PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hasan Sönmez

admin
04.06.2004, 12:29
http://www.trabzonspor.org.tr/img/futbolcu/hasans1.jpgHasan Sönmez ile ilgili tüm yorumlar bu ba?l?kta...

Harun-61
11.06.2004, 12:03
Petkovic'in yedegi olmasina ragmen herzaman sabirla bekliyor...güzel bir profesyonellik örnegi...smileys/smiley32.gif

ts_fan
13.06.2004, 18:05
unutamadigim maçi villereal ile oynadigimiz ilk maç, müthisti o maç hatta bu adam bir daha kaleyi birakmaz bile dedim...sabirla profesyonel bir sekilde isini yapmasi ve sorun çikarmamasi taktire sayan...böyle devam et hatta Petko'yu daha çok zorla Hasan...

schumi
15.06.2004, 20:12
iyi bir yedek kaleci.

benimde unutamadigim maçi deplasmandakivillereal maçi

perfectstorm
22.06.2004, 16:09
BENCE BESIKTASTAN 5 TANE YEMESI HATAYDI AMA VILLEREAL MAÇINDA HARBIDEN IYI OYNADI

Harun-61
23.06.2004, 00:24
kampin kötülerindenmis..iyi olur ins

saral28
29.06.2004, 15:05
bana soracak olursaniz müthis bir kaleci....petkoviçden bile iyi..petkoviçin öyle maçlarda öyle hatalari oluyoki,insan çileden çikiyor...elimizdeki hasanin degerini bilelim arkadaslar...besiktas maçinda yapabilecek hiç bir seyi yoktu.defansimiz,fizik gücümüz o maçta tel tel döküldü....

corleone
29.06.2004, 15:09
ben begenmyorum açikçasi ama yedek olur iste

kadirsa_2000
03.07.2004, 12:20
Bence de çok iyi bir yedek, villareal maçinda istedigi zaman nasil olabilecegini gösterdi. Dahada iyi olur insallah...

Harun-61
04.07.2004, 01:40
http://www.trabzonspor.org.tr/img/haberpic/0405almanya/52.jpg

corleone
05.08.2004, 16:43
habu hasan sönmezle hans sommersin isimleri ne kadar birbirlerine benziyor yawsmileys/smiley36.gif

Harun-61
17.08.2004, 01:33
abi nedir bu yaa, heryere ayni konuyu cevaplamissin...

ahmetturk
23.08.2004, 18:50
Arkadaslar Hasan Malatya maçinda iyiydi. Sanssiz karga maçimiz olmasaydi belkide Petkoviçi kesecekti. Sans geldi ve iyi degerlendirdi. Alkislamak lazim Tebrikler.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Gökhan Kutlu
23.08.2004, 19:40
malatya maçinda iyiydi.ALLAH bozmasin..

61_TS_1967
25.08.2004, 01:40
bence petkoviçten pek bi farki yok bjk den 5 yemesi sansizligiydi kiev maçinda oynarsa petko yu aratmaz

ShadoW
30.08.2004, 14:13
Hasan iyi bir kaleci.Ve sorun çikarmadan isini yapmasi onun ne kadar iyi bir kaleci oldugunun da göstergesi degil mi? (oynamiyorum giderimcilerden degil, çalisirim beklerimcilerden...)

Laz61Pacino
17.09.2004, 23:00
Vallaha kim ne derse desin. Bu adam super bir yedek kaleci.smileys/smiley1.gifsmileys/smiley4.gif

$FIRTINA61$
20.09.2004, 10:43
iyi bir kaleci gecen sezon bir kacm macdi iyi tutu hata yabamaya basladi petkovice katidi gene hatasini bekelyecek petkonun ya antreman da gösterecek kendiin yada cok bekler külübede

tigin
25.09.2004, 19:08
'Ben Petko'yu zorluyorum Tolga da beni...'
http://www.trabzonspor.org.tr/img/roportaj/hasansonmezr.jpg
Iki sezondur Trabzonspor'da olan Hasan Sönmez 'Ziya Hoca bizi hirslandirdi. Beynimizi degistirdi uyandirdi bizi' diyor.
RÖPORTAJ: Aytekin AKAY

Amcasinin kaleci kazaklarini gizliden gizliye giyiyordu; ancak bu durum sadece bir özenti... Çünkü kaleci degil forvet olmak istiyordu ve de mahalle maçlarinda takimin en uç noktasinda yer aliyordu; yani 11 numara... Ancak Halil Ugurtay, kaleci kazaklarini ve eldivenleri Hasan'a giydirince, artik yapacak bir seyi de kalmamisti. 11 numara Hasan artik 1 numaraydi.

Trabzonspor'un ikinci kalecisi Hasan Sönmez, iki sezon önce G.Birligi'nden Trabzonspor'a geldi. Daha çok Petkoviç'in arkasinda yedek kalmasina ragmen, oynadigi maçlarda hazir bir kaleci görüntüsü çizdi. Malatyaspor maçinda oldugu gibi...

http://www.trabzonspor.org.tr/img/roportaj/hasan1.jpgGeçen yil UEFA Kupasi'nda Ispanya'daki Villarreal maçinda alinan beraberligin bas mimari oldu. Trabzonspor'da ikinci sezonunu yasayan Hasan Sönmez, kendini "deli kaleci degilim" seklinde tarif ediyor. Kalecilerin daha agresif bir yapiya sahip olmasi gerektiginin altini çizen Hasan, sakin ama içten içe stresli oldugunu gizlemiyor. Kalecinin oynaya oynaya iyi kaleci olacagini ancak yedek kalmayi da problem yapmadigini belirten Hasan, "Iyi olan kimse zaten o Trabzonspor'un kalesindedir. Kaleciler olarak ortak paydamiz Trabzonspor. Onun için herkes çok çalisiyor" diye konusuyor.

Gol atmam lazim
Hasan, Trabzon'a geldiginde en fazla sasirdigi olay idmana gelen taraftar sayisi olmus. Gençlerbirligi'nde maça gelen taraftar sayisi kadar tesislere taraftar geliyormus. Sonra, insanlari... Futbola göre günlük hayatina yön veren Trabzon insani da hayrete düsürmüs Hasan'i... Genç Türk kaleciler içinde Tolga'nin geleceginin oldugunu hatirlatiyor ve "Kalede tatli bir rekabet var. Ben Petkoviç'i zorluyorum, Tolga da beni. Rekabetimiz, Trabzonspor için" diyor. Iki büyük hayali var Hasan'in. Futbolu birakmadan bir maçta gol atmak, futbolu biraktiktan sonra da teknik direktör olmak. Hayal... Belki bir tepenin ardinda, belki de bir limanda... Ya da üç direk arasinda...

Çizgi kaleciligine yatkinim
- Petkoviç'le tatli bir rekabet halindesin, kazanan Trabzonspor olsun...
- Elimden geldigince Petkoviç'i zorluyorum, zorlayacagim da... Aramiz çok iyi ancak rekabet sart. Rekabetimiz ben-sen olayi degil, Trabzonspor.
- Tolga'yi da unutmayin...
- Evet, Tolga'da bana asiliyor! (gülüyor Hasan ancak, isin dogasi bu diyor) Tolga da çok iyi bir kaleci olacak. Biraz daha zamana ihtiyaci var.
- Kaleci Hasan nasil bir kaleci?
http://www.trabzonspor.org.tr/img/roportaj/hasan2.jpg- Kalinim biraz... Vücut yapim öyle gösteriyor ancak esneklik anlaminda takimin en iyilerinden biri oldugumu düsünüyorum. Çizgi kaleciligine yatkinim, fazla çikmiyorum ancak bunlar hep oynamayla alakali. Biraz oynasam, kendime güvenim gelecek. En son resmi üçüncü haftada Malatyaspor maçi... Uzun süre oynamayip, böyle bir maçta sahaya sürülünce çok daha dikkatli oynamak zorunda kaliyorsun. O maçta kötü oynasam, taraftarin ve hocanin gözünde puanim düsebilirdi.
- Maça ilk on birde çikacaksin; periyodik antrenmanlar disinda özel bir çalisma uygular misin?
- Eger hafta sonu maça çikacagimi bilsem, normal antrenmanlar disinda, rakip takimin tüm futbolculari kim onlara bakarim. Sonra penalticilarini elime kalem kagit alip yazarim. Hayal kurarim, suradan suraya pas gelirse söyle çikarim; maçi yasarim yani, hafta içi hep o maçla yatip kalkarim.

Rüstü'yü zorlayan yoktu
- Son iki yildir Trabzonspor'un kalecileri degismedi; demek ki size güveniliyor...
- Evet, hocalarimizin güvenine tesekkür ediyoruz. Gerek Petkoviç, gerek Tolga ve gerekse de ben tek bir amaç için buradayiz: Trabzonspor'un basarisi... Bunun için bana düsen ne ise onu yapmaya çalisiyorum.
- Sizi hazir tutan kaleci antrenörlerinin bu basarida payi nedir?
- Teknik direktörler, oyunculara sistemi ezberletmek zorunda. Bu yogunlukta bize özel antrenmani kaleci antrenörleri veriyor. Fikret hocamiz yogun bir sekilde bizimle ilgileniyor.

Hoca beynimizi degistirdi
- Kaleci antremanla hazir hale gelir mi?
- Evet, ancak sunun bilinmesini isterim; bir kaleci idmanda en fazla çalisan, maçta da en az yorulandir. Kendi adima konusayim, maçlarda bedensel degil de beyin olarak çok yoruluyorum. Maç konsantrasyonu, beyin olarak sizi çok yoruyor. Mesela idmanda bedenen yoruluyorsun. Biz kalecilerin kondisyona ihtiyaci yok diye düsünebilirler ama biz de oyuncuyuz yani...
- Rüstü Barcelona'ya gittiginde onlarin antrenman sisteminin agirligindan sikayet etmisti.
- Rüstü, Milli takimin kalecisi; iki top kurtarsa yine kalede yeri saglamdir. Türkiye'de onu zorlayan biri olsaydi, Ispanya'da yasadiklarini burada da yasayabilirdi.
- Ziya Hocadan sonra kendi adina ne degisti?
- Hocamiz, bizi hirslandirdi. Kendisi hirsli biri ve o hirsini bize de yükledi. Beynimizi degistirdi yani, uyandirdi bizi...
- Dünya futbolunda stilini begendigin yabanci kaleciler var mi?
- Buffon... Kaleci gibi kaleci... Bunun disinda Ingiltere Milli takim kalecisi David James de kalesinde güven veren file bekçilerinden...
- Petkoviç ve Tolga disinda Türkiye'de begendigin kaleciler kimler?
- Aslinda çok var, ancak mesela Malatyaspor kalecisi Fevzi. Ailevi sorunlar yasadi. Allah kimsenin basina vermesin! Istanbulspor'da oynayan Galatasaray'in eski kalecisi Mehmet Bölükbasi... Onun da tek sansizligi Galatasaray'da olmasiydi.
- Bir maçina bakarak, adami yargilamak ne kadar dogru sence?
- Hata da yapabiliriz ama bize moral lazim. Moral verildiginde kendimizi toparlamamiz daha kisa sürer.
Taraftarimiza sasiyorum
- Kariyerine baktigimizda Trabzonspor ikinci takimin...
- Sabirliyimdir. Gençlerbirligi'ndeydim, simdi de Türkiye'nin dört büyük kulübünden birindeyim. Burada futbolu birakmak isterim.
- Anne-baban seni izlemek için Trabzon'a geliyor mu?
http://www.trabzonspor.org.tr/img/roportaj/hasan3.jpg- Geçen yil benim oynadigim bir lig maçina gelmisti. Gelmezler mi, yalniz babam rahatsiz biraz, maçlara gelmesini istemiyorum. Gençlerbirligi'nde oynarken Çanakkale Dardanel ile karsilasiyoruz. Ik yari tribünde babami gördüm ancak ikinci yari yok. Tabii huzursuz oldum. Maç bitiminde sordum, ikinci yari neden tribünde yoktun diye... O da kalbinin heyecandan atmaya basladigini, bundan dolayi disari çiktigini söyledi.

"Kaleci oynarken gol atmak en büyük hayallerimden. Maçin son anlari, kaybedek bir seyimiz olmasin, ben de ileriye çikip gol atayim diye hep hayal kuruyorum."

- Bu arada baba da oldun.
- Evet kizim oldu, onun ugruna inaniyorum. Ben Bursali'yim ancak kizimin dogum yeri Trabzon.
- Trabzonspor taraftarina mesajin...
- Biraz daha akilli hareket etmelerini ve sabirli olmalarini istiyorum. Taraftar çok önemli. Gençlerbirligi'nde maça gelen taraftar kadar burada idmana gelen taraftar var. Geçen sezon Besiktas ve Diyarbakirspor maçlarinda taraftarimiza sastim.
- Taraftarimizin kulübüne asiri düskünlügü bazen istenmeyen olaylara neden olabiliyor.
- Böyle bir taraftar dünyada var mi bilmem ama Türkiye'de olmadigi kesin.
- Trabzon, sehir olarak bir futbolcuya hangi anlamlari yüklüyor?
- Trabzon, küçük bir yer. Buraya gelmeden önce daha büyük bir sehir oldugunu zannediyordum. Önünüzde deniz, arkanizda dag... Istersen yüzmeye git, istersen yaylaya çik. Böyle iki ortami arayip da bulamayacaginiz bir sehir. Trabzon'un zengin isadamlari, sehrin dogal zenginligine kayitsiz kaliyor sanirim. Ben de idman ve maçlardan arta kalan zamanlarimda esim ve kizim Zeynep Naz ile Boztepe'de çay içerek ya da Cemil Usta'da köfte ve balik yiyerek geçiriyorum.
- Akçaabat köfte mi, Inegöl köfte mi?
- Inegöl köfte... Akçaabat köftesi de güzel ama Inegöl tercihim.
- Ee Cemil Usta'da Akçaabat köfte yiyorsun.
- Evet de, bana göre Inegöl köfte daha farkli.
- Bursali'sin; dogdugun, büyüdügün sehrin takiminin düsmesi seni nasil etkiledi?
- Bursaspor köklü ve büyük bir camia. Onlarin taraftari da ateslidir. Insan üzülmez mi? Bursa sehri gibi büyük bir sehir takiminin düsmesi moralimizi bozdu. Insallah bu sezon lige dönerler.
- Son bir soru; bazen ileri çikip gol atayim diye bir düsünce geçirdin mi içinden?
- Forvetten gelme oldugum için midir bilmiyorum, inanin en büyük hayalim gol atmak. Kaybedecek bir seyimiz olmaz, son bir yan top ya da kornerden gelen topu gol yapiyorum. Böyle hayalim var.
Resmi Site (http://www.trabzonspor.org.tr)

Barış
03.12.2004, 15:20
AKÇAABAT köftesi bence daha güzel Hasan kardes...

osman__61
12.02.2005, 12:52
bence hasan a daha çok sans verilmeli hakki yeniyor. iyi oynadigi maçlardan sonra yine petko kaleye geçiyor. böyle olmamali.

Alptuğ
18.03.2005, 18:02
bjka 5-0 yenildigimiz maçta cok kotuydu bazen super maclar cikariyo kilolu bence daha iyi bir kaleci bulmaliyz

Ozan
18.03.2005, 21:07
bence çok kaliteli ve iyi bir kaleci.bazen müthüs oynuyor.amam bir oyuncu zaten hep iyi oynayamaz.sonuna kadar destekliyorum hasan sönmez i.smileys/smiley32.gif

61trabzonomer
21.03.2005, 10:14
BANA GÖRE IYI BIR KALECI ALANA KADAR KALEYE BILE GEÇEBILIR VE GEÇMELIDE GERÇEKTEN GÜVENE IHTIYACI VAR BIRAZ OYNATILSA PETKO DAN ÇOK DAHA IYI OLUR

61trabzonomer
20.04.2005, 09:21
Biraz sans tanisalar bu adama çok seyler yapacak ama....

61trabzonomer
10.05.2005, 15:13
hadi be koçum göster kendini kap kaleyi..

osman__61
10.05.2005, 17:41
bence hakki yeniyor. petkoviç onu kesecek kaleci degil. hasan sönmez daha iyi ondan. sezon sonuna kadar o oynatilmali ve petko simdiden ülkesine gönderilmeli. en azindan tolga zengin de tecrübe edinir.

mircemal
10.05.2005, 19:56
Hasan süpersin baba

ibrahimaYATTARA
10.05.2005, 20:13
hasan sonmez su anda petkoiçten çok üstün hiç degilse penalti yaptirmiyor dengeli ve akilli bir kaleci ve uçuk farklar yaratmiyor form çizelgesinde ne ise o nu oynuyor adam bence hasain hakki yeniyor petkoviç yabanci olmsaydi kesinlikle oyniyamazdi bundan eminim

61trabzonomer
10.05.2005, 20:18
bence hakki yeniyor. petkoviç onu kesecek kaleci degil. hasan sönmez daha iyi ondan. sezon sonuna kadar o oynatilmali ve petko simdiden ülkesine gönderilmeli. en azindan tolga zengin de tecrübe edinir.

Kul
10.05.2005, 20:32
http://img145.echo.cx/img145/3552/hasansnmez4oo.jpg

Resimdeki patron Hasan Sönmez'in babasi Sakarya deplesmanina giderken yolda benzin istasyonunda mola verdigimiz zaman çekilmistik... Babasi oglunun resmini ekmek teknesinin en güzel yerine koymus...smileys/smiley32.gifHadi Hasan Rize maçinda yüzümüzü kara çikarma...

Alptuğ
11.05.2005, 12:40
rize mcinda kalede o olacak goster bakalim kendini ama benim pek umudum yok

TSlimetin08
11.05.2005, 13:46
Hadi hasan göster kendini zamanin geldi smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

61trabzonomer
11.05.2005, 18:03
rize mcinda kalede o olacak goster bakalim kendini ama benim pek umudum yok

nasil umudun yok kardes olmadi simdi...

$FIRTINA61$
11.05.2005, 19:40
bence iyi kaleci ve sans verirlirse cok iyi olabilir anlamdigim adam petkovic 100 yüz daha iyi hep petkoyu koyorlar vilareal macinda sade onun yüzünden berbaere kaldik süper bir kaleci almadikdan sonra kaleyimizi hasan korusun

Beytullah
11.05.2005, 20:15
gününde olur insallah o macta

61trabzonomer
15.05.2005, 23:55
artik hep oynar insanlah..

Barış
16.05.2005, 00:37
Çok iyi kaleci.Ben td olsam Petkovic i keserim bunu oynatirim.

kelkitli29
16.05.2005, 02:22
valla biraz daha cok sans verilmeli. ozaman hem petko hemde hasan, ikiside acayip gelistirirler kendilerini.

61trabzonomer
16.05.2005, 11:32
petko artik daha oynamamali ya bu kalecimiz süper hasan varya müths tek kelimeyle yav...

61viya
20.05.2005, 11:19
Müthis bir güven veriyorsun insana...Ve öyle güzel hazirlaniyorsun ki idmanlarda,her an o kaleye geçmeye hazirsin.Ve bu öyle huzur veriyor ki bizlere...Sen seviyoruz Hasan'im...Demis ya biri: "Hasan'in varsa,ümitlerin Sönmez!..."

osman__61
20.05.2005, 11:24
hasan kaleye diye diye biktik isallah senol hoca duyar da hiç olmaz son 2 maç onu oynatir.

61trabzonomer
20.05.2005, 18:29
valla olum ne yap yap petko ya birakma ha valla bundan sonra kele sana emanet..

osman__61
24.05.2005, 17:55
samsun maçimda fazla is düsmedi gerçi ama güven veriyor kalede durdugunda. ben maçtaydim ve iyi bir kaleci.ileride gelecegin en iyi yerli kaleci adaylarindan bence.

61trabzonomer
26.05.2005, 01:49
ayni dudek...

recce
29.05.2005, 10:35
hasan abi sana güveniyoruz gelecegin milli takiminda seni görmek istiyoruz...

CaMoKa
29.05.2005, 11:13
dünkü maçta oldukça iyiydi alternatif olarak basimizin agirmayacagini gösterdi

61viya
29.05.2005, 21:19
"Hasan'in varsa,ümitlerin Sönmez!..."

61trabzonomer
29.05.2005, 21:42
"Hasan'in varsa,ümitlerin Sönmez!..."

ben kaç zamandir diyorum bu adam süper süper...

osman__61
30.05.2005, 09:43
istanbul maçinda iyiydi. ilk defa fark attigimiz bir maçta gol yemedik. kale senin hasanimiz...

61trabzonomer
31.05.2005, 23:38
vala kaleci bosuna masraf yapmasak mi valla bu adami koyalim kaleye yedegede tolga olsun...ama daha da iyisi varsa neden olmasin..

Burçak
04.06.2005, 14:27
firsati yokki hasanin kendini göstersin. ama nezaman ona ihtiyaç duymussak hatasiz oyun çikardi. sana güveniyoruz.

tunganyan
02.07.2005, 13:14
sana güveniyoruz ve seni sewiyoruzzzzz......eminim bu sene senin yilin olacakkk....insallah sansin yaver gider de degerin anlasilirrrrrr....

zanoylu
02.07.2005, 17:07
Tam bir görev adami,süpürücü teknik vasiflari pek fazla olmasada her takima lazim

Sönmez Özlü
02.07.2005, 17:46
Hasan çok kaliteli bir kaleci aslinda. Ama yine de Jefferson'in transferi iyi oldu. Iki kaleci sampiyonlar liginde oynayacak bir takima yetmezdi. Hatta sampiyonlar liginde olmasak bile yetmezdi. Ben Tolga Zengin'den de umutluyum. Iyi çalisirsa Hasan'in yerini de zorlayabilir. Ama Jefferson sakat oldugunda, cezali oldugunda, formsuz oldugunda hiç korkmayacagiz. Hasan var...

hamucera
09.11.2005, 20:08
adam gitti ya aslinda kalede güven veriyodu en azindan kaleyi kapliyodu

Zurawski
12.11.2005, 16:11
Neden düsünülmüyor hiç bir maçta anlayamadim hala görevi verildignde hiç bir hata yapmadi.Çok iyi bir kaleci bence ama hiçbir hoca görev vermiyor.

agahozlu
12.11.2005, 19:08
ben kendilerini sahsen begeniyorum.ama nedense bir anda kayboldu.

Bülent Bayraktar
19.11.2005, 20:43
ya tolga warken bu kovanin ne isi wardi

Barış
19.11.2005, 22:13
ya tolga warken bu kovanin ne isi wardi

Adam kaç zaman sonra kaleye geçti?Baska napacakti?

Tolga yi da gördük zamaninda,kovayi da.

diskus
19.11.2005, 22:41
devre arasina kadar kaleye hasan gecmeli,malesef cok buyuk kaleci sorunumuz var su an 3 kaleciden en iyisi hasan,devre arasi mutlaka kaleci alinmali bana gore alman olmali en iyi kaleciler almanyada yetisiyor

Jeffer
19.11.2005, 22:44
adam napsin golde sucu yok defansin hatasismileys/smiley7.gif

Tansu Onur Erdoğan
19.11.2005, 22:48
jefferson dan medet umuyoruz ama bugün hava toplarini cikinca bosuna biseler bekledigimizi anladim...hasanin gecmesi daha mantikli bundan sonraki haftalar

selokal61
19.11.2005, 23:02
su hasana adam gibi hiç firsat vermedik

yazik oluyosmileys/smiley5.gif

FANATIK61
19.11.2005, 23:02
Bana göre de yeni Kalecimiz Alman olmasi gerek. Diskus'un dedigi gibi Almanyanin Kalecileri gercekten iyi. 2. Ligten bile alsak basarili oluruz, inanin bana. Biz burada Maclara bakiyoruz her Hafta...

Oruç
20.11.2005, 14:51

Hayatinin firsatiydi dünkü maç...

Onur
20.11.2005, 15:11

Hayatinin firsatiydi dünkü maç...

aynen öyle....

Bordo_mavi61
22.01.2006, 19:08
hasan i gönderip ahmet i alanlari istifaya davet ediyorum...

hasan bence jej.den tolga dan ve ahmet den daha iyi kaleci

bachar
22.01.2006, 19:13
üç sene evvelki villareal maçindaki perfonmasi takimda kalmasina yetmeliydi

diskus
22.01.2006, 21:10
uc seneden beri eline gecen firsatlari gerek macta ve onemlisi antremanlarda degerlendiremeyen adamin pesinden aglamaya hic gerek yok,o kadar iyi olsaydi petkovic ve jefferson degil o oynardi.

uftinci
15.02.2006, 11:52
Yok ya sebattada golleri içeri almaya devam...smileys/smiley36.gif

UğuR
25.02.2006, 12:13
[QUOTE=Bordo_mavi61]

hasan i gönderip ahmet i alanlari istifaya davet ediyorum...

hasan bence jej.den tolga dan ve ahmet den daha iyi kaleci

[/QUOTE

Bu senin düsüncen, Kutlarim seni Hasan i gnderdiler diye istifa haHasan A.Sebat in kaleiligini bile yapamaz.

uftinci
25.02.2006, 12:45
Bak bu konuda haklisin ahmet szon sonu kesin gidici. Daha önce yazmistim baskanin yildiz diye aldigi ahmet degildir umarim. Bi kendi cebinden bide baska bi yönetici demisti ismini unuttum 2 yildiz sözü vermisti bekleyip görecegiz. Hasana sebatta basarilar. Umarim sebat düsmez...smileys/smiley5.gif

Uğurtan
25.02.2006, 18:35
ya ne hasani ya allah asina bu adam konusulmaya bile degmez..Pancu daha iyi kalecilik yapti fener maçinda...Alsin sebat bide bunun yüzünden cani yansin metin aktas tan az çekmedik sifirdan goller yiyen ender kalecilerimizden..smileys/smiley7.gif

Bülent Bayraktar
10.05.2006, 22:42
ndn kilitlenmiyorki????

Tansu Onur Erdoğan
10.05.2006, 22:52
ya ne hasani ya allah asina bu adam konusulmaya bile degmez..Pancu daha iyi kalecilik yapti fener maçinda...Alsin sebat bide bunun yüzünden cani yansin metin aktas tan az çekmedik sifirdan goller yiyen ender kalecilerimizden..smileys/smiley7.gif hasanin bi villareel maci war onu izlede bi gör

adami 2 sene yedek birakip en kötü dönemde al gec kaleye dersen tabi basarisiz olur