PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocaeli Trabzonlular Dernegi Gecesi...

bahadiroglu
13.03.2005, 22:48
12 MART 2005de kocaeli trabzonlular derneginin organize ettigi muhtesem bir gece oldu.

kocaelininenen güzel veen kaliteli, kapasitesi yaklasik 800-900 olan ünlü bir restorantinda trabzona ve trabzonspora yakisan bir gece düzenlendi.

bu gecede restorant doldu ve tasti.içeride yer bile kalmadi.saat 19 da baslayan gece 24 te sona erdi.

konuklar arasinda birçok üst düzeyde bürokrat,kocaelinin en üst düzey memurlari(vali,il gençlik ve spor müdrü vs vs...) belediye baskanlari ,kocaeli üniversitesi rektörü,kocaeli üniversitesindeki trabzonlu hocalar ve ismini görevini bilmedigim bir çok insan katildi.

kocaelide hiçbir dernek ya da kurulus böyle bir organizasyona imza atamamisti taa ki TRABZONLULAR ortaya çikana kadar...

açilis konusmasindan sonra , oflu ali sahneye çikti ve konuklarimizi gülmekten yerlere yatirdi.

daha sonra gece sona erene kadar trabzonlu ünlü sanatçimiz IBRAHIM CAN sahneye çikti.

gecede saatlerce horon tepildi...kemençe ve davul susmadi.

GECEDE TRABZONSPORDA UNUTULMADI.BORDO-MAVI,SAMPIYON TRABZONSPOR SESLERIYLE INLEDI HER YER...

ibrahim can,özellikle trabzonspora lehine slogan attirdi...

kisacasi anlatmaya kelimelerin yetmeyecegi ancak yasanarak anlanabilecek bir gece yasandi.

zafercalikoglu
14.03.2005, 09:38
ne mutlu ozaman bu geceye katilanlara

bahadiroglu
14.03.2005, 16:51
YEREL GAZETELERDEN GECEYE ILISKIN NOTLAR:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=10 width=461>
<T>
<TR>
<TD width=774>Trabzonlular salona sigmadi</TD></TR>
<TR>
<TD width=774>Kocaeli Trabzonlular Kültür ve Dayanisma Dernegi`nin Venüs Restaurant`ta düzenledigi geceye ilgi büyük olunca davetliler salona sigmadi

Harika gece

1988 yilinda hizmete giren ve yaklasik 2 bin üyesi bulunan Kocaeli Trabzonlular Kültür ve Dayanisma Dernegi`nin Venüs Restaurant`ta düzenledigi geceye ilgi büyüktü. Davetliler salona sigmayinca birçok davetli ayakta kaldi. Gecede Oflu Ali`nin fikralari ile kahkahalar atan Trabzonlular kemençe nameleriyle saatlerce pistte tepti. Katilimcilar geceyi ``harika bir gece`` olarak niteledi.

Büyük katilim

Geceye KOÜ Rektörü Baki Komsuoglu, AKP Kocaeli Milletvekili Eyüp Ayar, vali yardimcisi Yusuf Odabas, Kullar Belediye Baskani Mahmut Civelek, Telekom Il Müdürü Irfan Yildiz, Dernekler Il Müdürü Hursit Atali, Milli Egitim Il Müdürü Hayrettin Gürsoy, Çalisma ve Sosyal Güvenlik Il Müdürü Sultan Bekçi, MHP Merkez Ilçe Baskani Derya Dillioglu, Nuh Çimento`nun Yönetim Kurulu Baskani Atalay Sahinoglu, ÇEVTEM Baskani Yasar Murtaza, Eksioglu Otomotiv ve Yüksel Insaat`in sahibi Mustafa Eksi ve daha birçok davetli katildi.

Tanitmaya devam

Gecede bir konusma yapan dernek baskani Murat Özdag, amaçlarinin Trabzonlular`in dayanismasini saglamak oldugunu dile getirerek, ``Öz kültürümüzü yasatmak için yönetimdeyiz. 6 ay gibi kisa bir dönem içerisinde arkadaslarim ile özverili çalisarak dernegimizi toplumun tüm kesimlerine tanittigimiza inaniyorum; ve tanitmaya da devam edecegiz`` dedi. Murat Özdag`in konusmasinin ardindan Akçaabat horon ekibi sahne alarak davetlilere unutulmaz bir folklor ziyafeti sundu. Gecenin en parlak isimlerinden biri kuskusuz Oflu Ali oldu. Sunucu gece boyunca Karadeniz fikralari anlatip geceye renk katti; Oflu Ali`nin fikralari, katilimcilari gülmekten kirdi geçirdi.

Plaket verildi

Gecede Nuh Çimeto Yönetim Kurulu Baskani Atalay Sahinoglu ve Kemal Turfanda`ya dernege katkilarindan dolayi plaket verildi. Yöresel sanatçi Ibrahim Can da gecede sahne alarak Trabzonlular`i costurdu. Can`in çaldigi kemençe ile kendilerinden geçen Trabzonlular piste çikarak saatlerce horon teptiler. </TD></TR>
<TR>
<TD width=774></TD></TR></T></TABLE>

baris_aykan
15.03.2005, 20:34
ne mutlu valla ama ben gelemedim kutahyadaydim smileys/smiley19.gif

#10 Fietra
15.03.2005, 20:43
Kocaeli'deki potansiyel belli helal olsun ve hayirli olsun

kelkitli29
15.03.2005, 20:45
resimler yokmu

ah_met
16.03.2005, 16:00
bende kocelinde okuyorum ama bir yil hazirlik icin memleketim trabzondayim keske orada olupta o geceye katilabilseydim keske ya ama insaalah bir daha ki senede duzenleriz bu geceleri saygilar trabzonum

Mustafa AYDIN
18.03.2005, 17:43
yani böyle bir gece nasil olurda 800-900 kisilik restaurant ta yapilir ya biz koskoca spor salonlarina sigmiyoruz.