PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ligin Yarısı Geldi Frikik Golüne Hasret Kaldık

Adil ÖZGÜR
15.12.2008, 03:45
Benim gibi düşünenler ile medya eleştiricileri takımımızda gol atabilmek için her türlü fikirlerini açık açık beyan etmekte. Herkes kendi açısından haklı payını herkesle paylaşmak istiyor,

Ben de bir futbolcunun duran toplara vurması ile seyirciye verdiği olumlu atmosferde duran topları bir kere gole çevirdiğinde, ikinci vuruşunda ise trübünler bu futbolcuyu motive etmek için hep bir ağızdan ooooooo diye tezahürat ederek kendilerini deşarj, futbolcumuzuda motive eder.

Son zamanlarda henüz alışamadığımız bir sistemin savunucusu, belkide farkında olmadan avunucusu oluyoruz, ancak şunu açıkça ifade edeyim ki maçlarımızdaki ooooooooo tezahüratını ne kadar özlemişim, hazır her şey tartışılan şu günlerde frikik meselesini de tartışalım, penaltıyı kim atacak diye düşünürken takımımızda frikikle gol atabilecek kapasiteleri yazalım, bazen Selçuk, Bazen Yattara, Bazen Colman ve son gözdemiz Ceyhun frikikte gündemde,

Haminin o güzel frikik gollerini inanın çok özledim, frikikler içime artık sinmiyor.

Birisine asli olarak bu görevi yakıştıralımmı?

Zafer BİLGİN
15.12.2008, 03:53
Önümüzdeki seneden itibaren Ceyhun bu hasretimizi dindirecek inşallah

Kasım BEKTAŞ
15.12.2008, 03:57
ligte şu ana kadar frikikten 5 tane gol atılmış yani sadece bizim değil genel olarak herkesin problemi...ligte hami, hagi veya sergenlerin olmayışı bu güzelliği unutturmuş...

Adil ÖZGÜR
15.12.2008, 04:03
ligte şu ana kadar frikikten 5 tane gol atılmış yani sadece bizim değil genel olarak herkesin problemi...ligte hami, hagi veya sergenlerin olmayışı bu güzelliği unutturmuş...

Tamam anladım yetenek meselesi, şu antremanlarda konusu geçmiyormu, kestirme gol yollarından bir tanesi, penaltının biraz zor şekli bana göre.

Serdar A
15.12.2008, 04:20
Hami'nin şut tekniği sadece güce dayalı değildi . Bu konuda çok kişinin yalnış bir ezberi var . Hami sadece serbest vuruşlarda değil kaleyi 30 metrenin altında gördüğü önü açık her mesafede gol tehdidi oluşturuyordu . Çünkü bu gün bile az rastlanır bir isabet oranı vardı . Topun hangi ayağına denk geldiğide çok önemli değildi . Ceza sahası yanlarından kullanılan serbest vuruşlarda kalecilere pozisyon alma sıkıntısı yaşatıyordu çünkü her iki yandan Hami çok etkili biçimde kaleye şut çekebiliyordu ve sayısız golü vardı .

O Türk ligi tarihinin en iyi şut çeken futbolcusuydu . En çok frikik golü atan futbolcusuda o .

Sanki , kader Hami'ye yapılan vefasızlığı farklı bir yoldan ödetiyor .

Bilâl ÇOBAN
15.12.2008, 05:02

:alkış:

...........................

kudu_61
15.12.2008, 05:10
hami çalışa çalışa bu yeteneğini keşfetmiş ve ilerletmişti nerde şimdi hami gibi çalışkan futbolcu !

magicyattara
15.12.2008, 12:03

Yorumsuz...

Great White
15.12.2008, 12:13
Oyunda bulunduğpu sayılı dakikalar içerisinde kullanmış olduğu 3 serbest vuruşun tamamında yüzde yüzlük isabet sağlayan Ceyhun kulübede ihtiyar ve verimsiz muadilinin gölgesinde çürütülmeseydi belki bir kaç güzel frikik golü izleyebilirdik..

Sen önce bir piyango biletini alacaksın, cebine koyacaksın ve ondan sonra bekleyeceksin ikramiyeyi..

Celâl Emre Samancı
15.12.2008, 12:21
ne ceyhun ne selçuk vurur toplara.. yattara belki.. istikrar bozulmasın duran toplara hep umut vursun..

Murat'
15.12.2008, 12:50
En son frikik golümüzü hatırlayanınız var mı...Benim hatırladığım en son gol Yattara'nın Apoel'e Kıbrıs'taki maçta attığı gol..

mehmetdoğan
15.12.2008, 12:52
:eek::eek::eek::eek:
ne ceyhun ne selçuk vurur toplara.. yattara belki.. istikrar bozulmasın duran toplara hep umut vursun..

Murat Erdem
15.12.2008, 13:23
Hami'den sonra sadece 2 gol hatırlıyorum ben. Malatya ve Apoel maçlarında Yattara'nın attıklarını...

Burçak
15.12.2008, 13:49
frikiği boşverin ben kornerden gol attığımızıda hatırlamıyorum

Birtan Karaman
15.12.2008, 13:56
Colman kornerleri kullansın:)

Murat'
15.12.2008, 13:59
Hami'den sonra sadece 2 gol hatırlıyorum ben. Malatya ve Apoel maçlarında Yattara'nın attıklarını...

Bir de Maxim Romaschenko atmıştı Elazığspor maçında...O maç da Hüseyin'in son dakika golü ile 2-2 bitmişti...

Atakan
15.12.2008, 14:00
Denizlispor maçında attık bir tane ama oda 1 tane.:D

Cem Akyüz
15.12.2008, 14:03
ne güzel işte böylece frikik golü atmadan şampiyon olan tek takım oluruz:p

karim@benzema10
15.12.2008, 14:04
duran toplarda sadece kaleye çekilen şutlarda tempo tutulmasın,ceza sahasına yapılacak ortalarda da stad koro halinde alkış yaparak tempo tutabilir bu da oyuncularımızın duran toplarda daha ciddi ve motive olmasını sağlar.

Murat'
15.12.2008, 14:14
Denizlispor maçında attık bir tane ama oda 1 tane.:D

Hangi maçta ben hatırlayamadım....

x_man
15.12.2008, 14:15
bırakın frikiği duran toptan golümüz yok

smertkan
15.12.2008, 14:16
Çok isabetli bir başlık, açan arkadaşı kutlarım.

Her topu ceza sahası içine hatta 6 pasa getirip ordan kaleye atmaya çalışıyoruz.Elimizde Yattara, Gökhan, Selçuk varken topu ceza sahası civarında ayakta saklayabilsek orada her 2 toptan biri faul olur. Yattara, Ceyhun, selçuk, Colman bu topları kaleye atabilirler.KApanan rakibimize pivot santrafor olmadan doldur boşat ile gol atmayı denemek yerine bu yol daha akılcı duruyor.

Adil ÖZGÜR
16.12.2008, 00:57
frikiği boşverin ben kornerden gol attığımızıda hatırlamıyorum
Kornerden gol atan Mustafa DENİZLİ G.S. forması altında. Eskiden bizde de atan vardı, ancak o hafıza bizde varmı??

Mustafa Ayazoğlu
16.12.2008, 00:59
Kornerden gol atan Mustafa DENİZLİ G.S. forması altında. Eskiden bizde de atan vardı, ancak o hafıza bizde varmı??

Arkadaş korner derken duran top olarak demek istedi :) hani fenerbahçede selçuk yapıyo ya :)

Gökhan KAN
16.12.2008, 01:02
sezon sonuna kadar da frikik golü atamayız bence

cyberentalpi
16.12.2008, 01:50
Ceyhun bizim frikik golunu atan futbolcumuz. Ya ben sanki Cağdaş ta atti gibi hatirliyorum frikik golu.
Malesef Huseyin arkadasinda Ceyhun oldugu muddetce frikik golu icin az daha sabredecegiz.
Colman ve Selcuk un uzaktan gollerini gorelim yeter diyoruz simdilik

SeSSiS
16.12.2008, 03:30
bence bu alanda colman başarılı olabilir diye düşünüyorum. ceyhun sahada genellikle yok, ilk 11 de colman gözüme çarpan ilk isim...

ApoCaN28
16.12.2008, 11:29
Bide Colman vursun bakalım...

ali+61+26
17.12.2008, 01:34
kaleyi tutsa kesin gol olcacakta ceyhunun sutları.... yakın mesafeden yattara yada selcuk vurmalı... vurmalılar ama atarlarmı bilmem...

Vural Kuyumcu
17.12.2008, 01:49
ya bide su frikiklerde oyuncularimiz tartismasa ben atacam ben atacam diye ozm goller gelir kendilinden bunu cözersek:D

Adil ÖZGÜR
17.12.2008, 02:21
kaleyi tutsa kesin gol olcacakta ceyhunun sutları.... yakın mesafeden yattara yada selcuk vurmalı... vurmalılar ama atarlarmı bilmem...
Kocaeli maçında bir tanesini Yattara attı, tam köşeden gol olacakken, Kılıçaslan çıkarttı. O da devleşti kalesinde bilirsiniz. Çalışılması lazım gelen bir özveri herhalde frikik.

Adil ÖZGÜR
17.12.2008, 14:58
"Ona benzetilmek gurur verici"

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/12/7_236732_ceyhun_414_232.jpg

Trabzonspor´un milli oyuncusu Ceyhun Gülselam, bordo-mavili takımın eski kaptanı Hami Mandıralı´ya benzetilmesinin gurur verici olduğunu söyledi.

Ceyhun, yaptığı açıklamada, Bayern Münih’in alt yapısında 7 yıl futbol oynadıktan sonra Unterhaching takımında profesyonel olduğunu ve daha sonra milli takıma yükseldiğini, ardından da Trabzonspor’a transfer olduğunu anlattı. A Milli Takım formasını genç yaşta giymesinin büyük bir onur olduğunu ifade eden Ceyhun, "Herkese böyle bir şeyin nasip olmayacağını biliyorum. Bunun içinde elimden geldiğince çok çalışıp kendimi geliştirmek istiyorum" dedi. Almanya’da futbol oynadığı dönemde kendisini Alman Milli Takımı’na almak istediklerini kaydeden Ceyhun, "Ne ben ne de ailem bu konuyu gündeme bile getirmedik. Sonuçta biz Türk’üz. O konuda konuşulmayacağını bile düşündüğüm için Almanya’dan gelen teklifleri reddedip ay-yıldızlı formayı seçtim" diye konuştu.
Hami Mandıralı’ya topa vuruş stili konusunda benzetilmesinin gurur vericiği olduğunu ifade eden Ceyhun, şöyle devam etti: "Hami hoca gibi birine benzetilmek gurur verici. Ümit Milli Takım’da yaptırdığı antrenmanlarda bazen vuruşlar yapıyor ve yaptığı vuruşların etkisinde hala bir azalma yok. Onun gibi olmak çok zor. Çok çalışmam gerekiyor. Antrenmanlarda fırsat buldukça şut atmaya çalışıyorum." Futbol hayatında basamakları birer birer çıkmak istediğini ifade eden Ceyhun, "Önüme kısa hedefler koyup sonra bunları gerçekleştirmek amacındayım. Önce Trabzonspor’da ilk 11’de oynayıp, kalıcı olmayı planlıyorum. Sonra o büyük ve özel hedef olan şampiyonluğa ulaşmak istiyorum. Lige iyi bir başlangıç yaparak başarılı bir grafik çizdik. Zaman zaman olumsuz sonuçların alınması doğal. Ancak bizim hedefimiz lig sonuna kadar zirve mücadelesini sürdürmek" diye konuştu.
Ceyhun, Chelsea’de oynayan Frank Lampard, İnterli Viera gibi oyuncuları yakından takip ettiğini, bu oyuncuların sahada duruşları, topu kullanmaları, takımı yönlendirmelerine baktığını kaydetti.

yattarinho61
18.12.2008, 01:17

abi gül gül yikildim yaa .. ibb macinda bi frikik i var nerdeyse top taca cikiordu , bide c.ronaldo gibi duruordu haha

trabzonlux61x
18.12.2008, 03:54
Cagdas atan atmisti gecen sezon.

kudu_61
18.12.2008, 05:14
ceyhun vurursa vurur hakikaten hami gibi vuruyor biraz daha çalışırsa ve hüseyini kesebilirse olur

Mayls
18.12.2008, 17:48
Bir şeye hasret kalmak için o şeyle önceden bir hukukumuz olmalı. Hami'den sonra kaç frikik golü attık acaba?

Muhammet
18.12.2008, 17:50
İyi yanından bakarsak eğer, duran toplardan fazla golümüz yok.

Ama yalan bir gollen liderlikten olduk, puan farkı olmadan ikinciyiz.

coskun0661
18.12.2008, 18:07
bizim takımda frikikten gol atan olmadıgı için avrupa maclarını seyredıp kendımı avutuyorum bende:D

Ufuk Bayraktar61
18.12.2008, 18:42
frikikleri tabiki H.S. (hamiden sonra) H.Ö (hamiden önce) diye ayırmak lazım..H.S. hatırladıklarım..

1)yattara famagustaya
2)yattara attı gene ama kime attığını hatırlamıyorum ama deniz tarafında ki kaleye, barajın sağından falso vererek ki top barajın arkasına gidiyo öle bi falsoydu, direğinden dibinden gol oluyo
3)çağdaş bi tane adama çarpıp kaleciyi yanıltıp girmişti..
4)romeşenko da zamanında en az 1 tane atmıştır diye hatırlıyorum..

Murat'
18.12.2008, 18:56
frikikleri tabiki H.S. (hamiden sonra) H.Ö (hamiden önce) diye ayırmak lazım..H.S. hatırladıklarım..

1)yattara famagustaya
2)yattara attı gene ama kime attığını hatırlamıyorum ama deniz tarafında ki kaleye, barajın sağından falso vererek ki top barajın arkasına gidiyo öle bi falsoydu, direğinden dibinden gol oluyo

çağdaş geçen sene intertoto kupasındaki maçta atmıştı hatırladım şimdi..6-0 biten vllaznia maçı...

Ali Tunahan Güllü
18.12.2008, 19:08
ceyhun atar bitane:D

Manu61
18.12.2008, 19:21
Türkiye liginde kaç firikik golü olduki bu sene...Ligimiz o kadar kalitesizki firikik golleri çok lüks gelir bizim lige..

Ali Tunahan Güllü
18.12.2008, 19:25
umut atsın:D

abbas
18.12.2008, 19:30
Türkiye liginde kaç firikik golü olduki bu sene...Ligimiz o kadar kalitesizki firikik golleri çok lüks gelir bizim lige..

Direk gol olması önemli değil ki... Bence Ceyhun Allah ne verdiyse vurmalı frikiklere zaten vuruyorda. Dönen top çok önemli bu sene febe hiç oynamadığı iki tane maçı carlos un frikiğini takiben luganonun golleriyle çevirdi... Bu sebeple Gökhan ve Umut topu çok güzel takib etmeli frikikten sonra... Güzel başlık. Duran toplar önemli. En az carlos kadar vurabilen bir futbolcumuzda var üstelik...

Ceza sahası çizgisinden Selçuk. Top biraz uzak kaldığında Ceyhun diyorum ben...

tsmetu
18.12.2008, 19:54
Ayaklarına gelen topları gol yapsalar.Frikikleride atarlar .Bizim forvetlerimiz bu kadar işte.

Çağatay Özmen
21.12.2008, 13:02
devre arası oldu 1 tane güzel hazırlanmış duran top golü veya serbest vuruştan bir gol göremedik
Ersun Hocanın takımı çalıştırması lazım bu konuda bu böyle olmaz diğerleri duran toptan maçlar alırken...

Mehmet Fırat
21.12.2008, 13:04
Bu maçta çok güzel bi organizasyon oldu aslında;

Yattara orta yapmak yerine Colman'a verdi, Colman tam şut çekecekken topun üstünden atladı, Selçuk çok sert ve kaleye gidebilecek şekilde vurdu; Egemen'den döndü. :eek:

h@msi61
21.12.2008, 13:10

1)yattara famagustaya

Kursat'in da olimpiyat stadinda sivasa frikikten golu var...

Muhammet
21.12.2008, 14:29
Evet ilk yarı bitti, duran toptan golümüz yok pek, Gökhan'ın Denizlispor'a attığı gol hariç.

Ara sıra iyi düşünülüp kullanılan serbest vuruşlar oldu, ara sıra da Ceyhun'un sert şutları.

Bu konuda sıkıntı var, daha çok çalışılmalı. Sıkışan maçları açmak gerekli.

Ba®ış
21.12.2008, 14:36
penaltı atmayı beceremeyen takım frikikten mi gol atacak?

:)

Erdem Koltuk
21.12.2008, 14:46
penaltısız frikiksiz kornersiz bir ŞAMPİYON geliyorr............

Çağatay Özmen
21.12.2008, 14:49
colman bu işi becerebilir gibime geliyor
hem direk kaleye vuruşlarda hem de ortalarda başarılı olur gibi bir kanı oluştu bende ayağına çok hakim bir oyuncu

OLCAY ÇAKIR
24.03.2009, 11:17
Eski(meyen) başlıkları yukarı taşıma projesi-1
:)

Recep Alkan
24.03.2009, 11:37
Lig bitmiş gole hasret kalmışız yemişim frikik golünü :)

Ba®ış
24.03.2009, 11:38
normal gol atalımda frikiği penaltısı eksik kalsın

Hüseyin İlkin
24.03.2009, 11:38
Bizim frikik golümüz yok dimi hala?

Selçuk yazacaktı bir tane ama direkler izin vermedi diyelim..

Üstümdeki iki mesajada katılıyorum bu arada :)

Adem Erdoğan
24.03.2009, 11:44
En son Yattara Malatya'ya birde Rum takımına atmıştı hatırladığım kadarıyla.

Kornerden de bu sezon gol atamadık.

Duran toplarda çok etkiliyiz.Ersun Yanal'ın bu konuda özel bir çalışma yaptırdığını zannetmiyorum.

Kornerleri bile hep aynı kullanıyoruz.Serbest vuruş organizasyonu yok.

smster.net
24.03.2009, 12:12
En son frikik golümüzü hatırlayanınız var mı...Benim hatırladığım en son gol Yattara'nın Apoel'e Kıbrıs'taki maçta attığı gol..

Ben de tam onu dusunuyordum su anda; bir onceki de yine Yattaranin Malatyaya attigiydi galiba; hey gidi gunler - 6-7 yil olmus.

ama ortalama 4 senede bir tane attigimiz dusunulurse; bu sezon da bir tane buyuk ihtimalle atacagiz :)

Doğan Şahin
24.03.2009, 12:26
1-Tony Sylva kullansın :D

1-Ceyhun (Her maç oynaması gerekiyor her açıdan çok yararlı olacak inşallah)
2-Alanzinho (Ceza yayı üzerindekiler)
3-Colman (Ceza alanı dışındakiler, rakibi şaşırtmak için orta veya şut)
4-Yattara (Ceza yayı üzerinde veya sıfıra yakın noktalarda)
5-Selçuk (Orta saha ile ceza yayı arası uzun ortalar)
6-Egemen (Sol tarafta alteratif frikikler için sert vurabilir)
7-Cale (Sol tarafta alteratif frikikler için kesme vurabilir)
99-Umut(mümkünse atmasın, cam parası vermekten külübün bütçesi sarsılacak yoksa :D )

Kubilay ŞAHİN
24.03.2009, 12:31
Aslında Frikikten Çok Frikik Organizasyonuna İhtiyacımız var.. Her Frikikte Aynı Diziliş Aynı Vuruş Farklı Şeyler Bulmamız Lazım..

zafer6161
24.03.2009, 12:51
http://www.youtube.com/watch?v=eH4XiI_LvTc

ApoCaN28
24.03.2009, 13:14
Gol olsun frikiksiz olsun da...

tigin
24.03.2009, 13:26
Endişe etmeyin. Umut Bulut denemeye devam etsin. Seneye kaleyi tutturur, 2-3 yıl içerisinde de gol atarız.

bordo61
24.03.2009, 13:35
Lig bitti nerdeyse :D

Erkin
24.03.2009, 13:42
Hami'den sonra Yattara'nin attigi 1-2 tane disinda frikik golumuz mu var sanki.. Bundan sonra da bir sey olacagi yok.. Penaltilari becerip atsinlar da frikik eksik kalsin..

karatasof
24.03.2009, 13:43
Serbest vuruştan gol atabildiğimiz yıllar Hami ile birlikte TS'u terk etti gitti.En son frikik golü olarak Yattara'nın avrupa kupaları maçında attığı golü hataırladığıma göre takımın böyle bir ayağa sahip olmadığıda aşıkar.Zaten en son maçta çok güzel yerlerden en az beş vuruş kazanıp,ancak bu atışların birinde direği buldurabildiğimiz düşünülürse bu yöndeki eksiğimizin büyüklüğüde anlaşılır.Antalya'lı Tita'nın aynı hafta attığı golüde görünce insan hayıflanmadan edemiyor...

Osman Yavuz
24.03.2009, 13:46
Duran topları Colman kullanırsa ben çok iyi sonuç alacağımızı düşünüyorum.Gaziantep maçında bile 2 tane korner kullandı ikisi de tehlikeli oldu.

Adem Erdoğan
24.03.2009, 13:52
Ayağını raket gibi kullanabilen Colman dururken Umut veya Selçuk'un serbest vuruşları zorlamasını anlamıyorum.

sifuni
24.03.2009, 14:07
yok ya yattaranin apoele attigindan sonra cagdas da bir kac tane atmisti benim hatirladigim vllaznia maci var orada atmisti

Yavuz Hasan
24.03.2009, 14:08
frikiği geçtim o bir yetenek işidir takımda bunu yapacak adam yoktur anlaşılabilir

ama duran top organizasyonu diye birşey var bizimkilerin ondan haberi yok

bizim çocuklar yaradana sığınıp vuruyo ya tutarsa

61SOYTÜRK61
24.03.2009, 14:09
ben gol e gollere hasret kaldım frkik eksik kalsın :D

Tanju
24.03.2009, 14:18
Hami'yi tekrar izleyince böyle birini bir daha takımımızda görebilecek miyiz diye soruyorum, hey gidi hami:(

61SOYTÜRK61
24.03.2009, 14:22
alt kodromuzdaki gençlere birazdaha şans verilse değerlendirilse eminim hamiler çıkar ortaya örnek gökdeniz fatih tekke çıktığı gibi daha çokkk insan çıkar trabzon dan ama değerlendirmiyolar....

Halil Atalay
24.03.2009, 14:29
ilk olarak selçuk dan kurtulmamız lazım yoksa biz frikik golü göremeyiz

yaaa radyo da adam bile dalga geçiyor en son g.antep maçı adam 2 kere üst üste frikik kullandı bir yandan dışarı diğeri üst dışarı adam dedi 3 kaleyi bulur 4 gol olur bu diye evet 3 kale buldu ama maç saat yetmedi 4 atmaya yaaaaa ersun hoca bırak da bir maç colman kullansın bütün duran topları bakalım ne yapacak

Mehmet Zeki
24.03.2009, 17:49
http://www.youtube.com/watch?v=frSSUx-lp_c

Toulouse 3-0 Bordeaux

0:55 den 1:40 a kadar serbest vurus kullaniyor Toulouse. Bence boyle kullanmaliyiz.

http://www.youtube.com/watch?v=DIaswrSWWf0

Buradaki gibi de kullanilabilir ama nerde....

Sümeyye Şahin
24.03.2009, 17:51
artık gol atalımda nasıl olursa olsun...

boztepeliyasin
24.03.2009, 17:54
firikiği bırakın nerdeyse hiç penaltı atamayacaktık. millet bu beleş gollerle maç alır bizimkilerde hem gol atamaz hem de imkanlarıda geri teper.

orhan42
24.03.2009, 21:12
Arkadaşlar takım şampiyon olsunda frikiktir penaltıdır olması..her maçı 1-0 alsak bile razıyım ben..yeterki ölmeden şu takımın şampiyonluğunu göreyim....

Alihan Ertürk
24.03.2009, 21:14
zaten frikikten gol atan bir takım değiliz ki.. Rakip kaleci kötü gününde olursa o zaman anca

Gürkan
24.03.2009, 21:38
Bu firikik işi idmanlarda çalışılıyormu yoksa sadece sahada deyerek mi firikikçilerimiz kendini geliştiriyor.

Ömer TOPAL
24.03.2009, 21:47
az daha atıoduk cataldan döndü...ikincisinde olacak

cerasus
24.03.2009, 21:48
Iddaa ediyorum kalan maclarda her frikigi colman kullansin en az 3 gol bulur.

Yattaranin toplari hep defansta kaliyor, Selcuk ise daglara taslara atiyor.

Mollasalihoğlu
24.03.2009, 22:00
Selçuk maçtan önce ve devre arasında çalışırsa bu işi başaracak gibi :)

boztepeliyasin
24.03.2009, 22:02
selçuk bir maçta aynı yerden 5 defa kullanabilirse atar kanımca:)

Muhammed KOÇ
24.03.2009, 22:37
ceyhun carlosumuz olabilirdi ama 11 de şans bulamıyor malesef :)

İskender Çakmak
24.03.2009, 22:42
normal gol atamıyoruzki frikikden gol atalım ilk önce son vuruşları düzeltelim frikiğe de gelir

iso_4939
24.03.2009, 23:33
bu sene selcul atmadımı yav benmı yanlıs hatırlıyorum...

Hakan Karadirek
24.03.2009, 23:41
bu sene selcul atmadımı yav benmı yanlıs hatırlıyorum...
Atmadi, Selcukun bu sene 3 golu var (Ankaraspor, Ankaragucu, IBB)

Tuncer AÇIL
25.03.2009, 01:53
Hüseyin'in attığı son golü hatırlayan var mı aranızda?:p

Egemen Yılmaz
25.03.2009, 01:57
Hüseyin'in attığı son golü hatırlayan var mı aranızda?:p

Kasımpaşa' ya bir gol atmıştı geçen sezon sonlarına doğru, ondan sonra da atmadı sanırım :)

Tuncer AÇIL
25.03.2009, 02:57
Kasımpaşa' ya bir gol atmıştı geçen sezon sonlarına doğru, ondan sonra da atmadı sanırım :)

Bende yanlış hatırlamıyorsam Ankaraspor maçında atmıştı ama kendi kalesine:)

Uğurtan
25.03.2009, 06:18
Oyunda ise Ceyhun kullanabilir tabiki.. Ancak sürekli Selçuğa kullandırtarakta hata yapıyoruz.. 1-2 tamamda 3'ü bırak bari Colman atsın hocam..

hasancebi81
25.03.2009, 08:31
Iddaa ediyorum kalan maclarda her frikigi colman kullansin en az 3 gol bulur.

Yattaranin toplari hep defansta kaliyor, Selcuk ise daglara taslara atiyor.

Colman diyorum başkada birşey demiyorum. Uzaksa Selçuk yada Ceyhun.

Mehmet S. Pervan
25.03.2009, 13:23
Bu sadece bizim sorunumuz değilki. Ben ligin başından beri toplasan 3 ya da 4 tane frikik golü izledim. Hiç bi takımda adam gibi frikikçi yok. Hami bi istisnaydı. Hami gibi topa vuran ancak 50 yılda bir gelir bi takıma. Hatta haminin olduğu zamanlar frikik olunca taraftar penaltı verilmiş gibi sevinirdi. çünkü adamın frikikten gol atma yüzdesi yüzde 50 nin üzerindeydi.

olgun
25.03.2009, 13:30
evet neredeyse penaltı kaçırma şampiyonu oluyorduk.
colman imdada yetişti.
firikikleri bırakalım da hiç kornerden gol attık mı? ben hatırlamıyorum. belki bir tane atılmıştır.
ama kornerden, frikiklerden yediklerimiz tümen tümen.
ne oluyoruz böyle.
kornerlerden, duran toplardan, Penaltılardan (neyseki colman ı bulduk) gol atamayan takım nasıl şampiyon olacak ki.
bunlar futbolun en kolay gol yolları. bunu beceremezsen, hangi organizasyonlarla gol atacaksın.
bi aksilik var bu takımda. anlamak zor.
elbette futbolcular bu kadar da beceriksiz değiller kesinlikle de sebebi nedir bu beceriksizliklerin?

My
25.03.2009, 13:33
...elbette futbolcular bu kadar da beceriksiz değiller kesinlikle de sebebi nedir bu beceriksizliklerin?Ersun Yanal olmasın sakın :rolleyes: :D

Cem Akyüz
25.03.2009, 13:39
iyi ya frikik golü atmadan şampiyon olan ilk takım oluruz:):p

zafercalikoglu
25.03.2009, 13:41
antep macında direkten döndü
az kaldı atıyorduk

aurora
25.03.2009, 14:49
Evet çoğu kişiyle aynı görüşteyim. Demek ki doğru düşünüyoruz. Ersun YANAL duy sesimizi şu frikikleri Colman kullansın. Duy sesimiziiiiiiiii....

oktay61
25.03.2009, 15:07
penaltıları gol yaptık ta frikik kaldı. Hami zamanında frikik olduğu zaman öyle heyecanlanıyorduk ki, şimdi penaltı olunca o kadar heyecanlanmıyoruz

FatmaÇelik
25.03.2009, 15:53
Kalede kaleci olmasa da biz duran topları gole çeviremeyiz.

Gol atma özürlü bi takım olduk çıktık yaa.

Gol olunca nasıl sevindiğimizi unuttum...

ilteriş
25.03.2009, 15:57
frikikleri neden hep selçuk atıyor.arasıra umut neden frikik atıyor.colman ve ceyhunda frikik konusunda umutluyum.

diplomat61
25.03.2009, 16:13
Her zaman demişimdir.. Yine Diyorum...

Hami Gitti
Frikik İşi Bitti......

Fatih
25.03.2009, 16:16
Frikiki geçtim normal gole hasret kaldık yahu.:)

kudu_61
25.03.2009, 17:20
her maç farklı biri atarsa olacağı budur bırakın ya yattara vursun ya selçuk bazen umut bile topun başına geçiyor ya deli oluyorum

maxim
26.03.2009, 01:01
Frikiki geçtim normal gole hasret kaldık yahu.:)

nasıl??

son 2 maçta da 2 gol attık ya..

Adil ÖZGÜR
29.03.2009, 01:16
http://videogaleri.ihlassondakika.com/VideoGaleri/video.asp?id=136814

Darısı bizimkilerin başına.

.....
29.03.2009, 01:23
http://videogaleri.ihlassondakika.com/VideoGaleri/video.asp?id=136814

Darısı bizimkilerin başına.

Neymiş be :) Helal olsun valla,hangi takım atmış acaba :)

Mayls
29.03.2009, 01:27
En son ne zaman frikik golü attık :p
Hadi onu geçtim, en son ne zaman herhangi bir duran topu gle çevirdik :p

Cem Akyüz
29.03.2009, 01:41

umut attı ya ankaragücüne:)

.....
29.03.2009, 01:50

Yattara 90.dakikada apoele atmıştıya off neydi be İstanbuldaydım o maçta golü attıktan sonra nasıl sevindiysem evdekiler birine bi şey mi oldu diye yanıma gelmişlerdi :)

Mayls
29.03.2009, 02:25
umut attı ya ankaragücüne:)
Onu unutmuşum bak :)
Neyse istisnalar kaideyi bozmaz deyip geçirştireyim :p

Yattara 90.dakikada apoele atmıştıya off neydi be İstanbuldaydım o maçta golü attıktan sonra nasıl sevindiysem evdekiler birine bi şey mi oldu diye yanıma gelmişlerdi :)
O golü frikik golünden saymıyorum. Topa nasıl vurduysa, kaleci yok artık dedi ve yedi golü :D

.....
29.03.2009, 02:36
O golü frikik golünden saymıyorum. Topa nasıl vurduysa, kaleci yok artık dedi ve yedi golü :D

Kaleci yok artık diyemedi bir baktı top kayıyo ve top giriyo dedi :D:D

hooligans61
29.03.2009, 11:45
bırakın frikiği duran toptan golümüz yok

ankaragücü maçında umutun sok dk de selçuk kullandı frikiği uumut attı kafala onu hatırlayalım

Kim benmi Trabzonspor'u tutuyormuşum? Hadi yha kim söyledi?Ben seni sevmiyorum sana ölüyorum,yanıyorum,yerimde duramıyorum,aşığım doğrusu bu .....!

Furkan Akyıldız
29.03.2009, 11:54
umut topun başına geçip ilginç bi duruş yapıyo bnde her seferinde umut vurma diye haykırıyorum ama vuruyo dağlara taşlara bnce colman kullanmalı kornerleride o kullanmalı !!!!

Burak Çakır
29.03.2009, 15:35
colman yada alanzinho kullansın bizim frikikleri ya..ceyhun kullansın diyecem ama ersun emicenın ceyhunu alacağı yok:D:D

Murathan
29.03.2009, 15:39
Colman kornerleri kullansın:)
bencede müthiş ortalar yapıyorr 3-3lük antalya maçın ceyhunada gol attırmıştı:cool:

BDiler61
29.03.2009, 15:55
Nereden nereye Hami topun basina gectiginde herkes hazirlaniyordu gol olacak diye.

Ömer Kaya
29.03.2009, 15:57
Nereden nereye Hami topun basina gectiginde herkes hazirlaniyordu gol olacak diye.
evet haklsın nerden nereye şimdide çabuk kullansınlarda vakit gecmesin diyoruz:):)

Burak_52
30.03.2009, 23:37
sokaktan çocuk alsan haftada 2 saat frikik çalışması yaptırsan her maç 2 tane atar çocuk
futbolcularımız sabahtan akşama top ayağında eğer hala bir firik golumuz yoksa
açıkça düşündüğümüz kadar klas ve kaliteli futbolcumuz yok demektir

Kubilay ŞAHİN
30.03.2009, 23:48

Zamanında Onuda Eleştirirdik.. Şimdi Arar Olduk..

MuratJ
31.03.2009, 00:38
bırakın frikiği normal gole hasretiz bu sene.
düşünün forvetimiz yok dedigimiz gecen seneden az gol atmısız yada kocaeliden az gol atmısız.