PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Zenit'ten Ayrılıyor...

Fatih Özkan
30.12.2008, 11:49
Beşiktaş, gözünü Zenit'ten ayrılacağını açıklayan Fatih Tekke'ye dikti.

http://www.haber61.net/images/news/7057.jpg

Sezonun ilk yarısını sakatlıklar, cezalar ve hakem hataları nedeniyle istediği yerde bitiremeyen Beşiktaş, ara transferde ilk bombasını patlatmak için gün sayıyor. Fotomaç gazetesinin haberine göre, Sezon başında F.Bahçe'nin de gündemine gelen Fatih Tekke ile görüşen ve milli futbolcudan "Gelirim" yanıtını alan siyah-beyazlılar, golcü yıldızla prensip anlaşmasına vardı. Geçen hafta Köln ve Hertha Berlin'in transfer tekliflerine olumsuz yanıt veren Fatih, yeni yılın ilk günlerinde İstanbul'da olacak.

Dönmek istiyorum!

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin de takımda görmek istediği Fatih için Beşiktaş yönetimi kesenin ağzını açtı. Zenit ile sözleşmesi süren Fatih Tekke için siyah-beyazlılar, Rus ekibiyle masaya oturacaklar. Fatih'ten de "Türkiye'ye dönmek istiyorum" diyerek kulübünden transferi için yardımcı olunmasının isteneceği ve imzanın önümüzdeki hafta atılacağı ifade edildi.

Fatih Özkan
30.12.2008, 11:51
Haber sitelerinde renkdaşlarımız olaya son derece büyük tepki gösterdiler!
Gerçekten de efsanenin başka bir takıma hele hele İstanbul kulübüne gitmesi beni çok üzer...
Ben elimden geldiğince kulübe mail gönderdim arkadaşlar...
Sizler ne düşünüyorsunuz ?

TSezgin61
30.12.2008, 11:52
bana besiktasa gidecek gibi geliyor...:(

fenere baski nedeniyle gitmedi, ama besiktasa gidece görürsünüz.... insallah yanilirim

Ümit Tekşan
Alsınlar abicim bizim yönetimimiz alamıyosa yapacak bişey yok. Kim alırsa hayırlı olsun ..

Süleyman Eruyar
bu konuya 10 dakika veriyorum :)

Dursun Kaplan
30.12.2008, 11:54
bu konuya 10 dakika veriyorum :)

Fazla değilmi ? :)

Erkut Ay
kulübe ne maili ya gitmek isteyen gider istediği yere kulübe mail derken sanki adam Trabzonspor futbolcusu adam senin gibi düşünmüyor demekki yalvarcakmıyız kendisi bilir beni bağlamaz doğrusuda o olmalı.........

Hekimoğlu
Avrupa'ya gider.

Miraç Atalay Çiftçi
Kaç tane Tekke başlığı oldu, daha yeni birisi kapandı.
Forum Yöneticisinden hızlı çalışıyorsunuz vallahi.
Biraz takip edin forum'u yahu!

cdgtscdg
30.12.2008, 11:56
Fatih Tekke kesinlikle Türkiye ye dönecekse bu takım Trabzonsporumuz olmalı başka takımda oynaması hele hele bide şampiyonluğa oynadığımız bi sene de ALLAH göstermesin bize karşı oynarken gol falan atması beni çook sarsar

Süleyman Eruyar
30.12.2008, 11:57
Fazla değilmi ? :)

forum yöneticisinine biraz geç görme payı verdim, bu yüzden :)

antagonist
30.12.2008, 11:57
Bugün yine böyle bir başlığı kapatmıştık...

Nedeni de açık , değil mi?