PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forma Sorunu

Çağatay_
18.12.2008, 15:42
Öncelikle söylemek isterim ki bilgisayarım olmadığından şu sıralar siteye fazla giremiyorum.Bu nedenle buna benzer konu varsa yönetici arkadaşlardan özür dilerim..

İstanbul'da okuyorum, 5-6 yere baktım, Ankara'da da bakmıştım birkaç yere, ama bir türlü Trabozonspor forması bulamıyorum.Baktığım yerleri özellikle ürün çeşitliliği bol olan geniş mağazalardan seçiyorum fakat yine de forma bulamıyorum..Ben sorunun nereden kaynaklandığını bilmiyorum ama taraftar ürünlerinin taraftara kolay ulaşmasında bir sorun olduğu gerçek.Sistemin neresinde sıkıntı olduğunu büyüklerimiz daha iyi analiz edeceklerdir.

Benim bu konuda çözmek istediğim nokta istediğim halde forma alamıyorum, ve benim durumumda olan bir çok kişi olduğuna inanıyorum.

Örnek vermeyi istemediğim fb taraftarı ise, istemese bile, her tarafa yayılmış satış noktaları sebebi ile forma almaya,ürün kullanmaya teşvik ediliyor.Biz ise bırakın atkıyı bereyi, forma almak için bile bin dereden su getiriyoruz.Internette ise sadece 1-2 model var.

Bordo Mavi Net olarak toplu sipariş yapma olanağımız var mı ? Toplu sipariş etmek ve formalara orijinal baskı yaptırmak iyi bir fikir olabilir diye düşünüyorum.

Yorumlarınızı,eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler, saygılar..

ozturk
18.12.2008, 15:47
mecidiyeköye açılıyor ts clup oradan alınabilir..

Gamze
18.12.2008, 15:49
26 Aralık'ta Mecidiyeköy'de açılıyor TS Club.
İnşallah ordan temin edebileceğin inşallah.

Çağatay_
18.12.2008, 15:50
Başlıkta tarihi görmemiştim teşekkürler :)