PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ibrahim Sahin PFDK’ya sevkedildi..

TheRapZoNe
10.03.2005, 19:57
Trabzonspor Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, Gaziantepspor'a yenildikleri maç sonrasi yaptigi açiklamalari nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevkedildi..

<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Ibrahim Sahin, yaptigi açiklamada, ligde geçen hafta 3-2 yitirdikleri Gaziantepspor maçi sonrasinda yaptigi açiklamalar nedeniyle PFDK'ya sevkedildigini söyledi.

Bugün bordo-mavili kulübe konuyla ilgili bilgi geldigini kaydeden Sahin, ''Bu konuda konusmak istemiyorum. Hayirlisi olsun'' dedi. </TD></TR></T></TABLE>

TheRapZoNe
10.03.2005, 20:00
Ne söylemis Ibrahim Sahin maçtan sonra : Antepspor umarim bize karsi oynadigi gibi istanbul takimlarada oynar..(Antepin feneri 3-0 yenerken maçi 4-3 verdigini ima ediyor ve fenerin çogu maçta antep'e ortasahadan bile gol attigini hatirlatiyor)

Sirf bu yüzden fenerbahçe hemen üzerine alinarak isim geçmedigi halde bile gocunma geregi duyuyor ve ortalik karisiyor sonrada federasyona baski yapiliyor ve federasyon da bu saçmaligi her zaman ki gibi Trabzonspor alayhine yorumluyor

Vicdanlara mühür vurulmus artik,Her sey kendi istedikleri ölçüde...

MaHMuT_61
10.03.2005, 20:34
KAHPE BIZANSIN BIR TARAFINDAN ÇIKAN USAKLARI ISTEDIGINIZ KADAR ZIRLAYIN ONUR PARAYLA SATILMAZ EZIKLER SIZI DEFOLUN ZARAGOZA'YI DA PFKD YE SEVK EDIN.smileys/smiley7.gif

NE OLDU ZARAGOZA PARANIZA TAMAH MI ETMEDI?TABI NE YAZIK KI BURASI BIZANS USAGI DOLDU SERREFSIZLERRR!!!:....

Ozan
10.03.2005, 20:54
federasyonda bizansli smileys/smiley7.gifulan bunlari benim elime bi verecekler.su an çok sinirlendim smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley34.gifbu kadar adaletsizlik olmaz. smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

kadirsa_2000
10.03.2005, 20:57
Görüyorsunuz degil mi? Birbirini ekrandan alenen tehdit edenler, tribünlerinde adam öldürülenler ve bunalara karsi, rahatlikla"önlem almadilar" diyebilecegimiz kadar olayin üstüne düsenler, sikecilerin krallari ortada dolanirken Ibrahim Sahin PFDK'ya gidiyor.

Eger yönetim Ibrahim Sahin'e sahip çikmazsa gözümden düser.Kisahip çikmadigina dair haberler çikiyormus galiba yerel gazetelerde, ben inanmak istemiyorum.

Bu takimingalibiyeti, vezirligi bizim oldugu gibi maglubiyeti, laf eden yöneticisi de bizim.

Insallah Ibrahim Sahin'i bu yolda "bize ne kardesim, onun ettigi laf onu baglar" diyerek yalniz birakmazlar. Sakin ha!

TURHAN
10.03.2005, 21:14
Artik yaptilari bardagi tasirdi.Trabzonsporun bu ligde yeriYOK bence...Bunca adiliklerin içinde serefleriyle yasayan bizler bunlara tahammül edemiyoruz.Bu lig ki hakeme tükürene verilen ceza 3maçlik ceza tahkim kuruluyla 1 maça indiriliyor, sahasinda adam öldürülen daha sonrada güvenlikçilerinin konuk takimi patakladigi saha ancak ve ancak 1 maçlik bir kapama cezasi aliyor.Bu arenada bir süre ara verip, durumu protesto etmemiz uygun olur düsüncesindeyim.Zaten içim doluydu bu son olay bardagi iyice tasirdi...

Ozan
10.03.2005, 21:27
Artik yaptilari bardagi tasirdi.Trabzonsporun bu ligde yeriYOK bence...Bunca adiliklerin içinde serefleriyle yasayan bizler bunlara tahammül edemiyoruz.Bu lig ki hakeme tükürene verilen ceza 3maçlik ceza tahkim kuruluyla 1 maça indiriliyor, sahasinda adam öldürülen daha sonrada güvenlikçilerinin konuk takimi patakladigi saha ancak ve ancak 1 maçlik bir kapama cezasi aliyor.Bu arenada bir süre ara verip, durumu protesto etmemiz uygun olur düsüncesindeyim.Zaten içim doluydu bu son olay bardagi iyice tasirdi...

dedigine sonuna kadar katiliyorum.hakikaten bu kadar ayrimcilik olmaz.

Mollasalihoğlu
10.03.2005, 23:58
ya da bu en hafif tabirimle serefsizler ilk sampiyonluklarini aldiklari gibi kursunlar bi lig z.burnu sariyer vefa hatta biz de çikaririz okuldan bi takim haydarpasa diye oynasinlar.kaln takimlar da adam gibi liglerini kursun oynasin.nedir bu ya?yüzsüzlük bu kadar da ele alinir mi?g.antep'ten her maçta iyi oynamasini istemek hani kurala terstir?

diyoruz ya hakkaten dogru

bu camianin bu adaletsiz arenada verdigi mücadele yeter.

kadirsa_2000
11.03.2005, 00:20
Hayir o degil, biz TRABZONSPOR camiasi olarak su anda ne yapsak yeridir ha! Sokaga dökülsek, federasyona yürüsek az. Bu nasil is arkadas yaa.

Neyse öfkeyle kalkan zararla oturur. Biz görevimizi bilecegiz destegimizi verecegiz, futbolcumuz sorumlulugunu bilecek sahada adam gibifutbolunu oynayacak, yönetimimiz profesyonel olmak adina yöneticisini yalniz birakmayacak arkasinda duracak ve bizde Allah'in izniyle buislerin altindanyüzümüzün akiyla kalkacagiz, kimseye yalakalik etmeden, onurlu bir sekilde. Aynen37 senedir oldugu gibi...

Sonuna kadar, hep birlikte!

sanatik
11.03.2005, 04:20
asagidaki haberileri eklemekde fayda var:

AKTUG'DAN GÜNES'E SUS EMRi

<TABLE style="WIDTH: 469px; HEIGHT: 378px" height=378 width=469><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="82%" height=120>BIZ KONUSURUZ
TRABZONSPOR Kulübü Baskani Atay Aktug, dün yapilan halka arz toplantisi öncesinde gazetecilerle ayak üstü gerçeklestirdigi sohbet toplantisinda, çarpici ifadeler kullandi. Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin'in ve teknik patron Senol Günes'in pes pese gelen açiklamalarini yorumlayan Baskan </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=255>

Aktug, Senol Günes'in sözlerinin gerçeklik payi oldugunu vurgularken, "Ancak bu tür açiklamalari Seno l Günes'in yapmamasi gerekir. Bu açiklamalari yönetim kademesinde olan bizler yapmaliyiz" diyerek Günes'i beyanatlari konusunda üstü kapali olarak uyardi.
SAHIN'I DE ELESTIRDI
AKTUG, Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin'in sözlerine yönelik de sert açiklamalar yapti. Sahin'in ima ettigi gibi ortada tesvik primini gösteren hiçbir delil olmadigini belirten Aktug, "Delil olmadan bir kulübü sike yapti diye suçlayamazsiniz. Hakemi de elestirmenin hiçbir anlami yok. Hatta bu maçta hakem Trabzonspor adina çok iyi bir yönetim göstermistir. Maglubiyet tamamen sahsi beceriksizliklerimizden dolayi alinmistir" ifadelerine yer verdi. Aktug, Futbol Federasyonu'nun Besiktas'in G.Birligi maçini seyircisiz oynatmasi disinda gözle görülür hatalarinin olmadigini da kaydetti.

http://www.karadenizhaber.com/ (http://www.karadenizhaber.com/)</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>
<TABLE style="WIDTH: 469px; HEIGHT: 197px" height=197 width=469><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="69%" height=105>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>

Sahin disipline SEVK EDiLDi!

http://www.karadenizhaber.com/ok.gif Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Gaziantepspor maçından sonra yaptığı açıklamalar nedeniyle Trabzonspor Kulübü Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu İbrahim Şahin'i disiplin kuruluna sevk etti. PFDK'nın, Trabzonspor Kulübü'ne </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=8>Şahin'in savunmasının alınması yönündeki talebini dün yazılı bir şekilde iletti. Dün kulüp aracılığıyla savunma istemini öğrenen İbrahim Şahin'in 3 gün içinde savunmasını Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na göndermesi bekleniyor. Öte yandan, Bordo-Mavili taraftarlar Şahin'e desteğini sürdürürken, yönetimden de aynı desteğin verilmesini bekliyor.</TD></TR></T></T></T></TABLE>http://www.karadenizhaber.com/ Edited by: sanatik

ozgur
11.03.2005, 04:44
Kardesim bu yonetim simdiye kadar sustuda ne oldu allahaskina bir macimizi adil mi yonettiler? Artik serefsizlik dag boyu, kokusmus bicakci federasyonu aciklama dahi yapamiyor. Yine kopekleri salip taslari baglamislar bu memleketde. Bu pazartesiden itibaren bu federasyonu bombardimana tutmaliyizki, medyanin, politikacilarin yapmadigini biz yapalim, bicakci itine gozetlendigini hissettirelim. Ulan azize kopegi, sen nasil bir adammissin ki, hic bir yerde gorunmeyen entrikalar bu ulkede cevriliyor. Ulan istanbulda olacaktim ki, ilk molotofu o sisko bicakci'nin arabasina atardim.Pislik herifler, bakalim bunlari unuturacaklar mi bize?

gultekinsurul
11.03.2005, 08:18
Arkadaslar TRT yi protesto ettigimiz gibi ve hatta daha güçlü bir sekilde federasyonu da protesto edelim.

calypso
11.03.2005, 13:55
Arkadaslar sakin olup iyi yorumlamak lazim, burasi takimin en aklibasinda taraftarlarinin birarada oldugu bir yer ve bizi de boyle sinir harbine sokmayi basarabiliyorlarsa demek ki biz bir yerde hata yapiyoruz, sakin olmamiz lazim. o bunu dedi, bu sunu dedi hadiprotesto edelim dersek biz de sinir harbinde taraf olupbu tuzagin icine düseriz.. daha neler diyecekler,olmadik haberler cikaracaklar, takimin hepsine transfer teklifleri yagacak, utanma ar damari diye bir sey yok bu insanlarda. Oyle bir sey bulup yapmaliyiz ki tam gedigine oturmali.. hep hatirlanmali bu.. yillar sonra bile akla gelmeli.. bu insanlar yazi yazarken bunu hatirlayip bi dusunmeli..(yanlis anlasilmasin çok iyi organize edilmis bir protesto seklinden bahsediyorum) ve bu genel birsey olmali sadece bir kurumu/kurulusu veya insana yonelik olmamali.

Mollasalihoğlu
11.03.2005, 17:38
ayrica sakarya maçinda taraftar i.sahin'e sahip çikmali.

trabzondaki arkadaslara sesleniyorum buradan...

My
11.03.2005, 21:05
Aktug?dan tehdit
Baskan Aktug, teknik direktör Senol Günes?in son günlerde futboldaki çarpikliklarla ilgili yaptigi çikislara da destek vererek, ?Kimse bizim üzerimize oyunlar oynayamaz. Trabzonspor?un haksizliklara tepkisi baskalarinin tepkisine benzemez. Her gelisen olayi inceliyoruz. Hocamizin söyledikleri sadece bir baslangiç. Bu konuda önümüzdeki günlerde, belgeye, bilgiye dayanarak önemli açiklamalarimiz olacak? dedi. Aktug, bu konuda Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu?nu da uyardiklarini belirterek, ?Önceki yillarda önümüzün kesilmesi için yapilan bu oyunlara bu sefer gelmeyecegiz. Biz futbolun sahada oynandigi ve oynanmasi gerektigi bilinci içinde hareket ediyoruz? ifadelerini kullandi.
Gökmen Sahin - Trabzon (IHA)

Analyzer
11.03.2005, 21:32
Sanatik'in alintiladigi haberle, Gölge Oyunu'nun alintiladigi haberler birbiriyle çelisiyor. Birinci agizdan, güvenilir haber alma konusundakibir numaralikaynagimiz olmasi gereken resmi sitemiz ise bu konuda çok zayif. Üstelik resmi sitede basindan haberler kisminda yalan haberler bile hiç denetlenmeden yayinlaniyor. Bu durum resmi sitemizin sayginligini zedeliyor.

Sakarya maçinda umarim Ibrahim Sahin'e gereken destek verilir.Edited by: Analyzer

sanatik
11.03.2005, 21:39
Resmi sitemizdeki basindan haber kismindaki haberler öylesine eklenmesi moralimi bozuyor benimde.Edited by: sanatik

My
11.03.2005, 23:32
Aynen benimde. Biraz seçici olur insan ya.!

kadirsa_2000
12.03.2005, 00:37
<TABLE style="WIDTH: 469px; HEIGHT: 378px" height=378 width=469><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="82%" height=120>Aktug, Senol Günes'in sözlerinin gerçeklik payi oldugunu vurgularken, "Ancak bu tür açiklamalari Seno l Günes'in yapmamasi gerekir. Bu açiklamalari yönetim kademesinde olan bizler yapmaliyiz" diyerek Günes'i beyanatlari konusunda üstü kapali olarak uyardi.

--------------------------------------------------

Yukaridaki yazilarin birinin içinden aldigim bu gazete haberini buradan okuduktan sonra aklima takildi. Baskan, bu açiklamalarin yönetim kademesinin yapabilecegi açiklamalar oldugunu söylüyor. Senol Hoca bu takimin basina gelirken verilen yetkilerin boyutunu düsününce bu açiklama biraz çelisti gibi geldi bana.

Açikçasi su Karadeniz Haber gazetesinden pek iyi haberler okumuyoruz(ben buaradan takip edebiliyorum)bu günlerde, zaten laf arayan medyaya çok malzeme veriyorlarmis gibi geliyor bana. Kol kirilir yen içinde kalir, bencede kalmali, en azindan su ortamda.</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=255></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: kadirsa_2000

Harun-61
12.03.2005, 00:39
adalet mülkün temelidir...

nerde o adalet ???Edited by: AvniAker

andrei07
12.03.2005, 10:16
PDFK KÖPEKTIR SAHIBININ SESINI DINLER IBRAHIM SAHIN ADAMDIR HAKKINI ARAR Edited by: Emorfo

yattara11
12.03.2005, 11:08
arkadaslar i.sahin'e bol bol destek maili atin... çünkü geçen yerel kanalda dedi ki ''destek mailleri aliyorum demek ki trabzonsporlu'lar benim arkamda''... ayrica maillerin çogunu sehir disindan aliyorum demisti... herhalde bmn'den smileys/smiley17.gifdestege devam...

nasil trt protestosunda mail yagmuru baslattiysak ibrahim sahin'e destek kampanyasinda da maillerimizi eksik etmeyelim... unutmayin ki artik biz de bilgisayarlarimizin basindan birseyler basarabiliyoruz...Edited by: yattara11

andrei07
12.03.2005, 11:40
emorfo kusura bakma artik canima tak etti bunlar serefsiz ya

BENDARLI
12.03.2005, 12:13
arkadaslar bir kez daha anlasilmistirki tarbzonsporun tarabzonsporludan baska dostu yoktur...

zaman birlik olma zamanidir...biz bir olursak önümüzde duramazlar...

anadoluda onca il var bu serefsizlere kafa tutan bir il var oda TRABZON...

bu bizim kanimizda var...Edited by: Emorfo

Emorfo
12.03.2005, 12:19
Mini Testten bu bölüme uyan soru 6.

Soru 6:Asagidakilerden hangisi PFDK'ya sevk edilmistir?..

a) Maç esnasinda hakeme "korkma ben seni korurum" diye bagiran menejer.
b) "Bence tesvik primi sike degildir,ben normal karsiliyorum" diyen baskan.
c) Tribünlerini para karsiligi fenerbahçeye satan yönetim
d) "Biz federasyona demistik o hakemi istemiyoruz diye,yine de onu verdiler,haftayada sunu sunu istemiyoruz ha" diyen yönetici
e) "Rakibimizi tebrik ediyorum,umarim diger maçlarinda da bugünkü gibi hirsli oynarlar" diyen yönetici

Mehmet Alemdar
12.03.2005, 13:05
Ibrahim Sahindogrulari diyince böyle oldu yediremdi fedarasyon bu laflari dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar...