere çok mutluluklar tattirdiniz, Teknik adamliginizada laf söyleyecek degilim. Ancak Trabzonspor'un basina tekrar isminiz düsünüldügünde, pek taraftar degildim. Bu takimi sampiyon yapabilmek için büyük maçlari kazandirmak gerekiyor. Korkmadan oynamayi ögretmek gerekiyor.

Karsilasmanin hakkinin beraberlik oldugunu söylemissiniz. Dogrudur, bjk kazanmak için hiç bir sey yapmadi, Ibrahim Akin ve Tümer gibi ilk yari bizi bunaltan iki ismi disari alarak adeta yenilgiye de davetiye çikardilar.

Peki biz neler yaptik ? Biz bjk'den korktuk. defansimiz adeta çakili oynadi.hücüma hic katkisi olmayan bir defans, Antep maçinda yaptigi hatalarla adeta ben dagildim bu maçi kaldiracak gücüm yok diye bagiran Dehayne'ye 90 dakika ya sabir diyerek. ( Bir anti parantez dehayneye kesinlikle karsi degilim, ama aldigi tepkiler onu futboldan cok uzaklastirmis. bu macin adami degildi.) Karsilasmanin bitimine dogru sadece Tayfun bir kac pozisyonda ileri çikti. Saniyorum onuda gayri ihtiyari olarak yapti.

Takimda bir seyler eksik gidiyordu. Motive edilmemis bir takim vardi sahada. Sanki fenerin puan kaybetmesi takimi havaya sokmus, kazansakta olur kazanmasakta havasindaydilar. Rahat bir maç oynadik. Panik yok , stres yok , hirs yok. ve bu takima 78. dakikada müdahale ettiniz.zaman zaman 3kisi tarafindan tutulan , her an skora etki edebilecek en önemli silahimiz Yattara'yi kenara alarak. Yattara bugün bekledigimiz oyunu sergileyemedi dogrudur, ama her an her seyi yapabilecek bir adamin bu tip maçlarda oyunda kalmasindan yanayim. Markaj altinda olmasi bile bjk defansinin rahat olmadiginin en güzel kaniti degilmidir.

Ikinci müdahaleniz 88 dk. da Takimimizin en iyisi Symko'yu degistirmekle oldu. Sakatliktan dolayi cikardiysaniz sözüm yok, ama yoruldugunu hic sanmiyorum, zaten 2 + uzatma kalmis macta.

Üçüncü müdahaleyi yapmakta bu sefer gec kaldiniz Hocam, 91.dk da bekliyordum ben. Ama siz 92.30'da Mehmet Yilmaz'i almak istediniz , o ara gol oldu zaten.

Sevgili hocam 92.30'da Mehmet yilmaz'in oyuna girmesinin anlami nedir ? Vakittenmi çaliyoruz. Petkoviç'in vakitten çalmasi agir hareket etmesi sizin bir taktiginizmidir ? Mehmet yilmaz oyuna girse ne olacak 90+3'de bitecek mac 90+3,5 dk da biter. Su son dakika oyuncu degisikliklerine bir türlü anlam veremiyorum. Özellikle maç berabere giderken.

Bunlar sahsi düsüncelerimdir. Kesinlikle akil vermek haddime degil. Futbol bilgime göre bana yanlis gelen seyler.

Biz bugün bjk karsisina bir puan için çiktik, bir kaza golü ile onuda alamadik. Ama biz bu bjk'den de korkarsak , bu haldeki bir takimi yenemezsek ne zaman yenecegiz hocam ?

Lütfen bize bu tip maçlari kazandiracak bir takim seyrettirin artik.

Korkak Futbola Hayir ...

space
20.03.2005, 01:58
ya sans yardim etmedi istedi ne yapalim.... bunu fazla uzatmanin da bir manasi yok bence degil 90 dk 1000 dakka oynansa anca kornerden gol atarlardi bize... kimse demiyor mi ki o on direkte neden sol ayakli adam duruyor. sizce orda sag ayagini kullanabilen birisi olsa boyle mi biterdi bu mac, yada yattara o golu atsa 5 olmazmiydi bu mac.... ne yapalim bir takim sampiyonluga giderken de sansi da yaninda gelecek onunla birlikte.... bakiniz caykurrize cimbom macina attiklari ilk gola bakalim, bize hic oyle sans guldu mu ... yada biz tarih boyunca hic bir macta 15 dkka arayla 2 penalti kullandik mi yook... bu yuzden bizim sampiyon olmamiz icin coook cok ustun bir top oynayip cooook pozisyon bulmaliyiz... sans yok fatihin kafasi girip tayfurun ki girmeye bilirdi....

CeSS
20.03.2005, 02:00
http://img213.exs.cx/img213/9318/190305mac194ay.jpg

space ;yukaridaki görüntü demek istediklerimi açikliyor sanirim.

The Londoner
20.03.2005, 02:32
Kaybetmeyi kesinlikle haketmedik... dogrudur! Ama kazanacak yetkinlikte de degildik.

space
20.03.2005, 02:33
ne onemi var ki bu fotonun, yattara cok iyi bir topcu,, lig boyu attigimiz butun gollerde de payi var, ama adam bugun gercekten sanssizdi, kacirdigii gol olsun yada yaptigi ortalar olsun kotuydu... sonucta onunda sirtinda buyuk bir yuk var, koca takim yattaraya bakiyor, o kotuyse yapacak bise yok, yattarayi dogal olarak aldi yoruldu ve ayagina gelen her topu kaptirdi, haaa ama 90. dakikada her an oyunuda degistirebilirdi bunu kimse bilemez... simdi diyeceksiniz ki yattara oyunda dursa usutumuze o kadar gelemezler di , bir noktada doru ama, neticede kornerden yedik, yine yiyebilirdik, korner olmazdi belki, bence olurdu bu sefer yattaranin tarafindan yani diger tarftan korner olurdu,,, bence olmamis seyler uzerine tartismamiz da yersiz, ben sans diyorum baska da biir sey demiyorum... bizim takimin en ussst duzeyi bu bizim takimin en saldirgan en ofansif sekli bu, ilk yari maci baglayamadik, senol hocamda bari son 10 dakiika takimim yoruldu ilerde ben daha gol atamam, bari yemim diye dusunmus olabilir... 6 puan ile 7 puan arasinda 1 mac var, onu da dusunmek lazim

Utku061
20.03.2005, 02:37
Senol hocam lütfen sunlarada açiklik getirseydin! Rakiplerinden bir idenizlide tel tel dökülüp yeniliyor! Maç öncesi seyirci baskisi falan da yok hepsi lehimize,ilk 15 dakikada bayagi bastirdik sonra maçin kader anlarindan birinde Yattara müsait pozisyonda topa vuramiyor ve mutlak bir gol kaçiyorsun,sonrada oyunun kontrolü ilk yari sonuna kadar elden gidiyor. Peki her sey tamam 90+2 de neden Mehmet Yilmazi oyuna alma ihtiyaci duydun hocam bu bjk karsisinda beraberlik bize yeter anlayisiyla hareket etmeseydiniz Mehmet Yilmazi da ya gökdeniz ile ya da yattarayi aldiginizda oyuna soksaydinizda en azindan da ''taraftardan bak maçi almak için her yolu denedi ama olmadi'' dedirtseydiniz siz hakliliginiz korurdunuz! Maçin hakki beraberlikti haklisin ama bu maçtaki taktik yetersizlik bir kez daha ortaya çikti Hocam..

Guests
20.03.2005, 08:58
yattara birsey yapmadi diyenlere soruyorum tv basinda izleyermi yapiyorsunuz bunu? biz maçta gördük top yattara degilken bile yaninda 2 kisi oluyordu nerdeyse hiçbise yapmasaadam eksiltti yattara çikti besiktas üstümüze gelmeye basladi.

ayarica bu maçi kaybettiysek sorumlular senol günes, ve kendini herseyden üstün sanan bazi futbolculardir.

Mecelle
20.03.2005, 09:38
SENOL GÜNESE TEK BIR SÖZ YAKISIR: YAZIKLAR OLSUN!!!!

Baska bir sey yakisir almaz! Sadece yaziklar olsun!

Yattaraya kimse laf etmesin! Adam tek forvet oynadi, ileride! SG böyle
macta takimin ana kurgusunu degistirdi, hanki akila, hanki mantiga uydu
bilmiyorum, ama acik alani, cizgiyi seven Yattara defansin arasinda
kayboldu gitti! Yazik, yazik ...

Ah hocam ah, sen nasil beraberliye oynarsin, nasil, bunn hesabini nasil vereceksin!

Ömer SEVİNÇ
20.03.2005, 10:55
Bu maçinmaglubiyetle bitmesinin tek bir sorumlusu yok.

Senol Hoca'nin takimi beraberlige göre kurdugunu sanmiyorum. Fakat sonradan takim yorulunca bari Fenere 1 puan yaklasalim diye düsündü sanirim. Hiçkimse mükemmel degildir dostlar.

Yattara çikmamaliydi bu dogru. Mehmet alinmaliydi bu da dogru. Fakat 2 hata yapti diye teknik adamimizi yerden yere vurmanin hiçbir anlami yok.

Ben söylemistimcilik oynamak istemiyorum ama Senol hocanin tek bir maglubiyette sürekli üstüne gidilecegini birkaç defa yazmistim. Tek bir maglubiyette bu kadar ezersek hocamizi daha sonra ne olacak?sorarim size. bir maç daha kaybedersek Kurtarici diye gelen hocamizi tekrar kovacak miyiz?

Herkesin hatalari vardir dostlar. Önemli olan hatalari tekrarlamamaktir....

zisinoli
20.03.2005, 12:14
Son dakikada her zaman yaptigimiz hatayi tekrarlayarak kalemizde bir gol gördük, üzgünüz'' SENOL GÜNES

Böyle bir sorunumuz oldugunu dünya alem biliyor madem çöz o zamangüzel hocam.Biz mi çözecegiz.

Bu arada sanirim Senol Hoca beraberlik için çikmis sahaya.Dakika 80 petko vakit geçirmeye çalisiyor. Dakika 90 senol hoca M.YILMAZI sahaya sürmeye çalisiyor. Yazik...

Yattaranin oynamasa da sahada durmasi gerektigini her hoca bilmeli.Basinda iki kisi nöbet bekliyor adamin. Sen Yattarayi aldin. Riza koydu iki forvet. Maçi aldi.

Bu takimin hedefi 2.lik. Nihayetinde sampiyonlar ligi artik. Zor ama umutluyuz. Hayirlisi...

Crazy_OfLu61_
20.03.2005, 12:45
Ya bu mehmet yilmaz ne ise yarar hocama sormak istiyorum tabiki oda istemezdi yenilmeyi ama bu kadar basit hatalarla maç kaybedilmez.

Taktik oku senol hocam taktik oku...

kadirsa_2000
20.03.2005, 12:55
Ya simdi bende bir elestiri getirecegim ama bu demek degilki Senol Hoca'miza güvenimiz azaldi. Zatenbu manaya gelen laflar da edilmemeli bence. Senol Hoca'miza sonuna kadar güveniyoruz, burasi kesin.
------------------------------------------------

Yattara iyi degildi, iyi olamazdi zaten 3 kisinin markajinda, dogrudur. E iyide Yattara çikinca giren Adem'in hücuma katkisi ne olabilir. M.Yilmaz gibi bir pres kiricimiz var kenarda. Maç boyu rakibi ortadan delmeye çalistin ama sende biliyorsunkitakimimiz kanat akinlariyla öldürücü oluyor sen kalkip göbege oyuncu aliyorsun.

Ne bileyim, Volkan'i daha önce al, M.Yilmaz'i al. Sola koy Volkan'i, saga koy Gökdeniz'i, M.Yilmaz'i ver Fatih'in yanina.

Ya lütfen bana söyleyin ben mi yanlis düsünüyorum. Ne olur biri desinki hayir haksizsin yada haklisin. Biri birsey söylesin lütfen.

Çünkü dün aksamdan beri bu isin içinden çikamiyorum, aklim almiyor.

ozcan_asanoglu
20.03.2005, 17:07
ortada bir maglubiyet varsa ilk sorumlusu teknik direktördür..çok sevdigim senol hoca maalesef beni acayip hayal kirikligina ugratti...umarim gereken dersleri çikarir...

yattara11
20.03.2005, 17:08
http://img213.exs.cx/img213/9318/190305mac194ay.jpg

space ;yukaridaki görüntü demek istediklerimi açikliyor sanirim.

heyy yavrum yattara beeeaa smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifayni resimden bi tane de gs maçinda vardi... ama orda millet iyice yere yatmisti... smileys/smiley36.gif

AtalaY_BuğrA
20.03.2005, 17:18
ARkadas elestiri hakki herkesin var ama bu kisilik haklarina saldiri seklinde olmasin. Oyuncu degisikliklerinde yanlis olabilir.OYun kurgusunda yanlis olabilir. Yapici elestiriler Lütfen. Ozcan Abimin DEdigi gibi umarim gereken dersler cikarilir bu maglubiyetten.

SDanışmaz
20.03.2005, 17:24
Kaybetmeyi kesinlikle haketmedik... dogrudur! Ama kazanacak yetkinlikte de degildik.

Bu dedigine sonuna kadar katiLiyorum.Maça gaLibiyet için çikmadik ki.Maça sanki beraberLik için çiktiLar sanki.Zaten kaLeye dogru düzgün bir sutumuz yok.

Reha61
20.03.2005, 17:28
böyle futbolla biz her seyi hakettik

Reha61
20.03.2005, 17:44
tek kelimeyle FIYASKO

Analyzer
20.03.2005, 18:20
ARkadas elestiri hakki herkesin var ama bu kisilik haklarina saldiri seklinde olmasin. Oyuncu degisikliklerinde yanlis olabilir.OYun kurgusunda yanlis olabilir. Yapici elestiriler Lütfen. Ozcan Abimin DEdigi gibi umarim gereken dersler cikarilir bu maglubiyetten.

Bir maç önce Senol Günes'e övgüler yagdirip da bir maç sonra yerin dibine sokanlarin sergiledigi tutarsizligi elestirenlere bir lafim yok. Günlük yorumlar ile bir yere varamayiz. Sadece dünkü bjk maçi ile ilgili degil, Senol Günes'i Trabzonspor'un basina ilk geçtigi günden beri milli takim dönemi dahil takip ediyoruz. Neredeyse hiçbir kritik maçi kazanamamis bir teknik direktör. Su maçi da taktik dehasiyla aldi dedigimi hatirlamam. Asla önyargili degilim. Zaten 10 yildan fazladir ortalikta Senol Hoca. Ne oldugunu artik biliyoruz ve sanirim ondan daha fazlasini beklemek de hata olacaktir.

Dünkü bjk maçi taktiksizligi, zaten gol atmaya niyeti olmayan bjk ya karsi son 20 dakika korkak futbol oynatip zorla gol yemesi, üstelik maçtan sonra da bu zaafinin farkinda oldugunu itiraf etmesiyle bunca yanlisinin üzerine bir de tüy dikmistir kanimca. Benim için o bjk'ya karsi beraberligi korumak amacina yönelik taktik vermesi zaten tam anlamiyla faciadir. Hadi madem bu takimi Senol Günes kurmadi, kadroya da inanmiyor o yüzden beraberlige oynuyor diyelim. Onu da beceremiyor ki. Yapici elestiri bekleyen arkadaslari anliyorum ancak olmayacak birseyde de israr etmenin anlami yok. Eline geçen bilmem kaçinci firsati da heba ediyorsa bir adam artik firsat verilmemelidir. Ve artik sunu anlamamiz gerekir ki Senol Günes'in teknik direktörlük bilgisi Trabzonspor'a yetmemektedir.Zaten hiçyetmemistir ve hiçbir zaman da yetmeyecektir.

space
20.03.2005, 18:57
ya arkadaslar nasil beraberlik icin ciktigimiz solersiniz sahaya ya... daha ne yapsaydi, mehmet yilmaz mi bizim kurtaricimiz, cok cabuk unuttunuz ziya hoca 80 koyuyordu yattarayi....80 den sonra maci alamiyacagimiz ortadaydi cunku adamlar cok kapali oynuyordu ve herkes yorulmustu... yattara da her gelen topu kaptiriyordu sonucta kaptirdigi adam ataga kalkiyordu farkeden hic bir sey yok 93. dakida olan bir kornere yattarayi tutan 3 kisi de gelirdi bizim ceza alanimiza.... senol hoca da bari 90 gol yemim berabere kalim istedi....beraberlik bize bu futbolla yeterdi.... 6 puan la 7 puan arasinda 1 mac fark var dikkat edelim lutfen.... sonuca gore konusup, turkiyenin en iyi hocasini cahil cahil elestiriyorsunuz ya... karsiniz da besiktas kulubu ve 90 + 3 dakika susmayan seyirci vardi bunu da unutmayin... lutfen

61trabzonomer
20.03.2005, 19:43
Yenmek için hiçbir sey yapmassan yenilince yenilgiyi hak etmedik deme nasil olurda forvet çikarip orta saha, orta saha çikarip defans aliyorsun.sen sampiyonluga oynuyorsun

Maçda biz daha üstün oynasakta bunu yaptigin hareketlerle belli et kardesim sok mehmet yilmazi hucuma destek ver varsin kontra ataktan gol yiyip yenilelim hiç yoktan bastirdik gol atmak için oynadik deriz ama hiçbir sey yapma yenilirsin tabi...

neyse geçti bitti artik bunu unutmaliyiz.

Ozan
20.03.2005, 20:20
bana sorarlarsa hem hak ettik ,hem etmedik.çünkü pozisyonlari çok cömertce harcadik(alay edercesine).sonucunuda gördük.iyi oynadigimiz bir maçi kaybettik(çok pozisyon kaçirdigimizi saymazsak)insallah bundan sonra böyle seylerle karsilasmayip yoluuza devam ederiz ...

First_Tiger
20.03.2005, 23:05
Biz taraftar olarak maç boyunca kaç dakika tezahürat ettik?? Takimimizi ne kadar atesleyebildik?? Tezahürat sadece gol sonrasi mi yapilir?? Her maçta niye bizim tribünde bir kavga oluyor?? Birbirimize niye vuruyoruz?

Biraz kendimizi elestirelim. Herkes kendi yanlisini görüp düzeltebilirse basari gelecegine inaniyorum!!!smileys/smiley20.gif

sanatik
20.03.2005, 23:19

yenilgiyi hakkedden besiktasdi biz degil. Hernekadar iyi oynamasakda bjk bizden üstün degildi ve olsa olsa beraberligi belki hakkederdi.

3 puani alabildiginiz icin mutlu olabilirsin. ama hakketmediniz. Istersen diger yazilarinida BJK forumunuzda devam yazarsin.

Seni bir Trabzonsporlu olmadigin diger yazilarinida okudukdan sonra ortada.

Hüda Topaloğlu
21.03.2005, 03:53
Masallah bizim turklerin hepsi teknik direktor, hani Turkiyede neden yabanci teknik direktore gerek war diye dusunuorum, forum uyeleri hepsi dunya çapinda teknik adam masallah, Allah nazardan saklasin!!!

Tekke
21.03.2005, 10:28

[/QUOTE]

buna inanamiyorum yaaa..sana göre yanlis oyuncu degisikligi yaptigi için koca Senol Günes'te kisilik falan birakmadin..Pes!!!

[/QUOTE]

Pes ki ne pes. Biz de bunlarla ayni safta taraftarlik yapiyoruz.smileys/smiley7.gif

Barış BAKIRTAŞ
21.03.2005, 10:39
Anlamak ne kadar zor buradaki bazi yorumlarin bazilari. Kimkorkak futbol oynatmis ? Ibrahim Yattara, Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz %100 hücumu düsünüyor. Szymek %80 hücum agirlikli. Ondan sonra kalkiyoruz korkak futbol bu takim 4 forvetle çikti sahaya. Büyük maçlarda az pozisyon yakalarsin ve bunlari gole çevirmek marifettir. Bunu beceremedik ve olmadi. Kiyamet kopuyor Senol hoca büyük maçlari kaldiramiyormus, Ziya Doganda kaldiramiyordu Samet Aybabada kaldiramiyordu. Kim kaldiracak büyük maçlari söylermisinizbana. Senol Hoca dünya 3. olmus bi teknik direktör beyler uyanin. Katilmayi hayal edemedigimiz Dünya Kupasinda bizi 3. yapti. Senol Hocanin futbol bilgisine laf atanlar ilk önce kendi akil sagliklarini kontrol ettirsinler lütfen.

Ömer SEVİNÇ
21.03.2005, 11:32
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>Reha61 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

yenilgiyi hakkedden besiktasdi biz degil. Hernekadar iyi oynamasakda bjk bizden üstün degildi ve olsa olsa beraberligi belki hakkederdi.

3 puani alabildiginiz icin mutlu olabilirsin. ama hakketmediniz. Istersen diger yazilarinida BJK forumunuzda devam yazarsin.

Seni bir Trabzonsporlu olmadigin diger yazilarinida okudukdan sonra ortada.

Arkadasim ne yazdigina dikkat et. Insanlarin tarzlari farklidir. Reha benim 3 yillik arkadasim ve çok fanatik bir Trabzonsporludur. Kimseye hakkinda birsey bilmeden yüklenmeyin

Tekke
21.03.2005, 13:32
HELAL OLSUN fatihe ölümüne oynadi,kaçiracak tabi. simko-hüseyin ve digerleri çok çalisti. yattara ve gökdeniz çok kötülerdi,ama olabilir,futbol bu her zaman ayni form grafigi olmaz. ama ben su halimle,o kadar fanatik olarak taninmama ragmen futbolcu olsam TRABZONDA kesinlikle oynamazdim. Fatih golü kaçidiginda taraftarin %80i ana avrat küfretti,Gökdenize Hüseyine yapilanlari yazamiyorum bile.

Be hey serefsizler-küfredenlerin hepsi alinsin- bu takim geçen sene kupa sampiyonu olurken,geleni devirirken,Gökdeniz alabileceginin yarisina oynarken neredeydiniz? Biraz haysiyeti olan adam yapmaz bu isi,maglubiyetse maglubiyet,canavar gibi oynadik. Olmayan korner ve Celaleddinin iskalamasi maglub etti. Ne yapalim, saglik olsun.Fatih o kafayi vururken de gol olmayinca da,golü yeyince de hepinizden çok üzüldü buna eminim.

Yaziklar olsun öyle taraftarlara.

Atalay
21.03.2005, 13:45
ARKADASLAR!YAPMAYIN AKILLI OLUN!HERSEYIN ÜSTÜNE BENZIN DÖKMEYIN..ELESTIRIN AMA TAHRIP ETMEYIN!TAMAM ANLIYORUZ AMA BEN BILE MAÇ SIRASINDA KENDI KENDIME ULAN GÖKHAN BIR DAHA MAÇA GELIRSEN SEREFSIZSIN DEDIM AMA TRABZONSPORA OLAN SEVGIM BIR SAAT SONRA BU DÜSÜNCEMI SILDI ATTI..BENI EN ÇOK ÜZEN OLAY PETKOVIÇIN DEGAJLARI AGIRDAN ALMASIYDI!HERSEYIN BASI CESARET BIZ CESARETSIZ VE KORKAK OYNADIK...TEK SORUN BU....SAYGI VE SEVGILERIMLE...

sanatik
21.03.2005, 20:16
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>

asagidaki haberler ne kadar dogru olabilir arkadaslar ?

---------------------------------------------------------

SENOL GÜNES'TEN ''SOK'' AÇIKLAMALAR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor'un hocasi Besiktas yenilgisi sonrasi futbolcularina sert mesajlar yolladi, "Benimle çalismak isteyenler varsa bilmek istiyorum. Trabzonspor'da bundan sonraki rolünüze siz karar verin" ifadesini kullandi

Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes'in, Besiktas yenilgisi sonrasi ilk kez oyuncularina sert çiktigi belirtildi. Sinirli bir sekilde soyunma odasina giden tecrübeli teknik adamin kisa bir konusma yaptigi ancak takima ciddi mesajlar verdigi ifade edildi.
Bordo - Mavili ekibin hocasi, "Benim herhangi bir oyuncuyla çalisip çalismama konusunda kesin bir kararim yok. Kimseye de ön yargili degilim. Ancak benimle devam etmeyi düsünmeyenler varsa onu da bilmek isterim. Besiktas'a karsi hiçbirinizi taniyamadim. Kendinizi bir gözden geçirin. Özelestirinizi yapin ve Trabzonspor'da bundan sonraki rolünüze siz karar verin. Çünkü bu böyle devam etmez. Oturup hep beraber dogruyu bulmaliyiz, bulacagiz da" dedigi ögrenildi. Günes'in bu çikisinin ardindaki sebebin ise Mehmet Yilmaz oldugu ileri sürüldü. Ikinci yarinin ortalarinda golcü futbolcuyu oyuna sokmak isteyen Teknik Direktör Senol Günes'in, Mehmet Yilmaz'in isteksiz tavrina sinirlendigi ve Adem'i sahaya sürdügü bildirildi.</TD></TR></T></T></T></TABLE>

-------------------------------------------

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>BAŞKAN ATAY AKTUĞ'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Beşiktaş;a mağlup olarak şampiyonluk yolunda önemli bir yara alan Trabzonspor;da başkan Atay Aktuğ;u yenilgiden çok korkak futbol anlayışı öfkelendirdi. ;Bir-iki kişinin dışında hepsi tanınmaz haldeydi; diyen Aktuğ, ;Bizim için 1 puanın hiç bir işe yaramadığı bir maçta 1 puana oynar anlayışta olmamız bize yakışmadı. Ya yeneceğiz, ya da yenileceğiz; bu saatten sonra bizim başka bir anlayışımız olamaz. Her maçında gol atabilen bir takımın rakip kaleden bu kadar uzak olması çok ilginç. Bunu anlayabilmiş değilim. Orta sahası, savunması hep geriyi düşünerek oynadı, hiç ileriye çıkmadı. Böyle oynadık da ne oldu, yine yenildik. Biz gol yiyelim, hatta bir kaç gol yiyelim; bu takım yediğinden fazlasını atacak güçte, bu beceriye sahip. Beşiktaş;ı da kötü bir gününde yakalamışsın, senden korkarak sahaya çıkmış, 70 dakikadan sonra forvetlerini sahaya sürüyor. Futbolcularımız cesur olup saldırsa bu maçta 2-3 yapardık; şeklinde konuştu.

Herkes sussun
Başkan Aktuğ, yönetim, teknik kadro ve futbolcuları susmaya davet ederek, Konuşacak bir şey yok. Hele hele futbolcular hiç konuşmasın. Konuşacaklarsa sahada konuşsunlar. Şu Polonyolı çocuktan ders alsınlar. Yenilebiliriz, bu gayet normal. Ama bizim gibi bir takımın kötü oynamaya hakkı yok. Çoğu futbolcumu tanımakta güçlük çektim; dedi. Şampiyonluğun artık çok zor olduğunu belirten Aktuğ, ;Üç puanlık sistemde her şey olabilir ancak bu futbol bana gelecek için de umut vermedi. Bundan sonraki hedefimiz futbolcularımızın akıllarını başlarına alarak bu takımı Şampiyonlar Ligi;ne taşımalarıdır; hedefini gösterdi. Aktuğ, futbolcularının hakemlere tepki göstermesine karşılık ise, ;Onlar önce kendi görevlerini hatasız yapsın, sonra başkalarının hatasına baksın. Bu işleri bize bıraksınlar; uyarısında bulundu. Morali bir hayli bozuk olan başkan, bu yenilginin halka arz çalışmalarını da etkileyebileceğini söyledi. </TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: sanatik

HAMBUGO
21.03.2005, 21:52
kardesim bu kadar dert etme...

bu yeni bir senaryo degil her zaman vuku bulan bir olay.

gecmisini bilmeyen halkin nasil gelecegide olmazsa bizim taraftarimizinda gecmisini bimesi lazim.bosuna bu maclari hayal ederek beklememiz lazim bu ögrenmeliyiz.....

1...Senol Hocanin elestiri aldigi ve seninde üzerine bastigin mehmet yilmaz durumu biraz karisik.Bu arkadas su ana kadar beraber calistigi bütün hocalar tarafindan trabzonsorda kenarda oturtulacak ilk oyuncu oldu(her zaman ilk tercih). bunda gökdenizin, fatih tekkenin ve onlara yeni katilan yattaranin geri kosmayan futbol anlayislarinin büyük rolü var.ben kisisel olarak her takimin ilk 11 de mehmet yilmaz stilinde bir forvetin olmasindan yanayim ama buuda demektirki trabzon 4 forvet oynacak veya gökdeniz, yattara orta saha oyuncularinin görevlerini yapacak(buda imkansiz gözüküyor).Yani durum böyle.Ha dersenizki neden sonradan oyuna almadi,bunu her hafta yapan bir hoca bu hafta yapmadiysa vardir bir sebebi!!!!!!!! Mehmet yilmaz mac kurtaracak bir oyuncu degil, ya oyuna basindan beri sokup karsi stoperleri yoracagiz yada hic oynatmayacagiz ama zaten senol hocamiz bunlari kitapolrak sunarönümüze, bizimki kendimizi teselli :)))

2.Yattara ise coook coook teknik bir oyuncu ve oynadigi bölgeyi o mac boyunca iyi kullanmasa bile en az iki oyuncu cekiyor yanina ama hem fatih hemde gökdenizin ceza sahasinda iyi cogalamadigini gördük(iste mehmeti aradi gözümüz o anlarda).Ama herkes kabul ederki yattara gibi ciliz bir adamiin 90 dakika boyunca 3 kisi tarafindan savunulup hemde basarili olamsini bekleyemezsiniz.Misal olarakta Alexi seyrettik bir horoz macinda;sadece bir macar oyuncu tuttu koskoca alexi.

3.benim tek bir derdim var su takimda oda malum defansin göbeginde oynayan ama yanindaki partnerinden en az 20 gömlek düsük bir stoper ve artik bariz her soluna gelen sert sutu yiyen bir kaleci.Insallah gelecek sene icin senol hocam ve kurmaylari bunlarin yerine takima ve partnerlerine uyacak ve tamamlayabilcek oyunculari bulurlar yoksa ben ve arkadaslarim diken üzerinde mac izliyoruz.

İsmail Çavuşoğlu
21.03.2005, 22:39
ARKADASLAR SENOL HOCA DÜNYANIN EN IYI TEKNIK DIREKTÖRLERINDEN BIRIDIR BUNU UNUTMAYIN ISTERSENIZ SENOL GÜNES BASLIKLI TOPICI BIR DAHA OKUYUN ORADA SENOL HOCAYI HERKES GÖKLERE ÇIKARIYOR.SIMDI ISE 1 MAÇ KAYBETTI DIYE KORKAKLIKLA SUÇLAYANLAR BILE VAR YAPMAYIN ALLAH ASKINA 96 SENESINDEDE HUCUM OYNATTI DIYE ELESTIRILIYORDU SAMPIYONLUK GITTIGI ZAMAN.INSAN BIR MAÇTA DEGISMEZ SKORA GÖRE YORUM YAPMAKTAN KAÇINALIM . BASKALARININ ELINE MALZEME VERMEYELIM.BIZ SENOL HOCAYI GAYET IYI TANIYORUZ O DA TRABZON TARAFTARINI GAYET IYI BILIYOR VE ANLIYORR...KIMSE MERAK ETMESIN.

Reha61
21.03.2005, 22:53
Arkadaslar yanlis düsünüyorsunuz ben 3 puani alamadigimiz için mutsuzum lütfen hakkimda bilgi sahibi olmadan yorum yapmayalim

Ayrica bjk lisin lafinida hakaret olarak kabul ediyorum

Bence bir özür borçlusun

hepimiz ayni duygulari paylasiyoruz

Sacit
22.03.2005, 13:20
bal gibi hakettik iste daha ne yorum yapaysin ki.bu kadar pozisyonu atma sonra laf yap.mutlak kazanmamiz geregen macin skoruna bakya.smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

Sacit
22.03.2005, 13:24
baskanim da konusuyo. ben fuzili mi yarum yapayrim ya.smileys/smiley7.gifdaha ne diyeyim yasmileys/smiley19.gif