PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Bayan Komisyonu Birlik Beraberlik Toplantısı

kaze
10.01.2009, 12:44
Herkese merhaba,

Bayanlara özel proğramımızla ilgili detayları iletmek istiyorum. Bu başlığı okuyan erkek arkadaşların da bayan arkadaşlarımızı haberdar etmesini sizlerden rica ediyorum.

18 Ocak Pazar saat13:00-15:00 saatleri arasında Haluk Ulusoy(moloz mevkii-Trabzon) Tesislerinde bayanlara özel hazırlanan birlik beraberlik toplantısında buluşalım. İçeriğinde görüş alışverişi, bilgilendirme semineri, brunch, futbolcularımızın katılımıyla imza bölümü ve başka sürprizlerin de olacağı proğramımıza sadece bayanlar davetlidir, katılımlarınız bizi onurlandıracaktır.

Kaılmayı düşünen arkadaşlarımız özel mesajdan kontak kurarak detaylar hakkında bilgi alabilirler.
[RİGHT]Trabzonspor Bayan Komisyonu
Genel Koordinatör - Arzu Yalçınalp[/RİGHT]

EmrahYalçınalp
11.01.2009, 08:50
Arkdaşlar, mümkün olduğunca ilgi gösterelim, Trabzon'da Trabzonspor'a "hasta" olmasıyla övündüğümüz binlerce kadından en azından ulaşabildiğimiz kısmına konuyla ilgili bilgi vererek katılımlarını sağlayalım lütfen. Kulüp birçok alanda olduğu gibi bu alanda da potansiyelini maksimize ederek kullanmaya çalışıyor. Katılımın sağlanması ve kadınların işin içine çekilmesi takımımıza büyük katkı sağlayacaktır...

Ömer SEVİNÇ
11.01.2009, 10:54
İçeriğinde görüş alışverişi, bilgilendirme semineri, brunch, futbolcularımızın katılımıyla imza bölümü ve başka sürprizlerin de olacağı

Vallahi bayan olasım geldi:)

.....
11.01.2009, 10:57
Vallahi bayan olasım geldi:)

Benimde :):):)

Dilara
11.01.2009, 12:57
Keşke Trabzon'da olsam... Katılmayı çok isterdim...

Gamze
12.01.2009, 16:16
Kolaylıklar dilerim, çok olumlu bir adım.
İstanbul'da da benzeri toplantıların yapılması ve istişare ortamının yaratılmasını temenni ediyorum.

Muhammet
12.01.2009, 17:52
Çok önemli bir girişim. Tebrikler.

Sümeyye Şahin
12.01.2009, 18:03
trabzonda yaşamam için bi 3 senem var lise bitince KATÜ deyim inşallah...katılamıyorum ama hepinize kolay gelsin

SüRMeNe_6161
13.01.2009, 01:31
k0laygelsın tebrikler