PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZONSPOR'lu kendını kandırma!

35deniz
30.12.2008, 12:03
kımse kendını kandırmasın ben herkesten cok trabzonsporluyum ve ızmırde oturuyorum 10 gs 10 fb 7 bjk lı varsa 2 trabzonsporlu var bu sehırde
trabzonsporumuzdan konusmak tartısmak o kadar zorkı herkes gıbı 3 buyuk ve dıgerlerı dıye anılmak benımde zoruma gıdıyor ama bunu kendımıze bız yapıyoruz basımıza gelen yonetımler yapıyor ıyı ıdare edılmıyoruz

bunun onune gecmek ıcın dunyaca unlu yıldızlar katmak gerekıyor takıma eskımıs te olsa yaslanmısta olsa kewıl gıbı baros gıbı roberto karlos gıbı sızce demıroren nıye bagırıyor 2 buyuk yaratılmaya calısılıyor dıye bjk'nın derbılerdekı basarısızlıgı 5 senedır sampıyon olamayısını sagı solu suclayarak ustunden atmaya calısıyor yanı bızım gıbı yapıyor bızde aynı sekıl davranıyoruz

eskıden denıyorduda nıye 4 buyuk denmıyor aynı sehrın takımı kasımpasaya veya ıstanbul buyuk sehır beledıyesıne derbı denmıyorda nıye trabzonspora derbı denılırken sımdı derbı denmıyor (derbı demek mucadele demek yenenın bastan bellı olmayacagı demek ıddaadakı oranlar demek son 10 yılın ıstatıstıklerı demek)

herkes dusunsun

trabzonsporumuz bu yonetımle bır ıvme kazandı bunu gormemek ımkansız fakat bıraz daha elını tasın altına sokmak zorundalar bız taraftarlarda oyle cok sey ortada kalmaya basladı stad projesı sen trabzonspor ısen herkesı seferber edersın dıreklerın ustune konulmus satdı yaparsın ve herkes hayranlıkla bakar asaletını gorur sen trabzospor ısen trabzonspor tvyı yılan hıkyesıne cevırmezsın her seyın arkasına global krız var demezsın dıger 3 takımda da krız var fakat onlar gerekenı yapıyorlar burayı karıstırmayalım

dıger 3 buyuk gıbı trabzonsporumuzun da sampıyonluk parolası ıle lıge baslaması gerkıyor sampıyonlar lıgını , uefayı dusunmesı gerekıyor bu ancak kadro kalıtesı ıle olur ıstanbul medyasını suclamak ıle degıl

ben kaın degılım ama busenekı sampıyonuda soyleyeyım sıze galatasaray

bordo61
30.12.2008, 12:11
bende kain değilim ama bu başlık kapanır

Hekimoğlu
30.12.2008, 12:11
Herşey zamanla ,yıkmak kolay yapmak zordur.Süleymaniye camisini yapmak için bir Kanuni Sultan Süleyman bir de Mimar Sinan gerekir ama yıkmak için iki hamal ,iki dinamit yeter.

antagonist
30.12.2008, 12:20
Mevcut başlıklardan devam edelim.
Önerileriniz için : http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6615&highlight=sunal%FDm