PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Bursa | Fenerbahçe-Trabzonspor maçı Organizasyonu

Fatih KIRAN
02.01.2009, 20:09
BMN| Bursa Trabzonspor Taraftarları Turkcel Süper Ligi 2. yarı ilk maçı olan Fenerbahçe-Trabzonspor müsabakasında tribündeki yerini almak için organizasyonu şimdiden başlatmıştır.Şimdiden bu Organizasyonu başlatalımki gerekli sayımıza ulaşalım.Haydi Bursadaki Trabzonsporlular şampiyonluk yolundaki bu çok önemli engeli aşmak için takımımıza desteği kaldığımız yerden devam ettirelim...

17. Hafta Fenerbahçe-Trabzonspor maçı..

Stad:F.Bahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı
Tarih:25 Ocak 2009
Saat:?
Bilet fiyatı:66 tl.
Organizasyon ücreti kişi sayısı belirlenmediği için henüz hesaplanmamıştır.Ancak Bilet ücreti dahil olmak üzere yaklaşık 100TL yi geçeceğini düşünmüyoruz.(Bu fiyat bilet ücreti ve gidiş dönüş ücretini kapsamaktadır.)

Liste:

1-Fatih Kıran
2-Ali Kul
3-Cem Kıran
4-....

Emirhan Makul
02.01.2009, 20:10
Bilet bulursunuz inşallah.

Fatih KIRAN
02.01.2009, 20:18
Bilet bulursunuz inşallah.
2500 biletten bize 20 adet bilet bir şekilde düşer herhalde...

Emirhan Makul
02.01.2009, 20:26
375 Bin Trabzonlunun olduğu bir şehirde bu kadar emin olmamak gerekir :D

.....
02.01.2009, 20:31
375 bin mi ???? 1 milyon civarı değil mi ya ?? :S

Fatih KIRAN
02.01.2009, 21:24
375 Bin Trabzonlunun olduğu bir şehirde bu kadar emin olmamak gerekir :D
İyimserliğine hayran kaldım doğrusu.Vermen gereken cevabın bu mu olması gerekirdi yoksa siz gelin arkadaşlar bir yolunu bulmaya çalışırız mı?BMN Bursa olarak 800 adet biletli bir maça çevre illerden gelen 120 civarındaki kişi trübünde yerini aldı kimseyede gelmeyin bilet yok demedik ama senin bu gelmeyin bilet bulamazsınız tavrını bir türlü anlam veremedim.Üzülerek senin verdiğin bu yaklaşımı kınıyorum...

Muhammet
02.01.2009, 21:35
İlk organizasyon başladı. Haydi hayırlısı...

Recep Alkan
02.01.2009, 21:43
evetttttt. ben artık kendimi bmn bursadan bmn bursaıları da kesinlikle bmn balıkesirden görüyorum. yapılan bu organizasyonda bizde olmak isteriz fatih. ama bu sefer kalabalık gelmeyi düşünmüyoruz. taş çatlasın 5 kişi. olmadı bursaya kadar özel arabamız ile ordan sizinle gelebiliriz.

önümüzdeki günlerde bu konuyu seninle ayrıntılı konuşalım.

bu arada bursa maçındaki misafirperverliğiniz için ayrıca çok teşekkürler.

Fatih KIRAN
02.01.2009, 21:47
evetttttt. ben artık kendimi bmn bursadan bmn bursaıları da kesinlikle bmn balıkesirden görüyorum. yapılan bu organizasyonda bizde olmak isteriz fatih. ama bu sefer kalabalık gelmeyi düşünmüyoruz. taş çatlasın 5 kişi. olmadı bursaya kadar özel arabamız ile ordan sizinle gelebiliriz.

önümüzdeki günlerde bu konuyu seninle ayrıntılı konuşalım.

bu arada bursa maçındaki misafirperverliğiniz için ayrıca çok teşekkürler.
Tamam Recep kardeşim memnuniyetle sizle bu maça gideriz sen gelmek isteyenleri toparla tam sayıyı listeye ekleyelim..

vizarian
02.01.2009, 21:50
Gelmeyin kardeşim zaten bilet bulamıyoruz :) kalıyoruz kapıda tatsızlık çıkıyor; tRABZONUN MENFAATİ İÇİN BİZİ BİLETSİZ BIRAKMAYIN UŞAKLAR ÇOK ARSIZ :)

Muhammed KOÇ
02.01.2009, 21:54
İstanbul açılmadan Bursa açtınız :) helal olsun size :) forever BMN Bursaaaa :D

Recep Alkan
02.01.2009, 21:57
Gelmeyin kardeşim zaten bilet bulamıyoruz :) kalıyoruz kapıda tatsızlık çıkıyor; tRABZONUN MENFAATİ İÇİN BİZİ BİLETSİZ BIRAKMAYIN UŞAKLAR ÇOK ARSIZ :)

al işte ya? kim kime bursa maçına yada ankara maçna kayseri maçına gelmeyin dedi. siz senede en az 4 kez takımı seyrediyorsunuz hemde kendi ilinizde. biz ne yapalım acaba. takımımızı canımızı seyretmek için geliyoruz muameleye bak :rolleyes::rolleyes:

Recep Alkan
02.01.2009, 21:58
Tamam Recep kardeşim memnuniyetle sizle bu maça gideriz sen gelmek isteyenleri toparla tam sayıyı listeye ekleyelim..

tamam fatih umarım gelebiliriz. senede iki istanbul biraz yorucu ama olsun değer bu takıma. dediğim gibi acık konuşalım da umarım olur.

Mustafa Ağaoğlu
02.01.2009, 21:59
al işte ya? kim kime bursa maçına yada ankara maçna kayseri maçına gelmeyin dedi. siz senede en az 4 kez takımı seyrediyorsunuz hemde kendi ilinizde. biz ne yapalım acaba. takımımızı canımızı seyretmek için geliyoruz muameleye bak :rolleyes::rolleyes:

Abi geliyoruz deme sonra hayal kırıklığına uğrayabilirsin söliyim..Elini çabuk tut.

Recep Alkan
02.01.2009, 22:03
ne demek şimdi bu. pek anlayamadık da. neden hayal kırıklığına uğrayalım ki. en fazla gelir stadın karşısında otururuz bir kafeye orda seyrederiz ne olacak ????

Harun Karadeniz
02.01.2009, 22:04
arkadaşlar inşallah bulursunuz ama şunu sölim sadece, ben gidip geceden orda yatmayı düşünüyorum ama genede bulamıcamdan eminim:S

bana kalırsa herkes interneten almaya çalışsın alamazsanız eğer gelmeyin derim çünkü maç günü bilet bulmanız imkansız hee bilet için 150 200 tl ayırırsanız olur. Yoksa boşuna gelmiş olursunuz bu havalarda ama dediğim gibi inşallah BULURUZ...

Recep Alkan
02.01.2009, 22:07
ya hayır anlamadığım konu çok başka benim. herkeste bir iğneleyici bir konuşma söz konusu. neden anlamadım. ben burda onlarca deplasman sayfası okudum. ama nedense hiçbiri bu şekilde başlamadı. herkes nasıl ekmeğini kovaıyorsa biletini de kovalasın. alabilen girsin içeri. ne yapalım yani

Harun Karadeniz
02.01.2009, 22:11
bu maça karaborsadan bile bilet bulamazsın iynelemekle alakası yok millet sizi düşündüğünden sölüyo okadar yol gelicen bu karda kıyamette yoksa banane gel giir ben sana diyorumki inşallah buluruz belediye maçına gelirken bile korkmuştun bulamam diye kötü anlama arkadaşım abim diyeyim sizi düşündüğümden söylüyorum ben bana bi yararı veya zararı yok yani

Fatih KIRAN
02.01.2009, 22:12
BMN| Bursa Trabzonspor Taraftarları Turkcel Süper Ligi 2. yarı ilk maçı olan Fenerbahçe-Trabzonspor müsabakasında tribündeki yerini almak için organizasyonu şimdiden başlatmıştır.Şimdiden bu Organizasyonu başlatalımki gerekli sayımıza ulaşalım.Haydi Bursadaki Trabzonsporlular şampiyonluk yolundaki bu çok önemli engeli aşmak için takımımıza desteği kaldığımız yerden devam ettirelim...

17. Hafta Fenerbahçe-Trabzonspor maçı..

Stad:F.Bahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı
Tarih:25 Ocak 2009
Saat:?
Bilet fiyatı:66 tl.
Organizasyon ücreti kişi sayısı belirlenmediği için henüz hesaplanmamıştır.Ancak Bilet ücreti dahil olmak üzere yaklaşık 100TL yi geçeceğini düşünmüyoruz.(Bu fiyat bilet ücreti ve gidiş dönüş ücretini kapsamaktadır.)

Liste:

1-Fatih Kıran
2-Ali Kul
3-Cem Kıran
4-....
Organizasyon başlığı açılmıştır bir kere derler ya minareyi çalan kılıfını hazırlar siz dert etmeyin biz bakarız başımızın çaresine...

Recep Alkan
02.01.2009, 22:14
bu maça karaborsadan bile bilet bulamazsın iynelemekle alakası yok millet sizi düşündüğünden sölüyo okadar yol gelicen bu karda kıyamette yoksa banane gel giir ben sana diyorumki inşallah buluruz belediye maçına gelirken bile korkmuştun bulamam diye kötü anlama arkadaşım abim diyeyim sizi düşündüğümden söylüyorum ben bana bi yararı veya zararı yok yani

hüseyin öncelikle sözlerimin muhatabı sen değilsin. yani bu sözler senin için değildi. biraz daha yukarıları okursak anlayacksın. bizleri düşündüğünüzü bende biliorum. ibb maçında korkmamızın sebepleri vardı. hatırlarsın umarım. çünkü bir arkadaş buraya ben biletimi bugün aldım tribünler nerdeyse doldu diye yazmıştı. bilet alan birisinin ağzından çıkan bu sözler biraz olsun sıkıntı yapmak için yeterlidir diye düşünyorum.

dediğim gibi üzerine alma. bizleri düşündüğünüz içinde teşekkürler. umarım bir rahatsızlık olmaz da orda görüşürüz.

Harun Karadeniz
02.01.2009, 22:18
hüseyin öncelikle sözlerimin muhatabı sen değilsin. yani bu sözler senin için değildi. biraz daha yukarıları okursak anlayacksın. bizleri düşündüğünüzü bende biliorum. ibb maçında korkmamızın sebepleri vardı. hatırlarsın umarım. çünkü bir arkadaş buraya ben biletimi bugün aldım tribünler nerdeyse doldu diye yazmıştı. bilet alan birisinin ağzından çıkan bu sözler biraz olsun sıkıntı yapmak için yeterlidir diye düşünyorum.

dediğim gibi üzerine alma. bizleri düşündüğünüz içinde teşekkürler. umarım bir rahatsızlık olmaz da orda görüşürüz.

nedemek abi gel ben seni evimde ağarlim eğer param olursa bulursam sizede alırım bilet ben anladım nedemek istediğini yani şöle sölim bedava şampiyonluk maçı bileti dağıtıyolarmış gibi olucak:D:D:D

inşallah orda onlara küfür ederek izleriz maçı:D:D:D

Emirhan Makul
02.01.2009, 22:20

Bugün çok duygusal bir günündesin galiba abi ben dediklerinin hiç birini demek istemedim bilet bulma işi sıkıntı oluyor demeye getirdim

Sen hiç aynı sevgiyi paylaştığın bir canlı varlığa gelme dedin mi dilim dese kalbim işitmez valla yanlış anlaşıldıysam özür dilerim saygılarımla.

Recep Alkan
02.01.2009, 22:21
Bugün çok duygusal bir günündesin galiba abi ben dediklerinin hiç birini demek istemedim bilet bulma işi sıkıntı oluyor demeye getirdim

Sen hiç aynı sevgiyi paylaştığın bir canlı varlığa gelme dedin mi dilim dese kalbim işitmez valla yanlış anlaşıldıysam özür dilerim saygılarımla.

emirhan biz biriz birbirimizi biliriz kardeşim. herkesin sıkıntısı da derdi de aynı. umarım hep birlikte serederiz bu maçı :D

sirkan
02.01.2009, 23:22
gidin kadinkoye yikin oralari... :D

vurgun_kiz_61
02.01.2009, 23:23
gidin kadinkoye yikin oralari... :D

Serkan sendende boyle destek beklenirdi....:)

pReN@_61
02.01.2009, 23:26
tebrikler bmn-bursa..

ÇaGaTaY
02.01.2009, 23:28
Bende gelmek isterim ama benim iş son haftaya kadar belli olmuyo fatih abi biliyosun.. Son hafta geç olmazsa ancak o zaman haber verebilirim

Yasin Berber
03.01.2009, 01:45
Bence bu bilet olayı çok kasılıyor hiç gereği yok Trabzonspor tarafında bilet tükenirse :)Fenerli taraftarların tarfındaN bilet alın gidin Trabzonspor gişesine kapıdan sokan güvenlikçiye 20 lira sıkıştırın yeterlidir(((Bu hep böyledir vede şükrü saraçoğlu stadında çalışan herkez parasının peşinde bilet sorun olmaz))))

Fatih KIRAN
03.01.2009, 11:42
Bende gelmek isterim ama benim iş son haftaya kadar belli olmuyo fatih abi biliyosun.. Son hafta geç olmazsa ancak o zaman haber verebilirim
Tama Çağatay inş. işlerini ayarlarsında seni de aramızda görürüz..

Hasan Habip Özbay
05.01.2009, 19:19
orda olacağım bilet sıkıntım da yok bmn bursa orada görüşmek üzere BİZE HER YER TRABZON
orhangazi-bmn

Kazım Uzunboy
05.01.2009, 19:27
Umarım her yönden işler yolunda gider.

Ben o gün yine çalışıyorum.Tv'den bile izleyemeceğim. :S

Halil Atalay
05.01.2009, 19:38
ne demek şimdi bu. pek anlayamadık da. neden hayal kırıklığına uğrayalım ki. en fazla gelir stadın karşısında otururuz bir kafeye orda seyrederiz ne olacak ????

recep gel sen ne zaman olursa gel olmadı benim evi stat yapar izleriz sorun yok benim salon 30 kişi rahat rahat seyreder hele biletler bir satışa çıksın bakalım

litvanya_ts
05.01.2009, 20:58
Bursali kardeslerim yolunuz acik olsun.Insallah gittiginiz gibi sen olarak memleketinize donersiniz. BIZE HER YER TRABZON.....

mHİÇYILMAZ
05.01.2009, 22:52
Keyfini çıkarmanız dileğiyle BMN Bursa:)

Bahattin Aydın
05.01.2009, 23:57
Keyfini çıkarmanız dileğiyle BMN Bursa:)
Senin sınavların olmasa bizde gidecektik BMN Bursa ile birlikte..pardon senin mi dedim benim :D
Bmn Bursa ile bir başka organizasyonda beraber olmak temennisiyle yolunuz açık olsun

mHİÇYILMAZ
06.01.2009, 00:04
Senin sınavların olmasa bizde gidecektik BMN Bursa ile birlikte..pardon senin mi dedim benim
Bmn Bursa ile bir başka organizasyonda beraber olmak temennisiyle yolunuz açık olsun

Şu Kadiköy'den 3 puanla dönmek varken sınavın ne önemi var Bahattin!!!

Bahattin Aydın
06.01.2009, 00:06
Şu Kadiköy'den 3 puanla dönmek varken sınavın ne önemi var Bahattin!!!
Yok bu sefer olmaz bir febe maçından dolayı 1 sene uzattım okulu 2.sine gelemem :)..Kanıma girme gözünü seveyim.Neyse burayı chat yerine çevirmeyelim.Cevap vermeyecektimde dayanamadım :)

Armağan Dere
06.01.2009, 00:07
beyler o tarihte istanbulda olucam inşallah bilet bulursunuz ALLAH kolaylık versin

Enes
06.01.2009, 00:20
Tebrikler ..İnşallah her şey gönlünüzce olur

TAHSİN 61
06.01.2009, 00:32
istanbuldan biz gidiyoz bursadaki renkdaşlarım sanmıyorum bilet :D size kalsın ben geceden biletix dernek yatarım vallaha

Recep Alkan
06.01.2009, 07:54
recep gel sen ne zaman olursa gel olmadı benim evi stat yapar izleriz sorun yok benim salon 30 kişi rahat rahat seyreder hele biletler bir satışa çıksın bakalım

bakalım abicim hayırlısı. umarım gelebiliriz. daha yaklaşık 20 gün var. o yüzden kimse birşey söyleyemiyor kesin. umarım bir aksilik çıkmaz da gelebiliriz.

abi bize her yer trabzon ise, bize senin evde trabzon :D

kudu_61
06.01.2009, 12:12
hiç yer bulamazsanız eziklerin arasına girer 61 show yaparsınız o daha zevkli olur ah be deli olacağım millet 3- 5 maça gidiyo biz kaldık dağ başında elazığ malatya da çıkamıyo hele bi dönebilsem buradan bakın ne maça gidiyom gidin yenin ve gelin diyorum başka da bişey demiyorum.

Recep Alkan
06.01.2009, 13:11
hiç yer bulamazsanız eziklerin arasına girer 61 show yaparsınız o daha zevkli olur ah be deli olacağım millet 3- 5 maça gidiyo biz kaldık dağ başında elazığ malatya da çıkamıyo hele bi dönebilsem buradan bakın ne maça gidiyom gidin yenin ve gelin diyorum başka da bişey demiyorum.

sen tunceliden bize her trabzon demişsin daha ne yapacaksın abi.

Yeniklasör
06.01.2009, 13:29
biletix te biletler satılıyor. hangi taraf bizim tribün mgiros mu telsim yoksa hiçbirimi

Halit Aydın
06.01.2009, 14:02
Satın almaya çalıştığımda üyelik kart no istiyor.

Demek ki fb tarafının biletleri. Taraftar kartı cart curt olayları :)

sessizkral_1
09.01.2009, 01:04
hareket saatleri hakkında net bir bilgi verilirse ben ve kardeşimde belki gelebilirim....

nesta61
09.01.2009, 21:00
ben belcikadan 2 kisi gelicem bilet sikintii yasarmiyiz mac gunu????

Şuayip Aydın
15.01.2009, 20:38
-------- editit--------

Şuayip Aydın
15.01.2009, 20:39
kusura bakmayın dusundumde bi aylıgımı veremicem hem babam'mında gonlu razı degil ondan neyse

Samet BuLut
16.01.2009, 14:55
373 TL harç parası 100 TL kira 50 TL doğaLgaz eLektrik parası vericem bu ayki masrafım acaip yüksek bu maçın biLet fiyatLarıda öyLe :) Bi mucize oLmazsa geLemicem maaLesef :)

itsmylife
17.01.2009, 21:41
meşale organizasyonu yokmu... kadıköyde 61 de süper olurr...

TAHSİN 61
23.01.2009, 10:26
maça bursa BMN nasıl gelicek arkadaşlar?