PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elinizde Olsa Neyi Değiştirmek İsterdiniz ?

Gökhan KAN
08.01.2009, 04:11
Benim elimde olsa İsraili yer yüzünden silerdim heralde..

Şahin_53
08.01.2009, 04:21
Dünyayı saran krizi.....

Açlığı.....

Sefaleti......

Filistinin son halini....

Süper ligdeki hakemleri hemen......

POYRAZ
08.01.2009, 04:36
Aclik, fakirlik, cehalet, hak edene hak ettigini vermeyenleri, insanlara kötülük yapmaktan haz duyan sapik ülke yönetimleri ve buna tepki gösterenlere fazla tepki gösterdikleri gerekcesiyle tepki gösteren dingilleri ortadan kaldirirdim.

Kaya
08.01.2009, 09:56
Trt... ... ...

Çağrı Bilici
08.01.2009, 10:41
puan tablosu

Gökhan KAN
08.01.2009, 11:33
aziz yıldırımı acil futboldan uzaklastırırdım....futbolumuz o zaman iyi bir yere gelir..

Coloradoydu
08.01.2009, 11:50
Dünyayı saran krizi.....

Açlığı.....

Sefaleti......

Filistinin son halini....

Süper ligdeki hakemleri hemen......

Verdiğim oylara sevinmeye başladım

Great White
08.01.2009, 12:03
* Elimde olsa Dünya' daki tüm silahları, nükleer başlıklı füzelerden kuş sapanına kadar her türlü silahı ortadan kaldırırdım..

* Dünya' da emperyal güçler tarafından icad edilen ve aslında bir gezegen canlısı olarak Dünya' da istediğim yere gitmeme engel olan sınırları yok eder ve dolayısıyla saçmasapan vize koşullarını tamamen işlevsiz hale getirirdim..

* İnsanların paralarını bir şekilde toplayan ve birisinin yaptığı karın diğerinin zararı noktasından öteye geçemeyen ve adına Borsa denilen andavallığı yasaklar, bu işle uğraşmaya kalkanları deliğe tıkardım..

* Dünya' da yasakçı, sansürcü, bağnaz, sömürgeci, saldırgan ne halt düşünceler varsa hepsini tarihe gömerdim..

Harun Karadeniz
08.01.2009, 12:58
yaşadığım şehiri:(

TAHSİN 61
08.01.2009, 14:19
yeniden doğarak 2. bir şansım olduğunu bilerek hareket ederdim ve gunahlardan uzak kalırdım önce can sonra canan :D

yanbeyi61
08.01.2009, 22:58
günah sevab defterimi.

Coloradoydu
08.01.2009, 23:29
günah sevab defterimi.

Elimizde be hocam, değil mi?

Muhammet
09.01.2009, 05:50
Geçen de bir arkadaşa bahsetmiştim. Burada da söyleyeyim.

Elimde olsa Dünya'daki bütün silah fabrikalarını ve bu işle uğraşan herkesi yer yüzünden silerdim. Zaten Great White hocam da belirtmiş yukarıda.

Bütün paraları yakar yok ederdim bunun yanında. Sonra buna isyan edenleri de tıkardım bir yere.

Sonra, Dünya'ya bir kere geliyoruz. 7 yaşına kadar çocukluğumuzu yaşıyoruz, sonra başlıyor dersler vs. Ortaokulda OKS telaşı, lisede ÖSS telaşı, zaten yatılı bir lisede 3 yılımı küçük bir alan içinde adeta hapis yaşadım her ne kadar en güzel 3 yılım olsa da hayatımda, onda da sınavlar ÖSS telaşları yedi bitirdi beni. Üniversite hayatı zaten bir telaş. Sonra iş hayatı. Ömürden ömür gidiyor valla. Olmasın bunlar da. Sadece yaşayalım diyorum.

Şimdilik bu kadar.