PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fıtık Problemi olan Arkadaşlar-Lütfen Bu yazıyı okuyun

ibilek
10.12.2008, 13:07
Arkadaşlar merhaba,

Ben geçen hafta kasık fıtığından dolayı, Ankara-çukurambar da bulunan ankara fıtık merkezinde ameliyat oldum. Ameliyat olduktan 2 saat sonra evdeydim ve 2,5 gün sonra araba kullandım.Bugün itibariyle tam 7 gün oldu ve inanın çok memnunum.ne 2 gün hastanede yattım nede öyle çekilmez ağrılar çektim.Ankarada yaşayıpda benim gibi fıtık problemi olan arkadaşlar benim gibi yıllarca beklemesinler...Ben orayı tesadüfen google da fıtık ile alakalı bilgi ararken buldum.Buradan bir kez daha Ankara Fıtık merkezindeki herkese çok teşekkür ederim.Çok güleryüzlü ve çok ilgililer...

Operasyonu gerçekleştiren ise; benim daha önceden tanımadığım, trabzonspor sevdalısı, Trabzonspor yorumcusu Dr.Hakan Kulaçoğlu.

Fıtık ameliyatı olduktan sonra yine tesadüfen Ts yorumcusu olduğunu öğrendiğim çok güleryüzlü çok sempatik biri.işinide çok iyi biliyor ve kendinede inanılmaz bir güveni var.Hiç tereddüt yaşamıyorsunuz.

Ben oraya ilk gittiğimde Urfalı biri ameliyat oldu ve ertesi gün urfaya gidecekti.Millet Urfadan haberi varken benim işyerime 1 km mesafedeki yeri bilmemektende ayrı bi üzüldüm.

Ben çok memnun kaldığımdan dolayı benim gibi fıtık problemi olan arkadaşlara öneri yapmak istedim.Ben hayatta kimseye kefil olmadım, olmamda.Ama sizlere tavsiyem fıtık probleminiz varsa mutlaka Ankara Fıtık Merkezine uğrayın...Gerisini zaten göreceksiniz...

+1AhmeT
10.12.2008, 16:06
Öncelikle çok geçmiş olsun kardeş.
Sonrada bilgiler için teşekkürler.Dediğin gibiyse çok iyiymiş.Bilenimiz var bilmeyenimiz var.Korkanımız var. Bende apandist ameliyatı olmuştum.Burda SSK. da.Aynı gün yürümüş ertesi gün taburcu olmuş arabaylada eve gitmiştim :) Artık çok zor değil bu tür ameliyatlar.
Ama ihtiyaç olduğunda nerde nasıl olalım ameliyatımızı neresi daha iyidir diye düşünen zorluk çekenler için iyi olmuş bence bunu paylaşman.
Teşekkürler.

Emirhan Makul
10.12.2008, 21:41
Fıtık mı Aynısı Kaynımda Var :D

Gamze
10.12.2008, 22:05
Çok geçmiş olsun. Verdiğiniz bilgi için de çok teşekkürler.
Birkaç gün önce benim amcam da ani bir sancıyla acile kaldırıldı. Hemen ameliyata aldılar. Fıtıkmış...
Şimdi dolanabiliyor, yürüyor, geziyor çok şükür.
Allah acil şifa versin herkese.