PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zaman Gazetesini Kınıyorum!! Yılın Futbolcuları Ödüllerinde TEKKE GÖKDENİZ Nerede

Vkgz
10.12.2008, 16:11
Yılalrdan beri yenişafakla beraber zevkle okudugum zaman gazetesini kınıyorum.
Tello denen ve hiçbir başarısı ve numarası olmayan bir topçuyu yılın sporcuları ödüllerinde listeye alıp. Uefa kupasını kaldırmış FATİH TEKKE ,yabancı bir ülkede şampiyon olmuş gökdenizi liste almamakta nesi oluyor. Yakıştıramadım. Buda gösteriyorki istanbul medyası istanbul medyasıdır.

Zaman İletişim: 444 8 555

TolgaTopçu61
10.12.2008, 16:16
istanbul medyasindan ne beklenirdiki:rolleyes:
hic sasirmadim...

Mert67
10.12.2008, 16:17
Her şeyi bir kenara bırakalım.Bari attığı o yumruktan sonra koymasalardı.Yaptığı terbiyesizlik.
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=1&r=1&hid=49558

Muhammet*
10.12.2008, 16:52
tello nun ne işi var orda

Muhammed KOÇ
10.12.2008, 17:02
tello nun ne işi var orda
beşiktaştan bir oyuncu koymak için.. uğraşmışlar uğraşmışlar sonunda tello yu koymuşlar işte..

Ömer SEVİNÇ
10.12.2008, 17:17
Yattara'nın ne işi var peki? Tello'ya laf eden yattara'ya da edecek. Yok öyle yağma. Fatih'in zaten öyle bir şansı yok ama Yattara veya Tello yerine Gökdeniz konabilirdi bence de..

alper*
10.12.2008, 17:38
zaman denen gazete son derece iki yüzlü bir gazetedir,istanbul yalakasıdır zaten.
neyi neden yazdığını hangi haberi neden yaptığını da burada belki de en iyi bilenlerden biri de benim. ;)
şaşırmadım.

Alihan Ertürk
10.12.2008, 17:40
herkes trabzonspor'a zarar vermek için uğraşıyor ama yapamıcaklar trabzonum şampiyon olucak o zaman görücem zamanı

Erkut Ay
10.12.2008, 17:47
arsen wengere 'in 8.0 ı örnek gösterip bu gibi takımları şampiyonlar ligine almasınlar :Dsözü aklıma geldi...

meşhur tello'da o kadrodaydı herhalde ondandır...

Kubilay ŞAHİN
10.12.2008, 17:53
valla çok yerinde bi başlık olmuş... ben diğer gazetelere oranla bu gazeteyi daha cok takip ediyordum.. fakat yaptığı felaket...

Selami Gürpınar
10.12.2008, 17:56
Ne kadar saçma sapan yorumlar var burada. Az akılcı yorumlar yapın.

Saçma sapan şeyler ile ilgilenmeyin. ;)

Berk
10.12.2008, 18:27
Dert ettiğiniz gazete ve bu gazetenin spor ödüllerine bakın, boş işler..

karim@benzema10
10.12.2008, 19:38
sevgili renkdaşlar tutturmuşsunuz bir istanbul medyası düşmanlığı iyi de zaman gazetesinin anadolu harekatli bir gazete olduğunu unutmuyalım...zaman gazetesi ve stv ts'a en çok yer veren ve 4 büyük kulüpten biri olduğunu söyleyen ender medya guruplarından biridir.

en iyi futbolcu adaylarında tello bjk'den olsun diye konulmuş peki sen yattara'nın bu listede olmayı hakettiğini düşünüyor musun?

fatih tekke hem kişiliği ile hemde futbolculuğunu çok beğendiğim bir futbolcu fakat final maçı dışında zenit'e bir katkısı var mıydı?

gökdeniz ise rubin kazan'da ilk haftalarda 3 gol attı peki gökdeniz sezonun diğer kalan maçlarında nerdeydi?gökdeniz sadri başkanın dediği gibi yıldız futbolcu değildir,gökdeniz hiçbir zaman sorumluluk almayı becerememiştir.

son olarak tüm bmn üyelerinin mübarek kurban bayramını kutlarım.

Muhammed KOÇ
10.12.2008, 19:46
eleştirileriniz yersiz arkadaşlar..genelde doğru seçimler.. hem kimi isterseniz isteyin ronaldoyu getirecekler yazdıklarına göre..

Emirhan Makul
10.12.2008, 21:44
Bir tek kelime söylesem bile siyasete girer ama şöyle söyleyim

O Tayfa Genellikle Galatasaray ve Fenerbahçeyi Tutarlar

İstanbul Medyası İstanbul Medyasıdır

Para Nerde Herkes Orda

Ergun Gürsoy+Abdulrahim Albayrak Nasıl Benliklerini Sattıysa Bu Gibi Kurumlarda Böyle

Hani "PARDON" Filiminde gardiyan diyorya "Ben artık şeref takılmıyorum koçum paraya bakıyorum"

Konunun özeti budur arkadaşlar Bizim aşkımızın parayla pulla hiç alakası yok kümede de olsa manevi bir klüpde olsa bilgisayar oyunuda olsa bu klüp dönercide olsa biz Aşığız ve Aşk hiç bir zaman bitmez.

galyanlim
10.12.2008, 21:47
şaşırmadım böle bir gazetedende ancak bu beklenir

Cengiz Çubukcu
10.12.2008, 22:14
Ben de bu konuda kendilerini protesto edeceğim, Tello ne yapmış ki aday gösteriliyor...

Kasım Hilal
10.12.2008, 22:24
Geneli itibarı ile Galatasaray taraftarıdırlar..
Çok görmüyorum..
Ama kasıt kesinlikle yokk..
BJK'den biri de olsun diye Tello'yu koymuşlar..
Bizden de biri olsun diye Yattara'yı koymuşlar. Oysa performansa bakarsak orada Umut'Un olması lazımdı..
Tarafsız düşünürsek listede muhakkak Yusuf'un da yer bulması gerekirdi.

Mollasalihoğlu
10.12.2008, 22:43
valla kaale alıpprotesto dahi etmem yani..

Burak_52
11.12.2008, 10:27
fatih tekke uefa ve süper kupayı kaldırmış
gökdeniz rusyada şampiyon olmuş
ama tello var tello ne yapmış şimdi ye kadar

Muhammed KOÇ
11.12.2008, 10:51
çok gereksiz bir başlık ve bayağı yazılar..Yönetici Arkadaşlardan Kilit Rica Ediyorum..
Hangi gazete veya basın organı tam objektif olmuş sanki; bunu savunmak için söylemiyorum ama hiçbir gazete böle değil..ilerki günlerde diğer gazeteler ödül adayları sunacak. sanki onlar tam hakkıyla mı yapacak bu işi ? o zaman da bizler mi böyle saçma saçma bilmiş cevaplar yazalım ?
nasıl olsa herkes neyin de olduğunu biliyor.. onun için ortak paydamız olan forumumuzu tıkamayalım...bu forum spor forumu olmaktan öte trabzonsporluların forumudur.. sporla alakalı olduğunu düşündüğüm içindir ki bu başlığı medya katagorisine ekledim.. oraya da bu tip mesajlar yazmadan; adaylar arasındaki seçimlerinizi ve görüşlerinizi yazarsanız sevinirim..

> http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10807

İskender
11.12.2008, 12:01
zaman gazetesine b eleştirilerden herhangi birini bir arkadadışımız mail atsın yarın emin olun okur köşes,nde yer alır...

bence gazeteyi bilmeden eleştirmek hiçte adil değil...

gazeteyi sabah aldığımda aynı şeyleri bende düşündüm ama eminim birçok arkadaş kimlerin aday olmadığını bilmeden eleştiriye başlamış...

tepkimiz varsa hep beraber adaylara yapalım veya mevcut olan bizim adaylarımıza destek verelim...

gazete şöyedir böyledir diye ipe sapa gelmez yorumlar yapmayalım lütfen,zira komik oluyor bu yorumlar...

Barış Mayda
11.12.2008, 12:31
bunlar böyle menfaat çi kurumlar zaman gazetesini nasıl satıcaklar ozaman nasıl obone edicekler istanbul zenginlerini biz trabzonuz varsın bzim evlatları seçmesinler onlar şecilcekleri yerlerde zaten seçilmişler bakın en yakında olan bir örnek lig tv gecen sezon maçlarımızı yayınlamıyorlardı am şidi meçburun yayınlayacaklar bu yüzden gün gelir devran yine döner

Öztürk Adem
11.12.2008, 12:36
Aday gösterilmesi güzel bir durum zaten o ödüller yabancıya yar olmaz :D

antagonist
11.12.2008, 14:56
Bunu yapmaktan nefret ediyorum...

Bazı mesajları silmek zorundaydım, bilginize...

Bilâl ÇOBAN
11.12.2008, 17:04
Süleyman helal olsun sana :D

zaman gazetesini ben de kınıyorum, hangi sebepten olduğunu herkes biliyor ( madem diğer yazdıklarımı sildin böyle yazmamda bi sakınca yoktur herhalde :) )

zafer6161
11.12.2008, 17:23
zaman gazetesinin spor müdürü TRABZONSPOR'ludur.bence ortada haksız bir durum yok,

Selami Gürpınar
11.12.2008, 18:07
Çok saçmalayan var çok şurda siyaset yapmayın gidin işinize bakın.

Bilâl ÇOBAN
11.12.2008, 20:21
eleştirileriniz yersiz arkadaşlar..genelde doğru seçimler.. hem kimi isterseniz isteyin ronaldoyu getirecekler yazdıklarına göre..

ronaldo, evet doğru olabilir, hatta mümkün görünüyor... ronaldo benden daha yakın onlara çok şükür :):)

Vkgz
11.12.2008, 21:41
konuyu siyasete ve baska yerlere cekip sacmalamayın arkadaslar. konu spor odulleri ve odullerdeki çarpıklık.

Selami Gürpınar
11.12.2008, 21:49
konuyu siyasete ve baska yerlere cekip sacmalamayın arkadaslar. konu spor odulleri ve odullerdeki çarpıklık.

Hocam senin bu konuyu açış amacın belli ve gayet normal ama bazı insanlar konuyu farklı yerlere götürüyorlar.

Konu kilitlense keşke.

alper*
11.12.2008, 21:53
ronaldo,messi,drogba.
sen kimsin ki bunlara ödül veriyorsun?
spor otoritesi misin,dünyaca ünlü bir spor gazetesi misin,günde 5 milyon tirajın mı var ne?
işleri güçleri reklam.
inşallah bu futbolcular eto'nun yaptığı hataya düşmezler ve bu reklama ait olmazlar,bulaşmazlar.

Selami Gürpınar
11.12.2008, 21:58
ronaldo,messi,drogba.
spor otoritesi misin,dünyaca ünlü bir spor gazetesi misin,günde 5 milyon tirajın mı var ne?
işleri güçleri reklam.
inşallah bu futbolcular eto'nun yaptığı hataya düşmezler ve bu reklama ait olmazlar,bulaşmazlar.

Alper,

Bari sen yapma.

Dünyaca ünlü bir gazete olduğunu herkez biliyor.

Türkiyede 1 milyon trajı var !!

Hemen hemen Tüm Dünya ülkelerinde satılıyor ve alınıyor.

Bu konunun amacı ne ?

Lütfen ona göre yorumlar yazalım Lütfen !!

Ömer SEVİNÇ
11.12.2008, 21:58
Alper o nasıl bir mantıktır öyle? Vallahi dehşete düştüm!

Selami Gürpınar
11.12.2008, 22:00
Böyle yorumlar yazıyorum şimdi farklı tanınıcam ama hangi si olursa olsun bu tepkiyi verirdim çünkü ortada bir haksızlık var bu ha Zaman' a yapılmış ha Posta' ya yada Hürriyete ne farkeder.

alpozan61
11.12.2008, 22:03
hakkaten ya tello da kimmiş? :D

Can basten
11.12.2008, 22:05
ronaldo,messi,drogba.
işleri güçleri reklam.

Verirler de onların haberi olmaz muhtemelen. :)

Ömer SEVİNÇ
11.12.2008, 22:12
Can abi geçen sene Eto'o geldi Türkiye'ye bu ödülü almak için:)

Can basten
11.12.2008, 22:20
Ömer, Özbekistan'a da gitti zaten o, geziyor her yeri. :) Yoğurtçular da Zidane'ı getirmişlerdi zaten daha geçen.

Ronaldo, Messi gelir mi peki, gelebilir evet. Ama ne için gelir ödül için mi yoksa cebine koyulacak para için mi? Para için tabi. Bu ödülü niçin önemseyecekler ki? Ondan belki haberleri bile olmaz... :)

.....
11.12.2008, 22:21
Ya bunları gale alan var mı???? Şahsen ben gale almıyorum onun iiçin muhattap bile olmuyorum.Bence sizde öyle yapın.

Miraç Atalay Çiftçi
11.12.2008, 22:22
Gazeteciliğin ilkelerinden biridir tarafsızlık ve ne yazık ki Zaman gazetesi sürekli bir taraftır. Buna ragmen özel günlerde, büyük olayların ertesinde, seçim süreçlerinde; farklılık adına, olan biteni daha iyi yorumlayabilmek adına okunması gerekir. Spor konusunda ise fazla yoruma gerek yok. Bu tür ödüller reklam ve sorumluluk projeleri olarak değerlendiriliyor. Yani konuşa konuşa aslında onlara prim sağlıyoruz, her zaman olduğu gibi. Kimi aday gösterdikleri onların sorunu, kim bilir değerlendirmeyi nasıl yaptılar.

Ömer SEVİNÇ
11.12.2008, 22:23
Ömer, Özbekistan'a da gitti zaten o, geziyor her yeri. :) Yoğurtçular da Zidane'ı getirmişlerdi zaten daha geçen.

Ronaldo, Messi gelir mi peki, gelebilir evet. Ama ne için gelir ödül için mi yoksa cebine koyulacak para için mi? Para için tabi. Bu ödülü niçin önemseyecekler ki? Ondan belki haberleri bile olmaz... :)

Abi ödül için geleceklerini kimse düşünmez zaten:)

Ama sonuçta Türkiye'nin tanıtımına katkıda bulunur bütün bunlar. Özbekistan'da bir futbol ligi olduğunu kim biliyordu Eto'o gitmeden önce:)
Böyle hareketleri desteklemek gerekirken köstek olmak çok ilginç geldi bana. Keşke bütün gazeteler böyle ödüller verse de her gün başka bir ünlü futbolcu gelse Türkiye'ye.

Selami Gürpınar
11.12.2008, 22:25

Ama sonuçta Türkiye'nin tanıtımına katkıda bulunur bütün bunlar. Özbekistan'da bir futbol ligi olduğunu kim biliyordu Eto'o gitmeden önce:)
Böyle hareketleri desteklemek gerekirken köstek olmak çok ilginç geldi bana. Keşke bütün gazeteler böyle ödüller verse de her gün başka bir ünlü futbolcu gelse Türkiye'ye.

Bizde desteklesek.

Can basten
11.12.2008, 22:29

Ömer olayı Türkiye reklamı olarak değerlendirmiyorum açıkçası. Ama derine de inmeyeceğim, gerek de duymuyorum sen anlarsın. Şimdi mod arkadaşlardan biri gelip mesajımı silmesinler, adminlik gitti bir de mesajım silinirse kendimi intihar ederim. :D

Selami Gürpınar
11.12.2008, 22:32
Ömer olayı Türkiye reklamı olarak değerlendirmiyorum açıkçası. Ama derine de inmeyeceğim, gerek de duymuyorum sen anlarsın. Şimdi mod arkadaşlardan biri gelip mesajımı silmesinler, adminlik gitti bir de mesajım silinirse kendimi intihar ederim. :D

Can abi, temkinli davranıyorsun hayırdır. ççç

Can basten
11.12.2008, 22:32
Selman altta gözüküyor Selamicim, belli olmaz. :D

Ömer SEVİNÇ
11.12.2008, 22:33
Genelden bakınca Türkiye reklamı oluyor abi. Ama özelde herkes kendi reklamını yapmayı amaçlar tabi ki normal olarak:)

Vallahi Süleyman'ın şakası yok. Dikkat et kendine lazımsın sen:D

Miraç Atalay Çiftçi
11.12.2008, 22:34
Otokontrol diye buna derim ben, konuşun arkadaşlar yahu, sınırlandırmayın kendinizi :D

Selami Gürpınar
11.12.2008, 22:39
Selman abi de affetmez ha. :D

Bize birşey olmaz yinede burada Can abi söz konusu olmaz. :D

OKANIZM
11.12.2008, 22:51
siyaset meydanı oldu burası.editörlerimiz keşke benim yazdıgım mesajları degilde,konuyu silse ne güzel olurdu!

Ufuk Bayraktar61
11.12.2008, 22:57
yılın başkanı adayı varsa oyum nuri albayrağa :D, bu takımın başından bi şekilde gitti ya onu becerdi ya ondan :D

İskender
11.12.2008, 23:09
Allah rızası için eleştiren arkadaşlar adayları okusunda ondan sonra yazsın...

Derdim gazete savunuculuğu yapmak değil ama okuuyunca zoruma gidiyor ne yalan söyliyeyim,

sırf dünya görüşü farklı diye yapılan anketi okumadan etmeden eleştirmek ve bunuda trabzonspor üzerinden yapmak kimseye düşmez...

Konuya dönecek olursak zamanında yine aynı gazete fatih tekkeyi yılın sporcusu atay aktuğu yılın başkanı dallarında ödül verdi, tabi art niyetli olmayana...

eğer trabzonspor taraftarı olarak bir fikrimiz varsa medeni yollardan atarız mailimizi gösteririz tepkimizi..

Bu şekilde öküzün altında buzağı aramak ne hikmetse çok moda oldu...

omer61
11.12.2008, 23:26
yaftlıyoruz---> istanbul uşağılar...