PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ERDEM dersi | Futbolcularımıza Hakaret Eden Sözde Yazara Tepki

Selman
17.12.2008, 22:35
Arkadaşlar az önce bir forum üyemizden aldığım özel mesajla bu başlığı açıyorum.Bir densize haddini bildirmemiz gerekiyor sanırım.Avni.aker netten alıntıdır link;

http://www.avniaker.net/galeri/album/Manset/haddi-asan-yazi.jpg

Yazıyı bir okuyun, inanamayacaksanız.Hakkında tazminat davası açılacak cinsten.

Hep beraber bize yakışanı yapıp tepkimizi koyalım diyorum.Yazar Haluk Erdem'e ERDEM dersi verelim.

Gamze
17.12.2008, 22:41
Yazının resimli halini ekleyeyim ben de;

http://www.avniaker.net/galeri/album/Manset/haddi-asan-yazi.jpg

Fatih
17.12.2008, 22:41
Bu şeftalisevere hakikaten ders vermek lazım.

Sana şeftali kafalı demiyorum Haluk Erdem çünkü Şeftali'ye ayıp olur.

halukerdem@kentgazetesi.com

Açık mail adresi.

TS-Tiryaki
17.12.2008, 22:45
Ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Bu ne?????? Bu serefsiz kendini ne zannediyor.
:mad: mad:mad:mad:mad:mad:mad:mad:

Ahmet Kuru
17.12.2008, 22:45
Serkan ile Hüseyin geçen hafta Kocaeli maçında nasıl oynadı?Bunu soralım bu arkadaşa...
Günlük düşünerek bir yere varılmaz...
Kimin adamı merak ettim doğrusu...

Mehmet Fırat
17.12.2008, 22:51
Bu 'Erdem(?)' için aklıma ilk gelen kelime 'gerizekalı' oldu. Daha sonra da sırasıyla ......, ......, ......!

Mehmet Fırat
17.12.2008, 23:00
Bu forum beni öldürecek... :o

ARAGORN01
17.12.2008, 23:06
Klübe bu yazı gönderilip , klüp avukatları aracılığıyla hakaret davası açılmalı. Çok ciddi maddi tazminat alınacaktır. Bu arkadaş ya da gazetesi de ayılar gibi çalışıp ödemek zorunda kalacaktır.

_SeRKaN_
17.12.2008, 23:07
Gün geçmesin ki yeni bir felaket olmasın...Bu haftamız bayağı bir mailli geçecek anlaşılan...Şerefsizlerin biri bitiyor öteki türüyor...:(

Napoli
17.12.2008, 23:17
nederseniz deyin isterseniz yasaklayın ama bu alenen ....

SeSSiS
17.12.2008, 23:26
oha demiyorum ineklere ayıp olur !

İsmail Alkan
17.12.2008, 23:30

halukerdem@kentgazetesi.com (halukerdem@kentgazetesi.com)

Açık mail adresi.

Medeni bir şekilde ;) gereği yapılmıştır,
Sizleride medeni bir şekilde gereğini yapmaya davet ediyorum;)

maskeli61
17.12.2008, 23:32
ya arkadaşlar böyle her önüne gelen gereksiz insanları kayle almayın kendi çapında eyleniyor ama gerçekler acı veriri gece evinde oturamassın yatagıın da yatamassın atar tutarsın ayı oglu ayı dicem ayılarada ayıp olmaz senin gibi hayvan oglu hayvanlar varken ayılarda onur duyar ne hayvan akrabalarımız var die. şerfsiz köpekler ama bence kayle alınmammalı afkursun dursun...

Selman
17.12.2008, 23:33
Arkadaşlar tepkimizi vereceğiz, kulübü de haberdar edeceğiz hiç meraklanmayın.

Lütfen tepkimizde aşırıya kaçmayalım, haklıyken haksız duruma düşmeyelim.

lazaytac
17.12.2008, 23:34
Ne kadar serefsiz insanlar var bu ülkede

İskender YILMAZ
17.12.2008, 23:35
Gerizekalı, gaza gelmiş bi ezik.. Sövülmeyi hak ediyor.. :)

Oğuzhan Turhan
17.12.2008, 23:37
Klübe bu yazı gönderilip , klüp avukatları aracılığıyla hakaret davası açılmalı. Çok ciddi maddi tazminat alınacaktır. Bu arkadaş ya da gazetesi de ayılar gibi çalışıp ödemek zorunda kalacaktır.

Evet evet bu yazıdan bir şekilde klübümüzüde haberdar edelim..
Maddi tazminat almasak bile o şahsın savcılığa gidip ifade bile vermesi yeterlidir..

Burçak
17.12.2008, 23:38
vay terbiyezsiz vaaay.
birde benzetmemi maruz görün demiş.!!
bir insan bu kadarmı ezik olur . bunlara öyle bir yara açmışızkiii

ümit tavsan
17.12.2008, 23:38
ya onlara cevap vermekde onların reklamını yapğarsınız
hıç kolak asmıycan o bızım muhattabızmız bıle deyıl sadece sorun bursanın muzesınde kaşdane kupa var sportıf başarısı nedır turk futboluna mıllı takıma nasıl hızmet etmış bursanınyuzunden ondan daha ıyı takım var lığde ınegol spor bıle ondan daha ıyı be ben kaydeye bıle almıyom

A.T.R
17.12.2008, 23:39
Ba şeref yoksunu adama bizden önce Serkan ve Hüsyin derhal tazminat davası açmalı çünkü bizzat onlara yönelen aleni bir hakaret sözkonusu. Dangalağın tekini gazetene yazar diye koyarsan olacağı budur.

Serhat
17.12.2008, 23:39
Trabzonspor'u elestirmek bu densizleremi Kaldı????

Bide bundan ekmek yiyorlar... Boğazında kalsın inşallah...

melâl
17.12.2008, 23:41
3.paragrafta Teknik direktörümüz Ersun Yanal ın adını ersun Yenal olarak yazan birinin okuma yazma bildiğinden süphe duyuyorum...

Böyle küçük insanlar bizim gibi Büyük bir takımın adını ağızlarına almamalılar...

tepki gösterirsin eleştirye tahamülü yok olur adın... e napalım biz şimdi...

Selami Gürpınar
17.12.2008, 23:45
Bunu varya bunu :mad:
Bunu tutup kafasını kaldırıma sürtüp kıvılcım çıkartacaksın.:mad:

Töbe estağfurullah.:mad:

Düzgün bir şekilde mail yağmuruna tutalım.

Yazılan mail lerin dozunu iyi ayarlayalım arkadaşlar.

Fatih Ersoy
17.12.2008, 23:49
vay ayı oğlu ayı demiyorum, hayvanlarında bir haysiyeti var...

Mustafa K. Demirbaş
17.12.2008, 23:51
haşimdi buna öyle bir mail atardımki ama bu sefer o bana dava açar

10-61
17.12.2008, 23:56
Bunu var ya bursa'ya doğru çevireceksin ondan sonra yer misin yemez misin? ıslatıp ıslatıp döveceksin,hayatımda bu kadar şerefsiz insanı bu kadar kısa sürede görmemiştim:cool:

ayvaz
17.12.2008, 23:56
Yuh yani bence organize olup bu adama dava açmak gerekir. Emsallerine örnek olur ve takımı savunduğumuzu gösterir.

Gökhan KAN
17.12.2008, 23:57
allah belanı versin dicem ama diyemem.....

Miraç Atalay Çiftçi
17.12.2008, 23:58
Ah yazık.
Bu hayvan! pardon insan şimdi mesleğini mi yapıyor?
Bu eğer gazetecilik eğitimi aldıysa elinden almak gerek o diplomayı, duvarında duracağına ben onu daha münasip bir şekilde kullanırım.

Kent Gazetesi'de maaşallah yani...

Sorular!
Acaba bu gazete Savcı'ya gitti mi?
İzinden geçti mi?
Geçtiyse nasıl geçti?
Kent gazetesi editörü bu yazıyı okudu mu?
Acaba bir tezkip yayınlanacak mı?

Bu soruların takipçisi olmalıyız!

Fatih Kuloğlu
17.12.2008, 23:58
Gönderdim mesajımı

61mehmet61
18.12.2008, 00:00
yazısında ayılara ayıp olur diyor. demek ki ayılık konusunda uzman kendisi.

Coloradoydu
18.12.2008, 00:05
kulübü de haberdar edeceğiz hiç meraklanmayın.

Çok iyi olur. Hüseyin ve Serkan güzel bir meblağ çıkarabilir. Hatta bu parayla şöyle bir hamsi ızgara şöleni tertipleseler daha bir anlamlı olur.

Emre7
18.12.2008, 00:08
bişey demiyorum insan değil anlamaz !!!

Murat Keçeci
18.12.2008, 00:09
agzı olan konusuyor suç sende degıl senın elıne kalem verende

Emre7
18.12.2008, 00:12
yerinde olsam serkan ve hüseyinin buna çeza açardım. maddi ve manevi ceza o lafı okumayı öğrenirdi. açık ve net iyi para kazanırlar. sonra da o parayla gider bursa hayvanat bahçesine yardımcı olurdum. Eğitim sıkıntısı çözülsün diye

Burçak
18.12.2008, 00:14
Çok iyi olur. Hüseyin ve Serkan güzel bir meblağ çıkarabilir. Hatta bu parayla şöyle bir hamsi ızgara şöleni tertipleseler daha bir anlamlı olur.
İtiraz ediyorum. alınabilecek Tazminat ile kasa kasa Şeftali alıp kendisine yollayalım.

mehmetdoğan
18.12.2008, 00:26

halukerdem@kentgazetesi.com

Açık mail adresi.
:alkış::alkış::alkış::alkış::D:D:D

kml61ts
18.12.2008, 00:27
Arkadaşlar kesinlikle kulübe ,Serkan ve Hüseyinin haberdar edilmesi lazım bu konudan iyi bi tazminat alırlar burdan... Bu karaktersizi elime verecekler ki dogduguna pişman ederdim bu insan görünümlü hayvanı...

Fatih Ersoy
18.12.2008, 00:30
Verilen mail adresi sanırım yanlış.
Hata maili olara geri dönüyor ;)

Özge
18.12.2008, 00:32
Ne dediğini sanıyor bu ya.Sen kimsin ki öyle bir şey diyosun acayip sinirlendim valla.

POYRAZ
18.12.2008, 00:35
Bu adam sanirim Seftali olanlar dernegi baskani olsa gerek.

Fatih
18.12.2008, 00:35
Verilen mail adresi sanırım yanlış.
Hata maili olara geri dönüyor ;)

Gazete kipüründe verilen adrestir.

Büyük ihtimal bu Mail atmasını da bilmiyordur öylesine yazılmıştır:)

güneyli
18.12.2008, 00:36
Hoştunuz!!!.Hoştunuz.!!!Yazıyı okuyunca efendisinden kemik bekleyen yalaka mahluklar geldi aklıma.Kemik yalayıcı bellide efendisi kim acaba?

Yasin Berber
18.12.2008, 00:37
Ya gelde küfür etme allah sabır versin bizlere!!!! Bunları yazar diye gazetelerinde saklayanları vurmak lazım bu nedir yaa ne rezillik

SARI61
18.12.2008, 00:37
sen gıt bursayı savun lan senı alakadar etmıyor bızım futbolcularımız senı yazar yapanın ta ben sımdı

Coloradoydu
18.12.2008, 00:40
Yalnız, yazarın da bu forumda yazılanlardan haberi olsa, Bursa'daki şeftali bahçelerini alacak parayı çıkartır. Biraz daha dikkatli yazmak gerek. Eleştiri sınırlarını aşacak ifadeler bize yakışmaz.

Serdar Ersoy
18.12.2008, 00:43
mail gönderilmiştir mailimin son kısmını yazıyorum :D:D

" Ve şimdi sende benim benzetmemi bağışla ; Senin gibi insanı nasıl olurda köşe yazarı yaparlar bu kadar küçük gazete olsa dahi ! ( İnsan dediysem lafın gelişi )"

Okur mu acaba ya :D:D:D:D

poetricus
18.12.2008, 00:45
Yapılması gereken bellidir.
1. Yazar medenice protesto edilip özür dilenmesi sağlanmalı. (Medenilikten kastım bizim davranışımız. Böyle bir şey ayazn adamın medeni olmadığı âşikâr)
2. Kulüp olaydan haberdar edilerek adı geçen oyuncularımızın dava açması sağlanmalı.

Yazara aynı üslûpla cevap verirsek ondan ne farkımız kalır?

fetvaci
18.12.2008, 00:45
ya bu dengesızı ne takıyosunuz arkadaslar trabzonspor az bı ıyı gıtsın eskıden kalma korkularından mıdır bılınmez çelme takmaya çalışan çok oluyor boyle kendını yazar zanneden insanları burada daha fazla konusupta reklamını yapmayın

Bayundur Han
18.12.2008, 00:47
Merhaba Haluk Erdem,

Ayilarla sanirim araniz iyi. Kirmak istemiyorsunuz. Herkes tabi kendi cinsinden olanlari kirmak istemez. Ama biz insanlar, bizim gibi insan olan Trabzonsporlu Serkan ve Huseyin, hakkinda yazdiklarinizi kiniyoruz. Tabi sizin bu kinamadan pek birsey anliyacaginizi sanmiyorum ama hani olur ya belki birseyler kaparsiniz.

Semlar,

Adem Ozdemir

diye yazdim. Kufuru basacaktim son anda vazgectim

61mehmet61
18.12.2008, 00:49
gazeteye baktım böyle bir yazarları yok

Ahmet Karaman
18.12.2008, 00:49
kulüp avukatları bu herife dava açsınlar. bu kadar terbiyesizik olur. birileri bu densize haddini bildirmeli.

POYRAZ
18.12.2008, 00:51
Yapılması gereken bellidir.
2. Kulüp olaydan haberdar edilerek adı geçen oyuncularımızın dava açması sağlanmalı.
Bunu yazmak icin tekrar bu topige girdim ama sen benim yazacagimi yazmissin. Hüseyin ve Serkan'in yerinde olsam mutlak ama mutlaka bu adami mahkemeye verirdim ve okkali bir tazminat talep ederdim. Kanunlara göre "Kel" kelimesi icin bile dava acilip lehinize tazmina ile sonuclandirabilirsiniz ki, bu yazar direkt olarak "Ayi" kelimesini kullanarak ve buna ek olarak Ayi demek istemedigini cünkü ayilara ayip olacagini, dolayisiyla bu iki oyuncumuzun ayidan daha asagilik olduklarini acik ve net bir dil ile beyan etmistir. Hüseyin ve Serkan hic vakit kaybetmeden bu yaziyi delil olarak göstererek basvuruda bulunmalidirlar. Hic kimse Trabzonspor'un oyuncularina bu sekilde hakaret edemez,.

Taner Gündoğdu
18.12.2008, 00:52
mail adresi yanlış sanırım iletilemiyor...

ama bu yazı mutlaka klübe bildirilmeli ve dava açılmalı!

Gamze
18.12.2008, 00:52
Edit.

Yolladığım mail ulaşmıyor benim de...

Fatih Ersoy
18.12.2008, 00:54
gazeteye baktım böyle bir yazarları yok

Evet bende baktım yazarlarımız köşesinde böyle bir yazar yok.

Siteye bir mail attım bu yazar sizde mi yazıyor mail adresini alabilirmiyiz diye..
Cevap geldiği an sizinle paylaşacağım..

Yukarıda geçen mail adresi sanırım yanlış. Hata mail'i olarak geri dönüyor ;)

Gamzeninde dediği gibi bir akademisyen var bu isimde ancak resimlere bakılacak olursa sanırım o kişi değil ;)

Taner Gündoğdu
18.12.2008, 00:55
mail adresi yanlış sanırım iletilemiyor...

ama bu yazı mutlaka klübe bildirilmeli ve dava açılmalı!

poetricus
18.12.2008, 00:57
Haluk Erdem benim araştırmalarıma göre Gazi Üniversitesi'nde akademisyen.

Bismillah!
Mesleğimden soğudum birden...
Sonra da felsefeden ve kitaplardan.

biltrabzon
18.12.2008, 00:57
vay serefsizin önde gideni.it ürür kervan yürür misali,ortalik itten gecilmiyor.hey allah im ne kadar cok düsmanimiz varmis yav.

Gamze
18.12.2008, 00:58
Akademisyenin de Bursalı olmasından dolayı odur demiştim ama dediğin gibi, resimlere baktım ben de. Sanrım o değil. Adamn günahını almayalım. O yüzden ben de mesajımı düzenledim zaten. :)

Mehmet Sarigül
18.12.2008, 00:59
Haluk Erdem kim?

"Trabzonspor'un, oyun kurucusuz nasil lider olduguna sasirdim kaldim. Tipik bir Ersun Yanal takimi. Iste bu noktada futboldan gelen teknik adamlarla, akademik agirlikli teknik adamin farki acikca belli oluyor. Futbolda calim atan, artistik hareketlerle takimina güven asilayan tipler, Ersun'un kitaplarinda ve beyninde yoktur."

Ersun Yanal'i elestiriyorum derken övüyor, farkinda bile degil!!!

Günaydin H.E.,...bazi takimlar "oyun kurucusuz" SAMPIYONLAR LIGINI kazaniyorlar, ama dogruya siz "yillardir bursaspor maclarini izlemekden" kacirmis olabilirsiniz.

Yazisindan tek anladigim sey, kendisi futbol bilgisi sifir olan tiplerden..

poetricus
18.12.2008, 01:02
Yoksa nickname gibi nickface kullanan biri mi musallat oldu bize?
Sahi "nickface" diye bir şey var mıydı Gamze?
Neyse ben dedim oldu galiba.

Bursapor bizi 70 dakika sürklase etmişmiş...
Gözlerin mi bozuk aklın mı be adam?
Hadi oradan, kışt, kışt!

Ahmet Karaman
18.12.2008, 01:04
Haluk Erdem kim?

"Trabzonspor'un, oyun kurucusuz nasil lider olduguna sasirdim kaldim. Tipik bir Ersun Yanal takimi. Iste bu noktada futboldan gelen teknik adamlarla, akademik agirlikli teknik adamin farki acikca belli oluyor. Futbolda calim atan, artistik hareketlerle takimina güven asilayan tipler, Ersun'un kitaplarinda ve beyninde yoktur."

Ersun Yanal'i elestiriyorum derken övüyor, farkinda bile degil!!!

Günaydin H.E.,...bazi takimlar "oyun kurucusuz" SAMPIYONLAR LIGINI kazaniyorlar, ama dogruya siz "yillardir bursaspor maclarini izlemekden" kacirmis olabilirsiniz.

Yazisindan tek anladigim sey, kendisi futbol bilgisi sifir olan tiplerden..

kendisi bizim topçuları ayıya benzetmiş ama kendisi gazi üniversitesinde öğretim görevlisi olmasına rağman tam bir cahil hemde kara cahil. onun yaptığı gibi yapayım belki okur parantez içinde belirteyim.( hanzo- maganda- amele- kıro- ayu ( ayının trabzoncası) )

Gamze
18.12.2008, 01:04
Hocam harikaydı. :)))

Avniaker.net'e bu haberi ulaştıran arkadaşın verdiği diğer bilgiler şu şekilde;

Gazete sahibi

Arzu KUTLUCAN EROL

Yazi işleri müdürü

Kemal GÖZ

Tel:0224 242 30 30
Fax:0224 241 47 17

Benim internetten bulduğum bilgiler de şu şekilde;

KENT GAZETESİ

Kent Plaza Hamitler Mah.Sanayi Cad. No:340/1 Osmangazi - BURSA
Tel: (224) 242 30 30 Faks: 242 41 51
E-Posta: haber@kentgazetesi.com

Yarından itibaren telefonla da şikayetlerimizi iletebiliriz.

Ayrıca;

TSYD BURSA ŞUBESİ

Alacamescit Mh. Yeniyol Tek Sokak
Borsa Apt. No: 11 K:3 D:5 BURSA
Tel: (224) 221 47 58 Faks: (224) 222 02 22

Şube Başkanı
İhsan SERTBARUT

Bu iş çok ciddi. İnsanlara göz göre göre hayvan diyeceksiniz ve bu sözünüz yanınıza kalacak zannedeceksiniz! Peh peh peh...

biltrabzon
18.12.2008, 01:08
gazeteyi aradim simdi, cevap vermediler.yarin tekrar arayacagiz bakalim kimmis bu terminatör.

Ahmet Karaman
18.12.2008, 01:09
Yoksa nickname gibi nickface kullanan biri mi musallat oldu bize?
Sahi "nickface" diye bir şey var mıydı Gamze?
Neyse ben dedim oldu galiba.

Bursapor bizi 70 dakika sürklase etmişmiş...
Gözlerin mi bozuk aklın mı be adam?
Hadi oradan, kışt, kışt!

hocam bu sözde öğretim görevlisi ve de spor yazarı arkadaş tan baya malzeme çıkar ndnd ye. merakla bekliyorum şapkadan ne çıkaracaksınız.

innocence
18.12.2008, 01:18
mail gitmiyor arkadaşlar

Mustafa Kara
18.12.2008, 01:22
Cibiliyetsiz adam cibiliyetsizce yorum yapar. iki laf koyunca kendılerını adam sanıyorlar beyınsızler. Bence protesto etmeye gerek yok bu gerizekalıyı kale alan olmaz. Ufaktan hakaret ediyorum kibarca bu kadar kurallara uymaya calısıyoruz :D

Gamze
18.12.2008, 01:32
Arkadaşlar haber@kentgazetesi.com a yolladığınız mailler gidiyor. Burdan da tepkinizi verebilirsiniz.

Benim mesajım da şu şekilde;

Merhaba,

Gazeteniz sözümona yazarı Haluk Erdem son yazısında şöyle bir ifade kullanıyor;

''Benzetmemi bağışlayın, Hüseyin'le Serkan asla yanyana oynayamaz, cünkü ikiside kaba ve kütü birer vazife adamı (Bekçi ... Ayı demiyorum Ayı ya ayıp olur.)''

Kulübümüz ve dahası adı geçen oyuncularımız bu konu hakkında bilgilendirilecek ve gereği yapılacaktır. Yalnııız;

Hadi bu kendine yazar diyen şahıs bunu yazdı... Sizin yazı işleri müdürünüz ne işe yarar?

Bu yazıları kontrol eden hiç mi kimse yok?

Kemal GÖZ'ün görevi nedir o gazetede?

Bu nasıl bir gazetecilik anlayışıdır?

Herifin biri kalkıp bir insana AYI diyecek ve gazete de buna sansür uygulamadan paşa paşa yayınlayacak... Peh peh peh. Keyfe bak hele!

Siz nerde yaşıyorsunuz beyler bayanlar? Bu sözlerin dava sebebi olabileceğini anlayamıyor musunuz?

Hadi bunu da geçtim. Siz bir insana açık açık ayı diye hakaret edilmesinden hiç mi gocunmazsınız?

Haluk efendinin Serkan'la HÜseyin'le ne sıkıntısı varmış da kalkıp ayı diyebiliyor onlara?

Şimdi ben kalkıp kendisine onlar ayıysa sen ne oluyorsun be adam desem haksız olur muyum bu anlayışa göre?

Bir kendinize gelin yahu kendinize!

Durumun baş sorumlusu Haluk Erdem(siz) ise diğer sorumluları da bu terbiyesizliğe alet olan gazeteniz ve çalışanlarıdır!

Haluk efendi soyadını bir daha okusun ve ERDEM ne imiş, ERDEMlilik nasıl bir şeymiş oturup düşünsün eğer o kadarcık çalışırsa aklı...

Hadi selametle!

Gamze BAL

Ahmet Karaman
18.12.2008, 01:40
bende şöyle bi email attım :

Haluk Erdem adlı sözümona öğretim görevlisi olabilmiş ama insalıktan nasibini almamış bir şahsa düşüncelerini okurlarınıza aktarabilmesi için köşe vermişsiniz ama yazdıklarını kontrol etmeden ki ( yazıişleri müdürünüz ne iş yapar anlamak mümkün değil) nasıl yayınlarsınız. serkan balcı ve hüseyin cimşir gibi milli formayı terletebilme şerefine erişmiş sporculara ayı yakışmasını normal - kabul edilebelir gibi görüyorsunuz. bu nasıl gazeteciliktir . sizi trabzon ve tüm turk spor kamuoyundan özür dilemeye davet ediyorum. ve söz konusu şahsa da gazetenizde yer verirken hiç değilse yazılarını kontrol ederek yayınlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. saygılarımla.. Ahmet Karaman

Gamze
18.12.2008, 01:45
Ahmet abicim, senin şahsında belirtmiş olayım bir kez daha. Bu şahsın öğretim üyesi olup olmadığını bilmiyoruz. Sadece bir isim ve memleket benzerliği olabilir. Kimseyi zan altında bırakmayalım. Okuuğum bilginin doğruluğunu bilmeden buraya yazmış olmak benim hatamdı, düzenledim fark edince de mesajımı. O yüzden, bu konunun üzerinde durmamaya çalışalım. Farkında olmadan konuyla hiç ilgisi olmayan birinin günahını alabiliriz. Aman.

Ahmet Karaman
18.12.2008, 01:48
Ahmet abicim, senin şahsında belirtmiş olayım bir kez daha. Bu şahsın öğretim üyesi olup olmadığını bilmiyoruz. Sadece bir isim ve memleket benzerliği olabilir. Kimseyi zan altında bırakmayalım. Okuuğum bilginin doğruluğunu bilmeden buraya yazmış olmak benim hatamdı, düzenledim fark edince de mesajımı. O yüzden, bu konunun üzerinde durmamaya çalışalım. Farkında olmadan konuyla hiç ilgisi olmayan birinin günahını alabiliriz. Aman.

peki gamze . ama tipide öğretim görevlisine benziyor ama :))

gazetenin yazar kadrosunda görülmüyor. anladığım kadarıyla devamlı yazan biri değil. öğretim görevlisi olma ihtimali yüksek malum burası turkiye :(

cngz
18.12.2008, 01:49
'neredeyse bir çuval inciri' diye başlayan yazınızda 'ayıya ayıp olur' diyecek kadar alçalıp terbiyesizleştiğiniz için öncelikle tebrik ederim, kendinize yakışanı yapmışsınız, başka birşey beklenmezdi zaten. maçtaki galibiyet golünüzü nasıl atabildiğinizi tüm türkiyenin görmesine rağmen siz at gözlüklerini gözlerinizden çıkaramadığınız için takımınızın Trabzonspor'u 70 dk sürklase ettiğini sanıyorsunuz. maçı nasıl ve nerenizle izlediniz bilmiyorum ama ikinci yarıyı tekrar tekrar izleyin, maçın tek kale oynandığını, hatta Erman Toroğlu'nun deyimiyle bursa ceza sahasında oynandığını görürsünüz. ve maç sonundaki istatistiklerede bakın derim attığınız 8 -9 şuta karşılık 25 şut yediniz, sonucu beceri ve şans ve hakemdir, o ayrı... bu kadar şutu kalecimiz Tony kalesinden atmadı heralde size. Bir diğer konu; Ersun hocayla aklınızsıra dalga geçmişsiniz, kilolarını vermişte hayata dönmüş filan. bu sizin üslubunuz çok görmediğimizi söylemiştim. ve büyük arıntı, göbeğine kadar ilgilendiğiniz Ersun hocanın soyadı yenal değildir, ERSUN YANAL'dır o. adamı tanımadan, araştırmadan elinize kalem almayın, saçmalayıp küçük düşüyorsunuz.......

okursa adam olana yeter...

Gamze
18.12.2008, 01:49
Ben de o şekilde düşünmüştüm abi. Muhtemelen konuk yazar beyefendileri... Bakalım, öğreniriz nasıl olsa yarın kimmiş neciymiş.

Herkesin eline kalem tutuşturuyorlar arkadaş. Ne güzel memleket...

Anıl Caner
18.12.2008, 01:54
Yuh ayının yazdığı yazıya bak diyecem de ayılığa gerek yok.

Gökhan KAN
18.12.2008, 01:57
bu adamın elinden kalemi alıp.....................................

Erdal DİLEK
18.12.2008, 02:12
bursa tarafatarı acilen trabzonspordan özür dilemelidir....

ha it ürür kervan yürür ne diyeyim. . .

OnOuR
18.12.2008, 02:38
Su adamın kimin neyi oldugu bir ortaya cıksada hakkettigi cevabı iletebilsek kendisine...

bordo8mavi
18.12.2008, 02:47
arkadaslar bu adam yaptigina pisman olacak yazik ailesine sevenlerine

kalavara
18.12.2008, 03:03
bursaspor işte bu yüzden küçük bir takım; sizin gibi bir yorumcuya sahip olduğu için! neyse küçük güzeldir herhalde:D (gülücük hariç tüm harflerin küçük olması rastlantı değildir!)

benim mailim bu şekilde oldu:D:D:D

UğuR
18.12.2008, 06:34
İnşallah 2.yarı Bursa ya sözde yazar oaln kişi tarafınadan ayı yakıştırması yapılan O iki aslan parçası golleri atar da yazısında ofsayt golün o sundan bahsetmeyen arkadaşa çok iyi bir kapak olur.
Levent Kızıl istifa Bursa kümeye....

Emirhan Ömeroğlu
18.12.2008, 07:57
güzel bi kalay çektim ama mail hata raporu geldi..

Gökçebey
18.12.2008, 08:15
Kulübe ihbar e-postası attım. Kulüp tarafından yapılacak çalışmanın takipçisi olacağımızı özellikle belirttim. Herkes haddini bilecek.

Emre B.
18.12.2008, 08:28
Vay kurtçuk vay.Senin haddine mi Trabzonspora laf etmek.

Ertan 51
18.12.2008, 08:30
inanın bu tip adamları? gördükçe yarınlarımdan umudumu kesiyorum
belli bir seviyeye gelmiş insanların bu kadar yoz,bu kadar içi boş olması beni çok üzüyor
neyse
gerekli mail atılmıştır,
gördüğün aile terbiyesiyle alakalı dedim
inşallah utanma ve yanlıştan dönme erdemin hala duruyordur da bir özür dilersin dedim
kötü söz sahibine yakışır dedim
yazıktır ve ayıptır dedim
gerçi senin suçun yok sana gazetede köşe verenlere bunları yazmak lazım ya neyse dedim
dedim işte bişiler:)

Dursun Kaplan
18.12.2008, 08:32
Biz bile kendi futbolcularımızı saygı seviyesi içinde aşalamadan eleştirirken sen kimsin be adam?

Ha ayılık yapmışsın belli. E ayılığında bi yere kadar dimi. Gerçi şimdi ayı dedik ama ayılara ayıp olacak. :p

Cengiz Çubukcu
18.12.2008, 08:37
güzel bi kalay çektim ama mail hata raporu geldi..

Tüh be nasıl hevesim kırıldı şimdi...adetim değildir ama ben de bir güzel küfürlerle bezenmiş bir yazı yazacaktım ....bir de 70 dakika sürklase olmuşuz , vay anassını..

zafercalikoglu
18.12.2008, 08:45
ula bu adama ne dememiz lazım daa,sanane ulan bizim topçumuzdan sanane

Burçak
18.12.2008, 08:50
içimden ona neler demek geçiyor bir bilseniz.
öncelikle bu sözde yazarın! nerede ne iş yaptığını bulmamız gerek.
daha sonra acilen kulüp yetkililerini haberdar etmek.
Kulübü haberdar etmek kolay da önce kim olduğunu bulmalıyız.

Dursun Kaplan
18.12.2008, 08:54
İnternette bile bu ucube hakkında bilgi yok. :p

oskayb
18.12.2008, 08:58
Bu şahıs kadar olmasa da ben de yıllarca bursa 'da trabzonspor ve istanbul takımlarının maçlarını izledim , şeftalisporun kendi sahasında (bizim 0-6'lık maç dahil) bu kadar ezik ve inisiyatifsiz oyun oynadığını görmedim.Bu sahıs geçen haftaki maçı ya başka bir yeri ile izlemiş ya da ben futboldan hiç anlamıyorum (55-60 dk oyun bursa kale çizgisi ile 40 m arasında oynandı be adam)
ama şaşırmadım büyük şehrin niye böyle küçük ve tetikçi bir takıma sahip olduğunun bir kanıtı gibi. Zaten bu gibileri kazıyın altından mutlaka bir eziklik çıkacaktır (muhtemelen de rengi sarı-lacivert olan bir eziklik)

Ömer TOPAL
18.12.2008, 08:59
adamdaki surata baksana..Erdem bey şeftaliyede benziyorsunuz Bur Sa Lı Yız (parmakla yapılan tabir) e de...O tipten ne beklenir..kimin finosu acaba bu adam

Ayşe Aygün
18.12.2008, 09:01
İki ayağı olan insan olamıyacağı gibi.Eline her kalemi alan gazeteci olsa , yada herkes futboldan anlasa yorum yapsa,ortalıkta aslında böyle ayılar dolaşmazdı bence spor camiasında.

demirel
18.12.2008, 09:15
adam futboldan anlasa iki milli takım oyuncusuna böyle bişiyi demeye cesaret edemezdi, kafasına göre bide yorum yapmış hödük

yusufyilmaz
18.12.2008, 09:46
az once telefon ile kent gazetesini arayıp kendilerini benm onlara anlatabilecegim şekilde onların da anlayacagı bir dil ile tepkimi dile getirdim.sabah sabah ne kadar gun ,guneş,ay görmemiş cumleler varsa ,hiçbir zaman toplumda yanyana gelmeyecek, gelmesi ayıp kelimeleri kendilerine sarfettim
hak ediyorlar.varsın beni onlar dava etsin şimdi

Ümit Tekşan
18.12.2008, 09:47
Ben bu adam güzel bir mail attım. İnşaallah bu mailleri okur bu Şerefsiz.

Hekimoğlu
18.12.2008, 09:49
Bu gazete şu yazıyı yayınlatıyorsa suça ortak oluyor demektir bu gerizekalıyı bulmaya çalışmanın gereği yok gazetenin sahipleri yazıişleri müdürü vs. bunun hesabını vermeli.

Cengiz Çubukcu
18.12.2008, 09:50
az once telefon ile kent gazetesini arayıp kendilerini benm onlara anlatabilecegim şekilde onların da anlayacagı bir dil ile tepkimi dile getirdim.sabah sabah ne kadar gun ,guneş,ay görmemiş cumleler varsa ,hiçbir zaman toplumda yanyana gelmeyecek, gelmesi ayıp kelimeleri kendilerine sarfettim
hak ediyorlar.varsın beni onlar dava etsin şimdi

telefon lütfen....reklamlar için olan telefon var internet sitesinde yoksa orayı mı aradın...?

yusufyilmaz
18.12.2008, 09:54
azete sahibi

Arzu KUTLUCAN EROL

Yazi işleri müdürü

Kemal GÖZ

Tel:0224 242 30 30
Fax:0224 241 47 17

Benim internetten bulduğum bilgiler de şu şekilde;

KENT GAZETESİ

Kent Plaza Hamitler Mah.Sanayi Cad. No:340/1 Osmangazi - BURSA
Tel: (224) 242 30 30 Faks: 242 41 51
E-Posta: haber@kentgazetesi.com

burdan....

Erdem Koltuk
18.12.2008, 10:00
Tekme tokat girişmek istiyorum bu adama.Burnunu kırmak istiyorum.Ağzı burnu kan içinde bana "EVET BEN FUTBOLDAN ANLAMIYORUM" demesini görmek istiyorum.

Recep Alkan
18.12.2008, 10:08
dün akşam selman msn den bu yazıyı bana gönderdi. başını okudum zaten adamın ne olduğu çıktı piyasaya. sonra işaretli yeri okudum . sinir kat sayım birden arttı.

gazeteci olduğunu belirten bir gazete de okuyucu potansiyeli olan bir gazeteci bozuntusu nasıl olur da türkieyede milyonların tanığı futbolcularımıza "ayı" kelimesini kullanabilir. bu ne ahlaksızlık, ne vurdumduymazlık, ne dingilliktir ya.

iki tane kıçıkırık bursaspor taraftarına yaranmak ve gazetem satsın derdinde olup türkiyenin en büyük takımının futbolcusuna nasıl dil uzatabilir bu şeref yoksunu insan.

arkadaşlar tepki mi gerekiyor. alın işte. asıl bu şerefsizlere lanet okuyalım ve o yazı yazdıkları kalemleri bıraktıralım.

mustafakaya
18.12.2008, 10:12
aha ha. yahu bursanın yerel medyası bizden on kat daha kötüymüş. berbat, bizimkiler alex ferguson kaılır bu yorumun yanında. bursa iflah olmaz bu kasaba lümpeni yazarlarla.

LazAnisT
18.12.2008, 10:16
Ya arkadaşlar adam kendini bir şey zannedecek.

Muhammet
18.12.2008, 10:17
İlginç bir yazı. Alakasız dayanaklar. Kaba sözler.

Nasıl bir köşe yazarı olunmaz dersi verilse ilk sırada bu adam olur herhalde.

Zafer BİLGİN
18.12.2008, 10:39
yazı işleri müdürünü arayın.tepkinizi gösterin

EmrahYalçınalp
18.12.2008, 10:45
Ya arkadaşlar adam kendini bir şey zannedecek.
Kesinlikle aynı fikirdeyim. Marka değerinin peşinde koşacak her kurum gibi kulübümüz de açar hakaret davasını, alır tazminatını... Ne adamı havaya sokuyoruz? Adama mail göndereceğiinize yazıyı ve dava açılması gerektiğini içeren bir maili kulübe gönderin, gereken yapılsın.

BEYTEKİN61
18.12.2008, 10:59
çok seviyesizce bir yazı. böyle bir yazıyı nasıl gazete basıyor. nasıl yazar olmuş bu anlamadım.

Kara Mert61
18.12.2008, 11:06
yuhhh ayııııııı desem ayıp olur heralde..

only ts
18.12.2008, 11:08
öküz oglu öküz diyemeyecegim çünkü öküzünde bir haysiyeti bir şerefi var..

Burçak
18.12.2008, 11:22
bu sözde gazeteci diyor ki 60 dk muhteşem top oynadık vs.
nasıl izlemiş maçı anlamadım ki. yazısının çıktığı sitede maç anlatımıyapılmış. orda bize Trabzonsporun nasıl ezici olduğunu kendileri yazmış. ama iş köşe yazısına gelince kıvırmaya başlamış.
http://www.kentgazetesi.com/habergoster.aspx?id=1983

Nytre
18.12.2008, 11:25
mahalle yazarı mahalle ağzı ile konuşmuş ayılığı kendisi yapmış haberi yok .

dava açılırsa da kazanılır kesin.

Recep Alkan
18.12.2008, 11:41
mahalle yazarı mahalle ağzı ile konuşmuş ayılığı kendisi yapmış haberi yok .

dava açılırsa da kazanılır kesin.

bence verilmeli de. bu şerefsizler cezalarını bulmalı. şahsi küfür bile mevcut.

Burak
18.12.2008, 11:46
İyi günler

Gazetenizin Bursaspor-TRABZONSPOR hakkındaki Haluk Erdem beyfendinin yazısı Trabzonsporluları öfkelendirmiştir.Sivri dillilik yaptığını zannedip, göndermelerle bulunarak öne çıkma çalışmak, bunu Trabzonspor üzerinden yapmak kimsenin haddi değildir."Kaptanımız", Türkiye'nin en büyük takımlarından biri olan, şampiyon bir takımın kaptanı, milli takım oyuncusu "HÜSEYİN ÇİMŞİR" ile "SERKAN BALCI" için yapılan "ayı" yorum şiddetle kınıyorum.

Kimse ne bizim oyuncularımıza hakaret edebilir, ne de başkasına, hele ki yazılı görsel medya da bu daha da ağır bir suçtur.Yazarı yazan beyfendının oyuncularımız ıcın geregını yapıp ozur dılemesını ıstıyorum, Trabzonspor taraftarı takıpcıdır, en ufak seylerı bıle sonuna kadar kovalar, bu olayda olacagı gıbı.

Gonderıldı ...

magicyattara
18.12.2008, 11:48
Yan hakemden bahsetmemiş dallama.
Bursasporun en iyi oynayan oyuncuları,m.kamil abitoğlu ve hakan yemişken.
hakan yemişken bu da yesin.

61viya
18.12.2008, 11:49
Ne bu yaaa? Kiminle aşık attığının farkında değil mi bu densiz?

Erkut Ay
18.12.2008, 11:54
medya bu gibi karakteri zayıf yazarlarla dolu iyice sapıttılar hakaretler yalakalıklar iftiralar havada uçuşuyor her konuda ...suç bunlarda değil kalem verende dava açsan belki muhatabın bile başkasıdır.......

Gökçebey
18.12.2008, 12:44
Sent: Thursday, December 18, 2008 8:19 AM
To: info@trabzonspor.org.tr
Subject: İhbar !

Yapmış olduğum bu ihbar, arkadaşlarım tarafından sizlere yapılmış sanırım. Göz ardı etmemeniz temenni ediyor, zavallılara hak ettiği cezayı kesmeniz için girişimlerinizin medyadan takipçisi olacağımızı ayrıca belirtiyorum. Herkes haddini bilecek. Mevzubahisin Trabzonspor olduğu yerde herkes haddini 2 kere bilecek.

İhbar konusu, Kent Gazetesinde eline kalem alıp da birilerine yaranmak için futbolcularımıza alenen hakaret eden Haluk Erdem hakkındadır. Ekli dosyada iğrenç yazısı mevcuttur. Yeşil renkle belirtilmiş alandaki yazılara dikkatiniz çekiyorum.

Saygılarımla;

Gökçe Emirzeoğlu
Trabzonspor Taraftarı

Gökçe Bey

Konuyu Hukuk Büromuza ilettik, gerekli müdahale yapılacaktır

İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz

Cenk Altuğ ATALAY

Teşekkürler Altuğ Bey.

Murat'
18.12.2008, 12:52
Arkadaşlar bu konuda tepkisiz kalmayalım...Bu nasıl bir hakarettir...

Selman
18.12.2008, 12:52
Dün internet adam gibi çalışmadığından ihbarı yapamamıştım.Teşekkürler Gökçe hocam;)

ARAGORN01
18.12.2008, 12:53
Kesinlikle aynı fikirdeyim. Marka değerinin peşinde koşacak her kurum gibi kulübümüz de açar hakaret davasını, alır tazminatını... Ne adamı havaya sokuyoruz? Adama mail göndereceğiinize yazıyı ve dava açılması gerektiğini içeren bir maili kulübe gönderin, gereken yapılsın.

Aynen katılıyorum. Adamı ya da gazetesini ciddiye almaya gerek yok. Klüp basit bir hakaret davası açıp tazminatını alır. Zaten bu dava sonrası o adam da o gazetede yazamaz .

Erkan SUİÇMEZ
18.12.2008, 13:06
haluk erdem bi köşe yazarı olamaz,çünkü kaba ve zeka sorunu var,kötü bir insancık. ( ukala dangalak diyemiyorum dangalağa ayıp olur)

fena olmadı ha köşe yazarımı olsam ne :)

----- yazarak haluk erdeme yolladım :) kendi uslubuna yakın beğenir sanırım :)

Ali Tunahan Güllü
18.12.2008, 13:08
kendini bişey sananlardan buda ama bende gönderedim....

Uzunoğlu
18.12.2008, 13:08
Ya bu proto insanı burada anarak reklam yaptırmayalım

Onu antropologlar çözümlesin biz inmeyelim detayına :)

Muhammet*
18.12.2008, 14:31
biraz daha zekası olsa gerizekalı olcak.....

Erdem Koltuk
18.12.2008, 14:37

ne güzel bir yorum du bu:):):):):):):):)

SeSSiS
18.12.2008, 14:57

çok hoş ve ince bir mesaj. tebrikler üstadım :)

ispela61
18.12.2008, 16:33
valla ben maili mi attım

Keleşoğlu
18.12.2008, 16:36
ne mal insanlar var şu memlekette

Mert67
18.12.2008, 19:53
Bu adama hayvan diyemiyorum.Hayvanlara yazık olur.

mashal61
18.12.2008, 20:33
Ben de bu adama şeftali demiyorum. Şeftalilere ayıp olur. Ayrıca şeftaliyi severim. En iyisi şerefsiz diyelim. Şerefsizlere ayıp olmaz heralde.

Erdal DİLEK
18.12.2008, 20:44
BMN BURSA bir kez daha göreve lütfen. . .

Mehdi
18.12.2008, 21:18
Mail gönderilmiştir.Şayet şu süreçte maillerim yüzümden hakkımda dava açılıp yargılanmazsam bana ömrübillah birşey olmaz:)

bordoylamavi
18.12.2008, 21:29
maili falan boşverin de bu yazıyı bir şekilde Trabzonspor hukuk danışmanlarına gösterin. tanıdığı olan bunu hemen yönetime göstersin. davayı açsınlar direk yeni bir futbolcu parası çıkar bundan

Gamze
18.12.2008, 21:34
maili falan boşverin de bu yazıyı bir şekilde Trabzonspor hukuk danışmanlarına gösterin. tanıdığı olan bunu hemen yönetime göstersin. davayı açsınlar direk yeni bir futbolcu parası çıkar bundan

Arkadaşımız Gökçebey kulübe ulaştırdı bu durumu. Altuğ Atalay da durumun kulüp avukatlarına iletileceğini belirtti. ;)

vse61
18.12.2008, 21:36
Arkadaşımız Gökçebey kulübe ulaştırdı bu durumu. Altuğ Atalay da durumun kulüp avukatlarına iletileceğini belirtti. ;)
İşimiz Altuğ Atalay'a kaldıysa eywahhhhh....

Muhammed KOÇ
18.12.2008, 21:37
bu gerizekalılar bizim tepkimiz üzerinden kendilerine rant sağlamaya çalışıyorlar herhalde..

bordo61
18.12.2008, 22:11

İnşallah gereği yapılır

bordo61
18.12.2008, 22:13
Süper oldu
Klübe mail atalım en kısa sürede dava açsınlar

Hüseyin İlkin
18.12.2008, 22:15
Birşey diyemiyorum ; gerizekalılara ve hayvanlara ayıp olur ;)

IaILIpIeIRI
18.12.2008, 22:33
Acıyorum Bu Serefsiz!lerin Haline..Yeter Sabrımız Tasıyor....

Halil Atalay
18.12.2008, 23:16
ben bu adamı bursa daki arkadaşlarıma havale etiyorum onlar gerekeni yaparlar

habu arada kendisi ayı cinsinden galiba

Cafer Bulur
18.12.2008, 23:19
Bu hafta icinde tepki vermemiz gereken cok kisi ve kurum oldu.
Ama bu yazara tepki vermeye dahi gerek duymuyorum.
Bence kendisi önce hayvanlar alemini tanimali ve saygi duymali.

Egemen Yılmaz
18.12.2008, 23:20

:rolleyes:

Şimdiden umudu kesebiliriz yani...

Mustafa Demir
18.12.2008, 23:26
bu topisin kac babasi var acaba

Tahsin Armutcu
18.12.2008, 23:29
Tanrı, ınsanlara ıkı tane yuvarlak organ verır.Bırıyle otursunlar bırıyle gorup dusunsunler.Bu kendını bılmez adam bu ıkı organının yerlerını karıstırmıs.Boyle adamlara maıl ıse yaramaz bır celenk de o gazeteye bırakalım

Gökçebey
18.12.2008, 23:30
:rolleyes:

Şimdiden umudu kesebiliriz yani...

Kesme Egemen :D Altuğ bey durumu hukuk bürosuna iletmiş :)

Egemen Yılmaz
18.12.2008, 23:38
Benim endişem de tam o noktada başlıyor. Altuğ bey zaten bütün sıkıntıyı iletişim konusunda yaşıyor. :)

Burçak
18.12.2008, 23:55
Arkadaşlar vatandaşın yazdığı bu talihsiz yazıdan Kulüp haberdar edildi. Yazı Kulüp Hukuk Kurulunun eline ulaşmış vaziyette.
Bundan emin olabilirsiniz . Teyit edildi ;)
Ne şekilde tavır alınacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

İsmail Alkan
19.12.2008, 00:04
Kesme Egemen :D Altuğ bey durumu hukuk bürosuna iletmiş :)
Gökçe hiç güleceğim yoktu :)
Kulüpteki mekanizma muntazaman çalışıyor desene:rolleyes:

Gamze
19.12.2008, 00:40
Arkadaşlar daha önce internetten yaptığım arama sonrası bir isim ve memleket benzerliği dolayısıyla Haluk Erdem'in akademisyen olabileceğini söylemiş ancak sonradan emin olmadığım bir bilgiyi aktarmak hata olduğu için mesajımı düzenlemiştim. Ki hata yapmışım gerçekten de, özür dilerim.

Bir abimizden aldığımız bilgiye göre Haluk Erdem eski bir Bursasporlu futbolcu imiş ve Emekli Futbolcular Derneği başkanlığı da yapmış. Gerçekliği kesin, doğru bir bilgidir.

Soner
19.12.2008, 00:57
yazar bozması erdem, ben sana ayı dıyorum. Ayılar ustune almaz, terbıyesız ayı

Soner
19.12.2008, 01:00
Arkadaşlar daha önce internetten yaptığım arama sonrası bir isim ve memleket benzerliği dolayısıyla Haluk Erdem'in akademisyen olabileceğini söylemiş ancak sonradan emin olmadığım bir bilgiyi aktarmak hata olduğu için mesajımı düzenlemiştim. Ki hata yapmışım gerçekten de, özür dilerim.

Bir abimizden aldığımız bilgiye göre Haluk Erdem eski bir Bursasporlu futbolcu imiş ve Emekli Futbolcular Derneği başkanlığı da yapmış. Gerçekliği kesin, doğru bir bilgidir.

önemlı degıl gamze ne yaparsa yapsın ayı iste. Terbıyesız ayı, sanırım evınde ayna yok, alıp baksa herseyı cözecek

ilhan
19.12.2008, 11:01
Ben bu adama hakaret etmem. Burada da onun için herhangi ağır bir ifade kullanmam. Eğer bunları yaparsam ondan ne farkım kalır? Bursa'da sevilmeye ihtiyacı var gibi geldi bana. Sürekli popülist konuşmalar, lakayt Türkçe ve yazayım da yazmış olayım modunda yazılmış bir yazı.

Bu kadar yorum bile O'na değmez ama yazdık bi kere. Bir gün belki Trabzon'a yolu düşer. Medeniyet görür. ;)

Nizam
19.12.2008, 14:32
Bu adama Ayı Diyorumm...inanıyorumki kimseye haksızlık olmazzz..

Muhammet*
19.12.2008, 16:13
çok hoş ve ince bir mesaj. tebrikler üstadım :)
teşekkür ederim

Fatih KIRAN
19.12.2008, 18:25
Klübümüzün avukatları acilen bu adama dava açıp yüklü miktarda tazminat talep etmeliler yoksa bunlar azdıkça azacaklar...

Hotaman
19.12.2008, 18:36
Memlekette ne kadar zeki insanlar var ya işte bizi bu köşe yazarları; çağdaş, kültür düzeyi yüksek insanlar köşe yazarı sıfatını aldıkları için bu haldeyiz. Ben şimdi sana burada yazdığımdan çok daha fazlasını söyledim ama ayıp oldu hayvanlara!

6Şafak Aydın1
19.12.2008, 18:42
ne güzel medyamiz var degilmi. Her kösede klas yazarlar kayniyor masallah. Neyi yazacagini sasirmis bir medya.