PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yattara Real Madrid'e mi Gidiyor?

Sayfa : [1] 2

Zafer BİLGİN
28.12.2008, 23:26
Dünyanın ve İspanya'nın önde gelen gazetelerinden MARCA gazetesinde çıkan bir habere göre Yattara ispanyol ekibinin gündeminde.7 milyon euro civarında bir bütçe ayırılmış Yattara için.

Kilit yemeyeceğini düşünerek bu başlığı açıyorum

SDanışmaz
28.12.2008, 23:27
Bende Barcelonaya :D

Şaka bir yana teklif varsa satalım..

Mustafa Önal
28.12.2008, 23:27
yaw zafer abi gözünü seveyim BARÇA varken madrid e mi gider yattara :)

Erkan
28.12.2008, 23:28
marca gazetesinin internet sitesinde boyle bir haber yok.. bence bizim basin'in uydurmasi
=====
varmis ben bulamamisim :s

sessizkral_1
28.12.2008, 23:28
http://www.tribalfootball.com/trabzonspor-winger-ibrahim-yattara-shock-real-madrid-target-218800

http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/real_madrid/es/desarrollo/1194937.html

http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?r=1&t=11&hid=50478

Fatih
28.12.2008, 23:29
yaw zafer abi gözünü seveyim BARÇA varken madrid e mi gider yattara :)

Tamam Messi'yi bize verin Yattara sizin olsun:)

Kadir
28.12.2008, 23:29
marca gazetesinin internet sitesinde boyle bir haber yok.. bence bizim basin'in uydurmasi

Var :)
http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/real_madrid/es/desarrollo/1194937.html

Zafer BİLGİN
28.12.2008, 23:31
Ibrahim Yattara: El guineano ha entrado en escena. Tiene pasaporte comunitario y es extremo derecho. Juega en el Trabzonspor turco, liga donde lleva seis temporadas. Podría actuar también de segundo punta o de delantero, con lo que Juande tendría otro efectivo en el ataque por si el club elige inscribir a Lass en lugar de a Huntelaar. El precio estaría en torno a los 7 millones de euros.

Marca gazetesi

Özkan
Açıkçası bana hiç gerçekçi gelmedi haber. Eğer doğruysa, direkt satalım.

Adil ÖZGÜR
Sitemi özledim, çok bekletti bizi,

Yine çok sevdiğim bir futbolcumuzun ilgi çekici konusunu görünce Sevgili Zafer BİLGİN kardeşimin bu haberi üzerine şöyle diyorum.

İyiki devre arasındayız Zafer Kardeşim,
İyi niyetle, hayırlısı olsun derim.

magicyattara
28.12.2008, 23:32
Haberde alternatifler arasında Yattara'nın da olduğunu yazıyor.
Yattara'nın oynayamayacağı takım yok Dünya'da.
Trabzonspor hariç:)

Mustafa Önal
28.12.2008, 23:32
Ordaki haberlere bakarsak adamların listede pennat, zarate, levvezi, ashley yong, demaria gibi elemanlar var.

Koray
28.12.2008, 23:33
Cidden yattara'yı istiyorsalar ve biz yine satmazsak Yattara bu sefer futbolu kesin bırakır...

sessizkral_1
28.12.2008, 23:34
Açıkçası bana hiç gerçekçi gelmedi haber. Eğer doğruysa, direkt satalım.

Yerine kimi oynatacaksın ? Satarız yerine adam alırız dediğini farzedelim.Devre arasında hangi adamı getirip 1 haftada uyum sağlatacaksın ve ondan sonra şampiyonluğa oynayacaksın ?

Yattara ayrıca kötü oynamıyor.Bu takımın ofansif anlamda hala bir çok pozisyonunu yattara kuruyor.Eğer yattara gidecekse bu sene sonu olmalı.Ben gitmesi taraftarıda değilim.Bu takım birdahaki sene şampiyonlar ligi oynayacak belkide.Yattaraları çok ararız.

Yasin Berber
28.12.2008, 23:35
İçimden gülmek geliyorr:D

Özge
28.12.2008, 23:36
Haberin doğru olduğunu düşünmüyorum ama olur da böyle bir şey gerçekleşirse çok acayip bir şey olur ya:)

Emre Emiroğlu
Bence gereksiz başlık.. Bosver Zafer abi...

Hüseyin İlkin
Yoksa takas mı yapsak Madrid 'le :D

Kimleri istersiniz ?

En çok oy çıkanı versinler bize :)

AYYILDIZ
28.12.2008, 23:39
Yattara'yı istediklerini zannetmiyorum 21-22 yaşında olsa tamam ama şu an zor.

İsmail Alkan
28.12.2008, 23:40
Haberde alternatifler arasında Yattara'nın da olduğunu yazıyor.
Yattara'nın oynayamayacağı takım yok Dünya'da.
Trabzonspor hariç:)
Yattaranın kısa ve öz özeti,aynen katılıyorum :) varsa istek,gereği yapılsın...

Barış Mayda
28.12.2008, 23:40
yattara real madrid e transfer olupta yeniden trabzonsporda oynarsa her halde son 3 hafta iyi oynamaya başlar

Emre Emiroğlu
28.12.2008, 23:41
Yerine kimi oynatacaksın ? Satarız yerine adam alırız dediğini farzedelim.Devre arasında hangi adamı getirip 1 haftada uyum sağlatacaksın ve ondan sonra şampiyonluğa oynayacaksın ?

Yattara ayrıca kötü oynamıyor.Bu takımın ofansif anlamda hala bir çok pozisyonunu yattara kuruyor.Eğer yattara gidecekse bu sene sonu olmalı.Ben gitmesi taraftarıda değilim.Bu takım birdahaki sene şampiyonlar ligi oynayacak belkide.Yattaraları çok ararız.

Ben hala yattarayı çok arıyorum ?

Şu haber olmazya hani doğruysa kesinlikle satmamız gerekiyor.. Yattara vergiğimiz bu mücadele içinde zaten varla yok arası birşey.. Yolumuzdan çokda sapmış olmayız. Tek kayıp manevi olarak olur.. Onunda yerine ismi kalın birini koyarak o açığıda kapatabiliriz..

Zaten bu haberi yattara duyarsa burakın realini madridini bu 2 kelimeden MADRİD veya REAL li bir takım olsa yattara deparı koyar gider ispanyaya doğru. Real madrid olmasına da gerke yok.

Muhammed KOÇ
10 dan aşağı olmaz ..... :)

Arif Timurcioğlu
Real tam yattaraya göre bir klub orda olay üstüne olay yapar.

Rahman Gümüş
28.12.2008, 23:42
Yine kafasını karıştıracaklar tam toparlanmaya başlamışken:S

İskender Çakmak
28.12.2008, 23:44
baktılar yattara yine form tutmaya başladı yine kafasını karıştırmaya başladılar hadi hayırlısı bakalım

sessizkral_1
28.12.2008, 23:44
Ben hala yattarayı çok arıyorum ?

Şu haber olmazya hani doğruysa kesinlikle satmamız gerekiyor.. Yattara vergiğimiz bu mücadele içinde zaten varla yok arası birşey.. Yolumuzdan çokda sapmış olmayız. Tek kayıp manevi olarak olur.. Onunda yerine ismi kalın birini koyarak o açığıda kapatabiliriz..

Zaten bu haberi yattara duyarsa burakın realini madridini bu 2 kelimeden MADRİD veya REAL li bir takım olsa yattara deparı koyar gider ispanyaya doğru. Real madrid olmasına da gerke yok.

Bence büyük olmak Real madrid adını duyunca heyecanlanmak satın gitsin demek değil Neden Real Madrid kadar büyük bir klüp olmayalım demektir.

Ayrıca Yattaranın futbolcu psikolojisini bilemem ben taraftar olarak yorumluyorum.Yattara şuan bu takımda oynuyor ve futbol açısından girdiğimiz %70 pozisyonun hepsinde yattara varsa "varla yok arasında birşey" kavramına katılmıyorum eğer bunu futbol açısından söylediysen.

ÖmerFarukYılmaz
28.12.2008, 23:47
Heh bak Real git bişe demem...Diyemem:)

Emre Emiroğlu
28.12.2008, 23:49
Bence büyük olmak Real madrid adını duyunca heyecanlanmak satın gitsin demek değil Neden Real Madrid kadar büyük bir klüp olmayalım demektir.

Ayrıca Yattaranın futbolcu psikolojisini bilemem ben taraftar olarak yorumluyorum.Yattara şuan bu takımda oynuyor ve futbol açısından girdiğimiz %70 pozisyonun hepsinde yattara varsa "varla yok arasında birşey" kavramına katılmıyorum eğer bunu futbol açısından söylediysen.

Valla ben hiç katılmıyorum sana.. Girdiğimiz pozisyonların %70 inde yattara var anlayışı öncedendi...
Yattaranın yapması gereken işi gökhanın yaptığını görüyorum artık.. 7 gol 8 asist.. Yattaranın kaç golü kaç asisti var bu sezon ? Hadi bir bakalım lider takımın yattarası neler yapmıs bu yıl...

Kusura bakma ama ilk cümlene cok güldüm.. Bir şehir takımının bir Kraliyet takımı olmasını bekleyemezsin.. Yeryüzünde MADRİD'i duyup ta gitmek istemeyecek futbolcu YOK !

Kaldıki yattara gibi adamı sen asla ve asla tutamazsın !!!!

Futbolcu açısından da , Rant açısından da , Maddi açıdan da bence naylon ama böyle bir teklif varsa satmalıyız..

Bu takımın yükünü şuan yattara çekmiyor... İLk yarıyı bitirdik.. Zirvedeyiz.. Ama herifin hala form tutmasını , birşeyler yapmasını bekliyoruz..

vatandas61
28.12.2008, 23:53
yattarayi elestirenlere inanamiyorum hala, adam bir mac boyunca hic kosmasin, 5-6 öldürücü pas atioyr ve rakip takimin 2 oyuncusunu kesiyor. Daha ne yapsin?
Eski formuyla suankinin tek farki forvette fatih t. ve yaninda gökdenizin olmayisi. Yattara fatihe orta yaptimi 70% gol oluyordu, simdiki forvetler kacirmaya gayret ediyor.

Gelelim asil konuya, yattara eger gitmek istiyorum derse kimse birsey diyemez kardesim. Koskoca real madrid, hangimiz oynamak istemez? Seyircinin kesin hosuna gider ama takimda kalici olabilirmi orasi kendi elinde, disiplinsiz hareketleri birakmak zorunda.

Erdal DİLEK
28.12.2008, 23:53
bence de artık gitsim

ilhan
28.12.2008, 23:54
Herhangi bir Arap kulübüne 20 milyon euroya gideceğine Real Madrid'e 3-5 milyon euro karşılığında gitsin. ;)

Mayls
Bende Barcelonaya :D

Şaka bir yana teklif varsa satalım..
Real Madrid'in teklif ve pazarlıkla işi olacağını sanmıyorum :) İstiyorsa gelir, alır, döner :D

sessizkral_1
Valla herkesin görüşü farklı.Ben yattaranın form tutmasını beklemiyorum.O zamanla oturuyor adam bi sürü psikolojik olaydan çıktı transfer sakatlık vs.Son 3-4 maçtır ben yattarayı beğeniyorum.En azından adam eksiltebilen kanat organizasyonlarında en büyük silah.Hiçbirşey yapmasa bile rakipden en az 2 oyuncunun tuttuğu bir adam haline geldi.Bugün lidersen Yattaranın çok fazla faydası oldu buna.Eğer maçların sadece özetlerini izleyip yorumlamıyorsan.Keşke son maçların birinde yattara oynamasaydıda daha sağlıklı konuşabilseydik.

only ts
28.12.2008, 23:55
7m euro verıyolarmıs bence bu az bir rakam en az 17m falan gitmeli.. madem istiyorsun madem işine yarıyacak bastır parayı al!! en cok korktugumda eger yattara gıdemezsen yıne 7 8 hafta yada lıg sonuna kadar adam gibi oynuyamayacagı.. yeni yeni son 2 mactır kendıne gelmeye baslamıstı.. gidecegı varsada gitsin artık gelen paralarla yattara tarzı bir topcu alabılırmıyız bence alamayız : ( (

Emirhan Makul
28.12.2008, 23:56
Adam tam oynamaya başladı derken yine kopartacaklar ya yalan yok öyle birşey madridin her sene yaptığı liste sadece inanmayın.

Alibeyoglu
28.12.2008, 23:58
basinin sisirtmesidir

Ustaalioğlu
Yine kafasını karıştıracaklar tam toparlanmaya başlamışken:S

Bana daoyle geliyor, ikinci yarisini da boyle yiyecekler yattara'nin...

Halil Atalay
ula inşallah alırlar artık bu yattara meselesi sıktı takımın önüne geçdi bir takım bir futbolcuyla eğer futbol oynayamacak ise varsın oynamasın

Misina
İspanyol medyasındada Can karyağdi gibi biri mutlak varıdr :D

Keleşoğlu
28.12.2008, 23:59
ya kardeşim ne real madridi zannetmiyorum marca da buranın fotomacı demek

Hüseyin İlkin
28.12.2008, 23:59
Herhangi bir Arap kulübüne 20 milyon euroya gideceğine Real Madrid'e 3-5 milyon euro karşılığında gitsin. ;)
Yok artık İlhan :D

AKSOY_61
29.12.2008, 00:00
Madrid yattaraya 7 milyon euro veriyor he
yalan haber gibi

Mayls
29.12.2008, 00:02
BMNsiz dönemimde kendimi komplo teorilere de adadım biraz.

Aklıma şöyle bir şey takılıyor;
Acaba birileri bu haberi bir haftalık mesajsızlığımızı telafi etmek için çıkarmış olabilir mi? Çünkü bir haftadır kimse mesaj yazmıyor ve üyelerin günlük mesaj ortalaması düştü. Mesaj sayısına duyarlı bir kesim bu haberi çıkarıp gündem oluşturuyor olabilir. Haberi BMN'nin açıldığı anlarda okudum ilk.

ççç

Zafer BİLGİN
29.12.2008, 00:02
Valla bu ispanyol medyası bizimkilere taş çıkartacak cinsten.Başlığı açan birisi olarak Özer Hurmacı için de Barcelona devreye girdi yazısını okuyunca Yattara haberininde (her ne kadar MARCA da yazsada)benim için pek ciddiyeti kalmadı.

Boşuna ispanyollarla ve italyanlarla çok ortak noktamız var demiyormuşuz.Baksanıza transfer haberlerimiz bile aynı

biltrabzon
29.12.2008, 00:03
insaallah da gider de,o para cok az .real sende para yok mu adam ol biraz.su 7 nin önüne 1 koy öyle al yattara yi.

Çetin
29.12.2008, 00:03
haberde öyle bir şey demiyor :) sadece Yattara'nın değerinin 7 milyon euro olduğu yazıyor. ayrıca haberin alt tarafında yapılan 200 küsür yorumda da Yattara konusu pek geçmiyor. ama görelim bakalım ne olacak.

Serhat
29.12.2008, 00:06
Yattaranin ölüsü bile yetiyor bence Trabzonspor'a ... Ama 60 dakika veya 70 dakika önemi yok her mac 3-5 öldürücü pas atmasi değerlendirmesini bilen forvet hattını gol kralı yapacak düzeyde şuanda bile... Öyle Kolay değil Real Madrid ile adının anılması, Sıradan bi futbolcuyu kimse anmaz o Kulüpleki Yattara'da sıradan bi futbolcu degil....

Yattara'nın Al-saad takımına Transfer haberini duyunca küsmüstüm resmen hayata onun adına.. Cünkü bi manada kariyeri son bulacak iyi kazanacak sandığı paranın yüzde 70'ini kazanamayacaktı ki burası beni ilgilendirmez...
Ben Şahsen Yattaranın satılması taraftarı değilim. Çünkü biz oyunun kilidini açacak adam ararken şuan yüzde 65 ile oynayan Yattaranın gitti haberi bizi bütün havamızdan edeceği gibi Takımıda olumsuz etkileyecektir ve kilidi açmakta zorlanmaya d evam edeceğiz... İllaki yerinin dolacağından şüpem yoktur hiç yoktan yönetimimiz bu Konuda aşırı tecrübeli ve ne yaptığını bilen bi yönetimimiz var Allah'a şükürler olsun ...

Şimdi Yattara Real Madride Transfer olduğunu düşünecek olursam...
Real gibi dünya klübüne rest çekmek bambaşka reklam olur ...
Ama Ortadada bi yattara gerçeği var ... Şayet giderse Real Madrid gibi bi kulube gittiği için gurur duyardım ... Nedeni mi?
Bence Yattara Trabzonspor gibi "EN BÜYÜK" klüplere layıktır!

Cafer Bulur
29.12.2008, 00:07
Böyle bir transfer teklifine ihtimal vermiyorum.
Bana göre uydurma bir haber.
Sayet gercek ise yattara nin 3 milyon euro ya bile gitmesinden yanayim.Zira Trabzonspordan real madride futbolcu gitmesi bizim icin 10 milyon euro degerinde bir prestijdir.

Emirhan Makul
29.12.2008, 00:07
Yılbaşında tatile gidebilir madride belki olabilir yani

kagan61
29.12.2008, 00:08
slm,

ilk basta ben de istemiyordum gitmesini,ama nezaman ki basina beni otele kilitlediler diye yaygari cikardi,gitmek icin elinden geleni yapti,bu sefer eger taliplisi varsa hemde madrid se bir saniye bile durmasin,baskanim 5 milyon bile verseler sat gitsin.yattaranin trabzonspor misyonu sona ermisttir.

saygilar,

kikiemre61
29.12.2008, 00:09
yalan adamın gene kafasını karıştırcaklar ya cok kötü bişe :S

Barış
29.12.2008, 00:13
Marca'daki yazıya göre Madrid'in listesinde İspanya 2.liginden futbolcu da var.Yattara o adamdan kötü bi adam değil :) Geremi çok mu iyiydi Yattara'ya göre o da var :) Sonuçta gitmeyecek, olan yine bize olacak :rolleyes:

OnOuR
29.12.2008, 00:19
Hiç ümitli olmasamda öyle bir umut ışıgı olustugu an hemen gitmeli Yattara... R.Madrid'den bahsediyoruz yaa sonucta... :)

KemaL_Ts
29.12.2008, 00:22
Bu yalan habere inanmayin. adamin kafasini karistirmak istiyorlar. sizde hemen sattiniz yattarayi helal olsun size be!

Kadir
29.12.2008, 00:26
Bu yalan habere inanmayin. adamin kafasini karistirmak istiyorlar. sizde hemen sattiniz yattarayi helal olsun size be!

İspanyol arkadaşlar mı kafasını karıştırmak istiyor yoksa Aziz Yıldırım Aragones aracılığıyla Marca'yı bağlayıp karıştırın şunun kafasını mı dedi :)

OnOuR
29.12.2008, 00:29
Yaa Yattarayı sattınız derken, böyle birşeyin olması halinde zaten kendisinin duracagını sanmıyorum durduracak olan birisi olacagınıda sanmıyorum :D R.Madrid varsa işin ucunda tabii satarım yani :D Katara gitmesinden iyidir en azından...;)

KemaL_Ts
29.12.2008, 00:30
İspanyol arkadaşlar mı kafasını karıştırmak istiyor yoksa Aziz Yıldırım Aragones aracılığıyla Marca'yı bağlayıp karıştırın şunun kafasını mı dedi :)

yok öyle demek istemiyorum. sadece bizim basinin bunu yazmasini diyorum. realin yattarayi alacagina ne sen nede ben inanirim. öyle bir sey mümkün degil. real salak mir yattarayi alsin. bizde tartisiliyor realde nasil oynasin. Demek istedigim hemen yattarayi satmayin sahib cikin cünkü zaten gitmeyecek reale. giderse bikini geyecem :D:D:D.

Kadir
29.12.2008, 00:33
yok öyle demek istemiyorum. sadece bizim basinin bunu yazmasini diyorum. realin yattarayi alacagina ne sen nede ben inanirim. öyle bir sey mümkün degil. real salak mir yattarayi alsin. bizde tartisiliyor realde nasil oynasin. Demek istedigim hemen yattarayi satmayin sahib cikin cünkü zaten gitmeyecek reale. giderse bikini geyecem :D:D:D.

Yattara her takımda her türlü oynar bence , klas oyuncu her yerde klasdır .

Hem Baliç ve Geremi'yi de Türkiye'den almışdı Madrid neden olmasın ?

KemaL_Ts
29.12.2008, 00:37
geremi, balic yattara ile bir mi. yattara yilda 5 mac iyi oynuyor. 5 mac "sakat", 5 mac bir iki güzel hareket yapiyor, diger maclarda yatiyor. balic liderdi, geremi büyük yetenekdi. ya yattara?

yanlis anlamayin ben yattarayi cok ama cok seviyorum ve bizde oldugu icin cok mutluyum.

Selami Gürpınar
29.12.2008, 00:37
Gerçekleşmesini çok istediğim bir transfer olur.

KemaL_Ts
29.12.2008, 00:39
Yattara giderse tüm dünya artik Trabzonsporu ismen taniyacak ve cogu kisi trabzonsporun neyin nesi oldugunu arastiracaktir.

Kadir
29.12.2008, 00:41
geremi, balic yattara ile bir mi. yattara yilda 5 mac iyi oynuyor. 5 mac "sakat", 5 mac bir iki güzel hareket yapiyor, diger maclarda yatiyor. balic liderdi, geremi büyük yetenekdi. ya yattara?

yanlis anlamayin ben yattarayi cok ama cok seviyorum ve bizde oldugu icin cok mutluyum.

Yattara'nın yaptığı tek hareketle taraftarı coşturması yeter :)

KemaL_Ts
29.12.2008, 00:47
Yattara'nın yaptığı tek hareketle taraftarı coşturması yeter :)

tamamada real madrid taraftari bunu zaten yeteri kadar görüyor. Türkiyede yattara gibi iki üc futbolcu var yok ama ispanya liginde ve real madrirde böyle hareketler normal. van der vaart, sneijder, drenthe, van nistelrooy, huntelaar, bunlar bu isin krali. birde "robben" var.!!!

kikiemre61
29.12.2008, 00:50
ibrahim yattarahttp://img.mynet.com/spr/yattara2.jpg (http://img.mynet.com/spr/yattara2.jpg)Yattara, extremo direito guineense dos turcos do Trabzonspor é, ao que tudo indica o preferido de Jesualdo Ferreira para preencher o lado direito do ataque do actual campeão nacional com a saída de Ricardo Quaresma que está de saída do campeonato português e que tem sido apontado como um dos escolhidos de José Mourinho para rumar ao Inter de Milão. A confirmar-se este negócio que rondará os 6 milhões de euros.
Equipas como a Roma, Galatasaray, Wolsburgo, Hertha de Berlim e Olympiakos também estão na corrida pelo jogador.

kaynak:http://transferenciaserumores.blogspot.com/2008/05/ibrahim-yattara.html

TS-Tiryaki
29.12.2008, 00:51
Vay be Katar`dan Madride. Yahu Yattara Katara gidemeden sonra bizde ne yapmisda bu kadar yükselmis???

Van der Vaart`la takas yaparlarsa gitsin. :D:D

Emre Emiroğlu
29.12.2008, 01:00
Valla gidermi bilmiyorum ama... Yattara tam Bernabéu topcusu... İspanyollar böyle oyuncuları seviyor.. 80 bin kişiyi hop oturtup hop kaldırır...

EyüpKILIÇ61
29.12.2008, 01:05
Valla bugün duyduğum en güzel haber.Umarım gider.Realde onu izlemek bize gurur verir :)

Adil ÖZGÜR
29.12.2008, 01:07
Valla gidermi bilmiyorum ama... Yattara tam Bernabéu topcusu... İspanyollar böyle oyuncuları seviyor.. 80 bin kişiyi hop oturtup hop kaldırır...

İspanyaya ne hacet Emre, önce Trabzonda kemençeyle hop oturdu hop kalktı,

Kemençe dahi kesmedi onu, şimdi kolbastı ile hop oturup hop kalkıyor,

İspanyada ne yapacak oley, oley, oleey der mi?

emrezts
29.12.2008, 01:09
yattara oynadımı ama gerçek anlamda oynadımı koltuğuma yaslanıp yanımdakilere izleyin bakın nasıl oyuncu olunur diyorum... ama artık bizde görevi bitti yattaranın umarım gider ve artık ispanyada oynuyor biz yetiştirdik die artislik yaparız:D

Kadir
29.12.2008, 01:09
tamamada real madrid taraftari bunu zaten yeteri kadar görüyor. Türkiyede yattara gibi iki üc futbolcu var yok ama ispanya liginde ve real madrirde böyle hareketler normal. van der vaart, sneijder, drenthe, van nistelrooy, huntelaar, bunlar bu isin krali. birde "robben" var.!!!

Abi gece gece kasma beni :D Bünye yorgun zaten :)

Yattara kral işte her takımda oynar diyip işin içinden çıkıyorum :D

Emre Emiroğlu
29.12.2008, 01:11
İspanyaya ne hacet Emre, önce Trabzonda kemençeyle hop oturdu hop kalktı,

Kemençe dahi kesmedi onu, şimdi kolbastı ile hop oturup hop kalkıyor,

İspanyada ne yapacak oley, oley, oleey der mi?

Abi bunlarda olmasa zaten çoktan yollamıstık adamı :) Ama sempatik işte , haylaz..

cem arin
29.12.2008, 01:13
bu aksam marcayi didik didik ettim bir hafta geriye dogru haberleri taradim böyle bir haber yok. sadece yattaranin da adi gecen bir haber var gazetede ki orada da alinabilecek oyuncular arasinda alternatif olarak sunulmus. marca gazetesi de buradaki fanatikten ya da hürriyetten farksiz boyali basin diye tabir edebilecegimiz bir gazete özellikle spor haberlerinde ayni bizim basin gibihaberleri sisiserek veriyorlar. inanmayin bu habere arkadaslar.

kaldi ki yattarayi da satalim diyen arkadaslarin artik ben trabzonlulugundan,futbol bilgilerinden,düsünce tarzlarinin zayifligindan süphe eder hale geldim. basarili bir insana karsi gösterilen bu anlasilmaz düsmanca tavir ne oluyor bilemiyorum. bu arkadaslar icimize trabzonluyuz diye sizmis gsli bjkli fbli yavsaklar mi diye de düsünmeden edemiyorum...
yattaranin en kötü hali bile bu tkaimda daha üc yil dört yil oynar.
bana biri misyonunu tamamladi lafini aciklasin. nasil misyon tamamlanir anlatsin misyon nedir bir tanimlasin.
yattarayi satalim diyenler fenerli olsun;-)

ilhan
29.12.2008, 01:14
İspanyol boğalarının karşısına çıkar Matador niyetine, boğaya kolbastı oynatır bu adam. :) Haber umarım doğrudur ve gider. Katar'a gitmesine karşıydım hatta yerine adam alınmadan satılmasına karşıyım ama böyle bir şey olacaksa satmalıyız. :)

Ama habere hiç inanasım yok. Orası ayrı tabii ki.

Erdal
29.12.2008, 01:17
Sanmıyorum gerçekleşeceğini ama herkes için iyi olur. Müthiş olur. Bundan sonra daha rahat futbolcu alırız. Şu kadarını biliyorum. Yattarayı isteyen kulüpler var....

Sefaenes
29.12.2008, 01:52
eğer yine Transfer dedikodusu çıkacaksa veya gerçekten böyle transfer teklifi gelirse Avrupa dan bençe yattarayı hemen satılmalı. İlk yarıda oynadığı futbol ordada kuveyt transfer haberinden sonra. Yoksa yattara yine istediği zaman oynar.

Çağrı Bilici
29.12.2008, 01:55
takas olarak arjen robben'i kullanacaklarmış :)

Enes
29.12.2008, 02:05
Arkadaş adam tam kendini toplamaya başlıyo hemen transfer haberlerı cıkıyor.Devre arası kampı başlamadan ne olacaksa olsun,transfer olmazsa 2.yarı faydalanalım barı yattaradan

erol_izm
29.12.2008, 02:06
Marca gazetesi bizim Fotomaç gibi habercilikmi yapıyor bilmiyorum ama en azından Marca Avrupada bilinen bir gazete. Yattara'nın isminin Real Madrid'le anılması bile Trabzonspor ismine çok büyük bir faydadır. Eğer Real ister ve Trabzonspor satmazsa yeni gireceğimiz 2009 yılının en komik davranışı olurdu. Bir arkadaşın dediğine katılıyorum. 7 milyon veriyorlarsa gözü kapalı satılmalı Yattara.

Mehmet Sarigül
29.12.2008, 02:06
"Yattara('yi) biz satmadık,...Yattara ile ilgili devre arasında (veya) sezon sonunda teklif gelirse satabiliriz."
Mahmut Aksu

Kaynak: (Haber 61.net)

kikiemre61
29.12.2008, 02:07
takas olarak arjen robben'i kullanacaklarmış :)

bu haberin kaynaha nedir sölermisin

Erdal
29.12.2008, 02:08
Herkesi satabiliriz. Ne var bunda....

Alibeyoglu
29.12.2008, 02:09
imza atilmadigi sürece hic bir transfere inanmiyorum gazetelere bakarsak ne futbolcular geldi gecdi tr den

Çağrı Bilici
29.12.2008, 02:11

bu haberin kaynağını arıyorsan helal sana ne diyeyim :D

İsmail Alkan
29.12.2008, 02:13

bu haberin kaynağını arıyorsan helal sana ne diyeyim :D
Arkadaş maltepeden 3 otobüsle gelip karşılama yapacakta :cool:onun için soruyor ;)

kikiemre61
29.12.2008, 02:16
Arkadaş maltepeden 3 otobüsle gelip karşılama yapacakta :cool:onun için soruyor ;)

Kadıköyde inş. görüşürüz başka bişe demiyorum

Çağrı Bilici
29.12.2008, 02:16
ben farkedememişim o arkadaş olduğunu:)
gelirse 5 otobüste benden:D

İsmail Alkan
29.12.2008, 02:24
Kadıköyde inş. görüşürüz başka bişe demiyorum
Doğru söze ne denir yeğenim,
Merak etme sizi kadıköydede dize getiririz,kuşkun olmasın...

Bu arada sana nasihat,kaybol :cool:

Ümit Küçük
29.12.2008, 02:37
satılsın hiç düsünülmesin hatta onu 10 milyon euroya verip katarda hiç bilmedigim bir takıma gidecegine 5 milyon euroya la ligaya real madride gitsin hem gurur duyarız hemde kazanclı cıkarız hemde adımız duyulur

Muhammet
29.12.2008, 02:40
İnanılmaz yahu!

Böyle asparagas haberler transfer dönemlerinin vazgeçilmezidir. :cool:

macka61
29.12.2008, 02:53
bu parayı veriyorsa satalım derim ben artık verim hiç gelmez yattaradan eğer doğruysa

onur-61
29.12.2008, 02:58
bence gitmeli...
7 milyon simdiki yattara icin cok iyi para..

Katara gitseydi üzülürdüm ama Reala bence seve seve gitsin

Yasin Berber
29.12.2008, 02:59
Yaaa bu başlığı kapatlım bence anlamsız :D komik yattara real madride gitmesi mucize

erik
29.12.2008, 07:56
Uydurmasyon bir haber daha.

Süleyman50
29.12.2008, 08:19
ben bu haberin doğru olduğuna inanmıyorum....

Ertan 51
29.12.2008, 08:33
ben Yattara'yı ne Real'in istediğine,ne de 7 milyon euro edeceğine inanmıyorum
inşallah yanılırım
yanılırsam,
gelecek 7 milyonla bir sol açık(2.5 milyon euro),bir sağ açık(2.5.milyon euro),birde alternatif orta saha(2 milyon euro) topçusu alınır
kim istemez böyle bir ticareti;)

Dursun Kaplan
29.12.2008, 08:51
Yakında bu adama uzaydan teklif gelirse şaşırmam. :cool:

Cafer KILIÇSOY
29.12.2008, 08:51
İstediği yere gidebilir. Yollar önünde. Kendisi Sezon içinde Trabzonspora verebileceği en büyük zararı vermiştir. Bana bu saatten sonra Yattara ismi hiç bir anlam ifade etmiyor.

Yolu açık olsun.

bordobluex
29.12.2008, 09:07
Yattara'nın bu sene gösterdiği performans ile Süper Lig'de top oynayan en basit oyuncudan tek farkı siyah ve sarı kafalı olması. Böyle bir oyuncuyu satabilirsek muhteşem olur.

Real Madrid'in Yattara'yı istediği ise koca bir palavra bence.

thelegend
29.12.2008, 09:07
yaw arkadaslar adamlar internet sitelerine bir haber yazmışlar yattaranın da adı var sadece klübeherhangi bir teklif yok herhangi yönetici birininde açıklaması yok ayrıca yattaradan önce birçok dünya starı var tamam yattarada star ama bizum uşağun yaşı 28 ayrıca fiyatıda 7 millones de euros :) ben pek sanmıyorum ama eğer bu işte araplar gibi olacaksa bu işe girmeyelim hiç ama bizde hemen satmayalım tartışmayalım :) bir fikir sadece:)

aaahmet61
29.12.2008, 09:11
arap klübü yattaranın aklını 3 ay karıştırdı.real madrid herhalde 6 ay karıştırır.demek oluyorki sezon sonuna kadar yattaradan verim alamayacağız.

Serdar A
29.12.2008, 09:27
Nihat , İspanya'da EU statüsünde miydi ? Merak ettim ... :rolleyes:

Araştıranlar , bir kaç ay öncesinden bu yana bir çok avrupalı menajer ve kulüp araştırma yetkilisinin Yattara ile ilgilendiğini görecektir .

Yattara bu sene Türk pasaportu alacak . Ancak bu pasaport ligimizde terli statüsünde oynamasını sağlamayacak . Tıpkı Nihat'da olduğu gibi İspanya'ya giderse EU statüsünde oynamasını sağlayacak , yabancı kontenjanına takılmayacak .

Açıkçası bu takımın Madrid olacağını tahmin etmiyorum . Bu haber , muhtemelen Yattara'nın adını İspanya'da popülerleştirme maksadı taşıyan bir yazı , ısmarlama ...

Ancak gerçeklik payıda olabilir . Gerçek şu , Yattara prosedürleri tamamladığı anda ilk transfer döneminde bir çok talibi olacağıdır . Basit bir futbolcudan bahsetmiyoruz . İyi konsantre olursa İspanya'nın tozunu atacak bir futbolcu Yattara .

Mollasalihoğlu
29.12.2008, 09:34
katar'a gideceğim diye tutturduğunda kızmıştım kendisine ama madrid'e gideceğim idye tutturursa sesim çıkmaz :)

coach
29.12.2008, 09:35
Çık dergahtan kurtul zilletten demişler.Her transfer sezonunda aynı hikaye sıkıcı olmaya başladı artık,yönetim alması gereken kararların içine yattara transferinide eklemeli bence,bu gün veya yarın bu gerçekle yüzleşmek zorundayız.

Tolpaş61
29.12.2008, 09:39
yattaranın bu saatten sonra gitmesi pekte kayıp değil.iyi bir bedel karşılığında giderse kazançta sayılır.perfermansı ortada.

Ümit Tekşan
29.12.2008, 09:43
bence kafa karıştırmak için çıkan haberler bunlar. Ancak eğer Real Madride gidecekse eyvalla Yattara'ya yakışır. Hem Yattara için iyi olur. Hemde bizim için iyi olur kasaya para girmiş olur. Ancak gitmezsede keşke gitseydi demem. Çünkü Yattara'nın klası tartışmaya bile gerek yok.

Doğan Şahin
29.12.2008, 09:46
30M€ fiyat çekelim, Baliçi 20M€'ya febeden almışlardı. Yattara Baliçten daha kaliteli .

Bu rakamlar bize fazla gelebilir ancak adamlar için çerez parası bunlar.
Stadyum,reklam, yayın gelirleri vs. zaten bu paraları çıkartıyorlar bir yerlerden.

Yattara gece hayatına dalmazsa İspanyada 2. Ronaldinyo olur, Messi'ye rakip olabilme ihtimalini bir düşünün. Bizim prestijimiz katlanır borçlar bir anda sıfırlanır. Ama küçük düşünüp 2-3 M€ya verirsek Stephanovda yaptığımız hata gibi sonra çok ağlarız arkasından...

UğuR
29.12.2008, 09:47
Real Madrit in böyle bir teklif yaptığına pek inanmıyorum.Ama varsa böyle bir şey hiç düşünmeden veririm.Çünkü gerçek Yattara aslında şampiyonluğa gidecek bir kadroda olması gereken bir kişi ama,pek düşüncelerine katılmadığım Serdar Bali nin dediği gibi Yattara kaçak güreşiyor.

Serdar A
29.12.2008, 09:55
Çık dergahtan kurtul zilletten demişler.Her transfer sezonunda aynı hikaye sıkıcı olmaya başladı artık,yönetim alması gereken kararların içine yattara transferinide eklemi bence,bu gün veya yarın bu gerçekle yüzleşmek zorundayız.

Bu hadiseler futbolun her zaman içinde . Sene başında Roma kulübü resmi teklif yapmıştı mesela Yattara'ya . Yada Fatih Tekke . Yıllarca onun üzerinde kulüp Fatih için girişimlerde bulundu . Deportivo henüz mali düşüşe tam geçmemişken Fatih'te çok ısrarcıydı . 1-2 milyon daha fazla kazanmak uğruna Rusya'ya gönderdik . Gökdeniz aynı şekilde .

Daha eskilerden Abdullah . Newcastle uzun süre istemişti , iyi fiyatlar önermişlerdi , elimizde tuttuk . İki sene sonra bir Abdullah parasına yanına Ogün ile beraber ezeli rakibimize sattık . Aynı sene Hami , en satılmayacak senesinde Almanya'ya gönderildi . Sonuçta bir jenerasyonun sac ayakları bir kaç ay içinde dağıtıldı ve onu takiben senelerde az kalsın ikinci ligi boyluyorduk .

İş yönetimde bitiyor . Yoksa iyi futbolcunun her zaman talibi olacaktır . Futbolcunun aklını karıştırarak olayı çözmekte menajerlerin çok sık kullandığı bir yöntemdir .

Benim görüşüm bu sezon başında Yattaranın kesinlikle satılmaması yönündeydi . Yeni bir takımın neler getireceği belli olmaz . Zaten "büyük" bir takım olarak sürecin zorunlulaştırdığı "büyük" bir risk almıştık . İyiki kimi taşlar yerine erken oturtu . Bu gün önümüze daha rahat bakabiliyoruz .

Yattara konusunda , satılacaksa bakılması gereken ilk konu PARA değildir . Kadroda Yattara'nın görevlerini üstlenebilecek " hazır " futbolcu var mı ? ( sanki çıkmaya başladı ) Bakılması gereken ikinci konuda para değildir . Gideceği kulüp ve avrupa transfer borsasında bulacağı yer Trabzonun uzun vadede işine yarayacak mı konusudur .

EmrahYalçınalp
29.12.2008, 10:02
Bu konu hakkındaki düşüncelerim:

1- Yattara dünyanın hiç bir kalbur üstü liginin kalbur üstü takımında oynayabilecek fiziksel ve mental donanıma sahip değildir. Hele hele Real'in ülkesinin milli takımında doğrudan ve düzenli olarak şans bulamayan bir adamı alma ihtimali yoktur. 30'una merdiven dayamış bir futbolcudan kafasındaki parayı kazanamamış kişilerin bu tür haberleri yaptırması çok zor ve mantıksız değil. İsterseniz yarın Yattara'yı Satürn'den bir takımın ısrarla istediği ve 9 mio euro'yu gözden çıkardığı, oksijen sorunun çözülmesi halinde imzanın an meselesi olduğu haberini yaptıralım.
2- Trabzonspor'dan ayrılmak isteyen ve bunu yapan futbolcunun Real Madrid'i tek başına şampiyon yapmasından bile niye haz duyayım ve gururlanayım, anlamıyorum. Ne yapacaksa Trabzonspor'a yapsınlar. Zamanında Barca ile nasıl oynadıysak 3 ay sonra Real'le de oynayabiliriz. "Ohh be, nasıl taktı Yattara bize" diye de sevinelim oldu olacak...

ibilek
29.12.2008, 10:09

1- Yattara dünyanın hiç bir kalbur üstü liginin kalbur üstü takımında oynayabilecek fiziksel ve mental donanıma sahip değildir. Hele hele Real'in ülkesinin milli takımında doğrudan ve düzenli olarak şans bulamayan bir adamı alma ihtimali yoktur. 30'una merdiven dayamış bir futbolcudan kafasındaki parayı kazanamamış kişilerin bu tür haberleri yaptırması çok zor ve mantıksız değil. İsterseniz yarın Yattara'yı Satürn'den bir takımın ısrarla istediği ve 9 mio euro'yu gözden çıkardığı, oksijen sorunun çözülmesi halinde imzanın an meselesi olduğu haberini yaptıralım.
2- Trabzonspor'dan ayrılmak isteyen ve bunu yapan futbolcunun Real Madrid'i tek başına şampiyon yapmasından bile niye haz duyayım ve gururlanayım, anlamıyorum. Ne yapacaksa Trabzonspor'a yapsınlar. Zamanında Barca ile nasıl oynadıysak 3 ay sonra Real'le de oynayabiliriz. "Ohh be, nasıl taktı Yattara bize" diye de sevinelim oldu olacak...

Her satırına aynen katılıyorum ve üstüne ekliyorum, eğer istiyorlarsa 1 milyon euroda ben indiriyorum 6 milyona hemen gitsin bende trabzona gelip çiçeklerle uğurlayayım !!!

Recep Alkan
29.12.2008, 10:11
arap kulübüne gideceği zamanda aynı şeyi söylemiştim ben. bu adam orayı haketmiyor diye. eğer gerçekten bu şekilde bir talep varsa yattaraya gereken kolaylık gösterilmeli ve ii bir fiyata kesinlikle satılmalıdır.

Samet Başdağ
29.12.2008, 10:15
guti ile takas yapalım (:

Hüseyin Kurt
29.12.2008, 10:26
ben bu haberin gerçek olduğunu düşünmüyorum yada olabilme ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyorum.
velev ki gerçek vede yattara bu söylenen miktara gitti,o zaman bu parayla, tekke ve topuz gelirse tadından yenmez.

Cemalettin Taşkın
29.12.2008, 10:32
yani artık yeter

şu yattarada nereye gidecekse gitsin artık. zaten öyle çok büyük katkısı yok takıma. sadece belediye maçında gol attı ve asist yaptı o kadar.

yattara takımda kaldıkça bu haberlerin ardı arkası kesilmeyecek. yattarada bunlara meyil veren bir futbolcu 7 ye değil yarısını bile veriyorsa real madrid hemen gitsin.

forsa
29.12.2008, 10:36
yattara'ya gerçekten teklif yapılacağına inanmıyorum. performans ve takıma katkı anlamında işe bakarlarsa bu iş olmaz ama sırf şov yapcak diye düşünüyorlarsa orasını bilemem. ama inşallah gerçekleşir de gelecek parayla takım oyuncusu kaliteli isimler alınır.

coolank
29.12.2008, 10:37
Yattara bu sefer eger gerçekse kesin satılmalı ...Pazarlıga 7 milyon Eurodan başlarlarsa demek ki 8 9 arası bir rakama biter ki bu fırsat kaçmaz ...

Yattarasporlu arkadaşlar belki biraz üzülecek ama bizim için çok iyi olur ...

Zamanlama da çok iyi bu fırsatı kaçırmamak lazım ...

Dursun Kaplan
29.12.2008, 10:46
Abes haberlerden bıktım..

Mayls
29.12.2008, 10:49
Yattara'yı bıraksalar da Hüseyin'i alsalar...

Şahinoğlu
29.12.2008, 10:59
Yeter artık genemi Yattara hikayesi , verin gitsin şunu.

Hekimoğlu
29.12.2008, 11:01
Real Madrid.:eek:

Bu menajer milletinden korkulur yarın Hüseyin'i de Manchester isterse şaşırmam.

Adem Erdoğan
29.12.2008, 11:02
Yattara'yı bıraksalar da Hüseyin'i alsalar...

Gol atabilseydi Hüseyin'i kesin alırdılar.:rolleyes:

Mayls
29.12.2008, 11:05
Gol atabilseydi Hüseyin'i kesin alırdılar.:rolleyes:
Adem abi bunların acilen bu mantaliteyi değiştirmesi gerekiyor. On libero adam gol atar mı :)

Travelair
29.12.2008, 11:09

En azından Yattara'nın ve kulübün reklamı oluyor. Diğer yandan Real Madrid ile oynarsak eminim iş Yattara'ya kalmaz :)

Onur Civelek61
29.12.2008, 11:20
Bu haberler kasıtlı çıkarılıyor.önce katarlılar dediler Yattara 10 hafta top oynamadı.Şimdide Real Madrid kaç hafta oynamaz acaba.

ApoCaN28
29.12.2008, 11:23
Yetenek varda kullanmak istemiyor...:D

temel_yilmaz
29.12.2008, 11:25
yattara ve real madrid bu habere ancak gülünür hemde başka bir yerleri ile gülünür .belki çok yetenekli oyuncu ama o kafayla orda oynuyamaz zaten öle bişeyde yokda hani olursa realde ancak hazırlık maçına çıkar.

OfTS
29.12.2008, 11:25
Yattara gidemez

Serdar A
29.12.2008, 11:33
Bu haberler kasıtlı çıkarılıyor.önce katarlılar dediler Yattara 10 hafta top oynamadı.Şimdide Real Madrid kaç hafta oynamaz acaba.

Haber Türkiye kaynaklı değil .

İHA'nın kaynak gösterdiği haber şu :

JERMAINE PENNANT, ANTONIO VALENCIA E IBRAHIM YATTARA, NUEVOS CANDIDATOS
La normativa de la UEFA obliga al Madrid a buscar nuevas vías
MANUEL MALAGÓN
· El Real Madrid tiene un mes para fichar a un 'extremo Champions'

La política de fichajes del Real Madrid tendrá que dar un nuevo giro. El hecho de que la UEFA sólo permita inscribir a un jugador que haya disputado la Copa de la UEFA obliga al club blanco a centrarse en nuevos objetivos y descartar otros que encabezaban la lista. En concreto, las posibilidades de Lavezzi, Krasic, Young y Di María parece que se esfuman de forma definitiva. De los que sonaban, se mantienen con opciones (ahora con más) Pennant y Valencia. A ellos se ha unido el guineano Yattara. En principio, no parece la mejor lista de fichajes que debería manejar un club como el Madrid.

Los acontecimientos de los dos últimos días han obligado a cambiar el 'planning' del Madrid. El diario MARCA destapó la noticia: el Real Madrid tendrá que elegir entre Huntelaar o Lass para la Champions, pues la UEFA sólo permite inscribir a un jugador que haya disputado la Copa de la UEFA. Un serio problema para el Madrid, pues tanto el holandés como el francés la han jugado esta temporada con Ajax y Portsmouth. Y un 'hándicap' también para las contrataciones futuras, ya que el abanico de posibilidades se cierra.

La dirección deportiva deberá trabajar además bajo la indignación que ha creado el caso en la Junta Directiva. Varios directivos quieren alguna cabeza por lo sucedido. Pedja Mijatovic y Carlos Bucero son los principales objetos de las críticas. Hasta el propio presidente, Ramón Calderón, se sobresaltó al conocer la noticia. El Madrid no tardó en emitir un comunicado en el que aseguraba conocer "perfectamente" la normativa. Una nota que pocos se creyeron. El Madrid salió a defenderse y acabó peor si cabe.

Así las cosas, las opciones ahora son las siguientes:

Jermaine Pennant: Es el jugador con más nombre de los 'nuevos' candidatos. Extremo derecho de 25 años (hará 26 en enero) que comenzó su carrera en el Arsenal y después pasó por Leeds y Birmingham City. Hace un par de temporadas, Benítez contó bastante con él, pero esta campaña apenas le ha utilizado. Hasta el punto que ni siquiera ha debutado en Champions. Las negociaciones empezaron hace unos días y el acuerdo era casi total, pero el futbolista pidió una ficha desorbitada. Ahora, el Madrid podría verse obligado a remotar la negociación y no parece probable que el jugador se baje de la burra, conociendo la necesidad blanca.

Antonio Valencia: Internacional con Ecuador, conoce la Liga BBVA, pues jugó en el Villarreal y el Recreativo. Hábil y rápido, Juande conoce bien al jugador del Wigan Athletic. La operación podría rondar los quince millones de euros, según apunta la prensa inglesa.

Ibrahim Yattara: El guineano ha entrado en escena. Tiene pasaporte comunitario y es extremo derecho. Juega en el Trabzonspor turco, liga donde lleva seis temporadas. Podría actuar también de segundo punta o de delantero, con lo que Juande tendría otro efectivo en el ataque por si el club elige inscribir a Lass en lugar de a Huntelaar. El precio estaría en torno a los 7 millones de euros.

Otro que ha entrado en la lista de posibles refuerzos es el jugador del Rayo Vallecano Mohamed Diamé. Se trata de un mediocentro defensivo que llegaría por si el que se queda fuera de la Champions es Lassana Diarrà. El francés del Rayo ha sonado ya como futurible para otros equipos, pues está ofreciendo un gran rendimiento.

Los que parecen fuera de la terna de forma definitiva son Milos Krasic, Ashley Young, Di María y Ezequiel Lavezzi, pues ya han disputado esta campaña la Copa de la UEFA con CSKA de Moscú, Aston Villa, Benfica y Nápoles. Otro que se cae de la lista, aunque por otro motivo, es Mauro Zárate. La Lazio ha confirmado que se queda con el jugador.

El Madrid tendrá que rastrear el mercado y hacer al fin las cosas bien. Tiene varios condicionantes que juegan en su contra. El panorama no ofrece grandes oportunidades, así que hilar fino se antoja imprescindible.

...

Marca gazetesi özellikle transfer dönemlerinde ölçüyü kaçıran yayınlardan biridir . Zaman zaman bazı transferleri aylar öncesinden bildirebilsede bu oran devede kulağı geçmez .

Benim üzerinde durduğum konu Yattara'yı ispanya'ya pazarlamaya çalışan bir menajerlik firmasının işi olduğu yönünde . Real Madrid'in böyle bir girişimde bulunması çok ufak bir olasılık . Betis , Espanyol , Mallorca gibi kulüplerin transfer hareketlerine bakmak gerek .

tsmetu
29.12.2008, 11:41
Bilemiyorum ama yattara'yı isteyen varsa hemen satsınlar.Hemen hiç düşünmeden.

EmrahYalçınalp
29.12.2008, 11:47
En azından Yattara'nın ve kulübün reklamı oluyor. Diğer yandan Real Madrid ile oynarsak eminim iş Yattara'ya kalmaz :)
Ben bir duruş ortaya koymaya çalışıyorum.

Trabzonspor sağa sola oyuncu göndererek değil, sportif başarılarla reklamını yapar. Bu sportif başarılara ulaşmak için de, içinde ucuza aldığı ya da yetiştirdiği futbolcuları süper bir karla oyuncu satmanın da bulunduğu yatırımları anlarım. Ama bu durumda da gidenle gurur falan duymam. Bana ne yahu. Gurur duymaktan bu kadar büyük bir beklentim varsa nasıl Kütahyalı hayatında hiç maçına gitmediği Trabzonspor'u tutuyorsa ben de gider doğrudan Real'i tutarım. Ne işim var Trabzonspor'un göndereceği futbolcuyla gurur duymakla falan... Benim için bir oyuncunun herhangi bir takıma gidişinde tek bir kriter var: Kulübe uzun ve kısa vadede yapacağı katkı.

BEYTEKİN61
29.12.2008, 11:47
http://anket.zaman.com.tr/formCr/sendAnket.do?anketID=393637426F7739373949413D
sadri başkan ve yattara ya oy atalım

Uğur Erdoğan
29.12.2008, 11:48
saviola yı versinlerde yattara yı alsınlar :)

alper*
29.12.2008, 11:51
Aynı paraya Fenerbahçe'ye gitsin Yattara.
Asrın kazığını atmış olalım.

Bahattin Aydın
29.12.2008, 11:54
Önce Katar transferi söz konusu oldu.Ardından bu transfer geçrçekleşmeyince Yattara'da büyük bir tempo düşüklüğü oldu.Korkum şuki Real Madrid transferide gerçekleşmezse Yattara'daki düşüklük giderek artacak.Bu nedenle gitmesini istemediğim Yattara'nın bu transferinin bi an önce netlik kazanmasını istiyorum.Ondan gelecek para ile bu ara transferde takviye kesinlikle yapılmalı.Bu iş son güne kalırsa korkuyorum ki üzüleceğimiz şeylerle karşılacağız.

Burak
29.12.2008, 12:04
OMG!!!! please madrid fans go to youtube and type "Yattara" download the video and watch and you people will organize mob to white house for mijatovic and calderon to buy this guy even if 10mil is placed on his head... hes worth it lol... you fans need to see this guy with ball work and dribbling with electric pace... honestly, to my surprise robben doesn't near him... now i realized what other fan was saying that he'll dribble past canna and nesta with his eyes closed... definitely true fans.... Yattara is the new ronaldinho when he won the world best player of the year... can ease past 3 defenders comfortably with both legs and much more he is far better than robben because he's not selfish and releases pin-point passes that is 85% percent goal..... this guy is a sure buy for madrid... in fact messi is not up to his standard my GOD!! am really surprised... to all madrid fans please go watch the video and you people will be thrilled with what this little unknown African wizard is doing with ball...... please mijatovic buy this guy before you leave please... one love to madrid fans. all

Bırısı yorum yazmıs goal.com da Yattara ıcın ...

alper*
29.12.2008, 12:08
http://www.google.com.tr/search?as_q=yattara+real+madrid&hl=tr&num=10&btnG=Google%27da+Ara&as_epq=&as_oq=&as_eq=&lr=lang_en&cr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=&as_rights=&safe=images
Haberle ilgili yabancı kaynaklar.

Great White
29.12.2008, 12:35
Yattara Real Madrid' e gider mi, Real Madrid Yattara' yı gerçekten transfer eder mi, bilemem ama şu anda Real Madrid' in sağ kanadında "Formda bir Yattara" kalitesinde futbolcusunun olmadığı gerçeğini çok iyi görebiliyorum kendi adıma..

Yalandır, asparagastır ya da sadece küçük bir ilgilenmeden öteye gitmeyen bir duyumdur belki ama şu bir gerçek ki bu haber sayesinde bile Trabzonspor' un adını Dünya' da bir çok insan ilk kez bu sayede duymuştur; burası kesin..

Sonuçta Real Madrid' in sadece İspanya' da değil gezegenin dört bir yanında milyonlarca taraftarı var.

Futbolcu kaliteli olunca hakkındaki transfer söylentisi de aynı kalitede oluyormuş demek ki ;)

Emirhan Ömeroğlu
29.12.2008, 12:57
:) real madridin bir listesi var ve o listede 200 tane futbolcu var :) o listenin içinden birisi sadece yattara.. adamlar bizim gibi değil ki adamların transfer politikaları farklı bir kere..

TSezgin61
29.12.2008, 13:00
simdi baskan cikip: "yattara niye büyük kulübe gitmek istesinki, zaten büyük kulüpte oynuyor" dese mükemmel olur:D

_SeRKaN_
29.12.2008, 13:28
Trabzon'dan yattara açıklaması!

http://www.spor3.com/images/news/232398.jpg
Trabzonspor , Real Madrid Kulübü'nün Yattara'ya ile ilgili bir teklifin gelmediğini açıkladı.

29 Aralık 2008 Pazartesi 13:00

Sezon başında Gineli futbolcunun satışı için bir Katar kulübünden 10 milyon euro isteyen bordo mavili takımın Real Madrid'in teklif yapması durumunda bu fiyatta indirime gitmeyeceği öğrenildi. Ancak yönetim kurulu içinde şampiyonluk yarışı veren Trabzonspor'un hiç bir futbolcusunun satılmaması yönünde bir görüş olduğu da belirtildi.

Milliyet

Kubilay ŞAHİN
29.12.2008, 13:34
Haber inandırıcı gelmiyor. Ama ne zaman ne olacağı belli olmaz.

rafetyasar
29.12.2008, 13:42
Fanatik medyasında çıkan Yusuf ve yattara transferi haberleri artık sıkıcı boyutlara ulaştı aynı şeyler temcit pilavı gibi ısıtılıp ısıtılıp yeniden yazılıyor.Bu haberler kasıtlı olarak yapılıyor.takımımızın motivasyonunu bozmaya yöneliktir.söz konusu medya bizi bozacak konuları özellikle tekrarlamaktadır.Bu tür yazılara devam ederlerse sayfalarında yorum yapmayacağımızı bildiren birer yorum yazalım ve uyaralım.Bu yazımı diğer sitelerede ulaştıralım arkadaşlar.Kimse trabzonsporla oynamaya kalkamaz.taraftarımız buna prim tanımamalı.
YOLUMUZA TAŞ KOYANLARA MÜSADE ETMEYELİM,BURDAYIZ ÖLMEDİK DİYELİM.TEPKİMİZİ KOYMADIĞIMIZ İÇİN BUGÜNE KADAR HAKLARIMIZ GASPEDİLDİ.

ugurTS1989
29.12.2008, 13:44
ab pasaportu var,gine li , fransız ve sürmeneli? adam birleşmiş milletler gibi,oyun dersen ortada,futbol dersen tartışılmaz;aminata yattara da(yengemiz) isterse,yattara uçar.hayırlısı olsun.giderse her maç sonrası "kolbastı show " var barnebauda.

Harun_ayar_ts
29.12.2008, 13:53
real e takas teklifi yapsınlar bence yattara ya karsılık higuan:rolleyes:

Sinan SARI
29.12.2008, 13:57
OMG!!!! please madrid fans go to youtube and type "Yattara" download the video and watch and you people will organize mob to white house for mijatovic and calderon to buy this guy even if 10mil is placed on his head... hes worth it lol... you fans need to see this guy with ball work and dribbling with electric pace... honestly, to my surprise robben doesn't near him... now i realized what other fan was saying that he'll dribble past canna and nesta with his eyes closed... definitely true fans.... Yattara is the new ronaldinho when he won the world best player of the year... can ease past 3 defenders comfortably with both legs and much more he is far better than robben because he's not selfish and releases pin-point passes that is 85% percent goal..... this guy is a sure buy for madrid... in fact messi is not up to his standard my GOD!! am really surprised... to all madrid fans please go watch the video and you people will be thrilled with what this little unknown African wizard is doing with ball...... please mijatovic buy this guy before you leave please... one love to madrid fans. all

Bırısı yorum yazmıs goal.com da Yattara ıcın ...

Madrid taraftarları lütfen gidip youtubeden yattara yazıp onunla ilgili videoyu indirin ve izleyin. mijatovic ve calderonun etrafını sarıp bu adamı 10 milyona almak için beyaz sayara yürüyüş yapın. Çünkü bu adama değer. Siz taraftarlar topla yıldırım gibi driplingini görmeniz gerek. Gerçekten, bana göre Robben bile yanına yaklaşamaz bu adamın.şimdi anlıyorum diğer tartaftarların ne dediğini ; senna ve nesta yı gözleri kapalı geçer. Kesinlikle doğru . Yattara yılın en iyi futbolcu ödülünü alınca yeni ronaldinyo olacak, 3 defans oyuncusunu bile rahatlıkla geçebilir ve iki ayağını kullanmakta robbenden bile daha iyidir. Çünkü o bencil değil ve attığı nokta paslarla % 85 gol olmasını sağlar. Bu çocuk madirde alınacağından emin. Messinin bile standartları bunun kadar yüksek değil.benim için büyük sürpriz.tüm madrid taraftarları lütfen gidip bu adamın videolarını izleyin ve bu küçük bilinmeyen afrikalı sihirbazın topla yaptıklarının kitabını okuyun. Lütfen mihatovij gitmeden önce bu adamı allll. Madridi seven bir taraftar.

Bunu kim yazmışsa elişne sağlık :D döktürmüş resmen. Acizane kendimce tercüme edim.:

Oğuzhan Fidan
29.12.2008, 14:03
saviolayı ben 20 milyonlarda sanıyodum 5 milyon çıktı. ne yani mehmet yıldızla saviola aynı değerdemi :D yuh ya harbiden gülüyorum.

Serdar A
29.12.2008, 14:28
Haber ne kadar gerçekçi önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak .

Yalnız yavaş yavaş Yattara Real taraftarlarının gündemine oturmaya başladı . Hemen hepsi Yattara'nın yeteneklerine ikna olmuş görünüyor . Küresel krizin İspanyol kulüplerini çok derinden vurmaya başladığı şu günlerde devre arası bonservis ödemesi 40 milyon euroyu aşan Real'in canını nispeten daha az acıtacak 6-7 milyonluk bir sağ kanat çözümü çok kişiyede makul görünüyor .

İki cepheleri var . Karşı çıkanların tutarlı yönü , Real'in bu yaşa kadar ( 28 ) Avrupa vitrinine çıkamamış bir futbolcuya yatırım yapmasının vizyonuna yakışmayacağını savunmaları . Savunanlar Luca Toni , Amouri gibi örnekler veriyor . Hollanda liginin Türkiyeden daha güçlü ve sert bir lig olmadığını savunanlarda var , Drenthe ve Huntelaar'dan haraketle .

Birde her nedense Roberto Carlos ve Mijatovic'in arasındaki yakınlığın derecesini merak eder oldum :)

Erdinç Dilek
29.12.2008, 14:37
:) real madridin bir listesi var ve o listede 200 tane futbolcu var :) o listenin içinden birisi sadece yattara.. adamlar bizim gibi değil ki adamların transfer politikaları farklı bir kere..
konu ile ilgili yapılmış en güzel yorum aynısısnı yazacaktım ama yazan biri vardır diye bi bakayım dedim yorumlara arkadaş yapmış. bizimde listamizde oyuncular var ama teklif hepsina yapılmıyor yattara nın durumuda böyle olcaktır en azından şimdilik

Kasım Hilal
29.12.2008, 14:52
Gider mi bilmem ama giderse oynar, ona eminim..
Zaten Yattara'yı Ziya Doğan hariç oynatmayan yoktu..
Ki Ziya Doğan tarafından beğenilmek değil, aksine beğenilmemek şereftir.

6Şafak Aydın1
29.12.2008, 14:54
futbolcu olarakmı?

Onur Akyüz
29.12.2008, 15:09
sadece futbol oynamayı düşünen bir yattara

real'de yürüyerek bile oynar

ama işte:(:(

Harun-61
29.12.2008, 15:16
Salgado'dan ne eksigi var :)

.

toksoy61
29.12.2008, 15:20
yattara = real madrid ???????
yok artık.

Harun Karadeniz
29.12.2008, 15:20
bana göre şişirme geliyo bu haber ama neyse inşallah doğru değildir:S

yattara orda asıl yattara gibi oynar işte

Alihan Ertürk
29.12.2008, 15:21
8.000.000 € + Drenthe = defol git yattara .. :)

realyattara
29.12.2008, 15:38
sergio ramosla takas yapsınlar :D

Çağatay_
29.12.2008, 15:40
Rafael van der Vaart ile bire bir takas olunur :p

Ahmet Kuru
29.12.2008, 15:44
Haberin içerğinde bir çok futbolcuyla ilgileniyorlar...
Yattara'ya gelene kadar çok kişi alırlar onlar...
Sonuç yine sıfır olur...Yattara yine bulanıma girer...Olan yine bize olur...

Alihan Ertürk
bizim işimize Drenthe yarar bir miktar para ve Drenthe'yi alalım Real Mardin'den :)

firidin61
Merhaba ,

Hep iddaa ettim olması gereken yer zaten orası ! Böyle bir sihirbazı tüm dünya tanımalı ;)

R.V.Nistelrooy hayatında atmağı gol sayısına ulaşacaktır ( Döndüğünde ) ...

Umarım gerçekleşir ! Para önemli değil . Trabzonspor un adının duyulması yeter :rolleyes: Bence bu kazanılacak Milyon Euro lardan daha önemli ...

Sayg.

TSezgin61
29.12.2008, 15:46
bizim işimize Drenthe yarar bir miktar para ve Drenthe'yi alalım Real Mardin'den :)

real madridden hicbir futbolcu bize gelmeeezzzzzzz..... :rolleyes:

Alihan Ertürk
29.12.2008, 15:47
real madridden hicbir futbolcu bize gelmeeezzzzzzz..... :rolleyes:

o zaman yattara da Real Madride gidemezz :) izin vermiyoruz :mad:

TSezgin61
29.12.2008, 15:50
o zaman yattara da Real Madride gidemezz :) izin vermiyoruz :mad:

merak etme... real madrid teklif getirsin futbolcunun tipik lafi devreye gecer : buradaki misyonumu tamamladim...

heleki yattaraya gelecek bu teklif....

böyle niceleri gitti. fatih tekke mesela.

simdi sampiyonluga oynuyoruz diye millet firsat kolluyor. böyle ortama bende gelir oynarim....

onur_alabuga_61
29.12.2008, 15:51
haber kesin arkadaşlar tvde gösterdi ispanyanın marca gazetiside doğruluyo haberi

Alihan Ertürk
29.12.2008, 15:54
bizi istemeyen futbolcuyu biz neden isteyelim ki..katara transfer gerçekleşmedi de ne oldu..ne faydasını gördük ki yattaranın keşke gitseydi diyorum ben..eminim taraftarın büyük bir çoğunluğu da gitmesini istiyor artık..

Samet Berber
29.12.2008, 15:56
Eğer haber doğruysa 5 milyon euro ya satılsın .

Özkan
29.12.2008, 16:22
Biraz soruşturunca öğrendik ki söz konusu haber Real Madird'in transfer edip Şampiyonlar Ligi'nde oıynatabileceği oyuncularla ilgili bir haber-yorummuş. Yattara bu yıl Şampiyonlar Ligi oynamadığı için listede. Klübün Yattara veyâ Lavezzî veyâ başka biri ile ilgilendiğinden bahsedilmiyormuş.

litvanya_ts
29.12.2008, 16:22
Sampiyonluga oynadimiz bir sene eger yattarada giderse yerine kimi koymayi dusunuyorsunuz acaba. Butun arkadaslar gitmesinden yana ama biz gokdenizle fatihin daha yerini dolduramamisken yattaranin yerini hic dolduramayiz.

Ali Tunahan Güllü
29.12.2008, 16:23
sevineyimmi üzleyimmi karar veremedim....

Harun-61
29.12.2008, 16:25
bence takas önerisi yapalim; wesley snejder bize yakisir aslinda :)

.

mensure 61
29.12.2008, 16:28
Ben şimdi gönderilmesinden yana diyilim :(

cyberentalpi
29.12.2008, 16:28
Tamda fener maci oncesi cikacak dedikodu. Eger 7 milyon veriler ise hemen gule gule.
Ama bence fener maci oncesi fenermedya dedikodusu. gs mac oncesinide hatirlayın

taner*61
29.12.2008, 16:35
ben Yattaranın gideceğini düşünenlerdenim ama Real mi olur yoksa başka bir kulüp mü göreceğiz. Ersun hoca ilk yarının son 2 maçında Barışı sağ kanatta denedi ve 1 kaç gün önce Isaac ile ilgili açıklamalar yaptı dikkat ettiyseniz. Bence Ersun hoca Yattaranın gitmesine en çok sevinecek kişilerden birisi olur. Yanlış anlamayın sevmediğinden değil. Sistemin içinde Yattara gibi koşmayan ve işini daha çok şov yönüyle yapan birini istemiyor. bana göre Yattara nereye giderse gitsin oynar. bence Trabzonsporumda misyonunu tamamladı ve şimdi onu iyi bir paraya satıp Fatih Sultan Tekke yabancı bir sol kanat ve olursa Yusuf (tercihim Tabata) alınmalıdır. Ayrıca süpriz olarak sağ ve sol defansa iki adamda alınabilir.

Proof
29.12.2008, 16:36
Dogruysa gitsin, Real Madride oyunce verdik deriz :D

Proof
29.12.2008, 16:36
Benim anlamadigim, bukadar oyunce kesf eden Ozkan Sumeri neden Chelsea istemedi :D

Anıl Caner
29.12.2008, 16:38
Bu olayı niye bu kadar farklı yorumladınız anlamadım.

Real Madrid Ş.L'de direkt oynayabilecek isimleri transfer etmeye çalışıyor.Bunun şartı da avrupa kupalarına katılamamış takımlardan oyuncu almak. Aynı zamanda avrupa birliği pasaportu. İspanyol gazeteleri de bu oyunculardan lise oluşturmuş arada da yattara'nın ismi geçiyor.

Real Madrid'in ilgilendiği falan yok.İlgilenebilir mi, olur mu bence mümkün.Çok da isterim.

theo
29.12.2008, 16:38
Aslinda 1haftada transfer sonuclancaksa alternatifi zaten hazirdir ersun yanalda ve kampta takima uyum saglar yeni tranzfer...katar gibi tirt bir lige gitmesindense real madride gitmaesi daha anlamli olur...eger gercekten boyle bir durum soz konusuysa yattaraya izin verilmeli...yoksa bu sefer degil sahada hali sahada bile top oynatamaz kimse yattaraya...

Muhammet*
29.12.2008, 17:00
fantastik bir transfer olur

28TS61
29.12.2008, 17:18
gazeteler ts mizdne haber yapmak icin kendini yirtiyor, yalan haberden baska bisey degildir

sifuni
29.12.2008, 17:22
olursa olsun isterse 7-8milyon€ versinler ama qatara gitmeesinden iyidir belki real madridde 61 numarayi alir ve trabzonu temsil eder dünyanin en büyük klübünde

pReN@_61
29.12.2008, 17:23
Kaynak nedir ?

Erdem Koltuk
29.12.2008, 17:42
Kaynak nedir ?

fotomaç,fotogol,fotospor,fotohaber,fotocan kaynak bunlar.

pReN@_61
29.12.2008, 17:45
fotomaç,fotogol,fotospor,fotohaber,fotocan kaynak bunlar.O zaman kesin gidiyor demektir.Hazır olun
:)

ApoCaN28
29.12.2008, 17:50
O zaman kesin gidiyor demektir.Hazır olun
:)

İnanmıyacaksınız Sabah milliyet hürriyet de bunlara uydu:D

O marca gazetesi yok mu?(ispanyanın fotomaçı)

sametaydin
29.12.2008, 18:10
10 milyon euro+guti'ye bu iş olabilir. :)

Ömer SEVİNÇ
29.12.2008, 18:19
Yalandır, yalan. Ciddiye almayın;)

Hasan Çelik
29.12.2008, 18:51
defalarca söyledim yattara nın beyni olsaydı barcelonada messi ile oynardı diye,yattara biraz devamlılık göstersin kendini oyuna versin oynayamayacağı takım yok,yattara nın yeteneklerinde oyuncu bulmak çok zor hiç zorlanmadan real madrid de oynar yattara ,madrid de robben ve sneijder dışında yattara dan iyi oyuncumu var ortasahada.
yattarayı bu yıl artık bi yere vermeyiz adam akıllı topunu oynasın trabzonsporu şampiyon yapsın odan sonra istediği yere gitsin isterse futbolu bıraksın

ONUR BEKAR
29.12.2008, 18:54
yattara katara transfer olacak dendi olmadı oyundan düştü fazla bir katkısı olmadı takıma şimdi iyice bırakır. ( inşallah öle bi şe olmaz)

Süleyman Eruyar
29.12.2008, 18:56
keşke doğru olsa

TUNCAY HİÇYILMAZ
29.12.2008, 19:01
keşke doğru olsa

Yattara'nın Real Madrid'de oynamasını gerçekten çok isterdim ama bu haberin doğru olduğunu sanmıyorum...

Mustafa Ağaoğlu
29.12.2008, 19:30
Eto'o Umut takası da gündemdeymiş..

Öztürk Adem
29.12.2008, 19:31
Kaynak ıspanyanın unlu gastesınden bırınde cıkıyor :D Insallah haber dogruysa gıtemsını ben ondan cok ısterım:D

erkankoc
29.12.2008, 19:52
ya beyler makara olarak bakmayin..ya bunlar balice geremiye ne paralar verdiler..yattara bunlarin yaninda ibrahimovic...)) neden olmasin ..yasida buyuk degil..siz saniyomusnuzki yattara orda burdaki gibi oynar..kicina fisek takar oynar..geri gelir basar..ya insallah gider.bizde artik realli oluruz))onun adina cok cok sevinirim

is_mail61
29.12.2008, 19:54
ya arkadaşlar şimdi istinye parktan geliyorum 2 saat filan oluyor sadri başkanı gördüm konuştum biraz keşke yattara olayını sorsaydımya :( şimdi aklıma geldilanet olsun

sessizkral_1
29.12.2008, 19:55
ya arkadaşlar şimdi istinye parktan geliyorum 2 saat filan oluyor sadri başkanı gördüm konuştum biraz keşke yattara olayını sorsaydımya :( şimdi aklıma geldilanet olsun

transfer konusunda bişi dedimi

is_mail61
29.12.2008, 19:57
yok ya müsait deildi sadece hatrını srabildim anla yani ama aklımda olsa kesin sorardım şaşırdım görğnce ne işi var istanbulda dedim

Recep Alkan
29.12.2008, 19:58
ya valla insanın kafasını öle bir karıştırıyorlar ki kim neye nasıl yorum yapacağını bilemiyor. ben ne kadar yattaranın çok üstün yetenekleri olduğuna inansam da real madrid de oynayacak kadar olduğunu düşünmüyorum. bence yine çeşitli oyunlar ile karşı karşıyayız.

Tansu Onur Erdoğan
29.12.2008, 20:13
real alırsa en iyisini alabilecek güctü yattara gibi istikrarsız 1 oynayan 5 oynamayan adama teklif dahi yapıcaklarını sanmam ama umarım alırlar

Emre GÜRDAL
29.12.2008, 20:14
bende dıyorum kı gıtsın madrıte ama robbenı alalılm takas yapalım yanı lurmu

fetvaci
29.12.2008, 20:24
bu baslık kapatılsın ya boyle bır baslıgın takıma zarardan baska bırseyı olmaz basının futbolcuların aklını karıstırdıgı yetmezmıs gıbı bırde bızler burada bunu konusarak gundemde tutar ve oyunucunun aklını daha da bulandırırsak bunun bıze hıcbır yararı olmaz

sirkan
29.12.2008, 20:34
bence gitse iyi olur ama bence cook zor...
real madrid huntelaar ve diara transfer ettiler bile.....

61baron61
29.12.2008, 20:36
marca yi bence bizans takimlarinin hackcileri hackledi ve bir sekilde trabzonu fb maci öncesi yine alasagi yapmak istiyorlar , savasta her yol mübahtir

selcuk
29.12.2008, 20:38
bence gitse iyi olur ama bence cook zor...
real madrid huntelaar ve diara transfer ettiler bile.....

saaten onlari aldiklari icin
onlarin ikisinden sadece birini sampiyonlar liginde oynatabiliyorlar
cünkü ikiside uefa da oynadi bilen
simdi az maliyetli birini ariyorlar sampiyonlarligi listesi icin
listedeki en az maliyetlide yattara

insallah onu secerler

Şuayip Aydın
29.12.2008, 20:44
gecen gun beni aradılar barcadan barısı ıstedıler ben olmas daha genc pismesi lazım 2 sezon sonra verelim size hem o zaman messide yaslanır messi barıs takası yaprız dedım kabul ettiler

ts_tuncay_ts
29.12.2008, 20:46
7 milyon euro çok az real madrid gibi bi klüb yattara gibi futbolcuya en az 15 milyon euro vermesi lazım...

Remzi
29.12.2008, 20:46
Şuayip duyum var mı duyum? :D

İskender Çakmak
29.12.2008, 21:50
ne kulüpten ne yattaradan ses var öyle bir şey olsa yattara hemen bir basın toplantısı ayarlar gitmek istiyorum derdi bu haber balondan başka bir şey değil

Emo91
29.12.2008, 22:13
bence ya takas yapilmali yada 13 milyon € istenmeli....

vermiyorsalar hade yolunuz acik olsun, bukadar.

IaILIpIeIRI
29.12.2008, 23:12
En fazla 10 Milyon € werirler..Hele ki bu krizde..

Mehmet Fırat
29.12.2008, 23:16
7 milyon € + kiralık bir futbolcu. (Mesela Guti. :p)

alper*
29.12.2008, 23:18
gecen gun beni aradılar barcadan barısı ıstedıler ben olmas daha genc pismesi lazım 2 sezon sonra verelim size hem o zaman messide yaslanır messi barıs takası yaprız dedım kabul ettiler
Ha ha ha.
Süper komik.

tarıkk
29.12.2008, 23:21
arkadaşlar bu haber asılsızdır istanbul basının bir tür ayak oyunları yeniden başlıyor aman dikkat edelim

IaILIpIeIRI
29.12.2008, 23:25
arkadaşlar bu haber asılsızdır istanbul basının bir tür ayak oyunları yeniden başlıyor aman dikkat edelim

Marca qazetesi ne zamandr bizim ?

selimatal
29.12.2008, 23:29
FeBeş liler maçın hazırlığına 1 ay önceden başlamışlar. Bence şu sıralar, "Devid, Semih ve Alex TS a gelmek istiyorlar" diye bir haber iyi gider.

M.Kılıç50
29.12.2008, 23:32
bize higuan´i versinler alsinlar Yattara Ücüncü´yü :D

Ahmet Faruk
29.12.2008, 23:45
Ula Yattara gidemedin gitti yaani

NuDGeRR
29.12.2008, 23:48
madrid kume duser :D

ertuuu
29.12.2008, 23:57
r.madrid'in yeni aldığı huntelaar ve diara kendi takımlarında sezonun ilk yarısında şampiyonlar ligi maçlarına çıktığı için; şampiyonlar liginde oynayamayacaklar. en fazla birisi oynuyacak. aklımızın bi köşesinde bulunsun...

hüseyin1975
30.12.2008, 00:09
Madrid bu adami ne yapsin?

Adamlar Van der Vaart gibi oyuncuyu yeterince verim alamiyoruz diyerek göndermek istiyor.
Böyle bir Takim Yattarayi alirmi?

wolf_TS61
30.12.2008, 00:19
abi marcada boşuna yattarayı yazmaz herhalde

Arif Timurcioğlu
30.12.2008, 00:23
Doğruluk payı varsa yattara sezonu kapatır gidemezse :D

Arif Timurcioğlu
30.12.2008, 00:25
7 milyon € + kiralık bir futbolcu. (Mesela Guti. :p) O olmaz bize sol açık lazım roben gelsin.

Soner
30.12.2008, 01:08
yattara bu kafayla rızeye gıdemez kaldı real madrıd

AKSOY_61
30.12.2008, 01:32
yattara katar mevzusundan sonra futbol olarak en az %50 geriye gitti.
o zamandan bu zamana performansına bakılınca bu adama max. 2 milyon euro verirler diyorum içimden.

adamın 2..3 kişiyi sıra sıra dizip rakip defansın iyice oturmasından başka bi numarasını göremiyoruz artık.
orta alanın mücadele gücünü kırması da cabası.

özere deneyimsiz felan diyorlar ama inanın yattaradan daha çok şey koyar sahaya, bize daha fazla şey katar.
ben 4..5 milyon bile verene satılsın diyorum artık.

yattaranın bonservis parası+bizim transfer için ayırdığımız parayla özer+tabata alınırsa emin olun bu takımın şampiyon olma olasılığı çok fazla artar.

GULER
30.12.2008, 02:21
konuya kilit takilmamissa henuz bir kipirdanma var demekki.. Malum isim Yattara olunca belli olmuyor bu isler..
Bence gidersede en iyisi olur.. Takima bir katkida bulunmuyor.

Uğurtan
30.12.2008, 02:39
Artık eminim bu konudan.. Satılması taraftarıyım.. Ancak değerine satılmalı, değerinin altına değil.. Ve mümkünse kamp başında olmalı son dakika golü niteliğinde değil.. İlk katar mevzusu çıktığında çekimserdim satılsa da satılmasa da uygundu benim için.. Ancak zamanı geldiğine inanıyorum artık bu konunun eğer doğruysa..

Muhammet
30.12.2008, 03:45
Bu haberler Yattara'nın kafasını karıştırır, bir tek bu işe yarar. Olan bize olur.

Hüdai Pervaneli
30.12.2008, 04:19
Gitsinde kurtulak

Recep Alkan
30.12.2008, 08:01
gitmesini isterim neden?

çünkü bu adam gitmediği sürece isaac takıma giremeyecek bu bariz ortada. ve ingiltereden bile peşine adam takılan isaac bizde eriyecek. buna da gönlüm el vermiyor kesinlikle.

gitmesini istemem nede?

çünkü her trabzonspor taraftarı gibi benim de; yattaranın her an herşeyi yapabilecek gücü ve kapasitesi oldupuna inanmamdır. hele ki performansının git gide düzelmeye başladığı bu günlerde.

ama her şeye rağmen yattarnın devre arasında gönderilmesinden yanayım. ama bu körü körne yapılmamalı ve adam gibi oturulup konuşulduktan ve iki tarafında görüşleri alındıktan sonra yapılmalıdır.

umarım herkes için hayırlısı olur.

oflu engin
30.12.2008, 11:27
şimdi sorarım size bu siteyi futbolcular okumuyormu.ben cevaplayayım kesin okuyor.
her habere inanmayın şampiyonluk yolunda psikolojik savaşta başlamıştır.rakibi en çabuk yıkanda budur umudunu kırmak gibisi yoktur.oynasada oynamasada bizim en kaliteli en etkili oyuncumuz kim yattara bizim ilk maçımız kimle fb ile bu maçta yattarayı kim tutacak roberto karlos bu adam nerden geldi madrid'ten katar transferinde bu oyunu kim yüklendi sinan engin ne oldu bjk ile berabere kaldık.bunları yazmamdaki amaç şampiyonluk yolunda psikolojik savaş başlamıştır bu ve bunun gibi oyunlar karşımıza çıkacak bu oyunları bozmak ve futbolcumuzun moralini bozmamak bizim elimizde bu tip haberlere resmi ağızdan açıklama yapılmadan değer vermememiz gerekliliğine inanıyorum.7 şölene hazırlandığımız 2009 yılının trabzonsporluların yılı olması dileğiyle.bizim satacak futbolcumuz yok.

Onur Civelek61
30.12.2008, 11:34
Benim görüşüm fb Marca gazetesine para verdi bu haberi yapsın diye:D

My
30.12.2008, 12:01
Yattara'nın menejeri (dündü sanırım) bir açıklama yapıp bu haberi yalanladı ve haberlerin maksatlı çıkarıldığı, Yattara'nın kafasının karıştırılmak istendiğini söylediydi. Ama Marca gazetesinde haber gerçekten var mı yok mu bilemem.

35deniz
30.12.2008, 12:06
balon haber

ApoCaN28
30.12.2008, 12:19
Zaten oynamıyodu hiç oynamyıcak en sonunda...

Uzunoğlu
30.12.2008, 15:04
Bu başlık kıyak olmuş ya :)

Yine Yattara'ya sallanabilecek bir konu olmuş :)

Samet Berber
30.12.2008, 15:08
...Yattara, geçen bayramda Trabzonlu spor yazarlarından Sedat Tunalı"ya bir mesaj atmış ve spor camiasıyla iletişimi açısından ulaşılmaz biri olmadığını göstermişti. Fenerbahçe"nin kurgulamaya çalıştığı oyunun hemen hemen aynı olduğu kanaatindeyim. Yani Roberto Carlos Trabzonspor"la oynanacak ve kendine sorun çıkarabilecek Yattara"ya karşı hazırlık kampı öncesinde psikolojik mücadeleye şimdiden menajerler yardımıyla başlatmış bile. Bunun için Yattara"nın ismini gerçektende Real Madrid"in transfer listesine yazdırmış. Derin profesyonellik işte böyle bir şey...

Metin KONDEL(internetspor)

Hekimoğlu
30.12.2008, 15:13
Yattara'nın menejeri (dündü sanırım) bir açıklama yapıp bu haberi yalanladı ve haberlerin maksatlı çıkarıldığı, Yattara'nın kafasının karıştırılmak istendiğini söylediydi. Ama Marca gazetesinde haber gerçekten var mı yok mu bilemem.Böyle bir açıklama varsa konu kapanabilir sanırım boşuna yattara yıpratılmasın.

Özkan
30.12.2008, 15:15
Bu haberler hem Yattara hem de diğer futbolcularımız için motivasyon kaynağı oluyor. Eğer Marca Gazetesi Yattara'yı fark edebildiyse, iyi bir performansla diğer oyuncular da Avrupa'nın gözde klüplerinin dikkâtini çekebilir. Bence antremanlarda ve maçlarda bunu düşünmeleri hem bizim için hem de onlar için iyi olur.

Gökhan KAN
30.12.2008, 15:15
yattara tı robben le takas yapalım...

Harun Karadeniz
30.12.2008, 15:16
almazlar ya adamlar yattarayı ne yapsın o listede daha ne isimler vardır zatende

kendimi avutuyorum galiba:S

alper*
30.12.2008, 15:16
Haber Marca gazetesinde var.

Ama Marca gazetesinde haber gerçekten var mı yok mu bilemem.

Alpayer
30.12.2008, 15:17
Böyle bir açıklama varsa konu kapanabilir sanırım boşuna yattara yıpratılmasın.
Kapatmaktan ziyade silinmesi daha iyi olur bence.

Harun Karadeniz
30.12.2008, 15:18

ispanyolca bilen varmı

FatmaÇelik
30.12.2008, 15:19
Sadece psikolojik olarak insanların moralini bozup kafalarını karıştırmak iin sanki bu haberler.

Yattar bize lazım ama bırakmıyorlar ki adam özgürce oynasın...

alper*
30.12.2008, 15:19
İbrahim Yattara,Trabzonspor,7 millones de euros.
Bence yeterli,İspanyolcaya gerek yok :p

Mayls
30.12.2008, 15:29
Alper abi belki Yattara + 7 milyon istiyorlardır :D

Emre7
30.12.2008, 16:23
balon haber

Yattara'nın menejeri (dündü sanırım) bir açıklama yapıp bu haberi yalanladı ve haberlerin maksatlı çıkarıldığı, Yattara'nın kafasının karıştırılmak istendiğini söylediydi. Ama Marca gazetesinde haber gerçekten var mı yok mu bilemem.

ispanyolca bilen varmı

arkadaşın dediği gibi habe bu ... haberin Türkçesi de Ligtv de idi aynı gün

"Real Madrid yöneticileri, Şampiyonlar Ligi'nde hücumda oynatabilecekleri, yetenekli bir futbolcu arayışında. Gine Milli Takımı'nın da formasını giyip, AB pasaportu taşıyan Yattara, kulübü Trabzonspor'daki 7 milyon Euro'luk değeriyle Real Madrid yöneticilerinin listesinde"

haberin gerçek olmasına sevinmiyorum. Çünkü buna yakın hatta hatırladığım daha yüksek bir meblayı Roma önermişti. Ucuza gitmesini istemem

Emre B.
30.12.2008, 16:30
Haber doğruysa hemen gitmeli.

TSezgin61
30.12.2008, 16:32
ahhh ahhh Trabzonsporum sampiyonluga oynayacak, Barcelonada gelse cevabim hayir olur...

benim icin kendi sehrimin insaninin gülümsemesi daha degerli alacagim paradan... tabi yattara benimle bir degil... ama olsa nolur:D