PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN, TFF PROTESTOSU!..

Çakır
16.03.2005, 15:11
Türkiye Futbol Federasyonu'na olan büyük tepkimizi, BMN tarafindan hazirlanan ortak bir protesto metniyle hayata geçiriyor ve protestomuza en az bundan öncekiler kadar etkili olmasi dilegiyle start veriyoruz. Site yazarlarimizdan Bülent Sirin'in kaleme aldigi protesto metni asagiya kopyalanmistir, lütfen önce metni okuyalim, daha sonra protesto hareketine destek vermek amaciyla basta TFF'ye ait olanlar olmak üzere, protesto veritabanimizda bulunan tüm e-mail adreslerine metnimizi iletelim. Artik Türk futbolundaki utanç verici durumdan kurtulabilmek adina Trabzonspor taraftarlarinin harekete geçme vaktidir. Haydi BMN, Trabzonspor'umuz adina bir kez daha göreve!

TFF E-Mail: tff@tff.org.tr

Fax: 212 2827008

ISTE TFF'YI PROTESTO METNIMIZ:

Sayin Federasyon Yetkilileri,

Türk Futbol Tarihi?nde, gerek resmi ve gerekse özel kurumlar tarafindan, ?Üç büyükler? diye anilan Istanbul?un üç kulübünün, digerlerine göre ayricalikli muameleye tabi tutuldugu, hep korunup kollandigi kimsenin meçhulü degildir. Ve ne yazik ki bu durum kaniksanmistir.

Bu eskiden beri böyledir; bir süreç halinde devam edip gitmektedir ama biz yine de görev sürenizden önce olup bitenleri sizin sirtiniza yükleyecek kadar insafsiz degiliz.

Fakat ?eskiden beri devam edip giden bu süreç? diye tabir ettigimiz uygulamalar zincirinin, son günlerde sahit olduklarimizla birlikte iyice çigirindan çiktigini düsünüyoruz. Örnegin:

1- Sakaryaspor ile oynadigi maçta vuku bulan olaylar nedeniyle Besiktas Jimnastik Kulübü'ne verilen cezalarin miktari ve mahiyeti,

2- Trabzonspor ve Akçaabat Sebatspor kulüpleri konu hakkinda mutabik olmalarina ragmen, kendi aralarinda oynayacaklari maçin Avni Aker Stadi'na alinmayip, buna karsilik G.Saray kulübü'nün Istanbulspor kulübü ile oynayacagi ve statü geregi deplasmanda oynanmasi gereken maçin, G.Saray kulübünün geçen yil iç saha maçlarini oynadigi Olimpiyat Stadi'na alinmasi,

3- Üç Istanbul kulübü yöneticilerinin (hatta bazen teknik adamlarinin) Federasyon, hakemler ve diger kulüpler hakkinda sik sik bizi dehsete düsürecek kadar agir sözler sarfetmelerine ve bunlarin duymazliktan gelinmesine ragmen, geçen hafta sonu Gaziantepspor maçi sonrasinda, Trabzonspor yöneticisi Ibrahim Sahin'in hiçbir kisi ya da kurumu suçlayici mahiyet tasimayan sözlerinden dolayi PFDK'ya sevkedilmesi; hatta Sahin'in açiklamalarinin ertesi haftasinda, Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum'un tüm basin mensuplarinin gözleri önünde Gençlerbirligi kulübü için yaptigi tesvik primi imasina karsi hiçbir harekette bulunulmamasi,

4- G.Birligi kulübünün, Besiktas kulübü ile oynayacagi tekrar maçini 2 Mart'ta oynamak istemesine karsilik, bu istegin reddedilerek bahsi geçen maçin 9 Mart'a alinmasi suretiyle, hem Besiktas'in zorlu Trabzonspor maçi öncesi cezasini tamamlamis olmasi, hem de G.Birligi'nin puan alma ihtimali yüksek bir karsilasma olan F.Bahçe maçina yorgun çikarilmasi;

gibi sayisini çok daha arttirabilecegimiz gelisme ve uygulamalari, hiçbir sekilde iyi niyet, adalet ve hakkaniyet sinirlari içine sigdiramiyor, bu konuda payina düsen sorumluluktan dolayi Türkiye Futbol Federasyonu'nu siddetle protesto ediyoruz!

Sayin Yetkililer,

Üç büyükler(!) diye anilan Istanbul Kulüpleri ile diger kulüpler arasinda gözetilen ayrimcilik politikalari, artik çifte standart tabirini de geride birakacak bir noktaya gelmistir. Bu politikalarla Türk Futbolu?nun gidecegi yer, dibi görünmeyen karanlik bir uçurumdan baska bir sey degildir.

Halihazirda yurtdisinda görev yapan teknik direktör Rasim Kara?nin, ?Türkiye?deki kokusmus ortamdan uzaklasmak için yurtdisinda çalisiyorum? mealindeki ?ilgili röportaj, CNN Türk Televizyonu?nun arsivlerinde mevcuttur- sözleri sizleri hiç mi düsündürmemekte, hiç mi sorumluluk duygusu uyandirmamaktadir?

Bugün stadyumlarin karanlik koridorlarinda can almaya baslayan tribün terörü adindaki yilanin, yarin seref tribününe gelme cüretini gösterecek kadar büyüyecegini düsünmüyor musunuz? Önlem almak adina, bugün bile haddinden fazla zaman kaybedilmisken, gidisin "ortada koruyup kollayacak bir seyin kalmayacagi" bir yarina dogru oldugunu görmüyor musunuz?

Anadolu kulüpleri, bugün ciddiye almadiginiz "Ligden topluca çekiliriz" tehdidini, yarin gerçeklestirirlerse ne yapacaksiniz?

Gemi su almaktadir, bu gidisle de batacaktir. Ve geminin balo salonunda, hiçbir seyden haberi yokmuscasina hosça vakit geçirenler de bogulmaktan kurtulamayacaklardir.

Bizler, Trabzonspor'un en büyük ve en aktif taraftar olusumu 'bordomavi.net' olarak, bundan böyle yönetiminiz tarafindan yasatilan adaletsizliklerin ve Istanbul takimlarina geçilen akil almaz iltimaslarin pesini asla birakmayacagimizi, tüm ülkenin gözleri önünde yasanan utanç verici gelismelerin devami halinde dünyanin her yerindeki milyonlarca Trabzonspor taraftarini tüm gücüyle harekete geçirmek adina elimizden gelen ne varsa yapacagimizi bildiriyoruz. Futbolumuzun içinde bulundugu kirlenmislikten bir an önce kurtulup, Türkiye Süper Ligi'nin adeletli ve temiz bir arena haline gelmesi bu protesto hareketinin ardindaki tek idealimizdir...

Trabzonspor taraftarlari adina,
bordomavi.net (BMN) üyeleriEdited by: tigin

Zafer Keskin
16.03.2005, 15:20
Çakir abi ban hemen basliyorum helal olsun sana ve üyelerimize.......

FEDAİ
16.03.2005, 15:25
benden gitti bi tene

Guests
16.03.2005, 15:29
bende 50 yi askin gidicek

Aslıhan
16.03.2005, 15:30
BIZ PROTESTO ETMEKTEN BIKTIK ONLAR ÇIFTE STANDARTTAN BIKMADI

AMA YILMAK YOK ÖYLE YADA BÖYLE YOLA GELECEKLER

Oğuz
16.03.2005, 15:34
Mail'in yani sira ayrica fax ile yollayalim mi? Fax numarasina nereden ulasabiliriz bilen var mi???

pacos_bill
16.03.2005, 15:39
TFF Iletisim Bilgileri:
<DIV align=center>Adres:
Konaklar Mah. Ihlamurlu Sok.No:9
4.Levent Istanbul
Telefon: 212 2827020 Fax: 212 2827008
e-mail tff@tff.org.tr</DIV>

Zafer Keskin
16.03.2005, 15:41
Asagidaki kullanicinin sunucu uzerinde yer alan posta kutusu
dolu oldugu icin mesajiniz teslim edilemedi.
Lutfen daha sonra tekrar deneyin.

öle bir sey ki tüm gönderdigim mailler iletilmemis arkadaslar bunun gibi tam 50 tane mail geldi ne yapim sismdi :))))))))))))))))))))))))

Bülent Şirin
16.03.2005, 15:50
Çok tesekkürler pacos_bill... Evet arkadaslar, mailin yanisira faks göndermeyi de ihmal etmeyelim, hatta imkani olanlar daha fazla önem vermeli..

"Karanliga küfredecegine, bir mum yakmak daha iyidir" der bilge Konfüçyüs..

Haydi arkadaslar, herkes bir mum yakarsa, bu zifiri karanlik isiltili bir zafer bayramina dönüsecektir.

tigin
16.03.2005, 15:51
maille olacak is degil gitse bile hepsi ayni anda silinebilir.imkani olanlar fax'a yüklenin.
Fax: 0212 2827008

FEDAİ
16.03.2005, 15:52
mailler gitmiyor zaten.simdi bana da geldi alicinin posta kutusu dolu mailiniz ulasmamistir diye bir uyari o zaman faksa devam...

Taner Uykuçeken
16.03.2005, 16:00
levent biçakçinin mailini bilen yokmu tff ye ulasmiyorsa mailler direkt kendisine yollayalim

NoPain-NoGain
16.03.2005, 16:05
e-maildense posta yoluyla mektup formunda yollamak daha resmi ve ciddi bir görüntü olusturur diye düsünüyorum...

My
16.03.2005, 16:08
levent biçakçinin mailini bilen yokmu tff ye ulasmiyorsa mailler direkt kendisine yollayalim

Ha bu ameliyatlinin mail adresini ariyorumda bi türlü bulamiyorum smileys/smiley7.gif

SDanışmaz
16.03.2005, 16:09
MaiLLer gitmiyorsa faxi oLmayanLar ne yapacak ?

tigin
16.03.2005, 16:16

Ha bu ameliyatlinin mail adresini ariyorumda bi türlü bulamiyorum smileys/smiley7.gif

bu adam ne anlar mailden internetten yoktur büyük ihtimal olsada ....@bizans.org dur

enesmalik1987
16.03.2005, 16:18
benden de en az 50 mail hadi kardesler

FEDAİ
16.03.2005, 16:24

Sekip mosturoglu nun mail adresi de olabilir.müthis bir eziktir kendisi.ve asbaskan yanilmiyorsam.

Taner Uykuçeken
16.03.2005, 16:32

herif dünyadan o kadar bihaberki internet denen seyin varligindan bile habersizdir

pacos_bill
16.03.2005, 16:38
Levent Biçakçi'nin mail adresini bulsak bile yolladigimiz mailler ona da gitmeyecektir. tff.org.tr uzantili mail adreslerine mail gitmez çünkü bu adreslerin kotasi doldu. Ancak baska bir mail adresi varsa ulasilabilir. Hala ariyorum ama bulamadim.

#10 Fietra
16.03.2005, 18:49
Yollanmistir bakalim gidecek mi

ARAGORN01
16.03.2005, 19:01
Forumda hepimizin en çok istedigi seylerden biri federasyon protestosuydu.

Protesto metni yukarida , her sekilde sahiplerine ulastiralim. fax, mail telefon vs...

Medya organlarina da dagitimin gerçeklesmesi gerekiyor. Arkadaslar medyada bildiginiz tüm mail adreslerine ve faskalara yollayalim. Birçogunun maili ve faksi veri tabaninda mavcut, olmayanlarda yakinda tamamlanacak.

Beyler bayanlar devam , yilmak yok.

Hiç sampiyon olamasak da , galiptir bu yolda maglup... Savasmadan ölmek yok...teslim olmak mi asla!!!

Recep Alkan
16.03.2005, 19:57
kardes benden de arka arkaya iki tane yolcu..........

sanatik
16.03.2005, 20:17
mailler gitmiyor.

system error bildirisi geri geliyor.

fax imkanimda yok - üstelik almanyadayim.

alternativ E-Mail adress gerek millet !!!

Ozan
16.03.2005, 21:18
bende bos oldukca yollarim.tam gaz devam.onlari çifte sitandartdan yildiracagiz smileys/smiley15.gif

Utku061
17.03.2005, 04:06
En iyisi Türkiyenin her yerinden bunlara mektup yollamak!

Arkadaslarin dedigi gibi mail adresin de problem!

JuaN_JuaN
17.03.2005, 05:09
valla mail adresindeki problem su :

This Message was undeliverable due to the following reason:

The user(s) mailbox is over disk quota.
No new messages could be delivered at this time. Please try again later.

----------------- Error Text in Turkish -----------------
Asagidaki kullanicinin sunucu uzerinde yer alan posta kutusu
dolu oldugu icin mesajiniz teslim edilemedi.
Lutfen daha sonra tekrar deneyin.
------------------------------------------------------------ -

yani bu gösteriyoki bizim protesto metinleri adamlarin mail kutusunu doldurmus soktadirlar herhalde smileys/smiley4.gif

toshiba
17.03.2005, 07:13
Helal olsun BMN uyelerinesmileys/smiley32.gifFederasyon'un mail kutusunu doldurmussunuzsmileys/smiley1.gif

TRT'ye oldugu gibi bunlara da birkac mail var benden...

Mehmet
17.03.2005, 08:29
Mail kutulari dolmus mail gitmiyorrrrr.

My
17.03.2005, 09:43
Ya bunda bi gariplik var. Ne kadar çabuk doldu mail kutulari.

ARAGORN01
17.03.2005, 10:08
Arkadaslar

Bu adamlara sadece bizden protesto mailleri gitmiyor. Bir çok takimin bir çok taraftarindan protesto mailleri gidiyor.

Adamlari rahatsiz etmek , kendine getirmek için ya fakslarini ve telefonlarini kilitlemek gerekli. Ya da bazi arkadaslarin söyledigi mektuplarin masalarina yigilmasi gerekli....

biraz daha zahmetli olacak ama asilalim bu ise lütfen

Emorfo
17.03.2005, 10:46
Federasyonun nesi düzgün ki mail kutusu düzgün olsun...

Internete her gün baglandigimizda ilk isimiz TFF ce TRT'ye mail ve faks atmak olamali... Protestonun sürekliligi etkiyi her zaman arttirmistir.

My
17.03.2005, 10:48
Mehmet SEYHO'nun mail adresinden söyle bir mail geldi, ne demek bu ?

This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

Bu arada arkadaslar, sadece TFF ve TRT' ye mail atmakla kalmayalim. Veri tabanimizda ki tüm mail adreslerine gönderelim. Ben hepsine gönderdim en fazla adamin yarim saatini aliyor çokmu?

Ömer SEVİNÇ
17.03.2005, 11:33
Ben de yolladim ve ulasti. Herhalde tüm mesajlari oldugu gibi sildiler...

Duman
17.03.2005, 11:53
Dün TRT ye 4-5 kez fax çektigim gibi,bugünde ayni islemi3 takiminfederasyonu için yaptim. Ve tanidigim tüm Trabzonspor'lu ve Trabzonspor'a sempatisi olan arkadslarimi konudan haberdar ettim.

Arkadaslar,konunun önemi büyüktür.Protesto metninde verilen örneklerdende açikça anlasilacagi üzere takimimiz magdur edilmektedir.Buna kesinlikle dur demeliyiz.

Özellikle Besiktas maçina kadar fax bombardimanina devam edersek, son zamanlarda sürekli aglayip zirlayan besiktas takiminin, lehine bilerek verilebilecek kararlarida bir ölçüde durdurmus olabilecegiz. Bu protesto ile hem fedarasyon hem de hakemler, Trabzonspor'umuzun sahipsiz olmadigini çok daha iyi anlayacaklardir.

Hepimize büyük görevler düsüyor,Trabzonspor'umuz için protestoya durmadan devam edelim...

Muhalif
17.03.2005, 12:32
Evet dostlar.. özellikle bjk maçina kadar kamuoyunu velveleye vermeliyiz amiyane tabirle.. su almadiklari -eksik aldiklari- ceza isini kasimak, gündemde tutmak lazim.. federasyon a fax çekme durumu olan arkadaslar lütfen elinden geleni yapsinlar.. mailler geri geliyor hep.. bir de bu metni basindan mümkün oldugunca çok insana gönderelim..

tüm bunlari niye yapiyoruz? orasi aci iste.. sadece hakem ve federasyon camiasinin kagit üzerinde mükellef olduklari görevlerini yapmalari için!

neyse.. dedikleri gibi.. karanliga küfretmektense bir mum yakmak evladir her zaman..

holigan61-54
17.03.2005, 13:24
e-mail isi pekte inandirici olmaz arkadaslar en iyisi mektup veya fax mailleri kolaylikla silebilirler

ozkan61
17.03.2005, 14:44
fax cihazi olmayanlar disaridan internet cafelerden falan çeksinler.ben her güniki tane çekiyorum.bi milyona mal oluyo

Utku061
17.03.2005, 16:22
Fax çektim metni çogalttim,trabzondaki bazi muhasebeci arkadaslarada metni verdim artik herkes çogaltsin atsin.Ben simdi mekup da atiyorum..

toshiba
17.03.2005, 19:55
E-mailleri dolu oldugu icin geri geldi mailim.

E-mailden baska kullanabilecegim iletisim araclari kisitli. Tekrar mail almaya basladiklarinda haberdar edin beni de.

Crazy_OfLu61_
17.03.2005, 22:09
Gönderdigim 20 mailda error verdi. Baska bi adresleri yokmu bunlarin yaaaa

Emorfo
18.03.2005, 09:59
ne federasyon ama mailleri bile çalismiyor. biraz kalite be biçakci biraz kalite. aslinda en kolayi biçakciya bir adet mermi göndermek o anlar gerisini... smileys/smiley17.gif

TheCrow
18.03.2005, 10:08
Federasyon herhalde islerini posta güvercini kullanarak hallediyor.Bunlara güvercin fazla bile.emailleri çalismiyor diye vaz mi geçecegiz kavgadan arkadaslar?..Eskiden email mi vardi?..Faks,mektup ne varsa protestoya devam...

My
18.03.2005, 13:14
Arkadaslar, bugünki Ergun ATA'nin yazisi. Yazisinin zamanlamasi ilgimi çekti. Protestoya devam, durmak yok!;

?Kuraliyla oynayacagiz?

<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Lütfen kampanyasinin metni inanilmaz etkileyici. Hele o final cümlesi, tüylerimizi diken diken ediyor adeta: ?Kuraliyla oynayacagiz!? Ama dönüp ligimize baktigimizda gerçekle yüz yüze geliyor ve anliyoruz ki, mesajlar sadece ütopik birer söylem, dostlar alis - veriste görsün yani. Çünkü bu kampanyanin sahibi Türkiye Futbol Federasyonu, yetkilerinin bu söylemle sinirli kaldigini sanmis, izliyor. Bazen karsisindakinin gücüne göre elini masaya göstermelik vuruyor. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>18.03.2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor?dan Ibrahim Sahin, bir seyler ima etti: Disiplin Kurulu?na. Carew rakibine tükürdü -tükürmekten de beter ya neyse- 3 maç ceza. Ceza kaldirilirsa kim bagirir? Güçlü olan. Denk düsür, oynatma Galatasaray maçinda, kalan cezayi Tahkim yoluyla kaldir. Tomas?in tükürügünü görme. -Gerçi o tükürügü kabullenen hakeme de yapilacak bir sey yok ya, geçelim- Alex?e dokunana faul, itene kart, Alex?in Sebatli Muhammet?in bilegine basmasina devam. Besiktas?a ceza ver, teamülleri bir kenara at, kurulu apar - topar topla, Trabzon maçina kalmadan Gençlerbirligi maçinda uygula. Trabzon maçinda uygulasa, Besiktas?in yani sira Galatasaray da, Fenerbahçe de bagiracak çünkü!
Federasyon ?kuraliyla oynayacagiz!? derken, Aziz Yildirim?a kulak verelim: ?O zamanlar sporu sadece sahada oynaniyor sanip kaybettik. Zamanla bazi seyleri ögrendik!?
?Kuraliyla oynayacagiz? ha!
Ali Sen daha deneyimli, bir tasla Trabzonspor?dan sampiyonlugu aldigini baskanligi biraktiktan yillar sonra açikladi, geçistirdi. Simdi Yildirim?a sormazlar mi; ?Sahada oynarken neler kaybettiniz, bazi seyleri ögrendikten sonra neler kazandiniz? Bu isin Cem Deda ile iliskisi nedir?? diye. Hey gidi günler; Özkan Sümer, ?Futbol Türkiye?de saha disinda oynaniyor, sahada tescil ediliyor!? demisti de anlatamamisti, bir de çarmiha gerilmisti.
?Geçmisin pisligini temizleyecegiz!? dediler, nedir pislik açiklamadilar. Cafer çikti, ?iste!? dedi, garibimin basini yaktilar. Sonra ?Kuraliyla oynayacagiz!? ha, o zaman ne duruyorsunuz? Daum?u duysaniza. Iste size ihbari: ?3 gün önce Besiktas ile adeta dostluk maçi oynadilar.? ?Tesvik normaldir? diyen Ilhan Cavcav?in takimini kastediyor. Ne o yoksa ciddiye almiyor musunuz? Oysa ne demek istedigi bizi degil, ?Kuraliyla oynayacagiz!? diyen sizleri ilgilendiriyor. Daum, o maçta da Gençlerbirligi?nin bir hakem tarafindan katledildigini, aleyhine tartisilir iki penalti verildigini, kendi savunma elemanlarinin 3?üne çabuk çabuk sari kart verilerek oyundan düsürülürken, rakiplerinin kirmizi karti hak eden en önemli oyuncusunun bu durumu sari kartla geçistirdigini kastetmemistir herhalde!
Federasyon?dan umudumuzu kestik. Ibrahim Sahin?in çok daha hafif imali sözleri için apar topar savciligin harekete geçmesini isteyen Mahmut Uslu?dan da bir beklentimiz yok. Ama Türk medyasi -iyi ki var!-, eminiz ki Daum?u ve benzer açiklamalarini Türkiye sinirlari disinda baska görevdeyken degerlendirecektir. Simdilik rafa kaldirdigi geçmisini mutlaka desecektir! Otto Bariç, Trabzon?da küçücük bir tas parçasiyla ?agir yaralandiginda!? harekete geçen Türk Medyasi, yillar sonra onun ne kadar provakatör oldugunu Avusturya Milli Takimi Teknik Direktörlügü sirasinda nasil da ortaya çikarmisti! Daum da unutmasin ki, Türk Medyasi?nin elinden kimse kurtaramaz! Günü geldiginde, ?Türk Futbol tarihinin en güçlü kadrosu kendisine teslim edildigi halde kritik maçlari sahada kazanmayi becerememis, baskaninin bazi seyleri -neyse onlar- ögrenmesiyle sampiyonluklar kazanmis teknik adam? diye anilacak. -Baskan Avrupa?da da bazi seyleri bir ögrenebilse!-
Ergun Gürsoy; ?Böyle sampiyonluk istemiyoruz?, Ilhan Cavcav, ?Yenilmeseydik halimiz harapti?, Atay Aktug, ?Masayla oynamayin, devrilir altinda kalirsiniz? diye bagiriyor. Federasyon izliyor. Sonra da, ?Kuraliyla oynayacagiz? diyor ha! Güldürmeyin insani.

sanatik
18.03.2005, 13:58
Bravo Ergun ATA

gercekler bunlar iste.

SAnirim degisiklik olabilmesi icin YÜRÜYÜSE ihtiyacimiz var. E-Mail, Fax, Mektupla olacak is degil bence.

Tüm Trabzonsporlular belli bir günde PROTESTO YÜRÜYÜSÜ yapmasi bence kacinilmaz. Faxlar, Mektuplar ciddiye alinmayagindan eminim.

FANATIK61
18.03.2005, 14:16
Bende ayni düsünüyorum. Artik bir yürüyüs gerek oldu.

My
18.03.2005, 14:47
Bravo Ergun ATA

gercekler bunlar iste.

SAnirim degisiklik olabilmesi icin YÜRÜYÜSE ihtiyacimiz var. E-Mail, Fax, Mektupla olacak is degil bence.

Tüm Trabzonsporlular belli bir günde PROTESTO YÜRÜYÜSÜ yapmasi bence kacinilmaz. Faxlar, Mektuplar ciddiye alinmayagindan eminim.

Kesinlikle katiliyorum. Yalniz çok ii organize olmamiz lazim. 50 kisilik bir grupla olmaz bu kanimca.

kutoz
18.03.2005, 15:44
Budur iste...

Sahipsiz sanmasinlar Trabzonspor'umuzu...

Bir, iki, üç... faksta benden smileys/smiley2.gif

sanatik
18.03.2005, 18:29
Bravo Ergun ATA

gercekler bunlar iste.

Kesinlikle katiliyorum. Yalniz çok ii organize olmamiz lazim. 50 kisilik bir grupla olmaz bu kanimca.

YÜRÜYÜSÜN eninde sonunda yapilmasi gerekecek. Hatta protesto yazilarimizda bu durumuda iletmemizde fayda var benceki AVRUPA TV KANALLARINDA GÜNDEME GELECEGINI bilsinler ona göre hareket etsinler.

Mail boxlarini kapatmak - Fax cihazlarini sökmekle kurtulamiyacaklarini anlasinlar. Kisaca korkacaklar.

korkmalari icinde hem yurt icin hemde Yurtdisi ( özellikle Almanya / Hollanda / Belcika ) Toplu yürüyüs Medyada yer almasini ve federasyonu zor durumda kalmasini cevap vermesini saglar. Öyle konferans düzenleyip gercekleri yansitmayip cocuk kandirmaya benzemiyor.

Ben en fazla etkiyi avrupadaki yürüyüsün getirecegine inaniyorum. Bunun icinde elimden gelen herseyi yaparim.

Tunga
19.03.2005, 12:50
Bu GÖKDENIZ neredeeee vaar,

Nerede bu daglar taslar,

GÜNES ufuktaan simdi doogaar,

YÜRÜYELIM ARKAADASLAR..!

kadirsa_2000
19.03.2005, 16:31
Bizi kirmayip ortak bir protesto metni hazirlanmasina ön ayak olan site yöneticilerimizeve metni hazirlayanlara tesekkürler.

Simdi sira bizde.

Sonuna kadar, hep birlikte!

Recep Alkan
21.03.2005, 19:52
ben ne zaman internete girsem hem tff ye hemde trt ye hazirlanmis olan metinleri gonderiyorum. insallah bir ise yarar.

Tahsin Armutcu
21.03.2005, 21:03
maillerle ve faxlarla da protestomuzu yapiyoruz ancak dediginiz gibi elle tutulur gozle gorulur turkiyeyi ayaga kaldiracak bir sey yapmamiz gerektigini dusunuyorum.

Ozan
21.03.2005, 22:34
haydi arkadaslar daha bastiralim ben simdi yolluyorum.

Reha61
21.03.2005, 23:00
Bu fedarasyonu protesto etmenin anlami yok

Karsimizdakilerin bizi anlayacak kadar akilli oldugunu sanmiyorum

tsakrep61
22.03.2005, 20:02
bende yolladim

Ömer SEVİNÇ
23.03.2005, 19:03
mail kutusu bozuk olan bir federasyon..

Yorum yok....

#10 Fietra
24.03.2005, 12:00
Yolluyorsunuz ama gitmiyor

yattara11
24.03.2005, 20:08
aptal fenerasyon...

perfectstorm
30.03.2005, 21:50
ortalik it kopuk kayniyo...hangisini protesto edeceksin..al birini vur ötekine.!

Sacit
31.03.2005, 18:55
adamlar baktilar bunlar gercekleri soyluyo mail v.s hicbise almiyo iste.bakalim ne olacak.smileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

temel kaptan
06.04.2005, 20:03
yuruyus organizasyonu ayarlaylm en etkili bu olurr

ts_efsane1961
07.04.2005, 00:06
eet eet en iyisi yuruyus yapmk bi org yakisir bmn ye

temel kaptan
07.04.2005, 00:08
ayarlayalm biseylerr

ts_efsane1961
07.04.2005, 00:13
trabzon baslayalim yurumeye?

Guests
11.04.2005, 00:27
Trabzon Istanbula mi yürüyo?Hadi hayirlisi usaklar kolay gelsin umarim bunlar lafta kalmaz da düzenlersiniz güzel bir organizasyon.Haberlerinizi bekliyoruz

Çagman
11.04.2005, 00:46

Kafaniza Gore Tassakmi gecionuz Lan SerefsizLer ezik YaratikLar ArkadasLar Benim Tespit ettigim 3 Kisi Eziktir. KonuLara DaLga gecer gibi yaziLar YaziyorLar Bu Gibi Adi insanLari Barindirmayin.

Ayrica dikkat edin bu 2 3 Kisi ayni gunde Uye oLnmusLar ve HatirLayin Zaman Gazetesinde bizLe DaLga geciLEn Konus Neydi Ts Ne Zaman 100. yili KutLucak bu ve bunLAr gibi ezikLEr boyLe Serefsizce YaziLar yazip bizi Magdur Durumda birakiyorLar!

mahir_kuzey
11.04.2005, 00:54

Kafaniza Gore Tassakmi gecionuz Lan SerefsizLer ezik YaratikLar ArkadasLar Benim Tespit ettigim 3 Kisi Eziktir. KonuLara DaLga gecer gibi yaziLar YaziyorLar Bu Gibi Adi insanLari Barindirmayin.

Ayrica dikkat edin bu 2 3 Kisi ayni gunde Uye oLnmusLar ve HatirLayin Zaman Gazetesinde bizLe DaLga geciLEn Konus Neydi Ts Ne Zaman 100. yili KutLucak bu ve bunLAr gibi ezikLEr boyLe Serefsizce YaziLar yazip bizi Magdur Durumda birakiyorLar!

SEVGILI GIRESUNLU BENIM AKLIMA GELEN ILK SEY BU ZAMAN GAZETESINDEKI OLAYDI. KALPLER BIR OLUNCA BÖYLE OLUYOR DEMEKKI. SAYIN YÖNETICI ARKADASLAR BILIYORUM ZOR BIR IS AMA SON IKI HAFTADA YAZILAN YAZILARIN GÖZDEN GEÇIRILMESINI VE DEGERLENDIRILMESINI ISTIYORUM. HERSEY ORTAYA ÇIKACAKTIR...

Guests
11.04.2005, 20:44

Ya arkadaslar günahlarini almayin arkadaslarin.Yürümeye basladilar herhale ondan sesleri çikmiyo simdi tahminen giresunun geçmislerdir.

Dört gözle bekliyoruz yolunuzu burda....

lazkizi61ts1967
11.04.2005, 20:56
BENDEN DE BIR ADET (SIMDILIK) GITTI...

mahir_kuzey
11.04.2005, 21:03

Ya arkadaslar günahlarini almayin arkadaslarin.Yürümeye basladilar herhale ondan sesleri çikmiyo simdi tahminen giresunun geçmislerdir.

arkadaslar istanbulda yasadiklarini söylemislerdi. önce uçakla trabzona geçip öyle yürüyecekler sanirim. bide uydu baglantili lap top verseydik mola yerlerinde bmn ye girerlerdi, haberlerini alirdik.

My
11.04.2005, 21:12

smileys/smiley36.gif