PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tepkimizi Stadyum Programına Maille Dile Getirelim

İsmail Alkan
14.12.2008, 19:55
KULÜBÜMÜZÜN RESMİ AÇIKLAMASI
Takımımız aleyhine kendi sahasında oynadığımız Sivasspor maçıyla birlikte başlayan hakem hatalarının, Bursaspor müsabakasıyla geldiği nokta artık kulübümüz tarafından kabul edilemez bir boyuta taşınmıştır.
Bugüne kadar yaşanan gelişmelere ve hakem olaylarına karşı takındığımız hoşgörülü yaklaşım tarzımız bir tevazu olarak değil, bir ahmaklık olarak algılanmış olacak ki bu yöndeki olumsuzluklar devam etmektedir.
Bu nedenle söz konusu tavrımız yenilgi sonrasında gösterilen bir tepki değil haksızlığa ve kasıtlı davranışlara karşı bir duruş olarak değerlendirilmelidir.
Gelinen noktaya bakıldığında takımımızın ligde arayı açmak üzere olduğu haftalarda başlayan bir dizi yanlışlar serisi bugün ligin dengesini değiştirmiş ve yarışın gidişatını apaçık belirlemiştir.
Bursaspor maçında yediğimiz ofsayt gol bütün parçalar birleştirildiğinde tarafımızdan bir hakem hatası olarak değil, kasıtlı bir planın parçası olarak görülmektedir.
Gösterdiğimiz bu tepki Bursaspor maçındaki mağlubiyetimizin gölgelenmesi olarak yorumlanmamalıdır. Bizler yönetim olarak elbette içimizdeki yanlışların düzeltilmesi konusunda gereken çabayı göstereceğiz. Ancak bu sezon yaptığı yatırım ve her yönüyle olumlu bir tavır sergileyen kulübümüzün futbol olarak yaşadığı sıkıntıların faturasını kesmek genç bir hakeme kalmamıştır.
Bursaspor maçına gelene kadar yaşadığımız hakem hatalarının bu maçta da ayyuka çıkması ve karşılaşmadan bir gece önce gösterilen tahkim kurulu işgüzarlığı ister istemez kafalardaki soru işaretlerini arttırmaktadır. Tahkim kurulu eminiz bu duyarlılığını bundan sonraki taleplerde gösterecektir.
Geçtiğimiz sezon esame listesinde yapılan belgeli yanlışlık ortadayken Trabzonspor-Beşiktaş karşılaşmasında yaşanan olaydaki suçluları açıklayıp kamu vicdanını rahatlatması beklenen Futbol Federasyonu’nun herhalde Sivasspor maçıyla takımımız aleyhine başlayan seri hatalara karşı mantıklı açıklaması olacaktır.
İnandığımız, güvendiğimiz ve bunu her fırsatta dile getirdiğimiz Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Mahmut Özgener’den olaylara müdahil olarak, her konuda Türk futboluna örnek olan yapısını devam ettirmesini ve kamuoyunu rahatlatacak bir yaklaşım sergilemesini bekliyoruz.
Aksi halde Trabzonspor yönetimi olarak kulübümüzün haklarını her platformda korumak adına gereken tavrı göstereceğimizin bilinmesini isteriz. Bundan sonra sahada yapılacak benzer hatalara karşı sessiz kalmayıp gerekli tavrı sergilenecektir.
Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Takımımızın haksız bir biçimde puanlar kaybettiği bu noktada bize ihtiyacı olduğu kanısındayız.

Bu noktada yapacağımız ilk şey,spor kamuoyunun dikkatle takip ettiği TRT deki stadyum programında başta bugün kulübümüzün internet sitesinde yaptığı açıklama olmak üzere hakem konusundaki tepkilerimizi dile getirmek,

Haklı konumdayken haksız konuma düşmemek adına tepkimizi saygı sınırları çerçevesinde belirtmekte fayda var.

stadyum@trt.net.tr (stadyum@trt.net.tr)

Keleşoğlu
14.12.2008, 20:00
mail yağdıralım okumak zorunda kalsınlar

Murat'
14.12.2008, 20:01
çok doğru hemen mail atıyorum....

Murat'
14.12.2008, 20:05
ben gönderdim bile haydi bakalım...

Süleyman Eruyar
14.12.2008, 20:05
katılıyorum

Gökhan Topsakal
14.12.2008, 20:06
ben de yollladım

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2008, 20:07
50 tane mail attım :)

jurietti
14.12.2008, 20:09
bende attım sıtem ettım

Recep Çaltepe
14.12.2008, 20:11
Ben de gönderdim.

ispela61
14.12.2008, 20:13
bende atacağım mailimi

bordo61
14.12.2008, 20:17
bende konu açmıştım bakmadan bu konuda
deminde mehmet demirkol cem papila için iyi hakem dedi

Keleşoğlu
14.12.2008, 20:23
bursayı konusuyolar hayret ya

Engin Koltuk
14.12.2008, 20:27
Mail gönderelim arkadaşlar.

İsmail Alkan
14.12.2008, 20:28
Nekadar çok mail atarsak o kadar çok gündeme getirmek zorunda kalırlar...

alpozan61
14.12.2008, 20:32
attım mailimi

Mustafa K. Demirbaş
14.12.2008, 20:32
bende gönderdim

Berk Akçay
14.12.2008, 20:33
durmak yok hatta email atarken o ÖMER ÜRÜNDÜL denen zati muhteremede yaptığı yorumlara dikkat etmesini isteyelim

Mustafa K. Demirbaş
14.12.2008, 20:36
arkadaşlar birazda Sercanın cezasının son dakıkada kalkmasıyla ilgili mail atalım

Erkut Ay
14.12.2008, 20:38
attığımız için 2dk tartışmadılar bile 3 şikeci takım olsa 2saat konuşurlardı farkındalar şaibenin açığa vuramıyorlar şimdi tarafsız gerçekten spor programı olsa sercan vukuatını bile konuşulurdu bu programda bunlar diğerlerinden farklı sanki.......

Berk Akçay
14.12.2008, 20:38
Bu Ömer düldülü maçı nereden izlemiş kıran kırana mücadele olmuş demek terbiyesiz...

LazAnisT
14.12.2008, 20:40
Mailatacak durumda bile değilim.Gururumuzla oynadılar

Mustafa K. Demirbaş
14.12.2008, 20:40
biz galiba katar da maç izledik korakor maç olmuş bursa bileğinin hakkıyla maçı almış bu ömer hakikaten bunamış

Özge
14.12.2008, 20:43
Bende yolladım mail.

Erdal DİLEK
14.12.2008, 20:44
ARAKADAŞLAR MAİİLİ ATTIM AMA SADECE
trt ile mi sınırlı kalacağız, mhk, iff, diğer kanallar gazteler atsak daha iyi, gerekirse tepki vereceğimiz şeklinde(demokratik ölçülerde) tehdit edelim. . . hatta tepki verelim. . . almayalım, seyretmeyelim, dinlemeyelim,

Kadir
14.12.2008, 20:46
biz galiba katar da maç izledik korakor maç olmuş bursa bileğinin hakkıyla maçı almış bu ömer hakikaten bunamış

Bunak değil karaktersiz .

kurtcebe
14.12.2008, 20:47
Kahroluyorum, eze eze kazanmamız gereken maçları kazanamayıpta bu iki yüzlü karaktersiz insanların salyalarını akıtıyoruz.

uğurts
14.12.2008, 20:48
bende yolladım ve kendıde dıle getırdı çok sayıda msj gelıyor dıye ama pek bi faydası olcağını sanmıyorum onlarda bunun farkında yanı ofsayt olduğunun ama onlar bıle yorum yapmaktan cekınıyorlar bunasıl bir iştır anlamadım yaa

logitech
14.12.2008, 20:49
attım mail. karaktersiz futbol fakiri ömer üründül aptal üründül.

kurtcebe
14.12.2008, 20:50
Trabzon seyircisini bu karaktersiz lerin yprumlarını dinlemeye mecbur bırakan geçmiş tüm yönetimlerimizide kınyorum, lobimizi eriten yok edenleri, medyadaki gücümüzü bitirenleri, basiretsiz yönetimleri kınıorum.
Efsane başkan Sadri Şener kibarlığı artık bir kenara bırakmalı ve haklı olduğumuz alanda hakkımızı savunmalıdır. Sadri şenere istanbul yalakaları yalakalık yapıyor arkadan trabzonsporun kuyusunu kazıyor.

Gökçebey
14.12.2008, 20:51
Şimdi de stadyum programına tepkimizi dile getirmemiz lazım. Üründül'ün çok zoruna gidiyoruz anlaşılan.

pReN@_61
14.12.2008, 20:51
Bizim 2.golü attığımız pozisyonumuza ofsayt dediler.Hayret...

Erdal DİLEK
14.12.2008, 20:52
devam üründülü protesto edelim maile devam birde onun için mesaj atalım, herkes hattini bilsin, biz salakmıyız, hani bzi tarafız, bursa taraftarı neyi ıslıkladı yuhaladı, ayıptır,

üründüle mesaj.. .

Mustafa K. Demirbaş
14.12.2008, 20:53
bu akşam diğer spor programlarına yöneticilerimiz bağlanmalı en sertinden tepki göstermeliler böyle güler yüzle durdukça daha çok üstümüze gelicekler

Mustafa Ayazoğlu
Bizim 2.golü attığımız pozisyonumuza ofsayt dediler.Hayret...

Ofsayt zaten..
Yediğimiz gol bariz ofsayt hakem kesinlikle gördü vermedi..

A.Gökhan AKIN
yolladım maili bende ama yine sinir oldum aklıma geldi

Erdal DİLEK
14.12.2008, 20:54
tepkiye devam tepkiye devam, üründül istifa,

LazAnisT
14.12.2008, 20:54
Televizyonun camına kafa atıp üründül denen karaktersizi gebertmek istiyorum

Erdal DİLEK
14.12.2008, 20:55
bütün spor programalrına gerekenlere yazılsın, yazmayan fenerli olsun

Enes
14.12.2008, 20:55
Bende attım mailimi.

pReN@_61
14.12.2008, 20:57
Ofsayt zaten..
Yediğimiz gol bariz ofsayt hakem kesinlikle gördü vermedi..
Ofsayt değil.Ayaklar aynı hizzada.(yanlış anlaşılmasın...bizim pozisyon için söylüyorum)

kemal_efe
14.12.2008, 20:57
gönderdim bende bir mail

Mustafa K. Demirbaş
14.12.2008, 20:58
okuyun artık

sn Arıkan az önce size mail attım sorarmısınız Ömer bey e biz katar liginde başka bir maçımı izledik hangi maç korakor geçti bursa bizi bieğinin hakkıyla yendi diyor bu bilek yan hakemin bileği olmasın kaldırmadığı bayrağı taşıyan bilek

jurietti
4 maıl attım en son artık dedımkı erdogan arıkan sızı sevıyoruz fakat mehmet demırlkol ve omer urundul yanınızda oldugu surece programınızı daha ızlemıcem dedım kapattım tv baska kanalı actım) adamlar gecıstırıyor pozsıyonları ofsaıt tartısmaya gerek yok dıyo hıc demıyolar art nıyet var dun erman toroglu ne dedı onu merak edıyorum dınleyenız varsa yazabılırmı

İsmail Alkan
2 Dakkada bir mail atıyorum,program bitene kadarda devam edecem atmaya...

Barış Mayda
14.12.2008, 20:59
ömer zaten bunamış yaşıda gelmiş darülacazeye gitsin o yorum yapıcagına ömer üründür mü neyse

Berk Eren
bu aksam ne kadar spor programı varsa maıl atalım ama bence asıl anadolu ajansı dogan haber ajansı gıbı ajansların sıtesıne ve fanatık fotomac a maıl atalım ulusal da tepkımızı haber yapsınlar
AA nın sıtesı ozelbulten@aa.com.tr
dogan haber ajansı dhahaber@dha.com.tr
bu tepkıler kısa surelı oldumu ses getırmıyor fener macına kadar sıte yonetıcılerı ıle bırlıkte organızasyonlar duzenleyelım
ıkı gun konusur susarlar gıbı olmadıgını tum ıstanbul a gosterelım

kurtcebe
Tüm hak ve adalet sevdalılarına selamlar dileyerek sözlerime başlamak istiyorum,
dolayısıyla Trabzonsporun hakkını gasp eden hakemlerin, onları yönetenlerin, onları o göreve getirenlerin, onları destekleyen medyanın, tarafsız olduğunu iddia eden ve taraflı olduğu karaktersizliğin ve riyanın bir zift gibi yüzlerine yapıştığı programınız yorumcu ve sunucularının ve ülkenin mayası olan bir şehrin kaderiyle gururuyla oynayan kim varsa hepinizin allah belasını versin. '' mailimi attım,

Bahattin Aydın
14.12.2008, 21:00
yahu bu üründül ne karaktersiz adam ya..yahu tarafsız olarak bile maçı izleyecen adamın TS'nin baskısının farkında bu adam değil..Bunlar kime evlatlık yapıyor..kimin...yalıyorlar..sinirden kudurdum

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2008, 21:05
Üründül illa takımı germek istiyor, başarılıda oluyor sevmiyom bu adamı.. Trabzonspor iyi iken bile felaket senaryosu yaratmaya bayılıyor..

Mustafa Önal
14.12.2008, 21:05
arkadaşlar ben bu programı takip etmeyi sevmeyen biriyim. özellike sivas maçındaki pozisyona adam çıkıp utanmadna topa hayrettin vurdu diyince tepem attı. bire ........... o topa vursa o adam kornere gidier top sağ tarafa gitmez. işte bu pozisyondan sonra stadyum programı benim için bitmiştir. ben bunları izlicem bunlarda benim sayemde reyting yapacak.

yeter artık sıkıldım her hafta ve her maçta ömer dünbeleğini dinlemekten. her lafın başında kollektif kollektif. açık ve net şekilde trt de yorumculuk yapacak insan tarafsız ve dürüst olmalı. kaldıki futbol bilgisinden de şüpe ediyorum.

stadyumda yeni yüzlere ihtiyaç var artık. kabak tadı veriyor ömerler.

Cafer Bulur
14.12.2008, 21:08
bütün spor programalrına gerekenlere yazılsın, yazmayan fenerli olsun
Kimse kusura bakmasin,o programa mail falan atacak degilim.
Adamlar bizim puan kaybetmemizden ve 3 eziklerin kazanmasindan dolayi ne kadar mutlular farkinda degilmisiniz?
Biyik altindan resmen gülüyorlar,onlara mi mail yazalim ?
Mail atmiyorum,ama sapina kadar Trabzonsporluyum.

logitech
14.12.2008, 21:10
ömer üründül sen cahilin en önde gidenisin.futbol bilgin sıfır hatta eksinin de eksisi.

mehmetdoğan
14.12.2008, 21:12
ömer üründül sen cahilin en önde gidenisin.futbol bilgin sıfır hatta eksinin de eksisi.
he walla haklsının ben bu adama ''şey'' diyorum her lafında şey diyo yorumcu falan değil

maçkali616161
14.12.2008, 21:13
ya bende diyorumki mail atmakla birşey değişmiyor onlara karşı bizde kitabına uydurarak tuzak kuralım geçen seneki sivas maçında 3 puanımız nasıl çaılındı unutmayalım bu güzel bir taktik bunu rakiplerimize karşı kullanabilriz

selcuk
14.12.2008, 21:13
günahlarina bilen takmiyorlar
sokaga cikmadan saaten bisey olmiyacakdir

LazAnisT
14.12.2008, 21:15
Olayı biraz daha büyütelim yukarıda Selçukta bahsetmiş zaten.

''Özgürlük sokakta başlar''

Erdal DİLEK
14.12.2008, 21:16
diğer sppr progaramalrından bildidiğiniz adres varsa yazın buraya arkadaşlar, ılaşmayan kalmasın, en kısa yoldan olan

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2008, 21:17
Trabzonspor lider gittiği Bursa'da katledildi ve liderliği elinden alındı. Neden önemsenmiyor bu, bu kadar ucuz mu yani sene sonu 1 puan ile şampiyonluk kaçarsa bunun hesabını kim verecek.

Sn Üründül'ü Trabzonspor düşmanı olarak ilan ediyorum. Trabzonspor iyi olduğunda bile felaket senaryosu çiziyor.

Bursa maçında takım iyi idi. Umutun diretten dönen topu ofsayttan yenilen gol vs.. Çok iyi miydik hayır. Yenilgiyide hak etmedik.
Umut - Gökan ikilisi bence iyi ortasahadan yeterince beslenemiyorlar.

Trabzonsporlu taraftarlar olarak bizler mükemmel kadromuz olsa bile bu medya bu hakem ve federasyonla şampiyon olamayacağımıza inanıyoruz.

Trabzonspor'un şampiyon olması işinize mi gelmiyor.

KÖKSAL AYDIN
14.12.2008, 21:17
Trabzonspor tarihinin en kötü haftarından biri bu hafta olmuştur herhalde.

Şu hale bakın sadece biz yenildik diğerleri bayram yapıyor.Bir bursayı yenemedik.Hakem faktörü bir yana ama hakemi de çimlere gömmemiz lazımdı bizim.

Ben zaten Trabzon puan kaybettiği hafta Tv falan seyretmiyorum moral bozukluğundan.

Ama şu futbolcuları sahaya çıkarken maça konsantre eden Allahın bir kulu yok mu yaa?

Sahaya çıkalım eze eze yenelim diyen biri yok mu?Ersun'un dediğini zannetmiyorum.Hüseyin de diyemez.

Eee bu futbolcular sahaya hangi ruh haliyle çıkıyor merak ediyorum doğrusu.

Ahh ulan ah keşke futbolcu olsaydın diyorum.Herhalde ölümüne oynardım...

Erdal DİLEK
14.12.2008, 21:18
bunlar futbolculara ulaşması gerekir, onlarda farkına varsın artık, bzi gemileri yaktık onlarda yaksın,

_SeRKaN_
14.12.2008, 21:20
Ben o programı izleme bile izlemiyorum..Zaten yenildiğimiz bir maçtan sonra tv açıp spor prog. izlemek gibi bir huyumda yoktur...Adamlar yorumlarınızdan okuduğum kadarıyla hallerinden memnunlar..Biz bunlara gerekli cevabı sahada vermemiz gerekir...Kazanacağız ve bunları susturacağız başka bir alternatifimiz yok...Biz ne kadar mail atarsak atalım bir tanesini okurlar...Ondan sonra ise mal mal yorumlar yaparlar dahada çileden çıkarız...O yüzden sevgili renkdaşlar hiç kendinizi yıpratmayın...Dediğim gibi bunlara vereceğimiz tek cevap sahada olmalı...

jurietti
14.12.2008, 21:21
bence buyuk bır yuruyus duzenlenmelı taraftar olmak maclara gıdıp eglenmek degıldır olımpıyat stadında 50 000 kısı hedeflenmıs ve 30 000 cıvarında maca seyırcı gıtmıstır o mac bıze ne kazandırcakdı hıcbısey sadece kendımızı tatmın edecektık hazırlık macıydı sonucta 30 000 kısı vardı macta sımdı buyuk bı yuuyus yaparsak bu bıze cok sey kazandırcak taraftar olmak kendını tatmın etmek degıl takımına destek olmaktır eger taraftarım dıyorsanız yapın bı organızasyon yuruyelım herkez maca gıder gıbı arkadasına alsın gelsın bu organızasyon ıcın sıte yonetıcılerın onculuk etmesı yenı bır baslık acması gerekırkı gordugum kadarıyla buna benzer bı baslıgı kapatmıslar burda soylenmek bıze bısey kazandırmaz bunu farkına varın tepkı vermezsek cok ıstedıgımız sampıyonlukdan olacagımız kesın

macka61
14.12.2008, 21:21
bende gönderdim mail

RepLay
14.12.2008, 21:22
Arkadaşlar bırakalım o programı skyturk te özgürce tepki verme imkanı sunuyorlar

Gökhan KAN
14.12.2008, 21:23
24 te sadri baskan konusuyor

Erdal DİLEK
14.12.2008, 21:23
Adamlar bizim puan kaybetmemizden ve 3 eziklerin kazanmasindan dolayi ne kadar mutlular farkinda degilmisiniz?
bana karşılık vereceğine onlara versen daha makbule gecer diye düşünüyorum, zaten başklarını fenerli ilan etmek haddi me değil, sadece latife yapıyorum, bu yazdığımla yazıp yazmamakta terettüt eden bir kişi hadi yazayım dediyse ne mutlu bana

bordo&maviaşkı
14.12.2008, 21:24

Aynen katılıyorum.Bunlar geyseye yenildiğimizde de sevinçten bayram edeceklerdi nerdeyse.Az önce izledim ve mailleri okudukları falan da yok.sadece bir kaçını okuyorlar.Ayrıca okusalar ne olcak ki?Bu neyi değiştircek ve kimi değiştircek?Bütün medya bize düşmanken,hatta internet siteleri bile bize düşmanken,mail yazsak ne olur,yazmasak!Adamlar aleyhimize yazılan tüm mesajları,küfürlü bile olsa yayınlıyolar,ama bizim cevaplarımızı yayınlamıyolar!Bu geçen seneki zivas maçından beri böyle.
Dün akşamda şerefsiz kayserilinin biri şöyle yazmıştı:"bundan sonra Trabzonspor ermeni yada rumla bile oynasa,her yediği golde kayserisporum atmış gibi sevinecem" dedi ve bunu şerefsiz site yayınladı.bizim cevabımızı ise yayınlamadı.Ayrıca heryerde anadolu hikayesi anlatan şerefsizlerin alayı da bu düşüncede.Bu düşünceyi ilk başlatan da geyselilerdir.

Tabiki bu tepkileri de verelim ama bence bu etkili bir tepki olmaz.Konu olarak açmıştım ama nedense kapatılmış!Orda da
bahsettiğim gibi asıl tepkimizi 2005 te yaptığımız gibi göstermeliyiz.Hatta bu sefer öyle bir organizasyon olmalı ki,tüm büyük şehirlerde aynı anda aynı protestoyu yapmalıyız.Herkese kimle uğraştıklarını göstermeliyiz.Yoksa daha çok kaçan şampiyonluklara ahlanır dururuz maalesef!

biltrabzon
14.12.2008, 21:25
yürüyüs yapilsin baska yolu yok.tüm taraftar dernekleri ve internet siteleri araciligi ile temiz futbol adina büyük bir yürüyüs yapalim.hatta gerekirse fedarasyonu yagmalayalim:))

Mustafa K. Demirbaş
14.12.2008, 21:26
Eskişehir maçında tribünlerde yönetiminde destek verdiği geniş çaplı bi protesto şart bunu yönetim organize ederse daha iyi olur bireesel olarak yapılan protesto bi yere varmaz onun için organize bişler yapılmalı

Sacit
14.12.2008, 21:27
O şerefsizin oğlu satılmış hakemin facebook da alex'le çekilmiş olduğu fotoğraf var.
o fotoğrafı profilde kullanmış, hangi takımlı olduğunu belli etmiş yanii
:mad:

maçkali616161
14.12.2008, 21:28
aynı gün ve saatte istanbul ankara ve trabzonda yürüyüş yapalım ama geniş katılımlı olması gerekir bu şekilde belki bizde hakemler üzerinde baskı uygulayabilirz

Mustafa K. Demirbaş
14.12.2008, 21:28
Sadri başkan canlı yayında 24 te

_SeRKaN_
14.12.2008, 21:31
Sadri başkan esti gürledi...Fakat programın konuklarını lakayit buldum...Adam birşeyleri anlatmaya çalışıyor onlar hemen araya birşeyler sokup kendi çaplarında gülüyorlar...Keçi sakallı biri vardı illaki hakemdir hata yapabilir cümlesini tekrarladı durdu...

Fatih
14.12.2008, 21:32
Tam olarak neler söyledi Sadri Başkan??

Mustafa K. Demirbaş
14.12.2008, 21:33
Sadri başkan"böyle devam ederse Oğuz Sarvan formasını gıyip insin sahada maç yönetsin" dedi

Faruk UYSAL
14.12.2008, 21:34
Ben bu akşamdan itibaren kendi ruh sağlığım için TRT'de yayınlanan "Stadyum" programını izlememeye karar verdim. Ömer Üründül'ün tamamen yanlı ve bunama belirtileri olan yorumları, Hakan Şükür'ün kardeşi Bülent, arkadaşı Bülent, dostu Bülent her neyse Bülent Uygun ile olan hatıraları ve onunla yaptığı telefon görüşmeleri ve sanki çok marifetmiş gibi bunları her programda dile getirmesi... Adam Bursa maçını canlı izlemiş olmasına rağmen, Trabzonspor'dan bir cümle bahsetmedi. Ersun Yanal'a olan kırgınlığından dolayı aklınca Trabzonspor'a da tavır koyuyor. Yeterrr! Baydılar artık!
Ömer Üründül, Güvenç Kurtar'ın taraftarları tarafından protesto edilmesini yorumlarken "Lider takımı hem de kıran kırana geçen maçta yendikleri halde" diyor. Bre vicdansız, bariz ofsayt ile atılan gol, maçın uzatma dakikalarında atılmış, yani yapılan -hatanın demeyeceğim- suçun telafi şansı hemen hemen yok. Sen maç sonucunun altını çizerek, sık sık "yendikleri", "kazandıkları" diyorsun. Bari, vurgulama yaparken bir kere de olsa, yardımcı hakemin ikramından bahset ki biz de senin objektifliğine az da olsa inanalım.
Ayrıca maçın belki de ligin kaderi ile oynayan yardımcı hakem hakkında hiç konuşmadılar. Sanki taç kararını yanlış vermiş gibi...
Dediğim gibi ben artık başka spor programları araştıracağım.

tsmetu
Hakkımızı sonuna kadar arayalım.

pReN@_61
Tüh kaçırdık Sadri Başkan ı neler söyledi peki??

Gökhan KAN
14.12.2008, 21:35
konus sadri baba haftaya da aynı seyler olursa ben nasıl bu halkı durdurum dedi öteki programlarada katıl sadri baba

_SeRKaN_
14.12.2008, 21:37
Sadri başkan sezon başından beri ilk defa hakemler hakkında konuştu onuda boğazına düğümlediler...

magicyattara
14.12.2008, 21:39
Maçın hatasını gördünüz mü.
Sabrın sınırlarını sınıyorlar artık.

KÖKSAL AYDIN
14.12.2008, 21:40
Arkadaşlar hiç canınızı sıkmayın.Haftaya herşey tersine dönecek inşallah.

gs-bjk maçı var.Sivas gençlere gidiyor.Fener de konyada puan verebilir.Biz yeter ki es esi yenelim.İlk yarıyı yine lider bitiririz.

İsmail Alkan
14.12.2008, 22:04
edit.......

jurietti
14.12.2008, 22:16
butun bu baslıkları kapatıp tek baslık altında "susmuyoruz federasyona tepkı organızasyonu" baslıgı altında bulunalım forum yonetıcılerı burda gorev sıze dsuyor

pReN@_61
14.12.2008, 22:19
Maçın hatasını gördünüz mü.
Sabrın sınırlarını sınıyorlar artık.Artık bu kadar da olmaz.İnsanı çileden çıkarıyorlar..

CEMEFKER
14.12.2008, 22:20
Gerçeleri konuşun lütfen.

http://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif

http://mail.google.com/mail/images/cleardot.gifhttp://mail.google.com/mail/images/cleardot.gifKerem Kılıç

Kime: stadyum
ayrıntıları görüntüle 23:21 (23 saat önce)
http://mail.google.com/mail/images/cleardot.gifYanıtla

Herşeyden önce bir dönem izleyemediğimiz lig maçlarının tek kanalın elinden sizler -devlet kanalı - ile bizlere ulaşmasına emeğiniz geçtiği için teşekkürlerimi sunmak istiyorum, ancak yılların özlemini içimde taşıyan bir bordo mavi renklere gönül vermiş biri olarak da kendimce yayınınız ile ilgili bir eleştiri yapmak istiyorum.

Günümüzde medyanın, televizyonun ne büyük bir erk olduğu ortadadır.Ve sizlerin de ağzınızdan çıkacak bir kelimenin hesabının zor olduğu bir yerde bir kurumda çalıştığınızın, emek sarf ettiğinize de hak vererek ve bir devlet kurumu olan TRT'de, Türkiye Cumhuriyetin 7 ilkesinden biri olan Eşitlik ilkesine yakışır bir şekilde tüm takımlara eşit mesafede yaklaşmanızı, tüm takımların hakları eşit olarak almasını sizlerden rica ediyorum. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bir bireyi olarak devletin bir kurumu olan TRT'den bunu istemeye hakkımın olduğunu da eklemek istiyorum.

Bu akşamki programınızla ilgili ve medyada yer bulmayan veya gözden kaçırılan son haftalarda yaşanan ligin gidişatına tesir eden hakem olayları ile de şunları söylemek istiyorum.

Tansiyonu düşürmek adına onca olandan sonra hiçbirşey konuşulmuyor, herşey sütliman. 3-4 haftadan beridir şu ligde neler olmadı ki Melih Gökçek bir açıklama ile ortaya çıktı, herşey aslında bunun ile başladı, ardından Ankaragücü Başkanını istifası ile sonuçlanan hakem olayı, ardından Trabzonspor'un Sivas, Kayseri ve son olarak Bursa maçında yaşanan hakem olayları, Fenerbahçe- Beşiktaş ve Galatasaray- Hacettepe maçlarında yaşanan hakem olaylarının bir bütünlük içerisinde, ayrı ayrı haftalara bölünmeden konuşulmasını isterdik/istiyoruz, ayrıca Bursa-Trabzon maçı ile ilgili MAÇIN HATASI'na Gökhan Ünal'ın arkadaşına pas vermemesinin seçilmesi, ligin liderinin değişmesine etki eden Sercan'ın ofsayt golünün konuşulmamasının bu maça hangi gözlerle bakıldığının da açık bir göstergesi oldu.

Saygılar. Teşekkürler.

Ben bu e-postayı gönderdim, bir şekilde takımımız aleyhine yapılan hakem hatalarına sessiz kalmadığımızı göstermek adına e-posta bombardımanı zamanı pamuk eller klavyeye.

Bülent AKBULUT61
14.12.2008, 22:32
sayın üründür demek bursaspor bileğin hakkıyla aldı macı ha sen şerefsiz ve hakemler kadar satılmış bir herifsin yazıklar olsun ama sen ve senin gibi insanlar bizi engelleyemez şampiyon biz olacağız....diye nazik bir mesaj yolladım

etikhamsi
14.12.2008, 22:34
abi bende gönderdim tepkimi..

değerli büyüklerim.
özür dilerim ama nasıl bu kadar rahat olabilir hakem hataları diyebiliyorsunuz.
son üç haftada trabzonsporun elinden alınan puanlardaki hakem hatalarına bir bakalım lütfen. evet biz bunları kendimize mazeret olarak göstermemeliyiz ama insanın içi cız ediyor işte.
1. umutun çizgi ofsaytını gören hakem üçlüsü antalyanın bariz ofsaytını nasıl görmüyor.
2. tayfuna kolye takıyo diye sarı veren hakem nasıl iyi niyetli olabilir.
3. maçtan bir akşam önce sercanın cezasını kaldıran disiplin kurulu nasıl art niyetli olmaz.
4. cezanın kaldırılması acaba hakeme bir işaret değilmiydi. yada hakem bu olaydan etkilenemzmi.

bizi kayırmalarını değil adeletli yönetim istiyoruz
--
Selim Emre AR

Recep Alkan
14.12.2008, 22:34
sayın üründür demek bursaspor bileğin hakkıyla aldı macı ha sen şerefsiz ve hakemler kadar satılmış bir herifsin yazıklar olsun ama sen ve senin gibi insanlar bizi engelleyemez şampiyon biz olacağız....diye nazik bir mesaj yolladım

abi gerçekten bunu mu dedi. ben sinirden seyredemiyorum. eğer bunu dediyse lanet olsun o programa daha açmam zaten trt yi. nasıl hakkı ile aldı ya ?? gözündemi görmüyor

Bülent AKBULUT61
14.12.2008, 22:37
abi gerçekten bunu mu dedi. ben sinirden seyredemiyorum. eğer bunu dediyse lanet olsun o programa daha açmam zaten trt yi. nasıl hakkı ile aldı ya ?? gözündemi görmüyor.evet kardeşim aynen öyle söyledi ve sinirden ağladım bunların hepsi şerefsiz

Recep Alkan
14.12.2008, 22:39
bunlar şerefsiz değil şerefsiz oğlu şerefsizdir. bırakın abi konuşmaya burda değer vermeye gerk yok. ne diyelim. biz bize yeteriz. biz zaten maçtan sonra alkışlayarak takımımıza desteğimizi gösterdik. umarım yönetimde masa başında gerekeni yaparlar.

nuri45
14.12.2008, 22:41
yarin saat 14.00 de sadri baskan ligtv deki futbol gündemi programina canli yayina cikiyor.

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2008, 22:43
Ömer Üründül moruğundan trt nin kurtulması lazım gençlerin önünü açmak lazım.

Ahmet Karaman
14.12.2008, 22:45
bu ömer üründül kadar trabzon kompleksi olan biri daha yoktur bu televizyon camiasında. iğrenç bi adam. ben uzun zamandır izlemiyorum stadyum programını. çok yanlı.

ertek_ts61
14.12.2008, 22:45
bence ersun yanal'ın en iyi motivesi stadyum ve bunun gibi programların bant yayınlarını topçulara izletmek olmalı.allah aşkına bu yorumlar adamı öldürür.adam fener gol atınca nihayet diyor.formayla çıksınlar bunlar programa..ama gene kızdığım hırslandığım bizim takım.1 yerine 5 mücadele etmeleri gerektiğini hala anlayamadılar.etmezlerse bugün ofsayttan gol yeriz yarın dangalak bir penaltıdan maçı kaybederiz.ütopik gelmesin ama yenecen arkadaş hakemi de yenecen.bir attın saymadı mı 5 atacan..biliyorum çok duygusal bir yaklaşım oldu ama bu ayak oyunlarıyla mücadelenin yönetmi ne siyah çelenk gibi geliyor ne de yürüyüş yapmak.(yapılacak olan tepkilere saygısızlığımdan değil sadece çok da birilerine mesaj yolluyacağını düşünmediğimden.) sabahtan ebri hangi spor programına baksam milletin yüzü gülüyor.Uyansın artık tüm Trabzonspor'lular..trabzonspor'un şampiyon olmasını istiyorum diyen Trabzonspor taraftarı dışındaki herkes YALAN söylüyor.yemin ediyorum küme düşsek keşke şampiyon olsa diyenler zil takarlar. ve benim takımımın bu lige renk getirmesini istemiyorum.toptan temelden yıkmasını istiyorum bu ligi.sonra biz bordo maviye boyarız ligi hele bi şampiyon olsunlarda.(bu sene için değil.seneye için de değil.olana kadar ölümüne kadar.)

etikhamsi
14.12.2008, 22:46
abi bende gönderdim tepkimi..

değerli büyüklerim.
özür dilerim ama nasıl bu kadar rahat olabilir hakem hataları diyebiliyorsunuz.
son üç haftada trabzonsporun elinden alınan puanlardaki hakem hatalarına bir bakalım lütfen. evet biz bunları kendimize mazeret olarak göstermemeliyiz ama insanın içi cız ediyor işte.
1. umutun çizgi ofsaytını gören hakem üçlüsü antalyanın bariz ofsaytını nasıl görmüyor.
2. tayfuna kolye takıyo diye sarı veren hakem nasıl iyi niyetli olabilir.
3. maçtan bir akşam önce sercanın cezasını kaldıran disiplin kurulu nasıl art niyetli olmaz.
4. cezanın kaldırılması acaba hakeme bir işaret değilmiydi. yada hakem bu olaydan etkilenemzmi.

bizi kayırmalarını değil adeletli yönetim istiyoruz
--
Selim Emre AR

Emirhan Makul
14.12.2008, 22:47
Başkan konuşuyor karşısındaki malukatlar

Ne var ki başkanım bunda alt tarafı hata sakin olun diyorlar

Bir kamyon küfür edip günaha gireceğime izlemiyorum.

Erdinç Barutçu
14.12.2008, 22:47
Az önce %100 futbol programında Rıdvan Hoca " Trabzonspor mükemmel top oynadı.Bursanın 2.golü 3 büyüklere yapılsaydı ihtilal olurdu.Kaldı ki basında da hiç göremedik bu haksızlığın yazıldığını"dedi.

Recep Alkan
14.12.2008, 22:48
valla bende iki tane yağladım yolladım. okurlarsa yemin olsun trt kapanır. okumazlarsa da kendilerine kapak olsun

Fatih Ay
14.12.2008, 22:53
ömer üründül ya maçı izlememiş yada trabzona garezi var:mad:

Muhammed KOÇ
14.12.2008, 22:54
artık geçti okumazlar.programın başında yuvarlama biraz yorumladılar gole ofsayt dediler tamam bitti.. bi daa ts konuşulmaz.

erkankoc
14.12.2008, 22:57
baskan hangi programda beylerr???

Halil Atalay
14.12.2008, 22:58
ben program başlatığından beri gönderiyorum ama adamlar pişkin pişkin sivasspor lider diyorlar adamlar bizim liderliğimiz gitmiş adalar ya hakkımızı yetiler ulan ağzımı bozmayım diyorum kendimi zor tutuyorum

erkankoc
14.12.2008, 23:02
baskan neler anlatti ya..izleyenler bi anlatsaaa.. hadi beyler kim anlattiysa yazsin istee

Recep Alkan
14.12.2008, 23:14
ben program başlatığından beri gönderiyorum ama adamlar pişkin pişkin sivasspor lider diyorlar adamlar bizim liderliğimiz gitmiş adalar ya hakkımızı yetiler ulan ağzımı bozmayım diyorum kendimi zor tutuyorum

valla bende abi yağlayıp yağlayıp gönderiyorum ama yüz yok adamlarda ne diyeceksin ki.

Mehmet Sarigül
14.12.2008, 23:20
Hakemlere (Tarafli Medya, MHK ve TFF dahil!) en büyük protesto, Avni Aker'de Es Es macinda tribünden 20 bin Trabzonspor taraftarinin mac baslarken hakeme kirmizi kart göstermesi olacak!!!

Organizasyon ve maliyet acisindan hicde zor olmayan bir protesto olur.

TS-FAN
15.12.2008, 00:03
bu ömer üründül kadar trabzon kompleksi olan biri daha yoktur bu televizyon camiasında. iğrenç bi adam. ben uzun zamandır izlemiyorum stadyum programını. çok yanlı.
Çok doğru.
Kompleksli...
Sorunlu..
Tuhaf..
İşine gelmediği konuda konuşmayan,
ııı mııı ıııı mııı geçiştiren,
Yanlı yorumlayan biri.
Ben de o yüzden izlemiyorum.
İzleyince deliriyorum çünkü.
Biri görürse sorsa diyorum;
"Sizin Trabzonspor komleksiniz nereden kaynaklanıyor?"diye..
O kadar mutlu olacağım ki ,anlatamam.

TS-FAN
15.12.2008, 00:04
Hakemlere (Tarafli Medya, MHK ve TFF dahil!) en büyük protesto, Avni Aker'de Es Es macinda tribünden 20 bin Trabzonspor taraftarinin mac baslarken hakeme kirmizi kart göstermesi olacak!!!

Güzel fikir.
Umarım uygulanır.

Öztürk Adem
15.12.2008, 00:04
Durmak yok yola devam:D

TS-FAN
15.12.2008, 00:10
baskan neler anlatti ya..izleyenler bi anlatsaaa.. hadi beyler kim anlattiysa yazsin istee
Kısaca;
Bu yan hakemler galiba sadece 100 m. koşuyorlar,başka bir şey yapmıyorlar herhalde...
Ben makamım gereği taraftarın isyanını seslendiriyorum,seslendirmek zorundayım.
Bundan sonra hata olmasın.
İyi takımımız var,T.D. isterse transfer yapacağız.
Takımda oynayacak oyuncu alacağız.
Sivas maçında penaltımızı vermeyen hakem hemen diğer maçımıza verildi.Demek ki Sarvan bizi ciddiye almıyor.
Ve hatırlayamadığım daha birçok şey dedi.

jefferson61sefa
15.12.2008, 00:39
Trt ye şimdi mail attım ve maçları bir daha Trt den izlemyeceğimi trt nin ts yi bir daha konuşmamasını ve trabzonsporu ağızlarına bile almamasını söyledim. Bu ne rezilliktir ya 60 dk mahkum oynayan bir bursa 6 maçtır kazanamyan bursa hakem kararıyla kazanıyor ömer bey bursayı göklere çıkarıyor hemde koskoca 45 dk da 2.yarı sadece 1 şut atmış bursayı.

Varlıbaş61
15.12.2008, 00:49
ömer üründül ya maçı izlememiş yada trabzona garezi var:mad:

sağdaki;)
ne yaparlarsa yapsınlar
bu sevda bitmez;bu fırtına dinmez...

eziyet çekmeye devam edecekler...

Erdal DİLEK
15.12.2008, 01:44
telegolü izleyen var mı, ts-bursa macını konuşuyorlar ama bursa seyircisinden girdiler sonra lider takımın büyük hocası bülent bey bağlandı ve konu kapandı, ısrarla papaila trabzonuda konuşalım dedikce kel sunucu lafı ağzına tıkadı. . .

bu ne demek biliyor musunuz, herşey planlı, öyle olmasa insan demez mi ne oluyor arkadaş. . .

Recep Alkan
15.12.2008, 01:45
telegolü izleyen var mı, ts-bursa macını konuşuyorlar ama bursa seyircisinden girdiler sonra lider takımın büyük hocası bülent bey bağlandı ve konu kapandı, ısrarla papaila trabzonuda konuşalım dedikce kel sunucu lafı ağzına tıkadı. . .

bu ne demek biliyor musunuz, herşey planlı, öyle olmasa insan demez mi ne oluyor arkadaş. . .

cem papila ne konuşacakmış şerefsiz bizim hakkımızda ???

trabzonspor taraftarına nasıl maç satıldığını, bizleri nasıl doğradıklarını mı anlatacakmış????

Adil ÖZGÜR
15.12.2008, 01:49

Bu; teşkilat-ı futboliye tezgah-ı locası,
Aziz Yıldırım ile Adnan Polat hocası,

Ölçmeye kalkarsan ölçülmezki kalçası,
Konuşma sakın, kel spikerler oluyor salçası,

Kasım BEKTAŞ
15.12.2008, 02:46
Kısaca;
Bu yan hakemler galiba sadece 100 m. koşuyorlar,başka bir şey yapmıyorlar herhalde...
Ben makamım gereği taraftarın isyanını seslendiriyorum,seslendirmek zorundayım.
Bundan sonra hata olmasın.
İyi takımımız var,T.D. isterse transfer yapacağız.
Takımda oynayacak oyuncu alacağız.
Sivas maçında penaltımızı vermeyen hakem hemen diğer maçımıza verildi.Demek ki Sarvan bizi ciddiye almıyor.
Ve hatırlayamadığım daha birçok şey dedi.

şu cümle son zamanlarda başımıza gelenlerin nedeni...

çünkü bize karşı yanlış yapıldığı zaman herhangi bir sıkıntı olmuyor...

ama 3 kızkardeşin birine yapıldığı zaman adamlar o yanlış yapanı (sürekli medyada gösterdiklerinden) binpişman yapıp tekrar yapmaya cesaret bırakmıyor...

bence şu siyah çelenk veya maçlardaki protesto veya toplu bir yürüyüşte çare olmaz... bir iki zaman sonra unutuluyor çünkü medyada bu tür protestolarımız haber olarak çok kısa zaman aldığından etkili olmuyor...

marjinal tepkiler lazım...hatayı yapana spesifik tepki...

Onur Akyüz
15.12.2008, 03:12
Fotomac bile ilk sayfanin yarisini bize ayirmis,koca puntolarla Trabzon lime lime dograniyor demis,trt1 gibi sozumona tarafsiz programin yedigi boklara bakin,macin hatasina bakin,resmen dalga geciyorlar,serefsiz kopekler..ulan bu omer urundul bebekte yuruyus yapiyor oralarda gorursem dalicam wallahi dalicam..cok seyahat ediyorum,Allahim su hakemlerden biriyle ayni ucaga dusursun yemin ederim o ucak en yakin alana mechuri inis yapicak,oyle dalicam serefsize..!!yeter yahu bu nedir..!! 2 gundur sinirden uyuyamiyorum..!!al bu gecede uyku yok,sabah ise gidicez karnimizi doyurcaz..!yediginiz ekmekler colugunuzdan cocugunuzdan ciksin o.... c...lari..!!varya bu herifleri trabzon havaalaninda 50-100 kisi tehdit etmek lazim,adam gibi mac yonetin,yoksa donemiceksin burdan..bu nedir ya..!!2-3 serefsizin t....klarini sivazliycaz diye yemedikleri b.k kalmadi..!!uzerimize bomba baglayip federasyondami patlatalim napalim..!!!agir seyler yazdim herkesten ozur dilerim,ceza da verseniz onemli degil..!!ooooofffff yaw..!! Uyuyamiyorum..!!!!

orhan42
15.12.2008, 07:26
Adam Bursa korakor mücadele etti ,bileğinin hakkıyla kazandı,hadi bi kontratak golüyle kazandı desem o da olmadı deyince bunadığına kanaat getirdim.hakan Şükür'ü severdim..Dün akşamdan itibaren o da bitti.Herif varsa yoksa kardeşi Bülent Uygun'dan bahsetti.Sivas lider olunca keyf oldu dümbükler.....Bu hata 3 kızkardeşe yapılsa ne olurdu acaba..Rıdvan Dilmen söylemiş zaten ne olacağını...

10-61
15.12.2008, 11:16
Diyorum ya bunlar süzme asoç(açılımını özelden yazarım,buraya yazamam) hakan şükür denilen dümbük ne kadar mal olduğunu bir kez daha göstersi dün akşam,'ofsayt bile olsa bursa yendi' diye bi cümle kurdu dangalakça deliresim geldi ya.öküz üründül'ün ne olduğu zaten belli ama bu kadar pişkinlik te olmaz ki.maçın hatası diye hepsi ofsayt ta hemfikirken trt nin kırkayağı da G.Ünal'ın pozisyonunu seçmiş..off ya bu kadar mı olur,bu kadar şerefsiz dolu ortamda biz nasıl şampiyon olacaz ya?

Emirhan Ömeroğlu
15.12.2008, 11:18
iki kelime ettiler iki kelime

bariskaratas
15.12.2008, 11:24
A4 ebatında kırmızı kartlarla maca gıdıp mac dudugu calındıgında tum stadın kartları cıkarıp gostermesı cok guzel bi protesto fikri. olay cıkarmadan etkili protesto.
trabzondaki arkadaslar tum gruplarla da konusup organize ederse super olur. hatta kapılarda tum gelenlere dagıtılsın.

TAHSİN 61
15.12.2008, 11:28
yazıklar olsun dun akşam 50 tane mail attım yazdım.

Istanbuldan Tahsin Özdemir. Oncelikle iyi akşamlar iyi yayinlar
diliyorum. Bir cok mail atmama ragmen hicbiri okunmadi umarim bunu
okursunuz Trabzonsporun hakemler yuzunden kaybettigi 7 puanin benim
tabirim ile gasp edilen 7 puanin hesabini kim verecek? Bu taraftar
kimden hesap soracak, kime derdini soyleyecek? Dunyanin hicbir futbol
federasyonu tahkim kurulu mactan bir gun once futbolcu cezasi
kaldirmazken TFF tahkim kurulu Bursa sporlu Sercanin cezasini
kaldirmistir. Eski Bursa spor baskani LEVENT KIZIL'ın simdiki TFF
yoneticisi oldugunu biliyoruz ayrıca fenerbahçe kongre uyesi olduğunuda MHK başkanı oğuz sarvanın fenerbahçeli olduğunu dunya biliyor söyleyecek okadar çok şey varki yazıklar olsun bu federasyona ve MHK ye şampiyon yine belli ya fener ya gs

Enes
15.12.2008, 18:48
Başkan bugün gerçekten çok güzel konuştu hakikaten TRABZONSPOR başkanı sıfatını çok güzel taşıyor.Başkanın söyledikleri lig tv resmi sitesinde var

Sümeyye Şahin
15.12.2008, 18:53

çok güzel bir fikir maçta olamayacağım için katılamam ama olursa çok güzel olur 61. dk da olabilir mesela

güneyli
15.12.2008, 19:07
Hakemler tarafından gaspedilen puanların pozisyonları büyük bez afişlere sırasıyla asılsın.Gelen hakemler de hatırlasın.Seyircimizde unutmasın.Yani heran hafızayı tazelemek.unutmamak unutturmamak için.Tabi yönetimin tavrıda önemli.

macka61
15.12.2008, 20:05
başkan dün tv 8 deydi güzel konuştu lig tvdeki açıklamaları da izledim harikaydı helal başkanım

ilteriş
16.12.2008, 11:39
Trt ye şimdi mail attım ve maçları bir daha Trt den izlemyeceğimi trt nin ts yi bir daha konuşmamasını ve trabzonsporu ağızlarına bile almamasını söyledim. Bu ne rezilliktir ya 60 dk mahkum oynayan bir bursa 6 maçtır kazanamyan bursa hakem kararıyla kazanıyor ömer bey bursayı göklere çıkarıyor hemde koskoca 45 dk da 2.yarı sadece 1 şut atmış bursayı.
takma kafaya o adam maçı bile izlememiştir.ikinci yarı tek kale oynadık.defans oyuncularını çıkarıp forvetler aldık.