PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nesine.com Sundu : TRABZONSPOR 2 - 1 Kocaelispor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

nuri45
28.11.2008, 21:58
http://www.bordomavi.net/nesine.gif (http://ts.nesine.com/)
Insallah sahamizda bu maci aliriz

AYYILDIZ
28.11.2008, 22:10
Zorda olsa 3 puanı alırız.

The Legend
28.11.2008, 22:47
bu maçta ersun hocamız 61.dakikada Tayfunu, 77.dk Ceyhunu ve 83.dk. Isaaci oyuna sokar diye düşünüyorum. Gerisi Allah'a kalmış yenebiliriz de yenilebiliriz de garantisi yok.

Keleşoğlu
28.11.2008, 22:54
zor maç kocaeli toparladı ve yılmaz vuralın cezası bitti.

Egemen Yılmaz
28.11.2008, 23:01
yılmaz vuralın cezası bitti.

Öyleyse pek zorlanmayız :p

Şaka bir yana, bu tip maçlar bazen umulduğundan çok daha zorlu geçebiliyor, dikkatli olmak lazım. Rakibi asla küçük görmemeliyiz.

Hüseyin İlkin
28.11.2008, 23:03
Ankaraspor maçından sonra ilk kez Avni Akerde olamayacağım ama Tv karşısında ya Samsunda , ya Bartında yerimi alırım tabii ki .

İnşallah kazanırız .

Artık kazanmak lazım ...

Taner Uykuçeken
28.11.2008, 23:08
3 hafta üst üste puan kaybı almamalı maçın tek ihtimali var galibiyet

Emre Bekar
28.11.2008, 23:13
Bu maçı ve geri kalan son iki maçıda alır,ilk yarıyı lider kapatırız

alpozan61
28.11.2008, 23:16
böyle gidersek biz bu maçta havamızı alırız en fazla...

ÖmerFarukYılmaz
28.11.2008, 23:18
Kesin galibiyetimizle kapatmamız gerek bir maç...

Muhammet
28.11.2008, 23:35
Kuvvetle muhtemel stadyumda yerimi alacağım maç.

Kazanırız diye düşünüyorum.

Dursun Kaplan
28.11.2008, 23:59
E artık fark atalım bu takımada..

Özge
29.11.2008, 00:19
3 puanı kesinlikle almalıyız.Bu maçta da alamazsak çok kötü olur gerçekten.

Mustafa Ayazoğlu
29.11.2008, 00:23
Egemen yok yerine Giray, Colman yok yerine Ceyhun oynar.. Taraftar desteği ile bu maçı alırız.. Kocaeli Yılmaz Vural ile maçı çirkinleştirebilir.. Dikkat etmek lazım..

macka61
29.11.2008, 00:25
bu maçı almalıyız bu maçtaki puan kaybının telafisi olmaz

TolgaTopçu61
29.11.2008, 00:25
mutlaka kazanmamiz lazim...

TS-Tiryaki
29.11.2008, 00:49
Muhtemelen ilk onbirimiz:

----------------Tony------------
Tayfun-----Song------Giray--Cale
-------------Hüseyin------------
-----Serkan------------Selcuk

Mr.No
29.11.2008, 01:09
zor mac....

Muhammet
29.11.2008, 01:10
Bu maçtan, öyle ya da böyle, 3 puanı alırız.

Mustafa Ayazoğlu
29.11.2008, 01:15

Umut, Gökan ve Yattara yazmaya gerek yok yani bencede öyle 8 kişide maçı alırız :)

Enes
29.11.2008, 01:26
Kolay maç olmayacağı kesin..

Mehmet Fırat
29.11.2008, 01:26
Kazanacağız!

enmavi61
29.11.2008, 01:49
yattaranın maçı olacaktır..bide izliceğim son maç askere gitmeden bir galibiyetle uğurlayın bizi uşaklar

Recep Alkan
29.11.2008, 01:50
sivas ve kayseri maçnı kolay aldık bu da öyle geçer kanaatindeyim ben :D

Muhammet
29.11.2008, 01:54

ççç ççç

Gece gece yamuldum resmen.

Hayırlı geceler hepinize.

Recep Alkan
29.11.2008, 01:58
muhammedim yamulcak birşey yok, yazdık buralarda bişeyleri ama dinleyen yokki kardeşim. sivas maçı 3-0 kayseri gol atamaz adamları yok, kaleye bile gelemzler, adamlar fark kaçırdı be nerdeyse :D dediğim gibi işte bu iki maçı kolayca aldığımız gibi kocaeli maçı da 35-0 falan biter. artık bu şekil sallayıcı konuşmaktan başka çare kalmadı.

HERKES OLDU ERSUN YANAL :D

enmavi61
29.11.2008, 01:58

kocaeli ligin dibinde kardeşim yenmemuz lazım da...bu maçı aluk alduk alamaduk iyi olmaz alırsak iyi olur garanti yenilmeyizz...bide espiri yapmasını bilmiyosak yapmayalım ben yaptım bak böle kötü oluyoo:D

Mehmet Fırat
29.11.2008, 01:59
Kazanacağız!

muhammedim yamulcak birşey yok, yazdık buralarda bişeyleri ama dinleyen yokki kardeşim. sivas maçı 3-0 kayseri gol atamaz adamları yok, kaleye bile gelemzler, adamlar fark kaçırdı be nerdeyse :D dediğim gibi işte bu iki maçı kolayca aldığımız gibi kocaeli maçı da 35-0 falan biter. artık bu şekil sallayıcı konuşmaktan başka çare kalmadı.

HERKES OLDU ERSUN YANAL :D

İyi o zaman.

Kaybedeceğiz! :D

Recep Alkan
29.11.2008, 02:03
kocaeli ligin dibinde kardeşim yenmemuz lazım da...bu maçı aluk alduk alamaduk iyi olmaz alırsak iyi olur garanti yenilmeyizz...bide espiri yapmasını bilmiyosak yapmayalım ben yaptım bak böle kötü oluyoo:D

inşallah yeneriz. herkesin temennisi bu kardeşim. iki maçda garanti idi olmadı bunun için hayrılısı diyelim o zaman. espri konusunda dediklerine fransız kaldım. özelden açıklarsan sevinirim. ki dediklerim espri değil, burda söylenenlere cevaptır.

Recep Alkan
29.11.2008, 02:04
İyi o zaman.

Kaybedeceğiz! :D

evet budur. bir maça da böyle bakın ya. olası puan kaybında çok etkilenmezsiniz. :D :D :D

enmavi61
29.11.2008, 02:10
alkan kardeş sallayıcı konuştum dedin ya espiri olarak algıladım...kocaeli maçını alırız inş sonra da burda keyifli keyifli yazarız

Arif Timurcioğlu
29.11.2008, 02:11
Çıkış maçımız olur inş. talihsiz geçen iki maçın ardından ilaç gibi gelmesi dileğiyle...

Cem Balcı
29.11.2008, 02:12
rahat kazanabileceğimiz bir maç...

Mahmut Baran
29.11.2008, 02:13
valla inanıyorumki bu hafta 11 kocaelili + üç eziğin seçeceği hakem üçlüsüde birleşse ezip geçeriz.

Recep Alkan
29.11.2008, 02:15

envami kardeşim buyurrr

çççççççççççççççççççççççç

:sevinç::sevinç:

Orhan_Gazi
29.11.2008, 02:22
alkan abi insallah kizmazsin rahat alacaz diyom ben:)

Recep Alkan
29.11.2008, 02:25
niye kızayım kardeşim ben fenerli değilim bende isterm takımım eze eze yensin. ama sanki olduk manchester liverpool barcelona herkesi kolay geçiyruz. ben bu düşünceye kızıyorum başka bir şeye değil.

her fırsatta yeni kurulduk diyoruz, şampiyonluk düşünmüyoruz diyoruz, ama her gelene 3-5 atıyoruz. 13 hafta bitti sadece bir maçı 4-0 alabildik.

inşallah dedğiniz olur.

cihayan
29.11.2008, 02:34
Simdi bir disli takimlar var. Bu takimlar cok disli olup dislerini gecirdiler mi adami birakmazlar. Bunlardan puan muan cikarmak cok guctur. Ve bunlara dis gecirip daha disli olamadin mi ligde falan hic bi basari elde edemezsin.
Gorunen o ki bizim disimiz bu disli takimlara gecmiyor. Allem ediyoruz kallem ediyoruz ama bir turlu soyle bi disimizi geciremiyoruz. Tabi o zaman da homurtular ayyuka cikiyor, efendim bu takimlara dis geciremezsek bizden bi halt olmaz gibisinden. Bi de tabi bu disli dissiz takim uzmanlari var her yerde.
Efendim bu arada bi de soyle ilginc bir durum var ama. Simdi hemen hemen bu disli takimlarin hepsiyle mac yaptin. Ve bunlara sen disini geciremedin. O zaman matematik ve mantik kurallari icabi onlarin puan olarak altinda olman gerekiyor. Ama o iste oyle degil yani. Bir de bunlarin ustundesin. Hem de bazilarindan bayagi bir usttesin. O zaman simdi ne oluyor. Bu disli takimlarin disliligi sadece bize gore mi anlam kazaniyor. Yani bunlarin disliligi biraz bizim kuru gurultumuz ve evvalmciligimiz mi. Yani diger takimlar bu disli takimlari ipleyip ipe mi diziyorlar. Yani ne bileyim bizim dort tane attigimiz Ist. Bel. gidip disli Gaziantep’in dislerine hem de evinde dort gollu bir pansuman mi yapiyor. Yoksa ligin en ust siralarinda oldugu halde bize yenildigi icin mi Ankaraspor yoksa bu disli takimlar sinifina dahil olmuyor. Yani bu disli takimlar pek dis geciremediklerinden mi acaba bizim bu dis gecirme ozurlusu oldugumuz bir donemde bizim altimizda yer aliyorlar. Ya da sezon sonunda dislilerden alinan disli puanlar siralamasi mi var ayrica bilmedigimiz ve aslinda puan cetveli degil de bu dislilerden alinan puan cetveli mi gecerli klasman belirlenmesinde…
Bir de bizim rahat mac seyredemeyen seyircimiz var. Bu karsi takimlari da anlamak zor. Sahaya soyle bes on gol yemek icin cikmazlar. Neymis efendim onlar da birinci lig takimlariymis. Real Madrid 80 bin kisilik devasa stadinda 70 bin kombine ve bilmem ne butcesiyle Recreative gibi bizim Anadolu takimlari butcesiyle oynayan mutevazi bir takimla karsi oynarken zar zor 1-0 kazanir ve ne hikmetse bizim inter ortaminda yarattigimiz homurtu kadar aykiri bir ses cikmaz. Rahat mac seyretmek… Futbolun zevki biraz da adrenalini yukseltmesidir herhalde, son saniyeye kadar seni diken ustunde tutmasidir. Ben 42 yasima ve 280 kolestrolume karsi bu heyecandan –belki de mazosist bir sekilde- zevk aliyorsam bir cok genc arkadasin bu kadar urkmesi, yarin birgun sampiyonluk potasina girdigimizde oynacagimiz maclari dusununce beni kaygilandiriyor dogrusu. Oyle acik ara sampiyon olalim, her onumuze gelene bes atalim biraz asiri iyimserlik ya da hayalcilik heralde.
Affedersiniz ama genc ve atesli arkadaslarimiz, bugun biraz soyle Kayseri taraftarina bakin ve I.ne Trabzon olamazsin sampiyon tezahuratini akliniza getirin. Sanki biz sampiyon olamacagiz da onlar olacaklar. O zaman ne demek istiyorlar. Ey Trabzon birak bu sampiyonluga oynama ayaklarini, gel biz Anadolu beyi vb gibi guclu figuran rolu oynayalim diyorlar. Hem kendi ilimizin takimini tutalim, hem de genel anlamda boyle sampiyonluk icin falan FB, GS, BJK’yi tutalim, boyle gecinip gidelim. En buyuk iddiamiz iste boyle dorduncu buyuk benim, heyt Anadolu benden sorulur ayaklari olsun. Bunun otesini karistirmayalim. Ama ne yazik ki biz boyle tum bu yerlesik duzene karsi hem de dikine dikine gittigimizden, yani hedefi hic oyle alttan falan almadan dogrudan gosterdigimizden, yani onlarin hic bir zaman cesaret edemeyecegi, ama icten icten ruyasini gordukleri, gorurken bile korkarak gordukleri bu hedefi, boyle ortaya koydugumuzdan bizi zerre kadar cekemiyorlar. Onun icin de boyle bagiriyorlar I.ne Trabzon olamazsin sampiyon. Ama boyle bagirmalari bile bizim icin bu yilin daha degisik gectiginin bir gostergesi. Yoksa bagiracaklari slogan I.ne Trabzon kumeye olacakti muhtemelen.
Gecenin bu saatinde sacma sapan bir sekilde tuslara hazir sarilmisken bir kac kelam da haksizlik uzerine olsun bari. Ugradigi haksizlik karsisinda 12 yasindaki bir cocugunun kendisi astigi bir takimin taraftari olarak gercekten bugun bazi arkadaslarimizin yazdiklarini biraz hayretle okudum. Bence artik sunu hepimizin cok iyi bilmesi gerektigini kanisindayim. Bu ulkede bize hic bir zaman haksiz bir yere bir pùan dahi vermezler. Eger bizim lehimize bir haksizlik yapilmissa bu yanlislikla olmustur ve hemen karsiliginda canimizi yakarlar. Yani haksiz yere puan istemeyen arkadaslar iciniz rahat olsun. Bizim penaltimizi hakem kesinlikle penalti gordugu icin verdi. Golumuzun gol olup olmadigini o kadar tartismamiz mantiksiz. Yani gorulmesi bizim acimizdan zor bir pozisyondu. Yan hakem gordu ve golu verdi. Biz agliyoruz bilip bilmeden ay bana gol degil gibi geldi ben istemem boyle bir gol. Affedersin ama topun gol olmasi icin illa aglara falan gitmesi, cok acik bir sekilde iceri girmesi gerekmiyor. Ama sonradan gorduk ki hakem de rahatsiz oldu ve kel alaka bir pozisyonda aleyhimize penalti vererek bizi vicdan azabindan kurtardi. Ama emin olabilirsiniz ayni durumda Istanbullu uc rakibimize karsi hic de boyle bir ayarlama yapma geregi duymazdi. Siz daha durun, ilerleyen haftalarda bizim iddiamiz biraz daha devam etsin ne ayarlamalar yapilacak bize karsi. GS macinda kendi futbolcularinin bile hakkinda espri yaptigi kollu gol, Gencler macinda verilmeyen nizami golumuz, Sivas macinda kasaplari bile cileden cikaran penalti pozisyonumuz haksever taraftarimiza ne kadar kayirildigimiz konusunda ipucu vermeli aslinda ama goruluyor ki ne hafizamiz kuvvetli, ne de zihnimiz pek acik. Bu kadar haksizliga ugrayip emekleri calinan bir camianin hala daha kendilerine kiyak gecildigini falan dusunen taraftarinin olmasi kapkara mizah oluyor herhalde. Ama bu konuda iciniz cok rahat olsun. Bizim degil kayirilmamiz, biraz durust bir ortamda mucadele vermemiz bile absurd bir olay olur. Biz sampiyonluga oynuyoruz, Denizlinin en iyi zamani FB den 4 yiyor kendi sahasinda ne hikmetse, bir iki yil sonra daha kotu bir Denizli canini disine takip daha iyi bir FB yen yenilmeyip onlari sampiyonluktan ediyor, vb vb ya daha bir kac yilin isleri bunlar. Bizim sampiyonluga oynamamiz bile bu ulkede bir mucizedir. Hala daha bazi arkadaslar biz golu yiyince hak yerini falan buldu diyor ya pes yani...
Iyi geceler cumleten.

Orhan_Gazi
29.11.2008, 02:43
niye kızayım kardeşim ben fenerli değilim bende isterm takımım eze eze yensin. ama sanki olduk manchester liverpool barcelona herkesi kolay geçiyruz. ben bu düşünceye kızıyorum başka bir şeye değil.

her fırsatta yeni kurulduk diyoruz, şampiyonluk düşünmüyoruz diyoruz, ama her gelene 3-5 atıyoruz. 13 hafta bitti sadece bir maçı 4-0 alabildik.

inşallah dedğiniz olur.

estafurullah o anlamda demedim
artik bende demeyecem rahat kazanacaz hatta cok zorlancaz diyorum
ama yeneriz insallah

DeAgLeMaNyAq
29.11.2008, 02:53
Bu sezon ligde 3 hafta üstüste alınan galibiyetlerden sonra 2 haftalık bir duraklama sürecine girdiğimiz gözüküyor. Umarım Kocaeli maçıyla yeni bir üç haftalık galibiyet serisi yakalayıp, ligin ilk yarısını lider tamamlarız...

Recep Alkan
29.11.2008, 02:58
Bu sezon ligde 3 hafta üstüste alınan galibiyetlerden sonra 2 haftalık bir duraklama sürecine girdiğimiz gözüküyor. Umarım Kocaeli maçıyla yeni bir üç haftalık galibiyet serisi yakalayıp, ligin ilk yarısını lider tamamlarız...

işte bu dediğin olursa kötü olur. çünkü duraklama sırası fenerbahçe ve ankaraspor maçlarına denk geliyor ki çok sakat maçlar :D

Serdar A
29.11.2008, 03:19
Beşiktaş Kayseri kalesine şut atamadı 1-0 yenildi .

Galatasaray Kayseri kalesine ancak 1-2 şut gönderebildi 0-0 bitti .

Fener kendi sahasında perişan oldu 4-1

Bizim maçta da etkili taraf kayseriydi ancak diğer üç takımdan daha fazla pozisyon bulduk . Maçı çevirebileceğimiz dakikalar da oldu , değerlendiremedik .

Bu maçta 3 puan kazansaydık önemli bir avantajımız olacaktı . Ancak 1 puanda kayıp değildir . Beşiktaşa ve fenere göre bir puanlık avantajdır .

guci 29
29.11.2008, 03:23
Trabzonspor'uma başarılar dilerim!
:meşale2::meşale1::meşale2:

İskender YILMAZ
29.11.2008, 08:12
Bi 5 atsakta kendimize gelsek artık.. En büyük sorunumuz olan erken golü bu maçta bulup rahat bir maç çıkaracağımızı tahmin ediyorum..

F.Erdem
29.11.2008, 08:23

: )

trabzonspor bu sene bize rahat yüzü göstermiyor.
rahat bir maç kazandık o da i.b.b. herhalde

İdris Toksoy
29.11.2008, 08:38
3puandan başka birşey düşünülemez.

Emre B.
29.11.2008, 08:48
Mutlaka kazanmamız lazım.Hatta farklı alalımki BJK'yi averaj olarak geçelim.

Emirhan Ömeroğlu
29.11.2008, 08:51
en azından egemen ve colman yok farklı oyuncular olucak güzel olur egemenin yerine giray colmanın yerine ısaac oynasa iyi olur hakkımızda hayırlısı eğer puan kaybedersek artık liderliğimizde gider

Fora61
29.11.2008, 09:11
rahat olun rahat alırız;)

erik
29.11.2008, 09:15
Rahat olun.Bu maçı zor da olsa kolayda olsa alırız.Ya kötü oyun oynayıp yine 1-0 maçı alırız ya da yine bizimkiler şahlanır.3-1 veya 4-1 alırız.Ama sonuçta alırız.

CEMEFKER
29.11.2008, 09:17
Madem ki Kayseri-Trabzonspor başlığı kapalı, bir iki kelimede dünkü maçla ben edeyim ve döneyim Kocaeli maçına;
Geçen haftaki Sivas macı, dünkü Kayseri maçı olmak gösterdi ki acilen devre arasına kapak atmamız lazım. Takımın oyununda düşüş var. Oyunu bize kazandıracak olan orta saha faktörü Colman ve Selçuk ikilisi olmadığı müddetçe ne Gökhan Ünal Gökhanlığını yapar, ne Umut Umutluğunu, ne de kanatlar çalışır. Bir dertleri mi var, sakatlar mı bilemiyorum.

Yüz kere yazdık Gökhan ve Umut ikilisi top tutacak, taşıyacak forvet tipleri değil, orta sahanın başarısı bu ikilinin başarısı olur dedik. İş bir tek sağ kanatta oynayan Yattara'ya kalıyor dedik. Dünkü maçta ve Sivas maçında Colman ve Selçuk sahada vardılar, mücadele ettiler, takım savunmasında yerlerini aldılar, ancak asıl görevleri oyunu ileriye taşımak görevini yapamadıkları için ilerde sorun yaşıyoruz. Ayrıca Kayseri maçında Yattara'dan bir Cangele olmasını isterdik ama göremedik. Cangele ne yapmadı ki penaltı yaptırdı, yıpratıcı oyun tarzı ile savunmanın sinirini yeterince bozdu, Egemen'i saha dışına attırdı. Eee bir forvetten daha ne beklenir ki.

Kocaeli maçına gelirsek, bu maç dahil bundan sonra oynanacak devre arasına kadarki maçlarda ne olur belli olmaz. Yukarda anlatmaya çalıştığım sorunlar nedeniyle devre arasına olabildiğince az puan kaybı ile zirveden kopmadan acilen kapak atmamız lazım.

evrents
29.11.2008, 09:22
Trabzon hangi maçı rahat kazanmışki bunu da rahat kazansın :(

demirel
29.11.2008, 09:30
Bence artık ersun yanalın değişiklik yapması lasım. Bir kere yattara çok içeri giriyor. Yattara kanatta oynadığında yararlı olan bi oyuncu. öncelikle cale,giray,song,tayfunla başlasın bence--- serkan,selçuk,ceyhun,yattara ilerdede-- isaac,umut çıksın... herhafta kadro aynı,dewamlı puan kaybediyoruz.. dün golü attık.. adamlar bastırıyo.. gökhanı cıkarıp yerine tayfunu lmalıydı-serkanıda orta sahaya cekmeliydi, değişikliklerde cok gec kalıyo,,, neyse artık takıma desteğe dewam,, hala lideriz

mechanic
29.11.2008, 09:35
Yattara oynamaz ise kazanırız.

Tolpaş61
29.11.2008, 09:39

bravo.bencede haklısın.

Yasin Berber
29.11.2008, 09:42
Rahat alıcaz şüpesizim:D

Hekimoğlu
29.11.2008, 09:52
Kendi sahamızda lig sonuncusu ile oynuyoruz bu maça büyük ihtimal lider çıkarız e o zaman endişeye gerek yok.rakipte veteran oyuncular var ben Tolga Seyhan'a çok güveniyorum misyon adamı !!

kelkitli29
29.11.2008, 09:57
Ne diyeyim ben begendim dünki oyunumuzu. Bu Kayseriden puan almak yeter. Bir yigin mac yaptik 1 kere kaybettik oda gs deplasmani. Bugün fener yenerse haftayi kazancli kapatiriz.

Muhammed KOÇ
29.11.2008, 10:02
Ne diyeyim ben begendim dünki oyunumuzu. Bu Kayseriden puan almak yeter. Bir yigin mac yaptik 1 kere kaybettik oda gs deplasmani. Bugün fener yenerse haftayi kazancli kapatiriz.
hiçbir şekilde kazanç değil. ha fener yenilmiş bjk lider olmuş; ha fener yenmiş bize 2 puan daha yaklaşmış.. bizim kazanmamız lazım ondan sonra kazançlı çıkarız..

forza61ts
29.11.2008, 10:13
askere gidiyom bak ts dun aksam zaten kız arkadasımdan da ayrıldım trabzonspor mu ben mı dedı trabzon dedım... anlayacagın ts omrumu yeme daha fazla bıse kalmadı zaten. bu sene sampıyon ol...

hüseyin1975
29.11.2008, 10:18
bu maçta ersun hocamız 61.dakikada Tayfunu, 77.dk Ceyhunu ve 83.dk. Isaaci oyuna sokar diye düşünüyorum. Gerisi Allah'a kalmış yenebiliriz de yenilebiliriz de garantisi yok.

Cok aci ama gercek.
Ersun Hocam ezbere oyuncu degisikligi yapiyor.
Rakip TD bizi ezberlediler.

Artik degisik bir varyasyona gitmesi gerekir.
Yattarayi dinlendirsin bence.

Bu macida alamazsak zaten Liderligi hak etmiyoruz.

hermann hesse
29.11.2008, 10:44
Kocaeli, Antalya maçında tam 4 forvetle çıkmıştı. Ya herru ya merru misali.
Bizim karşımıza da böye çıkarlarsa , bu şanssızlıkla bize herru kısmının düşeceğine eminim. Ayrıca Ersun Yanal ın da ilk 11 i belli

Tony
Serkan,Giray,Song,Cale
Hüseyin
Yattara,Selçuk,Ceyhun
Umut,Gökhan

Yani şu İsaac ı neden oynataz hala anlamış değilim. Umut la Gökhan ın 90 dakikada yapamadığını bu adam 10 dakikada mı yapacak?Bu adama 90 dakika şans vermek zorundasın kardeşim. Ayrıca Ferhat hiç kullanılmıyor.

Napoli
29.11.2008, 10:47
egemen en az 2 maç ceza alır,Bursayada gitmezz taraftar baskından kurtardı hınzır haha

Napoli
29.11.2008, 10:48
hueyin yerine bi ceyhunu oynatsan be hocam

hüseyin bu sene bir maçta oynamadı ondada 4 tane salladık :D

irfan61
29.11.2008, 10:49

hüseyin bu sene bir maçta oynamadı ondada 4 tane salladık :DAma ondan öncede 3 tane yiyorduk.

Mehmet_Mercanlı
29.11.2008, 10:52
Yattara oynamaz ise kazanırız.

dikkat ediyorum haca 4 maçtır yattaranın formsuz olduğunu söylüyor ama yinede bu adam cıkıp 70-80 dk top oynuyor ... bukadar şansı azıze versen belki yenibir yetenek kazanmıştık

hermann hesse
29.11.2008, 10:55

hüseyin bu sene bir maçta oynamadı ondada 4 tane salladık :D

Hüseyin kazmadır mazmadır ama bu takımda birçok futbolcunun açığını o kapatıyor. Gençlerden daha fazla koşup birçok top kesiyor. Defansın bu kadar sağlam olasındaki etken hüsyin in onlara çok fazla yardım etmesidir. İleriye doğru pas kabiliyeti yoktur ama Hüseyin hakkaten çok iş yapıyor. Staddan izlediğim maçlarda bunu iyice anlama fırsatı buldum.

Yunus Emre SEYHAN
29.11.2008, 10:59
Kocaeli Bugun kazanamazsa maç cok kolay geçmez..

Samet Berber
29.11.2008, 11:13
Colman cezalı değil mi ?

İşimiz gerçekten zor .

Yunus Emre SEYHAN
29.11.2008, 11:23
Cok aci ama gercek.
Ersun Hocam ezbere oyuncu degisikligi yapiyor.
Rakip TD bizi ezberlediler.

Artik degisik bir varyasyona gitmesi gerekir.
Yattarayi dinlendirsin bence.

Bu macida alamazsak zaten Liderligi hak etmiyoruz.
Abi Görende Aimar ile Yıldıray'în yedek beklediğini sanacak.
Yedek kulubesi :Adnan,Ferhat,Giray,Ceyhun,Isaac,Onur
Haftaya Egemen Ve Colman yok. Colman'ın Yerine Serkan'ı çeker. Serkan'ın Yerine Tayfun Cora'yı Isaac 2-3 mac ilk onbirde başladı. Son Hacettepe maçında kötü bir oyun sergilemişti. Ama Artık Yattara'nın yerine düşünülebilir.
Ceyhun - Isaac var bir tek

AKSOY_61
29.11.2008, 11:29
almamız lazım.alırız da bence.

Ali Tunahan Güllü
29.11.2008, 11:32
inşallah alıcaz...

Atakan
29.11.2008, 11:52
Egemen - Giray , Colman - Ceyhun değişiklikleri olacaktır.İnşallah alırız.

sonimp
29.11.2008, 11:58
arkadaşlar,kardeşler,öncelikle şu "rahat kazanırız" lafını bir kenara bırakalım.kaç maçtır bakıyorum foruma,maç öncesi aynı söylem ama sonuçlar ortada! takımın bu haliyle hiçbir maçı çok rahat kazanmamız mümkün değil.bu da demektir ki sabır,sabır,biraz daha sabır."nereye kadar" diye sorduğunuzu duyar gibiyim. devre arasına kadar,olmadı sezon sonuna kadar,olmadı sezon başına kadar o da olmadı ölene kadar, bu sevda bizi öldürene kadar! her kötü maç sonu ben de kızarım,kimi zaman hocaya kimi zaman oyunculara ama bilirim ki o maçın gerginliğindendir,geçicidir,sabah kalktığımda sevdam yine sarmış beni,bir sonraki haftanın programına bakar olmuşum.onun için biz Trazon taraftarıyız,sabrı iyi biliriz. son söz:
Trabzonsun sen bizim canımız
Bordoyla Mavi akar kanımız
Seviyoruz seni canı gönülden
Trabonsuz sen bizim canımız...
Ankara'dan sevgiler...

Hasan Habip Özbay
29.11.2008, 11:59
bence bu maçı almalıyız bana göre kocaeli çok zor bir takım değil taraftar desteği ile de bu maçı alacağız.

BİZ KOCAELİ'Yİ DEĞİL KOCAELİ BİZİ DÜŞÜNSÜN !!..
YILMAZ VURAL TAKLA ATSANAA ATSANAA ATSANAAA!!

tuncay1984
29.11.2008, 12:03
forvete enginle adnan degisin colman yada yattaranin yerine ceyhunlu bi kadro
degisikliklere gitmesi lazim

yakuphoca
29.11.2008, 12:17
0-0 veya 1-1

szymeks
29.11.2008, 12:23
kocaeli bjkden 5 gsden 4 ankaradan 4 fbden 3 yedi yani bu takıma 3 tane atamazsak yuh derim biz fb yenerse yine liderizde her zaman şansla nereye kadar bjkyi yenemedik bjk kapandı gsyi yenemedik maçta şanssızdık antepi yenemedik ii pas yapıorlardı sivası yenemedik ii savunma yaptılar kayseriyi yenemedik ii defansları var yani zor geçicek hiç bir maçı alamadık hep mazeret hep mazeret bu takım yeni eyvallahta bomboş pozisyonlarda gol atamamakla yeninin ne ilgisi var onuda geçtim bu kadar hayati maçta top tekniği sıfır olan kendini cristiano ronaldo sanıp topa gerilmeden penaltı atmaya çalışan umuta penaltı attırmak neyin nesi keyfe göremi hareket ediyoruz iki haftadır olmayan penaltılar verilio olan penaltılar verilmiyor sesimiz çıkmıyor yani bizim liderliğimiz aldatıcı top falan oynadığımız yok tamamen rakiplerin sürekli kaybetmesinden lideriz maharet bizde değil yani çok moralim bozuk kocaeli maçına gelince kocaelinde defansta tolga ve ufuk diye biri var sol bekleri bizim volkan sağ bekleri musa ortada kemal ve semavi tek elle tutulur yanı forvetleri bu maçta 3 ön libero istemiyorum kalede sylva savunmada song giray cale tayfun göbekte srkan seçuk kanatlarda yattara yanında takımda belkide tek sol açık olabilicek barış ilerde mecburen umut gökhan kazanmaktan başka çaremiz yok devre arasında sahada adeta yürüyen yattarayı 5 milyon euroda olsa satmalıyız hüseyinide mümkünse ruslara satalım dünyanın hiçbiyerinde sırf top kesiyor diye bir adamı oynatmazlar gelen parayla sağa ankaradan özer sola engin veya denilson göbeğede tabata şart bide forvet fatih gökhan ısac umut topla fatih asla etmez umutuda elden çıkartabiliriz kocaeli maçını kazanamazsak durum çok kötü olur :(

Onur Civelek61
29.11.2008, 12:31
3 ü 4 ü bilmemde kazanalım 1-0 olsun bizim olsun.Takımda moraller yükselsin.

irfan61
29.11.2008, 12:33
2-0 olsun bizim olsun 1-0 olunca son dakikalar stres sıkıntıdan izlenmiyor.

mehmetdoğan
29.11.2008, 12:46
alırız bu maçı heralde umut ve yattara yedek olmalı diyorum

Muhammet
29.11.2008, 12:46
Kocaeli çok gol yiyen bir takım.

Fener'in deplasmanda yendiği tek takım özelliğini taşıyor. :D

Düşünün artık gerisini.

Bu maçtan çok zorlanmadan 3 puan almalıyız, kalitemiz bunu hak ediyor ve adamlar çok kötü.

Hüdai Pervaneli
29.11.2008, 12:47
bu maci almamiz lazim kadro degisikli sart

toksoy61
29.11.2008, 13:50
yattarra ile başlamasın artık yeter. bıktık bu adamın bizi enayi yerine koymasından. umut belki süper oynamıyor ama gayret ediyor hiç olmazsa. gökhana 2 güzel pas verdi pozisyon oluşturdu. tabi bir de gol attı. penaltı kaçırmış olabilir önemli değil. alternafin fazla yok idare edecez.

dediğim gibi lütfen artık koşmayan mücadele etmeyen oyuncularla oyuna başlamasın ersun hoca. bunların başındada yattara geliyor.

maça gelince hiçbir maçın olmadığı gibi yine kolay maç OL-MA-YA-CAK. yine zorlanacaz yine sıkıntı yaşayacağız ama kazanacağız.

Tayfun
29.11.2008, 13:55
Egemen'in yerine Giray oynar bu maçta ,

Colman'ın yerine ise Serkan'ı orta sahaya çekip Tayfun'u sağbek'e koyacak bence!

Adam gibi aklı başında olursak alırız,şampiyon olmak istiyorsalar !

burak28
29.11.2008, 16:26
bu maçta golcülerimiz artık akıllanıp gelen pozisyonları değerlendirmeleri lazım kocaeli karşısında yattaranın çok etkili olcağını düşünüyorum kocaelinin kanatları çok açık veriyor bence alırız

Mehmet Ç.
29.11.2008, 16:31
ersun yanal artik son 4 macda eskisi gibi oynamali OFFANSIV.

..............................................Isaa c...............
...............Giray...............Serkan.....Umut .......
Tony.....Song...............Hüseyin............... .......
...............Tayfun............Selcuk......Gökha n....
..............................................Yatt ara............

hüseyin1975
29.11.2008, 16:33
0-0 veya 1-1

Yok artik:(

samway
29.11.2008, 16:35
penaltı olursa umut atmasın da macın sonucu ne olursa olsun destege dewam ölene kadar ...

ama umut u ıstemıyorum...

Hüseyin İlkin
29.11.2008, 16:41
Tony

Tayfun
Giray
Song
Cale

Serkan
Hüseyin
Selçuk

Yattara

Umut
Gökhan

Ersun Yanal 'ın muhtemel tercihi ... Yattara 'nın yerine Isaac ' ı koyuncada ortaya benim tercihim çıkıyor :p

Erdogan
29.11.2008, 16:44
Bu haftaya kadar bir maci stressiz izledigimi hatirlamiyorum. Kocaleiye erkenden 1,2 gol atmaliyiz.

Bi kere rahat mac izleyelim yaw :)

Hüdai Pervaneli
29.11.2008, 16:45
colman hafatya cezalimi yoksa sakat mi ?

Celâl Emre Samancı
29.11.2008, 16:48
Tony

Tayfun
Giray
Song
Cale

Serkan
Hüseyin
Selçuk

Yattara

Umut
Gökhan

Ersun Yanal 'ın muhtemel tercihi ... Yattara 'nın yerine Isaac ' ı koyuncada ortaya benim tercihim çıkıyor :p
muhtemel değil kesin :)

Dursun Kaplan
29.11.2008, 16:48
colman hafatya cezalimi yoksa sakat mi ?

Cezalı..

.

Keleşoğlu
29.11.2008, 16:49
cezalı colman

Erbay
29.11.2008, 16:51
Gökhan ve/veya Yattara yedek kalmalı. 2 forvet ve oyun içerisinde bazen çok pasif kalan Selçuk ve Colman eklenince takım çok açık veriyor.Kocaeli'nde aslında iyi adamlar var. Kadro olarak sonuncu olacak bir takım değil. Böyle oynarsak bizi herkes yenebilir açıkçası. İnşallah oyunumuz düzelir. Kötü oynayıp " 3 puan " önemli demeye kalbim dayanmıyor artık.

okg_53
29.11.2008, 16:54
Kocaelinin konya maçı öncesi 7 tane oyuncusu kart sınırında
Serdar K. ,Musa,Tolga,Bülent,Semavi,Volkan,Serdar T.
bakalım hangileri bizim maçta olmayacak.

Keleşoğlu
29.11.2008, 16:58
kocaeli son maçlarda toparladı hafife almamak lazım o bjk ken fark yiyen takım degiller suan yılmaz vuralın cezasıda bitti

MaEsTrO
29.11.2008, 17:09
Maç oynanmadan kazanılmıyor. Dün bunu bir kere daha anladık. Fark atarız, yeneriz, ezeriz, berabere bitiririz falan fıkstık hikaye... Bu takımın ne yapacağını hiçbirimiz bilemiyoruz, öyle enteresan bir takımımız var.

Sen_Teksin_61
29.11.2008, 17:15
Hakem her iki takıma karşı adil karalar versin bu yeter. Yemin ederim yenilsek de üzülmem. En fazla topçuları veya Ersun hocayı eleştiririm. Yeter ki hakem doğru düzgün maç yönetsin. Rakibin oynu yavaşlatmasına müsaade ederse Selçu Dereli gibi o zaman yandık yine. Tempoyu yüksek tutup Kocaeli'ne atabildiğimiz kadar atmalıyız. Bu maçı da kazanamazsak ilk dörde girmeyi unutun arkadaşlar!

İskender
29.11.2008, 17:17
iki beraberlikten sonra bu maci almak sart oldu...

Muhammet
29.11.2008, 17:20
iki beraberlikten sonra bu maci almak sart oldu...

Ondan da öte birşey, puan kaybı söz konusu bile olamaz.

Bursa deplasmanında da 3 puan çıkartmalıyız bu iki beraberlikten sonra.

BDiler61
29.11.2008, 17:20
Kesin kazanmamiz gereken bir mac

Ahmet Kuru
29.11.2008, 17:24
Son haftalardaki durgunluğa son verecek bir karşılaşma olacak...
Farklı skorda bekliyorum açıkcası...

Ömer TOPAL
29.11.2008, 17:35
Başlamayan her maç bizimdir

Burak_52
29.11.2008, 17:35
ne olursa olsun bu maçı almamız lazım
en azından ilk yarıyı lider bitirmek için

vuga61
29.11.2008, 17:43
Trabzonspor gıbı takımın gökhan ünal umut bulut ısaac gıbı ofansıf oyuncuları olmamali şampiyon olmamız ıcınde takımın ilk 11 de en az 3 trabzonlu futbolcu olmasi lazım
özer hurmaci engin baytar i devre arasinda istiyorum
ve bu takıma forvet alınmayacaksa eskısehırde youla nın sozlesmesı devre arasında bıtıyor bu oyuncu da ala bılırız

Ali Özcan
29.11.2008, 17:54
Üzülerek söylüyorum ki bu maçtaki negatif bir sonuç Ersun Hocanın tartışılmaya başlanmasına neden olacaktır...İşte bu da en büyk hatadır...Kazanın çocuklar...Ersun Hocanız için...Bizim için...Şampiyonluk için...

Mustafa Önder
29.11.2008, 19:04
Bu maçı öyle yada böyle alırız gibi. Ancak eksiklerimizi iyi değerlendirmemiz ve devre arası planımızı iyi oluşturmamız gerek..

sametaydin
29.11.2008, 19:09
Bu maçı almalıyız. Kocaeli diye küçümsememeliyiz. Bjk yı ne hallere soktuklarını ben gördüm. Bjk şansgolleriyle gaza geldi sonra maçı aldı ama 6 puanı var diye bu kolay takım oldugunu göstermez. Kesinlikle kazanmalıyız.

ÜNAL
29.11.2008, 19:09
Kayseri maçına kesin galibiyet ile bakıyorduk ki puan farkı açısından çok önemli bir karşılaşmaydı.Kocaelispor karşılaşmasına dağılmış bir Trabzonspor ile değil sağlam bir takımla çıkmalıyız.Arkadaşların da belirttiği gibi eksiklerin farkedilmesi ve ona göre tedbir alınması çok önemli.Ersun hoca dikkate alıyordur.

Bu maçı alırız.

Mustafa K. Demirbaş
29.11.2008, 19:13
bu maç bu senenin kırılma noktalarından biri olacak gibime geliyor mutlaka kazanmalıyız taraftar desteği herzamankinden fazla gerekli inşallah 3 puanı alıp yolumuza devam edeceğiz

ÜNAL
29.11.2008, 19:15
------edit----

kudu_61
29.11.2008, 19:44
fark atıp moral bulmalıyız kadro yapısıyla ligin en zayıf halkası körfez bence gene söylüyorumhatfalardır da söylüyorum yattara-gökhan-selçuk- formda olursa alırız bu maçı

syvla
tayfun-song-giray-cale
hüseyin
yattara-serkan-selçuk-isaac
gökhan

IaILIpIeIRI
29.11.2008, 19:48
Eziktaslar 10 kisi kaldı we yeniliorlar..Bu hafta yine lideriz :cool:

Sefa Murat Dokuz
29.11.2008, 19:58
Kocaliyi yenemezsek artık telafüz etmek bile istemiyorum.

Hasan Habip Özbay
29.11.2008, 20:09
bu maçı alırsak bence ilk yarıyı lider kapatırız onun için önemli alıırızda rahat olun ve destek olun

crazyman_61
29.11.2008, 20:13
beraberlik serisini galibiyet serisine dönüştürmeliyiz

Ali Tunahan Güllü
29.11.2008, 20:14
artık önümüzdeki 3 maçıda KESİN almalıyız.!!!!!!!!!!!

Emre B.
29.11.2008, 20:29
İnşallah Gökhan ve Umut atacakları gollerle moral bulup kendilerine gelirler.

Recep Alkan
29.11.2008, 20:31
İnşallah Gökhan ve Umut atacakları gollerle moral bulup kendilerine gelirler.

hiç inandırıcı gelmiyor ne yazıkki. keike böyle birşey olsa ama ???

Eren Karaahmetoğlu
29.11.2008, 21:03
unutalım beraberlikleri önümüze bakalım ikinci devrede inanıyorum ki vasatın üstündeki takımları da yenmeye başlıcaz.:) bu devreyi kazasız belasız lider tamamlayalım da.Kocaeliyi yeniceimizi düşünüyorum umarım da yeneriz

İskender Çakmak
29.11.2008, 21:07
ergin isaac ve barıs ın artık ilk onbir de düşünülmesi gerekiyor çünki forvet ve orta saha oyuncularında rehavet var ne de olsa kesilmiyoruz korku yok o yüzden kocaeli macında radikal değişiklikler bekliyorum ama ersun hoca bunu yapar mı onuda bilmiyorum

oktay61
29.11.2008, 21:22
Yeryüzündeki en büyük fener düşmanlarından biriyim ama bu sene Salatasaray ve 8taşı yendiler, haftayı lider kapamamızı sağladılar, ulan bide bize yenilirlerse 1 günlüğüne korsan fener forması giyip kadıköyde gezeceğim :)
Hadi fener 2. yarı da lazımsın, ancak bize yenilmek şartıyla...

Muhammed KOÇ
29.11.2008, 21:24
bizi bilmem ama gs,fb,sivas,bjk önlerindeki maçları kesin kazanacak.. siz düşünün bu maçın önemini..

ApoCaN28
29.11.2008, 21:25
Forvetlerimiz Ve Kanatlarımız iyi olursa alamıyacağımız maç yok...

keles76
29.11.2008, 21:29
bu maci ev sahibi olmamizin getirdigi artilara takim oyununu eklersek ve sansda bizden yana olursa bu maci alacagimiza inanniyorum aslinda bunlarda olmasa biz kocaelini yenmeliyiz ama su kadro ile gol atmak cok zor rakip kim olursa olsun

engts61
29.11.2008, 21:35
Bence bugünkü maçın sonucuyla ilk yarıyı lider kapatmayı garantiledik.Ayrıca kalan 3 maçı da kazanacağımıza inanıyorum ve ilk yarıyı da 5 puan farkla lider tamamlarız.(gs-bjk maçı var ve bence berabere biter)

Mustafa Calik
29.11.2008, 21:36
bu mac antreman gibi olur insallah :)

Gökhan ÖZDEMİR
29.11.2008, 21:36
Umut oynamazsa garanti kazanırız.

Oynarsa hem rezil oluruz hemde yeniliriz.

ismail tüfekçi
29.11.2008, 21:45
gökhanın umuttan fazla neyini gördün acaba 6 milyonluk bonservisimi

szymeks
29.11.2008, 21:45
bu hafta fener denizli deplasmanında herşey olur bjk ankara yine herşey olur vede gs suni çimde ilk kez oynuycak bu yüzden mutlak almamız gereken bir maç bu maçın hibir özrü yok bugün fb bjk karşısına tek ön liberoyla çıkıp korkmadı eğer biz kocaeli maçına üç ön liberoyla çıkarsak bırakalım bu işleri barışın mutlaka solda oynaması lazım böylelikle iki kanattan geliriz selçuk serkan ikilisi ortada hatta umutuda sürpriz golcü gibi oynatırız savunmadaki dörtlü hiç hücuma çıkmasın ama sol kanatta barış oynasın hazır diilse hazırlasın ersun yanal bu onun görevi kocaelinide yenemezsek olmaz mutlaka solda barış olmalı

Mehmet Fırat
29.11.2008, 21:48
Umut-Isaac ya da Gökhan-Isaac.

Mutlaka denenmeli bu maçta.

Hekimoğlu
29.11.2008, 21:54
Kredimiz bitti artık devre arasına kadar puan kaybı olmamalı kocaeli'ni de yenelim bi zahmet.

cngz
29.11.2008, 21:55
maçlarda futbol oynamıyoruz oynayanı izliyoruz, oynatmamaya çalışıyoruz, şu ana kadar gördüğüm o. çok kötü oynayarak ama süper şansımızla şu an lideriz. ben inanıyorumki başka hiçbir sezon arka arkaya 2 beraberlik alan bir takım liderlikte kalamaz. tamamen şansımız ve arkamızdakilerin puan kayıpları bizi burada tutuyor.

inşallah ikinci devre 1-2 transfer ve oyuncuların form tutmasıyla iyi futbol oynayıp büyük maçlarıda kazanırız

f1bekir
29.11.2008, 21:57
Takıma ben de çok kızıyorum ama öyle ya da böyle hala lideriz. sezon başında hiç böyle bişey beklemiyodum ben, çoğu kişi de beklemiyodu heralde. ya bu sene değişik bi hava var, biz kötüyüz tamam ama diğerleri de kötü. en kötü oynadığımız maçları bile bi şekilde kazandık. toplar direklerden döndü, maçlar gitti geldi ve sonuçta 3 puan öndeyiz. önümüzde 3 maç var, 9 puan çıkarabilecek güçteyiz, inşallah da çıkaracaz. tabi bu 3 rakip diğerlerine göre zayıf gibi görünse de oynamadan hiçbir maç kazanılmıyo. ama ben bizim takımın en zayıf rakibi bile hafife almadan maçlara çıktığını hissediyorum. bu yüzden bu 3 maçtan 9 puan çıkarabileceğimize inanıyorum.

sivas ve kayseriden toplam 2 puan çıkaracağımızı konuşmuştuk abimle, bu kez bu üç maçtan 9 puan çıkarırız diyoruz. geçen 2 maçtan haklı çıktığımıza üzüldük ama inşallah bu sefer haklı çıkarak sevinecez :D

halil ibo
29.11.2008, 21:58
Şampiyonluk sayacını çalıştıracak bir maç.:) Sezon başından beri olduğu gibi rakip küçümsemeden oynarsak kesinlikle kazanırız.Kritik nokta tribünlerimiz olacak yine !
Maalesef bmn'deki gibi stadyumda da homurtuları yükseltirsek nahoş olur.
Fakat bu yıl tribünlerimiz sanal ortamın aksine keyif veriyor ve son derece akılcı.Darısı sanal ortamdakilerin başına.3 puan cepte liderlikle birlikte puan farkını açacağımız bir hafta bizleri bekliyor...

cngz
29.11.2008, 22:01
fener en ktü sezonunu geçiriyor gibi görünüyor ama adamlara bakıyoruz büyük maçları kazanmasını biliyorlar. biz 24 seneden sonra en iyi yerdeyiz, iyide başladık sayılır ama hiçbir büyük maçı kazanamadık, antep, beşiktaş, gs, kayseri, sivas. asıl bu maçları kazanmamız gerekliydi, diğerlerini nasılsa bir şekilde kazanabiliriz, bu tarz maçlara çare bulmak lazım, yoksa bunlar birbiriyle çakışırken küçük maçları alarak şampiyon olursak dil uzatan çok olur o şampiyonluğa, bu da heralde taraftarın pek hoşuna gitmez. keşke büyükleri yenerek biryerlere gelebilsek.

her ne kadar böyle eleştirirler yöneltsekte takıma, sonuna kadar arkasındayız, trabzonspor yönetimiyle, futbolcularıyla, teknik direktörüyle bizim takımımız.

Hasan61
29.11.2008, 22:03
bu maçı kazanmak şart

cngz
29.11.2008, 22:07
bu maçı kazanmak şart

sadece bu maçı değil, önümüzdeki 3 maçıda kazanmak şart oldu büyüklerden puan kaybedince

f1bekir
29.11.2008, 22:07
fener en ktü sezonunu geçiriyor gibi görünüyor ama adamlara bakıyoruz büyük maçları kazanmasını biliyorlar. biz 24 seneden sonra en iyi yerdeyiz, iyide başladık sayılır ama hiçbir büyük maçı kazanamadık, antep, beşiktaş, gs, kayseri, sivas. asıl bu maçları kazanmamız gerekliydi, diğerlerini nasılsa bir şekilde kazanabiliriz, bu tarz maçlara çare bulmak lazım, yoksa bunlar birbiriyle çakışırken küçük maçları alarak şampiyon olursak dil uzatan çok olur o şampiyonluğa, bu da heralde taraftarın pek hoşuna gitmez. keşke büyükleri yenerek biryerlere gelebilsek.

her ne kadar böyle eleştirirler yöneltsekte takıma, sonuna kadar arkasındayız, trabzonspor yönetimiyle, futbolcularıyla, teknik direktörüyle bizim takımımız.

valla renkdaş şampiyon olalım da nasıl olursak olalım. akşam top çizgiyi geçmedi ama ''lanet olsun ya, tabelaya 1 yazılsın da varsın gol olmasın, isteyen istediğini söylesin'' dedim. o kadar bunalmışım, o kadar bunalmışız yani, nasıl gelecekse gelsin bu şampiyonluk artık, kabülümüzdür ;)

cihatöztürk
29.11.2008, 22:12
bi zahmet oynayın yenin ya yattara eskisi gibi diil....biraz daha etkili olması lazım orta sahımıza gelince takviye şart.. hüseyinin oynamaması bir an önce satılması lazım ... orta sahaya bi mehmet topuz süper olurdu....ve umut satın satın satın ....sadece koşuyoo takıma hiç bi faydası yok.....bide forvet aldınmı düzgün adam gibi bi adam bu sene şampiyon oluruz ama dediğim gibi....hüseyin umut gönder.... 1 orta saha 1 forvet 1 de belki sal tarafa adam alınabilir ....ama kocaeliyi yenecek güç var işllah yeneriz

cngz
29.11.2008, 22:15
valla renkdaş şampiyon olalım da nasıl olursak olalım. akşam top çizgiyi geçmedi ama ''lanet olsun ya, tabelaya 1 yazılsın da varsın gol olmasın, isteyen istediğini söylesin'' dedim. o kadar bunalmışım, o kadar bunalmışız yani, nasıl gelecekse gelsin bu şampiyonluk artık, kabülümüzdür ;)

orası öyle tabi, şampiyon olalımda nasıl olursa olsun, bu hafta top çizgiyi geçmedi, ama geçen haftada penaltımız verilmemiştş, 2 hata birbirini örttü ama diğer takım taraftarları geçen haftaki penaltıyı görmez, bu hafta hakemle kazandılar der.

her neyse sonuçta bu haftada bize yaradı. aslında çok fazla kötümser olmamak lazım, yani bu yıl şampiyonluk gelmemesi normal sayılmalı. çünkü trabzonsporda bir sonrasının değil, geleceğin planları yapılıyor. takım baştan aşağı yenilendi, transferlerin %100 ü tutacak diye birşey yok, ve öylede olmadı gibi zaten. 1-2 oyuncu devre arasında, 1-2 oyuncu sezon sonunda alınırsa, (ama direk 11 de oynayacak kaliteli oyuncular) seneye çok farklı bir trabzonspor izleriz diye düşünüyorum, hem iyi oynayan hemde büyük maçlarıda kazanan. ziraa diğer takımlara baktığımızda en az son 5 yıldır yerlerinde sayıyorlar, gelişme yok, transferleri hep bu seneyi kurtarmaya yönelik. yani ileriki yıllarda çok daha rahat olacağız buna eminim. kazanılan ihalelerde takımı maddi açıdan çok çok rahatlatacak, hem maddi açıdan, hem sportif açıdan iyi bir takım geliyor bence.

f1bekir
29.11.2008, 22:22
orası öyle tabi, şampiyon olalımda nasıl olursa olsun, bu hafta top çizgiyi geçmedi, ama geçen haftada penaltımız verilmemiştş, 2 hata birbirini örttü ama diğer takım taraftarları geçen haftaki penaltıyı görmez, bu hafta hakemle kazandılar der.

her neyse sonuçta bu haftada bize yaradı. aslında çok fazla kötümser olmamak lazım, yani bu yıl şampiyonluk gelmemesi normal sayılmalı. çünkü trabzonsporda bir sonrasının değil, geleceğin planları yapılıyor. takım baştan aşağı yenilendi, transferlerin %100 ü tutacak diye birşey yok, ve öylede olmadı gibi zaten. 1-2 oyuncu devre arasında, 1-2 oyuncu sezon sonunda alınırsa, (ama direk 11 de oynayacak kaliteli oyuncular) seneye çok farklı bir trabzonspor izleriz diye düşünüyorum, hem iyi oynayan hemde büyük maçlarıda kazanan. ziraa diğer takımlara baktığımızda en az son 5 yıldır yerlerinde sayıyorlar, gelişme yok, transferleri hep bu seneyi kurtarmaya yönelik. yani ileriki yıllarda çok daha rahat olacağız buna eminim. kazanılan ihalelerde takımı maddi açıdan çok çok rahatlatacak, hem maddi açıdan, hem sportif açıdan iyi bir takım geliyor bence.

desinler abi hiçbirşey umrumda değil. onlar elimizden az mı şampiyonluk aldılar hakemlerle. biz de dedik appiahın Fatih Tekke'ye dalışı penaltıydı diye ama artık ne önemi vardı. sonuçta onlar şampiyon ilan edildi. artık hiçkimsenin yorumunu da, eleştirilerini de, dalga geçmelerini de takmıyorum. sadece şampiyonluğu istiyorum ve bekliyorum. dediğin gibi bu sene olmazsa bir gün elbet...

Muhammed KOÇ
29.11.2008, 22:24
_____________________sylva____________________

serkan_________song_________giray__________cale

____________________hüseyin___________________
_______________selçuk________ceyhun___________

______ yattara ____________________ ısaac ______

___________________umut(gökhan)______________

böle bişi olur herhalde..

Öztürk Adem
29.11.2008, 22:25
Bu macı cok ama cok rahat kazanabılecegımızın kanaatındayım pesınden de bursa gelıyor eger su 3 mactan 2 galıbıyet aldık mı ıdı lıder tamamlıyoruz lıgın ılk devresını bence :)Son hafta oynanmıyacak bıldıgım kadarıyla :)O yuzden ben kesın gozuyle bakıyorum lıderlıge

Halil Atalay
29.11.2008, 22:25
inşallah bu sefer kazanırız artık kazanmamız lazım

f1bekir
29.11.2008, 22:28

____________________hüseyin___________________
_______________selçuk________ceyhun___________

______ yattara ____________________ ısaac ______

___________________umut(gökhan)______________

böle bişi olur herhalde..

benim anladığım hoca tek forvet oynatmıycak bu takımı, kafasına koymuş. anlamadığım ise niye hep gökhan sola kayıyo da umut kaleye daha yakın oynuyo? bence tam tersi olması gerek. yanlış mıyım?

Mehmet_Mercanlı
29.11.2008, 22:30

______________ceyhun_____hüseyin______________
____________________selçuk____________________

_______ umut ____________________ ısaac _______

___________________gökhan____________________

demirel
29.11.2008, 22:31
kazanırız demiyorum, ama inşallah kazanırız :D

demirel
29.11.2008, 22:35
-----------tony------------
tayfun--song---giray----cale
--------hüseyin------------
--yattara--serkan--selçuk--
gökhan--umut

ama keşke

---------tony--------
serkan--song--giray--cale
--------hüseyin---------
yattara-selçuk-ceyhun
--------isaac--------
-----umut-----

Muhammed KOÇ
29.11.2008, 22:36

______________ceyhun_____hüseyin______________
____________________selçuk____________________

_______ umut ____________________ ısaac _______

___________________gökhan____________________
eğer umut orada oynasın, maçtakiler umutu sahadan çıkartmaz; forumdakiler ağızlarına geleni bu başlıktan esirgemez.. :D umut ya hiç oynamayacak ya tek forvet ya da gökhan veya isaac la ikili forvet.. hiçbir şekilde kanat oyuncusu değil umut..

Erdogan
yani lig birinci ile sonuncusu oyniyacak ama hicbir garanti yok.

nasil lig ama bee:)

orhan42
yarım sıfır olsun bizim olsun..tek arzum 3 te 3 olması..futbol artık önemli değil..29 yaşındayım.hayal meyal hatırladığım şampiyon TRABZON seslerini tekrar duymak istiyorum...

okg_53
Gökhan ve Umut un bir arada olmadığı kadroları yazan arkadaşlar boşuna yazıyorlar.
Hoca Gökhan Umut ikilisinden Vaz-Geç-Mez vede Vazgeçmemelidir.

demirel
29.11.2008, 22:38
walla ben 27 yasına girdim hala hatırlamıyom :D

Mert Marabaoğlu
29.11.2008, 22:41
ßayrm tatiline geldiğim için, bu sezon Trabzonspor'umuzu ilk defa Avni Aker'de yanlız bırakıcam. ßakalım tv'den nası görünüyoruz. :)

erik
29.11.2008, 22:42
Umut ve Gökhan bence de ikisi ikili oynamalı.ancak deplasmanlarda Umutun yerinde İsaac ı görmeyi daha çok isterim.

BayzanTs61
29.11.2008, 22:54
ilk yariyi bence lider kapatacaz

kocaelispor
bursaspor
eskisehirspor maclarindan 9 puan bekliyorum aralarinda daha gs-bjk maci var puan farki acilacaktir...lige verilen aranin ardindan feneri kadikoyde bicebiliriz

Pirselimoğlu
29.11.2008, 22:58
.........................SYLVA.................... .......
TAYFUN.........SONG...........GİRAY.........CALE
SERKAN........HÜSEYİN.......SELÇUK......ISSAC
..................YATTARA.........UMUT............ ..

gökhan bu maç oynamassa kötü oyununa 1 maç daha eklememiş olur o kadar....

Ali İhsan Dönmez
29.11.2008, 23:03
bir aksilik olmazsa inşallah kayseriden sonra trabzonda da stadyumdaki yerimi alacağım.

İlyas Özdemir
29.11.2008, 23:05
mutlaka kazanmalıyız
zorda olsa kazanacağımızı düşünüyorum

Kasım Hilal
29.11.2008, 23:08
Artık Yattara'nın ne yüzünü görmek ne de adını duymak istiyorum..
Tayfun sağ bekte olsun, Serkan da sağ açık oynasın..
Tam tersi de olur; yeter ki Yattara oynamasın..
Gökhan Ünal kendine gelsin..
Umut'u her zaman beğenirim ama artık lütfen biraz sakin olsun..
Pozisyonlarda çok hızlı hareket ediyor ve bunun yüzünden top ya arkasında kalıyor, ya da topu düzeltecek zamanı kalmıyor..
Colman'ın yerine Ceyhun oynasın ve mümkünse uzaktan şut çalışsın, hareketli toplarla..
İsaac mümkünse daha fazla zaman alsın..
Hatta ilk onbir başlasın..
Gökhan oyuna sonradan girsin..
Hüseyin azıcık daha ileri çıksın, dağa taşa bile vursa sorun etmem, arada bir-iki şut çeksin..

MahmutHSO
29.11.2008, 23:15
Pozisyonlarda çok hızlı hareket ediyor ve bunun yüzünden top ya arkasında kalıyor, ya da topu düzeltecek zamanı kalmıyor..
Colman'ın yerine Ceyhun oynasın ve mümkünse uzaktan şut çalışsın, hareketli toplarla..
Hüseyin azıcık daha ileri çıksın, dağa taşa bile vursa sorun etmem, arada bir-iki şut çeksin..

Takımın şu ana kadar oydadığı maçlara bakarsak,bu analize sonuna kadar katılıyorum

TSezgin61
29.11.2008, 23:23
kocaeli bursa ve eskisehir maclarindan 9 puandan baska birasey düsünmek istemiyorum... artik yeteri kadar puan kaybettik. lideriz ama iyi oynayip puan kaybetmek koyuyor. buraya kadar getirdik ilk yariyi böyle kapatalim bari. transfer döneminde futbolcu alma konusunda sikinti cekmemek icin lider kapatmamiz lazim. böylece futbolcu almak dahada kolaylasir diye düsünüyorum...

Keleşoğlu
29.11.2008, 23:32
avni akerdeyimmm bu maçta oley oley:)

Cafer Bulur
29.11.2008, 23:35
Yine kolay bir mac olmayacak.
Golü bulana kadar zorlaniriz.Daha sonrasinin cok da zor olacagina inanmiyorum.
Bu maci bir sekilde aliriz ya da almaliyiz.Artik puan kaybina tahammülümüz yok.

oguzkoc
29.11.2008, 23:48
çok zor bir maç olacak ama kazanmak zorundayız.. bu maçın berabere bitmesi sadece 2 puan kaybetmek demek değil, motivasyon ve konsantrasyon da kaybetmek demek...

tisan61
29.11.2008, 23:55
krediyi tükettik artık
ne olursa olsun kazanmamız gerekiyor
allahım ne olur kazanalım artık
bence kazanamamak yolun sonu demektir
inşaallah kazanırız

Remzi
30.11.2008, 00:00

Çok doğru tespitler.. İNşallah dediğin gibi olur:)

Fatih Özkan
30.11.2008, 00:08
Sivas ve Kayseri neyse...
Ama Kocaeli maçının şakası yok...
Puan kaybına da tahammülümüz yok!

Zafer BİLGİN
30.11.2008, 00:16
Yarın Kocaeli nin maçına gideceğim.Yarınki maçlarını seyrettikten sonra bizim maç için yorumlarımı yazacağım.Ama Kocaeli şehrinde şöyle bir hava hakim;Trabzon deplasmanı kayıp hafta.Mağlubiyete şu anda hazırlar.

Haluk Ongan
30.11.2008, 00:26
yarın inşallah kocaeli kazanır da bizim maçta puan kaybı normal olur onlar için...

Fanatik28
30.11.2008, 00:28
Su Yattara´ya bu denli yüklenenleri anlayamiyorum dogrusu. Yattara bizde oynadigi 5 sezonda hicbir zaman rakiple top arasina ayagini sokmamistir.

Macin ilkyarisi kendisini cok begendim. Tek top oynadi, ayni cok basit oynadi ama takimi fazlasiyla rahatlatti. ne yazik ki onun kadar rahat oynayabilen fazla oyuncumuz olmadigi icin cok top kaybettik.

Yattara´nin en önemli özelligi savunma arkasina atilan toplara öldürücü ortalari yapmasi. Ama Colman disinda bu toplari atabilen hicbir oyuncumuz yok maalesef takimda. Colman´da kismen.

Daha henüz takim olamamisken, elestirileri düzeyli tutalim. malum yeni bir takimiz. Yani silbastan. Bazilarina göre cok basit ama gercekte cok basit degil

Cafer Bulur
30.11.2008, 00:29
Yazdiklarinda genelde haklisin ama isaac ve gökhan konusunda sana katilmiyorum.
Isaac oyuna girdigi maclarda ne yapti da onu ilk 11 e layik görüyorsun?
Oyuna girdigison maclarda her topu ezen bir oyuncu bana göre ilk 11 i haketmiyor.
Umut ve gökhan in yavas yavas birbirlerine uyum sagladiklarini düsünüyorum.
Kayseri macindaki gol ve ilk yaridaki 2 pozisyon bu konuda ispatimdir.

Cafer Bulur
30.11.2008, 00:31
Su Yattara´ya bu denli yüklenenleri anlayamiyorum dogrusu. Yattara bizde oynadigi 5 sezonda hicbir zaman rakiple top arasina ayagini sokmamistir.

Macin ilkyarisi kendisini cok begendim. Tek top oynadi, ayni cok basit oynadi ama takimi fazlasiyla rahatlatti. ne yazik ki onun kadar rahat oynayabilen fazla oyuncumuz olmadigi icin cok top kaybettik.

Yattara´nin en önemli özelligi savunma arkasina atilan toplara öldürücü ortalari yapmasi. Ama Colman disinda bu toplari atabilen hicbir oyuncumuz yok maalesef takimda. Colman´da kismen.

Daha henüz takim olamamisken, elestirileri düzeyli tutalim. malum yeni bir takimiz. Yani silbastan. Bazilarina göre cok basit ama gercekte cok basit degil
Yattara önceden bu takimda hicbir zaman tek top yapmamistir.
Aksine birebirde adam gecmeye calisan bir oyuncumuzdu.
Simdi ise tek yapiyor ve yeteneklerine ihanet ediyor.
Tek topu hüseyin yapar,cale yapar ama yatttara yapmamali.

elturca61
30.11.2008, 00:33
butun kredimizi kullandik futbolcularda bunun farkindadirlar umarim bu maci almaktan baska sansi yoktur ve oyle de olucak insallah...

Cafer Bulur
30.11.2008, 00:34
Yarın Kocaeli nin maçına gideceğim.Yarınki maçlarını seyrettikten sonra bizim maç için yorumlarımı yazacağım.Ama Kocaeli şehrinde şöyle bir hava hakim;Trabzon deplasmanı kayıp hafta.Mağlubiyete şu anda hazırlar.
Kocaeliyi yarin kazandirin,bu sekilde bizden puan almayi akillarindan bile gecirmezler.
Anadolu takimlarinin kaybettikleri her mac sonunda bir sonraki maca daha iyi sartlandiklarini düsünüyorum.
Gerci ne kadar sartlanirlarsa da kazanmaktan baska sansimizin olmadigini düsünüyorum.

Burçak
30.11.2008, 00:39
Kocaelisporu izlediğim kadarıyla aslında oyunu ortada götürüyorlar. iyi oynadıkları zamanlarda oluyor. hatta çok örneğpi var ellerindeki maçları avuçlarından kayıp gidiyor.
kısacası maçın sonunu getiremiyorlar. kondisyonmu yetmiyor konsantre eksikliğimi artık ne derseniz deyin.
bejeke maçıda bunlara bir örnek.
Böylesine puana ihtiyaçları oldukları bi dönemde karşılaşmamızı istemezdim onlarla. Kocaeliye Trabzonspor maçından sonra başarılar dilerim. Bizim de Şampiyonluk yolunda altın değerindeki 3 puana çok ihtiyacımız var.
2. yarı gerekli önlemleri alıp ligde tutunmalarını isterim.

Haluk Ongan
30.11.2008, 00:45
bu yıl attığımız 19 golün sadece 6 tanesini ilk yarıda atmışız çok ilginç. Kazandığımız 8 maçın sadece 3ünün ilk yarısını galip bitirmişiz Gökhan Ünal ilk yarılarda gol atamamış mesela.Çok garip istatistiklerimiz var. Şöyle haftaya ilk yarıda 2 tane atsak da rahat bi maç izlesek inşallah...

batugol
30.11.2008, 00:49
artik patlama zamani
iyi oynayip da kazanacagimiz bir mac

Çağrı Bilici
30.11.2008, 00:51
beraberlik olacak

Emre7
30.11.2008, 00:51
artik patlama zamani
iyi oynayip da kazanacagimiz bir mac

kazanacağımız değil kazanabileceğimiz bir maç
kayseri sivas gibi

Cafer Bulur
30.11.2008, 00:52
beraberlik olacak
Bu ne keramet böyle?Rüyasini mi gördün?
Bir Trabzonspor taraftarina bu tahmin yakisiyor mu?

reisoğlu61
30.11.2008, 01:01
mutlak kazanmamiz lazim.
Colman ve Egemen yoklugunda:
______________Sylva___________
Serkan____Song_____Giray___Cale
Yattara___Hüseyin___Selcuk__Isaac
_________Umut_____Gökhan______

Mustafa Ayazoğlu
30.11.2008, 01:06
Ligde son sırada yer alan bir takım, bizi mutlaka zorlarlar ama son 20 dk işi çözer maçı alırız..

Çağrı Bilici
30.11.2008, 01:07
Bu ne keramet böyle?Rüyasini mi gördün?
Bir Trabzonspor taraftarina bu tahmin yakisiyor mu?

Tahmin bu adı üstünde.

Erdal DİLEK
30.11.2008, 01:12
sinan engin telegolde takımın ezilmesini anlatırken, biz trabzona giderdik o zamanlar trabzonun stoperi kemaldi, trabzon bizi o kadar hapsederdi ki ben kemalle 10 dakika muhabbet ettiğimi biliyorum diye anlatıyor. .

street_wolf41
30.11.2008, 01:15
abi kocaeliyi bu sene canlı izledim. çok kötü bir takım. açıkcası fark bekliyorum ama 1-0 olsun biizm olsun. yarın ki konya maçınada gidecem son kez izleyeyim bakayım.

innocence
30.11.2008, 01:19
keşke maç cumartesi olsaydı bu pazar günlerini de pazar maçlarınıda hiç sevmiyorum

abbas
30.11.2008, 01:24
Ceyhun un ilk 11 de oynamasını istiyorum ben. Tek derdimiz erken gol bence...

kudu_61
30.11.2008, 04:36
liderliğimizi pekiştireceğimiz rakiplerden biriyle puan farkını açacağımız bu haftada inşallah bir süpriz yaşamayız ama bence bizimkiler bu hırsla bu gol atamama sıkıntısıyla 3 atarlar gibi geliyor girayın oynayabilecek olmasına seviniyorum oda çok iyi bir stoper inş. ceyhuna da aynı şans doğar

Erdal DİLEK
30.11.2008, 09:38
Karadeniz temsilcisinde Kayserispor maçında sarı kart cezalısı durumuna düşen Colman ve kırmızı kart gören Egemen’in takımdan ayrı kalacak olması, teknik direktör Ersun Yanal’ı yeni arayışlara itti

colman da cezalıymış, ceyhun oynarsa daha agrasif olacağımızı düşünüyorum,i bu arada caksın bir tane artık ceyhun. . . o bizim yıldızımız olacak yazdım buraya

Kasım BEKTAŞ
30.11.2008, 09:45
klasik olacak ama kolay maç yok....bu maçada gerekli önemi göstermeliyiz 3 puan şart ki ne şart :)

Fatih Solmaz
30.11.2008, 10:26
kocaelini de düşünüyorsak unumuzu eleyelim eleğimizi asalım.

Emirhan Makul
30.11.2008, 10:35
Zor maç olur ama alırız.

hüseyin1975
30.11.2008, 10:45
Fazla telasa gerek yok.
Ligde henüz 1 Galibiyet alan bir Takimdan konusuyoruz.
Oyuncularimiz isi ciddiye aldiklari takdirde rahat alirlar.

Emirhan Makul
30.11.2008, 10:57
Bize Aslan Kesilirler Abi Bjk'ye de 2-0 Öne geçip 3-2 yenildiler unutmayalım ciddiye almazsak kocaeli çizer.

Kasım BEKTAŞ
30.11.2008, 11:25
Bize Aslan Kesilirler Abi Bjk'ye de 2-0 Öne geçip 3-2 yenildiler unutmayalım ciddiye almazsak kocaeli çizer.

3-2 değil 5-2 bitti o maç...bu maç sonunda şunu düşündüm...bizim takım bu 2-0 geri düştüğü maçlarıda çevirebilirmi?...belki futbolcular çevirmeyi düşünüyordur ama taraftar müsaade edermi?...sonradan bu sene taraftarında bir nebzede olsa da eskisine oranla değiştiğini ve takımına moral vermek için elinden geleni yapmaya çalıştığı fark ettim...inşallah yanılmamışımdır...

Emirhan Makul
30.11.2008, 11:26
Yok abi son 2 maçdır taraftara laf yok gerçekden kendilerini aştılar ya alkışlar tezahuratlar muhteşemdiler hele görüntüler şovlar tamamdır yani herşey muhteşem şuanda taraftar açısından anca düzelttiler kendilerini.

Kasım BEKTAŞ
30.11.2008, 11:31
Yok abi son 2 maçdır taraftara laf yok gerçekden kendilerini aştılar ya alkışlar tezahuratlar muhteşemdiler hele görüntüler şovlar tamamdır yani herşey muhteşem şuanda taraftar açısından anca düzelttiler kendilerini.

bende fark ettim dedim de inşallah bu böyle devam eder...taraftar bu şekilde takımını desteklemeye devam etsin şampiyonluk çok daha kolay gelir...

gs nin 15 nci şampiyonluğunu hatırlayan vardır...lucenin olduğu yıl o sene gs nin kadrosu çok çok kötü idi ama adamlar şampiyon oldu...iş sadece iyi futbolcu ile bitmiyor...azimli futbolcu, vefakar taraftar ve iyi yönetim...şu anda 3 üde var bizde...neden olmasın....durmak yok yola devammmmm....7 gelecek inşallah....

ClaretBlue_61
30.11.2008, 12:02
syvla
tayfun giray song cale

serkan ceyhun selçuk

umut

isaac gökhan

Fatih Kuloğlu
30.11.2008, 12:19
Bol gollü rahat bi galibiyet alırız gibime geliyo

Tayfun
30.11.2008, 12:36
syvla
tayfun giray song cale

serkan ceyhun selçuk

colman

isaac gökhan

colman böyle oynarsa daha yararlı olur bence...fazla geriye gitmemeli...yattaranın yerinede sürekli koşan serkan orta sahayı daha dirençli tutar..

Colman sarı kart cezalısı .

Sefa Murat Dokuz
30.11.2008, 12:59
---------Sylva---------
Tayfun--Song-Giray-Cale
-----Selçuk--Serkan---
---------Yattara-------
Gökhan---Umut---Isaac

Muhammed KOÇ
30.11.2008, 13:04
artık sahamızdaki maçlarda rakiplere avni aker cehennemi dedirtelim ! fb olsun gs,bjk hatta sivas bile iç sahada maçlarını söküp alıyor..artık sahamızdaki rakiplerin beraberliğe şampiyon olmuş gibi sevineceği bir baskı, bir oyun yakalamak şart..içerde kaybedilen puanların hiçbir mazereti yok !

Tayfun
30.11.2008, 13:11
Bol gollü rahat bi galibiyet alırız gibime geliyo

Kocaelispor'u yenmeyeni dövüyorlar zaten . :)

Recep Alkan
30.11.2008, 13:19
Colman sarı kart cezalısı .

colman bu maçta sarı kart gördü mü ki???

Tayfun
30.11.2008, 13:20
colman bu maçta sarı kart gördü mü ki???

Yani :)

.

@FLU
30.11.2008, 13:24
isaac ilk 11 de forvet olarak umutun yerine başlamalıdır

Recep Alkan
30.11.2008, 13:24
Yani :)

.

kusura bakma kardeşim. o kadar stresli maç seyrettik ki, bağırırken çağırırken kaçırdık demekki arada. :D

Napoli
30.11.2008, 13:26
Fenerin yenmesi iyi oldu,fener hertulu anadoluda puan çok kayeneder artık yeter kazanamya başlayın altın tepsiyle sunuluyor bize liderlik zorla bzide istemıyoruzz.... bu maçı oyle yada boyle kazanalım 1-0 olsun bizim olsun...

Tayfun
30.11.2008, 13:26
kusura bakma kardeşim. o kadar stresli maç seyrettik ki, bağırırken çağırırken kaçırdık demekki arada. :D

Estağfurullah abi insanlık hali olur (:

Serdar Ersoy
30.11.2008, 13:32
arkadaşlar bu maçı kesinlikle almalıyız 2 haftadır puan kaybediyoruz ama ne oluyorsa yine 2. ile aramızda puan farkı oluyor rakiplerimiz puan kaybettiği hafta bizde puan kaybediyoruz son 2 haftada galibiyet ile kapatsaydık şuan ikinci ile aramızda 7 puan fark wardı ama değerlendiremiyoruz bu hafta kesin almalıyız.. ilk devreyi lider bitirelim ikinci devreyi ara transferlerle bi şekilde kapatırız bugun mehmet topuz alındı diye haberler vardı gazetelerde birde fatih TEKKE olayı war hadi bakalım hayırlısı olsun...

Recep Alkan
30.11.2008, 13:40
bence olaya hep boş yerinden bakmayalım. herkes diyor ki rakipler ğuan kaybetti bizde kaynettik. keşke kazansaydık.

birde şöle bakalım arkadaşlar, ya biz kaybettiğimizde onlar kaybetmeseydi, şu an belki de biz 3-4 puan farkla gerideydik. bu yüzden bazı konularda da kendimizi şanslı sayalım. bardağa biraz olsun dolu taraflarından bakmayı becerelim.

mehmetdoğan
30.11.2008, 13:43
şöyle ayaklarımı uzatıp rahat bir maç seyretmek istiyorum inşallah atabildiğimiz kadar atarız biraz averaj yaparız inşallah

Erdogan
30.11.2008, 13:47
şöyle ayaklarımı uzatıp rahat bir maç seyretmek istiyorum inşallah atabildiğimiz kadar atarız biraz averaj yaparız inşallah

lig baslayali beri bir rahat mac izleyemedik, hep stress. bari bunu rahat alalim. lig1. ile lig sonuncusu oynuyor.

gerci bu bisey ifade etmiyor artik bu ligde.

Kara Mert61
30.11.2008, 13:51

bunun sebebi bence hiç bir maçta erken dakikalarda gol bulamamızdır.şöyle ilk 15-20 dakikada bi gol atsak açılacak karşımızdaki takım..ama atamayınca da rakibin direnci yükseliyor..kapanıyolar daha da fazla..ümit ediyorum bu şansızlığımızı bu maçta kıracaz..

mehmetdoğan
30.11.2008, 13:52
bunun sebebi bence hiç bir maçta erken dakikalarda gol bulamamızdır.şöyle ilk 15-20 dakikada bi gol atsak açılacak karşımızdaki takım..ama atamayınca da rakibin direnci yükseliyor..kapanıyolar daha da fazla..ümit ediyorum bu şansızlığımızı bu maçta kıracaz..
inşallah:alkış::alkış::alkış::alkış:

Harun CAN
30.11.2008, 13:53
colman cezalı değil de cale cezalı yazıyo gazetede... bu durumda egemen ve calenin olmadığı bir defans bloğunda nasıl diziliş yapar hoca ? adnan sol bek ?

Tayfun
30.11.2008, 13:55
colman cezalı değil de cale cezalı yazıyo gazetede... bu durumda egemen ve calenin olmadığı bir defans bloğunda nasıl diziliş yapar hoca ? adnan sol bek ?

Cale zaten bir kez sarı kart cezası durumuna düştü 2. kez ne çabuk oldu :N

Yanlış yazmış demekki Càle değil Colman cezalı relax

Resmi sitede bile Egemen ve Colman yazıyor :)

mehmetdoğan
30.11.2008, 13:55
colman cezalı giray egemnin yerine tayfun sağbek,serkan da collmanın yerine oynar diye tahmin ediyorum

Harun CAN
30.11.2008, 13:59
evet doğru cale daha yeni ceza almıştı . colman yerine ceyhunu oynatmaz serkanla başlar , aslında selçuk da formsuz çok ama ceyhun yine yedek başlar bence... fatih altundağ ı çok merak ediyorum, sahaya ayak basmadı bile çocuk !

mashal61
30.11.2008, 14:00
Bu maç kendi sahamızda ve biz kendi sahamızda puan sıralamasında 7. yiz. Ancak alt sıralardaki takımları zor da olsa yeniyoruz. Kocaeli' ye ilk golü bulacağımıza inanıyorum. Ama golden sonra çok disiplinsiz oynuyoruz. Ersun hocadan golü bulduktan sonra oyuna Hüseyin' i alarak müdahale etmesini bekliyorum. Hüseyinsiz başlasak daha iyi olur. Bir de Yattara böyle oynayarak kendini rezil etmeye devam ediyor. O yüzden oynamasın daha iyi. Hem takım bir tane daha savunma yapan oyuncu kazanmış olur. Hücumda yok, defansta yok. Yedek kulübesinde daha faydalı olur bize. Umarım Colman' ın eksikliğini hissetmeyiz. Ligde kolay maç yok. Bu maç da lig sonuncusuyla da olsa kolay geçeceğini sanmıyorum.

Sylva
Tayfun__Song__Giray__Cale
Serkan__Ceyhun__Selçuk__İsaac
Umut__Gökhan(Hüseyin)

mehmetdoğan
30.11.2008, 14:01
sanki bu maçta isaac 11 de başlar gibime geliyor

mashal61
30.11.2008, 14:04
evet doğru cale daha yeni ceza almıştı . colman yerine ceyhunu oynatmaz serkanla başlar , aslında selçuk da formsuz çok ama ceyhun yine yedek başlar bence... fatih altundağ ı çok merak ediyorum, sahaya ayak basmadı bile çocuk !
Bildiğim kadarıyla hazırlık maçlarında 45 dk. oynayıp 1 gol atmıştı. Neden hiç şans verilmiyor anlamıyorum. Yattara' dan daha faydasız olamaz bu takıma.

Harun CAN
30.11.2008, 14:06
fatih altundağ çok mu kötü ya solda onu başlatsa, forvete isaac gökhan yapsa,

hüseyin1975
30.11.2008, 14:12
http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2008/11/30/fft17_mf141533.Jpeg

Gözyaşlarını (http://javascript<b></b>:OW()) tutamadı!..

Cumartesi günü oynanan Eskişehirspor-Denizlispor maçı nefesleri kesen bir mücadeleye sahne olurken, Maçı Denizlispor'un 3-0'dan 4-3 kaybetmesi yeşil-beyazlıların teknik direktörü Ümit Kayıhan'ı gözyaşlarına boğdu!..
Es-Es mucizesi: 4-3
Eskişehirspor, Denizlispor karşısında bir mucizeye imza attı, 3 gol yedikten sonra 4 atıp galibiyeti aldı: 4-3
15. saniyede Robets, Denizli’yi öne geçirdi. 8’de Caner farkı ikiye taşıdı. 25’te Selahattin’in kafa vuruşu ağlarla buluştu: 0-3. İlk yarının son dakikasında Vucko’nun golüyle skor 1-3 oldu. 51 ve 60’ta Anderson’un golleri eşitliği getirdi: 3-3. 74. dakikada Denizlisporlu Braga kırmızıyla atıldı. Son anlarda Poljak’ın pasında Youla sert bir vuruşla skoru belirleyen golü kaydetti: 4-3

.....
30.11.2008, 14:12
Bu maçı kesinlikle kazanmalıyız.Bu sezon hedeflermiz yukarılar. İlk yarıyı ne kadar farkla bitirirsek ikinci yarı 21. haftaya o kadar rahat gireriz.

Bundan sonra kolay maç yok tabiki de. Ondan dolayı hiç bir maçı küçük görmememiz lazım.

Kontrollü oyunla Kocaeli ni yeneceğimizi düşünüyorum.

Yattara oyuna biraz ağırlığını koyarsa bizi kimse tutamaz.

hüseyin1975
30.11.2008, 14:16
Yazik ya.
Acidim Ümit Hocama :(

Muhammet
30.11.2008, 14:19
İlginç bir durum Ümit Kayıhan'ınki.

Garipsedim biraz, futbol bu, böyle mağlubiyetler herkesin başına gelebilir.

hüseyin1975
30.11.2008, 14:25

Garibim kesin cok baski altintadir.
Takimi calisdir, motive et, 25 Dakikada 3 Gol at ve sonunda yenil.:(

Ümit Hocam gibi tecrübeli birisi agliyorsa vardir bir durum.

mehmetdoğan
30.11.2008, 14:26

ben futbolumuzun gelişmemesinden böyle hocaların(erdoğan arıca,hikmet karaman,yılmaz vural,güvenç kurtar,ümit kayıhan,saffet susiç:rolleyes:,samet aybaba) sorumlu olduğunu düşünüyorum bunları görevden alsın bir takım bir gün sonra başka takım istesin hemen imza atarlar.tabi insan olarak bu resme üzüldüm

efulim67
30.11.2008, 14:38

Colman orta sahada yaptığı arkadan müdahalede kartı gördü.
Colman cezalı

hüseyin1975
30.11.2008, 14:45
Turkey: Superlig

Bursaspor - Antalyaspor 0 - 0
Genclerbirligi - Istanbul Buyuksehir 0 - 0
Kocaelispor - Konyaspor 0 - 0

Bahattin Aydın
30.11.2008, 14:48
Artık galibiyet alma zamanı geldi.Bu takımı yenmemiz şart.Biraz farklı bir galibiyet olsa hiç fena olmaz.Bol gol ile belki takım kendine gelir.

Sen_Teksin_61
30.11.2008, 14:49
_ _ _ _ _ _ _ _ _ Tony _ _ _ _ _ _ _ _ _

Serkan _ _ _ Song _ _ _ Giray _ _ _ Cale

Adnan _ _ Selçuk _ _ Hüseyin _ _ Yattara

_ _ _ _ _ _ Umut _ _ _ Isaac _ _ _ _ _ _

hüseyin1975
30.11.2008, 14:55
Kocaeli ilk yariyi golsüz kapatti.
Bu takimi ne yapib edip yenmeliyiz.

Ugur Ergenc
30.11.2008, 14:58
haftaya pazar sabahı trabzonda olucam kocaelı maçına gelmek ıstıyorum trzbzonda bulunan abıler yardımcı olursanız sevınırm.

hüseyin1975
30.11.2008, 15:21
Antalya Bursaya takti.
Keske küme düsseler.
Seneyede Karadenizspor takar Seftalilere:p

okg_53
30.11.2008, 15:30
Hayda ! :)
Musa sarı gördü.Daha önceden 3 sarısı vardı.Oynamayacak bizim maçta...

Emirhan Makul
30.11.2008, 15:31
Musa yok ya :S

Zor maç olacak emin olun.

İslam Sezer
30.11.2008, 15:33
bence şu 11 le çıkacak. inanıyorum ki böyle çıkacak,umarım yanıltır beni...
---------------------------------------------------------------------------
--------------tony---------------------------
tayfun-----song-----giray-----cale
serkan----hüseyin---selçuk---yattara
-------gökhan-----umut-----

bir ihtimal yattara yerine isaac ile başlayabilir---

colman ve egemen yok madem ki...
cesaret ile colman yerine fatih altundağı oynatsa çeşke.solda gerçek bir kanat oyuncusu görsek acemi bile olsa...
veya..........

--------------tony---------------------------
tayfun-----song-----giray-----cale
yattara----serkan----hüseyin---selçuk---isaac
------------umut------------

Emirhan Makul
30.11.2008, 15:35
Öyle birşey yapar mı sence ersun yanal oynatmayacak fatihide abdülazizide hatta barışıda oynatmayacak.

hüseyin1975
30.11.2008, 15:38
Kimseyi yenemeyen Kocaelispordan korkan yokdur umarim.

biltrabzon
30.11.2008, 15:44
85' Bursaspor 1 - 1 Antalyaspor
85' Genclerbirligi 0 - 0 Istanbul Buyuksehir
85' Kocaelispor 2 - 0 Konyaspor

Emirhan Makul
30.11.2008, 15:45
Kocaeli 3-0 Konya

Ahmet Dursun
Murat Hacıoğlu
Taner Güleri

"Her Takım Avni Akerde Kaplan Kesilir Ama Savrulmalarının Bir Fırtınaya Bakacağını Bilemezler"

Küçümsemiyorum çok zor maç olacak öyle fark atarız felan hikaye

İslam Sezer
30.11.2008, 15:50
kocaelinin kadroya bakıyorumda süper lige çoğu takımda olmayan iyi bir kadrosu var.konyayı yenmeleri moral oldu.yılmaz vural bizim maça çok iyi motive edecektir onları.inşallah takımımız bizi şaşırtır da şöyle maçı erkenden kopartır.rahat bir şekilde galip geleceğimiz emin olarak bir maç izlemedim hiç bu sezon.hatırlayan var mı?ibb maçı 4-0 bitti ama onda da son 15 dakikada geldi goller.

serkanholep
30.11.2008, 15:52
Niye barış ı kimse düşünmüyor

Barış oynamalı bence

Ozan
30.11.2008, 15:53
Ne olursa olsun kazanmamız gereken bir karşılaşma . 2 haftadır puan kaybediyoruz ve bu maçı kazanıp yolumuza devam etmeliyiz . Son haftalardaki yükselişleri bir bakıma iyi olabilir bizim açımızdan . Ciddi bir rakip olduklarını anlarız ve daha iyi motive oluruz maça . Takımımıza güveniyorum ve 3 puanı alacağız diyorum .