PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iste bunlar böyle...

Nytre
13.03.2005, 16:12
arkadaslar geçen hafta antepin hirsi azmi bize acaba antepspor sampiyonluk yolunda mi sorusu sordurmadi degil!..

herkes tarafli tarafsiz antepin bu kadar yenme arzusunun oldugunu görünce sasirmadi degil..

oysa antep bu kadar iyi olsaydi ilk siralari zorlardi ama puan cetveline bakinca normal bir anadolu takimi kimligi yansitiyor..

antep-trabzonspor maçini izlerken hem hakeme hem de sertliklerinden dolayi ve anlamsiz derecede hirslarindan dolayi (sanki karsilarinda bir düsman var çünkü taraftar her golden sonra .... trabzon olamazsin sampion diye bagirior birakalim olun o zaman sikiyorsa...) antep camiasina kizginligim öfkeye dönüstü...

ve inanin maçi izlerken dedim ki yanimdakilere "bu takim bizden sonra oynayacagi ilk maçta yenilecekler kim olursa olsun" dedim...

simdi görüyoruz ki antep d.bakira 3-0 yeniliyor...

arkadaslar!...

ibrahim sahin üstü kapali bir elestiri yapti federasyon onu disiplin kuruluna sevketti..

simdi bu skorun anlami nedir?....

anptep takimi fenere bjk.ye gs.ye de böyle yenilirken neden sadece bize hirsla azimle düsmanca top oynuyor...

yazik bu ülkenin takimlarina yöneticilerine futbolcularina...

herkesten dürüstlük beklerken iste bunlar bÖyle...

Mollasalihoğlu
13.03.2005, 23:14
LÜTFEN demiyo mu federasyon

Nytre
isin olmayan konulari kurcalama LÜTFEN smileys/smiley36.gif

yapacak bise yok,bu düzen böyle ve biz yikana kadar böyle gidecek.bizden baska bunu yapabilecek yok.

shipbroker61
13.03.2005, 23:24
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

arkadaslar kusura bakmayin ama ben bu konuda ayni dusunmuyorum sizinle... biz gecen haftaki maci tamamen kendi hatamizla verdik. eger sen rakibi hafife alirsan, eline gecen firsatlari degerlendirmezsen, ustune ustluk birde rakibe elinle golleri sunarsan sonuc boyle olur.

sunu bazen anlamiyorum. ne yapmasini bekliyoruz karsi takimin? hic mucadele etmemesini mi veya butun pozisyonlarimiza gel gec yapmasini mi???

he diger takimlara yeniliyormus veya oynamiyorlarmis. bize ne? biz onlardan farkliyiz diye basbas bagirirken onlarla ayni sekildemi hareket edelim veya ayni yollara mi basvuralim?

bence gercekten bu tip seylere cok fazla zman ve enerji harcamayalm. su anda yapmamiz gereken tek sey geriye kalan maclarda takimimiza olabildiignce fazl destegi vermemiz. biz tek yurekl olursak hersey biter. onlar kendi batakliklarinda kendi pislikleriyle basbasa kalirlar....

saygilar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Mollasalihoğlu
13.03.2005, 23:30
ya onlar zaten basbasa pislikleriyle

ama bunu yüzlerine vuran i.sahin'in üstüne gidilirse ben susamam.

senol hoca konustu diye hafif bile olsa bir uyari gelirse ben susamam.

bugün fb maçinda izledik hakemi.ne yapacagimi sasirdim ya sinirden duvara kafa attim.o nasil bir penaltidir?

biz istedigimiz kadar yirtinalim bizim disimizda da dönen seyler var.ayni yollara basvuralim diyen zaten yok.

bugün izledigim antepe diyecegim tek sey allahlarindan bulsunlar.ama suç bizde.atmadik kupada 6 7 tane ondan sonra 4 büyügüz bile derler.sen 3-0dan sampiyonlugu sat sonra büyügüm de.yok öyle..

Oğuz
14.03.2005, 01:17
Kimse öküzün altinda buzagi aramasin!! 7-8 tane net gol pozisyonunu degerlendiremezsen, bunu üzerine defansta bireysel hatalar yaparsan, kimle oynarsan oyna yenilirsin..

Diyarbakir, G.Antep'i 3-0 yenmis.. Yenecek tabi.. Diyarbakir zor günler geçiriyor, G.Antep ise ligin en iyi futbol oynayan ekibini yenmis bir hafta önce.. Konsantrasyon farkini da göz önüne alalim..

Dahasi, sen 3 gün önce rakiple dalga geçercesine top oynarsan, o da çikip seni yenmek için elinden geleni yapar..

Biz isimize bakalim.. Bizi, biz yapan degerler var, onlara sahip çikalim.. Biz her yenilgiden sonra ortaligi yaygaraya vermeyiz, verirsek ne farkimiz kalir Istanbul takimlarindan.. Suyu bulandirmaya çalismayalim lütfen..

Gideceksin FByi, GSyi, BJK'yi Istanbul'da yenip geleceksin... Yenemezsen, sampiyon olamazsin.. Bu sene için geçerli degil bu, her zaman böyle..

Netice olarak G.Antep bizi yendi.. Hakkiyla yendi.. Diyarbakir'in G.Antep'i yenmesi de sürpriz biz sonuç degil.. Futbol bu, artik yenilgiye tahammül etmesini bilecegiz.. Bir maça takilip kalirsak, önümüzü göremeyiz..

no NAME
14.03.2005, 01:42
antep+hakem+federasyon+öbürü,öbürü,öbürü+digerleri .

bunlarin hepsini toplasan esitligin diger tarafinda sayisal anlamda degisiklik olmaz . ama sorun onlarin hiçbiri kaynaklidegil. eger ben bu sürüyü yenmek için gerekli mücadeleyi veremiyor yada vuracagim darbeleri vuramiyorsam,iste ozaman :

ADAM OLMAYAN ADAMLARI,ADAM SIFATINA SOKMUS OLURUM.

öyleyse bunun kabahatini baskasinda degil kendimde aramaliyim

FERO61
14.03.2005, 02:20
beyler peki maclar masa basinda bitiyor diyoruz ya hep..biz neden bitiremiyoruz...ulan mafyasida trabzonda kralida trabzonda ...

biraz sacma bi yazi ulu orta yazmamak lazim böyle seyleri ama ne yapiiim yaaaaaaaa

cemilsezgin
14.03.2005, 08:00
beyler sizler bazi seylerin farkina yeni mi variyorsunuz geçensene fener bayrahi açan kimdi bir hatirlayin

BENCE BESI,KTAS MASÇI GÜNÜ GÜZEL BIR MATIN HAZIRLAYIP ISTANBUL VE ANKARADA KI ÜYELER FEDERASYONA SIYAG ÇELENK BIRAKMALI.

shipbroker61
14.03.2005, 09:54
beyler peki maclar masa basinda bitiyor diyoruz ya hep..biz neden bitiremiyoruz...ulan mafyasida trabzonda kralida trabzonda ...

biraz sacma bi yazi ulu orta yazmamak lazim böyle seyleri ama ne yapiiim yaaaaaaaa

arkadasim o yollarla elde edilen bir sampiyonluk senin icine sinecek mi? yani bizim yillarca lanetle andigimiz yollara basvurarak kaldirdigimiz bir kupa bizi onlar gibi yaptiginda yillardir soyledigimiz "biz farkliyiz" lafi nerde kalacak...

bence bir anlik sinirle yazdin sen bu yaziyi boyle istemedigini boyle bir sampiyonluk istemedgimizi hepimiz biliyoruz...

Emorfo
14.03.2005, 09:58
Antep bu hafta yenildi.

Senol Günes'in lafi aklima geldi birden. "Bir maçi kazanip onurumuzu kurtardik diyenler, insallah hep onurlarini korurlar ve maç kaybetmezler".

Anlayanaa

trabzonspor1
14.03.2005, 10:47
Antep bu hafta yenildi.

Senol Günes'in lafi aklima geldi birden. "Bir maçi kazanip onurumuzu kurtardik diyenler, insallah hep onurlarini korurlar ve maç kaybetmezler".

Anlayanaa

senolun agzindan bal damliyorsmileys/smiley32.gif

Deliormanli1
14.03.2005, 13:52
Aslinda Ibrahim Sahin biraz bekleyip simdi beyanat vermesi gerekirdi. Simdi sormak lazim nasil bir Antep bu: Trabzona karsi böyle, Diyarbakira karsi söyle? Buna cevap vereceklermiydi . Celal Dogan hala susacak mi yoksa illa da Mamut Uslanmaz'in konusmasini ki bekliyor. Anlayamadim gittismileys/smiley7.gif

baris_aykan
14.03.2005, 14:08
alcakca oyunlari devam edecek yaaa biz bu ligde kac tane takimla carpisiyoruz anlamadim tam muharebe meydani valla adamlar resmen strateji kuruyorlar üzerimize

tsmaniac
15.03.2005, 19:10
Bunlarin hepsi hain bunlara acimayacaksin düsmanla ittifak içindeler o
yüzden hayatlarinin sonuna kadar istanbul köpegi olarak kalacaklar

Muhalif
20.03.2005, 12:57
bu tür konulara gülesim geliyor her büyük maçtan sonra.. tama be yahu hadi onlar tesvik alip yendiler bizi.. bjk ye yattilar mesela diyelim.. ee simdi deseler madem siz yenin de görelim o 3 takimi.. cevap?.. muhalif sorular sormamali en iyisismileys/smiley17.gif

kadirsa_2000
20.03.2005, 13:42
Ya bunun tek çözümünün, bunlari susturmanin tek yolunun cevabi sahada vermek oldugunu hepimiz biliyoruz ama ne sanstirki böyle satastiktan sonra muhattaplari yenip susturacagimiz yere yeniliyoruz.

MaHMuT_61
20.03.2005, 14:31
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc><A name=121117></A>shipbroker61
Normal Üye
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/2_star_rating.gif
forum_images/blank.gif
bmn | Istanbul (TS Üye No: 14547)

Katilma Tarihi: 29-Mayis-2004
Yer: Turkey
Baglanti Durumu: Offline
Gönderilenler: 339 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 13-Mart-2005 Saat 23:24 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=121117&amp;TPN=1) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

arkadaslar kusura bakmayin ama ben bu konuda ayni dusunmuyorum sizinle... biz gecen haftaki maci tamamen kendi hatamizla verdik. eger sen rakibi hafife alirsan, eline gecen firsatlari degerlendirmezsen, ustune ustluk birde rakibe elinle golleri sunarsan sonuc boyle olur.

sunu bazen anlamiyorum. ne yapmasini bekliyoruz karsi takimin? hic mucadele etmemesini mi veya butun pozisyonlarimiza gel gec yapmasini mi???

he diger takimlara yeniliyormus veya oynamiyorlarmis. bize ne? biz onlardan farkliyiz diye basbas bagirirken onlarla ayni sekildemi hareket edelim veya ayni yollara mi basvuralim?

bence gercekten bu tip seylere cok fazla zman ve enerji harcamayalm. su anda yapmamiz gereken tek sey geriye kalan maclarda takimimiza olabildiignce fazl destegi vermemiz. biz tek yurekl olursak hersey biter. onlar kendi batakliklarinda kendi pislikleriyle basbasa kalirlar....

saygilar</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

10 numara olmus..