PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SUSMUYORUZ! | Federasyona Tepki Organizasyonu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Selman
14.12.2008, 21:25
Evet arkadaşlar, son haftalarda yaşanan hakem hataları hepimizin malumu.Trabzonspor taraftarları olarak üstümüze düşen görevi yerine getirmenin vaktidir.
Buna göre Çarşamba günü saat 11:30'da 4. Levent Metro Çıkışında toplanıp Futbol Federasyonunun Levent'de ki binasına siyah çelenk bırakmayı düşünüyoruz.
Tüm taraftar gruplarını, sivil toplum örgütlerini kısacası Trabzonspor'a gönül veren ve haksızlığın karşısında duracağımızı dosta düşmana haykırmak isteyen herkesi davet ediyoruz.

Listeye devam
1) Külünkoğlu
2) Lazanist
3) Rafet Mayda
4) Mustafa Önal
5) Korayhan61
6) Halil Atalay
7) MoMoXa
8) Ahmet Faruk
9) Selçuk Demircioğlu
10) Semih Albayrak
11) Burhan61
12) korsi61
13) Livera61
14) Dilara Akyüz
15) Asi Kaplan
16) Erdal
17) PisiPc
18) 61_onur_61
19) İlhan Sancak
20) Soner Çakmak
21) Ercan Erol Yesir
22) Selman
23) nuhkoç
24) Gökhan Atalay
25) Ali KANSIZ
26) Tahsin ÖZDEMİR
27) Cem Zırıh
28) Reha(Bir karton yımırta)
29) 61OKTAY
30)

LazAnisT
14.12.2008, 21:26
En başa beni yazın

Salih Yazıcı
14.12.2008, 21:28
çok doğru
bence eskişehir maçındada bişeyler yapılmalı yeterrrr

Terzioğlu
14.12.2008, 21:28
Tebrik ediyorum cok iyi düsünülmüs bir organizasyon.

Cafer Bulur
14.12.2008, 21:31
Helal olsun arkadaslar.
Trabzonspor taraftarinin gücünü göstermek icin vargücünüzle calisiyorsunuz.
Sizlere muvaffakiyetler dilerim.

Ork Hun
14.12.2008, 21:32
çarşamba olursa belki gelebilirim ama listeye yazmayın şimdilik...

Recep Alkan
14.12.2008, 21:32
lanet olsun balıkeisrde otruyorum. ama burdan yapılacak birşey varsa beni de yazın. her zaman varız.

biltrabzon
14.12.2008, 21:34
helal arkadaslar.bu tepki daha önce is isten gectikten sonra yapilmisti.simdi bu tepkiyi yolun basinda koyalim.herkesi bu yürüyüse davet edelim.

Barış Mayda
14.12.2008, 21:35
ben gelemiyorum ama babam diyorki benim ismimi yazdır ben gidecegim diyor gitmişken inşallah şu selcuk dereliyide görürüm diyor . rafet mayda babamın ismi

Selçuk Demircioğlu
Yaz kardeşim beni de yaz..Bursa maçında canlı gözle katledilişimizi seyrettik tepki koymayada hertürlü varız..

uğurts
selman başkan :) kızma ama benımde böğle bir fıkrım var bunuda yapabılırız ve kalabalık oalarak yapılırsa bu organızasyon daha ii olabılır bence
daha önce bir yere yazdığım yorumu aktarıyorum

bence en mantıklısı eskışehır maçında takım yerıne 90dk boyunca o şerefsızlere tezaurat yapalım hakemlere federasyona gerekır ıse tehditli msjlar verelım ama maç boyunca böğle yağptıkmı daha etkılı olur ve pankart gerekırse para toplayalım bır pankart açalım daha etkılı olacağına ınanıyrm yada arakdaşların dediği gibi trabzon ızmır bursa ve diğer illerden araç kaldırarak fedarsynun onune gıdıle bılır ozmaan en etkılısı olur

Fatih
Gelmeyi çok isterim lakin çok erken bir saat olmasın.

Engin Koltuk
14.12.2008, 21:36
gün belli olsun kesin İstanbulda olursam katılacağım.

jurietti
14.12.2008, 21:37
maca gıder gıbı herkez arkadasını alsın gelsın

tstafi
14.12.2008, 21:40
nerde olcak bu pretosto

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2008, 21:41
MHK görevden alsın.. Oğuz Sarvan

ekşi sözlükte aratınca

(bkz: fenerbahce taraftari)

mustafa kemal habitoğlu

2007 yılında fenerbahçenin Trabzonspor maçı ile şampiyon olduğu maçında hakemi.. maçı 2-2 bitirmişti.

jurietti
selman başkan :) kızma ama benımde böğle bir fıkrım var bunuda yapabılırız ve kalabalık oalarak yapılırsa bu organızasyon daha ii olabılır bence
daha önce bir yere yazdığım yorumu aktarıyorum

bence en mantıklısı eskışehır maçında takım yerıne 90dk boyunca o şerefsızlere tezaurat yapalım hakemlere federasyona gerekır ıse tehditli msjlar verelım ama maç boyunca böğle yağptıkmı daha etkılı olur ve pankart gerekırse para toplayalım bır pankart açalım daha etkılı olacağına ınanıyrm yada arakdaşların dediği gibi trabzon ızmır bursa ve diğer illerden araç kaldırarak fedarsynun onune gıdıle bılır ozmaan en etkılısı olur

eskısehır macında tepkı elbette olucak ama bu sdc 90 dakka surer ve bız duyarız sdc bunu yuruyus olursa buyuk katılımlı haberlere bıle cıkabılır bu turkıye capında olmus olur daha etkılı olacaktır

Tahsin Armutcu
bunlara celenk bırakmaz olmaz arkadaslar. anlamaları ıcın anladıkları dılden bır cevap vermelıyız.nasıl ezıkler dıgıturkun kablolarını kestı bundan sonra kı her fb macında kufurde ses kısılıyor bız de celenkten daha cok tepkı getırecek bıse yapalım

kudu_61
14.12.2008, 21:42
arkadaşlar şu listeyi doldurun utandırmayın beni dernekleri ayaklandırın bordo mavilerle gidin çelenginizi bırakın koyun olmadığımızı anlasınlar ha mesaj atıp katkıda bulunmuşsun ha çelenk koyup yanlarında olduğumuzu anlatmışsın 2 gündür zoruma gidiyor aynı hiza da o adam nasıl ileride gözükmez puan farkını kapatmak isteyenler başarılı oldu kızıl gitti maçı izledi sercana af çıktı hakem de görevini yaptı diğer tarafta herkes görevini yaparken biz niye görevimizi yapmayalım haydi çelenk koymaya gelebilsem iki elim kanda olsa orda olurum ama çok uzağım kalbim sizinle

Mustafa Önal
selman böyle bir organizasyona beni en ön sıralara her zaman yazabilirsin.

.....
:alkış: :alkış:

BMN ye de bu yakışır. Ben her zamanki gibi sizlerle olamayacağım ama dualarım sizlerle. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Selman
14.12.2008, 21:43
nerde olcak bu pretosto

Futbol Federasyonunun Levent'de ki binasının önünde arkadaşım.

Şahin_53
'Yeter' artık demenin zamanı geldide geçiyor bile...
Bu anlamda yapılacak,TRABZONSPOR'UMUZUN hakkını arayacak hareketlere ,her zaman destek olmalıyız..'TRABZONSPOR' sanal alemde olduğu gibi, her platformda tepkisini göstermelidir.Bu anlamda yapacağımız her hareketin bize,HAK olarak döneceğini umuyorum...'ALLAH' yolumuzu açık etsin..
:alkış:

SARI61
susmayalım tavrımızı koyalım su seersızlere yeter artık ya basardınız ezıkbahceyı,sekiztaşı,cinconları potaya soktunuz trabzonun hakkkının yıyen hakemler o paralar nasıp olmasın bogazınızdan gecmesın

Mustafa K. Demirbaş
14.12.2008, 21:44
helal olsun arkadaşlar
Trabzon da da eskişehir maçında geniş çaplı bir protesto için gereken yapılmalıdır haydi Trabzon uyuma

Murat Keçeci
14.12.2008, 21:45
istanbuldaki arkadaşları yürekten destekliyoruz kalbimiz sizinle yönetimdende eskişehir maçında ses getirecek bir etkinlik içine bizi çekmesini bekliyoruz mesela herkese siyah kartonlar dagıtılıp maçta tutulabılır

Mustafa K. Demirbaş
14.12.2008, 21:47
evet yönetimde destek vermeli bu organizasyonalra özellikle stada pankartlar asılmalı

bordo&maviaşkı
14.12.2008, 21:48
Arkadaşlar helal olsun çok güzel ama bence bunu herkese duyurmalıyız ve herkesin gelebileceği bir günde olmalı.Salı yada Çarşamba günü hafta içi bahanesiyle çoğu gelmeyebilir.Ayrıca bu protestonun aynısı da aynı saatte Trabzonda da yapılmalı.Yoksa yine sesimizi bu satılmış medya bastırır.hatırlarsanız 2005 te mecburen ana haberlerde bile yayınlamak zorunda kalmışlardı.Aynı o şekilde hatta daha büyük bir organizasyon düzenlenmeli bence.Herkese bizim kim olduğumuzu göstermenin zamanı geldi de geçiyor bile...

Koray
14.12.2008, 21:48
Bu salı veya çarşambaysa bende geliyorum...

Murat TONBUL
14.12.2008, 21:50
bence Türkiye'de hakemlerin maç yönetmesinin kaldırılması yönünde bir tepki olması lazım.
herşey bilgisayar sistemi ile yönetilsin.o zaman bakalım maçları katledebiliyorlar mı

reis_556
14.12.2008, 21:52
12 yılda geldiğimiz nokta burası heryıl biz bu noktayı yakalamıyoruz Burda iken bari sesimiz çıksın.... Teşekkürler arkadaşlar emeği geçen ve Trabzonspor için atılaçak her adımlarınıza binlerce kez teşekkürler:alkış::alkış::alkış:

Keleşoğlu
14.12.2008, 21:54
kalabalık olmak önemli gün saat uyarsa inşallah geleceğim

etikhamsi
14.12.2008, 21:55
arkadaşlar bence her bmn ilindeki hakem lokalinin önünde protesto düzenlesin. düzenleyelim. düdükleri kapılarının önünde çalalım

.....
Bu haberi bütün Trabzonsporlulara duyurmamız lazım. Bunu sadece BMN olarak değilde Bütün Trabzon olarak gerçekleştirsek nasıl olur Selman abi???

Selman
Arkadaşlar organizasyon başlığı olduğu için alakasız bazı mesajları temizlemek zorundayım.Azami katılım olması dileğiyle.

jurietti
14.12.2008, 21:58
herkez kendıne duduk alsın federasyonun onunde calalım

biltrabzon
14.12.2008, 21:58
kalabak olmasi cok önemli.kalabalik olsunki ana haber bültenlerine cikalim.ise gidecek arkadaslar münkünse,ortam müsaitse islerinden izin alsinlar.trabzonspor devrimini baslatmaliyiz tekrardan.

Halil Atalay
14.12.2008, 21:59
bende varım benide yazın lisdeye

ayrıca bence Trabzon ve diğer ilerin katılması lazım hiç olmazsa ankara - Trabzon katılmalı oralarda toplanalım yürüyelim tek yürek olalım herkes sesimizi ve güçümüzü görsün

etikhamsi
14.12.2008, 22:01
arakadaşlar eş zamanlı yapmamız lasım. aynı anda türkiyede 4-5 ilde izmir, ankara, trabzon, istanbul hatta bursa

KÖKSAL AYDIN
14.12.2008, 22:02
Arkdaşlar bir teklif sunabilir miyim?

Fener-Trabzon maçı için dışarıdan hakem talep edelim.Bu iş yerli hakemlerle olmayacak.

Bilmiyorum uçuk bir fikir mi ama aklıma böyle bir şey geldi.Bakalım maç nasıl olacak o zaman?

ali atalar
14.12.2008, 22:05
az once trt stadyum programınada tepki mail attım adamlar o kadar rahatki ne olucak canım liderlikten olduk bunların hepsi yalaka ulan giden sampiyonluk sen neden bahsediyon alah bu hakem teskilatının belasını versin al sana cem papila kukla adam hala utanmadan yine utanmaz yalaka insanların yanında yorumculuk yapıyor ortam bu kadar serefsiz ve kokusmus evet ne yapılması gerekiyorsa yapalım 3 tane evladım var bir dunya gunaha girdim bu allahsızların yuzunden tepkinin en alası yapılması gerekiyor bizlere ozel trabzonluya ozel burada emegi olan damarlarında bordo mavi kan dolasan herkesi alnından opuyorum hepinizden allah razı olsun bu serefsizlere ve allahsızlara gereken dersi verelim
ali atalar
trabzon

kudu_61
14.12.2008, 22:05
diğer taraftar siteleriyle bir köprü kuralım katılım sadece bmn ile sınırlı kalmasın dava hepimizin davası sahip çıkalım keşke eş zamanlı bir operasyon olsa da aynı gün aynı saatte trabzon yarım saat kepenk kapatsa da bayraklarla formalarla meydanda toplansa susmayalaım sustukça daha çok tepemize çıkacaklar (bu organizasyonun bir önemli yanı da futbolculara bizlerin ne kadar inandığımızı göstermemiz açısından itici güç olması)

Recep Alkan
14.12.2008, 22:07
bence kırmızı kartlar hazırlansın ve federasyona mhk ye kırmızı kart çıkarılsın.

S@K@RON_61
14.12.2008, 22:13
Kendi stadımızda öyle bir tepki vermeliyiz ki..Herkesin dikkatini çekmeiz lazım

KÖKSAL AYDIN
14.12.2008, 22:16
Kendi stadımızda öyle bir tepki vermeliyiz ki..Herkesin dikkatini çekmeiz lazım

İlk iş olarak da stad full dolmalı, 90 dakika destek olunmalı.Kaybedilen çok şey yok.Haftaya telafi edeceğiz inşallah.

Gs-Bjk ile oynuyor.Cevizlerden biri kırılır.

Sivas gençlere gidiyor.Puan verebilir.Fener de konyaya gidiyor.

Haftaya görüşürüz....

Halil Atalay
14.12.2008, 22:16
bence Trabzonspor - eskişehirspor maçından önce herkes tüdük alsın ve maç boyunca çalsın stat yıkılsın

AYYILDIZ
14.12.2008, 22:17
Bu ligin Issız Adamıyız arkadaşlar.

isyankar61-55
14.12.2008, 22:17
Sevgili arkadaşlarım biraz önce arkadaşımın biri eş zamanlı yapılmalı dedi bu organizasyon ve ben buna tamamen katılıyorum.

Öyle büyük bir organizasyon olmalıki çok büyük ses getirmeli. Bunun için gerekirse TOPLANIYORUZ diye gazeteye ilan verip gün ve saat belirleyelim. Verilen ilan için para toplayalım daha önce yapıldığı gibi.

Tüm Türkiye bu sesi duysun diye büyük bir organizasyon olmalıki 4-5 yerde büyük ses getirsin. Herkes giysin bordomavi formalarını ve öyle protestolar olsun.

Gösterelim Trabzonsporun gücünü lütfen biraz daha hassasiyet.

Birde foruma gelip mesaj sayısını artırmak için yazı yazan arkadaşlarım sizde katkı verin.

Üzülüyorum çünki daha iki sayfadayız halbuki Transfer oldu desek şuana kadar 250 sayfa olmuştuk.

O zaman hadi durmayın gösterin kendinizi büyük TRABZONSPOR'lu kardeşlerim.

Selman
14.12.2008, 22:18
Evet arkadaşlar, son haftalarda yaşanan hakem hataları hepimizin malumu.Trabzonspor taraftarları olarak üstümüze düşen görevi yerine getirmenin vaktidir.

Buna göre Salı veya Çarşamba günü öğlen saatlerinde Futbol Federasyonunun Levent'de ki binasına siyah çelenk bırakmayı düşünüyoruz.

Tüm taraftar gruplarını, sivil toplum örgütlerini kısacası Trabzonspor'a gönül veren ve haksızlığın karşısında duracağımızı dosta düşmana haykırmak isteyen herkesi davet ediyoruz.

Kesin gün ve saat yarın açıklanacaktır.Liste yapmaya başlayabiliriz.

1)Külünkoğlu
2)Lazanist
3)Rafet Mayda
4)Mustafa Önal
5)Korayhan61
6)Halil Atalay
7)MoMoXa
8)

firidin61
14.12.2008, 22:20
Merhaba ,

Çalıştığım için gelemeyebilirim . Biliyorum bu tür organizasyonlarda madden değil manen bulunmak daha önemlidir ancak madden de elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım . Bilgilerinize ...

Ayrıca bu organizasyonu düzenleyen başta Selman arkadaşım olmak üzere herkeze teşekkür ediyorum . İmkanı olan tüm Trabzonspor Taraftarını GÖREV e çağırıyorum .

Bu TRABZONSPOR BİZİM !

Saygılarımla

Mehdi
14.12.2008, 22:20
Vallahi billahi şu yaptığınız şey benim için deplasman maçına gidebilmekten daha çok çekici geliyor.Şu iki gündür içim içimi yiyor,televizyon açamıyorum.Ayklarınıza sağlık.Bedenen olmasada sizinleyim.

MoMoXa
14.12.2008, 22:21
Evet tepkiliyiz Benide listeye yazin lütfen

Recep Alkan
14.12.2008, 22:21
Sevgili arkadaşlarım biraz önce arkadaşımın biri eş zamanlı yapılmalı dedi bu organizasyon ve ben buna tamamen katılıyorum.

Öyle büyük bir organizasyon olmalıki çok büyük ses getirmeli. Bunun için gerekirse TOPLANIYORUZ diye gazeteye ilan verip gün ve saat belirleyelim. Verilen ilan için para toplayalım daha önce yapıldığı gibi.

Tüm Türkiye bu sesi duysun diye büyük bir organizasyon olmalıki 4-5 yerde büyük ses getirsin. Herkes giysin bordomavi formalarını ve öyle protestolar olsun.

Gösterelim Trabzonsporun gücünü lütfen biraz daha hassasiyet.

Birde foruma gelip mesaj sayısını artırmak için yazı yazan arkadaşlarım sizde katkı verin.

Üzülüyorum çünki daha iki sayfadayız halbuki Transfer oldu desek şuana kadar 250 sayfa olmuştuk.

O zaman hadi durmayın gösterin kendinizi büyük TRABZONSPOR'lu kardeşlerim.

abi trabzonda 20.000 kişi yürüdü cem papila olayından sonra bundan daha büyüğü varmı??? ama ne değişti. adamlar doğru düzgün konuşmadı bile geldiğimiz ketenpereyi. ama yine de her zaman manei destek burdan sizin için.

İsmail Alkan
14.12.2008, 22:25
herkez kendıne duduk alsın federasyonun onunde calalım

bence Trabzonspor - eskişehirspor maçından önce herkes tüdük alsın ve maç boyunca çalsın stat yıkılsın
Güzel fikirler,katılıyorum ve destekliyorum...

Halil Atalay
14.12.2008, 22:26
ula ben varım hem tüdük ve kırmızı kart hazırlayalım ve bir taraftan tüdük çalalım bir taraftan kırmızı kart çıkaralım

ben bu konuta bakayım yarın ne yaparım eğer ayarlarsam çarşamba biz çalarız daha sonra Trabzon a yollarım onları statda çalarlar

etikhamsi
14.12.2008, 22:28
arkadaslar karar verip trabzondada bişeyler yapmalıyız... bence şu hakemler derneğinin öünde toplanalım düdüklerimiz çalalım. trabzondada yapalım

Mustafa K. Demirbaş
14.12.2008, 22:31
Eskişehir maçınca tribünler de protesto yapılması için çalışmalar başlamış buluınmaktadır az önce tribün liderlerinin biriyle görüştüm bişiler yapcaz dedi

Barış Mayda
14.12.2008, 22:33
düdük banada güzel fikirler getiriyor aklıma hakem acaba ne yapar durmadan düdk çalsa trabzondaki maça gidicek arkadaşlar düdüklerinizi yanınızda getirin ah birde maça selcuk dereliyi verseler ne güzel our

İsmail Alkan
14.12.2008, 22:37
Kim bilir,belkide kulüp eskişehir maçına gelen herkese kapılarda düdük ve kırmızı kart dağıtır :rolleyes: belki kulübün aklına böyle güzel bir fikir gelir ;)

bordo&maviaşkı
14.12.2008, 22:37
Bu olay bizi küçük görenlere ve yıllardır kendilerince dalga geçmeye çalışanlara da büyük bir ders olmalı.Bu organizasyonu eğer şimdi yapmazsak, elimizden alınan(ki eğer ses çıkarmazsak son haftalarda bize çelme takacakları kesin) şampiyonluktan sonra avaz avaz bağırsak ne yazar! haydi Trabzonsporluyum diyen herkes buna katılsın! Gerekirse işten bile izin alıp buna katılmalıyız.Arkadaşlar bunun Trabzonda da yapılmasını sağlayalım lütfen.Şimdi ses çıkarmazsak,daha ne zaman ses çıkaracağız?...

Biz Trabzonsporuz! Bizle uğraşılmayacağını anlasınlar artık!...

Mustafa Calik
14.12.2008, 22:40
düdük banada güzel fikirler getiriyor aklıma hakem acaba ne yapar durmadan düdk çalsa trabzondaki maça gidicek arkadaşlar düdüklerinizi yanınızda getirin ah birde maça selcuk dereliyi verseler ne güzel our

simdi biz 90 dakikadir düdükü calsak ozaman oyuncularda daha hakemin düdügünü duyabileceklermi ? ççç

jurietti
14.12.2008, 22:43
Eskişehir maçınca tribünler de protesto yapılması için çalışmalar başlamış buluınmaktadır az önce tribün liderlerinin biriyle görüştüm bişiler yapcaz dedi

ofsaıt pozısyonundakı resımde buyutulup gosterılmelı veya kucuk boyutlarda cogaltılıp kale arkasında sergılenmelı

Emirhan Makul
14.12.2008, 22:44
Ben gelirsem yumurta alacam 7 tane atarız camlara.

Ahmet Faruk
14.12.2008, 22:45
Gün ve saati kesinlesşin maslaktan ders arası gelebilirim...

artvinli_mert
14.12.2008, 22:45
Sivas maçı verilmeyen penaltı.
kayseri maçı verilen penaltı.
bursa maçı maç gecesi sercan cezasıafedilip ofsayttan gol atması.

susacaksanız... tepki vermeyecekseniz...Maçlara gitmenin anlamı yokdövünmenin anlamı yok.

Feneyin guizanın ofsaytanattığı golu vereceksin.Kırmızı kartı çok basit antalyaya vereceksin..

susacaksanız... tepki vermeyecekseniz...maçlara gitmenin anlamı yok.

gerekirse siyasete dökülsün iş eskişehir maçında sandıkta görüşürüz yazılsın..

Ne gerekiyorsa yapılsın.Yada hiç bir şey yapmadan şimdiden 5.yada 6 olacağımız kabul edilsin.

Kadir
14.12.2008, 22:47
Helal olsun . Bu haramilerin oyunu bozulmalı . Sessiz kalırsak iyice çöker karakter yoksunları .

İgzas-61
14.12.2008, 22:48
Helal olsun size tepkimizi ortaya koyalım Trabzonsporumuz sahipsiz değildir

Selçuk Demircioğlu
14.12.2008, 22:53
Yaz kardeşim beni de yaz..Bursa maçında canlı gözle katledilişimizi seyrettik tepki koymayada hertürlü varız..
gözden kaçırma;)

Semih
14.12.2008, 22:55
Geliyorum...her hafta yapın her hafta geleyim...

Yazın beni de.

biltrabzon
14.12.2008, 22:55
ofsaıt pozısyonundakı resımde buyutulup gosterılmelı veya kucuk boyutlarda cogaltılıp kale arkasında sergılenmelı

cok güzel fikir.....

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2008, 22:57
90 Dk. ofsayttan gol yiyoruz. Yapılır mı bu bea. Art niyetin daniskası. Tepki az bile.

Burhan61
14.12.2008, 22:59
saat uyarsa geleceğim.

nuhoglu
resmi sitede kamuoyuna acıklama yapıldı ses getirecegini düşünüyorum

Mustafa Ayazoğlu
90 Dk. ofsayttan gol yiyoruz. Yapılır mı bu bea. Art niyetin daniskası. Tepki az bile.

vatandas61
14.12.2008, 23:00
cok güzel bir fikir bence. Nekadar cok kisi toplanirsa okadar iyi olur, ama bu protesto baska protestolar gibi bagirarak veya pankartlarla olmamali bence.
sessiz bir seiklde celenki birakip, yürüyüs yapip dagilmak gerekiyor. Bazen hicbirsey söylemek bile daha etkili oluyor. Önemli olan cok kisinin toplanip herkese ts taraftarinin gücünü göstermek olmali.

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2008, 23:01

nuhoglu
Son günlerde yaşanan bariz hakem hataları üzerine kulübümüzden bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

Takımımız aleyhine kendi sahasında oynadığımız Sivasspor maçıyla birlikte başlayan hakem hatalarının, Bursaspor müsabakasıyla geldiği nokta artık kulübümüz tarafından kabul edilemez bir boyuta taşınmıştır.
Bugüne kadar yaşanan gelişmelere ve hakem olaylarına karşı takındığımız hoşgörülü yaklaşım tarzımız bir tevazu olarak değil, bir ahmaklık olarak algılanmış olacak ki bu yöndeki olumsuzluklar devam etmektedir.
Bu nedenle söz konusu tavrımız yenilgi sonrasında gösterilen bir tepki değil haksızlığa ve kasıtlı davranışlara karşı bir duruş olarak değerlendirilmelidir.
Gelinen noktaya bakıldığında takımımızın ligde arayı açmak üzere olduğu haftalarda başlayan bir dizi yanlışlar serisi bugün ligin dengesini değiştirmiş ve yarışın gidişatını apaçık belirlemiştir.
Bursaspor maçında yediğimiz ofsayt gol bütün parçalar birleştirildiğinde tarafımızdan bir hakem hatası olarak değil, kasıtlı bir planın parçası olarak görülmektedir.
Gösterdiğimiz bu tepki Bursaspor maçındaki mağlubiyetimizin gölgelenmesi olarak yorumlanmamalıdır. Bizler yönetim olarak elbette içimizdeki yanlışların düzeltilmesi konusunda gereken çabayı göstereceğiz. Ancak bu sezon yaptığı yatırım ve her yönüyle olumlu bir tavır sergileyen kulübümüzün futbol olarak yaşadığı sıkıntıların faturasını kesmek genç bir hakeme kalmamıştır.
Bursaspor maçına gelene kadar yaşadığımız hakem hatalarının bu maçta da ayyuka çıkması ve karşılaşmadan bir gece önce gösterilen tahkim kurulu işgüzarlığı ister istemez kafalardaki soru işaretlerini arttırmaktadır. Tahkim kurulu eminiz bu duyarlılığını bundan sonraki taleplerde gösterecektir.
Geçtiğimiz sezon esame listesinde yapılan belgeli yanlışlık ortadayken Trabzonspor-Beşiktaş karşılaşmasında yaşanan olaydaki suçluları açıklayıp kamu vicdanını rahatlatması beklenen Futbol Federasyonu’nun herhalde Sivasspor maçıyla takımımız aleyhine başlayan seri hatalara karşı mantıklı açıklaması olacaktır.
İnandığımız, güvendiğimiz ve bunu her fırsatta dile getirdiğimiz Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Mahmut Özgener’den olaylara müdahil olarak, her konuda Türk futboluna örnek olan yapısını devam ettirmesini ve kamuoyunu rahatlatacak bir yaklaşım sergilemesini bekliyoruz.
Aksi halde Trabzonspor yönetimi olarak kulübümüzün haklarını her platformda korumak adına gereken tavrı göstereceğimizin bilinmesini isteriz. Bundan sonra sahada yapılacak benzer hatalara karşı sessiz kalmayıp gerekli tavrı sergilenecektir.
Kamuoyunun bilgisine sunulur

DePutaMadre

Buna göre Salı veya Çarşamba günü öğlen saatlerinde Futbol Federasyonunun Levent'de ki binasına siyah çelenk bırakmayı düşünüyoruz.

8)

Cok Guzel .
Arkadaslar butun grublarla is birligi yapilacakmi yapilmasi gerek Trabzonsporumuz ic iceyise bu senenin basindan beri ayrim kayrim yok ise bunu boyle gunlerde gormek lazim " bir elin nesi var iki elin sesi var "

etikhamsi
14.12.2008, 23:02
arkadaşlar bence ofsaytı anlatan bir yazı yazalım resimlerle. 1 sayfa kafidir. sonra bu mektup örneğini bmn de yayınlayalım. tüm hakemlerin adına mhk ye gönderelim. tff ye gönderelim. herkes 2 şer tane gönderse binlerce mektup eder. harika bir tepki olur. ne dersiniz

Gökçebey
14.12.2008, 23:03
At gözlüğü bulabilsek ne güzel olurdu.

erkankoc
14.12.2008, 23:04
gidip celenk birakmakla olmaz..onlarin kafalarina biseylerde atmak lazim..sokakta bi rastlasam su serefsiz hakemelerden birine yapacagimida bilirimde...ya tff binasina bi kilo domastes yada yumurta atmak lazim bence..

Özkan
14.12.2008, 23:12
Gözünüzü seveyim, provoke olmayın. Yumurta atarak vs. haklıyken haksız duruma düşmeyelim. Fevrî olmayalım, içimize sızmaya çalışacak provokatörlere uymayalım.

zafercalikoglu
14.12.2008, 23:19
saat kacta 12:00 mi

Mehmet Sarigül
14.12.2008, 23:19
Hakemlere (Tarafli Medya, MHK ve TFF dahil!) en büyük protesto, Avni Aker'de Es Es macinda tribünden 20 bin Trabzonspor taraftarinin mac baslarken hakeme kirmizi kart göstermesi olacak!!!

Organizasyon ve maliyet acisindan hicde zor olmayan bir protesto olur.

Recep Alkan
14.12.2008, 23:23
Hakemlere (Tarafli Medya, MHK ve TFF dahil!) en büyük protesto, Avni Aker'de Es Es macinda tribünden 20 bin Trabzonspor taraftarinin mac baslarken hakeme kirmizi kart göstermesi olacak!!!

gerekirse bunun için hesap numarası açalım. herkes 3-5 atsın birşeyler. böylece herkesin de bir katkısı olur. ve biraz olsun içimizdeki sıkıntı biter.

Selman
14.12.2008, 23:25
saat kacta 12:00 mi

Muhtemelen o saatlerde olacaktır.Yarın gerekli açıklamalar yapılır.

Mustafa K. Demirbaş
Sadri Şener;

bu yan hakemleri kursa almanyayamı afganistanamı yollaycaklar yolasınlar
Oğuz sarvan bizi ciddiye almıyor diyor alsa selçuğa bi hafta sonra görev vermezdi
Eskişehir maçında da hakem hatası olursa bu halkı kim zaptedecek diyo
eskiden bu kadar teknolojik imkanlar yoktu ama hakemler daha iyiydi
bu hakemler olmasaydı 10 puan öndeydik diyo
hocamız isterse transfer yapacz diyo ama aldığımız adam kulübede oturmayacak diyo

Serhat
Bence söyle bi pankart acmaliyiz...

TRABZONSPOR İCİN SEVE SEVE CANIMIZI VERMEYE HAZIRIZ ...
SEVE SEVE CANA VEYA CANLARA KIYACAGIMIZDANDA KİMSENİN ŞÜPESİ OLMASIN !
AYAGINIZI DENK ALIN ! SABRIMIZ KALMADI ! ARTIK HAKEM HATASI İSTEMİYORUZ!

Bunları korkutmak lazım ...
Dükkanı babama bırakıp Bende gelmeye çalışacağım ...

reis_556
14.12.2008, 23:26
Sadri Başkan tv 8 konuşmasında dedi hakemler 10 puanımızı aldı.İnşallah bundan sonra olmaz... peki Olursa neolaçak soruyorum ... yantaş federasyon aklını başına al

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2008, 23:27
Bizim yönetiminde kabahati var, bizi heveslendirdiler şampiyonluk için..

federasyon & mhk & hakkımızı yiyorlar. çok sessiz kalındı.

Selman
14.12.2008, 23:27

1)Külünkoğlu
2)Lazanist
3)Rafet Mayda
4)Mustafa Önal
5)Korayhan61
6)Halil Atalay
7)MoMoXa
8)asikaplan
9)livera61
10)Dilara Akyüz
11)Korsi61
12)
13)

Arkadaşlar organizasyon harici konuları diğer başlıklardan konuşmaya özen gösterirsek sevinirim.

arifberkay
14.12.2008, 23:29
başkan kendi söyledi oguz sarvan bizi ciddiye almıyor alsa dereliye 1 hafta sonra maç vermezdi diye peki başkan nasıl ciddiye aldıracgız kendimizi

innocence
14.12.2008, 23:30
3-5 kişiyle olmaz bu iş daha kalabalık olmalı.haber bültenlerinde yer almalı.Bu konuda Saner Ayar dan yardım alınmalı.madem ki kendisi kulübümüzün başkan yardımcısı madem ki kendisi X kanalında genel müdür medyada televizyonda daha çok yer almamızı sağlamalı.Acun un programına 50 Centi çıkarmakla olmuyor bu işler

asikaplan
14.12.2008, 23:30
garantii ben de varım

Fatih
14.12.2008, 23:31

Hiçbirşey insan hayatından önemli değildir.

Biraz daha sağduyulu olalım haklıyken haksız duruma düşmeyelim.

Erdal
14.12.2008, 23:31
Bizim yönetiminde kabahati var, bizi heveslendirdiler şampiyonluk için..

federasyon & mhk & hakkımızı yiyorlar. çok sessiz kalındı.

Yahu kim heveslendirdi sizi? Kim bir takım kuracağız 3 ay içinde hakemler de dahil önüne kim çıkarsa yenecek dedi. Şu an itibariyle futbolun gündemine Trabzonspor a haksızlık yapılmıştır anlayışı yerleşmişmidir? evet. Ne yapılır başka...İlk hakem hatasında bu tepki verilse bu gün kimse sizi dinlemiyor olurdu. Allah aşkına biraz açın gözünüzü...

Cem Akyüz
14.12.2008, 23:37
Bir sorun çıkmazsa ben ve Dilara Akyüzde orada olacağız

61mehmet61
14.12.2008, 23:37
arkadaşlar madem böyle birşey yapılacak diğer sitelerle işbirliğine gidilip genele yayılmalı bu tepki. yoksa sayı az olur.

Haluk Ongan
14.12.2008, 23:38

Her ne kadar yanlış bir şekil olsa da bugüne kadar hep oyunu kuralına göre oynamadığımız için kaybettik. Yanlış da olsa takımımızın menfaati için bu pankartı destekliyorum ve açılmasını istiyorum. Maddi yardıma da hazırım.

atomania
14.12.2008, 23:40
Böyle protestolara sadece gülyorlar, 25 000 kisi yürüyüs yaptikta ne degisti.

Bence artik zamani geldi. Baskan cikacak ve Ligten cekilme tehditi savuracak.

Ve bir daha Istanbul Hakemi bizim maclara gelmesin.

Ve belki UEFA basvurmak lazim ligler temiz gecmiyor diye. Yahu su UEFA hic mi süphelenmiyormu 25 senedir hep Istanbul Takimlar sampiyon oldugunu.

Adil ÖZGÜR
Arkadaşlar 61. dakika kutlamalarında;

1- Havaya attığımızın kağıtların hepsinin renki SİMSİYAH olsun.

2- Balonları uçururken balon uçlarına hakem düdüğü resimleri, at gözlükleri resmi gibi görsel manada görülecek resimler, yazılar yazılabilir.

Siyah çelenk bırakan arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. Hayırlı olur inşallah.

Mustafa Ayazoğlu
Yahu kim heveslendirdi sizi? Kim bir takım kuracağız 3 ay içinde hakemler de dahil önüne kim çıkarsa yenecek dedi. Şu an itibariyle futbolun gündemine Trabzonspor a haksızlık yapılmıştır anlayışı yerleşmişmidir? evet. Ne yapılır başka...İlk hakem hatasında bu tepki verilse bu gün kimse sizi dinlemiyor olurdu. Allah aşkına biraz açın gözünüzü...

Gözümüz açık, göz göre göre gidiyor puanlar.. Geçmişte çok izledik bu filmi ve benzerlerini..

Sence Trabzonspor'un ezik durumuna düştüğü daha mı iyi oldu?

Medya ortak bi ağızdan "Trabzonspor'un hakkı yenmiştir" demesi bize ne kazandırır?

Emre Emiroğlu
14.12.2008, 23:44
Gözümüz açık, göz göre göre gidiyor puanlar.. Geçmişte çok izledik bu filmi ve benzerlerini..

Sence Trabzonspor'un ezik durumuna düştüğü daha mı iyi oldu?

Medya ortak bi ağızdan "Trabzonspor'un hakkı yenmiştir" demesi bize ne kazandırır?

Ne yapmamız lazımdı ? Anlayamadım ben.. Önerin nedir ? Biz simdi ezik görüntüsümü veriyoruz ? Ne alakası var ?

Mehmet Sarigül
14.12.2008, 23:45

Not:

Stad'da yapilacak bir protesto görsel acidan cok etkilli olur!
Bu tablo ayrica bütün medyada yer alacagi icin cok ses getirir.
Birkac pankartin disinda her taraftarin elinde birer adet kirmizi kart taraftarimizin bütünlügünü gösterir.

Coloradoydu
14.12.2008, 23:46
Beklentiler, karşılananlar, karşılanmayanlar, vb. durumlar bahane olmamalı. Ortada bir yanlış varsa buna tepki göstermek bizim de vazifemiz. Kaldı ki bu yaşananlar bu sezon için bile 1 değil 2 değil. Kayseri ve Sivas maçlarında verilmeyen veya aleyhimize verilen penaltılar. Son maçı da göz önünde tutarsak hakem hatalarıyla ciddi bir puan kaybı yaşamışız.

En son hatırladığım kadarıyla, açıkgözlü federasyon yetkilileri, çok düşük kotalı mailbox kullanıyorlardı. Bu sayede belli bir sayının üzerinde mail göndermek de mümkün olmuyordu.

Emre Emiroğlu
14.12.2008, 23:47

Not:

Birkac pankartin disinda her taraftarin elinde birer adet kirmizi kart taraftarimizin bütünlügünü gösterir.

Katılıyorum.. Yerinde olur.. Güzel fikir. Ama onu yapabilecek bir organizatör ve taraftar olduğunu sanmıyorum

Erdal
14.12.2008, 23:47
Ne ezik durumu yahu...Kim kendini ezik hissediyor? Bu nasıl laf...

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2008, 23:51
Ne ezik durumu yahu...Kim kendini ezik hissediyor? Bu nasıl laf...

Şu an itibariyle futbolun gündemine Trabzonspor a haksızlık yapılmıştır anlayışı yerleşmişmidir? evet.

Ben öyle yorumladım beğenmeye bilirsin.

Coloradoydu
14.12.2008, 23:53
Bir fikir de benden. 34. dakikayı boş geçmeyelim. Tıpkı 61. dakika gibi olsun ama yuhalamalarla, ıslıklarla, vs.

Serdar Ersoy
14.12.2008, 23:57

arkadaşım iyi güzel hoşta bu dünyada hiçbirşey insan hayatından önemli değildir. ne yapalım yani 3 puanımız gidiyor diye tarıyalım mı her yeri yani süper lig her sene war sanki son senesi gibi konusmayın bu sene olmadı seneye olur bizde bu başkan bu kadro olduktan sonra oluruz yani. 3 puan = cana kıymak !!! bir daha düşünün derim ....

ARAGORN01
Bu konu ile ilgili diğer Trabzonspor forumlarına ve taraftar gruplarına bilgi verildi mi? Ortak bir organizasyon mu olacak?

Erdal
Ben öyle yorumladım beğenmeye bilirsin.

Mesajların başından alalım arkadaşım. Yönetim bizi kandırdı diyorsun. Heveslendirmeseydi diyorsun. Ben de sana kim sana 3 ay içinde hakemleride yenecek bir takım vaad etti diyorum. Sonra ezik duruma düştük diyorsun. Kusura bakma ama kendi adına konuş. Trabzonspor bu süreci dahi son derece akıllı ve rasyonel yöneten bir başkan ve yönetime sahip...Kimsenin bizi ezdiği falan yok.

Serdar Ersoy
Bir fikir de benden. 34. dakikayı boş geçmeyelim. Tıpkı 61. dakika gibi olsun ama yuhalamalarla, ıslıklarla, vs.

süper fikir katılıyorum :alkış::alkış::alkış::alkış:

ugurozturk
15.12.2008, 00:04
ne yapmamız lazımdı ? Anlayamadım ben.. önerin nedir ? Biz simdi ezik görüntüsümü veriyoruz ? Ne alakası var ?

evet arkadasim; ezik goruntusu veriyoruz. 3 haftadir hakki yenen; ermanla sergenin agzinin icinde zugurt tesellisi arayan ezikler ordusu goruntusu veriyoruz.

refik
15.12.2008, 00:05
1-siyah büyük bayraklar sallamak(daha önce yapılımıştı)
2-herkese siyah kartonlar dağıtılmalı veya maç günü yağnurluk dağıtılacaksa siyah dağıtılmalı
3-attığımız gollerden sonra hemen tepki vermeliyiz.
4-güzel bir pankart

Öztürk Adem
15.12.2008, 00:07
Bana sorarsanız pek de gerek duyulucak bır durum degıl:( Hadı hayırlısı olsun

Kasım BEKTAŞ
15.12.2008, 00:07

ilk bakışta çok ağır gibi gözüksede 96 da kaçan şampiyonluktan sonra kendini asan gencecik insan aklıma gelince böyle bir pankart lazım gibi... artık yeter!!

ARAGORN01
15.12.2008, 00:08
Protestoya katılacaklar isim yazdırsın lütfen. Tartışacaklarda özelden tartışsın.
Tepki koymazsak ezik görüntümüz devam edecek. Yönetim ve başkan tepkilerinin boyutunu giderek artıracaklardır, sıra bizde....

Burak
15.12.2008, 00:10
Kıbrısta olmasam ucarak gelırdım valal :s

Fatih
15.12.2008, 00:11
Arkadaşlar burda bir organizasyon var zaten bunun üzerinden konuşalım buraya yoğunlaşalım.

Alternatif protesto fikirlerini diğer başlıklarda konuşabilirsiniz.

Coloradoydu
15.12.2008, 00:14
ilk bakışta çok ağır gibi gözüksede 96 da kaçan şampiyonluktan sonra kendini asan gencecik insan aklıma gelince böyle bir pankart lazım gibi... artık yeter!!

Böyle bir davranış suç olur. Tabi buna teşvik eden ya da suç düşüncesini kuvvetlendireninki de öyle... O yüzden bunu unutalım derim.

iyattara
15.12.2008, 00:15

Not:

cok guzel bir fikir maçta hakemin en ufak hatasında kartlar cepten çıkıp sallanır görsel olarakda çok etkiler, yani hakemi yuhalarken ıslıklarken bi yandan da kırmızı kartları gösteririz super olur:)
ama 20bin kartı yaptırmak dağıtmak organize etmek yönetimlik bir iş, başkan yarın lig tv de Futbol Gündemi programna katılıcak oraya mail filan atıp isteğimizi dile getirebiliriz.

Bahattin Aydın
15.12.2008, 00:16
yemin ediyorum eğer vizem olmasaydı bende Kahramanmaraş'tan gelirdim :(..ya arkadaşlar herkes burda yazarken yazıyor..birazda icraat gösterelim imkanı olanlar lütfen katılsın..hatta imkanlarını zorlasın.

Erdal
Bu organizasyonun sadece BMN olarak değil istanbul da bulunan tüm tribün ve taraftar gruplarının katlımıyla yapılmasını isterdim. Böyle zamanlarda birleşebilmek önemli...

Adil ÖZGÜR

34. Dakikada havaya siyah kağıtları atabiliriz.

34. Dakikada balonların uçlarına düdük resimleri

34. Dakikada balonların uçlarına kırmızı kart resimleri bağlayarak uçurabiliz.

61. Dakikada her zamanki sevincimizi aynı şekilde dile getirebiliriz.

Mustafa
15.12.2008, 00:17
Gelemeyecek olsamda ruhum yanınızda olacak.

Erdal
15.12.2008, 00:18
Önümüzdeki hafta İstanbulda olma durumum var. Gün belirlensin İstanbulda olduğum güne denk gelirse 3 kişi ile katılabilirim...

Fatih YAZICI
15.12.2008, 00:18
Salı günü olursa , beni de yazın :)

Gökhan Topsakal
15.12.2008, 00:21
final haftası:(we okuldayım:(
tebrik ediyorum bunu düşünenleri..

Adil ÖZGÜR
15.12.2008, 00:24
Kasım pek anlayamadım, Bu yazdığın pankart şeklinde mi veya resimleyerek mi pankarta geçmek,

Bunun yazısı ayrı ifadelere

Resmi daha ayrı ifadelere yol açaçağını düşünüyorum.

Kasım BEKTAŞ
15.12.2008, 00:25
Böyle bir davranış suç olur. Tabi buna teşvik eden ya da suç düşüncesini kuvvetlendireninki de öyle... O yüzden bunu unutalım derim.

Trabzonspor'un hakkı yenildiği zaman hep edenin yanında kar kalıyor...
Trabzonspor'un hakkını yemeye yeltenmeden bir kaç kez düşündürecek bir şeyler yapılmasının vakti geçiyor artık...
yoksa hapishanede yatanların hepsinin kader mahkumu olmadığını bizde biliyoruz...

Kasım BEKTAŞ
15.12.2008, 00:27
Kasım pek anlayamadım, Bu yazdığın pankart şeklinde mi veya resimleyerek mi pankarta geçmek,

Bunun yazısı ayrı ifadelere

Resmi daha ayrı ifadelere yol açaçağını düşünüyorum.

başka bir arkadaşın yazısına yorum olarak yazdım bunu...

mhast
15.12.2008, 00:31
arkadaşlar ne yapsak boş bu adıler ,yıne masa başinda işi bitirecekler ,başka bı takım olsa o ofsayt golunu hem fedarasyonun ,hemde hakemın gozlerıne sokarlardı ,artık mac izliyemez oldum son 5 mactır hakem ler le uğraşiyoz ,bakın kaybettımız puanlara gs macı da dahıl hakemın parmagı var ,bugun resmı sıteden hakemlerı ve federasyonu eleştırdıler ama kımse tınlamadı ,sıyah celenk bırakmak yetmez bıde tabut bırakın ben işlerımden dolayı gelemıyom ama istanbulda olsam işde olsa gelırdım ,tüm kalbim sizinle

Adil ÖZGÜR
15.12.2008, 00:33
Doğru görüş olarak yazabilirsin ancak, ruhaniyette ebediyede giden taraftarlarımızı böyle bir protestoda bu şekilde hatırlatılması vicdani olarak gerçek Trabzonsporluları dahi rahatsız eder, tepki gösterirler, o vefat eden kardeşlerimizin ailelerinin ruhi hallerini düşünmek lazım bana göre.

Bu kardeşlerimize verebileceğimiz en güzel hediye Şampiyonluk,

Kazanılan Şampiyonlukla onların isimlerini zikretmek, onları yad etmek çok daha asil, çok daha asaletli olur,

Trabzonsporumuzun şehidi olarak kabul ettiğimiz bu emsalsiz insanlara yapılan bu haraket, nice küçük ve büyük taraftarlarımızın zihnine de olumsuz bir hatıra kalır diye düşünüyorum.

Bence olmaması ve yapılmaması gereken bir haraket, her kesim tarafından tepki görür.

trab61
15.12.2008, 00:35
baskanimiz yarin futbol gundemine konuk olacak bilginize sunarim. baskanimiz orda herseyi aciklayacak.

Coloradoydu
15.12.2008, 00:46
artık mac izliyemez oldum

En güzel tepki de bu olurdu. Böylesine kirli bir ligde maç izlemeyiz diye Eskişehir maçına 1 taraftar bile gitmesin, bakın nasıl yankı bulur.

Serhat
15.12.2008, 00:51
arkadaşım iyi güzel hoşta bu dünyada hiçbirşey insan hayatından önemli değildir. ne yapalım yani 3 puanımız gidiyor diye tarıyalım mı her yeri yani süper lig her sene war sanki son senesi gibi konusmayın bu sene olmadı seneye olur bizde bu başkan bu kadro olduktan sonra oluruz yani. 3 puan = cana kıymak !!! bir daha düşünün derim ....

Bu düsüncene katilmamakla birlikte senin gibi düsünenleri nefretle kiniyorum !!! Bu yil olmadi bidaha bidaha nereye kadar????
Burda emekler caliniyor ... Burda insanlar aldatiliyor... Burda göz yaslari dökülüyor... Burda Trabzonspor kıyma gibi edilip üç ezikler afiyetle yerken ben seneyi bekleyemem arkadas ...
25 YIL BEKLEDİK.. hep seneye seneye ... Doğdum doğalı 1 kere bile sampiyonlugunu görmediğim ama her çıkış yaptıgımızda kıyılarak doğranarak aşağılara sevk edilen TRABZONSPOR izlemekten artık bezdim... bıktım usandım... Sana Yakın geçmişten bir örnek vereyim .. Sadece Fatih TEKKE'nin fenere attığı o muhteşem gollü maçı hatirla feybeyle olan maçı.... Cem PAPİLA Denen insan bozuntusunun seni dilim dilim doğrayıp mahvettiği maçı hatırla... Olmadı seneye demeyede devam et !!! Neymis insan canı...
Benim Duygularımla oynanırken Kimse insan demiyor arkadaş !!!

texants
15.12.2008, 00:54
arkadaslar bence 34. dakka falan olmasın ıstanbul basınını yanımıza cekmemız lazım bızım o yüzde tepkiyi doğru yere yapmak lazım buda tff mhk kuruludur, oğuz sarvandır... isntabul basınını elımızde oyuncak yapmamız lazım bizim öncelikle

kudu_61
15.12.2008, 01:07
şu yürüyüşü yapalım es es maçında herşey olur ya bu ne şerefsizlik gözünün dibindeki adamın yalnız olduğunu görmüyormusun bayrağını kaldıramıyorsun yürüyelim lütfen ne istiyosanız ben burdan desteklerim ne gerekiyorsa yapalım lütfen deli olmamak elde değil ya bu hakemler düzelsin yada biz çekilelim ligden oynayana hakkı verilmeyecekse ne yapalım

Ahmet Faruk
15.12.2008, 01:11
Hani liste....

Adil ÖZGÜR
15.12.2008, 02:27
Zafer BİLGİN Bursada herkesin sırtına birer harfle yazdığı ifadeler gibi hakemleri Trabzonda daha iyi pretesto edebiliriz. Örneğini medya ne kadar ciddiye aldı herkes gördü, bunun daha geliştirilmişi Trabzonda son maçımızda pek ala yapılabilir.

Laz_61
15.12.2008, 03:04
maddi ve manevi ne gerekiyorsa yapabilirim..

asimetrik
15.12.2008, 03:17
Aralık 15, 2008 • Korhan Ekinci • Kategorisi • 30 kez Okundu

Dün oynanan Bursaspor-Trabzonspor karşılaşmasının yan hakemi Hakan Yemişken’in, karşılaşmanın 91′nci dakikasında gözünün önünde olan ofsaytı görmemesinin mümkün olmadığını söyleyen Erman Toroğlu çarpıcı iddialarda bulundu.

Karşılaşmanın önceki bölümlerinde daha zor ofsayt pozisyonunu tespit eden Yemişken’in, çok net yakalaması gereken pozisyonda ofsayt kararı vermemesinin kasıtlı olduğunu iddia eden Toroğlu “Bu gol lideri değiştirdi, belki de lig’in kaderini değiştirecek” dedi.

Toroğlu Hakan Yemişken’le ilgili olarak farklı iddialarda da bulunurken “Bu seneki Kocaelispor-F.Bahçe maçında Semih’in golünü veren yardımcı hakem, bir baksınlar hangi sezonda 11 puan geriden gelen takımın kaç maçını, 11 puan önde olan takımın kaç maçını yönetmiş? Aradaki puan farkları nasıl kapanmış? Bu ne tesadüf bir görsünler!.. Bana da sakın hikaye anlatmasınlar!.. Evin tamamını temizlesinler!.. Bu MHK, Federasyon’un da başını yer” iddialarında da bulundu.

İşte dün akşam Lig Tv’da yayınlanan “Maraton” programında Bursaspor-Trabzonspor karşılaşması ve Yan Hakem Hakan Yemişken ile ilgili konuşmalar.

SERCAN’IN GOLÜ 650 METRE OFSAYT!..

ŞANSAL BÜYÜKA: Bursaspor’un 2. golünü görelim hocam!.. Yardımcı hakem Hakan Yemişken ofsayt bayrağını kaldırmıyor…

ERMAN TOROĞLU: Yardımcı hakemin yeri nerede?

ŞANSAL BÜYÜKA: Tam hizada… Bizim çizdiğimiz çizgide…

ERMAN TOROĞLU: 650 metre falan ofsayt!..

ŞANSAL BÜYÜKA: 1,08 metre ofsaytmış hocam!..

ERMAN TOROĞLU: Yardımcı hakemin gözleri bozuk mu?

ŞANSAL BÜYÜKA: Sanmam hocam!.. Lider değiştirdi bu gol!..

11 PUANLIK FARK NASIL KAPANDI?

ERMAN TOROĞLU: Belki de ligi değiştirecek!.. Yardımcı hakemin önündeki ofsaytları kaçırma şansı yüzde 50′den fazladır!.. Bunu yakalayan bir hakemin uzaktaki ofsaytı kaçırması benim midemi bulandırdı!..Bu seneki Kocaelispor-F.Bahçe maçında Semih’in golünü veren yardımcı hakem, bir baksınlar hangi sezonda 11 puan geriden gelen takımın kaç maçını, 11 puan önde olan takımın kaç maçını yönetmiş? Aradaki puan farkları nasıl kapanmış? Bu ne tesadüf bir görsünler!.. Bana da sakın hikaye anlatmasınlar!.. Evin tamamını temizlesinler!.. Bu MHK, Federasyon’un da başını yer…

ŞANSAL BÜYÜKA: Umut’un pozisyonu 74 cm ofsayt!..

ERMAN TOROĞLU: Net ofsayt ama öteki 650 metre ofsayt!

TRABZONSPOR YARDIMCI KARARIYLA YENİLDİ

ŞANSAL BÜYÜKA: Sorulara geçelim hocam. Sizce hakeme mi yoksa Trabzonspor’a mı sitem edeyim diye soruyor bir izleyicimiz!..

ERMAN TOROĞLU: Trabzonspor yardımcı kararıyla yenildi. Yardımcıya sitem etsinler…

Zafer Fidan
15.12.2008, 03:24
BJK Taraftarlar da bizi konusuyor :)

http://forum.forzabesiktas.com/viewtopic.php?f=10&t=6098

Onur Akyüz
15.12.2008, 03:25
sali yada carsamba olursa bende geliyorum,ama saati uygun olsun lutfen oglen saatleri bana herturlu uyar..

Mustafa Ayazoğlu
15.12.2008, 03:31
http://www.tff.org/Images/TFF/NoImgThumbM.gif
Milli Takım antrenörlerinden Barış Özbek'e yanıt veriliyor..

TRABZONSPOR a neden yanıt vermiyor?

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=202&ftxtID=5699

Zafer BİLGİN
15.12.2008, 03:56
Hafta sonu olsaydı bir otobüs orada olurduk.Fakat gelemeyiz hafta içi.

Benimde sizlerden bir ricam var.Maddiyatın önemli olmadığını biliyorum fakat kalplerimizin sizinle bir olduğunu göstermek ,ruhumuzun sizlerle beraber olduğunu hissettirmek adına çelenk ücretini BMN KOCAELİ olarak vermek istiyoruz

Mustafa
15.12.2008, 04:28
Tekrar bir gazete ilanı versek etkili olmaz mı?

OnOuR
15.12.2008, 04:41
Hakettikleri sekilde bi karsılık vermeliyiz bunlara... Ve onuda verecegimizden hiç kuskum yok...

EmrahYalçınalp
15.12.2008, 06:43
Bu sanıldığından çok daha önemli bir organizasyon olacak arkadaşlar. İnanın öyle, üzerimize borç. Medeni bir biçimde, haklıyken haksız duruma düşmeden verebileceğimiz çok önemli bir tepki ve bu organizasyonun yerel ve ulusal basında yer bulması için gereken herşeyi yapacağız. Lütfen herkes elinden gelen hassasiyeti göstersin.

Erdem Keser
15.12.2008, 07:11
Hakan YEMİŞKEN

Görüşeceğiz !

Cengiz Çubukcu
15.12.2008, 08:20
Bizler gelemesek de tepkimizi her türlü yoldan bildireceğiz...

CAFER ÖZER
15.12.2008, 08:22
Neden Pazar yada C.tesi değilde Hafta içi,
Hafta içi kaç kişi katılacak,Herkes çalışıyor,
Bence Günü değiştirin.

Hüseyin Kurt
15.12.2008, 08:26
haftasonu olması bence de daha mantıklı ama haftasonu orada gerekli muhatablar bulunur mu?! sorun burda sanırım.

Kamil Çakmak
15.12.2008, 08:26
Çok güzel bir düşünce arkadaşlar. İstanbuldaki renktaşların işi olmayanların özveride bulunup bu pretostoya katılmalıdır. Gün birlik günü ve haksızlıklara sesimizi çıkarma günüdür. Destek verelim.

Dursun Kaplan
15.12.2008, 08:35
Tepki böyle verilir. Yazıyla olcak iş değil.

Helal olsun arkadaşlar. :alkış:

Külünkoğlu
15.12.2008, 08:36
Kesin gün ve saat bugün açıklanacaktır. Listemizi yapıyoruz.

1) Külünkoğlu
2) Lazanist
3) Rafet Mayda
4) Mustafa Önal
5) Korayhan61
6) Halil Atalay
7) MoMoXa
8) Ahmet Faruk
9) Selçuk Demircioğlu
10) Semih Albayrak
11) Burhan61
12) korsi61
13) Livera61
14) Dilara Akyüz
15) Asi Kaplan
16) Erdal
17) PisiPc
18) 61_onur_61
19)

Engin Koltuk
15.12.2008, 08:38
Yarın şehir dışında olacağım çarşamba olursa beni de yazabilirsiniz.

Külünkoğlu
15.12.2008, 08:40
Cafer abi herşey sıcağı sıcağına olur. Türkiye burası saatlerin günlerin önemi var. Gündemin ne zaman ne şekil alacağını kimse bilemez. Evet herkesin işi gücü var. Vakti yok ama

Başka TRABZONSPOR da yok !

Başlıklarda protesto için esip gürleyenleri bu tip organizasyonlarda neden göremiyoruz ?

Hadi bakalım yiğitler Trabzonsporluluğu kimseye bırakmayanlar buyrun işte, işte size fırsat...

Hüseyin Kurt
15.12.2008, 08:43
bunun haftasonu olmasını çok isterdim...

kısmet...

CAFER ÖZER
15.12.2008, 08:45
Türkiye Futbol Federasyonu
İstanbul

Adres : Konaklar Mahallesi Ihlamurlu Sokak No 9 34330 4. Levent

Telefon : (0212) 282 70 20 - 8 Hat

Faks: (0212) 282 70 08

E-Mail: tff@tff.org

Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi
İstanbul

Adres : Beybostan Sk.No.2 Beylerbeyi

Tel : (0216) 321 78 93

Faks : (0216) 321 78 94

Türkiye Futbol Federasyonu
Ankara

Adres : Ehlibeyt Mahallesi 6. Sokak No 3 06520 Balgat

Telefon : (0312) 473 45 45

Faks : (0312) 473 45 02

TFF Tahkim, PFDK, UÇK ve Hukuk Kurulları
Beşiktaş / İstanbul

Adres : Toprak Center Ihlamur Yıldız cad. No:10
B Blok Kat : 7 PK: 34353 Beşiktaş

Telefonlar:
(0212) 259 85 85 Santral PBX
(0212) 259 85 17 Santral
(0212) 259 85 16 Santral
(0212) 259 85 05 Santral

Fakslar:
(0212) 259 85 64 (Tahkim Kurulu Başkanlığı Faks hattı)
(0212) 259 85 66 (Uyuşmazlık Çözüm Kurulu Başkanlığı Faks hattı)
(0212) 259 85 86 (Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Başkanlığı Faks hattı)
(0212) 259 85 63 (Hukuk Kurulu Başkanlığı Faks hattı)

TFF Merkez Hakem Kurulu
Beşiktaş / İstanbul

2B Blok PK: 34353 Beşiktaş

Telefon: (0212) 327 25 25

Faks: : (0212) 327 2529

TFF Gözlemciler ve Temsilciler Kurulu
Beşiktaş / İstanbul

2B Blok PK: 34353 Beşiktaş

Telefon: (0212) 327 00 00

Faks: (0212) 327 04 06
Bu protostoya ilaveten
Fax ve mail yoluyla tepkimizi koyalım
özellikle FB li Oguz Sarvana tepki koyalım.

Hüseyin Kurt
15.12.2008, 08:47
gidemeyenler mail göndersin federasyona...

boş boş oturmayalım,bi işe yarayalım bizde...

Emirhan Ömeroğlu
15.12.2008, 08:48
hafta sonu olmasını bende çok istiyorum.. gelmeyide çok istiyorum hafta sonu olursa kesin gelirim hafta için net bişey söyliyemicem.. lütfen hafta sonu olsun binelim tepelerine

Fatih Öztürk
15.12.2008, 08:59
ne güzelki taraftarımız hakkını aramasını biliyor.
peki ya yönetimin 4 haftadır olup bitenlere tepkisi varmı?
tabiki yok.
hakemler bariz müdaheleleri hep takımımızın aleyhine gözümüzün içine baka baka veriyor.
bursasporlu sercanın 2 maçlık cezası maçtan bir gün önce cuma akşamı saat 20:00'da 1 maça indiriliyor ve akabinde bu futbolcu trabzonspor maç kadrosuna dahil ediliyor ve bizde kendini yönetici sanan insanların 3 gündür bu olaya cıtı cıkmıyor.
arkadaş sahada kazansın çocuklar sen ne fuşki yemeye 18 kişilik yönetici kadrosunu kurdun.
tribünde maç izlemekle yöneticilikmi oluyor.
istanbulun beşiktaşı yıldırım demirören ufak hakem hatalarında mahmut özgenerin canına tükürüyor.
cimbom istemediği hakemi federasyondan veto ettirebiliyor.
sen ne yapıyorsun trabzonsporlu yöneticim!
bursa macından sonra anladımki bu sene ve bundan sonraki senelerde ne kadar iddaalı durumdada olsak büyük konuşmayıp büyük beklentiler içinde olmayacağım.
yenilmek problem değil.
3 maç üst üste yenilsekte zoruma gitmezdi.
bu yönetimin son bursa macı öncesi ve sonrası sessiz kalması beni derinden endişelendiriyor.

CAFER ÖZER
15.12.2008, 09:06
Sadri Şener Bu gün saat 14 00 de lig tv de önemli açıklamalar yapacakmış,
Ama bekeleyip göreceğiz.Eğer adam gibi tepki olmaz ise daha çok hakkımız yenecek,
Şampiyon belli FB-yada GS
Bunlara adam gibi tepki göstermeden Olmayacak bu işler.

Emirhan Ömeroğlu
15.12.2008, 09:08
http://img67.imageshack.us/img67/2585/brtspoz90101wx3.jpg (http://imageshack.us)
http://img67.imageshack.us/img67/brtspoz90101wx3.jpg/1/w600.png (http://g.imageshack.us/img67/brtspoz90101wx3.jpg/1/)

bigsıze
15.12.2008, 09:14
9.15 te merkez hakem kurulu beşiktaşı aramış bulunuyorum yetkli ile görüştüm çok üzgünüz kesinlille kasıt yok ben mesajını ileticem telefonlarını kilitliyelim arkadaşlar hadi arayın

Külünkoğlu
15.12.2008, 09:22
Doğru fotograf bu olmalı Emirhan

http://img376.imageshack.us/img376/5595/brtspoz90101wx333333aj9.jpg

yaska
15.12.2008, 09:30
Arkadaşlar ben tff@tff.org (tff@tff.org)a mail attım Levent KIZIL a özellikle Ts düşmanlığı ve Sercanın affı, yan hakem konularında elimden geleeni yazdım bu şerefsizi de taraftar arkadaşlar unutmasın...Tepkimizi koyalım..

My
15.12.2008, 09:30
Hafta sonu olsa işi kırıp gelirdim fakat hafta ortası çok çok çok zor benim için. 2 hafta kadar 16 saat çalışıcaz araya felan sıkıştırmakta imkansız. Eğer bir fırsatını bulabilirsem bende gelirim.

Ertan 51
15.12.2008, 09:34
tff ye dünden buyana 5 veya 6 tane mesaj yolladım
okurlarsa 1-2 saat kendilerine gelemezler(hakaret ve küfür yok tabi)
inanın 2 gündür ne yediğimden zevk alıyorum ne içtiğimden

neyse
İstanbuldaki siyah çelenk bırakma protestosunu düşünen ve katılacak olanlara şimdiden ne kadar teşekkür etsek azdır,sağolsunlar var olsunlar

yanlız
İstanbulda olan renktaşların kesinlikle çok büyük bir katılımda bulunması lazım yoksa klavyeden üfürmekle olmuyor,bugün takıma sahip çıkılmayacakta ne zaman çıkılacak
taşın altına elinizi sokun Trabzonsporluluk neymiş tüm ülke görsün...

Mehdi
15.12.2008, 09:36
Arkadaşlar benim şahsi fikrim eylemin olay soğumadan 20 kişiyle de olsa hafta içi yapılmasıdır.Bu omurgası olmayan hakemler birliğini az çok tanımışsam haftaya gönlümüzü almak için orta sahada lehimize penaltı vermeye bile kalkabilirler.

Olayın kini hala içimizdeyken,sinir gırtlağımızdayken bu yapılmalıdır.

My
15.12.2008, 09:39
Katılıyorum. Hafta sonu boş binaya çelenk bıraksak n'olcak. Hafta içi olması en isabetli olan karardır bence. Katılımı mümkün olabilecek en yüksek seviyeye nasıl çıkarabiliriz, ona uğraşmalıyız bence.

Erdal
15.12.2008, 09:39
Gün ve saat bir an önce netleşirse programımı ona göre yapayım. Gelemesem bile BMN ile alakası olmayan birilerini göndereceğim :)

Kazım Uzunboy
15.12.2008, 09:41
Bmn'den güzel bir organizasyon daha.
Tebrikler arkadaşlar.
Gönül isterdi ki katılımcı sayısı daha fazla olsun.

Erdal
15.12.2008, 09:41
Trabzon ekibinin Eskişehir maçına bir çalışması olsa keşke...Ben hakemlere ya da federasyona yönelik değil futbolcularımıza yönelik bir pankart düşünüyorum. "hakemleri de yeneceksiniz.." gibi...

Külünkoğlu
15.12.2008, 09:46

Listeye devam

1) Külünkoğlu
2) Lazanist
3) Rafet Mayda
4) Mustafa Önal
5) Korayhan61
6) Halil Atalay
7) MoMoXa
8) Ahmet Faruk
9) Selçuk Demircioğlu
10) Semih Albayrak
11) Burhan61
12) korsi61
13) Livera61
14) Dilara Akyüz
15) Asi Kaplan
16) Erdal
17) PisiPc
18) 61_onur_61
19)

Halil Atalay
15.12.2008, 09:49

habu resimi kim bulupda buraya koyduysa allah razı olsun ben bu resmi bir büyük çıktısıyla gelmeye çalışacağım

Mehdi
15.12.2008, 09:56
Trabzon ekibinin Eskişehir maçına bir çalışması olsa keşke...Ben hakemlere ya da federasyona yönelik değil futbolcularımıza yönelik bir pankart düşünüyorum. "hakemleri de yeneceksiniz.." gibi...

Biz de münferit olarak pankartlar hazırlayabiliriz Erdal abi.Yani en azından ben böyle düşündüm.Eskişehir maçında ellerimizde yazılar olacak büyük ihtimalle.

arifberkay
15.12.2008, 09:57
neden haftasonu ctesi yapılmıyor bu organizasyon

Külünkoğlu
15.12.2008, 10:01
neden haftasonu ctesi yapılmıyor bu organizasyon
Bir arka sayfada açıklaması var arkadaşım.

oflu_ömer
15.12.2008, 10:02
GÜNAYDIN USAKLAR sahada mucadele veren oyuncularimizin hakkini aramakda biz taraftarlara düser bu yanlis bir deil iki deil sivas macinda verilmeyen penalti kayseri macin kayseriye verilen penalti son yanlis bursa macinda bize 7 puana mal oldu allah hepsinin belasini versin SESIMIZI DUYURMANIN ZAMANI GELMISDIR BU KUKLA FETERASYONA NE DERSENIZ DEYIN AMEN DER CÜNGÜ ALISIK BUNLAR ISTAMBUL KULÜBLERININ KUKLALARI DEILMI ÖYLE BIR SEY YAPILSINKI YER GÖK INLESIN BENDE SIZIN ARANIZDA OLMAYI COK ISDERDIM AMA GURBET

Erdal
15.12.2008, 10:03
Mail, telefon, pankart, katılım... herkes elinden ne geliyorsa yapsın. Ben sürecin çok iyi gittiğini düşünüyorum. Üstelik yaşananlar hem saha içinde hem saha dışında "safların sıklaşmasını" sağlayacaktır. Dikkat edilmesi gereken haklıyken haksız duruma düşmeme....

İlhan Sancak
15.12.2008, 10:12
Günü ne zaman olacak tam olarak ona göre katilim içi adam topluyalim

ismail tüfekçi
15.12.2008, 10:19
kalabalık olmadıkmı ses gelmez ses getirmeliyiz ve çok kalabalık olmalıyız benide yazın

İlhan Sancak
15.12.2008, 10:20
1) Külünkoğlu
2) Lazanist
3) Rafet Mayda
4) Mustafa Önal
5) Korayhan61
6) Halil Atalay
7) MoMoXa
8) Ahmet Faruk
9) Selçuk Demircioğlu
10) Semih Albayrak
11) Burhan61
12) korsi61
13) Livera61
14) Dilara Akyüz
15) Asi Kaplan
16) Erdal
17) PisiPc
18) 61_onur_61
19) İlhan Sancak
20) Soner Çakmak
21) Ercan Erol Yesir

İlhan Sancak
15.12.2008, 10:21
bu ne ya bukadar mıyız hadi trabzon elden gidiyo oturmayın yerinizde

cempolat61
15.12.2008, 10:22
he bunların hepsi haluk ulusoyun ekibinin yetiştirdiği hakemler...kime hizmet ettikleri belli hepsinin şöle bakın tsl de kimin aleyhine hakem hatası olmuyor.. olay o kadar ortada ki..adam maç sonun da sille tokat adam dövüyor hakemin gözünün önünde yumruk atıyor cezaları yok denecek kadar az hatta yok..maç içinde 3 kere atılması gereken adamlara zorla bir sarı kart gösteriliyor..
eee sen de çıkmışsın bu ligde şampiyon olacağım diyorsun..daha zararın kimden geldiğini tespit edememişsin..
birde şu var lehine hakem hatası olduğunda çıkıp konuşmuyorsan aleyhine bir hata olduğunda da konuşma hakkımız yok..çıkıp yapacağımız bir şey var arkadaş hakemleri de yeneceğiz...

Hüseyin Kurt
15.12.2008, 10:27
bu hafta hangi hakemi verecekler çok merak ediyorum...

Mehdi
Arkadaşlar bilmiyorum ben mi çok kaprisliyim ama ben üç gündür televizyon açamıyorum,şakaya gülemiyorum.Hele şu konuda yaptığımız esprilere biraz dikkat edelim derim,mümkünse yapmayalım.Üstte yazılan bir yazı benim tarafımdan silinmiştir.

Mustafa K. Demirbaş

Eskişehir maçınca tribünler
deprotesto yapılması için çalışmalar başlamış buluınmaktadır az önce tribün liderlerinin biriyle görüştüm bişiler yapcaz dedi

abi zaten olacak öyle bir çalışma

Burak
15.12.2008, 10:31
http://img67.imageshack.us/img67/2585/brtspoz90101wx3.jpg (http://imageshack.us)
http://img67.imageshack.us/img67/brtspoz90101wx3.jpg/1/w600.png (http://g.imageshack.us/img67/brtspoz90101wx3.jpg/1/)

Alıntı yazsaydın barı :D

Facebookta da grubumuzu kurduk : http://www.facebook.com/group.php?gid=39304703203

temel_yilmaz
15.12.2008, 10:40
normal bir takımın kazanması için 1 gol yeterken neden bizim en az 3 gol atmamız lazım.
neden ulusal medyada trabzon ses getirmiyor hep halının altına süpürülmeye çalışıyor.
hakem notları açıklandımı neden sivas maçından sonra açıklanan haftann hakemi bariz penaltımızı çalmayan hakem oluyor.
neden yerimize hersene bir takım hazırlanıyor bu medyadaki sivas çığırtkanlığı nedir.
neden geçen sene bu kadar yoktuda bu çığırtkanlık bu sene başladı.
neden fenerbahçe ve galatasaray eindeki maçlarda rakip hep 10 kişi.
neden bizim maçlardan önce tahkim harekete geçiyor ceza kaldırıp ceza affediyor.
neden hep biz 13 kişiye karşı mücadele ediyoruz.
neden medyada bu tutum var ömer üründül ekranda insanların gözünün içine baka baka bursa kora kor mcadele etti diyebiliyor,neden bizim oynadığımız rakipler şişiriliyor bize karşı ,beşiktaş ankaraya yenildiği vakit beşiktaşı konuştular lig lideri hacettepeyi yeniyor hacettepe konuşuluyor.
neden kendi medyamızı kuramıyoruz neden kendi medyamız bize düşman ...

aslında hepimiz biliyoruz nedenlerini 6 kez ........................7 olur diye çok korkuyorlar.
kusura bakmayın arkadaşlar çok sinirliyim aklıma geldikçe yan hakem sinirlerim bozuluyor

ispela61
15.12.2008, 10:51
vallahi bu tepki çok yerinde düşünce çok da dikkat çekici olabilir.ben eskişehirde olduğum için katılamayacağım ama bizde mailler atıyoruz.

EmrahYalçınalp
15.12.2008, 10:52
Erdal abi, bu konuda hali hazırda BMN adına değil, ama kişisel ve bir BMN üyesi olarak YK ile temas kurup etkili bir organizasyon için destek isteyeceğim. "Kırmızı kart" fikri çok hoş geliyor doğrusu.
--------------------------

Bunun yanında, İstanbul'daki değerli arkadaşlar... İnanın, bu çelenk organizasyonu ligin bundan sonraki seyri için çok önemli olan, kulübümüzün elini çok güçlendirecek, bizim buradaki varoluş sebebimizle birebir örtüşen bir hareket olacak. Herşey yer yerde söylenmiyor, ama kulüp tarafından daima yakından izlendiğimiz ve çok önemsendiğimizi, dolayısıyla bu organizasyonun da kulüp açısından haklarımızı korumak adına önemli bir start olarak algılanması ihtimalinin çooook yüksek olduğunu tekrar belirtmekte fayda var. Elbette mesai saatinde işi gücü bırakıp oralara kadar gitmek çok kolay değil ve bunu anlayışla karşılarız. Ancak lütfen en azından öğrenci ve esnaf arkadaşlarımız, ya da mesai konusunda esnek çalışabilen kamudaki değerli üyelerimiz gerekli hassasiyeti göstersinler. Bu önemli bir "kıvılcım" olacak.

Selman
15.12.2008, 10:56

Listeye devam
1) Külünkoğlu
2) Lazanist
3) Rafet Mayda
4) Mustafa Önal
5) Korayhan61
6) Halil Atalay
7) MoMoXa
8) Ahmet Faruk
9) Selçuk Demircioğlu
10) Semih Albayrak
11) Burhan61
12) korsi61
13) Livera61
14) Dilara Akyüz
15) Asi Kaplan
16) Erdal
17) PisiPc
18) 61_onur_61
19) İlhan Sancak
20) Soner Çakmak
21) Ercan Erol Yesir
22) Selman
23) nuhkoç
24)

nuhkoç
15.12.2008, 10:58
renkdaşlar benide yazın bende geliyorum

biltrabzon
15.12.2008, 11:02
http://img266.imageshack.us/img266/9461/ff9c7ebb3a28c94888c81c5ga8.jpg

bu gole ofsayt diyenler,fotografa iyi baksin.

Gürkan
15.12.2008, 11:03
Gidemeyenler tam saatinde Tff faks çekerlerse aynı zamanda fakslarını ve telefonlarınıda kilitleyebiliriz. Bir yazı veya sadece simsiyah bir sayfa fakslanabilir.

CAFER ÖZER
15.12.2008, 11:08
Sabah Lig radyoyu aradım Bu konuya değindim.
Artık yeter sabrımızı taşırmasınlar dedim.
Arkadaşlar Lig radyoyu akşam ve sabah arayın sesimizi Çıkaralım.
0212-4493312 telefondan arıyorsunuz Not bırakıyorsunuz Sizi arıyorlar,
Sizin kayıt bırakmanız en fazla 1 kontürünüze mal olur.
Geri dönüp sizi arıyorlar,
Özellikle akşam saat 17 den sonra canlı yayına katılın,

yakuphoca
15.12.2008, 11:09
Hafta içi olduğu için gelemeyeceğim.
Ben zaten ligi Sivasspor ve Kayserispor maçlarında bitirdim. Verilmeyen ve verilen penaltılardan sonra işin rengi belli olmuştur. Önceki yıllarda Federasyona yürüdüğümüz zamandan sonra değişen pek birşey olmadı olmayacakta.
Ama yine yürümekte fayda var bence.

Gürkan
Klüp yönetiminden , Trabzonsporluyum diyen snatçılardan da organizasyona katılım olur inşallah.

Kazım Uzunboy
Evet simsiyah bir sayfa çok iyi bir fikir bence.

Hem katılımda çok daha yüksek olur. :)

Emirhan Ömeroğlu
15.12.2008, 11:10

haklısın abi haklısın malesef haklısın :mad::hırr

Dursun Kaplan
15.12.2008, 11:11
Böyle şerefsiz bir ligde şerefli bir mücadele verilmez !

Yeter artık daha ne kadar oynanacak bu oyunlar. Bu pislik ligte taraftar olmak bile çok zor. Levent Kızıl denen şerefsiz adam pis oyununu oynamış,masa başından maç almıştır.

Bu yıl özellikle bizim ve bjk nın hakkı çok yendi. Şerefli bir mücadele vermek bu kadar şerefsiz içinde artık çok zor. Levent Kızıl şerefli ol biraz,iki gram şerefin varsa çık git ordan.

Selman
15.12.2008, 11:12

Listeye devam
1) Külünkoğlu
2) Lazanist
3) Rafet Mayda
4) Mustafa Önal
5) Korayhan61
6) Halil Atalay
7) MoMoXa
8) Ahmet Faruk
9) Selçuk Demircioğlu
10) Semih Albayrak
11) Burhan61
12) korsi61
13) Livera61
14) Dilara Akyüz
15) Asi Kaplan
16) Erdal
17) PisiPc
18) 61_onur_61
19) İlhan Sancak
20) Soner Çakmak
21) Ercan Erol Yesir
22) Selman
23) nuhkoç
24) Gökhan Atalay
25) Ali KANSIZ
26) Tahsin ÖZDEMİR
27) Cem Zırıh
28) Reha(Bir karton yumurta)

ARAGORN01
15.12.2008, 11:13
Daha önce yürüdük de ne oldu diyenler için bir hatırlatma yapayım istedim.

Yürüyüş sonrası , TFF ve MHK yönetim kurulları tamamen değişti. Papila denen .... hakemliği bırakmak zorunda kaldı.

Yapanların yanlarına kalmaması için eyleme devam.

Külünkoğlu
15.12.2008, 11:16
şurda mesaj yazan arkadaşlar ne yazdıklarına dikkat etsin, bu sayfaları sadece biz okumuyoruz.

Organizasyonla olumsuz fikirleri varsa kendilerine saklasınlar !

Trabzonsporun zor zamanı ve bu zor zamanda biz burdayız !
Türk futboluna hainlik edenlerin Trabzonsporun hakkını yiyenlerin de tepesindeyiz !

innocence
15.12.2008, 11:17
http://www.bordomavi.net/giris-protesto.jpg

Cemalettin Taşkın
15.12.2008, 11:18
sadece stadyumu izlediğim için söylüyorum. hakan şükürü söylemeye gerek yok resmen bursa taraftarlığı yaptı erdoğan arıkan üstüne basa basa hakemden bahsetmek istedi ama mehmet demirkol denen adam ofsayt diye tek kelime kullandı o kadar. ömer üründül denen adamsa zevkten dörtköşeydi. tabi trabzonspor yazarı diye gazetelerde yer bulanlarda hakeme yükleneceklerine takıma yüklenmişler

federasyon trabzona yüklensin
hakemler trabzona yüklensin
medya trabzona yüklensin

bu kadar yüklenmeye kim dayanabilir ki?

bu arada bu haram 3 puan inşallah bursanın sonu olur levent kızıl kımkırmızı olur lig sonunda inşallah.

Emirhan Ömeroğlu
15.12.2008, 11:23
her yerde tepki için facebookta grup açtık

http://www.facebook.com/inbox/?ref=mb#/group.php?gid=39304703203&ref=mf

Atalay
15.12.2008, 11:23
Hafta içi olduğu için gelemeyeceğim.
Ben zaten ligi Sivasspor ve Kayserispor maçlarında bitirdim. Verilmeyen ve verilen penaltılardan sonra işin rengi belli olmuştur. Önceki yıllarda Federasyona yürüdüğümüz zamandan sonra değişen pek birşey olmadı olmayacakta.
Ama yine yürümekte fayda var bence.
Ulan erdal caz yapma adamı deli etme o zamanki yürüyüş iş işten geçtikten sonra olmuştu....

Şimdi iş işten geçmeden tepki koyacagız sadece sen degil tüm dernekte orda olacak...

Yoksa sana bizim Tosun Levent Kızılı yollarım....

bariskaratas
15.12.2008, 11:28
su kırmızı kart organizasyonu da cok iyi bi fikir. eskisehir macında yapılmalı.
A4 ebatında kırmızı kartlarla maca gıdıp mac dudugu calındıgında tum stadın kartları cıkarıp gostermesı cok guzel bi protesto fikri. olay cıkarmadan etkili protesto.
trabzondaki arkadaslar tum gruplarla da konusup organize ederse super olur. hatta kapılarda tum gelenlere dagıtılsın.

Gökhan Bozyiğit
15.12.2008, 11:28
Katılacakların şimdiden yüreklerine sağlık:alkış:.

Atalay
15.12.2008, 11:32
Bugün bir şeyler yapmassak daha sonraları çok dövünürüz....

Büyük dev bayraklar dev pankartlarla federasyon binasının önünü ana baba gününe cevirmeliyiz...

Herkes o gün biraz fedakarlık yapsın işinden okulundan evinden izin alsın bir kaç saatligine....

Adem Erdoğan
15.12.2008, 11:34
Haftasonu olsaydı keşke.Katılım en üst seviyede olurdu.

Emirhan Ömeroğlu
15.12.2008, 11:34
su kırmızı kart organizasyonu da cok iyi bi fikir. eskisehir macında yapılmalı.
A4 ebatında kırmızı kartlarla maca gıdıp mac dudugu calındıgında tum stadın kartları cıkarıp gostermesı cok guzel bi protesto fikri. olay cıkarmadan etkili protesto.
trabzondaki arkadaslar tum gruplarla da konusup organize ederse super olur. hatta kapılarda tum gelenlere dagıtılsın.

gerçekten bütün tribün birleşmeli bunu artık yapıyoruz yine yaparız yapıcazda
çok bozuğum öyle böyle değil..:mad:

Külünkoğlu
15.12.2008, 11:36
Arkadaşlar bu başlıkta Levent'deki federasyon binasında yapılacak protesto tartışılıyor.

TAHSİN 61
15.12.2008, 11:37
atalay abi geliyoruzzz zeytinburnundan avcılardan geliyoruz gun saat belirlensin abi bnmde bir isteğim var olay yapmak istiyorsak cevahirin önunde toplanalaım yuruyelim trafiği kapatarak polis dövsün trabzonspor için dövsün basına çıkalım istifa edene kadar ben oturmaya razıyım abi trabzonspor için herşeyi yapmaya hazırız zeytinburnundan Ali KANSIZ & Tahsin ÖZDEMİR

Hüseyin Kurt
15.12.2008, 11:39
gerçekten bütün tribün birleşmeli bunu artık yapıyoruz yine yaparız yapıcazda
çok bozuğum öyle böyle değil..:mad:

biz burda sinirden delirirken eminim birileri bi taraflarda kıs kıs gülüyordur...

BoSsMeHMeT
15.12.2008, 11:44
Kardeş Tff nin sitesinden iletişim için bi e-mail aldım bence herkez oraya mail yollasın

linki veriyorum: tff@tff.org (tff@tff.org)
başlığımız: Katil Federasyona Bir çift Söz

ben şöyle bişey düşünüyorum:
Son maçlarda trabzonsporumuzun arayı açma çabalarına; hilelerinizle, ahlaksızlığınızla, şerefsizliğinizle, fazladan iki kuruş kazanma hırsınızla karşılık verdiğiniz için sizin gibi bi federasyondan utanç duyuyoruz, İstifanız bütün trabzon halkını ve trabzonspor taraftarını bi nebze rahatlatacaktır

allah hepinizi bildiği gibi yapsın, ama unutmayınki o kirli paralar birgun mutlaka biyerlerinizden cıkacaktır.

sizde bişeyler yazın yollayın :)

bariskaratas
15.12.2008, 11:46
Arkadaşlar bu başlıkta Levent'deki federasyon binasında yapılacak protesto tartışılıyor.

evet abi haklısın. bunla ilgili baslaık olamdıgından yazdım. acılırsa bu baslık iyi olur. statta bole bi organizasyon cok daha bahsedilir tvlerde.

TAHSİN 61
15.12.2008, 11:48
Kardeş Tff nin sitesinden iletişim için bi e-mail aldım bence herkez oraya mail yollasın

linki veriyorum: tff@tff.org (tff@tff.org)
başlığımız: Katil Federasyona Bir çift Söz

ben şöyle bişey düşünüyorum:
Son maçlarda trabzonsporumuzun arayı açma çabalarına; hilelerinizle, ahlaksızlığınızla, şerefsizliğinizle, fazladan iki kuruş kazanma hırsınızla karşılık verdiğiniz için sizin gibi bi federasyondan utanç duyuyoruz, İstifanız bütün trabzon halkını ve trabzonspor taraftarını bi nebze rahatlatacaktır

allah hepinizi bildiği gibi yapsın, ama unutmayınki o kirli paralar birgun mutlaka biyerlerinizden cıkacaktır.

sizde bişeyler yazın yollayın :)

aynen yolladım

Cem Zırıh
15.12.2008, 11:50
selman benide yaz kardesim:D protesto sadece celenkle kalmasa iyiyidi ama nese :D

Selman
15.12.2008, 11:56
Buna göre Çarşamba günü saat 11:30'da 4. Levent Metro Çıkışında toplanıp Futbol Federasyonunun Levent'de ki binasına siyah çelenk bırakmayı düşünüyoruz.

Listeye devam
1) Külünkoğlu
2) Lazanist
3) Rafet Mayda
4) Mustafa Önal
5) Korayhan61
6) Halil Atalay
7) MoMoXa
8) Ahmet Faruk
9) Selçuk Demircioğlu
10) Semih Albayrak
11) Burhan61
12) korsi61
13) Livera61
14) Dilara Akyüz
15) Asi Kaplan
16) Erdal
17) PisiPc
18) 61_onur_61
19) İlhan Sancak
20) Soner Çakmak
21) Ercan Erol Yesir
22) Selman
23) nuhkoç
24) Gökhan Atalay
25) Ali KANSIZ
26) Tahsin ÖZDEMİR
27) Cem Zırıh
29) 61OKTAY
30)

Selami Gürpınar
15.12.2008, 11:57
Bu organizasyonda olacakların ayaklarına sağlık Trabzonspor' umuzun her zaman yanında olduğumuzu gösteren bir organizasyon olacaktır.

ARAGORN01
15.12.2008, 11:59

Listeye devam
1) Külünkoğlu
2) Lazanist
3) Rafet Mayda
4) Mustafa Önal
5) Korayhan61
6) Halil Atalay
7) MoMoXa
8) Ahmet Faruk
9) Selçuk Demircioğlu
10) Semih Albayrak
11) Burhan61
12) korsi61
13) Livera61
14) Dilara Akyüz
15) Asi Kaplan
16) Erdal
17) PisiPc
18) 61_onur_61
19) İlhan Sancak
20) Soner Çakmak
21) Ercan Erol Yesir
22) Selman
23) nuhkoç
24) Gökhan Atalay
25) Ali KANSIZ
26) Tahsin ÖZDEMİR
27) Cem Zırıh
28) Reha(Bir karton yumurta)
29)
30)

Atalay ve oflu_ismail de katılacaklarını belirttiler.

Reha
15.12.2008, 11:59
Selman sinirimi bozma yumurta değil Yımırta :)

Erdal
15.12.2008, 12:00
BMN den haberi olmayan olsada katılımcı olmayan ciddi bir kitle var. Onlara da ulaşmak lazım. Herkes mümkün mertebe ulaştırsın bunu....

Reha
15.12.2008, 12:00
Bu arada bize hak veren forzabeşiktaş adlı ki Çarşının resmi sitesidir; tebrik ediyorum!

Şahinoğlu
15.12.2008, 12:02
Gününü kesinleştirinde ayarlama yapıp bizde gelelim.

61OKTAY
15.12.2008, 12:02
gelmemek (hainlik)!! olur artık..
biz gidip gücümüzü gösterelimde varsın gerisini onlar düşünsün
selman benide yaz

Külünkoğlu
15.12.2008, 12:04
Arkadaşlar protestomuzun gün ve saati aşağıdadır.

Çarşamba günü
Saat :11:30

A.Gökhan AKIN
15.12.2008, 12:05
Öncelikle Sivas maçı ile birlikte başlatmış olduğunuz ve Bursa spor maçı ile birlikte sürdürdüğünüz Trabzonspor futbol klübü katliamında göstermiş olduğunuz üstün başarıdan dolayı sizleri tebrik etmek istiyorum.Bu başarıda emeği geçen herkesi saygıyla selamlıyor ve istanbul'un üç kızkardeşine yaptıkları bu üstün yalakalığı, gözlerimiz yaşararak izlediğimizi bilmenizi istiyoruz.
Başarılarınız bundan sonrada Sürmesi dileklerimizi iletir, Bu katletme çalışmalarınızda gösterdiğiniz duyarlılığın aysını istanubul'un üç kız kardeşlerine de gösteremizi temenni ederiz....(ama yemez)

Federasyona attığım mail budur. :) herkes atsın bence duyarsız kalmamak lazım

Külünkoğlu
15.12.2008, 12:05
Diğer Gruplara ve Derneklere haber verildi. Haberi olmayanlara da ulaşılmaya çalışılıyor.

Şahinoğlu
15.12.2008, 12:09
Bende orda olacağım kısmetse .

Külünkoğlu
15.12.2008, 12:11
4. levent Metro çıkışında toplanıyoruz arkadaşlar.

Muhammet
15.12.2008, 12:12
Hayırlı bir hareket olur umarım.

asimetrik
15.12.2008, 12:12
4. levent Metro çıkışında toplanıyoruz arkadaşlar.
Gün? saat?

Atalay
15.12.2008, 12:13
Nerde bu Trabzon ilçe ve köy dernekleri....

Dernekte okeyi piştiyi bıraksınlarda bir kere olsun bir işe yarasınlar....

Külünkoğlu
15.12.2008, 12:14
Gün? saat?
Abi gözünüzü seveyim ya..

Selman

Listeye devam
1) Külünkoğlu
2) Lazanist
3) Rafet Mayda
4) Mustafa Önal
5) Korayhan61
6) Halil Atalay
7) MoMoXa
8) Ahmet Faruk
9) Selçuk Demircioğlu
10) Semih Albayrak
11) Burhan61
12) korsi61
13) Livera61
14) Dilara Akyüz
15) Asi Kaplan
16) Erdal
17) PisiPc
18) 61_onur_61
19) İlhan Sancak
20) Soner Çakmak
21) Ercan Erol Yesir
22) Selman
23) nuhkoç
24) Gökhan Atalay
25) Ali KANSIZ
26) Tahsin ÖZDEMİR
27) Cem Zırıh
29) 61OKTAY
30) Şahinoğlu
31) Mehmet Fırat
32) Engin Koltuk
33) Tunga
34)

yakuphoca
Ulan erdal caz yapma adamı deli etme o zamanki yürüyüş iş işten geçtikten sonra olmuştu....

Şimdi iş işten geçmeden tepki koyacagız sadece sen degil tüm dernekte orda olacak...

Yoksa sana bizim Tosun Levent Kızılı yollarım....

Çok özür dilerim abi..

Mehmet Fırat
15.12.2008, 12:17
Kesin olmamakla birlikte, ben de geleceğim inşallah.

Siz yine de listeye yazın adımı. :)

Ömer TOPAL
15.12.2008, 12:19
bir fikir arkadaslar mesela Eskişehir maçında herkez siyah tişört veya kazak yada siyah bere...en azından bir siyah çelenklten daha çok ses getirecegini düşünüyorum...

asimetrik
15.12.2008, 12:21
Abi gözünüzü seveyim ya..
Afedersiniz . Anlamadım, ne oldu?

asimetrik
15.12.2008, 12:22
internet sorunlu da sayfa tam açılmadı. Şimdi okudum

Engin Koltuk
15.12.2008, 12:23
Selman beni de yazabilirsin.

biltrabzon
15.12.2008, 12:25
istanbul daki tüm trabzon il ilce derneklerine haber verilmeli yada internet sitelerine not birakilmali.1967 dernegi devreye sokulmali

Reşit
15.12.2008, 12:25
arkadaslar trabzonda olan arkadaslarda toplanıp bişeyler yapalım yani tek ayaklı olmasın bu iş. artık anlasınlar ne kadar ciddi oldugumuzu . hep beraber bişeye karar kılıp onu yapalım maç da sesimizi duyuralım her yere