PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Maçın Hesabını KİM Verecek?

Can basten
14.12.2008, 18:59
BMN'DEN DUYURU

Şampiyonluğa giden yolda önemli bir dönemeç... Trabzonspor’umuz Bursaspor deplasmanında. Taraftarlarımız da, genel futbol kamuoyu gibi galibiyetten emin. Fakat maçın başlamasıyla birlikte garip olaylar da start alıyor. Kolyesini çıkarmayı unutuğu için futbolcumuza sarı kart gösterecek kadar dikkatli(!) ve kurallara bağlı(!) olan orta hakem takdir haklarını sürekli ev sahibi takımdan yana kullanıyor, olmadık kararlarla takımımızın direnci ve şevki kırılmaya çalışılıyor.

Takımımız buna rağmen rakibi üzerinde müthiş bir baskı kurarak önce beraberliği yakalıyor ve daha sonra galibiyet golü için bastırmaya başlıyor. Olan da asıl o zaman oluyor, rakibin takımın – cezası, her nasıl oluyorsa, maçtan bir önceki günün akşamı iptal edilen – futbolcusu net ofsayt pozisyonundayken topu ağlarımıza gönderiyor! Tespiti için ne Piero’ya, ne de başka herhangi bir teknolojik aygıta gerek duyulmayacak kadar net olan ofsayt pozisyonu hizada olan yardımcı hakem tarafından süzülemiyor!

Bu gol(!)’den bir dakika sonra ise takımımızın nizami golü ofsayt gerekçesiyle geçersiz sayılıyor. Sonuçta Trabzonspor yeniliyor ve liderlikten oluyor. Ama takımımız ne yapsın. Öyle bir maç düşünün ki, bir değil üç hakem bile, en yumuşak tabirle, art niyetli… Federasyon ise, her zamanki gibi yine, ne yapmaya çalıştığı anlaşılmayan – ya da aslında çok iyi anlaşılan – bir haksızlık odağı…

Şimdi Trabzonspor taraftarları olarak soruyoruz: 1 puanın bile altın değerinde olduğu bu sezonda takımımızın haftalardır gasbedilen puanlarının hesabını kim verecek? Trabzonspor’un şampiyonluktan edilmesinden kimlerin ne gibi çıkarları var? Bu ligde futbol mu oynanıyor, yoksa kirli ellerin yazdığı ve yönettiği, elinde düdük olan tetikçilerin ise oynadığı bir tiyatro oyunu mu? Bu onursuz tezgahlara daha ne kadar göz yumulacak?

Türk futbolunun geleceğinin futbolumuzun bu tezgahları düzenleyen emek hırsızlarının elinden kurtarılmasında yattığı görülemiyor mu?

Trabzonsporlular olarak soruyor ve cevap istiyoruz. Ama şunun da bilinmesini istiyoruz ki, üzerimize oynanan bu oyunlar bizi hedefimize ulaşmaktan asla alıkoymayacak, inancımızı asla zedelemeyecek, aksine bizi daha da hırslandıracaktır.

Bu kirli tezgahları bozacak olan güç Trabzonspor’un ihtilalci geçmişi, bugünü ve geleceğidir!

Trabzonspor taraftarı, hakkının yendiği yerde tepkisini en etkili şekilde göstermiştir, göstermeye de devam edecektir.

BordoMavi.Net Yönetim Kurulu

Uzunoğlu
14.12.2008, 19:01
Aslında öz eleştiri yapacak olursak ilk hesap sormamız gereken kendi yönetimimizdir. Bunca hafta susarsan gelir başını ezerler. Özhan Canaydının Gs de yaptığı ahmak centilmenlik ayakları bize gelmez. Masaya yumruklar ligin 2. haftasında Ankaragücü maçında vurulmalıydı...

Emirhan Ömeroğlu
14.12.2008, 19:03
masaya değil kafalarına vurmak gerek yumrukları!!!

mehmetdoğan
14.12.2008, 19:04
biz hesapları sahada çürüteceğiz yeterki taraftarımız sonuna kadar bu takımın destekçisi olsun.ilk yarıyı 1 gol geride kapatıp ikinci yarıyı bırakın rakip takımın yarı sahasında oynamayı;18 e hapseden,bursaspor seyircisini yönetim istifa dedirten takımımıza helal olsun.moraliniz bozmayın siz mücadele edin yeter.
bu seyircci her zaman sizinle olacak DESTEĞE DEVAM.
BİZ TARAFTAR OLARAK OYUNLARI BOZACAĞIZ,FUTBOLCULARIMIZ DA SAHADA BOZACAK.BİZE ATILAN GOLLERİN HEP BİR FAZLASINI ATACAĞIZ İNŞALLAH

B.Yiğit
14.12.2008, 19:04
hakanyemisken@hotmail.com bizi yakan hakemin msni hersey serbest

macka61
14.12.2008, 21:33
yönetim gerekli açıklamayı yaptı yarında forumda bir başlıkta gördüm saat 2 de lig tvdeymiş sadri başkan öyle diyor forumdaki bir arkadaş

oktay61
14.12.2008, 22:01
hakanyemisken@hotmail.com bizi yakan hakemin msni hersey serbest
ben mail attım saymadık kelime bırakmadım
Ama bu adamın ben suratına iş....em yine fayda etmez utanma yoıkkkiiiii

S@K@RON_61
14.12.2008, 22:07
La adam Fenerli galiba

KÖKSAL AYDIN
14.12.2008, 22:12
Haftaya avni akere tarihi bir gün yaşatmak ve mahşeri bir kalabalık seyirci kitlesi ile doldurmak lazım.Bunu ypmayan taraftarın taraftarlığından şüphe ederim ben. hadi maça maça..

Barış Mayda
14.12.2008, 22:15
yönetim gerekli açıklamayı yaptı yarında forumda bir başlıkta gördüm saat 2 de lig tvdeymiş sadri başkan öyle diyor forumdaki bir arkadaş
ya kusura bkma rahatsız ettim ama sadri başkan ne zaman cıkıcakmış lig tv den bilgilendirirsen sevinirim

Mustafa AYDIN
14.12.2008, 23:46
Bu şerefsizlerden hesap soracak bir Allah ın kulu yokmu ??? Bu şerefsizler bildiriden protestotan felan anlamıyolar bunlara hıncal uluç misali hesap sormak lazım yoksa daha çok ahlanıp vahlanırız.Bıçak kemiğe dayandı artık.

Çağatay Özmen
15.12.2008, 00:09
umutun attığı da ofsayttı. ben mi yanlış gördüm?

Burak
15.12.2008, 00:14
umutun attığı da ofsayttı. ben mi yanlış gördüm?

dogru gordun, hakem de dogru gordu ve uyguladı, ama sercanınkını gordu fakat uygulamadı ...

SARI61
15.12.2008, 00:21
ulan ıbne hakemler nerde capulcu tecrubesız hakem var bızım maclara verılıyor bızı cekemyen serfsız hakemler bunun hesabını sıze sene sonunda sampıyon olarak kesıcez ozman o suratlarınızı gormek ıstıyrum haydı renkdaslr kenetlenme zamanı takımı bu yolda yalnız bırakmayalım trabzon bızım herseyımız onsuz yapamayız ben ınanıyorum guvennım tam bu yola bas koyduk ınsaalh soke soke sampyon olucaz sıze ınat and ıctık

magicyattara
15.12.2008, 00:31
Bu maçın hesabını cumhurbaşkanı bile veremez.
Canımızı sıkan nokta,bu hataların bilerek yapıldığına olan inancımız.
Yıllardır aynı hatalarla puanlarımız uçuyor,sonra spor programlarında birileri çıkıp olur böyle şeyler diyip üstünü kapatıyorlar.
Yapacak ne var;teknolojiyi futbola sokmaktan başka.

trab61
15.12.2008, 00:32
merak etmeyin yarin ligtvde baskanimiz konuk olacak hepiniz bakin. bak nasil baskan olurmus gorsun herkes.

Enes
15.12.2008, 00:33
İnşallah bir gün buluruz şu hesap verecek kişiyide TÜRK futbolu temizlenir..

trab61
15.12.2008, 00:38
baskanimiz yarin gereken aciklamalari yapacaktir. bundan hic suphem yok.

OnOuR
15.12.2008, 00:45
Aslında öz eleştiri yapacak olursak ilk hesap sormamız gereken kendi yönetimimizdir. Bunca hafta susarsan gelir başını ezerler. Özhan Canaydının Gs de yaptığı ahmak centilmenlik ayakları bize gelmez. Masaya yumruklar ligin 2. haftasında Ankaragücü maçında vurulmalıydı...

Kesinlikle katılıyorum abi... O yumruk sert bi sekilde gereken yerlere mesajını iletmeli. Bunu yapacak olanda basta yonetim olmak üzere bizleriz...

yanbeyi61
15.12.2008, 00:52
Kaç maçdır yenik duruma duşup sonra galip gelmeye çalışan teknik heyet en buyuk suçludur....Suçlu arıyorsanız biride sizsiniz Burası Taraftarın buluşduğu yer eğer siz boyle gaz vermeye devam ederseniz....Yarın sahaya yine birileri atlar....ve de bu oyunda(dış güçlerin) en buyuk kozlarını da ortaya koymuş olursunuz...Kapatılması gereken bi Başlık

İçten yıkılırız içten....

Çağatay Özmen
15.12.2008, 00:56
Bu gol(!)’den bir dakika sonra ise takımımızın nizami golü ofsayt gerekçesiyle geçersiz sayılıyor.

bu cümlenin çıkartılmasını istiyorum
böyle olacaksa nerede kaldı dürüstlük doğruluk

Adil ÖZGÜR
15.12.2008, 01:03
Bursaspor ikinci golü atarken bizim taraftaki kaleye gol atılmıştı, gol atılırken hakem karşı çizgide, bizde tel örgülerin dibinde değete yakın pozisyondaydık, Bursa golü attı, ofsayt dedik,

Trabzonsporun verilmeyen ikinci golünün ofsayt olduğunu TV kanalları, Maratonda Toroğluna Şansal 76 cm Umut ofsayt diyor, bazıları da ofsayt değil diyor. Ancak biz ikinci golü göremedik, zira Bursa seyircilerinin olduğu taraftaki kale önünde olaylar cereyan ediyor. Bu pozisyona gol diyenler var.

Yattarayı aynı pozisyonda iki kez hakemin önünde top Yattaranın ayağında iken yere düşürülüyor, hakem her iki pozisyonda da devam diyor. Benim gördüğüm her iki pozisyonda faul vardı, orta hakem vermedi.

POYRAZ
15.12.2008, 01:07
Trabzonsporlular olarak soruyor ve cevap istiyoruz. Ama şunun da bilinmesini istiyoruz ki, üzerimize oynanan bu oyunlar bizi hedefimize ulaşmaktan asla alıkoymayacak, inancımızı asla zedelemeyecek, aksine bizi daha da hırslandıracaktır.
Bu kirli tezgahları bozacak olan güç Trabzonspor’un ihtilalci geçmişi, bugünü ve geleceğidir!
Trabzonspor taraftarı, hakkının yendiği yerde tepkisini en etkili şekilde göstermiştir, göstermeye de devam edecektir.

Iste özellikle bu satirlar cok önemli, ayrica yönetimin verdigi demeclerde mutlaka ve mutlaka artik bu olayin üzerine basmasi gerekiyor, Ersun Yanal'in da. Essek olursan semer vuran cok olur. Hakkimizi her platformda aramaliyiz. Gayseri, Sivas ve Bursa maclarinda hakem rezaleti yasadik ama tv lerde yöneticilerden tek kelime yok. Böyle olmaz !

Ahmet Faruk
15.12.2008, 01:17
Biz sadece puan kaybı yaşadığımız maçlarda hakem hatası daha doğrusu takımımız aleyhine kasıtlı kararlar görmedik...

İbb maçından sonra 4 tane attığımız halde yanımdaki Orkuna "Yönetimin ARTIK hakemler hakkında birşeyler demesi lazım" demişti. Yani o zamana kadar bile çok açık kasıtlı kararlara kurban edilmeye çalışılmıştık. Yönetimimize yapılan açıklamadan ötürü teşekkür ediyorum.

Bizim kuzenin golü yedikten sonra dediği "Şimdi bizim hakkımızı kim arayacak" sorusunun sorulmasına sebep oldu yönetimimiz belki ama bugünkü açıklama gayet sert olmuş...

cngz
15.12.2008, 01:27
bizim forvetler şu anki gs forvetleri gibi golleri leblebi gibi atsaydı maç 5-6 golle biterdi o zaman hakemleride yenmiş olurduk

POYRAZ
15.12.2008, 01:32
bizim forvetler şu anki gs forvetleri gibi golleri leblebi gibi atsaydı maç 5-6 golle biterdi o zaman hakemleride yenmiş olurduk
Baska takimlar maclarini kazanmak icin 5 -6 gol atmak zorunda degilken neden bizim böyle bir zorunlulugumuz olsun ki, bu yönden bakmak lazim. He evet su anda hakemi de yenmek gerekiyor, su anda 5-6 gol atinca sorun kalmiyor ama bunun yanlis oldugunu bilelim. Kismen haklisin ama öyle olmamali.

Adil ÖZGÜR
15.12.2008, 01:33

Haklısın kardeşim, hakemlerin ağzına verilen o naneli sakızın nanesini bana göre Trabzonsporun forvetleri katıyor, hakemler her zaman sakız çiğniyor orası malüm da, böyle naneli sakızı her maçlarda bulamıyorlar,

Ama olan yine onların medyasında oldu, naneli sakızın balonunu Maratonda Erman TOROĞLU patlattı. Tıpkı Şeyh ŞAMİL'in Rusların suratına konturduğu tokat gibi Erman TOROĞLU stardını verdi.

Bakalım ucu nereye dayanacak.http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon2.gif

Recep Alkan
15.12.2008, 01:42
abi bizi ilgilendiren konuların hiçbirinin ucu bir yere çıkmaz. tarih tekerrürden ibarettir. aynısı olacak. bir iki maç penaltı sonra can alıcı noktalarda gümmmmm.

not: yanlış anlaşılmasın penaltılar hakkımız olanlar. kliden değil yani

cngz
15.12.2008, 01:55
Haklısın kardeşim, hakemlerin ağzına verilen o naneli sakızın nanesini bana göre Trabzonsporun forvetleri katıyor, hakemler her zaman sakız çiğniyor orası malüm da, böyle naneli sakızı her maçlarda bulamıyorlar,

Ama olan yine onların medyasında oldu, naneli sakızın balonunu Maratonda Erman TOROĞLU patlattı. Tıpkı Şeyh ŞAMİL'in Rusların suratına konturduğu tokat gibi Erman TOROĞLU stardını verdi.

maratonda erman toroğlunun yorumlarını izledim, suratlarına tokat gibi yapıştırdı, hatta son 10 yılda önemli maçlara, lider değiştiren maçlara verilen yan hakemleri inceleyin neler çıkar ortaya dedi. bunun altında çok şeyler var.

benim kastettiğim, tek kale oynadığımız bu maçta 4-5 gol atabilseydik hakem 3 atsa bile en azından kazanırdık, ezikleri konuşturmazdık, istanbulluların 'takımlarını' tutan bursalı sivaslı yalakaları konuşturmazdık.

Adil ÖZGÜR
15.12.2008, 02:19
abi bizi ilgilendiren konuların hiçbirinin ucu bir yere çıkmaz. tarih tekerrürden ibarettir. aynısı olacak. bir iki maç penaltı sonra can alıcı noktalarda gümmmmm.

not: yanlış anlaşılmasın penaltılar hakkımız olanlar. kliden değil yani

maratonda erman toroğlunun yorumlarını izledim, suratlarına tokat gibi yapıştırdı, hatta son 10 yılda önemli maçlara, lider değiştiren maçlara verilen yan hakemleri inceleyin neler çıkar ortaya dedi. bunun altında çok şeyler var.

benim kastettiğim, tek kale oynadığımız bu maçta 4-5 gol atabilseydik hakem 3 atsa bile en azından kazanırdık, ezikleri konuşturmazdık, istanbulluların 'takımlarını' tutan bursalı sivaslı yalakaları konuşturmazdık.

Buradaki düşüncem şu, (HAKEMLER İLE ALAKALI)
Ortada bir oyun varmı var,
Oyunu oynayanlar belli,
Senaryo varmı kesinlikle var,
Yazanları belli mi???
Federasyona bakalım, federasyon kimlerin elinde,
MHK ye bakalım ve hakamlerin 14 maç boyunca yaptıkları yanlışları tespit edelim,
Daha sonra bu yanlışları kimlere ödetiyorlar, kurbanlar kimler,
Senaryo+Yazarı+Oynayanlar=KURBANLAR

Trabzonspora bakalım, (TRABZONSPOR İLE ALAKALI)
Takıma girenler kimler,
Devamlı irtifa kaybeden kimler,
Kenarda duranlar kimler,
İstikrarı yakalayamayanlar kimler,
Hatalı kimler,
Futbolcular mı?
T.D. Ersun' ve Yönetim mi?

(BMN de haftalarca yazıyor, hakem hataları, gazeteciler yazıyor, Serdar Bali'nin bugünkü medyada yazdıklarını okuyalım)
Bana göre en masumu yönetim, ardından Ersun YANAL geliyor.
Futbolcuları da şöyle sıralayabilirm.
Kısır döngüde kalan forvetler,
Her zaman gedik veren orta saha, (bu yıl dahi düzeltemedik,)
En masum defans hattı kalıyor.
Masumiyeti kişisel hatalarla sınırlı oluyor.
Kaleci sorunumuz bana göre yok.

Ve cefakar taraftarımız mı?

Benim düşünce cizgimi bu şekilde özetleyebilirim.

yusufyilmaz
15.12.2008, 09:13
gectiğimiz hafta tsira benim yazdıgım yazının bazı bölümlerini kesmişti kesmekte de hakliydi ama benim yazdıklarımda bir o kadar doğruydu.
bakın arkadaşlar bu tip olaylar hırslanmamıza sebep oluyor .şimdi biri cikip sivas macının hakemine sonrasinda kayseri spor macının hakemine birer tane sıksaydı dizlerine (geçmişte ahmet cakar ve erman toroğluna yapılmıştı aynı muamele) .bursa spor maçında aleyhimize karar cıkarmıydı cıkmazmıydı.bizim karadeniz insanı delidir yarın biri cıkar delikli demiri takar beline sıkar bacaklarına bunun hesabını kim verir bilemiyorum....

Emirhan Ömeroğlu
15.12.2008, 09:18
http://img67.imageshack.us/img67/2585/brtspoz90101wx3.jpg (http://imageshack.us/)

arifberkay
15.12.2008, 09:29

olay budur kardeşim tebrikler

smertkan
15.12.2008, 15:32

Erman TOROĞLU başlattığı hiç bir şey bize hayır getirmez.Bu şahıs hakem olduğu dönemde olay TS BJK maçında Trabzonda aleyhimize 2 penaltı çaldı.Sırf kendi reklamı için.

Rezonans tabiatta olan bir olgu.Tekrarlanan hareketlerde cismin doğal frekansı yakalandığında cismin salınım genliği sonsuza gider.Örneğin köprülerde uygun adım yürünürse köprü sallanmaya başlar ve eğer devam edilirse yıkılır.

Erman toroğlu aslında salınımlar yaratarak TS taraftarının tabii frekansını bulmaya çalışıyor.Bunu dile getiren diğer basın organı olan fotomaçında yaklaşımı böyledir. Evet doğru hakkımızı arayalım ama dikkat edelim çünkü bizi istedikleri kıvama getirirlerse biz kendi kendimize yıkılırız.Onlarada haklı olabilirsiniz ama bunu yapmamalıydınız.Gidin cezanızı çekin demek keyfini bağışlarız.

Bu tür bir yanılgı İsviçre-Türkiye maçıdır.Futbol oynadığı dönemde sarı kart bile görmeyecek tarzda oynayan Mehmet ÖZDİLEK'i biten maçta rakip oyuncuya tekme attıracak frekansta Fatih Terimin yapmış olduğu propaganda bu işte etkendir. Ve bu işten Fatih terim sıyrılmayı bilmiştir. Ya diğerleri Ya Türk Milli takımı. Ya M Özdilek.

Fatih TERİMİN koçu olduğu TFF'nin durumuda böyledir.Bu iş için bizi kıvama getirecek birileri oldumu senaryo tamamlanacaktır.Aman biz gaza gelmeyelim.Hakkımızı ararken Haksız duruma düşmeyelim.

Ümit Tekşan
15.12.2008, 15:57
Arkadaşlar bizler taraftar olarak sakin olmamız gerek. Lütfen öfkeyle kalkmayalım sonra daha büyük zararlarla otururuz. Ama hakkımızı tabiki arayacağız seviyeli , bize yakışan bir şekilde hakkımızı arayacağız .. Bu Şerefsiz Hakemlere papuç bırakmayacağız.

Gerkirse sahada önce hakemleri sonra rakiplerimizi yeneceğiz. Bundan solayı sakin olalalım Lig uzun maraton önümüzde daha çok maçımız var Allah'ın izni ile hepsinin üstesinden geleceğiz.

Bera B.
15.12.2008, 17:14
yalnız yazıda bizim golümüzün nizami olduğu söylenmiş bence orayı kaldırmamız lazım çünkü bizim de golümüz nizami değil ofsayt ama daha az ofsayt..

Selçuk Demircioğlu
15.12.2008, 18:05
Bursa maçının hesabını eskişehir ödemesin..Belki de şu ligde takımımıza karşı önyargılı yaklaşmayan tek klüptür..Hakem bursa maçından sonra oluşan havayı değiştirebilmek bize şirin gözükmek için eskişehiri yakabilir..
Sonra zaten devre arası olacak herşey unutulmaya başlıyacak...
Bizim istediğimiz lig sonuna kadar adil kararlar vermeleri..

Mustafa Ayazoğlu
15.12.2008, 18:48
hakemler, federasyon, mhk kimse çıkıpda bişe demedi diyemedi çok ilginç.. sanki teorilerimiz doğru, biliçli hareketler bunlar.

en azından hakem çıkıp gözüme bişe kaçtı o anda göremedim sercanı dese,yoksa kaldırırdım bayrağı dese

Sönmez Özlü
16.12.2008, 03:51
Bu çıkışlardan sonra hakemlerin biraz durulması mümkün. Fakat bunun sürekliliğinin sağlanması gerekiyor. Bursa maçını unutmayacağız ve hesabını her zaman soracağız.

Ya bu maç "son" olur. Ya da bu bir federasyonun Trabzonspor'a yaptığı bir savaş ilânıdır.

Karar kendilerinin.

Çağatay_
16.12.2008, 03:56
Bu Maçın Hesabını KİM Verecek?

Boşuna beklemeyelim federasyon verdi işte...

(şakacılar sizi..)

W_O_L_D_A
16.12.2008, 04:20
http://img67.imageshack.us/img67/2585/brtspoz90101wx3.jpg (http://imageshack.us/)

Yazıklar Olsun Böyle Hakemlere Bunlara Ne Yapsak Azdır Ya

http://www.hizliresim.com/2008/12/16/989.jpg

W_O_L_D_A
16.12.2008, 04:52
Olay yan hakeme 1 yıl ceza!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/12/7_236607_hakanyemisken1612_414_232.jpg

Bursaspor-Trabzonspor maçının yardımcı hakemi, sezon sonuna kadar dinlendirilecek.

Bursaspor-Trabzonspor mücadelesinde ev sahibi ekip adına Sercan’ın attığı goldeki net ofsaytı tespit edemeyerek tepkilere neden olan yardımcı hakem Hakan Yemişken’in Süper Lig’de sezon sonuna kadar dinlendirileceği ortaya çıktı. Trabzonspor Yönetimi, karşılaşmanın ardından sert bir manifesto yayınlamış ve bu tip bariz hataların cezalandırılmasını istemişti.
Federasyondan mesaj
Bu arada Futbol Federasyonu dün bir bildiri yayınlayarak konuyu değerlendirdi. Hakem hatalarında kasıt aramanın kimseye bir yarar sağlamayacağını ifade eden yetkililer, futbol ailesinin bireylerinin sorumluluk çerçevesinde hareket etmelerini istediler.

Kaynak: Fanatik

Ufak Bir Not Arkadaşlar

Kişisel Bilgiler
Ad Soyad : HAKAN YEMİŞKEN
Meslek : Diğer Lisans Bilgileri
Lisans No : 16857
Klasman : Üst Klasman Yardımcı Hakemi
Bölge : İSTANBUL

Ümit Tekşan
16.12.2008, 09:00
Yahu ulan YEMİŞGEN soy ismin gibi YEMİŞ bir adamsın. Sen nasıl İnsansın yahu ? Nasıl rahat uyuyorsun ? Ulan şerefsiz hiçmi vicdanın sızlamıyor ?

Allah belanı versin. Bu kadar insanın emeğini çalıyorsun. Sadri Başkanın dediği gibi milyon dolarlarca yatırım yapılmış bir Kulübün , Stad'da her hafta ful çeken taraftarın , herkesin hakkını yedin..

Bunlar zaten satılmış , Nankör insanlar bunlara insan bile denilmez . Çakallar Futbol federasyonu .Ne diyeyim baska Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler. Elbet sende bize tattırdığın bu acının hesabını vereceksin . Bundan hiç süpen olmasın 20 yılda geçse aradan seni soy isminde her zaman hatırlayacam bay YEMİŞGEN ( Şerefsiz )

Mustafa Yılmaz
16.12.2008, 09:25
Bu malum oluşumların kucağına oturmuş ve hayatının bütün zevki bu olan adamlara 1,5 mt ofsaytı gol verdirme fırsatını vermeyeceksin.

Yattarayı oyundan çıkarıp Yattara'nın kuyruğu gibi maç boyunca peşinde gezdirdiği adamlara atak yapma fırsatını vermeyeceksin son 5 dakikada olmaz bu iş.

Onun içündürki kıymetli kardeşlerim ihalenin yarısı Ersun abimize kalıyor.

keles76
16.12.2008, 09:34
kim hangi macin hesabini vermis yapanin yanina kalmasaydi buna cesaret edebilirlermiydi

keles76
16.12.2008, 09:36
Olay yan hakeme 1 yıl ceza!

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/12/7_236607_hakanyemisken1612_414_232.jpg

Bursaspor-Trabzonspor maçının yardımcı hakemi, sezon sonuna kadar dinlendirilecek.

Bursaspor-Trabzonspor mücadelesinde ev sahibi ekip adına Sercan’ın attığı goldeki net ofsaytı tespit edemeyerek tepkilere neden olan yardımcı hakem Hakan Yemişken’in Süper Lig’de sezon sonuna kadar dinlendirileceği ortaya çıktı. Trabzonspor Yönetimi, karşılaşmanın ardından sert bir manifesto yayınlamış ve bu tip bariz hataların cezalandırılmasını istemişti.
Federasyondan mesaj
Bu arada Futbol Federasyonu dün bir bildiri yayınlayarak konuyu değerlendirdi. Hakem hatalarında kasıt aramanın kimseye bir yarar sağlamayacağını ifade eden yetkililer, futbol ailesinin bireylerinin sorumluluk çerçevesinde hareket etmelerini istediler.

Kaynak: Fanatik

Ufak Bir Not Arkadaşlar

Kişisel Bilgiler
Ad Soyad : HAKAN YEMİŞKEN
Meslek : Diğer Lisans Bilgileri
Lisans No : 16857
Klasman : Üst Klasman Yardımcı Hakemi
Bölge : İSTANBUL

arkadaslar kac yildir universitedeyim su kelimeyi anliyamadim Diğer Lisans Bilgileri biri bana anlatsin

Recep Alkan
16.12.2008, 09:40
birileri bu maçın hesabını verecek olsaydı bu deree bir olay çıkarmıydı sanıyorsunuz. bu işi yaptılar ve hesap da verecek kimse yok. biz yırtınacağız, yürüyüş yapacağız, bağıracağız ama hepsi boş. bir şekilde unutturacaklar bunu bize. her zaman olduğu gibi.

Gökhan Bozyiğit
16.12.2008, 09:51
birileri bu maçın hesabını verecek olsaydı bu deree bir olay çıkarmıydı sanıyorsunuz. bu işi yaptılar ve hesap da verecek kimse yok. biz yırtınacağız, yürüyüş yapacağız, bağıracağız ama hepsi boş. bir şekilde unutturacaklar bunu bize. her zaman olduğu gibi.

Bizde bu sefer unutturmayalım ozaman;). Dikkat ederseniz tepkilerden sonra her programda Trabzonspor konuşulur oldu. İnşallah somut faydalarını da göreceğiz.

Recep Alkan
16.12.2008, 09:58
Bizde bu sefer unutturmayalım ozaman;). Dikkat ederseniz tepkilerden sonra her programda Trabzonspor konuşulur oldu. İnşallah somut faydalarını da göreceğiz.

bizler cem papila olayını bile unuttuk abi. ki o maçta şampiyonluk gitmişti hatırlarsan. unutturmayalım kabulüm. ama nasıl??? hem bize karşı o kadar hata yapılıyor ki hangisini unutturmayacağız????:rolleyes:

61viya
16.12.2008, 09:58
Bizim golün ofsaytlığı konusunda hemfikiriz hakem arkadaşla,orda bir sorun yok zaten...

Biz,bizim ofsayt olan golümüzü de verseydiniz demiyoruz! Trabzonspor taraftarı asla haksız kazanç peşinde değildir!

Biz diyoruz ki,vücuda göre 6 cm lik ofsayta kalkan o bayrak,aradan dere geçecek mesafedeki ofsaytta kalkmıyorsa,defolun gidin!

Cemalettin Taşkın
16.12.2008, 10:04
geçen sene beşiktaşa yapılanlar bize yapılıyor. beşiktaşın ankaraspora attığı golü nasıl yemişlerdi hatırlayın ama o hakem bir daha maç alamadı vedat yükseldi sanırım.

beşiktaş geçen sezon kaçıncı oldu?

bizde bu sezon ancak 3. oluruz.

çünkü bu hakem hataları belki 1 hafta ara verebilir ama istanbulda oynayacağımız maçlarda kimi verebilirler ki düzgün maç yönetecek? bünyamin gezer veya selçuk dereli olabilir onlarında nasıl maç yönettiği ortada.

demek ki halis özkahya kayseri maçını süper yönetmiş ki bu hafta galatasaray maçına verdiler galatasaray maçında yaptıkları ortada. şimdi bu hakem emirle maç yönetmiyor mu? halis özkahyadan memunlar ki galatasaray maçına vermişler!!!

ozturk
16.12.2008, 11:25

evetkardeşim doğru söylüyorsun..

ben anlamıyorum neden böyle kirli şeylere başvuruyorlar ki cinconun forvetleri hay**n gibi koşuyor... "PNE"rbahçe de puan farkını kapadı zaten..

demekki adamları çok korkutmuşuz..