PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gitsin artık şu takımlar bu ligden

brutalize
09.12.2008, 17:56
Ligimizde aynı sehirden bir cok takım var ve cogu gereksiz

Sırf bu yuzden İstanbuldaki 3 ezikler nerdeyse deplasmana gitmiyor

Besiktas bu yıl son 6-7 macını istanbulda oynadı oynayacak ve bunu gibi diger 2 si daha

Biz uzun deplasman sıkıntısı cekiyorken onlar kendi evlerinde mac yapıyorlar

Hatta bu takımlar gereksiz olanlar belediyeler ve siyasi destegi arkasına alan takımlar düşün gidin Türkcell Süzek liginden havadan puan topluyolar..

Muhammed KOÇ
09.12.2008, 18:02
bence çok doğru bir tespit...

Ali Tunahan Güllü
09.12.2008, 18:03
bencede belediyeden filan takım olmaz.....

Mustafa Önder
09.12.2008, 18:06
Taraftar sayısının az olduğundan şikayetçiyiz ama şu belediye takımlarının lig de tutulmasına göz yumuyoruz nasıl oluyor anlamıyorum

Misina
09.12.2008, 18:09
Belediye Takımları ve Müessese takımları(Hacettepe) nın bu ligde işi olmaması lazım.

Yunus Emre SEYHAN
09.12.2008, 18:16
Hacettepe
GEnçlerbirliği veya Ankaragücü
İBB

inş bu yıl düşerler.
Taraftarsız takım yakışmıyor....

TS-Tiryaki
09.12.2008, 18:16
hacettepe, ankaraspor, ibb küme düser insallah. Belediye takimlarina HAYIRRRRRR.

zisinoli
09.12.2008, 18:22
istanbul Büyükşehir denilen takım rakiplerimizden bizden daha fazla puan almaktadır.
Ayrıca İstanbuldaki taraftarımızın özlem giderdiği maç Büyükşehir maçıdır.
Ankaragücü kaliteli ve güçlü bir taraftara sahiptir.

Tüm takımlar saygıyı hak etmektedir. En çok da taraftarı olmadığı halde başarılı grafik çizen Ankarasapor gibi takımlar. Her birini tebrik ediyorum. Süper ligde güçlülere karşı verdikleri onurlu mücadeleleri için teşekkür ediyorum...

zarha6155
09.12.2008, 18:28
iyi de, mesela Ankaraspor ve İBBSpor güçlü takımlar.
Güçlü takımların ligde yer alması bizim işimize gelir. Daha bu hafta Ankaraspor bizim 2 maçta da yenemediğimiz beşiktaşı yenmişken,nasıl böyle isteklerde bulunuyorsunuz.Duygularla değil aklınızla konuşmalısınız.
Arkadaşında dediği gibi, BBSpor istanbuldaki taraftarlarımız için de nimet.

Mustafa Önder
09.12.2008, 18:29
hacettepe, ankaraspor, ibb küme düser insallah. Belediye takimlarina HAYIRRRRRR.

Ankarasporun taraftarı var gibi:D

brutalize
09.12.2008, 18:33
fenerbahce 2 - 0 ibb

hacettepe 2 - 1 fenerbahce

ankaraspor 4 - 0 hacettepe

besiktas 2 - 1 hacettepe

Galatasaray 2 - 0 ibb

ibb 0 - 3 sivas

gs 3 - 1 hacettepe

evet baya puan almışlar

Misina
09.12.2008, 18:52
Güçlü takımların ligde yer alması bizim işimize gelir.

Bu yıl belki iyiler ama seneye kim bilir kümeye oynarlar.

Ümit Tekşan
09.12.2008, 19:10
Ben İstanbul taraftarı olarak İBB.'nin küme düşmesini istemiyorum. Çünkü biz İstanbuldaki tarfatarlar ancak , İBB. maçlarına gidiyoruz. Kaldıkı İBB. su an liğde iyi takımlar arasında seyircisi olmayabilir saygı göstermek lazım.

Benim hedefimde kim bu ligi hak etmiyorsa o küme düşssün o takım bu takım diye ayırt etmiyorum. Kim laik olamıyorsa o takım küme düşsün. İnşaallah bizde Şampiyon oluruz bu sene.

ilhan
09.12.2008, 19:25
Başlığın yeri "Türk Futbolu" arkadaşlar.

Erkut Ay
09.12.2008, 19:32
iki ank. takımı düşebilir bu sezon ...birbirleriyle alışveriş yapmaya çok musait belediyeler zaten şov peşinde....

macka61
09.12.2008, 20:59
hacettepe ve ankaraspor fazla bu lige ibbb dende belediye desteği çekilirse sorun kalmaz gençler ve ankaragücü kalsın onlar gerekli bu lige

alper*
09.12.2008, 21:01
ben türk liginin 81 takımlı olması gerektiğine inanıyorum.

Uğurtan
09.12.2008, 21:35
Hacettepe,İst.B.Bld,(Ankara'ya 2 takım yeterli bence, biri daha düşmeli)

Bu gibi takımların yerine Sakarya,Bolu,İzmir,Malatya gibi şehirlerimizden takımlar olmalı..

Ama düzen öyle bir düzen değil..

Mustafa
09.12.2008, 21:37
ben türk liginin 81 takımlı olması gerektiğine inanıyorum.

Lige hiç ara vermeden her hafta maç yapılsa 1,5 yılda bir şampiyon çıkar alper o zaman :D

alper*
09.12.2008, 21:53
Lige hiç ara vermeden her hafta maç yapılsa 1,5 yılda bir şampiyon çıkar alper o zaman :D

7 coğrafi bölge var.
bu şekilde bir gruplandırma olabilir.

ÖmerFarukYılmaz
09.12.2008, 22:07
Bu taraftarı olmayan takımlar ligin kalitesini yeterince düşürüyorlar...

Bence Ankaragücü Ankarasporla birleşip yerlerini Karşıyaka'ya bırakmalı..

Büyükşehir belediyede Ordusporla yer değiştirse süper olur:)

Uğurtan
09.12.2008, 23:13
7 coğrafi bölge var.
bu şekilde bir gruplandırma olabilir.

Sakıncalı.. Nedenlerini saydırmayın bana şimdi :)

NBA'deki konferans sistemi ama bize yaramaz.. Sakıncalı.. :)

Burak_52
10.12.2008, 11:12
sakarya karşıyaka gibi taraftarı olan takımlar lige de heyecan katar

Harun-61
10.12.2008, 12:10
Diyarbakirspor, Sirnakspor veya Tuncelispor'u da Lig'de görmek istiyorum :)

.

Emirhan Makul
10.12.2008, 12:13
Belediye kalsın taraftar şov yapıyoruz.

POYRAZ
10.12.2008, 12:44
Güçlü takımların ligde yer alması bizim işimize gelir. Daha bu hafta Ankaraspor bizim 2 maçta da yenemediğimiz beşiktaşı yenmişken,nasıl böyle isteklerde bulunuyorsunuz.Duygularla değil aklınızla konuşmalısınız.
Arkadaşında dediği gibi, BBSpor istanbuldaki taraftarlarımız için de nimet.
Biz de Ankaraspor' yenmistik.

Bana göre de belediye takimlari ve kel aynak tribünlere oynayan takimlarin isi yok bu ligde. Süper ligin seyir sevkini ve taraftar ortalamasini düsürmekten baska bir ise yaramiyorlar. Almanya'da 2. ligin seyirci ortalamasi 35 bin kisi cikmisti, bu rakam bizim süper ligimiz bile bu rakami yakalayamiyor. Istanbul BB'nin Antalyaspor'un ve Hacettepe'nin ne isi var bu ligde anlamiyorum? Ayrica 4 Ankara takimi da cok. Bunlar sadece bizim görüslerimiz, adamlar hak etmisler gelmis süper lige, zorla düsürtülecek halleri yok ama bana göre bu ligde olmamaliydilar.

İsmail ALİOĞLU
10.12.2008, 12:54
4 büyükler dışında

Eskişehir
Bursa
Kocaeli
Kayseri
Sivas
Gaziantep
Denizli

Bu saydığım takımlar süper ligde hep oynaması gereken takımlar. iyi taraftar potansiyeline sahip. gerçi aralarında istanbul sempatizanları var ama yinede lige çok güzel şeyler katıyorlar..

OYılmaz
10.12.2008, 13:24
İstanbul BB , Hacettepe kesinlikle düşmeli Ankaraspor yavaştan taraftar kazanıyor Ankaragücü taraftarını biliyoruz hele birde bu takımlar düşmez yerine Kasımpaşa , Kartal , Gaziantep belediye süper lige çıkarsa demeyin keyfime ! yakında pendik , güngören , beykoz , sarıyer , süper lige çıkarsa ligin adını değiştirsinler

Berk
10.12.2008, 13:28
Burda asıl sorgulanması gereken şey taraftar potansiyeli olan kulüplerinin neden bu kadar kötü durumda olmaları.İBB, Hacettepe gibi takımlar Süper Lig'deyken taraftar gücü olan Sakaryaspor, Göztepe, Karşıyaka 2.ligdeler.Ayrıca Sakaryaspor ligde can çekişiyor, Göztepe desen amatör kümede.Hiçbir desteği olmayan Kartalspor, Antep BB ise Süper Lig mücadelesinde ön saflarda yer alıyorlar.Suç burada bu takımların yönetimlerinde..

Oğuzhan Fidan
10.12.2008, 13:43
hacettepe özellikle çok gereksiz bi takım. ayrıca gençlerbirliğide kümede kalırsa herhangi bi izmir takımına satılmalı. izmirden takım olmaması çok ilginç.

Erkin
10.12.2008, 14:35
Izmirliler Istanbul takimlarinin pesinden gitmeyi birakip kendi degerlerine gercekten sahip ciktiklari an bence Izmir takimlari geri donecektir.. Izmir gibi buyuk bir sehrin tamamen Izmir takimlarinin taraftarlarindan olusmasi zor tabi de, en azindan destek veren insan sayisi artmali..

ErseN_MaRTiN_61
10.12.2008, 14:39
Hacettepe
GEnçlerbirliği veya Ankaragücü
İBB

inş bu yıl düşerler.
Taraftarsız takım yakışmıyor....

Ankaragücünün taraftarı olmadıgındanmı söz ediyorsun :)

tsmetu
11.12.2008, 12:02
Bir de büyük takım demişler sozonun 10 maçını içeride oybuyorlar masrafları yok yani.

Fatih
11.12.2008, 14:28
Ankaragücü Ankaraspor'la Gençlerbirliği Hacettepe ile birleşmeli.

Misina
11.12.2008, 17:59
Belediye kalsın taraftar şov yapıyoruz.

1 maç taraftar sov yapıyorsunuz ama 3 eziklerin bakkala gider gibi deplasmana gitmesini neden düşünmüyorsunuz?

adem73
11.12.2008, 21:06
Biz de Ankaraspor' yenmistik.

Bana göre de belediye takimlari ve kel aynak tribünlere oynayan takimlarin isi yok bu ligde. Süper ligin seyir sevkini ve taraftar ortalamasini düsürmekten baska bir ise yaramiyorlar. Almanya'da 2. ligin seyirci ortalamasi 35 bin kisi cikmisti, bu rakam bizim süper ligimiz bile bu rakami yakalayamiyor. Istanbul BB'nin Antalyaspor'un ve Hacettepe'nin ne isi var bu ligde anlamiyorum? Ayrica 4 Ankara takimi da cok. Bunlar sadece bizim görüslerimiz, adamlar hak etmisler gelmis süper lige, zorla düsürtülecek halleri yok ama bana göre bu ligde olmamaliydilar.
antalya büyüksehir takimi ligde olmali

POYRAZ
15.12.2008, 01:34
antalya büyüksehir takimi ligde olmali
Bana göre olmamali.