PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Atalay'ın İsmi Trabzon Belediye Başkanlığı İçin Geçiyor

Murat Erdem
01.12.2008, 17:36
haberlere göre mehmet atalay'ın ismi akp'den trabzon belediye başkan adaylığı için geçiyormuş.
bence süreci geçerde belediye başkanı olabilirse takımızın büyük menfaatı olacaktır.
özellikle stad projesinin eksik kalan belediyenin yapması gerekenler ayağında büyük katkısı olacaktır.
bu projenin olmazsa olmazı olan hafif raylı sistem şimdiki yönetim tarafından hiç gündeme dahi gelmedi.
mehmet atalay bütün bu eksikleri telafi edecek donanım ve trabzonspor sevgisine sahip bir insandır.
böylesine projelerde yerel yönetimlerin katkısının en somut örneğide kayseri belediyesi ve kadir has stadyumudur

not:bu yazı hiç bir siyasi amaç yada görüş içermiyor.

Erkut Ay
01.12.2008, 17:39
spor'da çağ atlattı şimdi sıra Trabzon'da....

keles76
01.12.2008, 17:39
oncelile gecmis olsun herkese tum trabzonlulara ve trabzonsporlulara

Fatih Solmaz
01.12.2008, 17:40
haberlere göre mehmet atalay'ın ismi akp'den trabzon belediye başkan adaylığı için geçiyormuş.
bence süreci geçerde belediye başkanı olabilirse takımızın büyük menfaatı olacaktır.
özellikle stad projesinin eksik kalan belediyenin yapması gerekenler ayağında büyük katkısı olacaktır.
bu projenin olmazsa olmazı olan hafif raylı sistem şimdiki yönetim tarafından hiç gündeme dahi gelmedi.
mehmet atalay bütün bu eksikleri telafi edecek donanım ve trabzonspor sevgisine sahip bir insandır.
böylesine projelerde yerel yönetimlerin katkısının en somut örneğide kayseri belediyesi ve kadir has stadyumudur

Evet akp de bir siyasi parti değil o zaman. başlık kapatılmalı yada belediye seçimlerinde ne kadar siyasi parti adayı varsa burda yayınlanmalı.

Şenol Altunsoy
01.12.2008, 17:41
Her ne kadar yazı siyasi amaç ya da görüş içermiyorsa da buraya yazılan yorumlar bir biçimde bu minvalde olacaktır örneğin ben Volkan Canalioğlu'nu çok başarılı buluyorum ve de takımımız içinde yararlı buluyorum yani bu böyle devam eder ben bu başlığın kilitlenmesini talep ediyorum

kudu_61
01.12.2008, 17:45
volkan başkan bence de iyi ama bunun iyiliğini Trabzon da yaşayanlar benden daha iyi bilir atalay da gelse iyi olur hem Trabzonum için hemde Trabzonspor için hayırlısı kimse o olsun inşallah bu başlık bence de siyasete girmez de bizim elimizde oraya kadar gider kimse hayırlısını değil desteklediğini savunmaya kalkarsa bu başlık gitmez

Can
01.12.2008, 17:49
Her ne kadar yazı siyasi amaç ya da görüş içermiyorsa da buraya yazılan yorumlar bir biçimde bu minvalde olacaktır örneğin ben Volkan Canalioğlu'nu çok başarılı buluyorum ve de takımımız içinde yararlı buluyorum yani bu böyle devam eder ben bu başlığın kilitlenmesini talep ediyorum
katılıyorum..

Adem Erdoğan
01.12.2008, 17:49
Niyet siyaset olmayabilir ama başlık propaganda gibi duruyor.

Ufuk Bayraktar61
01.12.2008, 17:50
eskidende söylemiştim gene söylüyorum....arkadaşlar bazıları Trabzonsporu kullanıyo..bu böyle biline...tamda yerel seçimlerden önce stadın hukuk aşamasını bitirdik dediler..sonra istifa ettiler..şimdi de Trabzona başkanlık için geliyo..seçilir seçilmez...ki hiç bir partiyi tutmamama rağmen sadece tuttuğum kişi volkandır..hangi partiden olursa olsun..bu adam burayı gene alır..volkan abinin Trabzonsporluluğu tartışılmaz..ama atyalayın beşiktaşlı olduğunu herkes bilir..atalay seçilmediği takdirde Trabzonspora bir çivi bile vurulmazzzzzz...

bu konunun kilitlenmesini talep ediyorum

Murat Erdem
01.12.2008, 17:51
başlığa gelen yorumlara gelen cevaplara bakılırsa ne kadar benim amacım olmasada iş siyasete gidicek gibi görünüyor ben kendimde moderatörden başlığın kapatılmasını istiyorum
not:siyasetden nefret ederim.

Dursun Kaplan
01.12.2008, 17:54
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10702

Benzer başlık vardı zaten..

Badaloğlu
01.12.2008, 18:05
Sevgili Murat kardeşim, iyi niyetinden şüphem yok ama Allah aşkına biz ne Mehmet Atalay'ın adının belediye başkanlığı için aday olacağının haberlerinden? Kaldıki bu daha söylenti, netleşen bir şey yok! Netleşse bile bu tip işlerin BMN'de yeri yok...