PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adios Bernd Schuster

Harun-61
09.12.2008, 15:09
İspanya'nın dünyaca ünlü kulübü Real Madrid'in, Alman teknik direktör Bernd Schuster ile yollarını ayırdığı belirtildi.

İspanya'nın resmi radyosu RNE'nin verdiği haberde, Schuster'in görevine son verildiği ve Alman teknik adamın bugün antrenmanı yarıda bırakarak kulüpten arabasıyla ayrıldığı kaydedildi.

Real Madrid Kulübü'nün resmi açıklamayı kısa bir süre sonra yapacağı ve Schuster'in yerine büyük olasılıkla İspanyol teknik direktör Juan de Ramos'u sezon sonuna kadar göreve getireceği ileri sürüldü.

Lig.TV
-----

haftasonu birde Barca yendimi bunlari, degmeyim keyfimize :)

.

Serdær
09.12.2008, 15:16
Schuster kovmak doğru bir tercih ama gelen Juan da Ramos tercihi ne kadar doğru bir tercih tartışılır.

Açıkçası Del Bosque ile anlaşılıp hem İspanya milli takımını hemde Real Madrid'i çalıştırabilir.

Bakalım neler göstericek.

Bu arada her gelen yeni antrenör sonrası önündeki maç süper futbol oynanır.

Bakalım Nou Comp'tan çıkabilecek mi Real Madrid :rolleyes:

Özge
09.12.2008, 15:21
Schuster son açıklamasıyla beni kovun dedi zaten:DÖyle saçma bir açıklama olamazdı yani.

Harun-61
09.12.2008, 15:22
Schuster son açıklamasıyla beni kovun dedi zaten:DÖyle saçma bir açıklama olamazdı yani.

ne demisti Sari Firtina ? :)

.

Serdær
09.12.2008, 16:31
ne demisti Sari Firtina ? :)

.
http://www.htspor.com/2008/12/09/resim/113591.jpg

Barcelona korkusu!
Real Madrid Teknik Direktörü Bernd Schuster, "Nou Camp'ta kazanmak imkansız" dedi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nde (La Liga) gelecek cumartesi günü oynanacak ''Clasico'' (Klasik) olarak adlandırılan Barcelona-Real Madrid maçıyla ilgili yorumda bulunan Real Madrid Teknik Direktörü Bernd Schuster, ''Nou Camp'ta kazanmak imkansız'' diyerek şimdiden ümitsiz olduğunu gösterdi.
La Liga'nın 14. haftasında sahasında oynadığı maçta Sevilla'ya 4-3 yenilen Real Madrid'de, başkan Ramon Calderon ve teknik direktör Schuster karşıtı polemikler yeniden başladı. Real Madrid'de pazar sabahı yapılan tartışmalı genel kurulda bütçe için onay alan Calderon, akşam oynanan Sevilla maçında tribünlerin ''İstifa'' protestolarına maruz kaldı. Schuster ise alınan yenilgide taktik eksikliği olduğu gerekçesiyle İspanyol basınınca eleştirilirken, 77. dakikada kırmızı kart görerek oyundan atılmasına rağmen sahanın en iyisi olan, sakatlıktan yeni çıkan Robben'in mükemmel futbolunun Real Madrid'i kurtarmaya yetmediği belirtildi.
Lider Barcelona ile aradaki puan farkı 9'a yükselen Real Madrid'in, gelecek cumartesi deplasmanda Barcelona ile oynayacağı maç için Schuster'in, ''Şu anda Nou Camp'ta kazanmak imkansız. Barça yıkıp geçiyor, onun yılı. İyi bir şeyler yapmaya çalışacağız, daha fazla konuşmaya gerek olduğunu sanmıyorum'' yorumunda bulunması da mevcut olumsuz ortamı daha da gerginleştirdi.
La Liga'nın 15. haftasında oynanacak ''Klasik''e son 2 hafta gelen yenilgilerle çıkacak Real Madrid'te, sakat olan Pepe, Diarra, Van Nistelrooy, De la Red, Torres ve Heinze'nin yanı sıra kart cezalısı olan Robben ve Marcelo da forma giyemeyecek.

A.A.

Sinan Akyıldız
09.12.2008, 16:52

Doğruyu söylemekte suç olmuş vesselam :) Daha iyi günleriniz bunlar :)

TolgaTopçu61
09.12.2008, 16:57
Juan de Ramos Schuster'den daha iyi bir teknik direktör degil bence,Real Madrid'in kötü günleri devam edecek gibi gözüküyor...

Berk
09.12.2008, 17:12
Schuster Barcelona ile ilgili yaptığı açıklamada doğruları söylemiş, haddini bilmiş.Ancak korkunun ecele faydası yok..

Özge
09.12.2008, 17:49
Doğruyu söylemekte suç olmuş vesselam :) Daha iyi günleriniz bunlar :)
Doğru ya da yanlış olabilir ama çalıştırdığı takım için öyle konuşamaz.Konuşursa kovarlar böyle:D:D

Erdem Keser
09.12.2008, 18:00
Bir Barça'lı olarak Ramos'un Real Madrid'in başına geçmesinden haz etmem:)
Felix Magath , Arsene Wenger 'le birlikte beğendiğim 3 tane antrenörden birisi.Bence Real'i toparlarsa da Ramos toparlar.Tottenham faciasından sonra insanların kafasında ister istemez başarısız bir antrenör profili olarak kaldı.Bu kendisi için uygun bir fırsat olabilir ama ben istemezdim:)

Sacit
09.12.2008, 18:03
schuster de doğru yolu biliyor.
ne de olsa Barça taraftarı..

schuster'e her yer nou camp :D

Mayls
09.12.2008, 18:19
Sevmiyorum bu Almanları.
Bir zamanlar sempati duyduğum Real Madrid'den soğuma nedenim bu Schuster oldu. Gittiğine göre tekrar sempati duymaya başlayabilirim :)

Manu61
09.12.2008, 19:41
Çok klasik olacak ama Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar sözü yine onaylandı bu kararla :)

6Şafak Aydın1
09.12.2008, 20:05
adios... :D

macka61
09.12.2008, 21:01
olması gereken oldu takıma kan değişikliği gerekliydi

Burak_52
10.12.2008, 11:31
seneye de ramos u gönderirler
çok transferle olmuyo bu işler
sorun yönetimde