PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fanatik Gazetesine Teşekkürler...

Mustafa Önder
13.12.2008, 04:52
Bu sezon takımla ilgili hayli duyarlı olan Trabzonspor taraftarları, güncel konulara da eğilmeye devam ediyor.
Bu sezon takımla ilgili hayli duyarlı olan Trabzonspor taraftarları, güncel konulara da eğilmeye devam ediyor. Karadeniz ekibinin tribünlerinin ortak buluşma platformlarından biri olan bordomavi.net, bu kez transfer için bir anket düzenledi. Taraftarlara, ‘Sizce hangi mevkiye takviye lazım?’ sorusu yöneltildi, savunma, orta saha ve forvet şıkları verildi. Oylamanın ilk saatlerinde ağırlık orta alan ve forvetten yana. Bu arada aynı site ‘Takımın penaltıcısı kim olmalı?’ diye bir anket de düzenlemiş, sonuçta Yattara seçilmişti.

Bugünki Fanatik Gazetesin de bordomavi.net ile ilgili haber yapmışlar.

Nytre
13.12.2008, 09:05
fanatik bursada coşkuyla karşılanan takımımız hakkında ne bir kelime ne de bir foto koymuş...

teşekkürler fanatik!!!!

haylaz1661
13.12.2008, 09:43
bizler onlardan bişe istemiyoruz.. yeterkii yalan haber yazmasınlar...

Muhammed KOÇ
13.12.2008, 09:45
bu ilk değil daha önce de bordomavi.net içerilikli haberler yapmışlardı..

Emirhan Ömeroğlu
13.12.2008, 09:51
hepsi istanbul çocuğu inanmıyorum ben onların samimiyetlerine

Mayls
13.12.2008, 09:53
Bence bu haberler Fanatik'in duyarlılığından değil, BMN'nin büyüklüğünden kaynaklanıyor :)

Erkut Ay
13.12.2008, 10:41
Taraftar transfere el koydu gibi saçma ve baskı imajı yaratır cinsten başlık atmışlar neden gerek duyuyorlar buna.

Mira_61
13.12.2008, 10:42
Samimiyetlerine zerre kadar inanmıyorum.Şirin gözükmeye çalışıyor şekercikler:D

Badaloğlu
13.12.2008, 10:44
Güzel kardeşim, bu habere başlık açılır mı? Al bu haberi koy son dakika haberlerine daaa...

irfan61
13.12.2008, 10:47
"Taraftar, transfere de el koydu! "

Fanatik Gazetesinin bugünkü başlığı BMN'ye iltifat edelim derken bir bakımdan sanki bizim yönetim transfer den anlamıyormuş.Hangi mevkilerde eksik var yada yok bilmiyormuş gibi bir haber yapıyorlar.Benim şahsi görüşüm BMN ye iltifat ederken Trabzonspor yönetimini de küçük düşürüyorlar gibi geldi bana.

Badaloğlu
13.12.2008, 11:05
"Taraftar, transfere de el koydu! "

Fanatik Gazetesinin bugünkü başlığı BMN'ye iltifat edelim derken bir bakımdan sanki bizim yönetim transfer den anlamıyormuş.Hangi mevkilerde eksik var yada yok bilmiyormuş gibi bir haber yapıyorlar.Benim şahsi görüşüm BMN ye iltifat ederken Trabzonspor yönetimini de küçük düşürüyorlar gibi geldi bana.

Haberi yapan arkadaşımıızı tanıyoruz ve bu konuda en az senin kadar Trabzonsporlu olduğunu söyleyebilirim.Çok masumane yapılmış bir haber arkadaşlar.Bu kadar paranoya takılmaya gerek yok.

antagonist
13.12.2008, 11:22
Güzel kardeşim, bu habere başlık açılır mı? Al bu haberi koy son dakika haberlerine daaa...

"Medyada BMN" başlığından devam edelim.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3755&page=13